Klinkt goedquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 19:30 schreef Littlecreep het volgende:
Nog mensen de Vuelta gedaan vandaag?
Leuk tochtje, goed georganiseerd. Kon binnen no time mijn chip ophalen en binnen een kwartier was ik weg. Met de gedachte om gewoon lekker 120 km rustig uit te rijden. Had een week gefeest , dus dacht dat het verschrikkelijk zou zijn.
Was rustig van start. Het circuit in 10 minuten gereden en daarna lang stil gestaan om het circuit af te komen. Voor de rest een leuk parcours, afwisselend, geen eindeloze wegen. Alleen een tocht in Drenthe zonder VAM-berg(waarom eromheen en niet erover) en keien is toch niet echt een Drenthse tocht. Keien kan ik indenken met oog op het weer.
Voor de rest toch de verleiding niet kunnen weerstaan om hard te rijden, toch constant 35 in een groep gereden. Gelukkig alles goed volbracht. Wat ik alleen niet snapte was de positionering van de tijdmatjes en dus de camera's. Waarom zet je die precies na de verzorging neer? Bij mijn tijden staan alleen maar rustige snelheden omdat ik nog niet op gang was. Is toch raar. Daarbij, de tweede verzorgingspost van de 120 km lag bij een heel klein fietspaadje, dus dat stond helemaal vast. 100 meter later was er echter een brede weg. Aks laatste raad ik de organisatie een rekencursus aan. Een marge van 5 extra km is begrijpelijk, een marge van maar liefst 13 kilometer is toch wat overdreven. Aan het einde stond er 133 op de teller, en die was zelfs op nul gezet na het circuit.
Alsnog een leuke dag gehad
Die de toerfietsers wel drie keer zijn tegen gekomen. Eerste keer zelfs met hagel...quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:00 schreef koeii het volgende:
Heb de Vuelta niet gefietst, ben wel de hele dag wezen kijken op het circuit. Best lachen wel, jammer van die totale wolkbreuk halverwege
Checkquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:48 schreef ultra_ivo het volgende:
www.ffct.org voor toertochten in Frankrijk.
www.cyclo.be voor toertochten in België (BBR-FBC)
Check.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:54 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Nog een aanvulling:
www.audax.uk.net
Toertochten (randonneur regels) in GB
Nee, totaal nietquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:00 schreef koeii het volgende:
Heb de Vuelta niet gefietst, ben wel de hele dag wezen kijken op het circuit. Best lachen wel, jammer van die totale wolkbreuk halverwege
Ja, daar ben ik het helemaal mee eens.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 21:10 schreef cyclechick het volgende:
TVP
Ik heb van de gelegenheid gebruik gemaakt om 22 gelletjes achterover te drukken. Redelijk genant wel.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 21:25 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Nee, totaal niet
Zo kon ik stiekem het VIP-gedeelte en de paddock opsneaken
Je komt daar nog verdomt fris over vergeleken met de anderen.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:15 schreef ultra_ivo het volgende:
Youtube video genomen in de stormnacht van LEL op de hoogste controle, Alston Outdoor Centre
quote:Op zondag 30 augustus 2009 02:01 schreef koeii het volgende:
[..]
Ik heb van de gelegenheid gebruik gemaakt om 22 gelletjes achterover te drukken. Redelijk genant wel.
De andere kwamen aan in de stormnacht (de meesten van hen waren 6 uur voor mij vertrokken). Ik wam in de vroege avond daarna aan. Tijdens de stormnacht zat ik een heel eind noordelijker.quote:Op zondag 30 augustus 2009 02:23 schreef No-P het volgende:
[..]
Je komt daar nog verdomt fris over vergeleken met de anderen.
Als het speciaal een shirt was voor de tourtocht dan wil het niet dragen als ik de tocht niet zelf rij, dus dan is het niet zo erg dat iik het niet kon vindenquote:Op zondag 30 augustus 2009 13:18 schreef marcodej het volgende:
Dat Vuelta-shirt heb ik zien hangen in de TT-Hall, waar de toerrijders verzamelden.
Ook @Drass: dat soort shirts zie je vaak vroeg of laat wel in de uitverkoop. Bijv. bij probikekit.com was de Finse trui op een gegeven moment rond de 20-25 pond. Zo goedkoop is-ie nu niet, maar bij Trikotexpress.de kost-ie 39,95. Als ze eenmaal uitverkocht zijn ben je aangewezen op Ebay (wat sowieso natuurlijk een goede bron is).quote:Op zondag 30 augustus 2009 13:08 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Ze hadden trouwens wel het FDJ shirt als Finse kampioesnschapstrui...DRASS maar even ge PM'd mischien als hij langs gaat in Emmen, of morgen naar de start kan komen staan ze er mischien weer met die shirtjes tent.
ik ook!quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 22:03 schreef Zelva het volgende:
[..]
Ja, daar ben ik het helemaal mee eens.
Daar heb ik al een suggestie voor gedaan voor de OP, www.audax.uk.netquote:Op zondag 30 augustus 2009 21:17 schreef jakkop het volgende:
Ultra-ivo, weet jij iets over toertochten in de UK?
Die ongeveer tussen veenendaal en wageningen? Laatst ook verkend, echt tof iddquote:Op zondag 30 augustus 2009 16:07 schreef cyclechick het volgende:
omdat het vandaag redelijk fris is, kon ik voor het eerst strak in het pak de weg op: broek EN shirt (lange mouw) van de club. fijn rondje van 90 km gemaakt, de defensieweg ook nog gedaan, dat is echt een leuk weggetje!
Voor mij niet. Ik ga zondag naar de staalmeet van het fietsforum, ergens aan de kanten van Utrecht. Dat is zo goed als buitenland voor mequote:
Haha, het is natuurlijk ook maar relatief.quote:Op maandag 31 augustus 2009 23:02 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Voor mij niet. Ik ga zondag naar de staalmeet van het fietsforum, ergens aan de kanten van Utrecht. Dat is zo goed als buitenland voor me
Ik ga er binnenkort ook een aanschaffen, dus nog geen ervaring ermee. Wel een tip: gebruik de speciale band die er voor te krijgen is - het apparaat eet je gewone banden op.quote:Op dinsdag 1 september 2009 14:42 schreef Ericr het volgende:
Gekocht voor de wintermaanden. Nog ervaringen met zo'n fietstrainer?
Dit is overigens een fluidtrainer, vliegwiel draait in een vloeistof dus. Daardoor zou de weerstand het meeste overeen moeten komen met de weerstand op de weg.
Weet wel dat fietsen zonder luchtweerstand een enorme warmteontwikkeling teweeg brengt, waardoor je werkelijk leeg zweet! Reden waarom ik 'm zelden gebruik voor training. Wel goed voor de souplesse.quote:Op dinsdag 1 september 2009 14:42 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]
Gekocht voor de wintermaanden. Nog ervaringen met zo'n fietstrainer?
Dit is overigens een fluidtrainer, vliegwiel draait in een vloeistof dus. Daardoor zou de weerstand het meeste overeen moeten komen met de weerstand op de weg.
Foto's staan online, tikkie duur. http://www.sportograf.de/nl/shop/search/619/810quote:Op maandag 31 augustus 2009 10:27 schreef Superher0 het volgende:
Heb ook de Vuelta gereden en ondanks dat ik koud was en niet echt zin had om hard te gaan rijden en ook niet echt voluit reed wel het rondje in 7 minuut en 2 seconden gereden. 39,2km/u gemid. Kon niet echt sneller want er reden zoveel mensen op die geen bochten konden nemen!
De bewegwijzering was super, goed geregeld. Viel me alleen op dat de eerste gedeelte van de toertocht over de wegen gingen en niet gebruik gemaakt werd van fietspaden maar dat in het tweede gedeelte van de tocht men wel hierover ging rijden. En met zoveel man die niet echt kunnen fietsen over zo'n klein paadje. Het ging maar net goed.
3 keer flink nat geregend maar ook weer snel opgedroogd gelukkig. Op het eind wat tempo gereden maar voor de rest mooi genoten van de omgeving. Ondanks het vlakke land een mooi gebied.
Ik heb ook een indoor roeimachine, daar heb je ook geen luchtweerstand of wind natuurlijk. Indoortrainen op zich heb ik niet zoveel problemen mee. Indoor fietsen heb ik alleen weinig gedaan, meestal deed ik in de winter andere sporten of ging ik mountainbiken.quote:Op dinsdag 1 september 2009 15:58 schreef horstjan het volgende:
[..]
Weet wel dat fietsen zonder luchtweerstand een enorme warmteontwikkeling teweeg brengt, waardoor je werkelijk leeg zweet! Reden waarom ik 'm zelden gebruik voor training. Wel goed voor de souplesse.
Heb een Continental UltraSport Home Trainer band aangeschaft, wel 1 van de duurdere indoorbanden maar heb goede ervaringen met Conti-banden.quote:Op dinsdag 1 september 2009 14:51 schreef FerreroNutella het volgende:
[..]
Ik ga er binnenkort ook een aanschaffen, dus nog geen ervaring ermee. Wel een tip: gebruik de speciale band die er voor te krijgen is - het apparaat eet je gewone banden op.
Die was dan wel op zn plaat gegaanquote:Op dinsdag 1 september 2009 16:14 schreef Superher0 het volgende:
[..]
Foto's staan online, tikkie duur. http://www.sportograf.de/nl/shop/search/619/810
Begreep dat de langzaamste prof 6m55s erover deed. ik was maar 7 seconden langzamer en dat koud en met al die prutsers op de baan. Maar een licentie aanschaffen!
Snap ook niet dat ze jou nog geen contract hebben aangeboden. Je rijdt wel erg snel en goed met al die gem die hier voorbij komenquote:Op dinsdag 1 september 2009 16:14 schreef Superher0 het volgende:
[..]
Foto's staan online, tikkie duur. http://www.sportograf.de/nl/shop/search/619/810
Begreep dat de langzaamste prof 6m55s erover deed. ik was maar 7 seconden langzamer en dat koud en met al die prutsers op de baan. Maar een licentie aanschaffen!
Volgens mij is de proloog enkele honderden meter langer dan ons rondje op het circuit.quote:Op dinsdag 1 september 2009 16:14 schreef Superher0 het volgende:
[..]
Foto's staan online, tikkie duur. http://www.sportograf.de/nl/shop/search/619/810
Begreep dat de langzaamste prof 6m55s erover deed. ik was maar 7 seconden langzamer en dat koud en met al die prutsers op de baan. Maar een licentie aanschaffen!
]http://www.sportograf.de/nl/shop/search/619/810[/quote][/url]quote:Op dinsdag 1 september 2009 16:14 schreef Superher0 het volgende:
[..]
Foto's staan online, tikkie duur. [url=http://www.sportograf.de/nl/shop/search/619/810
Ventilator voor je neus.quote:Op dinsdag 1 september 2009 15:58 schreef horstjan het volgende:
[..]
Weet wel dat fietsen zonder luchtweerstand een enorme warmteontwikkeling teweeg brengt, waardoor je werkelijk leeg zweet! Reden waarom ik 'm zelden gebruik voor training. Wel goed voor de souplesse.
Bedoeling was om gisteren met een wielervereniging op een competitieavond mee te fietsen maar is er neit van gekomen. Jammer genoeg. En om eerlijk te zijn ben ik niet zo denderend goed hoor. Ik moet mijn techniek flink verbeteren en het moet wel leuk blijven. Ht blijft natuurlijk leuk om jezelf te vergelijken met profs.quote:Op dinsdag 1 september 2009 19:26 schreef dutch_cyclist het volgende:
[..]
Snap ook niet dat ze jou nog geen contract hebben aangeboden. Je rijdt wel erg snel en goed met al die gem die hier voorbij komen
In de bochten kon ik echt niet hard rijden door de drukte maar zo'n circuit is gelukkig best wel breed. Maar ik heb zeker meer dan tien seconden laten liggen hierdoor. Volgens mij scheelt het niet zo veel. Wij deden een echt volle ronde. Vanuit de pitstraat op het parkours, wel met "vliegende start".quote:Op dinsdag 1 september 2009 20:07 schreef FredWielergek het volgende:
[..]
Volgens mij is de proloog enkele honderden meter langer dan ons rondje op het circuit.
I snap eigenlijk niet dat je zo hard kan fietsen met al die mensen op de weg, is dat wel zo veilig?
Ow dat wist ik niet. Hoe lang heeft de langzaamste er over gedaan, zonder op zijn plaat te gaan? Maar het blijft gewoon leuk om dezelfde stuk te rijden met meting.quote:
Probleem is dat de uitbaters van de kroegen natte klanten niet graag accepteren.quote:Op zaterdag 5 september 2009 00:13 schreef Tommeke het volgende:
Wat overdreven zeg, spatborden. In de winter moet je maar accepteren dat je nat/vies wordt als je in het wiel van iemand anders zit
Ach so.quote:Op zaterdag 5 september 2009 06:22 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Probleem is dat de uitbaters van de kroegen natte klanten niet graag accepteren.
quote:Op zaterdag 5 september 2009 00:13 schreef Tommeke het volgende:
Wat overdreven zeg, spatborden. In de winter moet je maar accepteren dat je nat/vies wordt als je in het wiel van iemand anders zit
quote:Op zaterdag 5 september 2009 10:37 schreef Tommeke het volgende:
Wat ben ik eigenlijk een mietje
Heb besloten vandaag ivm het kutweer niet met de club te trainen, maar morgen ff alleen.
Ik weet hetquote:
Leuk zeg zo'n warm welkom! Hoeveel km had je nu ongeveer gefietst en in welke streek zit je eigenlijk?quote:Op zaterdag 5 september 2009 13:43 schreef jakkop het volgende:
W00tw00tw00000t!
.......................
Als iemand zo'n arrogant als zij deed doet dan ga ik echt niet netjes vragen of ze opzij wilt gaan, ze had geen enkele reden om daar te lopen.quote:Op zaterdag 5 september 2009 14:49 schreef jakkop het volgende:
Op die manier maak je de haat alleen maar groter. Ze had natuurlijk aan de kant moeten gaan, maar als je afgeremd had en had gevraagd of ze aan de kant wil gaan omdat fietspad etc., dan krijgt ze meteen al een beter beeld van wielrenners.
Snel genoeg om mij van tientallen meters te zien en rustig midden op het fietspad door te blijven lopen?quote:Op zaterdag 5 september 2009 15:07 schreef jakkop het volgende:
25 km/h is voor een wielrenner misschien een rustig tempo, maar als je loopt is dat angstaanjagend snel.
Zoals ik al zei, ze had aan de kant moeten gaan.quote:Op zaterdag 5 september 2009 16:31 schreef Kadooosh het volgende:
[..]
Snel genoeg om mij van tientallen meters te zien en rustig midden op het fietspad door te blijven lopen?
Top prestatie man!quote:Op zondag 6 september 2009 12:18 schreef ursel het volgende:
Zo terug van Frankrijk
Alpe D'Huez 1.15 (dorp), 1.21 (officiële finish)
Telegraph 0.58
Galibier 2.02 Niet onder de 2 uur gehouden![]()
Het was er nog goed warm. Bij het begin van de Galibier gaf de teller 38 graden aan.
Verder tot en met woensdag toch gauw richting de 30 graden gehad.
Nu maar eens focussen hoe we de winter door gaan komen![]()
Wat zeiden ze?quote:Op zondag 6 september 2009 20:50 schreef FJD het volgende:
twee spaken gesproken
Knakquote:
Das balenquote:Op zondag 6 september 2009 20:50 schreef FJD het volgende:
Iemand een goede tip voor een rijwielhandel in Rotterdam? Vandaag schakelen naar lichtste versnelling maar blijkbaar had m'n derailleur een tikkie gehad tijdens de terugreis in de bus van vorige week. Vol in m'n wiel, twee spaken gebroken, velg krom getrokken en ik kon met de trein terug naar huis
Allang blij dat t geen ongeluk opleverde. Opeens blokkeert je achterwiel en kun je geen kant meer op. Met wat minder fortuin ga je onderuit net als er een auto voorbij komt. Nu ist alleen materiaal schade.quote:
Ik zou er niet op wachten. Zeg nooit nooit, over een paar jaar heb ik vast weer andere interesses maar op dit moment boeit het me weinig.quote:Wanneer kom je weer in POL? Ik mis je felheid een beetje![]()
Was vast erg schrikkenquote:Op zondag 6 september 2009 22:43 schreef FJD het volgende:
[..]
Allang blij dat t geen ongeluk opleverde. Opeens blokkeert je achterwiel en kun je geen kant meer op. Met wat minder fortuin ga je onderuit net als er een auto voorbij komt. Nu ist alleen materiaal schade.
[..]
Ach POL zelf heeft ook ups and downs..... Nou hoe dan ook, je bijdragen mag ik wel..... Dus kijk maarquote:Ik zou er niet op wachten. Zeg nooit nooit, over een paar jaar heb ik vast weer andere interesses maar op dit moment boeit het me weinig.
Geweldig idd, die oldskool fietsenquote:Op zondag 6 september 2009 20:04 schreef ultra_ivo het volgende:
Vandaag een lekker ritje gemaakt op een meet van het fiets forum. Een speciale staalmeet. Schitterend om alle oude klassieke merken uit een vervlogen tijdperk weer om me heen te zien. Een vlak ritje met een groep is toch goed voor het zelfvertrouwen. Hier hal ik een gemiddelde van 28 over 90km gewoon nooit. Nu ging het makkelijk.
Heerlijk idd, jij bent een beetje een tempobeul bergop á la Jan Ullrich?quote:Op maandag 7 september 2009 00:25 schreef cyclechick het volgende:
weekendje ardennen was eigenlijk een weekendje limburg![]()
maar weer thuis nu en ik moet een schokkende mededeling/bekenning doen, waarvan ik niet had verwacht dat ik het ooit nog zou zeggen: klimmen is best leuk... vooral de wat minder steile/geleidelijkere klimmetjes (3 landenpunt, camerig etc) gingen best lekker!
quote:Op maandag 7 september 2009 00:25 schreef cyclechick het volgende:
weekendje ardennen was eigenlijk een weekendje limburg![]()
maar weer thuis nu en ik moet een schokkende mededeling/bekenning doen, waarvan ik niet had verwacht dat ik het ooit nog zou zeggen: klimmen is best leuk... vooral de wat minder steile/geleidelijkere klimmetjes (3 landenpunt, camerig etc) gingen best lekker!
Goede tijden Ursel! Alp d'Huez net wat sneller gedaan dan ik het deed. Maar ja in Nijmegen reed je ook al makkelijker bergop.quote:Op zondag 6 september 2009 12:18 schreef ursel het volgende:
Zo terug van Frankrijk
Alpe D'Huez 1.15 (dorp), 1.21 (officiële finish)
Telegraph 0.58
Galibier 2.02 Niet onder de 2 uur gehouden![]()
Het was er nog goed warm. Bij het begin van de Galibier gaf de teller 38 graden aan.
Verder tot en met woensdag toch gauw richting de 30 graden gehad.
Nu maar eens focussen hoe we de winter door gaan komen![]()
Ik weet niet hoe Jan Ullrich bergop fietst, maar tempo is er niet echt bij hoor, bij mijquote:Op maandag 7 september 2009 00:51 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Geweldig idd, die oldskool fietsen
[..]
Heerlijk idd, jij bent een beetje een tempobeul bergop á la Jan Ullrich?
Morgen ga ik clubkleding halen en lekker toeren, heb geen college
dat is echt relaxed zeg, dat je die zomaar hebt gekregen!quote:Op maandag 7 september 2009 11:16 schreef jakkop het volgende:
Ik heb schoenen+pedalen gekregen van een dude die bij het British Cycling Team werkt.
Ja nogal! Zijn tweedehands, maar nog heel erg goed.quote:Op maandag 7 september 2009 11:58 schreef cyclechick het volgende:
[..]
dat is echt relaxed zeg, dat je die zomaar hebt gekregen!
Jan Ullrich hield altijd van een strak tempo volgens mijquote:Op maandag 7 september 2009 11:58 schreef cyclechick het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe Jan Ullrich bergop fietst, maar tempo is er niet echt bij hoor, bij mijmaar de klim bij het 3 landenpunt ging wel best snel voor mijn doen en er was ergens anders nog een klimmetje waarbij de 2 enige jongens van onze groep even pijn hebben geleden en op hun buitenblad moesten om mij in te halen
Maar verder ging het op een slakkentempo omhoog
![]()
Leuk, met een clubje meetrainen!! Ik sla de training van vanavond even over denk ikhebben jullie ook een leuk pakje, mooie kleuren?
Thnxquote:Op maandag 7 september 2009 13:29 schreef jakkop het volgende:
Is wel een tof pakkie. Hier rijden er relatief weinig in clubkleding, wat wel jammer is, omdat het ook best mooie kleren zijn. Een aantal rijden er wel in, een aantal in een pro-pak, en de helft ongeveer in teamloze kleding.
jep, en heb tot nu toe alleen shirt lange mouwen en een korte broek aan clubkleding, maar over 2 weken ook lange broek en shirt korte mouwen, dus dan kan ik geheel in stijlquote:Fietste jij nou ook bij 'n club?
Leuke vakantie gehad??quote:Op maandag 7 september 2009 12:17 schreef Gripper het volgende:
Zo!
Ik ben dr weer. 4 weken vakantie (ijsland) en al die tijd geen fiets aangeraakt. Met het mooie weer de komende week en nog net voldoende lang licht snel weer op de fiets stappen, de scheiding tussen wit en bruin op mn armen en benen is al bijna vervaagd
Thnxquote:Op maandag 7 september 2009 13:34 schreef cyclechick het volgende:
[..]
jep, en heb tot nu toe alleen shirt lange mouwen en een korte broek aan clubkleding, maar over 2 weken ook lange broek en shirt korte mouwen, dus dan kan ik geheel in stijl
leuke outfit, mooi pakje!
Wunderbar!quote:
Zeker! Best een grote club, 400 man, maar bijna iedereen kent elkaar wel. Gezellig om halverwege een blikje cola te drinken met hele club.quote:Op maandag 7 september 2009 13:31 schreef Tommeke het volgende:
Relaxed trouwens dat je die schoenen + pedaaltjes kreeg, aardige lui daar zeker?
Leuk!quote:Op maandag 7 september 2009 16:11 schreef jakkop het volgende:
[..]
Zeker! Best een grote club, 400 man, maar bijna iedereen kent elkaar wel. Gezellig om halverwege een blikje cola te drinken met hele club.
Als je met 400 man een café binnenstapt, heeft de uitbater meteen een goede dagquote:Op maandag 7 september 2009 16:11 schreef jakkop het volgende:
[..]
Zeker! Best een grote club, 400 man, maar bijna iedereen kent elkaar wel. Gezellig om halverwege een blikje cola te drinken met hele club.
Denk 't wel!quote:Op maandag 7 september 2009 21:16 schreef Asylumnator het volgende:
Ik lees nu al een tijdje jullie topics mee en besluit me ook maar eens in de discussies te gaan mengen.
Zelf kom ik uit Zuid=Limburg en fiets nu mijn tweede seizoen. Dit seizoen zo'n 2000 km aan Limburgs Heuvelland op de teller. Kan ik zo een beetje mee hier?
quote:Op maandag 7 september 2009 21:22 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Als je met 400 man een café binnenstapt, heeft de uitbater meteen een goede dag![]()
Mits het past natuurlijk...
Dat is niet altijd een luxequote:Op maandag 7 september 2009 22:10 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Veel mensen hier hebben niet echt de luxe van heuvels in de buurt!
Giant SCR2, instapmodelletje van vorig jaar. Tiagra afgemonteerd. De triple heb ik hier nogal eens nodigquote:Op maandag 7 september 2009 22:10 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Denk 't wel!
Veel mensen hier hebben niet echt de luxe van heuvels in de buurt!
Wat voor fiets heb je?
Dat is zoquote:
Leuke fiets, ik ben altijd wel gecharmeerd van Giant!quote:Op maandag 7 september 2009 22:25 schreef Asylumnator het volgende:
[..]
Giant SCR2, instapmodelletje van vorig jaar. Tiagra afgemonteerd. De triple heb ik hier nogal eens nodig
Eindelijk zie je het licht. Klimmen is het mooiste wat er isquote:Op maandag 7 september 2009 00:25 schreef cyclechick het volgende:
weekendje ardennen was eigenlijk een weekendje limburg![]()
maar weer thuis nu en ik moet een schokkende mededeling/bekenning doen, waarvan ik niet had verwacht dat ik het ooit nog zou zeggen: klimmen is best leuk... vooral de wat minder steile/geleidelijkere klimmetjes (3 landenpunt, camerig etc) gingen best lekker!
gewoon even in diesel leggen.quote:Op dinsdag 8 september 2009 15:51 schreef Greatmarked het volgende:
Ik heb jullie hulp nodig! Ben een poosje geleden begonnen met fietsen en mijn fiets is ontzettend smerig geworden na de vuelta (erg cool trouwens!).
Nu moet ik vooral mijn ketting goed schoonmaken en vroeg ik me af hoe ik dit het beste kan doen.. Is het verstandig om de kettingreiniger + spul aan te schaffen op http://www.bikeshopper.nl/373-kettingreiniger ? Of is het ergens anders goedkoper te verkrijgen (mede ivm de 5 euro verzendkosten)?
waar kom jij dan vandaan precies? in berg en dan/beek, waar ik woonquote:Op dinsdag 8 september 2009 01:03 schreef No-P het volgende:
Ik ga morgen ook weer even een klimtochtje maken. Ik denk dat ik vertrouwd in Berg en Dal en omstreken ga rijden. Weet iemand nog meer heuvels die vanuit Nijmegen redelijk snel te bereiken zijn. Posbank is vanuit hier wel makkelijk te bereiken en daar ben ik ook wel eens geweest, maar is er niet iets uitdagenders net over de grens of boven in limburg.
Dat heb ik ook, maar dan met high-end speakersquote:Op dinsdag 8 september 2009 19:37 schreef FJD het volgende:
Met een beetje geluk is m'n fiets voor t weekend weer klaarStonden paar mooie kwijlbakkies bij Wielerstudio zeg
Mijn vraag is waarom er een subtopic wielrennen is, en niet 2wielersport bijvoorbeeldquote:Op woensdag 9 september 2009 00:16 schreef jakkop het volgende:
Jammer dattie wel op zn muil ging.![]()
Maar waarom niet? Tsja, dit topic heet niet Recreatief Mountainbiken he?
quote:Op woensdag 9 september 2009 00:21 schreef jakkop het volgende:
Omdat er dusdanig veel interesse in wielrennen is (recreatief en pro) dat het een sub-subforum waard is. Maar ook voor de mountainbikers is er een topic: [Centraal] Mountainbike Topic #13 Het seizoen is begonnen.
Ik heb ook teveel bejaarden moeten ontwijken vandaag in noord-Drenthequote:Op dinsdag 8 september 2009 17:34 schreef Goldmund het volgende:
Vandaag de lf9b route gefietst van Meppel naar Groningen. Was voor het eerst dit seizoen dat ik meer dan 60 km heb gereden. Was 90 in totaal. Leuk door de bossen, wel veel smalle schelpenpaadjes dus af en toe wel wat uitkijken met al die bejaarden op de fiets in Drenthe. Ben nu echt kapot. Je merkt dan wel dat je weken niet getraind hebt.
Toen ik overstapte op Look merkte ik ook pas hoe groot het verschil is met spd!quote:Op dinsdag 8 september 2009 20:12 schreef jpjedi het volgende:
Zo eerste keer 31 in het uur gereden op onze korte route van 30km. Leuk om te ervaren dat je jezelf blijft verbeteren.Morgen wat grotere afstand om maximaal gebruik te maken van het nazomer weer.
![]()
Mountainbike vrijdag ophalen bij Hopmans, het is een TREK 8000 geworden.Dus we kunnen de boel op peil houden met het mindere weer. De SPD pedaaltjes gaan op de MTB en voor de racefiets hebben we nu SPD-SL. Mooi carbon schoenen uit de opruiming bij Hopmans erbij en we zijn helemaal gesteld. Nooit gedacht dat dat SPD-SL zoveel beter aanvoelt dan dat SPD.
![]()
Wanneer kun je het beste voor Limburgs mooiste inschrijven? We willen met een groepje gaan en ik heb geen idee of er een run is op het aantal startplekken?
ik heb me ingeschreven voor de 140 kmquote:Op dinsdag 8 september 2009 17:28 schreef Superher0 het volgende:
Gaan er trouwens nog mensen van dit forum naar de Dam tot Dam Classic op de 19de?
Is het een idee om met mensen van dit forum af te spreken en gezamenlijk op te fietsen? Ik roep maar wat in het wilde weg ;-)quote:Op woensdag 9 september 2009 10:02 schreef cyclechick het volgende:
[..]
ik heb me ingeschreven voor de 140 km
lijkt me gezellig!quote:Op woensdag 9 september 2009 12:30 schreef Superher0 het volgende:
[..]
Is het een idee om met mensen van dit forum af te spreken en gezamenlijk op te fietsen? Ik roep maar wat in het wilde weg ;-)
Heb Ultegra pedalen, maar denk dat het systeem het zelfde is. Systeem is eigenlijk heel makkelijk. Probeer eerst de voorkant van je plaatje op het voorste deel van de pedaal te zetten. Dan zet je wat druk op de achterkant en dan zou die zo moeten inklikken. Maak eigenlijk gewoon een soort van rollende beweging vanaf je tenen tot aan je hak.quote:Op woensdag 9 september 2009 20:39 schreef jakkop het volgende:
Okee, noobie-vraagWat is het idee achter inklikken? Ik heb Time-pedalen, en ben er mee aan t oefenen, en gaat nog een beetje lastig. Het duurt nogal lang voordat ik em er in klik, er uit gaat altijd meteen goed. Maar is er een bepaalde standaard-beweging die je moet maken, of is het gewoon hard duwen en wrikken?
Die was toch vorige week?quote:Op woensdag 9 september 2009 22:03 schreef ultra_ivo het volgende:
Alternatief is 'les Monts de Flandres' vanuit Lille,
Ik bedoel de toertocht van de URFA uit Lille.quote:Op woensdag 9 september 2009 22:05 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Die was toch vorige week?
Althans: Le route des Monts, daags na de Laurent Desbiens, beide onderdeel van de Le'Chti Biketour. Of doen ze deze week alweer een tocht daar over hetzelfde parkoers?
Vorige week was daar ook al de Lotto-cyclingtour die gedeeltelijk over hetzelfde parkoers ging als de Laurent Desbiens. Druk met tochten daar dan
Route des Monts was ook een toertocht, zondag 30 augustus, over o.a. de Kemmelberg.quote:Op woensdag 9 september 2009 22:14 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Ik bedoel de toertocht van de URFA uit Lille.
Gemiddelde zegt weinig tot niets; veel stoplichten, wind mee / tegen, constant in iemands wiel gezeten of in je eentje beuken.quote:Op donderdag 10 september 2009 14:04 schreef bananablues het volgende:
Gemiddelde van de hele rit was iets van 26km/u, nog wel wat laag vergeleken de anderen hier
Als ik het zo lees heeft hij alleen gereden en als hij bij de Maeslantkering heeft gereden stond er in ieder geval een behoorlijke noordwestelijke wind. Ken zijn parcours verder niet maar als je het slim aanpakt kan je door duinen en langs de waterweg een aardig stuk doorrijden zonder dat je gehinderd wordt door verkeer en verkeerslichten.quote:Op donderdag 10 september 2009 15:53 schreef FerreroNutella het volgende:
[..]
Gemiddelde zegt weinig tot niets; veel stoplichten, wind mee / tegen, constant in iemands wiel gezeten of in je eentje beuken.
Ik heb met mijn broer gereden, maar sinds hij ook net begonnen is en hij lang heeft gerookt en niets gedaan aan sport, ben ik het overgrote deel op kop geweest.quote:
Mooi rondje, is een gedeelte van de ronde die ik zelf enkele malen per week rijd. Vooral dat stuk langs de Maasdijk en waterweg dan. Soms pak ik dat stuk naar Schipluiden ook mee, zeker als het loeidruk in de duinen is en terug via Hoek van Holland dus geen optie is. Jouw ronde is in ieder geval redelijk verkeersvrij, daar valt goed op door te rijden.quote:Op donderdag 10 september 2009 16:31 schreef bananablues het volgende:
[..]
Ik heb met mijn broer gereden, maar sinds hij ook net begonnen is en hij lang heeft gerookt en niets gedaan aan sport, ben ik het overgrote deel op kop geweest.
Rondje was volgens deze route: http://www.afstandmeten.nl/index.php?id=299334
Langs de maas was overigens wel wind tegen... Sommige stukken waren met harde wind, maar heb ook stukken kunnen rijden met makkelijk 35km/u
Gemiddelde zegt misschien niet alles, maar iemand die 33km/u gemiddeld fietst fietst toch een stuk harder dan iemand die 26km/u gemiddeld fietst, imo. Op elk rondje heb je sowieso stukken wind mee en wind tegen...
Overigens, misschien een betere maatstaaf: mijn hartslag was gemiddeld 128 bpm. Volgens mij is dat wel laag :x
jpjedi post deze ook net in t andere topic, echt geniaalquote:Op donderdag 10 september 2009 17:16 schreef Sheepcidus het volgende:
Was deze hier al voorbij gekomen?
Het was inderdaad een leuk rondje! Ik ben van plan binnenkort wel wat verder langs de kust en in de duinen te fietsen naar Den Haag, maar dan wordt het al gauw een erg grote rondequote:Op donderdag 10 september 2009 18:26 schreef Ericr het volgende:
[..]
Mooi rondje, is een gedeelte van de ronde die ik zelf enkele malen per week rijd. Vooral dat stuk langs de Maasdijk en waterweg dan. Soms pak ik dat stuk naar Schipluiden ook mee, zeker als het loeidruk in de duinen is en terug via Hoek van Holland dus geen optie is. Jouw ronde is in ieder geval redelijk verkeersvrij, daar valt goed op door te rijden.
128 bpm is vrij laag als gemiddelde, je gemiddelde fietsnelheid kan nog aardig omhoog lijkt me.
Ligt een acceptabele weg vanaf Hoek v Holland naar Den Haag. Zitten een paar minder goede stukken tussen maar ook wel een aantal erg lekkere stukken. Toch wordt het pas echt lekker als je over Den Haag heen gaat richting Katwijk en Zandvoort. Dat is 80km lang strak asfalt door de duinen. Ik geloof dat je welgeteld 4x in de ankers moet, 2x voor een bocht en 2x voor een kruisende autoweg. Echt geweldigquote:Op donderdag 10 september 2009 18:40 schreef bananablues het volgende:
Het was inderdaad een leuk rondje! Ik ben van plan binnenkort wel wat verder langs de kust en in de duinen te fietsen naar Den Haag, maar dan wordt het al gauw een erg grote rondeIn ieder geval ga ik binnenkort even de duinen verkennen daar. Weet je een goede weg daar? Of is het gewoon zo dicht mogelijk in de duinen blijven?
Je kan bij Hoek van Holland de duinen in en dan is het bijna 12 km een weg zonder veel kruisingen richting Kijkduin. Als je vanaf Den Haag dan terug naar Delft wil moet je wel een stuk langs Den Haag zelf via het fietspad rijden. Veel alternatieven zijn er niet als je eenmaal bij Kijkduin bent.quote:Op donderdag 10 september 2009 18:40 schreef bananablues het volgende:
[..]
Het was inderdaad een leuk rondje! Ik ben van plan binnenkort wel wat verder langs de kust en in de duinen te fietsen naar Den Haag, maar dan wordt het al gauw een erg grote rondeIn ieder geval ga ik binnenkort even de duinen verkennen daar. Weet je een goede weg daar? Of is het gewoon zo dicht mogelijk in de duinen blijven?
eensch met DC: als je er nog wel last van hebt (ook al is het maar een beetje) is het niet verstandig om te gaan forceren. Zo belangrijk is de D-D niet en als je graag nog een keer die afstand wil fietsen, organiseren we gewoon nog een meetquote:Op donderdag 10 september 2009 20:27 schreef Captain_Fabulous het volgende:
ik zit nu al twee weken stil, en het is bijna weg...volgens mijn berekening ben ik 1 of 2 dagen ervoor pijnvrij...zijn er geen wielren wonder middeltjes om het te versnellen? Legaale dan
quote:Op donderdag 10 september 2009 20:39 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Julie hebben natuurlijk gelijk...maar nummer 345...en dan bij de 30 km afslag al d'r af omdat het pijn doet...grrrrrr! Ik hoop dat het op tijd bijtrekt.
Hoe voelt dat precies?quote:Op donderdag 10 september 2009 20:44 schreef Snuf. het volgende:
Ik weet niet of je er verstandig aan doet om door te gaan als je pijn hebt.
Ik heb ook eens vocht in mijn knie gehad en ik ging toch tennissen, nou dat heb ik gewetenIk heb er nog best lang last van gehad.
een baker's cyste?quote:Op donderdag 10 september 2009 21:51 schreef FJD het volgende:
[..]
Hoe voelt dat precies?
Ik heb nu last van m'n knieen wat ik heb opgelopen met hardlopen (te snel, te lang gelopen). Als ik gewoon wat loop dan voel ik t bijna nooit echt maar als ik probeer om met gewicht door m'n knie te buigen dan voelt t alsof er ergens vanuit m'n knieschijf oid iets in m'n benen priktMet fietsen nergens last van maar zou toch liever weer gaan hardlopen.
Naar wat ik lees komt ie in veel gevallen aan de achterkant eruit en dat is het zeker niet. T lijkt ook eerder int bot/kraakbeen te zitten. Twijfel even of ik er mee naar een sportarts zal gaan. Consult hier kost 75,-quote:Op donderdag 10 september 2009 22:17 schreef dutch_cyclist het volgende:
een baker's cyste?
En dat is niet leuk, kan ik je vertellen. Loop er al 4 jaar mee.quote:Op donderdag 10 september 2009 22:41 schreef No-P het volgende:
Zou een patellofemoraal pijnsyndroom kunnen zijn. Vaak ontstaan er dan pijnklachten bij en na hardlopen of traplopen. Oorzaak van de pijn is dan vaak beschadiging van het kraakbeen en dan lijkt mij een consult bij een huisarts of sportarts wel op zijn plaats.
Maar ik ben geen arts!!
Wat maakt die ene wedstrijd nou uit - je knie heb je nog langer nodig.quote:Op donderdag 10 september 2009 20:39 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Julie hebben natuurlijk gelijk...maar nummer 345...en dan bij de 30 km afslag al d'r af omdat het pijn doet...grrrrrr! Ik hoop dat het op tijd bijtrekt.
Ik had nummer 25 bij de Amstel Gold Race.quote:Op donderdag 10 september 2009 20:39 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Julie hebben natuurlijk gelijk...maar nummer 345...en dan bij de 30 km afslag al d'r af omdat het pijn doet...grrrrrr! Ik hoop dat het op tijd bijtrekt.
Nou hoor ik die geluiden vaker over die gemiddelden.quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:53 schreef jakkop het volgende:
Net even een rondje gemaakt van 32 km. Met een dramatisch gemiddelde van 24 km/h, maar dat krijg je als je in de ochtendspits vertrekt.
Niet dus. Work workquote:Op donderdag 10 september 2009 21:28 schreef knep het volgende:
Zaterdag weer een mooie tocht rijden in de Eifel zoals het er nu uitziet.
Ik rij eerst bergop en op de terugweg bergaf.quote:Op zaterdag 12 september 2009 20:21 schreef BraveDribbel het volgende:
Houden jullie eigenlijk rekening met de windrichting als je een rondje gaat fietsen?(eerst tegenwind, dan wind mee terug) Of fiets je gewoon je gebruikelijke rondje in dezelfde richting?
Zelfde rondje in dezelfde richting. Begin liever met wind tegen eigenlijk maar gelukkig komt de wind ook vaak uit het zuid-westen. Zuidwestelijke richting is het begin van mijn ronde.quote:Op zaterdag 12 september 2009 20:21 schreef BraveDribbel het volgende:
Houden jullie eigenlijk rekening met de windrichting als je een rondje gaat fietsen?(eerst tegenwind, dan wind mee terug) Of fiets je gewoon je gebruikelijke rondje in dezelfde richting?
Ik wel. Niet heel specifiek maar als ik gewoon ergens int wilde weg naar toe fiets dan ga ik in het begin zo veel mogelijk tegen de wind in.quote:Op zaterdag 12 september 2009 20:21 schreef BraveDribbel het volgende:
Houden jullie eigenlijk rekening met de windrichting als je een rondje gaat fietsen?(eerst tegenwind, dan wind mee terug) Of fiets je gewoon je gebruikelijke rondje in dezelfde richting?
Bij mij vandaan kan het niet altijd, maar ik probeer altijd eerst tegen de wind in te gaanquote:Op zaterdag 12 september 2009 20:21 schreef BraveDribbel het volgende:
Houden jullie eigenlijk rekening met de windrichting als je een rondje gaat fietsen?(eerst tegenwind, dan wind mee terug) Of fiets je gewoon je gebruikelijke rondje in dezelfde richting?
Zoveel mogelijk wel. Alleen als ik de heuvels in wil, moet ik eerst richting oosten, dus dan heb ik meestal wind tegen op de terugweg.quote:Op zaterdag 12 september 2009 20:21 schreef BraveDribbel het volgende:
Houden jullie eigenlijk rekening met de windrichting als je een rondje gaat fietsen?(eerst tegenwind, dan wind mee terug) Of fiets je gewoon je gebruikelijke rondje in dezelfde richting?
Bedankt, die had ik inderdaad al gevonden in de openinigspost. Zeer handige site, maar ik bedoelde meer van, zitten daar nog aanraders tussen. Dam tot dam wordt veel gereden lees ik maar er zitten vast nog andere mooie tussen. Zal vanmiddag eens kijken welke ik eruit kies.quote:Op zondag 13 september 2009 07:36 schreef Wombcat het volgende:
http://www.ntfu.nl/Kalend(...)bid/352/Default.aspx
Hoe liep die route dan? Want ik woon daar wel in de buurt! Amerongse berg is in ieder geval bekend terrein.quote:Op zondag 13 september 2009 13:56 schreef cyclechick het volgende:
zo, net terug van de route "terug over de heuvelrug" . De route van 100 km gedaan, inclusief van en naar de start fietsen toch een mooie 130 op de teller. In die regen, en het is ook best koud, bah. maar toch even lekker gefietst, vooral hard over de dijk geknald, we besloten met ons groepje te laat dat we bij een ander groepje wilden aanhaken. Resultaat: de jongens sprintten keihard weg en hadden het gat in no time dicht, maar ik kwam tussen wal en schip in te hangen. Vond het te zonde van mijn moeite om me terug te laten zakken, dus uiteindelijk toch dicht kunnen rijden, met redelijk wat pijn en moeiteDaarna met 35 tot amerongen over de lekdijk.
Jammer dat we de amerongense berg van de vlakke kant opmoesten, stelde echt niks voor... verder leuke route!
Route op Google Earth checken en plaatsnamen op een briefje schrijvenquote:Op zondag 13 september 2009 22:24 schreef FJD het volgende:
Hoe fietst een ieder hier door onbekend gebied naar een bekend eindpunt?
Ik zou komend weekend naar omgeving Utrecht willen fietsen. Is dat een kwestie van zoveel mogelijk dorpjes onderweg onthouden en dan maar de fietspaden op goed geluk een beetje volgen? Heb al wel iets speling ingecalculeerd (80km autoweg dus toch van 110km) maar het moet ook weer niet t dubbele gaan worden en ik wil wel een beetje lekker door kunnen jakkeren natuurlijk.
Ik heb een tijdje terug van utrecht naar groningen gefietst, en had toen een lijstje met plaatsnamen gemaakt, maar uiteindelijk via de grote plaatsen (a'foort, zwolle, assen groningen) de fietsbordjes gevolgd. het is wel makkelijk als je even opschrijft wat de tussenliggende plaatsnamen zijn, zodat je weet welke kant je op moet als er ergens even geen bordje Utrecht isquote:Op zondag 13 september 2009 22:24 schreef FJD het volgende:
Hoe fietst een ieder hier door onbekend gebied naar een bekend eindpunt?
Ik zou komend weekend naar omgeving Utrecht willen fietsen. Is dat een kwestie van zoveel mogelijk dorpjes onderweg onthouden en dan maar de fietspaden op goed geluk een beetje volgen? Heb al wel iets speling ingecalculeerd (80km autoweg dus toch van 110km) maar het moet ook weer niet t dubbele gaan worden en ik wil wel een beetje lekker door kunnen jakkeren natuurlijk.
Ik heb zelf een paar weken geleden een nieuwe teller aangeschaft (Sigma Rox 9.0). Hier zit dan gelijk een hartslagmeter bij. Dit werkt voor mij ideaal. Gewoon lekker alles in 1 en eigenlijk alles zit er op. Als bonus de mogelijkheid om alle gegevens op je pc te zetten.quote:Op zondag 13 september 2009 21:01 schreef Greatmarked het volgende:
Ik ben vanplan om voor het fietsen een horloge te kopen met hartslagmeter, stopwatch e.d. erop.
Welke raden jullie aan? Zit zelf in de prijsklasse van 50/100 euro te denken.
Heb je dan zon bandje rond je borst ofzo?quote:Op zondag 13 september 2009 22:44 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Ik heb zelf een paar weken geleden een nieuwe teller aangeschaft (Sigma Rox 9.0). Hier zit dan gelijk een hartslagmeter bij. Dit werkt voor mij ideaal. Gewoon lekker alles in 1 en eigenlijk alles zit er op. Als bonus de mogelijkheid om alle gegevens op je pc te zetten.
Ik geef dan liever iets meer uit aan zo een totaalpakket voor het gemak. Wat mij betreft is dat wel echt aan te raden, het kostte wel rond de 200 euro. Er zijn ook goedkopere natuurlijk maar ik zou zeker naar zo iets kijken, niet een losse hartslagmeter. Uiteraard alleen als je het alleen bij het fietsen wilt gebruiken
Mja, dat dus.. Gewoon namen onthouden en de route globaal ff bekijkenquote:Op zondag 13 september 2009 22:24 schreef FJD het volgende:
Hoe fietst een ieder hier door onbekend gebied naar een bekend eindpunt?
Ik zou komend weekend naar omgeving Utrecht willen fietsen. Is dat een kwestie van zoveel mogelijk dorpjes onderweg onthouden en dan maar de fietspaden op goed geluk een beetje volgen? Heb al wel iets speling ingecalculeerd (80km autoweg dus toch van 110km) maar het moet ook weer niet t dubbele gaan worden en ik wil wel een beetje lekker door kunnen jakkeren natuurlijk.
Ik onthoud de plaatsen grofweg en als ik echt vast zit dan heb ik mijn gsm nog met navigatie. Maar vooral in België ken ik gelukkig de weg redelijk goed van mijn jaren als vertegenwoordiger.quote:Op zondag 13 september 2009 22:24 schreef FJD het volgende:
Hoe fietst een ieder hier door onbekend gebied naar een bekend eindpunt?
Ik zou komend weekend naar omgeving Utrecht willen fietsen. Is dat een kwestie van zoveel mogelijk dorpjes onderweg onthouden en dan maar de fietspaden op goed geluk een beetje volgen? Heb al wel iets speling ingecalculeerd (80km autoweg dus toch van 110km) maar het moet ook weer niet t dubbele gaan worden en ik wil wel een beetje lekker door kunnen jakkeren natuurlijk.
Langs de kust gereden zeker? Had het gisteren ook, no way dat het windkracht 3 a 4 langs de kust was gisteren.quote:Op zondag 13 september 2009 23:07 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Windkracht 3 vandaag, mn reet. Pokke terugweg gehad zo
..
Niet eens! Holterberg en omgeving (oosten des land)..quote:Op zondag 13 september 2009 23:12 schreef Ericr het volgende:
[..]
Langs de kust gereden zeker? Had het gisteren ook, no way dat het windkracht 3 a 4 langs de kust was gisteren.
quote:Op maandag 14 september 2009 09:02 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Bij elk van die LF knoopunten staat wel een kaartje...kun je altijd even kijken of je nog in de goede richting gaat. Nadeel van die Lf routes is wel, en zeker in het weekend, de hoeveelheid breeduit fietsende bejaarden die je ophouden en afsnijden.
Ik heb deze gisteren met een paar vrienden gefietst. Het was mijn eerste toertocht ooit en ben er erg over te spreken. Hebben de 115 km gereden, de route was erg goed uitgezet.quote:Op zondag 13 september 2009 07:28 schreef No-P het volgende:
Hier in Nijmegen is er een toertocht waar ik wel aan mee wilde doen. De via romana. Maar helaas heb ik een of ander feest.![]()
Iemand nog tips voor de komende weken qua toertochten in Nederland?
Klinkt goed! lekker veel km's er bij ook!quote:Op maandag 14 september 2009 13:17 schreef Superher0 het volgende:
Zo.. weekend in Limburg doorgebracht. Weer 285km in 2 dagen erbij. Zaterdag op mijn gemak een rondje gedaan, cauberg, gulpenerberg en wat heuvelachtig terrein naar Heerlen. 60km, rustig aan gepeddeld. Sparen voor zondag.
zondag de 220 van Boogie's Extreme gereden. Ging lekker. Nieuwe record op de cauberg gefietst. Na 217km in 2 minuten en 34 seconden omhoog geknald. Had erg goede benen, had sneller kunnen rijden maar we reden in een groepje. Betekende dus bovenaan wachten. Was wel telkens als 2de boven.
Qua weer was het triest! van 7 tot 12 in de miezerregen gereden. En ook niet echt warm gehad. Gelukkig op het eind van de dag beter.
Deze week een paar kleine tochtjes in de avond en dan zondag de 140km.
quote:Op maandag 14 september 2009 13:17 schreef Superher0 het volgende:
Zo.. weekend in Limburg doorgebracht. Weer 285km in 2 dagen erbij. Zaterdag op mijn gemak een rondje gedaan, cauberg, gulpenerberg en wat heuvelachtig terrein naar Heerlen. 60km, rustig aan gepeddeld. Sparen voor zondag.
zondag de 220 van Boogie's Extreme gereden. Ging lekker. Nieuwe record op de cauberg gefietst. Na 217km in 2 minuten en 34 seconden omhoog geknald. Had erg goede benen, had sneller kunnen rijden maar we reden in een groepje. Betekende dus bovenaan wachten. Was wel telkens als 2de boven.
Qua weer was het triest! van 7 tot 12 in de miezerregen gereden. En ook niet echt warm gehad. Gelukkig op het eind van de dag beter.
Deze week een paar kleine tochtjes in de avond en dan zondag de 140km.
je bent van harte welkom om in mijn wiel te zitten. Ben het wel gewend om op kop te rijden. Uiteraard tempo wat iedereen prettig vindt en vol kan houden. Het moet leuk blijven!quote:Op maandag 14 september 2009 14:34 schreef cyclechick het volgende:
Gaan we nog meeten, zondag bij de D-D? Ik wil wel in iemands wiel plakken hoor
Ach, ben wel wat gewend. Heb al een flink aantal tochten in regen en wind gereden. onder andere De Vuelta. Gewoon doorfietsen, dan blijf je lekker warm. Prettig is anders hoewel het op een bepaalde manier ook wel zijn charme heeft. Als je dan thuis komt en een lekkere warme douche kan nemen met een mok warme choco.quote:Op maandag 14 september 2009 14:55 schreef horstjan het volgende:
[..]
Ik was er ook, maar m'n maatjes vonden die regen maar niks, dus zijn we niet vertrokken
.Vandaag de schade ingehaald Haarlem-Scheveningen VV. Terug wind tegen.
Balen, maar sterkte met het herstel en het is waarschijnlijk wel slim om niet te starten.quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:47 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Nog steeds vocht en pijn in het gewricht...het zal hem dus waarschijnlijk niet worden voor de D tot D tenzij er een wondder geurt. Ik ga wel naar de start om te kijken en m'n al betaalde shirt op te halen, dus kan dan wel even een foto of wat schieten van de start van het Fok cycling teamkunnen de rijders dan plaatsen bij het verhaaltje over de tocht.
Heeft het zin om formeel af te zeggen op de dag zelf denken julie? Als ze een reserve lijst hebben kan iemand anders wel de tocht rijden, kan ik mischien iemand blij maken
Hoeveelste ben je geworden?quote:Op dinsdag 15 september 2009 18:02 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]
Ik bij de finish van de GKC.
Er was tijdmeting, maar het was een toertocht (en er waren verschillende tijdvakken waarin je kon starten), dus het zegt niet zoveel. Ik geloof ergens rond de 200e plaats ofzo, van de 700 deelnemers. Maar ergens een paar minuutjes korter of langer bij een ravitaillering en het scheelt een hoop plaatsen...quote:
Mwoah, toch best aardigquote:Op dinsdag 15 september 2009 19:10 schreef marcodej het volgende:
[..]
Er was tijdmeting, maar het was een toertocht (en er waren verschillende tijdvakken waarin je kon starten), dus het zegt niet zoveel. Ik geloof ergens rond de 200e plaats ofzo, van de 700 deelnemers. Maar ergens een paar minuutjes korter of langer bij een ravitaillering en het scheelt een hoop plaatsen...
Zoals je ziet was ik er ook best blij mee.quote:
Tot zolang het gaat probeer ik op zondagochtend te blijven fietsen. Maar als het echt koud en nat wordt of wanneer ik een keertje doordeweeks 's avonds wil fietsen ga ik of op een Tacx zitten of ik kan eventueel tegen gereduceerd tarief spinninglessen volgen. Dat heb ik nog nooit gedaan, dus afwachten of dat bevalt.quote:Op dinsdag 15 september 2009 23:50 schreef BraveDribbel het volgende:
Tot wanneer gaan jullie eigenlijk door met wielrennen in de wintermaanden? En stappen jullie dan over op de mountainbike om conditie op pijl te houden of op de sportschool of iets anders aan te raden?
Ga zelf denk ik spinninglessen volgen, maar weet niet of dat te vergelijken is (lijkt me zoiezo saaier dan buiten fietsen)
Mountainbiken!quote:Op dinsdag 15 september 2009 23:50 schreef BraveDribbel het volgende:
Tot wanneer gaan jullie eigenlijk door met wielrennen in de wintermaanden? En stappen jullie dan over op de mountainbike om conditie op pijl te houden of op de sportschool of iets anders aan te raden?
Ga zelf denk ik spinninglessen volgen, maar weet niet of dat te vergelijken is (lijkt me zoiezo saaier dan buiten fietsen)
Hoe gaat dat eigenlijk? Sprint training?quote:Op dinsdag 15 september 2009 23:17 schreef Tommeke het volgende:
Vandaag sprinttraining gehad voor het eerst.
Ben helemaal kapot, maar 't was wel kicken hoor!
Op een verlaten industrieterrein een rondje rijden.quote:Op woensdag 16 september 2009 00:00 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Hoe gaat dat eigenlijk? Sprint training?
Ik ga 't zelfde doen qua spinning en in de weekenden rustige duurtrainingen doen.quote:Op woensdag 16 september 2009 00:20 schreef No-P het volgende:
Ik twijfel nog of ik een tacx zou aanschaffen.
Ik kan op het sportcentrum van de universiteit gewoon meedoen met spinning. Dit is gratis (de sportkaart heb ik sowieso al) en er zijn elke dag lessen. Verder kan ik het compenseren met meer hardlopen en een cursus boksen.
Waarschijnlijk ga ik dus geen binnentrainer aanschaffen maar het niet fietsen compenseren met andere sporten.
bij sprinttraining ga je voor een korte periode maximaal, daarna heb je een pauze nodig (ik meen ergens tussen 2-3 min?) om actief te herstellen. Dit herhaal je verschillende keren.quote:Op woensdag 16 september 2009 00:00 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Hoe gaat dat eigenlijk? Sprint training?
dit is de laatste maand dat ik doordeweeks 's avonds train. Vanaf oktober zijn er in het weekend 's ochtends trainingen die ik wel wil proberen mee te doen (elke zaterdagochtend). Verder ga ik wat meer spinnen dan nu en ga ik denk ik ook maar weer eens beginnen met iets van krachttraining/bodypump. Oh en mountainbiken wil ik ook wel af en toe gaan doen, maar meer voor de leuk dan voor de vaste trainingsroutine!quote:Op dinsdag 15 september 2009 23:50 schreef BraveDribbel het volgende:
Tot wanneer gaan jullie eigenlijk door met wielrennen in de wintermaanden? En stappen jullie dan over op de mountainbike om conditie op pijl te houden of op de sportschool of iets anders aan te raden?
Ga zelf denk ik spinninglessen volgen, maar weet niet of dat te vergelijken is (lijkt me zoiezo saaier dan buiten fietsen)
Tot er pekel ligt of teveel regent, dat eerste houdt mijn fiets echt niet van. En dan gaat de fiets op de (nog aan te schaffen) tacx. Voor de rest zwem + hardloop ik nog.quote:Op dinsdag 15 september 2009 23:50 schreef BraveDribbel het volgende:
Tot wanneer gaan jullie eigenlijk door met wielrennen in de wintermaanden? En stappen jullie dan over op de mountainbike om conditie op pijl te houden of op de sportschool of iets anders aan te raden?
Ga zelf denk ik spinninglessen volgen, maar weet niet of dat te vergelijken is (lijkt me zoiezo saaier dan buiten fietsen)
Dat is toch gewoon intervaltraining?quote:Op woensdag 16 september 2009 10:12 schreef cyclechick het volgende:
[..]
bij sprinttraining ga je voor een korte periode maximaal, daarna heb je een pauze nodig (ik meen ergens tussen 2-3 min?) om actief te herstellen. Dit herhaal je verschillende keren.
Sprinttraining is uiteraard in een intervalvorm gegoten, maar nog intensiever dan intensieve intervallen. En ook korter. En volgens mij wil je ook volledig herstellen tussen de sprintjes door, terwijl je bij intensieve intervallen nou juist (oa) de zuurtolerantie traint, dus niet volledig herstelt tussendoor.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:44 schreef marcodej het volgende:
[..]
Dat is toch gewoon intervaltraining?
Ja dat is wel een handig stukje! ter hoogte van waar rijd je langs het kanaal? en aan welke kant van het water?quote:Op woensdag 16 september 2009 14:45 schreef FerreroNutella het volgende:
Zo, 2x 20'' langs het a'dam rijnkanaal gedaan. Eerste keer gem 29.7, tweede keer gem 40.4 - nu is de vraag aan de oplettende lezer welke keer ik wind tegen had
Was wel leuk, niet echt kruispunten of iets dergelijks, lekker rustig - kan je goed doorfietsen. En deze training kost niet zoveel tijd maar is wel (hoop ik) effectief.
Ik fiets adam straatweg af, tot dat je een brug over kan in Maarssen. Dan heb ik dus het spoor links van me, het kanaal rechts en fiets ik richting A'dam.quote:Op woensdag 16 september 2009 14:47 schreef cyclechick het volgende:
[..]
Ja dat is wel een handig stukje! ter hoogte van waar rijd je langs het kanaal? en aan welke kant van het water?
't Waait goed hard daar langs het kanaalquote:gemiddeld 40 is wel echt hoog zeg!!
oh dat is precies waar ik 'm ook fiets, als ik daar fietsquote:Op woensdag 16 september 2009 14:53 schreef FerreroNutella het volgende:
[..]
Ik fiets adam straatweg af, tot dat je een brug over kan in Maarssen. Dan heb ik dus het spoor links van me, het kanaal rechts en fiets ik richting A'dam.
[..]
't Waait goed hard daar langs het kanaal
Ik ga om 1630 weg uit kanalen eiland. Kunt een stukje meefietsen richting Wijk bij Duurstede als je wilt.quote:Op woensdag 16 september 2009 15:35 schreef cyclechick het volgende:
[..]
oh dat is precies waar ik 'm ook fiets, als ik daar fiets
nu twijfel ik; nu al fietsen en ook daar een stukje doen, of wachten tot vanavond en met de training mee (maar is snelle groep en weet niet of ik dat vanavond bij kan houden, hehe)
Ik ga waarschijnlijk met een toertje hier door Nijmegen meefietsen. Amsterdam is me te ver; al helemaal omdat ik zaterdag nog goed ga feesten en om 5 uur opstaan is me dan te vroeg. Veel plezier in ieder geval!quote:Op woensdag 16 september 2009 15:59 schreef Superher0 het volgende:
[..]
Ik ga om 1630 weg uit kanalen eiland. Kunt een stukje meefietsen richting Wijk bij Duurstede als je wilt.
Over het afspreken voor Zondag, ik zat te denken om 8 uur waar je de bordjes kunt halen. Ik zal mijn mobiel wel even doorspelen aan je. kun je mij bellen of ik bel jou. Gaan er trouwens nog meer mensen mee?
Heb van de week lange wielerkleding gekocht bij de Aldi. Heerlijk warm hoor!quote:Op woensdag 16 september 2009 19:31 schreef hetsjhokleek het volgende:
Wat dragen jullie eigenlijk als extra kleding in de wintermaanden. Op dit moment heb ik alleen twee shirtjes met korte mouwen en twee korte broeken maar ik zal dus dingen moeten bij kopen om warm te blijven tijdens het fietsen.
Waar zit je ergens op kanalen eiland dan?quote:Op woensdag 16 september 2009 15:59 schreef Superher0 het volgende:
[..]
Ik ga om 1630 weg uit kanalen eiland. Kunt een stukje meefietsen richting Wijk bij Duurstede als je wilt.
Over het afspreken voor Zondag, ik zat te denken om 8 uur waar je de bordjes kunt halen. Ik zal mijn mobiel wel even doorspelen aan je. kun je mij bellen of ik bel jou. Gaan er trouwens nog meer mensen mee?
Probeer je cadans hoog te houden. Anders verzuur je als een mallequote:Op woensdag 16 september 2009 21:13 schreef guitarguru het volgende:
[..]
Heb van de week lange wielerkleding gekocht bij de Aldi. Heerlijk warm hoor!![]()
Zojuist km. of 15 tegen de wind in gereden langs de Markermeerdijk bij Lelystad. Echt niet leuk meer zeg! Zakte soms helemaal af naar 15 km/u......Zal wel aan mij liggen, maar ik ga helemaal stuk op die rot winden hier in de buurt. Zo vind ik er weinig aan
![]()
Met storm in de rug wel okay natuurlijk. Rond de 40 per uur jakkeren.
Dito. Alleen van de broek vind ik jammer dat er geen teugels bij zitten, desondanks blijft de broek goed zitten.quote:Op woensdag 16 september 2009 21:13 schreef guitarguru het volgende:
[..]
Heb van de week lange wielerkleding gekocht bij de Aldi. Heerlijk warm hoor!![]()
En waarom krijgen we in dit topic niet meer de info dat er weer aanbiedingen zijn..quote:Op woensdag 16 september 2009 23:33 schreef No-P het volgende:
[..]
Dito. Alleen van de broek vind ik jammer dat er geen teugels bij zitten, desondanks blijft de broek goed zitten.
Haha, volgende keer zal ik er aan denken hier te posten. Ik had het gelukkig ook ergens op een forum gelezen, waar er positieve reacties op waren. Gelukkig was de kleding er nog in mijn maat want de aanbieding was al enkele dagen gestart.quote:Op woensdag 16 september 2009 23:34 schreef ursel het volgende:
[..]
En waarom krijgen we in dit topic niet meer de info dat er weer aanbiedingen zijn..
quote:Op donderdag 17 september 2009 02:07 schreef No-P het volgende:
[..]
Haha, volgende keer zal ik er aan denken hier te posten. Ik had het gelukkig ook ergens op een forum gelezen, waar er positieve reacties op waren. Gelukkig was de kleding er nog in mijn maat want de aanbieding was al enkele dagen gestart.
quote:Op woensdag 16 september 2009 23:34 schreef ursel het volgende:
[..]
En waarom krijgen we in dit topic niet meer de info dat er weer aanbiedingen zijn..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |