quote:Op donderdag 9 juni 2011 12:58 schreef BigSmurf het volgende:
Heb 'm nu aan, lekker strak, maar niet onconfortabel.
Vraagje trouwens over de cuffs. Ik kan 'm 1x omslaan, dan stack ik een beetje, maar ik loop thuis altijd op blote voeten en dan sleept ie vrij ruim over de vloer heen en ga ik er ook regelmatig op staan. Kan hem ook 2x omslaan, dan sleept ie precies niet over de vloer. Is ook met schoenen prima te doen, maar vind een enkele cuff mooier. Zie foto hieronder. Heb ook één grote cuff geprobeerd, maar dat vind ik echt lelijk worden.
Wat is het slimste, ook om van die lelijke cuff-"fades" te voorkomen? Met enkele cuff dragen en thuis/zonder schoenen een tweede keer omslaan? Of thuis/zonder schoenen één grote cuff maken en als ik schoenen aan heb de cuff verkleinen?
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 9 juni 2011 13:29 schreef don-diablo het volgende:
Ik heb de mijne eerst een enkele keer gecuffed en vervolgens de bovenkant naar binnen gezet zodat er een dubbele ontstaat.
Ik heb wel cuff fades en slijtage, maar dat interesseert me niet echt omdat ik het geduld niet heb om het steeds te verplaatsen.
M'n cuff is ook niet meer helemaal recht. Voorkant is een fractie korter dan de achterkant, maar dat valt niet echt op.
Ik heb het liefst hooguit een mini cuff ivm denimbleed op sneakers, maar hier moest ik wat meer cuffen ivm de lengte.
quote:Op donderdag 9 juni 2011 17:12 schreef Ali_Ilegali het volgende:
Misschien wilt iemand die ALD voor 80 euro
Cuff is 2x met pic
quote:Op donderdag 9 juni 2011 17:25 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Heb al gemaild dat ik 'm niet hoef.
Die gaat dat niet betalen.quote:Op donderdag 9 juni 2011 19:36 schreef BigSmurf het volgende:
Als Mrs. betaalt is er niks aan het handje.
Mooie winkel iigquote:Op donderdag 9 juni 2011 19:34 schreef don-diablo het volgende:
Met een beetje mazzel/pech* ga ik dit weekend een dagje naar Amsterdam met de Mrs. Een tripje langs TdN kan dan potentieel hazardous zijn..Met een beetje pech/mazzel* loop ik (evt.) met wat leuks naar buiten.
*het is maar hoe je het interpreteert.
Die heb je gelukkig ook nog niet genoeg.quote:Op donderdag 9 juni 2011 20:00 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Die gaat dat niet betalen.Een paar sneakers is wel bespreekbaar.
Raw, als in raw raw? Lijkt me heul sterk.)quote:Op vrijdag 10 juni 2011 00:00 schreef zwartemarktplaats het volgende:
[ afbeelding ]
Raw Denim van de h&m, heerlijke pasvorm echt perfect. Iemand enig idee waar die op gebaseerd is, slim jim?
Ach wel nee.quote:Op donderdag 9 juni 2011 23:41 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Die heb je gelukkig ook nog niet genoeg.![]()
Hahaha jah dat sux om het uit te leggenquote:Op vrijdag 10 juni 2011 15:40 schreef BigSmurf het volgende:
Had vanmorgen een hele "discussie" over jeans met m'n collega's, ze vonden me maar een raar figuur dat ik m'n broeken niet ging wassen en dat ik zoveel geld uitgaf aan een broek om maar een uniek resultaat te krijgen.
Hoe herkenbaarquote:Op vrijdag 10 juni 2011 16:18 schreef BigSmurf het volgende:
Ze vonden het eerder vies qua vlekken dan qua bacteriën, dus dat viel me mee. Wel heel irritant om het uit te moeten leggen, het was natuurlijk meteen "Hee *naam collega*, was jij ook je spijkerbroeken niet?".
Je hoeft het ook niet uit te leggen...quote:Op vrijdag 10 juni 2011 15:40 schreef BigSmurf het volgende:
Had vanmorgen een hele "discussie" over jeans met m'n collega's, ze vonden me maar een raar figuur dat ik m'n broeken niet ging wassen en dat ik zoveel geld uitgaf aan een broek om maar een uniek resultaat te krijgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |