quote:Het Franse L'Alsace, dat eerder als eerste het persoonlijke akkoord tussen Jérémie Bréchet en Sochaux wist te brengen, meldt nu dat ook Sochaux en PSV vandaag een akkoord hebben bereikt. Dat zou de voorzitter van Sochaux vanavond hebben laten weten. Volgens het bericht zal de verdediger begin volgende week een medische keuring ondergaan en daarna een driejarig contract tekenen bij de Franse club.
Geen geld.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 00:11 schreef neilpad het volgende:
Hmmm Engelaar.... 4 miljoen.
Let me sleep on that one.
Ik ben er niet rouwig omquote:Op zaterdag 20 juni 2009 02:01 schreef dndiek het volgende:
Verrassende move van Engelaar
quote:Orlando Engelaar nog steeds in dubio
Van onze Telesportredactie
AMSTERDAM - Orlando Engelaar keert vandaag terug van zijn vakantie uit Amerika en bespreekt dan met zijn zaakwaarnemer Edward Burleson drie concrete aanbiedingen van Panathinaikos, PSV en een niet nader bekende Engelse club uit de Premier League.
Panathinaikos heeft al overeenstemming bereikt met zijn huidige werkgever Schalke 04, waar de 29-jarige middenvelder ondanks een doorlopend contract mag vertrekken. PSV is nog niet tot een akkoord met de Duitsers gekomen.
Dit dus inderdaad. Zet Bakkal maar in de basis, vind Engelaar niet meteen een speler die prioriteit zou moeten hebben. Dus als ze hem halen hoop ik wel dat er nog genoeg geld is voor versterkingen op posities waar dat vooral nodig is....quote:Op zaterdag 20 juni 2009 10:01 schreef Lemming22 het volgende:
Tsja Engelaar, ik weet het niet. Eigenlijk was ik blij toen bekend werd dat hij niet voor PSV had gekozen. Ik ben niet overtuigd dat hij nou de gewenste kwaliteitsimpuls is. We moeten in ieder geval nog een links- en rechtsback hebben (die Fin waar laatst weer scouts voor op de tribune zaten?) en een spits die er 25+ inschiet.
quote:Op zaterdag 20 juni 2009 00:11 schreef neilpad het volgende:
Hmmm Engelaar.... 4 miljoen.
Let me sleep on that one.
Simons in de verdediging is toch al eens geprobeerd en dat was niet echt een succes.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:26 schreef neilpad het volgende:
Als een Zuid-Amerikaans elftal met een zak geld over de brug komt, dan wel. Toch lijken het mij twee totaal verschillende types. Op PN opperde iemand dat Engelaar mss wel de Simons rol overneemt en dan laatstgenoemde een linie terugzakt.
Dat was volgens mij ook in een periode dat niks een succes was en ze echt alle mogelijke combinaties uit aan het testen waren. Volgens mij speelt hij bij België ook gewoon altijd centraal in de verdediging.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 13:08 schreef PirE het volgende:
[..]
Simons in de verdediging is toch al eens geprobeerd en dat was niet echt een succes.
Doet ie nice!quote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:23 schreef ruud.nl het volgende:
Doelpuntje Toivonen tegen Italië, ziet er aardig uit.![]()
Ik mag toch hopen dat Orlando hoger in de pikorde dat Mendez komt te staan idd.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:24 schreef mcyodogg het volgende:
Betekent dit ook dat Mendez zijn laatste wedstrijd voor PSV gespeeld heeft?
Tot nu toe is het nog maar afwachten voor wie of wat hij heeft gekozen, er is namelijk nog niks bevestigd.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 17:41 schreef Spougle het volgende:
Ik kom nooit in het PSV topic. Maar ik ben erg verrast dat Engelaar voor PSV heeft gekozen. Ik denk dat hij voor elke Nederlandse club een aanwinst is.
Goede aankoop dus.
Klopt. Engelaar zit nog in de VS en kiest morgen of overmorgen tussen de beste aanbieder en dat is niet alleen financieel. PSV heeft een (lichte) voorsprong vanwege Rutten en de kansen op Oranje.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 18:20 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Tot nu toe is het nog maar afwachten voor wie of wat hij heeft gekozen, er is namelijk nog niks bevestigd.
Eerst maar eens afwachten dus.
Hij schijnt Panathinaikos afgezegd te hebben vanwege privéredenen en dat hij met zijn familie terug wil naar Nederland. Heeft de perschef van Panathinaikos gezegd. Maar zij willen hem toch nog overhalen met een financieel topbod. We zullen zien waar hij voor kiest.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 19:48 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Klopt. Engelaar zit nog in de VS en kiest morgen of overmorgen tussen de beste aanbieder en dat is niet alleen financieel. PSV heeft een (lichte) voorsprong vanwege Rutten en de kansen op Oranje.
Hij heeft nog niets afgezegd, maar beslist snel. PSV heeft een lichte voorkeur, maar er is nog niets besloten.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 19:53 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Hij schijnt Panathinaikos afgezegd te hebben vanwege privéredenen en dat hij met zijn familie terug wil naar Nederland. Heeft de perschef van Panathinaikos gezegd. Maar zij willen hem toch nog overhalen met een financieel topbod. We zullen zien waar hij voor kiest.
Jij kent hem of zo?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 20:08 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Hij heeft nog niets afgezegd, maar beslist snel. PSV heeft een lichte voorkeur, maar er is nog niets besloten.
quote:PSV kan Edison Méndez en Jérémie Bréchet binnen afzienbare tijd van de loonlijst schrappen. De eerstgenoemde heeft volgens De Telegraaf een geïnteresseerde club uit het Midden-Oosten naar het Eindhovense bestuur doorverwezen. Bréchet heeft persoonlijk overeenstemming bereikt met voormalig werkgever Sochaux.
Het is niet de eerste maal dat Méndez met een vertrek uit Eindhoven in verband wordt gebracht. De dertigjarige middenvelder staat nog een jaar onder contract en heeft het bestuur laten weten open te staan voor een terugkeer naar Ecuador. Ook staat Méndez welwillend tegenover een lucratieve transfer naar het Midden-Oosten.
De wens van Méndez verandert niets aan het voornemen van de club om hem in Eindhoven te houden. Zelfs als dat betekent dat hij volgend jaar transfervrij de deur uitloopt. Onderhandelingen over een nieuw contract liepen vorig seizoen op niets uit. Méndez staat sinds de zomer van 2006 onder contract bij de Brabantse formatie.
De verwachting is dat PSV en Sochaux de transfer van Bréchet komende week afronden. Bréchet maakte vorige zomer transfervrij de overstap van Sochaux naar PSV. Bréchet heeft het er moeilijk mee dat zijn familie niet kan aarden in Nederland en vroeg PSV om een transfer. Hij heeft nog een contract tot de zomer van 2011.
3 miljoen, zeker doenquote:Orlando Engelaar laat PSV zondag weten of hij ingaat op het bod van PSV. Dat meldt De Telegraaf. De middenvelder van Schalke 04 kan in Eindhoven een contract voor drie of vier jaar ondertekenen. De Duitsers verlangen drie miljoen euro voor de Oranje-international. De eerder voorgestelde huurconstructie is van de baan.
Panathinaikos was ook in de markt voor de 29-jarige Engelaar. Maar de club van hoofdtrainer Henk ten Cate kreeg een afzegging van de elfvoudig international, die de voorkeur gaf aan een hereniging met trainer Fred Rutten, de nieuwe trainer van PSV. Het tweetal kent elkaar van hun gezamenlijke periode bij FC Twente en Schalke.
Engelaar heeft er pas een jaar in Duitsland opzitten. Hij trok vorig seizoen in het kielzog van Rutten mee naar Gelsenkirchen, maar het avontuur in de Bundesliga werd voor beide heren geen succes. Rutten werd al na enkele maanden ontslagen, terwijl Engelaar wordt gezien als een van de grootste miskopen van het afgelopen seizoen.
Felix Magath, die volgend jaar aan het roer staat bij die Königsblauen, stelde dan ook geen prijs op de aanwezigheid van de boomlange middenvelder. Engelaar liet Ten Cate afgelopen vrijdag weten dat de Griekse competitie niet zijn voorkeur heeft. De Rotterdammer heeft ook een aanbieding van een Premier League-club op zak.
Maar dat was ook geen verrassing. Hij had al aangegeven liever in Duitsland te blijven en als (onder andere) Stuttgart dan komt, dan valt wel te verwachten dat ie niet naar PSV komt.quote:Op zondag 21 juni 2009 12:51 schreef ruud.nl het volgende:
Door de naam Celozzi kan ook een streep, die gaat naar VFB Stuttgart.
quote:Op zondag 21 juni 2009 14:00 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Maar dat was ook geen verrassing. Hij had al aangegeven liever in Duitsland te blijven en als (onder andere) Stuttgart dan komt, dan valt wel te verwachten dat ie niet naar PSV komt.
Mendez mag van mij meteen vertrekken. Speelt 2x per jaar goed, en 2x is dat tegen Ajax, voldoende dus!
Uit het Engelaar topic.quote:Op maandag 22 juni 2009 00:07 schreef vitessezuid113 het volgende:
Later vandaag meer duidelijkheid :
['Engelaar geeft PSV maandag pas antwoord'
PSV hoort maandag pas of het volgend seizoen kan beschikken over Orlando Engelaar. De Brabantse club hoopte zondag een reactie te krijgen op het voorstel dat het de speler heeft gedaan.
Voor Engelaar ligt in Eindhoven een contract voor drie of vier seizoenen klaar, meldt het Brabants Dagblad. Met Schalke 04 is PSV zo goed als rond over de transfervoorwaarden.
Als Engelaar op het voorstel van PSV ingaat dan wil de Eredivisionist hem snel presenteren. De club wil namelijk dat de speler zich spoedig bij de hoofdmacht van trainer Fred Rutten voegt. De selectie van de rood-witten start maandag de voorbereiding op het nieuwe seizoen.
Voor Engelaar bestaat ook belangstelling vanuit de Premier League. Eerder liet hij weten niets te zien in een transfer naar het Panathinaikos van Henk ten Cate.]
Nope. Laatste nieuws:quote:Op maandag 22 juni 2009 09:31 schreef Valdivia het volgende:
Ligt PSV Netwerk er bij jullie ook uit?
Vervelende dag daar voor.
quote:Ten Hag krijgt toestemming om te beginnen
22 juni 2009 RvN
Volgens De Telegraaf zal Erik ten Hag bij de eerste training van PSV actief zijn. De assistent is nog steeds in gesprek met FC Twente over ontbinding van zijn contract, maar zou wel toestemming hebben gekregen zijn werkzaamheden te beginnen.
quote:Telegraaf: akkoord PSV en Schalke'04 over Engelaar
Volgens De Telegraaf hebben PSV en Schalke'04 gisteren een akkoord bereikt over de overgang van Orlando Engelaar. PSV zou iets meer dan drie miljoen euro betalen voor de middenvelder, waarbij de laatste termijn van de Farfan transfer wordt afgetrokken. Het is nu wachten op het jawoord van Engelaar. Indien dat komt, zou hij vandaag al gekeurd en gepresenteerd kunnen worden, aldus De Telegraaf.
Hmm 3 mil voor Engelaar.. netjes, laat hem maar komenquote:
Aah, bij mij doet ie het ook weer inderdaadquote:
Prima toch?quote:Op maandag 22 juni 2009 10:17 schreef dndiek het volgende:
Er wordt maar liefst een afkoopsom van 1 miljoen gevraagd voor Bréchet
Beetje weinig vind ik....quote:
Voor iemand met zijn kwaliteiten die transfervrij overkwam? Niet echt weinigquote:
Gratis ophalen in Sochaux en dan voor 3 miljoen verkopen aan hetzelfde Sochaux, omdat hij hier ongelukkig is? Ik dacht dat PSV zo'n warme club wasquote:
Dikke kans dat ie niet teruggaat naar Sochaux, maar richting Engeland verkast.quote:Op maandag 22 juni 2009 11:36 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Gratis ophalen in Sochaux en dan voor 3 miljoen verkopen aan hetzelfde Sochaux, omdat hij hier ongelukkig is? Ik dacht dat PSV zo'n warme club was.
Whehequote:Op maandag 22 juni 2009 09:42 schreef jjstyle333 het volgende:
Straks wil Fred ook nog El Ahmadi terug halen.
Lekker makkelijke manier zou dat zijn om een transfer erdoor te drukken......quote:Op maandag 22 juni 2009 11:36 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Gratis ophalen in Sochaux en dan voor 3 miljoen verkopen aan hetzelfde Sochaux, omdat hij hier ongelukkig is?
Dat PSV een warme club is, wil niet zeggen dat ze niet meer zakelijk hoeven te denken. Daarbij zijn de transfersommen al jaren aan de lage kant bij PSV.....quote:Ik dacht dat PSV zo'n warme club was.
quote:Jérémie Bréchet na één seizoen terug naar Sochaux
22 juni 2009 12:45
PSV MEDIA - Jérémie Bréchet verlaat PSV en gaat weer spelen voor zijn oude club Sochaux. De Franse verdediger heeft één seizoen gespeeld in Eindhoven, maar keert om persoonlijke redenen terug naar zijn vaderland. “Ik vind het jammer, want ik speelde graag voor PSV. Maar dit is de beste mogelijkheid.”
“Veel vrienden gemaakt”
Bréchet (29) speelde een verdienstelijk seizoen als basisspeler en burgerde ook buiten het veld goed in, door onder meer razendsnel de Nederlandse taal onder de knie te krijgen. Zijn gezin kon echter niet goed aarden en kampte met heimwee. “Het is moeilijk. Ik wil PSV niet verlaten, maar mijn familie heeft heel veel heimwee en wil graag terug. Dat is jammer, maar PSV heeft begrip voor de situatie.” Bréchet keert terug naar Sochaux, de club die hij vorig jaar zomer inruilde voor PSV. “Ik heb hier heel veel plezier gehad en veel vrienden gemaakt. Ik ga deze club missen, ik was blij bij PSV. Maar mijn familie is blij met deze beslissing. Dit is moeilijk voor mij maar het beste voor hen. We maken ons op voor een nieuwe toekomst in Frankrijk.” Eerder voetbalde Bréchet, geboren in Lyon, voor Olympique Lyon, Inter en Real Sociedad.
Luc van Agt en Rene Eijkelkamp ook, damn ik wil ook op vakantiequote:Op maandag 22 juni 2009 13:18 schreef neilpad het volgende:
Afellay is goed bruin geworden in Marokko goeiendag zeg.
quote:Rutten: “Zoeken naar een oplossing voor Ten Hag”
22 juni 2009 14:00
Beoogd assistent Erik ten Hag heeft nog geen toestemming van FC Twente om op het trainingsveld van PSV te staan. Dat heeft hoofdcoach Fred Rutten maandag gezegd na afloop van de eerste training van het nieuwe seizoen. “Er wordt gezocht naar een oplossing. Ik doe er verder geen uitspraken over”, aldus Rutten.
René Eijkelkamp
Ten Hag heeft nog een contract tot 1 juli bij FC Twente. “Wij zoeken nu naar een oplossing. Erik heeft opgezegd volgens zijn contractuele verplichtingen. Maar in deze situatie moet je overal rekening mee houden. Dit is een situatie tussen Erik en FC Twente.” Rutten doet verder geen uitspraken over de kwestie. “Maar deze situatie geeft naar alle partijen toe geen positief gevoel.” Assistent René Eijkelkamp, parttime toegetreden tot de technische staf van PSV, stond maandagochtend wel op het veld. Het is de bedoeling dat hij twee dagen per week erbij is, maar dat kan volgens Rutten in de voorbereiding wat meer zijn. “Daar waar nodig overleggen we dat.” Deze week is Eijkelkamp er dinsdag en donderdag ook bij in Eindhoven op De Herdgang.
Wim Kieft en Phillip Cocu
Desgevraagd naar andere namen van mogelijke assistenten, lichtte Rutten toe dat hij persoonlijk contact heeft gehad met Wim Kieft. “Maar geruchten worden al snel concreet gemaakt. Ik heb de afspraak dat ik hem deze week bel. Wim heeft aangegeven graag weer actiever te worden in het voetbal. Als hij dat wil, kan hij mogelijk bij PSV een rol spelen. Hij heeft al stage gelopen bij Oranje onder 19 jaar. Als hij er voor openstaat zal dat voornamelijk gaan om een rol bij Jong PSV. Daar waar mogelijk, kan hij eventueel ook voor het eerste elftal iets invullen.” Ook viel maandagmiddag de naam van Phillip Cocu. “Hij wil even tot rust komen. Maar Phillip is altijd welkom in Eindhoven, dat weet de hele organisatie en dat weet Phillip zelf ook.”
PSV.nl nu ook:quote:Op maandag 22 juni 2009 15:09 schreef Prosac het volgende:
NOS meldt de definitieve overgang van Engelaar naar PSV.
quote:Orlando Engelaar voor vier seizoenen naar PSV
22 juni 2009 15:15
PSV MEDIA - PSV heeft Orlando Engelaar binnen. De middenvelder komt over van Schalke 04 en zet zijn handtekening onder een verbintenis voor vier seizoenen, zo heeft de directie van PSV maandagmiddag bekend gemaakt. Engelaar wordt dinsdagochtend medisch gekeurd en daarna gepresenteerd aan de media.
Dinsdagmiddag presentatie
Engelaar (van 24 augustus 1979) wordt bij PSV herenigd met hoofdcoach Fred Rutten, onder wie hij ook voetbalde bij FC Twente en vervolgens Schalke 04. Daarvoor zat hij bij NAC Breda en KRC Genk. In het Nederlands elftal speelde Engelaar, 1.96 meter lang, tot nu toe 11 interlands. Dinsdagochtend wordt hij medisch gekeurd en begin van de middag wordt hij vervolgens in Eindhoven officieel gepresenteerd aan de pers. Na André Ooijer is Engelaar de tweede nieuwe aanwinst voor het seizoen 2009-2010.
Ik niet. Ik heb echt geen idee wat een beetje oefenduel doet, maar 12,50 of 15 euro vind ik nogal duur..... Of valt dat wel mee?quote:Op maandag 22 juni 2009 16:02 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Nette aanwinst hoor, Engelaar.
Gaan er nog mensen naar de oefenmatch tegen Driel van zaterdag?
Zijn vrij normale prijzen toch?quote:Op maandag 22 juni 2009 16:20 schreef dndiek het volgende:
[..]
Ik niet. Ik heb echt geen idee wat een beetje oefenduel doet, maar 12,50 of 15 euro vind ik nogal duur..... Of valt dat wel mee?
Geen idee of dat duur is, heb er zelf een tientje voor betaald.quote:Op maandag 22 juni 2009 16:20 schreef dndiek het volgende:
[..]
Ik niet. Ik heb echt geen idee wat een beetje oefenduel doet, maar 12,50 of 15 euro vind ik nogal duur..... Of valt dat wel mee?
Jukka Raitala of Mattias Bjärsmyr lijkt me wel wat....quote:Op maandag 22 juni 2009 16:44 schreef di0r1 het volgende:
Nu nog één goede verdediger. Iemand ideeën?
Granqvist, als die (nog) haalbaar is...quote:Op maandag 22 juni 2009 16:44 schreef di0r1 het volgende:
Nu nog één goede verdediger. Iemand ideeën?
Ter Horstquote:Op maandag 22 juni 2009 16:44 schreef di0r1 het volgende:
Nu nog één goede verdediger. Iemand ideeën?
Inderdaad, verbaasde me nogal toen ik dat hoorde. Blijkbaar is geld een goede remedie tegen heimwee en persoonlijke problemenquote:Op maandag 22 juni 2009 12:23 schreef dndiek het volgende:
[..]
Lekker makkelijke manier zou dat zijn om een transfer erdoor te drukken......
Net als Méndez met zijn heimwee naar Ecuador en dan waarschijnlijk in Qatar gaan voetballen![]()
Om de naam, of?quote:Op maandag 22 juni 2009 16:48 schreef dndiek het volgende:
[..]
Jukka Raitala of Mattias Bjärsmyr lijkt me wel wat....
Doe eens normaal en (verkapte) tvp's worden alweer een hele tijd verwijdert in VBL.quote:Op maandag 22 juni 2009 16:36 schreef HL_Dog43 het volgende:
Nondeju heeft een kneus mijn post weer gewist zodat ik dit topic niet meer terug kon vinden.
IRRITATIE! -_-
Hopelijk een meer tot de verbeelding sprekende tegenstander voor PSV in de volgende ronde.quote:Armeens avontuur voor NAC Breda in Europa League
22/06/2009 14:42
NAC Breda moet naar Armenië. Gandzasar Kapan is de tegenstander van de ploeg van coach Robert Maaskant in de tweede voorronde van de Europa League.
De UEFA verrichtte maandagmiddag de loting van de eerste twee voorrondes van de opvolger van het UEFA Cup-toernooi. NAC komt daarin in de tweede voorronde uit. PSV sroomt in de derde ronde in, terwijl in de vierde voorronde SC Heerenveen en Ajax hun opwachting maken.
Gandzasar Kapan is de huidige nummer vijf van de Armeense competitie met veertien punten uit dertien duels. Koploper FC Mika heeft liefst achttien punten meer. Het afgelopen seizoen verliep beter voor de club uit Kapan. Gandzasar eindigde op de derde plaats en verdiende daarmee een ticket voor de Europa League.
NAC begint het tweeluik met een thuisduel op 16 juli. Op 23 juli moeten de Bredanaars naar Armenië. Het is nog onduidelijk of Gandzasar dan in zijn eigen stadion speelt, want het Lernagorts-stadion lijkt erg klein met 3.500 zitplaatsen.
Dat boeit toch niet.... Eerst zorgen dat ze het hoofdtoernooi halenquote:Op maandag 22 juni 2009 17:38 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Hopelijk een meer tot de verbeelding sprekende tegenstander voor PSV in de volgende ronde.
Hier word je toch niet vrolijk van...
Als je kijkt welke ploegen erin zitten dan zouden ze sowieso overal van moeten kunnen winnen. Dan heb ik liever ook een wat leukere tegenstander. Iets waar ik in ieder geval ooit eens van gehoord heb.quote:Op maandag 22 juni 2009 17:40 schreef dndiek het volgende:
[..]
Dat boeit toch niet.... Eerst zorgen dat ze het hoofdtoernooi halen
Lijkt me wel leuk eigenlijkquote:Op maandag 22 juni 2009 17:38 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Hopelijk een meer tot de verbeelding sprekende tegenstander voor PSV in de volgende ronde.
Hier word je toch niet vrolijk van...
Vroeger in de voorronde CL ook tegen Chisinau gespeeld en tegen Maribor. Was nog lastig genoeg ookquote:
Toen die wedstrijd tegen Chisinau werd uitgezonden dacht ik dat een herhaling was van een eerder gespeelde wedstrijd in de jaren 70 ofzo....Maar het was dus livequote:Op maandag 22 juni 2009 17:57 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Vroeger in de voorronde CL ook tegen Chisinau gespeeld en tegen Maribor. Was nog lastig genoeg ook.
Ik vond het middenveld dit seizoen al extreem statisch op sommige momenten. Hopelijk wordt het niet erger met deze aankoopquote:Op maandag 22 juni 2009 18:03 schreef cultheld het volgende:
Nou maar hopen dat Engelaar de directe vervanger van Méndez is, dan kan het nog best wat worden.
Wat zou psv geboden hebben ? Toch geen 5 miljoen neem ik aan? Vind het op zich geen slechte optie maar geen 5 miljoen waard. Deze jongen is pas 21 en kan nog veel bijleren.quote:PSV meldt zich in Kerkrade voor Roda-aanvaller Cissé
22/06/2009 19:00
EXCLUSIEF - Na een periode van relatieve rust, is de dans om de diensten van Sekou Cissé opnieuw begonnen. Afgelopen maandag meldde PSV zich officieel bij Roda JC, terwijl ook FC Twente en Feyenoord de 24-jarige aanvaller nog altijd in het vizier hebben.
Op dit moment lijken de Rotterdammers de beste papieren te hebben voor het contracteren van de achtvoudig Ivoriaans international. Vorige week sprak een delegatie van Feyenoord met de Limburgers, die de vraagprijs inmiddels tot een niveau van vijf miljoen euro hebben gesteld.
In eerste instantie bood FC Twente de helft, maar voorzitter Joop Munsterman heeft begin deze week weer contact gezocht met de clubleiding van Roda JC. Mocht Feyenoord de aanvaller overnemen, dan zou daar naast een geldbedrag de komst van een overbodige speler tegenover kunnen staan.
OMG, ze blijven ons de stuipen op het lijf jagen he.....quote:Op maandag 22 juni 2009 19:45 schreef Tallie1982 het volgende:
PSV meldt zich in Kerkrade voor Roda-aanvaller Cissé
22/06/2009 19:00
EXCLUSIEF - Na een periode van relatieve rust, is de dans om de diensten van Sekou Cissé opnieuw begonnen. Afgelopen maandag meldde PSV zich officieel bij Roda JC, terwijl ook FC Twente en Feyenoord de 24-jarige aanvaller nog altijd in het vizier hebben.
Op dit moment lijken de Rotterdammers de beste papieren te hebben voor het contracteren van de achtvoudig Ivoriaans international. Vorige week sprak een delegatie van Feyenoord met de Limburgers, die de vraagprijs inmiddels tot een niveau van vijf miljoen euro hebben gesteld.
In eerste instantie bood FC Twente de helft, maar voorzitter Joop Munsterman heeft begin deze week weer contact gezocht met de clubleiding van Roda JC. Mocht Feyenoord de aanvaller overnemen, dan zou daar naast een geldbedrag de komst van een overbodige speler tegenover kunnen staan.
Waarom ben je zo erop tegen ? Wat hebben we nu op die positie dan ? Cisse is zeer snel en heeft altijd een goeie aktie in huis. Het probleem bij deze jongen is het afspelen naar medespelers en het afronden. Hier kan aan gewerkt wordenquote:Op maandag 22 juni 2009 19:48 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
OMG, ze blijven ons de stuipen op het lijf jagen he.....
Het zal toch niet zeg![]()
![]()
Het rendement van Cisse is nog lager dan dat van Kone imo, kun je nagaan.quote:Op maandag 22 juni 2009 19:51 schreef Tallie1982 het volgende:
[..]
Waarom ben je zo erop tegen ? Wat hebben we nu op die positie dan ? Cisse is zeer snel en heeft altijd een goeie aktie in huis. Het probleem bij deze jongen is het afspelen naar medespelers en het afronden. Hier kan aan gewerkt worden
quote:Op maandag 22 juni 2009 19:48 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
OMG, ze blijven ons de stuipen op het lijf jagen he.....
Het zal toch niet zeg![]()
![]()
Valt mij nog mee dat ze blijkbaar nog wat centen hebben liggen.quote:Op maandag 22 juni 2009 19:48 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
OMG, ze blijven ons de stuipen op het lijf jagen he.....
Het zal toch niet zeg![]()
![]()
En die dan uitgeven aan Cisséquote:Op maandag 22 juni 2009 20:16 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Valt mij nog mee dat ze blijkbaar nog wat centen hebben liggen.
Scoren gaat zeer moeizaam, dus dat is een grote reden om hem niet te kopen. Ik hoop echt dat hij niet komt, laat maar naar Twente of Feyenoord gaan...quote:Op maandag 22 juni 2009 20:30 schreef cultheld het volgende:
Cissé kan echt wel wat hoor. Alleen is hij officieel 24 en officieus waarschijnlijk 30.
Ik hoop van niet, idd.quote:Op maandag 22 juni 2009 19:48 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
OMG, ze blijven ons de stuipen op het lijf jagen he.....
Het zal toch niet zeg![]()
![]()
Je moet hem dan ook niet als afmaker, maar als oorlogsmachine gebruiken. Vanaf de linkerflank de 16 laten penetreren, verdedigers bezighouden en daardoor kansen voor anderen creëren: daar is Cissé uitstekend geschikt voor. Een beetje zoals Babel wel eens acteerde bij Liverpool.quote:Op maandag 22 juni 2009 20:32 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Scoren gaat zeer moeizaam, dus dat is een grote reden om hem niet te kopen. Ik hoop echt dat hij niet komt, laat maar naar Twente of Feyenoord gaan...
Daar hebben we Dszudzsak toch al voor...quote:Op maandag 22 juni 2009 20:50 schreef cultheld het volgende:
[..]
Je moet hem dan ook niet als afmaker, maar als oorlogsmachine gebruiken. Vanaf de linkerflank de 16 laten penetreren, verdedigers bezighouden en daardoor kansen voor anderen creëren: daar is Cissé uitstekend geschikt voor. Een beetje zoals Babel wel eens acteerde bij Liverpool.
Ik zie ook liever Bakkal maar met Engelaar zijn we misschien eindelijk eens van Mendez af. Ik zie hem iig wél als een diepteïnvestering. Daar waar ik Cissé alleen maar als een speler voor de bank zie en daar hoort niet de prioriteit te liggen als het om versterkingen gaat, zorg eerst maar eens dat we 11 volwaardige basisspelers hebben.quote:Op maandag 22 juni 2009 20:57 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Daar hebben we Dszudzsak toch al voor...
Cisse mag wat mij betreft naar feyenoord. Ook Engelaar moet mij nog overtuigen, had liever gewoon Bakkal in de basis gehad.
1-1.5 miljoen, meer is hij niet waard, ook niet met een spelersruil.quote:Op maandag 22 juni 2009 21:57 schreef neilpad het volgende:
Ik lees dat Feyenoord naar een constructie zoekt waarin ze Cissé overnemen en een andere speler richting Kerkrade sturen. Als PSV zoiets weet te regelen kan ik er wel mee leven. Iig niet het volle pond betalen.
Gozer, jullie mogen in jullie handjes wrijven als jullie Cisse binnen kunnen halen. Die houthakkers van julliequote:Op maandag 22 juni 2009 19:48 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
OMG, ze blijven ons de stuipen op het lijf jagen he.....
Het zal toch niet zeg![]()
![]()
Spelershuur. Spelertje rijpen in Kerkrade, degradatievoetbalquote:Op maandag 22 juni 2009 22:02 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
1-1.5 miljoen, meer is hij niet waard, ook niet met een spelersruil.
Houthakkers hebben wel meer doelpunten gescoord als Cissequote:Op maandag 22 juni 2009 22:05 schreef kutstudent_ het volgende:
[..]
Gozer, jullie mogen in jullie handjes wrijven als jullie Cisse binnen kunnen halen. Die houthakkers van jullie
Komend seizoen:quote:Op maandag 22 juni 2009 21:49 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik zie ook liever Bakkal maar met Engelaar zijn we misschien eindelijk eens van Mendez af. Ik zie hem iig wél als een diepteïnvestering. Daar waar ik Cissé alleen maar als een speler voor de bank zie en daar hoort niet de prioriteit te liggen als het om versterkingen gaat, zorg eerst maar eens dat we 11 volwaardige basisspelers hebben.
4-4-3 volgend seizoenquote:Op maandag 22 juni 2009 22:24 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Komend seizoen:
Dsudzsak ------- Toivonen --------- Amrabat
---------------------Afellay-----------------------
---Engelaar ----------------------------Bakkal---
---------------------Simons-----------------------
Salcido------Ooijer-------Marcellis--Kromkamp
--------------------Isaksson-----------------------
Ibi blijft, let maar op!quote:Op maandag 22 juni 2009 22:31 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Nee hoor, Ibi moet je gewoon weglaten
Ik vond het al zo'n geniale opstellingquote:
Iemand die het snaptquote:Op maandag 22 juni 2009 22:24 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Komend seizoen:
---------Dsudzsak ------- Toivonen ------------
---------------------Afellay-----------------------
---Engelaar ----------------------------Bakkal---
---------------------Simons-----------------------
Salcido------Ooijer-------Marcellis--Kromkamp
--------------------Isaksson-----------------------
Bij deze een opstelling die mag van de scheidsrechter.quote:Op maandag 22 juni 2009 22:24 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Komend seizoen:
---------Dsudzsak ------- Toivonen ------------
---------------------Afellay-----------------------
---Engelaar ----------------------------Bakkal---
---------------------Simons-----------------------
Salcido------Ooijer-------Marcellis--Kromkamp
--------------------Isaksson-----------------------
Schaduw opstelling:
-----------Lazovic ------- Koevermans -------
---------------------Nijland---------------------
--Zonneveld -------------------------Amrabat--
---------------------Wuytens---------------------
Pieters------Maza---------Ojo-------????????
--------------------Roorda-----------------------
Kromkamp is wel blessuregevoelig en wil niet op kunstgras spelen...quote:Op maandag 22 juni 2009 22:34 schreef neilpad het volgende:
[..]
Ik vond het al zo'n geniale opstelling.
Maar goed ben benieuwd wat Rutten er van gaat bakken. Ws zal er wel iemand geblesseerd raken ofzo en zit hij niet met zo'n luxe probleem. Koef lijkt me de stand-in voor Toivonen. Lazovic moet optiefen en dan lijkt me Cissé een goede stand-in voor Amrabat danwel Balasz. Verhaegh kan je nog altijd oppikken voor 1 mil geloof ik maar ik heb nog wel vertrouwen in Kromkamp. De spoeling daarachter wordt idd wel wat dun overigens.
Precies. Brabant heeft flink te kampen met die kredietcrisisquote:Op maandag 22 juni 2009 22:39 schreef neilpad het volgende:
Achja de werkloosheid in de regio Eindhoven is nou eenmaal niet zo laag.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 22 juni 2009 22:39 schreef neilpad het volgende:
Achja de werkloosheid in de regio Eindhoven is nou eenmaal niet zo hoog.
Zouden er ook nog andere spelers komen dan ex-Twente spelers?quote:‘Engelaar tilt PSV naar hoger niveau’
Door MARTIJN VAN BEETEN
EINDHOVEN - Ze vertrokken allebei licht beschadigd bij het Duitse Schalke 04 en mogen bij PSV werken aan eerherstel. Coach Fred Rutten begroet de 29-jarige middenvelder Orlando Engelaar vandaag in Eindhoven.
afbeelding vergroten De eerste training van PSV trok enkele honderden aanhangers, onder wie deze kleine supporter.
Hij tekent er een contract voor vier jaar. PSV betaalt een transfersom van ongeveer drie miljoen euro voor de elfvoudig international.
Rutten, die twee jaar bij FC Twente en bijna één seizoen bij Schalke 04 met hem samenwerkte, gelooft dat Engelaar zijn elftal naar een hoger niveau kan tillen.
,,Het is een voetballer die altijd graag de bal wil hebben. Bovendien hebben we een jonge groep en kunnen we de ervaring van Orlando goed gebruiken.’’
De geboren Rotterdammer beleefde een moeizaam seizoen in Gelsenkirchen. Hij was na zijn belangrijke rol bij Oranje tijdens het EK in Zwitserland en Oostenrijk gepresenteerd als grote aankoop, maar werd weggehoond toen de resultaten van Schalke tegenvielen.
Ten onrechte, zei Rutten gistermiddag tijdens zijn eerste persconferentie als hoofdcoach van PSV.
,,In ons buurland worden zaken altijd uitvergroot. Ik ben het nooit voor honderd procent eens geweest met de beeldvorming rond Orlando. Natuurlijk was hij geschikt voor het Duitse voetbal. Anders had ik hem nooit naar Schalke gehaald.’’
Engelaar heeft met zijn transfer naar PSV de sportieve ambities laten prevaleren boven de financiën. Hij had bij Panathinaikos, de Griekse club van Henk ten Cate, een vermogen kunnen verdienen. In Eindhoven heeft hij echter meer kans om zijn plek in Oranje te heroveren en het WK in Zuid-Afrika te halen.
De middenvelder is na André Ooijer de tweede grote aankoop van PSV in de aanloop naar het nieuwe seizoen.
Daartegenover staat het vertrek van de Fransman Jérémie Bréchet. De transfer naar Sochaux kwam gisterochtend rond. Zijn gezin kon niet aarden in Nederland en daarom stuurde de verdediger aan op een vertrek.
Bréchet nam gisteren nog wel afscheid in Eindhoven, maar hoefde dus niet meer het veld op voor de eerste training van het seizoen.
Die oefensessie werd geen spektakel, zoals een dag eerder bij het eerste optreden van Mario Been als oefenmeester van Feyenoord.
Slechts enkele honderden fans langs de kant op trainingscomplex de Herdgang en geen shirts van Che Guevara met het hoofd van Fred Rutten.
Er was wel een spandoek gemaakt met een welkomsttekst voor de nieuwe trainer, maar dat hing bij het verkeerde veld.
Welkom thuis, was de boodschap voor de man die tussen 2004 en 2006 assistent was van Guus Hiddink bij PSV. Hiddink noemde Rutten toen al als een prima opvolger en drie jaar later heeft hij dus inderdaad de touwtjes in handen.
De trainer gaf gistermiddag toe dat hij wat schade heeft opgelopen door zijn ontslag bij Schalke 04 in maart van dit jaar.
,,Toch kijk ik niet met een slecht gevoel terug op die tijd. Schalke is een explosieve club en wat ik daar heb meegemaakt, stop ik in mijn rugzak. Ik heb nu meer ervaring en ben rijper dan tijdens mijn vorige periode bij PSV.’’
Als het aan Rutten ligt, is Engelaar zeker niet de laatste aanwinst voor de Eindhovenaren. Hij probeerde Luke Wilkshire, die hij nog kent van zijn periode bij FC Twente, al los te weken bij Dinamo Moskou. Het strikken van de voetballer die zowel rechtsback als rechtshalf kan spelen, bleek financieel onhaalbaar.
,,Ik heb veel wensen, het is alleen de vraag hoe realistisch die zijn. Het is voor PSV zaak om creatief in te spelen op ontwikkelingen op de transfermarkt.’’
Er hoeft niemand weg. Van het verhuren van de talentvolle spelers Stef Nijland en Stijn Wuijtens is voorlopig dus ook geen sprake. ,,Ik wil eerst enkele weken met die jongens aan de slag. De transferperiode duurt nog lang, dus er is geen enkele noodzaak om het daar nu al over te hebben.’’
Komende maandag keren ook de internationals terug in Eindhoven en dan heeft Rutten zijn groep compleet.
Een selectie, zo luidt de doelstelling, die heel lang moet meedoen in de strijd om de landstitel. Vierde worden in de eredivisie willen ze bij PSV, na al die mooie jaren, niet nog eens meemaken.
Lucius zoekt nog een club.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 00:12 schreef dndiek het volgende:
[..]
Zouden er ook nog andere spelers komen dan ex-Twente spelers?
Hee, wij hoeven ons eigen afdankertje niet terugquote:
Al 21x zelfs...quote:Op dinsdag 23 juni 2009 00:16 schreef rubbereend het volgende:
zijn we al kampioen?
Heel misschien, ik vind hem overgewaardeerd en wil hem alleen als hij goedkoop is voor de breedte. Dan mag hij het daarna zelf laten zien.quote:Op maandag 22 juni 2009 22:07 schreef neilpad het volgende:
[..]
Spelershuur. Spelertje rijpen in Kerkrade, degradatievoetbalis Wuytens ook niet slechter van geworden
.
Ik blijf erbij dat het nog best iets kan worden met die jongen, alleen niet als hij bij Roda blijft.
quote:In Enschede zien ze een overgang naar PSV niet als een positieverbetering. In Eindhoven heeft men met verbazing kennis genomen van de actie van Twente om Ten Hag niet vrij te geven. "Hier houdt niemand een positief gevoel aan over'', aldus Fred Rutten. "Ik ga er van uit dat we snel een oplossing vinden. Dat lijkt me het beste."
Voor Munsterman zijn twee smilies op Fok uitgevonden:quote:
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 09:39 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Voor Munsterman zijn twee smilies op Fok uitgevonden:en
![]()
Wat een kleuter dat voorzittertje, maar laten we het dan maar via de door Munsterman aangespannen arbitragezaak oplossen. 100% zeker dat PSV dan wel als positieverbetering gezien wordt. Niet achteraf gaan huilen als je clausules in contracten van je mensen opneemt.
Twente is nu officieel (begonnen met het veldincident) in mijn achting gedaald van een leuke club naar misselijke, irritante, zichzelf overschattende, arrogante rotclub.
quote:Oranje en Afellay hielpen PSV aan Engelaar
23/06/2009 10:53
'Ik wilde zó ontzettend graag naar het WK in Zuid-Afrika', geeft Orlando Engelaar de belangrijkste reden voor zijn transfer naar PSV. De middenvelder verkiest de Eindhovense club boven een lucratiever verblijf bij Panathinaikos, omdat hij hoopt te kunnen terugkeren in het Nederlands elftal.
'Het was geen gemakkelijk keuze', vertelt Engelaar in De Telegraaf. 'Ik heb best even getwijfeld, maar ik denk dat ik in Nederland sneller in beeld kom bij bondscoach Bert van Marwijk. Vrijdagavond heb ik Henk ten Cate laten weten dat Panathinaikos niet mijn voorkeur had.'
Engelaar voetbalde op 19 november 2008 voor het laatst in Oranje. Tijdens het vriendschappelijke duel met Zweden liet Van Marwijk hem zeventien minuten invallen. De laatste maanden maakte de elfvoudig international geen deel meer uit van de selectie, mede omdat hij bij Schalke 04 weinig aan spelen toe kwam.
Voordat Engelaar zijn jawoord aan PSV gaf wendde hij zich tot Ibrahim Afellay, die hij onder meer kent van het Nederlands elftal. De lange Rotterdammer vroeg naar de toekomstplannen van de Utrechter.
'Ik heb Ibi gevraagd of er sprake was van een vertrek bij PSV. Hij maakte me duidelijk dat dit momenteel absoluut niet speelt en die mededeling bracht me weer een stapje dichter bij PSV. Ik vind Ibi een fantastische speler, iemand die enorm belangrijk is voor PSV.
Vooral die laatste alinea is zeer goed nieuwsquote:
Volgens mij heeft het weinig met scouting te maken maar keuzes die Rutten, Reker en Van Kraaij samen maken. Scouts bepalen immers niet wie er gehaald worden waar vandaan, zij dragen enkel opties aan voor de beleidsbepalers.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 10:50 schreef Rucebo het volgende:
[..].
De scouting van PSV kijkt ook niet al te ver, nu wilden ze Wilkshire (ex-Twente) weer halen, erg verrassend...
Inderdaad.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 14:08 schreef Valdivia het volgende:
[..]
Volgens mij heeft het weinig met scouting te maken maar keuzes die Rutten, Reker en Van Kraaij samen maken. Scouts bepalen immers niet wie er gehaald worden waar vandaan, zij dragen enkel opties aan voor de beleidsbepalers.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 | Zo. 9 augustus 14.30 uur FC Twente - PSV Zo. 16 augustus 12.30 uur PSV - Ajax Zo. 23 augustus 14.30 uur PSV - NAC Breda Zo. 30 augustus 14.30 uur FC Groningen - PSV Za. 12 september 18.45 uur PSV - Roda JC Zo. 20 september 14.30 uur Feyenoord - PSV Za. 26 september 19.45 uur PSV - Willem II Zo. 4 oktober 14.30 uur FC Utrecht - PSV Za. 17 oktober 20.45 uur PSV - sc Heerenveen Zo. 25 oktober 16.30 uur N.E.C. - PSV Za. 31 oktober 19.45 uur PSV - Vitesse Zo. 8 november 14.30 uur ADO Den Haag - PSV Zo. 22 november 16.30 uur PSV - Heracles Almelo Vr. 27 november 20.45 uur Sparta Rotterdam - PSV Zo. 6 december 14.30 uur RKC Waalwijk - PSV Za. 12 december 20.45 uur PSV - AZ Zo. 20 december 16.30 uur Roda JC - PSV Winterstop Vr. 22 januari 20.45 uur PSV - N.E.C. Zo. 31 januari 14.30 uur Vitesse - PSV Wo. 3 februari 19.45 uur PSV - FC Utrecht Za. 6 februari 18.45 uur PSV - ADO Den Haag Zo. 14 februari 14.30 uur Heracles Almelo - PSV Za. 20 februari 20.45 uur PSV - Sparta Rotterdam Za. 27 februari 19.45 uur PSV - RKC Waalwijk Za. 6 maart 20.45 uur NAC Breda - PSV Zo. 14 maart 16.30 uur Ajax - PSV Za. 20 maart 19.45 uur PSV - FC Twente Zo. 28 maart 14.30 uur VVV-Venlo - PSV Zo. 4 april 14.30 uur Willem II - PSV Zo. 11 april 12.30 uur PSV - Feyenoord Wo. 14 april 19.45 uur sc Heerenveen - PSV Zo. 18 april 14.30 uur PSV - FC Groningen Zo. 2 mei 14.30 uur AZ - PSV |
Pittig begin en een pittig eind...quote:
quote:Ten Hag mag aan de slag bij PSV
ENSCHEDE - Erik ten Hag kan per direct aan de slag bij PSV. Zijn voormalige werkgever FC Twente heeft hem dinsdag alsnog de vrijgave gegeven.
Ten Hag mocht op de eerste werkdag van PSV niet aan het werk, omdat Twente een van mening was dat zijn nieuwe contract in Eindhoven pas op 1 juli zou ingaan. Eerder betwistte Twente al dat in het geval van PSV sprake was van positieverbetering. Ten Hag wordt bij PSV assistant-trainer van Fred Rutten.
Uitprinten en het printje in je agenda doenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 14:57 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Hoe kan ik dit makkelijk in mijn agenda stoppen?
Godverdomme, die zit ook al onder de paupertattoosquote:
Af en toe moet je het van ver halen, maar ook nu heb je weer iets om over te zeiken.....quote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:52 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Godverdomme, die zit ook al onder de paupertattoos![]()
Serieus, moet elke voetballer tegenwoordig plakplaatjes hebben om erbij te horen![]()
Tegenwoordig is toch ook al weer een aantal seizoenen hoorquote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:53 schreef Kopbal het volgende:
Wat is dat trouwens voor onzin tegenwoordig dat alle staf hun initialen op het trainingspak en dergelijke moet hebben staan
Bij jullie trainer levert dat bijvoorbeeld een leuke combinatie op.
[ afbeelding ]
Ik denk dat ik oud word oidquote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:57 schreef dndiek het volgende:
[..]
Af en toe moet je het van ver halen, maar ook nu heb je weer iets om over te zeiken.....
[..]
Ik vind dat je daar wel een punt hebt hoorquote:Op dinsdag 23 juni 2009 17:45 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik denk dat ik oud word oid![]()
Ik vind het iig debiel kuddegedrag...
Je zou maar Arie Zwart heette...quote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:53 schreef Kopbal het volgende:
Wat is dat trouwens voor onzin tegenwoordig dat alle staf hun initialen op het trainingspak en dergelijke moet hebben staan
Bij jullie trainer levert dat bijvoorbeeld een leuke combinatie op.
[ afbeelding ]
lol!quote:Op dinsdag 23 juni 2009 17:54 schreef TerroRobbie het volgende:
Nu lijkt het net of Fried Rutten een sixpack heeft.
Bron?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 18:16 schreef BliksemSchigt het volgende:
PSV heeft wederom zo'n E25 miljoen gekregen uit de CL.
'Ik wil de Jupiler league halen. Lekker bier is dat.'quote:Op dinsdag 23 juni 2009 18:47 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Hehe, Engelaar in een interview:"Ik wil kampioen worden met PSV". Zouden er ook spelers zijn die zeggen "ik wil 5e worden met PSV" als ze bij ons binnenstappen?
Moet dat nou weer via via?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 18:47 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Het Financiën topic: Begrotingen, uitbetalingen, marktwaardes
Lol, maar iets meer dan 5 miljoen minder dan de winnaar.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 18:47 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Het Financiën topic: Begrotingen, uitbetalingen, marktwaardes
En het geld is nou al praktisch op als ik die verhalen zo hoor. Over wanbeleid gesproken, ze kunnen mij nog beter de geldzaken laten regelen daarquote:Op dinsdag 23 juni 2009 18:47 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Het Financiën topic: Begrotingen, uitbetalingen, marktwaardes
quote:P van PSV staat vanaf nu voor Power
Door MARTIJN VAN BEETEN
EINDHOVEN - Ervaring en kracht zijn de pijlers onder het PSV van Fred Rutten. De club presenteerde gistermiddag de 29-jarige en bijna twee meter lange Orlando Engelaar als versterking van het middenveld. ,,Het lijkt mij dat het vorige seizoen in Eindhoven een negatieve uitzondering is geweest,’’ zo is de aanwinst positief.
Waar Ajax vorig seizoen onder Marco van Basten acteerde met een middenveld met kleine spelers (Aissati, Enoh en Anita), kiest Rutten dus voor power. Naast Engelaar staat komend seizoen de Belgische aanvoerder Timmy Simons, met 1,86 meter ook een stevige jongen. De as van PSV is toch al indrukwekkend. Achterin brengt de andere aankoop André Ooijer (34) kracht en ervaring mee en vorig seizoen heeft de Zweed Ola Toivonen zijn waarde als diepe spits al bewezen.
Engelaar kreeg bovendien van sterspeler Ibrahim Afellay te horen dat hij de intentie heeft om in Eindhoven te blijven. ,,Dat is belangrijk voor PSV. Al weet ik ook wel dat hij vertrekt als Manchester United zich meldt.’’
De nieuwe aankoop beseft dat er in Eindhoven veel van hem wordt verwacht. ,,Maar het is echt niet zo dat ik nu als de nieuwe baas de kleedkamer binnen loop. Ik moet mijn plekje in de hiërarchie nog vinden. Maar ik zal ongetwijfeld met druk te maken krijgen en dat is helemaal niet erg. Die rol kan ik wel aan.’’
De elfvoudig international, die gisteren een shirt zonder rugnummer ontving, weet wat Rutten met hem wil. Niet vreemd, want de trainer haalde hem eerst naar FC Twente, vervolgens naar Schalke 04 en nu dus naar PSV. ,,Ik concentreer me op een plek links op het middenveld, dat lijkt me logisch.’’
Rutten onderstreepte gisteren nogmaals dat Engelaar zijn elftal een impuls kan geven. Engelaar lichtte zelf toe waarom hij een uiterst lucratief avontuur bij het Panathinaikos van Henk ten Cate heeft laten schieten. Wat immers opmerkelijk is, voor een voetballer van 29 jaar.
,,Ik zit nu in een fase van mijn loopbaan dat het om andere zaken draait. Veel geld, een geweldig leven en de voorronde van de Champions League, het zijn allemaal redenen om voor Panathinaikos te kiezen. Maar ik zag de Griekse competitie niet zitten. Misschien komt die grote klapper over een paar jaar nog wel. Ik ken de werkwijze van Rutten, Nederland is bekend terrein en bovendien wil ik mijn plek in Oranje heroveren. Ik wil er alles aan doen om het WK te halen.’’
Die ambitie spreekt algemeen-directeur Jan Reker aan. ,,Jongens die kiezen voor hun carrière en niet voor het geld, daar staat deze club om te springen.’’
Terugkeren in Oranje wordt nog moeilijk genoeg voor Engelaar, nu Mark van Bommel en Stijn Schaars zijn teruggekeerd voor de posities centraal op het middenveld. ,,Dat klopt, maar het WK is nog ver weg. Vlak voor het EK van vorig jaar werd ook alles anders en toen pakte dat voor mij positief uit. Zoiets kan nog een keer gebeuren.’’
Engelaar bestrijdt dat hij vorig seizoen is mislukt bij Schalke 04, waar hij door de fans werd weggehoond. ,,Ik heb niet het idee dat ik bij PSV moet werken aan eerherstel. Ik heb op ongelukkige momenten last gehad van blessures.’’
De aankoop gelooft dat PSV na het mislukte vorige seizoen (vierde) weer voor de hoofdprijzen gaat. ,,De tien jaar daarvoor waren uitstekend, dus het lijkt me dat dit een negatieve uitschieter is geweest. Ik wil kampioen worden met PSV.’’
quote:Arbitrage tegen Ten Hag
EINDHOVEN - FC Twente spant een arbitragezaak aan tegen Erik ten Hag en PSV. De assistent-trainer stapte, ondanks een nog drie jaar lopend contract, over naar Eindhoven. Ten Hag beroept zich op een clausule in zijn verbintenis, die zegt dat hij bij positieverbetering FC Twente kan verlaten.
Zijn voormalige werkgever gaf Ten Hag gisteren toestemming om bij PSV te beginnen, maar laat het er niet bij zitten. "Wij zijn van mening dat Erik ten onrechte gratis naar PSV is vertrokken. Wij hebben PSV al een hele tijd geleden een financieel voorstel gedaan, maar hebben er niets meer over gehoord. Daarom stappen we naar de arbitragecommissie van de KNVB", aldus voorzitter Joop Munsterman. Formeel staat Ten Hag nog tot 30 juni onder contract bij FC Twente. "Maar wij betalen vanaf heden zijn salaris", reageerde PSV-directeur Jan Reker. "Dat Twente dat eist is terecht, want hij werkt voor ons. Een arbitragezaak vrees ik echter niet."
Saillant detail is dat Hennie ten Hag, de vader van de hoofdrolspeler, commissaris is bij FC Twente. Van een vervelende situatie is volgens Munsterman geen sprake. "De RvC is een vriendenclub. Meneer Ten Hag kan zakelijk en privé heel goed scheiden."
Kloptquote:
4 miljoen volgens transfermarkt.dequote:Op woensdag 24 juni 2009 10:53 schreef Flaccid het volgende:
Hoeveel hebben we ook alweer voor Toivonen betaald?
mja snap er ook geen zak van.. Hij heeft zn contract op tijd opgezegd, er is sprake van positieverbetering.. én ze hebben em toestemming gegeven om naar PSV te gaan.. waarom dan een arbitragezaak??quote:Op woensdag 24 juni 2009 10:54 schreef Rucebo het volgende:
[..]
4 miljoen volgens transfermarkt.de
Zielig clubje hoor dat Twente met hun arbitragezaak, zo zal ten Hag zeker ooit terugkomen als hoofdtrainer
Misschien zijn ze tot inkeer gekomen en willen ze Ten Hag niet kwijtquote:Op woensdag 24 juni 2009 11:08 schreef MrMoon het volgende:
[..]
mja snap er ook geen zak van.. Hij heeft zn contract op tijd opgezegd, er is sprake van positieverbetering.. én ze hebben em toestemming gegeven om naar PSV te gaan.. waarom dan een arbitragezaak??
tsja dat hadden ze zich dan lekker eerder moeten bedenkenquote:Op woensdag 24 juni 2009 11:11 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
Misschien zijn ze tot inkeer gekomen en willen ze Ten Hag niet kwijt
quote:Op woensdag 24 juni 2009 11:11 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
Misschien zijn ze tot inkeer gekomen en willen ze Ten Hag niet kwijt
hier hetzelfde..quote:Op woensdag 24 juni 2009 12:22 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
![]()
Twente is gewoon idioot bezig. Zoals ik al eerder gezegd had, sinds het grasincident (lees: competitievervalsing) ben ik ze minder en minder gaan bewonderen. Voorheen was ik zelfs gecharmeerd van de club, en nu... nu kunnen ze de stront in zakken.
Jep..quote:Trouwens watskeburt met Toivonen? Weer gescoort?
En ik mag hopen dat de KNVB daar niet in traptquote:Op woensdag 24 juni 2009 19:33 schreef Valdivia het volgende:
Twente zal vast de kaart gaan spelen dat PSV voor Ten Hag momenteel geen positieverbetering is omdat Twente in de voorronde-CL zit.
Bij Suarez versus Groningen vond de rechter Ajax sportief geen stap hoger omdat ze beide UEFA cup speelden.quote:Op woensdag 24 juni 2009 19:34 schreef dndiek het volgende:
[..]
En ik mag hopen dat de KNVB daar niet in trapt
I know... maar dat vond ik ook scheef. Ik vind niet dat een topclub op haar gehele historie kan blijven teren, maar kijken naar de laatste vijf jaar zou naar mijn mening een reële afspiegeling gevenquote:Op woensdag 24 juni 2009 19:35 schreef Prosac het volgende:
[..]
Bij Suarez versus Groningen vond de rechter Ajax sportief geen stap hoger omdat ze beide UEFA cup speelden.
Suarez had geen clausule, Ten Hag kon volgens zijn contract weg bij positieverbetering. Wellicht vond de comissie bij Suarez de sportieve stap niet groot genoeg, bij Ten Hag is het alleen de vraag of er sprake is van positieverbetering (of die verbetering nu 1% of 50% volgens de comissie, dat doet er niet toe).quote:Op woensdag 24 juni 2009 19:35 schreef Prosac het volgende:
[..]
Bij Suarez versus Groningen vond de rechter Ajax sportief geen stap hoger omdat ze beide UEFA cup speelden.
Ze trapten ook mooi in het grasmatverhaal. Ik ben toch ook wel benieuwd wat positieverbetering inhoudt. Is dat kijken naar de ranglijst van het afgelopen seizoen?quote:Op woensdag 24 juni 2009 19:34 schreef dndiek het volgende:
[..]
En ik mag hopen dat de KNVB daar niet in trapt
Lijkt me beter om hem in Nederland te houden....quote:RR: Ramos schermt met interesse vanuit Brazilië
Volgens Radio Rijnmond is Cassio Ramos nog niet naar Sparta, omdat hij schermt met de interesse van een Braziliaanse club die de keeper ook zou willen huren. Sparta heeft al een akkoord met PSV over de huur van de keeper, maar zelf moet hij ook nog akkoord gaan. Ook ADO Den Haag en FC Utrecht zouden belangstelling hebben om Cassio Ramos te huren.
ja dat lijkt mij ook.. dan is ie makkelijker in de gaten te houden..quote:Op donderdag 25 juni 2009 00:08 schreef dndiek het volgende:
[..]
Lijkt me beter om hem in Nederland te houden....
http://www.hbvl.be/nieuws(...)aar-club-brugge.aspxquote:Keert Simons terug naar Club Brugge?
Staat Timmy Simons voor een terugkeer naar Club Brugge? De 32-jarige Brabander moet niet per se vertrekken bij PSV, maar volgens Nederlandse bronnen zou de nieuwe trainer Rutten aankoop Engelaar verkiezen. Blauw-zwart is kandidaat en had eind mei al eens een gesprek met de Rode Duivel.
De toekomst van Simons bij PSV is nog onduidelijk. De middenvelder hervat, door zijn deelname met de Rode Duivels aan de Kirin Cup, pas maandag de trainingen en dan volgt allicht een gesprek over de plannen met hem. Aan zijn entourage werd afgelopen week al duidelijk gemaakt dat hij bij een goed bod mag vertrekken.
Leidersrol
Simons heeft, net als de andere spelers van PSV, geen topseizoen achter de rug en gezien zijn leeftijd is hij geen pion om voor de toekomst op te bouwen. Bovendien zou Fred Rutten niet helemaal wild zijn van de speelwijze van Simons.
Club Brugge wil graag een boegbeeld binnenhalen om de ploeg meer uitstraling te geven, terwijl Simons nog enorm populair is bij de Brugse aanhang. Met de komst van de Rode Duivel zou Club een speler in de ploeg halen, die zowel in de kleedkamer als op het veld een leidersrol kan vertolken.
Blauwzwart had enkele weken geleden al eens een gesprek met Simons en die stond niet weigerachtig tegenover een terugkeer naar Jan Breydel. Er zou toen zelfs al een mondeling akkoord zijn gemaakt met de speler, maar op dat moment had PSV nog geen verdedigende middenvelder gevonden om Simons te vervangen.
Met de komst van Engelaar is dat nu wel het geval, dus het is afwachten of er de komende dagen nieuwe actie wordt ondernomen.
Hij heeft inderdaad niet z'n beste seizoen uit z'n carrière achter de rug, maar ik zou het ontzettend zonde vinden als hij zou vertrekken.quote:Op donderdag 25 juni 2009 08:28 schreef sjimz het volgende:
[..]
http://www.hbvl.be/nieuws(...)aar-club-brugge.aspx
En Engelaar de 2equote:Op donderdag 25 juni 2009 08:51 schreef dndiek het volgende:
Mendez moet die eerste zijn maar ik kan niet editten.....
Inderdaad, ik zou het zonde vinden als Simons vertrekt. Okee, hij heeft niet zijn beste seizoen gehad, maar het kan dus alleen maar beter.quote:Op donderdag 25 juni 2009 10:06 schreef Rucebo het volgende:
Simons moet gewoon blijven. Dat ze de overbodige spelers maar eens proberen kwijt te raken...
quote:Op donderdag 25 juni 2009 08:28 schreef sjimz het volgende:
[..]
http://www.hbvl.be/nieuws(...)aar-club-brugge.aspx
Amen.quote:Op donderdag 25 juni 2009 10:06 schreef Rucebo het volgende:
Simons moet gewoon blijven. Dat ze de overbodige spelers maar eens proberen kwijt te raken...
Mja mijn sympathie voor Rutten daalt gigantisch als hij Simons laat vertrekken..quote:Op donderdag 25 juni 2009 12:13 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Amen.
Als Simons weggaat kan Rutten van mijn part ook zijn biezen pakken.
bron: VIquote:Simons: 'Ik speel dit seizoen gewoon bij PSV'
25/06/2009 15:01
Timmy Simons is verbijsterd over het bericht dat hij zou terugkeren bij zijn oude werkgever Club Brugge. De aanvoerder van PSV moest dat vandaag in Het Belang van Limburg lezen.
'Dat bericht wekte nogal mijn verbazing', aldus de Belgisch international tegenover Voetbal International. 'Ik heb niet met Club Brugge gesproken en al helemaal niet met mensen van die krant. Het zou fijn zijn als bepaalde geruchten voortaan eerst worden geverifieerd.'
Dezelfde krant suggereert ook dat PSV-trainer Fred Rutten niets zou zien in Simons en hem het liefst van de hand zou doen nu Orlando Engelaar is aangetrokken voor het Eindhovense middenveld. 'Verwonderlijk, die passage over Rutten', aldus Simons, die komende maandag pas de training hervat bij PSV. 'Dat is mij volstrekt onbekend. Of ik dit seizoen gewoon bij PSV speel? Ja, natuurlijk!'
Club Brugge laat in een reactie eveneens weten dat het aantrekken van Simons niet aan de orde is. 'Volledig uit de lucht gegrepen', aldus Luc Devroe, sportief manager bij Club. 'Wij hebben ooit gezegd dat wij graag een type Simons in onze ploeg zouden willen, maar om dan nu te concluderen dat wij dan ook meteen Simons zelf hierna toe halen, is nogal vreemd. Het is onhaalbaar bovendien. Club Brugge kan financieel niet wedijveren met een club als PSV.'
Inderdaad, heb echt een hoge pet of van bakkal maar er is iets waardoor hij zo weinig kans krijgt. Maar goed, wie weet gaat hij volgend seizoen verassenquote:
Ik vond hem altijd al licht ontvlambaar.quote:Op donderdag 25 juni 2009 18:38 schreef sjonbeton het volgende:
[..]
Inderdaad, heb echt een hoge pet of van bakkal maar er is iets waardoor hij zo weinig kans krijgt. Maar goed, wie weet gaat hij volgend seizoen verassen
quote:Op donderdag 25 juni 2009 18:40 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik vond hem altijd al licht ontvlambaar.
10 miljoenquote:Op donderdag 25 juni 2009 18:41 schreef Prosac het volgende:
[..]
![]()
Laat Bakkal maar naar Groningen komen.
ruilen voor bergquote:
Klinkt als een leuke dealquote:
Gelukkig geen zwart-geel, maar antraciet-geelquote:Op donderdag 25 juni 2009 19:39 schreef vitessezuid113 het volgende:
Mooie kleding waar ze in trainen![]()
ADquote:Cassio Ramos niet naar Sparta
EINDHOVEN - Cassio Ramos gaat voorlopig niet naar Sparta. De Braziliaanse doelman van PSV heeft donderdag te kennen gegeven in eerste instantie in Eindhoven te willen blijven.
Ramos speelde het laatste half jaar op uitleenbasis bij Sparta. PSV’s nieuwe trainer Fred Rutten stemde er in toe dat hij op Het Kasteel opnieuw ervaring zou gaan opdoen. De keeper zelf maakte na een gesprek met Sparta een andere keus.
Vooralsnog is Ramos de enige speler uit de selectie van PSV die mag worden uitgeleend. Rutten wil met de andere talenten, die mogelijk in Eindhoven weinig aan spelen toekomen, eerst wat uitgebreider samenwerken. Pas dan trekt hij eventuele conclusies.
Rutten zei met verbazing geluiden uit België te hebben vernomen dat hij na de aankoop van Orlando Engelaar van Timmy Simons af wil. ,,Absolute onzin,’’ noemde de trainer dat verhaal.
Wat viel er te juichen? Extra toetje?quote:Op donderdag 25 juni 2009 19:10 schreef dndiek het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Volgens mij hangt er weer een prima sfeertje op de Herdgang
Dat was een oefeningquote:Op donderdag 25 juni 2009 22:35 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Wat viel er te juichen? Extra toetje?
Simons blijft..quote:Op donderdag 25 juni 2009 22:35 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Wat viel er te juichen? Extra toetje?
ja waren ze verleerd na vorig seizoenquote:
ja kunnen ze die niet verkopen oid?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:17 schreef Leso_Varen het volgende:
Ik vind de trainingskleren trouwens niet echt mooi dit jaar... Vooral die shirtjes van de technische staf vind ik echt foeilelijk!
[ afbeelding ]
Maar ach, verder heb ik wel het idee dat het wel een leuke groep is op zich, geen vervelende karakters (Okay, misschien Lazovic wel een beetje)
Hopelijk kan ie lang wachtenquote:Kieft wacht op 'concreet' voorstel PSV en Rutten
Wim Kieft wacht nog op een telefoontje van Fred Rutten. De coach van PSV vertelde eerder deze week dat hij de voormalig spits graag in zijn technische staf opneemt. 'Ik heb tijd over en ik ben nieuwsgierig', reageert Kieft in het Algemeen Dagblad.
Rutten zei afgelopen maandag nog contact op te zullen nemen met de 46-jarige Amsterdammer. 'Wim heeft aangegeven graag weer actiever te worden in het voetbal. Als hij dat wil, kan hij mogelijk bij PSV een rol spelen. Hij heeft al stage gelopen bij Oranje Onder-19. Als hij er voor openstaat zal dat voornamelijk gaan om een rol bij Jong PSV. Waar mogelijk kan hij ook voor het eerste elftal iets invullen.'
Kieft wacht nog op een écht voorstel. 'We hebben enkele weken geleden een gesprek gehad, maar daar is nog geen vervolg op gekomen. Het is lastig reageren op iets dat nog niet concreet is. Het lijkt me ontzettend leuk, maar ik ga niet op de zaken vooruitlopen. Eerst moet duidelijk worden wat de club wil', aldus de voormalige spits van PSV en Ajax, die momenteel bezig is met de cursus Oefenmeester 1.
Kieft is een goeie analist bij sport1, en heeft echt wel door hoe het spelletje in elkaar zit.quote:
Dan kannie altijd nog aan de slag bij PSV.tvquote:Op vrijdag 26 juni 2009 12:51 schreef RubenSosa het volgende:
Kieft is een goeie analist bij sport1, en heeft echt wel door hoe het spelletje in elkaar zit.
Dat was hij woensdag ook al.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 00:21 schreef Toivonen het volgende:
Afellay gespot in Manchester.![]()
Dag kampionschap!
Maandagquote:
Kijk even op psv.nl en ik zou snel zijn, want de kaartjes voor oost en west (10 euro) vliegen er snel uit!quote:Op zaterdag 27 juni 2009 09:15 schreef joers1 het volgende:
De Valk-PSV aanstaande woensdag
Voor Cocu moet ik ook nog kaartjes bestellen...weet je de prijzen? I kzit op West
Goede zaak, laat de technische staf maar bepalen wat wel of niet haalbaar is.quote:'Haalbaarheid geen issue meer voor scouts'
27 juni 2009 RvN
De Telegraaf bericht over de vernieuwingen die Fred Rutten heeft doorgevoerd. De coach zou de lat een stuk omhoog hebben gelegd. Zo zou hij hij de scoutingsrichtlijnen hebben aangepast. Ze hebben te horen gekregen dat ze de haalbaarheid van een speler voortaan buiten beschouwing moeten laten. De beste optie moet boven aan de lijst staan. "Want voor een Maradona of Romario is er altijd plaats", aldus Rutten.
het gaat helemaal goedkomen met ons clubbiequote:Op zaterdag 27 juni 2009 10:53 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Goede zaak, laat de technische staf maar bepalen wat wel of niet haalbaar is.
Ik hoop Gomes. Die krijgt me dan een ovatie van jewelste. Die gaat jankend van het veld af, en loopt naar Reker toe, en tekent een contract voor 10 jaar.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 12:42 schreef ganzenherder het volgende:
Jeuj ik ga naar de Cocu wedstrijd. Ik ben echt benieuwd wie er allemaal gaan komen
Mn eigen seizoenkaartplek kan ik sowieso kopen....quote:Op zaterdag 27 juni 2009 09:51 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Kijk even op psv.nl en ik zou snel zijn, want de kaartjes voor oost en west (10 euro) vliegen er snel uit!
quote:Op zaterdag 27 juni 2009 12:52 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Ik hoop Gomes. Die krijgt me dan een ovatie van jewelste. Die gaat jankend van het veld af, en loopt naar Reker toe, en tekent een contract voor 10 jaar. slaat alle tanden uit zijn bakkes!!!
Okay, dromen mag...
Gomes?? wie was dat ook alweer? die paria die zichzelf boven de club verhief???quote:Op zaterdag 27 juni 2009 12:52 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Ik hoop Gomes. Die krijgt me dan een ovatie van jewelste. Die gaat jankend van het veld af, en loopt naar Reker toe, en tekent een contract voor 10 jaar.
Okay, dromen mag...
quote:Op zaterdag 27 juni 2009 13:48 schreef joers1 het volgende:
[..]
Gomes?? wie was dat ook alweer? die wereldkeeper die vorig jaar al de problemen binnen psv aan de kaak stelde, maar geen gehoor kreeg van rukker (die zichzelf boven de club verhief!)
Niemand is groter dan de club, Gomes niet en Reker niet.....hij is op een vervelende manier weggegaan, dat verdiende geen schoonheidsprijs.
Staat buiten kijf dat het een wereldkeeper was
Ik ben er bij! inclusief Nilis shirt, dus maar hopen dat ie speelt!quote:Op zaterdag 27 juni 2009 12:42 schreef ganzenherder het volgende:
Jeuj ik ga naar de Cocu wedstrijd. Ik ben echt benieuwd wie er allemaal gaan komen
4-3-3 dusquote:Op zaterdag 27 juni 2009 17:24 schreef mcyodogg het volgende:
Opstelling PSV in de 1e oefen wedstrijd
Cássio Ramos, Kromkamp, Zonneveld, Koevermans, Amrabat, Pieters, Wuytens, Manco, Engelaar, Bakkal en Ojo.
Had ergens gelezen dat Wuytens op de training in de verdediging speeldequote:Op zaterdag 27 juni 2009 17:31 schreef neilpad het volgende:
Denk eerder 3-4-3 dan ofzo? Wuytens in de verdediging?
OMG ik zat al te luisteren, verschrikkelijk, die muziek ookquote:Op zaterdag 27 juni 2009 17:51 schreef sjonbeton het volgende:
edit: geen radio dus dat is een andere rksv![]()
![]()
haha gelukkig deed ie het niet bij mijquote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:00 schreef neilpad het volgende:
[..]
OMG ik zat al te luisteren, verschrikkelijk, die muziek ook.
Uurtje geleden keihard.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:17 schreef ganzenherder het volgende:
Regent het nog niet extreem veel bij jullie?
Regen? Hele dag zon en hitte hierquote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:17 schreef ganzenherder het volgende:
Regent het nog niet extreem veel bij jullie?
Dannyquote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:57 schreef mcyodogg het volgende:
Kreeg net een smsje.
0-5 met rust, 4x Koevermans en 1x Bakkal in een plichtmatig PSV. Wat anders dan ik net schreef, maar ik vertrouw het smsje iets meer dan PSV Netwerk
Heeft hij al gefrusteerd naar de kant gezwaaid met een bepaalde vinger?quote:
"IK NEUK JE MOEDER FRED!11!!quote:Op zaterdag 27 juni 2009 19:22 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Heeft hij al gefrusteerd naar de kant gezwaaid met een bepaalde vinger?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |