Maar ook dat post ik zelden, hoe het hier gaat. Ik schitter door afwezigheid zeg maarquote:Op vrijdag 5 februari 2010 20:39 schreef Claudia_x het volgende:
De kinderarts (?) op mijn consultatiebureau vond het juist prima dat we Infacol gebruikten.
Ik spreek alleen voor mezelf, maar ik vind het onzin om overal maar op te moeten reageren, hoor. Ik vind het gewoon leuk om te lezen hoe het met anderen gaat. Blijf dus ajb gewoon posten.
Dan is het nog leuker om zo nu en dan een update te lezen! Ik rapporteer zo'n beetje elke scheet en daar zit geen hond op te wachten. Maar ik vind het leuk om te doen en ga er vrolijk mee door.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 20:41 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Maar ook dat post ik zelden, hoe het hier gaat. Ik schitter door afwezigheid zeg maar
Ik wel hoorquote:Op vrijdag 5 februari 2010 20:42 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dan is het nog leuker om zo nu en dan een update te lezen! Ik rapporteer zo'n beetje elke scheet en daar zit geen hond op te wachten. Maar ik vind het leuk om te doen en ga er vrolijk mee door.
ik ben ook gewoon bang dat ze wat overprikkeld is.. want nu is het huilen...quote:Op vrijdag 5 februari 2010 21:36 schreef innepin het volgende:
Alles is interessant, er is een hele wereld om te ontdekkenDan ga je toch niet slapen joh! Slapen is voor baby's watjes!
Althans, zo redeneer ik altijd maar als madame zo'n enorm drukke dag heeft
meid toch, wat herkenbaar!quote:Op vrijdag 5 februari 2010 18:25 schreef Incantrix het volgende:
Zo, dat was weer een enerverend dagje hoor.. Jongens, wat ben ík blij met Huups advies om meteen al naar de fysio te gaan. Huupz, de komende meet kun je een dikke klapzoen verwachten! De fysio was súperblij dat ik op eigen houtje ben gekomen en niet ben gaan zitten wachten op het CB. Sterker nog: hij was nogal geïrriteerd dat ze er bijna niks mee hebben gedaan en gaat ze binnenkort bellen om ze de oren hierover te wassen. Stef heeft echt een enorm sterke neiging naar links en als we nog een paar maanden hadden gewacht was Stef sowieso al een helmpjes-klant geworden. Dat wij ons zo rot voelden omdat we hem maar niet goed naar rechts kregen gedraaid vond hij onterecht, want Stef is erg sterk en, zo zei hij, hier ging hij zelf ook nog best een kluif gaan krijgen.
We hebben nu een driehoekig kussentje gekregen met nog een klein driehoekje eraan vast zodat we hem op de bolle kant van zijn koppie kunnen leggen en moeten zijn linkermouw aan zijn broek spelden zodat hij niet meer op zijn linkerhand kan sabbelen. Ondertussen wordt ik maandag teruggebeld voor een afspraak bij de manueel therapeut omdat de fysio een blokkade hoog in de nek denkt te zien en daarnaast gaat de fysio aan de slag om de spieren in de rechterkant van zijn nek soepeler te maken dan ze nu zijn. Verder vond hij Stef heel groot voor zijn leeftijd (zeiden ze bij het CB ook al, maar nu met de reacties hier en die van de fysio geloof ik het pas echt) en vond hij hem een heel lief en blij ventje
De fysio denkt dat dit allemaal veroorzaakt is door Stef's houding in mijn buik, hij zat er inderdaad scheef in (rechts was ik altijd bont en blauw, links voelde ik nooit wat) en hij is ook vroeg ingedaald. Hij leek ook echt pijn aan zijn nek te hebben als die meneer ermee bezig was, heel sneu. Hij was redelijk positief over de toekomst, omdat we er nu op tijd bij zijn, maar hij hintte er wel naar dat hij niet raar op zal kijken als Stef toch met een helmpje eindigt.
Ondertussen ligt mijn lieve blije mannetje te gillen in de box omdat hij op zijn linkerkant wil draaien maar dat kussen zit hem in de weg en ga ik nu kijken of ik nog veiligheidsspelden in huis hem om hem nog een extra tandje ongelukkiger te makenIk ben eigenlijk best geschrokken om eerlijk te zijn. Niet dat dit nu een kwestie van levensbelang is, maar ik had niet verwacht dat het al zo erg was en dat hij er misschien ook echt pijn aan heeft
Huup, nogmaals dank..
En dan nu.. Bijlezen Spelden zoeken
Ik vermoed dat ze geen expert zijn op het gebied van borstvoeding maar ik vond ze nog al stellig over het geneesmiddel Infacol en de homeopatische middelen van VSM. De venkel thee was meer voor mij bedoeld als ik 1 glas per dag en dat schijnt volgens het CB dan weer wel goed te zijn.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 20:07 schreef RockabeIIa het volgende:
Faja, niet om het een of ander maar zijn ze bij jou op het CB deskundig genoeg op het gebied van BV om zulke dingen te kunnen zeggen? Er zitten nl dezelfde dingen in infacol als in sab simplex en dat schijnt weer wel goed te zijn. En venkelthee wordt hier en daar ook afgeraden voor kleine baby's. Niet dat ze ongelijk hebben, hoor, maar meer om het toch eens met zekerheid te willen weten.
Ohja, besefte me net ineens dat L wel eens in een sprongetje zou kunnen zitten. Hij huilt vrijwel nooit en nu opeens wel.
Ik kies in zo'n geval voor het advies van de persoon of instantie die me het geschiktst lijkt. Ik heb bijvoorbeeld heel goede ervaringen met het OLVG, dus ik heb me niks aangetrokken van het advies van de kraamhulp en heb gewoon gedaan wat de verpleegkundigen en kinderartsen me geadviseerd hebben. Een van de dingen die me in het ziekenhuis is verteld, is dat ik bij thuiskomt gewoon zou kunnen bijvoeden met een flesje in plaats van een spuitje. Volgens hen dronk Ivan zo goed uit de borst dat er geen gevaar van tepel-speenverwarring meer zou zijn. Lactatiekundigen denken daar duidelijk anders over. Ik weet niet wat wijsheid is, maar ik ben wel blij dat Ivan zowel uit de borst als uit het flesje goed drinkt. Ik vond het in ieder geval fijn dat mijn ziekenhuis zo relaxed over dingen dacht. Ik zou natuurlijk not amused zijn geweest als hij alsnog last van tepel-speenverwarring had gehad.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 06:43 schreef Incantrix het volgende:
Faja, ik vind al die verschillende manieren en adviezen zó raar joh.. Zo hebben wij van onze kraamzorg een hele andere manier van verschonen geleerd als mijn vriendinnen (onze zonen schelen maar een paar weken allemaal) omdat hun manier niet goed zou zijn. Ik heb van onze kraamzorg, de vk én de CB-arts infacol aangeraden gekregen en de lactatiekundige vond ons gebruik van dit middel ook prima. Venkelthee heb ik weer ten strengste afgeraden gekregen door de kraamzorg, maar dat heb ik nergens meer nagevraagd omdat ik dat ook vreselijk vies vindIk vind die link die iemand hier postte er wel betrouwbaar uitzien.. Owja, en over wanneer je af en toe eens een flesje kunt gaan geven vind ook iedereen weer iets anders over *rolleyes* Ben benieuwd welke tegenstrijdige adviezen ik verder nog tegen ga komen
Dan dus. *Zwaait!quote:Op vrijdag 5 februari 2010 21:25 schreef innepin het volgende:
Xenia wat fijn! Dat is een duidelijke stijgende lijn
Ik lees ook graag updates van Rocka en Linda. En iedereen.
Ik schrijf ook niet zo heel veel meer over m'n muppet hier. Veel meer dan "het gaat super" en "ze is geweldig" heb ik niet te melden, en om dat nou elke keer te herhalen is ook weer zoiets he![]()
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 10:54 schreef Linda2205 het volgende:
Lotte heeft vannacht voor de 2e nacht op rij doorgeslapenGister schrok ik om 6.15u wakker en heb ik vriendlief naar dr kamertje gestuurd, omdat ik niet durfde. Ze lag er toen al sinds 19.00u in. En vanmorgen werd ze om half 6 wakker, ook sinds 19.00u. Toen heb ik dr speentje teruggegeven en nog een keertje toegedekt. Toen lag ze wel wat te mopperen, maar niet huilen ofzo. Heb de babyfoon maar uitgezet en nog 3 kwartier geslapen. Kwart over 6 is toch fijner als half 6
Ivan kijkt gerust 3 kwartier naar de tv.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 13:34 schreef Takkembah het volgende:
Even een vraagje tussendoor. Alexa heeft de televisie ontdekt. Op Nick Jr. is ze nu al weg van Dora (er wordt dan geschreeuwd, gekird en geschopt richting tv).Ik ga er dan maar bijliggen en mee kirren en schreeuwen...
![]()
Ik vroeg me af of, en hoe lang die beebs van jullie naar die tv staren. Alexa houdt dus met gemak een Dora aflevering vol
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 18:39 schreef Tan het volgende:
Bovendien is mijn hele huishouden er ééntje van teveel prikkels voor een baby.
Ja ik was zelf ook bang voor tepel/speen verwarring maar de vk zei dat de bv zo goed ging dus dat daar geen sprake van zou zijnquote:Op zaterdag 6 februari 2010 21:03 schreef Linda2205 het volgende:
Hopen dat het helpt flowerbox! Hier was het echt de ontdekking van de eeuw, dat er niet iedere keer een borst in hoeft. En bij Huups en Amélie geloof ik ook. Zou fijn zijn! Hoe oud is je meiske? Pas je op voor tepel-speenverwarring?
http://en.wikipedia.org/wiki/Positive_airway_pressurequote:Op zaterdag 6 februari 2010 23:06 schreef Keshet het volgende:
Even voor de duidelijkheid: Haar echte naam is natuurlijk niet Teigetje!
Laatste status-update: Sinds afgelopen nacht is ze van de beademing af. Haar ademhaling wordt nu ondersteund door bipap. Ik zou graag een linkje met uitleg posten maar dat lukt niet vanaf m'n telefoon. Mijn laptop mag niet meer aan nu.
Ziekenhuis-curfew: *insert ik-spuug-er-op-smiley*!
Dat vind ik dus het gekke aan Lottes temperatuur, het schommelt van onder de 37, naar rond de 37, tot zo'n 37,6 of 37,7. Na prikjes is het hoogst gemetene 38,2 geweest. Nouja, ik zal me er maar niet druk om maken dan...quote:Op zondag 7 februari 2010 13:03 schreef mefke79 het volgende:
Bar, een half jaar alweer, wat vliegt de tijd.
En Innepin, jij morgen ook al. Pff. Ik weet nog zo goed dat jullie gingen bevallen en dat ik dacht dat ik nog laaaaaang niet aan de beurt was. Bleek ook nog wel even ( zeven weken, toch?) te duren.
Linda, ik weet dat Driekus van huis uit een lage temp heeft, dus onder de 37. Heeft ie van zijn mama. Met als gevolg dat 38.4, wat nog geen koorts is, hier al een intens zielige Driekus oplevert. Gelukkig heeft ie het alleen na prikken. Wie weet is Lotte's temp gewoon in basis al hoger?
Vraag dan wel naar een kweek van het neusslijm. Mijn HA had kweek van de ontlasting gedaan (en daar kwam inderdaad niks uit) en later hoorde ik van de kinderarts in het ziekenhuis dat RS alleen via neusslijm gevonden kan wordenquote:Op zondag 7 februari 2010 11:28 schreef martine1984 het volgende:
Hier even een snelle post, Jamie is ziek.... koorts en nog steeds verkouden. Als hij morgen nog steeds ziek is toch maar weer naar de HA en dan wil ik graag dat ze een kweek neemt ivm RS. Vind hem echt zielig.
Uhh we hebben niet echt een schema eigenlijkquote:Op zondag 7 februari 2010 21:02 schreef XXXKarinXXX het volgende:
En die Esmee die gewoon maar niet gaat slapen in de dierentuin, wil niks missen zeker! Hopelijk slaapt ze lekker bij vannacht. Stiemie, kun jij jullie voedingsschema eens vertellen hier? (en Mefke?)
Het is een kdv, ik denk dat ze het wel snappen als je vraagt of je even een flesje warm kan maken...quote:Op maandag 8 februari 2010 08:12 schreef Beessie-Jen het volgende:
succes met de planning Lily; lijkt me erg lastig....
Mijn planning verliep ook anders dan verwacht... Evie heeft om 7 uur al de fles gehad en wij moeten om 10:30 uur naar het KDV. Had gehoopt dat ze zich of eerder of later had gemeld... want nu moet ik de volgende fles toch eigenlijk rond 9:30 uur gaan geven....(terwijl ze normaal om de 4 uur ongeveer drinkt) Want wil niet het risico lopen dat ik daar met een krijsende baby zit die enorme honger heeft...
ja dat zal wel een flesje extra worden denk ik.... nou dat is niet erg. Want Evie dronk tot 2 weken geleden vaak 7-8 flessen en de laatste week steeds 6.quote:Op maandag 8 februari 2010 08:17 schreef NieuweUser het volgende:
Lastig is dat hé BJ! Ik zou dan ook idd eerder de fles geven, want als een afspraak uitloopt oid zit je inderdaad met een hongerige Evie! Het vervelende is dan wel dat het schema van de rest van de dag er ook anders uitziet! Of ze moet het vanzelf weer een beetje recht trekken.
We hebben deze gekochtquote:Op maandag 8 februari 2010 08:38 schreef Stiemie het volgende:
Joh op een kdv kan je gewoon een flesje geven tijdens een intakegesprek hoor weet ik uit ervaringEsmee heeft heerlijk gedronken tijdens het gesprek. Momenteel werk ik niet, maar als ik Linde en Esmee weg moet brengen naar de opvang of als we ergens heen moeten, dan maak ik gewoon de deur bij Esmee open en dan wordt ze vanzelf wakker van de geluiden. En zo niet, dan gaat er een fles warm water mee in zo'n warmhoud-ding van Avent en een flesje koud en dan meng ik het onderweg wel.
Dat voedingsschema is hier namelijk al zo'n 4,5 maanden zoek
Wat voor kinderstoel ga je kopen Linda?
Zeker handig met die sprongetjes! Ik weet alleen nog niet of ze deze al gehad heeft. Gisterenavond was ze wel wat huileriger dan normaal, maar verder niets gemerkt.quote:Op maandag 8 februari 2010 13:41 schreef DaviniaHR het volgende:
nweuser, isa is dus ook een sprongenkindje. wel handig dan fok. hebben we drie op een rij. als evie losgaat, kunnen we de dagen tellen tot onze dochters gaan muitenhad ik ook met chris van deepfreeze. hij en eli gaan nog steeds erg gelijk op
verder weet ik uit het hoofd niet meer waar ik op wilde reageren, dus laten we het hierbij
aviva is een beetje in de war. geheel per ongeluk vergeet ze dat ze 's nachts wil drinken.nou dan help ik haar niet herinneren
verder is ze heel lief en heeft ze honger
Om nou te zeggen dat ik ervan geniet. Ik vind wel dat ze er altijd zo leuk uitziet, die grote oogjes in het schemer!quote:Op maandag 8 februari 2010 15:51 schreef lily het volgende:
Ben ik dan de enige die zo geniet van de nachtvoeding?
het is zeker onzin om ze wakker te gaan maken, dat snap ik, maar ik geniet zo van dat nachtelijke onderonsje
nee hoor ik geniet er ook vanquote:Op maandag 8 februari 2010 16:00 schreef lily het volgende:
Ik vind het zalig![]()
Ik heb er dus ook totaal geen last van (van de gebroken nachten). Maar goed; ik heb nog verlof heh. Eenmaal aan het werk is het wel een ander verhaal.
quote:Op maandag 8 februari 2010 16:14 schreef Linda2205 het volgende:
Lotte heeft net aan een mango gelikt...
doe ik dan ook, alleen al gewoon kijkenquote:Op maandag 8 februari 2010 16:05 schreef huuphuup het volgende:
...kan ik even naar haar kijken en door dr haartjes gaan enzo![]()
wat papa deed was ook veel interessanter als zelf doen. Normaal gaat alles richting mond, maar na 1x die fout te hebben gemaakt met de mango, was alleen kijken ook wel okquote:Op maandag 8 februari 2010 17:12 schreef huuphuup het volgende:
Lotte![]()
lief en ik hebben ontzettend gelachen om dat filmpje![]()
haha toen Lotte naar papa keek die mango at -->seriously?! eet je dat nou gewoon op? gewoon... in je mond? omg.
![]()
![]()
![]()
ze is zo leuk
ik denk dat het geen kwaad kan om hem een zetpilletje te geven...kan me voorstellen dat dat wel wat verlichting geeft...quote:Op maandag 8 februari 2010 18:46 schreef Vlindur het volgende:![]()
Rienk heeft prikjes gehad en heeft nu echt heel veel pijn aan zn beentjes, we zijn nu beide heel erg aan het huilen, hij heeft geen koorts, maar zou een zetpil hier nou tegen helpen? Ik kan het echt niet meer aanzien
ja gewoon geven. Een zetpil is ook een PIJNstiller hèquote:Op maandag 8 februari 2010 18:46 schreef Vlindur het volgende:![]()
Rienk heeft prikjes gehad en heeft nu echt heel veel pijn aan zn beentjes, we zijn nu beide heel erg aan het huilen, hij heeft geen koorts, maar zou een zetpil hier nou tegen helpen? Ik kan het echt niet meer aanzien
Ik heb een strikt 'geen internetten voor ontspanning'-beleid op m'n werk, dus ik lees hooguit in de trein wat bij. Vandaag moest ik in de trein natuurlijk uitgebreid met opa en oma telefoneren om te vragen hoe het was gegaan. (En het was héél goed gegaan!)quote:Op maandag 8 februari 2010 12:54 schreef Linda2205 het volgende:
Claudia, hoe bevalt het tot nu toe? Of kan je niet meelezen?
Fijn dat het werken meeviel! En wat betreft de voedingen, Ivan heeft heel erg lang kunnen genieten van fulltime mamamelk en als jullie vrede hebben met hoe het gaat vanaf nu, is dat het allerbelangrijkste!quote:Op maandag 8 februari 2010 21:21 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik heb een strikt 'geen internetten voor ontspanning'-beleid op m'n werk, dus ik lees hooguit in de trein wat bij. Vandaag moest ik in de trein natuurlijk uitgebreid met opa en oma telefoneren om te vragen hoe het was gegaan. (En het was héél goed gegaan!)
De werkdag is in ieder geval heel goed bevallen. Het was erg gezellig en interessant en gewoon fijn om weer mezelf te zijn. Ik moest wel even wat traantjes wegpinken toen ik de deur uitliep, maar ik heb geprobeerd om er maar snel niet meer over na te denken.
Ik had het al in het borstvoedingstopic gepost, maar we hebben hier een fikse dip. Ik denk dat we nu gauw op flesvoeding overstappen. Hij heeft vandaag een keurig schema gehad:
06:00 Drinken aan de borst
09:00 150 ml afgekolfde melk
11:45 150 ml afgekolfde melk
15:15 185 ml afgekolfde melk
19:00 Drinken aan de borst + 180 ml afgekolfde melk
Hij krijgt rond 22:15 uur zijn laatste voeding. Nu ligt hij nog even lekker te pitten. Maar oh, wat drinkt hij goed uit de fles! Ik ben er zo blij mee. Helaas kan ik tegen deze hoeveelheden niet opkolven. Ik vind het ook heel naar dat hij na een voeding van mij nog zoveel drinkt. Maar goed, het is niet anders. Ik wil niet vrijnemen van m'n werk om hem voortdurend aan te kunnen leggen en daarna nog onzeker zijn of hij wel goed gaat groeien. Hij is nu tevreden en ik ben blij.
quote:Op maandag 8 februari 2010 21:37 schreef Claudia_x het volgende:
En ik juich ook nog even voor mezelf, want woensdag wordt de droger bezorgd.
Ivan gaat 2 dagen naar zijn opa en oma, mijn vriend heeft een papadag, ik heb een mamadag (dat moet ik formeel nog wel regelen en dat ga ik morgen meteen doen maar dat moet lukken) en we werken allebei 1 dag thuis waarop we de zorg delen. Dat laatste is niet ideaal, maar dat moet even omdat we zeker tot september geen plek hebben op een kinderdagverblijf. (In de verre toekomst zal hij 2 dagen naar het kinderdagverblijf gaan en 1 dag naar opa en oma.)quote:Op maandag 8 februari 2010 21:45 schreef Stiemie het volgende:
Gaat Ivan elke dag naar opa en oma? Of gaat ie ook nog naar een gastouder/kinderopvang?
Ah jullie gaan het net zo doen als wij nu (allebei 1 dag thuis, 1 dag oma en 2 dagen opvang). Bevalt ons erg goed zo! Pff nog tot september wachten op een plekje, da's lang. Vreselijk he die wachtlijsten bij ons in de stad.quote:Op maandag 8 februari 2010 21:53 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ivan gaat 2 dagen naar zijn opa en oma, mijn vriend heeft een papadag, ik heb een mamadag (dat moet ik formeel nog wel regelen en dat ga ik morgen meteen doen maar dat moet lukken) en we werken allebei 1 dag thuis waarop we de zorg delen. Dat laatste is niet ideaal, maar dat moet even omdat we zeker tot september geen plek hebben op een kinderdagverblijf. (In de verre toekomst zal hij 2 dagen naar het kinderdagverblijf gaan en 1 dag naar opa en oma.)
Aoraki eigenlijk bevalt het ons prima. Mijn moeder past 1x per week bij ons thuis op. Dus eigenlijk zijn de meisjes gewoon 5 dagen thuis en 2 dagen naar de kinderopvang. Bij de opvang hebben ze natuurlijk ook regelmatig wisselende gezichten (stagiaires, invalsters bij ziekte, zwangerschapsverlof etc) Ook hebben we ervoor gekozen om de twee opvangdagen niet aansluitend te hebben omdat dat toch wel heel vemoeiend is vooral als ze nog heel klein zijn.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 10:28 schreef Aoraki het volgende:
Claudia en Stiemie, wij gaan het ook zo oplossen met opvang, allebei een dag minder, 2 dagen kdv en 1 dag oma... Ik hoop dat het lukt op die manier. Stiemie, jij hebt er waarschijnlijk al langer ervaring mee... Is het voor de kleine niet te verwarrend, zoveel verschillende verzorgers per week? Of kunnen ze daar goed mee omgaan?
Ja, wij hebben ook geen twee dagen kdv na elkaar.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 11:41 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Aoraki eigenlijk bevalt het ons prima. Mijn moeder past 1x per week bij ons thuis op. Dus eigenlijk zijn de meisjes gewoon 5 dagen thuis en 2 dagen naar de kinderopvang. Bij de opvang hebben ze natuurlijk ook regelmatig wisselende gezichten (stagiaires, invalsters bij ziekte, zwangerschapsverlof etc) Ook hebben we ervoor gekozen om de twee opvangdagen niet aansluitend te hebben omdat dat toch wel heel vemoeiend is vooral als ze nog heel klein zijn.
Ze lezen niet alleen mee, maar luisteren ook mee! Gisterenavond vertelde ik aan iemand dat Isa na de nachtvoeding meestal direct weer gaat slapen. Nou.. je raadt het wel....!quote:Op dinsdag 9 februari 2010 13:05 schreef Stiemie het volgende:
pff Lily waarom lezen die kleintjes ook altijd mee he?![]()
hahaaaaa meesterlijk!quote:Op dinsdag 9 februari 2010 17:12 schreef DaviniaHR het volgende:
weten jullie nog de poep zonder back-up pakje?
hierbij de foto
[ afbeelding ]
en dit was eli met een ruime 7 mnd oud
[ afbeelding ]
Ja, dat had ik ook vanochtend.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 14:04 schreef Stiemie het volgende:
En dan natuurlijk niet gewoon poep die stopt waar de luier ophoudt he?Nee Poep met een hoofdletter P.
*duimt voor nieuweuser dat dat gaat werken*quote:Op woensdag 10 februari 2010 05:16 schreef NieuweUser het volgende:
Die wet van Fok hè, werkt die ook andersom? Dat als ik zeg dat Isa normaalgesproken nooit direct gaat slapen na de nachtvoeding, ze het dan ineens wel gaat doen?
* NieuweUser neemt de proef op de som!
Isa gaat normaalgesproken nooit direct slapen na de nachtvoeding.
* NieuweUser gaat afwachten..
Het lijkt al te werken....! Oh wacht, dat moet ik natuurlijk niet zeggen want dan wordt ze vast weer wakker!quote:Op woensdag 10 februari 2010 05:22 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
*duimt voor nieuweuser dat dat gaat werken*
dan doe ik ook ff mee:
Ik wil dat Evie ELKE NACHT weer snachts wil drinken....![]()
omg wat raak je dan snel verwend... was echt al gewend aan het doorslapen... en nu de 2e nacht achter mekaar dat Evie zich wel weer meldt... Hoop zo dat het weer gaat omslaan; want merk aan mezelf dat het nu wel even weer tegenvalt dat nachtelijke ritueel. En natuurlijk moet ik ook weer een keertje extra kolven om aan die extra fles te voldoen...![]()
Hier hetzelfde verhaal, Evi sliep ook al anderhalve week door, maar de laatste twee nachten ineens niet meer. Het voeden 's nachts valt me ook weer zwaar. Ik denk dat het aan het sprongetje ligt, ik hoop het eigenlijkquote:Op woensdag 10 februari 2010 05:22 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
*duimt voor nieuweuser dat dat gaat werken*
dan doe ik ook ff mee:
Ik wil dat Evie ELKE NACHT weer snachts wil drinken....![]()
omg wat raak je dan snel verwend... was echt al gewend aan het doorslapen... en nu de 2e nacht achter mekaar dat Evie zich wel weer meldt... Hoop zo dat het weer gaat omslaan; want merk aan mezelf dat het nu wel even weer tegenvalt dat nachtelijke ritueel. En natuurlijk moet ik ook weer een keertje extra kolven om aan die extra fles te voldoen...![]()
ik hoop ook voor je dat het een sprongetje is...quote:Op woensdag 10 februari 2010 09:36 schreef Bucko het volgende:
[..]
Hier hetzelfde verhaal, Evi sliep ook al anderhalve week door, maar de laatste twee nachten ineens niet meer. Het voeden 's nachts valt me ook weer zwaar. Ik denk dat het aan het sprongetje ligt, ik hoop het eigenlijk. Ze is nu 8,5 week oud.
schrijft op:quote:Op woensdag 10 februari 2010 09:38 schreef Sorbootje het volgende:
Isabeau heeft vanmorgen niet goed uit mijn rechterborst gedronken en nu zit ik op mijn werk te lekken. Nog geen tijd om te kolven én geen zoogcompressen bij me.Gelukkig draag ik zwart, maar dat gaat zometeen heerlijk wit uitslaan natuurlijk
Nadat ik het getypt heb, is ze wel ineens in slaap gevallen!!quote:Op woensdag 10 februari 2010 09:04 schreef Sorbootje het volgende:
En? Nieuwe User? Heeft het gewerkt?
Ik zie grote paralellen tussen jouw dag en mijn dag. Wandelwagen/katten/draagdoeken/sneeuw en vooral dat alles k*t isquote:Op woensdag 10 februari 2010 11:15 schreef Stiemie het volgende:
IKHAAT
SNEEUW
![]()
Moest vanmorgen snel kinderen met de kinderwagen (want k*t-sneeuw) bij de opvang droppen want daarna door met zieke kat naar de dierenarts. Kinderwagen mag er niet blijven staan ivm brandveiligheid dus kinderwagen mee naar de dierenartsKom ik daar aan zegt de dierenarts: nou bij de eerste heb ik de kinderwagen na 2 maanden weggedaan en een draagdoek gekocht en bij de 2e en 3e heb ik geen wagen meet gebruikt. Is echt handig hoor! Joh je meent het
Ik kan nu niet dragen door die schijtsneeuw
Al heb ik dat wel wat subtieler gezegd natuurlijk...
Zo dat lucht op nu eerst even bijlezen
Milt, lever en lymfeklieren zijn namelijk allemaal gecontroleerd nav. de blauwe plekken en ook d'r temperatuur is gemeten. Dat was allemaal in orde. Zou het een allergische reactie kunnen zijn op het stukje mandarijn wat ze gister gegeten heeft?quote:Klachten
Aanvankelijk kunnen de symptomen bij ALL sterk lijken op een gewone infectie.
Alarmsignalen die aan leukemie moeten doen denken zijn onder meer:
• bleekheid,
• onverklaarbaar moe, buiten adem bij de minste inspanning
• herhaalde infecties,
• koorts
• botpijnen
• zwelling van de lymfeklieren
• vergroting van lever en milt
• spontane bloedingen (blauwe plekken, bloedend tandvlees, neus, overdreven maandstonden…).
Gefeliciteerd Keshet met jullie Teigetje. Had net gelezen dat ze het ook hartstikke goed doet. Zij is dezelfde dag jarig als ons zoontje.quote:Op zaterdag 6 februari 2010 22:44 schreef Keshet het volgende:
* Keshet schuifelt wat onwennig het topic binnen.
Op de tweede dag van de tweede maand van het jaar tweeduizend en tien, om twee over half twee 's middags zijn D. en ik de trotse ouders geworden van onze prachtige dochter 'Teigetje'.
(Dus, op 02-02-2010 om 13.32 uur)
Teigetje is geboren na 26 weken en vier dagen zwangerschap en woog bij haar geboorte 450 gram. Haar lengte is onbekend maar wij denken dat ze zo'n 25 cm lang is.
Teigetje is geboren in het Sophia Kinderziekenhuis in Rotterdam en ligt op de Neonatologie Intensive Care.
Ze heeft een aantal ontzettend spannende dagen achter de rug maar op dit moment is ze stabiel.
Ook ik lig nog in het ziekenhuis maar morgen ga ik naar huis.
(O ja, 'thuis' is vanaf vandaag in Rotterdam, we zijn vandaag ook nog ' even' verhuisd!)
Teigetje zal als alles goed gaat nog een flinke tijd in het Sophia Kinderziekenhuis moeten blijven.
Het volledige verhaal tot nu toe probeer ik binnenkort ook te plaatsen maar op dit moment gaat al onze tijd, aandacht en energie naar ons kleine vechtertje.
Ontmoet ons kleine Teigetje met haar beschermheer Kapitein Ortega:
[ afbeelding ]
Dank jequote:Op woensdag 10 februari 2010 16:01 schreef Incantrix het volgende:
Vlindur, dikkevoor jou meis, het valt soms gewoon écht niet mee.. Wel fijn dat je ongesteld bent geworden overigens!!
Och jee, dat is ook sneu.quote:Fijn om te lezen dat ik niet ontaard ben als moeder zijnde, haha! Het concert was in elk geval volledig de bom (jammer, lief had een filmpje ge-upt, maar dat is níet als muziek te herkennen) en bij de uroloog ben ik vandaag tegen een enorme opluchting aangelopen, maar dat post ik zo wele ven in het daarvoor bestemde topic
Het was trouwens wel lastig, ik was wat te laat voor mijn afspraak omdat het parkeren bij het ziekenuis echt vollédig over-the-top misging (parkeerterrein vol, overal auto's die rondjes rijden op zoek naar een plekje en elkaar zo de hele tijd ophouden en dan nog moeten betalen om er weer uit te kunnen ook
) waardoor Stef dus gevoed moest worden op het moment dat mijn afspraak om was.. En ja hoor, hij ging echt metéén over de zeik! Gelukkig had ik een fles bij me en een reis-flessenwarmer, maar dat ging natuurlijk niet snel genoeg en nu had ik hier gelezen dat er ook allemaal kinders zijn die ook graag koude melk drinken, dus ik dacht.. Gooi op die handel! Fles erin, en hij sputterde een beetje tegen, en toen nog meer en toen echt, dus toen heb ik 'm toch maar aan de borst gelegd, waar hij mega-onrustig dronk.. En vervolgens hééft hij me daar een partij overgegeven!
Het arme joch.. Koude melk doe ik dus NOOIT meer! Het was zo zielig, en maar huilen..
quote:Op woensdag 10 februari 2010 18:47 schreef mefke79 het volgende:
Stiemie een dikkevoor je poes. Lijkt me echt niet leuk zo, je eerste soort van kindje....sterkte!
Ivan groeit dus niet als kool en ik heb dit ookal zo vaak gehoord van mensen, dat in mijn melk waarschijnlijk te weinig voedingsstoffen zitten.quote:Op woensdag 10 februari 2010 16:27 schreef Twinkly het volgende:
(alleen dacht de bedrijfsleidster dat ik misschien te weinig voeding in mijn melk heb, kind groeit als kool maar goed
Volgens mij werkt maizena wel bij smetplekjes maar niet bij luieruitslag met open plekjes. Hier althans niet. Sudo hielp ook niet. Wat goed hielp was luier en broekje uitlaten en Bepanthen erop smeren. Dat is vetter dan sudo.quote:Op woensdag 10 februari 2010 18:47 schreef mefke79 het volgende:
Nou heeft ie ineens luieruitslag, echt niet normaal. Van de een op de andere dag. Gisteren en heel klein plekje en vandaag grote plekken die ook nog allebei een beetje open zijn. Hij heeft er geen last van lijkt het, zelfs sudo erop doen mocht gewoon. Maar goed, nou wil ik er maizena op doen (tip van Be) maar mag dat ook bij open plekjes?
Je verwoord precies zoals ik me voel vandaag. Xeentje heeft het heel erg naar haar zin op het kdv, zit naar iedereen te lachen en te kirren en de leidsters zijn helemaal weg van haar. En dan haal ik haar op en dan lacht ze nog een paar keer heel lief om vervolgens in een diepe slaap te vallen om alleen nog maar wakker te worden voor haar flesje. Ik mis mijn kleine popje gewoon echt momenteelquote:Op woensdag 10 februari 2010 19:35 schreef Claudia_x het volgende:
Hier gaat het trouwens allemaal zo makkelijk dat ik me soms gewoon afvraag of Ivan mij nog wel het allerleukst vindt.Oma is in de wolken omdat Ivan zo lief en makkelijk is, hij lacht voortdurend en kan zo goed alleen spelen. Ik kom daarentegen 's avonds na een lange dag werken thuis, helemaal klaar om met hem te knuffelen, en hij wil dan juist slapen en bijkomen van een intensieve dag.
Ik vind dat helemaal niet leuk.
Dat had ze ook wel nodig toch?! Go Xeentje!quote:Op woensdag 10 februari 2010 22:19 schreef Xenia het volgende:
Je had ook vast niet verwacht dat ze het meteen op zou eten?
Ik heb het wel gemeld op het kdv, dat ik dat niet meer wilZe houden er ook echt wel rekening mee nu geloof ik.
Het gaat heel goed met haar momenteel. In 8 dagen al 500 gram gegroeid
Xenia we hebben onze lieve poes in moeten laten slapen. Zijn kansen waren zo klein dat het niet meer waardig was om hem verder te laten lijdenquote:Op woensdag 10 februari 2010 20:35 schreef Xenia het volgende:
Stiemie, heb je je kat al op mogen halen inmiddels? Is er al wat bekend?
Was heel hard nodigquote:Op woensdag 10 februari 2010 22:27 schreef Linda2205 het volgende:
Dat had ze ook wel nodig toch?! Go Xeentje!
En nee...vooral niet na het hoofd wat ze trok toen ze mango geproefd had. Maar van dat stukje mandarijn heeft ze bijna al het vruchtvlees eruit gezogen en er lag bijna niks op d'r tshirtje
Stiemie wat verschrikkelijk rot. Wat is dat snel gegaan inderdaad. Ik kan me je verdriet zo ontzettend goed voorstellen. Wel heel knap en dapper dat je dit oh zo moeilijke besluit hebt genomen. Ik hoor zo vaak van mensen dat ze er achteraf gezien te lang mee hebben gewacht (zelf heb ik er met mijn liefste poezemeisje destijds ook te lang mee gewacht en daar heb ik nu nog spijt van). Sterkte lieve Stiemie. Hele dikke kus voor jouquote:Op woensdag 10 februari 2010 22:30 schreef Stiemie het volgende:
Xenia we hebben onze lieve poes in moeten laten slapen. Zijn kansen waren zo klein dat het niet meer waardig was om hem verder te laten lijdenHet was een mooi afscheid en Linde was er ook bij. Nu zitten we alleen allebei een soort van verdoofd thuis. Gewoon omdat het zo onwerkelijk is.
Dinsdagmorgen was er zo op het oog nog niks aan de hand, dinsdagavond leek hij ziekig, vanmorgen zijn we naar de dierenarts gegaan en nu is hij er gewoon niet meer. Heel onwerkelijk...
Haar tong zit gewoon heel kort/strak in haar mondje, zeg maar.quote:Op donderdag 11 februari 2010 12:58 schreef Vlindur het volgende:
Hoe weet je of je kindje zn/dr tong kan uitsteken? (Met uitzondering van Evie) Ik heb het Rienk nog niet zien doen, of moet ik zn tong er dan zelf uittrekken?
![]()
het is ook hard werken... (en ik moet wel 7 keer op een dag).. maar hoe vaker je het doet; hoe makkelijker het gaat volgens mij...quote:Op donderdag 11 februari 2010 12:45 schreef lily het volgende:
Oh, net voor de tweede keer gekolft.
pfff, wat een gedoe vind ik het.
Eerst de slechte borst; na een kwartier kwam er pas wat![]()
Na een half uur, 3 kwartier ofzo 100 ml
In totaal dus een uur met dat apparaat gezeten...bleh..
Ik vind het hard werken...dat kolven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |