Jup, was er anderhalve maand geleden, en de taxi chauffeur wist ons te melden dat iedere 9 maanden er een miljoen inwoners bijkomen in Cairo. Sowieso ook als je er bent; die stad barst uit z'n voegen. Smog, files, overal druk en vol en vies...quote:Op maandag 31 januari 2011 14:22 schreef Kikopuz het volgende:
[..]
Cairo is echt huge![]()
overigens: Hurghadaen sharm el-sheikh rule
![]()
Veel mensen wonen natuurlijk ook buiten de steden. Boeren, langs de Nijl. Die zijn vaak zo arm dat ik me afvraag of ze het wel echt allemaal meekrijgen wat er in de steden speelt.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:17 schreef Kikopuz het volgende:
[..]
Zoiets dacht ik dus ook... eeeeeenn als we dan kijken naar het aantal demonstranten, ik hoor ze telkens praten over tienduizenden... (al denk ik zelf dat het honderdduizenden zijn, maarja dat hoor ik niet)
Mag ik dan zeggen dat, kijkend naar de percentages, dit eigenlijk géén grote demonstraties zijn?
En wij zien alleen beelden van Tahrir Sqquote:dancefromiraq Tahrir square demo is huge, Cairo Train Station Square also huge, awaiting confirmation of numbers #jan25
less than a minute ago via TweetDeck
gisterenacht , rond half 1 tot 0100 ging het voor de NOS redelijk lang over egypte ....quote:Op maandag 31 januari 2011 14:23 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
De NOS zeker? De Nederlandse staatstelevisie bewaakt de NL en daarmee de USA belangen. Ze besteden weinig aandacht (ZEKER geen extra uitzendingen!) en spreken nog steeds over "onrust"
Ik ben bang dat we in NL niet zo vrij zijn als veel mensen hopen.
Ik kijk niet naar die zender maar BBC is ook lekker bezig dus.quote:Shawkatt Raghib ShawkattRaghib RT @BBCWorld: Stop your Evil coverage. We understand how hard for UK to lose its corrupt team in #Egypt. #Jan25 #Tahrir #1M #Feb1
In Cairo alleen al? Is toch voor heel Egypte, en dan niet in 9 maanden maar gemiddeld een jaar heb ik gelezen.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:25 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Jup, was er anderhalve maand geleden, en de taxi chauffeur wist ons te melden dat iedere 9 maanden er een miljoen inwoners bijkomen in Cairo. Sowieso ook als je er bent; die stad barst uit z'n voegen. Smog, files, overal druk en vol en vies...
Ik moet vandaag ook nog gewone dingen doen, en ik heb weinig anders dan Twitter. Maar ik zal kijken.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:22 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Zou je voor mij een samenvatting willen schrijven over Alexandrië vandaag? Post ik dat ook op de FP
Denk dat het perspectief verstorend werkt. Denk aan het studentenprotest op het Malieveld laatst. Door de beelden van de NOS kon men het idee krijgen dat het hele veld vol stond, terwijl er nog 10k mensen bijkonden (tot. capaciteit is dacht ik 30k & er waren er 20k)quote:Op maandag 31 januari 2011 14:26 schreef uithangbord het volgende:
De meldingen van 250k lijken me zwaar overdreven, zeker als ik de laatste livebeeld op AJE zie. Ziet er eerder uit als 25k.
En dat kun je zeggen op basis vanuit 1 camerastandpuntquote:Op maandag 31 januari 2011 14:26 schreef uithangbord het volgende:
De meldingen van 250k lijken me zwaar overdreven, zeker als ik de laatste livebeeld op AJE zie. Ziet er eerder uit als 25k.
ze zegt nu net het lijkt kalm .. maar niet alles is wat het lijkt...quote:Op maandag 31 januari 2011 14:26 schreef uithangbord het volgende:
De meldingen van 250k lijken me zwaar overdreven, zeker als ik de laatste livebeeld op AJE zie. Ziet er eerder uit als 25k.
Als je er geen tijd voor hebt, np. Ben sowieso al heel blij met je twitter updates.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:27 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik moet vandaag ook nog gewone dingen doen, en ik heb weinig anders dan Twitter. Maar ik zal kijken.
Als iemand anders Alexandrië bij houdt of mooie bronnen heeft, voel je vrij om een verslagje te schrijven. Ook over Suez en andere grote plaatsen.
Neuh Cairo alleenquote:Op maandag 31 januari 2011 14:26 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
In Cairo alleen al? Is toch voor heel Egypte, en dan niet in 9 maanden maar gemiddeld een jaar heb ik gelezen.
Egyptenaren overdrijven ook graag.
tijdens intervieuws ?? wow .. let op het is ook tijdens een dagenlange demonstratie he .. ik denk dat ik dan ook nogal gefrustreerd praat .........quote:Op maandag 31 januari 2011 14:28 schreef Kikopuz het volgende:
Is het iets typisch Midden-Oosterig om zo te schreeuwen tijdens interviews of doen alle mensen dit in zulke situaties?
Is typisch voor die regio.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:28 schreef Kikopuz het volgende:
Is het iets typisch Midden-Oosterig om zo te schreeuwen tijdens interviews of doen alle mensen dit in zulke situaties?
De arme journaliste.. Staat er opeens een vent naar jou te schreeuwen in een taal die je niet zo goed kentquote:Op maandag 31 januari 2011 14:28 schreef Maitje het volgende:
Mooi dat een man zich zo kan uiten.. is ook wel een taaltje voor natuurlijk...
quote:Op maandag 31 januari 2011 14:29 schreef t-8one het volgende:
[..]
Of je ff quotejes toevoegd in de TT
bronquote:EU foreign ministers have urged Egyptian citizens to choose democracy over "extremism", saying the country needs a peaceful transition.
Speaking ahead of a monthly meeting in Brussels, the Belgian capital on Monday, ministers expressed hopes for stability as Egypt continues to be gripped by anti-government protests.
"I am sure Egyptians will be in a position to choose democracy and civil rights, not extremism, not radicalism," Franco Frattini, Italy's foreign minister said.
Despite having usually close ties to Egypt the bloc has sought to distance itself from Hosni Mubarak, the president, and his adminstration. However it has been criticised for not being bolder or more direct towards the Egyptian leader.
Foreign ministers have urged Mubarak to embark on reform in his country but stopped short of demanding he leave.
Adrenaline is the key word here. Die mensen gaan als dit allemaal voorbij is een week lang slapen, denk ik zo.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:28 schreef Kikopuz het volgende:
Is het iets typisch Midden-Oosterig om zo te schreeuwen tijdens interviews of doen alle mensen dit in zulke situaties?
Ik vond de oproep tot dialoog Moebie <-> oppostitie wel 1 regeltje waard in de update andersquote:Op maandag 31 januari 2011 14:29 schreef Carine-C het volgende:
[..]
bron
Het woord "nieuws" niet waardig.
Geinig toch.. die man zijn frustratie kwijt en die vrouw verdient geld door te luisteren naar iets wat ze toch niet verstaatquote:Op maandag 31 januari 2011 14:29 schreef EllaN het volgende:
[..]
De arme journaliste.. Staat er opeens een vent naar jou te schreeuwen in een taal die je niet zo goed kent.
quote:Selnadeem Dear Obama, If take Mubarak from #Egypt, we will give you Omar Suleiman for free, we know you like him #Jan25
natuurlijk , daarom moet het treinverkeer plat , om te voorkomen dat er indd. morgen miljoenen op 1 plek zijn .. besef ik nu pas ...quote:Op maandag 31 januari 2011 14:33 schreef gehotseflotst het volgende:
jan25live Jan 25 Live
RNN: #Mubarak orders trains to be stopped to abort the Million protesters protest tomorrow #jan25 #egypt
quote:Op maandag 31 januari 2011 14:34 schreef deleriouz het volgende:
Al Jazeera English trekt zo een blik reserve verslaggevers openHulde!
quote:Op maandag 31 januari 2011 14:34 schreef Kikopuz het volgende:
Maar ff wat meer serieus nieuws. De situatie hier in mijn huis is volgens mij erger dan die van in Egypte.. Verwarming doet het niet!
Duurde hier ook een tijdje voor het kwartje vielquote:Op maandag 31 januari 2011 14:34 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
natuurlijk , daarom moet het treinverkeer plat , om te voorkomen dat er indd. morgen miljoenen op 1 plek zijn .. besef ik nu pas ...
Het ging minstens 5 minuten over toeristen, ja.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:26 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
gisterenacht , rond half 1 tot 0100 ging het voor de NOS redelijk lang over egypte ....
ook voor het eerst ..( pc was uit , ik zocht wanhopig naar nieuws op tv ;p)
nieuwsuur ging er ook over ..
Het is een complot. Ze willen niet weten wat er gebeurd, ze willen bepalen wat er gebeurd. Karskens loopt niet aan de leiband, hij gaat zelfstandig en onafhankelijk naar oorlogsgebied, dus is hij de vijand van de Nederlandse Dictatuur.quote:Novum) - Journalist Arnold Karskens is maandag tijdens de hoorzitting over een nieuwe missie in Afghanistan twee keer weggestuurd. De oorlogsverslaggever was juist uitgenodigd om als deskundige zijn visie te geven.
De problemen begonnen volgens hem al bij de ingang van het Binnenhof. Hij stond als journalist op de lijst en mocht van de portier niet naar binnen omdat hij geen perskaart toonde. Een tegenwerping dat hij gast was, maakte geen indruk, schrijft hij dinsdag in De Pers. Na drie telefoontjes mocht hij alsnog naar binnen.
Toen hij een foto wilde maken van de sprekers, beval een vrouwelijke bode hem de foto te wissen of de zaal te verlaten. "Wijzen op circa vijftien collega's die ook foto's en video-opnamen maken, biedt geen soelaas."
Karskens ging daarom naar buiten, maar kon later via SP-Kamerlid Harry van Bommel weer binnenkomen. Toen hij aan een tafel vooraan ging zitten ging het weer mis. Een 'overijverige bode' briest dat hij daar zonder perskaart niet mag zitten. "Boos door zoveel brutaliteit been ik opnieuw weg."
Ja, duh!quote:Op maandag 31 januari 2011 14:34 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
natuurlijk , daarom moet het treinverkeer plat , om te voorkomen dat er indd. morgen miljoenen op 1 plek zijn .. besef ik nu pas ...
Die waren er vanaf dag 1 al hoor.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:33 schreef Maitje het volgende:
Hmm.. je ziet nu eindelijk ook wat vrouwen er tussen....
nope, niet of nauwelijks in Caïro (tenmisnte, volgens BNR toen). Vanwege de cultuur. Als vrouw beweeg je je niet tussen zoveel mannen (wederom, volgens BNR).quote:
das ook wel weer zo , en , om 0100 uur ligt zoiezo half NL op 1 oor , en dan gaan ze het erover hebben ....quote:Op maandag 31 januari 2011 14:35 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het ging minstens 5 minuten over toeristen, ja.![]()
Ik weet zeker, dat als een paar willekeurige mensen (Zeker ook NL-ers!) een journaal willen opzetten, dat ze dat goed kunnen doen. Al Jazeera bewijst dat. Karskens bewijst dat.
http://www.trouw.nl/nieuws/nederland/article3393708.ece/Karskens_twee_keer_weggestuurd_bij_hoorzitting.html
[..]
Het is een complot. Ze willen niet weten wat er gebeurd, ze willen bepalen wat er gebeurd. Karskens loopt niet aan de leiband, hij gaat zelfstandig en onafhankelijk naar oorlogsgebied, dus is hij de vijand van de Nederlandse Dictatuur.
Maar er word nagedacht over een topicreeks om de NL journalistiek in de gaten te houden.
quote:Op maandag 31 januari 2011 14:37 schreef Kikopuz het volgende:
Journalisten zijn vrijgelaten, had iemand dat al gezegd? :p
Crisis!quote:Op maandag 31 januari 2011 14:34 schreef Kikopuz het volgende:
Ik wacht nog steeds op het moment dat Mubarak foetsie gaat... Het is toch overduidelijk dat de mensen klaar zijn met hem...
Maar ff wat meer serieus nieuws. De situatie hier in mijn huis is volgens mij erger dan die van in Egypte.. Verwarming doet het niet!
quote:
quote:ramadan But I am hearing increasing reports of people buying guns off the black market. Things could turn pretty violent. #Egypt #Jan25
Als infiltrant? Ga je rotzooi trappen en demonstranten arresteren?quote:Op maandag 31 januari 2011 14:35 schreef Kikopuz het volgende:
Pro-Mubarak demonstration tomorrowik ben erbij
brainspoelen van pro mubarak naar GO mubarak :pquote:Op maandag 31 januari 2011 14:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Als infiltrant? Ga je rotzooi trappen en demonstranten arresteren?
Ik ga ze in het kwaad daglicht zetten dmv vandalisme etc..quote:Op maandag 31 januari 2011 14:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Als infiltrant? Ga je rotzooi trappen en demonstranten arresteren?
Nieuwe media, information is free.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:37 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
ja eigen journaal maken ( doen we hier al een beetje , nu nog een zender kapen)
quote:rzabaneh URGENT on #Egypt #Jan25: All six @AJenglish journalists released, one camera confiscated.
reeds op de FPquote:Op maandag 31 januari 2011 14:41 schreef knuppelhaar het volgende:
Alle 6 de journalisten vrijgelaten, spullen zijn ze kwijt.
Was mij ook al opgevallen hahaquote:Op maandag 31 januari 2011 14:42 schreef Kikopuz het volgende:
Ik vind het leuk hoe sommige AJE presentators Tahrir uitspreken: TaHHHHGrier
Heb je daar ook een bron van? Heb het artikel enkel gescand, niet goed gelezenquote:Op maandag 31 januari 2011 14:44 schreef deleriouz het volgende:
Ja Vodafone heeft netjes de governement orders opgevolgd.
Ramp-geil?quote:Op maandag 31 januari 2011 14:45 schreef Daniel1976 het volgende:
Alles nog steeds goed in Luxor.
Niets aan het handje.
Beetje jammer eigenlijk.
'nieuw' is relatief hè... 1 nieuve minister & een premier, verder alles hetzelfde.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:45 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
het word bevestigt het nieuwe kabinet is gevormd
http://english.aljazeera.net/watch_now/quote:Op maandag 31 januari 2011 14:45 schreef abdalfawaz het volgende:
Waar is AJE bij UPC, moet het nu doen met AJA
online AJE http://english.aljazeera.net/watch_now/quote:Op maandag 31 januari 2011 14:45 schreef abdalfawaz het volgende:
Waar is AJE bij UPC, moet het nu doen met AJA
hier is de link :quote:Op maandag 31 januari 2011 14:44 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Heb je daar ook een bron van? Heb het artikel enkel gescand, niet goed gelezen& kan de link niet zo snel meer vinden.
quote:Op maandag 31 januari 2011 14:48 schreef lipjes het volgende:
[..]
hier is de link :
http://topnews360.tmcnet.(...)-service-stopped.htm
Ik geloof niet dat het nog dood kan bloeden. We zitten volgens mij op een point of no return..quote:Op maandag 31 januari 2011 14:46 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Nee, maar zo kan het doodbloeden en dan is alles voor niets geweest.
Weet ik, maar zit liever naar een TV te kijkenquote:Op maandag 31 januari 2011 14:47 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
online AJE http://english.aljazeera.net/watch_now/
dat was eergisteren al ,nee er zijn ook andere aangewezen .. 1 over " trade " en 1 over veiligheid ; 1 of andere wagdy .. ; en er zijn geruchten dat hij achter die gevangenissen zat .....quote:Op maandag 31 januari 2011 14:46 schreef RvLaak het volgende:
[..]
'nieuw' is relatief hè... 1 nieuve minister & een premier, verder alles hetzelfde.
quote:Op maandag 31 januari 2011 14:48 schreef deleriouz het volgende:
Lijkt alsof ze een braderie aan het voorbereiden zijn
additionele link met info over meedere providers & internetquote:
heftig he , wel mooi om te zien dat politie het aflegt en ze uiteindelijk de brug over komen ..quote:
Dank, maar daar staat weinig nieuws in. Wel interessant om te lezenquote:Op maandag 31 januari 2011 14:49 schreef lipjes het volgende:
[..]
additionele link met info over meedere providers & internet
(ff vlug gelezen hoor)
http://www.fiercegovernme(...)y-blocked/2011-01-30
Ze hebben vooral positie ingenomen om de orde te bewaren. Ik denk dat de Chief Of Staff beter luistert naar de Amerikanen dan naar Mubarak. Ik verwacht nu eigenlijk geen gewelddadig ingrijpen van het leger meer.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:47 schreef Loveless85 het volgende:
Ik hoop zo dat het leger de kant van de bevolking kiest en dit niet een groot circus is om eerst het vertrouwen van het volk te winnen en als ze na een paar dagen moe en hongerig zijn en morgen het grote protest komt ze dan de boel neerslaan. Want als het leger tegen de bevolking keert is het klaar denk ik, die hebben nl. afgelopen dagen rustig positie kunnen nemen
Was het niet AJ die zei dat er een groot verschil is tussen de luchtmacht & het leger?quote:Op maandag 31 januari 2011 14:54 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ze hebben vooral positie ingenomen om de orde te bewaren. Ik denk dat de Chief Of Staff beter luistert naar de Amerikanen dan naar Mubarak. Ik verwacht nu eigenlijk geen gewelddadig ingrijpen van het leger meer.
Was wel ff spannend de afgelopen 2 dagen. Maar na de F16's was het voorbij.
quote:Jan25voices Jan25 Voices
AlJaz Arabic: Former Intelligence Officer Mahmoud Zaher confirming that army is obliged to secure not oppose riots. #Egypt #Jan25 #Jan28
2 minutes ago
Dat was idd een ultieme poging ff angst aan te jagen idd. Maar goed, je weet het nooit. Er zullen heus wel wat officieren / regimenten trouw aan Mubarak blijven, en op een burgeroorlog in die regio zit ook niemand te wachten nu.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:54 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ze hebben vooral positie ingenomen om de orde te bewaren. Ik denk dat de Chief Of Staff beter luistert naar de Amerikanen dan naar Mubarak. Ik verwacht nu eigenlijk geen gewelddadig ingrijpen van het leger meer.
Was wel ff spannend de afgelopen 2 dagen. Maar na de F16's was het voorbij.
Yep. Scheuren in het regime.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:55 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Was het niet AJ die zei dat er een groot verschil is tussen de luchtmacht & het leger?
hahahahaquote:Op maandag 31 januari 2011 14:56 schreef knuppelhaar het volgende:
Mubarak's vliegticket:
[ afbeelding ]
gekopieerd naar het museum topic.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:01 schreef Muridae het volgende:
[ afbeelding ]
Mooie foto.
Soldaat zijn, toen en nu.
quote:Melshamy More than 150 Thousand protesters In Alexandria Heading to Egypt Station #jan25 #jan28 #egypt #cairo
1 minute ago via web
Kutkwaliteit geluidquote:Op maandag 31 januari 2011 15:03 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
@ papierversnipperaar , heb op mn gemak die beelden terug gekeken , en zie indd, dat het groene busje demonstranten omver rijd![]()
maar op het laatst en die beelden, die had ik eerst alleen gezien .. als de politie zich terugtrekt , zie je dat ze achter die groene bus aanrennen en werkt het als een soort schild........
Nou ja, hij wil de opstand afzwakken. Nu de treinen zijn stilgezet en wegen (gedeeltelijk) worden afgesloten word het lastiger voor mensen om in de buurt van het plein en het centrum van de demonstraties te komen. Alle ogen zijn op dat plein gericht dus lezen mensen de ernst van de situatie daaraan af.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:02 schreef Loveless85 het volgende:
Mubarak is toch een luchtmacht-man, en vergeet niet dat hij dit spelletje kent hé, hij is zelf ook op deze manier aan de macht gekomen... Dus ik geloof dat hij nog weleens een paar trucjes achter de hand kan hebben.
Dat ding met die waterkanonnen? Ze lijken hem vooruit te duwen. En 's avonds ging dat ding in de fik toen ze hem niet de Nijl in kregen.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:03 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
@ papierversnipperaar , heb op mn gemak die beelden terug gekeken , en zie indd, dat het groene busje demonstranten omver rijd![]()
maar op het laatst en die beelden, die had ik eerst alleen gezien .. als de politie zich terugtrekt , zie je dat ze achter die groene bus aanrennen en werkt het als een soort schild........
Daarom vrees ik ook voor de opstand. Als hij dit spelletje nog een tijdje kan volhouden dan zwakt de boel vanzelf wel af denk ik. Het is nu gewoon een slijtageslag, en zolang beide partijen geen onverwachte zet maken zit de boel redelijk op slot imhoquote:Op maandag 31 januari 2011 15:05 schreef senesta het volgende:
[..]
Nou ja, hij wil de opstand afzwakken. Nu de treinen zijn stilgezet en wegen (gedeeltelijk) worden afgesloten word het lastiger voor mensen om in de buurt van het plein en het centrum van de demonstraties te komen. Alle ogen zijn op dat plein gericht dus lezen mensen de ernst van de situatie daaraan af.
Als daarbij de kritische pers uit de buurt word gehouden dan komt er niet zoveel info meer bij de doorsnee burger hopen ze.
Nu gaan we het zien.quote:Jasmine Elnadeem Selnadeem RT @JesperHolland: @SarahKaram1 @Selnadeem all go to #tahrir NOW! Before they close the square! #jan25 #egypt
tja een demonstratie de er zo heavy aan toe gaat kan lawaaierig zijn ...maar heb je beelden van dit in betere kwaliteit ??quote:
er komen per dag steeds meer vrouwen bijquote:
Ja, dat gevoel heb ik ook en dat gevoel leeft ook bij bijvoorbeeld AJ volgens mij. Vandaar ook de oproep van hen om foto's en filmpjes te blijven inzenden.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:07 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Daarom vrees ik ook voor de opstand. Als hij dit spelletje nog een tijdje kan volhouden dan zwakt de boel vanzelf wel af denk ik. Het is nu gewoon een slijtageslag, en zolang beide partijen geen onverwachte zet maken zit de boel redelijk op slot imho
zou ook kunnen , kweet ff niet of dat het busje was wat ook met water aan het klooien was .. in de laatste minuten i.i.g. ( die in de eerste minuten reed eroverheen )quote:Op maandag 31 januari 2011 15:06 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat ding met die waterkanonnen? Ze lijken hem vooruit te duwen. En 's avonds ging dat ding in de fik toen ze hem niet de Nijl in kregen.
Nee. Ik vind alleen het geluid echt beroerdquote:Op maandag 31 januari 2011 15:08 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
tja een demonstratie de er zo heavy aan toe gaat kan lawaaierig zijn ...maar heb je beelden van dit in betere kwaliteit ??
geluid van gisteren met die straaljagers ; Dat was pas beroerd.....quote:Op maandag 31 januari 2011 15:09 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nee. Ik vind alleen het geluid echt beroerd
quote:LaraABCNews Massive tank presence and concrete barriers going up along the Nile, blocking protests #Jan25
quote:Op maandag 31 januari 2011 15:09 schreef rakotto het volgende:
Ik typ wel een samenvatting van Alex van gisteravond en vandaag. Verwacht straks een bericht hier.
Misschien kan je Mubarak vragen om zijn infrastructuur meer aan jouw wensen aan te passen. Dan krijgen we vast beter filmpjes.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:09 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nee. Ik vind alleen het geluid echt beroerd
iig filmpjes die wat rustiger aandoenquote:Op maandag 31 januari 2011 15:13 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Misschien kan je Mubarak vragen om zijn infrastructuur meer aan jouw wensen aan te passen. Dan krijgen we vast beter filmpjes.
Misschien een leuke feit.quote:
Dat zou Mubarak ook wel willen!quote:Op maandag 31 januari 2011 15:14 schreef RvLaak het volgende:
[..]
iig filmpjes die wat rustiger aandoen
Wat een gehuil als ik opmerk dat het geluid irritant isquote:Op maandag 31 januari 2011 15:13 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Misschien kan je Mubarak vragen om zijn infrastructuur meer aan jouw wensen aan te passen. Dan krijgen we vast beter filmpjes.
Met je gezicht, jaquote:
quote:nolanjazeera We're okay, they held us for 3 hours, we've been released, took cameras, laptops and phones #Egypt #Jan25
2 minutes ago via web
Niet zo raar, en Mubarak lijkt het weinig te boeien, hij gooit het internet en telefoonverkeer plat. En dus vandaag nog even het treinverkeer. Hij neemt daarmee de protestanten wel een wapen uit handen, ik kan me nl. niet voorstellen dat hij onder de indruk gaat zijn van stakingen als hij met de eerder genoemde dingen al het halve land platlegt.quote:
Normale inflatie, toch?quote:Op maandag 31 januari 2011 15:16 schreef rakotto het volgende:
[..]
Misschien een leuke feit.
Toen mubarak net aan de macht kwam, had het land een schuld van 10 miljard USD
Momenteel heeft het land een schuld van 110 miljard USD
Huil dan niet over de geluidskwaliteit als je prima kan zien hoe mensen overreden worden door politiebusjes.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:18 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wat een gehuil als ik opmerk dat het geluid irritant is
Met waarschijnlijk hulp van America.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:19 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Normale inflatie, toch?
Blij dat ik de beelden niet gezien heb, dat zijn nou juist dingen die ik neit wil zienquote:Op maandag 31 januari 2011 15:20 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Huil dan niet over de geluidskwaliteit als je prima kan zien hoe mensen overreden worden door politiebusjes.
Volgens mij mag je al blij zijn dat er überhaupt nog beeld komt uit dat landquote:Op maandag 31 januari 2011 15:18 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wat een gehuil als ik opmerk dat het geluid irritant is
Da's een goede, zijn die miljarden die Egypte krijgt/kreeg een lening of gift?quote:Op maandag 31 januari 2011 15:21 schreef StephanL het volgende:
[..]
Met waarschijnlijk hulp van America.
juist het beeld sprak boekdelen !quote:Op maandag 31 januari 2011 15:20 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Huil dan niet over de geluidskwaliteit als je prima kan zien hoe mensen overreden worden door politiebusjes.
Denk een lening, zeker weten doe ik het niet.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:22 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Da's een goede, zijn die miljarden die Egypte krijgt/kreeg een lening of gift?
kijk dan alleen het einde ; dat is zo super!! ; Victory -al is maar voor heel even -quote:Op maandag 31 januari 2011 15:21 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Blij dat ik de beelden niet gezien heb, dat zijn nou juist dingen die ik neit wil zien
Kasr el Nile bridge.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:51 schreef abdalfawaz het volgende:
Op Al Arabiya continue beelden van de brug , 6 october bridge denk ik?
Op 28 Januari had AJE het over 50.000 op het plein. Ik heb het gevoel dat het er nu minder zijn, maar ze hebben het nu wel over 250.000.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:27 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
ze zegt nu net het lijkt kalm .. maar niet alles is wat het lijkt...
denk ik wel toepasselijk .. miss is 250000 overschat ...maar 25000 is onderschat
Ik volg je niet. Hij was vicepresident onder Sadat, na dood Sadat, werd hij president.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:02 schreef Loveless85 het volgende:
Mubarak is toch een luchtmacht-man, en vergeet niet dat hij dit spelletje kent hé, hij is zelf ook op deze manier aan de macht gekomen... Dus ik geloof dat hij nog weleens een paar trucjes achter de hand kan hebben.
Het is een gift.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:22 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Da's een goede, zijn die miljarden die Egypte krijgt/kreeg een lening of gift?
k, tnxquote:Op maandag 31 januari 2011 15:26 schreef rakotto het volgende:
[..]
Het is een gift.
Een voorwaarde toentertijd om vrede te hebben met Israel
Dat gevoel heb ik inderdaad ook.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:25 schreef horned_reaper het volgende:
Ze zenden helemaal geen live beelden op dit moment uit op Al Jazeera....... ik zie namelijk telkens dezelfde vlieger voorbij komen en precies dezelde kant op zweven.
Volgens mij herhalen ze al de hele tijd beelden van het plein...... is AJ ons nu in de zeik aan het nemen
Hij was een officieren ten tijde van de opstand in '52. Hij is sowieso de laatste president van die generatie, daarom is er ook altijd onduidelijkheid geweest over z'n opvolging. Tot nu toe bleef dat in de 'poule' van officieren die ten tijde van die opstand al bij het leger/luchtmacht zaten.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:26 schreef Drifter__ het volgende:
[..]
Ik volg je niet. Hij was vicepresident onder Sadat, na dood Sadat, werd hij president.
Heel stoer!quote:
Oja, want dat viel te zienquote:Op maandag 31 januari 2011 15:20 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Huil dan niet over de geluidskwaliteit als je prima kan zien hoe mensen overreden worden door politiebusjes.
juist!quote:Op maandag 31 januari 2011 15:21 schreef lezzer het volgende:
[..]
Volgens mij mag je al blij zijn dat er überhaupt nog beeld komt uit dat land
Hmmquote:ITwitius #Egypt I've been covering riots, demos, and football for 25 years. There are NOT 250,000 people in the square.
Maar hoe veel dan wel? En hoe veel moeten het er zijn?quote:
Ik zou het niet weten, is moeilijk te schatten en we zijn er niet bij de waarheid zal wel ergens in het midden liggen.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:32 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Maar hoe veel dan wel? En hoe veel moeten het er zijn?
Hebben ze helaas weggehaaldquote:Op maandag 31 januari 2011 14:45 schreef abdalfawaz het volgende:
Waar is AJE bij UPC, moet het nu doen met AJA
Al Jazeera mag geen journalisten meer in Egypte hebben, er zijn er nog een paar "undercover", maar met een camere rondbanjeren zit er niet meer bij.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:25 schreef horned_reaper het volgende:
Ze zenden helemaal geen live beelden op dit moment uit op Al Jazeera....... ik zie namelijk telkens dezelfde vlieger voorbij komen en precies dezelde kant op zweven.
Volgens mij herhalen ze al de hele tijd beelden van het plein...... is AJ ons nu in de zeik aan het nemen
Ik bedoel de beelden van het pleinquote:Op maandag 31 januari 2011 15:34 schreef t-8one het volgende:
[..]
Al Jazeera mag geen journalisten meer in Egypte hebben, er zijn er nog een paar "undercover", maar met een camere rondbanjeren zit er niet meer bij.
Vandaar dus de oude beelden.
Mubarak zou met de oppositie willen praten, maar daar is ie 3 dagen te laat mee. 2 dagen geleden moest ie het land uit en vandaag willen ze hem gewoon dood.quote:
Thnxquote:Op maandag 31 januari 2011 15:37 schreef RvLaak het volgende:
[..]
[Upd] Protesten Egypte gaan zesde dag in
Ja oké, maar daar heeft Mubarak toch niets mee te maken?quote:Op maandag 31 januari 2011 15:30 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Hij was een officieren ten tijde van de opstand in '52. Hij is sowieso de laatste president van die generatie, daarom is er ook altijd onduidelijkheid geweest over z'n opvolging. Tot nu toe bleef dat in de 'poule' van officieren die ten tijde van die opstand al bij het leger/luchtmacht zaten.
Heel wat anders dan die gelikte studio-producties van de golf-oorlogen, niet?quote:
np, ik hou dat bericht (mede) up to date dankzij dit topicquote:
En linkje geven is stuk makkelijker dan elke keer de situatie uit moeten typen voor iemandquote:Op maandag 31 januari 2011 15:41 schreef RvLaak het volgende:
[..]
np, ik hou dat bericht (mede) up to date dankzij dit topic. Minste wat ik kan doen is de mensen hier wijzen op dat bericht
quote:Op maandag 31 januari 2011 15:42 schreef Pien85 het volgende:
[..]
En linkje geven is stuk makkelijker dan elke keer de situatie uit moeten typen voor iemand
Had ie maar eerder weg moeten gaan.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:42 schreef Daniel1976 het volgende:
Ha mubarak zit zelf blijkbaar ook op hete kolen, nog even en hij is failliet.
juist dat ie gewoon weggaat ..quote:Op maandag 31 januari 2011 15:43 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Had ie maar eerder weg moeten gaan.
Dag 1: You lose
Dag 4 You lose more
Dag 10: You lost everything.
Vond deze wel grappig.quote:daliaosmanegypt Dalia Blass
Watching the new mummies get sworn in #jan25 #egypt
1 hour ago
Hopen dat het momentum niet verloren gaatquote:Op maandag 31 januari 2011 15:48 schreef Drifter__ het volgende:
Een opmerkelijke vooruitgang op de Egyptische kanalen(niet staats). Iedereen praat vrij en open. Niemand is meer bang voor het regime. Allerlei politie,politici,controleurs praten over de laatste verkiezingen en hoe het daar aan toe ging. Hoe de geheime dienst binnen kwam en het stembureau sloten, hoe ze alles meenamen en niemand kon daar wat aan doen.
Mooi, gooi het er maar uit jongens, nu kan het!
hmm straaljagers weer terug ?quote:3arabawy F-16 firejet is now flying above downtown Cairo.
half a minute ago via web
was gisteren ook rond deze tijd toch? maar ik ben benieuwd , al meerdere bronnen ?quote:Op maandag 31 januari 2011 15:49 schreef The-Dutch-Priest het volgende:
[..]
hmm straaljagers weer terug ?
Er is ook een strijd binnen de staats-tv aan de gang. Gisteren zag ik plotseling beelden van demonstraties op Al Jazeera die van de Egypische staats-tv kwamen.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:48 schreef Drifter__ het volgende:
Een opmerkelijke vooruitgang op de Egyptische kanalen(niet staats). Iedereen praat vrij en open. Niemand is meer bang voor het regime. Allerlei politie,politici,controleurs praten over de laatste verkiezingen en hoe het daar aan toe ging. Hoe de geheime dienst binnen kwam en het stembureau sloten, hoe ze alles meenamen en niemand kon daar wat aan doen.
Mooi, gooi het er maar uit jongens, nu kan het!
Goed nieuws!quote:Op maandag 31 januari 2011 15:51 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Er is ook een strijd binnen de staats-tv aan de gang. Gisteren zag ik plotseling beelden van demonstraties op Al Jazeera die van de Egypische staats-tv kwamen.
Niet direct, hij was niet lid van de Free Officers, maar hij is wel degelijk een van de laatste politieke figuren in het huidige Egypte die die revolutie bewust heeft meegemaakt.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:40 schreef Drifter__ het volgende:
[..]
Ja oké, maar daar heeft Mubarak toch niets mee te maken?
Nee nog niet maar volgens mij is @3arabawy wel betrouwbaar.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:50 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
was gisteren ook rond deze tijd toch? maar ik ben benieuwd , al meerdere bronnen ?
quote:SultanAlQassemi Sultan Al Qassemi
Al Arabiya reporter in Cairo: Hisham Talaat Moustafa (indicted NDP murderer of Lebanese singer Suzanne Tamim) has fled from prison
Denk het niet. Na 25 jan is er veel veranderd in Egypte.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:49 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Hopen dat het momentum niet verloren gaat
Mja dat zou het zijn als er ook iets uit voortvloeit. Voorlopig zien de mensen nog voornamelijk wat Mubarak wil dat ze zien.quote:
Jawel, maar we missen allemaal steeds meer, dat is mubarak's bedoeling ookquote:Op maandag 31 januari 2011 15:53 schreef Gtaboy107 het volgende:
Blijkbaar heb ik niets gemist vandaag?
Een ding is zeker, ze staan er niet voor de huldiging van Feyenoord.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:55 schreef -jos- het volgende:
Ben er weer, staat weer lekker vol daar op Tahir square zeg
okaj , ik las zn tweet net ook , iemand anders tweette ook over helikopters weer ..quote:Op maandag 31 januari 2011 15:53 schreef The-Dutch-Priest het volgende:
[..]
Nee nog niet maar volgens mij is @3arabawy wel betrouwbaar.
Ach, zolang we het weer maar niet missenquote:Op maandag 31 januari 2011 15:56 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Jawel, maar we missen allemaal steeds meer, dat is mubarak's bedoeling ook
Waar het om gaat is dat AJ beweert dat de beelden van het plein live zijn, terwijl ze dat duidelijk niet zijn.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:34 schreef t-8one het volgende:
[..]
Al Jazeera mag geen journalisten meer in Egypte hebben, er zijn er nog een paar "undercover", maar met een camere rondbanjeren zit er niet meer bij.
Vandaar dus de oude beelden.
Hoezo? Die kunnen toch worden opgenomen door CNN of AlArabiya?quote:Op maandag 31 januari 2011 15:57 schreef uithangbord het volgende:
[..]
Waar het om gaat is dat AJ beweert dat de beelden van het plein live zijn, terwijl ze dat duidelijk niet zijn.
De piramides staan nog, maar daar zul je een flinke kernbom voor nodig hebben om die weg te krijgen.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:56 schreef TheFamousMan het volgende:
Hoi, ben er weer!
Hoe staan de zaken daar in het land der Piramides?
Ik vrees dat zoiets nodig gaat zijnquote:Op maandag 31 januari 2011 15:58 schreef Zith het volgende:
En als ze nu weg gaan van dat kut plein en gewoon en masse een paleis bestormenMet op een plein staan jaag je geen presidenten weg
Ik zie op AJE nergens dat het live zou zijnquote:Op maandag 31 januari 2011 15:57 schreef uithangbord het volgende:
[..]
Waar het om gaat is dat AJ beweert dat de beelden van het plein live zijn, terwijl ze dat duidelijk niet zijn.
Ik heb nu wel 4 keer precies dezelfde vlieger door de lucht voorbij zien vliegen .... en die viel steeds op precies dezelfde plek weer naar beneden.....quote:Op maandag 31 januari 2011 15:58 schreef remlof het volgende:
[..]
Hoezo? Die kunnen toch worden opgenomen door CNN of AlArabiya?
quote:AMSTERDAM - Voor meer dan honderd PVV-kandidaten voor de Provinciale Statenverkiezingen geldt een spreekverbod. Alleen de lijsttrekker van de partij mag van PVV-voorman Geert Wilders het woord voeren. Wilders ontkende het bericht later.
De Gelderlander meldt dat andere partijen in de provincie daar op z'n zachtst gezegd niet blij mee zijn.
De PvdA zegt niet samen te kunnen werken met een partij waarvan de kandidaten niet mogen spreken. PvdA-leider en gedeputeerde van de provincie Gelderland Co Verdaas: 'Als je hoort dat in Egypte of Saudi-Arabië toekomstige volksvertegenwoordigers een spreekverbod hebben, denk je: dat is geen echte democratie. Nu gebeurt het in Nederland.'
even de stream opstarten, kijken hoeveel mensen zich eraan houden.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:01 schreef TheFamousMan het volgende:
Avondklok half uur geleden ingegaan. Minder mensen op straat, maar niet uitgestorven. Het is nu 15.39 uur, avondklok tot morgen 8 uur #Jan25
Jah.... en die "live" beelden die je nu ziet bedoelen we ook.... met een beetje geluk komt mijn vlieger zo weer langsquote:Op maandag 31 januari 2011 16:00 schreef RvLaak het volgende:
Nu stond er "Live" bij de beelden van het plein.
zag net op twitter dat die van al jazeera hun camera's telefoons en andere dingen zijn in beslag genomen. ze maakten het verder goedquote:Op maandag 31 januari 2011 16:00 schreef Toverheks het volgende:
Van Hondjes uit ander topic..............
UPDATE...
f16 s boven Aleandrie, de avondklok is nu ingegaan.
Drie nieuwe leden zijn beendigd in kabinet Moebarak.
6 verslaggevers van Al jazeera zijn gevangen genomen, ook een Nederlandse journalist.
H. Clinton heeft vandaag een gesprek met 260 ambassaseurs.
2 uur geleden ingegaan volgens AJE... En ik dacht dat curfew om 14.00 plaatselijke tijd in zou gaan. Ben volledig in de war nuquote:Op maandag 31 januari 2011 16:01 schreef TheFamousMan het volgende:
Avondklok half uur geleden ingegaan. Minder mensen op straat, maar niet uitgestorven. Het is nu 15.39 uur, avondklok tot morgen 8 uur #Jan25
Ik zie ook live, en een andere camerapositie dan gisteren.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:59 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik zie op AJE nergens dat het live zou zijn
Beelden die je nu ziet, staat dan ook geen "live" bij. Was enkel bij de leader voor het nieuws.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:01 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Jah.... en die "live" beelden die je nu ziet bedoelen we ook.... met een beetje geluk komt mijn vlieger zo weer langs
14:00 NL-tijdquote:Op maandag 31 januari 2011 16:02 schreef Pien85 het volgende:
[..]
2 uur geleden ingegaan volgens AJE... En ik dacht dat curfew om 14.00 plaatselijke tijd in zou gaan. Ben volledig in de war nu
Heb je een bron hiervan ?quote:Op maandag 31 januari 2011 16:00 schreef Toverheks het volgende:
Van Hondjes uit ander topic..............
UPDATE...
H. Clinton heeft vandaag een gesprek met 260 ambassaseurs.
Mubarak ook. Hij denkt dat de demonstranten schreeuwen om kinderbedtijd.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:02 schreef Pien85 het volgende:
[..]
2 uur geleden ingegaan volgens AJE... En ik dacht dat curfew om 14.00 plaatselijke tijd in zou gaan. Ben volledig in de war nu
Maar das toch geen half uur geleden?quote:
nu staat er live boven .. ja nu nie meer , net wel .. soms dus nog ..quote:Op maandag 31 januari 2011 15:59 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik zie op AJE nergens dat het live zou zijn
Jah verdomme!quote:Op maandag 31 januari 2011 16:02 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Beelden die je nu ziet, staat dan ook geen "live" bij. Was enkel bij de leader voor het nieuws.
Nope, anderhalf uur. Misschien verschillende tijden voor verschillende steden. AJ concentreerd zich eigenlijk enkel op Caïroquote:Op maandag 31 januari 2011 16:03 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Maar das toch geen half uur geleden?* Pien85 is nog steeds in de war
Het is al 16:04 hier in Holland.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:03 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Maar das toch geen half uur geleden?* Pien85 is nog steeds in de war
Daar komen toch wel leaks van?quote:Op maandag 31 januari 2011 16:00 schreef Toverheks het volgende:
Van Hondjes uit ander topic..............
rslaggevers van Al jazeera zijn gevangen genomen, ook een Nederlandse journalist.
H. Clinton heeft vandaag een gesprek met 260 ambassaseurs.
niet waar er was heel even beeld van het plein met live cairoquote:Op maandag 31 januari 2011 16:02 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Beelden die je nu ziet, staat dan ook geen "live" bij. Was enkel bij de leader voor het nieuws.
Denk het niet, een menigte ziet er sowieso erg statisch uit vanuit de lucht.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:03 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Jah verdomme!![]()
Ik hoop dat jullie nu wel begrijpen dat de beelden van het plein .... met zo'n kluitje mensen met links boven het woord 'LIVE' ..... dat ik dat dus bedoel.
Voordat ik hier post zijn ze alweer ergens anders....
Maar dat "live" beeld heb ik het dus steeds over.... ik heb sterk mijn twijfels of die nog wel live zijn, of gewoon een korte opname van eerder deze middag dat ze steeds herhalen met "live" erbij.
Toch knap dat ik zo vaak dezelfde vlieger door het beeld heb zien komenquote:Op maandag 31 januari 2011 16:05 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Denk het niet, een menigte ziet er sowieso erg statisch uit vanuit de lucht.
quote:Op maandag 31 januari 2011 16:06 schreef Daniel1976 het volgende:
Kewl de football players, acteurs en andere populaire mensen zijn ook weer op het plein.
Ik zal de stream ook weer eens aanzetten. Je maakt me benieuwd met je vlieger.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:06 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Toch knap dat ik zo vaak dezelfde vlieger door het beeld heb zien komen![]()
maargoed, we geloven het dan maar.....
Ik zie echt geen vlieger op dat pleinquote:Op maandag 31 januari 2011 16:06 schreef Bartholomaeus het volgende:
[..]
Ik zal de stream ook weer eens aanzetten. Je maakt me benieuwd met je vlieger.
Tot zoquote:Op maandag 31 januari 2011 16:04 schreef Pien85 het volgende:
Nouja, ik snap er niks meer vanGa maar boodschappen doen in de hoop dat ik dan weer een beetje helder word
Ik ook niet nee, haha.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:08 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik zie echt geen vlieger op dat plein
Gelukkig houdt iedereen zich aan de avondklokquote:
Ik ben echt benieuwd wat er op dit moment in het hoofd van Moebie omgaatquote:Op maandag 31 januari 2011 16:11 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Gelukkig houdt iedereen zich aan de avondklok
Ligt niet aan jou, ik merkte het ook al op.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:12 schreef Bartholomaeus het volgende:
Ligt het nou aan mij of wordt er minder getwitterd?
Correct: Voor de avondklok op Tahrir-plein.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:11 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Gelukkig houdt iedereen zich aan de avondklok
Als je 12:00 keek stroomden de berichten over million man march binnen. En #jan25 en #egypt deden het ook goed. Nu niks meer van te zien.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:12 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Ligt niet aan jou, ik merkte het ook al op.
stilte voor de storm? We hebben ook nog de barricades die opgezet zijn/worden, geruchten over de politie die aan het hergroepperen is & de demonstranten in Alexandrië die om het hoofd van Moebie schreeuwen ipv zijn aftreden.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:12 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Ligt niet aan jou, ik merkte het ook al op.
da's een slimme zet.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:13 schreef Flashbox het volgende:
ellozy Famous Egyptian actors and football players join Tahrir Square #jan25
4 minutes ago via web
Ja, maar ook wat er omgaat in de hoofden bij de machthebbers in Israel.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:11 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik ben echt benieuwd wat er op dit moment in het hoofd van Moebie omgaat
Hij zit te bedenken of ie het niet gewoon moet afkorten naar: klok.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:11 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik ben echt benieuwd wat er op dit moment in het hoofd van Moebie omgaat
quote:Op maandag 31 januari 2011 16:14 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Hij zit te bedenken of ie het niet gewoon moet afkorten naar: klok.
karma?quote:Op maandag 31 januari 2011 16:15 schreef TheFamousMan het volgende:
Waarom is het altijd zo dat als ik op de CNN stream kijk, er het weer op is?
iyad_elbaghdadi Iyad El-Baghdadiquote:Op maandag 31 januari 2011 16:12 schreef Bartholomaeus het volgende:
Ligt het nou aan mij of wordt er minder getwitterd door mensen uit egypte?
quote:Op maandag 31 januari 2011 16:14 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Hij zit te bedenken of ie het niet gewoon moet afkorten naar: klok.
Ik zeg doenquote:Op maandag 31 januari 2011 16:18 schreef Flashbox het volgende:
AlMasryAlYoum_E 'Anonymous' hackers threaten Egypt govt websites in reprisal for censorship http://ow.ly/3Njai #Egypt #Jan25
1 minute ago via HootSuite
quote:Op maandag 31 januari 2011 16:18 schreef Flashbox het volgende:
AlMasryAlYoum_E 'Anonymous' hackers threaten Egypt govt websites in reprisal for censorship http://ow.ly/3Njai #Egypt #Jan25
1 minute ago via HootSuite
Pot verwijt ketel; Cohen is net zo democratisch gekozen als Mubarak.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:00 schreef Papierversnipperaar het volgende:
http://www.volkskrant.nl/vk/nl/2686/Binnenland/article/detail/1829904/2011/01/31/Spreekverbod-voor-PVV-kandidaten-Statenverkiezingen.dhtml
[..]
Zie dit eens:quote:Op maandag 31 januari 2011 16:16 schreef -jos- het volgende:
[..]
iyad_elbaghdadi Iyad El-Baghdadi
Confirmed: Some tweeters receiving threats to stop spreading news opposing #Mubarak #Egypt #Jan25 #Tahrir
Mubarak doet er alles aan de media weg te krijgen. Bruggen over de Nijl zijn geblokkeert en treinen zijn in heel Egypte gestopt om de protestors uit Cairo te houden.
Beton was al bekend, prikkeldraad nog nietquote:Op maandag 31 januari 2011 16:20 schreef -jos- het volgende:
Nu van meerdere bronnen gelezen dat het leger prikkeldraad en concrete gebruikt om Tahrir square af te sluiten.
Belooft wat te worden morgen.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:21 schreef Flashbox het volgende:
gpdcairo Leger werpt prikkeldraad versperringen aan rond deel Tharir plein om demonstranten morgen tegen te kunnen houden. #Jan25 #Egypyt
2 minutes ago via web
Toch twijfel ik hieraan. Het leger heeft tot nu toe het demonstreren juist in goede banen geleidt. Misschien is dat ook het doel van de afzettingen. Puur veiligheid.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:21 schreef Flashbox het volgende:
gpdcairo Leger werpt prikkeldraad versperringen aan rond deel Tharir plein om demonstranten morgen tegen te kunnen houden. #Jan25 #Egypyt
2 minutes ago via web
Ze zullen de mensen op dit moment ook wel doorlaten, maar ze kunnen op een gegeven moment wel besluiten om alles te blokkeren.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:22 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Toch twijfel ik hieraan. Het leger heeft tot nu toe het demonstreren juist in goede banen geleidt. Misschien is dat ook het doel van de afzettingen. Puur veiligheid.
Inderdaad, als het plein vol zit dan is dat ook gewoon vol. Heb je ook in Duitsland toen gezien. Bij dat festival. Je kunt dan worden ondergelopen enz. Vooral als er paniek uitbreekt.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:23 schreef -jos- het volgende:
[..]
Ze zullen de mensen op dit moment ook wel doorlaten, maar ze kunnen op een gegeven moment wel besluiten om alles te blokkeren.
Daar ben ik dus bang voor, het is nu allemaal nog redelijk 'rustig' gebleven de afgelopen dagen, het leger heeft niet echt in hoeven grijpen. Er gaat gewoon een tipping point komen, dat ze óf in moeten grijpen óf Mubarak orders niet meer opvolgen en dus aan de kant van het volk staan. Imho hebben we dat punt nog niet echt duidelijk gehad. Wat kleine confrontaties her en der daargelaten. En dat het leger zich nu gewoon afzijdig houdt wil niet zeggen dat ze dat blijven doen.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:23 schreef -jos- het volgende:
[..]
Ze zullen de mensen op dit moment ook wel doorlaten, maar ze kunnen op een gegeven moment wel besluiten om alles te blokkeren.
Dus best mogelijk dat deze actie puur bedoelt is om de demonstratie te helpen ipv blokkerenquote:Op maandag 31 januari 2011 16:24 schreef Bartholomaeus het volgende:
[..]
Inderdaad, als het plein vol zit dan is dat ook gewoon vol. Heb je ook in Duitsland toen gezien. Bij dat festival. Je kunt dan worden ondergelopen enz. Vooral als er paniek uitbreekt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |