Overzicht van filmpjes/artikelen m.b.t. technische wijzigingen 2009quote:29/3 Australia
5/4 Malaysia
19/4 China
26/4 Bahrain
10/5 Spain
24/5 Monaco
7/6 Turkey
21/6 Great Britain
12/7 Germany
26/7 Hungary
23/8 Europe (Valencia)
30/8 Belgium
13/9 Italy
27/9 Singapore
4/10 Japan
18/10 Brazil
1/11 Abu Dhabi
Ik vind t ook opmerkelijk hoor, dat er ineens allerlei speciale regelingen worden getroffen. Aan de andere kant, bij Toro Rosso hebben ze het nooit voorgesteld om Alqueserieiri (ofzoiets) te laten testen om te wennen aan de auto? Maar als je dan achteraf kijkt naar hoe die jongen rond reedt in Hongarije, dan valt er toch weinig te vrezen als Schumi zonder training in een 2009 spec gaat zitten. Het enige wat de fans zullen vrezen is dat hij geen deuk in een pakje boter rijdtquote:Op zondag 2 augustus 2009 13:26 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Het is ook raar dat een rookie maar moet testen tijdens de trainingen van een race-weekend, maar dat een terugkerend 7-voudig wereldkampioen wel even wat racerondjes mag gaan maken. Maarja, als je hier weer wat van zegt dan loop je weer te bashen en ben je een zeikerd. Je hebt het immers over Michael Schumacher hé!?
neequote:
Wat voor speciale regelingen???quote:Op zondag 2 augustus 2009 14:46 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Ik vind t ook opmerkelijk hoor, dat er ineens allerlei speciale regelingen worden getroffen.
Ok ok, het was enkelvoudquote:Op zondag 2 augustus 2009 15:13 schreef Automatic_Rock het volgende:
Wat voor speciale regelingen???
Ferrari heeft alleen een speciaal verzoek ingediend of hij met de F60 mag rijden. En dit kan alleen als alle F1 teams daarmee instemmen.
Verder heb ik geen speciale regelingen gezien. Met een auto van 2007 mag gewoon gereden worden. Je mag alleen geen F1-slicks gebruiken. Over GP2-slicks staat niks in de regels.
Maar mensen die dingen "opmerkelijk" vinden zonder moeite te doen waarom de dingen zijn zoals ze zijn, hou je altijd.quote:Op zondag 2 augustus 2009 14:46 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Ik vind t ook opmerkelijk hoor, dat er ineens allerlei speciale regelingen worden getroffen. Aan de andere kant, bij Toro Rosso hebben ze het nooit voorgesteld om Alqueserieiri (ofzoiets) te laten testen om te wennen aan de auto? Maar als je dan achteraf kijkt naar hoe die jongen rond reedt in Hongarije, dan valt er toch weinig te vrezen als Schumi zonder training in een 2009 spec gaat zitten. Het enige wat de fans zullen vrezen is dat hij geen deuk in een pakje boter rijdt
Wat probeer je nou te suggereren man? Als er een regel is die zelfs voor een rookie geldt zonder enige ervaring binnen de F1, waarom zou je dan die regel aanpassen voor een 7-voudig kampioen? En dan kan je zeggen dat toro rosso het niet gevraagd heb, maar regels zijn er om een lijn te trekken. Achteraf zeggen dat ze het dan maar hadden moeten vragen is een non-argument imo. Trap die schumacher pas in die auto met de practice en laat hem zijn race-weekend rijdenquote:Op zondag 2 augustus 2009 16:24 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Maar mensen die dingen "opmerkelijk" vinden zonder moeite te doen waarom de dingen zijn zoals ze zijn, hou je altijd.
Meestal zijn ze al redelijk bevooroordeeld en gebruiken speculatieve en suggestieve bewoordingen om sneaky hun mening als een feit verkopen.
Als ze dan vervolgens ontmaskerd worden gaan ze meestal ad hominem verder, of gaan muggenziften over een woordje.
hah gelijk z'n 50 cent pet opquote:
hehe, wij zijn ook al aan het kijken om er een dagje heen te gaanquote:Op zondag 2 augustus 2009 17:41 schreef bodylotion het volgende:
Hoeveel GP's zal Schumi nou gaan rijden? Valencia sowieso, maar daarna? Hoor overal verschillende berichten. In de Spits stond zelfs dat hij Massa voor de rest van het seizoen zal gaan vervangen.
[Offtopic]
Waar kun je het beste kaarten bestellen voor Spa, en welke kaarten?![]()
De regels worden niet aangepast. Iedereen mag gewoon met een 2007 spec auto testen. Iedereen.quote:Op zondag 2 augustus 2009 21:52 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Wat probeer je nou te suggereren man? Als er een regel is die zelfs voor een rookie geldt zonder enige ervaring binnen de F1, waarom zou je dan die regel aanpassen voor een 7-voudig kampioen? En dan kan je zeggen dat toro rosso het niet gevraagd heb, maar regels zijn er om een lijn te trekken. Achteraf zeggen dat ze het dan maar hadden moeten vragen is een non-argument imo. Trap die schumacher pas in die auto met de practice en laat hem zijn race-weekend rijden
dat waren toch gewoon gp2 banden? of heb ik wat gemist?quote:Op zondag 2 augustus 2009 23:40 schreef gen.eric het volgende:
Er is sprake dat Schumacher met illegale slicks zou hebben gereden, wordt onderzocht door de FIA.
http://en.f1-live.com/f1/(...)l/090801173945.shtml
En wat beelden van Schumi tijdens zijn test:
Ook voor een bak bier? Zo ja, bij deze een quote.quote:Op zondag 2 augustus 2009 23:45 schreef vosss het volgende:
Dat is in ieder geval wat ze zeggen en ik ga er eerlijk gezegd niet van uit dat Ferrari zo achterlijk is om 2009 spec F1 banden op die wagen geflikkert te hebben.
En ja, deze mogen jullie quoten voor als blijkt dat het toch zo is.
Dat dus!quote:Op zondag 2 augustus 2009 23:36 schreef vosss het volgende:
[..]
De regels worden niet aangepast. Iedereen mag gewoon met een 2007 spec auto testen. Iedereen.
Dat Red Bull die knakker niet heeft laten testen met een 2007 spec is simpelweg omdat ze er of niet aan gedacht hebben, of dat ze van mening waren dat de beste knaap er geen zak mee zou op schieten.
Het is echt niet zo dat er nu ineens regels aangepast/veranderd/door de vingers gezien worden!
Wat Ferrari nu doet mag elk ander team doen, en die test in de F60 aanvragen had ook elk ander team kunnen doen en als alle overige teams het daar over eens waren geweest dan was het geen probleem geweest.
Zo zijn de regels en ik zie ze echt nergens aangepast worden. Jij kennelijk wel.
Waar dan?
Er is een speciale uitzondering op de regel aangevraagd. Ik zeg niet dat de regels veranderen of iets, maar regels zijn regels en ik vind persoonlijk dat ze Ferrari geen uitzondering moeten geven. Zeker niet omdat het om een 7-voudig kampioen gaat. Ik vind de regel sowieso belachelijk, maar dat is weer een ander verhaal. Maar mijn gevoel zegt; geen uitzonderingen maken. Als het niet nodig is om te testen voor een rookie, waarom dan wel voor schumacher (die notabene een eigen F1-car heeft)?quote:Op zondag 2 augustus 2009 23:36 schreef vosss het volgende:
[..]
De regels worden niet aangepast. Iedereen mag gewoon met een 2007 spec auto testen. Iedereen.
Dat Red Bull die knakker niet heeft laten testen met een 2007 spec is simpelweg omdat ze er of niet aan gedacht hebben, of dat ze van mening waren dat de beste knaap er geen zak mee zou op schieten.
Het is echt niet zo dat er nu ineens regels aangepast/veranderd/door de vingers gezien worden!
Wat Ferrari nu doet mag elk ander team doen, en die test in de F60 aanvragen had ook elk ander team kunnen doen en als alle overige teams het daar over eens waren geweest dan was het geen probleem geweest.
Zo zijn de regels en ik zie ze echt nergens aangepast worden. Jij kennelijk wel.
Waar dan?
Man, kun je nagaan hoeveel het er geweest zouden zijn als ze al die impopulaire maatregelen niet genomen haddenquote:Op maandag 3 augustus 2009 09:43 schreef Googolplexian het volgende:
Sidenote : grappige Max/Bernie-invloed op F1, trouwens; Sinds 1990 zijn er 28 (!) teams uit de F1 vertrokken (ik weet niet of dat incl. BMW is).
Er is ook niets speciaals aan de hand. Dat maakt voss ervan. Ik geef gewoon mijn mening over of ik vind dat ze de tests met de auto van nu moeten toestaan, en dus het verzoek van Ferrari moeten inwilligen. En dan zeg ik nee. Iemand die nog nooit in een F1-auto heeft gereden kan zo aan een race-weekend beginnen, maar schumacher moet eerst nog even testenquote:Op maandag 3 augustus 2009 09:13 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Dat dus!![]()
Tjeezus zeg, ik ben niet eens een Ferrari-fan, maar hier is echt niks speciaals of aparts aan de hand
Tof, net een rondje hard gelopen door Albert Parkquote:MELBOURNE - De Grote Prijs van Australië staat volgend jaar maart gewoon op de kalender van de Formule 1. De wedstrijdorganisatie bevestigde maandag dat de race in 2010 doorgaat op circuit Albert Park.
Directeur Ron Walker dreigde eerder de race in Melbourne te schrappen wegens de controverse tussen de formule 1-renstallen en de internationale autoportfederatie FIA.
Hij ziet af van die stap nu de FIA en de FOTA, de overkoepelende associatie van de teams, alsnog een akkoord hebben bereikt. In Parijs is vrijdag de nieuwe Concorde-overeenkomst getekend.
Twaalf teams zijn het eens met nieuwe sportieve en technische regels, budgetafspraken en de inkomstenverdeling voor de komende drie jaar.
BMW Sauber
Alleen BMW Sauber, dat heeft aangekondigd uit de Formule 1 te stappen, heeft niet getekend. De nieuwe teams Manor Grand Prix, Camos Meta en US F1 hebben wel de afspraken onderschreven.
Het akkoord liet lang op zich wachten. De afgelopen weken ruzieden de teams en de FIA voortdurend over kostenbesparingen en technische regels in de peperdure koningsklasse van de autosport.
Onder aanvoering van de gevestigde renstallen Ferrari, McLaren en Renault dreigden de teams uit de Formule 1 te stappen en een eigen serie te beginnen. Die dreiging is met het tekenen van de Concorde-overeenkomst definitief weg
Je mag overal een verzoek voor indienen. Dat de FOTA het ok vind is heel liefquote:Op zondag 2 augustus 2009 23:36 schreef vosss het volgende:
Wat Ferrari nu doet mag elk ander team doen, en die test in de F60 aanvragen had ook elk ander team kunnen doen en als alle overige teams het daar over eens waren geweest dan was het geen probleem geweest.
quote:The Formula One Teams Association (FOTA) has agreed with Ferrari's request for Michael Schumacher to test its 2009 car at Mugello over the weekend. Although permission must be granted by the FIA for the run to go ahead
Oow hij kan beter F1 gaan rijden.quote:
Je baseert je op je eigen mening en dringt hem nogal op.quote:Op maandag 3 augustus 2009 10:09 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Er is een speciale uitzondering op de regel aangevraagd. Ik zeg niet dat de regels veranderen of iets, maar regels zijn regels en ik vind persoonlijk dat ze Ferrari geen uitzondering moeten geven. Zeker niet omdat het om een 7-voudig kampioen gaat. Ik vind de regel sowieso belachelijk, maar dat is weer een ander verhaal. Maar mijn gevoel zegt; geen uitzonderingen maken. Als het niet nodig is om te testen voor een rookie, waarom dan wel voor schumacher (die notabene een eigen F1-car heeft)?
Je weet zelf ook wel dat rechtelijn-tests al één uitzondering zijn.quote:Op maandag 3 augustus 2009 13:13 schreef Atreidez het volgende:
De regel is dat er een testingban is, zonder uitzonderingen..
quote:Testing
* Track testing is banned 7 days before the first race of the season until the 31st of December.
* Teams will be allowed to carry out three one day young driver training tests between the end of the last event of the Championship and 31 December of the same year. Drivers are eligible only if they have not competed in more than two F1 World Championship Events in the preceding 24 months or tested a Formula One car on more than four days in the same 24 month period.
* Teams can also conduct eight one day aerodynamic tests carried out on FIA approved straight line or constant radius sites between 1 January 2009 and the end of the last Event of the 2009 Championship.
Je hebt imo ook wel gelijk hoor ... het is FIA's buitenkansje om weer wat positieve publiciteit naar zich toe te trekken. Schumacher kan er alleen maar op verliezen en voor Ferrari geldt hetzelfde als voor de FIA, plus dat ze natuurlijk geen betere plaatsvervanger kunnen vinden dan Schumi, lijkt me.quote:Op maandag 3 augustus 2009 13:22 schreef Atreidez het volgende:
Yep klopt. Maar we hebben het nu over het rondrijden van de F60 met MS er in op een circuit. Dat daarvoor toestemming wordt gevraagd (en misschien gegeven) boeit me vrij weinig, maar het is niet zo dat die mogelijkheid voor uitzonderingen al in de regels was beschreven.
[..]
Duidelijke waarschuwing naar Force India en Williams?quote:"You will find some guys that will try to block it," Haug admitted. "But what goes around comes around. They will need some help at another stage. It's not giving people presents, it's being fair when it's justifiable."
autosport.comquote:Williams opposes Schumacher's test
By Edd Straw and Pablo Elizalde Monday, August 3rd 2009, 12:01 GMT
The Williams team has opposed Ferrari's request to allow Michael Schumacher to test ahead of his return to Formula 1 at the European Grand Prix, AUTOSPORT can reveal.
Ferrari had asked all current teams, as well as the FIA, to allow Schumacher to have a one-day test with this year's F60 car to familiarise himself with the machine.
Schumacher drove a two-year-old F2007 fitted with GP2 tyres at the Mugello circuit last week, the German having not driven F1 machinery since last year.
The seven-time champion, replacing the injured Felipe Massa in the Valencia race later this month, retired from F1 competition at the end of 2006.
Williams said it is opposing Ferrari's request because it clearly contravenes the regulations, which state testing is not allowed during the season.
"While we welcome Michael Schumacher back to Formula 1, the fact is that any form of in-season circuit testing is strictly prohibited; a regulation clearly laid out by the FIA and adhered to by all of the teams," said team boss Frank Williams.
"It was for this reason that Alguersuari, who drove an F1 car for the very first time in Hungary, did not have the opportunity to familiarise himself with the Toro Rosso before he made his race debut.
"Williams sees no distinction between Alguersuari's situation and Schumacher's and feels that any deviation from the rule would create a precedent for the future.
"In a similar situation, Williams would unhesitatingly use its current test driver. For the sake of consistency and fairness, therefore, we oppose Ferrari's proposal to test ahead of the European Grand Prix."
Ferrari needed the unanimous approval of all teams to get Schumacher to test, which means the German will not be able to try the F60 before the Valencia event.
Goh wat kansloos.. nouja dit is duidelijk gewoon terugpakken omdat ze uit de fota zijn getrapt..quote:
nieuwsbericht morgen: Force India, Campos, Manor & USF1 join FOTA, Williams still suspendedquote:Op maandag 3 augustus 2009 16:09 schreef Giem het volgende:
[..]
Goh wat kansloos.. nouja dit is duidelijk gewoon terugpakken omdat ze uit de fota zijn getrapt..
blijkt toch wat anders te liggen....quote:Op maandag 3 augustus 2009 17:42 schreef vosss het volgende:
Dat team heeft zelfs goedkeuring gegeven en nou moet die ouwe zak weer roet in het eten gooien.
autosport.comquote:Red Bull teams block Schumacher test
By Gerhard Kuntschik and Simon Strang Monday, August 3rd 2009, 15:32 GMT
Red Bull Racing and Scuderia Toro Rosso have joined Williams in opposing Ferrari's request to allow Michael Schumacher to test a 2009-specification ahead of his return to Formula 1 at Valencia later in the month.
The Red Bull teams are unwilling to cede to the request after Dietrich Mateschitz claimed that a similar one by Toro Rosso to give 19-year-old rookie Jaime Alguersuari some track time prior to his F1 debut in Hungary was refused.
"We asked for a test permission for Alguersuari before the Hungarian GP and it was turned down," said Mateschitz. "So why should we approve an exemption for a seven-time-champion after this?
"We are happy that Jaime did such an excellent job on his debut."
Red Bull's motorsport coordinator Helmut Marko told the Salzburger Nachrichten newspaper that he believed Michael Schumacher would have little trouble adapting to contemporary Formula 1 machinery and therefore did not need to test.
"Schumacher is experienced enough to be fairly competitive in the new car very soon," said Marko.
"To let him do an extra test is not in the spirit of the regulations. If he indeed did his run last week on GP2 rubber it will make a huge difference".
"We have the same opinion as stated in the rules, therefore we cannot agree with Michael getting a test exemption", added Marko. "And we are not the only ones to have this opinion."
Het gaat ook niet om de aanvraag, maar om wat de toezeggingen daarop worden. Het is mijn mening, en dring hem helemaal niet op. En ik baseer me niet op mijn mening, ik geef mijn mening. Of je moet bedoelen dat ik mijn mening geef op basis van mijn mening, want dat kloptquote:Op maandag 3 augustus 2009 12:19 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Je baseert je op je eigen mening en dringt hem nogal op.
Je mag als team vragen om toestemming en je zou gek zijn als je het niet deed.
Zo zijn de regels en die gelden voor iedereen, rookie of x-voudig kampioen.
Ik had ook nee gezegd. Ferarri is een directe concurrent van Williams. Schumacher staat bekend als een goede ontwikkelaar van de auto. Dus je zou wel gek zijn als je zomaar Schumacher een dag laat rijden in de F60quote:
Nee, mijn held. Wat doen ze?quote:Angry Piquet confirms Renault exit
Nelson Piquet has confirmed he will not be racing at the European Grand Prix later this month after parting company with the Renault team.
Piquet was already in doubt for the previous race in Hungary, but a war of words with team boss Flavio Briatore last week seemed to indicate the end of the relationship between the Brazilian and Renault.
On Monday, Piquet released a statement confirming Renault has notified him he will not be racing for the team anymore.
"I have received notice from the Renault F1 team of its intention to stop me from driving for them in the current F1 season," said Piquet.
"I want to say thanks to the small group who supported me and that I worked together at Renault F1, although it is obviously with great disappointment that I receive such news."
The Brazilian said he was relieved to finally put an end to a difficult time with Renault, and he is hopeful he can move on to succeed in F1.
"I feel a sense of relief for the end of the worst period of my career, and the possibility that I can now move on and put my career back on the right track and try to recover my reputation of a fast, winning driver," he said.
"I am a team player and there are dozens of people I have worked with in my career who would vouch for my character and talent, except unfortunately the person that has had the most influence on my career in Formula 1."
Piquet also claimed that he had not received the same treatment as team-mate Fernando Alonso this season.
"For the 2009 season Briatore ... promised me everything would be different, that I would get the attention I deserved but had never received, and that I would get 'at least equal treatment' inside the team," he added.
"He made me sign a performance-based contract, requiring me to score 40% of Fernando Alonso's points by mid-way through the season. Despite driving with Fernando, two-time world champion and a really excellent driver, I was confident that, if I had the same conditions, I would easily attain the 40% of points required by the contract.
"Unfortunately, the promises didn't turn into reality again. With the new car I completed 2002km of testing compared to Fernando's 3839km. Only three days of my testing was in dry weather - only one of Fernando's was wet.
"I was only testing with a heavy car, hard tyres, mostly on the first day (when the track is slow and reliability is poor), or when the weather was bad. Fernando was driving a light car with soft tyres in the dry, fine conditions. I never had a chance to be prepared for the qualifying system we use. In Formula 1 today, the difference between 1st and 15th position is sometimes less than a second. It means that 0.2 or 0.3s can make you gain eight positions."
The Brazilian slammed Briatore as his "executioner", and said he is confident he has the skill to succeed in F1.
"I believe without doubt in my talent and my performance. I didn't get this far by getting bad results. Anyone who knows my history knows that the results I am having in F1 do not match my CV and my ability.
"The conditions I have had to deal with during the last two years have been very strange to say the least - there are incidents that I can hardly believe occurred myself. If I now need to give explanations, I am certain it is because of the unfair situation I have been in the past two years.
"I always believed that having a manager was being a part of a team and having a partner. A manager is supposed to encourage you, support you, and provide you with opportunities. In my case it was the opposite. Flavio Briatore was my executioner."
Het schijnt dat z'n vader bezig is BMW Sauber over te nemen of mede over te nemen, dus er is nog hoop voor jouw held.quote:
quote:Nelson Piquet genoemd als overnamekandidaat BMW Sauber
Nelson Piquet senior wordt gezien als kandidaat om het BMW Sauber-team van een doorstart te voorzien. De Braziliaanse krant O Globo bericht dat de drievoudig wereldkampioen samen met Super Nova-baas David Sears de boedel van de Duitse renstal over wil nemen.
Piquet zou vanzelfsprekend een plek in het team inruimen voor zijn zoon Nelson Piquet, die op de schopstoel zit bij Renault. Junior vertelde over de plannen: “Het enige dat ik kan zeggen is dat de naam Piquet F1 mij wel bevalt. Wat vinden jullie?”
Ik vind van niet hoor, zeker nu dit bekend is geworden:quote:
Ja, dit is een andere situatie met een onverwachte invaller, maar Ferrari heeft 2 (!!) test-coureurs die prima bekend zijn met de F60quote:Volgens Red Bull-directeur Dieter Mateschitz heeft Toro Rosso ook geen toestemming gekregen om Jaime Alguersuari kennis te laten maken met zijn nieuwe auto.
"We hebben gevraagd om Alguersuari te laten testen voor de Hongaarse Grand Prix en dat werd afgewezen, dus waarom zouden we een uitzondering maken voor een zevenvoudig wereldkampioen?" vroeg Mateschitz zich af.
Nouja, de FOTA heeft voor gestemd. Ik heb geen idee of daar Red Bull en Torro Rosso ook al tegen waren, maar in de minderheid. Het lijkt me eerlijk gezegd niet, want alle teams moeten unaniem voor stemmen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 02:41 schreef kepler het volgende:
[..]
Ik vind van niet hoor, zeker nu dit bekend is geworden:
[..]
Ja, dit is een andere situatie met een onverwachte invaller, maar Ferrari heeft 2 (!!) test-coureurs die prima bekend zijn met de F60
Badoer en Gené hebben toch totaal geen ervaring met de F60 vanwege 't testverbod?quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 02:41 schreef kepler het volgende:
Ik vind van niet hoor, zeker nu dit bekend is geworden:
[..]
Ja, dit is een andere situatie met een onverwachte invaller, maar Ferrari heeft 2 (!!) test-coureurs die prima bekend zijn met de F60
Of Stoddart. Beiden toffe teambazen die geen blad voor de mond nemen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 04:05 schreef Glijdt_licht het volgende:
Liever dqat Eddie Jordan BMW overneemt..
[ afbeelding ]
Ow dat zeker, maar dat is weer een ander verhaalquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 07:46 schreef vosss het volgende:
[..]
Nouja, de FOTA heeft voor gestemd. Ik heb geen idee of daar Red Bull en Torro Rosso ook al tegen waren, maar in de minderheid. Het lijkt me eerlijk gezegd niet, want alle teams moeten unaniem voor stemmen.
Als Red Bull en Torro Rosso eerst tegen de FOTA gezegd hebben dat ze voor zijn en nu ineens roepen dat ze tegen zijn lijkt het me niet dat ze nog lang in de FOTA zullen zitten.
Als je in een overkoepelende organisatie zit en die draagt een mening uit, dan heb je je daar maar in te schikken en als dat niet is moet je de eer aan jezelf houden en er uit stappen dunkt me
Weet je zeker dat er gestemd is binnen de FOTA? Ik heb het vermoeden van niet en dat Red Bull/STR er ook niet blij mee waren, het feit dat ze hun mond hadden kunnen houden omdat Williams al tegen was maar dat niet gedaan hebben zegt wel iets hierover.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 07:46 schreef vosss het volgende:
[..]
Nouja, de FOTA heeft voor gestemd. Ik heb geen idee of daar Red Bull en Torro Rosso ook al tegen waren, maar in de minderheid. Het lijkt me eerlijk gezegd niet, want alle teams moeten unaniem voor stemmen.
Als Red Bull en Torro Rosso eerst tegen de FOTA gezegd hebben dat ze voor zijn en nu ineens roepen dat ze tegen zijn lijkt het me niet dat ze nog lang in de FOTA zullen zitten.
Als je in een overkoepelende organisatie zit en die draagt een mening uit, dan heb je je daar maar in te schikken en als dat niet is moet je de eer aan jezelf houden en er uit stappen dunkt me
Ik ben ook een Schumacher fan hoor, ik vind het geweldig dat hij terug is, maar ik vond dit wel een leukequote:Op dinsdag 4 augustus 2009 10:16 schreef vosss het volgende:
Die ouwe knar zal die jonkies wel even de oren wassen (hoop ik)
Kan me niet herinneren dat die met de F60 gereden hebben...quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 02:41 schreef kepler het volgende:
[..]
Ik vind van niet hoor, zeker nu dit bekend is geworden:
[..]
Ja, dit is een andere situatie met een onverwachte invaller, maar Ferrari heeft 2 (!!) test-coureurs die prima bekend zijn met de F60
Ik heb zomaar het idee dat Kubica naar Renaukt gaatquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 11:25 schreef Googolplexian het volgende:
Wil Mika niet invallen voor Heikki voor een paar racesKan Keikki terug naar Renault.
Dan zouden er vijf wereldkampioenen tegelijk op de baan rijden ^^
Ik heb zomaar het idee dat Kubica en Briatore de grootste tegenpolen van elkaar zijn qua karakter.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik heb zomaar het idee dat Kubica naar Renaukt gaat
Nogmaals dit is maar een gedachte en niet iets wat ik ergens gelezen heb, hij is een maatje van Alonso, ze hebben (bijna) dezelfde rijstijl, bij BMW heeft hij niets meer te zoeken, hij kan vast aan de auto wennen om volgend jaar kopman te zijn als Alonso naar Ferrari gaat, per direct denk ik dan.quote:
quote:F1 Team Boss Faces Ban After Speeding Charge
Tuesday, 4 August 2009 10:57
Police allege Ross Brawn was caught doing 100mph in his Mercedes on a 70mph road in Devon on May 30.
The 54-year-old's F1 team Brawn GP includes British driver Jenson Button.
Brawn did not appear at Plymouth Magistrates Court on Monday, as he is abroad preparing for the team's next races in Spain and Belgium.
No plea was entered and an application for adjournment was granted.
The case will now be heard on September 4.
Brawn, from Henley-on-Thames, Oxfordshire, has worked in motor racing for more than 30 years.
He is the former team principal at Honda and worked as technical director at Benetton and Ferrari.
Brawn GP currently leads the constructors' championship and Button leads the drivers' championship.
Ja dat kan uiteraard ookquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:19 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Ik heb zomaar het idee dat Kubica en Briatore de grootste tegenpolen van elkaar zijn qua karakter.
Ik heb zomaar het idee dat Alonso het never nooit niet toestaat dat een tweede coureur gelijke status krijgt.
Ik heb zomaar het idee dat geen enkele coureur die z'n carrière hoog inschat naast (achter) Alonso wil rijden.
Ik denk dat daarom dat het tweede stoeltje bij Renault gevuld gaat worden door een verse coureur van buiten het huidige F1 veld.
quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:21 schreef Atreidez het volgende:
Romain Grosjean, was al bekend toch?
quote:Beyonce's F1 date
AMERICAN R&B superstar Beyonce will be a headlining performer in a new music festival to be held at the same time as the 2009 Formula One (F1) SingTel Singapore Grand Prix.
The F1 Rocks festival is a series of concerts that will take place at various F1 stops over the next five years and the Singapore gig is the maiden event for the series.
The festival is organised by the UK- based live-music events and content company, All The Worlds (ATW), which is media and music giant Universal Music Group International's live-music events venture.
Details of the F1 Rocks event were announced at a press conference at The Supperclub Singapore at Odeon Towers on Tuesday.
mwah, of je nou zo blij moet worden van beyonce (quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:26 schreef Googolplexian het volgende:
Mensen die toch naar F1 in die buurt gaan krijgen een treat
[..]
quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 13:30 schreef Focus_op_NL het volgende:
Hopelijk crasht Schumi nu niet door een onderdeel van Williams ... anders hebben we weer voer voor een controverse of een conspiracy theroy in de F1
Ach het is F1, dat soort hardnekkige geruchten zijn eigenlijk altijd wel waar.quote:
Rellen!! Maar als dat waar is zit er dus iemand grote onwaarheden over Ferrari rond de bazuinen in de F1quote:"Raad eens wie er tegen een test van Schumacher met de F60 is? Een team dat al jaren niets meer heeft gewonnen en dat zich geen enkele kans laat ontnemen om zich onsportief op te stellen", liet Ferrari dinsdag in een verklaring weten, duidelijk verwijzend naar het team van Williams. "Om gelijk even iets recht te zetten, Ferrari had Toro Rosso wel degelijk toestemming gegeven om met Alguersuari te gaan testen. Het lijkt erop dat een zeker iemand zelfs in ons geval besloten heeft liever vast te houden aan de precieze bewoordingen van de regels."
Autosportquote:The Ferrari team has hit out at rival Williams over its decision to not allow Michael Schumacher to test this year's car ahead of his return to action at the European Grand Prix.
Ferrari asked all Formula 1 teams for permission to have a one-day test for Schumacher ahead of the Valencia race, where the German will replace the injured Felipe Massa.
On Tuesday, Ferrari hit out at Williams, saying the team had demonstrated a lack of spirit of fair play.
The Italian squad also referred to Williams as "a team that hasn't won anything for years."
Ferrari also revealed it had given Toro Rosso its approval to test rookie Jamie Alguersuari ahead of his debut in Hungary.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
Dat ook nog eensquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:35 schreef Ared het volgende:
Je vergeet dat Haug gezegd heeft dat Toro Rosso nooit een verzoek heeft gedaan voor Algedingus, maar verder heb je wel gelijk dat er iets niet helemaal snor zit.
Vergeet niet dat dit een andere situatie is natuurlijk. Bij Alguersasi was het een beslissing van het team om hem in te zetten, bij Schumacher is het Force Majeure. Natuurlijk hadden ze 1 van de testcoureurs in kunnen zetten, maar ik heb begrepen dat die ook geen ervaring hebben met de F60.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 19:16 schreef Tarabass het volgende:
Ik ben Ferrari-fan, maar dit is volkomen terecht. En de reactie van Ferrari is meer dan kinderachtig. Rookies niet testen, schumacher zeker niet testen. Die gladjakker mag blij wezen dat hij zijn licentie zo snel heeft kunnen bemachtigen. Niets dan een terechte reactie van de teams dus imo.
Ik hoop dat Schumacher lekker gaat racen en misschien zelfs gaat winnen. Al zal dat wel te denken zetten waarom hem dat wel lukt, en Massa niet. Maar dat is latere zorg, eerst maar eens zien wat er gebeurt
Deze post is gebaseerd op een mening, en enkel op mijn mening. De mening van mij mag je delen, maar is niet berust op een feit. Dat F1-teams dezelfde mening delen, neemt nog niet weg dat jij dat ook moet doen.
Helemaal gelijk in, voor iedereen gelden dezelfde regels. Daarom test ferrai ook niet met de F60. Daarom hebben ze ook aan iedereen een uitzondering op de regels aangevraagd voor dit speciale geval.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 03:15 schreef kepler het volgende:
[..]
Vergeet niet dat dit een andere situatie is natuurlijk. Bij Alguersasi was het een beslissing van het team om hem in te zetten, bij Schumacher is het Force Majeure. Natuurlijk hadden ze 1 van de testcoureurs in kunnen zetten, maar ik heb begrepen dat die ook geen ervaring hebben met de F60.
Maar regels zijn regels, ookv oor Ferrari
Opkankeren met die baggerbakkenquote:Op woensdag 5 augustus 2009 08:02 schreef Giem het volgende:
[..]
Helemaal gelijk in, voor iedereen gelden dezelfde regels. Daarom test ferrai ook niet met de F60. Daarom hebben ze ook aan iedereen een uitzondering op de regels aangevraagd voor dit speciale geval.
Echter is er een jongetje in de klas die weer de braafste moet spelen.. en deze uitzondering blokkeerd, net zo als de uitzondering van Alguersasi. Gewoon kinderachtig gedrag, hoop dat ze heel binnenkort zelf een uitzondering op de regels nodig hebben en dat iedereen tegen stemt.. wat dat krijg je nu, in plaats van dat je gezamelijk voor het belang van de sport gaat. Wat dit wordt vast niet de eerste keer dat er een uitzondering gevraagd wordt.
quote:Op woensdag 5 augustus 2009 09:02 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Opkankeren met die baggerbakken! Regels zijn regels ... heeft Ferrari altijd moeite mee gehad.
Als je uitzonderingen op de regels toelaat is het einde zoek.
Het is logisch dat Ferrari het probeert maar al dat gehuil als ze REGELEMENTAIR hun zin niet krijgen is toch van de mongole, joh.
Ferrari staat trouwens meestal vooraan met het protesteren tegen andere teams. Me dunkt dat ze deze nog tegoed hebben van Williams.
Ze vragen iets aan en krijgen het niet omdat het regen de regels is ... dat noem ik regelementair je zin niet krijgenquote:Op woensdag 5 augustus 2009 09:28 schreef Giem het volgende:
[..]
Sorry.. maar waar lees jij dat ze regelementair hun zin niet krijgen.. ik zie alleen een aanval naar Williams omdat ze in hun ogen kinderachtig doen. Nou en dat kan ik begrijpen ook..
En dat hun de enge zijn die protesteren dat valt wel mee... McLaren kan er ook wat van en alle andere teams net zo goed.
Weinig gehuil van Ferrari af, lijkt wel. Het meeste gehuil komt dan ook weer eens van de tribunes en de zijlijnen, bij wijze van.quote:Ferrari accept test request snub
Aug.4 (GMM) Michael Schumacher and Ferrari have apparently accepted the fact they will not be able to test the F60 prior to the seven time world champion's formula one return in Spain later this month.
The Italian team had asked its nine on-track rivals and the FIA for an exemption from the in-season test ban so that Schumacher, 40, may acquaint with injured Felipe Massa's car.
Initially, Williams made clear its opposition to the plans, which amid the need for total unanimity was akin to a veto.
According to the Bloomberg news service, Ferrari's spokesman Luca Colajanni reacted: "If Williams says this, then fair enough."
Later, Red Bull's two teams Red Bull and Toro Rosso indicated they too would not be voting for the request for a dispensation, meaning that Schumacher's next test this week is likely to again be at the wheel of a two-year-old F2007 instead.
"From the beginning it was clear that in all probability there would not be a test with the new car," Schumacher's spokeswoman Sabine Kehm said on the Blickpunkt Sport programme.
Veel sites hebben gewoon niet de toegang tot goede bronnen of het geduld om met echt nieuws te komen. Geheel bewust verzinnen ze dan nieuws, verdraaien woorden en doen quote-mining om toch maar de page-views te blijven krijgen.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 09:56 schreef Giem het volgende:
blijft gewoon erg leuk om er een grotere soap van te maken dan het in werkelijk is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |