Ik eet nog een flink vullende avondmaaltijd na het sporten, ik vind het wel genoeg zo!quote:Op donderdag 5 mei 2011 09:49 schreef V1z0R het volgende:
Beter toch Cali!?
Ik zeg lekkere D GB!
'k zie wel vaker dat sommige hier na hun D geen T meer hebben ook al is er die avond gesport...
Krijgen jullie dan nooit ontzettende honger zo rond 10uur ?
Ik schommel tussen de 59 en de 60 (met een lengte van 1.63).quote:
Dat is toch prima? Dan lijk je op mijquote:Op donderdag 5 mei 2011 09:56 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ik schommel tussen de 59 en de 60 (met een lengte van 1.63).
quote:Op donderdag 5 mei 2011 09:57 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Dat is toch prima? Dan lijk je op mij
Echt low-carb is het niet, misschien wel geen brood en havermout meer maar nog wel genoeg noten en groente waar ook koolhydraten in zitten. Ach, misschien is het dalen in de KH's al genoeg dusquote:Op donderdag 5 mei 2011 09:49 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Nouja je zit aan de low carb toch?Kan dus best!
En goeiemorgen!
Ik ben gisteravond gewikkeld in dekbed + extra fleecedekentje als een blok in slaap gevallenVoel me nu beter, hopelijk blijft dat zo!
Hoeveel wil je er nog meer af dan?quote:Op donderdag 5 mei 2011 09:54 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Rome was leukWel pizza/pasta/wit brood/ijs gegeten
En de kilo's zijn er nog af, ben nu stabiel, maar het mag van mij wel weer in de dalende lijn gaan nu
Volgens mij is het geheim dan inderdaad echt sporten. Ik ben ook weer actiever bezig met gewichtjes (setjes van 50 van oefeningen waarvan ik de naam steeds vergeetquote:Op donderdag 5 mei 2011 09:58 schreef Goodbye het volgende:
[..]
![]()
![]()
Ik heb nog een flubby buik enzoAch, ik heb het sporten weer lekker opgepakt en dat moet ook een hoop doen als het goed is. En volgens mij eet ik ook prima nu
squatten?quote:Op donderdag 5 mei 2011 09:59 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Volgens mij is het geheim dan inderdaad echt sporten. Ik ben ook weer actiever bezig met gewichtjes (setjes van 50 van oefeningen waarvan ik de naam steeds vergeet) en beenoefeningen (door je benen zakken (weet ook niet meer hoe dit heet
) en zie na twee weken duidelijk resultaat.
Squatten.quote:Op donderdag 5 mei 2011 09:59 schreef Tinkepink het volgende:
beenoefeningen (door je benen zakken (weet ook niet meer hoe dit heet)
Dat weet ik wel zeker, want qua gewicht vind ik het ook wel prima zo. Ik hoef echt niet 55 kilo te wegen (en dan alsnog slap vel te hebbenquote:Op donderdag 5 mei 2011 09:59 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Volgens mij is het geheim dan inderdaad echt sporten. Ik ben ook weer actiever bezig met gewichtjes (setjes van 50 van oefeningen waarvan ik de naam steeds vergeet) en beenoefeningen (door je benen zakken (weet ook niet meer hoe dit heet
) en zie na twee weken duidelijk resultaat.
Nah, eigenlijk gaat het me dus niet echt om gewicht maar meer om de plekken waar je nog goed met je vinger in kunt drukkenquote:Op donderdag 5 mei 2011 09:59 schreef conleche het volgende:
[..]
Hoeveel wil je er nog meer af dan?
Ik heb in Griekenland ook weer gewoon gegeten, met een keertje pizza, 4x een ijsje, (iedere keer maar 1 bolletje though) 2x een taartje, (Maar die ene was omdat ik jarig was en dat was eigenlijk maar een halve, maar dat was weer omdat het baklava was en als een baksteen zo zwaar) maar vooral bij het avondeten toch ook wel gelet op keuzes met veel groenten en we hebben een paar x zelf gekookt en ook dat was met veel groenten.
Ik was 600 gram aangekomen waarvan er nu weer 300 af is, dus valt mee.
Ik vind het schijnbaar moeilijk in te schatten wanneer het te weinig is. Ik let erop dat ik het niet koud krijg, koude handen etc.quote:Op donderdag 5 mei 2011 09:18 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik ben niet echt verbaasdheb het gevoel dat Aurum te weinig eet en dat haar lichaam in de spaarstand staat.
quote:Op donderdag 5 mei 2011 10:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Inpakskills, I haz them.. Vijf outfits, vier paar schoenen, enorme toilettas, stijltang, alles in een handbagageformaatkoffertje. Zo op naar Oostende.
.
ik durfde het niet te vragen...quote:Op donderdag 5 mei 2011 10:19 schreef Muis006 het volgende:
Maria, moet ik even op je buik komen springen?
Jaaa!quote:Op donderdag 5 mei 2011 10:19 schreef Muis006 het volgende:
Maria, moet ik even op je buik komen springen?
QFT!quote:Op donderdag 5 mei 2011 10:24 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Jaaa!
Ben alleen bang dat het succes van een dergelijke onderneming maar tijdelijk zal zijn zolang ik nog niet klaar benNa 13 juni heeft het vast meer zin!
![]()
DaDWat ga je doen in Oostende?
Aurum: mooizoEr is ook niks mis met stevige shmecksay curves!
quote:Op donderdag 5 mei 2011 10:06 schreef progje het volgende:
Goedemorgen, wakker worden in de zon op het balkon
Tof!quote:Op donderdag 5 mei 2011 10:26 schreef DevilsAndDust het volgende:
Gewoon een romantisch weekendje weg met de Baard, Maria.. We gaan zodra hij z'n werkmail afgesloten heeft.
.
ja! Van het weekend de schuur bij mijn ouders verder versieren (daar geven we het feest) en dan is geloof ik verder alles zo n beetje wel geregeld. Zit ook elke dag de weersvoorspelling te checken (hoe nutteloos)quote:
Toen al een geniaal creatieve geest.quote:Op donderdag 5 mei 2011 11:26 schreef MariaEtcetera het volgende:
Mijn moeder heeft trouwens gisteren een plakboek gebracht met oude werkjes (vooral tekeningen) van me, van de peuterzaal en de basisschoolWat daar af en toe tussen zat
Soms hebben de juffen ernaast geschreven wat het moest zijn zoals ik dat hen vertelde, krijg je van die dingen als:
"Varken op TV"
"De krokodil wil muis opeten".Met ernaast nog een muis met daarbij: "Die muis wordt niet opgegeten".
"Die man heeft twee schoenen. Maar zijn lijf is er niet".
"Oma -- *naam zus* -- ik -- Opa was even plassen!".
yep en dat zal ik de rest van mijn leven zoveel mogelijk blijven doen... Het bevalt me prima. Wissel mijn salades wel af met koolhydraat arm brood en eet af en toe wel eens wat aardappels e.d. Maar verder zoveel mogelijk low-carb, ik voel me daar echt prettig bij. Geen (vr)eetbuien meer en niet meer de hele dag trek.quote:Op donderdag 5 mei 2011 12:00 schreef V1z0R het volgende:
Hoe vordert het bij jou eigenlijk progje? Nog steeds low-carb?
yep.. Bij mijn ouders. Heb hem laatst om mijn oma haar verjaardag (dat was bij mijn ouders thuis) aan al mijn nichtjes laten zien (die komen niet op de bruiloft) dat was erg leukquote:
quote:yep en dat zal ik de rest van mijn leven zoveel mogelijk blijven doen... Het bevalt me prima. Wissel mijn salades wel af met koolhydraat arm brood en eet af en toe wel eens wat aardappels e.d. Maar verder zoveel mogelijk low-carb, ik voel me daar echt prettig bij. Geen (vr)eetbuien meer en niet meer de hele dag trek.
het stoepje verkoopt het. En allison brood van de ah bevat ook minder koolhydraten.quote:Koolhydraatarm brood? Hoe/wat/waar?
Ik heb het boek. Erg leuk om te lezen, maar ik heb er nog nooit iets uit gemaakt, omdat er altijd wel minimaal 2-3 dingen in de recepten staan die ik niet heb (sesamolie, bepaald soort bonen, cognac, saffraan, hoisinsaus). Er staan sowieso veel Aziatische dingen in en dat vind ik niet zo erg lekker. En hij werkt heel veel met verse kruiden zoals mint en koriander.quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:17 schreef Ravka het volgende:
Ik zag in een lijstje iets voorbij komen van Ainsley Harriott. Iemand bekend met 'snel en slank' en zo-ja is dat een aanrader?
Allison is toch dat gortdroge brood? Ach-ja daar vergaat je zin in meer ook van dus dubbel zo effectief. Ik ga eens richting AH. Volkorencrackers zijn lekker namelijk.quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:22 schreef MariaEtcetera het volgende:
Allinson brood vind ik helaas echt niet lekkerIk zweer bij boerenvolkoren
![]()
Ravka: Ik heb Snel en Slank, net als veel anderen hier! Ikzelf heb er nog maar weinig uit gemaakt, eigenlijk. Maar er staan wel veelbelovende recepten in, toch
Ja nogalquote:Op donderdag 5 mei 2011 13:16 schreef uniekhoorn het volgende:
Wat spannend Progje!
Vervelend dat je geen invloed op het weer hebt he?
Ja ik vind het ook niet lekker, die van het stoepje is wel lekker.quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:26 schreef Ravka het volgende:
[..]
Allison is toch dat gortdroge brood? Ach-ja daar vergaat je zin in meer ook van dus dubbel zo effectief. Ik ga eens richting AH. Volkorencrackers zijn lekker namelijk.
O, goed te weten want ik ben ook niet zo van de Aziatische keuken. Maar staat er nog voldoende anders tussen of kan ik beter even verder kijken?quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:25 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik heb het boek. Erg leuk om te lezen, maar ik heb er nog nooit iets uit gemaakt, omdat er altijd wel minimaal 2-3 dingen in de recepten staan die ik niet heb (sesamolie, bepaald soort bonen, cognac, saffraan, hoisinsaus). Er staan sowieso veel Aziatische dingen in en dat vind ik niet zo erg lekker. En hij werkt heel veel met verse kruiden zoals mint en koriander.
Maar al bladerend kom ik net een tomatensoep tegen die me lekker lijkt, dus die ga ik binnenkort maken*tomaten op boodschappenlijstje schrijft*
Hoe bedoel je? Je hebt toch nog niet zo veel gegeten? Er mag nog wel wat bij.quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:29 schreef Perruche het volgende:
Allison broodSowieso brood
Nieuw lijstje het is weer faaldag, zo 1x in de maand 2 dagen hongerlap tijd:
O: smoothie
T: pakje sultana, kerstomaatjes, 6 pecannoten
L: nu, broodje + salade ofzo
T: yoghurt met honing en walnoten
B: 2x 20 minuten fietsen
D: couscoussalade
Hm ja nu ik het zo opschrijf valt het mee. Dat pakje sultana, ev0l! Altijd die suiker, ik zou willen dat ik ervan af kon blijven.quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:30 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Je hebt toch nog niet zo veel gegeten? Er mag nog wel wat bij.
Ik denk dat er betere en praktischere kookboeken zijn dan. Ik heb alleen geen titels voor je als het perse slank moet zijn. Ik zou dan wel een kookboek nemen dat door een Nederlands iemand is geschreven, ik vind kookboeken door"buitenlandse" koks (Nigella, Jamie O. etc) maar mwoah, erg leuk om te lezen, maar als je van een heel boek maar 2 recepten echt kunt maken is het wel een beetje jammer.quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:30 schreef Ravka het volgende:
[..]
O, goed te weten want ik ben ook niet zo van de Aziatische keuken. Maar staat er nog voldoende anders tussen of kan ik beter even verder kijken?
Hij focust ook in de uitleg heel erg op het beperken van vet, vind ik. Bij veel dingen kun je natuurlijk wel zelf extra groente toevoegen.quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:28 schreef MariaEtcetera het volgende:
Wat ik trouwens ook wel gek vind is dat er voor een boek dat Snel en Slank eet, veelal maar weinig groente wordt gebruikt in zn receptjes! Of ligt dat aan mij?
Ahzo! Ja das waar.quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:48 schreef Mini. het volgende:
[..]
Hij focust ook in de uitleg heel erg op het beperken van vet, vind ik. Bij veel dingen kun je natuurlijk wel zelf extra groente toevoegen.
Ik heb dat boek dus ook.Ik vind dat er eigenlijk best veel lekkere dingen in staan. De curry en de fajitas heb ik al meerdere keren gemaakt, en de bonenburger ook. Ik moest ook de eerste keer even wat dingen in huis halen die ik niet standaard had, maar zo leer je nog eens wat nieuws kennen.
Damn, ze zijn op minder dan 10 meter van hier aan het heien en het hele gebouw trilt...Zo even naar de stad (bikini-shoppen
), als we dan terugkomen zijn ze klaar voor vandaag.
Ik heb het toevallig laatst eens zitten lezen, maar je mist er niet echt veel aan. Het is een beetje kort door de bocht, alleen maar vet schrappen. Ach ja, hij is natuurlijk kok en geen diëtist.quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:52 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ahzo! Ja das waar.Moet bekennen dat ik voornamelijk naar de recepten heb gekeken en de uitleg een beetje links heb laten liggen
ja, en jaquote:Op donderdag 5 mei 2011 13:17 schreef Ravka het volgende:
Ik zag in een lijstje iets voorbij komen van Ainsley Harriott. Iemand bekend met 'snel en slank' en zo-ja is dat een aanrader?
Good to know! Moet uberhaupt weer eens door mn receptjes heen bladeren, moet licht-doch-voedzaam eten verzinnenquote:Op donderdag 5 mei 2011 13:56 schreef Mini. het volgende:
[..]
Ik heb het toevallig laatst eens zitten lezen, maar je mist er niet echt veel aan. Het is een beetje kort door de bocht, alleen maar vet schrappen. Ach ja, hij is natuurlijk kok en geen diëtist.
Komt vast doordat ik een Nokia hebquote:Op donderdag 5 mei 2011 14:02 schreef V1z0R het volgende:
Wie had dat gedacht, wi-fi in Finse hotels!
Heb je nog naar me gezwaaid?quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
Heb de Wadden nog gezien vanuit het vliegtuig. Vlogen over noord-holland, friesland, groningen, denemarken, flink stuk zweden en toen over de baltische zee ricting finland.
Hotel is netjes, free wifi. Straks een welkomstborrel en morgen hele dag conferentie.
Ga zo richting de lobby, even buurt verkennen!
Naar jou, uniek en Jagar!quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:25 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Heb je nog naar me gezwaaid?![]()
Veel plezier!
Hermanquote:[b]Op donderdag 5 mei 2011 14:35
T: stukje "vriendschapskoek" die ik van mijn tante kreeg.Heb nog 4 porties deeg over die je eigenlijk moet doorgeven, maar ik ken niemand die daarop zit te wachten...
quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:35 schreef Mini. het volgende:
Fijn dat je goed aangekomen bent XM, veel plezier!
Even een lijstje en dan ga ik lekker naar buiten... Beetje veel misschien, maar ja.
O: 1x volkorenbrood met avocado
T: klein bakje yoghurt
T: 1x brood met avocado, koffie met melk
L: spiegelei met 2 plakjes spek en 2 sneetjes brood, koffie met melk
T: drankje op een terras
D: fajitas met kip en groente (doorgeschoven van gisteren)
T: stukje "vriendschapskoek" die ik van mijn tante kreeg.Heb nog 4 porties deeg over die je eigenlijk moet doorgeven, maar ik ken niemand die daarop zit te wachten...
Toen ik een jaar of 8 was werd mn moeder echt gek van dat Hermanbrood. Telkens als we alles door hadden gegeven kwam er weer een tante of buurvrouw met een nieuw stukje Hermanquote:
quote:
Ik zal Coco er even op attenderen!quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:41 schreef V1z0R het volgende:
Wie is Herman?
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
* V1z0R roept, hier troll, troll, troll, llort, llort!
quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:44 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
Mijn trol was onsuccesvol.
Dit is m'n nieuwe account, tijdens deze account ga ik alleen nog maar afvallen wat een feest! Nu eerst naar het terras. Ik ben inderdaad een corpulente jongen uit het oosten van het land. Groetjes.
Suikerdips = vervelend! ik heb ze nu niet meer geloof ikquote:Op donderdag 5 mei 2011 14:44 schreef Mini. het volgende:
Herman ja.Best een leuk idee maar ik zie op moment niet echt veel mensen dus dat schiet niet op met doorgeven. Ik heb de overige 4 porties maar even in de diepvries geparkeerd.
Perruche: voor mij maakt het wel uit wanneer ik wat eet, want ik krijg de laatste tijd enorme suikerdips als ik niet regelmatig iets eet. Voor de lijn zou het in theorie niet zoveel uit moeten maken, toch?
Ja!quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:44 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
Mijn trol was onsuccesvol.
Dit is m'n nieuwe account, tijdens deze account ga ik alleen nog maar afvallen wat een feest! Nu eerst naar het terras. Ik ben inderdaad een corpulente jongen uit het oosten van het land. Groetjes.
Ja ik vond het concept altijd best wel icky xDquote:Op donderdag 5 mei 2011 14:46 schreef loveli het volgende:
Met andere woorden, stukje over de houdbaarheidsdatum.
Goed voor de weerstandquote:Op donderdag 5 mei 2011 14:48 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ja ik vond het concept altijd best wel icky xD
Ik denk het.quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:49 schreef motorbloempje het volgende:
ben ik de enige die de troll niet doorheeft?
Daar zat ik ook wel aan te denken ja, want er zit ook melk in, maar volgens google bederft hij niet door bepaalde enzymen die erin zitten oid.quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:46 schreef loveli het volgende:
Met andere woorden, stukje over de houdbaarheidsdatum.
De laatste tijd eet ik expres alleen nog maar volkorendingen en geen zoetigheid, dus ik snap echt niet hoe het kan maar de dips zijn er nog steeds. Ben nu bezig om ook nog koffie te schrappen (of te doseren), dat helpt een beetje.quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:48 schreef Perruche het volgende:
[..]
Suikerdips = vervelend! ik heb ze nu niet meer geloof ik![]()
en ik weet niet, ik heb "het gevoel" (lekker vaag) dat het wel uitmaakt wanneer ik eet. Bijv. niet eerst naar werk fietsen, dan op werk o-t-l-t-, maar eerst ontbijen, dan fietsen, dus wat meer verspreid. Maar goed misschien is het onzin hoor![]()
Eet je veel zoetigheid trouwens, met die zuikerdips? Sorry heb niet jouw lijstjes in mijn hoofd...hoi majesteit!
Ik heb thuis een -iotisch broodbakboek waarin wordt beschreven hoe je zelf Herman, zuurdesem, andere gefermenteerde broodbakdingen kunt makenquote:Op donderdag 5 mei 2011 14:48 schreef Perruche het volgende:
Oh en als je in A'dam woont kom ik met liefde een Herman halen
Na een keer of 20 zal statistisch gezien het laatste restje oud spul zijn verdwenen uit het deeg. Er staat me iets van bij dat 20 een magisch getal was daarbij, maar het kan ook zijn dat dat homeopatisch isquote:Op donderdag 5 mei 2011 14:51 schreef Mini. het volgende:
Daar zat ik ook wel aan te denken ja, want er zit ook melk in, maar volgens google bederft hij niet door bepaalde enzymen die erin zitten oid.
Zit volgens mij al in het woord 'gisten": intramoleculaire omzetting met afbraak onder vrijwording van energie van organisch substraat. Ook wel fermenteren.quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:46 schreef loveli het volgende:
Met andere woorden, stukje over de houdbaarheidsdatum.
Wat bedoel je met oud spul?quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:53 schreef loveli het volgende:
[..]
Na een keer of 20 zal statistisch gezien het laatste restje oud spul zijn verdwenen uit het deeg. Er staat me iets van bij dat 20 een magisch getal was daarbij, maar het kan ook zijn dat dat homeopatisch is
quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:35 schreef Mini. het volgende:
T: stukje "vriendschapskoek" die ik van mijn tante kreeg.Heb nog 4 porties deeg over die je eigenlijk moet doorgeven, maar ik ken niemand die daarop zit te wachten...
Neequote:Op donderdag 5 mei 2011 14:54 schreef Perruche het volgende:
Tink, leuk! Jij bent een beetje hippie-style opgevoed of niet? ik koop ook graag obscure graansoorten en boonsoorten bij de biowinkel. Gierst, spelt, boekweit... lekker!
Wut?quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:53 schreef Tinkepink het volgende:
Ik ben trouwensEindelijk binnen bij een club waar ik al twee jaar achteraan jaag. En hij klonk echt geinteresseerd
Inclusief zelfgevangen zoetwaterkreeft eten?quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:57 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Edit: Ik ben dus wel een beetje een hippie geweest (inclusief bus, reizen naar Zuid-Engeland, zweethutten, energiewerk etc. etc.), maar heb een afkeer gekregen van gezweef. Zelf jam maken, brood bakken en zelfvoorzienend zijn vind ik nog steeds heel tof.
Ik werk in de sales en dan moet je soms heel erg je best doen om een lead duidelijk te maken dat het toch best wel zinvol zou zijn als ze eens tijd nemen om een uurtje met je te praten.quote:
Mossel. En vis. En uit volkstuintjes gejatte boerenkoolquote:Op donderdag 5 mei 2011 15:03 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Inclusief zelfgevangen zoetwaterkreeft eten?
Wel tof om helemaal zelfvoorzienend te zijn, maar de luilak in mij vindt dat veel te veel werk.quote:Op donderdag 5 mei 2011 15:04 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Mossel. En vis. En uit volkstuintjes gejatte boerenkool(en al het andere - echt gratis- eten dat je in de natuur kan vinden
)
Weleens Kamut pasta gegeten?quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:54 schreef Perruche het volgende:
Tink, leuk! Jij bent een beetje hippie-style opgevoed of niet? ik koop ook graag obscure graansoorten en boonsoorten bij de biowinkel. Gierst, spelt, boekweit... lekker!
Geen ideequote:Op donderdag 5 mei 2011 15:09 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik twijfel. Komt het graan uit Zuid-Amerika?
Neem een ei. Geen fruit, dan gaat je trek in zoet nooit weg.quote:Op donderdag 5 mei 2011 15:12 schreef V1z0R het volgende:
Ik heb het al niet echt op pasta...
De trek in zoet is er weerIk vind het toch wennen zo laag in KH's.
Dus maar even stukje fruit, mag nog net.
Ik eet zelf nauwelijks aardappelen, dus dan kom je al snel op pasta en rijst uitquote:
Nee. pasta eet ik alleen van harde tarwe uit de kopermalquote:
Mis ik iets?quote:Op donderdag 5 mei 2011 15:15 schreef Perruche het volgende:
[..]
Nee. pasta eet ik alleen van harde tarwe uit de kopermalsorry.
Lekkerder dan volkorenpasta vind ik.quote:Maar ik ga het wel eens proberen, is het lekkerder?
Je mist niets maar ik ben een pasta snob, helaas. En ja ik weet dat het kansloos is.quote:Op donderdag 5 mei 2011 15:16 schreef lezzer het volgende:
[..]
Mis ik iets?
[..]
Lekkerder dan volkorenpasta vind ik.
Speaking of Italian.. die blijven er niet echt slank bijquote:Op donderdag 5 mei 2011 15:18 schreef Perruche het volgende:
Heb het ook geen enkele Italiaan het ooit zien eten.
Nou, kamutpasta smaakt dus naar witte pasta, en ik ben blij dat ik daar achter ben want ik vind volkorenpasta ook niet te vreten.quote:Op donderdag 5 mei 2011 15:18 schreef Perruche het volgende:
[..]
Je mist niets maar ik ben een pasta snob, helaas. En ja ik weet dat het kansloos is.
Daarnaast is volkorenpasta sowieso niet lekker (mijn mening). Eet het wel omdat het gezonder is maar sindsdien heb ik eigenlijk ook geen pasta meer gegetenHeb het ook geen enkele Italiaan het ooit zien eten.
Echt? Vooral vrouwen vind ik er slank hoor! In het noorden (ben niet bekend met het zuiden) heb ik weinig dikke vrouwen gezien. En ze leken ook allemaal erg bezig met hun gewicht. Nu eten ze natuurlijk ook geen pasta in de hoeveelheden die wij tot ons nemen, slechts als primo met erna nog groenten en vlees.quote:Op donderdag 5 mei 2011 15:19 schreef loveli het volgende:
[..]
Speaking of Italian.. die blijven er niet echt slank bij
Hm dat klinkt wel goed. Misschien maar eens proberenquote:Op donderdag 5 mei 2011 15:21 schreef lezzer het volgende:
[..]
Nou, kamutpasta smaakt dus naar witte pasta, en ik ben blij dat ik daar achter ben want ik vind volkorenpasta ook niet te vreten.
Het is alleen wel volkoren dus, en dat vind ik een ontzettend voordeel.
Geen ei @ workquote:Op donderdag 5 mei 2011 15:14 schreef conleche het volgende:
[..]
Neem een ei. Geen fruit, dan gaat je trek in zoet nooit weg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |