abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_100550378




quote:
Rellen Londen eisen leven

AMSTERDAM - De rellen in Groot-Brittannië hebben een eerste leven geëist. Een 26-jarige man die in de nacht van maandag op dinsdag werd neergeschoten in het Zuid-Londense Croydon, is dinsdag aan zijn verwondingen bezweken.

Dat meldt de BBC op basis van informatie van de Londense politie.
quote:
Cameron roept parlement terug om crisis

(Novum/AP) - LONDEN - De Britse premier David Cameron heeft dinsdag het parlement teruggeroepen van reces om de crisis in Londen en andere Engelse steden te bestrijden. Cameron zei niet het leger te zullen inzetten om de orde te herstellen. Tim Godwin, commissaris van Scotland Yard, deelde mee dat alle verloven van politieagenten zijn ingetrokken.
Cameron roept parlement terug om crisis

Cameron sprak van 'misselijke' taferelen in Londen, die hard zullen worden aangepakt. De komende 24 uur worden zestienduizend agenten ingezet. Momenteel zijn 450 personen ingerekend, maar dit aantal neemt de komende dagen nog veel verder op, beloofde hij. De premier veroordeelde de rellen en plunderingen, die veelal door jongeren worden gepleegd. "Als je oud genoeg bent om deze misdrijven te plegen, ben je oud genoeg om de straf te ondergaan", zei hij.
quote:
NOS: Live rellen Engeland
11.09 uur: politie zet zwaarder geschut in

De politie in Londen zet sinds vanochtend zwaarder geschut in om een einde te maken aan de rellen. Er rijden gepantserde voertuigen door de straten bij station Clapham Junction. Het gaat om 'Jenkels', een soort zwaar bepantserde politiebusjes. Ze werden ingezet nadat relschoppers een kledingwinkel in lichterlaaie hadden gezet en winkels hadden geplunderd.

10.56 uur: Rellen kosten verzekeraars tientallen miljoenen

Drie nachten rellen in Londen en andere grote steden gaan Britse verzekeraars waarschijnlijk tientallen miljoenen ponden. "Het is nog te vroeg om het volledige beeld van de schade te hebben, maar verzekeraars zijn druk aan het werk om alle claims te verwerken. Daarna hebben we een precies beeld van de totale kosten."

10.38 uur: Engeland - Nederland gaat niet door

De oefenwedstrijd Engeland - Nederland gaat niet door in verband met de rellen in Londen. Dat heeft de KNVB bevestigd.

09.37 uur: Premier Cameron houdt crisisbijeenkomst

Een speciaal crisisteam onder leiding van de Britse premier Cameron komt rond 10.00 uur bij elkaar. De zogenoemde Cobra-groep moet een strategie verzinnen om de rellen tegen te gaan. Ook zal een verklaring worden gezocht waarom de autoriteiten volledig verrast zijn door de geweldsuitbarsting. Premier Cameron brak gisteren zijn vakantie in Italië af vanwege de rellen
quote:
Onrusten verspreiden zich over andere steden
(Novum/AP) - LONDEN - De golf van geweld en plunderingen in Londen heeft zich nu ook verspreid naar drie andere steden, waaronder Liverpool. In Londen gingen jongeren maandagnacht opnieuw op rooftocht. Zij staken gebouwen, voertuigen en vuilnisbakken in brand, plunderden winkels en bekogelden de politie met flessen en vuurwerk. In enkele districten waar het geweld het hevigst was, zette de politie pantservoertuigen in.

Geïnspireerd door de onlusten in Londen, gingen ook in Birmingham, Bristol en Liverpool jongeren de straat op. De autoriteiten erkenden bijna niet bij machte te zijn om het geweld in te dammen.

Waar eerst gewezen werd naar armoede, bezuinigingen en werkloosheid als onderliggende oorzaken voor de onrust, lijkt het er nu sterk op dat veel jongeren worden aangetrokken door het spannende vooruitzicht van geweldplegingen, vandalisme en plunderingen. "Kom, sluit je aan bij de pret", riep een jongere in de Londense buitenwijk Hackney, waar winkelpuien het moesten ontgelden en auto's in brand werden gestoken.

In sommige wijken konden relschoppers vrijwel ongestraft hun gang gaan. Restaurants en winkels in heel Londen sloten de deuren uit voorzorg eerder.

De chaos verspreidde zich maandagnacht over de hele stad, van de armoedige buitenwijken aan de rand van de stad tot chique buurten als Notting Hill in het centrum. De Londense ambulancedienst zei zestien personen te hebben behandeld. Vijftien van hen zijn in het ziekenhuis opgenomen. De politie verrichtte 334 arrestaties. Drie personen zijn aangeklaagd voor poging tot moord op een politieagent, die zij in Noord-Londen met hun auto hadden aangereden.

Na het ochtendgloren keerde de rust weer in de Britse hoofdstad. De meeste relschoppers keerden huiswaarts, uit vrije wil of daartoe gedwongen door de politie.

In Birmingham, een kleine tweehonderd kilometer ten noordwesten van Londen, vielen tientallen lieden eveneens winkels aan. De politie arresteerde 35 personen. In Bristol waren honderdvijftig relschoppers op de been en ook in Liverpool werd de confrontatie met de politie gezocht.

Vorige delen
Topicreeks: Zware rellen in Londen en andere steden in het VK (2011)

Links
NRC in beeld: Rellen Tottenham
The Sun: Riots ravage Tottenham and parts of London
Sky: Riots in pictures
Riots: In pictures

Livestreams en blogs
LIVE VIA NOS: http://nos.nl/artikel/262991-live-rellen-in-engeland.html

LIVEBLOG VAN THE GUARDIAN: http://www.guardian.co.uk(...)s-day-four-live-blog

LIVE VIA SKY: http://go.sky.com/vod/page/playLiveTv.do

LIVE VIA RUSSIA TODAY: http://rt.com/on-air/london-hackney-riots-streets/

LIVE VIA BBC: http://www.bbc.co.uk/news/uk-14449675

AL JAZEERA: http://english.aljazeera.net/watch_now/

SKY: http://go.sky.com/vod/con(...)CM1000001f5012ac____
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100550385
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:06 schreef Caland het volgende:

[..]

Die heeft zichzelf goed onherkenbaar gemaakt zeg :')
Net als die gele Kenny ernaast. :P
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100550397
De sukkels staan op de foto.
pi_100550436
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_100550463


Toch he, dit straalt toch ook geen_enkele_autoriteit uit? Niets nakko nada? :{

Het NLe politieuniform doet dat niet, maar dit is nog een factor 100 erger.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_100550480
Waterkanonnen in aantocht

quote:
Britse politie mag waterkanon gebruiken

LONDEN - De Britse politie mag het waterkanon inzetten om de rellen in verscheidene steden te bestrijden.

Dat heeft premier David Cameron woensdag gezegd na topoverleg over de ongeregeldheden. ''Wij vechten terug'', aldus de minister-president.

Waterkanonnen zijn een krachtig maar omstreden wapen om grote en gewelddadige menigtes uiteen te drijven. Op het vasteland van het Verenigd Koninkrijk zijn ze nog nooit gebruikt, in Noord-Ierland wel.

Volgens Cameron is het momenteel niet nodig om waterkanonnen te gebruiken. De afgelopen nacht was het in Londen een stuk rustiger dan in de voorgaande drie nachten. Maar indien nodig zijn ze voortaan wel beschikbaar, aldus de premier.

Bewakingscamera's
De premier zei verder dat de politie ''plaatje voor plaatje'' de beelden van bewakingscamera's bekijkt om plunderaars op te sporen. Hij voegde daar aan toe dat allerlei ''zogenaamde mensenrechtenbezwaren'' niet zullen verhinderen dat hun foto's openbaar worden gemaakt.
Cameron prees de politie en andere hulpdiensten om hun harde werk en de moed die zij de afgelopen dagen hebben getoond. Ook sprak hij zijn waardering uit voor de mensen die zich vrijwillig hebben gemeld om de rommel in hun buurt op te ruimen.
Vraag me wel af of dat effectief is tegen kleine groepjes relschoppers die zich hebben verspreid over diverse wijken.
PWBF
pi_100550481
Breivik had een kill frenzy kunnen behalen als hij nog even had gewacht.
Had Nederland ook een hoop bloemen bespaard.
pi_100550482
quote:
Daar wil je als hardcore looter toch niet mee gezien worden, ongeacht wat er in die doos zit?
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_100550485
quote:
Ja, hier nog meer fake : http://photoshoplooter.tumblr.com/
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_100550515
quote:
15s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:10 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[ afbeelding ]

Toch he, dit straalt toch ook geen_enkele_autoriteit uit? Niets nakko nada? :{

Het NLe politieuniform doet dat niet, maar dit is nog een factor 100 erger.
Njah, altijd nog beter dan dit:

VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_100550522
quote:
15s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:10 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[ afbeelding ]

Toch he, dit straalt toch ook geen_enkele_autoriteit uit? Niets nakko nada? :{

Het NLe politieuniform doet dat niet, maar dit is nog een factor 100 erger.
Nou, als dat foto's zijn van een waterkanon dat wordt getest heb ik er weinig vertrouwen in. :')
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_100550524
quote:
15s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:10 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[ afbeelding ]

Toch he, dit straalt toch ook geen_enkele_autoriteit uit? Niets nakko nada? :{

Het NLe politieuniform doet dat niet, maar dit is nog een factor 100 erger.
Dat zijn van die hesjes die straks alle fietsers moeten dragen als het aan de EU ligt. :{
pi_100550542
quote:
10s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:11 schreef Caland het volgende:

[..]

Njah, altijd nog beter dan dit:

[ afbeelding ]
_O- Hij heeft nog net niet zijn ene been over de andere geslagen :D
pi_100550554
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:10 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Daar wil je als hardcore looter toch niet mee gezien worden, ongeacht wat er in die doos zit?
:')
pi_100550561
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:11 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

_O- Hij heeft nog net niet zijn ene been over de andere geslagen :D
Of dat-ie de amazonezit heeft aangenomen. :P
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_100550586
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:10 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Daar wil je als hardcore looter toch niet mee gezien worden, ongeacht wat er in die doos zit?
Die moest ie vast van zijn granny halen :P
pi_100550590
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:10 schreef MrVanBraun het volgende:
Breivik had een kill frenzy kunnen behalen als hij nog even had gewacht.
Had Nederland ook een hoop bloemen bespaard.
Wat heeft die dwaas ermee te maken?
pi_100550610
quote:
15s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:10 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[ afbeelding ]

Toch he, dit straalt toch ook geen_enkele_autoriteit uit? Niets nakko nada? :{

Het NLe politieuniform doet dat niet, maar dit is nog een factor 100 erger.
Meer blauw geel op straat.
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_100550612
pi_100550649
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:10 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Ja, hier nog meer fake : http://photoshoplooter.tumblr.com/
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_100550653
quote:
10s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:11 schreef Caland het volgende:

[..]

Njah, altijd nog beter dan dit:

[ afbeelding ]
Das ook niks.

Maar ik vind dat die politieuniformen en de mensen die erin lopen wel wat maar autoriteit mogen uitstralen. Dat heeft zeker ook debet aan de schijt die mensen eraan hebben.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_100550676
quote:
Allebei om te janken.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_100550679
quote:
Lekker stemming kweken. :r
Voorlopig doen die UK politiemensen wat ze kunnen zonder geweld.
Petje af voor hun.
pi_100550680
Dit is wel een aardige trouwens:


Wellicht voor in de OP.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_100550687
quote:
14s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:14 schreef Aether het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
_O-
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Eindredactie Games woensdag 10 augustus 2011 @ 14:16:27 #26
104357 crew  2dope
Siempre Peligroso
pi_100550711
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:11 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Nou, als dat foto's zijn van een waterkanon dat wordt getest heb ik er weinig vertrouwen in. :')
_O-
Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
pi_100550722
Niks werkschuw tuig....gewone een hardwerkende burger die als eerste veroordeeld is:


quote:
Jasmine Coleman reports that one of the first people to appear this morning at Highbury Magistrates' court over the riots was Alexis Sebastian Bailey, 31, who works in a primary school in Stockwell. We have not yet been able to establish whether he is a teacher. He was charged with burglary with intent to steal after allegedly entering Richer Sounds in Southend Road, Croydon, in the early hours of Tuesday. He pleaded guilty and was committed for sentencing to Wood Green crown court, and was released on bail.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:18:03 #28
198365 Morendo
The Real Deal
pi_100550765
Was Amy Whitenose er nog maar.
Die Lebenslust bringt dich um.
  Eindredactie Games woensdag 10 augustus 2011 @ 14:18:33 #29
104357 crew  2dope
Siempre Peligroso
pi_100550779
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:16 schreef Kingstown het volgende:
Niks werkschuw tuig....gewone een hardwerkende burger die als eerste veroordeeld is:

[..]

Hardwerkend tuig :)
Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
pi_100550781
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:16 schreef Kingstown het volgende:
Niks werkschuw tuig....gewone een hardwerkende burger die als eerste veroordeeld is:

[..]

pi_100550800


Rioter with a golf club challenging police officers in the Toxteth area of Liverpool on 9 August 2011.
pi_100550862
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:19 schreef Kingstown het volgende:
[ afbeelding ]

Rioter with a golf club challenging police officers in the Toxteth area of Liverpool on 9 August 2011.
Gek, de elite doet ook gewoon mee dus.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_100550875
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:16 schreef Kingstown het volgende:
Niks werkschuw tuig....gewone een hardwerkende burger die als eerste veroordeeld is:

[..]

Tuig is tuig. Met of zonder baan.
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
pi_100550916
quote:
10s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:21 schreef Caland het volgende:

[..]

Gek, de elite doet ook gewoon mee dus.
Nee, de elite heeft gisteren via amazone de spullen geleverd...die verdienen er zoals gewoonlijk aan ;)
pi_100550962
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:22 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Nee, de elite heeft gisteren via amazone de spullen geleverd...die verdienen er zoals gewoonlijk aan ;)
ssst... dat is kapitalisme en dat hoort zo.
pi_100550967
Sinds wanneer is een jonge leraar elite?
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100550992
quote:
10s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:21 schreef Caland het volgende:

[..]

Gek, de elite doet ook gewoon mee dus.
In Engeland gaan cockneys gewoon even een middagje golfen voor 10 pond. Is totaal niet elitair daar.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_100551008
Dit is trouwens andere poep, daar zouden die looters wel wakker van liggen:


Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:25:08 #40
198365 Morendo
The Real Deal
pi_100551010
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:24 schreef SuperHarregarre het volgende:
Sinds wanneer is een jonge leraar elite?
Golf = elitesport. :O
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_100551026
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:25 schreef Morendo het volgende:

[..]

Golf = elitesport. :O
Dacht dat het over die eerste veroordeling ging van die leraar. :P Nja, iemand die op een school werkt. Kan ook de conciërge zijn natuurlijk.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100551046
Ik vond ergens op ebay een aanbieding voor 16 Iphones _O-
pi_100551059
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:25 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Dacht dat het over die eerste veroordeling ging van die leraar. :P Nja, iemand die op een school werkt. Kan ook de conciërge zijn natuurlijk.
Was een onderwijsassistent. Wat dat betreft prima in zijn rol dus daar.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Moderator woensdag 10 augustus 2011 @ 14:27:00 #44
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_100551067
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:26 schreef friekin_ het volgende:
Ik vond ergens op ebay een aanbieding voor 16 Iphones _O-
http://london.craigslist.co.uk/mob/2536072357.html
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_100551077
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:26 schreef friekin_ het volgende:
Ik vond ergens op ebay een aanbieding voor 16 Iphones _O-
http://london.craigslist.co.uk/mob/2536072357.html
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100551078
quote:
14s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:14 schreef Aether het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
_O-

Die is goed ^O^
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_100551158
Het brandt weer in Birmingham:

http://yfrog.com/kfh20luj
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:29:57 #48
341872 spookje-van-het-noorden
eng, maar toch best lief
pi_100551191
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:29 schreef Kingstown het volgende:
Het brandt weer in Birmingham:

http://yfrog.com/kfh20luj
ik neem aan, dat ze het daar zat zijn, en gewoon het waterkanon inzetten
pi_100551211
quote:
Je moet toch wat voordat je gangmatties de boel komen opeisen.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:31:30 #50
141665 IrishBastard
Is that right, Rambo?
pi_100551245
Nouja, hij verdient mooi als hij ze voor 320 pond het stuk verkoopt :') Toch bijna 13k :')
pi_100551282
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:29 schreef Kingstown het volgende:
Het brandt weer in Birmingham:

http://yfrog.com/kfh20luj
Het is toch de brandweer?
pi_100551316
Wat een sjonnies op Sky net bij die deur. :')
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  Redactie Frontpage woensdag 10 augustus 2011 @ 14:36:15 #53
145738 superworm
is erbij
pi_100551414
Verveling op werk. Resultaat:

In de wijken rondom Londen
Heeft de burger ondervonden
Hoe protesten onomwonden
In misdadigheid uitmonden
Duizenden agenten stonden
Tussen doden en gewonden
En probeerden te doorgronden
Hoe de hele stad, ontbonden,
Overvloeide van de zonden
Waar men door een meute honden
Wordt beroofd en vastgebonden
Winkels uitgebrand gevonden
Schade van miljoenen ponden
De politiek, de vakbonden
En politiemannen konden
Waar de Theems in zee uitmondde
Geenszins het protest afronden.
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
pi_100551459
Mooi hoor, alleen doden klopt natuurlijk niet.
Op zondag 5 februari 2012 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
Welk sprookjespompoen kom jij uitgestapt?
  Eindredactie Games woensdag 10 augustus 2011 @ 14:37:43 #55
104357 crew  2dope
Siempre Peligroso
pi_100551466
Jammer van dat 'uitmondde'.
Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
pi_100551469
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_100551501
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:36 schreef superworm het volgende:
Verveling op werk. Resultaat:

In de wijken rondom Londen
Heeft de burger ondervonden
Hoe protesten onomwonden
In misdadigheid uitmonden
Duizenden agenten stonden
Tussen doden en gewonden
En probeerden te doorgronden
Hoe de hele stad, ontbonden,
Overvloeide van de zonden
Waar men door een meute honden
Wordt beroofd en vastgebonden
Winkels uitgebrand gevonden
Schade van miljoenen ponden
De politiek, de vakbonden
En politiemannen konden
Waar de Theems in zee uitmondde
Geenszins het protest afronden.
Niet je dayjob opzeggen, dat is zonde.

Hé, die rijmt ook! :P
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:39:02 #58
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_100551527
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:36 schreef superworm het volgende:
Verveling op werk. Resultaat:

In de wijken rondom Londen
Heeft de burger ondervonden
Hoe protesten onomwonden
In misdadigheid uitmonden
Duizenden agenten stonden
Tussen doden en gewonden
En probeerden te doorgronden
Hoe de hele stad, ontbonden,
Overvloeide van de zonden
Waar men door een meute honden
Wordt beroofd en vastgebonden
Winkels uitgebrand gevonden
Schade van miljoenen ponden
De politiek, de vakbonden
En politiemannen konden
Waar de Theems in zee uitmondde
Geenszins het protest afronden.
Je nuttig te besteden werktijd ... Zo zonde.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  Redactie Frontpage woensdag 10 augustus 2011 @ 14:39:10 #59
145738 superworm
is erbij
pi_100551532
quote:
2s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:37 schreef 2dope het volgende:
Jammer van dat 'uitmondde'.
Die zin kan er evt tussenuit. Idd dubbel gebruikt.
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
pi_100551555
Ik zou geen dichter worden als ik jou was...
Ja doei.
pi_100551597
Ik ben benieuwd of links net zo diep in de sociaal-politieke achtergronden van dit soort groepen losgeslagen idioten duikt als ze dat bij eenling Breivik deden (tot politici en andere opiniemakers beschuldigen van medeverantwoordelijkheid :') ...

Geef maar mooi toe dat de multikul op heel wat plekken mislukt is, met als gevolg enorme groepen allochtonen en autochtonen die de boel leegjatten.

Geef ze nog een kickbokslesje, daar worden het brave ventjes van. :W

Maakbaarheidsfundamentalisten :r
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  Redactie Frontpage woensdag 10 augustus 2011 @ 14:40:42 #62
145738 superworm
is erbij
pi_100551601
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:39 schreef motorbloempje het volgende:
Ik zou geen dichter worden als ik jou was...
Tss het rijmt en grotendeels klopt het metrum ook aardig.
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
pi_100551602
Deze rellen moeten zo snel mogelijk stoppen, dus wat mij betreft mag Cameron het leger inzetten. Dit gaat Engeland heel veel geld kosten, en dat zullen ook andere landen, waaronder wij, gaan voelen.
pi_100551628
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:39 schreef motorbloempje het volgende:
Ik zou geen dichter worden als ik jou was...
En je werktijd zo gebruiken geeft natuurlijk geen pas...
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_100551643
Londense straten
chaos en vernielingen
wat een lamzakken


:P Iedereen dichter!
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:41:50 #66
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_100551652
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:39 schreef motorbloempje het volgende:
Ik zou geen dichter worden als ik jou was...
Niet?

Toch hartstikke leuk
Een gedicht steeds eindigend op dezelfde meuk
Doet het goed als tegeltjesspreuk
Ook al lig ik niet in een deuk
En lijkt London op een smeulende peuk.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_100551657
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:39 schreef motorbloempje het volgende:
Ik zou geen dichter worden als ik jou was...
Over deze shit zijn sowieso al veel betere teksten geschreven.
pi_100551708
quote:
11s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:41 schreef Copycat het volgende:

[..]

Niet?

Toch hartstikke leuk
Een gedicht steeds eindigend op dezelfde meuk
Doet het goed als tegeltjesspreuk
Ook al lig ik niet in een deuk
En lijkt London op een smeulende peuk.
Met sinterklaas mag je weer.
pi_100551718
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:40 schreef feyenoordfan92 het volgende:Dit gaat Engeland heel veel geld kosten, en dat zullen ook andere landen, waaronder wij, gaan voelen.
Mwah, zo'n vaart zal het niet lopen.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_100551724
We weten wel wie we met Sinterklaas om hulp moeten vragen als we op zoek zijn naar standaard Sinterklaas-gebrabbel :+
Ja doei.
  Moderator woensdag 10 augustus 2011 @ 14:43:16 #71
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_100551727
London bridge is burning down
Oh, wait its another part of town.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_100551774
Bobby, oh, bobby!
Those looters stole my ipods
Fucking bunch of cunts!


Nog eentje om het af te leren. :P
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  Redactie Frontpage woensdag 10 augustus 2011 @ 14:44:22 #73
145738 superworm
is erbij
pi_100551790
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:43 schreef motorbloempje het volgende:
We weten wel wie we met Sinterklaas om hulp moeten vragen als we op zoek zijn naar standaard Sinterklaas-gebrabbel :+
This Guy :')
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:44:29 #74
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_100551796
Gewoon kappen,
met die grappen!
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:44:33 #75
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_100551802
quote:
14s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:42 schreef Piet_Piraat het volgende:

Met sinterklaas mag je weer.
ik kan niet wachten!
Zie mij smachten!
Nog hoeveel nachten?

/rijmelarij van lick my vest
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_100551828
quote:
10s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:43 schreef Caland het volgende:

[..]

Mwah, zo'n vaart zal het niet lopen.
Alles komt goed, je kunt gewoon rustig gaan slapen. :*
pi_100551866
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:44 schreef SuperHarregarre het volgende:
Bobby, oh, bobby!
Those looters stole my ipods
Fucking bunch of cunts!


Nog eentje om het af te leren. :P
Helemaal in de haiku's? :P
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_100551890
quote:
11s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:41 schreef Copycat het volgende:

[..]

Niet?

Toch hartstikke leuk
Een gedicht steeds eindigend op dezelfde meuk
Doet het goed als tegeltjesspreuk
Ook al lig ik niet in een deuk
En lijkt London op een smeulende peuk.
Bustah Rhymes is er rijk mee geworden.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_100551891
quote:
10s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:44 schreef Copycat het volgende:

[..]


/rijmelarij van lick my vest
Hehe. Je leest ook Yo's tweets?
pi_100551904
quote:
10s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:44 schreef Copycat het volgende:

[..]

ik kan niet wachten!
Zie mij smachten!
Nog hoeveel nachten?

/rijmelarij van lick my vest
Okay 't was de eerste keer leuk dat rijmen (al zijn de meningen daarover verdeeld). Heeft iedereen nu zijn minute of fame gehad? Bestaat er een apart rijmtopic? Vast niet hè. Nou dit is 'm in ieder geval niet.
pi_100551937
http://www.dailymail.co.u(...)-London-control.html

"We will use water cannons on them"

De ME heeft en gebruikt toch ook waterkanonnen?
pi_100551957
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:46 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Helemaal in de haiku's? :P
Vind dat wel leuk ja.
Superworm was aant rijmen.
Dus toen moest ik ook.
:P
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100551978
quote:
No wonder these kids think stealing trainers is OK. Everyone makes excuses for them

The reason your house is not regularly robbed is not because you lock your doors. It is because most people don’t steal. Sure, locking is a deterrent used to deter those on the fringes of society, but the main reason you are not attacked on the street, shops are not constantly looted and burnt down, and we all don’t take things that don’t belong to us is because someone, when we were little, taught us the difference between right and wrong.
Put a child in front of an insect and he will take great delight in making it suffer until his mother or father tells him that causing pain is wrong. Children need to be brought up properly with parents who care enough about them to say no, with a school system that cares enough to admit when behaviour is out of control, with a community that recognises that we are ALL responsible for our children.
Many of these mindless thugs involved in the riots don’t think more than 10 minutes into the future. They think that stealing trainers is ‘fun’, not even considering that it might be wrong. Many of them are, quite literally, unable to read and write: 17 percent of 15-year-olds are functionally illiterate. If you de-educate an entire generation, if you constantly make excuses for their behaviour, if you never teach them the difference between right and wrong, then chaos is what you reap. These young people are just implementing what they’ve learnt at school!
Teachers can only keep the peace in the classroom because they have established authority. Where there is order in classrooms, children show respect because they have been taught to respect teachers. ONE teacher can therefore command the respect of hundreds of children. It is the same with the police and order in society. The police cannot hope to outnumber the rioters. As a civilised society, we rely on a sense of morality in our people to keep the order. How did the Japanese survive their recent nuclear disaster? They queued quietly for food and help, and waited. They didn’t say ‘ME ME ME’! Do young people wear hoodies in Japan? Do Japanese children question their teacher’s authority? Do Japanese adults defend the appalling behaviour of their youth? NO.
We are an international disgrace. What would happen if the teacher left her classroom and said that she was ‘keeping a close eye on things from her holiday home’? Theresa May, Home Secretary, was the only one of our leaders, whether Conservative or Labour, who returned from holiday immediately when Tottenham exploded. Where were all of our leaders? If even our politicians refuse to take responsibility for their ‘classrooms’, then how can we expect the children to remain in their chairs?
Ken Livingstone blames everything from Thatcher to the Conservatives to lack of youth clubs. Darcus Howe is comparing our riots to Syria’s! I look on in horror at our BBC reporters, as well as ordinary people being interviewed on TV, as they all chant the usual mantra without even thinking: cuts, cuts, cuts. A man whose shop had been looted met Nick Clegg on the street, clearly distressed, and rather than blame the looters, he attacked the Deputy Prime Minister over the cuts. What is wrong with everyone? Have we been brainwashed by aliens?
Even the sensible people (and there have been a few) refuse to denounce ALL of the violence. Brixton, Croydon, Birmingham are bad, but Tottenham somehow was ‘understandable’. Come again? You mean sometimes looting and violence are acceptable? Apparently, the Tottenham riots are understandable because the police shot Mark Duggan (father of four, according to the Guardian). Do we really think that the police went out and killed a random innocent man? Or rather, as the local residents say, was he not a ‘major player’ in the Tottenham criminal underworld? They say he ‘lived by the gun’, and caused ‘grief’ to local people. Some say he was a crack cocaine dealer. His fiancée says he was determined not to go back to jail (so he has been in jail) and he has a child with her and another woman. She also has another 2 children from another man. Yet what do Mark Duggan’s parents say? That he was a good father and a respected member of the local community. How can someone with that reputation be considered a respected member of the local community?
Was Mark Duggan a good father? Who knows! Certainly, Jens Breivik, father of the Norway bomber, was absent during his son’s childhood. He refused to see his 16-year-old son because he ‘wasn’t ready’ (whatever that means). Jens Breivik, rather than feeling remorse for having failed as a father, was only interested in his own reputation when the appalling Norway killings took place. But when I criticised him, I was shot down by ordinary readers of this blog. How dare I criticise parents when I am not a parent myself! White readers say that they are unable to speak about black absent fathers because they’re white. Fine. But is Jens Breivik black? Yet no one was willing to be critical of his questionable parenting. Parents teach their children the difference between right and wrong. If they are absent, then the child grows up without a moral compass.
These criminals are responsible for their behaviour but so are their parents who sit at home, knowing their children are out there, looking forward to the goodies their children will bring home. I am so angry, so ashamed, so utterly dismayed. The vast majority of these criminals are black. No one will say it. I hang my head in shame, both as a black person and as a teacher. I naively thought if I could tell people what was happening in our schools that we would change things. I wrote a book, thinking that this would stop the liberals from the excuse-making. But instead, I was told I had made it all up. Our great capital city is on fire and even this isn’t enough to convince people that the excuse-making must stop!
What does the Socialist Workers Party say? “These riots are a bitter reaction to racist policing and a Tory Government destroying people’s lives.” It beggars belief. Our reaction to these riots is the greatest worry. What will defeat us is not the rioters. Scary as they are, they are a minority of yobs. What will defeat us is the power of bad ideas. Given our refusal to change, the worst is yet to come.


http://blogs.telegraph.co(...)es-excuses-for-them/
Mooi stukje.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_100551985
Held uit Londen komt om

LONDEN - Er is opnieuw een dode gevallen bij de rellen in Engeland. Het gaat om een man die zwaar werd mishandeld nadat hij relschoppers had aangesproken die een vuilnisbak in brand hadden gestoken.

Opnieuw dode rellen londen

Dat meldt The Daily Telegraph. De man, van begin 50, verzette zich tegen relschoppers in West-Londen. De Brit probeerde de brand te blussen omdat deze dreigde over te slaan naar een winkel en enkele huizen. Daarop werd hij in elkaar geslagen en met geweld tegen de stoeprand gegooid. De schokkende beelden van het slachtoffer verschenen al snel op internet en zijn te zien in De Telegraaf Nieuwsflits.

De mishandeling speelde zich af voor het oog van de politie, die machteloos stond tegenover de daders. De man vocht dinsdagavond in het ziekenhuis voor zijn leven. Tevergeefs, zo blijkt woensdag.

De identiteit van de man is niet bekend. Wel hebben duizenden Britten hem inmiddels in hun hart gesloten en wordt hij gezien als een van de gezichten van het verzet tegen de relschoppers.
Op videobeelden die een omstander maakte is het slachtoffer vermoedelijk te zien.

http://www.telegraaf.nl/b(...)rellen___.html?p=9,1
pi_100552000
TrueFiction_ twitterde op woensdag 10-08-2011 om 12:18:39 "Only in the UK could kids in £100 trainers organize riots on £300 phones and claim they're in poverty" - Alec Hoff reageer retweet
pi_100552018
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:49 schreef stoeltafel het volgende:
Held uit Londen komt om

LONDEN - Er is opnieuw een dode gevallen bij de rellen in Engeland. Het gaat om een man die zwaar werd mishandeld nadat hij relschoppers had aangesproken die een vuilnisbak in brand hadden gestoken.

Opnieuw dode rellen londen

Dat meldt The Daily Telegraph. De man, van begin 50, verzette zich tegen relschoppers in West-Londen. De Brit probeerde de brand te blussen omdat deze dreigde over te slaan naar een winkel en enkele huizen. Daarop werd hij in elkaar geslagen en met geweld tegen de stoeprand gegooid. De schokkende beelden van het slachtoffer verschenen al snel op internet en zijn te zien in De Telegraaf Nieuwsflits.

De mishandeling speelde zich af voor het oog van de politie, die machteloos stond tegenover de daders. De man vocht dinsdagavond in het ziekenhuis voor zijn leven. Tevergeefs, zo blijkt woensdag.

De identiteit van de man is niet bekend. Wel hebben duizenden Britten hem inmiddels in hun hart gesloten en wordt hij gezien als een van de gezichten van het verzet tegen de relschoppers.
Op videobeelden die een omstander maakte is het slachtoffer vermoedelijk te zien.

http://www.telegraaf.nl/b(...)rellen___.html?p=9,1
YT filmpje?
VBL SC influencer
Left, right, behind
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:50:04 #88
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_100552029
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:46 schreef friekin_ het volgende:

Hehe. Je leest ook Yo's tweets?
Alleen als Vivi ze plaatst.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:50:36 #89
19242 yavanna
Results may vary.
pi_100552060
Goede update weer.

quote:
Chief Constable Peter Fahy updates on the disturbances

Chief Constable Peter Fahy said: “These have been challenging times for policing in Greater Manchester and across the country. My officers have been faced with significant levels of violence and last night they, together with other emergency services, were attacked.

“In Salford officers faced extreme violence and we are in no doubt these were criminals who were organised using social media and mobile phones. This was a criminal element who exploited the situation to carry out criminal acts and with a violent intent.

“The situation in Manchester was of a large group of people who split into smaller groups that were intent on breaking into shops and moved from one place to another to target businesses.

“Throughout the afternoon and evening we had hundreds of officers working to contain the sporadic disorder and criminal activity that took place in Manchester and Salford. There is no doubt that this was a tremendously difficult time.

“My officers acted extremely courageously and faced the violence head on as they tackled the disturbances. There is no doubt that these were gangs that were determined to cause trouble with no regard to people or property. There were around 100 buildings targeted and some of these include big names and small family businesses. These individuals have attacked their own communities.

“We continue to receive messages of support from people across Greater Manchester and the rest of the country. They want to help us to identify the people who have been responsible for bringing these shameful scenes to our streets. They want to help us ensure that these criminals are brought to justice. We have received hundreds of images through Twitter and Facebook and we are working through these.

“During the evening we have made 113 arrests and we will be making more. This morning we are releasing the first images from CCTV footage that we have reviewed overnight. We are publishing these images on our website and through the GMP Flickr site. People can send us images they have by uploading them to our Facebook page.”

“We will not rest until we have arrested and put these criminals before the courts. Greater Manchester is back to work this morning and we will ensure it is business as usual.

“Anyone who recognises the people in the images or has any information can call the Greater Manchester Police information appeal line on 0800 092 0410 or Crimestoppers anonymously on 0800 555 111.”
~Cheer up, the worst is yet to come.~
pi_100552109
quote:
Kut.

[ Bericht 13% gewijzigd door De_Nuance op 10-08-2011 15:00:10 ]
Op zondag 5 februari 2012 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
Welk sprookjespompoen kom jij uitgestapt?
pi_100552158
quote:
9s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:51 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

Kut.
Dat.. Jemig de tering -O-
Ja doei.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:53:18 #93
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_100552170
quote:
9s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:51 schreef De_Nuance het volgende:
Kut.
Ja, aangrijpend.
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:53:30 #94
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_100552174
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:53 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Dat.. Jemig de tering -O-
Dattie zo ontzettend kalm blijft, respect hoor.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:54:19 #95
159093 bascross
Get to the chopper!
pi_100552196
quote:
9s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:51 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

Kut.

Zou dit waar zijn?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nja laten we niet speculeren...
Het was toch al duidelijk dat negers ook blanken aangevallen hadden?
Bedankt Hans.
pi_100552229
quote:
9s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:51 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

Kut.

Zou dit waar zijn?
Zou dit waar zijn?

bilalaziz twitterde op woensdag 10-08-2011 om 14:50:55 the father of the two brothers dying in the riots has just died of a heart attack :( #riots #birminghamriots reageer retweet
pi_100552259
Laten we maar niet speculeren.
Op zondag 5 februari 2012 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
Welk sprookjespompoen kom jij uitgestapt?
  woensdag 10 augustus 2011 @ 14:58:14 #98
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_100552329
Damn. Mijn hart gaat uit naar deze vader.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_100552360
quote:
9s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:51 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

Kut.

Zou dit waar zijn?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nja laten we niet speculeren...
Ze waren toch doodgereden door 4 zwarte looters?

Al had NS al voorspeld dat de blanken hier de schuld van zouden krijgen :')
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_100552396
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:53 schreef Dekatria het volgende:

[..]

Dattie zo ontzettend kalm blijft, respect hoor.
Inderdaad...
Wel een ontzettend rare situatie als je het zo hoort: overal rellende groepjes tuig, gemeenschappen die samenklitten om hun goederen, winkels en wijk te beschermen, andere groepen tuig (hooligans) die mee komen helpen om lekker te kunnen rellen, groepen blank tuig die Maleiers beroven, groepen zwart tuig die hele bussen roven. En dan staat je zoon daartussen en *pats* weg leven...
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_100552423
quote:
5s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:59 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Ze waren toch doodgereden door 4 zwarte looters?

Al had NS al voorspeld dat de blanken hier de schuld van zouden krijgen :')
Ik heb het weggehaald.
Het boeit eigenlijk niet.

En wil hier geen rassendiscussie van maken.
Op zondag 5 februari 2012 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
Welk sprookjespompoen kom jij uitgestapt?
pi_100552430
quote:
5s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:59 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Ze waren toch doodgereden door 4 zwarte looters?

Al had NS al voorspeld dat de blanken hier de schuld van zouden krijgen :')
Ze liepen in de weg.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:01:48 #103
19242 yavanna
Results may vary.
pi_100552455
Wie er ook verantwoordelijk voor is, als het opzettelijk gebeurd is zijn ze op zijn minst goed gek te noemen.

Onbeschrijflijk verdriet en gemis voor de nabestaanden.
~Cheer up, the worst is yet to come.~
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:01:58 #104
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_100552464
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:00 schreef De_Nuance het volgende:
En wil hier geen rassendiscussie van maken.
In deze rellen zijn maar twee rassen - mensen en idioten.
pi_100552481
Tja, ik krijg op dit soort dagen echt vertrouwen in de mensheid. ^O^
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100552496
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:01 schreef yavanna het volgende:
Wie er ook verantwoordelijk voor is, als het opzettelijk gebeurd is zijn ze op zijn minst goed gek te noemen.

Onbeschrijflijk verdriet en gemis voor de nabestaanden.
Wat een treurnis, dat gebeurt elke dag daar.
pi_100552595
quote:
9s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:02 schreef SuperHarregarre het volgende:
Tja, ik krijg op dit soort dagen echt vertrouwen in de mensheid. ^O^
Honderden mensen die vrijwillig anderen helpen de kutzooi op te ruimen, buurten en gemeenschappen die samenkomen om elkaar te beschermen en een politie apparaat dat laat zien andere dingen te kunnen doen dan flitsen zonder overdreven geweld te gebruiken.
pi_100552597
quote:
9s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:02 schreef SuperHarregarre het volgende:
Tja, ik krijg op dit soort dagen echt vertrouwen in de mensheid. ^O^
Haha, heb je die serieus ooit gehad dan?
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_100552615

WTF :')
.
  Moderator woensdag 10 augustus 2011 @ 15:06:17 #111
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_100552621


die gast met dat rode vest stond gister bij sky ook de hele tijd een beeld, een oude gast die veel herrie maakte, zou best wel eens een oude punker kunnen zijn die er lol aan heeft :') (op de foto met een jonge 'gangster')
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:06:42 #112
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_100552636
quote:
9s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:02 schreef SuperHarregarre het volgende:
Tja, ik krijg op dit soort dagen echt vertrouwen in de mensheid. ^O^
pi_100552640
quote:
10s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:05 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Haha, heb je die serieus ooit gehad dan?
Jij nooit?
Op zondag 5 februari 2012 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
Welk sprookjespompoen kom jij uitgestapt?
pi_100552645
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:06 schreef Dekatria het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
PI ;) sarcasm ;)
Ja doei.
pi_100552678
PI's zijn blijkbaar onopvallend. :P
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  Moderator woensdag 10 augustus 2011 @ 15:08:50 #116
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_100552723


lijkt me ook geen 'youth'
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:09:36 #117
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_100552745
Ik zit me dan af te vragen he, die helmen... de grote letters zijn zeker initialen? Of is het rank?
pi_100552760
hoe zit het met het anarchistisch blok dan, gaan die ook een beetje los daar, ofwa?
.
  Admin woensdag 10 augustus 2011 @ 15:10:01 #119
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_100552763
quote:
9s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:51 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

Kut.

Sjezus :{
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_100552769
Dat twitter begin ik steeds grappiger te vinden:

Darren1124 twitterde op woensdag 10-08-2011 om 15:03:39 If i Lived Close To The #londonriots #manchesterriots Or #birminghamriots I'd Be Looting A Ton Of Stuff! reageer retweet
  Moderator woensdag 10 augustus 2011 @ 15:10:55 #121
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_100552795
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:09 schreef Dekatria het volgende:
Ik zit me dan af te vragen he, die helmen... de grote letters zijn zeker initialen? Of is het rank?
Of divisie of vestigingsplaats
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_100552796
quote:
Als je daar die wijken ingaat, gebeurt dat ook zonder rellen.
pi_100552798
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:09 schreef Golden_Pauper het volgende:
hoe zit het met het anarchistisch blok dan, gaan die ook een beetje los daar, ofwa?
Nee, integendeel. Die hebben gisteren het al veroordeeld. Je gaat niet de arbeidersklasse aanvallen.
pi_100552839
Hoe is het momenteel, nog ergens rellen, of is het een aflopende zaak?
pi_100552862
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:09 schreef Golden_Pauper het volgende:
hoe zit het met het anarchistisch blok dan, gaan die ook een beetje los daar, ofwa?
Die lopen er vast wel tussen.
pi_100552895
Kom net terug van vakantie en heb een paar Engelsen gesproken die beweerden dat het toch voornamelijk immigranten waren die aan het rellen waren. Maar goed, in London is volgens mij ook meer dan de helft allochtoon dus dan lijkt het me logisch dat zij er bij betrokken zijn. Vaak behoren ze ook tot de onderklasse van de maatschappij dus..

Maar goed, ik weet zeker als zoiets in NL zou gebeuren dat hier ook een hoop autochtonen bij bterokken zouden zijn
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:13:29 #127
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_100552909
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:13 schreef ZuidGrens het volgende:
Kom net terug van vakantie en heb een paar Engelsen gesproken die beweerden dat het toch voornamelijk immigranten waren die aan het rellen waren. Maar goed, in London is volgens mij ook meer dan de helft allochtoon dus dan lijkt het me logisch dat zij er bij betrokken zijn. Vaak behoren ze ook tot de onderklasse van de maatschappij dus..

Maar goed, ik weet zeker als zoiets in NL zou gebeuren dat hier ook een hoop autochtonen bij bterokken zouden zijn
Gisteren in Manchester waren het alleen maar autochtonen.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_100552910
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:11 schreef thenull011 het volgende:
Hoe is het momenteel, nog ergens rellen, of is het een aflopende zaak?
Het smeult nog wat na.
pi_100552935
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:11 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Nee, integendeel. Die hebben gisteren het al veroordeeld. Je gaat niet de arbeidersklasse aanvallen.
Ik zag wel een paar rood-zwarte vlaggen en die anarchisten zijn ook niet vies van rommel.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100552949
quote:
3s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:12 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Die lopen er vast wel tussen.
In dit alles moest ik denken aan "Teenage Kicks" ;)
pi_100552958
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:13 schreef Caland het volgende:

[..]

Gisteren in Manchester waren het alleen maar autochtonen.
Vergeleken met Londen wel. Manchester was zeg maar omgekeerde van Londen qua verhoudingen.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100552967
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:00 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

Ik heb het weggehaald.
Het boeit eigenlijk niet.

En wil hier geen rassendiscussie van maken.
Nee maar ondertussen _O-
Ik heb dat filmpje afgekeken en er wordt niets in gezegd wat jij zegt. Oftewel je kopieerde maar een Youtube-comment die je goed uitkwam?
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:16:23 #133
198365 Morendo
The Real Deal
pi_100553026
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:13 schreef Caland het volgende:

[..]

Gisteren in Manchester waren het alleen maar autochtonen.
Generalisaties, bah. :r
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_100553034
quote:
2s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:13 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Het smeult nog wat na.
Op donderdag 7 februari 2013 22:30 schreef wolfrolf het volgende:
Godsamme _O_ wat een baas ben je toch
Op dinsdag 26 februari 2013 15:53 schreef SilentChaos het volgende:
Jij begrijpt _O_
pi_100553045
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:14 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Ik zag wel een paar rood-zwarte vlaggen en die anarchisten zijn ook niet vies van rommel.
De krakers in die wijken deden vrolijk mee uiteraard.
pi_100553084
quote:
15s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:06 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

Jij nooit?
Ja toen ik 5 was ^O^
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_100553156
Alleen al daarom is het idee dat dit een "demonstratie" is belachelijk. Allemaal figuren met verschillende plannen voor een oplossing. Ik zou niet willen demonstreren met dat tuig. Dan schaam je je toch gewoon kapot, als je naast dat soort krakerstuig loopt. Maar goed, gestolen blackberries en iphones doen wonderen.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100553158
Lol, plitsie ramt er ook maar wat op los, vallen iemand aan, rammen er op los, en gaan weer verder alsof er niks gebeurd is

@zojuist op Sky
pi_100553163
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:14 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Vergeleken met Londen wel. Manchester was zeg maar omgekeerde van Londen qua verhoudingen.
In Manchester is ongeveer 90% blank, dat is in Londen uiteraard niet het geval.
  Admin woensdag 10 augustus 2011 @ 15:19:31 #140
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_100553181
quote:
14s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:48 schreef Mwanatabu het volgende:

[..]

Mooi stukje.
Stemt tot nadenken ^O^
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_100553197
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:19 schreef Kingstown het volgende:

[..]

In Manchester is ongeveer 90% blank, dat is in Londen uiteraard niet het geval.
Nee, precies, dus is de sociale onderklasse in Manchester ook overwegend blanker. Ik moet wel lachen van dat accent van die gasten trouwens. Ken je Karl Pilkington?
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100553233
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:13 schreef ZuidGrens het volgende:
Kom net terug van vakantie en heb een paar Engelsen gesproken die beweerden dat het toch voornamelijk immigranten waren die aan het rellen waren. Maar goed, in London is volgens mij ook meer dan de helft allochtoon dus dan lijkt het me logisch dat zij er bij betrokken zijn. Vaak behoren ze ook tot de onderklasse van de maatschappij dus..

Maar goed, ik weet zeker als zoiets in NL zou gebeuren dat hier ook een hoop autochtonen bij bterokken zouden zijn
Het zijn toch voornamelijk autochtonen die hier rellen? Voetbalsupporters, krakers, inteeltwijken met oud en nieuw etc. Rellen lijkt me nou niet echt het probleem wat er met allochtone jongeren is.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_100553241
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:19 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Nee, precies, dus is de sociale onderklasse in Manchester ook overwegend blanker. Ik moet wel lachen van dat accent van die gasten trouwens. Ken je Karl Pilkington?
Nee, nog nooit van gehoord.
pi_100553251
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:19 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Nee, precies, dus is de sociale onderklasse in Manchester ook overwegend blanker. Ik moet wel lachen van dat accent van die gasten trouwens. Ken je Karl Pilkington?
_O_




Hihi
pi_100553266
quote:
11s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:41 schreef Copycat het volgende:

[..]

Niet?

Toch hartstikke leuk
Een gedicht steeds eindigend op dezelfde meuk
Doet het goed als tegeltjesspreuk
Ook al lig ik niet in een deuk
En lijkt London op een smeulende peuk.
Dichtende vrouwen... hmm.. ga door! :Y
pi_100553269
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:14 schreef Kingstown het volgende:

[..]

In dit alles moest ik denken aan "Teenage Kicks" ;)
Eind jaren 70, begin jaren 80, zelfde situatie, is maar weinig veranderd blijkbaar. :{
pi_100553332
quote:
9s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:21 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Eind jaren 70, begin jaren 80, zelfde situatie, is maar weinig veranderd blijkbaar. :{
Dit was een voorzetje Piet! :(
Same shit, different time.
pi_100553357

A rioter walks through a burning barricade in Liverpool, August 9, 2011.

Read more: http://www.time.com/time/(...)0.html#ixzz1UdFZ4JYb

Ik hoop dat die verbrand is
pi_100553360
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:15 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Nee maar ondertussen _O-
Ik heb dat filmpje afgekeken en er wordt niets in gezegd wat jij zegt. Oftewel je kopieerde maar een Youtube-comment die je goed uitkwam?
Scherp hoor.
Het was ook geen geheim dat het een youtubecomment was.

en er stond ook een vraag bij of het waar was. Maar toch leuk dat je volhardt om de discussie daarheen te duwen. Mooie avatar ook.
Op zondag 5 februari 2012 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
Welk sprookjespompoen kom jij uitgestapt?
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:24:22 #150
19242 yavanna
Results may vary.
pi_100553408
Door de Metropolitan politie op Flickr gezet. Op de originele foto staat hij met zijn buit.

Politie is wel al goed actief met het zoeken naar plunderaars. Meer foto's op hun photostream.

~Cheer up, the worst is yet to come.~
pi_100553430
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:20 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Nee, nog nooit van gehoord.
Is een held. :P Zoek 't op zou ik zeggen. Friekin heeft hierboven al een voorzetje gegeven. :P
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100553434
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:22 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Dit was een voorzetje Piet! :(
Same shit, different time.
Sorry... ;( Ik word er beetje treurig van.
pi_100553467
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:23 schreef Stephan1237 het volgende:
[ afbeelding ]
A rioter walks through a burning barricade in Liverpool, August 9, 2011.

Read more: http://www.time.com/time/(...)0.html#ixzz1UdFZ4JYb

Ik hoop dat die verbrand is
Lijkt me geen rioter maar een oudere, wat dikkige man.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:25:43 #154
19242 yavanna
Results may vary.
pi_100553472
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:23 schreef Stephan1237 het volgende:
[ afbeelding ]
A rioter walks through a burning barricade in Liverpool, August 9, 2011.

Read more: http://www.time.com/time/(...)0.html#ixzz1UdFZ4JYb

Ik hoop dat die verbrand is
Vage foto zeg, alsof hij op het punt staat in brand te vliegen.
~Cheer up, the worst is yet to come.~
pi_100553504
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:24 schreef yavanna het volgende:
Door de Metropolitan politie op Flickr gezet. Op de originele foto staat hij met zijn buit.

Politie is wel al goed actief met het zoeken naar plunderaars. Meer foto's op hun photostream.

[ afbeelding ]
De dommen gaan voor het blok.
pi_100553523
quote:
14s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 14:48 schreef Mwanatabu het volgende:

[..]

Mooi stukje.
Tja de man spreekt de waarheid.

Valt weinig aan toe te voegen.
Op zondag 5 februari 2012 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
Welk sprookjespompoen kom jij uitgestapt?
  Moderator woensdag 10 augustus 2011 @ 15:27:11 #157
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_100553530
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:24 schreef yavanna het volgende:
Door de Metropolitan politie op Flickr gezet. Op de originele foto staat hij met zijn buit.

Politie is wel al goed actief met het zoeken naar plunderaars. Meer foto's op hun photostream.

[ afbeelding ]
opvallende meeste mannen volledig ingepakt, meeste vrouwen gewoon zonder sjaals, hoodies e.d.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:27:59 #158
3462 PaRoDiUzZ
Hiphop Hippie
pi_100553565
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:27 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

opvallende meeste mannen volledig ingepakt, meeste vrouwen gewoon zonder sjaals, hoodies e.d.
Engelse vrouwen zien er over het algemeen ook even lelijk uit.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:28:10 #159
19242 yavanna
Results may vary.
pi_100553577
Nog een photoshop'je

~Cheer up, the worst is yet to come.~
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:28:33 #160
19242 yavanna
Results may vary.
pi_100553591
quote:
7s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:27 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Engelse vrouwen zien er over het algemeen ook even lelijk uit.
Dank. :{ ;(
~Cheer up, the worst is yet to come.~
pi_100553603
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:27 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

opvallende meeste mannen volledig ingepakt, meeste vrouwen gewoon zonder sjaals, hoodies e.d.
Vrouwen zijn wat impulsiever bij gratis winkelen.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:28:56 #162
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_100553610
quote:
7s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:27 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Engelse vrouwen zien er over het algemeen ook even lelijk uit.
Misschien moet je er eens heengaan ipv iedereen nalullen ;).
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  Moderator woensdag 10 augustus 2011 @ 15:29:14 #163
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_100553625
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:24 schreef yavanna het volgende:
Door de Metropolitan politie op Flickr gezet. Op de originele foto staat hij met zijn buit.

Politie is wel al goed actief met het zoeken naar plunderaars. Meer foto's op hun photostream.

[ afbeelding ]
S5 heeft die nou een molotov coctail bij zich? Of gewoon ongelablde drank
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:29:31 #164
3462 PaRoDiUzZ
Hiphop Hippie
pi_100553635
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:28 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Misschien moet je er eens heengaan ipv iedereen nalullen ;).
Ik ben er meerdere malen op vakantie geweest. :)
pi_100553641
Weer een boefje in de rechtbank geweest:

quote:
A 23-year-old scaffolder broke down into tears in court this morning after admitting taking part in the looting in Hackney.

Father of two Christopher Heart, of Hurst Road, Chingford, was found wearing a pair of brand new Lacoste trainers and a bodywarmer with the security tag still on at about 11pm on Monday.

He pleaded guilty to entering JD Sports in Mare Street with intent to steal and was bailed under curfew for sentencing at Wood Green crown court."
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:30:05 #166
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_100553656
quote:
7s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:29 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ik ben er meerdere malen op vakantie geweest. :)
En dan heb je geen lekkere meiden gezien? :').

Alleen ons aller fokuser rebubbled is al O+.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_100553673
_O- De tags er nog in. Hoe stom ben je.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:30:50 #168
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_100553688
quote:
Father of two Christopher Heart, of Hurst Road, Chingford, was found wearing a pair of brand new Lacoste trainers and a bodywarmer with the security tag still on at about 11pm on Monday.
Dan ben je ook wel een enorme mongool hoor :')
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_100553732
Steeds meer berichten dat de vader van de 2 omgekomen zoons aan een hartaanval is overleden.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:32:30 #170
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_100553774
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:29 schreef Kingstown het volgende:
Weer een boefje in de rechtbank geweest:
"broke down into tears"

Weg, alle stoerheid.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_100553826
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:29 schreef Kingstown het volgende:
Weer een boefje in de rechtbank geweest:

[..]

Zijn ze daar toch sneller dan hier. O-)
pi_100553829
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:30 schreef friekin_ het volgende:
_O- De tags er nog in. Hoe stom ben je.
Nou ja, witte trainingsbroek met grote blauwe inktvlek valt ook op ;)
Ja doei.
pi_100553842
23 jaar en vader van 2 en dit doen en daarna janken.

Pfff.
Op zondag 5 februari 2012 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
Welk sprookjespompoen kom jij uitgestapt?
pi_100553845
ik zie ook alleen maar domme self-important materialistische looters. Als ze zo haten op de verdienende laag ga dan naar de banken of overheidsgebouwen, zo maak je sowieso geen punt en werk je privacy inperkende wetgeving in de hand.
.
pi_100553854
quote:
3s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:33 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Zijn ze daar toch sneller dan hier. O-)
Supersnelrecht.
Op zondag 5 februari 2012 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
Welk sprookjespompoen kom jij uitgestapt?
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:34:28 #176
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_100553865
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:33 schreef De_Nuance het volgende:
23 jaar en vader van 2 en dit doen en daarna janken.

Pfff.
En dan ook nog voor zichzelf zooi jatten :')
VBL SC influencer
Left, right, behind
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:34:49 #177
19242 yavanna
Results may vary.
pi_100553884
Gadaffi en Assad veroordelen het britse politiegeweld. Whut? :')
~Cheer up, the worst is yet to come.~
pi_100553897
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:34 schreef Golden_Pauper het volgende:
ik zie ook alleen maar domme self-important materialistische looters. Als ze zo haten op de verdienende laag ga dan naar de banken of overheidsgebouwen, zo maak je sowieso geen punt en werk je privacy inperkende wetgeving in de hand.
Ja , ik denk dat weinig mensen er nu een probleem me hebben dat ze allemaal op het web staan nu.

Ik niet in ieder geval.
Op zondag 5 februari 2012 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
Welk sprookjespompoen kom jij uitgestapt?
pi_100553918
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:34 schreef Caland het volgende:

[..]

En dan ook nog voor zichzelf zooi jatten :')
Lacoste :')
Op zondag 5 februari 2012 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
Welk sprookjespompoen kom jij uitgestapt?
pi_100553954
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:34 schreef yavanna het volgende:
Gadaffi en Assad veroordelen het britse politiegeweld. Whut? :')
Terecht! Tijd dat de VN er heen gaat! :7
  Moderator woensdag 10 augustus 2011 @ 15:36:12 #181
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_100553956
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:30 schreef friekin_ het volgende:
_O- De tags er nog in. Hoe stom ben je.
Dat had herman brood ook vaak
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:36:14 #182
194833 Hanoying
vereert Zeus, zoals het hoort.
pi_100553957




:Y
Laat ons Δωδεκάθεον's lied'ren zingen!
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:38:55 #183
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_100554073
quote:
7s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:27 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Engelse vrouwen zien er over het algemeen ook even lelijk uit.
Valt best mee.

Alleen met uitgaan moet je oppassen. Dragen ze allemaal vier lagen make-up. Dan is het niet te zien.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_100554088
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:34 schreef Golden_Pauper het volgende:
ik zie ook alleen maar domme self-important materialistische looters. Als ze zo haten op de verdienende laag ga dan naar de banken of overheidsgebouwen, zo maak je sowieso geen punt en werk je privacy inperkende wetgeving in de hand.
Die mensen hebben geen ruimte voor al die kunstmest.
pi_100554118


Teletubbies hebben het gedaan (al eerder gepost)
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:40:35 #186
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_100554157
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:39 schreef Stephan1237 het volgende:
[ afbeelding ]

Teletubbies hebben het gedaan (al eerder gepost)
Niet iedereen heeft moeite met boven de 3 tellen hoor :').
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_100554202
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:39 schreef Stephan1237 het volgende:
[ afbeelding ]

Teletubbies hebben het gedaan (al eerder gepost)
10 minuten geleden alweer, dus goed dat je het nog even laat zien! ^O^
pi_100554234
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:39 schreef Stephan1237 het volgende:

Teletubbies hebben het gedaan (al eerder gepost)
Waarom dan die zinloze plaatjes?
pi_100554286
quote:
13s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:41 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Waarom dan die zinloze plaatjes 2 x?
pi_100554311
Worden er weer onterecht mensen opgepakt...hij wilde het net aan de politie overhandigen...echt waar!

quote:
A Hackney teenager who was found with bundles of scratch cards, a bottle of Southern Comfort and £90 in cash during Monday's violent looting in the area has denied receiving stolen goods at Highbury Corner magistrates' court today.

Adam Ozdas, 19, who lives in Hindrey Street, near Clarence Street where some of the worst riots took place, claims he found the scratch cards and was planning to hand them into police. He said the other items were his own.

He bailed under curfew to return on 23 September.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:44:03 #191
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_100554321
VBL SC influencer
Left, right, behind
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:44:09 #192
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_100554325
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:39 schreef Stephan1237 het volgende:
[ afbeelding ]

Teletubbies hebben het gedaan (al eerder gepost)
doet Will Smith ook mee?
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
pi_100554365
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:43 schreef Engel-b het volgende:

[..]

Zinloos zijn ze ook. :{
pi_100554410
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:43 schreef Kingstown het volgende:
Worden er weer onterecht mensen opgepakt...hij wilde het net aan de politie overhandigen...echt waar!

[..]

Ik kan ook zeggen dat ik het terug naar de politie wou brengen :')
pi_100554418
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:43 schreef Kingstown het volgende:
Worden er weer onterecht mensen opgepakt...hij wilde het net aan de politie overhandigen...echt waar!

[..]

Die 23-jarige was die kleding ook alleen even passen.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_100554448
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:43 schreef Kingstown het volgende:
Worden er weer onterecht mensen opgepakt...hij wilde het net aan de politie overhandigen...echt waar!

[..]

Een fatsoenlijke rechtspraak = bewijs.
pi_100554453
Hoe oud zijn die gastjes? 12?


pi_100554528
haha voor chap kinderen moet het wel een paradijs lijken.
.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:48:56 #199
19242 yavanna
Results may vary.
pi_100554532
Op dit moment een buurtmeeting ivm de dood van de drie jongens gisteren, waar een man of 200 bij aanwezig is. De politie heeft nogmaals benadrukt dit niet als een ongeval maar moord te zien.
quote:
3s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:45 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Zinloos zijn ze ook. :{
Gelukkig voegen al deze berichtjes wel erg veel toe.
~Cheer up, the worst is yet to come.~
pi_100554558
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:47 schreef Kingstown het volgende:
Hoe oud zijn die gastjes? 12?


[ afbeelding ]
Ongeveer die leeftijd
pi_100554560
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:47 schreef Kingstown het volgende:
Hoe oud zijn die gastjes? 12?


[ afbeelding ]
Veel ouder niet, dat belooft nog wat voor de toekomst.
pi_100554583
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:47 schreef Kingstown het volgende:
Hoe oud zijn die gastjes? 12?


[ afbeelding ]
Moet toch geweldig zijn voor die agenten als je zo'n groepje tegen het lijf loopt _O-
Op donderdag 7 februari 2013 22:30 schreef wolfrolf het volgende:
Godsamme _O_ wat een baas ben je toch
Op dinsdag 26 februari 2013 15:53 schreef SilentChaos het volgende:
Jij begrijpt _O_
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:50:03 #203
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_100554596
Meest epische beelden van de rellen kwamen vannacht van Sangat TV. Low budget tv station uit Birmingham van de Sikh community daar. Geweldig om te zien hoe zij als community oproepen om rustig en kalm te blijven, maar vervolgens wel bij een gebedshuis verzamelen met zwaarden en speren en vervolgens in de camera zeggen dat je kan bellen als je hulp nodig hebt, dan komen ze met z'n allen helpen _O_

Ook epische live footage vanaf straat daar, hier geven ze een agent een lift:

Ze zijn ook een paar uur trending geweest op Twitter, iedereen had het erover. Ze waren ook de eerste die meldden over de doden die waren gevallen omdat ze live voor het ziekenhuis daar stonden.

Vanavond zijn ze er weer live bij vanuit Birmingham.
pi_100554625
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:47 schreef Kingstown het volgende:
Hoe oud zijn die gastjes? 12?


[ afbeelding ]
nog niet eens, er zitten ook jochies van 9 tussen las ik ergens
OpperHeks van de vliegende bezemsteel te Amsterdam
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:51:06 #205
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_100554639
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:47 schreef Kingstown het volgende:
Hoe oud zijn die gastjes? 12?


[ afbeelding ]
Pa en ma lopen zeker net in een andere winkel te looten? Het lijkt verdomme wel de Huishoudbeurs. Tasje om voor het graaispul.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_100554640
quote:
11s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:49 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Veel ouder niet, dat belooft nog wat voor de toekomst.
Ze worden nu al gezocht door de pliesie.

http://www.west-midlands.(...)tions/operationview/
pi_100554668
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:50 schreef YazooW het volgende:
Meest epische beelden van de rellen kwamen vannacht van Sangat TV. Low budget tv station uit Birmingham van de Sikh community daar. Geweldig om te zien hoe zij als community oproepen om rustig en kalm te blijven, maar vervolgens wel bij een gebedshuis verzamelen met zwaarden en speren en vervolgens in de camera zeggen dat je kan bellen als je hulp nodig hebt, dan komen ze met z'n allen helpen _O_

Ook epische live footage vanaf straat daar, hier geven ze een agent een lift:

Ze zijn ook een paar uur trending geweest op Twitter, iedereen had het erover. Ze waren ook de eerste die meldden over de doden die waren gevallen omdat ze live voor het ziekenhuis daar stonden.

Vanavond zijn ze er weer live bij vanuit Birmingham.
Alles voor de kijkcijfers.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:52:53 #208
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_100554725
quote:
14s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:51 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Alles voor de kijkcijfers.
Nee zeker niet, was duidelijk dat hun doel was om goed te informeren wat er gebeurde in Birmingham en de community op te roepen kalm te blijven, vooral na de dood van die twee jongens.
pi_100554729
quote:
6s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:51 schreef Copycat het volgende:

[..]

Pa en ma lopen zeker net in een andere winkel te looten? Het lijkt verdomme wel de Huishoudbeurs. Tasje om voor het graaispul.
Stiekum zou je het ook weleens willen?
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:53:18 #210
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_100554746
Ze zijn weer live trouwens, vanaf de achterbank van een auto _O_

http://www.ustream.tv/channel/sangat-tv
pi_100554751
Wel handig voor toekomstige werkgevers van deze relschoppers om hun C.V. kracht bij te zetten :+
pi_100554754
Op donderdag 7 februari 2013 22:30 schreef wolfrolf het volgende:
Godsamme _O_ wat een baas ben je toch
Op dinsdag 26 februari 2013 15:53 schreef SilentChaos het volgende:
Jij begrijpt _O_
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:53:33 #213
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_100554761
quote:
5s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:53 schreef Piet_Piraat het volgende:

Stiekum zou je het ook weleens willen?
Nee, en stiekem ook niet.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:53:36 #214
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_100554765
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:50 schreef YazooW het volgende:
Meest epische beelden van de rellen kwamen vannacht van Sangat TV. Low budget tv station uit Birmingham van de Sikh community daar. Geweldig om te zien hoe zij als community oproepen om rustig en kalm te blijven, maar vervolgens wel bij een gebedshuis verzamelen met zwaarden en speren en vervolgens in de camera zeggen dat je kan bellen als je hulp nodig hebt, dan komen ze met z'n allen helpen _O_

Ook epische live footage vanaf straat daar, hier geven ze een agent een lift:

Ze zijn ook een paar uur trending geweest op Twitter, iedereen had het erover. Ze waren ook de eerste die meldden over de doden die waren gevallen omdat ze live voor het ziekenhuis daar stonden.

Vanavond zijn ze er weer live bij vanuit Birmingham.
Baas _O_

Nog te streamen ofzo?
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_100554783
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:50 schreef YazooW het volgende:
Meest epische beelden van de rellen kwamen vannacht van Sangat TV. Low budget tv station uit Birmingham van de Sikh community daar. Geweldig om te zien hoe zij als community oproepen om rustig en kalm te blijven, maar vervolgens wel bij een gebedshuis verzamelen met zwaarden en speren en vervolgens in de camera zeggen dat je kan bellen als je hulp nodig hebt, dan komen ze met z'n allen helpen _O_

Ook epische live footage vanaf straat daar, hier geven ze een agent een lift:

Ze zijn ook een paar uur trending geweest op Twitter, iedereen had het erover. Ze waren ook de eerste die meldden over de doden die waren gevallen omdat ze live voor het ziekenhuis daar stonden.

Vanavond zijn ze er weer live bij vanuit Birmingham.
Ze doen daar lokaal heel goed werk. Net zoals die gast (muzikant) die het blog bij houdt.
http://birminghamriots2011.tumblr.com/
Veel meer actuele info als via de grote media die zich vooral op Londen concentreerden.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:53:57 #216
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_100554784
quote:
10s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:53 schreef Caland het volgende:

[..]

Baas _O_

Nog te streamen ofzo?
http://www.ustream.tv/channel/sangat-tv
  woensdag 10 augustus 2011 @ 15:54:47 #217
19242 yavanna
Results may vary.
pi_100554820
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:50 schreef YazooW het volgende:
Meest epische beelden van de rellen kwamen vannacht van Sangat TV. Low budget tv station uit Birmingham van de Sikh community daar. Geweldig om te zien hoe zij als community oproepen om rustig en kalm te blijven, maar vervolgens wel bij een gebedshuis verzamelen met zwaarden en speren en vervolgens in de camera zeggen dat je kan bellen als je hulp nodig hebt, dan komen ze met z'n allen helpen _O_

Ook epische live footage vanaf straat daar, hier geven ze een agent een lift:

Ze zijn ook een paar uur trending geweest op Twitter, iedereen had het erover. Ze waren ook de eerste die meldden over de doden die waren gevallen omdat ze live voor het ziekenhuis daar stonden.

Vanavond zijn ze er weer live bij vanuit Birmingham.
Bij mij kwam vannacht steeds de melding dat er teveel kijkers uit mijn land waren.

Politie liet op de buurtmeeting weten dat er ipv 20 afgelopen nacht er nu 40 politieposten komen in de aankomende nacht, in die buurt.
~Cheer up, the worst is yet to come.~
pi_100554932
quote:
A petition calling for anyone convicted of rioting in London to be stripped of benefits has amassed 69,000 signatures since its launch.

The government has promised that parliament will consider for debate any petition that reaches 100,000 signatures.

The petition, created by Stephen Mains and entitled "Convicted London rioters should loose [sic] all benefits" is currently gaining signatures at a rate of over 5,000 an hour.

If this continues, the petition will reach the threshold by the end of the day, leaving the backbench business committee to decide whether the motion will be debated, or voted on, in parliament.

The bill would be the first petition on the newly-relaunched site to reach 100,000.

http://epetitions.direct.gov.uk/petitions/7337%29
pi_100554961
He pliesie, onze jeugd verveelt zich. Misschien eens aan de deur kloppen, hebben ze wat te doen.

BrendenKD twitterde op woensdag 10-08-2011 om 15:54:31 RT @LynaAD: RT @Shaanchelsey: RT @MartinGumbs: RT @_EMILLER: #twitmeet Kom met z'n alle rellen .. ? - lets do this reageer retweet
pi_100555133
-

[ Bericht 99% gewijzigd door motorbloempje op 10-08-2011 16:05:03 ]
PWBF
pi_100555140
400 voetbalfans van Birmingham City op weg naar het stadscentrum.
pi_100555161
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:01 schreef Kingstown het volgende:
400 voetbalfans van Birmingham City op weg naar het stadscentrum.
Is er een wedstrijd?
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_100555198
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:01 schreef Kingstown het volgende:
400 voetbalfans van Birmingham City op weg naar het stadscentrum.
Die gaan de orde wel ff handhaven.
pi_100555207
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:02 schreef Hathor het volgende:

[..]

Is er een wedstrijd?
Een cricket wedstrijd, maar of ze daar heen gaan? :P
pi_100555223
RavandeBV twitterde op woensdag 10-08-2011 om 16:01:12 "@DJ_MBA: Ik hoop dat hier ook snel rellen komen! Winkels plunderen enzo!" * #Zuiver #Zuiver !_! reageer retweet
BreezyAmir twitterde op woensdag 10-08-2011 om 16:02:18 Als hier rellen waren meteen moven naar pc hoofdstraat zulke dingen reageer retweet
Eerst leren spellen, dan pas plunderen. Vind ik.
pi_100555253
Tot zover een paar random hersenlozen van Twitter. Kan wel bezig blijven.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:05:07 #228
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_100555278
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:03 schreef MrJones het volgende:
RavandeBV twitterde op woensdag 10-08-2011 om 16:01:12 "@DJ_MBA: Ik hoop dat hier ook snel rellen komen! Winkels plunderen enzo!" * #Zuiver #Zuiver !_! reageer retweet
BreezyAmir twitterde op woensdag 10-08-2011 om 16:02:18 Als hier rellen waren meteen moven naar pc hoofdstraat zulke dingen reageer retweet
Eerst leren spellen, dan pas plunderen. Vind ik.
he, wat een toeval dat het buitenlanders zijn :').
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_100555280
quote:
extreme twister _O_
blablablablablablablablablablablablablabla
pi_100555306
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:05 schreef Schunckelstar het volgende:

[..]

extreme twister _O_
En ik durfde dat niet te posten :D
pi_100555328
Dus wat is er vannacht gebeurt iemand links naar video's met wat actie?
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_100555359
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:05 schreef lezzer het volgende:

[..]

En ik durfde dat niet te posten :D
wrom niet?
PWBF
pi_100555360
Probleem is nu, de relschoppers zijn op. :(
pi_100555380
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:57 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Mooi initiatief. Dat geld kan dan naar de slachtoffers van deze waanzin.
PWBF
pi_100555420
Die gasten verpesten hun leven. In NL krijg je nooit meer een VOG als je bent veroordeeld voor geweld. Dat zou daar niet anders zijn den ik.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:09:12 #236
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_100555487
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:08 schreef HAKIM_1988 het volgende:
Die gasten verpesten hun leven. In NL krijg je nooit meer een VOG als je bent veroordeeld voor geweld. Dat zou daar niet anders zijn den ik.
Ik denk dat ze er later nog meer last mee krijgen, als ze ergens willen gaan werken, en hun toekomstige werkgever gaat op internet snuffelen...
pi_100555490
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:08 schreef HAKIM_1988 het volgende:
Die gasten verpesten hun leven. In NL krijg je nooit meer een VOG als je bent veroordeeld voor geweld. Dat zou daar niet anders zijn den ik.
Deze kids komen uit buurten waar in 50% van de gezinnen geen van de ouders werk heeft... Een VOG zal ze roesten.
"Winners never quit, 'cause quitters never win"
"Greedy people get rich, but pigs get slaughtered"
pi_100555498
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:08 schreef HAKIM_1988 het volgende:
Die gasten verpesten hun leven. In NL krijg je nooit meer een VOG als je bent veroordeeld voor geweld. Dat zou daar niet anders zijn den ik.
Daar liggen ze wakker van. :')
pi_100555510
quote:
Hoofddoekje om....als man! Slecht geintegreerd! :(
pi_100555614
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:10 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Hoofddoekje om....als man! Slecht geintegreerd! :(
Buiten dat zijn ze staatsgevaarlijk.
pi_100555654
quote:
2s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:12 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Buiten dat zijn ze staatsgevaarlijk.
Een oranje hoofddoekje....moet Nederland hem maar politiek asiel verlenen! :7
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:14:25 #243
194833 Hanoying
vereert Zeus, zoals het hoort.
pi_100555682
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:08 schreef HAKIM_1988 het volgende:
Die gasten verpesten hun leven. In NL krijg je nooit meer een VOG als je bent veroordeeld voor geweld. Dat zou daar niet anders zijn den ik.
Wat? Vergooien ze hun kansen op een ambtelijke carriere? :o

Hartverscheurend, ze zullen er kapot van zijn :'(
Laat ons Δωδεκάθεον's lied'ren zingen!
pi_100555738
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:14 schreef Hanoying het volgende:

[..]

Wat? Vergooien ze hun kansen op een ambtelijke carriere? :o

Hartverscheurend, ze zullen er kapot van zijn :'(
Niet alleen op een ambtelijke carrière, maar op alle toekomstige carrières.
pi_100555765
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:01 schreef Kingstown het volgende:
400 voetbalfans van Birmingham City op weg naar het stadscentrum.
Zulu army heten die gasten toch...
pi_100555798
quote:
2s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:15 schreef Pallas-Athene het volgende:

[..]

Niet alleen op een ambtelijke carrière, maar op alle toekomstige carrières.
Zonder opleiding kom je in de beroepsgroepen terecht waar lang niet iedereen een lieverdje is...
pi_100555812
Those guys are nihilists, they don't care about anything.
.
pi_100555866
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:13 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Een oranje hoofddoekje....moet Nederland hem maar politiek asiel verlenen! :7
UK is tegenwoordig populairder, helemaal nu dit op TV geweest ist.
pi_100555874
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:16 schreef ZuidGrens het volgende:

[..]

Zulu army heten die gasten toch...
Weet ik niet....werden als "Blues fans" omschreven.
pi_100555887
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:17 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Zonder opleiding kom je in de beroepsgroepen terecht waar lang niet iedereen een lieverdje is...
Dat klopt, maar dat staat los van het aanname beleid van werkgevers.
En ik bedoel daarmee, tegenwoordig checken werkgevers ook sollicitanten op het internet.
En als je daar dan bij de sectie relschoppers staat, dan kom je zelfs niet in die beroepsgroep terecht.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:19:22 #251
330125 Hans_van_Baalen
Zondag naar de kerk
pi_100555891
quote:
2s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:15 schreef Pallas-Athene het volgende:

[..]

Niet alleen op een ambtelijke carrière, maar op alle toekomstige carrières.
Alsof ze die anders wel zouden krijgen.
pi_100555971
quote:
2s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:15 schreef Pallas-Athene het volgende:

[..]

Niet alleen op een ambtelijke carrière, maar op alle toekomstige carrières.
Ach gut.... Hun hele toekomst naar de klote. :'(
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:21:28 #253
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_100555978
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:19 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
Alsof ze die anders wel zouden krijgen.
Nu helemaal niet meer; kunnen ze over 10 jaar wel weer lekker rellen omdat het leven allemaal zo kansloos en oneerlijk is. O+
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_100556041
quote:
2s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:19 schreef Pallas-Athene het volgende:

[..]

Dat klopt, maar dat staat los van het aanname beleid van werkgevers.
En ik bedoel daarmee, tegenwoordig checken werkgevers ook sollicitanten op het internet.
En als je daar dan bij de sectie relschoppers staat, dan kom je zelfs niet in die beroepsgroep terecht.
Die lui zijn tussen de 12 en 16... Over 5 jaar zien ze er heel anders uit en er zijn wel meer mensen met dezelfde naam uit dezelfde wijk.
pi_100556055
quote:
11s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:21 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Ach gut.... Hun hele toekomst naar de klote. :'(
Alsof ze dat echt willen, zo'n toekomst.
Makkelijk praten op je zolderkamer over dit soort dingen.
pi_100556077
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:22 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Die lui zijn tussen de 12 en 16... Over 5 jaar zien ze er heel anders uit en er zijn wel meer mensen met dezelfde naam uit dezelfde wijk.
Natuurlijk, en de kerstman en sinterklaas bestaan.
pi_100556107
quote:
14s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:21 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

Nu helemaal niet meer; kunnen ze over 10 jaar wel weer lekker rellen omdat het leven allemaal zo kansloos en oneerlijk is. O+
Ze moeten wel wat slimmer plunderen om die tijd te overbruggen.
pi_100556185
quote:
2s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:23 schreef Pallas-Athene het volgende:

[..]

Alsof ze dat echt willen, zo'n toekomst.
Makkelijk praten op je zolderkamer over dit soort dingen.
Ja ik zit hier alleen op mijn zolderkamer. ;(
pi_100556186
Jaja...keihard aanpakken die levensgevaarlijke criminelen op een fiets!

pi_100556268
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:25 schreef Kingstown het volgende:
Jaja...keihard aanpakken die levensgevaarlijke criminelen op een fiets!

Terecht!
Die kwamen net terug van het rellen.
Je zou bijna medelijden krijgen met deze kwajongens.... :')
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:27:30 #261
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_100556286
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:01 schreef Kingstown het volgende:
400 voetbalfans van Birmingham City op weg naar het stadscentrum.
Zulu Army.

Toevallig net een boek over aan het lezen. Zitten ook geen lieverdjes tussen. Hadden vroeger een deel dat puur voor het vechten tegen andere clubs ging en een deel dat van de gelegenheid gebruik maakte om winkels te plunderen.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:27:34 #262
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_100556290
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:25 schreef Kingstown het volgende:
Jaja...keihard aanpakken die levensgevaarlijke criminelen op een fiets!
Misschien hebben die wel net de supermarkt om de hoek in de hens gezet, weet jij veel! :D
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:28:20 #263
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_100556398
quote:
2s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:27 schreef Pallas-Athene het volgende:

[..]

Terecht!
Die kwamen net terug van het rellen.
Je zou bijna medelijden krijgen met deze kwajongens.... :')
Ze hadden een plakkertje op hun hoofd.
pi_100556457
quote:
14s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:27 schreef Happel het volgende:

[..]

Zulu Army.

Toevallig net een boek over aan het lezen. Zitten ook geen lieverdjes tussen. Hadden vroeger een deel dat puur voor het vechten tegen andere clubs ging en een deel dat van de gelegenheid gebruik maakte om winkels te plunderen.
Volgens een aantal twitteraars gaan ze de politie helpen ^O^
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:32:00 #266
3462 PaRoDiUzZ
Hiphop Hippie
pi_100556489
quote:
14s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:27 schreef Happel het volgende:

[..]

Zulu Army.

Toevallig net een boek over aan het lezen. Zitten ook geen lieverdjes tussen. Hadden vroeger een deel dat puur voor het vechten tegen andere clubs ging en een deel dat van de gelegenheid gebruik maakte om winkels te plunderen.
Als die rellen nog lang door gaan kan men een stuk of 6 premier league en een stuk of 5 championship wedstrijden afgelasten, houd je weinig competitie meer over.

[ Bericht 1% gewijzigd door PaRoDiUzZ op 10-08-2011 16:38:02 ]
pi_100556490
quote:
3s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:29 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Ze hadden een plakkertje op hun hoofd.
Nee, die gestolen fiets verraadde het....
pi_100556514
quote:
Ze zijn gewoon aan het oefenen met overgooien. Je mag ook niks meer tegenwoordig... :P
Dare to unleash my rage..
That's my secret Captain... I'm always angry...
There's nothing like a trail of blood, to find your way back home.
pi_100556556
quote:
14s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:27 schreef Happel het volgende:

[..]

Zulu Army.

Toevallig net een boek over aan het lezen. Zitten ook geen lieverdjes tussen. Hadden vroeger een deel dat puur voor het vechten tegen andere clubs ging en een deel dat van de gelegenheid gebruik maakte om winkels te plunderen.
Ik ben helemaal niet thuis in die scene...wel eens wat gezien over de firms van The Hammers en Milwall, maar Zulu Army totaal onbekend mee. Hoe is de verhouding met Aston Villa?
pi_100556623
quote:
3s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:29 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Ze hadden een plakkertje op hun hoofd.
UB40 is toch ook van Birmingham? Dat unemployement is al van voor de jaren 80.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:35:06 #271
308998 Fenomeno
Wearing sunglasses at night
pi_100556630
Villa had nog echt een grote firm geloof ik
pi_100556694
quote:
2s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:32 schreef Pallas-Athene het volgende:

[..]

Nee, die gestolen fiets verraadde het....
Ze zijn echt snel daar in de UK, kan NL nog wat van leren.
pi_100556699
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 15:34 schreef Golden_Pauper het volgende:
ik zie ook alleen maar domme self-important materialistische looters. Als ze zo haten op de verdienende laag ga dan naar de banken of overheidsgebouwen, zo maak je sowieso geen punt en werk je privacy inperkende wetgeving in de hand.
Dit dus. Hadden ze overheidsgebouwen en (hoofd)kantoren van multinationals in de fik gestoken en aandelenmakelaars en -handelaren in het financial district in elkaar geslagen, dan had ik het nog kunnen begrijpen. Sterker nog, dan had ik er misschien zelfs nog wel een beetje sympathie voor kunnen koesteren...
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:37:31 #274
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_100556729
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:33 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Ik ben helemaal niet thuis in die scene...wel eens wat gezien over de firms van The Hammers en Milwall, maar Zulu Army totaal onbekend mee. Hoe is de verhouding met Aston Villa?
Niet goed. Vroeger zochten ze elkaar veel op, maar tegenwoordig valt dat wel mee. Zulus zijn een tikkeltje te groot voor de firm van Villa. Zulus waren/zijn ook een van de grootste firms in Engeland.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:38:55 #275
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_100556777
Hier kreeg een man net te horen dat zijn broer is overleden, 5 minuten later overleed ook een andere broer van hem... Footage van afgelopen nacht.

pi_100556799
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:34 schreef Kingstown het volgende:

[..]

UB40 is toch ook van Birmingham? Dat unemployement is al van voor de jaren 80.
Deze rellen zijn dan ook gewoon herhaling.
Nieuw zijn wel de mensen die denken in het afschieten etc.
pi_100556868
quote:
1s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:36 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

Dit dus. Hadden ze overheidsgebouwen en (hoofd)kantoren van multinationals in de fik gestoken en aandelenmakelaars en -handelaren in het financial district in elkaar geslagen, dan had ik het nog kunnen begrijpen. Sterker nog, dan had ik er misschien zelfs nog wel een beetje sympathie voor kunnen koesteren...
Vanaf nu wordt jij in de gaten gehouden.
pi_100556961
quote:
3s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:41 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Vanaf nu wordt jij in de gaten gehouden.
Altijd een veilige gedachte, wanneer iemand een oogje voor je in het zeil houdt! 8-)
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_100557009
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:38 schreef YazooW het volgende:
Hier kreeg een man net te horen dat zijn broer is overleden, 5 minuten later overleed ook een andere broer van hem... Footage van afgelopen nacht.

Sangat TV wordt nog een keer geloofd in The Guardian:

quote:
It has hunted down rioters in Birmingham, confronted police during running battles, and broadcast live footage of arrests on Sky TV. But it is this bizarre form of guerilla journalism that has proved the most captivating coverage of the riots that have swept England.

Sangat TV, channel number 847 on Sky, has prised viewers away from broadcasting goliaths such as the BBC and CNN – and Twitter is abuzz about it."
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:45:41 #280
352952 Kvdijk
Blanke Afrikaantje
pi_100557075
Ben benieuwd hoe het vanavond gaat , denk dat er hier en daar nog wat gebeurt maar dat het langzaam stopt :)
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:46:43 #281
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_100557116
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:45 schreef Kvdijk het volgende:
Ben benieuwd hoe het vanavond gaat , denk dat er hier en daar nog wat gebeurt maar dat het langzaam stopt :)
Het ergste is sowieso achter de rug denk ik, nu kan het puinruimen beginnen.
pi_100557168
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:46 schreef Dekatria het volgende:

[..]

Het ergste is sowieso achter de rug denk ik, nu kan het puinruimen beginnen.
De echte puin blijft gewoon bestaan.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:48:19 #283
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_100557172
quote:
Birmingham riots: intense anger after deaths of three young men
Community leaders appeal for calm after three British Asians rammed by carload of suspected looters in Winson Green

Community leaders in Birmingham are working all-out to calm intense anger in the city's British Asian community over the deaths of three young men who were rammed by a carload of suspected looters.

West Midlands police arrested a man near the scene and recovered a vehicle, which forensics experts are examining. They later launched a murder inquiry.

Groups of residents in Winson Green, the inner-city area where the men were killed as they tried to protect local businesses in the early hours of Wednesday, openly warned of inter-communal violence if the murder inquiry fails to produce rapid results.

Their anger was passed on by the local Labour MP for Ladywood, Shabana Mahmood, and the Bishop of Aston, Rt Rev Anthony Watson, who joined a meeting at Dudley Road mosque, which locals claimed was on looters' hitlist of targets where money might be found. The victims, brothers Shazad and Munir Hussein, 32 and 30, and Haroon Chohan, 19, were among some 80 young men who turned out after a gang tried to ransack the nearby Jet petrol station on Monday night.

The bishop warned of possible reprisals and events "potentially having an ugly race dimension". Shortly after he spoke, a screaming and swearing African-Caribbean woman challenged a group of British Asians in a side street off Dudley Road, saying: "Your attitude is how riots start," before a friend bundled her into a car and drove off.

Another group of British Asian men said they had seen the fatal incident, which was over in seconds but saw the victims flung into the air as a black Audi rammed into them. One, who declined to give his name, said: "Of course it was deliberate. No way was it an accident. The driver went on to the pavement and rammed them. He knew what he was doing."

He said that four carloads of young African-Caribbeans had cruised down Dudley Road and there had been no doubt about what they were planning. He said that he had given evidence to the police.

"These were bright young guys we've lost," he said. "They knew the meaning of work and got themselves decent jobs. The brothers had a carwash which was another business which might have been targeted, and Haroon worked as a mechanic in a garage.

"They were well-known round here. One of them only got married in March and his wife was expecting their first child in four months' time."

The bishop said that extended families were part of a very strong network in the community – he had met Haroon's uncle and older brother – which added to the strength of feelings.

Haroon's father Jahan joined appeals for calm, holding a photograph of his son in the doorway of his home at Winson Green. He said: "He was trying to help his community and he has been killed.

"He was a very well-liked kid. I can't describe to anybody what it feels like to lose a son. He was the youngest of three, and anything I ever wanted done, I would always ask Haroon to sort it out for me.

"A day from now, maybe two days from now, the whole world will forget and nobody will care."

Calling for calm and no attempt at revenge, he said: "I don't blame the government, I don't blame the police, I don't blame nobody. It was his destiny and his fate, and now he's gone."

Long queues of friends and relatives waited outside the house to pay their respects as other family members spoke of the tragedy. Numbers increased in the early afternoon, in spite of the onset of rain which police hoped would deter a third night of violence.

Sobia Nazia, a cousin to the brothers, said: "They were brothers to everybody. They used to look out for everyone. They were heroes. I heard people describing them on Facebook as brothers to one and all.

"People who only just knew of them haven't slept all night. It's made a huge impact, more than we thought."

Another mourner embraced Sobia and the victims' younger sister who was welcoming mourners into the house, and said in Urdu: "They died martyrs."

The sister was too upset to reply, but Sorbia said firmly: "We don't want anything more to happen – just the culprits brought to justice. We don't want other families to suffer. It's the youth. They have no knowledge, they have no jobs and they are bored."

Feelings have also been inflamed by an alleged 20-minute delay before an ambulance arrived, with other locals saying that police riot vans had got in the way. Frantic efforts to resuscitate the men failed and two died at the scene. The third died shortly afterwards at the nearby City hospital.

Other men said that they had been told by overstretched police to protect their own businesses. He said: "They were too busy looking after all the big places in the centre, chasing the mob all night rather than cracking down."

For the second day running, British Asian businesses in areas such as Soho Road, the bazaar-like mile of shops in Handsworth, were guarded by large numbers of men.

The incident plunged England's second city into fresh tension after a night which saw sporadic raids on shops but a much lower level of violence than on Monday night. A determined attempt by a fluid mob of some 200 looters to break into the iconic Bull Ring centre was quickly foiled, partly thanks to fences and four privately-hired dog teams.

Over £500,000 damage was done on Monday to Emporio Armani in the Bull Ring while security men with fire extinguishers kept looters out of Harvey Nichols.

More than 80 arrests were made on Tuesday and 19 men appeared in court in the city on Wednesday morning.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:48:36 #284
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_100557180
Denk als die Islamitische gemeenschap in Birmingham ook maar een vermoeden heeft wie die gasten in de auto waren dat het daar nog wel eens leuk kan worden.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_100557216
Nu kan het wel echt uit de hand lopen ja.
Op zondag 5 februari 2012 19:00 schreef Voorschrift het volgende:
Welk sprookjespompoen kom jij uitgestapt?
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:49:55 #286
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_100557223
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:48 schreef Caland het volgende:
Denk als die Islamitische gemeenschap in Birmingham ook maar een vermoeden heeft wie die gasten in de auto waren dat het daar nog wel eens leuk kan worden.
quote:
Another group of British Asian men said they had seen the fatal incident, which was over in seconds but saw the victims flung into the air as a black Audi rammed into them. One, who declined to give his name, said: "Of course it was deliberate. No way was it an accident. The driver went on to the pavement and rammed them. He knew what he was doing."

He said that four carloads of young African-Caribbeans had cruised down Dudley Road and there had been no doubt about what they were planning. He said that he had given evidence to the police.
pi_100557228
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:48 schreef Caland het volgende:
Denk als die Islamitische gemeenschap in Birmingham ook maar een vermoeden heeft wie die gasten in de auto waren dat het daar nog wel eens leuk kan worden.
Wie gaat er winnen dan?
pi_100557263
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:48 schreef Caland het volgende:
Denk als die Islamitische gemeenschap in Birmingham ook maar een vermoeden heeft wie die gasten in de auto waren dat het daar nog wel eens leuk kan worden.
quote:
Understandably I’m now getting a lot of reports of racial tension connected to the deaths of the Pakistani guys last night on Dudley Rd. Every kind of report you can possibly imagine in my Tumblr inbox, but the common theme is that the Asian community are incensed and want revenge and that there’s a strong possibility of gangs coming to Birmingham from other cities like Leicester and Manchester in response to the deaths last night.

http://birminghamriots2011.tumblr.com/
pi_100557267
Mr Bean 4 president!
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:51:06 #290
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_100557270
quote:
5s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:50 schreef Piet_Piraat het volgende:

[..]

Wie gaat er winnen dan?
Denk de Moslims met 4-3.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:51:19 #291
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_100557283
quote:
BlackBerry blog hacked with riot-related threats

We know where you live, says hacking crew

RIM's corporate blog has been defaced with threats as part of a protest against the BlackBerry maker's plans to hand over information on London rioters to the police.

The blog section of the BlackBerry website was defaced by hacking crew TeaMp0isoN, which proceeded to boast about the attack on Twitter. "No Blackberry you will NOT assist the police," it said.

The defacement itself (archived by Zone-h here) contains a manifesto by the group, threatening the release of sensitive corporate directories supposedly stolen from the site if RIM carries through its promise to help the police.

BlackBerry Messenger service has reportedly become the communication medium of choice for rioters and arsonists who have attacked business across London and beyond in three successive nights since violence flared in the aftermath of peaceful protests in Tottenham on Saturday. TeaMp0isoN has threatened RIM that the addresses and names of RIM employees that TeaMp0isoN supposedly holds will be passed on to rioters if RIM assists the authorities.

You Will _NOT_ assist the UK Police because if u do innocent members of the public who were at the wrong place at the wrong time and owned a blackberry will get charged for no reason at all, the Police are looking to arrest as many people as possible to save themselves from embarrassment…. if you do assist the police by giving them chat logs, gps locations, customer information & access to peoples BlackBerryMessengers you will regret it, we have access to your database which includes your employees information; e.g – Addresses, Names, Phone Numbers etc. – now if u assist the police, we _WILL_ make this information public and pass it onto rioters…. do you really want a bunch of angry youths on your employees doorsteps? Think about it…. and don’t think that the police will protect your employees, the police can’t protect themselves let alone protect others….. if you make the wrong choice your database will be made public, save yourself the embarrassment and make the right choice. don’t be a puppet..

p.s – we do not condone in innocent people being attacked in these riots nor do we condone in small businesses being looted, but we are all for the rioters that are engaging in attacks on the police and government…. and before anyone says “the blackberry employees are innocent” no they are not! They are the ones that would be assisting the police


The defacement itself looks like a standard run-of-the-mill hack and there's nothing to suggest, on the face of it at least, that TeaMp0isoN actually obtained access to corporate directory databases. Even if it did, RIM would doubtless stick to its previous promises to help authorities in any way it could.

TeaMp0isoN was previously best known for defacing the website of the far right English Defence League back in February. ®

Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_100557366
quote:
5s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:51 schreef Caland het volgende:

[..]

Denk de Moslims met 4-3.
Ik heb zo mijn twijfels, echte helden zijn dat ook niet, meer grote bek.
pi_100557411
The Sun pakt nu ook uit met een groot verhaal over onze Sikh vriend.

http://www.thesun.co.uk/s(...)er-is-riot-hero.html
pi_100557419
quote:
1s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:36 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

Dit dus. Hadden ze overheidsgebouwen en (hoofd)kantoren van multinationals in de fik gestoken en aandelenmakelaars en -handelaren in het financial district in elkaar geslagen, dan had ik het nog kunnen begrijpen. Sterker nog, dan had ik er misschien zelfs nog wel een beetje sympathie voor kunnen koesteren...
zo had ik het liever gezien inderdaad.
.
pi_100557464
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:54 schreef Golden_Pauper het volgende:

[..]

zo had ik het liever gezien inderdaad.
Ook jij wordt nu in de gaten gehouden.
pi_100557465
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:54 schreef Golden_Pauper het volgende:

[..]

zo had ik het liever gezien inderdaad.
Alsof ze daarmee richting een oplossing zouden komen :{
Op donderdag 7 februari 2013 22:30 schreef wolfrolf het volgende:
Godsamme _O_ wat een baas ben je toch
Op dinsdag 26 februari 2013 15:53 schreef SilentChaos het volgende:
Jij begrijpt _O_
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:57:23 #297
319097 Dekatria
Sterker Door Strijd
pi_100557521
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:55 schreef henkde_j het volgende:

[..]

Alsof ze daarmee richting een oplossing zouden komen :{
Het zou het in elk geval in een bepaald kader plaatsen. Dat is het huidige dus minder.
  woensdag 10 augustus 2011 @ 16:57:24 #298
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_100557523
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:54 schreef Kingstown het volgende:
The Sun pakt nu ook uit met een groot verhaal over onze Sikh vriend.

http://www.thesun.co.uk/s(...)er-is-riot-hero.html
_O_
  Moderator woensdag 10 augustus 2011 @ 16:57:30 #299
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_100557531
zou RT hun helicopter weer de lucht in laten vond het wel leuke beelden gisteren. (geen rellen maar wel een idee hoe druk het op straat is enzo)
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_100557547
quote:
0s.gif Op woensdag 10 augustus 2011 16:57 schreef YazooW het volgende:

[..]

_O_
Hij verdient wel een plek in de OP.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')