Hier verder.quote:De meeste mensen leren het versieren op de middelbare school of soms al op de basisschool. Dan gaat het met vallen en opstaan en kun je allerlei fouten maken. Maar je groeit er op een of andere manier in en raakt er vertrouwd mee zodat je daarna goed beslagen de liefdesmarkt op kunt.
Maar als je deze periode nou helemaal niets leert? Dan moet je het in de volwassen wereld leren waar alles veel serieuzer is, vrouwen kritischer en fouten sneller worden afgestraft.
Is het dan nog mogelijk om het gewoon te leren zoals iedereen die het wel op de middelbare school heeft gedaan. Ik heb het in mijn tienerjaren op een korte scharrel na helemaal gemist.
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 21:46 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat ik alles al heb geprobeerd. Dus wat ik al dacht is waarhet uiterlijk is de boosdoener.
Nee. Uiterlijk is niet belangrijk.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:02 schreef richard_prf het volgende:
Dus omdat ik in 27 jaar tijd niemand kan krijgen denk je dan niet dat ik een heel klein beetje gelijk heb en dat het inderdaad wel wat met mijn uiterlijk te maken heeft?
Waarom spreek jij ze niet aan dan? Verwacht je dat zij op jou afstappen zomaar als jij daar geen goede uitstraling voor hebt? Het ligt niet aan je uiterlijk.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:04 schreef richard_prf het volgende:
Het is niet zo dat ik nergens kom hé
Vanaf mijn 12de:
6jaar VWO
4jaar HBO
2,5jaar Kantoor baan
Bijbaantjes in supermarkten, geldtransport
Voetbal,zaalvoetbal
Sportschool
Overal en overal word ik genegeerd door de vrouwen, because it's true.
Ik had een picoseconde de illusie dat hij mijn antwoord zou accepteren:quote:
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:02 schreef richard_prf het volgende:
Dus omdat ik in 27 jaar tijd niemand kan krijgen denk je dan niet dat ik een heel klein beetje gelijk heb en dat het inderdaad wel wat met mijn uiterlijk te maken heeft?
quote:
Nee het ligt er aan dat jij honderd keer tegen je zelf zegt dat je lelijk bent.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:02 schreef richard_prf het volgende:
Dus omdat ik in 27 jaar tijd niemand kan krijgen denk je dan niet dat ik een heel klein beetje gelijk heb en dat het inderdaad wel wat met mijn uiterlijk te maken heeft?
En dan vergeet ik al die leuke dames tijdens mijn autorijlessen die ik ging ophalen als mijn les was afgelopen en die mij vervolgens weer naar het station redenquote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:05 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Waarom spreek jij ze niet aan dan? Verwacht je dat zij op jou afstappen zomaar als jij daar geen goede uitstraling voor hebt? Het ligt niet aan je uiterlijk.
Dat is het allerbelangrijkste. Als jij jezelf lelijk vindt, zien vrouwen dat.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:06 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Nee het ligt er aan dat jij honderd keer tegen je zelf zegt dat je lelijk bent.
Wat moet een vrouw nou met een kerel die zichzelf verschrikkelijk vind.
Ken je de woorden je kan pas van een ander houden als je van jezelf houdt niet ?
Alsof de duur iets zegt over de reden...quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:02 schreef richard_prf het volgende:
Dus omdat ik in 27 jaar tijd niemand kan krijgen denk je dan niet dat ik een heel klein beetje gelijk heb en dat het inderdaad wel wat met mijn uiterlijk te maken heeft?
Dus? Zet je er over heen. Ik ben ook 10 jaar lang gepest, en nu doet het me niets meer.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:08 schreef richard_prf het volgende:
[..]
En dan vergeet ik al die leuke dames tijdens mijn autorijlessen die ik ging ophalen als mijn les was afgelopen en die mij vervolgens weer naar het station reden
Ik ben kapot gepest door vrouwen, en iedereen deed er aan mee. Ik werd alleen gepest door meiden, jongens namen het voor me op zelfs
Dat had je ook gewoon mee kunnen spelen. En een beetje mee kunnen flirten.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:13 schreef richard_prf het volgende:
Een voorbeeldje:
Toen ik 19 ofzo was en ik merkte dat ik lelijk was ontwikkelde ik een sociale bloosfobie.
Kort samengevat: Alleen al als men mij aankijkt moest ik al blozen. Dit was een verschrikkelijke periode heel vernederend.
In die periode werkte ik ook bij een geldstransportbedrijf als bijbaantje. Zo'n meisje merkte dat ik moest blozen zonder redenVervolgens heeft ze achter mijn rug om dit tegen zowat iedereen verteld met als conclusie dat ze me gingen uitdagen en proberen te laten blozen
en mij een beetje belachelijk gingen maken.
Ik bloos tegenwoordig niet meer, al een jaar of 3 niet meer simpelweg omdat ik hier niet mee zit dus dat is wel mooi dat dit opgelost is.
Een beetje kunnen flirten??? WTF? ze begon me spontaan uittelachen hoor en vond mij een sukkel en kneus enzo lolz.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:16 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Dat had je ook gewoon mee kunnen spelen. En een beetje mee kunnen flirten.
Het hoeft niet vernederend te zijn, het is maar hoe je zelf reageert in zo'n situatie.
gezien de OP: ik zou zo mijn middelbare school en wellicht basisschool periode over willen doen, maar dan met meer doorzettingsvermogen/zelfvertrouwenquote:Op dinsdag 25 januari 2011 21:57 schreef Ensemble het volgende:
Oorspronkelijke OP:
[..]
Hier verder.
Vorig topic: Is versieren op latere leeftijd nog goed te leren
Dus? Als jij gewoon zelfvertrouwen laat zien had dat best gekunt.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:17 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Een beetje kunnen flirten??? WTF? ze begon me spontaan uittelachen hoor en vond mij een sukkel en kneus enzo lolz.
Waarschijnlijk omdat jij ontzettend uitstraalt dat je een laag zelfvertrouwen hebt .quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:17 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Een beetje kunnen flirten??? WTF? ze begon me spontaan uittelachen hoor en vond mij een sukkel en kneus enzo lolz.
En hoe denk jij dat ik die zelfvertrouwen ga krijgen dan?quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:23 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Waarschijnlijk omdat jij ontzettend uitstraalt dat je een laag zelfvertrouwen hebt .
Jij moet echt werken aan je zelfvertrouwen . Nieuwe kleding of een ander kapsel is ook maar een tijdelijke oplossing. En al zie je er uit als Justin Timberlake als je geen zelfvertrouwen hebt lukt je niets.
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:30 schreef richard_prf het volgende:
Bovendien heb ik nieuwe manieren nodig om frustraties af te reageren.
Eerst schoot ik nog mijn eigen teammaten af in een First person shooter maar dat begint een beetje te vervelen.
[ link | afbeelding ]
Uploaded with ImageShack.us
Zeg elke dag tegen je zelf dat je niet lelijk bent, uiterlijk niet uitmaakt, en je uitstraling het belangrijkst is. Als je dit elke dag doet ga je het uiteindelijk wel geloven.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:32 schreef richard_prf het volgende:
[..]
En hoe denk jij dat ik die zelfvertrouwen ga krijgen dan?
Ik zal het eens proberen dan maar weer. Maar als ik het probeer dan zal ik dit wel altijd met 100% overtuiging doen.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:35 schreef Ensemble het volgende:
[..]
[..]
Zeg elke dag tegen je zelf dat je niet lelijk bent, uiterlijk niet uitmaakt, en je uitstraling het belangrijkst is. Als je dit elke dag doet ga je het uiteindelijk wel geloven.
En als je je een beetje goed voelt, probeer dan wat vrouwen aan te spreken, het hoeven echt niet meteen de mooiste te zijn, maar dan zal je zien dat ze je niet meteen afwijzen.
Probeer het alleen wel rustig aan te doen. Falen is niet erg, wordt je uiteindelijk alleen maar beter van.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:36 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ik zal het eens proberen dan maar weer. Maar als ik het probeer dan zal ik dit wel altijd met 100% overtuiging doen.
Probeer het gewoon. Uiteindelijk wordt het steeds makkelijker.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:36 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Alleen wordt het wel lastig als ik mezelf in de spiegel zie. Dan kan ik maar moeilijk volhouden dat ik niet lelijk ben.
Ik weet dat als je een leuke jongen bent om te zien dat vrouwen en meisjes je dan vanzelf aanspreken. hoef je echt geen moeite voor te doen.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:05 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Waarom spreek jij ze niet aan dan? Verwacht je dat zij op jou afstappen zomaar als jij daar geen goede uitstraling voor hebt? Het ligt niet aan je uiterlijk.
Dat komt niet alleen door hun uiterlijk. 95% is uitstraling, en daardoor komen ze op je af.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:40 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik weet dat als je een leuke jongen bent om te zien dat vrouwen en meisjes je dan vanzelf aanspreken. hoef je echt geen moeite voor te doen.
Binnen 5 avonden heb ik het je aangeleerd.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:32 schreef richard_prf het volgende:
[..]
En hoe denk jij dat ik die zelfvertrouwen ga krijgen dan?
Dat heb het zeker met je uiterlijk te maken als je niemand kan krijgenquote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:02 schreef richard_prf het volgende:
Dus omdat ik in 27 jaar tijd niemand kan krijgen denk je dan niet dat ik een heel klein beetje gelijk heb en dat het inderdaad wel wat met mijn uiterlijk te maken heeft?
I know -.- Zo beleef ik het dus ook allemaal.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:46 schreef strong het volgende:
[..]
Dat heb het zeker met je uiterlijk te maken als je niemand kan krijgen
Zelf heb ik is een keer een mooie jongen gezien (met een mooi uiterlijk natuurlijk want
je kleren bedekken je lichaam niet je uiterlijk) van een jaar of 16 en zat op een barkruk verlegen en stil en binnen een mum van tijd kreeg hij aandacht van de mooiste meiden ze stonden
allemaal om hem heen.Daar werd echt NIET gevraagd om zijn zelfvertrouwen, houding en uitstraling enz.........................................................Alleen omdat het een lekker ding is!
Oh ja ik ben benieuwd? Leer het maarquote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:41 schreef Observer86 het volgende:
[..]
Binnen 5 avonden heb ik het je aangeleerd.
Het is ook een jongen van 16.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:55 schreef richard_prf het volgende:
[..]
I know -.- Zo beleef ik het dus ook allemaal.
Nee hoor.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:56 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Oh ja ik ben benieuwd? Leer het maarmaar je bent zeker een troll.
Ja met anderen vergelijken doe ik heel erg vaak, vooral met goed uitziende mannen. Daar ga ik me altijd slechter door voelenquote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:58 schreef Observer86 het volgende:
[..]
Nee hoor.
Je moet dingen gewoon relativeren, boven jezelf uitstijgen en niet in vergelijking vallen met anderen.
Als die goed uitziende mannen aan de kant staan te wachten en een minder goed uitziende man gaat op de vrouwen af. Wie denk je dat er wint?quote:Op dinsdag 25 januari 2011 23:04 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ja met anderen vergelijken doe ik heel erg vaak, vooral met goed uitziende mannen. Daar ga ik me altijd slechter door voelen
Ik zie alleen maar verliezers in dat gevalquote:Op dinsdag 25 januari 2011 23:06 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
Als die goed uitziende mannen aan de kant staan te wachten en een minder goed uitziende man gaat op de vrouwen af. Wie denk je dat er wint?
Dan zie je het verkeerd.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 23:23 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ik zie alleen maar verliezers in dat geval
De lelijke jongen zal afgewezen worden en zal met een kut gevoel naar huis toe gaan.quote:
Dat klopt richard iemand met een zeer lelijk uiterlijk zal nooit van z'n/haar leven hoeven flirten want dat maakt toch niks uit behalve als je uitgelachen wil worden.Daarnaast is het zo dat iemand die zeer knap is nooit zal hoeven leren flirten omdat die persoon zijn/haar uiterlijk mee heeft, en ALTIJD succes heeft met het versieren.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:17 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Een beetje kunnen flirten??? WTF? ze begon me spontaan uittelachen hoor en vond mij een sukkel en kneus enzo lolz.
Hoe vaak heb ik wel niet gehad dat ik een leukuitziend meisje ontmoet, maar al na 15 min in alle interesse verlies door een totale inhoudsloosheid. En vaak zat een meisje leren kennen dat misschien niet de looks heeft, maar door haar karakter wil ik haar daarna toch nog een paar keer terugzien, puur omdat het leuk gezelschap is.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 23:35 schreef richard_prf het volgende:
[..]
De lelijke jongen zal afgewezen worden en zal met een kut gevoel naar huis toe gaan.
De vrouw is geïrriteerd dat er een lelijke jongen op haar afstapt en probeert oogcontact te maken met die leuke man die staat te wachten maar zonder succes
Die leuke man heeft zonder dat die het door heeft een kans gemist ( al zal het weinig uitmaken omdat hij toch wel genoeg kansen gaat krijgen nog mocht die opzoek zijn)
Als jij nou weg gaat uit dit topic. Jij weet er helemaal niks van af.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 23:37 schreef strong het volgende:
[..]
Dat klopt richard iemand met een zeer lelijk uiterlijk zal nooit van z'n/haar leven hoeven flirten want dat maakt toch niks uit behalve als je uitgelachen wil worden.Daarnaast is het zo dat iemand die zeer knap is nooit zal hoeven leren flirten omdat die persoon zijn/haar uiterlijk mee heeft, en ALTIJD succes heeft met het versieren.
Als hij een goede babbel heeft, gezellig is, sociaal, interessant, zelfverzekerd dan zal elke vrouw in ieder geval de aandacht leuk vinden. Sommigen zullen hem ook leuk vinden. Al zou hij helemaal niet knap zijn, dan is er toch "iets" wat hem boeiend maakt, maar ze weet niet wat het is.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 23:35 schreef richard_prf het volgende:
[..]
De lelijke jongen zal afgewezen worden en zal met een kut gevoel naar huis toe gaan.
De vrouw is geïrriteerd dat er een lelijke jongen op haar afstapt en probeert oogcontact te maken met die leuke man die staat te wachten maar zonder succes
Die leuke man heeft zonder dat die het door heeft een kans gemist ( al zal het weinig uitmaken omdat hij toch wel genoeg kansen gaat krijgen nog mocht die opzoek zijn)
En dan nu even wat hamburgertjes halen bij de mcdrive ik heb er honger van gekregen.
Door PUA boeken te lezen kan je ook veel zelfvertrouwen krijgen. Ik denk dat het in jouw geval goed zou werken.quote:Op woensdag 26 januari 2011 00:13 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
Over wat hij zegt: jij vindt dat je lelijk bent DAAROM zul je dat ook overal zien. Dat is hoe je kijkt naar de wereld. Je zou wat PUA boeken kunnen lezen als The Game, Double Your Dating. Niet dat je dan meteen een vrouwenversierder bent (dat is iets wat heel veel moeite kost), maar het geeft wel een beeld over hoe uiterlijk niet de reden is dat je geen aandacht van vrouwen kan krijgen en dat zelfs de grootste nerds nog goed kunnen worden in het versieren van vrouwen.
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:58 schreef Observer86 het volgende:
[..]
Nee hoor.
Je moet dingen gewoon relativeren, boven jezelf uitstijgen en niet in vergelijking vallen met anderen.
Nee.quote:Op woensdag 26 januari 2011 06:50 schreef richard_prf het volgende:Ik weet nou niet wie ik moet geloven. Wat Strong typt komt me zo bekend voor... is er dan geen enkele kern van waarheid in zijn verhaal?
Vrouwen werken heel anders dan mannen. Jij denkt dat vrouwen evenveel op uiterlijk vallen als wij doen, maar zo is het niet. Ik zou echt die PUA boeken lezen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 06:50 schreef richard_prf het volgende:
Mja omdat deze vreselijke situatie aanhoudt evolueert de situatie ook langzaam. Ik merk dat ik een afkeer begin te krijgen tegen vrouwen -.- Dit gevoel wordt met de dag sterker lijkt het wel
Het dringt echt niet tot je door.quote:Op woensdag 26 januari 2011 06:50 schreef richard_prf het volgende:Maar ja Strong ik ben geneigd te geloven dat het heel goed mogelijk is dat jij al een jaar of 40 wordt afgewezen vanwege je uiterlijk. En dan snap ik ook wel dat jij dit advies lachwekkend vindt omdat jij het allemaal op een hele andere manier beleefd namelijk afwijzende blikken, korte gesprekken en dat je dan gaat denken van " ja degene die hier advies geven zijn gewoon bevoorrecht met een gemiddeld tot goed uiterlijk". Ik moet toegeven dat ik het helaas ook zo ervaar. Ik hoop in elk geval dat jij het voor elkaar krijgt ooit nog een leuke vrouw te vinden of heb je daar nu op jouw leeftijd geen behoefte meer aan?
Jij bent eigenlijk een beetje de eerste op het forum die hetzelfde lijkt te ervaren als ik. Dus ik twijfel nu ook heel erg of de mensen die hier adviezen geven niet gewoon onbewust een heel redelijk uiterlijk hebben.
In het echte leven is mij verdomd vaak verteld dat ik lelijk ben door vrouwen. Dit geldt vanaf de middelbare school tot zelfs vrouwelijke collega's op het kantoor.
okquote:Nee.
Ik zal het eens doornemen.quote:Vrouwen werken heel anders dan mannen. Jij denkt dat vrouwen evenveel op uiterlijk vallen als wij doen, maar zo is het niet. Ik zou echt die PUA boeken lezen.
Foto is heel vertekend beeld. geloof me maar. Met een goede belichting kan zelfs van Gaal er nog goed uitzien.quote:Het dringt echt niet tot je door.Als jij van zoveel andere krijgt te horen dat het niet zo is, zou het dan misschien niet kunnen dat wij gelijk hebben? Als je ziet dat het ons wel lukt, en wij dit advies zelf ook gebruiken, waarom wil jij het dan niet doen?
Dus? Ook al was je heel lelijk, als je maar genoeg zelfvertrouwen hebt kan jij ook makkelijk een vrouw krijgen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 08:17 schreef richard_prf het volgende:
[ afbeelding ] Op woensdag 26 januari 2011 07:58 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Foto is heel vertekend beeld. geloof me maar. Met een goede belichting kan zelfs van Gaal er nog goed uitzien.
Die indruk krijg ik nog wel eens ja bij anderen. Het lijkt wel of het normaalste zaak van de wereld is om zomaar iemand te vinden. En dan vraag ik me toch af waarom het voor mij onmogelijk is. Maar als ik dan in de spiegel kijk dan snap ik meteen waaromquote:Op woensdag 26 januari 2011 08:23 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Dus? Ook al was je heel lelijk, als je maar genoeg zelfvertrouwen hebt kan jij ook makkelijk een vrouw krijgen.
Onzin.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:03 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Nee. Uiterlijk is niet belangrijk.
Als je uitgaat stap je toch ook niet op lelijk of gemiddeld af? ( normaal gesproken dan ). De persoon moet er wel goed uitzien. En dat is het probleem bij mij vind ik zelf ( zo voelt het ) daardoor kan ik de volgende stap niet maken.quote:Op woensdag 26 januari 2011 08:59 schreef HLV_Siempre het volgende:
[..]
Onzin.
Als je die jongen wil helpen moet je niet gaan liegen. Uiterlijk speelt een rol, zeker in de hengelfase. Maar het is zeker niet alles.
Gemiddeld is niets mis mee, dan geeft uitstraling en zelfvertrouwen de doorslag... En als het vervolgens een heel leuk persoon blijkt te zijn... Niks aan de hand.quote:Op woensdag 26 januari 2011 09:11 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Als je uitgaat stap je toch ook niet op lelijk of gemiddeld af? ( normaal gesproken dan ). De persoon moet er wel goed uitzien. En dat is het probleem bij mij vind ik zelf ( zo voelt het ) daardoor kan ik de volgende stap niet maken.
Hmm ok dat is misschien wel een goed idee ja. En als ik er als een gevlekte koe bij loop is niet erg dan val ik ook een keer op.quote:Op woensdag 26 januari 2011 10:05 schreef Gedoetje het volgende:
Je hebt toch van die bruincreme die gebruikte ik vroeger herinner ik me nou, wel goed uitsmeren, liep er wel eens bij als een gevlekte koe
Ik was vroeger ook een spook (en daardoor zie je er idd al snel niet gezond uit) en enorm iel.quote:Op woensdag 26 januari 2011 09:47 schreef richard_prf het volgende:
Ja ik heb vooral een hele bleke huid ( moeder rood haar, bleke huid ) ( vader zwart haar)
En ik heb dus de bleke huid van mijn moeder ( waardoor ik dus ook niet bruin kan worden) en het donkere haar van mijn vader. Daardoor kan ik er vrij ongezond uitzien. Enige voordeel is dat ik geen rood haar heb. Verder heb ik een smalle bouw en een(te) smal gezicht.
Maar ik ben hard aan het werk om mijn bouw te verbeteren dit gaat erg goed. Ik moet nog wat verzinnen om iets aan de bleke huid te doen. Als dat is verholpen dan zie ik er volgens mij wel gemiddeld uit.
Nja ik ga nu naar de sportschool.... kijken of ik nog met knappe mannen in gesprek raak.
Ik geef toe dat uiterlijk zeker een rol speelt, maar als je dat gaat zeggen denkt hij al weer snel dat het heel erg belangrijk is.quote:Op woensdag 26 januari 2011 08:59 schreef HLV_Siempre het volgende:
[..]
Onzin.
Als je die jongen wil helpen moet je niet gaan liegen. Uiterlijk speelt een rol, zeker in de hengelfase. Maar het is zeker niet alles.
ja ja weet ik dat ook weer.quote:Op woensdag 26 januari 2011 17:10 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Ik geef toe dat uiterlijk zeker een rol speelt, maar als je dat gaat zeggen denkt hij al weer snel dat het heel erg belangrijk is.
Ga ik doenquote:Op woensdag 26 januari 2011 22:59 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Lees die PUA boeken, dan weet je precies waardoor vrouwen zich aangetrokken voelen.
Schaken -.-quote:Op woensdag 26 januari 2011 23:55 schreef hasjman het volgende:
richard_pf, misschien een vreemde vraag, maar heb jij een passie in je leven? Dus een sport of een hobby waar je je helemaal in kan uitleven?
precies wat ik tien jaar terug dacht,. al die tieners trekken niet voor niets op in groepjes. in groepjes durf je meer, en leer je de grenzen verkennen van de volassen wereld. achteraf kun je alleen maar lachen om wat je samen hebt meegemaakt, de falen en de wins. en zo groei je en wordt je sterker.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:03 schreef Shodan het volgende:
Wil je leren, wil je ervaringen opdoen, dan moet je een omgeving opzoeken waarbij je achteraf niet met persoonlijk falen wordt geconfronteerd. "What happens in ... stays in ..."
Zou je denken?quote:Op woensdag 26 januari 2011 22:59 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Lees die PUA boeken, dan weet je precies waardoor vrouwen zich aangetrokken voelen.
bedoelde je dat cynisch?quote:Op dinsdag 25 januari 2011 23:37 schreef strong het volgende:
[..]
Dat klopt richard iemand met een zeer lelijk uiterlijk zal nooit van z'n/haar leven hoeven flirten want dat maakt toch niks uit behalve als je uitgelachen wil worden.Daarnaast is het zo dat iemand die zeer knap is nooit zal hoeven leren flirten omdat die persoon zijn/haar uiterlijk mee heeft, en ALTIJD succes heeft met het versieren.
je moet de kennis ook oefenen natuurlijk.quote:
En ze gaan ook echt met hem naar bed zeker..quote:Op woensdag 26 januari 2011 00:13 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
Als hij een goede babbel heeft, gezellig is, sociaal, interessant, zelfverzekerd dan zal elke vrouw in ieder geval de aandacht leuk vinden. Sommigen zullen hem ook leuk vinden. Al zou hij helemaal niet knap zijn, dan is er toch "iets" wat hem boeiend maakt, maar ze weet niet wat het is.
Sean Stephenson heeft een botziekte, hij is 1 meter hoog en zit in een rolstoel. Zelfs hij kan vrouwen versieren, je gaat me toch niet vertellen dat jij lelijker bent dan hem?
Over wat hij zegt: jij vindt dat je lelijk bent DAAROM zul je dat ook overal zien. Dat is hoe je kijkt naar de wereld. Je zou wat PUA boeken kunnen lezen als The Game, Double Your Dating. Niet dat je dan meteen een vrouwenversierder bent. Dat is iets wat heel veel moeite kost: vaak oefenen en over je psychische grenzen gaan. Maar het geeft wel een beeld over hoe uiterlijk niet de reden is dat je geen aandacht van vrouwen kan krijgen en dat zelfs de grootste nerds nog goed kunnen worden in het versieren van vrouwen.
Ik ben ook niet goed in het versieren van vrouwen, maar zie nu wel hoe het komt. Niet door mijn uiterlijk, ik zie er prima uit. Het is omdat ik negatief over mijzelf denk en vrouwen pikken dat op.
Elke keer wanneer ik me heel goed voel en "in de zone" zit merk ik dat vrouwen mij ineens aantrekkelijk vinden. Vooral wanneer ik praat met veel verschillende mensen, ze aan het lachen maak en soms een beetje stoer gedraag. De vrouwen in de omgeving zien dat en vinden je interessant want je straalt positiviteit, zelfvertrouwen en hoge status uit. Het is wel irritant, want dan ben ik alleen aan het socializen en ben ik totaal niet bezig met versieren.
Die negatieve gevoelens jegens vrouwen lijken mij niet meer dan normaal. Elke knul zou zich op een gegeven moment zo gaan voelen. Vrijwel niemand is daar anders in of zou zich daar goed boven kunnen stellen. En voor degenen die denken dat zij het beter aan zouden pakken, die overschatten zichzelf lelijk. Als je niet meer dan 'slecht ontmoet' in je leven wordt je vanzelf bitter. Kijk maar om je heen naar andere jongens en hoe zij reageren op 'kwesties aagaande vrouwen'. Uit eigen observaties zie ik dat zij al met nog veel minder shit al helemaal naar de alcohol gaan grijpen etc. Dat zijn pas slappe bitches. Om het minste geringste worden ze emo en weten ze het niet meer waar te zoeken. Laat staan dat ze mij of jouw zouden zijn. Je reactie op vrouwen is gewoon erg logisch. Het zou pas gek zijn als het je niks kon schelen.quote:Op woensdag 26 januari 2011 06:50 schreef richard_prf het volgende:
Weten jullie zeker dat jullie niet gewoon een gemiddeld of beter uiterlijk hebben? Ik kan me namelijk best goed voorstellen waarom meiden op mij afknappen kwa uiterlijk.
Mja omdat deze vreselijke situatie aanhoudt evolueert de situatie ook langzaam. Ik merk dat ik een afkeer begin te krijgen tegen vrouwen -.- Dit gevoel wordt met de dag sterker lijkt het wel.
Ik geloof er niet zo in.quote:Op donderdag 27 januari 2011 08:05 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
je moet de kennis ook oefenen natuurlijk.
In een bepaald opzicht wel, in andere opzichten weer niet.quote:Op woensdag 26 januari 2011 17:10 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Ik geef toe dat uiterlijk zeker een rol speelt, maar als je dat gaat zeggen denkt hij al weer snel dat het heel erg belangrijk is.
Dit is precies wat ik allemaal heb overgeslagen. Ik wilde wel meedoen met alles maar het lukte op of andere manier niet. Ik heb min of meer mijn jeugd overgeslagen. En nu op deze leeftijd begin ik hierdoor ernstige emotionele problemen door te ontwikkelen.quote:Op donderdag 27 januari 2011 07:52 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
precies wat ik tien jaar terug dacht,. al die tieners trekken niet voor niets op in groepjes. in groepjes durf je meer, en leer je de grenzen verkennen van de volassen wereld. achteraf kun je alleen maar lachen om wat je samen hebt meegemaakt, de falen en de wins. en zo groei je en wordt je sterker.
mensen als Richardprf en ik hebben dat gewoon gemist. nu op onze leeftijd staat er meer op het spel. jonge meisjes zijn passé/verboden en op onze leeftijd heb je te maken met zg veeleisende meisjes a la "ikhebgeenmsn" en dat soort kutjes. 't is een bitch
quote:Op donderdag 27 januari 2011 09:24 schreef richard_prf het volgende:
Toch wil ik wel zeggen dat lelijkste gast van mijn school erin geslaagd was een vriendin te krijgen die er gemiddeld uitziet. En ze hebben al iets van 5 jaar verkering.
Zijn uiterlijke kenmerken: bijna volledig kaal, bleke huid, rood haar, bril, 2.20m lang, er uitzien als 40 op je 20ste, lelijk gezicht.
Dit geeft me dan toch wel weer wat hoop.
Hier een foto toevallig gevonden op hyves:
Hij is serieus lelijk en eng maar ook zijn karakter was niet bepaald geweldig voor zover ik nog kan herinneren.In al je onzekerheid ben je nog een lulletje ook om zon foto te plaatsen, plaats een foto van jezelf zou ik zeggen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verder als je jezelf een kneus vind moet je op zoek gaan naar een andere kneus, dit is niet lullig bedoeld maar er zijn genoeg vrouwen die zich net zo voelen als jij, ga bijvoorbeeld op dansles en kijk welk meisje altijd overblijft, die moet je dus hebben
Ok ik verwijder het wel dan. Ik heb al vaak genoeg pics van mezelf geplaatst op het forum.quote:Op donderdag 27 januari 2011 10:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
In al je onzekerheid ben je nog een lulletje ook om zon foto te plaatsen, plaats een foto van jezelf zou ik zeggen.
Verder als je jezelf een kneus vind moet je op zoek gaan naar een andere kneus, dit is niet lullig bedoeld maar er zijn genoeg vrouwen die zich net zo voelen als jij, ga bijvoorbeeld op dansles en kijk welk meisje altijd overblijft, die moet je dus hebben
Jeeeeeeeeetje zeg. Jij legt werkelijk álle redenen waarom je een mislukkeling zou zijn buiten jezelf. Neem eens een beetje verantwoordelijkheid voor je eigen leven en accepteer dat je vroeger dingen fout hebt gedaan.quote:Op donderdag 27 januari 2011 09:09 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Dit is precies wat ik allemaal heb overgeslagen. Ik wilde wel meedoen met alles maar het lukte op of andere manier niet. Ik heb min of meer mijn jeugd overgeslagen. En nu op deze leeftijd begin ik hierdoor ernstige emotionele problemen door te ontwikkelen.
Ik deed wel school/werk etc etc, maar daarna deed ik niks. Ik zat altijd maar binnen. Ik wilde wel maar niemand wou met mij optrekken ik werd gewoon buitengesloten waardoor ik zelf destructieve gedachtes heb ontwikkeld, het gevoel dat je ongewenst bent.
Ik ben nu net 27 en heb het gevoel dat ik aan het randje van de afgrond sta. Emotioneel raak je steeds meer uitgeput.
Weet ik veel dat ie kaal isquote:
truequote:Op donderdag 27 januari 2011 10:17 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Weet ik veel dat ie kaal isMaarja, als je kaal bent, ben je natuurlijk bij voorbaat al kansloos bij vrouwen...
Dat heb ik al geprobeerdquote:Op donderdag 27 januari 2011 10:13 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Enniewee, als je jezelf lelijk vindt, probeer eens een nieuw kapsel, kleed je wat beter, laat een baard staan, ga naar de sportschool en kweek tevens wat zelfvertrouwen en ruggegraat. Geen enkele vrouw valt op een huilie, dat heeft heul niks met versieren te maken.
Ja, zij moest hem van zijn stoel tillen en op het bed leggenquote:Op donderdag 27 januari 2011 08:12 schreef Schenkstroop het volgende:En ze gaan ook echt met hem naar bed zeker..
Echte vrienden heeft niemand er veel van, als je bang bent ze te verliezen moet je je afvragen of ze echt wel goede vrienden zijn.quote:Op donderdag 27 januari 2011 10:24 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Dat heb ik al geprobeerdBehalve dan een baard laten staan. En"huilen" doe ik alleen op het forum en dus niet irl!
Ik wil mijn collega's niet lastig vallen en mijn baan niet verliezen. Hetzelfde geldt voor het schaarse aantal vrienden dat ik heb.
Speciaal voor jou nog een keer: http://img220.imageshack.us/f/69139922.jpg/quote:Op donderdag 27 januari 2011 10:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Echte vrienden heeft niemand er veel van, als je bang bent ze te verliezen moet je je afvragen of ze echt wel goede vrienden zijn.
Ik zie geen foto, alleen een msn chat, maar zoals gemeld niet belangrijk.quote:Op donderdag 27 januari 2011 11:04 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Speciaal voor jou nog een keer: http://img220.imageshack.us/f/69139922.jpg/
Manipulerende vrienden heb ikdie weten dat ze gebruik kunnen maken van mij.
quote:Op donderdag 27 januari 2011 11:40 schreef Vinnie85 het volgende:
Dit is echt niet te geloven wat voor jankers hier zitten zeg!!!
Ik zal de laatste zijn die zegt dat uiterlijk geen rol speelt en dat als je er niet goed uitziet je een achterstand hebt. Maar zie je zelf ook nooit ontzettend lelijke gasten over straat lopen met een vriendin?quote:Op donderdag 27 januari 2011 11:14 schreef richard_prf het volgende:
Wel heeft die een paar keer geprobeerd wat single vriendinnen aan mij voor te stellen. ( waarschijnlijk uit dank omdat ik altijd een trouwe chauffeur ben voor hem en zijn drank betaal als we uitgaan) Alleen die vrouwen hadden daar weinig trek in
Ik sta namelijk bekend als een lelijk persoon en sinds alles om uiterlijk draait maak ik dus nooit kans.
Daar heeft schenkstroop 100% gelijk als je niets anders dan slecht ontmoet vanafquote:Op donderdag 27 januari 2011 08:24 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Die negatieve gevoelens jegens vrouwen lijken mij niet meer dan normaal. Elke knul zou zich op een gegeven moment zo gaan voelen. Vrijwel niemand is daar anders in of zou zich daar goed boven kunnen stellen. En voor degenen die denken dat zij het beter aan zouden pakken, die overschatten zichzelf lelijk. Als je niet meer dan 'slecht ontmoet' in je leven wordt je vanzelf bitter. Kijk maar om je heen naar andere jongens en hoe zij reageren op 'kwesties aagaande vrouwen'. Uit eigen observaties zie ik dat zij al met nog veel minder shit al helemaal naar de alcohol gaan grijpen etc. Dat zijn pas slappe bitches. Om het minste geringste worden ze emo en weten ze het niet meer waar te zoeken. Laat staan dat ze mij of jouw zouden zijn. Je reactie op vrouwen is gewoon erg logisch. Het zou pas gek zijn als het je niks kon schelen.
Same here.. most of it.. Heb het meeste aan mezelf te blamen though.. Had wel een paar redelijke vrienden die uitgingen en troep maar ik zat liever binnen me computer addiction te feeden.. rot Ultima Online... paar jaar geleden toen relaiseerde ik het me opeens dat ik echt dom bezig was en dat ik wou leven... maja, dan zit je al zolang in een negatief iets dat het erg moeilijk is om de draad op te pakken.quote:Op donderdag 27 januari 2011 09:09 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Dit is precies wat ik allemaal heb overgeslagen. Ik wilde wel meedoen met alles maar het lukte op of andere manier niet. Ik heb min of meer mijn jeugd overgeslagen. En nu op deze leeftijd begin ik hierdoor ernstige emotionele problemen door te ontwikkelen.
Ik deed wel school/werk etc etc, maar daarna deed ik niks. Ik zat altijd maar binnen. Ik wilde wel maar niemand wou met mij optrekken ik werd gewoon buitengesloten waardoor ik zelf destructieve gedachtes heb ontwikkeld, het gevoel dat je ongewenst bent.
Ik ben nu net 27 en heb het gevoel dat ik aan het randje van de afgrond sta. Emotioneel raak je steeds meer uitgeput.
Is goed voor je zelfvertrouwen met zo'n jongen uitgaan en er nog voor betalen ookquote:Op donderdag 27 januari 2011 11:14 schreef richard_prf het volgende:
Wel heeft die een paar keer geprobeerd wat single vriendinnen aan mij voor te stellen. ( waarschijnlijk uit dank omdat ik altijd een trouwe chauffeur ben voor hem en zijn drank betaal als we uitgaan) Alleen die vrouwen hadden daar weinig trek in
Ik sta namelijk bekend als een lelijk persoon en sinds alles om uiterlijk draait maak ik dus nooit kans.
Voelt goed toch? Om zelf het heft in handen te nemen?quote:Op donderdag 27 januari 2011 13:34 schreef Arolsen het volgende:
Leuk dat mijn topic een vervolg krijgt
Ik zit intussen ook niet stil. Probeer wel eens wat al mis ik een beetje een podium. Ik ben redelijk nieuw in de stad dus nog een beetje aan het opbouwen. Wel laatst een date gehad. Is niks geworden maar die date toch maar mooi geregeld.
Toch heb ik nog heel veel moeite om leuke vrouwen zomaar aan te spreken, laat staan ze mee uit te vragen.
Dat jij er geen probleem mee hebt, prima voor jou. Maar er zijn mensen die dat wel hebben. Ga lekker ergens anders posten, het pimp-topic ofzo.quote:Op donderdag 27 januari 2011 13:37 schreef HansvD het volgende:
Tering wat kan je in godsnaam gebeuren?
Een meisje zegt nee.
Nou en!
Weet je wel hoeveel vrouwen er zijn op de wereld!?
Gelijk heeft ie natuurlijk welquote:Op donderdag 27 januari 2011 13:46 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Dat jij er geen probleem mee hebt, prima voor jou. Maar er zijn mensen die dat wel hebben. Ga lekker ergens anders posten, het pimp-topic ofzo.
Heeft hij ook wel, maar dit gaat over mensen die de belangrijke stappen hebben gemist zeg maar. Dus degene die in de jeugd daar niet mee bezig zijn geweest op een of andere manier.quote:Op donderdag 27 januari 2011 13:51 schreef Arolsen het volgende:
[..]
Gelijk heeft ie natuurlijk wel
Vroeger dacht ik ook wel eens dat alle vrouwen precies hetzelfde dachten en bovendien een groot netwerk vormden waarbij een gefaalde poging je ook bij een hele groep andere vrouwen kansloos maakte.
Errrr errr mmww. errr.. dat is nogsteeds zo. Dacht ik. Ik herinner me iets dat David D'angelo zei. Het gaat om status en geen één meisje wil graag gezien worden met jongen als blijkt dat ie niet goed in de markt ligt bij de andere meisjes oid. Heel onlogisch en raar, maarja we hebben het over vrouwen.. En ik ben geen vrouw dus het zou best kunnen.quote:Op donderdag 27 januari 2011 13:51 schreef Arolsen het volgende:
[..]
Gelijk heeft ie natuurlijk wel
Vroeger dacht ik ook wel eens dat alle vrouwen precies hetzelfde dachten en bovendien een groot netwerk vormden waarbij een gefaalde poging je ook bij een hele groep andere vrouwen kansloos maakte.
De loempia's die erbij komen??quote:Op donderdag 27 januari 2011 14:49 schreef Schenkstroop het volgende:
We waren aan het praten over het belang van uiterlijk. Als mijn uiterlijk gemiddeld tot knap was had ik ook meer moeite gedaan hoor. Meisjes/mensen in t algemeen aanspreken is voor mij niet super moielijk Daar hoef je echt niet heel veel inspanning voor te doen. tenzij je heel zenuwachtig bent. Nu durf ik het gewoon niet. Weet toch wel wat de meisjes denken/willen. Er is zat keus uit lekkere interessante stereotype en/of gehypte types. Wat is er dna zo leuk aan zomaar een Chinees?
Tja, je kunt mee huilen maar ook gewoon met een oplossing komen.quote:Op donderdag 27 januari 2011 13:46 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Dat jij er geen probleem mee hebt, prima voor jou. Maar er zijn mensen die dat wel hebben. Ga lekker ergens anders posten, het pimp-topic ofzo.
Je hebt ook wel een punt daar niet van. Maar hoe kom je nu ineens op computerspelletjes?quote:Op donderdag 27 januari 2011 14:54 schreef HansvD het volgende:
[..]
Tja, je kunt mee huilen maar ook gewoon met een oplossing komen.
Nogmaals het enige probleem wat er kan zijn is dat ze nee zegt.
Verder zijn er ook miljoenen lelijke vrouwen dus ook uiterlijk is niet van belang.
Jezelf zielig vinden is het enige echte probleem wat ik hier voorbij zie komen.
En met computerspelletjes spelen los je dat in elk geval niet op.
Ik neem aan dat je zelf het beste kunt bedenken wat jij een vrouw allemaal te bieden hebt los van je uiterlijk.quote:Op donderdag 27 januari 2011 14:49 schreef Schenkstroop het volgende:
We waren aan het praten over het belang van uiterlijk. Als mijn uiterlijk gemiddeld tot knap was had ik ook meer moeite gedaan hoor. Meisjes/mensen in t algemeen aanspreken is voor mij niet super moeilijk Daar hoef je echt niet heel veel inspanning voor te doen tenzij je heel zenuwachtig bent. Nu durf ik het gewoon niet. Weet toch wel wat de meisjes denken/willen. Er is zat keus uit lekkere interessante stereotype en/of gehypte types. Wat is er dan zo leuk aan zomaar een Chinees?
Dat last ik ergens in het begin van dit topic..quote:Op donderdag 27 januari 2011 14:58 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Je hebt ook wel een punt daar niet van. Maar hoe kom je nu ineens op computerspelletjes?
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:30 schreef richard_prf het volgende:
Bovendien heb ik nieuwe manieren nodig om frustraties af te reageren.
Eerst schoot ik nog mijn eigen teammaten af in een First person shooter maar dat begint een beetje te vervelen.
Oja, mybad... Overheen gelezen.quote:Op donderdag 27 januari 2011 16:00 schreef HansvD het volgende:
[..]
Dat last ik ergens in het begin van dit topic..
[..]
Weet je als je zo overtuigt bent van je eigen kansloosheid dan word het ook een self-fulfilling-prophecy. Er zit echt geen vrouw te wachten op een kerel die zo'n houding heeft. Probeer die mentaliteit alsjeblieft af te leren of het zal je nog een beek bezuren denk ik.quote:Op donderdag 27 januari 2011 18:01 schreef richard_prf het volgende:
Toch blijf ik het gevoel houden dat het met mijn uiterlijk gewoon onmogelijk is om succes te hebben. Ik hoef maar in de spiegel te kijken en ik denk meteen "Ok je moet accepteren dat het er nooit van komt zet het maar uit je hoofd allemaal " En ik weet heus wat lelijk of knap is. En ik ben gewoon heel lelijk. Ik begin echt een hekel te krijgen aan vrouwen. Ik heb liever dat dit niet doorzet maar het gevoel wordt steeds sterker.
Ik kijk geen porno (nee echt niet, ik heb impotentie problemen tenzij ik veel alcohol op heb). Ik wilde ooit wel een relatie ja nu al lang niet meer, niet zonder enkele ervaring met vrouwen -.-quote:Op donderdag 27 januari 2011 18:11 schreef Schenkstroop het volgende:
Wordt je ook al kwaad als je porno kijkt, Lizzylollipop ofzo? 18 jaar en ze neukt al als een pro. niks hoeft ze intehouden, van afwijzing en frustraties ed geen weet. of zoek jij iets van een relatie?
Ik vind relaties overrated als ik om mij heen kijk, niks dan ellende.
Vriendin zuigt je financieel leeg of is een thuismus dat niet mee uitgaat.Het enige wat je nog doet is je mannelijkheid opzij ztten en het meisje naar de zin maken, Die nieteens weet wat ze wilt. Echt weird die zg "relaties".
Gelijk heb je.quote:Op donderdag 27 januari 2011 20:03 schreef richard_prf het volgende:
Ja maar je moet het er ook niet te vaak over hebben en een masker opzetten en doen alsof het allemaal prima gaatDe meeste kijken wel een beetje tegen me op kwa opleiding/ bezittingen enzo iets dat hun juist weer niet voor elkaar krijgen.
van mijn 16de tot mijn 19de ging ik af en toe wel eens uit. Ben zelfs naar sensation white geweest toen ik 18 was ofzo.
Van mijn 20 tot 26 geen enkele keer uit geweest. Maar sinds september tot half december vorig jaar ging ik elke week uit. Gewoon om te testen of ik me dan wel beter voelde tijdens uitgaan en niet zo'n kut gevoel als vroeger dat je weet dat al je afgeschreven bent. Helaas is er niets veranderd en ga ik dus liever niet meer uit.
Heb jij dan ook dat je wel heel makkelijk vrienden maakt omdat het ze toch niks boeit hoe je er uit zietquote:
Ga weg uit dit topic. Jij post steeds dat richard gelijk heeft dat het aan zijn uiterlijk ligt, en dat is juist niet zo.quote:
Morgen ga ik wat drinken in Breda met die vriend uit het skype gesprek. Dat gaat nog leuk worden aangezien er wel een paar meiden aanwezig zullen zijn ( die mij kansloos negeren, de blik van afwijzing, hele avond doen alsof ik niet besta ) en waarschijnlijk draait het erop uit dat ik bij hun ga slapen ook al hebben we dat niet afgesproken maar ik weet zeker dat we uiteindelijk allemaal behoorlijk wat alcohol naar binnen gaan werken en dan kan ik natuurlijk niet meer naar huis rijden.quote:Op donderdag 27 januari 2011 22:08 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Ga weg uit dit topic. Jij post steeds dat richard gelijk heeft dat het aan zijn uiterlijk ligt, en dat is juist niet zo.
Uhm nee. Ik ben onzichtbaarquote:Op donderdag 27 januari 2011 23:36 schreef Schenkstroop het volgende:
Aight.
Hey Richardprf, heb je ook nooit kleine dingetjes meegemaakt zoals bijv dat meiden je wellicht aanspraken toen je toevallig aan de bar zat. Dat meisjes vragen of ze wat uit je flesje 7up mogen drinken of uit je vaasje. Of plagend rook in je gezicht gingen uitblazen enzo?
In het donker is hun visie ook beperkt en ik heb een opvallende jas. Niets bijzonders.quote:Op donderdag 27 januari 2011 23:40 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Uhm nee. Ik ben onzichtbaaren het doet pijn. Heb jij dit wel meegemaakt dan? Dan doe jij het beter bij de dames dan ik
ja. had meer dan 1000 euro contant bij me in me portomonee.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 01:31 schreef Waaghals het volgende:
meen je nou serieus dat je een meid 1000 euro hebt geboden om met haar mee te mogen ?
ik heb flarden als dit advies niet meer nodig want het staat allemaal in pua materiaal.compleetje kan bijvoorbeeld een ftc en body rocking en etc etc doen om niet zo over te komen (in fase a overigens) als waar jij het over hebtquote:Op vrijdag 28 januari 2011 01:47 schreef PfenisBaron het volgende:
Allejezus mylifeisgrey, wat een kansloze verhalen G.
Waar het misgaat is bij je uitstraling. Daardoor ga je merken dan ze luistert uit beleefdheid, wordt je zenuwachtig en ga je zulke achterlijke moves maken als in je 5 pogingen![]()
Vrouwen in een kroeg versieren is sowieso totaal belachelijk en, tenzij je er erg goed uit ziet, vaak gedoemd om te falen. Wat wel slaagt is vrouwen in een kroeg spontaan aanspreken en dan versieren. Doelbewust op je prooi afgaan echter... sommigen zullen het nooit leren
Wacht even, je hebt 1000 ekkies gelapt voor praten, seks en een zoen met een hoertje?quote:Op vrijdag 28 januari 2011 01:47 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
ja. had meer dan 1000 euro contant bij me in me portomonee.
uiteindelijk die briefjes besteed aan *praten met hoeren* op de wallen in amsterdam.
en sex van hun
en toen 800 euro bijbetalen voor 10 min. zoenen ofzo, omdat ik het zo erg mistte en op de 1 of andere manier maar 1 hoer probeerde daarvoor over te halen
dus is alsnog opgekomen
nee niet 1 hoertje.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 01:52 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
Wacht even, je hebt 1000 ekkies gelapt voor praten, seks en een zoen met een hoertje?
Man...quote:Op vrijdag 28 januari 2011 01:52 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
ik heb flarden als dit advies niet meer nodig want het staat allemaal in pua materiaal.compleetje kan bijvoorbeeld ftc en body rocking en etc etc doen om niet zo over te komen als waar jij het over hebt
Jij denkt dat je door een totaal ontwrichte man-vrouw situatie na te bootsen met een hoertje je vaardigheden met normale meisjes kan opkrikken? Je hebt nog aardig wat pua te gaan vrees ik...quote:Op vrijdag 28 januari 2011 01:54 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
nee niet 1 hoertje.
850 euro oid bij 1 hoertje voor sex(50 euro) en 800 bijbetalen voor zoenen (fucking domste uitgave ooti)
en rest bij nederlandse hoertje om een gesprek te voeren om ooit weer eens een normaal meisje te durven aanspreken. door ALLE AFWIJZINGEN
ja dat dacht ik inderdaad, dat het goede oefening zou zijn, en hoertjes wijzen me wat minder vaak af daarom bij hun. want het voelt verschrikkelijk om afgewezen te worden.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 01:57 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
Jij denkt dat je door een totaal ontwrichte man-vrouw situatie na te bootsen met een hoertje je vaardigheden met normale meisjes kan opkrikken? Je hebt nog aardig wat pua te gaan vrees ik...
pua= pick up artist.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 01:55 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
Man...Beter ga je eens de straat op ipv literatuurstudies en nog niet de feeling voor een goed gesprek.
Wat is dat pua dan in godsnaam? Een zelfde training als the game?
En niet opgeven als het niet meteen lukt hequote:Op vrijdag 28 januari 2011 18:19 schreef richard_prf het volgende:
Over een half uurtje na Breda. Even kijken of ik wat PUA literatuur kan toepassen vanavond. Ik heb zo'n 7 uur non stop zitten studeren vandaag.
Goed zo.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 18:19 schreef richard_prf het volgende:
Over een half uurtje na Breda. Even kijken of ik wat PUA literatuur kan toepassen vanavond. Ik heb zo'n 7 uur non stop zitten studeren vandaag.
Wat voor een soort meisjes denk je dat het zijn dan?quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:06 schreef Regnat_Populus het volgende:
[..]
het lijkt me dat de meisjes die in dergelijke onzin trappen niet echt je doelgroep zijn?
ik wil hier even op inhaken. als je kennis van pua weet, weet je beter hoe alle meisjes werken.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:06 schreef Regnat_Populus het volgende:
[..]
het lijkt me dat de meisjes die in dergelijke onzin trappen niet echt je doelgroep zijn?
Sssst.. daar doelde ik ook op. Ik wil dat zij antwoordtquote:Op zaterdag 29 januari 2011 01:04 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
ik wil hier even op inhaken. als je kennis van pua weet, weet je beter hoe alle meisjes werken.
oh verdorie !quote:Op zaterdag 29 januari 2011 01:06 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Sssst.. daar doelde ik ook op. Ik wil dat zij antwoordt
Wel goeie vrienden! you got something there!quote:Op zaterdag 29 januari 2011 02:22 schreef richard_prf het volgende:
Ja ik ben uit geweest maar niet zo lang dus geen PUA toegepast. Ik ga nu proberen te slapen na alweer ( hoe kan het ook anders ) een kut ervaring.
Wel zeiden ze van "Ja je kan altijd hierheen komen en met ons uitgaan als je wilt en S zei dat ik haar altijd mocht bellen als ik me kut voelde.
En nu net nog een smsje van M " Eey man ben je al thuis? en komt allemaal goed man je weet vrienden voort leven man, trusten M en S.
Ik heb haar gezegd dat dat me niet verstandig lijkt omdat ik te lelijk ben voor haar vriendinnen. Maar volgens haar is ze goed in koppelen dus we zullen zien ( tenzij ze dit zei om mij te troosten zeg maar ).quote:Op zaterdag 29 januari 2011 04:17 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Wel goeie vrienden! you got something there!![]()
Ik heb weet uit ervaring dat als je vrouwen aan je zijde hebt staan dan ben je bij wijze van al half binnen. Als zij haar ogen voor je openhoudt en jou wilt koppelen, dat is i.i.g. heel wat.
I know, ik probeer ook echt op een andere manier te denken. Maar door deze afwijzing geef ik mijn uiterlijk meteen de schuld. Een reden van de afwijzing kan zijn omdat ik niet echt met haar praatte of naast haar ging lopen tijdens het uitgaan want ik had haar eigenlijk al afgewezen ( op persoonlijkheid: te dominant, asociaal, betweterig, arrogant in combinatie met haar overgewicht wat ik dus niet erg vind als de persoonlijkheid niet zo verschrikkelijk was ) dus ze kan me hebben afgewezen omdat ze denkt dat ik haar niet zie staan of interesse in haar toonde.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 04:13 schreef PfenisBaron het volgende:
Gozert waarom huil je nou? Omdat een chick een belachelijk sturende opmerking van je mattie negatief beantwoorde?
Je hebt een complex met je uiterlijk vriend, en zolang je dat blijft houden gaat het niet lukken om een chick te scoren.
Leer van jezelf te houden, en barst voortaan niet meer in janken uit waar je vriend met zn vriendin bij is. Dergelijke belachelijke acties maken de situatie alleen maar mee gespannen en helpen bovendien geen fuck. Je moet het toch met jezelf zien te regelen, dat kunnen S&M niet voor je doen, en bovendien zijn hun woorden op dit moment toch aan dovemans oren gericht bij jou. Je hebt alleen maar oog voor je eigen ellende, en dat is belachelijk genoeg.
En dan met domme verhalen komen over welke pua je wel niet gaat uitproberen vanavond...laat ons toch niet lachen hier. De enige die je voor de gek houdt ben jezelf. Als je niet stopt met dat zelfmedelijden, niet de positieve benadering zoekt en elke kans benutten in plaats van in twijfel trekken kun je pua doen wat je wil maar maakt het allemaal niet uit.
Voor een succesvolle uitdagende conversatie zul je eerst een evenwichtige gesprekspartner moeten worden, en niet de zielepiet die nu voor ze staat.
En dit is overigens goed bedoeld, maar ik word na een dag al doodmoe van iemand die al jaren met een probleem zit wat ie puur aan zichzelf te wijten heeft. Namelijk die verdomd negatieve insteek van je. En als je het zelf niet op orde krijgt, ga je beter eens met een psycholoog praten.
Ik heb het gevoel dat ze me afwees omdat ze voelde dat ik haar al afwees door geen interesse te tonen en dat ik daardoor niet haar "type"ben. Zeker weten doe je het nooit natuurlijk. Ik hoop maar dat S de waarheid sprak en dat ik dus niet kansloos lelijk ben.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 06:03 schreef Schenkstroop het volgende:
Als een lelijke trol jou afwijst zou ik dat gebruiken om te oefenen om er echt niet mee zitten. Gebruik haar als opstapje want ze was immers dik en je wilt er toch niet. begin te soulsearchen en vraag je af, als je haar niet aantrekkelijk vindt. Maar haar gedrag en opmerking raakte jou wel waar kwam dat dan door? En als je denkt "ja maar ik ben lelijk en wordt afgewezen door een lelijke is dubbel faal" Is zij jouw stres waard?
Man, hou toch op met die PUA onzinquote:Op zaterdag 29 januari 2011 01:04 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
ik wil hier even op inhaken. als je kennis van pua weet, weet je beter hoe alle meisjes werken.
Nee, je zwarte gedachten doen dat.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 10:21 schreef richard_prf het volgende:
Ik kan maar niet in slaap vallen. this sucks. my mind is fucked up. Mijn vreselijke uiterlijk beheerst mijn leven.
De loterij winnen...quote:Op zaterdag 29 januari 2011 11:43 schreef Chuen het volgende:
Er bestaat een simpel trucje waarmee zelfs de lelijkste man zichzelf in één klap een stuk interessanter en aantrekkelijker kan maken voor het andere geslacht.
En je hoeft er geen volleerd pick up autist voor te zijn om het te kunnen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 88% gewijzigd door Chuen op 29-01-2011 12:05:21 ]
PUA onzin noemen.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 08:41 schreef HLV_Siempre het volgende:
[..]
Man, hou toch op met die PUA onzin
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 11:45 schreef Chuen het volgende:
Nee, makkelijker.klopt als een bus.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je zelfbeeld is compleet naar de cholera richard, niet je uiterlijk.
De enige plek waar je chicks tegen komt is op straat en dan verwacht je dat ze je met hun ogen uitkleden en nastaren?Daar moet je zelf wat voor doen..
Ga in de horeca werken in het weekend, dan wordt je gedwongen om constant te pieken met een vriendelijke uitstraling en persoonlijke sociale interactie.
En nog 1 ding: hou op met dat gezanik over je uiterlijk, want dat is onzin. Je hebt genoeg bevestiging gehad om te snappen dat het daar niet aan ligt.
Die afwijzing door die dikke was al helemaal een vertoning, wellicht heb je haar met een eerste blik (ja die telt) begroet als 'hey wa is da vor ene vetbak jonge' en was er daardoor niet eens meer de ruimte om in smaak te vallen.
Het overgrote deel van de PUA fundamentalisten hier is anders nog maagd...quote:
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 11:45 schreef Chuen het volgende:
Nee, makkelijker.lol, denk altijd dat als ik lach dat het er erg geforceerd uitziet... dus dat plaatje past er perfect bij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar hebt wel gelijk hoor, denk dat je gewoon moet genieten van het leven en je niet zo druk moet maken, dan komt het allemaal vanzelf... maja weet je wat het is, na 25 jaar dan begint het zo erg in je hoofd te malen dat het genieten er niet echt inzit, ben te geforceerd bezig.
Ziet vaak zat lelijke jongens met een vriendin, die hebben gewoon een lekkere babbel en maken zich niet zo druk. maja, wat moet je als je geen babbel hebt om erop af te stappen.. tja.. hopeloos.
Denk dat in het geval van Richard hij gewoon lekker ze gang moet gaan, lekker zichzelf moet blijven. Lees dat hij totaal niet verlegen of iets is (ik dus wel) dus als die gewoon lekker blijft ouwehoeren da n komt ut vanzelf dnek wel.
maja.. het is gewoon klote om eenzaam te zijn.
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:21 schreef richard_prf het volgende:
Ik was verlegen, maar nu dus al een tijd niet meer. Ik durf gewoon alles te zeggen wat ik wil.
Ik heb besloten om het op te geven. Het lukt me gewoon niet. Voor mij is het onmogelijk om een vrouw te krijgen. Vrouwen zien mij gewoon niet als aantrekkelijk persoon op welk vlak dan ook.
Op deze manier voel ik me alleen maar kut. Dus ik geef het op en accepteer het.
Wel geil toch, weet niet hoe oud jij bentquote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:33 schreef Gedoetje het volgende:
Ja, dat had ik toen ook gedaan, gewoon opgeven, accepteren dat het niet meer gaat lukken en gewoon met je vrienden een leuke tijd hebben, vreemd genoeg had ik toen ineens wel iemand, waarschijnlijk omdat ik niet meer zo desperate overkwam. En het meest stomme is dat toen ik dan eindelijk een relatie had, opeens kerels interesse begonnen te tonen die ik al jaren kende en die me daarvoor nooit zagen staan. Maar ja nu ben ik weer alleen, ex vond me niet aantrekkelijk, dat zegt ie dan ook gewoon zo, maar m'n zoontje zei gisteren dat ik een mooie prinses was en ik had vandaag sjans met een kerel van 50, maar of ik me daar nou echt veel beter van moet voelen, vond het wel grappig.
Ik ben bang dat er voor mensen zoals ons maar 1 ding op zit ... we gaan een dagje naar Wolfheze, tussen de gekken moeten toch ook wel leuke vrouwtjes zitten?quote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:38 schreef richard_prf het volgende:
Ik heb het wel meerdere keren opgegeven. Toen ik 21 was gaf ik het op voor 6 jaar lang. Recentelijk heb ik het een maand of 4 weer geprobeerd via internet en uitgaan met vrienden maar dat allemaal zonder succes.
het is eenvoudig vrouwen zien helemaal niks in me of het nou op straat,uitgaan, school, andere plaatsen, jong/oud het lijkt allemaal niks uit te maken.
En ik kom niet verlegen over ofzo. Nee het moet mijn uiterlijk wel zijn grotendeels.
Ja dat werkt fantastisch, zo'n inrichting, ik kon er gelijk 3 krijgen, meesten daar zijn vrij wanhopigquote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:50 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Ik ben bang dat er voor mensen zoals ons maar 1 ding op zit ... we gaan een dagje naar Wolfheze, tussen de gekken moeten toch ook wel leuke vrouwtjes zitten?
Waarom gaf je het op je 21e al op?quote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:38 schreef richard_prf het volgende:
Ik heb het wel meerdere keren opgegeven. Toen ik 21 was gaf ik het op voor 6 jaar lang. Recentelijk heb ik het een maand of 4 weer geprobeerd via internet en uitgaan met vrienden maar dat allemaal zonder succes.
het is eenvoudig vrouwen zien helemaal niks in me of het nou op straat,uitgaan, school, andere plaatsen, jong/oud het lijkt allemaal niks uit te maken.
En ik kom niet verlegen over ofzo. Nee het moet mijn uiterlijk wel zijn grotendeels.
Omdat ik toen een leuke vriendenkring had maar dat de dames enkel geïnteresseerd waren in mijn vrienden dit geldt in de leeftijd 18 - 20 ik werd weer volledig genegeerd alsof ik niet bestond. ( en als ik wat zei, reageerde ze terug uit beleefdheid met korte antwoorden )Toen ik 21 was gaf ik de hoop op. Maar toen was ik nog niet zo emotioneel gefrustreerd als nu en accepteerde ik dat het er nooit van zou komen zonder problemen.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 19:29 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Waarom gaf je het op je 21e al op?
Ik heb niks beters te doen. Geen zin om uit te gaan want dan ga ik me alleen maar kut voelen.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 21:05 schreef MichielPH het volgende:
Dat je zaterdag 's avonds op Fok! zit, heeft dat er ook wat mee te maken?
hoe moet ik me dit voorstellen? wat is de dagopvang?quote:Op zaterdag 29 januari 2011 19:18 schreef Gedoetje het volgende:
Nou mn exvriend zei dat er een lelijke nerd zat met autistische trekken en al die meiden zaten gewoon achter 'm aan, omdat er maar 2 jongens in de groep zaten. Hij hoefde ook geen moeite te doen, want ze waren behoorlijk opdringerig, dat was bij de dagopvang.
Waarom kun jij niet inzien dat zijn zelfbeeld in de eerste plaats wellicht zou kunnen komen door een externe factor. Namelijk de negatieve reacties van de wereld om hem heen. Denk je niet dat als hij een mooie jongen zou zijn geweest dat de wereld dat nooit zou zijn opgevallen, en hem daarmee zou confronteren op een positieve wijze. Oh wacht, alles moet zijn eigen pokke schuld zijn uiteraard, zodat jij dat lekker kunt inwrijven hah?quote:Op zaterdag 29 januari 2011 12:46 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
klopt als een bus.
Je zelfbeeld is compleet naar de cholera richard, niet je uiterlijk.
Het is allemaal en-en vind ik. je kunt factoren in je leven tegenkomen, bv een niet meewerkende uiterlijk, die zo groot zijn dat ze haast onoverkomenlijk worden. En ga ajb niet zitten wijzen naar de zg lelijke helden die het wel hebben gemaakt. Het moet wel een beetje leuk blijven en geen loterij worden met wel hele slechte kansen.quote:De enige plek waar je chicks tegen komt is op straat en dan verwacht je dat ze je met hun ogen uitkleden en nastaren?Daar moet je zelf wat voor doen..
Dat is weer wel waar. Je vergroot je kansen dat je toch een meisje tegenkomt die wel wil omdat je uitgaat, waar veel mensen komen. Maar als je echt lelijk bent blijft dit een zware bedoening lijkt me. Erger nog, je gaat hem mischien valse hoop geven. Terwijl hij weekend in en uit zwaar zijn best doet en nooit verder zal komen dan vriendelijke gesprekken. Of niet de vrouwen aantrekt die hij idealiter wel ziet zitten. Ik heb zelf barwerk gedaan dus weet hier wel wat vanaf.quote:Ga in de horeca werken in het weekend, dan wordt je gedwongen om constant te pieken met een vriendelijke uitstraling en persoonlijke sociale interactie.
wat voor stijl wil ze je aanmeten? Ik heb ook een keer aanbod gehad van een meisje, die wel betere kleding met me wilde gaan shoppen. Ik wilde dat alleen toen liever niet meer omdat ze mij in een spijkerbroek, en dat soort spul wou doen. not my style.quote:Op zondag 30 januari 2011 03:56 schreef richard_prf het volgende:
Yea I know. Vrouwen zien mij als aardig persoon en daar houdt het ook mee op. Kwa uiterlijk is er nooit iemand geweest die zich aangetrokken voelt tot mij.
Nu heb ik dus weer een nieuwe meid ontmoet (ik ken kon haar al een maand of 4 voordat ik haar daadwerkelijk ontmoette) en die gaat me nu helpen met betere kleding... ze beweert dat ze er veel verstand van heeft en dat ik er een stuk beter door ga uitzien.
Ja het zal wel.... ik geloof er niks van.
Een hele lieve meid is het en ze vindt mij ook aardig maar ik merk al dat ze absoluut niet meer wilt dan vrienden zijn zoiets voel je aan en daarom probeer ik ook niks méér. Ik weet dat we prima klikken kwa persoonlijkheid en dat het 100% wat zou zijn geworden als ik mijn uiterlijk mee had. Nu blijft het dus bij "vrienden" zijn..... Terwijl ik me moet inhouden omdat ik in staat ben haar plotseling te omhelzen. Als ik dit doe ben ik haar kwijt en dat wil ik dus ook niet.
ik wil er ook beter uitzien. waar ik plannen voor heb of mee bezig ben is haar verven, en foundation. ook mascara enzo om me complexion(in het engels) te veranderen. maar het is allemaal zo moeilijk, ik wil geen dandy worden, maar ik heb helemaal geen ervaring met stijl, haar verven(werkt het zoals gewoon rgb kleuren mengen? want in guides gaat het allemaal over kleurpigmenten en opnemen e nallemaal ingewikkelde dingen die ik niet snap), en makeup, en verzorgingsproducten, en van alles daaromheen. ook nooit ervaring mee gehad, en in winkels is het zowiezo kut om in dat soort afdelingen voor de schappen te staan.quote:Ze vertelt me echt alles wat ze meemaakt ook hele persoonlijke dingen en ook over andere jongens die ze elke week ontmoet tijdens uitgaan.
Wat wel tof is dat als ik met haar ben dat ik veel jaloerse blikken van mannen zie in onze richting. ja ze ziet er nogal goed uit en krijgt veel aandacht. "Hoe kan zo'n lelijke gast zo'n chick krijgen gevoel krijg ik erbij "
Ja Schenkstroop je hebt gelijk dat ik er elke week op mijn mooist probeer uit te zien en dat dit niet genoeg is voor de meiden. Ze zien me alsnog niet staanIk doe zwaar mijn best om in contact te komen maar als ik merk dat een chick niks van me wilt weten dan ga ik er ook niet op af. Ze moet me wel een signaal geven voordat ik erop stap.
goedzo, ik had ook dat ik keihard moest blozen bij meisjes toen ik nog onschuldig was oid. daar zijn we tenminste lekker vanaf nuquote:1 positief punt is dat ik werkelijk iedereen durf te ontmoeten nu. Waar ik vroeger direct moest blozen en zweten voel ik me nu op mijn gemak. Ik voel dat ik zekerheid heb nu dat ik lelijk ben en dus dat ik geen kans maak en dus is er geen reden om te gaan blozen.
Geen idee, maar ze beweert dat ze gevoel voor mode heeft. Ik laat het je weten volgende week.quote:wat voor stijl wil ze je aanmeten? Ik heb ook een keer aanbod gehad van een meisje, die wel betere kleding met me wilde gaan shoppen. Ik wilde dat alleen toen liever niet meer omdat ze mij in een spijkerbroek, en dat soort spul wou doen. not my style.
Succes ermee laat me weten of het wat geworden isquote:ik wil er ook beter uitzien. waar ik plannen voor heb of mee bezig ben is haar verven, en foundation. ook mascara enzo om me complexion(in het engels) te veranderen. maar het is allemaal zo moeilijk, ik wil geen dandy worden, maar ik heb helemaal geen ervaring met stijl, haar verven(werkt het zoals gewoon rgb kleuren mengen? want in guides gaat het allemaal over kleurpigmenten en opnemen e nallemaal ingewikkelde dingen die ik niet snap), en makeup, en verzorgingsproducten, en van alles daaromheen. ook nooit ervaring mee gehad, en in winkels is het zowiezo kut om in dat soort afdelingen voor de schappen te staan.
uitproberen heb ik tijd zat voor, zit toch alleen maar binnen en als het misgaat ga ik wel een tijdje niet naar buiten
misschien is je "complexion" veranderen ook wat voor jou
verder met haar knippen, jij had een link gepost met wat voor kapsels goed bij gezichten passen voor dames, maar zulk soort dingen is bijna niet te vinden voor mannen.
kappers vertrouw ik niet, en is zowiezo kut bij kappers. ik knip me haar liefst zelf, maar zou graag een goed kapsel willen weten wat goed bij me past.
Inderdaadquote:goedzo, ik had ook dat ik keihard moest blozen bij meisjes toen ik nog onschuldig was oid. daar zijn we tenminste lekker vanaf nu
Jij hebt krullen van jezelf he?quote:
maar aan de andere kant hoor ik altijd van:"ga naar de kapper! het is veel te lang". en met een kort kapsel kan het niet echt goed langs me gezicht.quote:Op zondag 30 januari 2011 06:16 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Jij hebt krullen van jezelf he?
Als je je haar langs je gezicht draagt hebt lijkt je gezicht ook wat voller.
Er is geen leeftijdsgrens, ze hebben groepen voor verschillende leeftijden.quote:Op zondag 30 januari 2011 01:53 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
hoe moet ik me dit voorstellen? wat is de dagopvang?
als je je aanmeld voor een behandeling ergens? moet dat via de huisarts?
welke leeftijd?
heb je link van zoiets? ik snap er nog steeds niets vanquote:Op zondag 30 januari 2011 09:07 schreef Gedoetje het volgende:
[..]
Er is geen leeftijdsgrens, ze hebben groepen voor verschillende leeftijden.
Dat moet via de huisarts, maar dan moet je natuurlijk wel problemen hebben. Bij zo'n instelling kun je intern gaan en dagbehandeling is 3 keer per week therapie met een groep. Alleen willen ze daar liever geen relaties, maar gebeurt wel vaak
Die vriendin kan je goed gebruiken:quote:Op zondag 30 januari 2011 03:56 schreef richard_prf het volgende:
Yea I know. Vrouwen zien mij als aardig persoon en daar houdt het ook mee op. Kwa uiterlijk is er nooit iemand geweest die zich aangetrokken voelt tot mij.
Nu heb ik dus weer een nieuwe meid ontmoet (ik ken kon haar al een maand of 4 voordat ik haar daadwerkelijk ontmoette) en die gaat me nu helpen met betere kleding... ze beweert dat ze er veel verstand van heeft en dat ik er een stuk beter door ga uitzien.
Ja het zal wel.... ik geloof er niks van.
Een hele lieve meid is het en ze vindt mij ook aardig maar ik merk al dat ze absoluut niet meer wilt dan vrienden zijn zoiets voel je aan en daarom probeer ik ook niks méér. Ik weet dat we prima klikken kwa persoonlijkheid en dat het 100% wat zou zijn geworden als ik mijn uiterlijk mee had. Nu blijft het dus bij "vrienden" zijn..... Terwijl ik me moet inhouden omdat ik in staat ben haar plotseling te omhelzen. Als ik dit doe ben ik haar kwijt en dat wil ik dus ook niet.
Ze vertelt me echt alles wat ze meemaakt ook hele persoonlijke dingen en ook over andere jongens die ze elke week ontmoet tijdens uitgaan.
Wat wel tof is dat als ik met haar ben dat ik veel jaloerse blikken van mannen zie in onze richting. ja ze ziet er nogal goed uit en krijgt veel aandacht. "Hoe kan zo'n lelijke gast zo'n chick krijgen gevoel krijg ik erbij "
Ja Schenkstroop je hebt gelijk dat ik er elke week op mijn mooist probeer uit te zien en dat dit niet genoeg is voor de meiden. Ze zien me alsnog niet staanIk doe zwaar mijn best om in contact te komen maar als ik merk dat een chick niks van me wilt weten dan ga ik er ook niet op af. Ze moet me wel een signaal geven voordat ik erop stap.
1 positief punt is dat ik werkelijk iedereen durf te ontmoeten nu. Waar ik vroeger direct moest blozen en zweten voel ik me nu op mijn gemak. Ik voel dat ik zekerheid heb nu dat ik lelijk ben en dus dat ik geen kans maak en dus is er geen reden om te gaan blozen.
Haha, je kan kiezen tussen opname, dan blijf je daar een paar weken slapen, kwam pas een medepatient tegen, daar kwamen ze gewoon zijn kamer op, hij heeft nou wel een vriendin daar ontmoet, dat andere is drie keer in de week alleen overdags, dan krijg je groepsgesprekken, sport, crea, maar is maar tot een uur of 4. Ik zat bij de Gelderse Roos, moet je even googelen, die hebben wel een website. Anders ga je toch gewoon buiten staan roken bij zo'n inrichting, weer eens wat anders dan naar een cafe.quote:[b]Op zondag 30 januari 2011 09:24 schreef mylifeisgrey het volgende:[
en waar zijn de dagopvangs met veel meisjes?
niet dat ik er wat mee gaan doen, maar dit soort dingen interesseren me wel namelijk
"- Zorg er inderdaad voor dat ze je helpt met kleding en stijl."quote:Op zondag 30 januari 2011 12:50 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
Die vriendin kan je goed gebruiken:
- Zorg er inderdaad voor dat ze je helpt met kleding en stijl.
- Je leert casual met vrouwen om te gaan en hoe vrouwen zich gedragen (je ziet ze niet meer als enge buitenaardse wezens)
- Wanneer je met haar loopt en haar laat lachen etc. zien anderen vrouwen je als een populaire man, waardoor ze meer open voor je zullen zijn.
- Zij heeft ook vast leuke vriendinnen waar je mee in contact kan komen.
Pas wel op dat je niet je ballen weggeeft en alles voor haar gaat doen omdat je toch stiekem in haar broekje wil komen. Ik hoop wel dat je gaat stoppen met denken dat er geen vrouwen zijn die je leuk zouden kunnen vinden. Doordat jij dat denkt zul je het ook overal bevestigd zien.
Is er een mogelijkheid eens een foto van je te zien? PM?quote:Op zondag 30 januari 2011 18:14 schreef richard_prf het volgende:
Ik ben al weer bezig met een nieuw project. Ik heb iemand gevonden die zichzelf ook heel lelijk vind alleen ben ik deze keer wat te geforceerd te werk gegaan :/ Ik had geen geduld om eerst uren te praten zoals bij al die anderen voordat ze me eindelijk eens wilde ontmoeten. Dus nu vind ze dat ik te snel ga. Hopelijk heb ik het niet verkloot
quote:Op zondag 30 januari 2011 21:47 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
Is er een mogelijkheid eens een foto van je te zien? PM?
Ik twijfel namelijk echt aan je uitspraken over je uiterlijk.
Als dit namelijk niet zo dramatisch is ben je in ieder geval wél verdomd eigenwijs en lijk je snel de moed op te geven. En denken dat je begrijpt hoe je met vrouwen om kan gaan kan ook juist averechts werken. Geen enkele vrouw heeft dezelfde gebruiksaanwijzing. Dat je je schroom om vrouwen aan te spreken kwijt bent wil nog lang niet zeggen dat je een leuk gesprek kan voeren..
Het is ongeloofelijk irritant richard om je zo makkelijk te horen praten over opgeven en een dag later weer met een 'nieuw project' aan te komenOver opwelling en doorzettingsvermogen gesproken..
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 18:56 schreef Ensemble het volgende:
[..]
Hoe zie je er nu uit 55#
Kan jij tenminste ook zien dat hij niet lelijk is.
hahahahquote:Op zondag 30 januari 2011 22:38 schreef Waaghals het volgende:
gvd je lijkt wel een wijf in het verkeerde lichaam
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier wat pics onder gunstige verlichting![]()
Vriend, als je wist hoe vrouwen denken en hoe sociale verhoudingen werken zou je niet naar breda gaan. Verlos jezelf dus van die illusie.quote:Op zondag 30 januari 2011 22:44 schreef richard_prf het volgende:
Gast ik was aan de telefoon gvd.... ik heb je bericht niet eens gelezen nog. Ik ga nu naar Breda onder de kalmerings medicijnen .
Morgen volgt een dramatisch verslag.
quote:Op zondag 30 januari 2011 22:50 schreef richard_prf het volgende:
Is dat nou wel of niet je foto? Eerder zei je dat het een foto van iemand anders was.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier wat pics onder gunstige verlichting
Jij komt er wel vriend, het lijkt bijna alsof je een troll bent.quote:Op zondag 30 januari 2011 22:56 schreef richard_prf het volgende:
Nee K is iemand anders en ja dat ben ik , ben weg.
Morgen een verslag van de dramatische ervaring.
quote:Op zondag 30 januari 2011 22:50 schreef richard_prf het volgende:
aan je uiterlijk ligt het niet. Misschien aan wat voor kop je trekt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier wat pics onder gunstige verlichtingFinally, someone let me out of my cage
Ja en dan...jouw probleem is ook je overgewicht. Zelfs al zou je hun uiterlijk krijgen, dan nog zou je het verpesten door je obesitas.quote:Op maandag 31 januari 2011 03:14 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik heb de fotos van richard en mylifeisgrey gezien. Dudes er is kwa uiterlijk niks mis met jullie hoor. "Een beetje inzet/houding en rest gaat venzelf" slaat meer dan ooit op jullie twee! Meestal hekel ik die uitspraken als "het ligt aan je houding thats it" maar dat is hier wel degelijk van toepassing vind ik. Look sis het niet. Dus dan moet je nu werken aan je innergame en houding enzo.
Kon ik maar ruilen...
Als ik hun uiterlijk zou krijgen zou ik slank zijn!quote:Op maandag 31 januari 2011 05:43 schreef LoneWanderer het volgende:
[..]
Ja en dan...jouw probleem is ook je overgewicht. Zelfs al zou je hun uiterlijk krijgen, dan nog zou je het verpesten door je obesitas.
quote:Op zondag 30 januari 2011 22:50 schreef richard_prf het volgende:
Jij bent gewoon een doodnormaal uitziende kerel. Niets om je druk over te maken. Je moet gewoon gaan voor een leuke dame die bij je past. Dan komt het helemaal goed.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier wat pics onder gunstige verlichting
Ik zie op straat heel vaak mannen lopen die veel lelijker zijn en die wel een vriendin hebben. Dan kan jij dat toch ook wel regelen?
Lichamelijk ziek of geestelijk ziek? Misschien dat je dit ook weer kwetsend vindt, maar het is wel weer typisch dat het ook bij jou weer aan je uiterlijk ligt. Zelfs jij zegt dat Richard er prima uitziet, waarom zeg je dat dan niet ook over jezelf?quote:Op maandag 31 januari 2011 06:24 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Als ik hun uiterlijk zou krijgen zou ik slank zijn!
Verder heeft mijn overgewicht zich ontwikkeld toen ik erg ziek was in mijn tienerjaren. Ik ben al jaren wel dik, maar het wordt ook niet méér. Dus mijn stofwisseling is nu normaal. Dus ik zou het ook niet verpesten. Maar daarvoor antwoord je hier niet toch. Weer lekker enkelt nodeloos kwetsen omdat leuk
:|wquote:Op maandag 31 januari 2011 09:24 schreef MichielPH het volgende:
[..]
Lichamelijk ziek of geestelijk ziek? Misschien dat je dit ook weer kwetsend vindt, maar het is wel weer typisch dat het ook bij jou weer aan je uiterlijk ligt. Zelfs jij zegt dat Richard er prima uitziet, waarom zeg je dat dan niet ook over jezelf?
En als je stofwisseling weer normaal is, waarom ga ja dan niet afvallen? Hoe vaak sport je in de week?
quote:Op zondag 30 januari 2011 22:50 schreef richard_prf het volgende:
Gast, ik zit die hele topics door te lezen en probeer me voor te stellen hoe erg iemand er wel niet kan uitzien... Heb je het uiterlijk wat driekwart van de Nederlanders heeftSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier wat pics onder gunstige verlichting![]()
Dus even voor de duidelijkheid: je bent niet lelijk. Het ligt helemaal aan je onzekerheid en dat kun je zelf oplossen.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 19:26 schreef richard_prf het volgende:
Heb ik gelukkig nooit last van dat meiden achter me aanzittenmaar ik zie er dan ook uit als een skinny witte heroïne junk.
Hier een foto van Peter Doherty en zijn (ex-?) vriendin.quote:Op woensdag 26 januari 2011 09:47 schreef richard_prf het volgende:
Ja ik heb vooral een hele bleke huid ( moeder rood haar, bleke huid ) ( vader zwart haar)
En ik heb dus de bleke huid van mijn moeder ( waardoor ik dus ook niet bruin kan worden) en het donkere haar van mijn vader. Daardoor kan ik er vrij ongezond uitzien. Enige voordeel is dat ik geen rood haar heb. Verder heb ik een smalle bouw en een(te) smal gezicht.
'nuff said![]()
quote:Op zondag 30 januari 2011 22:50 schreef richard_prf het volgende:
Pfff, dat noem je ugly ?? Als jij al kansloos ben dan is het voor mij al helemaal een hopeloze missie...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier wat pics onder gunstige verlichting
Is er dan een topic waar ik terug kan lezen wat je hebt?quote:Op maandag 31 januari 2011 09:28 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
:|w
Als men eens begreep met wat voor onbegrip je te maken krijgt in mijn schoenen. ik wil er nieteens meer energie aan besteden heb het al ellendig genoeg.
Kutkinderen als jij zouden nooit op anderen mogen blaten als je niet weet waar de godgloeiende neuk je het over hebt!
Oh en beiden, lichamelijjk en geestelijk.
Juist ja...omdat deze dikzak met zoveel onbegrip te maken krijgt, kan hij niet afvallen.quote:Op maandag 31 januari 2011 09:28 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
:|w
Als men eens begreep met wat voor onbegrip je te maken krijgt in mijn schoenen. ik wil er nieteens meer energie aan besteden heb het al ellendig genoeg.
Kutkinderen als jij zouden nooit op anderen mogen blaten als je niet weet waar de godgloeiende neuk je het over hebt!
Oh en beiden, lichamelijjk en geestelijk.
Als er een medische reden aan ten grondslag ligt een acceptabele reden, zoniet smoes.quote:Op maandag 31 januari 2011 14:21 schreef LoneWanderer het volgende:
[..]
Juist ja...omdat deze dikzak met zoveel onbegrip te maken krijgt, kan hij niet afvallen.
Koppelen is sowieso onzin.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:03 schreef richard_prf het volgende:
Faal.
Het was wel gezellig, K was niet lelijk maar ook niet knap dus het leek me wel de moeite waard om wat te proberen. Gezellig was het wel alleen was ik haar type niet. Of het uiterlijk was ik weet het niet.
In elk geval heb ik S gevraagd om te stoppen met koppelen (wat ik sowieso al niet wou) en ze stopt ermee , ze vond het alleen zo lullig voor me en daarom probeerde ze het. Echt een lieve meid dus.
Hoe voel ik me nu? Ik had verwacht extra kut maar ik voel me niet anders dan "gewoon kut ". ik heb het gevoel dat ik alles heb geprobeerd dus helaas.
Zo maakte ik haar aan het lachen en ze werd melig. Veel dubbelzinnige opmerkingen, positief zijn, goede houding. Maar ja... ik voel me niet meer kut omdat ik het gevoel heb dat het niet aan mij lag.
En dat is duidelijk de voornaamste reden dat je geen succes hebt. Zelfvertrouwen is aantrekkelijk, zelfkastijding niet. Zolang jij niet uitstraalt dat je tevreden bent met jezelf en zelfvertrouwen hebt, maakt het geen ene reet uit hoe je eruit ziet.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:51 schreef richard_prf het volgende:
Toch kan ik me gewoon nog steeds niet voorstellen dat iemand op mijn uiterlijk kan vallen. Ik blijf mezelf super lelijk vinden als ik in de spiegel kijk.
Je bent ook nog niet op je top, neem lang haar en nette kleren.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:51 schreef richard_prf het volgende:
Toch kan ik me gewoon nog steeds niet voorstellen dat iemand op mijn uiterlijk kan vallen. Ik blijf mezelf super lelijk vinden als ik in de spiegel kijk.
Of je bent een troll, of je hebt serieus issues die niet opgelost kunnen worden door op dit forum te posten..quote:Op maandag 31 januari 2011 16:15 schreef richard_prf het volgende:
Het klopt dat ik te weinig onder de mensen kom. Maar ik had dan ook afgelopen 3 jaar , 60+ uur per week gewerkt op kantoor. De enige mensen die ik zag waren die mensen. Ook die periode was verschrikkelijk. Ik onderdrukte mijn gevoelens en moest 's nachts vaak huilen vanwege mijn verschrikkelijke klote uiterlijk. Gewoon het gevoel hebben dat je never nooit enige kans maakt bij vrouwen en dat je het gevoel hebt afstotelijk te zijn en ze een plezier doet om zover mogelijk bij hun uit de buurt te blijven. De spiegel bevestigd dit beeld zo erg.
Toch kudo's dat je het probeerd, vind het echt knap van je... Bij mij barst de spiegel ook naar de tyfes dus ga het geneens proberen, toch nutteloos. op straat kijk ik ook maar al lopend naar de grond, in de trein/bus/tram duik ik me boek in.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:15 schreef richard_prf het volgende:
Het klopt dat ik te weinig onder de mensen kom. Maar ik had dan ook afgelopen 3 jaar , 60+ uur per week gewerkt op kantoor. De enige mensen die ik zag waren die mensen. Ook die periode was verschrikkelijk. Ik onderdrukte mijn gevoelens en moest 's nachts vaak huilen vanwege mijn verschrikkelijke klote uiterlijk. Gewoon het gevoel hebben dat je never nooit enige kans maakt bij vrouwen en dat je het gevoel hebt afstotelijk te zijn en ze een plezier doet om zover mogelijk bij hun uit de buurt te blijven. De spiegel bevestigd dit beeld zo erg.
Denk niet dat hij een troll is, bedoel hij omschrijft dingen waar ikzelf ook gewoon mee zit.. en inderdaad, het is niet op te lossen op een forum maar het helpt wel om andere inzichten te krijgen.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:28 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Of je bent een troll, of je hebt serieus issues die niet opgelost kunnen worden door op dit forum te posten..
Die andere inzichten gaan niet verder dan de meest basale psychologie. Kort gezegd komt het erop neer dat je nooit succes bij de vrouwen zult hebben als je niet in staat bent in jezelf te vertrouwen. Het maakt niet uit om welke reden dit is; je moet er wat aan veranderen.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:31 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Denk niet dat hij een troll is, bedoel hij omschrijft dingen waar ikzelf ook gewoon mee zit.. en inderdaad, het is niet op te lossen op een forum maar het helpt wel om andere inzichten te krijgen.
hoe bedoel je ... dat Peter Doherty mooi is? zijn vriendin is namelijk niks speciaals.En vergeet niet dat Peter wat meer centjes heeft dan Richard heeft.quote:Op maandag 31 januari 2011 09:30 schreef koningkerel het volgende:
Hier een foto van Peter Doherty en zijn (ex-?) vriendin.
[ afbeelding ]
'nuff said
Richard vond dat hij er zelf uitziet als een heroïne verslaafde, met zwart haar en een smal, bleek gezicht. Peter Doherty dusquote:Op maandag 31 januari 2011 18:50 schreef BruinBeertje het volgende:
[..]
hoe bedoel je ... dat Peter Doherty mooi is? zijn vriendin is namelijk niks speciaals.En vergeet niet dat Peter wat meer centjes heeft dan Richard heeft.
voor mannen is uiterlijk vaak belangrijker dan vrouwen.quote:Op maandag 31 januari 2011 19:02 schreef koningkerel het volgende:
[..]
Richard vond dat hij er zelf uitziet als een heroïne verslaafde, met zwart haar en een smal, bleek gezicht. Peter Doherty dus
En die heeft o.a. Kate Moss als exLijkt me sterk dat zij het voor het geld deed, of voor het uiterlijk want het is nou niet bepaald een knappe kerel (nohomo).
M.a.w. zelfs met de beschrijving die Richard over zijn eigen uiterlijk gaf (voordat hij de foto's postte) kan het hem theoretisch lukken om supermodellen aan de haak te slaan
*facepalms*quote:Op zondag 30 januari 2011 22:30 schreef richard_prf het volgende:
Ok mensen dit is verschrikkelijk wat er nu zo juist gebeurde.
S belde me op. Of ik wilde komen. S en haar vriend M zijn op bezoek bij hun single vriendin genaamd K. Nu probeert S mij te koppelen aan K!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze wil dat ik nu meteen kom. Ik hoor die K al lachen op de achtergrond.... Manipulerend hebben ze er nu voor gezorgd dat ik kom.
Maar wat als K me nu kk lelijk vindt????? dan ga ik dood.
Ik denk dat een van de bestbetaalde topmodellen ter wereld (Moss) zelf ook niet om geld verlegen zit, hoor.quote:Op maandag 31 januari 2011 20:15 schreef BruinBeertje het volgende:
voor mannen is uiterlijk vaak belangrijker dan vrouwen.Kijk maar eens naar die vieze oude vent met al die mooie play-boy modellen. Hij is stokoud maar vét rijk, die Peter doherty zal ook wel wat centjes hebben.
Ik zeg: doen!quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:41 schreef Observer86 het volgende:
[..]
Binnen 5 avonden heb ik het je aangeleerd.
Geen idee, maar mijn hart heeft ie.quote:Op maandag 31 januari 2011 20:58 schreef Techno het volgende:
[..]
Heeft ie ook zo'n PUA-boekje gelezen ofzo?
Nee, doe er eens wat mee i.p.v. almaar weer te verzwelgen in zelfmedelijden.quote:Op maandag 31 januari 2011 22:49 schreef richard_prf het volgende:
Het laatste wat je nog wilt zeggen? Dat klinkt zo definitief. Daar word ik een beetje verdrietig van.
Medelijden met jezelf hebben is nu eenmaal makkelijker dan daadwerkelijk iets veranderen.quote:Op maandag 31 januari 2011 22:51 schreef Techno het volgende:
[..]
Nee, doe er eens wat mee i.p.v. almaar weer te verzwelgen in zelfmedelijden.
Qua advies ja. Want het is telkens hetzelfde.quote:Op maandag 31 januari 2011 22:49 schreef richard_prf het volgende:
Het laatste wat je nog wilt zeggen? Dat klinkt zo definitief. Daar word ik een beetje verdrietig van.
Gast, je ziet er volledig normaal uit, met een beetje boetseerwerk en een positieve uitstraling kun je vrijwel alles doen wat je wilt! Ik heb enkele vrienden die duidelijk minder knap zijn dan jij, en die hebben ook een vriendin. Alleen hebben die geen last van zelfmedelijden en genieten ze van zichzelf en het leven wat ze hebben gekregen.quote:Op maandag 31 januari 2011 22:49 schreef richard_prf het volgende:
Het laatste wat je nog wilt zeggen? Dat klinkt zo definitief. Daar word ik een beetje verdrietig van.
quote:Op maandag 31 januari 2011 22:49 schreef richard_prf het volgende:
Het laatste wat je nog wilt zeggen? Dat klinkt zo definitief. Daar word ik een beetje verdrietig van.
En als het echt is, wat dan?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:29 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
![]()
Ik moest lachen gozertje, je hebt mooi getrollt dit topic, mijn complimenten.
????quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:29 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
![]()
Ik moest lachen gozertje, je hebt mooi getrollt dit topic, mijn complimenten.
Gewoon die ene post van mij lezen keer op keer, dat is mijn inbreng.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:36 schreef richard_prf het volgende:
[..]
????
Hoe bedoel je? Door strawberry's advies creëerde ik meer lef en heb ik wel dingen ondernomen. Dus ik zal haar inbreng erg gaan missen. Ze heeft wel mijn lelijkheid tijdelijk uit mijn hoofd weten te krijgen
Strawberry post wijze dingen, zeker gezien haar leeftijd. So keep it up!quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:36 schreef richard_prf het volgende:
???
Hoe bedoel je? Door strawberry's advies creëerde ik meer lef en heb ik wel dingen ondernomen. Dus ik zal haar inbreng erg gaan missen. Ze heeft wel mijn lelijkheid tijdelijk uit mijn hoofd weten te krijgen
LOL!!!!!!quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:37 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Gewoon die ene post van mij lezen keer op keer, dat is mijn inbreng.
Je weet hopelijk wel dat Richard al meerdere topics heeft en dat dit dus ook niet bepaald mijn eerste advies aan hem is? Ga anders even ergens anders de smartass uithangen.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:46 schreef PfenisBaron het volgende:
Wat een waanzin hier, Strawberry is net met 2 posts in het topic te vinden en denkt ook nog dat ze de eerste is die het zegt![]()
En die schavuit van een richard_pdf stelt haar nog tevreden ook terwijl ie al 7 pagina's de eigenwijze faalboy uithangt die maar niet wil aannemen dat het niet aan zijn uiterlijk ligt. En nu kom die klootzak ineens vertellen dat ene strawberry met haar schrale foto op haar profiel zijn denken om heeft weten te buigen.
Ik ga je nu mijn ergste foto sturen Strawberry waar ik nogal verdrietig van word.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:49 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je weet hopelijk wel dat Richard al meerdere topics heeft en dat dit dus ook niet bepaald mijn eerste advies aan hem is? Ga anders even ergens anders de smartass uithangen.
Ik had nog een vraagje aan je. Een tijdje terug had je het over iets wat je mij ooit zou vertellen. Ben je dat nog van plan?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:54 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ik ga je nu mijn ergste foto sturen Strawberry waar ik nogal verdrietig van word.
Heb jij de rest van het topic uberhaupt wel gelezen dan? Reageer niet zo gepikeerd vrouwtje, dat is nergens voor nodig.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:49 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je weet hopelijk wel dat Richard al meerdere topics heeft en dat dit dus ook niet bepaald mijn eerste advies aan hem is? Ga anders even ergens anders de smartass uithangen.
Ja, maar dat is voor mij echt heel moeilijk om dat te zeggen.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:56 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik had nog een vraagje aan je. Een tijdje terug had je het over iets wat je mij ooit zou vertellen. Ben je dat nog van plan?
Je weet dat hij voor dit alles nog nooit een gesprek had gehad met een vrouw? Dat is nu wel anders. Ik ga niet zeggen dat het dankzij mij is, of andere users hier. Natuurlijk is het vooral dankzij hemzelf. Maar hij heeft dat lef toch ergens vandaan moeten halen. Iets wat die 26 jaar daarvoor nog niet gelukt was. In zijn eerste topic ging het ook voornamelijk over zijn afschuwelijke uiterijk, dat is niet veranderd. Maar andere dingen wel. Van iemand met BDD kan je denk ik niet verwachten dat het van de een op de andere dag helemaal in orde is met je zelfbeeld.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:56 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
Heb jij de rest van het topic uberhaupt wel gelezen dan? Reageer niet zo gepikeerd vrouwtje, dat is nergens voor nodig.
Er waren gedurende dit topic tal van users, binnen welke groep ik ook een zeer voorname rol speelde, die Richard wezen op zijn infantiele zelfbeeld en het probleem precies aanstipten zoals jij dat op deze pagina ook deed. Het feit dat hij al onze adviezen negeerde en zich voortdurend maar de stomdove zielenpiet bleef aanmeten wekte bij mij, en meerdere voorname users, flinke ergernis op.
Dat hij dan jou dan naar voren schuift als redder in nood is werkelijk in- en in-triest.
Wellicht kan ie de volgende keer zijn geestelijke gesteldheid in een verdietige pm met jou privé bespreken, dan verdoen wij onze tijd niet meer aan die knul hier!
Bah wat een wanstaltige vertoning! En zich dan afvragen waarom ie toch elke avond alleen in bed ligt. Ik ben niet stel van mijn á propos te brengen maar dit heerschap heeft het voor elkander gekregen!
Het is niet mijn bedoeling op ergenis op te wekken. In tegendeel ik vind het ook verschrikkelijk dat ik jullie niet geloof. En dat ik toch weer ga denken dat het mijn uiterlijk is.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:56 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
Heb jij de rest van het topic uberhaupt wel gelezen dan? Reageer niet zo gepikeerd vrouwtje, dat is nergens voor nodig.
Er waren gedurende dit topic tal van users, binnen welke groep ik ook een zeer voorname rol speelde, die Richard wezen op zijn infantiele zelfbeeld en het probleem precies aanstipten zoals jij dat op deze pagina ook deed. Het feit dat hij al onze adviezen negeerde en zich voortdurend maar de stomdove zielenpiet bleef aanmeten wekte bij mij, en meerdere voorname users, flinke ergernis op.
Dat hij dan jou dan naar voren schuift als redder in nood is werkelijk in- en in-triest.
Wellicht kan ie de volgende keer zijn geestelijke gesteldheid in een verdietige pm met jou privé bespreken, dan verdoen wij onze tijd niet meer aan die knul hier!
Bah wat een wanstaltige vertoning! En zich dan afvragen waarom ie toch elke avond alleen in bed ligt. Ik ben niet stel van mijn á propos te brengen maar dit heerschap heeft het voor elkander gekregen!
Vrouwtje, ik heb al zeker 3 foto's van richard gezien, waarna ik ook heb verteld dat ie niet lelijk is.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 01:02 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je weet dat hij voor dit alles nog nooit een gesprek had gehad met een vrouw? Dat is nu wel anders. Ik ga niet zeggen dat het dankzij mij is, of andere users hier. Natuurlijk is het vooral dankzij hemzelf. Maar hij heeft dat lef toch ergens vandaan moeten halen. Iets wat die 26 jaar daarvoor nog niet gelukt was. In zijn eerste topic ging het ook voornamelijk over zijn afschuwelijke uiterijk, dat is niet veranderd. Maar andere dingen wel. Van iemand met BDD kan je denk ik niet verwachten dat het van de een op de andere dag helemaal in orde is met je zelfbeeld.
Trouwens jouw post naar mij toe was een stuk gepikeerder. Alsof je het niet kan hebben dat Richard mij bedankt of zo. En als je denkt dat ik arrogant genoeg ben om te denken dat het allemaal dankzij mij is, dan heb je het mis. Maar jij weet niets van de vele PMs die Richard en ik hebben uitgewisseld al weken lang, dus nogmaals doe niet alsof je een of andere smartass bent die alles helemaal doorheeft.
Helemaal aangezien jij nog niet eens een foto van hem hebt gezien. Dat zegt me dat je nog niet al te lang weet van zijn 'problemen' en zijn vorige topics ook niet kent. Misschien dat hij zich van mij wat meer aantrekt, omdat wij al wat meer gepraat hebben dan jij en andere users hier? Daar ooit aan gedacht?
Waarmee ik niet wil zeggen dat ik beter ben dan die andere users. Want ik ben er zelf ook wel klaar mee eigenlijk, zoals ik met die ene post ook liet blijken. Op die manier zitten we juist op één lijn.
quote:Op zondag 30 januari 2011 21:47 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
Is er een mogelijkheid eens een foto van je te zien? PM?
Ik twijfel namelijk echt aan je uitspraken over je uiterlijk.
Als dit namelijk niet zo dramatisch is ben je in ieder geval wél verdomd eigenwijs en lijk je snel de moed op te geven. En denken dat je begrijpt hoe je met vrouwen om kan gaan kan ook juist averechts werken. Geen enkele vrouw heeft dezelfde gebruiksaanwijzing. Dat je je schroom om vrouwen aan te spreken kwijt bent wil nog lang niet zeggen dat je een leuk gesprek kan voeren..
Het is ongeloofelijk irritant richard om je zo makkelijk te horen praten over opgeven en een dag later weer met een 'nieuw project' aan te komenOver opwelling en doorzettingsvermogen gesproken..
Ik hoef me niet af te reageren, het geheel maakt me alleen erg verdrietig.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 01:06 schreef -Strawberry- het volgende:
Vrouwtje...dat alleen al. Ga je lekker afreageren in KLB of zo.
En als je foto's hebt gezien van hem, waar slaat dit dan op? :
[..]
Ik heb al genoeg foto's gezien, dus dat is niet nodig. En je hebt heel goed door hoe je jezelf uitdrukt denk ik.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 01:11 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
Ik hoef me niet af te reageren, het geheel maakt me alleen erg verdrietig.
Lees het topic even door anders, dan zie je vanzelf de foto's wel, onder goede belichting.
En kappen nou met dat offensieve toontje, ik meen het goed met je.
Ik druk me soms wellicht wat ongelukkig uit maar dat komt door mijn leven op de straat.
Ik snap best dat je op een dergelijke juveniele leeftijd nog niet welbespraakt genoeg bent om mijn conversaties altijd te kunnen volgen, maar zou je dan verdomme ook dat waardeoordeel voor jezelf willen houden?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 01:17 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik heb al genoeg foto's gezien, dus dat is niet nodig. En je hebt heel goed door hoe je jezelf uitdrukt denk ik.
Gevoelig & genuanceerd is dan ook sarcastisch bedoeld hoop ik?
Komisch ben je wel.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 01:25 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
Ik snap best dat je op een dergelijke juveniele leeftijd nog niet welbespraakt genoeg bent om mijn conversaties altijd te kunnen volgen, maar zou je dan verdomme ook dat waardeoordeel voor jezelf willen houden?
Je weet verdomd goed dat mijn posts veel meer kwaliteit bevatten dan gemiddeld en bovendien voortdurend uitgaan van de beste bedoelingen.
Ik snap niet goed wat je precies triggert om voortdurend snerende opmerkingen richting mijn persoontje te maken, is het omdat ik schavuit richard op een hardere manier de waarheid vertel dan jezelf? Heb ik je ergens persoonlijk geraakt? Besef in ieder geval dat je met dit soort waanzinnige aantijgingen het hele topic kapotmaakt, en daar is richard sowieso niet mee geholpen!
Richard, ik wordt eerlijk gezegd een beetje verdrietig van dit topic.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 01:30 schreef richard_prf het volgende:
Dit is dus hoe iemand denkt met BDD: En ik meen serieus dat ik haar een 9 zou geven kwa uiterlijk.
chatsessie
Ik vind Richard er toch wel een stuk beter uitzien dan mylifeisgrey hoor (no offense jeroen).quote:Op maandag 31 januari 2011 03:14 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik heb de fotos van richard en mylifeisgrey gezien. Dudes er is kwa uiterlijk niks mis met jullie hoor. "Een beetje inzet/houding en rest gaat venzelf" slaat meer dan ooit op jullie twee! Meestal hekel ik die uitspraken als "het ligt aan je houding thats it" maar dat is hier wel degelijk van toepassing vind ik. Look sis het niet. Dus dan moet je nu werken aan je innergame en houding enzo.
Kon ik maar ruilen...
Je hebt mijn ergste foto nog niet gezienquote:Op dinsdag 1 februari 2011 01:44 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik vind Richard er toch wel een stuk beter uitzien dan mylifeisgrey hoor (no offense jeroen).
Ergste? Dus de anderen waren ook erg? Nee!quote:Op dinsdag 1 februari 2011 01:46 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Je hebt mijn ergste foto nog niet gezien
1 | lees het dan nietquote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:14 schreef Splackavellie02 het volgende:
Wat een aanstellerij in dit topic..
je moet het idee dat je lelijk bent gewoon proberen te negeren richard. dat doe ik ook altijdquote:Op dinsdag 1 februari 2011 01:46 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Je hebt mijn ergste foto nog niet gezien
Nee, mensen met problemen zijn geen aanstellers. Mensen die niet willen luisteren en constant blijven vissen naar complimenten die ze vervolgens toch verwerpen, zijn aanstellers.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:36 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
1 | lees het dan niet
2 | Dus mensen met problemen zijn aanstellers?
3 | Het is een erkende "ziekte" dus aanstellen is het niet.
Dit bedacht ik me ook. En helemaal op msn, dan kan je het no zo hard denken, schrijf gewoon eens niet op dat lelijk bent.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:07 schreef Splackavellie02 het volgende:
[knip]
Het beste advies dat er voor deze mensen is, is: fake it til you make it. Als je geen zelfvertrouwen hebt, en jezelf lelijk vindt, doe dan alsof. De rest komt vanzelf.
Mwja daar heb je wel gelijk in, en ben het er mee eens dat Richard toch moet realiseren nadat er al vele malen aanwijzingen zijn gegeven richting zijn persoon toe dat hij echt niet uber lelijk is ofzo, maargoed, zo'n zelfbeeld dat verander je nou eenmaal niet 1 2 3... vind het al knap dat hij gewoon meiden aanspreek irl en op msn.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:07 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Nee, mensen met problemen zijn geen aanstellers. Mensen die niet willen luisteren en constant blijven vissen naar complimenten die ze vervolgens toch verwerpen, zijn aanstellers.
Je kunt alles wel een erkende ziekte noemen, maar veel psychologische aandoeningen zijn behoorlijk nieuw, en alleen maar verzonnen om het beestje het naam te geven. Het hebben van een 'ziekte' duidt op de mogelijkheid van behandeling en genezing. Dit is geen ziekte, dit is gewoon een gebrek aan perspectief, en zal alleen maar erger worden naarmate je langer blijft zwelgen in zelfmedelijden.
Je blijven verstoppen achter de dooddoener "het is een ziekte, dus ik stel me niet aan" slaat ook nergens op, aangezien die 'ziekte' juist voortkomt uit het gegeven dat je je aanstelt. Dus: hoe meer je je aanstelt, hoe erger je 'ziekte' wordt. Snap out of it, luister naar mensen en probeer de mogelijkheid open te houden dat je zelfbeeld incorrect is.
Het beste advies dat er voor deze mensen is, is: fake it til you make it. Als je geen zelfvertrouwen hebt, en jezelf lelijk vindt, doe dan alsof. De rest komt vanzelf.
Een bekende dooddoener is: "het doet er niet toewat je zegt, het doet ertoe hoe je iets zegt, maar een cliche is een cliche voor een reden, en het is wel waar. Lichaamstaal, intonatie, oogcontact en vooral: volume, dat zijn de dingen die belangrijk zijn. Niet wat je zegt. Ik heb het gehad over teamgenoten die van vijf hoog over het balkon naar beneden scheten en de aandacht van hele groepen vast weten te houden.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 11:17 schreef Kevin24 het volgende:
Mwja daar heb je wel gelijk in, en ben het er mee eens dat Richard toch moet realiseren nadat er al vele malen aanwijzingen zijn gegeven richting zijn persoon toe dat hij echt niet uber lelijk is ofzo, maargoed, zo'n zelfbeeld dat verander je nou eenmaal niet 1 2 3... vind het al knap dat hij gewoon meiden aanspreek irl en op msn.
Ikzelf kamp ook met die problemen, misschien nog wel 2 a 3 tikjes erger, voel me lelijk en totaal niet gewenst als ik ergens kom en vertel nooit een verhaal ofzo op me werk omdat het toch niet ineresant is.
Niet zo 1, 2, 3 nee, maar het is ook niet zo'n onoverkomelijk proces als de meesten hier lijken te denken. In een maandje kun je al je hele leven omgegooid hebben.quote:Ik ga bv nooit stappen omdat ik er toch niet welkom ben (Heb trouwens ook niemand op mee te stappen hoor, no friends), ben al jarenlang niet in een kledingwinkel geweest omdat ik daar toch alleen maar de verkopers lastigval. Dit zijn denkbeelden die idd gewoon heel gek zijn maar voor mij al jaren als normaal word beschouwd en die krijg je er toch niet zo 1 2 3 uit.
Nee hoor, helemaal niet. Je moet niet faken dat je knap bent, je moet faken dat je goed in je vel zit en zelfvertrouwen hebt. Schoonheid is relatief. Ik zie er zelf beter uit dan deze gast:quote:Ik zou zelf echt niet weten hoe ik moet faken dat ik knap ben hoor, het is makkelijk gezegt dan gedaan.
ik zag dit topic om eerlijk te zijn al vanaf de eerste post staan, maar had eigenlijk mezelf voorgenomen om succes te krijgen met pua(laatste kans:P), en dan pas hier te gaan posten.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 11:17 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Mwja daar heb je wel gelijk in, en ben het er mee eens dat Richard toch moet realiseren nadat er al vele malen aanwijzingen zijn gegeven richting zijn persoon toe dat hij echt niet uber lelijk is ofzo, maargoed, zo'n zelfbeeld dat verander je nou eenmaal niet 1 2 3... vind het al knap dat hij gewoon meiden aanspreek irl en op msn.
Ikzelf kamp ook met die problemen, misschien nog wel 2 a 3 tikjes erger, voel me lelijk en totaal niet gewenst als ik ergens kom en vertel nooit een verhaal ofzo op me werk omdat het toch niet ineresant is.
Ik ga bv nooit stappen omdat ik er toch niet welkom ben (Heb trouwens ook niemand op mee te stappen hoor, no friends), ben al jarenlang niet in een kledingwinkel geweest omdat ik daar toch alleen maar de verkopers lastigval. Dit zijn denkbeelden die idd gewoon heel gek zijn maar voor mij al jaren als normaal word beschouwd en die krijg je er toch niet zo 1 2 3 uit.
Ben nu 25 en begin nu te realiseren dat die waanbeelden die ik me al jaren voorhoud gewoon pure onzin zijn en dat het echt me leven heeft verpest, maja, where to start. En tja, heb eigenlijk nog nooit een "tegen argument" gehoord dat wat ik denk niet zo is, maar daar ga ik dan maar vanuit. (alhoewel Richard toch wel 20x knapper is heur)
Ik zou zelf echt niet weten hoe ik moet faken dat ik knap ben hoor, het is makkelijk gezegt dan gedaan.
Ik denk dat een groot deel van jullie problemen voortkomen uit deze mindset. Het lijkt erop dat jullie vrouwen versieren als het doel zien, en dat is simpelweg niet zo. Natuurlijk, het is geweldig om zonder enkel probleem vrouwen te kunnen versieren, maar zolang je dat als gesteld doel hebt, zal het je niet lukken. Want, ongeacht wat er in boeken als The Game en Mystery Method staat, vrouwen vallen niet voor je als je geforceerd het stappenplan van 'hoe versier ik een vrouw' doorloopt. Als vrouwen versieren je enige en uiteindelijke doel is, zul je gigantisch op je bek gaan, afwijzing naar afwijzing voor je kiezen krijgen en zal je zelfvertrouwen een nog grotere vrije val maken.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 11:38 schreef mylifeisgrey het volgende:versieren =/ complimenten maken
versieren = elkaar leren kennen soepel laten verlopen
vind ik dan:P
Ook deze instelling is behoorlijk fout. Als je er al vanuit gaat dat bijna iedereen oninteressant is, ga je dat reflecteren. En wat ook beweerd wordt met termen als 'neg'; mensen vinden het NIET leuk om als minderwaardig beschouwd te worden.quote:eigenlijk heb ik helemaal geen zin om 1 of ander dom meisje te leren kennen, volgensmij is grootste gedeelte van de vrouwelijk bevolking oninteressante kutpersonen met kut.
innergame blah blah.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 11:50 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Ik denk dat een groot deel van jullie problemen voortkomen uit deze mindset. Het lijkt erop dat jullie vrouwen versieren als het doel zien, en dat is simpelweg niet zo. Natuurlijk, het is geweldig om zonder enkel probleem vrouwen te kunnen versieren, maar zolang je dat als gesteld doel hebt, zal het je niet lukken. Want, ongeacht wat er in boeken als The Game en Mystery Method staat, vrouwen vallen niet voor je als je geforceerd het stappenplan van 'hoe versier ik een vrouw' doorloopt. Als vrouwen versieren je enige en uiteindelijke doel is, zul je gigantisch op je bek gaan, afwijzing naar afwijzing voor je kiezen krijgen en zal je zelfvertrouwen een nog grotere vrije val maken.
De kunst in het versieren van vrouwen ligt in het stellen van andere prioriteiten. Stel vrouwen versieren niet als doel, maar werk aan een beter zelfbeeld. Ga sporten, ga naar een nieuwe kapper, koop een hele nieuwe garderobe, doe er alles aan wat je kan om de sterke punten van je uiterlijk uit te lichten, zodat je wat lekkerder in je vel zit. Als je uitgaat en met nieuwe mensen praat, heb dan niet steeds in je achterhoofd dat je ze moet versieren, maar leer nieuwe mensen kennen om precies die reden: om nieuwe mensen te leren kennen. Als je jezelf profileert als iemand die er gewoon op uit is om plezier te hebben in het leven en het leuk vindt om randomly nieuwe mensen te leren kennen (zonder bijbedoelingen!), zal het veel makkelijker worden daadwerkelijk contact te leggen met anderen.
Als je mensen benadert met de overtuiging dat je ze gaat proberen te versieren, hebben ze dat door, en ga je geheid alleen naar huis. Vrouwen versieren is niet het doel, maar een neveneffect van de restyling van je leven.
oninteresante mensen met kut ga ik heus niet voor het spel neggen ofzo hoor. het is gewoon echt waar dat ik geen zin heb om stomme mensen te leren kennen.quote:[..]
Ook deze instelling is behoorlijk fout. Als je er al vanuit gaat dat bijna iedereen oninteressant is, ga je dat reflecteren. En wat ook beweerd wordt met termen als 'neg'; mensen vinden het NIET leuk om als minderwaardig beschouwd te worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |