quote:
Op vrijdag 14 augustus 2009 14:31 schreef Haaibaaike het volgende:[..]
Yeps met haar ex Peter, ging haar nichtje vandoor. Connie heeft geen contact met haar nichtje de dochter van haar overleden zus Lia.. En begrijpelijk.
Kijk het is natuurlijk heel lief dat Connie/Vanesssz voor haar zieke zus heeft gezorgd en vervolgens dat kind heeft opgevoed..nou ja opvoeden...ik weet niet hoe dat in Connie's wereldje gaat, maar ik heb zo'n idee
Connie: goedemorgen kind
kind: goedemorgen moeder
Connie: wat zeg je me nou kind?
kind: goedemorgen moeders mooiste
Connie: We spelen een spelletje kaart, kind
kind: nee, want je wint altijd
Connie: Inderdaad, ik win altijd. Ik ben mooier dan jou, beter dan jou en heter dan jou...I WILL ALWAYS BEAT YOU!
kind: ouwe heks
Connie: PATS pak aan SLOERIE!
5 minuten later
Connie: Sorry kind, ik had me niet onder controle, mama gaat shoppen in de PC, regel jij het huishouden? love you
En al haar andere kinderen zijn ook niet juh van het...van die verwende kutkinderen. Had ze toch onder de kartonnendoos gelaten Con, maar je moedershart of roddelkrantenhart kon die ettertjes toch echt niet daar laten liggen, je chanelschoenen zaten toch al onder de modder toen je per ongeluk in die achterstandwijk kwam, en je commerciele hart bonste als een gek.
Constance en Jordy spanden samen en namen samen het cassettebandje op...hoe slecht opgevoed ben je als je het op een cassettebandje opneemt? iedereen weet toch dat je geweldige beelden met een webcam kan schieten...dat weten al mijn ex-vriendjes inmiddels ook wel:)
Marvin werd moddervet en probeerde me te *censuur* (voor Connie me aanklaagd) in een gayclub en brabbelde over hoe rijk en geweldig hij wel niet was...en je jongste kind neukte met Jody Bernal. Je hebt het dus slecht gedaan Con. Voor mij bewijs dat Botox the brains aantast al ging ik er altijd van uit dat Con er zaagsel of zaad in had zitten.
love you
[ Bericht 0% gewijzigd door LoveProfusion op 06-09-2009 12:50:39 ]