quote:
Ik ben hierquote:Op donderdag 1 april 2010 15:45 schreef francis998 het volgende:
[..]
geen idee, er zijn wel wat meer vaste stamgasten verdwenen...miss teveel nieuwe topics
ahhhhhhhh zit dat zoquote:Op donderdag 1 april 2010 15:52 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
[..]
Ik ben hier
Ben alleen niet zo fanatiek aan het meeposten, zit ook niet zoveel meer achter de PC als voorheen (denk aan een paar jaar geleden), maar lees wel met veel belangstelling mee
Laat je dan in ieder geval niet gek maken als je gaat studeren: veel jonge (in ieder geval in emotionele zin) studenten menen dat (veel) drinken een must is om erbij te horen. Ik heb zelf ook best veel gedronken in mijn studentenjaren en het was bij tijd en wijle best leuk, maar in het algemeen kijk ik daar nu niet op terug als zijnde de meest zinvolle tijdsbesteding.quote:Op zondag 28 maart 2010 20:02 schreef Demise het volgende:
[..]
Ik drink niet. Heb weleens een biertje gehad, maar 't gaat niet goed samen met mijn medicatie. Dronken worden of aangeschoten raken lijkt me niets, ik ben nogal een controlfreak. Het idee dat ik niet meer zou reageren volgens mijn normen en waarden, ideeën en visies vind ik vreselijk. Laat staan dat sommige mensen zich niet eens meer kunnen herinneren wat ze gedaan hebben. Doodeng.
Daar ga jij, als supergemotiveerde aankomend sterrekunde student/AIO/…, natuurlijk niet mee te maken krijgenquote:Op zondag 28 maart 2010 20:10 schreef Demise het volgende:
[..]
Bij de weg: Het valt me op dat het UWV een terugkerend iets is in dit topic. Ik moet toegeven dat ik geen flauw idee heb wat het UWV is (een soort instelling?).
Bij de weg2: Autidude, je hebt een PMmetje.
“Als je daar nog een keer over begint, kom ik voorlopig niet weer!” (toedeloe).quote:Op zondag 28 maart 2010 20:16 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dan ken je mijn ouders nog niet.Helaas zal dat nooit gaan werken. Aangezien ze het gewoon net zo hard omdraaien en mij het gevoel geven dat ik iets wel moet doen terwijl ik dat dus niet wilt. En dan kan ik daar wel wat van zeggen. Maar daar gaat vooral mijn moeder gewoon aan voorbij.
quote:Op zondag 28 maart 2010 20:38 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat klopt ongeveer 20 jaar geleden werd er bijna geen aandacht aan naasten besteed. De partner meestal wel omdat hij/zij er ook bij betrokken is. Maar kinderen werden toe volledig genegeerd. Gelukkig is dat nu wel anders. Er is toendertijd nooit iemand naar mij of mijn broertje en zusjes geweest om te vragen hoe het met ons ging.![]()
Maar de laatste 10 jaar heeft mijn moeder geen noemens waardige problemen.
Afgezien van het laatste zeer herkenbaar.quote:Op zondag 28 maart 2010 20:55 schreef Satsuma het volgende:
[..]
Negatieve spiralen, vastzitten in slechte gedachtes, negatief zelfbeeld, jezelf overal de schuld van geven, in het algemeen alles op jezelf betrekken, vertekend zelfbeeld (letterlijk niet kunnen inschatten hoe je er eigenlijk uitziet - de ene dag iets omver lopen omdat je denkt dat je er wel langs past, de andere dag niet naar buiten durven omdat je denkt dat je echt enorm megagigantisch genant dik bent).
Zeer herkenbaar. Laatst was er hier in de buurt een woningbrand. Iedereen in paniek, maar ik bleef rustig: mensen geruststellen etc. Misschien scheelt het dat ik BHV-er ben op het werk. Echter: achteraf ben ik daar best wel emotioneel van geweest.quote:[..]
Ik heb er nooit over nagedacht waarom dat bij mij zo werkt. Maar een 'overleefmodus' is een goede optie. Of misschien heb ik de tijd gewoon nodig om de indrukken te verwerken? Met andere dingen heb ik het ook: ik raak nooit in paniek in vervelende situaties, blijf helder nadenken (al sta ik echt te trillen van de adrenaline in m'n lichaam) en daarna schrik ik pas.
Alle vormen van vrijen zijn raar als je er over- / bij na gaat denken. In ieder geval voor mij. Ter herinnering (en voor de nieuwere mensen hier): zie hier hoe het bij mij niet werkt.quote:Op zondag 28 maart 2010 21:04 schreef Satsuma het volgende:
[..]
Bij m'n ex was ik dus een enorm knuffelbeest. Ik zat echt altijd op schoot, op de bank tegen 'm aan, zelfs als we ergens op visite waren. En in bed vond ik het juist heerlijk om tegen 'm aan te liggen, als hij me dan vasthield. Met slapen zelf niet overigens, dan moest ik wel de ruimte hebben.
Zoenen is idd raar. Maar dan moet je zeker niet gaan nadenken over orale seks. Dat vind ik dus écht niks.
[..]
oeps...je hebt gelijk, heb mooi de titel gecopyd/pasted, maar ben vergeten het laatste nummertje te veranderenquote:PS: volgens mij is dit deel 45 alweer...
Ik vrees dat het land zware tijden tegemoet gaat idd.quote:Op donderdag 1 april 2010 15:05 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Het gaat gewoon heel erg slecht worden in Nederland:
'Nieuwe kabinet moet 18 miljard euro bezuinigen'
Met onder andere:
[..]
[..]
[..]
[..]
etc.
etc.
Nederland gaat/is failliet.
quote:
Ik zelf volg het de laatste tijd ook niet meer zo heel veel, niet altijd even veel zin om alles te volgen.quote:
Oh, ik hou ook van gamen.. maar de laatste tijd kan ik mij er niet zo toe bewegen. Maar ik doe al mee vanaf de Philips videopac 2000, en toen NES en SNES en Megadrive en MegaCD en tussendoor ook PC met kings quest en commander Keen enzo. En ook wel op de c64 of Amiga 500. En ik heb ook een GameBoy en GameGear gehad. En alle playstations. En op de PC heb ik ook later nog veel gespeeld maar ik speel nu eigenlijk alleen nog maar op de PS3.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:22 schreef BONG4002 het volgende:
[..]![]()
Ik ben ook erg vaak 's avonds aan het gamen op de Wii, lees hier bijna nooit over mede autisten die ook graag games spelen?
Ben al vanaf mijn 8ste ongeveer fanatiek gamer
Ik was ook wel een fanatieke gamester, tot mijn 17e ofzo..toen had ik nog een leuk game maatje. Waarmee we echt uren lang konden zitten gamen.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:22 schreef BONG4002 het volgende:
[..]![]()
Ik ben ook erg vaak 's avonds aan het gamen op de Wii, lees hier bijna nooit over mede autisten die ook graag games spelen?
Ben al vanaf mijn 8ste ongeveer fanatiek gamer
Miss een tip, waar je miss niet veel aan hebt of stom vindt, maar miss is het handig je een dagje ff van alles af te zonderen, kwa nieuws enzo..tot je weer tot rust komt.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:50 schreef Autidude het volgende:
ja ook, maar ook dingen die ik lees en het nieuws en wat er om mij heen gebeurt. Een beetje alles.
Ik ben een beetje de hoop en vertrouwen in alles kwijt..
Niet de hoeveelheid topics, maar de ellenlange berichten waar ik geen energie voor heb om die door te gaan lezen.quote:Op donderdag 1 april 2010 15:45 schreef francis998 het volgende:
[..]
geen idee, er zijn wel wat meer vaste stamgasten verdwenen...miss teveel nieuwe topics
hmmm...ik kan het me voorstellen. Soms lees ik er ook over heenquote:Op donderdag 1 april 2010 18:04 schreef Juup© het volgende:
[..]
Niet de hoeveelheid topics, maar de ellenlange berichten waar ik geen energie voor heb om die door te gaan lezen.
Age of Empires 1 en 2 heb ik vaak gespeeld, Wolfenstein: Enemy Territory ook, en soms UT ertussendoor. Nu speel ik Fifa 2006quote:Op donderdag 1 april 2010 17:22 schreef BONG4002 het volgende:
[..]![]()
Ik ben ook erg vaak 's avonds aan het gamen op de Wii, lees hier bijna nooit over mede autisten die ook graag games spelen?
Ben al vanaf mijn 8ste ongeveer fanatiek gamer
hmmm...lastig uit te leggen...iig ergens in een soort weide waar je een ingang hebt, naar soort van 5 wereldjes een met ijs..die ik geloof ik al heb gehad..quote:Op donderdag 1 april 2010 18:47 schreef robuust89 het volgende:
heh, ik kan wel elke post quoten, nogal herkenbare bedoeling hier![]()
interessante post van ferrobarr, hierbij doel ik op die referentie naar een oud pdd topic. zo, weer wat geleerd vandaag!![]()
@francis
waar zit je vast dan, met majora's mask? (hoezo, fiep?)
Klopt, en nog een paar. Maar van jullie ben ik het gewend. Maar Bong was nieuw en heel actief in het begin. En pats wassie weer verdwenen :|quote:Op donderdag 1 april 2010 17:36 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Ik zelf volg het de laatste tijd ook niet meer zo heel veel, niet altijd even veel zin om alles te volgen.
Maar goed, dus wel een tvp hier![]()
precies maar nu weten we waaromquote:Op donderdag 1 april 2010 20:11 schreef ikke043 het volgende:
[..]
Klopt, en nog een paar. Maar van jullie ben ik het gewend. Maar Bong was nieuw en heel actief in het begin. En pats wassie weer verdwenen :|
Je was in het begin zo actief en toen niets meer. Dus ik denk vraag het maar eensquote:Op donderdag 1 april 2010 15:52 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
[..]
Ik ben hier
Ben alleen niet zo fanatiek aan het meeposten, zit ook niet zoveel meer achter de PC als voorheen (denk aan een paar jaar geleden), maar lees wel met veel belangstelling mee
quote:Op donderdag 1 april 2010 20:13 schreef francis998 het volgende:
[..]
precies maar nu weten we waaromnet zoals met demise die was een tijdje ook aardig actief!
Ik ga haar probleem ook niet oplossen. Ik lijk wel gek.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:26 schreef Ferrobarr het volgende:
“Als je daar nog een keer over begint, kom ik voorlopig niet weer!” (toedeloe).
(weeg wel van te voren even af of het tijdelijk geen contact meer hebben met je ouders opweegt tegen de irritaties van het telkens weer aansnijden van het onderwerp door je moeder).
[..]
Goed dat het nu beter gaat met je moeder. Ik weet niet of je het zo ervaart, maar je hoeft haar problemen niet (ook) op te lossen; als autist heb je al genoeg aan jezelf…
Als je het nieuws alleen al vandaag volgt, dan zou je al depri worden....quote:Op donderdag 1 april 2010 17:50 schreef Autidude het volgende:
ja ook, maar ook dingen die ik lees en het nieuws en wat er om mij heen gebeurt. Een beetje alles.
Ik ben een beetje de hoop en vertrouwen in alles kwijt..
Tuurlijk het kan altijd erger.quote:
Ach, ze proberen natuurlijk de geesten rijp te maken voor forse bezuinigingen. Men begon bij 35 miljard door het kabinet, vervolgens kwam het CPB met 29 miljard voor de komende regeerperiode. Nu wordt 15 a 18 miljard geroepen.quote:
Ik ook, maar ik weet zeker dat het er niet beter op gaat worden iig. Hoeveel er ook bezuinigt gaat wordenquote:Op donderdag 1 april 2010 21:32 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ach, ze proberen natuurlijk de geesten rijp te maken voor forse bezuinigingen. Men begon bij 35 miljard door het kabinet, vervolgens kwam het CPB met 29 miljard voor de komende regeerperiode. Nu wordt 15 a 18 miljard geroepen.
Ik wacht maar rustig af wat komen gaat.
Het wordt zeker slechter, voor iedereen denk ik..... ik hoop alleen dat de pijn dan wel eerlijk wordt verdeeld. Die kansen zijn op zijn beurt weer slecht met een partij als de VVD in de regering.quote:Op donderdag 1 april 2010 21:34 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik ook, maar ik weet zeker dat het er niet beter op gaat worden iig. Hoeveel er ook bezuinigt gaat worden
Hoe rechtser het komende kabinet hoe meer er bezuinigt gaat worden op sociaal gebied.quote:Op donderdag 1 april 2010 21:36 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het wordt zeker slechter, voor iedereen denk ik..... ik hoop alleen dat de pijn dan wel eerlijk wordt verdeeld. Die kansen zijn op zijn beurt weer slecht met een partij als de VVD in de regering.
Inderdaad. Ik maak me vooral zorgen over de oprukkende VVDquote:Op donderdag 1 april 2010 21:38 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Hoe rechtser het komende kabinet hoe meer er bezuinigt gaat worden op sociaal gebied.
In combinatie met het CDA zou dat inderdaad nog wel eens een flinke verslechtering kunnen betekenen van de sociale zekerheid inderdaadquote:Op donderdag 1 april 2010 21:45 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik maak me vooral zorgen over de oprukkende VVD(nu PVV zakt in peilingen)
preciesquote:Op donderdag 1 april 2010 21:47 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
In combinatie met het CDA zou dat inderdaad nog wel eens een flinke verslechtering kunnen betekenen van de sociale zekerheid inderdaad
Ach, cardio vind ik zo sáái. Dan zit je daar op die fiets die niet fietst. Tja. Daar heb ik gewoon niets mee. Dan ga ik liever elke ochtend een halfuur joggen.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 19:53 schreef robuust89 het volgende:
[..]
Dat is wel fijn, dat er een instantie is waar je terecht kunt om je te helpen met dit soort dingen. En fijn dat het gesprek goed is gegaan, natuurlijk! Mooie foto ook, van de ontploffing.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 20:13 schreef Autidude het volgende:
[..]
Die druk is al wel aanwezig op school, nu. Ik heb er niet zo'n last van. Als ze mij niet leuk/aardig/interessant vinden zonder dat ik drink, vinden ze dat ook niet echt als ik wel drink.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:26 schreef Ferrobarr het volgende:
[..]
I love games!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Hell is other people." - Jean-Paul Sartre
"A first sign of the beginning of understanding is the wish to die." - Franz Kafka
"Never memorize what you can look up in books." - Albert Einstein
quote:Op donderdag 1 april 2010 22:23 schreef Demise het volgende:
Poehpoeh. Drukke dagen achter de rug. Gisteren Artis, erg gezellig, vandaag een lange dag op school die eindigde in een onverwachts maar uiteindelijk toch leuk bioscoopbezoekje.
[..]
Ach, cardio vind ik zo sáái. Dan zit je daar op die fiets die niet fietst. Tja. Daar heb ik gewoon niets mee. Dan ga ik liever elke ochtend een halfuur joggen.
[..]
Dat is wel fijn, dat er een instantie is waar je terecht kunt om je te helpen met dit soort dingen. En fijn dat het gesprek goed is gegaan, natuurlijk! Mooie foto ook, van de ontploffing.
[..]
Die druk is al wel aanwezig op school, nu. Ik heb er niet zo'n last van. Als ze mij niet leuk/aardig/interessant vinden zonder dat ik drink, vinden ze dat ook niet echt als ik wel drink.
Haha, op voorwaarde dat ik kan studeren, natuurlijk. Ik heb wel prachtige plannen, maar als het niet gaat, dan gaat het niet. Dat zeg ik nu, maar als het echt niet gaat, ga ik waarschijnlijk gewoon door.![]()
[..]
I love games!Heel erg slecht, gisteren heb ik de nieuwe pokémongame gekocht (Soul Silver). En dat terwijl mijn broertje, die een paar jaar jonger is, zichzelf daar nu te oud voor vindt.
Alsof iemand ooit te oud is voor pokémon... Maar hij heeft zijn Call of Duty (dat vind ik een suf spel, doe dan Halo of F.E.A.R. als je toch een schietspel zonder enige strategische component wilt spelen), dus hij heeft het veel te druk om mij uit te lachen.
Zo. Ben ik weer bij?Je mocht ook weer weg uit ArtisSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik durf niet naar de dierentuin omdat ik bang ben dat ze mijn daar houden
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
quote:Op donderdag 1 april 2010 22:23 schreef Demise het volgende:
I love games!Heel erg slecht, gisteren heb ik de nieuwe pokémongame gekocht (Soul Silver). En dat terwijl mijn broertje, die een paar jaar jonger is, zichzelf daar nu te oud voor vindt.
Alsof iemand ooit te oud is voor pokémon... Maar hij heeft zijn Call of Duty (dat vind ik een suf spel, doe dan Halo of F.E.A.R. als je toch een schietspel zonder enige strategische component wilt spelen), dus hij heeft het veel te druk om mij uit te lachen.
Zo. Ben ik weer bij?omg, pokemon!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.vroeger, toen ik nog een kleine broekvent was op de basisschool, was ik echt pro met dat spel, ik wist ALLES!
nowadays, meer zelda en mario
je vind CoD strategielozer dan halo? (niet dat ik halo gespeeld heb, wel die hard CoD 2) ga maar eens CTF spelen dan
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
quote:Op donderdag 1 april 2010 22:23 schreef Demise het volgende:
Poehpoeh. Drukke dagen achter de rug. Gisteren Artis, erg gezellig, vandaag een lange dag op school die eindigde in een onverwachts maar uiteindelijk toch leuk bioscoopbezoekje.
[..]
Ach, cardio vind ik zo sáái. Dan zit je daar op die fiets die niet fietst. Tja. Daar heb ik gewoon niets mee. Dan ga ik liever elke ochtend een halfuur joggen.
[..]
Dat is wel fijn, dat er een instantie is waar je terecht kunt om je te helpen met dit soort dingen. En fijn dat het gesprek goed is gegaan, natuurlijk! Mooie foto ook, van de ontploffing.
[..]
Die druk is al wel aanwezig op school, nu. Ik heb er niet zo'n last van. Als ze mij niet leuk/aardig/interessant vinden zonder dat ik drink, vinden ze dat ook niet echt als ik wel drink.
Haha, op voorwaarde dat ik kan studeren, natuurlijk. Ik heb wel prachtige plannen, maar als het niet gaat, dan gaat het niet. Dat zeg ik nu, maar als het echt niet gaat, ga ik waarschijnlijk gewoon door.![]()
[..]
I love games!Heel erg slecht, gisteren heb ik de nieuwe pokémongame gekocht (Soul Silver). En dat terwijl mijn broertje, die een paar jaar jonger is, zichzelf daar nu te oud voor vindt.
Alsof iemand ooit te oud is voor pokémon... Maar hij heeft zijn Call of Duty (dat vind ik een suf spel, doe dan Halo of F.E.A.R. als je toch een schietspel zonder enige strategische component wilt spelen), dus hij heeft het veel te druk om mij uit te lachen.
Zo. Ben ik weer bij?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die druk op school, tja...kwa drankgedrag, niet aan toegeven. Drink alleen wanneer en als jij het wilt, en wil je het niet. Wel dan accepteren ze het maar of donderen ze maar op.
Zo was mijn mentaliteit.
En te oud, voor games..wat is dat nou weer voor stommiteit. Oké je groeit soms over bepaalde games heen, bijvoorbeeld games die ik als klein kind leuk vondt vindt ik nu saai.
Maar bijv. sportgames, kan ik niet genoeg van krijgen..alleen heb geen game partner meer..dus ga ik me er snel bij vervelen.
En maak je niet druk om je posts of ze te lang of kort zijn. Degenen die er interesse in hebben/concentratie kunnen opbrengen lezen het wel..en de anderen niet..![]()
quote:Op donderdag 1 april 2010 22:23 schreef Demise het volgende:
[..]
Zo. Ben ik weer bij?Volgens mij sloeg dat meer op mijn enorme gequote en ge-antwoord.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
twijfelgeval?
Hier ben ik het wel mee eens. Mijn moeder heeft van mijn 5e ofzo tot ik 13 was ofzo gewerkt. Ze is toen begonnen met werken rond mijn 5e omdat ik naar school ging, en mijn ex-stiefpa(toen stiepa) mij van school kon halen enzo, en had na hun scheiding naschoolse opvang.quote:Op donderdag 1 april 2010 22:37 schreef Demise het volgende:
Echt? Desnoods klim ik over het hek, mij houden ze daar dus écht niet vast.Ik heb nog wel een paar grappige foto's.
Wat betreft politiek:
Ik mag dus nog niet stemmen, eerstvolgende verkiezingen (zie geboortedatum profiel)... Balen, maar als Balkenende weer wordt gekozen, valt het kabinet waarschijnlijk wel weer en kan ik alsnog binnen twee jaar stemmen. Ik verdiep me wel in de politiek; ik vind het belangrijk te weten wat er gebeurt binnen het bestuur van ons land en welke invloed dat heeft op mij. Momenteel zou ik sowieso niet op een rechtse partij stemmen, in verband met de agendapunten die betrekking hebben op de financiële kant van studeren (de prestatiebeurs afschaffen en een lening maken, bijvoorbeeld), maar ik ben van nature ook niet erg rechts. Ik weet dat ik later waarschijnlijk een boven modaal inkomen heb en dus meer belasting moet betalen in een linkse maatschappij, maar ik vind het belangrijk dat mensen die om een bepaalde reden zichzelf financieel niet kunnen onderhouden, toch relatief normaal kunnen leven. Ik ken bijvoorbeeld iemand die in haar eentje van een uitkering leeft met twee kinderen, dan vind ik het leuk om te zien dat dankzij veel sparen, ze toch een weekje of twee op vakantie kunnen, met de zomer.
quote:Op donderdag 1 april 2010 22:42 schreef Demise het volgende:
@robuust89:
Ik weet ook praktisch alles af van pokémon (wat wil je, als je al die spellen tot in den treure hebt gespeeld). Het blijft gewoon leuk. Mario vind ik ook wel grappig, maar uitgespeeld is uitgespeeld. Dan is er verder niets meer te behalen.Wat is CTF voor spel, dan? Ik ben meer van de vechtspellen met zwaarden en bogen enzo, dat vind ik net iets leuker. Denk aan Fable (II). Ik speel wel CoD, maar na een kwartiertje ben ik er wel weer zat van.
@francis998:
Ik heb geen gamepartner, ofzo, maar mijn broertje gamet wel heel veel, dus ik heb eigenlijk altijd wel iemand om mee te spelen. Tegen de computer vind ik echter net zo leuk/saai, afhankelijk van het spel. Ik ben een hele tijd verslingerd geweest aan Fifa, daarna NHL, nu heb ik niet echt een sportgame meer.
Keuzes hier, bij mij persoonlijk.quote:Op donderdag 1 april 2010 22:47 schreef francis998 het volgende:
[..]
wat is er met keuzes aan de hand? Ik volg je ff niet
Hahahquote:Op donderdag 1 april 2010 22:37 schreef Demise het volgende:
Echt? Desnoods klim ik over het hek, mij houden ze daar dus écht niet vast.Ik heb nog wel een paar grappige foto's.
Capture The Flag.. is een game mode in CoD.quote:
haa...dan hebben we wat gemeen. Verder weet ik niet wat voor keuzes je hebt, en miss dat je het hier niet kwijt wilt..maar als ik kan wil ik best helpen!quote:Op donderdag 1 april 2010 22:49 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
Keuzes hier, bij mij persoonlijk.
Ik denk en ik denk.
Maar ik kan maar niet iets kiezen.
Er is ook niet zo veel om uit te kiezen. En zo.
Mijn ex wilde ze toen wel houdenquote:Op donderdag 1 april 2010 23:02 schreef Demise het volgende:
@tijnbrein:
Dat mag ik toch hopen, ja!![]()
@Autidude:
Haha, ik heb ook nul komma nul verstand van de gamemodes in CoD. Mijn broertje start het op, duwt mij een controller in de handen en slacht me af (waarna dan ook nog eens die ^%$&helicopter achter me aan komt, alsof ik nog niet te weinig punten had). Tja. Gelukkig vind ik het niet erg.
Ik zal waarschijnlijk begeleid gaan wonen geen idee waar, ik was vandaag in een kliniek omdat ik(niet enorm, wel varierend) depressief ben maar ja geen idee of ik dat ga doen ik heb eigenlijk nergens zo snel vertrouwen in enz.quote:Op donderdag 1 april 2010 22:58 schreef francis998 het volgende:
[..]
haa...dan hebben we wat gemeen. Verder weet ik niet wat voor keuzes je hebt, en miss dat je het hier niet kwijt wilt..maar als ik kan wil ik best helpen!
Ik zit al bijna 5 maanden over dezlefde opties te denken maar kom niet verder dan ik moet een keuze maken.
Dus heb het er nu een beetje over met de psyc..aangezien ik besluitloos ben
hmmm..als het probleem om begeleid te gaan wonen het "vertrouwen" is, zou ik zeggen werk daar aan.quote:Op donderdag 1 april 2010 23:45 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
Ik zal waarschijnlijk begeleid gaan wonen geen idee waar, ik was vandaag in een kliniek omdat ik(niet enorm, wel varierend) depressief ben maar ja geen idee of ik dat ga doen ik heb eigenlijk nergens zo snel vertrouwen in enz.
dat is het de bedoeling dat je de vlag gapt van de tegenstander, en die heelhuids terugbrengt naar je eigen basisquote:Op donderdag 1 april 2010 22:52 schreef Autidude het volgende:
[..]
Capture The Flag.. is een game mode in CoD.
Dat heb ik ook en dat is het voordeel van het anoniem kunnen posten op fora. Doordat niemand mij hier kent durf ik me kwetsbaar op te stellen.quote:Op zondag 28 maart 2010 15:51 schreef francis998 het volgende:
[..]
En ik ben gewoon nooit een echte prater geweest. En hier praat ik makkelijker omdat het met "vreemden"is, en geschreven is voor mij makkelijker dan verbaal.
Dit is zeer, zeer herkenbaar: het is het dillemma waar ik ook continu mee worstel. Behalve mijn vrouw, een goede vriendin en een collega heb ik tegen niemand geoppert dat ik denk dat ik autistisch ben.quote:Op zondag 28 maart 2010 21:16 schreef Satsuma het volgende:
[..]
Ook voor wat betreft het wel/niet autistisch zijn - ik ben nog heel erg in de fase van het accepteren dat ik misschien anders ben en me afvragen of ik uberhaupt wil laten onderzoeken of het zo is. Voor m'n gevoel staat het eigenlijk vast dat ik 'hier' (in het topic, in dit clubje medegekken) thuishoor en ik weet nog niet of ik een diagnose iets toe vind voegen. Maar met bepaalde karaktereigenschappen van mezelf heb ik veel moeite, met name om ze aan anderen te laten zien, terwijl ik weet dat dat eigenlijk wel nodig is om verder te kunnen. Bijvoorbeeld mijn onzekerheid blijven verdoezelen heeft weinig nut, als andere mensen me kunnen helpen om een realistisch beeld te vormen over mijn kennis/kunde wanneer ik laat merken dat ik dat zelf niet goed kan.
Hmm: zolang je de sex niet tegen je zin doet, lijkt het me niet zo’n probleem. En wat drank betreft: misschien dat ik het toch maar eens (weer) moet proberen met drank op; wellicht vijzelt het mijn miserabele sexleven wat op.quote:[..]
Ik durf bijna te zeggen dat ik met drank op meer mezelf ben. Dat ik juist meer durf te doen wat ik wil en zeggen wat ik vind. Bijv. zonder drank laat ik me eerder overhalen tot seks, omdat ik moeilijk weet om te gaan met de 'druk' en moeite heb met communiceren op een andere manier dan via seks. Ik heb nog nooit iemand leren kennen voor ik er seks mee had, omdat ik seks gewoon makkelijker vind dan praten. Maar toen ik dus echt flink dronken was, de enige keer in m'n leven dat ik blackouts had, heb ik juist heel duidelijk tegen iemand gezegd dat ie best mee mocht lopen naar m'n hotelkamer (hij wilde me veilig thuisbrengen zei ie), maar dat ie echt niet op seks hoefde te rekenen omdat ik dat niet wilde. Terwijl ik me normaalgesproken laat overrompelen en niks zeg.
Dat klinkt een beetje ruggengraatloos he? Maar ja. Ik ben gewoon geen prater. Ik vind dat zulke moeilijke situaties dat ik dan gewoon niet meer adequaat weet te handelen.
[..]
Ik was 23 toen ik het voor het eerst deed. Voor die tijd heb ik best periodes gehad waarin ik er best wel mee zat dat ik het nog niet gedaan had, na de hand ik zoiets van: “is dit het nou?”, maar dat kan ook komen omdat mijn (niet-solo) sexleven nooit goed van de grond gekomen is.quote:Op zondag 28 maart 2010 23:41 schreef francis998 het volgende:
[..]
:alleen al over orale seks lezen..mij lijkt dat me helemaal niks.Doe mij maar het ouderwetse..en zoals gezegd is dat voor mij al een aardige drempel, met 23 jaar
Maar ik ben ook een heel preuts iemand. Beste voorbeeld een tante en haar "stiefdochter"(dochter van haar broer) hadden het over seks enzo..en die stiefdochter is openlijk lesbisch..en ze hadden het erover...ik volgde het gesprek niet meer..zat meer naar de sterretjes te kijken(ja, we hadden al wat alcohol op) en ook naar autos enzo..en opeens krijg ik een vraag naar me toe: "van wat ben jij". En ik had zoiets van, hé..wat ik ben?? Ik snapte hem niet. Later kreeg ik het door, omdat ze dachten dat ik lesbisch was, vanwege kledingstijl en dat ze me nooit in een relatie, verkering gezien hadden..en nog minder met jongens. En toen antwoorde ik het eerste wat in me op kwam. Wat ik dus denk te zijn.
Maar ik ben zo'n warboel..dat ik mezelf soms f fkwijt raak.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En over dat preutse: dat heb ik ook. Ik vind mezelf best vrij en liberaal wat dat betreft, maar er over praten gaat erg moeizaam. Wellicht omdat ik niet weet wat normaal is; er wordt weinig over sex gepraat (in mijn omgeving) en heb mijn database met wat hoort / wat hoort niet niet erg kunnen vullen wat dit betreft; dat maakt me onzeker (denk ik).En wat dan? Dan zijn je “afwijkingen” alleen niet in een bestaand hokje te stoppen en is er geen hokjes-specifieke hulp mogelijk. Maar het geeft wel duidelijkheid, toch?quote:Op zondag 28 maart 2010 23:46 schreef Satsuma het volgende:
[..]
Daar zou ik dus bang voor zijn als ik me liet onderzoeken. Dat je dan nog geen duidelijkheid hebt over 'wat je mankeert' zeg maar.
[..]
Schreef wederom diegene die net zo loopt te wikken en wegen als jijDit is voor mannen misschien anders dan voor vrouwen. Ik bedoel: wij produceren maar door en dat moet er toch uit. Nu kun je dat prima zelf oplossen, maar het lijkt me wel vreemd om een relatie te hebben met een vrouw die je aantrekkelijk vind en dat je dan jezelf bevredigd met een fantasie over haar terwijl ze fysiek binnen handbereik is. Gedurende langere tijd dan.quote:Ik heb ook periodes waarin ik er ofwel niks mee heb of het me enorm tegenstaat. Vervelend. Ik wil gewoon 'normaal' zijn. Het nadeel van geen behoefte hebben aan seks is dat het een relatie vinden ook nog eens extra lastig maakt, want wie wil er nou een relatie zonder seks? Of met heel beperkt/onregelmatig seks. Maar in tegenstelling tot jou ben ik wel vaak verliefd. Eigenlijk altijd wel.
En met betrekking tot verliefdheid: ik vraag me af of autisten verliefdheid op dezelfde manier beleven als niet autisten. Zelf denk ik wel eens dat ik het anders beleef dan anderen.Dat vind ik ook; je moet echt zeer intelligent op meerdere dimensies zijn om op zo’n manier zelfreflectie en zelfanalyse te doen, zeker op die leeftijd.quote:Op maandag 29 maart 2010 14:45 schreef Demise het volgende:
[..]
Dat vind ik echt knap, dat je dat helemaal in je eentje hebt uitgezocht.
[..]
Dat heeft iedereen hier.quote:[..] Af en toe faal ik hard.
Zeer herkenbaar. En erg vermoeiend.quote:Op maandag 29 maart 2010 14:52 schreef Demise het volgende:
[..]
Ik ben nu eenmaal erg koppig. Het liefste wil ik zoveel mogelijk over mezelf leren en te weten komen. Dat zorgt ervoor dat ik in elke situatie waarin ik ergens tegenaan loop, meteen begin te analyseren wat er fout gaat en waarom.
Zeer herkenbaar. Misschien herinner je je dat achterlijke kikkerverhaal nog van enkele topics terug.quote:Op maandag 29 maart 2010 19:14 schreef Satsuma het volgende:
Ik zat net even in m'n hoofd met iets. Dat het misschien grappig is om gewoon een dagje alle gedachtes bij te houden die je hebt. Of nou ja, een deel van een dag of zo anders wordt het misschien erg veel.
Dus zeg maar:
18: 50 - Waarom herken ik van vier symmetrische figuren alleen de linkerhoeken en niet de rechterhoeken?
18: 52 - Als ik muziek luister, is de tekst daarvan dan ook iets wat zich in m'n hoofd afspeelt? Zouden de teksten van de muziek invloed hebben op wat ik denk en hoe ik me voel op lange termijn?
19:00 - Ik denk aan X en waarom ik 'm leuk vind. Ik zie hem voor me, de manier waarop hij staat en beweegt en praat. Zijn achternaam is leuker dan de mijne en past goed bij mijn voornaam.
19: 10 - Hoeveel gedachtes zou ik op een dag eigenlijk hebben? Zou het mogelijk zijn om ze de hele dag bij te houden? Zouden autisten nou eigenlijk meer gedachtes hebben op een dag? Of zijn ze zich er misschien alleen maar meer bewust van?
Zoiets. Maar dat voor een langere periode. En ook gewoon alle irrelevante dingen. Dus zoals nu:
19:13 - Ik zie doperwtjes voor me.
twijfelgeval?
Is al melding van gemaakt ook.. Maar dat figuur doet wel vaker zo.. Is echt extreem dom kortzichtig en zwaar sociaal gehandicapt.. check zijn postgeschiedenis maar.quote:
Met dat soort mensen moet je gewoon meelullen. Dat vinden ze kut, en dan halen ze er geen genoegen uit.quote:Op vrijdag 2 april 2010 11:37 schreef Autidude het volgende:
[..]
Is al melding van gemaakt ook.. Maar dat figuur doet wel vaker zo.. Is echt extreem dom kortzichtig en zwaar sociaal gehandicapt.. check zijn postgeschiedenis maar.
En dan in een ander topic vraagt hij om respect voor homo-sexuelen.. Zou je eigenlijk een koekje van eigen deeg moeten geven; Homosexualiteit is een ziekte!!![]()
![]()
Het is ongekend.. Dit valt trouwens ook gewoon onder discriminatie en is zelfs strafbaar..
art. 137c Sr
art. 137d
art. 137e
Ach ze lekker te kakken zetten kan ook helpen ja.quote:Op vrijdag 2 april 2010 11:51 schreef ikke043 het volgende:
[..]
Met dat soort mensen moet je gewoon meelullen. Dat vinden ze kut, en dan halen ze er geen genoegen uit.
Bovendien zie ik er gewoon een uitdaging in om dat soort mensen het tegendeel te bewijzen![]()
Hm, het is ook best wel een grote stap. Heb je een therapeut waarmee je misschien eens goed de voor- en nadelen op een rijtje kan zetten? Die weet dan waarschijnlijk meer van de verschillen tussen begeleid wonen en een opname, dus dat zou wel handig kunnen zijn.quote:Op donderdag 1 april 2010 23:45 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
Ik zal waarschijnlijk begeleid gaan wonen geen idee waar, ik was vandaag in een kliniek omdat ik(niet enorm, wel varierend) depressief ben maar ja geen idee of ik dat ga doen ik heb eigenlijk nergens zo snel vertrouwen in enz.
Het zuidenquote:Op vrijdag 2 april 2010 12:06 schreef Demise het volgende:
[..]
Hm, het is ook best wel een grote stap. Heb je een therapeut waarmee je misschien eens goed de voor- en nadelen op een rijtje kan zetten? Die weet dan waarschijnlijk meer van de verschillen tussen begeleid wonen en een opname, dus dat zou wel handig kunnen zijn.
@Ferrobar:
Ik denk dat je gelijk hebt. Tenminste, als ik aan iemand probeer uit te leggen hoe ik me voel als ik verliefd ben, herkennen ze daar helemaal niets in. Vice versa idem dito. Ik ben niet zo vaak/snel verliefd, en ook niet echt heel heftig ofzo. Bij mij betekent verliefd zijn meer dat ik graag bij iemand ben, dat ik rustig word van het gezelschap en dat ik me lichamelijk aangetrokken voel tot diegene. That's it.
Ik heb het trouwens vanochtend uitgemaakt met mijn vriend. Hij heeft zich (voor de zoveelste keer) niet aan bepaalde beloftes gehouden en ik ben er wel even klaar mee. Hij vond het behoorlijk klote en had erg veel spjit, maar daar koop ik niets voor. Uiteindelijk begreep hij het wel, maar hij vond het wel moeilijk. Het zat er al wel een tijdje aan te komen, trouwens.
Vandaag lekker een dagje toeren naar familie in het zuiden, dus dit is waarschijnlijk alweer mijn laatste post voor vandaag.
OK, mooi: blijf dat vooral doen!quote:Op vrijdag 2 april 2010 00:05 schreef Satsuma het volgende:
@Ferrobarr, korte reactie voor het slapen. Wat ik schreef, daar valt ook weinig op te reageren denk ik, dus geen probleem. Ik ben al blij dat ik het kwijt kan.
Net ff de test gedaan voor de lol. Aangezien ik officieel niet autistisch ben, maar kan hier toch veel herkenning vinden.quote:Op vrijdag 2 april 2010 17:07 schreef ikke043 het volgende:
Ik kom net van een vriend die ook asperger is, en we hadden een test gemaakt over autisme. Je kon 50 punten scoren, tussen 10 & 15 was vrouwelijk gemiddelde en 30-35 AS & HFA.
Ik scoorde 9![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hier is de link
Nee, jij bent gewoon een sociale autistquote:Op vrijdag 2 april 2010 18:19 schreef ikke043 het volgende:
Ik begin me nou en beetje buitengesloten te voelen![]()
Ik had die test nooit moeten posten
Lol ik kom op 18quote:Op vrijdag 2 april 2010 17:53 schreef francis998 het volgende:
[..]
Net ff de test gedaan voor de lol. Aangezien ik officieel niet autistisch ben, maar kan hier toch veel herkenning vinden.
En blijkbaar scoor ik 22 op die test...dus boven het gemiddelde van 15 van vrouwen
27quote:Op vrijdag 2 april 2010 17:07 schreef ikke043 het volgende:
Ik kom net van een vriend die ook asperger is, en we hadden een test gemaakt over autisme. Je kon 50 punten scoren, tussen 10 & 15 was vrouwelijk gemiddelde en 30-35 AS & HFA.
Ik scoorde 9![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hier is de link
Jo, wees blij dat je een lage score hebt! Ik zit ook meer aan de sociale kant van het spectrum. In die Asperger quotiënt test scoor ik vrij slecht, maar er zijn ook testen waar ik in de lift zit (lees: weinig kenmerken van autisme).quote:Op vrijdag 2 april 2010 18:19 schreef ikke043 het volgende:
Ik begin me nou en beetje buitengesloten te voelen![]()
Ik had die test nooit moeten posten
Nee ik ook.quote:Op vrijdag 2 april 2010 18:51 schreef tijnbrein het volgende:
Ben ik nu de enige die nooit spelletjes speelt op een computer of console
Ik speel tegenwoordig ook nauwelijks spelletjes meer op de PCquote:Op vrijdag 2 april 2010 18:51 schreef tijnbrein het volgende:
Ben ik nu de enige die nooit spelletjes speelt op een computer of console
quote:
Jij lijkt mij wel zo'n Dungeons and Dragons type, puur mijn gevoel hoor.. kan er helemaal naast zitten.quote:
Bordspellen wel D&D niet. Kolonisten van Catan, Carcassonne en andere gewone spelletjesquote:Op vrijdag 2 april 2010 19:11 schreef Autidude het volgende:
[..]
Jij lijkt mij wel zo'n Dungeons and Dragons type, puur mijn gevoel hoor.. kan er helemaal naast zitten.
Of andere van dat soort bordspellen enzo.
Vind ik ookquote:Op vrijdag 2 april 2010 19:09 schreef Autidude het volgende:
[..]
Razor 1911
Hun hebben altijd van die leuke keygen's .. Ik heb ook wel vaak zo'n muziekje op loop gehad
Dit vind ik dan wel weer leuke bliep bliep liedjes, die bliep bliep liedjes die BONG laatst had gepost vind ik erg nerveus en flip ik van. Maar deze niet.
Ik krijg nu hele fouten gedachtenquote:Op vrijdag 2 april 2010 19:23 schreef francis998 het volgende:
nou..tjn en bos en ikke, ik speel tegenwoordig ook weinig.
Maar ja met teveel tijd moet ik wat te doen vinden!!!!!!!!!!!!
Trouwens..ik ben nu ff weg..heb 1,5 uur voormezelf...en ga lekker filmpje kijken, met wat chips derbij en drankje..
quote:Op vrijdag 2 april 2010 19:13 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Bordspellen wel D&D niet. Kolonisten van Catan, Carcassonne en andere gewone spelletjes![]()
Dus dat klopt
Die fair lijkt mij leuk. Beetje naar mensen kijken. De meeste vrouwen die daar rondlopen zien er wel leuk uit namelijkquote:Op vrijdag 2 april 2010 19:28 schreef Autidude het volgende:
[..]
Dat heb ik dus vaak heh, ik kan best wel redelijk mensen inschatten.. Alleen lang niet met alles ofzo.
Ik vind dat een raar stukje van mij.. dat ik dát wél kan. Of het is gewoon levenservaring, want ik heb ook
wel veel mensen ontmoet die dat soort dingen leuk vinden. En dat zijn vaak toch allemaal een zelfde soort type, maar ook lang niet allemaal.
Wat vindt jij bijvoorbeeld van de Elf Fantasy Fair?
quote:Op vrijdag 2 april 2010 19:31 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Die fair lijkt mij leuk. Beetje naar mensen kijken. De meeste vrouwen die daar rondlopen zien er wel leuk uit namelijk
Inderdaadquote:Op vrijdag 2 april 2010 19:39 schreef Autidude het volgende:
[..]
Ik hoef er zelf niet verkleed rond te lopen, maar ik vind het zo mooi heh.. ook dat die mensen er zo heerlijk hun zelf zijn en maling hebben wat er gedacht wordt.
![]()
Ik ga er misschien dit jaar zelf heen.
Mijn moeder en mijn broertje vinden het helemaal te gek en gaan er elk jaar heen met een hele groep.
Er gaat dan ook altijd een mooie meid mee die altijd heel veel aandacht schenkt aan haar kostuum, dat maakt ze steeds zelf. En mijn broertje loopt daar dan rond als een ridder ofzo.
Ik vind het een leuk en apart evenement en heel mooi dat iedereen daar lekker zichzelf is en gelijk is.
Ik vind dat een leuke soort mensen
Toen er een paar jaar terug nog geen super mp3 ringtones waren voor mobieltjes maar alleen maar blieptones, had ik Zelda als ringtonequote:
42 punten # 32-50 is heel hoog (de meeste mensen met AS of HFA scoren rond de 35)quote:Op vrijdag 2 april 2010 17:07 schreef ikke043 het volgende:
Ik kom net van een vriend die ook asperger is, en we hadden een test gemaakt over autisme. Je kon 50 punten scoren, tussen 10 & 15 was vrouwelijk gemiddelde en 30-35 AS & HFA.
Ik scoorde 9![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hier is de link
Ja, LARP is ook leuk ja.quote:Op vrijdag 2 april 2010 19:42 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Inderdaad![]()
En kijken naar LARP(Live action rollen spel) is altijd leuk
!quote:Op vrijdag 2 april 2010 19:46 schreef Juup© het volgende:
[..]
42 punten # 32-50 is heel hoog (de meeste mensen met AS of HFA scoren rond de 35)
Dat ziet er mooi uitquote:Op vrijdag 2 april 2010 19:55 schreef Autidude het volgende:
[..]
Ja, LARP is ook leuk ja.
Vorig jaar liep een vriendin van ons rond als "pauw"(hoe verzin je het!!)
[ afbeelding ]
Zit echt uren werk in dat kostuum.. Ik vind dat allemaal indrukwekkend en gaaf. En steeds kom ik op internet op forums wel weer mensen tegen die dat ook vindenHet is wel goed volk, daarom ga ik er ook wel heen denk ik. Daar bestaan ook geen vooroordelen ofzo.
En dan met zo'n spanwijdte door die menigtequote:
Alleen een beetje jammer dat het wel veel prikkels geeftquote:Op vrijdag 2 april 2010 20:10 schreef Autidude het volgende:
[..]
En dan met zo'n spanwijdte door die menigte![]()
![]()
Maar iedereen vond het geweldig en ze staat echt op duizenden foto's ofzoZe werd alleen maar aangesproken, en veel mensen herkende haar ook van een oproep op de radio. Want het zijn dus allemaal
échte pauwenveren![]()
Sommig kostuums zijn echt zo ontzettend gaaf en al. Als je een detailfreak bent ga je los![]()
En in alle stylen, er is ook heel veel Japanse anime, of Star Wars figuren.
Naast alle ridders, vampiers, heksen, monsters, etc
Alles loopt daar rond
Moah, het is een beetje op de grens. Misschien niet met iemand waarmee ik het niet zou willen, maar eigenlijk voor ik er echt aan toe ben. Ik neem me steeds voor het anders te doen, maar ja. Ergens vind ik het ook weer niet zo belangrijk. Ik vind seks als ik er geen zin in heb (en dan heb ik het niet over zware dwang natuurlijk) net zoiets als een stronk broccoli eten als ik geen honger heb. Het is niet lekker, maar ik raak er ook niet door getraumatiseerd.quote:Op vrijdag 2 april 2010 11:35 schreef Ferrobarr het volgende:
Hmm: zolang je de sex niet tegen je zin doet, lijkt het me niet zo’n probleem.
Ik kan het meestal ook alleen met drank op. In die zin dat ik er dan pas zin in heb.quote:En wat drank betreft: misschien dat ik het toch maar eens (weer) moet proberen met drank op; wellicht vijzelt het mijn miserabele sexleven wat op.
Ik zal het simpel maken voor je. Alles wat hoort is alles waar jij en de ander ook zin in hebben en waarmee je niemand pijn doet (tenzij gewenst). Alles wat niet hoort is het overige. Daarom heb ik dus makkelijker seks dan een gesprek. Je hebt niet zo veel regels.quote:En over dat preutse: dat heb ik ook. Ik vind mezelf best vrij en liberaal wat dat betreft, maar er over praten gaat erg moeizaam. Wellicht omdat ik niet weet wat normaal is; er wordt weinig over sex gepraat (in mijn omgeving) en heb mijn database met wat hoort / wat hoort niet niet erg kunnen vullen wat dit betreft; dat maakt me onzeker (denk ik).
Maar dan zou ik hier voor m'n gevoel niet meer mogen posten. Want dan is bewezen dat ik hier niet hoor.quote:En wat dan? Dan zijn je “afwijkingen” alleen niet in een bestaand hokje te stoppen en is er geen hokjes-specifieke hulp mogelijk. Maar het geeft wel duidelijkheid, toch?
Herkenbaar, deels. Voor mij is dat wel zo in een relatie. Maar als ik (nog) geen relatie met iemand heb, dan kan ik echt zo lijden. Dan wil ik diegene gewoon constant zien, opzoeken, kijk constant foto's en ik wil gewoon weten wat diegene van mij vindt en waarom, en ik wil gewoon zijn goedkeuring en waardering en zo. Ik ben nu verliefd en daardoor ook weer gigantisch labiel, dan weer mega-energiek, dan weer gedeprimeerd, gewoon afhankelijk van hoe hij tegen me doet en wanneer ik 'm weer zie. Ik was van de week ergens waar hij zou zijn maar hij was er niet, ik kon wel huilen. Terwijl ik normaalgesproken helemaal niet zo aantellerig ben. Maar ik word er heel onzeker van.quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:06 schreef Demise het volgende:
@Ferrobar:
Ik denk dat je gelijk hebt. Tenminste, als ik aan iemand probeer uit te leggen hoe ik me voel als ik verliefd ben, herkennen ze daar helemaal niets in. Vice versa idem dito. Ik ben niet zo vaak/snel verliefd, en ook niet echt heel heftig ofzo. Bij mij betekent verliefd zijn meer dat ik graag bij iemand ben, dat ik rustig word van het gezelschap en dat ik me lichamelijk aangetrokken voel tot diegene. That's it.
Join the club. Bij mij is het nu precies een maand uit. En ook hij hield zich niet aan beloftes en had spijt en zo.quote:Ik heb het trouwens vanochtend uitgemaakt met mijn vriend. Hij heeft zich (voor de zoveelste keer) niet aan bepaalde beloftes gehouden en ik ben er wel even klaar mee. Hij vond het behoorlijk klote en had erg veel spjit, maar daar koop ik niets voor. Uiteindelijk begreep hij het wel, maar hij vond het wel moeilijk. Het zat er al wel een tijdje aan te komen, trouwens.
Veel plezier.quote:Vandaag lekker een dagje toeren naar familie in het zuiden, dus dit is waarschijnlijk alweer mijn laatste post voor vandaag.
Ik weet precies wat je bedoelt. En ik ben in mijn leven wel op evenementen geweest, en mijn trucje is om pauzes te houden op rustige plekjes. Ik ben dan ook met de jaren een meester geworden in het vinden van dat soort plekjesquote:Op vrijdag 2 april 2010 20:12 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Alleen een beetje jammer dat het wel veel prikkels geeft
van de autipas site.quote:Veel mensen met autisme vertonen bijvoorbeeld rigide gedrag en verdragen geen of nauwelijks fysieke aanraking. Zo ook de autistische vliegtuigspotter die, in tijden van terreurdreiging, weigerde zijn naam te noemen. Hij werd vervolgens opgepakt en belandde totaal overstuur in de cel.
Met bier op komt je beste kant naar vorenquote:Op vrijdag 2 april 2010 19:57 schreef Autidude het volgende:
[..]
!Baas
![]()
Maar zo'n goede test is het nu ook weer niet, het heeft iets.. maar het is het niet. Veel te oppervlakkig ook, net zoiets als de BNN iq test. Die rond ik straalbezopen ( 7 liter bier) af op 144 (1 fout)![]()
Gelukkig is het bij mij niet zo erg. Ik kan er goed mee omgaan. Alhoewel afgelopen zomer toen ik naar de eerste hulp moest met een alcohol vergiftiging niet echt goed was. Maar dat had waarschijnlijk weinig met het feit te maken dat ik PDD-NOS heb. Het heeft wel meegespeeld.quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:22 schreef Autidude het volgende:
[..]
Ik weet precies wat je bedoelt. En ik ben in mijn leven wel op evenementen geweest, en mijn trucje is om pauzes te houden op rustige plekjes. Ik ben dan ook met de jaren een meester geworden in het vinden van dat soort plekjes![]()
![]()
Maar dat is echt zo.. alleen soms is het wel eens zo geweest dat je dan op een plekje terecht komt waar je niet hoort te zijn.. Of dat het een beetje raar overkomt en dat er security komt enzo, en narigheid.. Maar daar heb ik nu dus mijn autipas voor.. Daar is hij ook echt voor bedoeld en niet voor de kortingen.
Er is ook gebeurt dat een vliegtuigspotter werd gearresteerd op verdenking van terrorisme, die werd hard aangepakt. Maar dat was dus een autist.
[..]
van de autipas site.
Volgens mij mis ik hier een stuk van je verhaal. In welke context moet ik dit zienquote:Op vrijdag 2 april 2010 20:36 schreef DeHovenier het volgende:
"Moah, het is een beetje op de grens. Misschien niet met iemand waarmee ik het niet zou willen, maar eigenlijk voor ik er echt aan toe ben. Ik neem me steeds voor het anders te doen, maar ja. Ergens vind ik het ook weer niet zo belangrijk. Ik vind seks als ik er geen zin in heb (en dan heb ik het niet over zware dwang natuurlijk) net zoiets als een stronk broccoli eten als ik geen honger heb. Het is niet lekker, maar ik raak er ook niet door getraumatiseerd."
Seks niet lekker? Krijg je dan geen orgasmes ofzo
Ik moet echt een plekje hebben op een gegeven moment, dat is dan alles waar ik mee bezig ben.quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:38 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Gelukkig is het bij mij niet zo erg. Ik kan er goed mee omgaan. Alhoewel afgelopen zomer toen ik naar de eerste hulp moest met een alcohol vergiftiging niet echt goed was. Maar dat had waarschijnlijk weinig met het feit te maken dat ik PDD-NOS heb. Het heeft wel meegespeeld.
Ik begrijp die reactie ook wel je hoort daar gewoon niet te zijn. Alleen het kan ook op een wat mindere argressieve manier inderdaad. Waarschijnlijk denken ze dat je onder invloed van alcohol en/of drugs bent. Vandaar die agressieve benadering.quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:49 schreef Autidude het volgende:
[..]
Ik moet echt een plekje hebben op een gegeven moment, dat is dan alles waar ik mee bezig ben.
Maar op bijvoorbeeld een buitenfestijn zoiets als bevrijdingspop in gemeentes of koninginnendag dingen
en zelfs iets zo groot als pinkpop (nooit geweest) dan kan je altijd wel een plekje vinden zonder veel
problemen. Maar ik MOET dan ff "weg" en rust zonder vreemde mensen. Dus bekende mogen altijd mee, maar hoeft niet.
Als er geen plekje is dan ga ik naar huis, en dat wil ik niet. Nu zou ik denk ik ook geen obstakels meer nemen, niet expres iig. Maar als ik bijvoorbeeld ergens onder een podium kan zitten ofzo, dat soort dingen, dan ga ik dat wel doen. En als je met zoiets wordt betrapt dan is het vaak dat je weggejaagd wordt, dan zijn ze heel agressief en dat is niet nodig maar ze luisteren ook helemaal niet en dan escaleert zoiets best wel snel. Maar dat komt niet heel vaak voor hoor, maar het kan wel gebeuren.
Ik quote een stukje tekst van Satsuma.quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:39 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Volgens mij mis ik hier een stuk van je verhaal. In welke context moet ik dit zien
Seks niet lekker? Krijg je dan geen orgasmes ofzoquote:Op vrijdag 2 april 2010 20:13 schreef Satsuma het volgende:
[..]
Moah, het is een beetje op de grens. Misschien niet met iemand waarmee ik het niet zou willen, maar eigenlijk voor ik er echt aan toe ben. Ik neem me steeds voor het anders te doen, maar ja. Ergens vind ik het ook weer niet zo belangrijk. Ik vind seks als ik er geen zin in heb (en dan heb ik het niet over zware dwang natuurlijk) net zoiets als een stronk broccoli eten als ik geen honger heb. Het is niet lekker, maar ik raak er ook niet door getraumatiseerd.
Ja zo is beter inderdaad.quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:55 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik quote een stukje tekst van Satsuma.
Zo beter?
[..]
Seks niet lekker? Krijg je dan geen orgasmes ofzo
Ik heb zijn/haar post niet echt gelezen dus geen ideequote:Op vrijdag 2 april 2010 21:00 schreef DeHovenier het volgende:
Maar ze wil wel seks met die jongen begreep ik? Wel om de verkeerde reden, maar toch
Verdikkeme, ik hoopte dat ik het hoogste zou scoren.quote:Op vrijdag 2 april 2010 19:46 schreef Juup© het volgende:
[..]
42 punten # 32-50 is heel hoog (de meeste mensen met AS of HFA scoren rond de 35)
quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:19 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Verdikkeme, ik hoopte dat ik het hoogste zou scoren.
ik ben benieuwd hoeveel Sempron2400 scoort.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
Ja, voordat een minimum wordt geeist om hier te mogen posten.quote:Op vrijdag 2 april 2010 18:19 schreef ikke043 het volgende:
Ik begin me nou en beetje buitengesloten te voelen![]()
Ik had die test nooit moeten posten
quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:21 schreef tijnbrein het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dan is het niet zo moeilijk om 50 te scoren . Ik ben daar weer te eerlijk voor![]()
Voor een relatie is het bij mij net zo, misschien zelfs nog minder. Ik word ook pas verliefd als ik dat wil en daarvoor moet iemand eerst mijn aandacht trekken.quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:13 schreef Satsuma het volgende:
[..]
Herkenbaar, deels. Voor mij is dat wel zo in een relatie. Maar als ik (nog) geen relatie met iemand heb, dan kan ik echt zo lijden. Dan wil ik diegene gewoon constant zien, opzoeken, kijk constant foto's en ik wil gewoon weten wat diegene van mij vindt en waarom, en ik wil gewoon zijn goedkeuring en waardering en zo. Ik ben nu verliefd en daardoor ook weer gigantisch labiel, dan weer mega-energiek, dan weer gedeprimeerd, gewoon afhankelijk van hoe hij tegen me doet en wanneer ik 'm weer zie. Ik was van de week ergens waar hij zou zijn maar hij was er niet, ik kon wel huilen. Terwijl ik normaalgesproken helemaal niet zo aantellerig ben. Maar ik word er heel onzeker van.
[..]
Join the club. Bij mij is het nu precies een maand uit. En ook hij hield zich niet aan beloftes en had spijt en zo.
Hihi, Gelderland zuiden.quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:27 schreef ikke043 het volgende:
[..]
Het zuiden
lekker vaag als je in Groningen woont
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Hell is other people." - Jean-Paul Sartre
"A first sign of the beginning of understanding is the wish to die." - Franz Kafka
"Never memorize what you can look up in books." - Albert Einstein
Oke en nu proberen zo laag mogelijk te scorenquote:Op vrijdag 2 april 2010 21:23 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
![]()
Dan is het niet zo moeilijk om 50 te scoren . Ik ben daar weer te eerlijk voor
zie bovenquote:Op vrijdag 2 april 2010 21:27 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Oke en nu proberen zo laag mogelijk te scoren
Dat is waarquote:Op vrijdag 2 april 2010 21:27 schreef Autidude het volgende:
Tja, als je het zo gaat doen is het peanuts.. Die hele berekening staat ook onderaan
oneens
eens
oneens
eens
eens
eens
eens
oneens
eens
oneens
etc
het is net binaire code![]()
En zo kan je ook makkelijk 0 scoren.
internet tests
Ik zie hetquote:
De test is makkelijk te sturen, i.d.d. De vragen liggen daar net is te voor de hand. En daarom onbetrouwbaar.quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:27 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Oke en nu proberen zo laag mogelijk te scoren
Inderdaad. De meeste testen zijn zo makkelijk te manipuleren trouwensquote:Op vrijdag 2 april 2010 21:30 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
De test is makkelijk te sturen, i.d.d. De vragen liggen daar net is te voor de hand. En daarom onbetrouwbaar.
Ik vind het niet zo waanzinnig boeiend nee. En nee, nauwelijks. En ook die vind ik weinig boeiend. En als je het doet terwijl je er niet echt achter staat, dan wordt het dus helemaal niks.quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:36 schreef DeHovenier het volgende:
Seks niet lekker? Krijg je dan geen orgasmes ofzo
Bij echte goede testen zijn de vragen zo lastig en ingewikkeld dat ik er hulp bij nodig heb. Dat had ik ook bij het eerste reintegratiebureau, kreeg ik ook een hele lijst met meerkeuze vragen en mijn antwoord stond er nooit tussen. Ik begon al te flippen bij de eerste vraag, hele discussie etc.. En toen ging die vrouw mij helpen, en dat heeft dus héél lang geduurdquote:Op vrijdag 2 april 2010 21:30 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
De test is makkelijk te sturen, i.d.d. De vragen liggen daar net is te voor de hand. En daarom onbetrouwbaar.
Je moet voor zo'n test wel eerlijk tegen jezelf kunnen zijn, ja. En dan nog is het resultaat discutabel, inderdaad.quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:30 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
De test is makkelijk te sturen, i.d.d. De vragen liggen daar net is te voor de hand. En daarom onbetrouwbaar.
Ja voor de duidelijkheid, daar krijg ik dus ook geen orgasme van. Maar het is wel ongecompliceerd, altijd lekker, goed verkrijgbaar en je bent er best lang mee zoet. En ik heb er bijna altijd zin in.quote:
Een goede test weer niet zo makkelijk... Een professionele test bouwt voldoende redundantie in en heeft validiteitsmeters. (jokmeters)..quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:32 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Inderdaad. De meeste testen zijn zo makkelijk te manipuleren trouwens
Dat vind ik ook nog steeds moeilijk. 'Het best passende antwoord' kiezen. Ugh.quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:35 schreef Autidude het volgende:
[..]
Bij echte goede testen zijn de vragen zo lastig en ingewikkeld dat ik er hulp bij nodig heb. Dat had ik ook bij het eerste reintegratiebureau, kreeg ik ook een hele lijst met meerkeuze vragen en mijn antwoord stond er nooit tussen. Ik begon al te flippen bij de eerste vraag, hele discussie etc.. En toen ging die vrouw mij helpen, en dat heeft dus héél lang geduurd![]()
Echt elke vraag een hele discussie om dan uiteindelijk samen tot een passend antwoord binnen de beperkte keuzes van een multiple choice test te komen.
Wel een leuk vakquote:Op vrijdag 2 april 2010 21:38 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Een goede test weer niet zo makkelijk... Een professionele test bouwt voldoende redundantie in en heeft validiteitsmeters. (jokmeters)..
Testen bouwen is ook een vak.
Geen moeite mee.quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:39 schreef Demise het volgende:
[..]
Dat vind ik ook nog steeds moeilijk. 'Het best passende antwoord' kiezen. Ugh.
Och, dat had ik bij de diagnostiek ook altijdquote:Op vrijdag 2 april 2010 21:35 schreef Autidude het volgende:
[..]
Bij echte goede testen zijn de vragen zo lastig en ingewikkeld dat ik er hulp bij nodig heb. Dat had ik ook bij het eerste reintegratiebureau, kreeg ik ook een hele lijst met meerkeuze vragen en mijn antwoord stond er nooit tussen.
Ik moest ook steeds weer vragen. Ik kan niet tegen vage vragenquote:Ik begon al te flippen bij de eerste vraag, hele discussie etc.. En toen ging die vrouw mij helpen, en dat heeft dus héél lang geduurd![]()
Lastig. Maar ik werd niet geholpenquote:Echt elke vraag een hele discussie om dan uiteindelijk samen tot een passend antwoord binnen de beperkte keuzes van een multiple choice test te komen.
quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:40 schreef Satsuma het volgende:
Die test ken ik al, ik kwam rond de 32 uit geloof ik. Maar het is nogal doorzichtig. En de antwoorden zijn nooit precies goed, want het verschilt per situatie. Dus ach.
Heb ooit eens een aanvaring gehad op cursus. Cursusleider vroeg iets aan mij. Hij ging de groep langs, begon bij mij want ik zat op de hoek en je moest antwoorden met ja of nee. "Doe je x op die manier?" Dus ik zei "niet altijd". Hij zei "ja of nee". Dus ik zei "niet altijd". Zei hij weer dat ik ja of nee moest antwoorden. Dus ik zei dat dat niet kon, omdat allebei de antwoorden niet klopten.
Echt superirritant. Hij ergerde zich aan mij, evenals de hele groep, maar ik kan daar gewoon echt geen antwoord op geven als de antwoorden niet kloppen, en als iemand me dan dwingt een onjuist antwoord te geven (of althans dat probeert), word ik alleen maar dwarser.
Zeker. De ultieme manier van toepassing van combinatoriek en statistiek.quote:
Misschien wat voor jou? Testmakerquote:Op vrijdag 2 april 2010 21:44 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Zeker. De ultieme manier van toepassing van combinatoriek en statistiek.En psychologie niet te vergeten.
Echte wetenschap.
Je wilt niet weten waarvan ik ooit dacht wat allemaal zou kunnen en goed in dacht te zijnquote:
Volgens mij kan jij veel meer dan je denkt. Dus als je iets wilt gaat dat ook lukken.quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:51 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je wilt niet weten waarvan ik ooit dacht wat allemaal zou kunnen en goed in dacht te zijn![]()
Ik vind ook teveel dingen leuk.
Ja en dat in combinatie met dat ik het heel goed wil doen en zo eerlijk mogelijk omdat ik weet dat het heel belangrijk is. Maar dan wil ik dus een te persoonlijk of individueel antwoord/hokje, zit ik tussen a en b in zeg maar, en dan kan ik zelf niet zo goed kiezen en dan kan ik nog kwaad worden ook.. want dan moet ik iets kiezen waar ik niet achter sta. Maar zij begreep het meteen en zo zijn we er wel uit gekomen, het heeft alleen extra tijd gekost.quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:41 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik moest ook steeds weer vragen. Ik kan niet tegen vage vragenDat komt ook auti, dat jij ook wel eens last heb van je intelligentie. Soms te diep zoeken bij oppervlakkige vragen enzo
![]()
Lastig.quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:34 schreef Satsuma het volgende:
[..]
Ik vind het niet zo waanzinnig boeiend nee. En nee, nauwelijks. En ook die vind ik weinig boeiend. En als je het doet terwijl je er niet echt achter staat, dan wordt het dus helemaal niks.
Doe mij maar chocoladeijs.
Zo reageer ik ook, en dan snap ik niet waarom hij nou boos/geirriteerd wordtquote:Op vrijdag 2 april 2010 21:40 schreef Satsuma het volgende:
Die test ken ik al, ik kwam rond de 32 uit geloof ik. Maar het is nogal doorzichtig. En de antwoorden zijn nooit precies goed, want het verschilt per situatie. Dus ach.
Heb ooit eens een aanvaring gehad op cursus. Cursusleider vroeg iets aan mij. Hij ging de groep langs, begon bij mij want ik zat op de hoek en je moest antwoorden met ja of nee. "Doe je x op die manier?" Dus ik zei "niet altijd". Hij zei "ja of nee". Dus ik zei "niet altijd". Zei hij weer dat ik ja of nee moest antwoorden. Dus ik zei dat dat niet kon, omdat allebei de antwoorden niet klopten.
Echt superirritant. Hij ergerde zich aan mij, evenals de hele groep, maar ik kan daar gewoon echt geen antwoord op geven als de antwoorden niet kloppen, en als iemand me dan dwingt een onjuist antwoord te geven (of althans dat probeert), word ik alleen maar dwarser.
Hm, nee. Seks heeft voor mij meer te maken met spanning en deels met intimiteit/romantiek dan met iets fysieks. The hunt is better than the catch, zeg maar. Of nou ja, de eerste drie catchen zijn wel leuk en daarna is de spanning eraf.quote:
Ik snap het prima, alleen het interesseert me niet (op dat moment iig niet). Moeten ze maar een fatsoenlijke vraag stellen. Ik vind het gewoon hun eigen schuld als ze geirriteerd raken.quote:Zo reageer ik ook, en dan snap ik niet waarom hij nou boos/geirriteerd wordt
Face-to-face is er ook nog wel het een en ander aan te frauderen. Zo stelde een vrouw, twee jaar geleden tijdens een IQ-test, vragen waarbij ik de overeenkomstigheid tussen twee voorwerpen moest noemen. Schoen en slof, zaten er bijvoorbeeld in. Dan is mijn eerste reactie: 'Beide woorden beginnen met een S', want ik denk in de eerste instantie taalkundig. Ik weet echter dat ze een antwoord in de richting 'Je kunt beide voorwerpen aan je voeten dragen' verwacht, dus schakel ik om en geef ik het laatste antwoord.quote:Op vrijdag 2 april 2010 22:25 schreef francis998 het volgende:
zo..ben der weer bij. En ook kwa lectuur. Weer netjes bijgelzen.
@ tijn...nou moet je niet de verkeerde kant uit denken bij mijn post...hé..want ik ben een engeltje.
Ik ben een heelnette dameen doe absoluut geen dingen die bij een nette dame horen
![]()
Verder over seks, tja kan ik niet meepraten heb het nooit gedaan nl. En tja..orgasmes ik snap wat ermee bedoeld wordt. Maar ze zeggen al dat bij een vrouw een orgasme lastiger is te bereiken dan bij een man.
En over die vragenlijsten, als je maar weet waar ze naar op zoek zijn dan kan je heel makkelijk het "gewenste" antwoord geven. En vooral als dingen niet face-to-face gedaan worden zijn ze nog makkelijker te frauderen..
En zowieso is het lastig bij ja en nee vragen. Want ik heb bij iedere vrag zoeits van het hangt af van...
en tja..bij die vraag van liever de bieb dan een geest. Hangt het er bij mij af wat voor soort feest en wat ik in de bieb ga doen..![]()
Tuurlijk kan je in face-to-face situatie nog wel frauderen, alleen soms gaat het lastiger. hangt ook heel veel van de persoon af denk ik.quote:Op vrijdag 2 april 2010 22:46 schreef Demise het volgende:
[..]
Face-to-face is er ook nog wel het een en ander aan te frauderen. Zo stelde een vrouw, twee jaar geleden tijdens een IQ-test, vragen waarbij ik de overeenkomstigheid tussen twee voorwerpen moest noemen. Schoen en slof, zaten er bijvoorbeeld in. Dan is mijn eerste reactie: 'Beide woorden beginnen met een S', want ik denk in de eerste instantie taalkundig. Ik weet echter dat ze een antwoord in de richting 'Je kunt beide voorwerpen aan je voeten dragen' verwacht, dus schakel ik om en geef ik het laatste antwoord.
Oke dat dacht ik al dat jij een nette dame wasquote:Op vrijdag 2 april 2010 22:25 schreef francis998 het volgende:
zo..ben der weer bij. En ook kwa lectuur. Weer netjes bijgelzen.
@ tijn...nou moet je niet de verkeerde kant uit denken bij mijn post...hé..want ik ben een engeltje.
Ik ben een heelnette dameen doe absoluut geen dingen die bij een nette dame horen
![]()
Verder over seks, tja kan ik niet meepraten heb het nooit gedaan nl. En tja..orgasmes ik snap wat ermee bedoeld wordt. Maar ze zeggen al dat bij een vrouw een orgasme lastiger is te bereiken dan bij een man.
En over die vragenlijsten, als je maar weet waar ze naar op zoek zijn dan kan je heel makkelijk het "gewenste" antwoord geven. En vooral als dingen niet face-to-face gedaan worden zijn ze nog makkelijker te frauderen..
En zowieso is het lastig bij ja en nee vragen. Want ik heb bij iedere vrag zoeits van het hangt af van...
en tja..bij die vraag van liever de bieb dan een geest. Hangt het er bij mij af wat voor soort feest en wat ik in de bieb ga doen..![]()
Perfectionisme. Veel mensen van ons soort hebben daar last van.quote:Op vrijdag 2 april 2010 22:14 schreef Autidude het volgende:
[..]
Ja en dat in combinatie met dat ik het heel goed wil doen en zo eerlijk mogelijk omdat ik weet dat het heel belangrijk is. Maar dan wil ik dus een te persoonlijk of individueel antwoord/hokje, zit ik tussen a en b in zeg maar, en dan kan ik zelf niet zo goed kiezen en dan kan ik nog kwaad worden ook.. want dan moet ik iets kiezen waar ik niet achter sta. Maar zij begreep het meteen en zo zijn we er wel uit gekomen, het heeft alleen extra tijd gekost.
Edit; zonder hulp zou elke vraag bijna een studie worden.. dan duurt het echt lang
Ja, het vreet heel veel energiequote:Op zaterdag 3 april 2010 12:24 schreef francis998 het volgende:
perfectionisme, hoef je me niet over te praten. Ik ben er zelf een van. En dat is niet altijd makkelijk.
Vooral kwa studie, ik verlies vaak onnodig veel tijd doordat ik niet tevreden ben met het resultaat en weer opnieuw begin.
Laatst een project voor administraite, waarin je een soort plan voor een bedrijf moest opstellen in een groep van 4. Nou..ik vondt het werk van anderen dusdanig laag,(2 kantjes voor ruim 4 onderdelen) dat ik het zelf ben gaan hermaken, tot diep in de nacht bezig geweest, met als resultaat een prima plan. En de anderen maar een beetje meeliften...maar tijdens de presentatie werd er wel duidelijk wie het meeste werk had verricht.
Maar zoals hierboven...het kan een gigantisch energie en tijdvreten zijn!![]()
Meestal is dat ook wel mijn motivatie. Daarom had ik op mijn rapport meestal 5.5 a 6... en hooguit een 7 voor duits en een 8...voor frans. Maar dat zijn vakken waar ik nooit moeite voor heb gedaan..en frans nog minder..is heel erg vergelijkbaar met spaans.quote:Op zaterdag 3 april 2010 12:52 schreef tijnbrein het volgende:
Daar heb ik dan weer geen last van. Ik ben eerder gemakzuchtig.Net genoeg doen om een voldoende te halen.
Dat was bij mij niet zo. Bij wiskunde snapte ik er zo weinig van dat ik niet meer de motivatie had om er nog maar iets aan te doen. Ik was de leraar al bij stap 1 kwijt. Dus dan haak ik af.quote:Op zaterdag 3 april 2010 13:04 schreef francis998 het volgende:
[..]
Meestal is dat ook wel mijn motivatie. Daarom had ik op mijn rapport meestal 5.5 a 6... en hooguit een 7 voor duits en een 8...voor frans. Maar dat zijn vakken waar ik nooit moeite voor heb gedaan..en frans nog minder..is heel erg vergelijkbaar met spaans.
Maar de tussen raporten intereseeerden me geen ruk..zolang ik eindcijfer een 6 had.
Zo ook op de studie waar ik in 't buitenland mee begonnen was, daar kreeg je begin van het jaar van ieder vak hoe je je eindcijfer kon berekenen..en tussendoor berekende ik de eindcijfer altijd..en als ik uiteindelijk als laatste een 1 kon halen en toch een voldoende staan voor het vak gingen de boeken voor de rest van het jaar de kast in![]()
Mischien niet de beste motivatie maar het gaater bij mij niet over hoe ik het haal, maar dat ik het haal
Dan vind ik het toch knap dat je het wel gehaald hebt.....quote:Op zaterdag 3 april 2010 13:12 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat was bij mij niet zo. Bij wiskunde snapte ik er zo weinig van dat ik niet meer de motivatie had om er nog maar iets aan te doen. Ik was de leraar al bij stap 1 kwijt. Dus dan haak ik af.![]()
En aangezien bij bijna alle andere vakken die ik op het MLO had veel wiskunde kwam kijken. Ik snapte de theorie wel maar kon die theorie niet toepassen in de berekeningen
24/7 en ik kan het niet uitzetten. Maar vannacht ging het goed! Ik heb 6,5 uur geslapen!quote:Op zaterdag 3 april 2010 12:40 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ja, het vreet heel veel energieIk ben er ook vaak op kapot gelopen
Euh ja dat is eigenlijk best knap ja.quote:Op zaterdag 3 april 2010 13:19 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dan vind ik het toch knap dat je het wel gehaald hebt.....
Dat is ook erg lastig. Ik kan dingen ook slecht los laten..... Piekeren is ook lastig uit te zetten.quote:
Harstikke mooi.quote:Maar vannacht ging het goed! Ik heb 6,5 uur geslapen!
En in het hoger onderwijs zelf formules afleiden, is nog veel leuker hoorquote:Op zaterdag 3 april 2010 13:25 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Euh ja dat is eigenlijk best knap ja.![]()
Wat bij vooral een probleem is dat ik als ik meerdere formules door elkaar moet gebruiken ik het dan niet meer snap. Ik vind een formule toepassen al lastig laat staan 2.
Dat gaat mij niet lukkenquote:Op zaterdag 3 april 2010 13:31 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
En in het hoger onderwijs zelf formules afleiden, is nog veel leuker hoor
Ik nietquote:Op zaterdag 3 april 2010 11:32 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Perfectionisme. Veel mensen van ons soort hebben daar last van.
piekeren...is echt vervelend. Vooral omdat ik dan iig overdag er niks van merk..maar als ik dan 's avonds in mijn bed ligt...gaat pieker modus vanzelf aanquote:Op zaterdag 3 april 2010 13:30 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat is ook erg lastig. Ik kan dingen ook slecht los laten..... Piekeren is ook lastig uit te zetten.
[..]
Harstikke mooi.Ik hoop dat dit een goed begin voor je is..
Heel herkenbaarquote:Op zaterdag 3 april 2010 13:37 schreef francis998 het volgende:
[..]
piekeren...is echt vervelend. Vooral omdat ik dan iig overdag er niks van merk..maar als ik dan 's avonds in mijn bed ligt...gaat pieker modus vanzelf aan![]()
En dan pieker ik over van alles...totdat ik het niet meer uithou..en maar ff opsta en een kop thee ofzo drink..want ik ben echt goed in piekeren
Maar wel in de richting die ik wilquote:Op zaterdag 3 april 2010 13:40 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Maar is is ook genoeg hoger onderwijs, waarin je dit niet hoeft hoor.
Zeker. Vooral 's-avonds en nachts is dat irritant.quote:Op zaterdag 3 april 2010 13:37 schreef francis998 het volgende:
[..]
piekeren...is echt vervelend. Vooral omdat ik dan iig overdag er niks van merk..maar als ik dan 's avonds in mijn bed ligt...gaat pieker modus vanzelf aan![]()
En dan pieker ik over van alles...totdat ik het niet meer uithou..en maar ff opsta en een kop thee ofzo drink..want ik ben echt goed in piekeren
Ik nietquote:Op zaterdag 3 april 2010 13:44 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Jij bent op dat gebied wel een echte denk ik
Ik baal trouwens wel van dit slechte weer![]()
Maar jij bent volgens mij ook wel heel goedquote:
quote:Op zaterdag 3 april 2010 13:44 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik baal trouwens wel van dit slechte weer![]()
Lekker toch die regenquote:Op zaterdag 3 april 2010 14:04 schreef francis998 het volgende:
gmmm...tja die uitknop..die heb ik nog niet kunnen vinden...ben wel dringend op zoek ernaar![]()
Dus meestal zoek ik gewoon afleiding...en dan komt het na een tijd wel weer terug..maar dat raak ik gewend..en bij de psych nu...hebben we het iets meer over die terugkerende onderwerpen!.
Verder..formules...bak zelf ook niet veel van wiskunde, mede doordat mijn hoofd dan te snel gaat denken..en ik het zelf niet meer kan bijbenen..en op bepaald moment weet ik niet meer wat ik doe..
![]()
En het weer. Stelt me zwaar teleur, zou vandaag naar a'dam gaan, maar dat ging niet door...regent behoorlijk en om nou naar a'dam te gaan om zeiknat te worden..nee dank je.
DUs gaan we woe waarschijnlijk dan wordt het zo'n 18 graadjes..met zon![]()
hmm....nee ..niet prettig die regen..verveel me doodquote:Op zaterdag 3 april 2010 14:07 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Lekker toch die regenzeker als je binnen zit.
Ik wil je wel helpen zoeken naar die uitknop
Gelukkig kan je nog fokkenquote:Op zaterdag 3 april 2010 14:13 schreef francis998 het volgende:
[..]
hmm....nee ..niet prettig die regen..verveel me dooden kan niet naar a'dam en kan ook niet richting centrum wat sokken ruilen
![]()
En die uitknop zoeken..je mag me best wel helpen met het zoeken naar die knop..alleen het wordt wel lastig want hier in huis is het een zooitje![]()
ja...hulde aan FOKquote:Op zaterdag 3 april 2010 14:24 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Gelukkig kan je nog fokken![]()
Ik heb vandaag gewoon in thuisblijfdagje dus ik vind het niet erg dat het regend.![]()
Dat is goed. Ik heb wel een vermoeden waar die knop zit
Ik fok! dus ik bestaquote:Op zaterdag 3 april 2010 14:26 schreef francis998 het volgende:
[..]
ja...hulde aan FOK![]()
ow..enne waar zit die knop dan?
Weet ik eigenlijk niet, kwam er net achter dat ik een euh, heer benquote:
quote:Op zaterdag 3 april 2010 14:35 schreef Autidude het volgende:
[..]
Weet ik eigenlijk niet, kwam er net achter dat ik een euh, heer ben![]()
quote:
Okequote:Op zaterdag 3 april 2010 14:41 schreef Autidude het volgende:
[..]
Het komt er op neer dat ik er nu niet meer op in ga
Ik zeg doenquote:
Dat is bij mij dus echt 50/50 heh.. ik wil niet zo openbaar namelijk. Onherkenbaar.quote:Op zaterdag 3 april 2010 15:01 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik zeg doenWelke partij had je ingedachten? Of ga je een eigen partij oprichten?
Er is wel links en rechts.quote:Op zaterdag 3 april 2010 15:09 schreef Autidude het volgende:
[..]
Dat is bij mij dus echt 50/50 heh.. ik wil niet zo openbaar namelijk. Onherkenbaar.
Maar misschien moet het ook wel, het is veel werk maar met goede inzet is er zeker weten nog een
groep te vormen ook. Mede dankzij internet.
Maar het is echt heel veel werk hoor. Ik heb wel vaak gedacht aan gemeenteraad, misschien dat ik dat ook nog wel ga doen of proberen.
En qua huidige partijen ben ik echt helemaal de weg kwijt, ik weet niet eens meer of ik ga stemmen.. ik heb ook nooit gestemd. Ik had hoop maar ik zie nu zoveel shit, ik moet het nog maar zien al die campagnes en de praatjes. Maar ik vind het stuk voor stuk vreselijke mensen, en dat komt ook omdat ik heel rebels ben en ik een hoop van die kromme dingen echt spuug en spuugzat ben. Want ze leveren zelfs dus helemaal niets in en bla bla.. je kan er uren over doorgaan..
Toppunt vind ik nog dat er laffaards zijn die plotseling een gezin hebben en gewoon naar huis gaan.
Maar dat is allemaal een hele discussie en verschillende meningen..
Het is misschien schokkend, maar ik vind een vorm van communisme lang zo gek nog niet.
En dan dat gelul over links en rechts.. ik weet niet eens wat ik ben.. want ik ben gewoon mens en zit echt in het midden.. ik kan niet kiezen, net als met die tests.. er bestaat geen links of rechts.. mensen moeten gewoon normaal doen!
Nee ik zal eens gaan kijkenquote:Op zaterdag 3 april 2010 15:26 schreef Autidude het volgende:
Volgen jullie het autismedag topic? Yvonne heeft een mooie post geplaatst
Dat vind ik dus oprecht leuk.quote:Op zaterdag 3 april 2010 13:31 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
En in het hoger onderwijs zelf formules afleiden, is nog veel leuker hoor
Oeh! Ik geloof dat ik 'm snap...quote:Op zaterdag 3 april 2010 14:41 schreef Autidude het volgende:
[..]
Het komt er op neer dat ik er nu niet meer op in ga
Welk topic?quote:Op zaterdag 3 april 2010 15:26 schreef Autidude het volgende:
Volgen jullie het autismedag topic? Yvonne heeft een mooie post geplaatst
Leg eens uitquote:Op zaterdag 3 april 2010 17:03 schreef Demise het volgende:
[..]
Dat vind ik dus oprecht leuk.Ik ben over het algemeen niet zo creatief, haat aan knutselen, tekenen en alles wat je met je handen moet 'maken', maar ik kan erg creatief technisch nadenken. Voordat ik echt gemotiveerd of geïnteresseerd ben, moet ik uitgedaagd worden. Het moet moeilijk zijn. Dan pas doe ik mijn best. Zelfde met combineren, dat vind ik de leukste opgaves.
[..]
Oeh! Ik geloof dat ik 'm snap...![]()
Oh die, die had ik al gezien, maar heb hem verder niet meer gevolgd. Zal er aan gaan beginnenquote:
Als Autidude dat zelf liever niet doet, doe ik het ook niet. Misschien dat je hem een PMmetje kunt sturen?quote:
Will doquote:Op zaterdag 3 april 2010 19:35 schreef Demise het volgende:
[..]
Als Autidude dat zelf liever niet doet, doe ik het ook niet. Misschien dat je hem een PMmetje kunt sturen?
Pfff. Het was mooi weer toen ik werkte (binnen) en zodra ik vrij was begon het te regenen. Nu zie ik wel weer een zonnetje, maar toch nog behoorlijk waterig. Hopelijk is het morgen wel weer mooier weer. Vanavond lekker alleen thuis, even een beetje rust.
Tja, dat zul je altijd zien..quote:Op zaterdag 3 april 2010 16:55 schreef DeHovenier het volgende:
Net naar de stad, een en al regen en hagel Ben ik net thuis, is het droog en schijnt de zon![]()
Ik denk dat hij iets ontdekt heeft, toen ie met iets bezig was.quote:Op zaterdag 3 april 2010 18:21 schreef Satsuma het volgende:
Ik snap er niks van mbt Autidude.
Net zo apart als mensen zonder autismequote:Op zaterdag 3 april 2010 20:59 schreef jessica87 het volgende:
Apart gevallen zijn mensen met autisme
Correctie.quote:Op zaterdag 3 april 2010 21:04 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
NetNiet zo apart als mensen zonder autisme
Ze hebben wel een eigen wereldje met regelsquote:Op zaterdag 3 april 2010 21:04 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Net zo apart als mensen zonder autisme
Ja vrolijk pasenquote:
Dat hebben gewone mensen ook dus wat is nu je punt?quote:Op zaterdag 3 april 2010 21:49 schreef jessica87 het volgende:
[..]
Ze hebben wel een eigen wereldje met regels
Hahahquote:Op zaterdag 3 april 2010 21:57 schreef francis998 het volgende:
wow...wat een gedoe rondom een knopje.
Iig ik weet zelf dus al heel lang hoe ik dat piekeren moet uitzetten, sta gewoon lekker ff op en drink een kop thee met melkdat werkt prima bij mij.
verder ach..niet echt veel te melden..heel de dag thuis zitten..morgen ook..en maandag lekker alleen thuis![]()
![]()
En dindsdag weer uurtje babbelen met de psych
Begeleid wonen is op zich toch een mooi toekomstperspectief?quote:Op donderdag 1 april 2010 23:45 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
Ik zal waarschijnlijk begeleid gaan wonen geen idee waar, ik was vandaag in een kliniek omdat ik(niet enorm, wel varierend) depressief ben maar ja geen idee of ik dat ga doen ik heb eigenlijk nergens zo snel vertrouwen in enz.
Ik ook. Maar om dat mogelijk te maken zullen er toch ergens "concessies" gedaan moeten worden. En dat is met alles zo in de politiek; wijzigingen op het ene vlak hebben gevolgen op een ander vlak. Daarom is het complex en liggen veel dingen genuanceerd. "Geen gezeik, iedereen rijk" zit er helaas niet in.quote:Op donderdag 1 april 2010 22:37 schreef Demise het volgende:
[..]
Wat betreft politiek:
Ik mag dus nog niet stemmen, eerstvolgende verkiezingen (zie geboortedatum profiel)... Balen, maar als Balkenende weer wordt gekozen, valt het kabinet waarschijnlijk wel weer en kan ik alsnog binnen twee jaar stemmen. Ik verdiep me wel in de politiek; ik vind het belangrijk te weten wat er gebeurt binnen het bestuur van ons land en welke invloed dat heeft op mij. Momenteel zou ik sowieso niet op een rechtse partij stemmen, in verband met de agendapunten die betrekking hebben op de financiële kant van studeren (de prestatiebeurs afschaffen en een lening maken, bijvoorbeeld), maar ik ben van nature ook niet erg rechts. Ik weet dat ik later waarschijnlijk een boven modaal inkomen heb en dus meer belasting moet betalen in een linkse maatschappij, maar ik vind het belangrijk dat mensen die om een bepaalde reden zichzelf financieel niet kunnen onderhouden, toch relatief normaal kunnen leven. Ik ken bijvoorbeeld iemand die in haar eentje van een uitkering leeft met twee kinderen, dan vind ik het leuk om te zien dat dankzij veel sparen, ze toch een weekje of twee op vakantie kunnen, met de zomer.
Herkenbaar.quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:06 schreef Demise het volgende:
[..]
@Ferrobar:
Ik denk dat je gelijk hebt. Tenminste, als ik aan iemand probeer uit te leggen hoe ik me voel als ik verliefd ben, herkennen ze daar helemaal niets in. Vice versa idem dito. Ik ben niet zo vaak/snel verliefd, en ook niet echt heel heftig ofzo. Bij mij betekent verliefd zijn meer dat ik graag bij iemand ben, dat ik rustig word van het gezelschap en dat ik me lichamelijk aangetrokken voel tot diegene. That's it.
Sterkte; aangezien je al de tweede bent hier: posten in dit topic heeft toch geen negatieve invloed op de stabiliteit van je relatie???quote:Ik heb het trouwens vanochtend uitgemaakt met mijn vriend. Hij heeft zich (voor de zoveelste keer) niet aan bepaalde beloftes gehouden en ik ben er wel even klaar mee. Hij vond het behoorlijk klote en had erg veel spjit, maar daar koop ik niets voor. Uiteindelijk begreep hij het wel, maar hij vond het wel moeilijk. Het zat er al wel een tijdje aan te komen, trouwens.
[..]
Dank voor de uitleg. Alleen: hoe weet je waar de ander zin in heeft? Mijn probleem is voglens mij dat ik overval veel te veel over nadenk en dat is bij bijvoorbeeld sex niet handig.quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:13 schreef Satsuma het volgende:
[..]
Ik zal het simpel maken voor je. Alles wat hoort is alles waar jij en de ander ook zin in hebben en waarmee je niemand pijn doet (tenzij gewenst). Alles wat niet hoort is het overige. Daarom heb ik dus makkelijker seks dan een gesprek. Je hebt niet zo veel regels.
Zucht... Je weet zelf wel wat de uitslag zou zijn als er hier een poll over geplaatst zou worden. Zoek je een verklaring voor je "afwijkingen" of wil je beter met je "afwijkingen" om leren gaan?quote:[..]
Maar dan zou ik hier voor m'n gevoel niet meer mogen posten. Want dan is bewezen dat ik hier niet hoor.
[..]
Dat lijden is zo herkenbaar... Vraag: vertel je het snel aan diegene op wie je verliefd bent dat je verliefd bent?quote:Herkenbaar, deels. Voor mij is dat wel zo in een relatie. Maar als ik (nog) geen relatie met iemand heb, dan kan ik echt zo lijden. Dan wil ik diegene gewoon constant zien, opzoeken, kijk constant foto's en ik wil gewoon weten wat diegene van mij vindt en waarom, en ik wil gewoon zijn goedkeuring en waardering en zo. Ik ben nu verliefd en daardoor ook weer gigantisch labiel, dan weer mega-energiek, dan weer gedeprimeerd, gewoon afhankelijk van hoe hij tegen me doet en wanneer ik 'm weer zie. Ik was van de week ergens waar hij zou zijn maar hij was er niet, ik kon wel huilen. Terwijl ik normaalgesproken helemaal niet zo aantellerig ben. Maar ik word er heel onzeker van.
[..]
Tsja. Aan de ene kant denk ik: sex is sterk overgewaardeerd. Maar aan de andere kant vraag ik me af: of is hetgeen de sex zo geweldig maakt iets wat is mis?quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:34 schreef Satsuma het volgende:
[..]
Ik vind het niet zo waanzinnig boeiend nee. En nee, nauwelijks. En ook die vind ik weinig boeiend. En als je het doet terwijl je er niet echt achter staat, dan wordt het dus helemaal niks.
Doe mij maar chocoladeijs.
Eentje waar ik telkens (bijna) van door het lint ga: het meten van KPI's (Key Performance Indicators) op het werk. Stel je moet meten of je bepaalde problemen op tijd opgelost hebt of niet. Doe je er langer over dan afgesproken dan geef je een rode achtergrondkleur bijvoorbeeld (in Excel oid), indien je er korter over doet een groene. Nu heb je in de periode waarover je meet geen problemen gehad: wat wordt de achtergrondkleur?quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:40 schreef Satsuma het volgende:
Die test ken ik al, ik kwam rond de 32 uit geloof ik. Maar het is nogal doorzichtig. En de antwoorden zijn nooit precies goed, want het verschilt per situatie. Dus ach.
Heb ooit eens een aanvaring gehad op cursus. Cursusleider vroeg iets aan mij. Hij ging de groep langs, begon bij mij want ik zat op de hoek en je moest antwoorden met ja of nee. "Doe je x op die manier?" Dus ik zei "niet altijd". Hij zei "ja of nee". Dus ik zei "niet altijd". Zei hij weer dat ik ja of nee moest antwoorden. Dus ik zei dat dat niet kon, omdat allebei de antwoorden niet klopten.
Echt superirritant. Hij ergerde zich aan mij, evenals de hele groep, maar ik kan daar gewoon echt geen antwoord op geven als de antwoorden niet kloppen, en als iemand me dan dwingt een onjuist antwoord te geven (of althans dat probeert), word ik alleen maar dwarser.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.twijfelgeval?
Het lijkt me iets waar jij goed in zou kunnen zijn.quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:44 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Zeker. De ultieme manier van toepassing van combinatoriek en statistiek.En psychologie niet te vergeten.
Echte wetenschap.
Zeer herkenbaar. Ik ben ook erg perfectionistisch.Ik snap eigenlijk ook niet waarom dat niet meer gewaardeerd wordt.quote:Op zaterdag 3 april 2010 12:24 schreef francis998 het volgende:
perfectionisme, hoef je me niet over te praten. Ik ben er zelf een van. En dat is niet altijd makkelijk.
Vooral kwa studie, ik verlies vaak onnodig veel tijd doordat ik niet tevreden ben met het resultaat en weer opnieuw begin.
Laatst een project voor administraite, waarin je een soort plan voor een bedrijf moest opstellen in een groep van 4. Nou..ik vondt het werk van anderen dusdanig laag,(2 kantjes voor ruim 4 onderdelen) dat ik het zelf ben gaan hermaken, tot diep in de nacht bezig geweest, met als resultaat een prima plan. En de anderen maar een beetje meeliften...maar tijdens de presentatie werd er wel duidelijk wie het meeste werk had verricht.
Maar zoals hierboven...het kan een gigantisch energie en tijdvreten zijn!![]()
Ik ook niet, maar ik heb dit soort dingen vaak pas als laatste door.quote:Op zaterdag 3 april 2010 18:21 schreef Satsuma het volgende:
Ik snap er niks van mbt Autidude.
deels denk ik te begrijpen waarom het niet gewaardeerd word.quote:Op zaterdag 3 april 2010 22:05 schreef Ferrobarr het volgende:
[..]
Het lijkt me iets waar jij goed in zou kunnen zijn.
[..]
Zeer herkenbaar. Ik ben ook erg perfectionistisch.Ik snap eigenlijk ook niet waarom dat niet meer gewaardeerd wordt.
Nou, ehm. Misschien is dat voor jou ook wat lastiger. Maar bij mannen is vrij duidelijk te zien dat ze zin hebben en waarin laat zich dan niet zo moeilijk raden. En verder idd, je denkt te veel na. Ik ook. Mijn oplossing is drank en dat werkt goed. Ik heb niet uitsluitend maar wel vooral zin als ik aangeschoten ben.quote:Op zaterdag 3 april 2010 22:03 schreef Ferrobarr het volgende:
Dank voor de uitleg. Alleen: hoe weet je waar de ander zin in heeft?
Niks daarvan. Ik wil gewoon rigide alles in hokjes stoppen. Duh.quote:Zucht... Je weet zelf wel wat de uitslag zou zijn als er hier een poll over geplaatst zou worden. Zoek je een verklaring voor je "afwijkingen" of wil je beter met je "afwijkingen" om leren gaan?
Soms. Ligt eraan. Als iemand het vraagt geef ik antwoord, als ik iemand makkelijk kan ontlopen zeg ik het wel, maar als ik met iemand moet blijven werken dan zeg ik het niet omdat dat het alleen maar moeilijker maakt voor mij als het niet wederzijds is. Als ik iemand moet blijven zien, gaat de verliefdheid toch niet over. Ook niet als ik weet dat het niet wederzijds is.quote:Dat lijden is zo herkenbaar... Vraag: vertel je het snel aan diegene op wie je verliefd bent dat je verliefd bent?
Herkenbaar.quote:
Tsja. Aan de ene kant denk ik: sex is sterk overgewaardeerd. Maar aan de andere kant vraag ik me af: of is hetgeen de sex zo geweldig maakt iets wat is mis?
quote:Klassiek pianist Wibi Soerjadi, mezzosopraan Tania Kross, metalband After Forever en rapper Brainpower treden samen met het Metropole Orkest op. Tijdens deze registratie, met optredens van Games in concert uit 2007 en 2008, wordt muziek uit bekende computergames gespeeld, zoals Super Mario, Final Fantasy VI en Leisure Suit Larry. Naast de registratie van deze twee concerten zijn interviews te zien met game-composers, artiesten en gamers over de muziek en de invloed ervan op de beleving van de games.
Gelukkigquote:Op zaterdag 3 april 2010 22:17 schreef francis998 het volgende:
@ tijn..ik snapte hem wel(over dat knopje)..hoor...maar..heb nogal een aparte manier van op deze grapjes in te gaan![]()
![]()
Ik ga zo een leuke film kijkenquote:Op zaterdag 3 april 2010 22:26 schreef Autidude het volgende:
Om 0:25 uur komt er iets leuks op Nederland 3.. Games in concert
[..]
Precies bij de heren is het veel makkelijker op te merken, ook o.a. door wat fysieke kenmerken. Bij de dames is het miss wat lastiger te merken.quote:Op zaterdag 3 april 2010 22:25 schreef Satsuma het volgende:
@Demise, moest opeens lachen om een van je zinnen in het stukje dat Ferrobarr citeerde. "Vice versa idem dito". Serieus zeg, da's toch geen zin =P
[..]
Nou, ehm. Misschien is dat voor jou ook wat lastiger. Maar bij mannen is vrij duidelijk te zien dat ze zin hebben en waarin laat zich dan niet zo moeilijk raden. En verder idd, je denkt te veel na. Ik ook. Mijn oplossing is drank en dat werkt goed. Ik heb niet uitsluitend maar wel vooral zin als ik aangeschoten ben.
[..]
hier vindt ik aardig wat herkenning. Voor mij is verliefd zijn net als een soort obsessie(maak ik op uit de 1 echte x dat ik verliefd was en paar twijfelgevallen)..maar het lijkt dan net een obsessie, en om een obsessie tegen te gaan is het soms beter om uit de buurt van het object dat de obsessie opwekt..in dit geval dan een persoonquote:Niks daarvan. Ik wil gewoon rigide alles in hokjes stoppen. Duh.![]()
[..]
Soms. Ligt eraan. Als iemand het vraagt geef ik antwoord, als ik iemand makkelijk kan ontlopen zeg ik het wel, maar als ik met iemand moet blijven werken dan zeg ik het niet omdat dat het alleen maar moeilijker maakt voor mij als het niet wederzijds is. Als ik iemand moet blijven zien, gaat de verliefdheid toch niet over. Ook niet als ik weet dat het niet wederzijds is.
[..]
Lijkt me leuk..alleen heb ik geen tv in mijn kamerquote:Op zaterdag 3 april 2010 22:26 schreef Autidude het volgende:
Om 0:25 uur komt er iets leuks op Nederland 3.. Games in concert
[..]
he..bah...quote:Op zaterdag 3 april 2010 22:28 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik ga zo een leuke film kijkenThe Passion of the Christ
![]()
Oorlogfilms zijn wel interresant en leukquote:Op zaterdag 3 april 2010 22:40 schreef francis998 het volgende:
[..]
Lijkt me leuk..alleen heb ik geen tv in mijn kamerdie heeft dag gezegd een hele poos terug. De tv in de woonkamer die heeft gisteren dag gezegd..en in mijn ma's kamer..is zij bezig.
Maar lijkt me leuk..met al die deuntjes van de games..
voor die van super mario vondt ik altijd tof![]()
[..]
he..bah...die film inhoudelijk miss wel redelijk..maar ik ben totaal niet van dramatisch films gediend..en nog minder religieuze..
2 film genres die ik mijd zijn: oorlog en religieus
oeee...en martelscenes vindt ik dus het minst aantrekkelijke aan een filmquote:Op zaterdag 3 april 2010 22:46 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Oorlogfilms zijn wel interresant en leuk![]()
The Passion kijk ik vooral omdat ik die martelscene interresant vind
Dat soort lugubere dingen fascineerd mij dus.quote:Op zaterdag 3 april 2010 22:51 schreef francis998 het volgende:
[..]
oeee...en martelscenes vindt ik dus het minst aantrekkelijke aan een film
Anders zou er toch wel iets ernstig mis zijn met mijn ontwikkeling.quote:
Ik weet het, daarom zou ik zelf ook nooit de politiek in gaan. Ik ben wat dat betreft net GroenLinks, die willen vooral niet in het kabinet, want als ze gewoon in de Tweede Kamer zitten kun je lekker hard roepen wat je slecht vindt. In het kabinet moet je altijd compromissen sluiten en kontdraaien. Eigenlijk net een sociale aangelegenheid.quote:Op zaterdag 3 april 2010 22:03 schreef Ferrobarr het volgende:
[..]
Ik ook. Maar om dat mogelijk te maken zullen er toch ergens "concessies" gedaan moeten worden. En dat is met alles zo in de politiek; wijzigingen op het ene vlak hebben gevolgen op een ander vlak. Daarom is het complex en liggen veel dingen genuanceerd. "Geen gezeik, iedereen rijk" zit er helaas niet in.
Haha, nee hoor. Het liep al een tijdje niet zo lekker meer. Het is vooral het feit dat we steeds verder uit elkaar groeien wat betreft ambities (bij hem zijn die niet aanwezig) en dat hij zich niet aan beloftes kan houden. Natuurlijk zal ik ook wel dingen fout hebben aangepakt, maar ik heb er in ieder geval geen zin meer in. Ik verdien wel iets beters dan steeds ongerust zijn, afgekapt worden zodra het over de toekomst gaat en niet gewaardeerd worden als mijn prioriteiten ergens anders liggen dan bij hem.quote:[..]
Sterkte; aangezien je al de tweede bent hier: posten in dit topic heeft toch geen negatieve invloed op de stabiliteit van je relatie???![]()
Nee.quote:Op zaterdag 3 april 2010 22:25 schreef Satsuma het volgende:
@Demise, moest opeens lachen om een van je zinnen in het stukje dat Ferrobarr citeerde. "Vice versa idem dito". Serieus zeg, da's toch geen zin =P
Dat mag ik hopen dat je die knop het gevondenquote:Op zaterdag 3 april 2010 23:02 schreef Demise het volgende:
[..]
Anders zou er toch wel iets ernstig mis zijn met mijn ontwikkeling.![]()
[..]
Ik weet het, daarom zou ik zelf ook nooit de politiek in gaan. Ik ben wat dat betreft net GroenLinks, die willen vooral niet in het kabinet, want als ze gewoon in de Tweede Kamer zitten kun je lekker hard roepen wat je slecht vindt. In het kabinet moet je altijd compromissen sluiten en kontdraaien. Eigenlijk net een sociale aangelegenheid.![]()
[..]
Haha, nee hoor. Het liep al een tijdje niet zo lekker meer. Het is vooral het feit dat we steeds verder uit elkaar groeien wat betreft ambities (bij hem zijn die niet aanwezig) en dat hij zich niet aan beloftes kan houden. Natuurlijk zal ik ook wel dingen fout hebben aangepakt, maar ik heb er in ieder geval geen zin meer in. Ik verdien wel iets beters dan steeds ongerust zijn, afgekapt worden zodra het over de toekomst gaat en niet gewaardeerd worden als mijn prioriteiten ergens anders liggen dan bij hem.
[..]
Nee.Soms raakt mijn hoofd een beetje in de knoop.
![]()
@tijnbrein:
Ik houd ook wel van martelscenes, eigenlijk. Niet dat ik echt specifiek op zoek ga naar beelden, maar als mij gevraagd word een 'enge film' uit te kiezen, is dat of een film met een martelscene, of een film waarin hetgeen waar je bang voor zou moeten zijn (ik vind films nooit eng; het is maar een film) wel aanwezig is, maar alleen in gedachten. Je ziet het dus niet.
@De hele (over)seks(te) discussie:
Ik heb dus echt helemaal geen problemen met seks. Niet dat ik met elk willekeurig persoon het bed in duik, maar als ik me lichamelijk tot iemand aangetrokken voel en dat is wederzijds, zie ik geen bezwaren. Tenzij een van ons bezet is. Ik vind het ook niet moeilijk (aan te voelen of iemand wil, etc.), het gaat eigenlijk altijd wel gewoon vanzelf.
jajaja..nog steeds over die knop..die knop heeft veel succes gehad hierzoquote:Op zaterdag 3 april 2010 23:11 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat mag ik hopen dat je die knop het gevonden![]()
Ik kan dus rustig naar plaatjes van lijken kijken zonder geschokt te zijn. De beelden van 911 schokte mij nauwelijks om maar een voorbeeld te noemen.
De dood van Dimebad Darrel(Pantera) schokte mij wel.
Seks is gewoon leuk.
Wees gerust, niemand hoeft helpen zoeken.quote:Op zaterdag 3 april 2010 23:11 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat mag ik hopen dat je die knop het gevonden![]()
Ik kan dus rustig naar plaatjes van lijken kijken zonder geschokt te zijn. De beelden van 911 schokte mij nauwelijks om maar een voorbeeld te noemen.
De dood van Dimebad Darrel(Pantera) schokte mij wel.
Seks is gewoon leuk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.9/11 is wél echt gebeurd. Dat zorgt er niet voor dat ik er meer bij voel, maar wel dat ik het serieuzer neem, omdat ik weet dat andere mensen het wel heel erg vinden (met gegronde reden).
En seks is lang niet altijd leuk, het kan ook ontzettend saai zijn.
"Hell is other people." - Jean-Paul Sartre
"A first sign of the beginning of understanding is the wish to die." - Franz Kafka
"Never memorize what you can look up in books." - Albert Einstein
Dan moet je Waiting for the Barbarians van Coetzee eens lezen.quote:Op zaterdag 3 april 2010 22:54 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat soort lugubere dingen fascineerd mij dus.
quote:Op zaterdag 3 april 2010 23:15 schreef Demise het volgende:
[..]
Wees gerust, niemand hoeft helpen zoeken.
9/11 vind ik wel anders dan een film. Bij een film raakt het me nooit omdat het toch maar een film is. Die mensen krijgen betaald om te doen alsof ze dood gaan. Meestal vind ik het alleen maar grappig, niet eng of erg of vreselijk. Wat wel zorgt voor leuke momenten, in de bioscoop met vriendinnen.Samen zoeken kan wel weer leuk zijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.9/11 is wél echt gebeurd. Dat zorgt er niet voor dat ik er meer bij voel, maar wel dat ik het serieuzer neem, omdat ik weet dat andere mensen het wel heel erg vinden (met gegronde reden).
En seks is lang niet altijd leuk, het kan ook ontzettend saai zijn.![]()
Met 911 ik zoiets dus omdat er nu duizenden Amerikanen zijn gestorven moet ik dat erg vinden. Terwijl er elke dagen duizenden mensen sterven als gevolg van armoede in Afrika en Azië. Dat vind ik erger namelijk.
En lachen om scenes in films dat hoort erbij![]()
Als je partner niet dezelfde wensen heeft als jou wel
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
Ik antwoord meestal vrij optimistisch. Mijn score was 20 punten. De realiteit zal wel wat minder rooskleurig zijn, maar ik geloof wel dat ik over enkele jaren ook in de praktijk op die 20 kan uitkomen.quote:Op vrijdag 2 april 2010 21:19 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Verdikkeme, ik hoopte dat ik het hoogste zou scoren.
ik ben benieuwd hoeveel Sempron2400 scoort.![]()
Ik zal je verjaardag nooit meer vergetenquote:Op zaterdag 3 april 2010 23:15 schreef francis998 het volgende:
[..]
jajaja..nog steeds over die knop..die knop heeft veel succes gehad hierzo![]()
Die beelden van 911(11 sep) bedoel je toch? Die schokten mij wel...want hoe kon zoiets nou gebeuren op mijn varjaardag. En ik kon aardig pissed om worden..alle aandacht ging daarnaar uit..en niet naar mijn verjaardag...taart werd zelfs voor de tv gegeten![]()
En seks..ik kan me best voorstellen dat het leuk is..maar dan wel met de juiste persoon
quote:Op zaterdag 3 april 2010 20:59 schreef jessica87 het volgende:
Apart gevallen zijn mensen met autisme
Jah klopt helemaal. De ondoorzichtige waarheid weerspiegelt door iemand van onz/klb(prachtige subforumsquote:Op zaterdag 3 april 2010 21:49 schreef jessica87 het volgende:
[..]
Ze hebben wel een eigen wereldje met regels
De test is ook makkelijk te sturen, en daarom onbetrouwbaar. De test heeft al imo geen enkele greep op het camouflage-effect dat optreedt. Ik geloof zelf niet in genezing of vermindering van ASS. Hooguit gedrags-aanpassingen op basis van cognitie ipv automatismen, waardoor je misschien iets gunstiger uit de test kan komen.quote:Op zondag 4 april 2010 00:23 schreef sempron2400 het volgende:
[..]
Ik antwoord meestal vrij optimistisch. Mijn score was 20 punten. De realiteit zal wel wat minder rooskleurig zijn, maar ik geloof wel dat ik over enkele jaren ook in de praktijk op die 20 kan uitkomen.
Ik ben meer theoretisch dan praktisch ingesteld....quote:Op zaterdag 3 april 2010 22:05 schreef Ferrobarr het volgende:
[..]
Het lijkt me iets waar jij goed in zou kunnen zijn.
[..]
Het vreemde vind ik, dat als mensen met autisme vooral camouflage toepassen, dat ze dan (bijvoorbeeld op hun werk) 0 uur per week zichzelf zijn. Autistisch gedrag of een autistische manier van leven komt namelijk nergens van pas. Of bekijk ik het nu te simpel?quote:Op zondag 4 april 2010 12:05 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
De test is ook makkelijk te sturen, en daarom onbetrouwbaar. De test heeft al imo geen enkele greep op het camouflage-effect dat optreedt. Ik geloof zelf niet in genezing of vermindering van ASS. Hooguit gedrags-aanpassingen op basis van cognitie ipv automatismen, waardoor je misschien iets gunstiger uit de test kan komen.
Ik las trouwens in Glenn's blog iets erg leuks over je, ze moeten we erg blij met je zijn op je werkDat moet toch hoop en vertrouwen geven
quote:
hier heb je wel een punt.quote:Op zondag 4 april 2010 13:01 schreef sempron2400 het volgende:
[..]
Het vreemde vind ik, dat als mensen met autisme vooral camouflage toepassen, dat ze dan (bijvoorbeeld op hun werk) 0 uur per week zichzelf zijn. Autistisch gedrag of een autistische manier van leven komt namelijk nergens van pas. Of bekijk ik het nu te simpel?
Haha, dat strookt inderdaad met je opmerking dat seks gewoon leuk is, ja.quote:Op zaterdag 3 april 2010 23:50 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Samen zoeken kan wel weer leuk zijn![]()
Met 911 ik zoiets dus omdat er nu duizenden Amerikanen zijn gestorven moet ik dat erg vinden. Terwijl er elke dagen duizenden mensen sterven als gevolg van armoede in Afrika en Azië. Dat vind ik erger namelijk.
En lachen om scenes in films dat hoort erbij![]()
Als je partner niet dezelfde wensen heeft als jou wel
Autistisch gedrag komt af en toe zeker wel van pas. Zo scoor ik hoog op verslagen, omdat ik zo perfectionistisch ben ingesteld. Ik kan prima werk alleen doen. Ik zal nooit afhaken als ik een probleem voorgeschoteld krijg, omdat ik me er alleen maar harder in vast bijt als het ernaar uitziet dat ik het niet kan oplossen. En een vriendin van mij vraagt altijd wat ik van haar nieuwe kleding vind, omdat ze zeker weet dat ik ook echt mijn mening geef en niet gewoon zeg wat ze wil horen.quote:Op zondag 4 april 2010 13:01 schreef sempron2400 het volgende:
[..]
Het vreemde vind ik, dat als mensen met autisme vooral camouflage toepassen, dat ze dan (bijvoorbeeld op hun werk) 0 uur per week zichzelf zijn. Autistisch gedrag of een autistische manier van leven komt namelijk nergens van pas. Of bekijk ik het nu te simpel?
quote:Op zondag 4 april 2010 15:35 schreef Demise het volgende:
Vanochtend eieren gezocht!Ja, ik ben 17, so what. Chocolade is altijd lekker, daar mag je best wat voor doen.
![]()
Mijn moeder vergeet ook elk jaar hoeveel eieren ze waar verstopt.Dan zegt ze eerst: ik heb er 28 verstopt! Dan heb ik er 14 gevonden en mijn broertje nog maar 13, gaat ze twijfelen. Meestal vinden we zo rond juli nog wel een paar eitjes.
Ze verstopt ze ook niet echt, ze gooit er gewoon een paar de tuin in (grasveld met een wilde tuin er omheen), ze bukt er niet eens voor!
Staan we uiteindelijk met z'n vieren nog dat laatste eitje te zoeken. Dit jaar hebben we er trouwens ook echt 28 gevonden (na een half uur)!
Hier ben ik het wel mee eens. Vooral dat van emoties van anderen aanvoelen...ik snap ze wel, en kan best vatten dat het klote of juist weer een leuk iets. Maar zelf aanvoelen wat de ander voelt...quote:Op zondag 4 april 2010 15:06 schreef Demise het volgende:
[..]
Haha, dat strookt inderdaad met je opmerking dat seks gewoon leuk is, ja.
Dat er elke dag duizenden mensen sterven om allerlei redenen, vind ik ook niet erg. Ik kan het wel zeggen en ik snap wel waarom ik het erg zou moeten vinden, maar ik voel het gewoon niet. De emoties van anderen voel ik sowieso nooit. Ik weet wel waarom iemand zich rot voelt als bijvoorbeeld zijn/haar vriend/vriendin het heeft uitgemaakt, maar ik begrijp het gevoel niet. Dit is moeilijk uit te leggen, merk ik, volgens mij komt het er ook niet helemaal goed uit. Ik weet wel waarom (zijn/haar vriend heeft het uitgemaakt), ik vind het geen vreemd gevoel van diegene (iedereen voelt dingen anders) en ik kan diegene ook wel troosten (ik weet wat diegene wel/niet wil horen, op dat moment), maar ik voel het niet en daarom begrijp ik het niet echt. Het terugkoppelen naar mezelf faalt op de een of andere manier.
Ik denk weleens dat ik daardoor beter ben in het troosten van mensen, omdat ik gewend ben dat ik het gevoel niet kan bevatten. Ik kan me er nooit écht een voorstelling van maken, dus dat weerhoudt me niet. Terwijl een ander iemand misschien hapert zodra het probleem niet meer te bevatten is.
[..]
Autistisch gedrag komt af en toe zeker wel van pas. Zo scoor ik hoog op verslagen, omdat ik zo perfectionistisch ben ingesteld. Ik kan prima werk alleen doen. Ik zal nooit afhaken als ik een probleem voorgeschoteld krijg, omdat ik me er alleen maar harder in vast bijt als het ernaar uitziet dat ik het niet kan oplossen. En een vriendin van mij vraagt altijd wat ik van haar nieuwe kleding vind, omdat ze zeker weet dat ik ook echt mijn mening geef en niet gewoon zeg wat ze wil horen.
Ik camoufleer wel heel veel, gewoon omdat het voor mij dan gemakkelijker is om met mensen om te gaan. Het is wel vermoeiender, maar op bepaalde momenten vind ik het contact toch belangrijker. Dat betekent niet dat ik nooit mezelf ben. Integendeel, ik ben juist altijd mezelf. Als jij in de bus zit en de persoon naast jou stoot je constant (onbewust/per ongeluk) aan. Ik zou dan echt de neiging krijgen diegene een mep te verkopen, maar dat doe ik niet. Ik weet namelijk dat die mep me de consequenties niet waard zijn. Dat is ook een vorm van camouflage, maar ik vind mezelf niet minder mezelf omdat ik niet aan die neiging toegeef. Misschien ben ik juist wel meer mezelf, omdat ik blijf voldoen aan mijn eigen normen en waarden (o.a. niemand opzettelijk kwetsen).
Enorm herkenbaar, oftewel zo beleef ik het.quote:Op zondag 4 april 2010 13:01 schreef sempron2400 het volgende:
[..]
Het vreemde vind ik, dat als mensen met autisme vooral camouflage toepassen, dat ze dan (bijvoorbeeld op hun werk) 0 uur per week zichzelf zijn. Autistisch gedrag of een autistische manier van leven komt namelijk nergens van pas. Of bekijk ik het nu te simpel?
quote:
het is gewoon leuk..als wedstrijdje of gewoon voor de lol, maar tegenwoordig die ik er niet aan, ben enigskind en mijn ma doet niet echt aan dit soort dingen...is er niet mee opgegroeidquote:Op zondag 4 april 2010 17:02 schreef Demise het volgende:
[..]
![]()
@eieren zoeken:
Ik ben wel heel erg blij dat we het zo regelen dat, als er 28 eitjes verstopt zijn en ik heb er 14 gevonden, ik niet meer verder mag zoeken. Zo komen we uiteindelijk allebei op hetzelfde aantal eitjes uit en wordt het geen wedstrijdje, maar blijft het gewoon leuk.
Wedstrijdje hoeft van mij dus echt niet, zeker niet met mijn broertje. Allebei vinden we geen enkel andere situatie 'eerlijk', alleen de situatie waarin we allebei evenveel hebben. Met meerdere dingen, trouwens. Als er nog twee stukjes kipfilet zijn, snijden we die allebei door midden en nemen we dus twee helften, terwijl mijn moeder gewoon een stukje van de grootste af zou snijden (ongeveer evenveel is toch ook prima?!). Gelukkig begrijpen mijn broertje en ik elkaar goed.quote:Op zondag 4 april 2010 17:04 schreef francis998 het volgende:
[..]
het is gewoon leuk..als wedstrijdje of gewoon voor de lol, maar tegenwoordig die ik er niet aan, ben enigskind en mijn ma doet niet echt aan dit soort dingen...is er niet mee opgegroeid
Hmm, ik geloof niet dat het camoufleren nou zo bewust plaatsvindt...Ik geloof zelf niet dat ze er altijd bij stil staan. Vooral diegenen die pas op latere leeftijd een diagnose hebben gekregen, vooral hebben geleerd zich aan te passen. Maar dan via de cognitieve weg ipv -laat ik het maar zo noemen- de instictieve/natuurlijke weg....quote:Op zondag 4 april 2010 13:01 schreef sempron2400 het volgende:
[..]
Het vreemde vind ik, dat als mensen met autisme vooral camouflage toepassen, dat ze dan (bijvoorbeeld op hun werk) 0 uur per week zichzelf zijn. Autistisch gedrag of een autistische manier van leven komt namelijk nergens van pas. Of bekijk ik het nu te simpel?
Dat is mooi dat jij en je broerje elkaar begrijpen.quote:Op zondag 4 april 2010 17:11 schreef Demise het volgende:
[..]
Wedstrijdje hoeft van mij dus echt niet, zeker niet met mijn broertje. Allebei vinden we geen enkel andere situatie 'eerlijk', alleen de situatie waarin we allebei evenveel hebben. Met meerdere dingen, trouwens. Als er nog twee stukjes kipfilet zijn, snijden we die allebei door midden en nemen we dus twee helften, terwijl mijn moeder gewoon een stukje van de grootste af zou snijden (ongeveer evenveel is toch ook prima?!). Gelukkig begrijpen mijn broertje en ik elkaar goed.
Kom volgend jaar maar naar Groningen, dan verstop ik eieren voor je.
Hier ben ik het grotendeels mee eens, meestal doe je dat soort dingen automatisch..je denkt niet o..nu moet ik ff camoufleren..het is iets wat je als reactie op andere dingen doet!quote:Op zondag 4 april 2010 17:24 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Hmm, ik geloof niet dat het camoufleren nou zo bewust plaatsvindt...Ik geloof zelf niet dat ze er altijd bij stil staan. Vooral diegenen die pas op latere leeftijd een diagnose hebben gekregen, vooral hebben geleerd zich aan te passen. Maar dan via de cognitieve weg ipv -laat ik het maar zo noemen- de instictieve/natuurlijke weg....
ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel.
Helemaal in Rotterdam.quote:Op zondag 4 april 2010 17:26 schreef francis998 het volgende:
[..]
Dat is mooi dat jij en je broerje elkaar begrijpen.
By the way, over knuffels gesproken, blijkbaar heb ik een speciale manier van knuffelen..ik haal me schouders op ofzo.
je kan bij mij ook echt merken ben ik achter gekomen wanneer ik echt knuffel met zin erin..of gewoon omdat het maar ff moet.
Vooral als er bij om een knuffels gevraagd word..heb ik de neiging heel flauwig te knuffelen.
Enne..ik hou je eraan. Als ik volgend jaar in Nl ben met pasen...dan mag jij paaseitjes voor me verstoppen...maar het liefst wel hier in R'dam
* EG mompelt iets met cognities die als basisassumpties gaan inwortelenquote:Op zondag 4 april 2010 17:28 schreef francis998 het volgende:
[..]
Hier ben ik het grotendeels mee eens, meestal doe je dat soort dingen automatisch..je denkt niet o..nu moet ik ff camoufleren..het is iets wat je als reactie op andere dingen doet!
idd, ik was druk aan het etenquote:Op zondag 4 april 2010 19:34 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
* EG mompelt iets met cognities die als basisassumpties gaan inwortelen
Stil hier.![]()
The Tudors?quote:Op zondag 4 april 2010 19:42 schreef Demise het volgende:
Zo. Heerlijk gegeten. Om 20:00 begint The Tudors, erg leuk tv-programma.
Ja. Over King Henry VIII. Die was getrouwd, zijn vrouw kreeg een dochter, maar hij wilde een (mannelijke) erfgenaam en achtte zijn vrouw niet in staat hem er eentje te geven. Daarom bepleitte hij dat het huwelijk nooit rechtsgeldig was omdat zij (zijn vrouw) niet als maagd het huwelijk in zou zijn gegaan. De paus gaat hier eerst helemaal niet in mee, maar Henry is niet helemaal goed bij zijn hoofd en dreigt te breken met Rome. Hij wordt hoofd van de kerk, scheidt van zijn vrouw en neemt na het jonge delletje waar hij zo naar liep te kwijlen nog een paar vrouwen. Verscheidene van zijn ex-vrouwen zijn gedood, al heeft hij uiteindelijk wel twee zoons gekregen. Die stierven echter ook en zijn opvolger was uiteindelijk Queen Mary, zijn dochter bij zijn eerste vrouw.quote:
Oke, best moeilijk plotquote:Op zondag 4 april 2010 19:52 schreef Demise het volgende:
[..]
Ja. Over King Henry VIII. Die was getrouwd, zijn vrouw kreeg een dochter, maar hij wilde een (mannelijke) erfgenaam en achtte zijn vrouw niet in staat hem er eentje te geven. Daarom bepleitte hij dat het huwelijk nooit rechtsgeldig was omdat zij (zijn vrouw) niet als maagd het huwelijk in zou zijn gegaan. De paus gaat hier eerst helemaal niet in mee, maar Henry is niet helemaal goed bij zijn hoofd en dreigt te breken met Rome. Hij wordt hoofd van de kerk, scheidt van zijn vrouw en neemt na het jonge delletje waar hij zo naar liep te kwijlen nog een paar vrouwen. Verscheidene van zijn ex-vrouwen zijn gedood, al heeft hij uiteindelijk wel twee zoons gekregen. Die stierven echter ook en zijn opvolger was uiteindelijk Queen Mary, zijn dochter bij zijn eerste vrouw.
Nou, dit is het echte verhaal.quote:
Alfa wat voor studies zijn dat?quote:Op zondag 4 april 2010 12:13 schreef EchtGaaf het volgende:
Oja, Tijn: hbo-opleidingen uit de alfa hoek zullen je minder lastig vallen met formules
quote:
Een alfa reu of teef is de leider van een roedelquote:
quote:Op zondag 4 april 2010 20:12 schreef Juup© het volgende:
[..]
Een alfa reu of teef is de leider van een roedel
Dat snapte ikquote:Op zondag 4 april 2010 20:13 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
![]()
Maar ik had het over de alfa studies op HBO niveau. Wat voor studies zijn er allemaal in die richting.
Ik zie je editquote:
Dat magquote:Op zondag 4 april 2010 20:14 schreef Juup© het volgende:
[..]
Het is hier meestal zo serieus dat ik dacht "laat ik eens een onzinnig antwoord geven".
De alfawetenschappen bestuderen de producten van menselijk handelen.quote:Op zondag 4 april 2010 20:13 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
![]()
Maar ik had het over de alfa studies op HBO niveau. Wat voor studies zijn er allemaal in die richting.
Oh dat klinkt als echt iets voor mijquote:Op zondag 4 april 2010 20:20 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
De alfawetenschappen bestuderen de producten van menselijk handelen..
Vb. Academie mens Arbeid. De "zachte"studies
Pedagogiequote:Op zondag 4 april 2010 20:21 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Oh dat klinkt als echt iets voor mij
Dat zeg ik echt iets voor mijquote:Op zondag 4 april 2010 20:23 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
PedagogieLiteratuurwetenschappen. Cultuurwetenschappen. Maatschappelijk werk
Welke richting is dat nu weer?quote:Op zondag 4 april 2010 20:25 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat dacht ik al.
Maar iets in de gamma richting dan?
Economie vind ik saaiquote:Op zondag 4 april 2010 20:27 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
De gammawetenschappen bestuderen het menselijk handelen.
Vb: economie
Dat klinkt veel leukerquote:Op zondag 4 april 2010 20:28 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Of psychologie, sociologie.
psychologie
Leuk toch slapen op schoolquote:Op zondag 4 april 2010 20:29 schreef francis998 het volgende:
[..]
ben ik het mee eens. Viel tijdens administratie en economie meestal half in slaap
Je hebt tegenwoordig ook opleidingen psychologie op HBO niveauquote:Op zondag 4 april 2010 20:31 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat klinkt veel leukermisschien kan ik die studie gaan doen
[..]
Weet ikquote:Op zondag 4 april 2010 20:32 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je hebt tegenwoordig ook opleidingen psychologie op HBO niveau
Geen ideequote:Op zondag 4 april 2010 20:34 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Maar ik weet niet wat je er precies mee kan.
Wat zou jij willen op dit gebied?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |