abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_80577799
Het vorige deel: Slank # 1016 - Waar we Co uitzwaaien

Voor wie is "Slank de herfst in", ook wel bekend als "Slank <seizoen> in/door" bedoeld?
De Slank-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilootjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben (BMI van 27 of lager).

Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje 'Ik wil ook!'.

Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan! Ga naar Dieet-web en maak daar een account aan. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Dat kun je een keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal een update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst.

Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om de DIEETCLUB of SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM.

Einde dienstmededeling

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje dat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.



Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! Ozzurwais wie must kill joe !!
De OP is hier te vinden.
  woensdag 21 april 2010 @ 22:13:43 #2
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_80577808
fipo.
Niet meer actief op Fok!
pi_80577846
@ CF ja dat meen ik

Ik vind het heel gezellig hier, maar eh, vooral gezellig
  woensdag 21 april 2010 @ 22:16:30 #4
171422 LadyBlack
paint it black
pi_80577927
CF dat plaatje
pi_80577939
Hoi!

Nieuw topic, nieuwe ronde, nieuwe kansen. Ik heb ook een beetje een muffin, maar niet zo erg als op die foto, gelukkig!
  woensdag 21 april 2010 @ 22:17:02 #6
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_80577957
tvp...Het vriendje is nog aan het werk, en hij is aan het schrijven, en hij schrijft het best als hij hardop meepraat. Best grappig. ...using ...using....use the..., net een cd die vastgelopen is.
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_80577991
Ah CF, die foto .

Sjaapje . Wtf, aanklagen die gast (al is het alleen al omdat ie jouw stage nu mooi verpest)

Er stonden hier 4 potten B&J in de vriezer, moeder had ook gezien dat het in de aanbieding was. Maar dat gaat geen probleem zijn, want nu mag ik er maar heel weinig van per keer .

@PF: zo nu en dan iets lekkers is makkelijker vol te houden dan altijd maar streng. De sfeer die hier eerst hing was vooral die van het 'even streng' en dieten, tegenwoordig is het veel meer 'eet gezond en genoeg, en zorg dat je het volhoudt'. Daar hoort een muffin die een vriendje vol trots heeft meegenomen imho ook bij, zo nu en dan wat lekkers kan best, zeker als iemand er moeite voor gedaan heeft.
quote:
Op woensdag 21 april 2010 17:53 schreef P.F het volgende:

[..]

Ik ben onderweg naar mijn ouders, en morgen ben ik de hele dag bij het Amstel.. Vrijdag overdag vrij dus vast wel een gaatje te vinden om af te spreken?
Morgen ben ik juist vrij en vrijdag in Amsterdam (brrr tentamen), dus dat zou dan heel kort worden .
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_80577992
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:14 schreef P.F het volgende:
@ CF ja dat meen ik

Ik vind het heel gezellig hier, maar eh, vooral gezellig
Je mist SHE?

Ik weet 't niet; ondanks alle gezelligheid en incidentele zoete baksels ben ik onderwijl mooi 17 kilo kwijt & counting... Ik geloof best dat het wat sneller had gekund, maar ik denk ook dat veel mensen tijdens het afvallen hun gezonde, plezierige relatie met eten kwijtraken en dat ik er niet eentje van ben
  woensdag 21 april 2010 @ 22:18:04 #9
171422 LadyBlack
paint it black
pi_80578020
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:16 schreef Perruche het volgende:
Hoi!

Nieuw topic, nieuwe ronde, nieuwe kansen. Ik heb ook een beetje een muffin, maar niet zo erg als op die foto, gelukkig!
Als ik zo'n strakke broek aandoe heb ik ook een muffin

Rokjes
pi_80578066
Ik ben vandaag wezen trainen en morgen ga ik weer En ik wil nog een stuk hardlopen

Wie had ook alweer dat verhaal over een mooie huid door sport, geen alcohol, geen koffie, geen suiker? Ik wil best geen suiker etc. eten en sporten.. maar kan dit ook nog als ik wel alcohol en koffie drink Anders hou ik het niet vol
pi_80578218
TVP.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_80578272
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:18 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Als ik zo'n strakke broek aandoe heb ik ook een muffin

Rokjes
Ik ben er trouwens pas hier op Fok! achter gekomen dat zo´n heupvetje een "muffin" is...
Maar inderdaad rokjes, en jurkjes met vestjes, dat camoufleert zo mooi...

P.F.... NU nog hardlopen? Of morgen? Nou ja, succes

Ik ga zo lekker douchen en mn bedje in... truste!
pi_80578318


Nogmaals m'n lijstje:

O: 2 boterhammen selleriesalade
T: appel, banaan
T: klein stukje baklava
L: pistoletje warme pastrami met honingmosterdsaus
T: appel
T: foccacia gerookte kip met tomatensalsa
D: nasi met kip, sperziebonen en klein schepje satésaus
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_80578369
Pief dat was Tink!
Moest er net ook nog aan denken toen ik met de bodylotion aan het smeren was na m'n bad.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_80578437
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:17 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Je mist SHE?

Ik weet 't niet; ondanks alle gezelligheid en incidentele zoete baksels ben ik onderwijl mooi 17 kilo kwijt & counting... Ik geloof best dat het wat sneller had gekund, maar ik denk ook dat veel mensen tijdens het afvallen hun gezonde, plezierige relatie met eten kwijtraken en dat ik er niet eentje van ben
Jaa! Ik vond dat altijd heel fijn!!

Ik frituur best vaak... Maar ik eet bijna nooit snoep/ijs/chips. Ik eet 1 kleine gevulde koek, een handje dropjes en een schaaltje ijs als ik bij mijn ouders ben, dat is 1x per week of zo.

Zelf koop ik dat nooit, dat ik van de week engelse drop had, was omdat mijn moeder die mee had gegeven

Oh, en ik had soesjes in de vriezer, dat doe ik ook niet meer

Dus qua snoep valt het geloof ik mee.. Al drink ik wel graag sinaasappelsap (1-3 glazen per dag. Vaak maar 1 glas) en pickwick green tea ice tea (paar keer in de week een glas). Iedere ochtend 1 glas wil ik er wel inhouden.


Maarrrrrrrr ik frituur dus best vaak En dat is volgens mij echt best wel erg slecht.... Of dat weet ik eigenlijk niet..

En ik eet wel vaak brood/crackers met zoet beleg: daar wil ik van af, maar de sandwichspread die ik had gekocht vond ik ook niet zo lekker

Und....... Frituren is denk ik 2-4 keer per week, friet of wedges, bij het avond eten of als 's snack.

Chips neem ik heel soms een handje op een feestje, maar dat vind ik niet zo

En ik neem 0-2 nespresso's per dag, valt mee, zonder suiker.

Maar ja ik wil dus gezonder, niet dat ik dunner wil maar ik vind het wel stoer als ik helemaal gezond zou eten. Nou ja ik wil wel een beetje dunner, maar plaatselijk. (Buik en voorkant bovenbenen)

Maar ja, als ik toch nog wel redelijk dun ben en het gaat allemaal wel prima, dan is gezond eten toch wel een beetje lastig, al denk ik wel dat ik mij beter zou voelen als ik heel gezond zou eten!

Maar dan weet ik dus niet of ik dan ook nog eens zuivelproducten weg zou moeten laten (ik eet geen vlees, wel vleesvervangers)

Heel verhaal hoor en misschien ben ik wel overdreven maar jaa
pi_80578439
Hoi!
Wat jammer sjaap, zit je ook de hele dag naast die man? Dat is niet leuk en ook helemaal niet meer leerzaam in dit stadium van je studie...

Hier heb ik niet elke dag een eigen kamer, das minder, maar ik vind deze huisarts echt goed voor zn patienten.
pi_80578540
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:23 schreef Perruche het volgende:

[..]

Ik ben er trouwens pas hier op Fok! achter gekomen dat zo´n heupvetje een "muffin" is...
Maar inderdaad rokjes, en jurkjes met vestjes, dat camoufleert zo mooi...

P.F.... NU nog hardlopen? Of morgen? Nou ja, succes

Ik ga zo lekker douchen en mn bedje in... truste!
Ja morgen, heb m'n hardloopschoenen niet mee...

Ik heb ook nog rugvet Hardnekkig is dat!
pi_80578616
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:24 schreef Syrena het volgende:
Pief dat was Tink!
Moest er net ook nog aan denken toen ik met de bodylotion aan het smeren was na m'n bad.
Jaa, ik wil het graag geloven hoor En ik wil ook best een super super body, dat ik zou kunnen hardlopen in zo een mini broekje + topje en dat iedereen dan is van OMG sportief!



Zo maar dan beter
pi_80578648
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:28 schreef P.F het volgende:

[..]

Ja morgen, heb m'n hardloopschoenen niet mee...

Ik heb ook nog rugvet Hardnekkig is dat!
Zoals je het beschrijft lijkt het echt heel erg veel vet, maar volgens mij valt dat best mee

anyway, off to bed.. truste aan iedereen straks, en Sjaap, sterkte moregn met de volgende werkdag, lijkt me vreselijk lastig bij zo'n dokter!

edit - ieuw! @ dat plaatje hierboven, doe mij maar een beetje meer spek hoor
pi_80578714
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:30 schreef Perruche het volgende:

[..]

Zoals je het beschrijft lijkt het echt heel erg veel vet, maar volgens mij valt dat best mee

anyway, off to bed.. truste aan iedereen straks, en Sjaap, sterkte moregn met de volgende werkdag, lijkt me vreselijk lastig bij zo'n dokter!
Ik zag vandaag wat foto's van mijzelf in actie, op zich ben ik niet ontevreden, maar het kan beter
pi_80578728
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:26 schreef P.F het volgende:
Heel verhaal hoor en misschien ben ik wel overdreven maar jaa
Goed, jij mag dan verreweg een van de slanksten van het topic zijn, maar jij eet echt ontzettend rommelig en weinig. Wil je meer commentaar? Bedoel je dat?

Ik vind bijvoorbeeld Nynke of Maria veel beter en gestructureerder eten. En als er dan eens een stuk bananenbrood of cheesecake tussenstaat, dan vind ik het ook flauw om daarover te gaan zeiken. Als je veel sport, kun je best eens iets met witte suiker eten. En zeker als je dan ook nog niet klakkeloos de eerste beste gore supermarktvlaai eet, maar een eigen baksel... Sja, dan voel ik mij een party pooper als ik er wat van zeg
pi_80578747
Whehe, ja ik doelde meer op dat pakje, als ik zou hardlopen zou ik wel een BH aandoen bijv.
pi_80578801
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:32 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Goed, jij mag dan verreweg een van de slanksten van het topic zijn, maar jij eet echt ontzettend rommelig en weinig. Wil je meer commentaar? Bedoel je dat?

Ik vind bijvoorbeeld Nynke of Maria veel beter en gestructureerder eten. En als er dan eens een stuk bananenbrood of cheesecake tussenstaat, dan vind ik het ook flauw om daarover te gaan zeiken. Als je veel sport, kun je best eens iets met witte suiker eten. En zeker als je dan ook nog niet klakkeloos de eerste beste gore supermarktvlaai eet, maar een eigen baksel... Sja, dan voel ik mij een party pooper als ik er wat van zeg
Ja, dat bedoel ik!!!

Ik eet tegenwoordig wel beter/meer. Vaak twee keer avond eten (2 kleine porties) ipv. alleen maar een frietje.
pi_80578883
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:33 schreef P.F het volgende:

[..]

Ja, dat bedoel ik!!!

Ik eet tegenwoordig wel beter/meer. Vaak twee keer avond eten (2 kleine porties) ipv. alleen maar een frietje.
Nah OK, ik wil jou best wat meer commentaar geven Maar ik ga niet bij iedereen vallen over een incidenteel frituurhapje of wat patisserie

Moet je trouwens wel lijsten posten!
  woensdag 21 april 2010 @ 22:35:15 #25
71166 AKnynke
is lang niet gek
pi_80578897
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:32 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Goed, jij mag dan verreweg een van de slanksten van het topic zijn, maar jij eet echt ontzettend rommelig en weinig. Wil je meer commentaar? Bedoel je dat?

Ik vind bijvoorbeeld Nynke of Maria veel beter en gestructureerder eten. En als er dan eens een stuk bananenbrood of cheesecake tussenstaat, dan vind ik het ook flauw om daarover te gaan zeiken. Als je veel sport, kun je best eens iets met witte suiker eten. En zeker als je dan ook nog niet klakkeloos de eerste beste gore supermarktvlaai eet, maar een eigen baksel... Sja, dan voel ik mij een party pooper als ik er wat van zeg


als ik maar niet in Dld ben. Morgen weer eens hardlopen denk ik..
Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
pi_80579024
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:26 schreef P.F het volgende:

[..]

Jaa! Ik vond dat altijd heel fijn!!

Ik frituur best vaak... Maar ik eet bijna nooit snoep/ijs/chips. Ik eet 1 kleine gevulde koek, een handje dropjes en een schaaltje ijs als ik bij mijn ouders ben, dat is 1x per week of zo.

Zelf koop ik dat nooit, dat ik van de week engelse drop had, was omdat mijn moeder die mee had gegeven

Oh, en ik had soesjes in de vriezer, dat doe ik ook niet meer

Dus qua snoep valt het geloof ik mee.. Al drink ik wel graag sinaasappelsap (1-3 glazen per dag. Vaak maar 1 glas) en pickwick green tea ice tea (paar keer in de week een glas). Iedere ochtend 1 glas wil ik er wel inhouden.


Maarrrrrrrr ik frituur dus best vaak En dat is volgens mij echt best wel erg slecht.... Of dat weet ik eigenlijk niet..

En ik eet wel vaak brood/crackers met zoet beleg: daar wil ik van af, maar de sandwichspread die ik had gekocht vond ik ook niet zo lekker

Und....... Frituren is denk ik 2-4 keer per week, friet of wedges, bij het avond eten of als 's snack.

Chips neem ik heel soms een handje op een feestje, maar dat vind ik niet zo

En ik neem 0-2 nespresso's per dag, valt mee, zonder suiker.

Maar ja ik wil dus gezonder, niet dat ik dunner wil maar ik vind het wel stoer als ik helemaal gezond zou eten. Nou ja ik wil wel een beetje dunner, maar plaatselijk. (Buik en voorkant bovenbenen)

Maar ja, als ik toch nog wel redelijk dun ben en het gaat allemaal wel prima, dan is gezond eten toch wel een beetje lastig, al denk ik wel dat ik mij beter zou voelen als ik heel gezond zou eten!

Maar dan weet ik dus niet of ik dan ook nog eens zuivelproducten weg zou moeten laten (ik eet geen vlees, wel vleesvervangers)

Heel verhaal hoor en misschien ben ik wel overdreven maar jaa
Ik vind dat er hier nog best wel streng op lijstjes gereageerd wordt - te weinig én te veel eten allebei. loveli heeft altijd voedselwijsheden, en Cf ook, en ik soms...

Maar goed, je vraagt hier of frituren slecht is ik neem aan dat je dat toch wel weet als je een beetje ingelezen bent in het topic?

als je meer commentaar wilt op je eten zou ik als ik jou was vaker lijstjes posten.
Kwak
  woensdag 21 april 2010 @ 22:42:20 #27
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_80579236
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:32 schreef ColdFeet het volgende:

Ik vind bijvoorbeeld Nynke of Maria veel beter en gestructureerder eten.
Oh dankjewel! Ik vind naast Nynke staan best wel een compliment in deze


PF: misschien wat vaker lijstjes posten? Dan zie je zelf ook overduidelijk wel wat er beter kan lijkt me, maar dat kunnen wij dan ook hard roepen

Wat betreft streng: mja, bij de één werkt alles-of-niets wel, bij de ander (de meesten denk ik) niet.

Mijn huidige streven is: een lekkere gezonde leefstijl creëren, mét sport, liefst iedere dag groenten, en zo gezond mogelijk, maar niet alles ontzien. Ik merk aan mezelf dat gezonder eten af en toe wel mag (cola in het weekend bijv. ) dus daar valt nog te verbeteren. Verder wil ik mezelf bewúst niet alles ontzeggen, omdat eten idd leuk moet blijven. Daarom heb ik nu gekozen om naast Zumba ook te fitnessen, kijken of dat de balans weer tof maakt om mn buikblub weg te krijgen Veel sporten is fijn om diverse redenen: ik doe (nu!) iets wat ik leuk vind, er is die leuke blijheids-boost, én ik voel me minder schuldig als ik wat slechts eet

Blaaa!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_80579334
TVP!
Ik bedacht toevallig vandaag nog dat het hier vroeger een stuk strenger was. Nu wordt er enorm opgelet dat mensen niet te weinig eten, terwijl er soms ook gezondigd wordt bij het leven en daar haast niks over gezegd wordt. Op zich weten mensen dan ook wel dat het niet goed is, dus hoef je dat misschien ook minder snel te zeggen, maar toch.

En nu ga ik snel verder leren want ik heb morgen tentamen.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_80579587
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:44 schreef Mini_rulez het volgende:
TVP!
Ik bedacht toevallig vandaag nog dat het hier vroeger een stuk strenger was. Nu wordt er enorm opgelet dat mensen niet te weinig eten, terwijl er soms ook gezondigd wordt bij het leven en daar haast niks over gezegd wordt. Op zich weten mensen dan ook wel dat het niet goed is, dus hoef je dat misschien ook minder snel te zeggen, maar toch.

En nu ga ik snel verder leren want ik heb morgen tentamen.
Klopt wel, ik weet dat er bij mijn lijstjes werd gezegd dat ik wel erg veel at en dat 2 bananen per dag toch wel erg veel was. Ter info: de lijstjes toen waren vergelijkbaar met het lijstje van vandaag.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  woensdag 21 april 2010 @ 22:49:06 #30
171422 LadyBlack
paint it black
pi_80579608
Precies, lijstjes posten PF anders weten de goeroe's ook niet wat je eet

Mijne is geworden:
O: bak kwark met noten en honing
T: cappuccino
L: 2 boterhammen, pindakaas en jam
T: kapje brood met pindakaas
D: zilvervliesrijst, sperziebonen, courgette & vegaschnitzel
T: mini-cappuccino met muffin
T: advocaatje

Waar de dag karig maar gezond begon, heb ik dat vanavond ruimschoots weer gecompenseerd, maar ik ben vooralsnog wel tevreden met hoe ik tegenwoordig eet Ik snap daarom ook Nouk wel bijvoorbeeld. Je wilt natuurlijk liever niet je complete eetpatroon omgooien, dus de speerpunten aanpakken is dan een heel goed begin
  woensdag 21 april 2010 @ 22:50:14 #31
3185 Adelante
To let it go now
pi_80579665


Dit is een mooi doel P.F
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
pi_80579719
Wat let de mensen die vinden dat er niet streng genoeg gereageerd wordt, om dat zelf te gaan doen?
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  woensdag 21 april 2010 @ 22:52:02 #33
171422 LadyBlack
paint it black
pi_80579754
Nou ik ben wel blij dat er vooral wordt gelet op gezond eten en ook dat je op een verantwoorde manier aan je kcals moet komen!

Heeft mijn ogen wel geopend op meerdere vlakken
En ik heb voor mezelf voor in de toekomst ook nog wel wat verbeterpunten, maar wil dit er eerst even in laten slijten zeg maar. En dan als dit normaal is, schrap ik weer iets wat vervangen kan worden door iets gezonders!
pi_80580086
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:35 schreef ColdFeet het volgende:

[..]

Nah OK, ik wil jou best wat meer commentaar geven Maar ik ga niet bij iedereen vallen over een incidenteel frituurhapje of wat patisserie

Moet je trouwens wel lijsten posten!
Dank!

O jee.. Ik ga even hard nadenken hoor!

O: 2 witte kadetjes met op ieder een gebakken ei,
half bakje aardbeien met een beetje suiker,
volkoren boterham met sandwich spread
2 glazen sinaasappelsap
1 nespresso

L: 8 soesjes. en daarna was het pak leeg en was ik misselijk

T: nespresso

T: 1 kleine gevulde koek, handje dropjes, speculaasje (heeee, ik was bij mijn ouders!), glas icea tea clear green

D: groene asperges met parmezaanse? kaas, 3 mini vegaburgertjes, gevulde pasta met noten/kaas
glas clear green ice tea

T: schaaltje ben en jerries cookie dough (heee ijs, ik was bij mijn ouders!)
capuchinno met magere melk en zonder suiker


Het ontbijt was nog al rijkelijk normaal zou ik volkoren boterhammen nemen en volkoren crackers. Het ijs doe ik alleen bij mijn ouders, net als de koekjes. De soesjes had ik open gemaakt omdat mijn ouders maandag op visite waren en toen zag ik de rest van het pak en dacht ik, ach, ik neem er een paar. En daarna, ach, het pak is nu toch al bijna leeg dan eet ik alles maar op

Dat was vandaag!
  woensdag 21 april 2010 @ 22:58:24 #35
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_80580097
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wat let de mensen die vinden dat er niet streng genoeg gereageerd wordt, om dat zelf te gaan doen?
Scherp! Is wel zo denk ik.

Ik heb het idee dat de meeste 'vaste' posters hier intussen wel weten hoe het moet. Er is een groot verschil tussen weten hoe het moet en het dóen, maar bij mij werkt het iig veelal zo: als ik er aan toe ben gaat het goed. Als ik stressbal voor mn studie ofzo wil ik niet extra stressen om m'n eten en word ik obstinaat

Neemt niet weg dat ik nog steeds veel nieuwe dingen leer van mensen hier, dus ik post meestal nog wel braaf mn lijstjes. Vooral als ik het idee heb een goede dag gehad te hebben vind ik dat erg leerzaam - soms zijn dingen ongezonder dan je denkt. Als je al wéét dat iets ongezond is, waarom zou iemand je dan nog met de mattenklopper moeten geven? Dat kan je dan het beste zelf doen.

De meesten weten nu heus zelf wel dat frituren niet gezond is, eggy burgers ( ) geen gezonde keuze zijn, en twee bananen per dag veel zetmeel e.d. is. Ik voel me dan meestal niet bijzonder geroepen om die mensen verbaal te spanken Ik doe dat bij mezelf dan wel als ik mn broek strakker voel zitten
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_80580147
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:37 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Ik vind dat er hier nog best wel streng op lijstjes gereageerd wordt - te weinig én te veel eten allebei. loveli heeft altijd voedselwijsheden, en Cf ook, en ik soms...

Maar goed, je vraagt hier of frituren slecht is ik neem aan dat je dat toch wel weet als je een beetje ingelezen bent in het topic?

als je meer commentaar wilt op je eten zou ik als ik jou was vaker lijstjes posten.
Hmmm... Ik dacht dat het mee viel als je heet en snel frituurt..... Aangezien mijn frituurpan nog even vol is als eerst gaat er niet echt veel vet uit.. (In vergelijking met gebakken aardappels! En je hebt vet nodig, maar anders zou ik niet weten waar ik vet vandaan zou halen)
pi_80580159
Ik vind het op zich wel prima dat het niet zo streng meer is.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_80580280
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wat let de mensen die vinden dat er niet streng genoeg gereageerd wordt, om dat zelf te gaan doen?
Nou ik zei iets over een muffin en ik het werd niet gewaardeerd
pi_80580490
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:59 schreef P.F het volgende:

[..]

Hmmm... Ik dacht dat het mee viel als je heet en snel frituurt..... Aangezien mijn frituurpan nog even vol is als eerst gaat er niet echt veel vet uit.. (In vergelijking met gebakken aardappels! En je hebt vet nodig, maar anders zou ik niet weten waar ik vet vandaan zou halen)
frituurvet is niet gezond vet - relatief veel verzadigd en transvet....

plus je hebt vit. d en a nodig uit gewone boter of margarine. zit niet zoveel van in olijfolie enzo...
Kwak
pi_80580495
Hoera, ik heb een voldoende voor één van mijn laatste tentamens!
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_80580532
Hmmm... gister!

O: bekertje yoghurt to go, met muesli
glas sinaasappelsap
L: pakje drinkontbijt naturel (500 ml)
T: tompouce
T: 2 biertjes (2 x 0,3)
T: 2 bruine boterhammen hagelslag
T: glas sinaasappelsap
T: halve zak voorgesneden winterpeen
T: barra
T: biertje (0,5), flesje strongbow
T: wit kadetje + kleine hamburger + curry + sla

Dit was een rare dag, de tompouce was van een verjaardag, ik had 3 stressvolle dingen die dag zonder echt pauze en had totaal niet stil gestaan bij *echt* eten.

Biertjes waren op een terrasje, vergadering nabespreken

Hm.. O ja en ik was naar de bios daar drink ik meestal 1-2 biertjes en dan iets van cherrytomaatjes er bij.

Ook weer een rare dag!
pi_80580571
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:50 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]

Dit is een mooi doel P.F
Ja !
pi_80580613
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:42 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Oh dankjewel! Ik vind naast Nynke staan best wel een compliment in deze


PF: misschien wat vaker lijstjes posten? Dan zie je zelf ook overduidelijk wel wat er beter kan lijkt me, maar dat kunnen wij dan ook hard roepen

Wat betreft streng: mja, bij de één werkt alles-of-niets wel, bij de ander (de meesten denk ik) niet.

Mijn huidige streven is: een lekkere gezonde leefstijl creëren, mét sport, liefst iedere dag groenten, en zo gezond mogelijk, maar niet alles ontzien. Ik merk aan mezelf dat gezonder eten af en toe wel mag (cola in het weekend bijv. ) dus daar valt nog te verbeteren. Verder wil ik mezelf bewúst niet alles ontzeggen, omdat eten idd leuk moet blijven. Daarom heb ik nu gekozen om naast Zumba ook te fitnessen, kijken of dat de balans weer tof maakt om mn buikblub weg te krijgen Veel sporten is fijn om diverse redenen: ik doe (nu!) iets wat ik leuk vind, er is die leuke blijheids-boost, én ik voel me minder schuldig als ik wat slechts eet

Blaaa!
Ja jij gaat echt heel goed! Maar dat is omdat je wat stabieler bent/eet dan ik..

Zelfde aanpak werkt dus sowieso niet bij iedereen, maar dat is op zich ook prima!
pi_80580629
quote:
Op woensdag 21 april 2010 22:58 schreef P.F het volgende:

[..]

Dank!

O jee.. Ik ga even hard nadenken hoor!

O: 2 witte kadetjes met op ieder een gebakken ei,
half bakje aardbeien met een beetje suiker,
volkoren boterham met sandwich spread
2 glazen sinaasappelsap
1 nespresso
das een flink ontbijt. beter geen witbrood, beter geen suiker op je aardbeien, 2 glazen sap is een beetje veel.
quote:
L: 8 soesjes. en daarna was het pak leeg en was ik misselijk
T: nespresso
T: 1 kleine gevulde koek, handje dropjes, speculaasje (heeee, ik was bij mijn ouders!), glas icea tea clear green
ik zie suiker suiker suiker suiker en een beetje verzadigd vet...
quote:
D: groene asperges met parmezaanse? kaas, 3 mini vegaburgertjes, gevulde pasta met noten/kaas
glas clear green ice tea
je hebt nu alles dubbelop: groente, eiwti, eiwti, koolhydraten, eiwit. allen de pasta met noten/kaas en groente is een maaltijd, of de vegaburgers met groente is een maaltijd. als je toch streng gaat kijken

zoiets? op je asperges na ook erg weinig groente vandaag...
Kwak
pi_80580725
Die noten kaas zit in de pasta! Van die kussentjes zijn dat..

En er was een beetje kaas over de asperges heen gegooit, niet heel veel.

Lijkt mij niet handig om alleen A/G of G/V te eten?? (De V staat voor vega )

En ik weet het van dat ontbijt, dat doe ik hooguit een keer in de week, als ik de tijd heb.. En dan meestal gekookte eieren etc.
  woensdag 21 april 2010 @ 23:11:06 #46
236335 neen
schone schijn
pi_80580740
Eigenlijk moet ik ook eens lijstjes blijven posten, maarja je weet hoe dat gaat hè

Nu maar weer eens mee beginnen dan(
O: 2 broodjes pindakaas
T: 2 koffie
L: kopje kippensoep, 2 broodjes pindakaas, appel
T: 2 koffie, sinaasappel
D: Indisch
T: 3 biertjes, wat water

en ook een tvp dit
het lijkt niet wat het is
pi_80580870
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:06 schreef Ewelina het volgende:
Hoera, ik heb een voldoende voor één van mijn laatste tentamens!
Gefeliciteerd!
pi_80580885
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:07 schreef P.F het volgende:
Hmmm... gister!

O: bekertje yoghurt to go, met muesli
glas sinaasappelsap
L: pakje drinkontbijt naturel (500 ml)
T: tompouce
T: 2 biertjes (2 x 0,3)
T: 2 bruine boterhammen hagelslag
T: glas sinaasappelsap
T: halve zak voorgesneden winterpeen
T: barra
T: biertje (0,5), flesje strongbow
T: wit kadetje + kleine hamburger + curry + sla

Dit was een rare dag, de tompouce was van een verjaardag, ik had 3 stressvolle dingen die dag zonder echt pauze en had totaal niet stil gestaan bij *echt* eten.

Biertjes waren op een terrasje, vergadering nabespreken

Hm.. O ja en ik was naar de bios daar drink ik meestal 1-2 biertjes en dan iets van cherrytomaatjes er bij.

Ook weer een rare dag!
voorbereid zijn en een plan hebben is het halve werk. kijk je weleens alvast in je agenda voor de volgende dag? en weet je dan van te voren waar je wanneer heen moet? dan kun je toch ook zorgen dat je eten meeneemt van huis?

(bier) drinken = sowieso slecht voor de lijn. alles wat je eet bij alcohol komt direct in je vetreserves, omdat je lichaam als eerste prioriteit heeft om de alcohol (=gifstof) uit je lijf te krijgen.

complimenten voor de winterpeen

maar volgens mij weet je best wat er bij jou aan schort: regelmaat, voedzaamheid en teveel drinken (5 alcoholische consumpties (0,5 bier telt voor 2) + gebakje + snakckvoer + geen normaal eten = niet goed voor je gezondheid en vetjes.... vrij simpel)

maar de vraag is denk ik of je de moeite wilt doen om structuur aan te brengen in je hectische leven - je bént nu eenmaal een beetje fladderig in alles wat je doet, en aanpassing vraagt inspanning. dan telt een argument als "rare dag" "niet stilgestaan bij" "geen boodschappen gedaan" "jamaar ik was bij mijn ouders" niet
Kwak
pi_80580913
Ik weet alleen niet of het zin heeft om 2 rare dagen te beoordelen..
pi_80580947
quote:
Op woensdag 21 april 2010 23:10 schreef P.F het volgende:
Die noten kaas zit in de pasta! Van die kussentjes zijn dat..

En er was een beetje kaas over de asperges heen gegooit, niet heel veel.

Lijkt mij niet handig om alleen A/G of G/V te eten?? (De V staat voor vega )

En ik weet het van dat ontbijt, dat doe ik hooguit een keer in de week, als ik de tijd heb.. En dan meestal gekookte eieren etc.


de pasta met kaas en noten telt als Carbs/Eiwit en dan moet je er idd wel groente bij nog. als de kaas op de asperges maar n beetje was dan is t niet gek. De vegaburgers zijn een beetje overdreven erbij, je had al kaas en noten in de pasta...
Kwak
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')