quote:Op maandag 31 januari 2011 16:06 schreef Daniel1976 het volgende:
Kewl de football players, acteurs en andere populaire mensen zijn ook weer op het plein.
Ik zal de stream ook weer eens aanzetten. Je maakt me benieuwd met je vlieger.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:06 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Toch knap dat ik zo vaak dezelfde vlieger door het beeld heb zien komen![]()
maargoed, we geloven het dan maar.....
Ik zie echt geen vlieger op dat pleinquote:Op maandag 31 januari 2011 16:06 schreef Bartholomaeus het volgende:
[..]
Ik zal de stream ook weer eens aanzetten. Je maakt me benieuwd met je vlieger.
Tot zoquote:Op maandag 31 januari 2011 16:04 schreef Pien85 het volgende:
Nouja, ik snap er niks meer vanGa maar boodschappen doen in de hoop dat ik dan weer een beetje helder word
Ik ook niet nee, haha.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:08 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik zie echt geen vlieger op dat plein
Gelukkig houdt iedereen zich aan de avondklokquote:
Ik ben echt benieuwd wat er op dit moment in het hoofd van Moebie omgaatquote:Op maandag 31 januari 2011 16:11 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Gelukkig houdt iedereen zich aan de avondklok
Ligt niet aan jou, ik merkte het ook al op.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:12 schreef Bartholomaeus het volgende:
Ligt het nou aan mij of wordt er minder getwitterd?
Correct: Voor de avondklok op Tahrir-plein.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:11 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Gelukkig houdt iedereen zich aan de avondklok
Als je 12:00 keek stroomden de berichten over million man march binnen. En #jan25 en #egypt deden het ook goed. Nu niks meer van te zien.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:12 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Ligt niet aan jou, ik merkte het ook al op.
stilte voor de storm? We hebben ook nog de barricades die opgezet zijn/worden, geruchten over de politie die aan het hergroepperen is & de demonstranten in Alexandrië die om het hoofd van Moebie schreeuwen ipv zijn aftreden.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:12 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Ligt niet aan jou, ik merkte het ook al op.
da's een slimme zet.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:13 schreef Flashbox het volgende:
ellozy Famous Egyptian actors and football players join Tahrir Square #jan25
4 minutes ago via web
Ja, maar ook wat er omgaat in de hoofden bij de machthebbers in Israel.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:11 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik ben echt benieuwd wat er op dit moment in het hoofd van Moebie omgaat
Hij zit te bedenken of ie het niet gewoon moet afkorten naar: klok.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:11 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik ben echt benieuwd wat er op dit moment in het hoofd van Moebie omgaat
quote:Op maandag 31 januari 2011 16:14 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Hij zit te bedenken of ie het niet gewoon moet afkorten naar: klok.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |