FOK!forum / Lifestyle / [SHJN]Nagelswapkoffer, waar we vette lakjes graaien!
princess-adonderdag 16 december 2010 @ 19:20
Een nieuw topic speciaal voor Lindytje ;)

*O* Welkom bij de Nagelswapdoos! *O*

DE SPELREGELS

• Als je mee wil doen met de nagelswapdoos, stuur je een PM naar Stormqueen Zij maakt de route. Deze wordt niet vooraf bekend gemaakt.
• De Doos moet uiterlijk een week na ontvangst weer op reis zijn. Dit om te voorkomen dat mensen erg lang moeten wachten. Mocht je door vakantie of andere redenen een tijdlang verhinderd zijn, meld dit dan via PM aan Stormqueen, Dan kan zij er voor zorgen dat je eventueel opschuift in de route.
• Je haalt minimaal 5 items uit de doos. Dit is om er voor te zorgen dat de variatie er in blijft. Je stopt voor de items die je er uit haalt, ook weer spullen terug. Hierbij ruil je eerlijk
• Alle spullen die in de doos gaan, zijn nagelgerelateerd. Onder nagelgerelateerd vallen nagellakken, nailartspullen, nagelverzorging. Dus geen badschuim, parfum, sieraden, snoep, andere cosmetica en make-up, enzovoorts.
• Voordat de doos weer op reis kan, stuur je een PM aan Stormqueen met een lijstje wat je er uit haalt en wat je er in stopt. Pas als dit lijstje is goedgekeurd mag je het verslag online zetten. Zonder goedkeuring wordt de nieuwe naam niet vrijgegeven. Het klinkt flauw, maar dit is de enige manier om te waarborgen dat de Doos niet verandert in een troepbak. Zodra deze PM erdoor is krijg je het adres van de volgende eigenaresse.
• Je ruilt eerlijk. Geen toffe, unieke, hard to find items tegen HEMA of Essence die iedereen om de hoek kan kopen voor een kruimel. Ook niet tegen tien Essence. HEMA/Essence ruil je tegen iets van HEMA/Essence. Iets wat alleen online te koop is, ruil je voor iets wat ook alleen online te koop is. Veel verscheidene kleuren ruil je voor een andere verscheidenheid aan kleuren, niet voor 6 nudes. Probeer zelf ook te bedenken wat eerlijk ruilen is. Het is ook voor ons niet fijn om jou te moeten vertellen dat je niet eerlijk ruilt. Als je twijfelt over je ruil, neem je contact op met Stormqueen, zij kan dan helpen.
• De variatie moet gewaarborgd blijven. Als er al twee vijlen in de doos zitten, spreekt het voor zich dat er geen derde bij hoeft. Hetzelfde geldt voor kleuren lak: als er al een paar van dezelfde kleur in zitten, gooi er dan niet nog meer van hetzelfde bij. Dit ging de eerste keer goed mis. En dit is ook de reden dat er nu streng op gecontroleerd wordt.
• Om dit alles nog even kracht bij te zetten zal Stormqueen steekproefsgewijs degene die de Doos op dat moment heeft vragen een lijst te maken met alles wat er in zit.
• Uiteraard blijft het Swapschrift gehandhaafd.
• Als De Doos bij jou is geweest post je in dit topic een leuk verslagje met foto's over wat je allemaal uit de doos hebt gehaald *O*
• Meisjes die de vorige ronde wel aangemeld waren maar niet aan de beurt zijn gekomen krijgen voorrang!
[*]Het verzenden van de doos kost 6,75 via TNT post!

*O* *O* *O* *O* *O*

Waarom zo streng?

Omdat het nodig blijkt. En om het voor iedereen leuk te houden. Want voor de laatste moet het net zo tof zijn als voor de eerste!

Stormqueen is eerste aanspreekpunt, maar alles gaat in overleg met Princess-a. Zo blijft het enigszins democratisch. Princess-a en stormqueen overleggen dus onderling als er vragen en/of opmerkingen zijn.
We hebben geen definitief aantal deelnemers. Dus inschrijven loopt gewoon door. Wel is het zo dat de coördinator de Doos ook nog een keer krijgt. Om te voorkomen dat hier ruzie over komt bepaal ik nu dat ik als 20e zelf weer aan de beurt ben. (aangezien ik weet wat er in en uit gaat wil ik dat nu alvast vast hebben liggen zodat ik niet achteraf het verwijt kan krijgen dat ik de doos op een goed moment naar me toe heb gehaald). Mocht het animo enorm zijn loopt dit gewoon door per 20 (dus dan ben ik ook weer als 40e, 60e enz.). Princess-a gaat als 10e, 30e, 50e etc.
*O* *O* *O* *O* *O*

Nog even dit:
Als je denkt dat je niet aan de spelregels kan voldoen, moet je je niet aanmelden. Schat dit dus even in. Het is heus niet zo dat er alleen hele dure dingen in de doos mogen, maar als je eigenlijk niets te ruilen hebt, kun je het beter niet doen.

*O* *O* *O* *O* *O*

LIJST VAN DEELNEMERS:
klik op de naam voor het verslagje O+
AANMELDEN VIA PM BIJ STORMQUEEN!

Het restje eerste ronders:
Lindytje
Mirjam
MissJ
PartyHardy
Nune (scrollen voor het hele verslag)

En dan gaan we verder met...
Zoeperzazke
Diconnected
Milka82
MinderMutsig
princess-a
Ooi86
miss--moana
deerntie
SpaceInvaders
Joysa
liizsle
mirannie
Vamperotica
DeltaCephei
Stormqueen
-ladybird-
Renren-
Mirjam 2
Puckzzz
Milka82 2
SpaceInvaders 2
samsuus
Dwyn
Mirannie 2
Mss
friekin_
DeltaCephei 2
Devilsanddust
Diconnected 2
Princess-a 2
Stormqueen 2
Zoeperzazke 2
Cynthiaa
• miss—moana2
RenRen-2
• fehaflits
SpaceInvaders3
• Mirannie3
• Miasan
• PartyHardy
beautyfreak
• De_Taartjesfee
MissJ2
• Mirjam3
• Princess-a3

Deelnemers komen met naam in een pot. Elke keer als iemand zich aanmeldt gooi ik haar naam in de pot. Elke keer als de doos verder reist trek ik een nieuwe naam uit de pot!!

*O* Game on, girlz! *O*

[ Bericht 0% gewijzigd door princess-a op 16-12-2010 23:23:38 ]
Lindytjedonderdag 16 december 2010 @ 19:34
Yay, speciaal voor mij :D O+
MissJdonderdag 16 december 2010 @ 20:54
Jeeeee mooi dat de doos goed bij je is aangekomen Lindy *O*
SQvrijdag 17 december 2010 @ 21:14
hier moet ik natuurlijk ook gepost hebben :+
Lindytjezondag 19 december 2010 @ 15:37
PM verstuurd naar SQ :)
Dus wat mij betreft kan de doos morgen verder reizen!
SQzondag 19 december 2010 @ 17:32
als ik mijn laptop gereanimeerd heb krijg je reactie :')
SQzondag 19 december 2010 @ 22:13
zijn er trouwens nog mensen die zichzelf missen in de lijst?
princess-azondag 19 december 2010 @ 22:25
Sharaan misschien?
SQzondag 19 december 2010 @ 22:28
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 22:25 schreef princess-a het volgende:
Sharaan misschien?
Ja maar die heeft nooit een PM gestuurd, dus daar heb ik verder ook geen adres of niks van.
Lindytjezondag 19 december 2010 @ 23:25
Jaaaaa, ik kreeg de koffer weer!!

Eerst nog een restantje uit de oude koffer... Dit trof ik thuis aan toen ik thuis kwam na het werken op de dag dat de koffer was bezorgd :')
Op de grond zie je Beer en BeemsterMuis (beemstermuis heeft gezorgd voor de sneeuw binnen, hoewel, het was meer Sien denk ik, die uiterst onschuldig kijkt... O-) )
swap1.jpg

swap2.jpg
BeemsterMuis is anaal vernederd door Sien ;(

Na een paar uurtjes elk half uur uit het raam kijken of de overburen al thuis waren (die hadden de koffer aangenomen), eindelijk de koffer in huis!! *O*
swap3.jpg

Wat veel leuks zit er in!! :D
swap4.jpg

Helaas kon ik pas vandaag lakjes uit gaan zoeken, want ik was steeds overdag weg, en het licht is hier 's avonds in de huiskamer wel heel sfeervol, maar niet echt geschikt om lakjes uit te zoeken ;)

Ik heb dit er uit gevist O+
swap6.jpg

En dit gaat er weer mee op reis:
swap7.jpg

De koffer gaat morgen weer verder op pad, en de gelukkige volgende is Mirannie! Veel plezier met de doos/koffer!!
SQzondag 19 december 2010 @ 23:46
anaal vernederde beemstermuizers O+
princess-azondag 19 december 2010 @ 23:54
quote:
1s.gif Op zondag 19 december 2010 23:46 schreef Stormqueen het volgende:
anaal vernederde beemstermuizers O+
Dat indd! Ik moest er zo om lachen :@
Vette buit Lindy, veeeel plezier mirannie!
#ANONIEMmaandag 20 december 2010 @ 10:39
Beemstermuizel heeft een mooi einde gehad

We hebben nog drie zakken met 15 van die kutmuizen liggen hiero :')
Joellmaandag 20 december 2010 @ 11:14
Wat een lieve lakjes heb je gepakt O+
* drie ervan staan op mijn wishlist :P *
miranniemaandag 20 december 2010 @ 13:34
Haha, ik zat gisteren nog te twijfelen of ik me zou afmelden voor de doos en nu komt ie weer mijn kant op en vind ik het stiekem toch ook wel weer heeeeel leuk *O*
MissJmaandag 20 december 2010 @ 18:47
hahaha anaal vernederde Beemstermuis :')

Enne toffe buit Lindy!

veel plezier mirannie!
Juud-maandag 20 december 2010 @ 20:02
Nice Lindy! Wat is de naam van die groene CG en die paarsige? van ModelsOwn?
RenRen-maandag 20 december 2010 @ 20:07
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 20:02 schreef Juud- het volgende:
Nice Lindy! Wat is de naam van die groene CG en die paarsige? van ModelsOwn?
Re-fresh mint, en de MO is geloof ik Beth blue. Ofzo. :o
SQmaandag 20 december 2010 @ 20:14
beth's blue is dat ja, die heb ik ook, is echt een juud-lakje wel :D
Lindytjemaandag 20 december 2010 @ 21:25
En re-fresh mint idd :)

En thanx nog voor de reacties!

De doos is vanmiddag afgeleverd bij de appie, dus als het een beetje meezit, morgen bij Mirannie!
PriemGirlmaandag 20 december 2010 @ 21:29
Leuk weer :Y
De_Taartjesfeemaandag 20 december 2010 @ 22:36
Leuke buit! O+
fehaflits1dinsdag 21 december 2010 @ 12:05
toffe lakjes nfu-oh :9~
miranniedinsdag 21 december 2010 @ 12:15
Ik ben bang dat de koffer vandaag mijn huisje niet gaat bereiken. Heb zojuist de TNT gesproken omtrent een ander pakketje en ze hebben ernstige vertraging door het weer opgelopen de afgelopen dagen. Dus nog even geduld... hopelijk komen ze dan morgen middag, want de overige dagen ben ik niet thuis...
RenRen-dinsdag 21 december 2010 @ 12:16
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 december 2010 12:15 schreef mirannie het volgende:
Ik ben bang dat de koffer vandaag mijn huisje niet gaat bereiken. Heb zojuist de TNT gesproken omtrent een ander pakketje en ze hebben ernstige vertraging door het weer opgelopen de afgelopen dagen. Dus nog even geduld... hopelijk komen ze dan morgen middag, want de overige dagen ben ik niet thuis...
Het is ook heel moeilijk om je tijd in te delen met de doos en de feestdagen _O- Vond ik dan.
Lindytjedinsdag 21 december 2010 @ 14:52
De T&T geeft ook helemaal niks.... Ik PM m je wel even!
miranniewoensdag 22 december 2010 @ 13:23
De doos is er *O*

Ik heb al toffe dingies uitgezocht en ook al uitgezocht wat er terug gaat. Mailtje is verstuurd en nu is het wachten op SQ.

De kans is overigens dik aanwezig dat de doos pas dinsdag weer op pad gaat. Morgen, vrijdag, zaterdag en maandag moet ik gewoon werken, sorry
DeltaCepheiwoensdag 22 december 2010 @ 15:23
quote:
1s.gif Op woensdag 22 december 2010 13:23 schreef mirannie het volgende:
De doos is er *O*

Ik heb al toffe dingies uitgezocht en ook al uitgezocht wat er terug gaat. Mailtje is verstuurd en nu is het wachten op SQ.

De kans is overigens dik aanwezig dat de doos pas dinsdag weer op pad gaat. Morgen, vrijdag, zaterdag en maandag moet ik gewoon werken, sorry
Moet je eerste kerstdag werken? ;(
miranniewoensdag 22 december 2010 @ 15:31
quote:
1s.gif Op woensdag 22 december 2010 15:23 schreef DeltaCephei het volgende:

[..]

Moet je eerste kerstdag werken? ;(
:Y en omdat het in het weekend valt, krijg ik er geen extra vrije dag voor terug zoals normaal en ook geen extra geld :(
Maar ben dit jaar wel tweede kerstdag en nieuwjaarsdag vrij, dus het valt allemaal wel mee.
SQwoensdag 22 december 2010 @ 20:41
mensen die op eerste kerstdag reizen :r
Dat ze Hipschol gewoon dicht gooien!

Je hebt antwoord trouwens ;)
miranniewoensdag 22 december 2010 @ 21:18
quote:
99s.gif Op woensdag 22 december 2010 20:41 schreef Stormqueen het volgende:
mensen die op eerste kerstdag reizen :r
Dat ze Hipschol gewoon dicht gooien!

Je hebt antwoord trouwens ;)
Hahaha, ik heb het vorig jaar zelf ook gedaan :P Eerst gewerkt en toen door naar Oostenrijk, heerlijk! Over het algemeen hebben we het heel rustig hoor met kerst.

En nu ga ik even mijn verslagje schrijven.
miranniewoensdag 22 december 2010 @ 21:33
Goed, nadat dus gister mooi geen postmannetje was geweest, belde hij vanmorgen precies op het goede moment aan *O* Was net thuis en net klaar met de tafel leegruimen (terwijl mijn dochter 'm al weer vol aan het zetten was :P)

And here it is!
8wxda0.jpg

Daarna ben ik begonnen met de kaartjes, schriften en het allerleukste: het vriendinnenboekje!! (sorry SQ, geen foto voor handen :P) Wat een idee, echt leuk Zoeper! Bedankt!

Toen natuurlijk snuffelen en sorteren tot de hele koffer leeg was
25qfajm.jpg

Daarna mijn dochter gebruikt om alles te testen (stom, stom, stom, geen foto van gemaakt). En dit is wat ik eruit gehaald heb. Ben er super blij mee!!
2csjmaf.jpg
v.l.n.r. nfu oh 64, cnd gold sparkle, golden rose flakies, nubar grass green glitter, models own mixed up, p2 rich

En als bonus hier meteen even een plaatje van nfu oh 64, die irl meer lila dan roze is.
t5geu0.jpg

Oh ja, voor ik het vergeet, heb ook echt nog wel wat leuks terug gestopt.
1zp2jgg.jpg

Dit was dus mijn derde ontmoeting met de doos/koffer en ik kan alleen maar zeggen: het wordt steed beter!!

En jullie willen natuurlijk heeeeeel graag weten naar wie de doos nu gaat.

Niet??

Jawel toch??

Zal ik het dan maar zeggen?

Ja?

Ok, vooruit dan maar.

De koffer gaat door naar.....

fehaflits!!!

Dinsdag kan ik helaas pas weer naar het postkantoor, dus het wordt echt even geduld uitoefenen. Sorry.
PriemGirlwoensdag 22 december 2010 @ 21:38
Woot uber vette buit :o ^O^
MissJwoensdag 22 december 2010 @ 21:44
Geweldige buit mirannie :Y
Ik vond mijn 2e keer dozen trouwens ook nog toffer en beter dan de eerste keer! Gaat dus helemaal goed met die doos ladies :P

veel plezier fehaflits!
fehaflits1woensdag 22 december 2010 @ 22:26
Jeej !!!!!!!! *O* alweer zo'n leuk nfu-oh lakje,, zo benieuwd naar de koffer.....
fehaflits1woensdag 22 december 2010 @ 22:27
Bedankt MissJ
Joelldonderdag 23 december 2010 @ 11:34
Lieve lakjes *O*
En ook al snel dat het verslagje erop staat :o
miranniedonderdag 23 december 2010 @ 15:13
Dank jullie wel ladies! Altijd leuk een paar enthousiaste reacties :)
princess-adonderdag 23 december 2010 @ 16:09
Leuk mirannie *O*
miranniemaandag 27 december 2010 @ 13:28
Even een update: morgen ga ik eindelijk naar het postkantoor.
fehaflits1maandag 27 december 2010 @ 17:37
*O*
miss--moanadinsdag 28 december 2010 @ 14:06
Leuke lakjes heb je eruit gepikt Mirannie! Vooral die Nfu Oh!
Veel plezier Fehaflits :D
deerntiedinsdag 28 december 2010 @ 15:20
Je hebt er leuke dingen uitgehaald mirannie! En veel plezier met de doos fehaflits.
Ik heb me net ook weer aangemeld voor de swapdoos. :s)
miranniewoensdag 29 december 2010 @ 12:36
Is de pakjesman al geweest Fehaflits??? :)
RenRen-woensdag 29 december 2010 @ 13:05
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2010 12:36 schreef mirannie het volgende:
Is de pakjesman al geweest Fehaflits??? :)
T&T bekijken!
fehaflits1woensdag 29 december 2010 @ 13:46
Neen nog niet ;(
fehaflits1woensdag 29 december 2010 @ 14:56
:9~ nu wel *O* wat zit er veeeeeel in
SQwoensdag 29 december 2010 @ 15:43
Leuk he? *O*
miranniewoensdag 29 december 2010 @ 15:49
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2010 13:05 schreef RenRen- het volgende:

[..]

T&T bekijken!
Sorry, ben rete druk de laatste dagen weken. Zou ik eerst moeten bedenken waar ik het papiertje gelaten heb. Ik kom echt even nergens aan toe. Maar idd, had het zelf kunnen bekijken...
Lindytjewoensdag 29 december 2010 @ 15:49
Veel plezier met grabbelen!!!
RenRen-woensdag 29 december 2010 @ 20:54
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2010 15:49 schreef mirannie het volgende:

[..]

Sorry, ben rete druk de laatste dagen weken. Zou ik eerst moeten bedenken waar ik het papiertje gelaten heb. Ik kom echt even nergens aan toe. Maar idd, had het zelf kunnen bekijken...
Ooh, dan snap ik het O+ Geen punt hoor, maar had gewoon ook gekund
fehaflits1vrijdag 31 december 2010 @ 12:17
Morgen verslagje,,,,, ;) en maandag weer op naar de volgende( i.v.m) oud en nieuw
SQzaterdag 1 januari 2011 @ 19:49
kick :P
fehaflits1zaterdag 1 januari 2011 @ 23:35
Hier is hij dan eindelijk:P Het verslag...

Na lang wachten kwam hij dan toch eindelijk DE KOFFER :9~ (een echt hallelujah momentje)
Springend van blijdschap naar de deur, en er dan achterkomen dat hij op slot zit. De arme brievenbusjongen moest nog even wachten, na de deur te hebben geopend was hij daar dan eindelijk. JEEEHH....!
En wat heeft de koffer een mooie inhoud, ik kon niet kiezen en mijn zus maakte het me er niet makkelijker op,(zij ruilde ook mee)
Maar na lang wikken en wegen dan toch voor deze lakjes gekozen:
1199664828_5_rw6v.jpeg
En nog een nagelwiel :P

En er natuurlijk ook weer wat ingestopt:
1199667010_5_BlKN.jpeg

Ik vond de Koffer heel leuk en wil graag SQ en p-a bedanken dat jullie je zo erg inzetten voor de koffer :Y

De gelukkige is:

~O> laten we het spannend houden

}:| Okee

Deerntie!

Ik stuur hem maandag naar je toe ;)
RenRen-zaterdag 1 januari 2011 @ 23:46
Ziet er leuk uit! Kun je de namen van de lakjes willen posten? O+
miss--moanazaterdag 1 januari 2011 @ 23:55
Leuke lakjes heb je eruit gehaald! Vooral die voorste MO! O+ O+
Veel plezier Deerntie!! *O*
fehaflits1zondag 2 januari 2011 @ 00:11
Models own : mystic mauve en naamloos rode glitterbom
ciate : lily
CG:an affair to remember 253, laced up726,robotica 846
OPI: cozu-melted in the sun
orly Goude glitter
:)
RenRen-zondag 2 januari 2011 @ 00:25
quote:
1s.gif Op zondag 2 januari 2011 00:11 schreef fehaflits1 het volgende:
Models own : mystic mauve en naamloos rode glitterbom
ciate : lily
CG:an affair to remember 253, laced up726,robotica 846
OPI: cozu-melted in the sun
orly Goude glitter
:)
Scarlett Sparkle, er stond PEEL HERE, en ik dacht dat het net als met OPI was. :') Dus weet je gelijk welke het is.
Joellzondag 2 januari 2011 @ 12:32
Leuke kleurtjes! vooral die models own O+
deerntiemaandag 3 januari 2011 @ 13:16
Oeh ik krijg je doos!!

Je hebt er leuke dingen uit gehaald fehaflits!
SQdinsdag 4 januari 2011 @ 22:10
Er komt mij net ter ore dat de koffer zonder verpakking is verstuurd.
Ik wil graag even benadrukken dat dit niet de bedoeling is. Door het vele versturen slijt de koffer al snel, maar zonder fatsoenlijke verpakking gaat dat nog eens dubbel zo hard.
Als je de doos weer verstuurt, verpak het dan alsjeblieft in een stevig papiertje, we kunnen niet elke 20 rondes nieuwe koffers gaan aanschaffen!

Alvast bedankt voor jullie medewerking *O*
deerntiedinsdag 4 januari 2011 @ 22:16
Ik kwam vanavond thuis, en wat stond daar op mij te wachten? Juist de koffer!
Ben gelijk begonnen met het uitpakken en lezen van alle schriften, kaartjes en lakjes uit de doos.
Na heel wat swatchen(ik loop nog steeds met 10 verschillende kleuren op mn nagels haha) heb ik besloten het volgende uit de koffer te halen:
dscf0908.jpg
Door het gebrek aan daglicht heb ik niet echt goede fotos kunnen maken, maar het zijn: Art de lautrec 36, loreal star magnet rood, Sally hansen going grape, China glaze watermelon rind en sally hanssen zonder naam.

Het volgende, samen met nog wat andere dingetjes heb ik weer terug in de doos gedaan, maar wat precies, dat blijft nog een verrassing!
dscf09092.jpg

Morgen gaat de doos weer op reis. Maar naar wie, dat is de grote vraag!
SPOILER
de_Taartjesfee
Jij bent de gelukkige!
SQdinsdag 4 januari 2011 @ 22:20
die sally hansen is volgens mij emerald amethyst :9~ Mooie buit!
fehaflits1dinsdag 4 januari 2011 @ 22:23
Sorry voor niet inpakken, ik wou hem nog inpakken maar door problemen met wekker die niet afging (apple :( ) moest ik me haasten.. 8)7
SQdinsdag 4 januari 2011 @ 22:25
ik heb liever dat de doos een dag later op pad gaat dan dat ie stuk gaat, zoals nu het geval is :)
princess-adinsdag 4 januari 2011 @ 22:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:25 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb liever dat de doos een dag later op pad gaat dan dat ie stuk gaat, zoals nu het geval is :)
Wat zij zegt inderdaad, we kunnen geen koffers blijven kopen -O-

Héle vette buit deerntie! *O*
Mirjamdinsdag 4 januari 2011 @ 22:35
wait, is de koffer kapot?
princess-adinsdag 4 januari 2011 @ 22:36
quote:
5s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:35 schreef Mirjam het volgende:
wait, is de koffer kapot?
Het slot, op zich de hele reden dat het een koffer is geworden
deerntiedinsdag 4 januari 2011 @ 22:40
quote:
5s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:35 schreef Mirjam het volgende:
wait, is de koffer kapot?
Ja, de sjorband is nu het enige wat de koffer nog dicht houd.
RenRen-dinsdag 4 januari 2011 @ 22:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:36 schreef princess-a het volgende:

[..]

Het slot, op zich de hele reden dat het een koffer is geworden
Huh?

Er zit een sluitding op, maar ik heb niets op/van het slot gedaan. Hij is makkelijker te openen dan de doos was.
RenRen-dinsdag 4 januari 2011 @ 22:41
Wel kut dat hij kapot is.
Leuke buit Deerntie! Ik wil die middelste nu ook. ;
SQdinsdag 4 januari 2011 @ 22:49
naja, het is geen slot, het zijn van die klikklemmen. Maar als die niet meer werken is een laagje magnetronfolie wellicht geen overbodige luxe. Ik kan er zo een nieuwe sluiting op monteren, maar ik ben voorlopig niet meer aan de beurt :')
princess-adinsdag 4 januari 2011 @ 23:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 22:49 schreef Stormqueen het volgende:
naja, het is geen slot, het zijn van die klikklemmen. Maar als die niet meer werken is een laagje magnetronfolie wellicht geen overbodige luxe. Ik kan er zo een nieuwe sluiting op monteren, maar ik ben voorlopig niet meer aan de beurt :')
Sjorbanden we haz.. en anders moet ik maar kijken of ik er iets aan kan doen
deerntiedinsdag 4 januari 2011 @ 23:04
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 januari 2011 23:02 schreef princess-a het volgende:

[..]

Sjorbanden we haz.. en anders moet ik maar kijken of ik er iets aan kan doen
SjorbandEN? Als in meerdere? Er zat er maar 1 om heen...
SQdinsdag 4 januari 2011 @ 23:06
er is er idd 1 zoek :')
Mirjamdinsdag 4 januari 2011 @ 23:08
mag ik even opmerken dat ik niet zo goed begrijp waarom iemand de koffer zou opsturen zonder in te pakken..? :@
MissJdinsdag 4 januari 2011 @ 23:29
mooie buit deerntie!
En die rechter Sally Hansen is echt :9~ :9~ volgens mij.
PartyHardywoensdag 5 januari 2011 @ 00:17
Ik volg nog steeds de verslagjes en echt leuke dingen die eruit worden gehaald :) !
Post alleen verder niet meer zoveel op Fok, (voor diegenen die afvroegen of ik nog leefde) :@
Ben benieuwd naar de volgende post..
De_Taartjesfeewoensdag 5 januari 2011 @ 00:28
zOMG ik ben aan de beurt :o *O*
yay!
miranniewoensdag 5 januari 2011 @ 07:53
Haha, "mijn" 2 SH lakjes zijn er al weer uit. Het is inderdaad emerald amethyst.

Verder was het slot al zo goed als niet meer werkend toen de koffer bij mij aankwam. Sorry, niet gemeld omdat ik dacht dat dit bekend was. Overigens is inpakken in zoiets als een vuilniszak niet leuk, maar wel stevig en waterdicht en iedereen heeft het in huis.

Leuke buit!!! En veel plezier Taartjesfee!!
miss--moanawoensdag 5 januari 2011 @ 09:38
Leuk spulletjes heb je eruit gehaald! Dat blauwe lakje is erg mooi :o

Taartjesfee heel veel plezier met de koffer!
MissJwoensdag 5 januari 2011 @ 11:26
quote:
1s.gif Op woensdag 5 januari 2011 07:53 schreef mirannie het volgende:
Haha, "mijn" 2 SH lakjes zijn er al weer uit. Het is inderdaad emerald amethyst.

Verder was het slot al zo goed als niet meer werkend toen de koffer bij mij aankwam. Sorry, niet gemeld omdat ik dacht dat dit bekend was. Overigens is inpakken in zoiets als een vuilniszak niet leuk, maar wel stevig en waterdicht en iedereen heeft het in huis.

Leuke buit!!! En veel plezier Taartjesfee!!
dat had ik dus ook gedaan toen ik de doos ging verzenden, ingepakt in een vuilniszak. Ik dacht dat is een stuk steviger dan kadopapier en ook waterdicht ja. Minder mooi misschien, maar ja, lekker belangrijk, het gaat erom dat de doos goed aankomt :)
Joellwoensdag 5 januari 2011 @ 13:56
Leuke lakjes! Die Sally Hansen is echt heel mooi :D
deerntiewoensdag 5 januari 2011 @ 18:30
De sally hansen lakjes zijn idd prachtig.

Maar de doos is weer onderweg!
DeltaCepheiwoensdag 5 januari 2011 @ 19:24
Toen ik hem kreeg zat er ook maar 1 band om! :o
Wat stom dat het slot kapot is ;(

VETTE buit! Prism O+
De_Taartjesfeedonderdag 6 januari 2011 @ 16:46
De koffer is er whoohooooo *O*
SQdonderdag 6 januari 2011 @ 16:48
*O*
PriemGirldonderdag 6 januari 2011 @ 16:53
Koffer is wel lekker gevuld als ik al het gegraai zo zie :D :9 Nice ! ^O^
fehaflits1donderdag 6 januari 2011 @ 17:15
hij was :'( al stuk
SQdonderdag 6 januari 2011 @ 17:51
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 17:15 schreef fehaflits1 het volgende:
hij was :'( al stuk
niemand geeft je de schuld :) Het was ook een beetje in het algemeen :Y :*
Lindytjedonderdag 6 januari 2011 @ 19:25
De vuilniszak van MissJ vond ik redelijk briljant, dus die heb ik ook gebruikt, samen met een hoooop plakband :D
Alleen toen ik m dicht had zitten, lag die verdomde sjorband nog op tafel, dus kon ik nog een keer :')
De_Taartjesfeeedonderdag 6 januari 2011 @ 22:32
zal ik de koffer als ik hem weer ga versture in een kartonnen doos doen? Als extra bescherming? Hij lijkt me zo kwetsbaar zo naakt in alleen een papiertje...
Mirjamdonderdag 6 januari 2011 @ 22:36
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 22:32 schreef De_Taartjesfeee het volgende:
zal ik de koffer als ik hem weer ga versture in een kartonnen doos doen? Als extra bescherming? Hij lijkt me zo kwetsbaar zo naakt in alleen een papiertje...
toen ik hem verstuiurde, heb ik er een laagje pakpapier omgedaan, en vervolgens compleet ingetaped :D
werkt als een tiet volgens mij :7
Mirjamdonderdag 6 januari 2011 @ 22:36
quote:
17s.gif Op donderdag 6 januari 2011 19:25 schreef Lindytje het volgende:
De vuilniszak van MissJ vond ik redelijk briljant, dus die heb ik ook gebruikt, samen met een hoooop plakband :D
Alleen toen ik m dicht had zitten, lag die verdomde sjorband nog op tafel, dus kon ik nog een keer :')
ha, zóóó herkenbaar :')
SQdonderdag 6 januari 2011 @ 22:40
quote:
1s.gif Op donderdag 6 januari 2011 22:32 schreef De_Taartjesfeee het volgende:
zal ik de koffer als ik hem weer ga versture in een kartonnen doos doen? Als extra bescherming? Hij lijkt me zo kwetsbaar zo naakt in alleen een papiertje...
Belangrijker: vind je 'm leuk? :D
De_Taartjesfeeedonderdag 6 januari 2011 @ 23:09
quote:
Op donderdag 6 januari 2011 22:40 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Belangrijker: vind je 'm leuk? :D
Ja man! Zelfs mijn man vond het geniaal en heeft mee staan gluren _O-
Morgen ga ik bij daglicht nog ff goed sneupen :9
SQzondag 9 januari 2011 @ 12:15
even een kick 8-)
De_Taartjesfeezondag 9 januari 2011 @ 12:26
Ik kan niet kiezen :o
En ik heb morgen pas tijd om de boel goed uit te zoeken. Maar ik ben er mee bezig hoor :9
Sokkepokzondag 9 januari 2011 @ 16:15
quote:
1s.gif Op zondag 9 januari 2011 12:26 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik kan niet kiezen :o
En ik heb morgen pas tijd om de boel goed uit te zoeken. Maar ik ben er mee bezig hoor :9
We zijn beniehiewd!!
De_Taartjesfeemaandag 10 januari 2011 @ 16:32
Ik mag er niet bij van Streepsel McSnauw }:|
guardian.jpg

Heb hem omgekocht en toch een selectie kunnen maken.
Nu nog even uitzoeken wat er allemaal in terugmag en afwachten of dat goedgekeurd wordt.
Wordt vervolgd!
princess-amaandag 10 januari 2011 @ 16:37
quote:
Op maandag 10 januari 2011 16:32 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik mag er niet bij van Streepsel McSnauw }:|
[ afbeelding ]

Heb hem omgekocht en toch een selectie kunnen maken.
Nu nog even uitzoeken wat er allemaal in terugmag en afwachten of dat goedgekeurd wordt.
Wordt vervolgd!
Geniaal :D
Joellmaandag 10 januari 2011 @ 19:44
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 16:32 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik mag er niet bij van Streepsel McSnauw }:|
[ afbeelding ]

Heb hem omgekocht en toch een selectie kunnen maken.
Nu nog even uitzoeken wat er allemaal in terugmag en afwachten of dat goedgekeurd wordt.
Wordt vervolgd!
Awww wat lief! O+
MissJmaandag 10 januari 2011 @ 19:52
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 16:32 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik mag er niet bij van Streepsel McSnauw }:|
[ afbeelding ]

Heb hem omgekocht en toch een selectie kunnen maken.
Nu nog even uitzoeken wat er allemaal in terugmag en afwachten of dat goedgekeurd wordt.
Wordt vervolgd!
hahaha geweldig, wat een baas zeg! O+
bibimaandag 10 januari 2011 @ 20:47
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 16:32 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik mag er niet bij van Streepsel McSnauw }:|
[ afbeelding ]

Heb hem omgekocht en toch een selectie kunnen maken.
Nu nog even uitzoeken wat er allemaal in terugmag en afwachten of dat goedgekeurd wordt.
Wordt vervolgd!
Wat is dat toch met iedereen die zijn beesten er in laat. Ik heb hier zelf 7 katten rond lopen, en ik kan heel wat hebben wat betreft haren enz. Maar je laat toch niet in een koffer die nog naar andere mensen moet je kat lekker liggen.
Surveillance-Fietsmaandag 10 januari 2011 @ 20:56
Als ik de swapkoffer krijg laat ik mijn varkens in de koffer rollen.
Joysamaandag 10 januari 2011 @ 20:57
quote:
14s.gif Op maandag 10 januari 2011 20:56 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Als ik de swapkoffer krijg laat ik mijn varkens in de koffer rollen.
Dan wil ik 'm na jou O+
Mirjammaandag 10 januari 2011 @ 21:01
quote:
14s.gif Op maandag 10 januari 2011 20:56 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Als ik de swapkoffer krijg laat ik mijn varkens in de koffer rollen.
smeerpijp :')

maar ik ben het echt zó eens met de post van bibi :@
De_Taartjesfeeemaandag 10 januari 2011 @ 21:08
Hij heeft er welgeteld 10 seconden in gelegen :o en hij ruit niet ofzo hoor! En verder zeg ik er niks over want heb er geen zin in met te moeten verdedigen ofzo :{
RenRen-maandag 10 januari 2011 @ 21:13
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 21:08 schreef De_Taartjesfeee het volgende:
Hij heeft er welgeteld 10 seconden in gelegen :o en hij ruit niet ofzo hoor! En verder zeg ik er niks over want heb er geen zin in met te moeten verdedigen ofzo :{
Nah, dat is het niet. Ik kan me voorstellen dat er mensen zijn die allergisch zijn of het gewoon minder fris vinden. Niets meer, niets minder. Ik vind de foto heel schattig though. O+
SQmaandag 10 januari 2011 @ 21:15
ik vind het ook een beetje overdreven eerlijk gezegd. Komop, de bacterieen in die koffer van de tientallen handen die er al doorheen hebben gegraaid zijn tien keer schadelijker dan drie kattenharen :P
bibimaandag 10 januari 2011 @ 21:19
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 21:13 schreef RenRen- het volgende:

[..]

Nah, dat is het niet. Ik kan me voorstellen dat er mensen zijn die allergisch zijn of het gewoon minder fris vinden. Niets meer, niets minder. Ik vind de foto heel schattig though. O+
Wat zij zegt. Niet iedereen is gecharmeerd van kattenharen of uberhaubt dierenharen.
Surveillance-Fietsmaandag 10 januari 2011 @ 21:20
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 21:15 schreef Stormqueen het volgende:
ik vind het ook een beetje overdreven eerlijk gezegd. Komop, de bacterieen in die koffer van de tientallen handen die er al doorheen hebben gegraaid zijn tien keer schadelijker dan drie kattenharen :P
als iedereen zoiets doet... en ik inderdaad mn varkens los laat... 8-)

kat op koffer = lief O+
kat in koffer = bijna lief!
Mirjammaandag 10 januari 2011 @ 21:20
welnee, het gaat helemaal niet om wel/niet vies :D

het is meer als je geen beesten hebt, zit je niet te wachten op al die haren, verder is er niks aan de hand hoor :D
SQmaandag 10 januari 2011 @ 21:21
nou, laten we het daar dan maar gewoon bij houden :)
Mirjammaandag 10 januari 2011 @ 21:21
goed plan, en ik ben benieuwd naar de varkens van fiets B-)
RenRen-maandag 10 januari 2011 @ 21:24
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 21:21 schreef Mirjam het volgende:
goed plan, en ik ben benieuwd naar de varkens van fiets B-)
* RenRen- ligt klaar om in de koffer te rollen
Surveillance-Fietsmaandag 10 januari 2011 @ 21:29
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 21:24 schreef RenRen- het volgende:

[..]

* RenRen- ligt klaar om in de koffer te rollen
_O- _O- _O-
De_Taartjesfeemaandag 10 januari 2011 @ 21:39
De lol ontgaat me wel een beetje zo moet ik eerlijk zeggen :{
SQmaandag 10 januari 2011 @ 21:41
nee, dat is helemaal nergens voor nodig! Iedereen heeft bijna huisdieren van de deelnemers, dus een haarcocktail ligt er allang in ;)
En aan de rest: wat minder bot mag best wel :)
Surveillance-Fietsmaandag 10 januari 2011 @ 21:41
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 21:39 schreef De_Taartjesfee het volgende:
De lol ontgaat me wel een beetje zo moet ik eerlijk zeggen :{
ajoh, niets van aantrekken. Ik wacht in iedergeval met smart op wat je uit de doos vist O+ :9~
Mirjammaandag 10 januari 2011 @ 22:09
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 21:39 schreef De_Taartjesfee het volgende:
De lol ontgaat me wel een beetje zo moet ik eerlijk zeggen :{
welnee, nergens voor nodig :*
gewoon lekker graaien en genieten :Y
RenRen-maandag 10 januari 2011 @ 22:12
Okéee, nvm :') Als ik mensen ga kwetsen met een grapje gericht op luchtigheid hou ik mn kop wel.
Sokkepokdinsdag 11 januari 2011 @ 11:42
quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 22:12 schreef RenRen- het volgende:
Okéee, nvm :') Als ik mensen ga kwetsen met een grapje gericht op luchtigheid hou ik mn kop wel.
Ik vond 'm grappig :*
PriemGirldinsdag 11 januari 2011 @ 12:30
Laat ik er straks wel mijn hond in wroeten. Die ruit vreselijk veel en dan wil niemand de koffer meer en en en... DE KOFFER WILL BE MINE !! *insert evil laugh* :+

Ik vind het een schattige foto hoor taartje ;) HF met grabbelen! ^O^
De_Taartjesfeedinsdag 11 januari 2011 @ 16:02
Nou ik ben uitgegraaid hoor :o
Was een kittige euh een pittige opgave :P
Zoveel verschillende lakjes en kleuren! Maar het is gelukt :s)
Ik heb het volgende weten bemachtigen O+

swapbuit.jpg
Models own pleisterkleur, Nubar Dreamers Island, CG Passion, Orly Turquoise Charm, CC Tru Passion, P2 rebel P2 Gracious P2 electric

ennnnnn natuurlijk heb ik er ook wat in gestopt *O* O-)
3.jpg

De volgende die de koffer mag ontvangen is
SPOILER
nog niet bekend want SQ heeft nog geen toegang tot de lijst :P
miranniedinsdag 11 januari 2011 @ 16:38
Goede buit!! *O*
miss--moanadinsdag 11 januari 2011 @ 18:01
Leuke lakjes!!

Ik ben benieuwd wie de volgende is! Spannend..
De_Taartjesfeedinsdag 11 januari 2011 @ 18:47
En de volgende naar wie de koffer gaat, is...

SPOILER
Miasan & VGA4xZoom!
Mirjamdinsdag 11 januari 2011 @ 18:49
huh? 2?
SQdinsdag 11 januari 2011 @ 18:50
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 januari 2011 18:49 schreef Mirjam het volgende:
huh? 2?
ja het zijn zussies ;)
Mirjamdinsdag 11 januari 2011 @ 18:51
lulz
Mirjamdinsdag 11 januari 2011 @ 18:51
krijgen we dan ook pics van de bitchfight om dat éne lakje? :9
SQdinsdag 11 januari 2011 @ 18:52
quote:
10s.gif Op dinsdag 11 januari 2011 18:51 schreef Mirjam het volgende:
krijgen we dan ook pics van de bitchfight om dat éne lakje? :9
_O-
Miasandinsdag 11 januari 2011 @ 19:28
:o :o :o *O* *O* *O* Yessss!
quote:
10s.gif Op dinsdag 11 januari 2011 18:51 schreef Mirjam het volgende:
krijgen we dan ook pics van de bitchfight om dat éne lakje? :9
Oh god, daar heb ik nog helemaal niet bij stil gestaan. :') Maar het komt denk ik wel goed, onze smaken verschillen wel een beetje. En anders zal ik er een mooie paint van maken voor jullie! Fotografeert zo moeilijk als je elkaar de haren uit het hoofd aan het trekken bent hè? :+
Sokkepokdinsdag 11 januari 2011 @ 19:30
Oeh! Die eerste P2 is mooi ^^
Had 'm vroeger, ben balen dat ik 'm kwijt ben :P

Mooie buit hoor!
Joelldinsdag 11 januari 2011 @ 19:32
Leuke buit!
Veel plezier miasan & VGA4xZoom :D
SQdinsdag 11 januari 2011 @ 19:32
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 januari 2011 19:28 schreef Miasan het volgende:
:o :o :o *O* *O* *O* Yessss!

[..]

Oh god, daar heb ik nog helemaal niet bij stil gestaan. :') Maar het komt denk ik wel goed, onze smaken verschillen wel een beetje. En anders zal ik er een mooie paint van maken voor jullie! Fotografeert zo moeilijk als je elkaar de haren uit het hoofd aan het trekken bent hè? :+
hebben jullie niet nog een broer die kan filmen? O-)
princess-adonderdag 13 januari 2011 @ 18:38
Kick! Is er nog iemand die eventueel de koffert over wil nemen?

SQ is een beetje koffermoe, ik stiekem ook wel maar wil het op zich nog wel even doen. Na de eerste week van februari ga ik 49 uur per week werken en dan lijkt het me wel een beetje lastig te combineren, al wil ik het na de 'stop' eerst wel een kansje geven. Zou wel fijn zijn om dan alvast te weten wie er eventueel voor open staat om mij hierbij te helpen of het totaal over te nemen.

Ik denk dat ik ook namens SQ spreek als ik zeg dat ie niet naar zomaar iemand gaat. Iemand die zich bij wijze van spreke een week geleden heeft aangemeld en al 30 posts heeft hoeft zich niet aan te melden. Wij hebben veel tijd maar ook veel geld in de koffer gestopt dus dat geven we niet zomaar weg. Liefst aan iemand die we kennen en die ook de koffer tot een succes wil maken. De koffer gaat sowieso een aantal weken uit de lucht om iedereen de kans te geven frisse moed en lakkies te sparen.

Het is dus nog een beetje mits en als maar graag horen wij of er animo voor is..
SQdonderdag 13 januari 2011 @ 18:39
ik wil even toevoegen dat ik ook te allen tijde bereid ben om bij te staan met raad!
Joysadonderdag 13 januari 2011 @ 18:54
Ik heb gesolliciteerd 8-)
Maar als andere ook willen, doe je ding :D
DeltaCepheidonderdag 13 januari 2011 @ 19:05
Ik durf het niet aan :@
Mirjamdonderdag 13 januari 2011 @ 19:12
quote:
1s.gif Op donderdag 13 januari 2011 19:05 schreef DeltaCephei het volgende:
Ik durf het niet aan :@
ik weet het niet.

ik denk wel dat ik het aankan, maar heb niet bepaald de financiele middelen om de koffer een grote schoonmaakbeurt te geven als het nodig is.
maar on the other hand, als het goed gemonitord wordt, zou het ook niet nodig hoeven zijn lijkt me...
Joysadonderdag 13 januari 2011 @ 19:13
quote:
1s.gif Op donderdag 13 januari 2011 19:12 schreef Mirjam het volgende:

[..]

ik weet het niet.

ik denk wel dat ik het aankan, maar heb niet bepaald de financiele middelen om de koffer een grote schoonmaakbeurt te geven als het nodig is.
maar on the other hand, als het goed gemonitord wordt, zou het ook niet nodig hoeven zijn lijkt me...
Ja, precies dat dus.
SQdonderdag 13 januari 2011 @ 19:13
quote:
1s.gif Op donderdag 13 januari 2011 19:12 schreef Mirjam het volgende:

[..]

ik weet het niet.

ik denk wel dat ik het aankan, maar heb niet bepaald de financiele middelen om de koffer een grote schoonmaakbeurt te geven als het nodig is.
maar on the other hand, als het goed gemonitord wordt, zou het ook niet nodig hoeven zijn lijkt me...
Hoe hard kun je zijn?
Ik raad sowieso aan om het met twee mensen op te pakken, princess-a en ik hebben echt heel veel aan elkaar gehad :Y
SQdonderdag 13 januari 2011 @ 19:14
en ik ben echt een softie vergeleken met princess-a :')
Lindytjedonderdag 13 januari 2011 @ 19:16
Ik denk er even over na :)

Ennn, toffe buit weer!! *O*
princess-adonderdag 13 januari 2011 @ 19:36
quote:
1s.gif Op donderdag 13 januari 2011 19:12 schreef Mirjam het volgende:

[..]

ik weet het niet.

ik denk wel dat ik het aankan, maar heb niet bepaald de financiele middelen om de koffer een grote schoonmaakbeurt te geven als het nodig is.
maar on the other hand, als het goed gemonitord wordt, zou het ook niet nodig hoeven zijn lijkt me...
Stiekem vind ik dit lelijke steken, en meestal is het SQ die er dan weer iets over durft te zeggen en ik die het dan maar inslik. Maar ik ga toch heel even reageren, en dat bedoel ik niet heel gemeen, maar wij weten dingen die niet iedereen weet. Of iedereen weet het mss wel, maar ziet het niet (? ) Kan natuurlijk ook..

Kijk, SQ heeft de doos gestart en daarvoor een doos gekocht (eurotje of 7 geloof ik) en gevuld met een stuk of 30 toffe lakkies. Die is daarna langs 30 swapperts gekomen en viel zo goed als uit elkaar. Niemand gaat die doos vervangen. Goed SQ heeft al een doos gekocht dus dan is P-A aan de beurt (op zich niet erg). P-A besluit om er een sjorband omheen te doen en 1 in de koffer te stoppen, paar swappers later is er nog maar één sjorband over, maar goed hoor, wij kopen wel een nieuwe.
De koffer an sich is stevig dus die kan wel heel wat swaprondes mee, maar als er dan niet helemaal goed voor gezorgd wordt, gaat ook die kapot, maar dat is niet erg hoor, want wij kopen wel een nieuwe
Dan heb je nog een paar mensen die helemaal top of omhoog ruilen, hartstikke goed, maar dan heb je ook mensen die nét niet 100% terug ruilen. Dit zal je bij één swap niet opvallen (trust me!!) en na 3 swaps denk je als coordinator "Heh? Waar zijn die.." vul maar iets vets in. Maar geeft niet hoor, wij vullen wel aan met nieuwe vette lakkies (samen met andere mensen die ook aanvullen met vette lakkies *O* )

Het gaat je hoe dan ook geld kosten, omdat dus niet iedereen zich daar helemaal verantwoordelijk voor voelt. En hoewel 1 zo'n koffer (15 euro volgens mij) niet direct in de cijfers loopt, is het toch inclusief verzenden alweer zon 22 euro die je verder bent, waar je niets voor terug krijgt. En dan heb ik de extra lakjes die je als coordinator er in stopt nog niet meegetelt. Goede coordinatie of niet, dat geld ben je kwijt.

Dan wil ik ook nog wel even beloven dat we al minstens 3 keer op het essence koffer punt hadden kunnen zitten als SQ en ik niet samen er bovenop zaten. Om dus je laatste zin even aan te passen naar de werkelijkheid

maar on the other hand, als het goed gemonitord wordt, zou het ook niet nodig hoeven zijn lijkt me...

Als iedereen gewoon eerlijk en verantwoordelijk zou swappen, zou een monitor ook niet nodig hoeven zijn

Maar zo werkt het dus niet :) Ben benieuwd naar verdere aanmeldingen *O*
Mirjamdonderdag 13 januari 2011 @ 19:55
lolwqhut, lelijke steken?
ach wqelnee, hou toch op.
het was gewoon en brainfart, gericht naar mezelf
Mirjamdonderdag 13 januari 2011 @ 20:11
oh, en sorry als die post wat snappy overkomt, maar ik bedoelde dus echt helemaal niks, 0,0 met die post, dus het ergert (en verbaast!) me dat hij compleet anders geinterpreteerd wordt.
SQdonderdag 13 januari 2011 @ 20:15
geeft niks mir, we zijn gewoon wat prikkelbaar qua doosaangelegenheden momenteel :*
tliciouzdonderdag 13 januari 2011 @ 20:30
quote:
1s.gif Op donderdag 13 januari 2011 19:36 schreef princess-a het volgende:

[..]

Stiekem vind ik dit lelijke steken, en meestal is het SQ die er dan weer iets over durft te zeggen en ik die het dan maar inslik. Maar ik ga toch heel even reageren, en dat bedoel ik niet heel gemeen, maar wij weten dingen die niet iedereen weet. Of iedereen weet het mss wel, maar ziet het niet (? ) Kan natuurlijk ook..

Kijk, SQ heeft de doos gestart en daarvoor een doos gekocht (eurotje of 7 geloof ik) en gevuld met een stuk of 30 toffe lakkies. Die is daarna langs 30 swapperts gekomen en viel zo goed als uit elkaar. Niemand gaat die doos vervangen. Goed SQ heeft al een doos gekocht dus dan is P-A aan de beurt (op zich niet erg). P-A besluit om er een sjorband omheen te doen en 1 in de koffer te stoppen, paar swappers later is er nog maar één sjorband over, maar goed hoor, wij kopen wel een nieuwe.
De koffer an sich is stevig dus die kan wel heel wat swaprondes mee, maar als er dan niet helemaal goed voor gezorgd wordt, gaat ook die kapot, maar dat is niet erg hoor, want wij kopen wel een nieuwe
Dan heb je nog een paar mensen die helemaal top of omhoog ruilen, hartstikke goed, maar dan heb je ook mensen die nét niet 100% terug ruilen. Dit zal je bij één swap niet opvallen (trust me!!) en na 3 swaps denk je als coordinator "Heh? Waar zijn die.." vul maar iets vets in. Maar geeft niet hoor, wij vullen wel aan met nieuwe vette lakkies (samen met andere mensen die ook aanvullen met vette lakkies *O* )

Het gaat je hoe dan ook geld kosten, omdat dus niet iedereen zich daar helemaal verantwoordelijk voor voelt. En hoewel 1 zo'n koffer (15 euro volgens mij) niet direct in de cijfers loopt, is het toch inclusief verzenden alweer zon 22 euro die je verder bent, waar je niets voor terug krijgt. En dan heb ik de extra lakjes die je als coordinator er in stopt nog niet meegetelt. Goede coordinatie of niet, dat geld ben je kwijt.

Dan wil ik ook nog wel even beloven dat we al minstens 3 keer op het essence koffer punt hadden kunnen zitten als SQ en ik niet samen er bovenop zaten. Om dus je laatste zin even aan te passen naar de werkelijkheid

maar on the other hand, als het goed gemonitord wordt, zou het ook niet nodig hoeven zijn lijkt me...

Als iedereen gewoon eerlijk en verantwoordelijk zou swappen, zou een monitor ook niet nodig hoeven zijn

Maar zo werkt het dus niet :) Ben benieuwd naar verdere aanmeldingen *O*
Ik snap helemaal wat je bedoeld en dat jij (en sq) hier best gefrustreerd over zijn. Jullie steken geld in die koffer, ook al is het maar 5 euro, jullie zien die niet meer terug. En achteraf denk ik van he, als iedereen die met de koffer mee gedaan heeft die ronde 50 cent over maakt naar de gene die de koffer gekocht heeft, doet iedereen er aan mee en hoeft het niet telkens van 1 kant te komen. En dit bedoel ik nu niet aanvallend voor de gene die met de koffer mee hebben gedaan begrijp me niet verkeerd, maar kan best begrijpen hoe het voelt voor jullie. :Y

Ik zou best die verantwoordelijkheid samen met iemand op mij willen nemen. En dat zeg ik eigenlijk omdat als je twijfels hebt je dan altijd op iemand terug kan vallen zoals jij en sq dat gedaan hebben. Ik heb namelijk naast mijn baan genoeg tijd over, vooral nu er behoorlijk veel uren geschrapt zijn. En ik heb op dit moment genoeg leuke lakjes om zelf een bijdrage te leveren aan de koffer. Maar als andere het ook graag willen is het ook prima. :)
princess-adonderdag 13 januari 2011 @ 20:46
@ Mir; je brainfart kwam inderdaad even over als steek onder water richting organisatie, niet zo bedoeld dus mijn excuses als jij je geirriteerd voelt. Ik sta verder achter mijn post, het was als uitleg bedoeld :)

quote:
17s.gif Op donderdag 13 januari 2011 20:30 schreef tliciouz het volgende:

[..]

Ik snap helemaal wat je bedoeld en dat jij (en sq) hier best gefrustreerd over zijn. Jullie steken geld in die koffer, ook al is het maar 5 euro, jullie zien die niet meer terug. En achteraf denk ik van he, als iedereen die met de koffer mee gedaan heeft die ronde 50 cent over maakt naar de gene die de koffer gekocht heeft, doet iedereen er aan mee en hoeft het niet telkens van 1 kant te komen. En dit bedoel ik nu niet aanvallend voor de gene die met de koffer mee hebben gedaan begrijp me niet verkeerd, maar kan best begrijpen hoe het voelt voor jullie. :Y

Ik zou best die verantwoordelijkheid samen met iemand op mij willen nemen. En dat zeg ik eigenlijk omdat als je twijfels hebt je dan altijd op iemand terug kan vallen zoals jij en sq dat gedaan hebben. Ik heb namelijk naast mijn baan genoeg tijd over, vooral nu er behoorlijk veel uren geschrapt zijn. En ik heb op dit moment genoeg leuke lakjes om zelf een bijdrage te leveren aan de koffer. Maar als andere het ook graag willen is het ook prima. :)
Lief :) Ik bedoelde het meer om even aan te geven dat hoe goed je ook om die koffer denkt, het je hoe dan ook geld gaat kosten. En omdat mss niet iedereen weet waar die kosten zitten legde ik het even uit, aangezien SQ en ik toch wel eens verteld hebben dat er wel geld en tijd in zit. That's it :) Wat betreft er iets voor terug krijgen is het echt wel voldoende om te weten dat mensen blij ermee zijn, dat ze leuk swappen en dat wij zelf ook leuk kunnen swappen. Eerlijk ruilen dus en niet alleen melden als je het niet leuk vond omdat er deze keer geen Nfu Oh in zat oid, dat soort negatieve energie kost ons nog meer tijd en leuk is het ook al niet :)

Wat betreft het samen met iemand doen, dat kan ik absoluut aanraden. Bij twijfels is het inderdaad fijn om op iemand terug te kunnen vallen, om te zien of de ruil wel echt onredelijk is en of je misschien niet te hard oordeelt, of te softe berichtjes stuurt. Dat soort dingen samen afwegen is toch wel prettig :Y Denk dat SQ en ik daarin een goede combi zijn geweest (ik te hard, zij lief)

Ik vind het tof dat er al dames zijn die wel willen, we komen er nog op terug, zodat SQ en ik kunnen overleggen en eventueel ook met jullie via de pm :)
Mssdonderdag 13 januari 2011 @ 22:30
SQ & P-A. Ik wil jullie even een hele vette thumbs up geven voor alle tijd, geld en moeite die jullie in de koffer hebben gestoken. Ik vind het een ontzettend leuk initiatief en ik heb ook echt met veel plezier de doos hier gehad!
Goed dat jullie even onder de aandacht brengen hoeveel jullie er nou eigenlijk voor doen, want dat had ik me om eerlijk te zijn niet gerealiseerd.
Ik ga er vanuit dat jullie goede opvolgers gaan vinden tussen de dames hier, en dan hoop ik ten tijde van voldoende aanwezige swaplakjes ook weer mee te kunnen doen! Het zou zonde zijn als het zou stoppen.
De_Taartjesfeevrijdag 14 januari 2011 @ 13:07
Is de koffer al binnen bij de volgende?
SQvrijdag 14 januari 2011 @ 13:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 13:07 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Is de koffer al binnen bij de volgende?
Ja, ik heb ook al een PM, maar ben nog @work... ga straks reactie geven ;)
VGA4xZoomvrijdag 14 januari 2011 @ 13:33
De koffer is idd inmiddels al binnen :D
Verslagje komt vanmiddag.
milka82vrijdag 14 januari 2011 @ 14:28
SQ en P-A jullie hebben het prima gedaan.
Ik wilde dat ik jullie daarmee kon helpen maar heb naast een jong gezin en een baan (en een kerel die soms, heel soms, ook nog wat aandacht krijgt ;( ) er waarschijnlijk geen tijd voor. Ik wil dat de rest niety aandoen, dat jullie dan op mij moeten wachten. Wel wil ik een bijdrage doen, wat er al voorgesteld werd, zodat wij allemaal als swappers een pot hebben voor nieuw materiaal etc.
Ook ik heb weer genoeg leuke lakjes die ik kan swappen, geen Catrice of Essence iig.

Ben benieuwd naar het verslag vanmiddag.
Miasanvrijdag 14 januari 2011 @ 16:23
Het verslag

Wat was het dinsdag toch een aangename verrassing om te lezen dat DE KOFFER (die alle andere koffers overbodig maakt!) onze kant op kwam! En twee dagen later was het dan zo ver en mijn zusje was thuis om hem in ontvangst te nemen! Die avond ging ik gezellig bij mijn ouders eten en hadden ik en vga4xzoom alle tijd om De Koffer met het bad-ass piratenpakpapier te bewonderen!
2vw674i.jpg

Eenmaal bruut opengescheurd, zagen we een berg met schriftjes en kaartjes met allemaal leuke verhaaltjes:
2a64011.jpg

Inmiddels was ons buurmeisje komen kijken en zou er ook nog een vriendin van m'n zusje langskomen! Gezellig dus. Onder de berg met kaartjes zat een berg met lakjes! :o
2w1wej8.jpg

Snel hebben we de lakjes van hun bubbeltjesprut ontdaan, en na lang wikken en wegen hebben we het één en ander eruit gehaald. Ik moet jullie teleurstellen, er was helaas geen grote ruzie om hét lakje o|O Wel even een korte discussie om eentje, maar kwam al snel tot de conclusie dat 'ie mij niet zou staan. De buit:
2z9kyuh.jpg
Dat zijn dus deze lakjes:
• Orly - Bailamos
• China Glaze - DV8
• China Glaze - Branding Iron
• China Glaze - Lemon Fizz
• China Glaze - Bare if you dare
• OPI - Garguan Tuan Green Grape
• OPI - La paz-itively Hot Matte
• Sally Hansen - Nail Thickner
• P2 - So cool!
• Essence - All Acces
• MNY - 265
• Bundle monster plate BM16 en BM19

En dit gaat er weer in O+
2v9c0g0.jpg

We vonden het heel leuk om De Koffer te ontvangen en mee te doen! En voordat ik jullie ga vertellen wie De Koffer nu krijgt, plaats ik nog een obligatory cat picture:
dzjgv4.jpg

Morgen gaat De Koffer weer op reis, en de gelukkige is....
SPOILER
milka82! Veel plezier ermee *O*
SQvrijdag 14 januari 2011 @ 16:46
zwarte poes O+
milka82vrijdag 14 januari 2011 @ 17:44
Whaaaaaaah! Ooh,wat vet leuk! Kan de koffer heerlijk in ontvangst nemen,I aint going nowhere met die poot van mij! Does the happy-dance maar dan zittend.
deerntievrijdag 14 januari 2011 @ 18:36
Leuke dingen hebben jullie uit de doos gehaald!

En SQ en princess-a, ik kan wel begrijpen dat jullie op het moment koffer moe zijn. Jullie hebben het intussen ook al een hele tijd gedaan en ik vind dat jullie het goed gedaan hebben. Hopelijk kom de koffer in handen terecht van fokkers die er net zo'n succes van willen maken als jullie hebben gedaan!
Joellvrijdag 14 januari 2011 @ 18:51
Wat een geweldig inpakpapier _O_ & superleuke lakjes eruit gehaald :)
miss--moanavrijdag 14 januari 2011 @ 19:29
Leuke lakjes hebben jullie eruit gevist! Ik ben wel benieuwd wat nou van wie is :P
princess-avrijdag 14 januari 2011 @ 19:34
Flinke buit *O*
Diconnectedzaterdag 15 januari 2011 @ 07:45
Lekkere buit weer :9 en yaay voor Milka *O*
Sokkepokzaterdag 15 januari 2011 @ 18:46
Uh-oh, de kat is niet de koffer in geweest he :o
gniffel..
milka82maandag 17 januari 2011 @ 22:23
Oehh,mini is al weer in rep en roer,mama krijgt misschien morgen de koffer!
MissJmaandag 17 januari 2011 @ 23:10
Wat een prachtbuit weer!

enne poes die aan Lemon Fizz ruikt, zal dat komen omdat ie mijn katten ruikt :P ? Lemon Fizz heb ik namelijk in de koffer gedaan
MissJmaandag 17 januari 2011 @ 23:11
quote:
1s.gif Op maandag 17 januari 2011 22:23 schreef milka82 het volgende:
Oehh,mini is al weer in rep en roer,mama krijgt misschien morgen de koffer!
schattig O+
en what about mama, die is denk ik nog meer in rep en roer? :P
milka82dinsdag 18 januari 2011 @ 12:55
I iz sad... Post is geweest,maar geen koffer...
DeltaCepheidinsdag 18 januari 2011 @ 13:21
Ik snap het best wat Princess-A zegt. Ik wil best helpen met de koffer maar ik kan heel streng zijn en ik denk dat dat dan niet goed overkomt :@

quote:
1s.gif Op maandag 10 januari 2011 21:24 schreef RenRen- het volgende:

[..]

* RenRen- ligt klaar om in de koffer te rollen
HAHAHA! :D
Tammymaradinsdag 18 januari 2011 @ 19:59
Ah, hier was het koffer topic :D LOL
younaileditdinsdag 18 januari 2011 @ 22:27
Ik vind dit echt zooo'n leuk idee en het is echt leuk om foto's te zien en om te zien dat iedereen er weer super blij mee is om de koffer te krijgen. het lijkt me ook heel leuk om mee te doen maar ik ben te verliefd op mn lakjes om ze te ruilen. zal nog even na denken want het is toch wel echt leuk (:
milka82woensdag 19 januari 2011 @ 14:44
De koffer has arrived!
SQwoensdag 19 januari 2011 @ 14:45
jotteeeem!
fehaflits1woensdag 19 januari 2011 @ 15:27
Veel plezier!! *O*
miss--moanawoensdag 19 januari 2011 @ 16:34
*O* Yeah!! Veel plezier met lakjes uitpakken/uitzoeken/swatchen/twijfelen/ en kaartjes lezen etc..
milka82woensdag 19 januari 2011 @ 21:39
Nou daar was ie dan, de koffer... De tnt meneer zei nog, pas op, hij is zwaar!
Er zat übergeil papier omheen, dochterlief helemaal blij!
w4pc1.jpg

Daarna begon het uitpakken en graven, alles werd voorzichtig gepakt en bekeken.
2rmpr4j.jpg
20axybs.jpg
Bij gebrek aan een kat hier heb ik midi er maar op los gelaten, al wilde ze niet in de koffer gaan zitten want dat was zonde, haha!
28c357r.jpg

Na een middagje ons vermaakt te hebben was de buit het volgende:
9srs7d.jpg

She nail sugar- goud
She nailsugar- Oranje
H&M Hello Kitty- Cool summer
Accessoirize- Mermaid
voadg2.jpg

Essie- Viva la Vespa
China Glaze- Flying Dragon
Opi- Ogre the top blue
China Glaze- Skate night (en die heb ik nu op!)
China Glaze- Lubu heels
Eyeko- Lilac polish
Nfu Oh- nr 38
Lush Lemony flutter sample

En dit ging er in:
iqk6lf.jpg

En na al dat geweld werd mini wakker....

2w7jwbr.jpg

Nailpolush, I can haz?

De koffer blijft in Friesland, hij gaat naarrrrrrrrr Princess A!
Mirjamwoensdag 19 januari 2011 @ 21:42
i seez no picturez ;(
milka82woensdag 19 januari 2011 @ 21:44
Wtf, ik wel....
Joysawoensdag 19 januari 2011 @ 21:44
Ohhh leuke buit O+
En kiendjes O+
SQwoensdag 19 januari 2011 @ 21:46
*O*
Die mini's van jou O+
SQwoensdag 19 januari 2011 @ 21:48
Milka, de volgende keer wel je plaatje blurren, princess-a zit op msn al allemaal te raaien wat er in terug gaat :')
princess-awoensdag 19 januari 2011 @ 21:49
quote:
99s.gif Op woensdag 19 januari 2011 21:48 schreef Stormqueen het volgende:
Milka, de volgende keer wel je plaatje blurren, princess-a zit op msn al allemaal te raaien wat er in terug gaat :')
SQ saiz I iz wronk

maar haar geloof ik nooit :')

:*
SQwoensdag 19 januari 2011 @ 21:49
quote:
1s.gif Op woensdag 19 januari 2011 21:49 schreef princess-a het volgende:

[..]

SQ saiz I iz wronk

maar haar geloof ik nooit :')

:*
je had er maar 1 goed :6
milka82woensdag 19 januari 2011 @ 21:49
Nah jaaaa, it skorem!
princess-awoensdag 19 januari 2011 @ 21:54
Oh en je mini's en je buit O+
Mirjamwoensdag 19 januari 2011 @ 21:54
kennelijk ben ik weer eens de enige bij wie de pics het niet doen, mijn laptop from hell moet echt vervangen worden :')
Miasanwoensdag 19 januari 2011 @ 22:25
Mooie buit! *O* Hoop voor je dochter dat er nog wat pakpapier heel is gebleven met al dat plakband dat we eromheen hebben gedaan. :D
#ANONIEMwoensdag 19 januari 2011 @ 22:29
quote:
1s.gif Op woensdag 19 januari 2011 21:54 schreef Mirjam het volgende:
kennelijk ben ik weer eens de enige bij wie de pics het niet doen, mijn laptop from hell moet echt vervangen worden :')
wat voor os draai je?
#ANONIEMwoensdag 19 januari 2011 @ 22:30
mooie buit *O*
Mirjamwoensdag 19 januari 2011 @ 22:30
quote:
1s.gif Op woensdag 19 januari 2011 22:29 schreef Sharana_LV het volgende:

[..]

wat voor os draai je?
euh
xp geloof ik
en anders vista :@
#ANONIEMwoensdag 19 januari 2011 @ 22:43
quote:
1s.gif Op woensdag 19 januari 2011 22:30 schreef Mirjam het volgende:

[..]

euh
xp geloof ik
en anders vista :@
vista en xp verschil zie je al aan de taakbalk :D maar vista os moet zeker elk jaar wel ff opnieuw geinstalleerd worden om lekker te laten draaien, xp gaat wel wat langer mee maar t blijft om t jaar reinstall als je echt wilt dat alles soepel werkt :)
Mirjamwoensdag 19 januari 2011 @ 22:53
quote:
1s.gif Op woensdag 19 januari 2011 22:43 schreef Sharana_LV het volgende:

[..]

vista en xp verschil zie je al aan de taakbalk :D maar vista os moet zeker elk jaar wel ff opnieuw geinstalleerd worden om lekker te laten draaien, xp gaat wel wat langer mee maar t blijft om t jaar reinstall als je echt wilt dat alles soepel werkt :)
dit is een bak from hell hoor, hij heeft nog net geen tandjes :')
hij is al minstens 5 x opnieuw geinstalled, en de problemen komen na verloop van korte tijd áltijd weer terug :')
#ANONIEMwoensdag 19 januari 2011 @ 23:17
quote:
1s.gif Op woensdag 19 januari 2011 22:53 schreef Mirjam het volgende:

[..]

dit is een bak from hell hoor, hij heeft nog net geen tandjes :')
hij is al minstens 5 x opnieuw geinstalled, en de problemen komen na verloop van korte tijd áltijd weer terug :')
merk?
Mirjamwoensdag 19 januari 2011 @ 23:18
quote:
1s.gif Op woensdag 19 januari 2011 23:17 schreef Sharana_LV het volgende:

[..]

merk?
acer aspire :@
#ANONIEMwoensdag 19 januari 2011 @ 23:19
quote:
1s.gif Op woensdag 19 januari 2011 23:18 schreef Mirjam het volgende:

[..]

acer aspire :@
:'(
SQwoensdag 19 januari 2011 @ 23:19
ga es naar de sc jullie! :D
#ANONIEMwoensdag 19 januari 2011 @ 23:20
quote:
1s.gif Op woensdag 19 januari 2011 23:19 schreef Stormqueen het volgende:
ga es naar de sc jullie! :D
sorry, ben al weg :*

SPOILER
BIJNA 30!


[ Bericht 11% gewijzigd door #ANONIEM op 19-01-2011 23:20:31 ]
PriemGirldonderdag 20 januari 2011 @ 09:29
Oehhhh zeer mooie buit Milka !! :D
Lubu heels !! I haz a jealous :@

Je puppieeeessss O+ :D :+
DeltaCepheidonderdag 20 januari 2011 @ 14:12
JEEEEJ mooie buit *O*
Puppies? Ik zie geen puppies? :@
Mssdonderdag 20 januari 2011 @ 14:21
De kinders!
PriemGirldonderdag 20 januari 2011 @ 14:41
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 14:21 schreef Mss het volgende:
De kinders!
:Y
Joelldonderdag 20 januari 2011 @ 14:49
Wat liev O+ & Wat een mooie lakjes eruit gehaald, en erin gedaan :P
milka82donderdag 20 januari 2011 @ 19:10
Oja,de koffer staat nog hier,wordt morgen of zaterdag verzonden
DeltaCepheidonderdag 20 januari 2011 @ 19:31
En ik maar kijken of ik leuke puppies zag :')
Juud-donderdag 20 januari 2011 @ 22:15
Oe, inderdaad een leuke buit! En je kindje.. O+
princess-adonderdag 20 januari 2011 @ 22:20
quote:
Op donderdag 20 januari 2011 19:10 schreef milka82 het volgende:
Oja,de koffer staat nog hier,wordt morgen of zaterdag verzonden
Laat je het weten? Zaterdag kan mama thuisblijven, maandag/dinsdag ikzelf haha
zoeperzazkevrijdag 21 januari 2011 @ 08:35
Zeer toffe buit weer, ik wil ook weer een rondje meedoen hoor O+
Lindytjevrijdag 21 januari 2011 @ 15:57
Toffe buit weer!!
En mini en midi zijn echt heel cute O+
fehaflits1zaterdag 22 januari 2011 @ 13:34
;) Toffe buit!! veel plezier Princess-a
milka82zaterdag 22 januari 2011 @ 16:46
De koffer is vandaag weer onderweg gegaan!
PartyHardyzaterdag 29 januari 2011 @ 17:27
En is de koffer alweer goed gearriveerd? Hebben een week niks gehoord? of ligt het aan mijn Fok? :@
fehaflits1zaterdag 29 januari 2011 @ 22:48
Nee hoor ik heb ook niks gehoord:P
Mirjamzaterdag 29 januari 2011 @ 22:51
is de koffer nu niet op winterslaap[? :@
miss--moanazaterdag 29 januari 2011 @ 23:04
Is princess-a niet met de verhuizing bezig?? :o
SQzaterdag 29 januari 2011 @ 23:23
de koffer gaat idd een paar maanden met winterslaap. No worries! Hij komt terug met twee supergemotiveerde nieuwe coordinatoren!
princess-azondag 30 januari 2011 @ 04:14
Jullie hebben allemaal gelijk! Ja hij is goed gearriveerd O+ ja de koffer gaat even slapen O+ ja princess-a is met de verhuizing bezig :o

Ben er al zo goed als uit wat ik er uithaal, heb alleen nog niets bij daglicht kunnen zien dus morgen ga ik foto's maken zodat jullie het kunnen zien! Even een onverwachts hele drukke week voor mij waardoor ik nu eens niet binnen 2 uren een verslagje online heb staan :@
#ANONIEMzondag 30 januari 2011 @ 11:33
Wanneer hij verder gaat zit ik vast al i mijn eigen woning dus dan ga ik ook mee doen *O*
princess-azondag 30 januari 2011 @ 19:00
quote:
1s.gif Op zondag 30 januari 2011 11:33 schreef Sharana_LV het volgende:
Wanneer hij verder gaat zit ik vast al i mijn eigen woning dus dan ga ik ook mee doen *O*
Ik zeg doen! Hij is het helemaal waard :D
Ik heb net een leuke manier bedacht om een verslagje te gaan maken maar dat kost heel veel tijd dus dat wordt morgenmiddag mijn besteding, ben nu namelijk alweer niet thuis
princess-amaandag 31 januari 2011 @ 22:08
Daar istie dan; Mijn verslag!

Even de link openen, dan komt er een pijltje onderaan te staan en daar mogen jullie op klikken voor de volgende foto's

http://prezi.com/lfebkquh-htu/swapkoffert/

*O*
Mssmaandag 31 januari 2011 @ 22:13
Die mauve-OPI :9 :9 :9
Joysamaandag 31 januari 2011 @ 22:13
Wat tof gedaan zo dat verslag O+ O+

En die buit :o O+
Mirjammaandag 31 januari 2011 @ 22:47
lol, tof
Lindytjemaandag 31 januari 2011 @ 22:48
Wat leuk gedaan!! En je hebt een hoop toffe lakkies kunnen grabbelen :D
princess-amaandag 31 januari 2011 @ 22:49
quote:
17s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:48 schreef Lindytje het volgende:
Wat leuk gedaan!! En je hebt een hoop toffe lakkies kunnen grabbelen :D
I did O+ Stop ook hele vette weer terug, maar die sneak peak komt als de koffert weer op pad gaat! ;)
zoeperzazkedinsdag 1 februari 2011 @ 07:32
Gave buit!!!
SQdinsdag 1 februari 2011 @ 07:50
werkt niet op mobiel ;( vanavond eens kijken :D
Lindytjedinsdag 1 februari 2011 @ 08:28
quote:
Op maandag 31 januari 2011 22:49 schreef princess-a het volgende:

[..]

I did O+ Stop ook hele vette weer terug, maar die sneak peak komt als de koffert weer op pad gaat! ;)
Spannend! :D
SQdinsdag 1 februari 2011 @ 11:19
heb je nog iets voor mij overgelaten? Wat een buit _O_
kieskleurigdinsdag 1 februari 2011 @ 13:42
Wat een leuk verslag en ontzettend leuke lakjes. Dominant jeans :9
Holymedinsdag 1 februari 2011 @ 13:55
Oh my, wat 'n buit :9
Joelldinsdag 1 februari 2011 @ 15:10
Super buit! Ook erg leuk gedaan zo dat verslagje :D
DeltaCepheidonderdag 7 april 2011 @ 09:09
Toffe buit *;

Hoe staat het eigenlijk met de swapkoffert?
princess-adonderdag 7 april 2011 @ 11:05
quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2011 09:09 schreef DeltaCephei het volgende:
Toffe buit *;

Hoe staat het eigenlijk met de swapkoffert?
Die ligt in diepe rust O+

Moeten binnenkort maar even bepalen wie het gaat overnemen. SQ wilde het graag overdragen en ik kan er ook absoluut niet mee bezig met 6 dagen werken per week

Oh en nieuwe inschrijvingen natuurlijk, we need *O* Dus als mensen weer nieuwe lakkies verzameld hebben om te swappen hoor ik dat graag!
Incantrixzaterdag 9 april 2011 @ 11:48
Ehm. in het kader van de nieuwe inschrijvingen.. :@ Ik ben niet echt een regulair poster hier, maar wel een lurkster.. Mag ik ook meedoen misschien? Heb het één en ander staan om te ruilen (Nubar, Zoya, Sally Hansen en such).
princess-azaterdag 9 april 2011 @ 12:46
quote:
Op zaterdag 9 april 2011 11:48 schreef Incantrix het volgende:
Ehm. in het kader van de nieuwe inschrijvingen.. :@ Ik ben niet echt een regulair poster hier, maar wel een lurkster.. Mag ik ook meedoen misschien? Heb het één en ander staan om te ruilen (Nubar, Zoya, Sally Hansen en such).
Eigenlijk hebben we afgesproken dat niet meer te doen, maar als je een tijdje mee post mag het natuurlijk wel :*
Incantrixzaterdag 9 april 2011 @ 12:56
Dat snap ik wel, jah :) Ik zal het proberen, ik vind het alleen zo'n drempel, tussen zo'n groep met mensen die elkaar al eeuwen lijken te kennen enzo.. Maar ik zal eens kijken of ik mijn verlegenheid kan overwinnen ;)
Sokkepokwoensdag 13 april 2011 @ 18:30
Als er weer nieuwe aanmeldingen zijn sta ik vooraan in de rij! :D
SQwoensdag 13 april 2011 @ 18:31
Wie wilden ook alweer nieuwe koffermama worden?
Nagelschaartjewoensdag 13 april 2011 @ 19:32
Het lijkt mij wel leuk om ook eens mee te doen, maar ik heb niet zoveel spannends te bieden. Het meeste is budget. Heb wel een zooi Amerikaanse merken, maar ook veelal drogisterij-prijzen ben ik bang.. (en blijf bij het dilemma: als ik iets wegdoe, kloppen m'n wielen niet meer :P)
princess-awoensdag 13 april 2011 @ 19:46
quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 19:32 schreef Nagelschaartje het volgende:
Het lijkt mij wel leuk om ook eens mee te doen, maar ik heb niet zoveel spannends te bieden. Het meeste is budget. Heb wel een zooi Amerikaanse merken, maar ook veelal drogisterij-prijzen ben ik bang.. (en blijf bij het dilemma: als ik iets wegdoe, kloppen m'n wielen niet meer :P)
Dan zou ik het ook niet doen indd :)
#ANONIEMwoensdag 13 april 2011 @ 20:00
ik wil ook op het nieuwe lijstje om mee te doen :D
milka82woensdag 13 april 2011 @ 22:23
Hee lakkies,ook ik kan wel weer een rondje meedoen,eventueel ook wel koffermama worden (wel met hulp/nog een erbij,ik heb ook een gezin,baan blah blah).
#ANONIEMdonderdag 14 april 2011 @ 09:25
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 april 2011 12:56 schreef Incantrix het volgende:
Dat snap ik wel, jah :) Ik zal het proberen, ik vind het alleen zo'n drempel, tussen zo'n groep met mensen die elkaar al eeuwen lijken te kennen enzo.. Maar ik zal eens kijken of ik mijn verlegenheid kan overwinnen ;)
gewoon je er tussen gooien en meeouwehoeren, het gaat 9 van de 10 keer toch over nix :')

quote:
1s.gif Op woensdag 13 april 2011 19:32 schreef Nagelschaartje het volgende:
Het lijkt mij wel leuk om ook eens mee te doen, maar ik heb niet zoveel spannends te bieden. Het meeste is budget. Heb wel een zooi Amerikaanse merken, maar ook veelal drogisterij-prijzen ben ik bang.. (en blijf bij het dilemma: als ik iets wegdoe, kloppen m'n wielen niet meer :P)
daarom heb k nieuwe wielen besteld :D
deerntiedonderdag 9 juni 2011 @ 19:23
Is er intussen al een nieuwe koffermama opgestaan om de koffer onder haar hoede te nemen?
DaphneBlakevrijdag 17 juni 2011 @ 01:09
Jaa dat vraag ik me ook wel af...
SQvrijdag 17 juni 2011 @ 07:57
we zullen dit topic op zeer korte termijn eens nieuw leven gaan inblazen :)
Sokkepokvrijdag 17 juni 2011 @ 11:40
Puik plan!
SQvrijdag 17 juni 2011 @ 12:04
misschien een idee als kandidaat-koffermoeders zich hier even melden of via PM bij princess-a en mij? Uiterlijk 25 juni aanmelden?

En dat we dan afspreken dat we 1 juli weer verdergaan?

Er hadden zich destijds al wat mensen gemeld, maar da's al zo lang geleden!
Diconnectedvrijdag 17 juni 2011 @ 12:15
Hmm ik wil het best doen, maar dan wel met iemand samen. Nu heb ik er wel tijd voor want ik werk straks alleen, maar in september heb ik school + werk dus weet niet of ik dat red. Ik ga er nog even over nadenken. :Y
Puckzzzvrijdag 17 juni 2011 @ 13:45
Hoeveel werk is het? Ik werk de hele week enseauw :@
SQvrijdag 17 juni 2011 @ 14:29
als je echt fulltime werkt zou ik het iig niet alleen doen, maar met een partner.
En liefst iemand die vrijwel elke dag op Fok te vinden is, om de doorstroom er in te kunnen houden. Ook moet je een beetje streng kunnen zijn :D
expiratorialvrijdag 17 juni 2011 @ 16:38
t lijkt mij ook wel heel leuk om een keer mee te doen met de koffert :D
kan ik me daarvoor inschrijven? bij SQ denk...?
SQvrijdag 17 juni 2011 @ 17:54
nee, bij de nieuwe koffermoeder :P
expiratorialvrijdag 17 juni 2011 @ 21:42
oh haha okey,nou zie zsm wel ffkes ;)
milka82vrijdag 17 juni 2011 @ 22:04
Ik kan onderhand wel een koffer vullen,haha!
Sokkepokzaterdag 18 juni 2011 @ 19:15
Ik kan denk ik geen koffermoeder worden, want ik werk 50 uur per week.
Maar ik wil natuurlijk wel gewoon mee doen met de koffer :D
princess-azondag 17 juli 2011 @ 03:15
Nieuwe koffermoeders mogen zich aanmelden per Pm bij mij. Ik overleg dan met SQ.. Ben ook wel bereid om zelf nog een tijdje 2e mama te zijn. Zoals bv nu met SQ het geval was; dat er bij twijfel overlegd kan worden en dat we steeds elk 10swappers voor onze rekening nemen. Tenzij er 2 nieuwe koffermoeders enthousiast zijn, dan sta ik het met liefde af O+

Moraal van het verhaal? Dat ding moet weer op pad! *O*
SQvrijdag 5 augustus 2011 @ 23:45
SCHOP!
iemand die koffermama wil worden?
Ik ben er inmiddels zelf wel weer aan toe... ik weet niet hoe dat met princess-a zit?
princess-avrijdag 5 augustus 2011 @ 23:58
quote:
99s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 23:45 schreef Stormqueen het volgende:
SCHOP!
iemand die koffermama wil worden?
Ik ben er inmiddels zelf wel weer aan toe... ik weet niet hoe dat met princess-a zit?
Ja hoor! Over 2 weekjes wel *O* Even afstuderen nog :P
Als swappers zich via pm willen aanmelden? Is wel handig dat we een aantal deelnemers hebben voor de koffert op pad gaat
SQvrijdag 5 augustus 2011 @ 23:59
ik zeg van minstens tien!
#ANONIEMzaterdag 6 augustus 2011 @ 00:09
Ik doe mee *O*
milka82zaterdag 6 augustus 2011 @ 07:27
I'm in! Kan niet pm-en,zit mobiel
Nagelschaartjezaterdag 6 augustus 2011 @ 09:35
Vraagje.

Zit er ook wat van het goedkopere spul in de koffert?
Ik vind het heel leuk om mee te doen (en heb toevallig net een grote uitruiming in het nagelassortiment gedaan, dus genoeg te ruilen), maar ik ben goedkoop en heb meerdere goedkope en vage merken. Ik vind ruilen helemaal leuk, maar wil wel gelijkwaardig ruilen. Mijn vraag is dus voornamelijk om te weten of het voor mij zin heeft om mee te doen. Als dat ding helemaal vol zit met OPI, KOH en Nfu-Oh, dan kan ik wel goed kwijlen, maar heb ik weinig tegenprestaties. Dan is het enige resultaat een natte koffer... -O-
princess-azaterdag 6 augustus 2011 @ 09:52
In de OP is het eerlijk ruilen op zich wel goed uitgelegd, misschien kun je dat even doorlezen? Je mag me ook een PM sturen zodat ik kan inschatten wat jij bedoeld met 'meerdere goedkope en vage merken' en bv welke lakjes je in de ruilaanbieding hebt, zodat ik woensdag even goed kan kijken wat er ook alweer in de doos zit.

Kleankolor en Catherine Arley bijvoorbeeld zijn ook goedkope merken, maar hebben wel een aantal hele vette lakjes. Op dit moment kan ik even niet in de doos kijken, maar we hebben erg ons best gedaan de goedkope op elke straathoek te krijgen rommel er uit te krijgen. Ik denk dat er zo'n 10% goedkope lakjes in zit, maximaal.. een stuk of 5-7 dus
Nagelschaartjezaterdag 6 augustus 2011 @ 10:01
Ik kan me in alles in de spelregels vinden en ik wil de doos absoluut niet downgraden. Ik wil het helemaal eerlijk doen en naar de Kruidvat of Hema lopen kan iedereen.
Ben op zich ook wel bereid wat van mijn duurdere lakken op te offeren voor een tof kleurtje, dit zijn dus lakken die ik niet weg zou doen, maar voor iets tofs wel zou ruilen.
Wat mij een beetje bang maakt is de regel dat je er minimaal 5 lakken uit moet halen.
Ik wil namelijk op zich de gok ook wel nemen en als er maar 1 lak in zit die ik het ruilen waard vind, dan is dat mijn verlies. Maar die spelregel maakt het dus een beetje spannend.

Ik stuur even een PM.
Incantrixzaterdag 6 augustus 2011 @ 12:08
Oh! Ah iz gonna PM O+ :)
zoeperzazkezaterdag 6 augustus 2011 @ 17:40
Ik doe zeker weer mee!
Diconnectedzaterdag 6 augustus 2011 @ 17:49
I'm in *O*
Sokkepokzaterdag 6 augustus 2011 @ 19:06
Ik doe ook mee!
Ik ben alleen ook een beetje bang voor de regel minimaal 5 lakjes ruilen net als Nagelschaartje.
Maar 5 moet eigenlijk ook wel lukken. :)
PriemGirlzaterdag 6 augustus 2011 @ 19:17
P-a en SQ; blijven jullie voorlopig koffermama's ? :o

Maar ik doe ook mee :)
SQzaterdag 6 augustus 2011 @ 23:49
Ik hoop nog steeds op een nieuwe koffermama hoor, maar kennelijk heeft niemand er zin an, want volgens mij heeft niemand zich aangemeld. Dus ik kijk het ff aan, maar als het niet gaat stop ik er ook subiet mee, dat wil ik wel even duidelijk maken.
RenRen-zaterdag 6 augustus 2011 @ 23:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 augustus 2011 23:49 schreef Stormqueen het volgende:
Ik hoop nog steeds op een nieuwe koffermama hoor, maar kennelijk heeft niemand er zin an, want volgens mij heeft niemand zich aangemeld. Dus ik kijk het ff aan, maar als het niet gaat stop ik er ook subiet mee, dat wil ik wel even duidelijk maken.
Ik zou er juist heel veel zin in hebben! Maar ik weet niet of het slim is in combinatie met stage en daarna ook afstuderen (Als het doorgaat tot na de kerst), en dat is wel vrij belangrijk. Dat is mijn 2 cents, en maar 1 persoon van de velen. Als ik tijd had, had ik het met liefde gedaan.
SQzondag 7 augustus 2011 @ 00:01
Het kost echt geen uren hoor ;) en ik heb wel een beetje zoiets van; princess-a en ik hebben het iets van 50 roulaties gedaan, allebei met een fulltime baan erbij. iedereen vindt het megaleuk, maar niemand wil er zelf een beetje tijd in stoppen. Eigenlijk ben ik er wel aan toe om zelf ook achterover te leunen en me te laten verrassen door de koffer. Maar ja, ik kan niemand dwingen natuurlijk :+
RenRen-zondag 7 augustus 2011 @ 00:07
quote:
1s.gif Op zondag 7 augustus 2011 00:01 schreef Stormqueen het volgende:
Het kost echt geen uren hoor ;) en ik heb wel een beetje zoiets van; princess-a en ik hebben het iets van 50 roulaties gedaan, allebei met een fulltime baan erbij. iedereen vindt het megaleuk, maar niemand wil er zelf een beetje tijd in stoppen. Eigenlijk ben ik er wel aan toe om zelf ook achterover te leunen en me te laten verrassen door de koffer. Maar ja, ik kan niemand dwingen natuurlijk :+
Wacht, ik PM je even hoor :+
SQzondag 7 augustus 2011 @ 00:09
spannend :D
nee, hoeven we verder ook echt geen drama van te maken hoor, zou het alleen leuk vinden als er wat meer initiatief uit andere hoeken kwam :)
Lindytjezondag 7 augustus 2011 @ 09:12
Ik ben vandaag verder niet thuis en moet zo weg voor een shoot, maar kom maar op met die koffer!
Ik wil wel mama zijn :Y

Nu moet ik rennen! Bye bye!
Ninjaninjavrijdag 12 augustus 2011 @ 00:47
Ik doe mee, heb zoveel staan, tijd voor een goede ruilsessie!
Puckzzzvrijdag 12 augustus 2011 @ 08:52
Ik doe ook weer mee :Y Is er al een nieuwe mama of staat de vacature nog open?

moet ik me nog officieel via PM aanmelden?
princess-avrijdag 12 augustus 2011 @ 10:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 00:47 schreef Ninjaninja het volgende:
Ik doe mee, heb zoveel staan, tijd voor een goede ruilsessie!
Ik zet je er tussen. Je bent dan niet meteen aan de beurt omdat je pas net meepost, maar na een tijdje actief meedoen doe je dan mee aan de loting :)

Puckzzz ik PM jou wel even! O+
afiviwoensdag 17 augustus 2011 @ 21:16
Hoi, ik zou ook me ook graag aan willen melden! Ik heb wel een baan en nog een studie ernaast, dus voor fulltime koffermama zou ik misschien te weinig tijd hebben. Maar wellicht kan ik ergens een beetje meehelpen :)
Ninjaninjavrijdag 19 augustus 2011 @ 22:50
Leuk, tof dat ik mee mag doen :)
SQvrijdag 19 augustus 2011 @ 22:52
iedereen mag in principe meedoen, zolang de regels maar in acht worden genomen *O*
heb je lakje trouwens binnen, ninja, bedankt!!!
Ninjaninjavrijdag 19 augustus 2011 @ 23:15
Graag gedaan :)
#ANONIEMdinsdag 23 augustus 2011 @ 10:48
Wanneer gaat de koffer weer rond? *O*
MiniVladinsdag 23 augustus 2011 @ 11:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 augustus 2011 10:48 schreef Sharana_LV het volgende:
Wanneer gaat de koffer weer rond? *O*
Jaaa :)
Ik heb niets te ruilen helaas, maar vond/vind het altijd wel super leuk om de verslagjes te lezen. :D Ik zou overigens ook wel koffermama willen zijn, maar weet niet of ik bekend genoeg ben hierzo en heb zelf ook niet echt wat toe te voegen aan de koffert in geval van nood. :@ Dus weet niet of ik dan wel geschikt ben.
Incantrixdonderdag 25 augustus 2011 @ 11:40
Euhm, ik had me per pm opgegeven bij princess-a, maar moet ik dat nu nog eens doen nu er nieuwe koffermama's zijn? Ik weet ook niet of ik al door de keuring was, ik snap het prima als ik nog een beetje te n00b ben hier :)
SQdonderdag 25 augustus 2011 @ 11:48
als de nieuwe koffermamas geinstalleerd zijn geven we alle namen sowieso door, en zullen we ook nog even een cross-check per PM doen :)
Incantrixdonderdag 25 augustus 2011 @ 11:57
Ooow, top, dan wacht ik rustigjes af :)

En mag ik ook gewoon even *O* doen dat er nieuwe koffermama's zijn gevonden? :)
princess-awoensdag 19 oktober 2011 @ 17:17
Ik ga de nieuwe mama's pm'en om te bespreken wanneer de koffert weer op pad kan *O*

Aangezien er nog niet zó veel nieuwe aanmeldingen zijn vroeg ik me af of er nog dames mee willen doen die zich nog niet hebben aangemeld?
Joysawoensdag 19 oktober 2011 @ 17:19
Ikke *O*
Moet ik pm-en naar iemand ofzo? :P
princess-awoensdag 19 oktober 2011 @ 17:21
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 17:19 schreef Joysa het volgende:
Ikke *O*
Moet ik pm-en naar iemand ofzo? :P
Nee :P Ik heb je er bij gezet. De deelneemsterslijst is nu;

Sharana_LV
Milka82
Nagelschaartje
Incantrix
RenRen
Zoeperzazke
Sokkepok
PriemGirl
Ninjaninja
Puckzzz
Joysa
Diconnected

[ Bericht 0% gewijzigd door princess-a op 19-10-2011 19:37:38 ]
milka82woensdag 19 oktober 2011 @ 17:33
Joehoe,hij gaat weer op pad *O*
Msswoensdag 19 oktober 2011 @ 17:49
Wie zijn nu de nieuwe mama's? :)
princess-awoensdag 19 oktober 2011 @ 17:56
quote:
17s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 17:49 schreef Mss het volgende:
Wie zijn nu de nieuwe mama's? :)
Lindytje en Puckzzz *O*
Msswoensdag 19 oktober 2011 @ 17:58
quote:
17s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 17:56 schreef princess-a het volgende:

[..]

Lindytje en Puckzzz *O*
Oh tof O+
Incantrixdonderdag 20 oktober 2011 @ 07:41
<3

En heuj, willen de vorige koffermama's ook niet gewoon meedoen? :*
SQdonderdag 20 oktober 2011 @ 07:50
puckzzz wel, lindy nie :P
PriemGirldonderdag 20 oktober 2011 @ 08:40
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 07:50 schreef Stormqueen het volgende:
puckzzz wel, lindy nie :P
Vorige ;) Jij en P-a dus :)
SQdonderdag 20 oktober 2011 @ 08:44
oh. Eh jawel!!