Goedemorgen! Ben ik ook weer even na een behoorlijk kramperig dagje

Het arme ding was zo uitgeput van al het huilen dat hij 9 uur tussen zijn voedingen heeft gelaten

Hoop voor hem dat het nu toch echt klaar is met dat gedoe, ik ben echt zo klaar met die krampjes!

Gisteren heeft wel de manueel therapeut gebeld en daar kunnen we donderdag terecht, ik ben enorm benieuwd. Vandaag hebben we bovendien de intake bij het KDV. Weten jullie hoe lang zij vinden dat een dag duurt? We hebben een contract voor 2 dagen, maar er staat nergens hoeveel tijd hij dan effectief daar mag zijn. We hebben een constructie bedacht waarbij lief Stef brengt en ik hem haal, waarbij we dan onze werktijden zo aanpassen dat hij laat begint en ik juist vroeg, maar zo lang lief zijn rijbewijs nog niet heeft komt het allemaal op mij aan want Stef kan uiteraard nog niet mee op de fiets

Sorbootje, wat SUPERgoed zeg, woohoo!!

Ben superblijvoor jou, wat fijn!!
BJ, fijn dat het goed is gegaan met de voeding @ de intake. Werkt jullie kdv ook met flexibele dagen? Of begrijp ik dat verkeerd?
Claudia, ik ben erg blij dat je erl nu makkelijker mee om kunt gaan als je eventueel zou stoppen met de bv. Ik denk dat het je een hele hoop rust gaat geven en dat heb je hardstikke verdiend!

De twaalf weken die je nu bv hebt gegeven zijn echt al hardstikke goed, Ivan heeft van jou een prachtige basis meegekregen

You rock! Vergeet niet dat het ook heel veel goed doet om rust in de tent te hebben

Karin, nu blijft het gewoon goed gaan. (<- dikke punt!)

Keshet, dikke

voor jullie Teigetje en dikke

voor jou en je lief! Ik denk aan jullie!