abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_80577799
Het vorige deel: Slank # 1016 - Waar we Co uitzwaaien

Voor wie is "Slank de herfst in", ook wel bekend als "Slank <seizoen> in/door" bedoeld?
De Slank-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilootjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben (BMI van 27 of lager).

Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje 'Ik wil ook!'.

Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan! Ga naar Dieet-web en maak daar een account aan. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Dat kun je een keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal een update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst.

Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om de DIEETCLUB of SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM.

Einde dienstmededeling

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje dat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.



Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! Ozzurwais wie must kill joe !!
De OP is hier te vinden.
  woensdag 21 april 2010 @ 22:13:43 #2
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_80577808
fipo.
Niet meer actief op Fok!
pi_80577846
@ CF ja dat meen ik

Ik vind het heel gezellig hier, maar eh, vooral gezellig
  woensdag 21 april 2010 @ 22:16:30 #4
171422 LadyBlack
paint it black
pi_80577927
CF dat plaatje
pi_80577939
Hoi!

Nieuw topic, nieuwe ronde, nieuwe kansen. Ik heb ook een beetje een muffin, maar niet zo erg als op die foto, gelukkig!
  woensdag 21 april 2010 @ 22:17:02 #6
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_80577957
tvp...Het vriendje is nog aan het werk, en hij is aan het schrijven, en hij schrijft het best als hij hardop meepraat. Best grappig. ...using ...using....use the..., net een cd die vastgelopen is.
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_80577991
Ah CF, die foto .

Sjaapje . Wtf, aanklagen die gast (al is het alleen al omdat ie jouw stage nu mooi verpest)

Er stonden hier 4 potten B&J in de vriezer, moeder had ook gezien dat het in de aanbieding was. Maar dat gaat geen probleem zijn, want nu mag ik er maar heel weinig van per keer .

@PF: zo nu en dan iets lekkers is makkelijker vol te houden dan altijd maar streng. De sfeer die hier eerst hing was vooral die van het 'even streng' en dieten, tegenwoordig is het veel meer 'eet gezond en genoeg, en zorg dat je het volhoudt'. Daar hoort een muffin die een vriendje vol trots heeft meegenomen imho ook bij, zo nu en dan wat lekkers kan best, zeker als iemand er moeite voor gedaan heeft.
quote:
Op woensdag 21 april 2010 17:53 schreef P.F het volgende:

[..]

Ik ben onderweg naar mijn ouders, en morgen ben ik de hele dag bij het Amstel.. Vrijdag overdag vrij dus vast wel een gaatje te vinden om af te spreken?
Morgen ben ik juist vrij en vrijdag in Amsterdam (brrr tentamen), dus dat zou dan heel kort worden .
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_80577992
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:14 schreef P.F het volgende:
@ CF ja dat meen ik

Ik vind het heel gezellig hier, maar eh, vooral gezellig
Je mist SHE?

Ik weet 't niet; ondanks alle gezelligheid en incidentele zoete baksels ben ik onderwijl mooi 17 kilo kwijt & counting... Ik geloof best dat het wat sneller had gekund, maar ik denk ook dat veel mensen tijdens het afvallen hun gezonde, plezierige relatie met eten kwijtraken en dat ik er niet eentje van ben
  woensdag 21 april 2010 @ 22:18:04 #9
171422 LadyBlack
paint it black
pi_80578020
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:16 schreef Perruche het volgende:
Hoi!

Nieuw topic, nieuwe ronde, nieuwe kansen. Ik heb ook een beetje een muffin, maar niet zo erg als op die foto, gelukkig!
Als ik zo'n strakke broek aandoe heb ik ook een muffin

Rokjes
pi_80578066
Ik ben vandaag wezen trainen en morgen ga ik weer En ik wil nog een stuk hardlopen

Wie had ook alweer dat verhaal over een mooie huid door sport, geen alcohol, geen koffie, geen suiker? Ik wil best geen suiker etc. eten en sporten.. maar kan dit ook nog als ik wel alcohol en koffie drink Anders hou ik het niet vol
pi_80578218
TVP.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_80578272
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:18 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Als ik zo'n strakke broek aandoe heb ik ook een muffin

Rokjes
Ik ben er trouwens pas hier op Fok! achter gekomen dat zo´n heupvetje een "muffin" is...
Maar inderdaad rokjes, en jurkjes met vestjes, dat camoufleert zo mooi...

P.F.... NU nog hardlopen? Of morgen? Nou ja, succes

Ik ga zo lekker douchen en mn bedje in... truste!
pi_80578318


Nogmaals m'n lijstje:

O: 2 boterhammen selleriesalade
T: appel, banaan
T: klein stukje baklava
L: pistoletje warme pastrami met honingmosterdsaus
T: appel
T: foccacia gerookte kip met tomatensalsa
D: nasi met kip, sperziebonen en klein schepje satésaus
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_80578369
Pief dat was Tink!
Moest er net ook nog aan denken toen ik met de bodylotion aan het smeren was na m'n bad.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_80578437
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:17 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Je mist SHE?

Ik weet 't niet; ondanks alle gezelligheid en incidentele zoete baksels ben ik onderwijl mooi 17 kilo kwijt & counting... Ik geloof best dat het wat sneller had gekund, maar ik denk ook dat veel mensen tijdens het afvallen hun gezonde, plezierige relatie met eten kwijtraken en dat ik er niet eentje van ben
Jaa! Ik vond dat altijd heel fijn!!

Ik frituur best vaak... Maar ik eet bijna nooit snoep/ijs/chips. Ik eet 1 kleine gevulde koek, een handje dropjes en een schaaltje ijs als ik bij mijn ouders ben, dat is 1x per week of zo.

Zelf koop ik dat nooit, dat ik van de week engelse drop had, was omdat mijn moeder die mee had gegeven

Oh, en ik had soesjes in de vriezer, dat doe ik ook niet meer

Dus qua snoep valt het geloof ik mee.. Al drink ik wel graag sinaasappelsap (1-3 glazen per dag. Vaak maar 1 glas) en pickwick green tea ice tea (paar keer in de week een glas). Iedere ochtend 1 glas wil ik er wel inhouden.


Maarrrrrrrr ik frituur dus best vaak En dat is volgens mij echt best wel erg slecht.... Of dat weet ik eigenlijk niet..

En ik eet wel vaak brood/crackers met zoet beleg: daar wil ik van af, maar de sandwichspread die ik had gekocht vond ik ook niet zo lekker

Und....... Frituren is denk ik 2-4 keer per week, friet of wedges, bij het avond eten of als 's snack.

Chips neem ik heel soms een handje op een feestje, maar dat vind ik niet zo

En ik neem 0-2 nespresso's per dag, valt mee, zonder suiker.

Maar ja ik wil dus gezonder, niet dat ik dunner wil maar ik vind het wel stoer als ik helemaal gezond zou eten. Nou ja ik wil wel een beetje dunner, maar plaatselijk. (Buik en voorkant bovenbenen)

Maar ja, als ik toch nog wel redelijk dun ben en het gaat allemaal wel prima, dan is gezond eten toch wel een beetje lastig, al denk ik wel dat ik mij beter zou voelen als ik heel gezond zou eten!

Maar dan weet ik dus niet of ik dan ook nog eens zuivelproducten weg zou moeten laten (ik eet geen vlees, wel vleesvervangers)

Heel verhaal hoor en misschien ben ik wel overdreven maar jaa
pi_80578439
Hoi!
Wat jammer sjaap, zit je ook de hele dag naast die man? Dat is niet leuk en ook helemaal niet meer leerzaam in dit stadium van je studie...

Hier heb ik niet elke dag een eigen kamer, das minder, maar ik vind deze huisarts echt goed voor zn patienten.
pi_80578540
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:23 schreef Perruche het volgende:

[..]

Ik ben er trouwens pas hier op Fok! achter gekomen dat zo´n heupvetje een "muffin" is...
Maar inderdaad rokjes, en jurkjes met vestjes, dat camoufleert zo mooi...

P.F.... NU nog hardlopen? Of morgen? Nou ja, succes

Ik ga zo lekker douchen en mn bedje in... truste!
Ja morgen, heb m'n hardloopschoenen niet mee...

Ik heb ook nog rugvet Hardnekkig is dat!
pi_80578616
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:24 schreef Syrena het volgende:
Pief dat was Tink!
Moest er net ook nog aan denken toen ik met de bodylotion aan het smeren was na m'n bad.
Jaa, ik wil het graag geloven hoor En ik wil ook best een super super body, dat ik zou kunnen hardlopen in zo een mini broekje + topje en dat iedereen dan is van OMG sportief!



Zo maar dan beter
pi_80578648
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:28 schreef P.F het volgende:

[..]

Ja morgen, heb m'n hardloopschoenen niet mee...

Ik heb ook nog rugvet Hardnekkig is dat!
Zoals je het beschrijft lijkt het echt heel erg veel vet, maar volgens mij valt dat best mee

anyway, off to bed.. truste aan iedereen straks, en Sjaap, sterkte moregn met de volgende werkdag, lijkt me vreselijk lastig bij zo'n dokter!

edit - ieuw! @ dat plaatje hierboven, doe mij maar een beetje meer spek hoor
pi_80578714
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:30 schreef Perruche het volgende:

[..]

Zoals je het beschrijft lijkt het echt heel erg veel vet, maar volgens mij valt dat best mee

anyway, off to bed.. truste aan iedereen straks, en Sjaap, sterkte moregn met de volgende werkdag, lijkt me vreselijk lastig bij zo'n dokter!
Ik zag vandaag wat foto's van mijzelf in actie, op zich ben ik niet ontevreden, maar het kan beter
pi_80578728
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:26 schreef P.F het volgende:
Heel verhaal hoor en misschien ben ik wel overdreven maar jaa
Goed, jij mag dan verreweg een van de slanksten van het topic zijn, maar jij eet echt ontzettend rommelig en weinig. Wil je meer commentaar? Bedoel je dat?

Ik vind bijvoorbeeld Nynke of Maria veel beter en gestructureerder eten. En als er dan eens een stuk bananenbrood of cheesecake tussenstaat, dan vind ik het ook flauw om daarover te gaan zeiken. Als je veel sport, kun je best eens iets met witte suiker eten. En zeker als je dan ook nog niet klakkeloos de eerste beste gore supermarktvlaai eet, maar een eigen baksel... Sja, dan voel ik mij een party pooper als ik er wat van zeg
pi_80578747
Whehe, ja ik doelde meer op dat pakje, als ik zou hardlopen zou ik wel een BH aandoen bijv.
pi_80578801
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:32 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Goed, jij mag dan verreweg een van de slanksten van het topic zijn, maar jij eet echt ontzettend rommelig en weinig. Wil je meer commentaar? Bedoel je dat?

Ik vind bijvoorbeeld Nynke of Maria veel beter en gestructureerder eten. En als er dan eens een stuk bananenbrood of cheesecake tussenstaat, dan vind ik het ook flauw om daarover te gaan zeiken. Als je veel sport, kun je best eens iets met witte suiker eten. En zeker als je dan ook nog niet klakkeloos de eerste beste gore supermarktvlaai eet, maar een eigen baksel... Sja, dan voel ik mij een party pooper als ik er wat van zeg
Ja, dat bedoel ik!!!

Ik eet tegenwoordig wel beter/meer. Vaak twee keer avond eten (2 kleine porties) ipv. alleen maar een frietje.
pi_80578883
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:33 schreef P.F het volgende:

[..]

Ja, dat bedoel ik!!!

Ik eet tegenwoordig wel beter/meer. Vaak twee keer avond eten (2 kleine porties) ipv. alleen maar een frietje.
Nah OK, ik wil jou best wat meer commentaar geven Maar ik ga niet bij iedereen vallen over een incidenteel frituurhapje of wat patisserie

Moet je trouwens wel lijsten posten!
  woensdag 21 april 2010 @ 22:35:15 #25
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_80578897
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:32 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Goed, jij mag dan verreweg een van de slanksten van het topic zijn, maar jij eet echt ontzettend rommelig en weinig. Wil je meer commentaar? Bedoel je dat?

Ik vind bijvoorbeeld Nynke of Maria veel beter en gestructureerder eten. En als er dan eens een stuk bananenbrood of cheesecake tussenstaat, dan vind ik het ook flauw om daarover te gaan zeiken. Als je veel sport, kun je best eens iets met witte suiker eten. En zeker als je dan ook nog niet klakkeloos de eerste beste gore supermarktvlaai eet, maar een eigen baksel... Sja, dan voel ik mij een party pooper als ik er wat van zeg


als ik maar niet in Dld ben. Morgen weer eens hardlopen denk ik..
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_80579024
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:26 schreef P.F het volgende:

[..]

Jaa! Ik vond dat altijd heel fijn!!

Ik frituur best vaak... Maar ik eet bijna nooit snoep/ijs/chips. Ik eet 1 kleine gevulde koek, een handje dropjes en een schaaltje ijs als ik bij mijn ouders ben, dat is 1x per week of zo.

Zelf koop ik dat nooit, dat ik van de week engelse drop had, was omdat mijn moeder die mee had gegeven

Oh, en ik had soesjes in de vriezer, dat doe ik ook niet meer

Dus qua snoep valt het geloof ik mee.. Al drink ik wel graag sinaasappelsap (1-3 glazen per dag. Vaak maar 1 glas) en pickwick green tea ice tea (paar keer in de week een glas). Iedere ochtend 1 glas wil ik er wel inhouden.


Maarrrrrrrr ik frituur dus best vaak En dat is volgens mij echt best wel erg slecht.... Of dat weet ik eigenlijk niet..

En ik eet wel vaak brood/crackers met zoet beleg: daar wil ik van af, maar de sandwichspread die ik had gekocht vond ik ook niet zo lekker

Und....... Frituren is denk ik 2-4 keer per week, friet of wedges, bij het avond eten of als 's snack.

Chips neem ik heel soms een handje op een feestje, maar dat vind ik niet zo

En ik neem 0-2 nespresso's per dag, valt mee, zonder suiker.

Maar ja ik wil dus gezonder, niet dat ik dunner wil maar ik vind het wel stoer als ik helemaal gezond zou eten. Nou ja ik wil wel een beetje dunner, maar plaatselijk. (Buik en voorkant bovenbenen)

Maar ja, als ik toch nog wel redelijk dun ben en het gaat allemaal wel prima, dan is gezond eten toch wel een beetje lastig, al denk ik wel dat ik mij beter zou voelen als ik heel gezond zou eten!

Maar dan weet ik dus niet of ik dan ook nog eens zuivelproducten weg zou moeten laten (ik eet geen vlees, wel vleesvervangers)

Heel verhaal hoor en misschien ben ik wel overdreven maar jaa
Ik vind dat er hier nog best wel streng op lijstjes gereageerd wordt - te weinig én te veel eten allebei. loveli heeft altijd voedselwijsheden, en Cf ook, en ik soms...

Maar goed, je vraagt hier of frituren slecht is ik neem aan dat je dat toch wel weet als je een beetje ingelezen bent in het topic?

als je meer commentaar wilt op je eten zou ik als ik jou was vaker lijstjes posten.
Kwak
  woensdag 21 april 2010 @ 22:42:20 #27
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_80579236
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:32 schreef ColdFeet het volgende:

Ik vind bijvoorbeeld Nynke of Maria veel beter en gestructureerder eten.
Oh dankjewel! Ik vind naast Nynke staan best wel een compliment in deze


PF: misschien wat vaker lijstjes posten? Dan zie je zelf ook overduidelijk wel wat er beter kan lijkt me, maar dat kunnen wij dan ook hard roepen

Wat betreft streng: mja, bij de één werkt alles-of-niets wel, bij de ander (de meesten denk ik) niet.

Mijn huidige streven is: een lekkere gezonde leefstijl creëren, mét sport, liefst iedere dag groenten, en zo gezond mogelijk, maar niet alles ontzien. Ik merk aan mezelf dat gezonder eten af en toe wel mag (cola in het weekend bijv. ) dus daar valt nog te verbeteren. Verder wil ik mezelf bewúst niet alles ontzeggen, omdat eten idd leuk moet blijven. Daarom heb ik nu gekozen om naast Zumba ook te fitnessen, kijken of dat de balans weer tof maakt om mn buikblub weg te krijgen Veel sporten is fijn om diverse redenen: ik doe (nu!) iets wat ik leuk vind, er is die leuke blijheids-boost, én ik voel me minder schuldig als ik wat slechts eet

Blaaa!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_80579334
TVP!
Ik bedacht toevallig vandaag nog dat het hier vroeger een stuk strenger was. Nu wordt er enorm opgelet dat mensen niet te weinig eten, terwijl er soms ook gezondigd wordt bij het leven en daar haast niks over gezegd wordt. Op zich weten mensen dan ook wel dat het niet goed is, dus hoef je dat misschien ook minder snel te zeggen, maar toch.

En nu ga ik snel verder leren want ik heb morgen tentamen.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_80579587
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:44 schreef Mini_rulez het volgende:
TVP!
Ik bedacht toevallig vandaag nog dat het hier vroeger een stuk strenger was. Nu wordt er enorm opgelet dat mensen niet te weinig eten, terwijl er soms ook gezondigd wordt bij het leven en daar haast niks over gezegd wordt. Op zich weten mensen dan ook wel dat het niet goed is, dus hoef je dat misschien ook minder snel te zeggen, maar toch.

En nu ga ik snel verder leren want ik heb morgen tentamen.
Klopt wel, ik weet dat er bij mijn lijstjes werd gezegd dat ik wel erg veel at en dat 2 bananen per dag toch wel erg veel was. Ter info: de lijstjes toen waren vergelijkbaar met het lijstje van vandaag.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  woensdag 21 april 2010 @ 22:49:06 #30
171422 LadyBlack
paint it black
pi_80579608
Precies, lijstjes posten PF anders weten de goeroe's ook niet wat je eet

Mijne is geworden:
O: bak kwark met noten en honing
T: cappuccino
L: 2 boterhammen, pindakaas en jam
T: kapje brood met pindakaas
D: zilvervliesrijst, sperziebonen, courgette & vegaschnitzel
T: mini-cappuccino met muffin
T: advocaatje

Waar de dag karig maar gezond begon, heb ik dat vanavond ruimschoots weer gecompenseerd, maar ik ben vooralsnog wel tevreden met hoe ik tegenwoordig eet Ik snap daarom ook Nouk wel bijvoorbeeld. Je wilt natuurlijk liever niet je complete eetpatroon omgooien, dus de speerpunten aanpakken is dan een heel goed begin
  woensdag 21 april 2010 @ 22:50:14 #31
3185 Adelante
To let it go now
pi_80579665


Dit is een mooi doel P.F
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
pi_80579719
Wat let de mensen die vinden dat er niet streng genoeg gereageerd wordt, om dat zelf te gaan doen?
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  woensdag 21 april 2010 @ 22:52:02 #33
171422 LadyBlack
paint it black
pi_80579754
Nou ik ben wel blij dat er vooral wordt gelet op gezond eten en ook dat je op een verantwoorde manier aan je kcals moet komen!

Heeft mijn ogen wel geopend op meerdere vlakken
En ik heb voor mezelf voor in de toekomst ook nog wel wat verbeterpunten, maar wil dit er eerst even in laten slijten zeg maar. En dan als dit normaal is, schrap ik weer iets wat vervangen kan worden door iets gezonders!
pi_80580086
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:35 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Nah OK, ik wil jou best wat meer commentaar geven Maar ik ga niet bij iedereen vallen over een incidenteel frituurhapje of wat patisserie

Moet je trouwens wel lijsten posten!
Dank!

O jee.. Ik ga even hard nadenken hoor!

O: 2 witte kadetjes met op ieder een gebakken ei,
half bakje aardbeien met een beetje suiker,
volkoren boterham met sandwich spread
2 glazen sinaasappelsap
1 nespresso

L: 8 soesjes. en daarna was het pak leeg en was ik misselijk

T: nespresso

T: 1 kleine gevulde koek, handje dropjes, speculaasje (heeee, ik was bij mijn ouders!), glas icea tea clear green

D: groene asperges met parmezaanse? kaas, 3 mini vegaburgertjes, gevulde pasta met noten/kaas
glas clear green ice tea

T: schaaltje ben en jerries cookie dough (heee ijs, ik was bij mijn ouders!)
capuchinno met magere melk en zonder suiker


Het ontbijt was nog al rijkelijk normaal zou ik volkoren boterhammen nemen en volkoren crackers. Het ijs doe ik alleen bij mijn ouders, net als de koekjes. De soesjes had ik open gemaakt omdat mijn ouders maandag op visite waren en toen zag ik de rest van het pak en dacht ik, ach, ik neem er een paar. En daarna, ach, het pak is nu toch al bijna leeg dan eet ik alles maar op

Dat was vandaag!
  woensdag 21 april 2010 @ 22:58:24 #35
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_80580097
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wat let de mensen die vinden dat er niet streng genoeg gereageerd wordt, om dat zelf te gaan doen?
Scherp! Is wel zo denk ik.

Ik heb het idee dat de meeste 'vaste' posters hier intussen wel weten hoe het moet. Er is een groot verschil tussen weten hoe het moet en het dóen, maar bij mij werkt het iig veelal zo: als ik er aan toe ben gaat het goed. Als ik stressbal voor mn studie ofzo wil ik niet extra stressen om m'n eten en word ik obstinaat

Neemt niet weg dat ik nog steeds veel nieuwe dingen leer van mensen hier, dus ik post meestal nog wel braaf mn lijstjes. Vooral als ik het idee heb een goede dag gehad te hebben vind ik dat erg leerzaam - soms zijn dingen ongezonder dan je denkt. Als je al wéét dat iets ongezond is, waarom zou iemand je dan nog met de mattenklopper moeten geven? Dat kan je dan het beste zelf doen.

De meesten weten nu heus zelf wel dat frituren niet gezond is, eggy burgers ( ) geen gezonde keuze zijn, en twee bananen per dag veel zetmeel e.d. is. Ik voel me dan meestal niet bijzonder geroepen om die mensen verbaal te spanken Ik doe dat bij mezelf dan wel als ik mn broek strakker voel zitten
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_80580147
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:37 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Ik vind dat er hier nog best wel streng op lijstjes gereageerd wordt - te weinig én te veel eten allebei. loveli heeft altijd voedselwijsheden, en Cf ook, en ik soms...

Maar goed, je vraagt hier of frituren slecht is ik neem aan dat je dat toch wel weet als je een beetje ingelezen bent in het topic?

als je meer commentaar wilt op je eten zou ik als ik jou was vaker lijstjes posten.
Hmmm... Ik dacht dat het mee viel als je heet en snel frituurt..... Aangezien mijn frituurpan nog even vol is als eerst gaat er niet echt veel vet uit.. (In vergelijking met gebakken aardappels! En je hebt vet nodig, maar anders zou ik niet weten waar ik vet vandaan zou halen)
pi_80580159
Ik vind het op zich wel prima dat het niet zo streng meer is.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_80580280
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wat let de mensen die vinden dat er niet streng genoeg gereageerd wordt, om dat zelf te gaan doen?
Nou ik zei iets over een muffin en ik het werd niet gewaardeerd
pi_80580490
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:59 schreef P.F het volgende:

[..]

Hmmm... Ik dacht dat het mee viel als je heet en snel frituurt..... Aangezien mijn frituurpan nog even vol is als eerst gaat er niet echt veel vet uit.. (In vergelijking met gebakken aardappels! En je hebt vet nodig, maar anders zou ik niet weten waar ik vet vandaan zou halen)
frituurvet is niet gezond vet - relatief veel verzadigd en transvet....

plus je hebt vit. d en a nodig uit gewone boter of margarine. zit niet zoveel van in olijfolie enzo...
Kwak
pi_80580495
Hoera, ik heb een voldoende voor één van mijn laatste tentamens!
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_80580532
Hmmm... gister!

O: bekertje yoghurt to go, met muesli
glas sinaasappelsap
L: pakje drinkontbijt naturel (500 ml)
T: tompouce
T: 2 biertjes (2 x 0,3)
T: 2 bruine boterhammen hagelslag
T: glas sinaasappelsap
T: halve zak voorgesneden winterpeen
T: barra
T: biertje (0,5), flesje strongbow
T: wit kadetje + kleine hamburger + curry + sla

Dit was een rare dag, de tompouce was van een verjaardag, ik had 3 stressvolle dingen die dag zonder echt pauze en had totaal niet stil gestaan bij *echt* eten.

Biertjes waren op een terrasje, vergadering nabespreken

Hm.. O ja en ik was naar de bios daar drink ik meestal 1-2 biertjes en dan iets van cherrytomaatjes er bij.

Ook weer een rare dag!
pi_80580571
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:50 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]

Dit is een mooi doel P.F
Ja !
pi_80580613
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:42 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Oh dankjewel! Ik vind naast Nynke staan best wel een compliment in deze


PF: misschien wat vaker lijstjes posten? Dan zie je zelf ook overduidelijk wel wat er beter kan lijkt me, maar dat kunnen wij dan ook hard roepen

Wat betreft streng: mja, bij de één werkt alles-of-niets wel, bij de ander (de meesten denk ik) niet.

Mijn huidige streven is: een lekkere gezonde leefstijl creëren, mét sport, liefst iedere dag groenten, en zo gezond mogelijk, maar niet alles ontzien. Ik merk aan mezelf dat gezonder eten af en toe wel mag (cola in het weekend bijv. ) dus daar valt nog te verbeteren. Verder wil ik mezelf bewúst niet alles ontzeggen, omdat eten idd leuk moet blijven. Daarom heb ik nu gekozen om naast Zumba ook te fitnessen, kijken of dat de balans weer tof maakt om mn buikblub weg te krijgen Veel sporten is fijn om diverse redenen: ik doe (nu!) iets wat ik leuk vind, er is die leuke blijheids-boost, én ik voel me minder schuldig als ik wat slechts eet

Blaaa!
Ja jij gaat echt heel goed! Maar dat is omdat je wat stabieler bent/eet dan ik..

Zelfde aanpak werkt dus sowieso niet bij iedereen, maar dat is op zich ook prima!
pi_80580629
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:58 schreef P.F het volgende:

[..]

Dank!

O jee.. Ik ga even hard nadenken hoor!

O: 2 witte kadetjes met op ieder een gebakken ei,
half bakje aardbeien met een beetje suiker,
volkoren boterham met sandwich spread
2 glazen sinaasappelsap
1 nespresso
das een flink ontbijt. beter geen witbrood, beter geen suiker op je aardbeien, 2 glazen sap is een beetje veel.
quote:
L: 8 soesjes. en daarna was het pak leeg en was ik misselijk
T: nespresso
T: 1 kleine gevulde koek, handje dropjes, speculaasje (heeee, ik was bij mijn ouders!), glas icea tea clear green
ik zie suiker suiker suiker suiker en een beetje verzadigd vet...
quote:
D: groene asperges met parmezaanse? kaas, 3 mini vegaburgertjes, gevulde pasta met noten/kaas
glas clear green ice tea
je hebt nu alles dubbelop: groente, eiwti, eiwti, koolhydraten, eiwit. allen de pasta met noten/kaas en groente is een maaltijd, of de vegaburgers met groente is een maaltijd. als je toch streng gaat kijken

zoiets? op je asperges na ook erg weinig groente vandaag...
Kwak
pi_80580725
Die noten kaas zit in de pasta! Van die kussentjes zijn dat..

En er was een beetje kaas over de asperges heen gegooit, niet heel veel.

Lijkt mij niet handig om alleen A/G of G/V te eten?? (De V staat voor vega )

En ik weet het van dat ontbijt, dat doe ik hooguit een keer in de week, als ik de tijd heb.. En dan meestal gekookte eieren etc.
  woensdag 21 april 2010 @ 23:11:06 #46
236335 neen
schone schijn
pi_80580740
Eigenlijk moet ik ook eens lijstjes blijven posten, maarja je weet hoe dat gaat hè

Nu maar weer eens mee beginnen dan(
O: 2 broodjes pindakaas
T: 2 koffie
L: kopje kippensoep, 2 broodjes pindakaas, appel
T: 2 koffie, sinaasappel
D: Indisch
T: 3 biertjes, wat water

en ook een tvp dit
het lijkt niet wat het is
pi_80580870
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:06 schreef Ewelina het volgende:
Hoera, ik heb een voldoende voor één van mijn laatste tentamens!
Gefeliciteerd!
pi_80580885
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:07 schreef P.F het volgende:
Hmmm... gister!

O: bekertje yoghurt to go, met muesli
glas sinaasappelsap
L: pakje drinkontbijt naturel (500 ml)
T: tompouce
T: 2 biertjes (2 x 0,3)
T: 2 bruine boterhammen hagelslag
T: glas sinaasappelsap
T: halve zak voorgesneden winterpeen
T: barra
T: biertje (0,5), flesje strongbow
T: wit kadetje + kleine hamburger + curry + sla

Dit was een rare dag, de tompouce was van een verjaardag, ik had 3 stressvolle dingen die dag zonder echt pauze en had totaal niet stil gestaan bij *echt* eten.

Biertjes waren op een terrasje, vergadering nabespreken

Hm.. O ja en ik was naar de bios daar drink ik meestal 1-2 biertjes en dan iets van cherrytomaatjes er bij.

Ook weer een rare dag!
voorbereid zijn en een plan hebben is het halve werk. kijk je weleens alvast in je agenda voor de volgende dag? en weet je dan van te voren waar je wanneer heen moet? dan kun je toch ook zorgen dat je eten meeneemt van huis?

(bier) drinken = sowieso slecht voor de lijn. alles wat je eet bij alcohol komt direct in je vetreserves, omdat je lichaam als eerste prioriteit heeft om de alcohol (=gifstof) uit je lijf te krijgen.

complimenten voor de winterpeen

maar volgens mij weet je best wat er bij jou aan schort: regelmaat, voedzaamheid en teveel drinken (5 alcoholische consumpties (0,5 bier telt voor 2) + gebakje + snakckvoer + geen normaal eten = niet goed voor je gezondheid en vetjes.... vrij simpel)

maar de vraag is denk ik of je de moeite wilt doen om structuur aan te brengen in je hectische leven - je bént nu eenmaal een beetje fladderig in alles wat je doet, en aanpassing vraagt inspanning. dan telt een argument als "rare dag" "niet stilgestaan bij" "geen boodschappen gedaan" "jamaar ik was bij mijn ouders" niet
Kwak
pi_80580913
Ik weet alleen niet of het zin heeft om 2 rare dagen te beoordelen..
pi_80580947
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:10 schreef P.F het volgende:
Die noten kaas zit in de pasta! Van die kussentjes zijn dat..

En er was een beetje kaas over de asperges heen gegooit, niet heel veel.

Lijkt mij niet handig om alleen A/G of G/V te eten?? (De V staat voor vega )

En ik weet het van dat ontbijt, dat doe ik hooguit een keer in de week, als ik de tijd heb.. En dan meestal gekookte eieren etc.


de pasta met kaas en noten telt als Carbs/Eiwit en dan moet je er idd wel groente bij nog. als de kaas op de asperges maar n beetje was dan is t niet gek. De vegaburgers zijn een beetje overdreven erbij, je had al kaas en noten in de pasta...
Kwak
pi_80580967
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:50 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]

Dit is een mooi doel P.F
Ik vind dat iets te gespierd. Vooral die bovenarmen vind ik minder mooi.
pi_80581279
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:14 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

voorbereid zijn en een plan hebben is het halve werk. kijk je weleens alvast in je agenda voor de volgende dag? en weet je dan van te voren waar je wanneer heen moet? dan kun je toch ook zorgen dat je eten meeneemt van huis?

(bier) drinken = sowieso slecht voor de lijn. alles wat je eet bij alcohol komt direct in je vetreserves, omdat je lichaam als eerste prioriteit heeft om de alcohol (=gifstof) uit je lijf te krijgen.

complimenten voor de winterpeen

maar volgens mij weet je best wat er bij jou aan schort: regelmaat, voedzaamheid en teveel drinken (5 alcoholische consumpties (0,5 bier telt voor 2) + gebakje + snakckvoer + geen normaal eten = niet goed voor je gezondheid en vetjes.... vrij simpel)

maar de vraag is denk ik of je de moeite wilt doen om structuur aan te brengen in je hectische leven - je bént nu eenmaal een beetje fladderig in alles wat je doet, en aanpassing vraagt inspanning. dan telt een argument als "rare dag" "niet stilgestaan bij" "geen boodschappen gedaan" "jamaar ik was bij mijn ouders" niet
Morgen:
opstaan [ontbijt]
college
pauze [lunch]
college
trainen
pannenkoeken eten [diner] + wijn drinken
meer wijn drinken

Dat is de planning, ik heb namelijk afgesproken om pannenkoeken te gaan eten en naar een feestje te gaan. En ja, daar zal gedronken worden [elke donderdag] Maar goed wie weet hou ik het bij een paar dan is het winkelen met mijn moeder vrijdag ook nog gezellig.

Ik heb dus een aantal momenten waarop ik drink, tijdens de bioscoop [1-2 biertjes], op donderdag en na een vergadering [1 keer in de 2 weken] o ja en soms op zaterdag want dan is er ook een feest. Maar ja ik vind 1 echte drinkdag meer dan genoeg dus het wordt dan geen dubbel feest. Maar vaak vind ik het leuk om in het weekend met de auto te gaan dan drink ik niets.

O trouwens 0,5 bier telt niet voor 2. In ieder geval, als ik dat zeg is niemand dat er mee eens

Vrijdag:
opstaan [ontbijt]
beetje bijkomen/studeren
naar de stad, winkelen oid met mama [lunchen]
dan vroeg eten [diner]
werken (5 tot 9?)
dan weer eten [diner]

Zaterdag:
opstaan [ontbijt]
beetje studeren
[lunchen]
wedstrijd!!
frietje halen oid blijf de hele dag daar[diner]
wedstrijd!!
...naar een verjaardag... ? [maar met de auto denk ik!]
feest
pi_80581396
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:15 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

de pasta met kaas en noten telt als Carbs/Eiwit en dan moet je er idd wel groente bij nog. als de kaas op de asperges maar n beetje was dan is t niet gek. De vegaburgers zijn een beetje overdreven erbij, je had al kaas en noten in de pasta...
Jij eet er dan toch ook gewoon nog vlees bij? Lijkt mij?

Het zijn van die viezige albert heyn pasta dingen, ravioli volgens mij, ik neem er altijd maar 4 of 5.. ik hou niet van pasta

zo iets:


en er waren nog maar 10 asperges of zo, dus daar zou ik niet op kunnen leven. nou ja het is niet zo dat m'n moeder 30 aspergers p.p. kookt of zo van asperges eet je meestal wel weinig volgens mij..
pi_80581437
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:14 schreef kwakz0r het volgende:

maar de vraag is denk ik of je de moeite wilt doen om structuur aan te brengen in je hectische leven - je bént nu eenmaal een beetje fladderig in alles wat je doet, en aanpassing vraagt inspanning. dan telt een argument als "rare dag" "niet stilgestaan bij" "geen boodschappen gedaan" "jamaar ik was bij mijn ouders" niet
QFT. 't Is fijn dat je van nature zo slank bent, PF, maar dat garandeert op de lange termijn echt niet dat je gezond blijft als je zoveel rommel eet
  woensdag 21 april 2010 @ 23:28:06 #55
236335 neen
schone schijn
pi_80581458
0,5 krat bier zeker

structuur is ook een beetje mijn probleem gok ik, nou ja geen vaste structuur is ook een soort structur
het lijkt niet wat het is
pi_80581465
Omdat ik zo eerlijk ben om mijn laatste 2 dagen te vertellen [waardoor ik dacht HEY, ik moet weer gezond eten]
is nu de aanname dat ik ALTIJD ongezond eet.

Neen!
pi_80581504
O ik ben niet echt van nature heel slank hoor, ik heb ooit ook >10kg meer gewogen Niet dat ik toen dik was, maar ik kan heus niet alles eten hoor!

Ik eet nu gewoon van alles iets minder, maar nu nog wat gezonder
  woensdag 21 april 2010 @ 23:29:12 #58
236335 neen
schone schijn
pi_80581510
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:28 schreef P.F het volgende:
Omdat ik zo eerlijk ben om mijn laatste 2 dagen te vertellen [waardoor ik dacht HEY, ik moet weer gezond eten]
is nu de aanname dat ik ALTIJD ongezond eet.

Neen!
het lijkt niet wat het is
pi_80581540
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:29 schreef neen het volgende:

[..]




Ja ik voel mij een beetje de neen van dit topic, maar die is er al, dus wie ben ik dan !!!!
pi_80581596
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:29 schreef P.F het volgende:
O ik ben niet echt van nature heel slank hoor, ik heb ooit ook >10kg meer gewogen

Ik eet nu gewoon van alles iets minder, maar nu nog wat gezonder
Ja maar dat is het juist; de ene dag eet je belachelijk weinig, de andere dag weer veel teveel of drink je teveel. Je zou eens naar een soort schema van, zeg, 2000 kcal per dag plus sport moeten gaan en dan gewoon gezond & regelmatig eten. Omdat het voor de lange termijn fijn is als je jezelf een normaal eetpatroon aanleert.

En verder kun je alle commentaar gewoon tegenspreken, natuurlijk
  woensdag 21 april 2010 @ 23:31:46 #61
236335 neen
schone schijn
pi_80581598
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:30 schreef P.F het volgende:

[..]



Ja ik voel mij een beetje de neen van dit topic, maar die is er al, dus wie ben ik dan !!!!
We kunnen wel doen wie er het minste bier drinkt deze week
het lijkt niet wat het is
  woensdag 21 april 2010 @ 23:32:13 #62
3185 Adelante
To let it go now
pi_80581608
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:30 schreef P.F het volgende:

[..]



Ja ik voel mij een beetje de neen van dit topic, maar die is er al, dus wie ben ik dan !!!!
Neennette
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
pi_80581635
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:28 schreef P.F het volgende:
Omdat ik zo eerlijk ben om mijn laatste 2 dagen te vertellen [waardoor ik dacht HEY, ik moet weer gezond eten]
is nu de aanname dat ik ALTIJD ongezond eet.

Neen!
jij miste SHE en haar reacties toch? dat was ook altijd degene die riep dat dingen smoesjes waren. ook al zijn de laattse twee dagen niet representatief, je hebt echt OVERAL een weerwoord op of een reden voor. en het punt is: het zijn ook allemaal wel redenen, maar die redenen bij elkaar zijn er teveel. als je gezonder wilt eten tenminste.

je zult keuzes moeten maken. wil je s avonds drinken? dan gene gebakje op die verjaardag, etc.

en met een plan bedoel ik dat je dan ook daadwerkelijk boodschappen in huis hebt, zodat je sochtends lunch en fruit en salade kan maken en inpakken en meenemen... dat helpt gewoon.
Kwak
pi_80581656
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:11 schreef neen het volgende:
Eigenlijk moet ik ook eens lijstjes blijven posten, maarja je weet hoe dat gaat hè

Nu maar weer eens mee beginnen dan(
O: 2 broodjes pindakaas
T: 2 koffie
L: kopje kippensoep, 2 broodjes pindakaas, appel
T: 2 koffie, sinaasappel
D: Indisch
T: 3 biertjes, wat water

en ook een tvp dit
Dat doe je heel netjes! In vergelijking met mij dus Voetbal is slecht voor de lijn!
pi_80581669
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:16 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik vind dat iets te gespierd. Vooral die bovenarmen vind ik minder mooi.
Volgens mij heeft die over 10 jaar inderdaad van die SJP- of Madonna-armen
pi_80581683
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:26 schreef P.F het volgende:

[..]

Jij eet er dan toch ook gewoon nog vlees bij? Lijkt mij?

Het zijn van die viezige albert heyn pasta dingen, ravioli volgens mij, ik neem er altijd maar 4 of 5.. ik hou niet van pasta

zo iets:
[ afbeelding ]

en er waren nog maar 10 asperges of zo, dus daar zou ik niet op kunnen leven. nou ja het is niet zo dat m'n moeder 30 aspergers p.p. kookt of zo van asperges eet je meestal wel weinig volgens mij..
ik eet geen kaas, maar ik heb geleerd dat zoiets als witlof met ham en kaas voor groente en vlees telt, door de ham en kaas, zelfs als je maar drie plakjes ham eet en ofzo...

tip 1 voor je lijstjes: hoeveelheden noemen. dan maakt gefundeerde kritiek ook wat makkelijker...
Kwak
  woensdag 21 april 2010 @ 23:34:36 #67
171422 LadyBlack
paint it black
pi_80581694
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:28 schreef P.F het volgende:
Omdat ik zo eerlijk ben om mijn laatste 2 dagen te vertellen [waardoor ik dacht HEY, ik moet weer gezond eten]
is nu de aanname dat ik ALTIJD ongezond eet.

Neen!
Voortaan je lijstjes posten en dan zien wij dat ook

En inderdaad, alles tegenspreken is ook een kunst, maar dat is vast de reden waarom mensen niet op alles in lijstjes reageren. Soms is er een reden voor uitschieters
pi_80581696
Die boodschappen heb ik!

Ik dacht dat jullie de uitleg fijn vonden maar die zal ik wel achterwege laten..
pi_80581724
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:31 schreef neen het volgende:

[..]

We kunnen wel doen wie er het minste bier drinkt deze week
Het vervelende van alcohol, het is zo gezellig, en lekker!
pi_80581728
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:34 schreef P.F het volgende:
Die boodschappen heb ik!

Ik dacht dat jullie de uitleg fijn vonden maar die zal ik wel achterwege laten..
Ja hoor eens! Jij wilt dat er hier strenger wordt gedaan, maar als het tegen jou gericht is, ga je piepen
pi_80581733
Voor alles uitleg geven is eigenlijk een andere manier om te zeggen "geen kritiek geven want ik weet zelf ook wel dat het slecht is, maar..."
Are you pondering what I'm pondering?
  woensdag 21 april 2010 @ 23:36:57 #72
236335 neen
schone schijn
pi_80581765
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:35 schreef P.F het volgende:

[..]

Het vervelende van alcohol, het is zo gezellig, en lekker!
Ja en dan is er ook nog eens veel voetbal en tja, bij voetbal hoort ook dorst.
het lijkt niet wat het is
pi_80581797
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:34 schreef P.F het volgende:
Die boodschappen heb ik!

Ik dacht dat jullie de uitleg fijn vonden maar die zal ik wel achterwege laten..
doe nou niet zo gepikeerd zeg. het topic zou wel heel erg snel gaan als iedereen 5 posts nodig heeft om alles uit te leggen nadat er (gevraagde) kritiek is gegeven. (als ik t me goed herinner deed ik tegen SHE precies hetzelfde. ik had overal een reden voor...)

edit: CF en mini zeggen t duidelijker

als je in je lijstje zet: 4 stukjes ravioli, tien asperges met een klein beetje parmezaanse kaas en 3 kleine vegaburgers is dat duidelijker dan wanneer je dat zonder hoeveelheden zet. dan hoef je niet uitgebreid alles te verantwoorden...

en ik blijf erbij dat als je echt gezonder wilt leven de redenen "ik ben bij mn ouders" "ik had een drukke dag" en "maar ikdrink altijd in de bioscoop" gewoon niet goed genoeg zijn. je kan er best voor kiezen om iets te doen, maar je zult je in die keuzes moeten beperken.

ik heb t idee dat je gewoon nikis aan wilt nemen van mij omdat ik t zelf nog niet allemaal goed doe ofzo
Kwak
pi_80581800
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:35 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Ja hoor eens! Jij wilt dat er hier strenger wordt gedaan, maar als het tegen jou gericht is, ga je piepen
Ik piep niet, ik leg het alleen uit. Ik kan natuurlijk niet van te voren weten waar iemand over gaat vallen anders had ik het er al wel bijgezet.

Het lijkt mij namelijk niet dat je op je avond eten moet gaan bezuinigen [AGV aanhouden.. ] dat ik geen vlees eet wil niet zeggen dat ik dan ook geen rijst of zo eet.
pi_80581850
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:38 schreef P.F het volgende:

[..]

Ik piep niet, ik leg het alleen uit. Ik kan natuurlijk niet van te voren weten waar iemand over gaat vallen anders had ik het er al wel bijgezet.

Het lijkt mij namelijk niet dat je op je avond eten moet gaan bezuinigen [AGV aanhouden.. ] dat ik geen vlees eet wil niet zeggen dat ik dan ook geen rijst of zo eet.
het ging niet om de A, het ging om de V in de pasta, en ik kon niet weten dat je er maar zo weinig van at.
alleen VG is trouwens niet zo vreemd hoor.

en je piept. als je vraagt om kritiek dan gaan er natuurlijk mensen over dingen vallen waarvan je het van te voren nog niet weet, anders had je toch niet om de blik van een ander dan jezelf gevraagd, als je alles al weet?
Kwak
  woensdag 21 april 2010 @ 23:41:14 #76
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_80581898
PFje, als de afgelopen twee dagen niet representatief zijn en je die niet als uitgangspunt wilt nemen voor commentaar, moet je ze ook gewoon niet posten! Begin dan met het posten van een 'normale' dag Al komt het veelal inderdaad wel over alsof je ietwat chaotisch leeft, dus dat dit soort dagen wel vaker voorkomen. Gewoon, omdat je leuke feestjes hebt of bij je ouders bent of je planning in de soep loopt. Kan zijn dat dat in de praktijk minder is, maar dat is het beeld geloof ik wat hier over komt

Ik heb trouwens ook wel eens chaotische dagen hoor! Vooral als ik vroeg op moet / vergeten ben brood te maken, etc. Dan ren ik vaak voor mn werk nog de AH in om brood te halen, of ik haal een volkorenpuntje met beleg ofzo. Daar koop ik dan smoothie of melk bij en kom ik toch aan genoeg Het is af en toe wat puzzelen als je heen en weer moet vliegen, maar het kan meestal wel denk ik!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_80581909
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:38 schreef P.F het volgende:

[..]

Ik piep niet, ik leg het alleen uit. Ik kan natuurlijk niet van te voren weten waar iemand over gaat vallen anders had ik het er al wel bijgezet.

Het lijkt mij namelijk niet dat je op je avond eten moet gaan bezuinigen [AGV aanhouden.. ] dat ik geen vlees eet wil niet zeggen dat ik dan ook geen rijst of zo eet.
Nou ja, jij valt over Goodbye's muffin, terwijl jouw eigen lijstjes om te huilen zijn. En me dunkt dat er heel wat mensen zijn hier die niet bezuinigen op hun avondeten en die heus niet elke dag AGV eten.

Kom op zeg. Denk even na, PF'je. Je begint nu echt een beetje onzin uit te kramen!
pi_80581962
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:37 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

doe nou niet zo gepikeerd zeg. het topic zou wel heel erg snel gaan als iedereen 5 posts nodig heeft om alles uit te leggen nadat er (gevraagde) kritiek is gegeven.

als je in je lijstje zet: 4 stukjes ravioli, tien asperges met een klein beetje parmezaanse kaas en 3 kleine vegaburgers is dat duidelijker dan wanneer je dat zonder hoeveelheden zet. dan hoef je niet uitgebreid alles te verantwoorden...

en ik blijf erbij dat als je echt gezonder wilt leven de redenen "ik ben bij mn ouders" "ik had een drukke dag" en "maar ikdrink altijd in de bioscoop" gewoon niet goed genoeg zijn. je kan er best voor kiezen om iets te doen, maar je zult je in die keuzes moeten beperken.

ik heb t idee dat je gewoon nikis aan wilt nemen van mij omdat ik t zelf nog niet allemaal goed doe ofzo
Nee joh ik ben helemaal niet gepikeerd,

ik zie dan alleen dat je het "verkeerd" begrijpt, ik dacht achteraf: o shit kwak eet natuurlijk een berg pasta, die denkt dat ik een bord vol heb zitten wegkanen! maar daar stond ik niet bij stil omdat een klein schepje pasta/rijst voor mij normaal is.

En ik snap nu dat de hoeveelheden er bij zetten handig is, maar als ik dat nog niet heb gedaan, en het wordt anders opgevat, dan zet ik dat recht. zodat ik de volgende keer het er wel bijzet, maar ja ik kan niet terug in de tijd. net als dat ik nu niet meer gezond kan eten voor gister

En natuurlijk moet je niet alle lijstjes met 5 posts uitleggen, maar ik post nu een lijstje en dat is niet duidelijk, nou dan heb ik de volgende keer 3 posts nodig en die keer daarna 1.

En ik ben echt niet gepikeerd hoor Ik ben net zo vrolijk als net! Ik ga niet op m'n hoede zijn of zo... Ik heb volgens mij gewoon een lijstje gepost en daarna uitleg gegeven.
  Vis een optie? woensdag 21 april 2010 @ 23:44:41 #79
70532 loveli
N
pi_80582029
muffinvp
crap in = crap out
pi_80582074
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:41 schreef MariaEtcetera het volgende:
PFje, als de afgelopen twee dagen niet representatief zijn en je die niet als uitgangspunt wilt nemen voor commentaar, moet je ze ook gewoon niet posten! Begin dan met het posten van een 'normale' dag Al komt het veelal inderdaad wel over alsof je ietwat chaotisch leeft, dus dat dit soort dagen wel vaker voorkomen. Gewoon, omdat je leuke feestjes hebt of bij je ouders bent of je planning in de soep loopt. Kan zijn dat dat in de praktijk minder is, maar dat is het beeld geloof ik wat hier over komt

Ik heb trouwens ook wel eens chaotische dagen hoor! Vooral als ik vroeg op moet / vergeten ben brood te maken, etc. Dan ren ik vaak voor mn werk nog de AH in om brood te halen, of ik haal een volkorenpuntje met beleg ofzo. Daar koop ik dan smoothie of melk bij en kom ik toch aan genoeg Het is af en toe wat puzzelen als je heen en weer moet vliegen, maar het kan meestal wel denk ik!
Er werd gevraagd om een lijstje en die gaf ik Het is toch logisch dat die nog niet goed is zonder het commentaar.En ik ga niet alleen de mooie lijstjes posten, dus ja, natuurlijk kwam er commentaar, maar dat is ook niet erg.

En ik ging juist naar m'n ouders om lekker te eten !!!

En ik had een hele chille dag verder, maar niet heel erg stil gestaan bij het eten.
  Vis een optie? woensdag 21 april 2010 @ 23:46:40 #81
70532 loveli
N
pi_80582100
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:58 schreef P.F het volgende:
[lijst]
Suiker over je aardbeien??
Ik eet ze liever met slagroom.
crap in = crap out
pi_80582105
Beetje veel tekst van iedereen nu en we praten een beetje langs elkaar heen.

Ik ga nog even scannen of ik nog iets ben vergeten te antwoorden.
  woensdag 21 april 2010 @ 23:47:07 #83
171422 LadyBlack
paint it black
pi_80582118
Mensen, succes er nog mee, ik ga slapen
  woensdag 21 april 2010 @ 23:47:26 #84
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_80582134
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:44 schreef loveli het volgende:
muffinvp


Gevonden!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_80582156
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:41 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Nou ja, jij valt over Goodbye's muffin, terwijl jouw eigen lijstjes om te huilen zijn. En me dunkt dat er heel wat mensen zijn hier die niet bezuinigen op hun avondeten en die heus niet elke dag AGV eten.

Kom op zeg. Denk even na, PF'je. Je begint nu echt een beetje onzin uit te kramen!
Ik viel niet over haar muffin, ik "viel" als je het al zo mag noemen, over iedereen die zei: ja prima, neem!. En toen dacht ik [helder moment] dit is een dieettopic, huh.

Maar dat heb ik toch al uitgelegd ?
pi_80582159
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:42 schreef P.F het volgende:

[..]

ik zie dan alleen dat je het "verkeerd" begrijpt, ik dacht achteraf: o shit kwak eet natuurlijk een berg pasta, die denkt dat ik een bord vol heb zitten wegkanen! maar daar stond ik niet bij stil omdat een klein schepje pasta/rijst voor mij normaal is.

op zich zou ik dit als een verkapte kutopmerking kunnen lezen, maar dat doe ik maar niet, want ik ben ook nog steeds in een goeie bui.

maar ik vind het jammer dat je niet gerageerd hebt op het belangrijkste wat ik je probeerde voor te leggen: wil je wel keuzes maken? en zie je in dat je "redenen" niet zulke goeie redenen zijn?

maar goed, ik zal mn kritiek wel weer even voor me houden tot je een lijtje post dat je zelf normaal vindt.
Kwak
  woensdag 21 april 2010 @ 23:49:57 #87
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_80582219
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:45 schreef P.F het volgende:

[..]

Er werd gevraagd om een lijstje en die gaf ik Het is toch logisch dat die nog niet goed is zonder het commentaar.En ik ga niet alleen de mooie lijstjes posten, dus ja, natuurlijk kwam er commentaar, maar dat is ook niet erg.

En ik ging juist naar m'n ouders om lekker te eten !!!

En ik had een hele chille dag verder, maar niet heel erg stil gestaan bij het eten.
Niet héél logisch, want je weet volgens mij best hoe het moet toch?
Maar nee okee, ik bedoelde alleen dat het misschien handig was om dan te begínnen met een lijstje van een gemiddelde dag, omdat deze dus schijnbaar niet representatief zijn, vandaar

En eigenlijk moet je altijd lekker eten he! Lekker en gezond of course </dooddoener>


Maar nu ga ik slapen, trusten allemaal!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_80582244
ik heb op therapie geleerd dat teveel uitleg soms als vervelend wordt ervaren door mensen, en dat het je positie, die je denkt te verduidelijken, met elk woord dat je meer zegt zwakker maakt. mensen gaan uitleg zien als smoesje, en nog meer uitleg als verdediginge n bevestiging avn die smoes. ik denk dat dat nu gebeurt.

je hóeft niet uit te leggen. jij weet dat je geen voorbeeldig lijstje hebt gepost, en wij weten dat je geen voorbeeldig lijstje hebt gepost. uitleggen voelt als gepiep en ontkenning... edit: ik zeg dit omdat ik het zelf ook altijd doe namelijk...
Kwak
pi_80582259
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:48 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

op zich zou ik dit als een verkapte kutopmerking kunnen lezen, maar dat doe ik maar niet, want ik ben ook nog steeds in een goeie bui.

maar ik vind het jammer dat je niet gerageerd hebt op het belangrijkste wat ik je probeerde voor te leggen: wil je wel keuzes maken? en zie je in dat je "redenen" niet zulke goeie redenen zijn?

maar goed, ik zal mn kritiek wel weer even voor me houden tot je een lijtje post dat je zelf normaal vindt.
Ik heb nog niet alle posts helemaal goed gelezen..

En het is sowieso geen verkapte kutopmerking. Jij zegt namelijk dat je veel pasta eet. Ik verzin het niet. En het maakt mij ook niet uit of je veel pasta eet. Voor jou is dat normaal, voor mij is een schepje normaal.

Ik heb sowieso geen dubbele boodschappen in mijn posts hoor.
pi_80582309
nee, dat weet ik. als je een andere poster was zou ik t niet zo zeker weten

ik eet idd. veel pasta. burp. vanavond ook.
Kwak
pi_80582323
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:48 schreef P.F het volgende:

[..]

Ik viel niet over haar muffin, ik "viel" als je het al zo mag noemen, over iedereen die zei: ja prima, neem!. En toen dacht ik [helder moment] dit is een dieettopic, huh.

Maar dat heb ik toch al uitgelegd ?
Maar Goodbye is een prima slank meisje dat maar een paar kilo kwijt wil. Moet ze dan van jou echt nee zeggen als haar vriendje een lekkere muffin voor haar meeneemt?

Ik vind namelijk echt dat dat niet moet. Vieze gevulde koeken eten op het station omdat je geen ontbijt hebt gekocht: nee, maar een muffin opeten: ja.
  woensdag 21 april 2010 @ 23:56:04 #92
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_80582425
PF
Confidence through competence
  woensdag 21 april 2010 @ 23:56:06 #93
236335 neen
schone schijn
pi_80582427
Lolz, ik bedenk me net dat als jullie mannen waren geweest iedereen gewoon nu bier dronk
het lijkt niet wat het is
pi_80582435
Schattekes: ik ga beddewaarts Morgen weer een gezonde dag voor mij!
  woensdag 21 april 2010 @ 23:56:33 #95
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_80582441
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:56 schreef neen het volgende:
Lolz, ik bedenk me net dat als jullie mannen waren geweest iedereen gewoon nu bier dronk
Amstel Lite
Confidence through competence
pi_80582464
Ik heb nu een beetje hoofdpijn.
--------


Bij m'n ouders eet ik vaak koek/snoep ijs, eigenlijk altijd. Daar is heel makkelijk mee te stoppen.

De bioscoop zie ik als een uitje, daar drink ik 1-2 biertjes, daar wil ik niet mee stoppen.

Na een vergadering drink ik meestal 2 biertjes, daar wil ik ook niet mee stoppen.

-----
tot hier zitten we gemiddeld op 2 biertjes per week

----
dan de donderdag.... ik zou niet kunnen drinken.. ik zou veel kunnen drinken... ik zou 3 biertjes kunnen drinken... ik weet het nog niet! de "activiteit" is eigenlijk wel om te drinken.

---
dan de feesten.. hier zou ik veel kunnen drinken = een mooi feest. of niet kunnen drinken. maar daar twijfel ik ook nog over.


Nu krijg ik vast veel commentaar dat het lame is om drinken als activiteit te zien Maar zo is het nu eenmaal. En ik weet nog niet wat ik het beste kan doen, ik maak daar nu een afweging in.

En ik zag het niet als redenen, meer als situaties, die terug blijven komen.

En ik denk er nu nog steeds over.
pi_80582471
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:56 schreef Stereotomy het volgende:
PF
Wat doe jij hier nou weer, Chinese broccoli
  woensdag 21 april 2010 @ 23:58:54 #98
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80582498
Tvp en wat een discussies hier
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_80582528
Ooooh nu weet ik zeg maar de reden waarom ik uitleg gaf

Ik gaf namelijk de situaties aan waarin het "mis" gaat, of als je al van mis gaan kan spreken, en dat ik dan een afweging moet maken.


En persoonlijk vind ik drinken niet zo heel erg. Maar dat is misschien omdat ik het te leuk/lekker vind.

Maar het is op zich wel erg.


[tilt]

pi_80582531
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:57 schreef P.F het volgende:
Ik heb nu een beetje hoofdpijn.
--------
En ik zag het niet als redenen, meer als situaties, die terug blijven komen.

En ik denk er nu nog steeds over.
Maar wat wil je nou? Wil je commentaar, of moeten we maar gewoon bedenken dat je een sterke lever hebt en onze mond houden?
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 00:01:00 #101
70532 loveli
N
pi_80582559
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:56 schreef neen het volgende:
Lolz, ik bedenk me net dat als jullie mannen waren geweest iedereen gewoon nu bier dronk
QFT

Of we stonden gezamenlijk tegen iets aan te pissen (boom, fiets van een gezamenlijke vriend, gebouw van de faculteit, zoiets).
crap in = crap out
pi_80582593
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:00 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Maar wat wil je nou? Wil je commentaar, of moeten we maar gewoon bedenken dat je een sterke lever hebt en onze mond houden?

Ja natuurlijk wil ik commentaar, maar af en toe weet ik ook niet meer wat nu wel of niet goed is qua alcohol. De ene keer is het 2 glazen per dag, de volgende keer is het, drink niets. Maar niets drinken vind ik net zo niet leuk als nooit meer een muffin eten.

Maar op zich hoeft van mij niemand er heel erg over te vallen als ik een biertje drink in de bioscoop, tenzij ik zonder dat ik het weet heel veel drink en ik dat niet door heb. (Maar kijk dan wel naar wat ik post en niet naar het beeld dat je van mij hebt)

Ik heb hierin gewoon nog geen keuze gemaakt.. !
  donderdag 22 april 2010 @ 00:02:53 #103
331 Merel
Be here now.
pi_80582598
TVP, niet bijgelezen sinds vanmiddag, jullie gaan weer snel! Net terug van het Concert voor War Child, en hoe koel je van tevoren ook doet, als Marco Borsato zingt "Wat zou je doen?" en Ali B roept dan "Twee vingers in de lucht" dan doe je automatisch toch mee Leuke avond! Nu even vingers ontdooien (het was buiten! koud! drie uur lang!) en dan slapen
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_80582627
Nou ja, ik word er geen wijs meer uit, ik hou m'n mond wel
En nu ga ik echt ins Bett
pi_80582651
PF: je vraagt om commentaar, dan krijg je het, en dan ga je tig redenen noemen waarom dat commentaar niet van toepassing is. Als je geen commentaar op dit lijstje wilt omdat het niet representatief is, post het dan niet 5 minuten nadat je hebt geroepen dat er strenger gereageerd moet worden.

Je hoeft overigens geen man te zijn om dit oninteressant te vinden...
Truste allemaal!
Are you pondering what I'm pondering?
  donderdag 22 april 2010 @ 00:06:18 #106
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80582686
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:02 schreef P.F het volgende:

[..]

Ja natuurlijk wil ik commentaar, maar af en toe weet ik ook niet meer wat nu wel of niet goed is qua alcohol. De ene keer is het 2 glazen per dag, de volgende keer is het, drink niets. Maar niets drinken vind ik net zo niet leuk als nooit meer een muffin eten.

Maar op zich hoeft van mij niemand er heel erg over te vallen als ik een biertje drink in de bioscoop, tenzij ik zonder dat ik het weet heel veel drink en ik dat niet door heb. (Maar kijk dan wel naar wat ik post en niet naar het beeld dat je van mij hebt)

Ik heb hierin gewoon nog geen keuze gemaakt.. !
Ik sta mijzelf altijd max 4 biertjes per week toe, behalve als het echt speciaal is (oud en nieuw en kerst in 1 week ofzo). Ik kan dan 4x 1 drankje nemen, of 1 avond flink aangeschoten worden van 4 (dat ben ik na 3 al namelijk). En vaak drink ik ook 2 per week. Maarja, das net hoe belangrijk je het vindt. Ik merk dat ik niet zo goed kan trainen als ik de dag ervoor meer dan 1 of 2 glazen alcohol heb gedronken...

En nu ga ik slapen want morgen supervroeg op
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_80582713
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:02 schreef P.F het volgende:

[..]

Ja natuurlijk wil ik commentaar, maar af en toe weet ik ook niet meer wat nu wel of niet goed is qua alcohol. De ene keer is het 2 glazen per dag, de volgende keer is het, drink niets. Maar niets drinken vind ik net zo niet leuk als nooit meer een muffin eten.

Maar op zich hoeft van mij niemand er heel erg over te vallen als ik een biertje drink in de bioscoop, tenzij ik zonder dat ik het weet heel veel drink en ik dat niet door heb. (Maar kijk dan wel naar wat ik post en niet naar het beeld dat je van mij hebt)

Ik heb hierin gewoon nog geen keuze gemaakt.. !
Pief, eigenlijk best simpel: als je weet dat je naar iets toe gaat waar drinken heul leuk gaat zijn, dan ga je niet naar andere gelegenheden die week waar je drank zou drinken normaal. Of je gaat wel, maar met de auto, zodat je niet kan drinken. En als er dan tijdens een vergadering nog een biertje bijkomt is het ook geen hele ramp. Ik zou alleen niet 5 dagen per week bier drinken. Niet voor niets dat al die studentes van die moddervette varkens worden. (hihihi)
pi_80582720
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:02 schreef P.F het volgende:

[..]

Ja natuurlijk wil ik commentaar, maar af en toe weet ik ook niet meer wat nu wel of niet goed is qua alcohol. De ene keer is het 2 glazen per dag, de volgende keer is het, drink niets. Maar niets drinken vind ik net zo niet leuk als nooit meer een muffin eten.

Maar op zich hoeft van mij niemand er heel erg over te vallen als ik een biertje drink in de bioscoop, tenzij ik zonder dat ik het weet heel veel drink en ik dat niet door heb. (Maar kijk dan wel naar wat ik post en niet naar het beeld dat je van mij hebt)

Ik heb hierin gewoon nog geen keuze gemaakt.. !
ik drink zelf maximaal 1 keer per week. soms een week niet, soms 2 keer in de week. dus zeg, 2 totl 4 keer in de maand. doorgaans niet meer dan 3 consumpties, en ongeveer 4 keer per jaar drink ik meer.

dat zijn inderdaad persoonlijke keuzes. maar je krijgt hier advies over wat mensen een goeie keuze vinden, en dat is misshcien niet helemaal in overeenstemming met wat jij vindt of verwacht.


mini zegt t wat mij betreft wel goed. waar ik over viel, en Cf denk ik ook, is dat je vraagt om stremnger commentaar en vervolgens alle commentaar van tafel veegt omdat je immers "redenen" hebt of "situaties" of "nog geen keuzes heb gemaakt".

er bestaat ook zoiets als kritiek accepteren zonder er helemaal in mee te gaan
Kwak
pi_80582728
Ik geloof dat de onduidelijkheden nu wel verheldert zijn Zo niet, dan zal ik daar later meer over vertellen. En ik zie zelf ook wel dat als ik vanaf nu bij alles uitleg zou geven "ja maar" dat het dan smoesjes zijn. Maarrrrr ik zag dit als de 'intake' en vanaf nu gewoon normale lijstjes, etc !

Dus actiepunten:
- Ik ga er over nadenken om geheel onthouder te worden of niet
- Ik ga geen koekjes/drop/etc meer eten. Waarom ik dat helemaal niet meer zou doen weet ik niet, ik weet niet of ik een beter leven krijg als ik helemaal geen suiker meer eet, maar het klinkt wel goed nu. Al hoewel die koekjes wel altijd van de bakker zijn
- Ik ga wel nog gewoon melkproducten eten/drinken
- Ik ga meer drinken!!!! HAHA, water!
- Ik ga er over nadenken of ik wil stoppen met koffie drinken, van mij hoeft het niet zo hoor Als het echt veeeel beter zou zijn, dan misschien wel. maar ja dan heb ik mijn nespresso voor niets!

Ben ik nog iets vergeten?
pi_80582785
Oh en ik drink wel (bijna) dagelijks 1 wodka. En als ik uit eten ga 1 of 2 glazen wijn bij het eten. Maar ik drink echt nooit tot ik dronken ben, dat vind ik niet fijn.
pi_80582807
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:06 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Ik sta mijzelf altijd max 4 biertjes per week toe, behalve als het echt speciaal is (oud en nieuw en kerst in 1 week ofzo). Ik kan dan 4x 1 drankje nemen, of 1 avond flink aangeschoten worden van 4 (dat ben ik na 3 al namelijk). En vaak drink ik ook 2 per week. Maarja, das net hoe belangrijk je het vindt. Ik merk dat ik niet zo goed kan trainen als ik de dag ervoor meer dan 1 of 2 glazen alcohol heb gedronken...

En nu ga ik slapen want morgen supervroeg op
Ik heb de "gewoontes" van iedereen gelezen, deze bevalt mij wel goed! Misschien dat ik er dan max 6 van maak maar dan kan ik bijv 1-1-4 doen of 1-2-2
pi_80582812
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:07 schreef P.F het volgende:
Ik geloof dat de onduidelijkheden nu wel verheldert zijn Zo niet, dan zal ik daar later meer over vertellen. En ik zie zelf ook wel dat als ik vanaf nu bij alles uitleg zou geven "ja maar" dat het dan smoesjes zijn. Maarrrrr ik zag dit als de 'intake' en vanaf nu gewoon normale lijstjes, etc !

Dus actiepunten:
- Ik ga er over nadenken om geheel onthouder te worden of niet
- Ik ga geen koekjes/drop/etc meer eten. Waarom ik dat helemaal niet meer zou doen weet ik niet, ik weet niet of ik een beter leven krijg als ik helemaal geen suiker meer eet, maar het klinkt wel goed nu. Al hoewel die koekjes wel altijd van de bakker zijn
- Ik ga wel nog gewoon melkproducten eten/drinken
- Ik ga meer drinken!!!! HAHA, water!
- Ik ga er over nadenken of ik wil stoppen met koffie drinken, van mij hoeft het niet zo hoor Als het echt veeeel beter zou zijn, dan misschien wel. maar ja dan heb ik mijn nespresso voor niets!

Ben ik nog iets vergeten?
Van wie moet je stoppen met koffie? Was dat nu weer voor raars?
  donderdag 22 april 2010 @ 00:11:45 #113
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_80582824
PF even samenvatting: vinden mensen dat je teveel drinkt ofzo?
Confidence through competence
pi_80582872
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:11 schreef Stereotomy het volgende:
PF even samenvatting: vinden mensen dat je teveel drinkt ofzo?
In mijn omgeving niet! Maar, ik moet zeggen, er zijn bootwerkers die minder drinken !!

In dit topic vinden er wel mensen dat ik teveel drink.

En als ik brak wakker wordt, dan denk ik: ja, dat waren inderdaad teveel biertjes. Maar als ik in 1 dag 5-6 bier drink word ik echt niet brak wakker. Dus het brak wakker worden is misschien niet echt een goede graadmeter..
pi_80582884
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:11 schreef conleche het volgende:

[..]

Van wie moet je stoppen met koffie? Was dat nu weer voor raars?
Ik dacht dat koffie in het rijtje stond naast alcohol/transvetten/etc
pi_80582947
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:02 schreef Merel het volgende:
TVP, niet bijgelezen sinds vanmiddag, jullie gaan weer snel! Net terug van het Concert voor War Child, en hoe koel je van tevoren ook doet, als Marco Borsato zingt "Wat zou je doen?" en Ali B roept dan "Twee vingers in de lucht" dan doe je automatisch toch mee Leuke avond! Nu even vingers ontdooien (het was buiten! koud! drie uur lang!) en dan slapen
Leuk!!
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 00:18:01 #117
70532 loveli
N
pi_80582966
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:14 schreef P.F het volgende:

[..]

Ik dacht dat koffie in het rijtje stond naast alcohol/transvetten/etc
Is wel een link tussen cholesterol en koffie.
crap in = crap out
pi_80582971
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:14 schreef P.F het volgende:

[..]

Ik dacht dat koffie in het rijtje stond naast alcohol/transvetten/etc
Je zou wat meer structuur moeten aanbrengen en dan kan je eigenlijk alles wel blijven eten, maar dan wat minder en je moet ook nooit met soesjes beginnen als je trek hebt en eigenlijk zou moeten lunchen, want dan kan je er niet mee stoppen en eet je ervan tot je trek weg is. Terwijl als je er een of twee neemt bij je nespressootje na de lunch is er weinig aan de hand.
pi_80582987
Het was trouwens niet mijn bedoeling om jullie commentaar weg te vegen, maar ik heb geen idee hoe ik dat nu weer uitgelegd krijg zonder dat het een smoesje lijkt, dus ik laat het maar.
  donderdag 22 april 2010 @ 00:18:52 #120
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_80582989
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:13 schreef P.F het volgende:

[..]

In mijn omgeving niet! Maar, ik moet zeggen, er zijn bootwerkers die minder drinken !!

In dit topic vinden er wel mensen dat ik teveel drink.

En als ik brak wakker wordt, dan denk ik: ja, dat waren inderdaad teveel biertjes. Maar als ik in 1 dag 5-6 bier drink word ik echt niet brak wakker. Dus het brak wakker worden is misschien niet echt een goede graadmeter..
Hm, ik vind 5-6 bier al wel veel.

Alcohol is wel iets wat er met de tijd insluipt. Je hebt er niet acuut veel last van qua katers, die er wel zijn maar daar kom je wel overheen, maar op termijn sterven er wel sneller hersencellen af. Ook als je van jezelf merkt dat je giftig wordt wanneer men je alcoholconsumptie probeert te verminderen, kun je jezelf afvragen of je misschien wel meer aanhankelijk bent van alcohol dan je eigenlijk zou willen.

Maargoed, jij bent degene die dat kan beoordelen.
Confidence through competence
pi_80582997
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:18 schreef loveli het volgende:

[..]

Is wel een link tussen cholesterol en koffie.
Ik denk ook niet dat koffie supergezond is, maar er zijn dingen in het leven die moeten en koffie is daar wel één van.
  donderdag 22 april 2010 @ 00:19:18 #122
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_80582998
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:18 schreef P.F het volgende:
Het was trouwens niet mijn bedoeling om jullie commentaar weg te vegen, maar ik heb geen idee hoe ik dat nu weer uitgelegd krijg zonder dat het een smoesje lijkt, dus ik laat het maar.
Je bent tegenwoordig zo eloquent
Confidence through competence
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 00:21:11 #123
70532 loveli
N
pi_80583045
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:19 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik denk ook niet dat koffie supergezond is, maar er zijn dingen in het leven die moeten en koffie is daar wel één van.
Als B&J er ook één is hoor je mij niet tegenspreken.
crap in = crap out
pi_80583118
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:18 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Hm, ik vind 5-6 bier al wel veel.

Alcohol is wel iets wat er met de tijd insluipt. Je hebt er niet acuut veel last van qua katers, die er wel zijn maar daar kom je wel overheen, maar op termijn sterven er wel sneller hersencellen af. Ook als je van jezelf merkt dat je giftig wordt wanneer men je alcoholconsumptie probeert te verminderen, kun je jezelf afvragen of je misschien wel meer aanhankelijk bent van alcohol dan je eigenlijk zou willen.

Maargoed, jij bent degene die dat kan beoordelen.
Mijn familie komt uit Noord-Holland, ik faal sowieso al qua alcohol

Pfoeee, ik heb geen idee eigenlijk, ik denk dat ik mij vooral ga storen aan de andere mensen als ik zelf nuchter blijf ! En ik heb het altijd reuze naar mijn zin. Als je niet gewoon een biertje mee drinkt heb je meestal niet echt iets te zoeken op de feestjes waar ik heen ga. En nu moet ik dit denk ik wel stom vinden maar het zijn echt hele leuke feestjes

Nu weet ik het ook niet meer hoor !
pi_80583169
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:21 schreef loveli het volgende:

[..]

Als B&J er ook één is hoor je mij niet tegenspreken.
Er staan hier 6 potten Maar goed, ik heb liever een biertje of een wodka clear green dan ijs.

Mijn vader zei: Nou ik heb liever dat je B&J haalt dan net als je broertje een krat leegt zuipt. Dus hier heb je geld en ga maar naar de winkel.

Dus op zich zou m'n vader ook wel meer trots op mij zijn als ik voornamelijk B&J zou consumeren en vaders hebben op zich wel altijd gelijk


Het gaat er alleen bij mij nog niet zo in dat van dat mooie heldere vocht slechter voor je is dan een moddervette pizza. Maar blijkbaar is het echt zo dus zal ik jullie maar moeten geloven
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 00:31:15 #126
70532 loveli
N
pi_80583272
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:26 schreef P.F het volgende:

[..]

Er staan hier 6 potten Maar goed, ik heb liever een biertje of een wodka clear green dan ijs.
Hier (nog) niets.
crap in = crap out
  donderdag 22 april 2010 @ 00:31:34 #127
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_80583279
Men heeft het wel vaker over de kaas op de pizza dat 'vetmakend' is, maar imho is het meer de bodem, gemaakt van geraffineerde suikers, die de pizza 'ongezond' maakt.

Volgens mij als je kcal tegen elkaar gaat afstrepen dan zul je zien dat de bodem meer bijdraagt dan de kaas. Bovendien geeft de bodem een insulinepiek waar je U tegen zegt, en de kaas niet zozeer.
Confidence through competence
pi_80583293
O had ik al verteld van mijn kaasverslaving? Dan hebben we geloof ik alles behandeld.
  donderdag 22 april 2010 @ 00:33:30 #129
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_80583316
Kaas is lekker

Ik vind alle kazen behalve de allerergste stinkkazen lekker. Limburgse kaas bijvoorbeeld ugh, vreselijk.
Confidence through competence
pi_80583345
Hmm... En ik voelde mij altijd schuldig over een pizza, terwijl ik mij beter schuldig had kunnen voelen om mijn biertjes...

Hmmm...

Oh en ik had vandaag nog olijven op, dat zijn trouwens ook groenten
  donderdag 22 april 2010 @ 00:35:08 #131
131016 mspoez
Crazy catlady
pi_80583348
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:07 schreef conleche het volgende:

[..]

Pief, [...]
Pief? PIEF?
Prrrrr
  donderdag 22 april 2010 @ 00:35:43 #132
55709 Stereotomy
Mens sana in corpore sano
pi_80583366
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:35 schreef P.F het volgende:
Hmm... En ik voelde mij altijd schuldig over een pizza, terwijl ik mij beter schuldig had kunnen voelen om mijn biertjes...

Hmmm...

Oh en ik had vandaag nog olijven op, dat zijn trouwens ook groenten
Vette groenten

Ben naar bed
Confidence through competence
pi_80583375
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:35 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Vette groenten

Ben naar bed
Maar wel lekker!

Slaap lekker !
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 00:36:37 #134
70532 loveli
N
pi_80583389
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:24 schreef P.F het volgende:

[..]

Mijn familie komt uit Noord-Holland, ik faal sowieso al qua alcohol

Pfoeee, ik heb geen idee eigenlijk, ik denk dat ik mij vooral ga storen aan de andere mensen als ik zelf nuchter blijf ! En ik heb het altijd reuze naar mijn zin. Als je niet gewoon een biertje mee drinkt heb je meestal niet echt iets te zoeken op de feestjes waar ik heen ga. En nu moet ik dit denk ik wel stom vinden maar het zijn echt hele leuke feestjes

Nu weet ik het ook niet meer hoor !
'Vroeger' was het als ik erbij was standaard een paar bier en 1 sap. Of als we groot insloegen, tig bier en een pak sap. Enige nadeel was dat ik de weddenschappen van 6 uur 's ochtends als enige onthield.

Best leuk, als enige nuchter zijn op een feestje.
crap in = crap out
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 00:37:59 #135
70532 loveli
N
pi_80583421
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:35 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Vette groenten

Ben naar bed
Vet is lekker, mits op de juiste plaatsen.
crap in = crap out
pi_80583505
Ik ga nog eens heel goed nadenken over het pizza/B&J/alcohol verhaal.

En ik heb nu echt zin in een pizza

Maar omdat ik toch goed bezig ben doe ik het niet en zoek ik wel groente of een boterham met pindakaas

En aangezien ik mij tegenwoordig wel hou aan *8 uur slaap per nacht, wat ook heel belangrijk is, zeg ik*: Slaap lekker

Oh en nu nog zorgen "geheim" te houden dat ik gezond ga eten, want zodra er opgemerkt wordt dat ik dat doe moet ik mij bijna nog erger verantwoorden als wanneer ik zeg dat ik geen vlees eet Behalve 't vriendje, die is pro gezond eten/groente eten/veel eten/regelmatig eten. Maar die gelooft dan weer niet dat ik 't vol ga houden En hij is anti kaas. Lastig, lastig.

En nu zorgen dat ik die 1x per week friet/pannenkoeken omzeil. Of ik accepteer het gewoon en hou het bij die ene keer.


[ Bericht 10% gewijzigd door P.F op 22-04-2010 00:49:04 ]
pi_80584215
aangezien ik nu toch goed bezig geweest ben, ben ik ook maar gaan flossen. Zo zinloos vind ik dat, maar ja.. ook mijn make-up er keurig afgehaald. Goeie routine
  donderdag 22 april 2010 @ 06:49:56 #138
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80585117
Flossen moet ik vast en zeker ook doen, en mijn make up komt er meestal 'sochtends af

Morning btw! Ik heb zo weer een sollicitatiegesprek, deze keer in de buurt. Hopelijk verpest ik het niet weer door mijn zenuwen
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  donderdag 22 april 2010 @ 07:53:00 #139
236335 neen
schone schijn
pi_80585416
Succes hè

8 uur slaap per dag moet ik ook eens gaan doen en bij mij wordt het eigenlijk ook niet echtvgeaccepteerd als ik zeg dat ik af moet vallen
Ik ben dan ook leuker met drank op.

En goedemorgen maar weet he.
het lijkt niet wat het is
pi_80585453
goedemorgen!

Derde dag op rij dat ik voor 10 uur sliep, begin eindelijk wat wakkerder te worden, maar het mag nog beter..

Op naar 't werk dan maar
Ja doei.
pi_80585481
Mogge!
Succes Cali, die stomme zenuwen moeten weg!

Vanavond is er een bruiloft van een studiegenoot die nogal van de strenge is, en ik ben sowieso niet zo van de feestkledij, maar een vrolijk gekleurd knielang jurkje met wat decolletee- en beenbedekking moet wel kunnen toch?

Fijne dag allemaal!
pi_80585521
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:19 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik denk ook niet dat koffie supergezond is, maar er zijn dingen in het leven die moeten en koffie is daar wel één van.
QFT!
* Mini_rulez zet koffie.

Succes met solliciteren Cali!
Are you pondering what I'm pondering?
  donderdag 22 april 2010 @ 08:09:34 #143
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_80585571
Goeiemorgen .

Ik was weer eens duizelig vanochtend . Nou ja, als het maar een incident is .
Nog even gebaren oefenen en dan naar cursus .
Niet meer actief op Fok!
pi_80585780
voor de helft van een tentamen, werkgroepdeel (jaja, ook nog een algemeen deel) heb ik een 6,6! en ik dacht dat ik die flink had gefaald Nu nog hopen dat het algemeen deel ook meevalt!

[ Bericht 1% gewijzigd door motorbloempje op 22-04-2010 08:41:22 ]
Ja doei.
pi_80585845
Goedemorgen!
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_80585908
moggeuh
Ja doei.
pi_80585953
@ TT:

En ik weet nu dat ik gister een hormonale bui had
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_80585982
Fijn, zo'n meevaller Moblo!

Ik heb vanmiddag m'n laatste tentamen voordat ik naar Amerika ga. Ik ga ook al over 3 weken!

Lijstje:
O: bruin bolletje met kaas, koffie met melk
T: broodje ham en kaas, kiwi (hier had yoghurt moeten staan maar die is bijna op )
L: broodje met cervelaat
T: als ik tijd heb op het station een smoothie of yoghurt met muesli
D: pasta met champignons, spinazie en gorgonzola
T: wijntje
Are you pondering what I'm pondering?
  donderdag 22 april 2010 @ 08:40:58 #149
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_80586010
'NL'se aardappel maakt homoseksueel'

En ik hield vroeger al niet van aardappelen, maar ik moest altijd mijn bordje leegeten van m'n moeder .
Niet meer actief op Fok!
pi_80586023
quote:
Op donderdag 22 april 2010 08:40 schreef Viking84 het volgende:
'NL'se aardappel maakt homoseksueel'

En ik hield vroeger al niet van aardappelen, maar ik moest altijd mijn bordje leegeten van m'n moeder .
je ouders hebben je lesbies gemaakt!
Ja doei.
pi_80586253
quote:
Op donderdag 22 april 2010 00:18 schreef loveli het volgende:

[..]

Is wel een link tussen cholesterol en koffie.
maar ook een link tussen koffiegebruik en een kleinere kans op suikerziekte
tot 4 koppen koffie per dag schijnt zodanig positief voor je bloedsuiker/insulineproductie te zijn, dat het de nadelige transvetten van tafel veegt.

(zei de dietiste)
Kwak
pi_80586306
en PF, je hóeft toch niet alles of niets?

Wat Co zei snijdt houdt: als je gestructureerder eet - dus basisvoeding - met af en toe iets lekkers, ipv vervangen van maaltijden, overslaan maaltijden, etc. dan win je echt al zoveel op je gezondheid

en studenten drinken nu eenmaal meer tegenwoordig. t is niet voor niks dat de criteria voor alcoholisme niet toegepast worden op studenten.

ik zou als ik jou was niet alles of niks gaan doen, maar gewoon nadenken en kiezen, en vooral structureren...

(mn interwebz (en tv en telefoon) vielen gisteravond ineens uit *huil)
Kwak
  donderdag 22 april 2010 @ 09:10:50 #153
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_80586643
Mogge!

Ik vind de lijstjes van PF fladderig en vaak zonder duidelijke structuur. Maar ik heb zo het idee dat PF zelf ook wel een klein beetje zo is . Tikje chaotisch en soms van de hak op de tak. Dus wat dat betreft past het wel bij elkaar .

En als je geen commentaar op je lijstjes wilt, post je ze gewoon niet. Vrij simpel. Works for me .
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  donderdag 22 april 2010 @ 09:19:36 #154
220609 Nouk84
Have you ever been Nouked?
pi_80586865
Gisteren:
O: 2 boterhammen met 30+ kaas, 1 boterham met pure hagelslag, bekertje optimel
S: 35 min fietsen
T: 2 cappuccino
T: 1 sinaasappel
T: 1 kiwi
L: 4 crackers met roomkaas en tomaat
L: 1 sinaasappel, 1 peer, bekertje optimel
T: 1 kiwi
T: bakje optimel yoghurt
S: Op de fiets naar Haarlem (70 min)
D: Vispakketje uit de oven met aardappel, tomaat, ui en pangasiusfilet.
S: Naar huis (of nou ja, halverwege, werd opgehaald)(45 min)

Vandaag:
O: 2 boterhammen met pure hagelslag
S: 30 min fietsen
T: 2 cappuccino
L: Nog geen idee, of ik ga naar de AH, of ik haal wat.
T & D: Zelfde geldt voor de rest, ik heb geen fruit bij me, op mijn werk is het op.

Suggesties?!
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
  donderdag 22 april 2010 @ 09:29:14 #155
3185 Adelante
To let it go now
pi_80587088
Als je voor de L toch naar AH gaat, zou ik daar ook fruit meenemen
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  donderdag 22 april 2010 @ 09:29:36 #156
220609 Nouk84
Have you ever been Nouked?
pi_80587100
Haha, ja dat had ik al bedacht
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
  donderdag 22 april 2010 @ 09:34:14 #157
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80587221
Helllowww!

Het ging goed Was een vrij informeel gesprek (open sollicitatie), maar ze was wel enthousiast over me geloof ik Dinsdag word ik gebeld, of er momenteel voldoende ruimte is voor 'n vacature voor mij, en ik zou dan een tweede gesprek krijgen met nog iemand erbij.
Maar heb er een goed gevoel over

[ Bericht 0% gewijzigd door _Calimero_ op 22-04-2010 10:01:31 ]
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_80587287
gefeli Cali! fijn om de zenuwen te doorbreken, een open leuk gesprek
Kwak
pi_80587299
spannend Cali!
Ja doei.
  donderdag 22 april 2010 @ 09:39:22 #160
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_80587365
Ik duim met je mee Cali .
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  donderdag 22 april 2010 @ 09:49:38 #161
220609 Nouk84
Have you ever been Nouked?
pi_80587612
* duimt voor Cali!
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
pi_80587643
Mogguh!

Spannend, Cali.

Ik heb een probleem(pje ): het brood was vanmorgen op en er waren ook geen bananen meer. Heb nu wat rauwkost bij me voor tussendoor + de laatste boterham, maar dus niks voor de lunch en vanmiddag. Terwijl er wel een borrel is met hapjes enzo, dus ik wil daar niet met te veel trek aankomen.
Ik heb een AH to go tot mijn beschikking . Hebben jullie goeie tips voor de lunch? Ik eindig meestal met italiaanse bollen of foccacia, maar dat lijkt me niet de verstandigste keuze.
Everything which is not impossible, will eventually happen
  donderdag 22 april 2010 @ 09:52:26 #163
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_80587688
Goeiemorgen. Ik ben blij niet in Zweden te zijn, het heeft daar gesneeuwd!

Lijstje voor vandaag:

O: yoghurt met muesli, aardbei, appel en banaan
T: ?
L: restje broccolisalade, geroosterde boterham met rauwe ham
T: ?
D: zelfgemaakte pizza met iets erop. (helaas, geen volkorendeeg).
T: wijntje
T: stukje chocola.

Vandaag een avond met het vriendje, ik heb er nu al zin in. Sinds dat ik hier ben heeft hij elke avond gewerkt, en nu gaan we een filmpje kijken ofzo. Heerlijk! Eerst hard aan het werk.
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 09:53:00 #164
70532 loveli
N
pi_80587702
quote:
Op donderdag 22 april 2010 06:49 schreef _Calimero_ het volgende:
Flossen moet ik vast en zeker ook doen, en mijn make up komt er meestal 'sochtends af

Morning btw! Ik heb zo weer een sollicitatiegesprek, deze keer in de buurt. Hopelijk verpest ik het niet weer door mijn zenuwen
Banaan eten, krijg je rustgevend stofje van binnen. Succes!!!!
Tof dat het goed ging!

[ Bericht 2% gewijzigd door loveli op 22-04-2010 09:58:14 ]
crap in = crap out
pi_80587742
Wat goed Calimero! Vooral dat je je zenuwen de baas bleef! Als er dan ook nog een baan uitkomt is het natuurlijk nog geweldigerder.

Lijstje:

O1: fruit 'n fibre met melk
O2: 2x geroosterd brood met boter en serranoham
L: smoothie van aardbeien, meloen en een beetje coolbest light
T: wodka, light chips
D: restje Thais
  donderdag 22 april 2010 @ 09:58:43 #166
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_80587861
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:57 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Wat doe jij hier nou weer, Chinese broccoli
broccoli! Wel een kleintje!
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
  donderdag 22 april 2010 @ 10:00:06 #167
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80587901
quote:
Op donderdag 22 april 2010 09:53 schreef loveli het volgende:

[..]

Banaan eten, krijg je rustgevend stofje van binnen. Succes!!!!
O, te laat, ik was al terug Maar had eigenlijk helemaal geen last van zenuwen. Ligt heel erg aan hoe de andere persoon me benadert, als het iemand is die wat druk op me gaat leggen (of dat ik het zo ervaar) dan word ik bloed nerveus. Maar het scheelt wellicht ook, dat ik ruim voldoende gekwalificeerd ben voor deze baan en dat het iets is waarvan ik weet dat ik het (aan)kan, ook zonder werkervaring. Dat geeft ook wel rust.
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  donderdag 22 april 2010 @ 10:00:58 #168
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80587922
Heeft er hier iemand verstand van websites maken? Ik heb een domein-naam geregistreerd.. en dan?
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  donderdag 22 april 2010 @ 10:02:29 #169
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80587965
quote:
Op donderdag 22 april 2010 09:54 schreef conleche het volgende:
Wat goed Calimero! Vooral dat je je zenuwen de baas bleef! Als er dan ook nog een baan uitkomt is het natuurlijk nog geweldigerder.

Lijstje:

O1: fruit 'n fibre met melk
O2: 2x geroosterd brood met boter en serranoham
L: smoothie van aardbeien, meloen en een beetje coolbest light
T: wodka, light chips
D: restje Thais

Das een mager lijstje co! Kun je je lunch niet nog wat opvullen, ipv alleen maar (fruit) suikers te eten?
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  donderdag 22 april 2010 @ 10:02:44 #170
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80587972
4 op een rij, want dat kan!
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_80587986
Goedemorgen.

Fijn dat je sollicitatie zo goed ging Calimero!


Planning voor vandaag Resultaat van gisteren:
O: witlofsalade met ei
T: boterham met kaas
L: tomatensalade met mozzarella en zwarte olijven
T: boterham met kaas
T: yoghurt met bosbessen
D: onbekend pasta met spinaziesaus en grana padano

Planning voor vandaag:
O: twee gekookt ei
T: boterham met kaas
L: tomatensalade met mozzarella en zwarte olijven
T: boterham met kaas
T: yoghurt met frambozen
D: boterham met groenteomelet
S: uur sporten
  donderdag 22 april 2010 @ 10:04:58 #172
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_80588037
wat tof, Calimero! Spannend. Daar moet ik ook aan geloven, open sollicitaties...

Stiekem heb ik bedacht te willen gaan promoveren, volgend jaar of het jaar daarna. Dus, opzoek naar promotieplaatsen..
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_80588040
Ik duim voor je, Cali!
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  donderdag 22 april 2010 @ 10:05:21 #174
220609 Nouk84
Have you ever been Nouked?
pi_80588046
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:00 schreef _Calimero_ het volgende:
Heeft er hier iemand verstand van websites maken? Ik heb een domein-naam geregistreerd.. en dan?
Je kunt een aantal dingen doen, met een website-maak-programma (duidelijk toch?! ) een website maken (zoals MS FrontPage). Moet je wel even in html e.d. duiken. Je kunt ook een hulp-website gebruiken (bijv. web-log.nl of blogger.com), daar met hulp je "website" aanmaken en je domeinnaam doorlinken naar die pagina. Dus ga je voor de makkelijke, standaard manier, of de moeilijke manier?
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
pi_80588074
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:00 schreef _Calimero_ het volgende:
Heeft er hier iemand verstand van websites maken? Ik heb een domein-naam geregistreerd.. en dan?
Je moet hem natuurlijk ergens laten hosten. Maak je een eigen pagina op een andere site (zoals Blogspot ofzo, waar ze vanzelf online staan) of begin je echt from scratch?

Oja, ik duim natuurlijk ook! Fijn dat het zo goed ging.
Are you pondering what I'm pondering?
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 10:07:18 #176
70532 loveli
N
pi_80588106
quote:
Op donderdag 22 april 2010 09:19 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
T: 1 kiwi
[..]
D: Vispakketje uit de oven met aardappel, tomaat, ui en pangasiusfilet.
Ik zie variatie! En een visje. Moet alleen zeggen dat ik geen fan ben van pangasius (kweekvis uit azie), ik heb liever een stuk Sockey zalm op m'n bord, die zelf z'n eten bij elkaar heeft gescharreld. Stukken duurder, maar ook veel gezonder. Alle waar naar z'n geld. Als je wilt weten wat er mis is met pangasius moet je er even op googelen nadat je eten is gezakt.
crap in = crap out
pi_80588110
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:02 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Das een mager lijstje co! Kun je je lunch niet nog wat opvullen, ipv alleen maar (fruit) suikers te eten?
Ik heb 2 ontbijtjes op, waar de 2e zou kunnen doorgaan voor lunch en dan zou de smoothie een T zijn. Maar als ik nog trek heb dan eet ik nog wel iets hoor, het is niet dat ik me altijd precies aan m'n planning hou.
pi_80588148
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:00 schreef _Calimero_ het volgende:
Heeft er hier iemand verstand van websites maken? Ik heb een domein-naam geregistreerd.. en dan?
heb je er ook webspace bij genomen? Of alleen de naam?
Ja doei.
pi_80588154
Wat betreft de website: je moet even een programma dwnlaoned Dreamweaver, of GoLive oid, dan kan je vrij gemakkelijk, zonder kennis van al te veel html een website bouwen.

O ja en wat Mo zegt, je moet het nog wel ergens laten hosten.
pi_80588244
Ook nog even lijstjes:

gisteren:
Planning voor vandaag:
O: 2 volkorenboterhammen met een beetje becel
T: tomaat, stengel bleekselderij
T: 2 volkoren boterhammen met sandwichspread
L: 2 volkoren boterhammen met sandwichspread, bekertje chinese tomatensoep
T: banaan
T: stuk komkommer
D: pasta met gehakt, courgette, paprika, champignons en tomatensaus
S: half uur fietsen, 20 minuten crosstrainer

En vandaag:
O: 4 droge volkoren cracottes
T: tomaat, stuk komkommer
T: boterham sandwichspread
L: ??
T: ??
dan de borrel waar ik het bij Spa rood wil houden
D: Salade ofzo, misschien wel met avocado en zalm

Nog AH to go lunch/T suggesties?
Everything which is not impossible, will eventually happen
  donderdag 22 april 2010 @ 10:15:35 #181
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80588325
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:09 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

heb je er ook webspace bij genomen? Of alleen de naam?
Ik weet het niet?
Ik heb op www.mijndomein.nl mijn naam geregistreerd en 20 euro betaald. Verder ben ik nog niet gekomen
Het wordt voor mijn toekomstige carriere ( ) als spor*tpsycholoog. Kan dat ook met doe blogdingessen zonder dat het er als een standaar blog uit komt te zien?
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  donderdag 22 april 2010 @ 10:15:37 #182
220609 Nouk84
Have you ever been Nouked?
pi_80588326
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:07 schreef loveli het volgende:
Ik zie variatie! En een visje. Moet alleen zeggen dat ik geen fan ben van pangasius (kweekvis uit azie), ik heb liever een stuk Sockey zalm op m'n bord, die zelf z'n eten bij elkaar heeft gescharreld. Stukken duurder, maar ook veel gezonder. Alle waar naar z'n geld. Als je wilt weten wat er mis is met pangasius moet je er even op googelen nadat je eten is gezakt.
Haha, inderdaad Normaal heb ik ook wat meer fruit in huis dan alleen sinaasappels(meestal ook kiwi's, maar appels ben ik dan weer minder fan van), maar het kwam even zo uit en heb al de hele week geen tijd om boodschappen te doen. Vanavond ga ik dus wel koken en dus boodschappen doen, dus ik ga vanavond wat voedzaams in elkaar flansen! Suggesties?

Ik zal eens gaan googlen op pangasius Dus nu is het alleen nog een kwestie van betere keuzes maken. Ik vond pangasius eigenlijk net zo lekker
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
  donderdag 22 april 2010 @ 10:17:21 #183
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80588382
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:05 schreef Nouk84 het volgende:

[..]

Je kunt een aantal dingen doen, met een website-maak-programma (duidelijk toch?! ) een website maken (zoals MS FrontPage). Moet je wel even in html e.d. duiken. Je kunt ook een hulp-website gebruiken (bijv. web-log.nl of blogger.com), daar met hulp je "website" aanmaken en je domeinnaam doorlinken naar die pagina. Dus ga je voor de makkelijke, standaard manier, of de moeilijke manier?
Makkelijk klinkt goed, want ik heb er echt geen verstand van. En ik wil ook een logo hebben
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_80588407
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:15 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Ik weet het niet?
Ik heb op www.mijndomein.nl mijn naam geregistreerd en 20 euro betaald. Verder ben ik nog niet gekomen
Het wordt voor mijn toekomstige carriere ( ) als spor*tpsycholoog. Kan dat ook met doe blogdingessen zonder dat het er als een standaar blog uit komt te zien?
ah, dan heb je dus die middelste genomen?

had ff hier gevraagd! Dan had ik je one.com aangeraden, daar zit ik met beide sites

Maar nee, dan heb je dus geen webruimte en kun je idd iets linken, zoals een blogspotsite ofzo. Zodat je via www.calimero.nl (ofzo ) naar die blogspotsite gaat
Ja doei.
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 10:18:35 #185
70532 loveli
N
pi_80588426
quote:
Op donderdag 22 april 2010 08:55 schreef kwakz0r het volgende:
en PF, je hóeft toch niet alles of niets?

Wat Co zei snijdt houdt: als je gestructureerder eet - dus basisvoeding - met af en toe iets lekkers, ipv vervangen van maaltijden, overslaan maaltijden, etc. dan win je echt al zoveel op je gezondheid

en studenten drinken nu eenmaal meer tegenwoordig. t is niet voor niks dat de criteria voor alcoholisme niet toegepast worden op studenten.

ik zou als ik jou was niet alles of niks gaan doen, maar gewoon nadenken en kiezen, en vooral structureren...

(mn interwebz (en tv en telefoon) vielen gisteravond ineens uit *huil)
Lieve Kwak, ik houdt van je!
crap in = crap out
pi_80588435
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:18 schreef loveli het volgende:

[..]

Lieve Kwak, ik houdt van je!
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 10:19:22 #187
70532 loveli
N
pi_80588448
quote:
Op donderdag 22 april 2010 08:53 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

maar ook een link tussen koffiegebruik en een kleinere kans op suikerziekte
tot 4 koppen koffie per dag schijnt zodanig positief voor je bloedsuiker/insulineproductie te zijn, dat het de nadelige transvetten van tafel veegt.

(zei de dietiste)
En als je het op je hoofd smeert helpt het tegen bepaalde vormen van haaruitval
crap in = crap out
pi_80588477
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:18 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

ah, dan heb je dus die middelste genomen?

had ff hier gevraagd! Dan had ik je one.com aangeraden, daar zit ik met beide sites

Maar nee, dan heb je dus geen webruimte en kun je idd iets linken, zoals een blogspotsite ofzo. Zodat je via www.calimero.nl (ofzo ) naar die blogspotsite gaat
Ik zit bij QDC, ook prima en vrij goedkoop.
  donderdag 22 april 2010 @ 10:21:37 #189
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80588521
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:18 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

ah, dan heb je dus die middelste genomen?

had ff hier gevraagd! Dan had ik je one.com aangeraden, daar zit ik met beide sites

Maar nee, dan heb je dus geen webruimte en kun je idd iets linken, zoals een blogspotsite ofzo. Zodat je via www.calimero.nl (ofzo ) naar die blogspotsite gaat
Maar dat kan alsnog wel? Dan ist gewoon jammer van die 20 euries maar had ik maar wat beter na moeten denken en niet zo impulsief zomaar iets moeten doen
Hoe werkt dat met one.com? is dat makkelijk? Ik wil graag dat het een beetje professioneel gaat ogen, er hoeft voorlopig nog niet heel veel op te staan (contact gegevens, wat info over wat 't vak precies inhoudt, wie er gebruik van kan maken en wie ik ben ofzo)
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 10:22:12 #190
70532 loveli
N
pi_80588535
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:12 schreef Quinazoline het volgende:
O: 2 volkorenboterhammen met een beetje becel
Becel is goed voor Unilever. Waarom echte mensen het zouden willen eten is me een beetje een raadsel.
quote:
D: Salade ofzo, misschien wel met avocado en zalm
crap in = crap out
  donderdag 22 april 2010 @ 10:23:48 #191
220609 Nouk84
Have you ever been Nouked?
pi_80588590
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:17 schreef _Calimero_ het volgende:
Makkelijk klinkt goed, want ik heb er echt geen verstand van. En ik wil ook een logo hebben
Daarvoor maakte ik voor school altijd gebruik van logomaker.com.
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
pi_80588598
Als het er niet standaard uit moet komen te zien, kun je misschien beter ergens losse webspace nemen en daar een helemaal zelf gemaakte site op zetten, maar het is nog best moeilijk om als leek een site te maken die er enigszins professioneel uitziet. Heb je geen vriend/kennis/buurjongen die een beetje handig is met computers?

De n00b-uitleg: hosting is dat je site ergens op een server staat en dat mensen via jouw domeinnaam op die server terechtkomen, die ze dan jouw site voorschotelt. Bij veel internetabo's zit wel iets van webspace inbegrepen geloof ik, da's ruimte op een server van je provider.
Are you pondering what I'm pondering?
  donderdag 22 april 2010 @ 10:24:59 #193
220609 Nouk84
Have you ever been Nouked?
pi_80588627
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:22 schreef loveli het volgende:
Becel is goed voor Unilever. Waarom echte mensen het zouden willen eten is me een beetje een raadsel.
Wat zou jij aanraden voor boter dan?
quote:
Klinkt lekker inderdaad! Maar ik mag geen salade van mezelf maken vanavond Wil vanmiddag wel iets met avocado doen/maken. Met de lunch dan.
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
pi_80588663
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:21 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Maar dat kan alsnog wel? Dan ist gewoon jammer van die 20 euries maar had ik maar wat beter na moeten denken en niet zo impulsief zomaar iets moeten doen
Hoe werkt dat met one.com? is dat makkelijk? Ik wil graag dat het een beetje professioneel gaat ogen, er hoeft voorlopig nog niet heel veel op te staan (contact gegevens, wat info over wat 't vak precies inhoudt, wie er gebruik van kan maken en wie ik ben ofzo)
Het scheelt wel reclame, al heb je via blogspot niet veel/geen reclame volgens mij. Mijn blogspot (zie mijn websit) heeft ook geen reclame voor zover ik weet

Dus probeer het anders zo! Dus via het controlpanel van je nieuwe domeinnaam een blogspotsite linken
Ja doei.
pi_80588674
Roomboter!! Maar dan niet op elke boterham smeren, maar gewoon af en toe.
pi_80588677
Van die kleine garnalen met avocado is ook een goddelijke combinatie.

Cali: je kunt de domeinnaam die je hebt toch prima gebruiken, dan moet je alleen ergens anders hosting regelen.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_80588697
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:26 schreef conleche het volgende:
Roomboter!! Maar dan niet op elke boterham smeren, maar gewoon af en toe.
op warm notenbrood bijvoorbeeld
Ja doei.
pi_80588706
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:00 schreef _Calimero_ het volgende:
Heeft er hier iemand verstand van websites maken? Ik heb een domein-naam geregistreerd.. en dan?
je kan ook een losse host nemen, als je je domein al gekocht hebt.

antagonist is niet duur, en bij de vereniging hebben we geen problemen met ze.
http://www.antagonist.nl/

oh ik zie nu dat de domeinnaam er dan ook al bij inzit. maar goed...
Kwak
  donderdag 22 april 2010 @ 10:28:44 #199
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80588753
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:26 schreef Mini_rulez het volgende:
Van die kleine garnalen met avocado is ook een goddelijke combinatie.

Cali: je kunt de domeinnaam die je hebt toch prima gebruiken, dan moet je alleen ergens anders hosting regelen.
Ja, dat zou wel handig zijn. Hosting kan dus ook via blogspot?
Mo, wat ist adres van jouw site dan?

Thanks voor de tips damesch, tof dat jullie er zoveel van weten
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_80588785
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:28 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Ja, dat zou wel handig zijn. Hosting kan dus ook via blogspot?
Mo, wat ist adres van jouw site dan?

Thanks voor de tips damesch, tof dat jullie er zoveel van weten
ik heb www.going-round.nl (samen met Mr.Mo) op one.com

www.faithy.nl op one.com

en http://moblo-moblo.blogspot.com
Ja doei.
pi_80588896
Cali, er zijn wel sites waar je gratis een website in elkaar kunt flansen, waarnaar je dan vervolgens kunt linken met je domeinnaam. Webklik.nl bijvoorbeeld, en die is zonder reclame.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_80588908
quote:
Op donderdag 22 april 2010 08:55 schreef kwakz0r het volgende:
ik zou als ik jou was niet alles of niks gaan doen, maar gewoon nadenken en kiezen, en vooral structureren...

Wat zijn we toch eensgezond de laatste tijd

Cali, fijn van je gesprek, zeg
  donderdag 22 april 2010 @ 10:35:27 #203
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80588972
Ik kreeg gister de tip om www.templateworld.com te gebruiken. Kent iemand dat?
Daar zitten wel mooie dingen tussen (moet je wel weer voor betalen, maar soit), maar kun je dan bijv andere plaatjes/foto's gebruiken of de kleuren nog aanpassen?

En wordpress, das ook bekend?
*zucht, ik ben wel echt een hele grote Leek *
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_80589058
Wordpress is vrij bekend, maar daar heb je ook weer ruimte bij nodig zeg maar.
Weet uit mijn hoofd niet of wordpress dat ook zelf aanbiedt, of dat ze alleen de software leveren...
Ja doei.
pi_80589096
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:33 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Wat zijn we toch eensgezond de laatste tijd

Cali, fijn van je gesprek, zeg
Prachtige typo, in dit topic! .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_80589158
Wordpress is ook goed en eenvoudig en je kan vrij veel aanpassen naar eigen inzicht, daar kan ik zelfs mee werken!

Lekker zelf spreekuur draaien vandaag (sorry sjaap, jouw tijd komt ook wel weer)
Maar nu wil ik wel nog kledingaproval: bruiloft van studiegenoot, hij is wat van de strenge kerk. Ik ben niet van de feestkleding, maar heb wel een koraalrood knielang jurkje waar ik een zwarte legging en bruine laarzen onder wil doen. Is dat passend feestelijk?
Groetjes een weinig feestelijke puff
pi_80589194
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:39 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Prachtige typo, in dit topic! .
Amai
pi_80589263
Heb je de zachte g eigenlijk al overgenomen CF?
Ja doei.
pi_80589400
Goedemorgen!

Wat een discussie gisteravond zeg!
Calmero, wat fijn van je sollicitatie...! Hopelijk gaat het ook goed bij de tweede

Ik heb een maad (!!) geleden een solli gehad, en steeds als ik vraag naar de voortgang, krijg ik te horen " jaaaa, nog een week, dan weten we het!

Wat moet je daar nu mee...
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 10:50:00 #210
70532 loveli
N
pi_80589401
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:24 schreef Nouk84 het volgende:
Wat zou jij aanraden voor boter dan?
Gewoon roomboter, niet te dik smeren. Hoewel het verzadigd vet is, zijn de vetten in roomboter kort-ketenig en da's niet heel erg slecht. In roomboter zit geen transvet, wat wel in elk industrieel gemaakt vet zit.

Olie harden om margarine te maken is een chemisch proces, waarbij bindingen van de vetzuurketens worden veranderd zodat het een vaste substantie wordt, liefst smeerbaar bij kamertemperatuur. Deze chemische reactie heeft 2 eindproducten, een cis-binding en een trans-binding. Transvet is slecht, dat weten we. Deze reactie is altijd een evenwicht, waarbij men het evenwicht steeds verder verschuift, waardoor er minder transvetten in het eindproduct zitten. Alleen helemaal vermijden lukt nog niet!

Trans-bindingen zijn onverzadigd, maar hebben meer de ruimtelijke structuur van een verzadigde keten. Ze nemen makkelijk de plaats in van functionele vetzuurketens in je lichaam (celwanden), dat verstoort hoe de processen horen te lopen.

http://nl.wikipedia.org/wiki/Celmembraan

Een vet bestaat uit trigliceriden, 3 vetzuurketens aan elkaar. Het celmembraan bestaat uit fosfolipiden, dat lijkt op een trigliceride, maar 1 vetzuur is vervangen door een fosfaatgroep.
Het ene verzuur is verzadigd, het andere is onverzadigd (zie plaatje, kop met 2 staarten, de ene heeft een onverzadigde knik).


Door die ene onverzadigde keten zijn je celwanden flexibel en kunnen ze hun processen uitvoeren (transport in en uit de cel, immuunsysteem laten werken, etc etc). Door onze voeding (koekjes, pizza, bewerkte sjit) is de belans van vetzuren die we in onze cellen stoppen verstoord, we hebben te weinig omega-3. Daardoor komen er foute ketens in de membranen (gaat puur om beschikbaarheid, er is een grote bult vetzuren aanwezig en niet altijd wordt de juiste keten gepakt) en verlopen veel processen moeizamer dan de bedoeling is.

En daarom moeten we ons volstampen met olijfolie, avocado's, vette vis, (kokosvet) en voor mijn part visoliecapsules. En liever omega-3 dan omega-6 (linolzuur is er 1 van), want dankzij het mais in het eten krijgen we al te veel omega-6 binnen, meer dan goed is voor de verhoudingen. We hebben het nodig, maar niet in de hoeveelheden die we binnenkrijgen.

Hoe meer slechte vetten, des te meer omega-3 moet er tegenover staan om de balans goed te krijgen. En de omega's heb je ook nodig voor andere dingen dan je celprocessen, bv bij het aanmaken van hormoonstofjes. Krijg je te weinig binnen, dan heb je ergens een tekort. Eet je slechte vetten, prima, maar probeer ze meteen te verbranden en niet op te slaan.

Voeding en beweging, allebei errug belangrijk. Einde van de les.
crap in = crap out
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 10:51:25 #211
70532 loveli
N
pi_80589457
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:49 schreef Perruche het volgende:
Goedemorgen!

Wat een discussie gisteravond zeg!
Calmero, wat fijn van je sollicitatie...! Hopelijk gaat het ook goed bij de tweede

Ik heb een maad (!!) geleden een solli gehad, en steeds als ik vraag naar de voortgang, krijg ik te horen " jaaaa, nog een week, dan weten we het!

Wat moet je daar nu mee...
Uh.. nog een week wachten, dus.
crap in = crap out
pi_80589631
Maar als je elke week nog een week moet wachten, wordt het wel vervelend natuurlijk .

Nynke, je had toch al praktisch een promotieplek in Zweden aangeboden gekregen? Of wil je liever ergens anders heen?

Ewelina en Mo, feli met de goede cijfers!
Cali, fijn dat je solli goed ging!!

PFje, succes met meer structuur aanbrengen in je eetpatroon. Ik herken het wel een beetje. Ik weet prima hoe het zou moeten, maar door allerlei omstandigheden (smoesjes dus ) schiet de praktische uitvoering er nogal eens bij in...
Venus in pocketformaat
© loveli
  donderdag 22 april 2010 @ 10:58:04 #213
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80589674
Ahhh yes, een vriendinnetje van mij die heeft er wat verstand van en belde net, dus das mooi. Ik moet webhosting regelen en dan gaat ze me volgende week helpen
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_80589688
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:49 schreef Perruche het volgende:
Goedemorgen!

Wat een discussie gisteravond zeg!
Calmero, wat fijn van je sollicitatie...! Hopelijk gaat het ook goed bij de tweede

Ik heb een maad (!!) geleden een solli gehad, en steeds als ik vraag naar de voortgang, krijg ik te horen " jaaaa, nog een week, dan weten we het!

Wat moet je daar nu mee...
Heel hard nadenken of je er dan nog wel wil werken, als ze nu al zo vaag zijn? Tenzij het een hele leuke baan is .

Leuk die verhalen over webspace en websites, ik was van plan komende zomer zelf een website te bouwen (from scratch) en had geen idee hoe ik hosting moest regelen . Het zou voor een bedrijfje zijn, dus moet absoluut betrouwbaar zijn en liefst niet teveel gedoe opleveren voor de eigenaar. Heeft geen haast, ik moet eerst nog 'even' leren programmeren .
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_80589734
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:56 schreef Phaidra het volgende:
Maar als je elke week nog een week moet wachten, wordt het wel vervelend natuurlijk .

Nynke, je had toch al praktisch een promotieplek in Zweden aangeboden gekregen? Of wil je liever ergens anders heen?

Ewelina en Mo, feli met de goede cijfers!
Cali, fijn dat je solli goed ging!!

PFje, succes met meer structuur aanbrengen in je eetpatroon. Ik herken het wel een beetje. Ik weet prima hoe het zou moeten, maar door allerlei omstandigheden (smoesjes dus ) schiet de praktische uitvoering er nogal eens bij in...
inderdaad, en ik begrijp het ook niet, want toen ik daar op solli ging gaven ze aan dat ze liever gister dan vandaag een nieuw iemand erbij hadden.. nou ja.

Over structuur in je eten; Het is ook moeillijk om structuur aan te brengen, sommig mensen hier weten al om 8 uur smorgens wat ze de hele dag gaan eten! Dat kan ik niet hoor....! Maar als ik weg moet, zorg ik wel dat ik altijd wat te eten bij me heb, zodat ik niet aangewezen ben op een vette stationshap...

- edit: Chico, ja dat vraag ik me nu ook af! Ook al nemen ze me niet aa, vind ik ook niet erg, maar laat het dan wel even weten Maar het is wel een echt leuke baan in een bedrijf waar ik (denk ik!) goed zou passen, veel jonge mensen, en het is min of meer precies wat ik zocht...
  donderdag 22 april 2010 @ 11:00:13 #216
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80589735
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:49 schreef Perruche het volgende:
Goedemorgen!

Wat een discussie gisteravond zeg!
Calmero, wat fijn van je sollicitatie...! Hopelijk gaat het ook goed bij de tweede

Ik heb een maad (!!) geleden een solli gehad, en steeds als ik vraag naar de voortgang, krijg ik te horen " jaaaa, nog een week, dan weten we het!

Wat moet je daar nu mee...
ooh wat irritant! Als je al 2 of 3 keer netjes hebt gevraagd zou ik gewoon zeggen
" ja dat is al 3x gezegd en we zijn nu een maand verder dus ik wil graag weten waar ik aan toe ben." Maar subtiliteit is dan ook niet mijn sterkste kant Mja, je wilt ook weer niet overkomen als iemand die over zich heen laat lopen en alles pikt, dus een beetje daadkracht tonen kan geen kwaad zou ik denken? (ik heb nl eens hetzelfde gehad, ze beloofden steeds terug te bellen, maar deden dat niet... uiteindelijk heb ik de baan wel gekregen toen )
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 11:01:44 #217
70532 loveli
N
pi_80589781
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:58 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Heel hard nadenken of je er dan nog wel wil werken, als ze nu al zo vaag zijn? Tenzij het een hele leuke baan is .

Leuk die verhalen over webspace en websites, ik was van plan komende zomer zelf een website te bouwen (from scratch) en had geen idee hoe ik hosting moest regelen . Het zou voor een bedrijfje zijn, dus moet absoluut betrouwbaar zijn en liefst niet teveel gedoe opleveren voor de eigenaar. Heeft geen haast, ik moet eerst nog 'even' leren programmeren .
Krijg je ervoor betaald? Ik ken iemand die als student een bijbaan had dat 'ie websites bouwde. Die vroeg een vast tarief voor het bouwen (ging zoveel tijd inzitten dat je op 500 euro per site kon rekenen) en een onderhoudscontract voo een paar euro per maand.
Als je zoiets gratis doet of geen goede afspraken hebt, kan er veeeeel meer tijd in gaan zitten dan je wilt.
crap in = crap out
pi_80589794
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:01 schreef loveli het volgende:

[..]

Krijg je ervoor betaald? Ik ken iemand die als student een bijbaan had dat 'ie websites bouwde. Die vroeg een vast tarief voor het bouwen (ging zoveel tijd inzitten dat je op 500 euro per site kon rekenen) en een onderhoudscontract voo een paar euro per maand.
Als je zoiets gratis doet of geen goede afspraken hebt, kan er veeeeel meer tijd in gaan zitten dan je wilt.
dattum
Ja doei.
pi_80589852
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:00 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

ooh wat irritant! Als je al 2 of 3 keer netjes hebt gevraagd zou ik gewoon zeggen
" ja dat is al 3x gezegd en we zijn nu een maand verder dus ik wil graag weten waar ik aan toe ben." Maar subtiliteit is dan ook niet mijn sterkste kant Mja, je wilt ook weer niet overkomen als iemand die over zich heen laat lopen en alles pikt, dus een beetje daadkracht tonen kan geen kwaad zou ik denken? (ik heb nl eens hetzelfde gehad, ze beloofden steeds terug te bellen, maar deden dat niet... uiteindelijk heb ik de baan wel gekregen toen )
dat zou ik ook zomaar kunnen doen, ik wacht nog even en dan doe ik het ook maar denk ik Probeer juist wat subtieler te worden, maar moet inderdaad niet over me heen laten lopen.

Trouwens Chico, je gaat een website bouwen zonder iets van programmeren te weten? Succes
pi_80590035
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:01 schreef loveli het volgende:

[..]

Krijg je ervoor betaald? Ik ken iemand die als student een bijbaan had dat 'ie websites bouwde. Die vroeg een vast tarief voor het bouwen (ging zoveel tijd inzitten dat je op 500 euro per site kon rekenen) en een onderhoudscontract voo een paar euro per maand.
Als je zoiets gratis doet of geen goede afspraken hebt, kan er veeeeel meer tijd in gaan zitten dan je wilt.
Het is voor mn vader, dat komt wel goed, die is wel van het afspraken maken vooraf . Zou ook nooit mn diensten aanbieden aan een al bestaand bedrijf, kan momenteel nog maar een heel kein beetje html en meer niet . Ik zou het dan vooral doen om al die talen te leren, dat lijkt me leuker aan de hand van een project ipv in wilde weg wat proberen.

Maar dat onderhoud, wat houdt dat precies in? (want dat zou ik dan zelf gaan doen, als het al niet voor zijn site is dan wel voor mijn toekomstige eigen site)
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 11:12:55 #221
70532 loveli
N
pi_80590105
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:10 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Het is voor mn vader, dat komt wel goed, die is wel van het afspraken maken vooraf . Zou ook nooit mn diensten aanbieden aan een al bestaand bedrijf, kan momenteel nog maar een heel kein beetje html en meer niet . Ik zou het dan vooral doen om al die talen te leren, dat lijkt me leuker aan de hand van een project ipv in wilde weg wat proberen.

Maar dat onderhoud, wat houdt dat precies in? (want dat zou ik dan zelf gaan doen, als het al niet voor zijn site is dan wel voor mijn toekomstige eigen site)
Bijhouden, actualiseren. Ervoor zorgen dat je met alle browsers de site kunt zien, ook na updates enzo. Vraag anders even aan DaD hoevaak ze haar site heeft aangepast omdat een andere browser het niet goed zag
crap in = crap out
pi_80590182
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:01 schreef loveli het volgende:

[..]

Krijg je ervoor betaald? Ik ken iemand die als student een bijbaan had dat 'ie websites bouwde. Die vroeg een vast tarief voor het bouwen (ging zoveel tijd inzitten dat je op 500 euro per site kon rekenen) en een onderhoudscontract voo een paar euro per maand.
Als je zoiets gratis doet of geen goede afspraken hebt, kan er veeeeel meer tijd in gaan zitten dan je wilt.
Een collega van mij heeft z'n eigen bedrijfje voor het bouwen van websites. Hij vraagt 25 euro per uur.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_80590201
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:12 schreef loveli het volgende:

[..]

Bijhouden, actualiseren. Ervoor zorgen dat je met alle browsers de site kunt zien, ook na updates enzo. Vraag anders even aan DaD hoevaak ze haar site heeft aangepast omdat een andere browser het niet goed zag
Ohja .

Iemand nog een tip om te zorgen dat een site ook gevonden wordt door google en andere zoekmachines, liefst bovenaan? Als ik toch bezig ben met mezelf belachelijk maken (site bouwen zonder kennis is ook eigenlijk waanzin maar dan heb ik wat te doen in de vakantie. En als het niet lukt dan gaat mn vriend wat bouwen).
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_80590240
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:12 schreef loveli het volgende:

[..]

Bijhouden, actualiseren. Ervoor zorgen dat je met alle browsers de site kunt zien, ook na updates enzo. Vraag anders even aan DaD hoevaak ze haar site heeft aangepast omdat een andere browser het niet goed zag
.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 11:19:25 #225
70532 loveli
N
pi_80590289
Bij de weg, als je gaat werken voor je pa moet je ook goede afspraken maken!!! No kidding. Hij zal op een ander emanier met jou omgaan dan met een websiteontwerper, ook omdat 'ie denkt dat jij bepaalde dingen wel begrijpt. En jij werkt niet 9-17.

Tip: Roep 'em erbij en leg uit hoe je dingen aanpast, zodat hij dat zelf kan doen en jij niet tijdens je tentamenperiode die site moet gaan updaten. Dus niet alleen voorkauwen, maar zorgen dat hij het een beetje zelf kan. Dan ziet hij ook hoeveel tijd en werk erin zit.
crap in = crap out
pi_80590323
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:16 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Ohja .

Iemand nog een tip om te zorgen dat een site ook gevonden wordt door google en andere zoekmachines, liefst bovenaan? Als ik toch bezig ben met mezelf belachelijk maken (site bouwen zonder kennis is ook eigenlijk waanzin maar dan heb ik wat te doen in de vakantie. En als het niet lukt dan gaat mn vriend wat bouwen).
http://www.google.nl/addurl/

Je kan ook de teksten op zo'n manier schrijven dat je makkelijker gevonden word, geloof ik, maar daar weet ik het fijne niet van
  donderdag 22 april 2010 @ 11:24:32 #227
220609 Nouk84
Have you ever been Nouked?
pi_80590459
Thanks voor de uitleg, loveli. Roomboter is heerlijk
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
pi_80590956
Goedemorgen
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:16 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Ohja .

Iemand nog een tip om te zorgen dat een site ook gevonden wordt door google en andere zoekmachines, liefst bovenaan? Als ik toch bezig ben met mezelf belachelijk maken (site bouwen zonder kennis is ook eigenlijk waanzin maar dan heb ik wat te doen in de vakantie. En als het niet lukt dan gaat mn vriend wat bouwen).
- De site aanmelden bij Google
- De site aanmelden bij het Open Directory Project
- Goede relevante termen in titelpagina's
- Goede relevante termen in de meta tags
- Links vanaf andere sites naar jouw site

Dat heeft allemaal invloed op de ranking bij Google. En je kunt de teksten zelf ook optimaliseren, maar hoe dat precies zit weet ik niet.
pi_80590982
Zoooo, ik ga zo terug lezen hoor!

Eerst een lijstje:
O: 1 glas sinaasappelsap (200 ml)
1 espresso
4-5 glazen water (van 200 ml)
2 crackers met die groene becel en een heel klein beetje hagelslag
2 boterhammen blueband wit bruinbrood met pindakaas met nootjes (niet dik belegd, niet dun)
--------
Lunch wordt iets met 2 kleine appels en een sinaasappel als ik zin heb om die te pellen.

Avondeten wordt pannenkoeken.

Ik moet nog ergens groenten bij gooien, dat sowieso.
pi_80591207
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:37 schreef de_nachtwacht het volgende:
Goedemorgen
[..]

- De site aanmelden bij Google
- De site aanmelden bij het Open Directory Project
- Goede relevante termen in titelpagina's
- Goede relevante termen in de meta tags
- Links vanaf andere sites naar jouw site

Dat heeft allemaal invloed op de ranking bij Google. En je kunt de teksten zelf ook optimaliseren, maar hoe dat precies zit weet ik niet.
Dankje!

Perruche: ook bedankt!

Zo en nu ga ik tentamen leren, anders kan ik straks herkansingen gaan maken tijdens mn vakantie .
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_80591436
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:38 schreef P.F het volgende:
Zoooo, ik ga zo terug lezen hoor!

Eerst een lijstje:
O: 1 glas sinaasappelsap (200 ml)
1 espresso
4-5 glazen water (van 200 ml)
2 crackers met die groene becel en een heel klein beetje hagelslag
2 boterhammen blueband wit bruinbrood met pindakaas met nootjes (niet dik belegd, niet dun)
--------
Lunch wordt iets met 2 kleine appels en een sinaasappel als ik zin heb om die te pellen.

Avondeten wordt pannenkoeken.

Ik moet nog ergens groenten bij gooien, dat sowieso.
P.F., waarom neem je niet wat groenten bij je lunch? het is wel weinig zo hoor

Nu ga ik even aan de scriptie, dag dames
pi_80591572
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:37 schreef de_nachtwacht het volgende:
Goedemorgen
[..]

- De site aanmelden bij Google
- De site aanmelden bij het Open Directory Project
- Goede relevante termen in titelpagina's titels van pagina's
- Goede relevante termen in de meta tags
- Links vanaf andere sites naar jouw site

Dat heeft allemaal invloed op de ranking bij Google. En je kunt de teksten zelf ook optimaliseren, maar hoe dat precies zit weet ik niet.
Trouwens nog een handige website over HTML: http://www.handleidinghtml.nl/. Het is wel handig als je een beetje weet hoe HTML werkt. Zeker als een programma waar je de website mee maakt, niet doet wat jij wilt. Vaak kun je dan heel eenvoudig even een beetje in de code zelf rotzooien en zo problemen oplossen. HMTL zit echt ontzettend simpel in elkaar en is heel erg makkelijk te leren. Je oma en je nichtje van vier kunnen het bij wijze van spreken nog. Je kunt ook gewoon van andere websites de code bekijken als je iets leuks ziet en dat op je eigen pagina gebruiken. Maar dan moet het wel in HTML zijn uiteraard. Oh, en gebruik aub geen Frontpage.

/nerd mode
pi_80591681
Frontpage is inderdaad wel het meest verschrikkelijke programma om een website te bouwen De triestheid.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 11:59:59 #234
70532 loveli
N
pi_80591762
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:38 schreef P.F het volgende:
4-5 glazen water (van 200 ml)
Ja, zijn het nou 4 of 5 glazen water?
quote:
2 crackers met die groene becel en een heel klein beetje hagelslag
Becel hmpf!
quote:
Avondeten wordt pannenkoeken.

Ik moet nog ergens groenten bij gooien, dat sowieso.
Pannekoeken met broccoliiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!
crap in = crap out
pi_80591844
Loveli, dat lijkt me echt viessssss

Broccoli op een pizza is volgens mij anders best een goed idee. Ik denk dat ik maar weer eens een diepvrieszak ga halen.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_80591918
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:38 schreef P.F het volgende:
Zoooo, ik ga zo terug lezen hoor!

Eerst een lijstje:
O: 1 glas sinaasappelsap (200 ml)
1 espresso
4-5 glazen water (van 200 ml)
2 crackers met die groene becel en een heel klein beetje hagelslag
2 boterhammen blueband wit bruinbrood met pindakaas met nootjes (niet dik belegd, niet dun)
--------
Lunch wordt iets met 2 kleine appels en een sinaasappel als ik zin heb om die te pellen.

Avondeten wordt pannenkoeken.

Ik moet nog ergens groenten bij gooien, dat sowieso.
Wow, drink jij een liter water bij alleen al je ontbijt? Waar laat je het? Ik ben al blij als ik die hoeveelheid aan het eind van de dag heb opgedronken... (ik drink structureel te weinig omdat ik bijna nooit dorst heb en het gewoon vergeet ).
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_80592012
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:04 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Wow, drink jij een liter water bij alleen al je ontbijt? Waar laat je het? Ik ben al blij als ik die hoeveelheid aan het eind van de dag heb opgedronken... (ik drink structureel te weinig omdat ik bijna nooit dorst heb en het gewoon vergeet ).
even een crosspostje dan maar
quote:
1,5 liter erbij drinken is zat, en een volwassene kan zelfs als het nodig is met een halve liter water (naast koffie thee en voeding) wel toe als het geen warme dag is...
de watergekte is echt overdreven... teveel water spoelt nuttige elektrolyten uit je lijf en bezorgt je nieren overwerk. als je gewoon eet en af en toe ene kopje thee of koffie drinkt of een ander glas drinken, dan kom je bijna altijd vanzelf wel aan genoeg vocht. als je hoofdpijn hebt of erg donkergele urine en erg verstopt bent dan kan het wel zijn dat je wat meer moet drinken...
Kwak
  donderdag 22 april 2010 @ 12:08:20 #238
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_80592052
Hoi, ik heb 0,0 verstand van websites bouwen, maar ik kreeg net in mijn mail nog wat tips voor open sollicitaties.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  donderdag 22 april 2010 @ 12:08:28 #239
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80592060
Zo. In het kader van bouwen aan je eigen toekomst heb ik ook een mail de deur uitgedaan voor een werkervaringsplek bij een grote zorginstelling. Zou ik mooi kunnen combineren met de baan van de sollicitatie van vanochtend, aangezien ze daar eerst waarschijnlijk een beetje plek hebben, en pas vanaf volgend jaar (als er een andere locatie bij komt) echt een vacature hebben.
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  donderdag 22 april 2010 @ 12:09:23 #240
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_80592095
yay, ik ben hard en fijn aan het werk!

Ik begin een patroon te zien in m'n dagen: in de ochtenden en de middag ben ik optimistisch over m'n scriptie en heb ik het idee dat ik weet wat ik aan het doen ben. In de avond raak ik ongerust en voel ik me verloren en dom. Dan stop ik er maar mee, en de volgende ochtend is alles weer okay. Ach ja, ik kom in ieder geval langzaam vooruit. T-28 tot de deadline...
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
  donderdag 22 april 2010 @ 12:13:02 #241
220609 Nouk84
Have you ever been Nouked?
pi_80592209
De laatste keer dat ik Frontpage gebruikte was ongeveer in 2003, dus mijn informatie is wat achterhaald
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
  donderdag 22 april 2010 @ 12:13:50 #242
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_80592238
quote:
Op donderdag 22 april 2010 10:56 schreef Phaidra het volgende:
Maar als je elke week nog een week moet wachten, wordt het wel vervelend natuurlijk .

Nynke, je had toch al praktisch een promotieplek in Zweden aangeboden gekregen? Of wil je liever ergens anders heen?

Ewelina en Mo, feli met de goede cijfers!
Cali, fijn dat je solli goed ging!!

PFje, succes met meer structuur aanbrengen in je eetpatroon. Ik herken het wel een beetje. Ik weet prima hoe het zou moeten, maar door allerlei omstandigheden (smoesjes dus ) schiet de praktische uitvoering er nogal eens bij in...
nee, die plek in zweden was leuk om te horen, maar ik weet niet in hoeverre dat doorgaat. Ze hebben heel weinig promotieplekken, en heel veel mensen staan in de rij. Sommige mensen werken al 4 jaar als research asssitent in de hoop op een promotieplek, en dat is toch niets voor mij. Plus, ik zou graag wat dichter bij de duutser zijn. Utrecht of Groningen lijkt me wel wat. Maar goed, aankomend schooljaar beginnen wordt toch niets, dus eerst maar eens opzoek naar wat anders..
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
  donderdag 22 april 2010 @ 12:15:01 #243
220609 Nouk84
Have you ever been Nouked?
pi_80592276
Ik heb heel wat slanke recepten uitgeprint op mijn werk, dus voorlopig kan ik het eea uitproberen. Nu nog bedenken wat het vanavond wordt, ik kan niet kiezen
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
pi_80592555
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:09 schreef AKnynke het volgende:
yay, ik ben hard en fijn aan het werk!

Ik begin een patroon te zien in m'n dagen: in de ochtenden en de middag ben ik optimistisch over m'n scriptie en heb ik het idee dat ik weet wat ik aan het doen ben. In de avond raak ik ongerust en voel ik me verloren en dom. Dan stop ik er maar mee, en de volgende ochtend is alles weer okay. Ach ja, ik kom in ieder geval langzaam vooruit. T-28 tot de deadline...
Oeh herkenbaar...

* -marz- lurkt weer eens een tijdje mee ter motivatie..

Ik ben niet dik, maar wel zwaar (bijna 80kg! bij 1.80m lengte). Nu heb ik ook veel spieren van fitness - ik vind het veel leuker om 10reps heel zwaar te doen dan oneindig veel reps met weinig gewicht, maar daar word je dus wel heel sterk en gespierd van en het vet is aardig verdeeld, maar ik wil wel graag minder vet...

Nu doe ik 3x per week 45 min. cardio en wat rug- en buikspieroefeningen en ik ben minder gaan eten sinds deze week (1500 kcal per dag). En ik ben gestopt met drinken deze week, want ik drink vrijwel dagelijks bier en/of wijn en volgens mij hakt dat er behoorlijk in.

Ik slaap wel slechter in nu ik geen alcohol drink trouwens, eerst als ik een kussen zag was ik al weg en nu kan ik niet eens slapen met de tv aan. zal wel iets met afkicken zijn..
Springfield's looking pretty dusty today
pi_80592596
O: Brinta
L: gekookt eitje, 1 geroosterde volkorenboterham met roomboter en 1 met appelstroop

So far so good. . Géén cupcakejes (al staan ze me wel op het aanrecht toe te lachen), geen gangmakers, geen pandan chiffon cake (het restant ligt in de prullenbak). Planning voor de rest van de dag:

T: peer
T: Griekse yoghurt, misschien met honing
D: nasi
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 12:26:59 #246
70532 loveli
N
pi_80592700
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:15 schreef Nouk84 het volgende:
Ik heb heel wat slanke recepten uitgeprint op mijn werk, dus voorlopig kan ik het eea uitproberen. Nu nog bedenken wat het vanavond wordt, ik kan niet kiezen
De slanke recepten waar nog wel gezonde vetten in zitten
Vaak wordt zoveel mogelijk vet weggelaten en dan is iets slank, maar vet is gewoon goed voor je (met mate en de juiste vetten).
crap in = crap out
pi_80592729
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:23 schreef DevilsAndDust het volgende:
O: Brinta
L: gekookt eitje, 1 geroosterde volkorenboterham met roomboter en 1 met appelstroop

So far so good. . Géén cupcakejes (al staan ze me wel op het aanrecht toe te lachen), geen gangmakers, geen pandan chiffon cake (het restant ligt in de prullenbak). Planning voor de rest van de dag:

T: peer
T: Griekse yoghurt, misschien met honing
D: nasi
dat is toch veel te weinig!!
dat je niet meer wilt snoepen de hele dag betekent nog niet dat je meteen niks mee moet eten.

oh je wilde minder carbs he? dan mag er nog wel een omelet bij, en een stukje kip of vette vis
Kwak
pi_80592740
oh, en beste stuurlui, etc. want ik werk vandaag thuis en ben zo sloom op gang dat ik net besef dat ik nog niks gegeten heb
Kwak
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 12:29:09 #249
70532 loveli
N
pi_80592768
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:22 schreef -marz- het volgende:

[..]

Oeh herkenbaar...

* -marz- lurkt weer eens een tijdje mee ter motivatie..

Ik ben niet dik, maar wel zwaar (bijna 80kg! bij 1.80m lengte). Nu heb ik ook veel spieren van fitness - ik vind het veel leuker om 10reps heel zwaar te doen dan oneindig veel reps met weinig gewicht, maar daar word je dus wel heel sterk en gespierd van en het vet is aardig verdeeld, maar ik wil wel graag minder vet...

Nu doe ik 3x per week 45 min. cardio en wat rug- en buikspieroefeningen en ik ben minder gaan eten sinds deze week (1500 kcal per dag). En ik ben gestopt met drinken deze week, want ik drink vrijwel dagelijks bier en/of wijn en volgens mij hakt dat er behoorlijk in.

Ik slaap wel slechter in nu ik geen alcohol drink trouwens, eerst als ik een kussen zag was ik al weg en nu kan ik niet eens slapen met de tv aan. zal wel iets met afkicken zijn..
Welkom terug. Beetje oppassen met zo weinig kcals, met jouw spieren en lengte mag je echt wel wat binnenkrijgen. Ik denk dat je met alleen extra cardio ook al een aardig eind komt. En niet per se de kcals omlaag doen, maar bewuster kiezen welke je eet. Meer eiwitten, minder carbs en sporten is voor de meeste mensen al een recept om vet te verliezen.
crap in = crap out
pi_80592769
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:27 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

dat is toch veel te weinig!!
dat je niet meer wilt snoepen de hele dag betekent nog niet dat je meteen niks mee moet eten.

oh je wilde minder carbs he? dan mag er nog wel een omelet bij, en een stukje kip of vette vis
Dit is m'n gewone eetpatroon. . En de nasi is met stukjes kip, satésaus, kroepoek (Bali ) en een gebakken eitje!
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 12:29:54 #251
70532 loveli
N
pi_80592800
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:28 schreef kwakz0r het volgende:
oh, en beste stuurlui, etc. want ik werk vandaag thuis en ben zo sloom op gang dat ik net besef dat ik nog niks gegeten heb
crap in = crap out
pi_80592823
Mijn lijstje:

O: 3 boterhammen: pindakaas + sambal, kaas + beetje jam, appelstroop
L: 4 boterhammen met appelstroop
T: banaan
T: cup a soup of cappuccino
L: 'iets' van een cateraar op het werk
Springfield's looking pretty dusty today
pi_80592840
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:07 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

even een crosspostje dan maar
[..]

de watergekte is echt overdreven... teveel water spoelt nuttige elektrolyten uit je lijf en bezorgt je nieren overwerk. als je gewoon eet en af en toe ene kopje thee of koffie drinkt of een ander glas drinken, dan kom je bijna altijd vanzelf wel aan genoeg vocht. als je hoofdpijn hebt of erg donkergele urine en erg verstopt bent dan kan het wel zijn dat je wat meer moet drinken...
Ik kom meestal in totaal (dus incl. thee en koffie) op 1,5 liter uit. Maximaal. Soms maar 1 liter. Het komt gelukkig zelden voor dat ik er lichamelijk echt last van heb, dus het zal idd wel goed zitten.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_80592854
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:04 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Wow, drink jij een liter water bij alleen al je ontbijt? Waar laat je het? Ik ben al blij als ik die hoeveelheid aan het eind van de dag heb opgedronken... (ik drink structureel te weinig omdat ik bijna nooit dorst heb en het gewoon vergeet ).
Wat bij mij altijd goed werkt is dat ik een flesje water naast me heb staan. Dan neem ik eigenlijk automatisch zo nu en dan een slok en zijn die flesjes zo leeg.
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:07 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

even een crosspostje dan maar
[..]

de watergekte is echt overdreven... teveel water spoelt nuttige elektrolyten uit je lijf en bezorgt je nieren overwerk. als je gewoon eet en af en toe ene kopje thee of koffie drinkt of een ander glas drinken, dan kom je bijna altijd vanzelf wel aan genoeg vocht. als je hoofdpijn hebt of erg donkergele urine en erg verstopt bent dan kan het wel zijn dat je wat meer moet drinken...
Maar mijn ervaring is juist dat als ik er niet om denk, dat ik dan zomaar op een hele dag 2 glaasjes fris drink bijvoorbeeld. Ik moet er echt om denken om te drinken, anders drink ik regelmatig echt heel erg weinig. Als ik koffie drink is dat natuurlijk wel anders, maar ik denk dat ik dan nog amper op een liter per dag kom (zonder water dus). Tenzij ik me ernstig vergis in de grootte van de mokken.
pi_80592929
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:31 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Ik kom meestal in totaal (dus incl. thee en koffie) op 1,5 liter uit. Maximaal. Soms maar 1 liter. Het komt gelukkig zelden voor dat ik er lichamelijk echt last van heb, dus het zal idd wel goed zitten.
dat is zat, want in je voeding zit ook ongeveer een liter (tenzij je leeft op koekkruimels) en je bent maar n klein grieteke, dus 1-1,5 liter erbij drinken is prima.
Kwak
pi_80592951
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:23 schreef DevilsAndDust het volgende:
O: Brinta
L: gekookt eitje, 1 geroosterde volkorenboterham met roomboter en 1 met appelstroop

So far so good. . Géén cupcakejes (al staan ze me wel op het aanrecht toe te lachen), geen gangmakers, geen pandan chiffon cake (het restant ligt in de prullenbak). Planning voor de rest van de dag:

T: peer
T: Griekse yoghurt, misschien met honing
D: nasi
groente?

Knap dat je die cupcakes kan weerstaan, ik zat net in het cheesecake topic te lurken en ik ahd gelijk zin om er één te bakken...!

Nynke, herkenbaar van de scriptie! Mijn T=1,5 maand aaiaiai en ik móet het echt afkrijgen, als ik m´n diploma niet krijg moet ik straks m´n studiebeurs terugbetalen... aargh! Aan het werk!!

Wat posten jullie trouwens snel..!

[ Bericht 1% gewijzigd door Perruche op 22-04-2010 12:40:16 ]
pi_80592964
Die flesjes water vergeet ik ook al tijden te kopen .
Ik hoef hier overigens maar 20 meter naar de koffie/thee-automaat te lopen, maar het gebeurt zelfs regelmatig dat ik wel thee maak, het naast mijn computer zet en het vervolgens vergeet op te drinken. Ik ben echt hopeloos.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_80592973
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:29 schreef loveli het volgende:

[..]

Welkom terug. Beetje oppassen met zo weinig kcals, met jouw spieren en lengte mag je echt wel wat binnenkrijgen. Ik denk dat je met alleen extra cardio ook al een aardig eind komt. En niet per se de kcals omlaag doen, maar bewuster kiezen welke je eet. Meer eiwitten, minder carbs en sporten is voor de meeste mensen al een recept om vet te verliezen.
Veel eiwitten en minder carbs eten heb ik gedaan, maar bevalt me helemaal niet eigenlijk.

Krijg er soms een misselijk gevoel van en ga er vies van poepen

Ik drink wel veel water op het werk (meer dan 2 liter meestal), alleen komt er heel weinig water weer uit want het is hier ontiegelijk heet en droge lucht altijd. Soort 'sick building' hebben we hier.
Springfield's looking pretty dusty today
pi_80592981
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:29 schreef loveli het volgende:

[..]


ja, ik voelde me ook zo verbonden ineens!

daar staat tegenover dat ik vanavond heerlijk ga genieten van gebakken krieltjes en varkenshaas in satémarinade, met erbij radijsjes en worteltjes

ik ben na 3 maanden alles invullen mn eetdgaboek écht zat. heel erg zat. compleet ende totaal. ik willutniemeer.
Kwak
pi_80593001
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:34 schreef Perruche het volgende:

[..]

groente?

Knap dat je die cupcakes kan weerstaan, ik zat net in het cheesecake topic te lurken en ik ahd gelijk zin om er één te bakken...!

Nynke, herkenbaar van de scriptie! Mijn T=1,5 maand aaiaiai en ik móet het echt afkrijgen, als ik m´n diploma niet krijg moet ik straks m´n studiebeurs terugbetalen... aargh! Aan het werk!!
Er zit uiteraard ook groente in de nasi, dat leek me vanzelfsprekend!
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_80593181
*nomt braaf op twee vitalu crackers met pindakaaaaas
Kwak
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 12:42:07 #262
70532 loveli
N
pi_80593212
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:34 schreef -marz- het volgende:

[..]

Veel eiwitten en minder carbs eten heb ik gedaan, maar bevalt me helemaal niet eigenlijk.

Krijg er soms een misselijk gevoel van en ga er vies van poepen

Ik drink wel veel water op het werk (meer dan 2 liter meestal), alleen komt er heel weinig water weer uit want het is hier ontiegelijk heet en droge lucht altijd. Soort 'sick building' hebben we hier.
Carbs met vezeltjes wel blijven eten, poep je meteen beter. Ligt er ook aan welke eiwitten je eet en waarmee je het combineert.

Poep hoort niet te kleven of te stinken of te drijven of vloeibaar te zijn, moet gewoon een mooie gladde drol zijn. Liefst elke dag geloof ik. Zo niet, dan vezeltjes eten en je darmbacterien vertroetelen.
Mo, eat your heart out!

Hersenen hebben ook vocht nodig, als je te weinig drinkt kun je niet meer nadenken. Geen idee welke hoeveelheden ok zijn.
crap in = crap out
pi_80593222
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:35 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Er zit uiteraard ook groente in de nasi, dat leek me vanzelfsprekend!
Ah, ok. Als ik nasi maak zit er meestal vrij wienig groente in, misschien beetje prei en tauge ofzo, dus vandaar

Lijstje voor vandaag

O: 2x volkorenboterham, 1 kaas, 1x gedroogde ham
T: kwart ananas, koffie met melk
L: aspergesoep (met misschien een klein omeletje)
S: hardlopen, klein rondje 4 km
D: stukje vis (zalmforel), spercieboontjes met boemboe en aardappeltjes uit de oven
T: de stad in, whisky'tje/ wijntje?
  donderdag 22 april 2010 @ 12:43:49 #264
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_80593277
Ik ben aan het frusto-snoepen. Te druk op het werk, teveel aan m'n kop en een stom lijf.

O: banaan
T: 2 koffieleutjes
T: appel
T: aardbeienschelpgebakjedinges
L: wil ik nu liever niet meer nemen eigenlijk ivm het gebakje
T: van 14-18 een symposium zometeen, dus niks.
D: iets met rijst/kip/ananas geloof ik, receptkaartje van de AH.

Fietsen gaat niet, want werd vanochtend wakker met flinke rugpijn.

En nu heb ik zin om ergens tegenaan te schoppen .
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_80593363
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:43 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik ben aan het frusto-snoepen. Te druk op het werk, teveel aan m'n kop en een stom lijf.

O: banaan
T: 2 koffieleutjes
T: appel
T: aardbeienschelpgebakjedinges
L: wil ik nu liever niet meer nemen eigenlijk ivm het gebakje
T: van 14-18 een symposium zometeen, dus niks.
D: iets met rijst/kip/ananas geloof ik, receptkaartje van de AH.

Fietsen gaat niet, want werd vanochtend wakker met flinke rugpijn.

En nu heb ik zin om ergens tegenaan te schoppen .
wel lunchen joh, je eet al zo weinig! en van minder eten word je ook niet vrolijker, (althans ik ben dan echt niet te genieten ).
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 12:46:45 #266
70532 loveli
N
pi_80593371
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:43 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik ben aan het frusto-snoepen. Te druk op het werk, teveel aan m'n kop en een stom lijf.

O: banaan
T: 2 koffieleutjes
T: aardbeienschelpgebakjedinges
L: wil ik nu liever niet meer nemen eigenlijk ivm het gebakje
T: van 14-18 een symposium zometeen
D: iets met rijst/kip/ananas geloof ik, receptkaartje van de AH.

Fietsen gaat niet, want werd vanochtend wakker met flinke rugpijn.

En nu heb ik zin om ergens tegenaan te schoppen .
Laiverd, wel lunchen. Aardbeiengebakje zien we door de vingers als fruitmomentje. Nadeel van frustosnoepen is dat het frustosnoepen in de hand werkt. Probeer tussen het snoepen door je lijf te voeden. Kies op het symposium de gezonde hapjes eruit, met vis enzo (ten minste, ik neem aan dat ze er iets van voer verzorgen).
crap in = crap out
pi_80593459
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:42 schreef loveli het volgende:

[..]

Carbs met vezeltjes wel blijven eten, poep je meteen beter. Ligt er ook aan welke eiwitten je eet en waarmee je het combineert.

Poep hoort niet te kleven of te stinken of te drijven of vloeibaar te zijn, moet gewoon een mooie gladde drol zijn. Liefst elke dag geloof ik. Zo niet, dan vezeltjes eten en je darmbacterien vertroetelen.
Mo, eat your heart out!

Hersenen hebben ook vocht nodig, als je te weinig drinkt kun je niet meer nadenken. Geen idee welke hoeveelheden ok zijn.
1-1,5 liter naast de 1 liter die je via voeding binnenkrijgt. mag thee koffie fris of water etc. zijn.

en
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:41 schreef kwakz0r het volgende:
*nomt braaf op twee vitalu crackers met pindakaaaaas poep
Kwak
pi_80593517
Ik heb trek vandaag. Heb bijna al mijn eten voor vandaag al weggewerkt, dus vanmiddag nog maar wat kopen...
O: brinta
T: koffie met melk, liga
T: frambozen
L: 2 boterhammen met een klein beetje mayo en gerookte kipfilet
T: activiayoghurt vijg
T: ??
D: gewokte groenten (wortel/gourgette/broccoli/prei/?), gebakken kipfilet, beetje rijst met woksaus
T: ??
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_80593524
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:43 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik ben aan het frusto-snoepen. Te druk op het werk, teveel aan m'n kop en een stom lijf.

O: banaan
T: 2 koffieleutjes
T: appel
T: aardbeienschelpgebakjedinges
L: wil ik nu liever niet meer nemen eigenlijk ivm het gebakje
T: van 14-18 een symposium zometeen, dus niks.
D: iets met rijst/kip/ananas geloof ik, receptkaartje van de AH.

Fietsen gaat niet, want werd vanochtend wakker met flinke rugpijn.

En nu heb ik zin om ergens tegenaan te schoppen .
lieverd, eet nou gewoon lunch. je hebt 2 ienimienie koekjes en 1 gebakje op. dat is NIET gelijk aan lunch, en ook niet gelijk aan een kilo erbij als je wel lunch neemt.

je lijf heeft goede voeidng nodig, en dan moet je juist niet maaltijden gaan vervangen omdat je loopt te frustosnoepen...

en neem lekker een canapeetje met zalm ofzo op het symposium!
Kwak
  Vis een optie? donderdag 22 april 2010 @ 12:52:13 #270
70532 loveli
N
pi_80593571
Als je poep op pindakaas lijkt, moet je echt je eetpatroon aanpassen
crap in = crap out
pi_80593605
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:52 schreef loveli het volgende:
Als je poep op pindakaas lijkt, moet je echt je eetpatroon aanpassen
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_80593672
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:43 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik ben aan het frusto-snoepen. Te druk op het werk, teveel aan m'n kop en een stom lijf.

O: banaan
T: 2 koffieleutjes
T: appel
T: aardbeienschelpgebakjedinges
L: wil ik nu liever niet meer nemen eigenlijk ivm het gebakje
T: van 14-18 een symposium zometeen, dus niks.
D: iets met rijst/kip/ananas geloof ik, receptkaartje van de AH.

Fietsen gaat niet, want werd vanochtend wakker met flinke rugpijn.

En nu heb ik zin om ergens tegenaan te schoppen .
Vind jij niet aankomen nou echt belangrijker dan je lichaam de voedingsstoffen geven die het (zeker het jouwe) zo hard nodig heeft?
Als het een keer niet lukt om binnen een acceptabel aantal kcals een acceptabel aantal voedingsstoffen binnen te krijgen, moet je het aantal kcals aanpassen, nooit het aantal voedingsstoffen.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_80593715
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:52 schreef loveli het volgende:
Als je poep op pindakaas lijkt, moet je echt je eetpatroon aanpassen
nee, de associatie is eerder andersom.... teveel babyluiers met inhoud gezien in mn babysittende leven...
Kwak
pi_80593805
Mini, zijn jullie inmiddels helemaal gesetteldin het nieuwe huis? If so; foto's?
pi_80593933
In de ochtend krijg ik niet eens van die koeken- en gebakjesmeuk door m'n keel. Ik drink ook geen koffie en ook weinig thee, dat scheelt ook in het aantal "koffiekoek-momenten".

Stevig ontbijten scheelt in de avond ook een hoop calorieën trouwens!
Springfield's looking pretty dusty today
pi_80594184
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:58 schreef ColdFeet het volgende:
Mini, zijn jullie inmiddels helemaal gesetteldin het nieuwe huis? If so; foto's?
Mwah, er moet nog vanalles gebeuren maar op de meeste plaatsen ligt een vloer en alle meubels staan op hun plek, dus we kunnen er nu in elk geval leven.
Ik zal straks eens proberen om wat foto's te maken.
Aangezien ik toch niet naar m'n tentamen ga.

XM: sorry als mijn vorige post er wat bot uit kwam, het komt uit een goed hart!
Are you pondering what I'm pondering?
pi_80594403
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:51 schreef Perruche het volgende:

[..]

P.F., waarom neem je niet wat groenten bij je lunch? het is wel weinig zo hoor

Nu ga ik even aan de scriptie, dag dames
Ja dat bedoelde ik ook |

Succes!
pi_80594607
quote:
Op donderdag 22 april 2010 11:59 schreef loveli het volgende:

[..]

Ja, zijn het nou 4 of 5 glazen water?
[..]

Becel hmpf!
[..]

Pannekoeken met broccoliiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!
Nou, een half groot glas van vanacht, 2 espresso kopjes vol water, 3 gewone glazen met water. Dus 4-5.

Becel cholesterol. Er stond ook roomboter, ik twijfelde wel even

Haha, nee de pannenkoeken gaan met stroop/chocopasta..
pi_80594660
quote:
Op donderdag 22 april 2010 12:04 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Wow, drink jij een liter water bij alleen al je ontbijt? Waar laat je het? Ik ben al blij als ik die hoeveelheid aan het eind van de dag heb opgedronken... (ik drink structureel te weinig omdat ik bijna nooit dorst heb en het gewoon vergeet ).
Nou ik neem altijd een glaasje water na de espresso en ik had 2 kleine espresso's.

Daarnaast heb ik 's ochtends altijd dorst/een droge mond dus neem ik een half glas water of sap.

Maarrrr omdat ik geen 3 glazen sinaasappelsap nam, maar 1, was ik minder snel verzadigd, en bleef ik doorst houden.

En ik heb sindsdien niets meer gedronken dus het valt wel mee
pi_80594758
quote:
Op donderdag 22 april 2010 08:55 schreef kwakz0r het volgende:
en PF, je hóeft toch niet alles of niets?

Wat Co zei snijdt houdt: als je gestructureerder eet - dus basisvoeding - met af en toe iets lekkers, ipv vervangen van maaltijden, overslaan maaltijden, etc. dan win je echt al zoveel op je gezondheid

en studenten drinken nu eenmaal meer tegenwoordig. t is niet voor niks dat de criteria voor alcoholisme niet toegepast worden op studenten.

ik zou als ik jou was niet alles of niks gaan doen, maar gewoon nadenken en kiezen, en vooral structureren...

(mn interwebz (en tv en telefoon) vielen gisteravond ineens uit *huil)
Dat is wel een beetje mijn ding, want ik wil het nu helemaal goed doen (geen kleurstof, geen melk, geen kaas, niet roken, niet drinken, veel sporten, etc) en dan denk ik, o nou ja laat maar

Ik heb nu alleen geen zin in brood/crackers want die heb ik vanochtend al gegeten
pi_80594828
quote:
Op donderdag 22 april 2010 09:10 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mogge!

Ik vind de lijstjes van PF fladderig en vaak zonder duidelijke structuur. Maar ik heb zo het idee dat PF zelf ook wel een klein beetje zo is . Tikje chaotisch en soms van de hak op de tak. Dus wat dat betreft past het wel bij elkaar .

En als je geen commentaar op je lijstjes wilt, post je ze gewoon niet. Vrij simpel. Works for me .
Ja ik eet eigenlijk alleen als ik zin heb ennn in gezonde dingen heb ik nooit zo vaak zin Maar ik ga zo echt lunchen, nu 2 appels op.
pi_80595149
quote:
Op donderdag 22 april 2010 13:27 schreef P.F het volgende:

[..]

Dat is wel een beetje mijn ding, want ik wil het nu helemaal goed doen (geen kleurstof, geen melk, geen kaas, niet roken, niet drinken, veel sporten, etc) en dan denk ik, o nou ja laat maar

Ik heb nu alleen geen zin in brood/crackers want die heb ik vanochtend al gegeten
als je van jezelf weet dat je dan opgeeft dan weet je toch ook dat je niet zo moet denken soms snap ik je echt niet. wat WIL je nou?

wil je doen alsof je gezonder wilt leven en dan zo streng zijn dat je al weet dat je t na een week weer erbij laat zitten, of wil je gezonder leven en je patroon op een manier aanpassen die vol te houden is?
Kwak
  donderdag 22 april 2010 @ 13:39:55 #283
171422 LadyBlack
paint it black
pi_80595181


Pfoe, ik heb om half 9 ontbeten met een flinke bak kwark met noten&rozijnen, maar ik had om half 11 al weer razende honger!!! Dus toen ik thuiskwam uit mn werk heb ik als een malle een dubbele boterham met kaas zitten opsmikkelen

Drinken doe ik ook veel te weinig, ik moet ook weer een flesje naast me neer gaan zetten ja
Ik krijg gemiddeld... een kop koffie of thee, een cappuccino en een espresso binnen, en op goeie dagen ook nog een glas limonade of nog een kop thee. Erg weinig dus, en als ik het echt te gek maak heb ik aan het eind van de dag ook hoofdpijn En dan stel ik me mn hersens altijd helemaal verschrompeld voor...
pi_80595292
quote:
Op donderdag 22 april 2010 13:38 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

als je van jezelf weet dat je dan opgeeft dan weet je toch ook dat je niet zo moet denken soms snap ik je echt niet. wat WIL je nou?

wil je doen alsof je gezonder wilt leven en dan zo streng zijn dat je al weet dat je t na een week weer erbij laat zitten, of wil je gezonder leven en je patroon op een manier aanpassen die vol te houden is?
Maar dat ze dat inzicht heeft is toch al heel goed?

Ik wil ook altijd alles goed doen, wat resulteert dat ik alles een beetje goed doe
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_80595488
lamaar, ik heb geen zin in weer discussie, ik hou me wel even helemaal erbuiten...
Kwak
pi_80595542
lijsjte

o-twee crackers volkoren met pindakaas
t- plakje oude wijvenkoek
l- twee pittabroodjes met kipfilet en kruiden
t- komkommer
t- appel
d- gebakken krieltjes met worteltjes en radijs, gemarineerde varkenshaas
t- op bezoek bij McEx in zn nieuwe huis, geen idee of ik daar nog iets eet.
Kwak
pi_80595582
Ik zit hier met sleutels van een studiootje in het centrum! Ik ga nu kijken!
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_80595666
Gefeli DaD!!

Ik was helemaal m'n broodje gezond vergeten...

O: 3 boterhammen: pindakaas + sambal, kaas + beetje jam, appelstroop
L: 4 boterhammen met appelstroop
T: bruin pistoletje gezond met kaas
T: banaan
T: cup a soup of cappuccino
L: 'iets' van een cateraar op het werk


Farfallus, volgens mij ben je toch al helemaal niet slecht bezig (voor een student dan). Met al dat roeien enzo en een vegetarier als vriend die voor je kookt (?).
Nu kan je nog met een gerust hart biertjes drinken, straks zit je met een full time baan en heb je je wijntje nodig om in slaap te komen, dan denk je met weemoed terug aan die goeie ouwe tijd
Springfield's looking pretty dusty today
  donderdag 22 april 2010 @ 13:57:34 #289
171422 LadyBlack
paint it black
pi_80595744
quote:
Op donderdag 22 april 2010 13:52 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zit hier met sleutels van een studiootje in het centrum! Ik ga nu kijken!
!!!

Dat is snel ineens! Ben benieuwd!!
pi_80595757
quote:
Op donderdag 22 april 2010 13:52 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zit hier met sleutels van een studiootje in het centrum! Ik ga nu kijken!
Cool!
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  donderdag 22 april 2010 @ 14:01:36 #291
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80595867
quote:
Op donderdag 22 april 2010 13:52 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zit hier met sleutels van een studiootje in het centrum! Ik ga nu kijken!
Wauw wat cool! hoe kan dat opeens zo snel?
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  donderdag 22 april 2010 @ 14:03:00 #292
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80595914
Laatste spam en dan ga ik maar gauw iets nuttigs doen voor mijn studie...

Maar ik heb volgende week een gesprek bij die plek die ik had gemaild voor een werkervaringsplek!! Vet cool, want dan kan ik iig leren therapie geven en praktijk ervaring opdoen in het werk wat ik zo graag wil doen
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_80595940
quote:
Op donderdag 22 april 2010 13:52 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zit hier met sleutels van een studiootje in het centrum! Ik ga nu kijken!
ik hoop dat het leuk is!! spannend!
Kwak
pi_80595944
quote:
Op donderdag 22 april 2010 13:52 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zit hier met sleutels van een studiootje in het centrum! Ik ga nu kijken!
Wow, dat is snel! Ben benieuwd of het wat is!

Werkt deze link bij jullie? Hier staan wat foto's van ons nieuwe huisje, let maar niet op de rommel.
http://picasaweb.google.com/113346766244475477233/NieuweHuis
Are you pondering what I'm pondering?
pi_80596031
wow, wat een groot appartement zeg!
Kwak
pi_80596055
quote:
Op donderdag 22 april 2010 13:49 schreef kwakz0r het volgende:
lamaar, ik heb geen zin in weer discussie, ik hou me wel even helemaal erbuiten...
Is niet als discussie bedoeld verder hoor!

We zijn hier met z'n allen alleen altijd een beetje van de aanval, vind ik (en ikzelf ook hoor!).
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_80596102
quote:
Op donderdag 22 april 2010 13:52 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zit hier met sleutels van een studiootje in het centrum! Ik ga nu kijken!
Oh spannend!
Hoe dat ineens zo snel?

Ik duim voor je dat het wat is!
  donderdag 22 april 2010 @ 14:08:28 #298
220609 Nouk84
Have you ever been Nouked?
pi_80596103
Tof, DaD!

Groot appartement, Mini. Vrij logisch dat het nog een zooi is
Ik wil ook allemaal nieuwe spulletjes kopen, want ga waarschijnlijk vrij snel samenwonen, maar ik heb er even het geld niet voor (daarbij hebben we samen spullen zat...) Maar toch
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
  donderdag 22 april 2010 @ 14:10:59 #299
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_80596176
wow mini!

@ calimero: wat goed zeg, wat een goeie dag voor jou!
En DaD, ik ben benieuwd hoe het was!
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_80596325
Wat een groot huis Mini!
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  donderdag 22 april 2010 @ 14:18:31 #301
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_80596434
quote:
Op donderdag 22 april 2010 14:03 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Wow, dat is snel! Ben benieuwd of het wat is!

Werkt deze link bij jullie? Hier staan wat foto's van ons nieuwe huisje, let maar niet op de rommel.
http://picasaweb.google.com/113346766244475477233/NieuweHuis
Lekker ruim zeg, mooi!!
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')