hier hetzelfde..quote:Op woensdag 24 juni 2009 12:22 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
![]()
Twente is gewoon idioot bezig. Zoals ik al eerder gezegd had, sinds het grasincident (lees: competitievervalsing) ben ik ze minder en minder gaan bewonderen. Voorheen was ik zelfs gecharmeerd van de club, en nu... nu kunnen ze de stront in zakken.
Jep..quote:Trouwens watskeburt met Toivonen? Weer gescoort?
En ik mag hopen dat de KNVB daar niet in traptquote:Op woensdag 24 juni 2009 19:33 schreef Valdivia het volgende:
Twente zal vast de kaart gaan spelen dat PSV voor Ten Hag momenteel geen positieverbetering is omdat Twente in de voorronde-CL zit.
Bij Suarez versus Groningen vond de rechter Ajax sportief geen stap hoger omdat ze beide UEFA cup speelden.quote:Op woensdag 24 juni 2009 19:34 schreef dndiek het volgende:
[..]
En ik mag hopen dat de KNVB daar niet in trapt
I know... maar dat vond ik ook scheef. Ik vind niet dat een topclub op haar gehele historie kan blijven teren, maar kijken naar de laatste vijf jaar zou naar mijn mening een reële afspiegeling gevenquote:Op woensdag 24 juni 2009 19:35 schreef Prosac het volgende:
[..]
Bij Suarez versus Groningen vond de rechter Ajax sportief geen stap hoger omdat ze beide UEFA cup speelden.
Suarez had geen clausule, Ten Hag kon volgens zijn contract weg bij positieverbetering. Wellicht vond de comissie bij Suarez de sportieve stap niet groot genoeg, bij Ten Hag is het alleen de vraag of er sprake is van positieverbetering (of die verbetering nu 1% of 50% volgens de comissie, dat doet er niet toe).quote:Op woensdag 24 juni 2009 19:35 schreef Prosac het volgende:
[..]
Bij Suarez versus Groningen vond de rechter Ajax sportief geen stap hoger omdat ze beide UEFA cup speelden.
Ze trapten ook mooi in het grasmatverhaal. Ik ben toch ook wel benieuwd wat positieverbetering inhoudt. Is dat kijken naar de ranglijst van het afgelopen seizoen?quote:Op woensdag 24 juni 2009 19:34 schreef dndiek het volgende:
[..]
En ik mag hopen dat de KNVB daar niet in trapt
Lijkt me beter om hem in Nederland te houden....quote:RR: Ramos schermt met interesse vanuit Brazilië
Volgens Radio Rijnmond is Cassio Ramos nog niet naar Sparta, omdat hij schermt met de interesse van een Braziliaanse club die de keeper ook zou willen huren. Sparta heeft al een akkoord met PSV over de huur van de keeper, maar zelf moet hij ook nog akkoord gaan. Ook ADO Den Haag en FC Utrecht zouden belangstelling hebben om Cassio Ramos te huren.
ja dat lijkt mij ook.. dan is ie makkelijker in de gaten te houden..quote:Op donderdag 25 juni 2009 00:08 schreef dndiek het volgende:
[..]
Lijkt me beter om hem in Nederland te houden....
http://www.hbvl.be/nieuws(...)aar-club-brugge.aspxquote:Keert Simons terug naar Club Brugge?
Staat Timmy Simons voor een terugkeer naar Club Brugge? De 32-jarige Brabander moet niet per se vertrekken bij PSV, maar volgens Nederlandse bronnen zou de nieuwe trainer Rutten aankoop Engelaar verkiezen. Blauw-zwart is kandidaat en had eind mei al eens een gesprek met de Rode Duivel.
De toekomst van Simons bij PSV is nog onduidelijk. De middenvelder hervat, door zijn deelname met de Rode Duivels aan de Kirin Cup, pas maandag de trainingen en dan volgt allicht een gesprek over de plannen met hem. Aan zijn entourage werd afgelopen week al duidelijk gemaakt dat hij bij een goed bod mag vertrekken.
Leidersrol
Simons heeft, net als de andere spelers van PSV, geen topseizoen achter de rug en gezien zijn leeftijd is hij geen pion om voor de toekomst op te bouwen. Bovendien zou Fred Rutten niet helemaal wild zijn van de speelwijze van Simons.
Club Brugge wil graag een boegbeeld binnenhalen om de ploeg meer uitstraling te geven, terwijl Simons nog enorm populair is bij de Brugse aanhang. Met de komst van de Rode Duivel zou Club een speler in de ploeg halen, die zowel in de kleedkamer als op het veld een leidersrol kan vertolken.
Blauwzwart had enkele weken geleden al eens een gesprek met Simons en die stond niet weigerachtig tegenover een terugkeer naar Jan Breydel. Er zou toen zelfs al een mondeling akkoord zijn gemaakt met de speler, maar op dat moment had PSV nog geen verdedigende middenvelder gevonden om Simons te vervangen.
Met de komst van Engelaar is dat nu wel het geval, dus het is afwachten of er de komende dagen nieuwe actie wordt ondernomen.
Hij heeft inderdaad niet z'n beste seizoen uit z'n carrière achter de rug, maar ik zou het ontzettend zonde vinden als hij zou vertrekken.quote:Op donderdag 25 juni 2009 08:28 schreef sjimz het volgende:
[..]
http://www.hbvl.be/nieuws(...)aar-club-brugge.aspx
En Engelaar de 2equote:Op donderdag 25 juni 2009 08:51 schreef dndiek het volgende:
Mendez moet die eerste zijn maar ik kan niet editten.....
Inderdaad, ik zou het zonde vinden als Simons vertrekt. Okee, hij heeft niet zijn beste seizoen gehad, maar het kan dus alleen maar beter.quote:Op donderdag 25 juni 2009 10:06 schreef Rucebo het volgende:
Simons moet gewoon blijven. Dat ze de overbodige spelers maar eens proberen kwijt te raken...
quote:Op donderdag 25 juni 2009 08:28 schreef sjimz het volgende:
[..]
http://www.hbvl.be/nieuws(...)aar-club-brugge.aspx
Amen.quote:Op donderdag 25 juni 2009 10:06 schreef Rucebo het volgende:
Simons moet gewoon blijven. Dat ze de overbodige spelers maar eens proberen kwijt te raken...
Mja mijn sympathie voor Rutten daalt gigantisch als hij Simons laat vertrekken..quote:Op donderdag 25 juni 2009 12:13 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Amen.
Als Simons weggaat kan Rutten van mijn part ook zijn biezen pakken.
bron: VIquote:Simons: 'Ik speel dit seizoen gewoon bij PSV'
25/06/2009 15:01
Timmy Simons is verbijsterd over het bericht dat hij zou terugkeren bij zijn oude werkgever Club Brugge. De aanvoerder van PSV moest dat vandaag in Het Belang van Limburg lezen.
'Dat bericht wekte nogal mijn verbazing', aldus de Belgisch international tegenover Voetbal International. 'Ik heb niet met Club Brugge gesproken en al helemaal niet met mensen van die krant. Het zou fijn zijn als bepaalde geruchten voortaan eerst worden geverifieerd.'
Dezelfde krant suggereert ook dat PSV-trainer Fred Rutten niets zou zien in Simons en hem het liefst van de hand zou doen nu Orlando Engelaar is aangetrokken voor het Eindhovense middenveld. 'Verwonderlijk, die passage over Rutten', aldus Simons, die komende maandag pas de training hervat bij PSV. 'Dat is mij volstrekt onbekend. Of ik dit seizoen gewoon bij PSV speel? Ja, natuurlijk!'
Club Brugge laat in een reactie eveneens weten dat het aantrekken van Simons niet aan de orde is. 'Volledig uit de lucht gegrepen', aldus Luc Devroe, sportief manager bij Club. 'Wij hebben ooit gezegd dat wij graag een type Simons in onze ploeg zouden willen, maar om dan nu te concluderen dat wij dan ook meteen Simons zelf hierna toe halen, is nogal vreemd. Het is onhaalbaar bovendien. Club Brugge kan financieel niet wedijveren met een club als PSV.'
Inderdaad, heb echt een hoge pet of van bakkal maar er is iets waardoor hij zo weinig kans krijgt. Maar goed, wie weet gaat hij volgend seizoen verassenquote:
Ik vond hem altijd al licht ontvlambaar.quote:Op donderdag 25 juni 2009 18:38 schreef sjonbeton het volgende:
[..]
Inderdaad, heb echt een hoge pet of van bakkal maar er is iets waardoor hij zo weinig kans krijgt. Maar goed, wie weet gaat hij volgend seizoen verassen
quote:Op donderdag 25 juni 2009 18:40 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik vond hem altijd al licht ontvlambaar.
10 miljoenquote:Op donderdag 25 juni 2009 18:41 schreef Prosac het volgende:
[..]
![]()
Laat Bakkal maar naar Groningen komen.
ruilen voor bergquote:
Klinkt als een leuke dealquote:
Gelukkig geen zwart-geel, maar antraciet-geelquote:Op donderdag 25 juni 2009 19:39 schreef vitessezuid113 het volgende:
Mooie kleding waar ze in trainen![]()
ADquote:Cassio Ramos niet naar Sparta
EINDHOVEN - Cassio Ramos gaat voorlopig niet naar Sparta. De Braziliaanse doelman van PSV heeft donderdag te kennen gegeven in eerste instantie in Eindhoven te willen blijven.
Ramos speelde het laatste half jaar op uitleenbasis bij Sparta. PSV’s nieuwe trainer Fred Rutten stemde er in toe dat hij op Het Kasteel opnieuw ervaring zou gaan opdoen. De keeper zelf maakte na een gesprek met Sparta een andere keus.
Vooralsnog is Ramos de enige speler uit de selectie van PSV die mag worden uitgeleend. Rutten wil met de andere talenten, die mogelijk in Eindhoven weinig aan spelen toekomen, eerst wat uitgebreider samenwerken. Pas dan trekt hij eventuele conclusies.
Rutten zei met verbazing geluiden uit België te hebben vernomen dat hij na de aankoop van Orlando Engelaar van Timmy Simons af wil. ,,Absolute onzin,’’ noemde de trainer dat verhaal.
Wat viel er te juichen? Extra toetje?quote:Op donderdag 25 juni 2009 19:10 schreef dndiek het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Volgens mij hangt er weer een prima sfeertje op de Herdgang
Dat was een oefeningquote:Op donderdag 25 juni 2009 22:35 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Wat viel er te juichen? Extra toetje?
Simons blijft..quote:Op donderdag 25 juni 2009 22:35 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Wat viel er te juichen? Extra toetje?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |