FOK!forum / Showbizz, Celebs en Gossip / Hans en Connie zijn gescheiden!
Ienepiendinsdag 11 augustus 2009 @ 18:30
quote:
AMSTERDAM - Hans en Connie Breukhoven gaan scheiden. Dit maakte het glamourkoppel dinsdag bekend.
© ANP

De actrice en zangeres, die bekend werd als Vanessa, en de directeur van de winkelketen Free Record Shop traden in 1987 in het huwelijk. Connie Breukhoven behoudt haar achternaam.

''Omdat onze beslissing grote impact heeft op ons en onze kinderen, willen wij u vragen dit met respect te behandelen'', aldus de Breukhovens.

''We hebben alle zaken inmiddels in goed onderling overleg geregeld." Het glamourkoppel wil verder geen commentaar geven.
Bron: Nu.nl





[ Bericht 27% gewijzigd door Ienepien op 11-08-2009 18:48:17 ]
pleeborsteldinsdag 11 augustus 2009 @ 18:31
tvp
Snakeydinsdag 11 augustus 2009 @ 18:33
De botox werkt niet meer dus ze begint uit elkaar te vallen?
Felixadinsdag 11 augustus 2009 @ 18:34
Hans dan toch eindelijk uit de kast?

Nu ook bij Boulevard.
cinnamongirldinsdag 11 augustus 2009 @ 18:35
Sterker nog, de scheiding is er al door...

TT aangepast.
boriszdinsdag 11 augustus 2009 @ 18:35
Zijn al gescheiden dus.

Ole kom er maar in.
Ienepiendinsdag 11 augustus 2009 @ 18:36
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 18:34 schreef Felixa het volgende:
Hans dan toch eindelijk uit de kast?

Nu ook bij Boulevard.
Verklaard wel waarom het pas 5 minuten geleden op Nu.nl verscheen...
Eef999dinsdag 11 augustus 2009 @ 18:41
Weer een nieuwe gate
Chain_Reactiondinsdag 11 augustus 2009 @ 18:44
Ook pas 4 jaar bekend
Stroekiedinsdag 11 augustus 2009 @ 18:45
tvp
Ienepiendinsdag 11 augustus 2009 @ 18:46
De telegraaf is er ook achter...
DarkElfdinsdag 11 augustus 2009 @ 18:47
een nieuwe gate?
Stroekiedinsdag 11 augustus 2009 @ 18:50
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 18:46 schreef Ienepien het volgende:
De telegraaf is er ook achter...
dan sbs shownieuws en morgen prive ook zeker ?
dronkeykongdinsdag 11 augustus 2009 @ 18:53
Zo en nu nog uit de kast Hansie
Copycatdinsdag 11 augustus 2009 @ 18:55
Respect dan maar.

Of nee. Ik wil een Breukgate .

Vuige roddels, smerige modder en vooral veel gênante details .

Leven er nog moeders?
-sabine-dinsdag 11 augustus 2009 @ 19:01
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 18:53 schreef dronkeykong het volgende:
Zo en nu nog uit de kast Hansie
Yep.
Samen met Jan(tje)

Zo me wel een sjowbizzpaar van het jaar zijn......Hans en Jan.

Eensch dat dit stijlvol gebeurd is.
Stroekiedinsdag 11 augustus 2009 @ 19:01
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 18:55 schreef Copycat het volgende:
Respect dan maar.

Of nee. Ik wil een Breukgate .

Vuige roddels, smerige modder en vooral veel gênante details .

Leven er nog moeders?
is het met die 4 kinderen weer allemaal koek en ei ?
-sabine-dinsdag 11 augustus 2009 @ 19:03
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 19:01 schreef Stroekie het volgende:

[..]

is het met die 4 kinderen weer allemaal koek en ei ?
Ja, alles weer vergeten en vergeven.
Stroekiedinsdag 11 augustus 2009 @ 19:17
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 19:03 schreef -sabine- het volgende:

[..]

Ja, alles weer vergeten en vergeven.
getver
cinnamongirldinsdag 11 augustus 2009 @ 19:22
Ik meen dat het tussen Jordy en Vanes nooit is goedgekomen. Hij beweerde 2 jaar geleden dat zij en Hans alleen voor het geld bij elkaar bleven. En heeft Conny niet al járen haar eigen optrekje aan de Amsterdamse P.C. Hoofdstraat?
quote:
'Geld houdt Connie en Hans Breukhoven bij elkaar'

Gepubliceerd: woensdag 25 april 2007 15:20

Volgens Jordy Breukhoven is geld het enige dat zijn ouders bijeen houdt. "Mijn mening over het hele verhaal: dat ze nog gewoon getrouwd zijn om financiële redenen", vertelt de van Hans en Connie Breukhoven vervreemde zoon op de website van De Telegraaf.

Het veelbesproken echtpaar houdt volgens Jordy de buitenwereld een illusie voor. "Af en toe gaan ze samen naar premières om op de foto te gaan", stelt hij. Zijn vader zou voor Connie een huis hebben gekocht en maandelijks een financiële bijdrage op haar rekening storten. "Persoonlijk zou ik het niet trekken om op zo'n manier te leven, maar daar kiezen ze zelf voor."

Over de geruchten dat Hans een minnares zou aanhouden in België, kan Jordy niet uitweiden, aangezien hij al een tijd geen contact meer heeft met zijn ouders. "Ik kan het verhaal dus niet bevestigen, maar er zal wel een kern van waarheid in zitten", beweert hij.

Tussen de Breukhovens en hun drie geadopteerde kinderen botert het al jaren niet. Jordy en Constanza zochten meermaals de publiciteit op. Volgens de twee zouden Connie en Hans hun persoonlijke keuzes niet respecteren. Vooral Jordy bekritiseert regelmatig zijn moeder in boulevardkranten en roddelbladen.
Bron: de Pers
cinnamongirldinsdag 11 augustus 2009 @ 19:25
Ook 2 jaar geleden: de vermeende affaire van Hans:
quote:
Hans Breukhoven ontkent overspel

Gepubliceerd: dinsdag 24 april 2007 14:23

Hans Breukhoven ontkent een buitenechtelijke relatie te hebben gehad met de Belgische Béatrice. Dat zweert de 60-jarige zakenmagnaat dinsdag in het roddelblad Weekend. "We zijn vrienden. Niets meer en niets minder", stelt hij. Hiermee reageert de oprichter van platenketen Free Record Shop op geruchten in het boulevardblad Privé.

In een artikel van elf pagina's deed hoofdredacteur Evert Santegoeds vorige week de vermeende affaire uit de doeken. Connie, de veelbesproken echtgenote van Hans, zou in woede zijn ontstoken toen zij het overspel ontdekte. Niets van waar, zo stelt ook Connie in Weekend. "Als we problemen hebben, zou ik dat sowieso niet met de buitenwereld bespreken", zegt ze.

Ook Béatrice, die met haar bedrijf de Belgische filialen van Free Record Shop schoonmaakt, ontkent de relatie in alle toonaarden. "Ik geef om hem, maar niet op de manier zoals in Nederland wordt gesuggereerd", zegt zij in Weekend. "Destijds heeft hij mij op zakelijk gebied geholpen en dus zal ik nu alles in het werk stellen om zijn naam te zuiveren."

De bron die Santegoeds gebruikte voor het artikel, een voormalige chauffeur van de Breukhovens, zou slechts uit zijn op eigengewin. "Die man is gestoord, maar ja, dat zijn er wel meer", sneert Connie over Danny van Zijl. Vorig jaar zou zij door de man zijn benaderd, die beweerde dat Hans een maîtresse zou hebben in Waterloo. "Ik sloeg steil achterover van verbazing", vertelt ze. Volgens de blondine verlangde de ex-werknemer een financiële beloning voor zijn 'briljante tip'.

Met de stortvloed aan artikelen over het privéleven van de Breukhovens, komen de persoonlijke sympathieën van de roddelbladen aan het licht. Santegoeds, die momenteel een boek schrijft over Connie, publiceert al geruime tijd artikel na artikel waarin de 55-jarige voormalige zangeres in een kwaad daglicht wordt gesteld. Donderdag verloor de journalist een kort geding dat de Breukhovens tegen hem hadden aangespannen over een artikel in Privé. Santegoeds beweerde daarin dat de Clinic for Injectables van Connie een financieel fiasco is.

Ook de interviews van Connie en Hans in Weekend lijken allerminst ongetint. "In de afgelopen jaren is onze professionele relatie uitgemond in een onbaatzuchtige vriendschap", vertelt hoofdredactrice Petra Boots, die de vraaggesprekken voerde, in een voorwoord. "Zo was Connie de eerste oppas van mijn dochtertje en hielp ze me eigenhandig met het schilderen van mijn huis toen ik in een moeilijke periode zat."
Bron: de Pers
Terreros85dinsdag 11 augustus 2009 @ 19:34
Evert wil wel heel grag weten dat hij het al lang wist
Haaibaaikedinsdag 11 augustus 2009 @ 19:35
Het kwam als een donderslag dat ze inmiddels gescheiden zijn.. Ik schrok er best van ! Marc wist dat van hun persoonlijk vertelde hij in Boulevard..
Haaibaaikedinsdag 11 augustus 2009 @ 19:36
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 19:34 schreef Terreros85 het volgende:
Evert wil wel heel grag weten dat hij het al lang wist
Evert is jaloers op collega Marc vd Linden
Haaibaaikedinsdag 11 augustus 2009 @ 19:37
Zo meteen meer bij shownieuws bij Evert
Eef999dinsdag 11 augustus 2009 @ 19:38
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 19:34 schreef Terreros85 het volgende:
Evert wil wel heel grag weten dat hij het al lang wist
Als Evert het al wist, moet het morgen in de Prive staan, we zullen zien
shmoopydinsdag 11 augustus 2009 @ 19:42
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 18:55 schreef Copycat het volgende:
Respect dan maar.

Of nee. Ik wil een Breukgate .

Vuige roddels, smerige modder en vooral veel gênante details .

Leven er nog moeders?
Nee, maar Hans ziet weer kleuren.

*nieuwe gate*nieuwe gate*nieuwe gate*
Cacaodinsdag 11 augustus 2009 @ 19:47
Oeh, en die kinderen zullen dan ook wel weer een boekje opendoen.
Copycatdinsdag 11 augustus 2009 @ 19:49
Twitteren ze?
Haaibaaikedinsdag 11 augustus 2009 @ 19:54
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 19:47 schreef Cacao het volgende:
Oeh, en die kinderen zullen dan ook wel weer een boekje opendoen.
Wie weet..
Cacaodinsdag 11 augustus 2009 @ 19:56
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 19:49 schreef Copycat het volgende:
Twitteren ze?
Whahahaha
Jeanne_Darcdinsdag 11 augustus 2009 @ 19:56
Ze vallen bij bosjes die showbizz huwelijken. Is Hans niks voor Patries? Zelfde levensstijl.
Eef999dinsdag 11 augustus 2009 @ 19:58
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 19:49 schreef Copycat het volgende:
Twitteren ze?
Niet actief
shmoopydinsdag 11 augustus 2009 @ 19:58
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 19:56 schreef Jeanne_Darc het volgende:
Ze vallen bij bosjes die showbizz huwelijken. Is Hans niks voor Patries? Zelfde levensstijl.
Ptwish verdient een lekker toyboy, geen penopauzeur met een sneue bovenlip.
Jeanne_Darcdinsdag 11 augustus 2009 @ 20:02
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 19:58 schreef shmoopy het volgende:

[..]

Ptwish verdient een lekker toyboy, geen penopauzeur met een sneue bovenlip.
Ik denk dat ze blijer word van een goed gevulde portomonnee. Ik gun 'r een toyboy hoor, maar voor hoelang is dat houdbaar.
Deisyydinsdag 11 augustus 2009 @ 20:05
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 19:47 schreef Cacao het volgende:
Oeh, en die kinderen zullen dan ook wel weer een boekje opendoen.
Dat hopen we wel
LoveProfusiondinsdag 11 augustus 2009 @ 20:07
NEEEEEE!!!!!

Zeg me dat het niet zo is!!!! Het droomkoppel

Nu hebben we alleen nog Marianne Weber en haar Cora en Sugar Lee Hooper en die depressieve Andrea..

Ik had Con toch hoger ingeschat...net nu het zomer is en de bladen minder verkopen ...ze zal haar gemanicuurde nageltjes wel kapotgebeten hebben dat Jan en Yolanthe de hotspot, zo vlak voor de vakantie, in pikten...en toen kwam Patries..die Duivelse Patries...
JEEtjuuhdinsdag 11 augustus 2009 @ 20:15
nou hans ook weer blij dat ie van die bitch af is
Deisyydinsdag 11 augustus 2009 @ 20:18
Zou het door de bovenlip van Con komen, want die ziet er echt niet goed uit
shmoopydinsdag 11 augustus 2009 @ 20:20
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 20:07 schreef LoveProfusion het volgende:
NEEEEEE!!!!!

Zeg me dat het niet zo is!!!! Het droomkoppel

Nu hebben we alleen nog Marianne Weber en haar Cora en Sugar Lee Hooper en die depressieve Andrea..
Sugar Lee Hoopert was al uit elkaar, toch?
quote:
Ik had Con toch hoger ingeschat...net nu het zomer is en de bladen minder verkopen ...ze zal haar gemanicuurde nageltjes wel kapotgebeten hebben dat Jan en Yolanthe de hotspot, zo vlak voor de vakantie, in pikten...en toen kwam Patries..die Duivelse Patries...
Juist goed getimed, naar buiten gebracht, nu de andere breuken een beetje klaar zijn.
Haaibaaikedinsdag 11 augustus 2009 @ 20:41
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 20:20 schreef shmoopy het volgende:

[..]

Sugar Lee Hoopert was al uit elkaar, toch?
[..]
Ja dat dacht ik ook dat ze uit elkaar zijn ?!
Adelantedinsdag 11 augustus 2009 @ 20:47
Ik zou d'r geven.
Haaibaaikedinsdag 11 augustus 2009 @ 20:48
Mark Klein Essink en Carolien van de Berg gaan ook scheiden meldde Shownieuws ..Mark heeft een andere vrouw.
-sabine-dinsdag 11 augustus 2009 @ 20:49
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 20:41 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Ja dat dacht ik ook dat ze uit elkaar zijn ?!
Yep

Kheb vroegah wel us mot gehad met die Andrea.
Wat een haaibaai was dat.
Ze zat in Rekken, soort van liefZetten.
Geen wijffie om zonder handschoenen aan te pakken.
Noekdinsdag 11 augustus 2009 @ 21:28
Nou, voor na de kerstdagen is er ook echt niemand meer over.
Bastards!
Marrijedinsdag 11 augustus 2009 @ 21:30
En er is nog geen poll met wie Connie nu is?
fratsmandinsdag 11 augustus 2009 @ 21:38
Morgen weer voor alle FRS-medewerkers een memo dat ze alle pers door moeten verwijzen naar het hoofdkantoor.

Ik heb een aantal jaar bij FRS gewerkt, en Hans B. is gewoon een relaxte vent die heel enthousiast is, en die ook oprecht geinteresseerd naar je luistert. Connie vond ik altijd maar een beetje een huppelmuts. Op het laatste personeelsfeest vond ze het nodig om met bodyguards rond te lopen...

Ik hoop voor Hans dat het niet hier op uitdraait.



Adelantedinsdag 11 augustus 2009 @ 21:43
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 21:30 schreef Marrije het volgende:
En er is nog geen poll met wie Connie nu is?
Ik gok Jeroen van de Boom.
Haaibaaikedinsdag 11 augustus 2009 @ 22:21
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 21:43 schreef Adelante het volgende:

[..]

Ik gok Jeroen van de Boom.
Jeroen is bezet
popolondinsdag 11 augustus 2009 @ 22:24
Vanessa had van die grote joekels in de jaren '80. En ook goede liedjes in de hitparade trouwens.
shmoopydinsdag 11 augustus 2009 @ 22:26
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 20:48 schreef Haaibaaike het volgende:
[ afbeelding ] Mark Klein Essink en Carolien van de Berg gaan ook scheiden meldde Shownieuws ..Mark heeft een andere vrouw.
Dat is sowieso altijd een beetje een raar huwelijk geweest.
Adelantedinsdag 11 augustus 2009 @ 22:35
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 22:26 schreef shmoopy het volgende:

[..]

Dat is sowieso altijd een beetje een raar huwelijk geweest.
Het lijkt me als vrouw idd niet heel prettig als je man bij iedere vrijpartij om je spiraal probeert te wurmen zonder aanraking, want dan gaat er een zoemer af
Haaibaaikedinsdag 11 augustus 2009 @ 22:41
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 22:35 schreef Adelante het volgende:

[..]

Het lijkt me als vrouw idd niet heel prettig als je man bij iedere vrijpartij om je spiraal probeert te wurmen zonder aanraking, want dan gaat er een zoemer af
Wat bedoelje Adelante !
Felixadinsdag 11 augustus 2009 @ 22:47
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 22:41 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Wat bedoelje Adelante !
Van vroegah, toen hij de Staatsloterijshow presenteerde, met die zenuwenspiraal.
Pedrosodinsdag 11 augustus 2009 @ 22:48
Tja, die Hans neukte er maar op los.
Ik geef hem overigens geen ongelijk met zo'n bouwpakket thuis.
Haaibaaikedinsdag 11 augustus 2009 @ 22:49
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 22:47 schreef Felixa het volgende:

[..]

Van vroegah, toen hij de Staatsloterijshow presenteerde, met die zenuwenspiraal.
Och dankje..nu weet ik het weer... Dadelijk bij late shownieuws Hans en Connie.
cobain1994woensdag 12 augustus 2009 @ 00:14
Binnenkort en nieuwe vanessa cd/dvd?
Pisces29woensdag 12 augustus 2009 @ 00:21
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 19:58 schreef shmoopy het volgende:

[..]

Ptwish verdient een lekker toyboy, geen penopauzeur met een sneue bovenlip.

cindy10woensdag 12 augustus 2009 @ 00:25
Dus het lipjes stel is uitelkaar???
Tja zij met opgespoten lippen,en hij met zn donald duck lippen....leken een perfect koppel!
Maar blijkbaar was het vacuum dat ze samen konden verkrijgen,toch niet zo zalig makend?
Manonowoensdag 12 augustus 2009 @ 00:41
wat een verwend kutkind die jordy, om zijn eigen ouders ehm naar de pers af te vallen

dat soort kinderen hadden gewoon wat vaker een klap moeten krijgen

[ Bericht 8% gewijzigd door Manono op 12-08-2009 07:38:20 ]
Loedertjewoensdag 12 augustus 2009 @ 02:43
http://www.telegraaf.nl/p(...)gaan_scheiden__.html
quote:
Connie Breukhoven weer oma
Jordy Breukhoven is voor de...

Connie Breukhoven en zoon onverzoenbaar
Connie Breukhoven heeft alle hoop op...

Jeroen van der Boom strikt Connie
De verrassing van de avond bij het eerste...

Constanza Breukhoven wéér zwanger!
Nieuwbakken moeder Constanza...

Aanstaande vader Jordy Breukhoven dakloos
Waar moet de baby van Jordy...
De BREUK-hoventje OMG.
Sannewoensdag 12 augustus 2009 @ 07:30
Goh.
JEEtjuuhwoensdag 12 augustus 2009 @ 07:59
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 22:48 schreef Pedroso het volgende:
Tja, die Hans neukte er maar op los.
Ik geef hem overigens geen ongelijk met zo'n bouwpakket thuis.
Sannewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:00
Ze hebben het stilletjes geregeld.
yvonnewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:00
quote:
''Omdat onze beslissing grote impact heeft op ons en onze kinderen, willen wij u vragen dit met respect te behandelen'', aldus de Breukhovens.
Flikker een rotend op
Iedere scheet moest breed uitgemeten in de pers, alle showbizz pers moet zich de ogen uit de kop schamen hoe ze zich iedere keer lieten inpakken
Sowieso, showbizzpers

Goed, waar waren we, eng gezin, de kerstfoto's van Het Gezin breeduit in de bladen, de overal vandaan gesprokkelde kinderen.
Het sexbladen verleden van Mevrouw, die sneue lip van meneer Hans, en dan heeft HIJ een miljoenenbedrif?
Komop, hij heeft de uitstraling van een uitgeknepen pantoffeldiertje en zag eruit alsof hij geslagen werd

Oh, misschien vind ie dat wel lekker


Ik ben voor Team Conny en hoop dat ze die vreemdgaande luis flink uitgeknepen heeft!

Hopla, game on
yvonnewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:04
http://nl.wikipedia.org/wiki/Adry_Hermans En we hebben een schoonmoeder!
Manonowoensdag 12 augustus 2009 @ 08:05
vooral als die kinderen zelf naar de pers rennen om de vuile was buiten te hangen en te klagen hoe vreselijk ze het toch hebben gehad
Sannewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:06
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:05 schreef Manono het volgende:
vooral als die kinderen zelf naar de pers rennen om de vuile was buiten te hangen en te klagen hoe vreselijk ze het toch hebben gehad
Dat zijn ook wel kut kinderen ook.
yvonnewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:06
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:05 schreef Manono het volgende:
vooral als die kinderen zelf naar de pers rennen om de vuile was buiten te hangen en te klagen hoe vreselijk ze het toch hebben gehad
Ja, stel ontevreden kutjong dat het zijn!
yvonnewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:07
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:06 schreef Sanne het volgende:

[..]

Dat zijn ook wel kut kinderen ook.
Zeg ik, wat een ondankbaar stuk trifel metz'n allen.
Sannewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:07
gmta.
versabommiewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:07
ik schrijf me bij deze in voor dit schandaal
Sannewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:09
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:07 schreef versabommie het volgende:
ik schrijf me bij deze in voor dit schandaal
Team Connie of Hans?
yvonnewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:12
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:07 schreef versabommie het volgende:
ik schrijf me bij deze in voor dit schandaal
Welk team?! En denk GOED na over je antwoord
Manonowoensdag 12 augustus 2009 @ 08:17
quote:
anstaande vader Jordy Breukhoven dakloos
onze redactie
AMSTERDAM - Waar moet de baby van Jordy Breukhoven slapen? Deze prangende vraag bezorgt de adoptiezoon van Hans en Connie Breukhoven slapeloze nachten. Hij en zijn hoogzwangere vrouw Joëlle staan binnenkort op straat!

Jordy en Joëlle verwachten begin december hun eerste kindje. Maar voorlopig kan het liefdeskoppel hun baby geen dak boven het hoofd bieden. Volgens Story moeten de aanstaande ouders op korte termijn hun woning verlaten. Ze zijn hard op zoek naar een huis. Het stel zal voorlopig bij een vriendin van Joëlle intrekken, waar zij zal bevallen en noodgedwongen haar kraamtijd moet doorbrengen.

Jordy hoeft in ieder geval geen steun te verwachten van zijn ouders. Hij heeft onlangs voor de tweede keer het contact verbroken met zijn adoptieouders, toen bleek dat Joëlle zich niet geaccepteerd voelde door haar schoonouders.
Foto's van Jordy en zijn liefje op de pag van de fotograaf
versabommiewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:20
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:12 schreef yvonne het volgende:

[..]

Welk team?! En denk GOED na over je antwoord
Welk team zijn gullie?
controlaltdeletewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:21
Hopelijk heeft hij haar besodemietert met een jonge blom, net goed voor dat ouwe lijk. Wie wil daar nu opkruipen? Zou me ook niks verbazen als Hans een stiekume nicht blijkt te zijn. Misschien vandaar dat ze geen eigen kids hebben en maar zijn gaan adopteren.
Manonowoensdag 12 augustus 2009 @ 08:24
Lijkt me toch kmp als je als zo'n periode door gaat en je niet eens steun aan je eigen kinderen hebt. Maar alles met reden heur..

Van de site van RTL Bvd:
quote:
Breukhoven bij Boulevard

Breukhoven bij Boulevard

Er gaat geen dag voorbij of de ruzie in de familie Breukhoven wordt breed uitgemeten in de media. Het zou allemaal gaan om de kinderen van Connie en Hans Breukhoven die hun gal over hun ouders willen spuien in de media. Alleen is de stem van de kinderen zelf nooit gehoord. Tot nu toe.

Familieruzie
Anderhalve week geleden sturen Connie en Hans Breukhoven een persbericht rond. Zij zijn getipt dat hun kinderen een bandopname hebben van een familieruzie. Volgens de tipgever willen Costanza en Jordy de band verkopen voor 15.000 euro om zo hun ouders knock-out te slaan in hun ruzie. Uit het persbericht van Connie en Hans blijkt zorg over het naar buiten komen van de band. Het wordt als zeer bedreigend opgevat. Als SBS6 het verhaal direct op de buis brengt en de Telegraaf erover schrijft, is het hek van de dam.

Roddelbladen
De roddelbladen storten zich massaal op de familieruzie en Hans en Connie laten weten gebroken te zijn en zich verraden te voelen door hun eigen kinderen. Ouders en kinderen hebben geen contact meer en Nederland heeft z'n oordeel klaar over de kinderen Breukhoven. In een interview met Albert Verlinde leggen Jordy en Constanza Breukhoven voor het eerst uit wat er nu precies aan de hand is.


De zoveelste ruzie
Jordy Breukhoven vertelt over de vele ruzies die in huize Breukhoven hebben plaatsgevonden. "Onze ouders respecteren onze keuzes niet. Leven, werk, vriendjes, ze willen alles voor je invullen. Uitspreken gaat niet meer, dan gaat er toch weer ruzie ontstaan. Ik respecteer mijn ouders, dan moeten zij dat ook doen", aldus Jordy, die de vele ruzies alsvolgt samenvat. "Je kan als ouders best een doel hebben, maar als de kinderen afwijken, moet je ze steunen en helpen. Als wij beetje van het pad afwijken, doen ze dat niet. Met andere woorden, zij zeggen: 'Je moet zus zijn, je moet zo zijn', maar laat mij maar gewoon mijn eigen pad betreden."

Het bandje
Het beruchte bandje haalt de voorpagina's van alle kranten en showbizzprogramma's. Maar hoe zit het precies met deze geheime opname? De kinderen vertellen: "We hadden dit bandje voor onszelf opgenomen. Mijn moeder zegt de ene week dit, de andere week dat. Het was voor ons een hulpmiddel tegen haar. Als wij tegen haar zeggen: 'Dit heb je vorige week gezegd', dan zegt zij: 'Dat heb ik niet gezegd.'"

De Media
Na de grote ruzie nemen Jordy en Constanza iemand die bij SBS6 werkt in vertrouwen. "Die persoon heeft het hele verhaal de wereld in geholpen. Toen is het bij onze ouders terechtgekomen, en zij wilden ons voor zijn." De enorme mediahype erom heen is nooit gepland door Jordy en Constanza. "Het was helemaal niet ons plan om ze voor schut te zetten voor de Nederlandse televisie", zegt Jordy. "Wij wisten niet dat zij ook wisten van het bandje. Zij konden ons natuurlijk ook bellen om te vragen wat er waar was en wat er niet waar was."

Nachtmerrie
De kinderen hebben geen benul van de mediahype, tot Constanza door een vriendin wordt opgebeld. "Een vriendinnetje belde mij erover. Toen wist ik het pas. We beseften toen dat er iemand gekletst had. Als je de bladen koopt met alle verhalen en foto's over je familie, dan moet je wel even drie keer slikken. Dat was niet de bedoeling", aldus Constanza. "Eigenlijk zouden we erom moeten lachen, want het klopt allemaal voor geen meter", vult Jordy aan. "Dat wij alleen maar voor het geld zouden gaan, is absolute onzin."

Geld
Desondanks vertellen Connie en Hans Breukhoven aan de media dat Jordy en Constanza alles naar buiten hebben gebracht voor geld. "Ja, dat denken mijn ouders, maar dat is absoluut niet zo. Anders was het toch allang verkocht geweest, als wij voor het geld zouden gaan", zegt Jordy. De kinderen stellen dat zij nooit naar de media zijn gestapt voor geld. "Ik zou ter plekke doodvallen als het niet zo zou zijn", zegt Constanza. "En ik val ernaast", vult Jordy aan.

SBS6
Waar komt dat verhaal over de vraagprijs van 15.000 euro dan vandaan? "Het geld is ons wel echt aangeboden. Iemand van SBS6 wilde er tussen de 10.000 en 15.000 euro voor betalen. Ze zeiden tegen ons: 'Wat RTL Boulevard ook over heeft voor die tape, wij zullen er met de prijs boven zitten'. Onze reactie was toen: 'Je kan bieden wat je wilt, wij verraden onze ouders niet'", vertellen Jordy en Constanza.

Toekomst
Hebben Jordy en Constanza het gevoel dat zij zelf door hun ouders zijn verraden? "Een beetje wel", zegt Constanza. "Wij lezen verhalen over ons in de krant waar we het thuis over gehad hebben, dat moet rechtgezet worden. Dan maar voor alle kijkers in heel Nederland. Wij praten niet slecht over onze ouders, ongeacht wat zij over ons zeggen." Jordy had gehoopt dat hun ouders zouden bellen om erover te praten: "Het is gewoon miscommunicatie. Zij dachten dat wij het wilden verkopen en ze wilden ons voor zijn. Als je nou gewoon even belt en vraagt wat er van waar is, was dit allemaal niet nodig geweest." "Aan de andere kant hebben wij iemand in vertrouwen genomen, terwijl dat niet zo had mogen zijn", besluit Constanza.

Bekijk HIER de video van het interview!
Manonowoensdag 12 augustus 2009 @ 08:27
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:21 schreef controlaltdelete het volgende:
Hopelijk heeft hij haar besodemietert met een jonge blom, net goed voor dat ouwe lijk. Wie wil daar nu opkruipen? Zou me ook niks verbazen als Hans een stiekume nicht blijkt te zijn. Misschien vandaar dat ze geen eigen kids hebben en maar zijn gaan adopteren.
nee hans is een jonge god. tis te hopen dat je niet zo oud wordt als hij - of dan iig heel erg rijk
controlaltdeletewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:32
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:27 schreef Manono het volgende:

[..]

nee hans is een jonge god. tis te hopen dat je niet zo oud wordt als hij - of dan iig heel erg rijk
Ojee iemand een vroege dood wensen omdat ik niet voor graftak Conny ben? Hoe sneu kun je zijn zeg.
Manonowoensdag 12 augustus 2009 @ 08:35
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:32 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Ojee iemand een vroege dood wensen omdat ik niet voor graftak Conny ben? Hoe sneu kun je zijn zeg.
nou zeg wens ik jou iets toe, hoop het gewoon voor jou zei ik

en back on topic!
Stroekiewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:38
Nu duiken dus weer al die oude koeien op over de kinderen breukhoven
maar is er hier iemand die weet of alles weer koek en ei is, en de ruzies weer zijn afgekocht, of zijn er BREUKen onherstelbaar gebleken ?
yvonnewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:42
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:20 schreef versabommie het volgende:

[..]

Welk team zijn gullie?
Daverteliklekkernie!
versabommiewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:47
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:42 schreef yvonne het volgende:

[..]

Daverteliklekkernie!
Dan ga ik voor Hans!
Pedrosowoensdag 12 augustus 2009 @ 08:55
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:47 schreef versabommie het volgende:

[..]

Dan ga ik voor Hans!
Ik hoop op een gelijkspel, beide uitgeschakeld en we horen er nooit meer wat van.
Loiswoensdag 12 augustus 2009 @ 09:23
* Lois is voor Team Connie

Zoveel jaren uitgehouden met Hans, en zulke ondankbare kinderen, dan verdien je alle steun die je kunt krijgen.

[ Bericht 14% gewijzigd door Lois op 12-08-2009 10:41:05 ]
Stroekiewoensdag 12 augustus 2009 @ 09:34
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:55 schreef Pedroso het volgende:

[..]

Ik hoop op een gelijkspel, beide uitgeschakeld en we horen er nooit meer wat van.
maar wie gaat dan dat glamourous gat opvullen?
dat betekent vast het failliett van de PC
Viviwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:41
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 22:26 schreef shmoopy het volgende:

[..]

Dat is sowieso altijd een beetje een raar huwelijk geweest.
Furrrrtel!
Pedrosowoensdag 12 augustus 2009 @ 09:49
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:34 schreef Stroekie het volgende:

[..]

maar wie gaat dan dat glamourous gat opvullen?
dat betekent vast het failliett van de PC
Ik heb nou al medelijden met degene die dat glamourous gat gaat (op)vullen.
Haaibaaikewoensdag 12 augustus 2009 @ 10:40
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:06 schreef Sanne het volgende:

[..]

Dat zijn ook wel kut kinderen ook.
Yeps vooral ondankbaar jong allemaal
Haaibaaikewoensdag 12 augustus 2009 @ 10:45
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:24 schreef Manono het volgende:
Lijkt me toch kmp als je als zo'n periode door gaat en je niet eens steun aan je eigen kinderen hebt. Maar alles met reden heur..

Van de site van RTL Bvd:
[..]
Dat is oud nieuws heur
shmoopywoensdag 12 augustus 2009 @ 10:49
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:41 schreef Vivi het volgende:

[..]

Furrrrtel!
Ik kwam er wel eens over de vloer ten tijde van zijn grote shows, en ik heb de combinatie Marc en Caroline nooit zo begrepen, qua chemie.
Hij ging dan een week in een huisje in Broek in Waterland zitten om zich voor te bereiden op een show, terwijl het huishouden/gezin dan min of meer gerund werd door een ouder echtpaar.

Het waren trouwens allebei ontzettend aardige mensen, en totaal geen interessantdoenerige showbizz-tiepjes.
dividiviwoensdag 12 augustus 2009 @ 11:59
Team Jordy hier.
Sleaze and dirt is wat we willen.
Olewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:13
Hier Moet Ik Gepost Hebben.

ben ik er een dagje niet, krijg je dit
Eef999woensdag 12 augustus 2009 @ 12:28
quote:
NA SCHEIDING: Santegoeds komt met biografie over leven Connie Breukhoven


(12-8-2009) Evert Santegoeds komt alsnog met zijn niet geautoriseerde biografie over Connie Breukhoven! Aanvankelijk was het de bedoeling dat het boek in de zomer van 2007 al zou verschijnen. De reden voor het uitstel was twee jaar geleden dat mensen uit de directe omgeving van de Breukhoven zich hadden gemeld bij Santegoeds met onthullende verhalen over de diva over haar kanker genezende middeltjes en haar huwelijk met Free Record Shop-eigenaar Hans van Breukhoven. Nu de Breukhovens gisteren bekend hebben gemaakt te zijn gescheiden is Santegoeds nu bezig aan het laatste hoofdstuk en zal de biografie in de herfst verschijnen.



Aanvankelijk zou het boek al in december 2006 verschijnen. Reden voor het uitstel waren de mensen uit Breukhovens leven die zich hadden gemeld bij Santegoeds toen bekend werd dat hij met het boek over de vroegere zangeres bezig was. "Het is veel meer werk dan ik had gedacht", zei Santegoeds.

Santegoeds zei vandaag dat Connie's vermeende prositutieverleden niet aan de orde zal komen in het boek. "Daar hoeft ze dus niet bang voor te zijn." In 2007 dreigde de glamourvrouw, die haar vermeende verleden als prostituee altijd ontkend heeft, met juridische stappen. Santegoeds vertelde toen overigens al verschillende brieven van Connie Breukhovens advocaat te hebben gekregen. "Dat maakt de uitdaging alleen maar groter."

De showbizzjournalist, die eerder een boekje over Pim Fortuyn schreef, was twee jaar geleden van plan het boek via een speciaal daarvoor in het leven geroepen website te verkopen. of dat nu ook gebeurt of dat het boek via de reguliere boekhandel te koop zal worden aangeboden is nog onduidelijk.
Bron: Zijonline
Stroekiewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:36
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 12:28 schreef Eef999 het volgende:

[..]

Bron: Zijonline
en dan massaal straks dat boek gaan bestellen bij de vrije platen winkel van ex Hans
Haaibaaikewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:38
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 12:13 schreef Ole het volgende:
Hier Moet Ik Gepost Hebben.

ben ik er een dagje niet, krijg je dit
Ik dacht al waar is Ole..en ze is er
Eef999woensdag 12 augustus 2009 @ 12:39
Haaibaaikewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:40
Door vriend geschreven Marc van der Linden.
Eef999woensdag 12 augustus 2009 @ 12:45
En Evert gisteren bij Shownieuws: ik wist ook dat Connie en Hans gescheiden zijn.
Nou niet dus, anders stond het hier wel op de cover

ilona-scuderiawoensdag 12 augustus 2009 @ 12:45
Upside Down



Dynamite



Cheerio

versabommiewoensdag 12 augustus 2009 @ 13:01
Connie is een tokkie-slet!
Olewoensdag 12 augustus 2009 @ 13:17
zou het dan toch waar zijn?
Hans Breukhoven betrapt op vreemdgaan.

ook toen was het een gate
quote:
Op woensdag 18 april 2007 22:57 schreef Aventura het volgende:
Omg, ze noemen het Conniegate


[ Bericht 59% gewijzigd door Ole op 12-08-2009 13:25:33 ]
Olewoensdag 12 augustus 2009 @ 13:27
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 18:35 schreef borisz het volgende:
Zijn al gescheiden dus.

Ole kom er maar in.
conlechewoensdag 12 augustus 2009 @ 13:38
Die clipjes!!

Ze lijkt daar niet eens op zichzelf!! Of moet ik zeggen: ze lijkt nú niet meer op zichzelf. Ik geloof dat ze claimt dat ze nog nooit plastische chirurgie heeft ondergaan. Yeah right.

Ik geloof dat ik in deze team Hans ben. Maar dat is ook alleen maar om iets te kiezen. Ik heb er niet echt een sterk gevoel bij of zo.

[ Bericht 0% gewijzigd door conleche op 12-08-2009 14:16:09 ]
popolonwoensdag 12 augustus 2009 @ 13:42
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 12:45 schreef ilona-scuderia het volgende:
Upside Down



Dynamite



Cheerio

Briljant. Toppop hits op hun best.

Die korte broeken van die gasten ook.
Haaibaaikewoensdag 12 augustus 2009 @ 13:49
Ik vond Connie nooit mooi kunnen zingen
Eef999woensdag 12 augustus 2009 @ 13:52
Twitter Paul de Leeuw
quote:
scheiding vanes en hans goed geregeld, ook zakelijk: zij krijgt alle cd's en hans mag de dvd's houden. Patricia Paay helpt met sorteren!
about 8 hours ago from web
Miracle_Drugwoensdag 12 augustus 2009 @ 13:58
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 12:39 schreef Eef999 het volgende:
[ afbeelding ]
Schokkend einde van een sprookjeshuwelijk
FP128woensdag 12 augustus 2009 @ 14:01
sprookjeshuwelijk... hun kinderen hadden dus toch gelijk toen ze een jaar of wat geleden vermelde dat het huwelijk een farce was
Copycatwoensdag 12 augustus 2009 @ 14:04
Een sprookje dus in de zin van 'pure fictie'.
lady-wrbwoensdag 12 augustus 2009 @ 14:13
en ze leefden noch lang, noch gelukkig
peterfanwoensdag 12 augustus 2009 @ 14:20
Team Hans!
Denk ik. Toch?

En idd, wat nou sprookjeshuwelijk. Het spatte er toch al jaren vanaf dat dit gewoon een verstandshuwelijk was?
versabommiewoensdag 12 augustus 2009 @ 14:28
toch had ik hem er toendertijd best wel op zijn russisch tussen willen rammen!
DarkElfwoensdag 12 augustus 2009 @ 14:31
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 12:45 schreef ilona-scuderia het volgende:
Upside Down

-sabine-woensdag 12 augustus 2009 @ 14:37
Ook team Hans.

Kvond dat andere aerobicding veel leuker, die met dat Engelse accent.
Naam kwijt.

Conny lijkt op Tayler van Bold en zo.
Steeds meer vrouwen (verbouwde) gaan op elkaar lijken.
DarkElfwoensdag 12 augustus 2009 @ 14:41
team hans idd. Ken ze niet, heb verder geen mening maar moet je je voorstellen (ondanks je eigen lipjes en áls je eens thuis slaapt en niet bij beatrice) dat je naast zo'n verbouwd makeuploos hoofd wakker wordt
Copycatwoensdag 12 augustus 2009 @ 14:43
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 14:37 schreef -sabine- het volgende:
Ook team Hans.

Kvond dat andere aerobicding veel leuker, die met dat Engelse accent.
Naam kwijt.

Conny lijkt op Tayler van Bold en zo.
Steeds meer vrouwen (verbouwde) gaan op elkaar lijken.
Ook team Hans. Omdat team Vanessa me al helemaal niet aanspreekt.

En bedoel je Doris D., van The Pins, -sabine-?
versabommiewoensdag 12 augustus 2009 @ 14:50
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 14:43 schreef Copycat het volgende:

[..]

Ook team Hans. Omdat team Vanessa me al helemaal niet aanspreekt.

En bedoel je Doris D., van The Pins, -sabine-?
Moeilijk moeilijk... Copycat = team Hans, Yvonne en Sanne = Team Vanessa de tietentopic... pfffffffffff
-sabine-woensdag 12 augustus 2009 @ 15:01
Ja die Doris.
Gewoon spontaan kind.
Iets voor Hans?
Deisyywoensdag 12 augustus 2009 @ 15:10
Was Vanessa een hoer?

Connie Breukhoven en haar prostituee verleden ..
Copycatwoensdag 12 augustus 2009 @ 15:11
Oh! Ik dacht elders te zijn.

Nevermind.
bloodymarywoensdag 12 augustus 2009 @ 15:13


Deze is ook lachen. Uit 1984.
Jeanne_Darcwoensdag 12 augustus 2009 @ 15:15
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 12:45 schreef ilona-scuderia het volgende:
Upside Down



Dynamite



Cheerio





Die schorre stem!
DarkElfwoensdag 12 augustus 2009 @ 15:20
las net dat er geruchten gingen Jodi Pijper de eerste liedjes zong.. pas later deed connie t zelf
Pedrosowoensdag 12 augustus 2009 @ 15:25
Zal Hans ook de helft van het bouwpakket willen hebben ?
ikweethetooknietwoensdag 12 augustus 2009 @ 15:28
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 15:25 schreef Pedroso het volgende:
Zal Hans ook de helft van het bouwpakket willen hebben ?
Hans kan zich nu voltijds gaan richten op jongetjes
Pedrosowoensdag 12 augustus 2009 @ 15:33
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 15:28 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

Hans kan zich nu voltijds gaan richten op jongetjes
Je kent hem ? Heeft ie jou ook misbruikt ?
JaneDoewoensdag 12 augustus 2009 @ 15:56
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 15:10 schreef Deisyy het volgende:
Was Vanessa een hoer?

Connie Breukhoven en haar prostituee verleden ..
over con dr prostitutieverleden kunnen henk bres en andere bekende hagenezen nog wel een aantal verhalen vertellen, is publiek geheim hier in den haag..
JaneDoewoensdag 12 augustus 2009 @ 15:59
zit net weer die upside down clip te bekijken
zingen con ( ) ze niet, en ritme houden al helemaal niet!
lijkt net een sprinkhaan met dat groene broekje aan
bloodymarywoensdag 12 augustus 2009 @ 16:04
Haha, hoe vaker je dat kijkt, hoe hilarischer het wordt
JaneDoewoensdag 12 augustus 2009 @ 16:13
ik zoek eigenlijk 'can i get there by candlelight' maar gelukkig voor connie is die online nergens te vinden

Olewoensdag 12 augustus 2009 @ 16:13
JaneDoewoensdag 12 augustus 2009 @ 16:18
oleeeee
Olewoensdag 12 augustus 2009 @ 16:19
gerswoensdag 12 augustus 2009 @ 16:21


[ Bericht 100% gewijzigd door static op 12-08-2009 16:57:04 (-weg-) ]
Copycatwoensdag 12 augustus 2009 @ 16:22
Niet echt kies.
DarkElfwoensdag 12 augustus 2009 @ 16:24
Olewoensdag 12 augustus 2009 @ 16:25
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 16:22 schreef Copycat het volgende:
Niet echt kies.
niet bepaald
Smallishwoensdag 12 augustus 2009 @ 16:26
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 16:22 schreef Copycat het volgende:
Niet echt kies.
JaneDoewoensdag 12 augustus 2009 @ 16:30
zelfs ik heb mn grenzen
weg met die tjap!
Eef999woensdag 12 augustus 2009 @ 16:35


JEEtjuuhwoensdag 12 augustus 2009 @ 16:41
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 13:52 schreef Eef999 het volgende:
Twitter Paul de Leeuw
[..]


schrijft paul dat echt???
Eef999woensdag 12 augustus 2009 @ 16:46
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 16:41 schreef JEEtjuuh het volgende:

[..]

schrijft paul dat echt???
kijk maar
Haaibaaikewoensdag 12 augustus 2009 @ 17:20
Team Hans denk ik.
Jurkwoensdag 12 augustus 2009 @ 18:16
Ik vind ze alletwee niks
Hebben ze geen ezeltje?
Haaibaaikewoensdag 12 augustus 2009 @ 18:19
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 18:16 schreef Jurk het volgende:
Ik vind ze alletwee niks
Hebben ze geen ezeltje?
Connie heeft haar PC Hooftstraat
Cacaowoensdag 12 augustus 2009 @ 19:20
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 18:16 schreef Jurk het volgende:
Ik vind ze alletwee niks
Inderdaad en die kinderen zijn ook al stom. Wie moet je kiezen?
ilona-scuderiawoensdag 12 augustus 2009 @ 19:48
Hans heeft een jong mokkeltje aan de haak geslagen en nu doet Connie net alsof zíj de knoop heeft doorgehakt, niets is wat het lijkt...
yvonnewoensdag 12 augustus 2009 @ 19:50
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 18:16 schreef Jurk het volgende:
Ik vind ze alletwee niks
Hebben ze geen ezeltje?
Connie kan bij mij niet veel fout doen: Ze heeft eerst voor haar doodzieke zus gezorgd en toen die overleden was voor het achtergebleven kind, dus: Team vanessa
shmoopywoensdag 12 augustus 2009 @ 19:50
Ze wilde oud met hem worden, nou, da's allang gelukt, toch?
Viviwoensdag 12 augustus 2009 @ 19:54
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 16:21 schreef gers het volgende:

Wat stond er?!
SEMTEXwoensdag 12 augustus 2009 @ 19:54
Er waait een scheidingswind. En Hansje kan er eindelijk voor uit komen dat-ie een ouwe homo is.
Janewoensdag 12 augustus 2009 @ 20:00
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 19:50 schreef shmoopy het volgende:
Ze wilde oud met hem worden, nou, da's allang gelukt, toch?
fratsmanwoensdag 12 augustus 2009 @ 20:09
Gaan we teams kiezen?

Team Hans dan.
Adelantewoensdag 12 augustus 2009 @ 20:11
Team Connie

JaneDoewoensdag 12 augustus 2009 @ 20:53
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 19:54 schreef Vivi het volgende:

[..]

Wat stond er?!
t 06 nummer van connie
Janewoensdag 12 augustus 2009 @ 20:56
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 14:43 schreef Copycat het volgende:

En bedoel je Doris D., van The Pins, -sabine-?
NU op Ned. 3! Debbie Jenner dus.

(even tussendoor hoor)
ikweethetooknietwoensdag 12 augustus 2009 @ 21:00
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 15:33 schreef Pedroso het volgende:

[..]

Je kent hem ? Heeft ie jou ook misbruikt ?
gelukkig niet
Jij wel dan
Olevrijdag 14 augustus 2009 @ 10:29
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 13:17 schreef Ole het volgende:
zou het dan toch waar zijn?
Hans Breukhoven betrapt op vreemdgaan.

ook toen was het een gate
[..]


Ja, we wisten het toen ook al.
quote:
Zoon verraadt Connie en Hans !
Dit bericht is geplaatst op 14-08-2009 om 09:22:00
Hans en Connie hebben dus wel terdege gelogen over hun huwelijk. Nee, alles was koek en ei.....
De roddelpers wist al langer dat het huwelijk over uit en sluiten was. Hun zoon Jordy vertelde dat nu bijna 2 jaar geleden aan weekblad Story. Hij vertelde toen al dat zijn vader en moeder gescheiden waren en dat zijn vader Hans Connie een maandelijkse toelage betaalde! Hij verraadde toen al de situatie waarin zijn ouders leefden.

Het kan dus absoluut geen verrassing zijn dat de twee ineens vertellen gescheiden te zijn. Dat Connie en Hans het nu pas bekendmaken heeft te maken met de afwikkeling van de scheiding.

Tot die tijd hebben ze weleens gesjoemeld zoals ze zelf nu erkennen. Maar wie de bladen leest wist dit allemaal al bijna 2 jaar geleden. En de rest: welterusten!
JEEtjuuhvrijdag 14 augustus 2009 @ 10:36
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 19:50 schreef shmoopy het volgende:
Ze wilde oud met hem worden, nou, da's allang gelukt, toch?
Ja hoe oud is die conny nu ....toch al een jaar of 108?
JEEtjuuhvrijdag 14 augustus 2009 @ 10:36
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 20:11 schreef Adelante het volgende:
Team Connie

[ afbeelding ]
hier was ze vast 16 of zo
JEEtjuuhvrijdag 14 augustus 2009 @ 10:37
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 13:01 schreef versabommie het volgende:
Connie is een tokkie-slet!
Leandravrijdag 14 augustus 2009 @ 10:47
Ow Em Dgie, ik had het 3 weken geleden voorspeld!!
quote:
Op zaterdag 25 juli 2009 14:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ach, andersom gaat het net zo triest.... vanmorgen een kassabon ontvangen omdat een artikel uitverkocht was en het besteld moest worden.... staat er groot "Reservatie" op
quote:
Op zaterdag 25 juli 2009 14:28 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Da's Belgisch .
quote:
Op zaterdag 25 juli 2009 14:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
De van Dale kent het woord simpelweg niet, en het was een bedrijf wat onder de Free Record Shop valt, maar misschien heeft Hans Breukhoven inmiddels belastingasiel in België aangevraagd
quote:
Op zaterdag 25 juli 2009 14:53 schreef Leandra het volgende:
Duidelijk, ik ga er dan ook vanuit dat we binnenkort een Asielgate hebben in SHO.....
Vanessa Conny die het Wassenaarse niet wil verlaten, en Hans die z'n economische crisis probeert te beperken met een verhuizing naar België, het is iig overduidelijk dat hij al met een inburgeringscursus bezig is.
Olevrijdag 14 augustus 2009 @ 10:54
Niet alleen belastingasiel, ook Conny-asiel..

Straks eens even kijken of Conny thuis is, in de PC..
Greysvrijdag 14 augustus 2009 @ 11:41
Team Connie meldt!

Is Hans al gesignaleerd met keukenrollen onder zijn arm en een busje vol gastendoekjes?
En wie houdt de kerstspullen?

[ Bericht 0% gewijzigd door Greys op 14-08-2009 13:09:22 ]
ikweethetooknietvrijdag 14 augustus 2009 @ 13:07
quote:
Op vrijdag 14 augustus 2009 11:41 schreef Greys het volgende:
.......
Is Hans al gesignaleerd met keukenrollen onder zijn arme en een busje vol gastendoekjes?
............
Wel in het park met jongetjes achter een bosje
Olevrijdag 14 augustus 2009 @ 13:41
quote:
Op vrijdag 14 augustus 2009 11:41 schreef Greys het volgende:
Team Connie meldt!

Is Hans al gesignaleerd met keukenrollen onder zijn arm en een busje vol gastendoekjes?
En wie houdt de kerstspullen?
volgens 'de bladen 'wonen ze al jaren apart
lady-wrbvrijdag 14 augustus 2009 @ 13:47
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 19:50 schreef yvonne het volgende:

[..]

Connie kan bij mij niet veel fout doen: Ze heeft eerst voor haar doodzieke zus gezorgd en toen die overleden was voor het achtergebleven kind, dus: Team vanessa
ging die dochter dr niet met haar ex vandoor?
Haaibaaikevrijdag 14 augustus 2009 @ 14:31
quote:
Op vrijdag 14 augustus 2009 13:47 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

ging die dochter dr niet met haar ex vandoor?
Yeps met haar ex Peter, ging haar nichtje vandoor. Connie heeft geen contact met haar nichtje de dochter van haar overleden zus Lia.. En begrijpelijk.
Greysvrijdag 14 augustus 2009 @ 14:44
quote:
Op vrijdag 14 augustus 2009 13:41 schreef Ole het volgende:

[..]

volgens 'de bladen 'wonen ze al jaren apart
Hé jammer. Ik mis het keukenrollengeleuter in deze gate een beetje...
JEEtjuuhvrijdag 14 augustus 2009 @ 14:45
quote:
Op vrijdag 14 augustus 2009 13:07 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

Wel in het park met jongetjes achter een bosje
hoe oud.........kom vertel alle dirty details
Olevrijdag 14 augustus 2009 @ 15:10
quote:
Op vrijdag 14 augustus 2009 14:44 schreef Greys het volgende:

[..]

Hé jammer. Ik mis het keukenrollengeleuter in deze gate een beetje...
Geduld Greys! Ook al hebben ze het nog zo sjiek en netjes geregeld, er komt heus nog wel dirt
lady-wrbvrijdag 14 augustus 2009 @ 15:20
quote:
Op vrijdag 14 augustus 2009 15:10 schreef Ole het volgende:

[..]

Geduld Greys! Ook al hebben ze het nog zo sjiek en netjes geregeld, er komt heus nog wel dirt
is het niet via hun, dan komen die kinderen dr op termijn wel mee
Olezaterdag 15 augustus 2009 @ 13:23
Het is een kwestie van dagen tot Jordy en Constanza naar buiten komen met de dirt


Connie en Hans hebben expres gewacht tot de stormen rond Yo en Jan en Pwtish en Eddem zijn gaan liggen
quote:
Breukhovens nodigen tijdens diner de pers uit!
Dit bericht is geplaatst op 15-08-2009 om 10:05:00
Hans en Connie staan sinds het bekendmaken van hun scheiding weer volop in de belangstelling en daar helpen zij een handje mee....
Hans en Connie maakten dinsdag bekend dat zij defintief zijn gescheiden. Een paar jaar lang hebben zij het afwikkelen geheim kunnen houden, maar afgelopen dinsdag kwam het hoge woord eruit.

Nou ja hoge woord? Over de werkelijke aanleiding reppen zij met geen woord., Zo hebben Hans en Connie het samen afgesproken . De speculaties over de werkelijke reden zal de komende tijd dan ook flink de kop opsteken.

Gevolg van dit alles is wel dat zij weer zijn teruggekeerd in de publiciteit. En daar kun je zelf natuurlijk een handje mee helpen. Zoals gisteravond. Drie paparazzi fotografen kregen op de dag een telefoontje met de naam van het restaurant waar Hans en Connie zouden gaan dineren.

Uiteraard dacht iedere fotograaf deze informatie exclusief te hebben. Maar eenmaal aangekomen bij het restaurant rond het tijdstip dat Hans en Connie zou gaan eten, stonden er nog twee collega's die hetzelfde hadden gedacht.

Het telefoontje was afkomstig geweest van het restaurant zelf en wie zou hiertoe opdracht hebben gegeven? Juist....
Leandrazaterdag 15 augustus 2009 @ 13:39
Een paar jaar hebben ze het afwikkelen geheim kunnen houden??
Greyszaterdag 15 augustus 2009 @ 14:47
quote:
Op zaterdag 15 augustus 2009 13:39 schreef Leandra het volgende:
Een paar jaar hebben ze het afwikkelen geheim kunnen houden??
Dat lijkt mij ook erg stug.

Maar dat restaurant kan toch ook net zo goed zelf gebeld hebben, niet in opdracht van Hans en/of Connie?
Ik vind dat weer zoiets treurigs om zomaar te stellen dat ze dat in opdracht van hen zelf gedaan hebben
fratsmanzaterdag 15 augustus 2009 @ 16:38
Ik moet wel zeggen dat ze een stel ondankbare kutkinderen hebben geadopteerd hoor! Men haalt je uit een straatarm land, je groeit op in weelde, en dan vind je het nog nodig om je adoptieouders een trap na te geven.
Leandrazondag 16 augustus 2009 @ 10:07
Maar stel dat het nou verschrikkelijke kutouders waren?
Moet je dan als kind nog steeds dankbaar zijn omdat je van de straat geplukt bent en in weelde opgegroeid bent, of heb je recht op hetzelfde beetje nuance als kinderen die niet geadopteerd zijn?

Niet dat ik het gepast vind dat die kinderen nu midden in een modderbad zijn staan en niet anders doen dan gooien, maar ik vind niet dat ze het alleen maar niet zouden mogen doen omdat ze geadopteerd zijn.
Je hoort dat sowieso niet te doen, maar als je een kutkind bent dan ben je een kutkind, je bent niet een erger kutkind omdat je geadopteerd bent.
plieneminiezondag 16 augustus 2009 @ 11:54
quote:
Op zaterdag 15 augustus 2009 16:38 schreef fratsman het volgende:
Ik moet wel zeggen dat ze een stel ondankbare kutkinderen hebben geadopteerd hoor! Men haalt je uit een straatarm land, je groeit op in weelde, en dan vind je het nog nodig om je adoptieouders een trap na te geven.
Ja natuurlijk, als je het in materieel opzicht goed hebt, heb je verder nooit reden tot klagen...
Haaibaaikewoensdag 19 augustus 2009 @ 11:18
quote:
Op woensdag 19 augustus 2009 10:55 schreef Haaibaaike het volgende:
[ afbeelding ]
DarkElfwoensdag 19 augustus 2009 @ 11:18
quote:
Op zondag 16 augustus 2009 11:54 schreef plieneminie het volgende:

[..]

Ja natuurlijk, als je het in materieel opzicht goed hebt, heb je verder nooit reden tot klagen...
nee tuurlijk niet maar publiekelijk mensen zo afbranden is wel weer wat anders toch?
JaneDoewoensdag 19 augustus 2009 @ 12:07
quote:
Op zondag 16 augustus 2009 10:07 schreef Leandra het volgende:
Maar stel dat het nou verschrikkelijke kutouders waren?
Moet je dan als kind nog steeds dankbaar zijn omdat je van de straat geplukt bent en in weelde opgegroeid bent, of heb je recht op hetzelfde beetje nuance als kinderen die niet geadopteerd zijn?


jordy en constanz, kom dr maar in!
Manonowoensdag 19 augustus 2009 @ 12:23
quote:
Op zondag 16 augustus 2009 11:54 schreef plieneminie het volgende:

[..]

Ja natuurlijk, als je het in materieel opzicht goed hebt, heb je verder nooit reden tot klagen...
Al heb je het niet goed in materieel opzicht en ben je overgoten met liefde, ALLE kinderen hebben wel wat te klagen. Geen enkele ouder is namelijk perfect. En dat zou je na je puberteit moeten beseffen.

Maar tijdens een scheiding vuile buiten hangen over het huwelijk van je ouders, dan ben je a) nog lang niet volwassen en b) een kutkind met een te grote mond - tenzij je ouders je jarenlang in een kelder hebben misbruikt. Maar zelfs de kinderen die dat overkomt zijn loyaler.

Kortom, deze kids zijn gewoon te verwend en hebben te weinig eigen verantwoordelijkheidsgevoel.

[ Bericht 2% gewijzigd door Manono op 19-08-2009 12:52:21 ]
plieneminiewoensdag 19 augustus 2009 @ 17:01
Als je opgroeit in een wereld waar het gezinsleven naar buiten toe als 'heerlijk' (op z'n Connies' uitgesproken) voorgespiegeld wordt terwijl het dat totaal niet is, kan ik me er iets bij voorstellen dat je toegeeft aan je neiging het tegendeel te beweren. Natuurlijk is dat verre van verstandig en op z'n uiterlijk afgaande vind ik die Jordy ook een enorme blaaskaak.
Eef999woensdag 19 augustus 2009 @ 19:07








Olewoensdag 19 augustus 2009 @ 19:14
Hoezo is de plaatsnaam 'Waterloo" opmerkelijk?
Olewoensdag 19 augustus 2009 @ 19:21
En die lunch was natuurlijk één grote komedie
En ik zag ze inderdaad wel eens rijden door de stad, op de scooter en in een cabrio.
Eef999woensdag 19 augustus 2009 @ 19:39
quote:
Op woensdag 19 augustus 2009 19:21 schreef Ole het volgende:
En die lunch was natuurlijk één grote komedie
En ik zag ze inderdaad wel eens rijden door de stad, op de scooter en in een cabrio.
Hans ziet er tijdens die lunch maar slecht uit, zo magertjes
beequeenwoensdag 19 augustus 2009 @ 20:01
Thnx voor het scannen in alle gates Eef. You're a darling.
Eef999woensdag 19 augustus 2009 @ 20:13
quote:
Op woensdag 19 augustus 2009 20:01 schreef beequeen het volgende:
Thnx voor het scannen in alle gates Eef. You're a darling.
YW
Leandrawoensdag 19 augustus 2009 @ 20:14
quote:
Op woensdag 19 augustus 2009 19:14 schreef Ole het volgende:
Hoezo is de plaatsnaam 'Waterloo" opmerkelijk?
Napoleon leed zijn enige echte nederlaag bij Waterloo, het is min of meer een gezegde dat als iemand erg succesvol was/is en ergens door onderuitgaat dat hij zijn Waterloo tegenkomt.
Olewoensdag 19 augustus 2009 @ 20:17
Ja dat snap ik, maar de plaats bestaat gewoon nog.

Wel een intelligente opmerking dan van de Privé of Story reporter
Leandrawoensdag 19 augustus 2009 @ 20:18
Ja, je verwacht het niet op dat niveau hè
player90donderdag 20 augustus 2009 @ 17:21
Wist niet dat het goede vriendinnen waren, botox-maatjes wellicht

http://www.heleweekweeken(...)bij_patty_brard.html

Patty Brard blijkt een echte vriendin in moeilijke tijden. Ze ving Patricia Paay al op na de breuk met Adam en staat nu klaar voor Connie. Op de dag dat Weekend de scheiding van de Breukhovens wereldkundig maakte, zat Patty de hele avond bij Connie thuis. En de dag erna gingen ze samen voor het eerst op stap. ’Waarom zou je de hele tijd binnen blijven zitten? Je hebt toch niets verkeerd gedaan?’ aldus Patty tegen Connie. Het werd die avond heel laat...

Twee diva’s samen op stap! Dat trekt normaal gesproken al genoeg bekijks. Maar als een van de twee ook nog eens de net gescheiden Connie Breukhoven is, dan vallen de gesprekken overal echt meteen stil. Het gebeurde afgelopen week toen Connie Breukhoven en Patty Brard samen een avondje op stap gingen. In de peperdure Bentley Cabriolet kwamen ze aan in Ouderkerk aan de Amstel, waar ze een tafel gereserveerd hadden bij restaurant Klein Paardenburg.


"Ik denk dat we best een glaasje champagne kunnen drinken," zegt Connie – die normaal niet drinkt – bij binnenkomst. Niet om de scheiding te vieren, zegt ze er snel achteraan, maar omdat ze het zo feestelijk vindt om eindelijk weer eens met Patty op stap te zijn. De twee vrouwen zijn allebei opgegroeid in Den Haag en maakten ongeveer gelijktijdig hun entree in de showbizz. Patty eerst als onderdeel van de meidengroep Luv’ en Connie onder het pseudoniem Vanessa. Inmiddels zijn ze allebei niet meer uit de showbizz weg te denken. Goede en slechte tijden, mislukte huwelijken en financiële voor- en tegenspoed: hun vriendschap heeft alles overleefd. Geen wonder dat Patty een van de weinigen is die Connie momenteel in haar leven toelaat. Ze spraken een avondlang thuis in Connie’s appartement in Amsterdam en gingen de dag erna dus samen eten in Ouderkerk aan de Amstel. Waar de twee diva’s over spraken? Na het maken van wat foto’s moest onze fotograaf vertrekken. Patty en Connie hadden een tafeltje gekregen waar ze lekker privé konden praten. En dat deden ze ook. Pas na middernacht kwamen ze, rollend van het lachen, weer buiten. Het had Connie zichtbaar goed gedaan!
DarkElfdonderdag 20 augustus 2009 @ 17:35
tnx voor het scannen!
conlechedonderdag 20 augustus 2009 @ 17:40
quote:
Op woensdag 19 augustus 2009 19:21 schreef Ole het volgende:
En die lunch was natuurlijk één grote komedie
En ik zag ze inderdaad wel eens rijden door de stad, op de scooter en in een cabrio.
Ik ook. Heb nog een keer een akkefietje met haar gehad. Ik woonde toen in de PC en wilde m'n auto parkeren; kwam La Connie herself aangedribbeld op d'r hoge hakjes (ze zat op dat terras) of ik daar niet wilde gaan staan omdat haar Rolls daar moest staan. Er was geen Rolls te bekennen. (die was naar later bleek even een rondje aan het rijden omdat er eerder geen plaatsje was.) Ik heb vriendelijk geglimlacht, gezegd dat er vast snel nog een plaatsje vrij kwam en ben er toch gaan staan. Voelde me wel vrij ongemakkelijk met al die blikken van het terras op me gericht. Dat dan weer wel.
DarkElfdonderdag 20 augustus 2009 @ 17:45
wel in 1x goed geparkeerd toch? Niet 4 x steken ofzo?
Oledonderdag 20 augustus 2009 @ 17:51
Pat is wel ervaringsdeskundige natuurlijk!

En Eef Je krijgt van mij ook weer een dikke voor het scannen
Oledonderdag 20 augustus 2009 @ 17:52
quote:
Op donderdag 20 augustus 2009 17:40 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik ook. Heb nog een keer een akkefietje met haar gehad. Ik woonde toen in de PC en wilde m'n auto parkeren; kwam La Connie herself aangedribbeld op d'r hoge hakjes (ze zat op dat terras) of ik daar niet wilde gaan staan omdat haar Rolls daar moest staan. Er was geen Rolls te bekennen. (die was naar later bleek even een rondje aan het rijden omdat er eerder geen plaatsje was.) Ik heb vriendelijk geglimlacht, gezegd dat er vast snel nog een plaatsje vrij kwam en ben er toch gaan staan. Voelde me wel vrij ongemakkelijk met al die blikken van het terras op me gericht. Dat dan weer wel.
En in wat voor luxe bolide kwam jij aanrijden?
conlechedonderdag 20 augustus 2009 @ 17:55
quote:
Op donderdag 20 augustus 2009 17:45 schreef DarkElf het volgende:
wel in 1x goed geparkeerd toch? Niet 4 x steken ofzo?
Dat wel gelukkig maar normaal gesproken doe ik het zonder na te denken. Ik vrees dat ik toen toch echt wel dacht: "middenpuntje van het achterraam, middenpuntje van het achterraam...."

En Ole, volgens mij reed ik toen in een Renault 11. Ik kan er helaas niet meer van maken.....of misschien had ik al m'n Alfaatje. Laten we het daar maar op houden, da's leuker!!
Oledonderdag 20 augustus 2009 @ 18:02
Whehehe... Was met mijn oude Unootje ook wel leuk geweest, zo'n situatie.

Mevroi deed natuurlijk alsof het haar persoonlijke parkeerplek was. Als BNer heb je namelijk veel meer rechten dan het gewone plebs
Leandradonderdag 20 augustus 2009 @ 18:06
quote:
Op donderdag 20 augustus 2009 18:02 schreef Ole het volgende:
Whehehe... Was met mijn oude Unootje ook wel leuk geweest, zo'n situatie.

Mevroi deed natuurlijk alsof het haar persoonlijke parkeerplek was. Als BNer heb je namelijk veel meer rechten dan het gewone plebs
Waarschijnlijk zijn er ook genoeg mensen zo onder de indruk van het feit dat Conny in person naar ze toe komt lopen om te vragen of het plekje voor haar Rolls even vrijgehouden kan worden dat ze nog doen wat ze vraagt ook.....
DarkElfdonderdag 20 augustus 2009 @ 18:06
hahah dat snap ik hoor, zou ik ook hebben.
Kan prima fileparkeren maar als er iemand staat te kijken, helemaal als er nijdig met hakjes getikt wordt zou ik er ook over na moeten denken
silence_sdonderdag 20 augustus 2009 @ 18:27
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 19:50 schreef shmoopy het volgende:
Ze wilde oud met hem worden, nou, da's allang gelukt, toch?
Die lees ik nu pas.....meesterlijk
Duderellamaandag 24 augustus 2009 @ 13:08
O, ik ben zoooo team Hans!

Ik bedoel, zo'n lip, zo'n (ex)vrouw, een stel kutkinderen en ook nog eens in de platenkast zitten... dan verdien je alle steun.
Olemaandag 24 augustus 2009 @ 13:26
Ik heb nog geen team gekozen, maar ik neig ook naar Hans. Ik denk dat vooral Connie degene is die zo lang geforceerd de schijn heeft willen ophouden!
Duderellamaandag 24 augustus 2009 @ 23:14
Ik denk eigenlijk dat Hans een enorm watje is. Hence the lip. Het moet ook niet meevallen, als je lachend door het leven gaat, zelfs al huil je.

Vanes (wij mogen Vanes zeggen toch, nu dit een heuse gate is?) lijkt me een omhooggevallen meisje dat haar leven lang op zoek is geweest naar Erkenning ende Respect. Dus moest het prostitutieverleden ontkend en afgekocht, moest Het Gezin er eentje zijn uit het boekje en ging Hans (wij mogen Hans zeggen) natuurlijk níet vreemd met een Belgische dame. In Vanes haar wereld moet alles mooi zijn en beter dan de werkelijkheid. En als het dat niet is, dan toch.
Foto's van een gelukkig gezin bij de kerstboom, toerend op de scooter, glimlachend (Dat is een makkie voor Hans) op een première, géén (nee heus niet!) afslankmiddelen verkopen met efedrine erin, en vooral: Niet Scheiden. Ja of dan toch, maar in stilte.
En dan met 'geen commentaar' en een verzoek om een respectvolle afstand. Want het is heel dramatisch natuurlijk, als je scheiding pas drie jaar geleden is. Je getatoeerde eyeliner zou er bijna van doorlopen en dat moeten we niet willen, met zijn allen. Want Con (wij mogen Con zeggen) heeft het al zo moeilijk met de wankelende fundamenten van haar lichaam en droomwereld.
Haaibaaikemaandag 24 augustus 2009 @ 23:17
Dude ik geniet van je posting Wat ben jij een kei in!
JaneDoemaandag 24 augustus 2009 @ 23:21
quote:
Op maandag 24 augustus 2009 23:14 schreef Duderella het volgende:
Ik denk eigenlijk dat Hans een enorm watje is. Hence the lip. Het moet ook niet meevallen, als je lachend door het leven gaat, zelfs al huil je.

Vanes (wij mogen Vanes zeggen toch, nu dit een heuse gate is?) lijkt me een omhooggevallen meisje dat haar leven lang op zoek is geweest naar Erkenning ende Respect. Dus moest het prostitutieverleden ontkend en afgekocht, moest Het Gezin er eentje zijn uit het boekje en ging Hans (wij mogen Hans zeggen) natuurlijk níet vreemd met een Belgische dame. In Vanes haar wereld moet alles mooi zijn en beter dan de werkelijkheid. En als het dat niet is, dan toch.
Foto's van een gelukkig gezin bij de kerstboom, toerend op de scooter, glimlachend (Dat is een makkie voor Hans) op een première, géén (nee heus niet!) afslankmiddelen verkopen met efedrine erin, en vooral: Niet Scheiden. Ja of dan toch, maar in stilte.
En dan met 'geen commentaar' en een verzoek om een respectvolle afstand. Want het is heel dramatisch natuurlijk, als je scheiding pas drie jaar geleden is. Je getatoeerde eyeliner zou er bijna van doorlopen en dat moeten we niet willen, met zijn allen. Want Con (wij mogen Con zeggen) heeft het al zo moeilijk met de wankelende fundamenten van haar lichaam en droomwereld.
ja wat is t nou, vanes of con?!
Duderellamaandag 24 augustus 2009 @ 23:23
quote:
Op maandag 24 augustus 2009 23:21 schreef JaneDoe het volgende:

[..]

ja wat is t nou, vanes of con?!
Hemel ja... keuzes keuzes... stress!!!

Erm... Toch Con dan. Past ook beter bij dat pillen-schandaal van haar.

[ Bericht 7% gewijzigd door Duderella op 24-08-2009 23:30:53 ]
JaneDoemaandag 24 augustus 2009 @ 23:30
quote:
Op maandag 24 augustus 2009 23:23 schreef Duderella het volgende:

[..]

Hemel ja... keuzes keuzes... stress!!!

Erm... Toch Con dan. Past ook beter bij dsat pillen-schandaal van haar.
hmm, ja
maar dan voldoe je wel aan de wens van vanes con om niet meer bij die naam genoemd te worden
en dat willen we toch eigenlijk niet, vanes euhm con, vanes ( ) dr zin geven?
Duderellamaandag 24 augustus 2009 @ 23:37
quote:
Op maandag 24 augustus 2009 23:30 schreef JaneDoe het volgende:

[..]

hmm, ja
maar dan voldoe je wel aan de wens van vanes con om niet meer bij die naam genoemd te worden
en dat willen we toch eigenlijk niet, vanes euhm con, vanes dr zin geven?

Hoe wil Con Vanes dan niet meer worden genoemd? Con of Vanes? Kijk, Vanes doet haar vast te veel denken aan haar strakheid van weleer. Maar Con is ook wat ordinair, behalve als je Connie Palmen heet. Maar dat mocht Con Vanes willen, dat ze kon schrijven!
(Of lezen, zingen, afzien van botox en meer van dat soort basisvaardigheden in het leven).
JaneDoemaandag 24 augustus 2009 @ 23:58
quote:
Op maandag 24 augustus 2009 23:37 schreef Duderella het volgende:

[..]

Hoe wil Con Vanes dan niet meer worden genoemd? Con of Vanes? Kijk, Vanes doet haar vast te veel denken aan haar strakheid van weleer. Maar Con is ook wat ordinair, behalve als je Connie Palmen heet. Maar dat mocht Con Vanes willen, dat ze kon schrijven!
(Of lezen, zingen, afzien van botox en meer van dat soort basisvaardigheden in het leven).
en dansen con ze ook al niet! sorry deze 'grap' heb ik al een keer gemaakt, maar con t weer niet laten

sja con wil niet meer vanes heten, ik meen omdat ze vindt dat vanes haar artiestennaam is en die naam, vanes dus, niet staat voor wie ze in werkelijkheid is.. als con is vanes dr zelf; puur natuur en op en top moeder, een echt warm familiemens
Duderelladinsdag 25 augustus 2009 @ 00:07
quote:
Op maandag 24 augustus 2009 23:58 schreef JaneDoe het volgende:

[..]

en dansen con ze ook al niet! sorry deze 'grap' heb ik al een keer gemaakt, maar con t weer niet laten

sja con wil niet meer vanes heten, ik meen omdat ze vindt dat vanes haar artiestennaam is en die naam, vanes dus, niet staat voor wie ze in werkelijkheid is.. als con is vanes dr zelf; puur natuur en op en top moeder, een echt warm familiemens
Nou uit repsect vind ik dat we Vanes dan nu gewoon Con (ja straks bedenkt ze zich weer) moeten noemen. Al con ( JaneDoe ) ze noch dansen of zingen, toch heeft ze haar best gedaan. Ze wierp in de strijd wat ze had: Haar cont, tieten en hese stem.
Jammer dat het daarna zo bergafwaards ging. Constanza en Jordy die haar betichtten van extreme bemoeienis (wat ik geloof trouwens) en hun getuigenis dat het huwelijk een financiële constructie was.
JaneDoedinsdag 25 augustus 2009 @ 00:13
quote:
Op dinsdag 25 augustus 2009 00:07 schreef Duderella het volgende:

[..]

Nou uit repsect vind ik dat we Vanes dan nu gewoon Con (ja straks bedenkt ze zich weer) moeten noemen. Al con ( JaneDoe ) ze noch dansen of zingen, toch heeft ze haar best gedaan. Ze wierp in de strijd wat ze had: Haar cont, tieten en hese stem.
Jammer dat het daarna zo bergafwaards ging. Constanza en Jordy die haar betichtten van extreme bemoeienis (wat ik geloof trouwens) en hun getuigenis dat het huwelijk een financiële constructie was.
hihiiiiiiiiiiiiiiiii, tis toch om te gieren!
JaneDoedinsdag 25 augustus 2009 @ 00:15
o en nog een serieuze noot;
ik vind dat als je voor team patries juicht, je automatisch TEGEN team vanes/con bent
Duderelladinsdag 25 augustus 2009 @ 00:19
quote:
Op dinsdag 25 augustus 2009 00:15 schreef JaneDoe het volgende:
o en nog een serieuze noot;
ik vind dat als je voor team patries juicht, je automatisch TEGEN team vanes/con bent
Die consequentie zie ik niet helemaal, maar ik voldoe er toevallig wel aan!
JaneDoedinsdag 25 augustus 2009 @ 00:32
vanes/con en patries zijn gezworen vijanden toch, althans vanes/con, maakt gemene opmerkingen over patries

als je t aan mij vraagt con ze nooit verkroppen dat patries er beeldiger uitziet
Duderelladinsdag 25 augustus 2009 @ 01:00
quote:
Op dinsdag 25 augustus 2009 00:32 schreef JaneDoe het volgende:
vanes/con en patries zijn gezworen vijanden toch, althans vanes/con, maakt gemene opmerkingen over patries

als je t aan mij vraagt con ze nooit verkroppen dat patries er beeldiger uitziet
O dat is waar ja! Ik con die hele histoire niet tussen de dames joh. Wat een containertrash Con is Con toch.
JaneDoedinsdag 25 augustus 2009 @ 09:55
gheheh, een hilarische conversatie tussen dude en ondergetekende
samenvatting voor de mensen die er niks van snappen;

con wil geen vanes meer genoemd worden, want die naam, vanes dus, staat voor nep en alles wat ze niet is.. want vanes connie schrijven, connie lezen, connie zingen, connie dansen en connie palmen, hebben we geconcludeerd.. dit maskeerde ze allemaal met haar cont, tieten en hese stem

con is in t echt een moordwijf een een liefdevolle moeder, vooral voor constanza en jordy... maar deze twee ondankbare kindjes uit de sloppen beweren al jaren dat het huwelijke tussen con en lachebekje hans een financiële constructie was

tot slot menen wij dat als je bij team patries hoort, je automatisch TEGEN team con bent.. deze consequentie komt voort uit t feit dat con lelijke dingen roept over patries... de enige reden die we daarvoor kunnen bedenken is dat vanes nooit con verkroppen dat la paay beeldiger is con.. vooral dit laatste maakt con een container trash con!

zo en nu een bakkie thee
Duderelladinsdag 25 augustus 2009 @ 12:13
Ik ben blij dat je het even samenvat!
Oledinsdag 25 augustus 2009 @ 14:19
Oledinsdag 25 augustus 2009 @ 14:20
arme conleche!
Duderelladinsdag 25 augustus 2009 @ 14:38
quote:
Op dinsdag 25 augustus 2009 14:20 schreef Ole het volgende:
arme conleche!


Ik postte net in een ander topic dat ik chili con carne ging maken, en toen had ik automatisch de neiging om con door te strepen. Het is wel erg met ons gesteld dames.
Eef999woensdag 26 augustus 2009 @ 13:28
Ik vind Patries wel veel stijlvoller dan Connie

bloodymarywoensdag 26 augustus 2009 @ 14:33
Probeert ze nou de look van Patries te kopieren met die hoed? Wat een mormel zeg.
conlechewoensdag 26 augustus 2009 @ 14:42
quote:
Op dinsdag 25 augustus 2009 14:20 schreef Ole het volgende:
arme conleche!

Whehehehhe!! Dit zie ik nu pas!!
Olewoensdag 26 augustus 2009 @ 14:45
Ik dacht al, waar blijft ze nou!
JaneDoedonderdag 27 augustus 2009 @ 09:08
con is zeker niet zo stilvol als patries en dat met die hoed was me ook opgevallen.. lijkt net of ze in navolging van patries als een independent woman wil overkomen, maar ze tis allemaal zo geforceerd..
Copycatdonderdag 27 augustus 2009 @ 09:30
Ze ziet er vooral uit als een propje onder een dopje.
Manonodonderdag 27 augustus 2009 @ 09:32
Ach Ptwrish, Connie,,de dames moeten niet zo moeilijk doen

Twee oudere glamourkoninginnen die elkaar vliegen af gaan vangen, dat staat zooo klein !

[ Bericht 9% gewijzigd door Manono op 27-08-2009 10:04:35 ]
bloodymarydonderdag 27 augustus 2009 @ 09:48
En dan die gekke doek om d'r reet. Dat deden vrouwen toch tien jaar geleden op het strand die een te dikke kont hadden?
Manonodonderdag 27 augustus 2009 @ 10:04
Ja hallo, dit is gewoon de westernlook
Manonodonderdag 27 augustus 2009 @ 10:05
Wel een lekker ding die man btw
JaneDoedonderdag 27 augustus 2009 @ 10:17
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 10:05 schreef Manono het volgende:
Wel een lekker ding die man btw
maak je geen illusies, zn vriendje staat toe te kijken
conlechedonderdag 27 augustus 2009 @ 10:21
Ze lijkt wel 10 kilo aangekomen!! Of zou dat alleen komen omdat ze geen hakken aan heeft?


Je kan nl. zeggen van Con wat je wil, maar ze had wél een goed figuur en was volgens mij ook wel gezegend met echte borsten. Oh noes. Man kwijt. Figuur kwijt. Kinderen kwijt. Het is me what.
Greysdonderdag 27 augustus 2009 @ 10:39
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 09:30 schreef Copycat het volgende:
Ze ziet er vooral uit als een propje onder een dopje.
Hihihiiiiiiiiiiiiiihihi
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 09:32 schreef Manono het volgende:
Ach Ptwrish, Connie,,de dames moeten niet zo moeilijk doen

Twee oudere glamourkoninginnen die elkaar vliegen af gaan vangen, dat staat zooo klein !
Als er iemand de laatste maanden niet moeilijk doet is het Ptwish wel!
Die veegt haar cont af met kwaadsprekende types.
Of heb ik een recent moddergevecht gemist tussen Con en Ptwish?

En verder zijn het idd niet al te flatteuze foto's van Con in dat blad, maar we hebben allemaal wel eens een bad hair day waarop je eigen cont er in de spiegel ineens ook huuuuuuuge uitziet en je er uit wanhoop maar een sjaaltje om knoopt waardoor je er eigenlijk alleen maar meer de aandacht op vestigt maar goed dat heb je zelf dan weer niet door...
dividivizondag 30 augustus 2009 @ 10:46
quote:
Connie gunt Hans nieuwe vrouw

AMSTERDAM - Connie Breukhoven maakt haar stralende comeback in de glamourwereld. „Het is de grootste triomf om als je valt weer op te staan”, zegt ze. „Ik ben door een heel rouwproces gegaan, zat onder het dekbed, echt waar. Het verdriet is nu verwerkt. Hans en ik zijn goede vrienden. Maar dit was wel de pijnlijkste scheiding van mijn leven.” Connie maakt voor het eerst na de spraakmakende scheiding schoon schip.

„Hans en ik zijn geen types die tegen elkaar schreeuwen. Dat hebben we in negentien jaar huwelijk ook niet gedaan. We hadden nooit ruzie. Wij zijn meer van het goede gesprek, de kalmte en de nuchterheid. De kinderen hebben dus nooit last gehad van onze spanningen.”

Connie denkt na en zegt dan: „Ik ben sowieso een trouwe Joodse mama. Onze problemen duren al jaren. En we hebben het dus ook echt geprobeerd. Weekendjes weg, etentjes alles. Maar de passie wilde niet terugkomen. En die hartstocht is wel nodig, want we zijn alle twee warmbloedige mensen. Dan moet je op een gegeven moment reëel zijn en de knoop doorhakken. Maar ik wilde niet weggaan voor al onze kinderen het huis uit waren. Zij hebben er tenslotte niet om gevraagd onze kinderen te worden. Daar moet je, vind ik, zorgvuldig mee omgaan. En ik ben ouderwets. Ik woon al vier jaar in Amsterdam. Maar het was voor mij pas officieel toen de handtekeningen onder de scheidingspapieren waren gezet. Op dat moment wilde ik het ook meteen wereldkundig maken.”

Connie Breukhoven was vrijdagavond opeens op The Summer Fair in hotel Huis ter Duin in Noordwijk. De prachtige diva schitterde als een feniks die uit de as herrijst: „Ik had de geest. Ik belde goede vrienden hoe laat ze bij mij op bezoek zouden komen, maar zij gingen naar die fair toe. Opeens dacht ik dat ik nu wel lang genoeg kluizenaar was geweest. Ik heb alle prachtige kleren tenslotte in de kast hangen. Ik heb me mooi gemaakt en een vriend gebeld om me te begeleiden. En ik voel me nu heel opgelucht en tevreden. De kop is eraf. Ik ben terug.”

Connie is de enige van het gezin Breukhoven die in Nederland is gebleven toen de scheiding bekend werd: „Hans was in Argentinië. Hem ga ik vanavond van Schiphol halen, hij is weken weggeweest en dan gaan we samen met Shanna en Marvin lekker eten. Zij zijn ook weer terug uit Indonesië en Frankrijk. Ik wilde niet vluchten, alhoewel ik ook geen zin had de buitenwereld op te zoeken. Ik heb thuis uren zitten brullen van verdriet. Omdat het pijn doet als zoiets echt officieel is.” Trots: „Maar gisteren kon ik mensen dus gewoon te woord staan over wat er is gebeurd, zonder tranen. Het gaat echt heel goed met mij. Ik zal het leven gewoon weer gaan leven.”

Ze corrigeert: „Niet dat ik nu een feestbeest word. Dat ben ik ook nooit geweest. Hans en ik gingen vier keer per jaar naar een première. Drie van Joop van den Ende en naar het Kerstcircus van Henk van der Meyden. Omdat die evenementen zo groots zijn opgezet. Ik kocht dus vier outfits per jaar. En we gingen helemaal niet zoals wel is gezegd naar elke opening of zo. Dat zeggen vind ik heel kwetsend.”

Ontrouw

Er zijn verhalen geweest over ontrouw en buitenechtelijke affaires? Connie: „Hans werd daarvan beschuldigd en daar ben ik een paar jaar geleden heel ziek van geweest. Dan zit je op de bank en dan komt dat nieuws over je heen. Terwijl dat helemaal het punt niet was in onze relatie. Hans is, voor zover ik weet, nu gewoon vrijgezel net als ik. Al vind ik wel dat hij een heel lieve vrouw verdient. Zodat hij weer echt gelukkig kan worden. Kijk, dat is hij natuurlijk al langer niet. Zijn zestigste verjaardag heeft hij alleen op de Himalaya gevierd. Dat was omdat hij toen ook een periode niet lekker in zijn vel zat. Ik respecteerde die keuze, maar het was niet echt romantisch. Wij zijn de afgelopen twee jaar ook bijna niet naar feesten gegaan omdat we het schijnheilig vonden de schijn op te houden. Kijk, als op een party aan jou wordt gevraagd hoe het met je is ga je ook niet zeggen dat het vreselijk met je gaat. Dus je wordt gedwongen toneel te spelen.”

Koelkast

Connie, die vanmiddag nog allerlei boodschapjes bij Hans in Wassenaar in de koelkast gaat leggen, benadrukt dat Hans en zij heel goed met elkaar om blijven gaan. „We hebben elkaar de afgelopen periode elke dag gebeld en dat blijft zo. En ik blijf natuurlijk Breukhoven heten. Anders is het heel verwarrend voor onze vier kinderen. Hans was vereerd toen ik dat voorstelde. Omdat niet veel vrouwen dat zullen doen. Maar ik zei dat ik niet ga scheiden van mijn kinderen. En zij heten tenslotte ook zo.”

Connie woont in Amsterdam en Hans in de villa in Wassenaar en ze zijn beiden blij dat de kogel door de kerk is: „We zijn echte vrienden en in die zin houden we ook nog van elkaar. Maar het was echt niet goed geweest als we de knoop niet hadden doorgehakt.” Ze lacht:„Hans noemt mij de allerliefste ex van Nederland.”
Telegraaf
JaneDoezondag 30 augustus 2009 @ 20:07
een grote farce

con moet ook gelijk een comeback maken als independent woman na haar hartverscheurende scheiding.. alleen is bij haar alles helemaal perfect verlopen en vult ze nog de koelkast van hans

ik hoop zo dat hans snel een andere vrouw vind een true natural beauty die aan de bemoeienissen van con een einde maakt.. eentje die niet terugdeinst om con op afstand te houden
misschien komt dan ordinaire vanes weer terug en brengt ze een remix uit van haar oude hit "upside down"!
Loedertjemaandag 31 augustus 2009 @ 02:58
quote:
Op dinsdag 25 augustus 2009 00:07 schreef Duderella het volgende:

[..]

Nou uit repsect vind ik dat we Vanes dan nu gewoon Con (ja straks bedenkt ze zich weer) moeten noemen. Al con ( JaneDoe ) ze noch dansen of zingen, toch heeft ze haar best gedaan. Ze wierp in de strijd wat ze had: Haar cont, tieten en hese stem.
.
Ben het niet zo met je eens gezien deze clip.

[ Bericht 4% gewijzigd door Loedertje op 31-08-2009 03:26:24 ]
JaneDoemaandag 31 augustus 2009 @ 10:31
quote:
Op maandag 31 augustus 2009 02:58 schreef Loedertje het volgende:

[..]

Ben het niet zo met je eens gezien
ze kan idd goed dansen
maar wat heeft debbie jenner met de sprinkhaanhupjes van vanes te maken?
Oledinsdag 1 september 2009 @ 20:49
quote:
Connie Breukhoven spuugt vuur!
Dit bericht is geplaatst op 01-09-2009 om 09:05:00
Connie Breukhoven is ongelooflijk boos geworden nadat er werd gesuggereerd dat zij...
afgelopen zaterdag op een Amsterdams terras zoenend zou zijn aangetroffen met Bram Moszkowicz, Toen Connie hiermee werd geconfronteerd vroeg ze of we helemaal gek waren geworden en gaf ze de tip vooral verder te blijven dromen.

Toen primeurjagers vervolgens vertelde dat wij in het showbizzwereldje nergens meer verbaasd van staat en of zij dan een antwoord kon geven hoe dat zou komen , volgde er geen antwoord. Was het niet dezelfde persoon die drie jaar lang vertelde dat haar huwelijk perfect is.

Gisteravond bevestigde Connie dat ze inderdaad met Bram op een terras had gegeten ,hij zelfs zijn arm om haar heen had geslagen, ze samen in Le Garage hadden gegeten en dit allemaal omdat ze oude vrienden zijn. En het zoenen?.Geef verder zelf het antwoord maar......
Vividinsdag 1 september 2009 @ 21:04
Maar Bram was toch met dat meiske dat "De nieuwe Moskowicz" had gewonnen? Oh well..alles kan kapot .
Oledinsdag 1 september 2009 @ 21:28
Gaat nog steeds goed tussen con en Jordy
quote:
Connie Breukhoven verbijsterd over uitspraken zoon
Uitgegeven: 1 september 2009 18:55
Laatst gewijzigd: 1 september 2009 19:11

AMSTERDAM – Connie Breukhoven is verbouwereerd over de uitspraken van haar zoon Jordy Breukhoven, die hij onlangs maakte in Story. Hij stelde dat de kersvers gescheiden diva en hij al jarenlang geen contact meer met elkaar hebben.
© ANP“Ik heb hem zelfs nog in contact gebracht met Constanza! Binnenkort zie ik voor het eerst Jordys kinderen,” zegt een verbijsterde Breukhoven.

Tot nu toe wilde de 58-jarige actrice en zangeres zich nooit uitlaten over de ‘enorme’ problemen, die Hans en Connie Breukhoven hadden met hun zoon Jordy.


“Het is duidelijk dat Jordy een kant op wilde in zijn leven, die wij als ouders niet altijd een wijze keuze vonden", vertelt Breukhoven. "Soms moet je als moeder je kind loslaten en volop de ruimte geven om het leven zelf te ontdekken.”


SMS

Volgens Breukhoven is de relatie inmiddels bijna volledig hersteld. De schok was dan ook enorm voor Connie, na het lezen van Jordy’s uitlatingen. Daarop toont Connie Breukhoven een sms op haar mobiele telefoon van haar zoon.

"Lieve mam, ik ben blij dat we weer contact hebben. Bedankt voor het nummer van Constanza, we hebben elkaar inmiddels gesproken. Fijn dat ik binnenkort je kleinkinderen kan laten zien. Liefs Jordy.”

Toch zien de twee elkaar binnenkort weer. “Daarom deed het zo’n pijn, omdat we dus allang contact hebben (…) Ik verheug mij erop om zijn kinderen in mijn armen te sluiten.”

© NU.nl/Ivo Buigues
Oledinsdag 1 september 2009 @ 21:29
Ze heeft anders ook 3 jaar gelogen over haar huwelijk met Hans, dus waarom zou dit wel waar zijn?
Haaibaaikedinsdag 1 september 2009 @ 21:30
Ze zouden wel een leuk koppel zijn Connie en Bram
Duderelladinsdag 1 september 2009 @ 21:48
Misschien heeft Bram ook wel gelogen over zijn relatie met de jonge blom! Omdat hij het al drie jaar met Con doet! En Hans doet het eigenlijk met die jonge blom! En die is dan eigenlijk een travestiet, en zo valt alles op zijn plekje.
Nadine26woensdag 2 september 2009 @ 01:17
quote:
Op dinsdag 1 september 2009 21:48 schreef Duderella het volgende:
Misschien heeft Bram ook wel gelogen over zijn relatie met de jonge blom! Omdat hij het al drie jaar met Con doet! En Hans doet het eigenlijk met die jonge blom! En die is dan eigenlijk een travestiet, en zo valt alles op zijn plekje.
Nee, ik zie Bram regelmatig in een restaurant en dan is hij altijd met een (de?) jonge blom. Bruin haar, enigszins secretaresse-achtig gekleed, en ze zitten steeds aan elkaar In datzelfde restaurant heb ik Con ook wel eens gezien.

En dat brengt me op het volgende: Con en de alcohol. Of eigenlijk: alle sterren en de alcohol. Ik werd plotseling wakker bij het zien van de foto's van Connie en Hans, waarop ze toasten met WIJN. En wijn is vergif, dat weten we allemaal. Zeer slecht voor de huid. En voor de conditie van het haar. De nagels gaan er trouwens ook van brokkelen, kortom: alcohol is de nieuwe heroïne. Vooral in sterrenland. Ik lees intussen al jaren interviews met allerhande sterren, waaronder Con, en altijd weer staat er op een bepaald moment, als de HAM-vraag is gesteld (namelijk: "Hoe dóe je dat toch, er zo fantastich en stralend uitzien op jouw leeftijd?) het volgende: "Weet je wat het is? Ik leef heel gezond. Ik rook niet, ik drink niet, ik heb trouwens nooit van alcohol gehouden, en ik gebruik uitsluitend biologische producten. En twee liter water per dag, uiteraard. Verder sport ik zeven keer per week, gewoon voor mijn plezier, want ik ben gewoon lekker actief. Maar wat ik altijd zeg tegen mijn klanten/fans/interviewers, is dit: als je van binnen gelukkig bent, zie je dat aan de buitenkant. Dat is het hele geheim. En geen alcohol, uiteraard."

Ik heb dat altijd geloofd. Ik kon me eigenlijk best voorstellen dat mensen als Connie en Patries en ook Micky - waarom niet - nooit een druppel alcohol drinken. Het leek me heel saai, maar een leven waarin alles draait om dat ene fotomomentje is natuurlijk ook ontzettend saai (vooral als je er ook nog eens niet bij mag drinken). Maar goed, bij het zien van die WIJN-foto ging mij ineens een licht op. Het is de zoveelste LEUGEN van Con! (En van al die anderen). De opmerking: "Ik rook niet, ik drink niet en ik ga elke avond om zeven uur naar bed, ik ben nu eenmaal een ochtendmens" is een verkapte manier om te zeggen "Ja, inderdaad, ik laat me al jaren strak trekken, of dacht je serieus dat iemand van mijn leeftijd er zo uit kon zien?"

Noem me naïef, maar ik heb hem eindelijk door Natuurlijk was me wel duidelijk dat deze overjarige sterren aan hun gezicht laten knutselen, maar ik dacht dat die bloedsaaie levensstijl er wél bij hoorde (omdat anders niet alleen de nagels maar ook de botox zou gaan brokkelen). Alsof een paar glazen wijn en wat sigaretten meteen het einde van je schoonheid betekenen, maar dankzij Con en Patries en al die anderen ben ik dat godbetert ook nog gaan geloven

Terwijl je met al die preparaten en injecties die Con heeft laten aanbengen waarschijnlijk überhaupt niet meer naar bed hoeft om er fris en stralend uit te zien. Je kunt gerust de hele nacht jenever zuipen, de volgende dag ben je het toonbeeld van blozend geluk. Sterker, ik raak er intussen van overtuigd dat al die sterren aan de speed en de Crystal Meth zitten, gewoon omdat het kan. Niemand ziet het.

LEUGENS!
Greyswoensdag 2 september 2009 @ 01:43


Maar ik moet het hier wel even voor Ptwish opnemen, want die wauwelt nooit over biologische liflafjes. Zij houdt vast aan haar rotsvast vertrouwen in stevige Hollandsche Pot mét eigengedraaide gehaktballen. Die Eddem nog gaat missen. Dus die zal ook vast niet liegen over d'een of d'andere alcoholische versnapering

Oh, en ik wil zoals in het Currygate topic eerder genoemd (of was het hier, ah, who cares) voor latervoor een kennisje dus nog graag even het nummer van de plastodoc van Ptwish. Bij Con hoeven we niet te wezen voor tips in de beautysferen 'hoe word ik gracieus doch enigszins natuurlijk een jaartje minder piep'. Dat moge duidelijk zijn.
JaneDoewoensdag 2 september 2009 @ 14:44
door alle gates kan je t bos amper nog zien, maar t was dit topic greys
en ook ik euhm mijn kennisje wacht nog op t adres van de wonderdoc van patries
waarschijnlijk moet je een afspraak jaren van te voren plannen, dus ze wil het graag ruim op tijd weten

die con, hoe kan ze patries nou kwalijk nemen dat die zich niet in haar kliniek wilde laten behandelen met die zogenaamde melkzuurbacteriën.. als con 's ochtends in de spiegel kijkt en vervolgens vrijdagavond naar popstars kan ze toch niet anders dan concluderen dat patries een zeer wijs besluit nam toen
LoveProfusionzondag 6 september 2009 @ 12:22
quote:
Op vrijdag 14 augustus 2009 14:31 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Yeps met haar ex Peter, ging haar nichtje vandoor. Connie heeft geen contact met haar nichtje de dochter van haar overleden zus Lia.. En begrijpelijk.
Kijk het is natuurlijk heel lief dat Connie/Vanesssz voor haar zieke zus heeft gezorgd en vervolgens dat kind heeft opgevoed..nou ja opvoeden...ik weet niet hoe dat in Connie's wereldje gaat, maar ik heb zo'n idee

Connie: goedemorgen kind
kind: goedemorgen moeder
Connie: wat zeg je me nou kind?
kind: goedemorgen moeders mooiste
Connie: We spelen een spelletje kaart, kind
kind: nee, want je wint altijd
Connie: Inderdaad, ik win altijd. Ik ben mooier dan jou, beter dan jou en heter dan jou...I WILL ALWAYS BEAT YOU!
kind: ouwe heks
Connie: PATS pak aan SLOERIE!

5 minuten later

Connie: Sorry kind, ik had me niet onder controle, mama gaat shoppen in de PC, regel jij het huishouden? love you

En al haar andere kinderen zijn ook niet juh van het...van die verwende kutkinderen. Had ze toch onder de kartonnendoos gelaten Con, maar je moedershart of roddelkrantenhart kon die ettertjes toch echt niet daar laten liggen, je chanelschoenen zaten toch al onder de modder toen je per ongeluk in die achterstandwijk kwam, en je commerciele hart bonste als een gek.

Constance en Jordy spanden samen en namen samen het cassettebandje op...hoe slecht opgevoed ben je als je het op een cassettebandje opneemt? iedereen weet toch dat je geweldige beelden met een webcam kan schieten...dat weten al mijn ex-vriendjes inmiddels ook wel:)
Marvin werd moddervet en probeerde me te *censuur* (voor Connie me aanklaagd) in een gayclub en brabbelde over hoe rijk en geweldig hij wel niet was...en je jongste kind neukte met Jody Bernal. Je hebt het dus slecht gedaan Con. Voor mij bewijs dat Botox the brains aantast al ging ik er altijd van uit dat Con er zaagsel of zaad in had zitten.

love you

[ Bericht 0% gewijzigd door LoveProfusion op 06-09-2009 12:50:39 ]
Greyszondag 6 september 2009 @ 13:00
quote:
Op zondag 6 september 2009 12:22 schreef LoveProfusion het volgende:

love you
Met jouw fantasie is in elk geval niets mis he?
Eef999woensdag 9 september 2009 @ 17:04
Bitchfight



Oledinsdag 15 september 2009 @ 18:56
Con zo met Goor bij boulevard.
Zo te zien hebben ze de grootste lol samen
Jurkdinsdag 15 september 2009 @ 18:58
Tja, Patries heeft Geer, dan kan Con natuurlijk niet achterblijven....
Oledinsdag 15 september 2009 @ 19:02
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 18:58 schreef Jurk het volgende:
Tja, Patries heeft Geer, dan kan Con natuurlijk niet achterblijven....
dat had ik ook al geconstateerd in het Pwtish topic. Wordt gezellig op die feestjes

Het wachten is op de eerste dubbele bitchfight! . Dat ze elkaar de haren haarstukken uit het hoofd trekken!
Haaibaaikedinsdag 15 september 2009 @ 20:07
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 18:56 schreef Ole het volgende:
Con zo met Goor bij boulevard.
Zo te zien hebben ze de grootste lol samen
Con morgen te gast bij Boulevard naast Verlinde
Haaibaaikedinsdag 15 september 2009 @ 20:25
Connie Breukhoven exclusief over scheiding in Boulevard


Connie Breukhoven vertelt woensdag- avond in RTL Boulevard exclusief over haar scheiding met Hans Breukhoven. “Sinds de scheiding van Connie en Hans Breukhoven op 11 augustus bekend werd, heeft de glamourkoningin zich hier nog niet uitgebreid over laten inter- viewen“, laat RTL weten. “Hier gaat zij morgen verandering in brengen, als zij in de studio van RTL Boulevard plaats- neemt om er het hare van te zeggen. Dit gesprek voert zij morgen live met Albert Verlinde en Humberto Tan

Bron
Oledinsdag 15 september 2009 @ 20:26
Oh jee.. zal wat worden. Even proberen om om half 7 thuis te zijn
Haaibaaikedinsdag 15 september 2009 @ 20:27
Jawel Ole, thuis blijven
Oledinsdag 15 september 2009 @ 20:50
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 20:27 schreef Haaibaaike het volgende:
Jawel Ole, thuis blijven
Moet tot half 6 werken, moet het net kunnen halen!
JaneDoedinsdag 15 september 2009 @ 20:53
en dan te bedenken dat con en hans beloofden buiten het pers bericht geen mededelingen te doen over hun scheiding..
Oledinsdag 15 september 2009 @ 20:56
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 20:53 schreef JaneDoe het volgende:
en dan te bedenken dat con en hans beloofden buiten het pers bericht geen mededelingen te doen over hun scheiding..
con wilde het toch sjiek houden?
Nou ja, kom maar op hoor, met de sleezy dirt! Vinden wij hier helemaal niet erg
JaneDoedinsdag 15 september 2009 @ 21:08
mede dankzij con houdt SHO stand
JaneDoedinsdag 15 september 2009 @ 21:08
*poof*
Haaibaaikedinsdag 15 september 2009 @ 21:16
quote:
Op dinsdag 15 september 2009 20:50 schreef Ole het volgende:

[..]

Moet tot half 6 werken, moet het net kunnen halen!
Ik hoop dat je het red om half 7 te kunnen kijken naar Boulevard.
JaneDoewoensdag 16 september 2009 @ 23:43
con zit lekker in de slipstream van patries
de koppen van volgende week; con onthult: ik neuk 20 jarige modelletjes!
Duderellawoensdag 16 september 2009 @ 23:51
Was 't nog wat? Con bij Boulevard?
Loedertjedonderdag 17 september 2009 @ 00:41
quote:
Op woensdag 16 september 2009 23:51 schreef Duderella het volgende:
Was 't nog wat? Con bij Boulevard?

http://www.rtl.nl/compone(...)connie.avi_plain.xml
Duderelladonderdag 17 september 2009 @ 01:02
quote:
Oh!

Ik vind 'r een beetje leuk opeens. Ik zoek even een hoge flat op

En wat ziet Fiona er als een verdroogd tamponnetje uit?
Pisces29donderdag 17 september 2009 @ 01:07
Maar Con ben je eenzaam?
-oh neeeee, helemaal niet!

- maar soms bellen we elkaar op, dan voelen we ons zo alleen, en dan blijven we bij elkaar slapen

Duderelladonderdag 17 september 2009 @ 01:10
quote:
Op donderdag 17 september 2009 01:07 schreef Pisces29 het volgende:
Maar Con ben je eenzaam?
-oh neeeee, helemaal niet!

- maar soms bellen we elkaar op, dan voelen we ons zo alleen, en dan blijven we bij elkaar slapen


Gezien het feit dat ze ergens zei dat ze feitelijk al vier jaar gescheiden leven, is dat wel een beetje vreemd ja. Get it over with.
Pisces29donderdag 17 september 2009 @ 01:17
quote:
Op donderdag 17 september 2009 01:10 schreef Duderella het volgende:

[..]

Gezien het feit dat ze ergens zei dat ze feitelijk al vier jaar gescheiden leven, is dat wel een beetje vreemd ja. Get it over with.
Zo labiel als ze erbij zat verbaasd het me niet dat ze nog bij, met, elkaar slapen Maar waar is je trots denk ik dan. En vastberaden dat het nooit meer goed komt...nee niet bepaald
Duderelladonderdag 17 september 2009 @ 01:24
quote:
Op donderdag 17 september 2009 01:17 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Zo labiel als ze erbij zat verbaasd het me niet dat ze nog bij, met, elkaar slapen Maar waar is je trots denk ik dan. En vastberaden dat het nooit meer goed komt...nee niet bepaald
Hoewel ik het een raar verhaal vind (dat kwetsbare gedoe inderdaad, maar wel al vier jaar uit elkaar zijn. En bevestigen dat dat hele gedonder van een paar jaar terug over Hans met Een Ander waar was), krijg ik toch het angstige gevoel dat Con in al haar dommigheid oprecht is. Ze gooit niet met véél modder, óók niet naar dat kutcluppie kinderen van ze.

Ja of ik trap er in.

Zoals iedereen al jaren.

Want dat zei dat kutcluppie al eens, dat het allemaal theater was.

Moeluk.
cindy10donderdag 17 september 2009 @ 01:32
Geloofd iemand dan serieus de verhalen van de vrouwen???
Ben zelf een vrouw,maar als je vent zoals bv adam curry zich suf rookt aan de wiet.....dan kan je mij niet vertellen dat je nooit zelf ooit ook eens geprobeerd hebt wat hij daarmee ervaren heeft?
Dat het niet bevalt oke,maar vast heb je het wel een keer geprobeerd en bent dus zelf ook niet helemaal schoon kwa gebruikersblaam.
Hoe dan ook....we horen maar de helft van de verhalen,en nooit het volledige verhaal.
Wel grappig trouwens hoe vele dan al hun conclusie weten te trekken,alsof ze de mensen persoonlijk kennen
Duderelladonderdag 17 september 2009 @ 01:35
quote:
Op donderdag 17 september 2009 01:32 schreef cindy10 het volgende:
Geloofd iemand dan serieus de verhalen van de vrouwen???
Ben zelf een vrouw,maar als je vent zoals bv adam curry zich suf rookt aan de wiet.....dan kan je mij niet vertellen dat je nooit zelf ooit ook eens geprobeerd hebt wat hij daarmee ervaren heeft?
Dat het niet bevalt oke,maar vast heb je het wel een keer geprobeerd en bent dus zelf ook niet helemaal schoon kwa gebruikersblaam.
Hoe dan ook....we horen maar de helft van de verhalen,en nooit het volledige verhaal.
Wel grappig trouwens hoe vele dan al hun conclusie weten te trekken,alsof ze de mensen persoonlijk kennen
Ah! De JEEtjuh onder de cindy10's!
cindy10donderdag 17 september 2009 @ 01:39
quote:
Op donderdag 17 september 2009 01:35 schreef Duderella het volgende:

[..]

Ah! De JEEtjuh onder de cindy10's!
Dit een complimentje toch???
Duderelladonderdag 17 september 2009 @ 01:41
quote:
Op donderdag 17 september 2009 01:39 schreef cindy10 het volgende:

[..]

Dit een complimentje toch???
Ja hoor, voor jou wel. Dingen altijd positief benaderen en altijd kijken naar wat je wél kan, in plaats van niet.
cindy10donderdag 17 september 2009 @ 01:45
[quote]Op donderdag 17 september 2009 01:41 schreef Duderella het volgende:

[..]

Ja hoor, voor jou wel. Dingen altijd positief benaderen en altijd kijken naar wat je wél kan, in plaats van niet.
[/quote
Hmmzzz laat maar zitten,blijkbaar kan ik wel tussen de regels doorlezen,iets wat veel vrouwen van bekende nederlanders niet kunnen
Dus ik steek mn borstjes vooruit,doe mn lipjes getuit,en straal vooral een hoog botox gehalte uit
Duderelladonderdag 17 september 2009 @ 01:50
quote:
Op donderdag 17 september 2009 01:45 schreef cindy10 het volgende:
[quote]Op donderdag 17 september 2009 01:41 schreef Duderella het volgende:

[..]

Ja hoor, voor jou wel. Dingen altijd positief benaderen en altijd kijken naar wat je wél kan, in plaats van niet.
[/quote
Hmmzzz laat maar zitten,blijkbaar kan ik wel tussen de regels doorlezen,iets wat veel vrouwen van bekende nederlanders niet kunnen
Dus ik steek mn borstjes vooruit,doe mn lipjes getuit,en straal vooral een hoog botox gehalte uit
Ja, altijd kijken naar wat je wél kan, in plaats van niet
cindy10donderdag 17 september 2009 @ 02:05
quote:
Op donderdag 17 september 2009 01:50 schreef Duderella het volgende:

[..]

Ja, altijd kijken naar wat je wél kan, in plaats van niet
Owww op die fiets.....nou dan trek ik mn gladgetrokken handen af van die botox vrouwen!
Ik kan het namelijk geestelijk niet aan,om te doen alsof ik daar wat in herken.
Mijn haar zit door de war als ik wakker word,mn mascara als ik het de vorige avond niet eraf heb gehaald,zit in brokjes op mn wangen in ochtend.....en elke vent die begint over vreemdgaan danwel blows,kan ik wel doodschieten!
Duderelladonderdag 17 september 2009 @ 02:28
quote:
Op donderdag 17 september 2009 02:05 schreef cindy10 het volgende:

[..]

Owww op die fiets.....nou dan trek ik mn gladgetrokken handen af van die botox vrouwen!
Ik kan het namelijk geestelijk niet aan,om te doen alsof ik daar wat in herken.
Mijn haar zit door de war als ik wakker word,mn mascara als ik het de vorige avond niet eraf heb gehaald,zit in brokjes op mn wangen in ochtend.....en elke vent die begint over vreemdgaan danwel blows,kan ik wel doodschieten!
: Ja, altijd kijken naar wat je wél kan, in plaats van niet
Manonodonderdag 17 september 2009 @ 02:47
ah, knus hier, ik stap van kamp Ptrwish naar kamp Connie
cindy10donderdag 17 september 2009 @ 02:52
quote:
Op donderdag 17 september 2009 02:28 schreef Duderella het volgende:

[..]

: Ja, altijd kijken naar wat je wél kan, in plaats van niet

Kijkt heel serieus naar wat ze wel kan...........afbranden die heksen!!!!!
Pisces29donderdag 17 september 2009 @ 08:01
quote:
Op donderdag 17 september 2009 01:35 schreef Duderella het volgende:

[..]

Ah! De JEEtjuh onder de cindy10's!
Pisces29donderdag 17 september 2009 @ 08:07
quote:
Op donderdag 17 september 2009 01:24 schreef Duderella het volgende:

[..]

Hoewel ik het een raar verhaal vind (dat kwetsbare gedoe inderdaad, maar wel al vier jaar uit elkaar zijn. En bevestigen dat dat hele gedonder van een paar jaar terug over Hans met Een Ander waar was), krijg ik toch het angstige gevoel dat Con in al haar dommigheid oprecht is. Ze gooit niet met véél modder, óók niet naar dat kutcluppie kinderen van ze.

Ja of ik trap er in.

Zoals iedereen al jaren.

Want dat zei dat kutcluppie al eens, dat het allemaal theater was.

Moeluk.
Ik geloof het verhaal in grote lijnen wel, snap alleen niet waarom ze dan toch in eenzame momenten hem opzoekt. Dit is toch big strong Connie? Na al die jaren dat je toch al uit elkaar bent nog met hem bezig zijn. Ja ergens logisch na zoveel jaar getrouwd geweest te zijn. Maar kom op, laat hem zich lekker zelf troosten Omdat ze ook niet definitief kon melden dat het nooit meer goed komt ga je bíjna denken dat ze met een nieuwe schone lei bezig zijn.
Maar goed, we zullen het wel horen
Verder heeft ze zich netjes uitgelaten over alles. Maar dat zien we vaker. Pwtish-momentje

Ben overigens wel benieuwd hoe vaak Hans buiten de deur is gaan eten. 1 keer koop ik niet En in godsnaam Con ga daten met andere mannen... Mannen mogen wel nieuw materiaal uitproberen en vrouwen niet zeker?

[ Bericht 3% gewijzigd door Pisces29 op 17-09-2009 08:13:20 ]
lady-wrbdonderdag 17 september 2009 @ 09:47
http://www.telegraaf.nl/p(...)vreemd___.html?p=4,1
Oledonderdag 17 september 2009 @ 11:21
gewoon ff copy pasten die hap!
Maar dit wisten we toch al
quote:
'Hans Breukhoven ging vreemd' AMSTERDAM - Lang hield ze de vuile was binnen, maar het hoge woord is er nu toch uit bij Connie Breukhoven. Ex-manlief Hans ging vreemd en dát is de reden van de scheiding van het showbizzpaar.

Eerder verklaarde Connie in een exclusief interview met De Telegraaf dat het stel om diverse redenen had besloten een punt achter het huwelijk te zetten, nu is duidelijk geworden dat het vreemdgaan van Hans een einde betekende van een sprookjeshuwelijk.

De buitenechtelijke escapades van Hans kwamen twee jaar geleden al aan het licht. Eerder deze maand liet Connie in het midden of de beschuldigingen die toen aan het adres van haar man werden geuit op waarheid berustten, tegen Boulevard ontglipte de waarheid haar dan toch. ,,We hebben twee dagen op de bank zitten huilen." Zeven of acht serieuze lijmpogingen werden ondernomen. Vergeefs. ,,Uiteindelijk kon ik er niet mee leven. Ik ben er te monogaam voor om mijn man met een ander te delen."
Copycatdonderdag 17 september 2009 @ 11:30
Ik vond die opmerking 'Een zwakke vrouw gaat, een sterke vrouw blijft' van Connie gisteren in Boulevard wel héél fout en kort door de bocht.
DarkElfdonderdag 17 september 2009 @ 11:35
quote:
Op donderdag 17 september 2009 11:30 schreef Copycat het volgende:
Ik vond die opmerking 'Een zwakke vrouw gaat, een sterke vrouw blijft' van Connie gisteren in Boulevard wel héél fout en kort door de bocht.
in welke context? als je vent vreemd gaat?
Copycatdonderdag 17 september 2009 @ 11:37
quote:
Op donderdag 17 september 2009 11:35 schreef DarkElf het volgende:


in welke context? als je vent vreemd gaat?
Daar heb je me, want ik luisterde met een half oor en die kwam bij mij heel naar binnen. En dus is de nuance bij me zoek .
Volgens mij in de context van als een relatie niet meer werkt, zonder klappen, maar met kinderen.
Duderelladonderdag 17 september 2009 @ 12:09
quote:
Op donderdag 17 september 2009 11:35 schreef DarkElf het volgende:

[..]

in welke context? als je vent vreemd gaat?
Ja.

Ik vond het inderdaad ook nogal opofferig. Ze nam het zichzelf zo ongeveer kwalijk dat ze níet met zijn vreemdgaan kon leven. Foei Con!
DarkElfdonderdag 17 september 2009 @ 12:11
apart
Stroekiedonderdag 17 september 2009 @ 12:11
quote:
Op donderdag 17 september 2009 11:21 schreef Ole het volgende:
gewoon ff copy pasten die hap!
Maar dit wisten we toch al
[..]
Geen woord echter over de vermeende voorkeur voor de herenliefde van Hans
Duderelladonderdag 17 september 2009 @ 12:56
quote:
Op donderdag 17 september 2009 12:11 schreef Stroekie het volgende:

[..]

Geen woord echter over de vermeende voorkeur voor de herenliefde van Hans
Is dat vermeend omdat daar geruchten over de ronde doen (als in: lovers die van zich hebben laten horen)?

Con zei er trouwens wel iets over in oude beelden die ze lieten zien. Dat ze dat gezeik zat was dat Hans homo zou zijn.
Pisces29donderdag 17 september 2009 @ 13:15
quote:
Op donderdag 17 september 2009 11:35 schreef DarkElf het volgende:

[..]

in welke context? als je vent vreemd gaat?
Als je niet meer vecht voor je huwelijk en besluit te gaan scheiden

En idd erg kort door de bocht...
Genoeg mensen blijven (ongelukkig) in hun huwelijk, want ze durven niet te gaan scheiden. Dan ben je eerder zwak dan sterk lijkt me.
Oledonderdag 17 september 2009 @ 16:59
Hoe nep zeg!

Ripleydonderdag 17 september 2009 @ 17:02
Wat een subtiele manier om hans een loer te draaien en proberen sympathie voor haarzelf te winnen
Duderelladonderdag 17 september 2009 @ 17:27
quote:
Op donderdag 17 september 2009 16:59 schreef Ole het volgende:
Hoe nep zeg!

[ afbeelding ]
Je ziet 'm denken: "En jij gelooft dit?"
Oledonderdag 17 september 2009 @ 19:05
En er komt een boek
quote:
HANS GING VREEMD!’ CONNIE BREUKHOVEN DOODSBANG VOOR SCHANDAALBOEK!


(17-9-2009) Het hoge woord is er nu toch uit! De vrouw, die niets wilde zeggen over de reden van de scheiding met echtgenoot Hans, Connie Breukhoven, heeft jaren de vuile was binnengehouden, maar wijst nu met de beschuldigende vinger naar haar ex-echtgenoot. Hans Breukhoven ging namelijk vreemd! En dat kon Connie niet verkroppen! Dat Connie Breukhoven nu plotseling openheid van zaken geeft lijkt ingegeven door het boek dat Evert Santegoeds over de voormalige diva aan het schrijven is en dat volgende maand uitkomt. In het boek worden de buitenechtelijke escapades van Hans en de manier waarop



ie daarop reageerde. Zo schakelde ze een privédetective in om haar man te schaduwen en bracht zelfs ook een nachtelijk bezoekje aan de vermeende minnares van haar man. Door nu (een deel?) van de waarheid te vertellen hoopt Breukhoven Santegoeds de wind uit de zielen te nemen!

De plotselinge eerlijkheid van Connie Breukhoven is opvallend. Nadat haar scheiding van Hans vorige maand bekend werd vertelde Connie alleen maar dat het stel om diverse redenen had besloten een punt achter het huwelijk te zetten. Maar nu weet heel Nederland dat het vreemdgaan van Hans het einde betekende van een sprookjeshuwelijk.

Connie kwam al jaren geleden achter de buitenechtelijke escapades van Hans. De platenbaas had in België een vriendin. Na de vorige maand bekend geworden scheiding van het paar liet Connie nog in het midden of de beschuldigingen die toen aan het adres van haar man werden geuit op waarheid berustten. Maar nadat Evert Santegoeds aankondigde in oktober met een boek over het veelbesproken leven van Connie te komen lijkt Connie uit angst over de komende onthullingen in het boek een deel van de waarheid maar zelf te vertelen. Volgens Connie kwam ze er twee jaar geleden achter dat er een andere vrouw in het leven van Hans was. De toenmalige mevrouw Breukhoven las het nieuws in weekblad privé dat de minnares van Hans prominent op de voorpagina zette. Bovendien publiceerde het blad foto’s van een nachtelijk bezoekje van Connie aan de vermeende minnares! Connie gisterenavond in haar biecht bij Boulevard: “Hans was in New York toen het me duidelijk werd. Ik heb hem toen gebeld en gevraagd om terug te komen. We hebben vervolgens twee dagen binnen zitten huilen.” Volgens Connie deed het paar nog pogingen om de breuk te lijmen. Vergeefs. “Uiteindelijk kon ik er niet mee leven. Ik ben er te monogaam voor om mijn man met een ander te delen. Een gebroken kopje is niet meer te lijmen."

In het interview zei Connie nog veel om Hans te geven en dat de twee elkaar ook nog regelmatig zien. Ze kondigde aan met Hans en de kinderen volgende week naar de première van de musical Hairspray te gaan… Volgens Connie brengen zei en Hans zelfs nog wel eens de nacht bij elkaar door. Volgens de ex mevrouw Breukhoven zou Hans nog single zijn.

Dat Connie nu zo openhartig is lijkt er alles mee te maken te hebben dat Evert Santegoeds komt met zijn niet geautoriseerde biografie over Connie Breukhoven! Aanvankelijk was het de bedoeling dat het boek in de zomer van 2007 al zou verschijnen. De reden voor het uitstel was twee jaar geleden dat mensen uit de directe omgeving van de Breukhoven zich hadden gemeld bij Santegoeds met onthullende verhalen over de diva, over haar kanker genezende middeltjes en haar huwelijk met Free Record Shop-eigenaar Hans van Breukhoven.

Nadat de Breukhovens vorige maand bekend maakten te zijn gescheiden pakte Santegoeds de draad weer op. Hij is nu bezig aan het laatste hoofdstuk. De biografie moet eind oktober verschijnen.

Santegoeds liet al weten dat Connie's vermeende prostitutieverleden niet aan de orde zal komen in het boek. "Daar hoeft ze dus niet bang voor te zijn." In 2007 dreigde de glamourvrouw, die haar vermeende verleden als prostituee altijd ontkend heeft, met juridische stappen als Santegoeds zou suggereren dat Connie in een ver verleden meisje van plezier zou zijn geweest. Santegoeds zie toen al verschillende brieven van Connie Breukhovens advocaat te hebben gekregen over het boek dat hij aan het schrijven was. "Dat maakt de uitdaging alleen maar groter."

De showbizzjournalist, die eerder een bestseller over Pim Fortuyn schreef, was twee jaar geleden van plan het boek via een speciaal daarvoor in het leven geroepen website te verkopen. of dat nu ook gebeurt of dat het boek via de reguliere boekhandel te koop zal worden aangeboden is nog onduidelijk.