abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 15 april 2009 @ 23:22:08 #1
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68057475
quote:
Op woensdag 15 april 2009 23:19 schreef ToT het volgende:

[..]

Dus in Afrika hebben ze AIDS-achtige symptomen door ondervoeding, terwijl we hier "echte" AIDS hebben wat niets anders is dan medicijnvergiftiging, en het HIV-virus is onschuldig?

Dus ondervoeding is nep-AIDS en medicijnbijwerkingen is echte AIDS?
Nee nee er IS geen AIDS in Afrika (hoogstens een paar net zo als bij ons stuk 50 tot 100 per 10mlj ). Het probleem daar is ondervoeding. Heeft ABSOLUUT niets van AIDS van doen. Men moet echt van dat stigmatiserend waanbeeld af.

AIDS volgens de orthodoxie in Afrika is je hebt diarree en koorts en/of ondergewicht>> AIDS. (Tanzania is eentje al voldoende).
AIDS (VS/EU) je het HIV+ of CD400 (ook per land verschillend). Mensen zijn geheel niet ziek voelen zich niet ziek. Diagnose wordt gesteld op natte vinger werk want Western BLOT en ELISA zijn nergens op geeikt en doen maar wat. Totale willekeur. Verkouden of zwanger. Kans dat je HIV is drastisch hoger.
Pas op het moment dat je begint met de afgekeurde kankermedicijen begin je ziek te worden. Op het moment dat je stopt wordt je weer beter. Precies zoals de bijwerkingen stelt van de medicijnen.

AIDS is bedacht als overkoepelend geheel voor bestaande ziektes (volgens mij weet heel veel dit niet) zodat de afgekeurde kankermedicijnen als nog hergeprofileerd konden worden. Op zeer trieste wijze is het vlak voor kerst er doorgedrukt.

Hoe in vredesnaam kan het aids-medicijn nu en effectief tegen dementie, baarmoederhalskanker en KS werken. Wat voor logica zit daar achter? Is men nu echt zo achterlijk.

Sorry maar mensen die aan de AIDS medicijnen zitten zijn echt imo ontstellend dom en hebben nul onderzoek gedaan. Pas acheraf blijkt men er op terug te komen.
Kijk naar ww.anderekijk.net

Net zoals RLS medicijnen verkapte Parkinson medicijnen zijn. Te lage afzet en moest er dus weer iets nieuws verzonnen worden. Ander stickterje er op ziekte verzinnen en klaar is kees.

HIV bestaat niet. Dat heeft www.fearoftheinvisible.com mooi boven tafel gekregen. Het berust op plagiaat en bedrog. Gallo's opstellign is niet nabootsbaar daar wat voor laboratorium ook. Maar gelukkig stelt zijn eigen notities ook dat het ook niet kan. Vanaf dag 1 is er al controverse.

http://video.google.com/videoplay?docid=-8674401787208020885
Deze docu mag je wel eens kijken....

[ Bericht 59% gewijzigd door Lambiekje op 15-04-2009 23:42:17 ]
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68057496
Och ja, dit kon je zien aankomen... Een deel 2...
pi_68057524
quote:
Op woensdag 15 april 2009 23:20 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

ja het is ook miscommunicatie. Hoe in vredesnaam kan een arts percentages geven aan iets wat ie niet kan weten.
Vorig week was er een arts die borstkanker niet zag. Tenminste mammograaf was niets op te zien. vrouw klaagt arts beschuldigd haar van zeuren. Vrouw denkt het zal wel. Vrouw krijgt van deze prutsarts te horen ga naar plastisch chirurg. Die man wat zijn gebied niet is ziet het wel een dan is het al te laat.

Artsen maken non stop verwijdbare fouten. NIET luisteren naar patienten en maar volgens de opgestelde protocollen handelen. Dat is slecht.
Wat is er verwijdbaar aan fouten? Maak je ze dan groter?
pi_68057670
Grappig. Ik zie de topictitel in de FP. Ik denk: dat MOET een Lambiekje topic zijn. Blijkt het nog waar te zijn ook Het is een complot, zeg ik je!
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_68057972
quote:
Op woensdag 15 april 2009 23:28 schreef Seneca het volgende:
Grappig. Ik zie de topictitel in de FP. Ik denk: dat MOET een Lambiekje topic zijn. Blijkt het nog waar te zijn ook Het is een complot, zeg ik je!
zoiets had ik ook... zit trouwens net ff een beetje het 1e deel door te kijken
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
pi_68058036
quote:
Op woensdag 15 april 2009 23:28 schreef Seneca het volgende:
Grappig. Ik zie de topictitel in de FP. Ik denk: dat MOET een Lambiekje topic zijn. Blijkt het nog waar te zijn ook Het is een complot, zeg ik je!
Haha same here.
pi_68058039
Dit is toch hopelijk een grap...
Wat niet is, kan nog komen
  woensdag 15 april 2009 @ 23:43:06 #8
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68058084
quote:
Op woensdag 15 april 2009 23:41 schreef PopcornMonster het volgende:
Dit is toch hopelijk een grap...
Nee geen grap.

AIDS is bedrog.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68058118
even een mooie tvp plaatsen
pi_68058144
quote:
Op woensdag 15 april 2009 23:43 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Nee geen grap.

AIDS is bedrog.
Ik bestrijd deze stelling.
Wat niet is, kan nog komen
pi_68058660
HIV heb ik geen verstand van qua bedrog maar zelfs normale medicatie is niet zo geweldig als je word voorgesteld, soms met hoge risico factoren op bijwerkingen, ben benieuwd waarom ze het in de VS ook wel bedrukken als Drugs, naast Medication hehe. Maar goed, gebruik zelf geen medicatie, al jaren niet meer gehad, laatste wat ik heb gehad was een vaccin voor nekkramp. Bij hoofdpijn grijp ik nooit naar een paracetamol o.i.d.
En ik had vroeger veel hoofdpijn, dat is met de jaren gelukkig veel minder geworden. Wellicht door de medicatie, wie weet, ik heb mijn twijfels bij de medicijnen die ze zomaar uitdelen.
  donderdag 16 april 2009 @ 00:15:34 #12
247632 Waag-hals
Op het randje
pi_68058810
quote:
Op woensdag 15 april 2009 23:45 schreef PopcornMonster het volgende:

[..]

Ik bestrijd deze stelling.
En terecht.

Biekje, AIDS in Afrika is AIDS in het westen. De site die jij als bron aanhaalt is een site die elke willekeurige gek op kan zetten. Dat deze vol met tekst, namen en beweringen staat wil niet zeggen dat het waar is. Sterker nog, het eerste wat ik zag was dat HIV volgens die mevrouw van apen af zou komen. Helaas, deze komt uit de Verenigde Staten en is ontstaan in de jaren 70. Door de regelmaat in de mutaties van het RNA van het virus terug te trekken hebben ze het zelfs tot op de persoon kunnen terugleiden. Deze blijft uiteraard anoniem.

Ik snap niet dat je al die moeite en energie die jij steekt in het uitpluizen van deze site niet gebruikt voor wetenschappelijk onderbouwde informatie. Als je kloppende informatie zou verspreiden zou je zoveel meer goeds doen voor deze wereld. Door een compleet wetenschappelijk vakgebied zo in twijfel te trekken met als enige bron een duitse vrouw die zich doctor noemt, maak je niet alleen jezelf, maar alle AIDS/HIV patienten belachelijk.

Ik denk dat je jezelf alleen maar gek laat maken. Wat als deze mevrouw gaat beweren dat zwaartekracht bedacht is om ons lekker vliegtuigtickets te laten betalen.
Kamina, manlier than you could ever hope to be
  donderdag 16 april 2009 @ 00:34:17 #13
247632 Waag-hals
Op het randje
pi_68059167
quote:
Op donderdag 16 april 2009 00:08 schreef Qeh het volgende:
HIV heb ik geen verstand van qua bedrog maar zelfs normale medicatie is niet zo geweldig als je word voorgesteld, soms met hoge risico factoren op bijwerkingen, ben benieuwd waarom ze het in de VS ook wel bedrukken als Drugs, naast Medication hehe. Maar goed, gebruik zelf geen medicatie, al jaren niet meer gehad, laatste wat ik heb gehad was een vaccin voor nekkramp. Bij hoofdpijn grijp ik nooit naar een paracetamol o.i.d.
En ik had vroeger veel hoofdpijn, dat is met de jaren gelukkig veel minder geworden. Wellicht door de medicatie, wie weet, ik heb mijn twijfels bij de medicijnen die ze zomaar uitdelen.
Ik kan je vertellen dat een medicijn zonder bijwerkingen nagenoeg niet bestaat. Het probleem ligt bij receptoraffiniteit. Van elke receptor in ons lichaam zijn hele families te vinden, zelfs superfamilies. Deze verschillen per bevolkingsgroep, per mens, en zelfs per cel voor sommige soorten. Gelukkig maar, dit maakt alle processen in ons lijf een stuk effectiever. Helaas maakt dit dat een medicijn vaak niet alleen de kwalijke receptor pakt, maar ook die receptoren welke een ander proces aansturen. Zodoende kan zelfs een over-the-counter pijnstiller als paracetamol, ibuprofen en aspirine hoofdpijn als bijwerking hebben. Andere receptoren kunnen ge(de)activeerd worden en via een andere route hetzelfde probleem veroorzaken.

Gelukkig ontwikkelt de wetenschap zich steeds verder en weten we door synthese van derivaten steeds sterkere medicijnen met minder bijwerkingen te maken. Een opvallend voorbeeld is heroine, afkomstig van opium, net als morphine, hiervan zijn derivaten te ontwikkelen welke 1000x zo sterk zijn met 1000x minder verslaving. Helaas is deze variant moeilijk te zuiveren en zijn de bijproducten van deze synthese extreem dodelijk.

Vanzelfsprekend zal niet iedereen HIV of AIDS gevoelig zijn. De pest was voor sommigen ook niet te krijgen. Wil niet zeggen dat de ziekte niet bestaan heeft. Zoals ik al eerder heb vermeld, is variantie een zeer belangrijke factor bij dit fenomeen. Het ene individu kan vrachtwagen ladingen van een medicijn kunnen eten en zal niet eens de werking ervan ervaren. Het andere individu kan aan een half tablet al overlijden. Dit geldt voor medicijnen, vaccins, voedsel, allergien, zonlicht, water, en eigenlijk elke stof welk de homeostase in het lichaam veranderen kan, gelden. Geheel natuurlijk allemaal, evolutionair gezien onmisbaar.
Kamina, manlier than you could ever hope to be
  donderdag 16 april 2009 @ 00:45:20 #14
247632 Waag-hals
Op het randje
pi_68059348
quote:
Op woensdag 15 april 2009 23:22 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Nee nee er IS geen AIDS in Afrika (hoogstens een paar net zo als bij ons stuk 50 tot 100 per 10mlj ). Het probleem daar is ondervoeding. Heeft ABSOLUUT niets van AIDS van doen. Men moet echt van dat stigmatiserend waanbeeld af.

AIDS volgens de orthodoxie in Afrika is je hebt diarree en koorts en/of ondergewicht>> AIDS. (Tanzania is eentje al voldoende).
AIDS (VS/EU) je het HIV+ of CD400 (ook per land verschillend). Mensen zijn geheel niet ziek voelen zich niet ziek. Diagnose wordt gesteld op natte vinger werk want Western BLOT en ELISA zijn nergens op geeikt en doen maar wat. Totale willekeur. Verkouden of zwanger. Kans dat je HIV is drastisch hoger.
Pas op het moment dat je begint met de afgekeurde kankermedicijen begin je ziek te worden. Op het moment dat je stopt wordt je weer beter. Precies zoals de bijwerkingen stelt van de medicijnen.

AIDS is bedacht als overkoepelend geheel voor bestaande ziektes (volgens mij weet heel veel dit niet) zodat de afgekeurde kankermedicijnen als nog hergeprofileerd konden worden. Op zeer trieste wijze is het vlak voor kerst er doorgedrukt.

Hoe in vredesnaam kan het aids-medicijn nu en effectief tegen dementie, baarmoederhalskanker en KS werken. Wat voor logica zit daar achter? Is men nu echt zo achterlijk.

Sorry maar mensen die aan de AIDS medicijnen zitten zijn echt imo ontstellend dom en hebben nul onderzoek gedaan. Pas acheraf blijkt men er op terug te komen.
Kijk naar ww.anderekijk.net

Net zoals RLS medicijnen verkapte Parkinson medicijnen zijn. Te lage afzet en moest er dus weer iets nieuws verzonnen worden. Ander stickterje er op ziekte verzinnen en klaar is kees.

HIV bestaat niet. Dat heeft www.fearoftheinvisible.com mooi boven tafel gekregen. Het berust op plagiaat en bedrog. Gallo's opstellign is niet nabootsbaar daar wat voor laboratorium ook. Maar gelukkig stelt zijn eigen notities ook dat het ook niet kan. Vanaf dag 1 is er al controverse.

http://video.google.com/videoplay?docid=-8674401787208020885
Deze docu mag je wel eens kijken....


ELISA kan je ook niet eens ijken. Daar is die hele techniek niet eens op gebaseerd. Heb je daadwerkelijk wel eens zo een test in handen gehad? Ik wel. Zelfde voor Western Blotting.

En wat is het nou? Bestaat HIV niet? Of bestaat AIDS niet? Of bestaat HIV wel, maar AIDS niet? Je spreekt jezelf continu tegen. Nu wil ik dit niet als drogreden gebruiken en dat hoeft ook niet, want zelfs je redenatie klopt van geen kant. Je bent slechts iemand aan het napraten, die zelf niet eens een fatsoenlijke bronvermelding gebruikt, simpelweg omdat deze vrouw jou angst weet in te boezemen met een spookverhaal.
Kamina, manlier than you could ever hope to be
  donderdag 16 april 2009 @ 01:26:48 #15
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_68059826
quote:
Op woensdag 15 april 2009 23:22 schreef Lambiekje het volgende:

...
Hoe in vredesnaam kan het aids-medicijn nu en effectief tegen dementie, baarmoederhalskanker en KS werken. Wat voor logica zit daar achter? Is men nu echt zo achterlijk.

...
Lambiekje, hoe verwacht je iets complex als HIV->AIDS gegrond aan te vallen als je iets dergelijks basaals niet snapt?
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  donderdag 16 april 2009 @ 08:33:20 #16
247632 Waag-hals
Op het randje
pi_68061280
quote:
Op donderdag 16 april 2009 07:28 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Dat is de dezelfde logica dat je linkerarm wordt geamputeerd omdat je kankeruitzaaiing hebt in je rechterbeen.
Dat is toch geen logica, of mis ik iets?

Je verwijst waarschijnlijk naar een medische misser. De relatie HIV en AIDS is niet anders dan een griepvirus en een verkoudheid.

Bij de weg, je hebt in het vorige topic mijn wedervraag niet beantwoord. Zou je een minuutje van je kostbare tijd hieraan willen besteden en de hele "AIDS bestaat niet" theorie even links willen leggen. Communiceert wat beter als we beiden met onze voeten op de grond blijven staan.
Kamina, manlier than you could ever hope to be
  donderdag 16 april 2009 @ 08:56:16 #17
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68061569
quote:
Groente en fruit slecht voor rokers
Rokers die regelmatig groente en fruit eten hebben een grotere kans op dikkedarmkanker
dan rokers die dat niet doen. Dat concludeert het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM)
op basis van een groot Europees onderzoek, waaraan het instituut zelf heeft meegedaan.
Niet-rokers die veel groente en fruit eten, hebben 20 tot 25 procent minder kans op dikkedarmkanker.
Het instituut adviseert rokers te stoppen, en door te gaan met het eten van voldoende groente en fruit. Het
RIVM kiest er niet voor om rokers te adviseren te stoppen met het eten van groente en fruit. Dat zou nog schadelijker zijn voor hun gezondheid. Deskundigen adviseren mensen 200 à 250 gram groente per dag te eten en minstens twee stuks fruit. De kans op dikkedarmkanker daalt sterker naarmate mensen meer groente en fruit eten. Als mensen 600 gram groente en fruit per dag eten, hebben ze 20 tot 25 procent minder kans op de kanker.
Spits 16/4 blz6
jaja rokers krijgen na dat bezopen rookverbod ook nog een trap na door te zeggen dat deze mensen niet gezond leven kunnen ook. Kunnen de untermenschen van RIVM niet hun leugens en bedrog voor zich houden.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68061576
quote:
Op donderdag 16 april 2009 08:51 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

zo jammer dat jullie verpest zijn door bigpharma en niet (meer) op de holistische manier naar zaken kijken.
Lambiekje, zoals ik in het andere topic (is vaccinatie onzin) al heb uitgelegd, heb ik heel wat meer ervaring met ziekenhuizen/artsen dan jij. Daardoor heb ik dus ook heel wat ervaring met BigPharma.

Om nog maar eens te herhalen wat ik daar ook al heb vermeld: ik heb nog nooit één arts meegemaakt die het belang van zijn patient niet voorop had staan. Natuurlijk is de ene arts beter dan de andere, en klikt het met de een meer dan met de ander, maar allemaal willen ze slechts één ding: achterhalen wat de oorzaak van de ziekte van de patient is en hem weer beter maken.

Natuurlijk worden er fouten gemaakt, daar zijn het mensen voor. Maar om dan maar meteen de gehele medische wetenschap af te schrijven? Kom op zeg.
pi_68061611
quote:
Op donderdag 16 april 2009 00:08 schreef Qeh het volgende:
HIV heb ik geen verstand van qua bedrog maar zelfs normale medicatie is niet zo geweldig als je word voorgesteld, soms met hoge risico factoren op bijwerkingen, ben benieuwd waarom ze het in de VS ook wel bedrukken als Drugs, naast Medication hehe. Maar goed, gebruik zelf geen medicatie, al jaren niet meer gehad, laatste wat ik heb gehad was een vaccin voor nekkramp. Bij hoofdpijn grijp ik nooit naar een paracetamol o.i.d.
En ik had vroeger veel hoofdpijn, dat is met de jaren gelukkig veel minder geworden. Wellicht door de medicatie, wie weet, ik heb mijn twijfels bij de medicijnen die ze zomaar uitdelen.
Ik heb astma. Als ik mijn medicijnen niet neem, kan ik niet sporten. Is dat ook een complot?
  donderdag 16 april 2009 @ 08:59:59 #20
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68061641
quote:
Op donderdag 16 april 2009 08:56 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

[..]

Lambiekje, zoals ik in het andere topic (is vaccinatie onzin) al heb uitgelegd, heb ik heel wat meer ervaring met ziekenhuizen/artsen dan jij. Daardoor heb ik dus ook heel wat ervaring met BigPharma.

Om nog maar eens te herhalen wat ik daar ook al heb vermeld: ik heb nog nooit één arts meegemaakt die het belang van zijn patient niet voorop had staan. Natuurlijk is de ene arts beter dan de andere, en klikt het met de een meer dan met de ander, maar allemaal willen ze slechts één ding: achterhalen wat de oorzaak van de ziekte van de patient is en hem weer beter maken.

Natuurlijk worden er fouten gemaakt, daar zijn het mensen voor. Maar om dan maar meteen de gehele medische wetenschap af te schrijven? Kom op zeg.
Als je nu eens wat verder kijkt dan je neus lang is. Het is aan een schakeling van bedrog, misleiding, corruptie, vrevalsing. Of gewoon zoals met HPV nooit echt getest.
Ziekte is een marketingtool. Ziektes worden gehyped.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  donderdag 16 april 2009 @ 09:00:19 #21
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68061652
quote:
Op donderdag 16 april 2009 08:58 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Ik heb astma. Als ik mijn medicijnen niet neem, kan ik niet sporten. Is dat ook een complot?
Neem je zuivelproducten tot je?
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68061706
quote:
Op donderdag 16 april 2009 08:56 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

jaja rokers krijgen na dat bezopen rookverbod ook nog een trap na door te zeggen dat deze mensen niet gezond leven kunnen ook. Kunnen de untermenschen van RIVM niet hun leugens en bedrog voor zich houden.
What de FUCK heeft dit te maken met het topic?
pi_68061709
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:00 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Neem je zuivelproducten tot je?
Ik drink melk, eet eieren en kaas, krijg mijn zuivelproducten meer dan voldoende binnen

[ Bericht 4% gewijzigd door ToT op 16-04-2009 18:13:08 ]
pi_68061749
quote:
Op donderdag 16 april 2009 08:59 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Als je nu eens wat verder kijkt dan je neus lang is. Het is aan een schakeling van bedrog, misleiding, corruptie, vrevalsing. Of gewoon zoals met HPV nooit echt getest.
Ziekte is een marketingtool. Ziektes worden gehyped.
Reageer nu gewoon eens op wat ik zeg...

Als ik je nu vertel dat ik bijna 20 jaar ervaring heb met ziekenhuizen, voornamelijk voor mijn zusje(s), maar in mindere mate ook voor mijzelf, en dat ik al die tijd nog geen arts ben tegengekomen die uit winstoverwegingen handelde. Mijn ervaring is juist dat artsen alle mogelijke moeite doen om levens te redden en, als dat niet meer mogelijk is, in ieder geval het leven te veraangenamen.

Waar is hier nu sprake van bedrog, misleiding, corruptie of vervalsing?

En over dat ziektes gehyped worden: mijn zusje heeft een unieke ziekte, die verder nog nooit bij iemand is vastgesteld, behalve bij mijn andere, inmiddels overleden, zusje. Bij hen kan dus in ieder geval geen sprake zijn van 'ziekte als marketingtool'.
  donderdag 16 april 2009 @ 09:08:36 #25
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68061777
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:03 schreef Scorpie het volgende:

[..]

What de FUCK heeft dit te maken met het topic?
Dat ziektes, medicaties en vaccinaties gebruikt wordt als geldgenereer tool voor bigpharma.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68061784
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:06 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

[..]

Reageer nu gewoon eens op wat ik zeg...

Als ik je nu vertel dat ik bijna 20 jaar ervaring heb met ziekenhuizen, voornamelijk voor mijn zusje(s), maar in mindere mate ook voor mijzelf, en dat ik al die tijd nog geen arts ben tegengekomen die uit winstoverwegingen handelde. Mijn ervaring is juist dat artsen alle mogelijke moeite doen om levens te redden en, als dat niet meer mogelijk is, in ieder geval het leven te veraangenamen.

Waar is hier nu sprake van bedrog, misleiding, corruptie of vervalsing?

En over dat ziektes gehyped worden: mijn zusje heeft een unieke ziekte, die verder nog nooit bij iemand is vastgesteld, behalve bij mijn andere, inmiddels overleden, zusje. Bij hen kan dus in ieder geval geen sprake zijn van 'ziekte als marketingtool'.
Ik voorspel de volgende reactie van Lambiekje:

Als je nu eens wat verder kijkt dan je neus lang is. Het is aan een schakeling van bedrog, misleiding, corruptie, vrevalsing. Of gewoon zoals met HPV nooit echt getest.
Ziekte is een marketingtool. Ziektes worden gehyped.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_68061825
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:08 schreef Seneca het volgende:

[..]

Ik voorspel de volgende reactie van Lambiekje:

Als je nu eens wat verder kijkt dan je neus lang is. Het is aan een schakeling van bedrog, misleiding, corruptie, vrevalsing. Of gewoon zoals met HPV nooit echt getest.
Ziekte is een marketingtool. Ziektes worden gehyped.
Toch gek, volgens mij is Lambiekje hier degene die wat verder moet kijken.. of hij heeft gewoon een extreem lange neus .
  donderdag 16 april 2009 @ 09:11:00 #28
247632 Waag-hals
Op het randje
pi_68061839
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:08 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Dat ziektes, medicaties en vaccinaties gebruikt wordt als geldgenereer tool voor bigpharma.
Kaasboeren worden ook rijk van zuivelproducten. De klootzakken!
Kamina, manlier than you could ever hope to be
  donderdag 16 april 2009 @ 09:14:58 #29
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68061940
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:06 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

[..]

Reageer nu gewoon eens op wat ik zeg...

Als ik je nu vertel dat ik bijna 20 jaar ervaring heb met ziekenhuizen, voornamelijk voor mijn zusje(s), maar in mindere mate ook voor mijzelf, en dat ik al die tijd nog geen arts ben tegengekomen die uit winstoverwegingen handelde. Mijn ervaring is juist dat artsen alle mogelijke moeite doen om levens te redden en, als dat niet meer mogelijk is, in ieder geval het leven te veraangenamen.

Waar is hier nu sprake van bedrog, misleiding, corruptie of vervalsing?

En over dat ziektes gehyped worden: mijn zusje heeft een unieke ziekte, die verder nog nooit bij iemand is vastgesteld, behalve bij mijn andere, inmiddels overleden, zusje. Bij hen kan dus in ieder geval geen sprake zijn van 'ziekte als marketingtool'.
In 30 jaar ervaring dat ik met ziekenhuizen hebben is dat ze onkundig. slecht handelen, totaal niet geinteresseerd. In zijn algeheelheid is het bedroevend gesteld met ziekenhuizen. Pillenzwendelaars zijn het.


Tevens staaft het met de geluiden die van alle kanten komen dat alles en iedereen in de klauwen zit van BigPharma. Er is geen objectiviteit meer. Er woren NUL oplossingen bedacht voor ziektes die ze zelf hebben aangezwengeld door de decennia heen.

Artsen zijn vatbaar voor misleiding. Dat is tijdens hun in de zeer eenzijdige bigpharma gesbusidieerde studie aangeleerd. Kritisch denken ontbeert dat soort mensen compleet. Ze kunnen alleen handelen naar BigPharma protocollen.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68062040
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:14 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

In 30 jaar ervaring dat ik met ziekenhuizen hebben is dat ze onkundig. slecht handelen, totaal niet geinteresseerd. In zijn algeheelheid is het bedroevend gesteld met ziekenhuizen. Pillenzwendelaars zijn het.


Tevens staaft het met de geluiden die van alle kanten komen dat alles en iedereen in de klauwen zit van BigPharma. Er is geen objectiviteit meer. Er woren NUL oplossingen bedacht voor ziektes die ze zelf hebben aangezwengeld door de decennia heen.

Artsen zijn vatbaar voor misleiding. Dat is tijdens hun in de zeer eenzijdige bigpharma gesbusidieerde studie aangeleerd. Kritisch denken ontbeert dat soort mensen compleet. Ze kunnen alleen handelen naar BigPharma protocollen.
Ik dacht dat jij slechts drie keer bij een arts was geweest?
  donderdag 16 april 2009 @ 09:35:14 #31
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68062438
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:10 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

[..]

Toch gek, volgens mij is Lambiekje hier degene die wat verder moet kijken.. of hij heeft gewoon een extreem lange neus .
Het is duidelijk dat niemand van het andere kamp geen enkel boek, video of artikel heeft gelezen wat ik de afgelopen periode heb geplaatst.


Food: 1/4 is voor your health | 3/4 is for your doctors wallet.

In Lies We Trust
Deconstructing the Myth of AIDS
AIDS inc.
HIV /AIDS : Fact or Fraud
A World Without Cancer
Mercury and global vaccine Agenda
Codex Alimentarius: Background
The Fluoride Deception
Sweet Misery : A Poisoned World
They Drugging our Children

Hier staan nog 200 andere docus over gezondheidsvideos en bigpharma bedrog.

Informeer jezelf. Want jullie eenzijdigheid kan ik niet aanzien.

[ Bericht 1% gewijzigd door ToT op 16-04-2009 18:13:59 ]
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68062473
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:35 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Het is duidelijk dat niemand van het andere kamp geen enkel boek, video of artikel heeft gelezen wat ik de afgelopen periode heb geplaatst.


Food: 1/4 is voor your health | 3/4 is for your doctors wallet.

In Lies We Trust
Deconstructing the Myth of AIDS
AIDS inc.
HIV /AIDS : Fact or Fraud
A World Without Cancer
Mercury and global vaccine Agenda
Codex Alimentarius: Background
The Fluoride Deception
Sweet Misery : A Poisoned World

Informeer jezelf. Want jullie eenzijdigheid kan ik niet aanzien.
En dat zegt de koning van de eenzijdigheid.

Werkelijk Lambiekje, als IEMAND zich hier beroept op eenzijdige (en onbetrouwbare!) informatie, ben jij het wel.

[ Bericht 2% gewijzigd door ToT op 16-04-2009 18:14:14 ]
pi_68062550
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:35 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Het is duidelijk dat niemand van het andere kamp geen enkel boek, video of artikel heeft gelezen wat ik de afgelopen periode heb geplaatst. Wat een ongekende en onwetende arrogantie gaat er van jullie uit.
En hoeveel boeken uit het wetenschappelijke kamp heb jij ondertussen gelezen

[ Bericht 9% gewijzigd door ToT op 16-04-2009 18:14:27 ]
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_68062622
Uit Trouw:
quote:
De wankelende god Joseph Biederman

Volgens Joe Biederman heeft een op de tien kinderen met ADHD ook last van manische depressiviteit. Hij zette een studie op om deze kinderen met antipsychotica voor volwassenen te behandelen.

In de Verenigde Staten is Joseph Biederman, een kinderpsychiater van wereldnaam, in opspraak geraakt. Biedermans opvattingen over de behandeling van ADHD zijn leidend in de psychiatrie, maar nu blijkt dat hij zich jaren achtereen heeft laten betalen door pillenfabrikanten.
lees meer
Weet niet of dit al in deel 1 is langsgekomen, maar vind het wel interessant om even te noemen..
Ware Wijsheid Liefdevolle Vrede
Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
pi_68062643
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:41 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Er is geheel niets onbetrouwbaars aan!? ja hoor het is goed met je. Kijk nu eerst maar eens wat. Want jij toont nu wel echt walgelijke domme arrogantie, Miss Know-it-All but knows nothing about anything.
Dude, jij bent hier degene die zo'n beetje de hele medische wetenschap over de afgelopen paar honderd jaar openlijk in twijfel trekt. Dan mag je wel met iets meer komen dan een paar internetartikeltjes die geschreven zijn door wat random dudes. Wat verwacht je nou eigenlijk??? Dat mensen door een zon artikel alles wat we de afgelopen paar honderd jaar hebben geleerd zo het raam uitflikkeren?

En dan ben je nog eens ontzettend hypocriet ook, want je valt de medische wetenschap aan zonder dat je ooit nog maar een wetenschappelijk boek erover hebt gelezen.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
  donderdag 16 april 2009 @ 09:45:12 #36
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68062699
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:39 schreef Seneca het volgende:

[..]

En hoeveel boeken uit het wetenschappelijke kamp heb jij ondertussen gelezen
Een ding lijkt me duidelijk. BigPharma handeld met bedrog en misleiding.
Zie VIOXX, DES, Prozac, Ritalin en andere ongein. De waslijst van zeer kwalijk en onwerkzame medicijnen is gigantisch.

Als er ook maar een fractie waar is wat in de docu's wordt aangehaald. Veel zaken is gewoon gestoeld op documenten wat verstopt zijn door bigpharma. Trieste deatljes met het senaat van invoeren kwalijke medicijnen.

[ Bericht 4% gewijzigd door ToT op 16-04-2009 18:16:44 ]
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  donderdag 16 april 2009 @ 09:46:09 #37
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68062732
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:43 schreef Seneca het volgende:

[..]

Dude, jij bent hier degene die zo'n beetje de hele medische wetenschap over de afgelopen paar honderd jaar openlijk in twijfel trekt. Dan mag je wel met iets meer komen dan een paar internetartikeltjes die geschreven zijn door wat random dudes. Wat verwacht je nou eigenlijk??? Dat mensen door een zon artikel alles wat we de afgelopen paar honderd jaar hebben geleerd zo het raam uitflikkeren?

En dan ben je nog eens ontzettend hypocriet ook, want je valt de medische wetenschap aan zonder dat je ooit nog maar een wetenschappelijk boek erover hebt gelezen.
Afgelopen 150 jaar berust op walgelijke onkunde op een paar uitzonderingen na.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68062829
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:46 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Afgelopen 150 jaar berust op walgelijke onkunde op een paar uitzonderingen na.
Ik ga niet meer in discussie met iemand die mij en de rest van de medische wetenschap er van beschuldigt achterlijk te zijn, zonder ook ooit maar een boek over het onderwerp open geslagen te hebben. Je hebt werkelijk geen idee van waar je over praat. Wie denk je wel niet dat je bent? Je vind jezelf blijkbaar te intelligent om jezelf eens in het onderwerp te verdiepen. Nee, voor jou is het voldoende om een stelling te poneren en die te onderbouwen met wat obscure internetartikeltjes. Iedereen die daarna niet meteen overtuigd is van jouw geniale inzicht is een idioot die niet zelf nadenkt.

Werkelijk IEDER tegenargument dat je hier aanhaalt beantwoord je door simpelweg je stelling te herhalen.

[ Bericht 10% gewijzigd door ToT op 16-04-2009 18:17:49 ]
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_68062830
Lambiekje, ga eens normaal doen. Mensen beschuldigen van het feit dat ze niet na zouden denken is niet alleen een enorm zwaktebod, het helpt jouw eigen standpunten (hoe krankzinnig ze ook mogen zijn) niet.
pi_68062856
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:49 schreef Seneca het volgende:

[..]

Laat je niet zo opnaaien door hem joh Tis een internetforum, zelfs hij heeft recht op zijn eigen mening

[ Bericht 41% gewijzigd door ToT op 16-04-2009 18:18:18 ]
pi_68062866
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:49 schreef Scorpie het volgende:
Lambiekje, ga eens normaal doen. Mensen beschuldigen van het feit dat ze niet na zouden denken is niet alleen een enorm zwaktebod, het helpt jouw eigen standpunten (hoe krankzinnig ze ook mogen zijn) niet.
Feit is dat BigPharma handelt met list en bedrog.

[ Bericht 2% gewijzigd door ToT op 16-04-2009 18:18:41 ]
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_68062906
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:50 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Laat je niet zo opnaaien door hem joh Tis een internetforum, zelfs hij heeft recht op zijn eigen mening
Oh, ik laat me niet opnaaien hoor. Maar de waarheid mag ook best wel eens gezegd worden. Mensen als Lambiekje moeten niet denken dat ze zomaar alles en iedereen af kunnen kraken zonder ook maar een greintje begrip van de materie.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
  donderdag 16 april 2009 @ 09:53:41 #43
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68062948
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:42 schreef Boswachtertje het volgende:
Uit Trouw:
[..]

Weet niet of dit al in deel 1 is langsgekomen, maar vind het wel interessant om even te noemen..
Kwalijk niet. Ritalin en Prozac. Wat ga je dan doen? Wat hebben alle schoolshooters gemeen?!
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  donderdag 16 april 2009 @ 09:55:14 #44
232678 John.Milton
Vanity is my favorite sin
pi_68062992
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:52 schreef Seneca het volgende:

[..]

Oh, ik laat me niet opnaaien hoor. Maar de waarheid mag ook best wel eens gezegd worden. Mensen als Lambiekje moeten niet denken dat ze zomaar alles en iedereen af kunnen kraken zonder ook maar een greintje begrip van de materie.
De discussie is gewoon erg ingewikkeld. Vrijwel elke wetenschappelijke bron is volgens Lambiekje "besmet" en niet onafhankelijk. Daardoor neemt niemand elkaars argumenten echt serieus.

Ik maak persoonlijk ook liever gebruik van wetenschappelijke artikelen waar ik zelf de conclusies uit kan halen dan een filmpje waar weinig ruimte voor interpretatie gegeven wordt.
  donderdag 16 april 2009 @ 09:56:40 #45
232678 John.Milton
Vanity is my favorite sin
pi_68063043
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:53 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Kwalijk niet. Ritalin en Prozac. Wat ga je dan doen? Wat hebben alle schoolshooters gemeen?!
Daar wil ik vanmiddag wel even op terugkomen. TVP
pi_68063047
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:41 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Hoe kun jij mij arrogant, dom enzovoort noemen, terwijl jij je nooit verdiept hebt in wetenschappelijke materie? En dan bedoel ik dus niet die onbetersoonlijke argrouwbare conspiracysites, waar iedereen zomaar wat op kan zetten. Ga nou eens in op de wetenschappelijke en pumenten die verschillende mensen hier al gegeven hebben, in plaats van te reageren met 'onzin' of 'verdiep je'. Je hebt het misschien niet door, maar iedereen hier heeft zich verdiept. Dat men het niet met je eens is, wil niet zeggen dat iedereen dan ook maar dom of achterlijk is!

Je maakt jezelf echt steeds ongeloofwaardiger en belachelijker.

[ Bericht 11% gewijzigd door ToT op 16-04-2009 18:19:40 ]
  donderdag 16 april 2009 @ 09:56:59 #47
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68063051
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:49 schreef Scorpie het volgende:
Lambiekje, ga eens normaal doen. Mensen beschuldigen van het feit dat ze niet na zouden denken is niet alleen een enorm zwaktebod, het helpt jouw eigen standpunten (hoe krankzinnig ze ook mogen zijn) niet.
ik hou me al in.

Wat ik slecht vind is dat niemand (afgezien van een paar) dan de moeite nemen wat de docus dan verkondigen. Ze worden niet voor niets gemaakt. Bigpharma afrkraken zonder daar geld of iets voor willen hebben zegt toch genoeg lijkt me.

Het zou het tegenkamp sieren als ook eens wat kijken. En niet teren op hun kennis wat gestoeld is op ghostwritings.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  donderdag 16 april 2009 @ 09:57:12 #48
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_68063057
quote:
Op donderdag 16 april 2009 07:28 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Dat is de dezelfde logica dat je linkerarm wordt geamputeerd omdat je kankeruitzaaiing hebt in je rechterbeen.
Dat jij de (in dit geval ook nog eens erg simpele) logica niet ziet zegt meer over je eigen kennis dan over het ontbreken van die logica. Als meerdere aandoeningen veroorzaakt worden door 1 centraal probleem (in dit geval het verzwakte immuun systeem) dan is het logisch dat men die aandoeningen allemaal aan zou kunnen pakken door het centrale probleem aan te pakken. Is dat nou echt zo moeilijk?
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  donderdag 16 april 2009 @ 09:58:00 #49
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68063082
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:55 schreef John.Milton het volgende:

[..]

De discussie is gewoon erg ingewikkeld. Vrijwel elke wetenschappelijke bron is volgens Lambiekje "besmet" en niet onafhankelijk. Daardoor neemt niemand elkaars argumenten echt serieus.

Ik maak persoonlijk ook liever gebruik van wetenschappelijke artikelen waar ik zelf de conclusies uit kan halen dan een filmpje waar weinig ruimte voor interpretatie gegeven wordt.
je kan dan toch zelf op onderzoek wat hun verkondigen op welke zaken zij zich berusten.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68063090
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:55 schreef John.Milton het volgende:

[..]

De discussie is gewoon erg ingewikkeld. Vrijwel elke wetenschappelijke bron is volgens Lambiekje "besmet" en niet onafhankelijk. Daardoor neemt niemand elkaars argumenten echt serieus.
Je bedoelt dat er geen discussie mogelijk is, omdat Lambiekje zowel ons als elke wetenschappelijke bron die we aanhalen als niet onafhankelijk ziet. We moeten vooral zelf eens gaan nadenken.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
  donderdag 16 april 2009 @ 09:59:01 #51
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68063109
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:57 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Dat jij de (in dit geval ook nog eens erg simpele) logica niet ziet zegt meer over je eigen kennis dan over het ontbreken van die logica. Als meerdere aandoeningen veroorzaakt worden door 1 centraal probleem (in dit geval het verzwakte immuun systeem) dan is het logisch dat men die aandoeningen allemaal aan zou kunnen pakken door het centrale probleem aan te pakken. Is dat nou echt zo moeilijk?
dat is dus al het probleem deel van de aids opgelijste aandoeningen heeft niets vandoen met immuun.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68063137
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:59 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

dat is dus al het probleem deel van de aids opgelijste aandoeningen heeft niets vandoen met immuun.
Wacht, dan maak ik even een conspiracysite aan waar staat dat dat WEL het geval is. Dan kan ik die hier posten als bewijs
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
  donderdag 16 april 2009 @ 10:04:10 #53
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68063240
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:58 schreef Seneca het volgende:

[..]

Je bedoelt dat er geen discussie mogelijk is, omdat Lambiekje zowel ons als elke wetenschappelijke bron die we aanhalen als niet onafhankelijk ziet. We moeten vooral zelf eens gaan nadenken.
Ja dat is het probleem. Wetenschappelijk bron is ernstig geinfecteerd. Berusted op ghostwritings. En feit verdraaiingen.

Er is geen objectiviteit. BigPharma beheerst elke tak. publicaties, studies, professoren, artsen, overheid, vaktijdschrijften, laboratoriums, onderzoeken, reclames, ziektes verzinnen, vaccinatieprogrammas, apotheken , gezondheids instituten als FDA, EMEA, RIVM. En hebben directe contacten met de voedselindustrie en genvoedsel.

Ziekte is een marketingtool.

Onze gezondheid berust in handen van kwalijke laakbare witte jas criminelen. Die GEEN enkele zak kan schelen wat onze gezondheid is.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  donderdag 16 april 2009 @ 10:06:06 #54
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68063298
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:59 schreef Seneca het volgende:

[..]

Wacht, dan maak ik even een conspiracysite aan waar staat dat dat WEL het geval is. Dan kan ik die hier posten als bewijs
He hallo alles wat ik post berust op bronnen. Het is niet zomaar loze teksten. Vergeet dat niet.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68065121
Okee, even een afkoelslotje.
Vanavond gaat-ie weer open en schoon ik de boel ff op.
De emoties lopen me iets te hoog op en hoe men elkaar aanspreekt is ook lang niet altijd even netjes.
pi_68080986
Goed, ondanks dat ik het met veel mensen roerend een ben, heb ik toch even flink wat post ge-edit, dingen wat genuanceerd, scherpe kantjes verwijderd en complete posts in de Kliko gegooid en even een note uitgedeeld.

Mensen, laat je niet te veel meeslepen. Ik betrap me er zelf soms ook op dat ik me laat opfokken door mensen die niet voor rede vatbaar zijn, maar kom op: wie probeer je wat te bewijzen?
Het is Internet, je kent elkaar niet. Wat boeit het als iemand in Schurftkutteveen denkt dat jij gebrainwashed of vastgeroest bent of wat dan ook? Geldt voor beide kampen.

Anyway, laten we niet te veel elkaars intelligentie aan lopen vallen, óók niet met steken onder water als: "Denk nou eens een keertje écht na!"....alsof men normaal al niet nadenkt.

Ik denk dat bijna iedereen hier het er wel mee eens is dat er dingen gebeuren waarmee lang niet iedereen altijd even blij zal zijn, maar waar de grens tussen realiteit en fantasie zit, moeten KUNNEN we met z'n allen lekker over discussiëren.

Voor sommigen is het een leuk tijdverdrijf om de ander van zijn/haar gelijk te overtuigen, voor andere is het bittere ernst en weer anderen komen hier gewoon om wat ideeën op te doen.

Wat je motief ook is: hou het gezellig voor elkaar en respecteer je medemens.
Iedereen zit in zijn eigen wereldje en redeneert vanuit zijn eigen visie. Het zou mensen sieren om de boel ook eens vanuit de ander z'n standpunt te bekijken en niet meteen te scherp te veroordelen.

Beide kampen hebben zeer zeker goede punten, maar hier en daar zitten ook wat zwakkere argumenten tussen. Probeer je standpunt te onderbouwen in plaats van de ander te overschreeuwen.
pi_68081695
Om de één of andere reden voel ik me soms gedwonen om te reageren, omdat de stellingen en bijbehorende "bewijzen" veruit belachelijk zijn.

Wie met tegenbewijzen komt "begrijpt het niet", heeft zijn "bronnen" niet gelezen of is naief.
En dat prikkelt en zet aan tot "flikker maar op" reacties.

De beste methode is dus niet meer reageren... Dan bloeden deze topics vanzelf dood

(En het zal niet meevallen...)
pi_68081800
Tja het is leuk om lekker op elkaar te blijven reageren natuurlijk, maar probeer er niet te emotioneel onder te worden!
pi_68081994
quote:
Op donderdag 16 april 2009 09:45 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Een ding lijkt me duidelijk. BigPharma handeld met bedrog en misleiding.
Zie VIOXX, DES, Prozac, Ritalin en andere ongein. De waslijst van zeer kwalijk en onwerkzame medicijnen is gigantisch.

Als er ook maar een fractie waar is wat in de docu's wordt aangehaald. Veel zaken is gewoon gestoeld op documenten wat verstopt zijn door bigpharma. Trieste deatljes met het senaat van invoeren kwalijke medicijnen.
Heb je nou nog steeds geen hulp gezocht. Je zou eens een medische studie moeten doen, misschien krijg je dan eindelijk inzicht hoe het daadwerkelijk zit. Hoe kun je in al die indianenverhalen geloven.

Het is niet zo dat die medicatie niet werkt, maar bijvoorbeeld in het geval van Vioxx (wat overigens een prima middel is), is het medicijn door de harde marketing bij de verkeerde mensen terecht gekomen. Mensen die het niet mochten hebben wegens comorbiditeiten. Er zijn ook weer genoeg redenen voor die harde marketing. Maar ik ga hier niet weer alles uitleggen want je gelooft toch niets.
"Happiness is not getting more, but wanting less"
pi_68082502
quote:
Op donderdag 16 april 2009 08:58 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Ik heb astma. Als ik mijn medicijnen niet neem, kan ik niet sporten. Is dat ook een complot?
Geen complot, wel grof geld verdienen, je krijgt blijkbaar geen behandeling om per direct van je astma af te komen.

Dit is ook wel te begrijpen, want dan kunnen ze niets meer aan je verdienen.

[ Bericht 3% gewijzigd door Bankfurt op 16-04-2009 19:27:23 ]
  donderdag 16 april 2009 @ 19:31:13 #61
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68083052
quote:
Op donderdag 16 april 2009 18:58 schreef ssebass het volgende:

[..]

Heb je nou nog steeds geen hulp gezocht. Je zou eens een medische studie moeten doen, misschien krijg je dan eindelijk inzicht hoe het daadwerkelijk zit. Hoe kun je in al die indianenverhalen geloven.
Ja RIVM en studies verkondigen indianenverhalen. Die term wordt verkeerd gebruikt.
Kennis wat is opgedaan is afkomstig van shamanen van de indianen, uiteraard heeft BigPharma daar een zwaai aangegeven door lelijke additieven toe te voegen.

Als ik een studie in die richting zou doen dan zou een docent een aanklacht van potentiele moord met voorbedachte rade aan zijn broek hebben. Domme hufters zijn het. Totaal geen kennis van hoe het echt werkt. Alleen hoe je dealtjes met bigpharma kan sluiten en hoe je lichaam het beste kan slopen.
Er wordt NUL aan salveologie besteed. Insteek van geneeskunde is totaal verkeerd. Criminele inborst, dat is het. Ziekmaakkunde kan je het beter noemen. Genezen doet men niet aan hoogstens onderdrukking met bijwerkingen.
quote:
Het is niet zo dat die medicatie niet werkt, maar bijvoorbeeld in het geval van Vioxx (wat overigens een prima middel is), is het medicijn door de harde marketing bij de verkeerde mensen terecht gekomen. Mensen die het niet mochten hebben wegens comorbiditeiten. Er zijn ook weer genoeg redenen voor die harde marketing. Maar ik ga hier niet weer alles uitleggen want je gelooft toch niets.
Veel, heel veel medicijnen komen bij de verkeerde mensen terecht. Maar ja grote afzetmarkt heb je dan niet.

Je mag wel eens de tweeluik over BigPharma van TROS Radar bekijken. Hier wordt mooi bloot gelegd in wat voor foute situatie we zitten en dat alles en iedereen van opleiding tot marketing meedoet in het spel van bedrog en misleiding.

Making a Killing. Zie in deze documentaire hoe ziekelijke praktijken van herbestickering is.

[ Bericht 0% gewijzigd door Lambiekje op 16-04-2009 19:46:31 ]
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68083283


[ Bericht 94% gewijzigd door ToT op 16-04-2009 19:44:04 ]
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_68084061
quote:
Op donderdag 16 april 2009 19:15 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

Geen complot, wel grof geld verdienen, je krijgt blijkbaar geen behandeling om per direct van je astma af te komen.

Dit is ook wel te begrijpen, want dan kunnen ze niets meer aan je verdienen.
Als jij mij een wonderpil kan aangeven die astma miraculeus kan laten oplossen, je longblaasjes kan fixen en ook nog eens je longspieren kan laten ontspannen, en dat allemaal voor de rest van mijn leven, dan ben ik overtuigd.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 16-04-2009 20:02:38 ]
  donderdag 16 april 2009 @ 20:18:49 #64
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68084713
quote:
Op donderdag 16 april 2009 20:01 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Als jij mij een wonderpil kan aangeven die astma miraculeus kan laten oplossen, je longblaasjes kan fixen en ook nog eens je longspieren kan laten ontspannen, en dat allemaal voor de rest van mijn leven, dan ben ik overtuigd.
Gesret-therapie
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68089669
@ToT, waarom is er opgeschoond en mag TS door blijven gaan met het spuien van zijn gedachten op een manier waar 'ie toch niet vanaf te halen is?

[ Bericht 11% gewijzigd door bas-beest op 16-04-2009 22:32:52 (tekst veranderd/toegevoegd :)) ]
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
pi_68090040
quote:
Op donderdag 16 april 2009 20:18 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Gesret-therapie
Heb ik wel eens geprobeerd, en weliswaar bleven de klachten weg voor ongeveer een maand, ze kwamen altijd terug. De kwakzalvers, ze wilden gewoon mijn geld hebben!
pi_68090843
quote:
Op donderdag 16 april 2009 22:27 schreef bas-beest het volgende:
@ToT, waarom is er opgeschoond en mag TS door blijven gaan met het spuien van zijn gedachten op een manier waar 'ie toch niet vanaf te halen is?
Het ging mij meer om persoonlijke aanvallen, beledigingen, grof taalgebruik, denigrerende opmerkingen, onzin-posts enz.

Biekje's posts zijn ook door de mangel gehaald en voor eentje heeft hij een note gekregen.
Maar ideeën mogen besproken worden en hij onderbouwt zijn uitspraken met linkjes naar websites waar hij zijn info van heeft.
Ik moet helaas wel zeggen dat zijn manier van posten inderdaad niet goed voor je bloeddruk is, maar deze posts gaan niet te ver.

Verdere vragen en opmerkingen gaarne in het feedback topic.
pi_68091507
quote:
Op donderdag 16 april 2009 19:37 schreef Seneca het volgende:

Dus Lambiekje mag zeggen dat ik niet voor mezelf kan nadenken, maar ik mag hem er niet op wijzen dat hij nog nooit een medisch boek heeft gelezen, en dus een grote hypocriet is?

Ik snap dat je het topic niet wil laten ontsporen ToT, maar ik vind dat je hier wel erg in het voordeel aan het modden bent van degene die niet openstaat voor een gezonde discussie.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_68091752
quote:
Op donderdag 16 april 2009 22:59 schreef ToT het volgende:

[..]

Het ging mij meer om persoonlijke aanvallen, beledigingen, grof taalgebruik, denigrerende opmerkingen, onzin-posts enz.

Biekje's posts zijn ook door de mangel gehaald en voor eentje heeft hij een note gekregen.
Maar ideeën mogen besproken worden en hij onderbouwt zijn uitspraken met linkjes naar websites waar hij zijn info van heeft.
Ik moet helaas wel zeggen dat zijn manier van posten inderdaad niet goed voor je bloeddruk is, maar deze posts gaan niet te ver.

Verdere vragen en opmerkingen gaarne in het feedback topic.
okee, duidelijk... dacht dat er ook eentje van mij verwijderd was, maar daar ben ik niet helemaal zeker meer van

En over Biekje (leuke afko ), daar heb ik slechts iets bij in de trant van:




OT:
wat ik totnutoe over de door TS aangekaarte Gesret-therapie kan vinden, is dat het idd. ook niet de oplossing is, het kán in bepaalde gevallen helpen net zoals dat medicijnen kunnen helpen in andere gevallen.
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
  donderdag 16 april 2009 @ 23:27:32 #70
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68091830
quote:
Op donderdag 16 april 2009 23:18 schreef Seneca het volgende:

[..]

Dus Lambiekje mag zeggen dat ik niet voor mezelf kan nadenken, maar ik mag hem er niet op wijzen dat hij nog nooit een medisch boek heeft gelezen, en dus een grote hypocriet is?

Ik snap dat je het topic niet wil laten ontsporen ToT, maar ik vind dat je hier wel erg in het voordeel aan het modden bent van degene die niet openstaat voor een gezonde discussie.
Bigpharma heeft het voor eeuwig verknalt om nog enig geloofwaardigheid te hebben.
Ik kan je nu al zeggen dat een geaccepteerd wetenschappelijk boek op voorhand al gezwets is in de rondte is en bol staat van de ghostwritings. En totaal verkeerd geinterpreteerde cijfers.
Als het niet-geaccepteerd boek , maar wel door een wetenschapper is geschrevne is wat dus met controverse behelst is het proberen waard. Zoals Gary Null of Peter Duesberg.
Ach ja alle boeken die over dissidentie zijn vak weggepestte binnen de groep.

In dat opzicht zijn veel van de boeken waarnaar ik ooit gerefereerd heb gebasseerd op wetenschappelijk feiten.

Maar ach ooit zal je wel inzien dat ik gelijk heb.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  donderdag 16 april 2009 @ 23:28:46 #71
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68091890
quote:
Op donderdag 16 april 2009 23:25 schreef bas-beest het volgende:

[..]

okee, duidelijk... dacht dat er ook eentje van mij verwijderd was, maar daar ben ik niet helemaal zeker meer van

En over Biekje (leuke afko ), daar heb ik slechts iets bij in de trant van:

[ afbeelding ]


OT:
wat ik totnutoe over de door TS aangekaarte Gesret-therapie kan vinden, is dat het idd. ook niet de oplossing is, het kán in bepaalde gevallen helpen net zoals dat medicijnen kunnen helpen in andere gevallen.
Maar gebruikt men nog zuivel? Dat was mijn eerste reactie op astma.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68091944
quote:
Op donderdag 16 april 2009 23:27 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Bigpharma heeft het voor eeuwig verknalt om nog enig geloofwaardigheid te hebben.
Ik kan je nu al zeggen dat een geaccepteerd wetenschappelijk boek op voorhand al gezwets is in de rondte is en bol staat van de ghostwritings. En totaal verkeerd geinterpreteerde cijfers.
Als het niet-geaccepteerd boek , maar wel door een wetenschapper is geschrevne is wat dus met controverse behelst is het proberen waard. Zoals Gary Null of Peter Duesberg.
Ach ja alle boeken die over dissidentie zijn vak weggepestte binnen de groep.

In dat opzicht zijn veel van de boeken waarnaar ik ooit gerefereerd heb gebasseerd op wetenschappelijk feiten.

Maar ach ooit zal je wel inzien dat ik gelijk heb.
Ja, ik weet dat je wetenschappelijke boeken op voorhand al afwijst, zonder ook maar met enige vorm van onderbouwing of argumentatie te komen. Tenzij het natuurlijk boeken zijn die JOUW stelling onderbouwen, dan gaat diezelfde redenering opeens niet meer op.

Hoe kun je op die basis nog een discussie voeren dan? Bronnen die Lambiekjes stelling onderbouwen = waarheid. Bronnen die Lambiekjes stelling tegenspreken = onbetrouwbaar. Vertel jij het me maar.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_68092064
Oke, het topic kan dicht:
quote:
Ik kan je nu al zeggen dat een geaccepteerd wetenschappelijk boek op voorhand al gezwets is in de rondte is en bol staat van de ghostwritings
Een discussie is nu totaal onhaalbaar geworden.
pi_68092089
quote:
Op donderdag 16 april 2009 23:33 schreef Scorpie het volgende:
Oke, het topic kan dicht:
[..]

Een discussie is nu totaal onhaalbaar geworden.
Ja, en het mooie is dat ie je dat kan vertellen zonder het boek ooit aangeraakt te hebben
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_68092267
quote:
Op donderdag 16 april 2009 23:34 schreef Seneca het volgende:

[..]

Ja, en het mooie is dat ie je dat kan vertellen zonder het boek ooit aangeraakt te hebben
Wat dat betreft ben ik er helemaal klaar mee. Waarom zou ik uberhaupt nog zijn bronnen gaan bestuderen? Hij is zo hypocriet om ons te betichten van het feit dat we zijn bronnen niet bestuderen, maar omgekeerd niet hetzelfde doen. Kom op zeg ToT, ook voor jou moet het nu wel overduidelijk zijn dat hier niks zinnigs meer uit te halen valt.
pi_68092272
quote:
Op donderdag 16 april 2009 23:27 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Bigpharma heeft het voor eeuwig verknalt om nog enig geloofwaardigheid te hebben.
jij ook hoor... al in je OP...

Nee nee er IS geen AIDS in Afrika (hoogstens een paar net zo als bij ons stuk 50 tot 100 per 10mlj )

ga dat eens ter plekke tegen de mensen vertellen.
 
 
quote:
Maar ach ooit zal je wel inzien dat ik gelijk heb.
die kans lijkt me met aan absolute zekerheid grenzende waarschijnlijkheid toch echt ernstig in de buurt van de 0 uit te gaan komen.
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
  donderdag 16 april 2009 @ 23:42:16 #77
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68092369
quote:
Op donderdag 16 april 2009 23:30 schreef Seneca het volgende:

[..]

Ja, ik weet dat je wetenschappelijke boeken op voorhand al afwijst, zonder ook maar met enige vorm van onderbouwing of argumentatie te komen. Tenzij het natuurlijk boeken zijn die JOUW stelling onderbouwen, dan gaat diezelfde redenering opeens niet meer op.

Hoe kun je op die basis nog een discussie voeren dan? Bronnen die Lambiekjes stelling onderbouwen = waarheid. Bronnen die Lambiekjes stelling tegenspreken = onbetrouwbaar. Vertel jij het me maar.
Je hoeft ook niet je kamp te verdedigen, de geaccepteerde werkelijkheid ken ik heus wel maar dat is het punt nu juist. HET IS BEDROG en zeer ernstige misleiding. Waarom denk je dat ik uberhaupt z'n discussie aan zwengel.

Die zwerende etterpuist moet open gepulkt worden en daar is Internet een zeer goed medium voor. De klootzakken moeten blootgesteld worden. Untermenschen van een FDA, EMEA en RIVM
Artsen en wetenschappers weten zeer waarschijnlijk niet eens dat ze onethisch bezig zijn. Dat ze een verwerpelijk beroep beoefenen. Artsen die tot inzicht komen, ja zijn ze er wel, die dus WEL de salveo toepassen worden door overheid/comissies en en bigpharma op hun vingers getikt.
Chronische onderdrukking, echte oplossingen is taboe.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68092420
quote:
Op donderdag 16 april 2009 23:42 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Je hoeft ook niet je kamp te verdedigen, de geaccepteerde werkelijkheid ken ik heus wel maar dat is het punt nu juist. HET IS BEDROG en zeer ernstige misleiding. Waarom denk je dat ik uberhaupt z'n discussie aan zwengel.
Welke discussie? Je poneert geen stelling, je poneert een absolute waarheid, je gaat niet in op argumenten, negeert ze zelfs ronduit, beledigt je discussiepartners, etc.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_68092883
welke salveo bedoel je eigenlijk? Zomaar een paar resultaten als ik salveo intik bij Google

http://www.salveo.nl/
http://www.salveo.net/
http://www.salveo.ca/

Verder onderschrijf ik helemaal wat Seneca hierboven al neergezet heeft.
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
  vrijdag 17 april 2009 @ 02:23:18 #80
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_68094958
quote:
Op donderdag 16 april 2009 23:33 schreef Scorpie het volgende:
Oke, het topic kan dicht:
[..]

Een discussie is nu totaal onhaalbaar geworden.
Mjah dat dus. Tegen redenaties van fundamentalistisch religieuse vorm valt weinig te discussieren.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_68096306
quote:
Op donderdag 16 april 2009 23:18 schreef Seneca het volgende:

[..]

Dus Lambiekje mag zeggen dat ik niet voor mezelf kan nadenken, maar ik mag hem er niet op wijzen dat hij nog nooit een medisch boek heeft gelezen, en dus een grote hypocriet is?

Ik snap dat je het topic niet wil laten ontsporen ToT, maar ik vind dat je hier wel erg in het voordeel aan het modden bent van degene die niet openstaat voor een gezonde discussie.
Ik heb nooit beweerd dat deze discussie gezond is!

Je mag zeer zeker wel zeggen dat Biekje eens goed in medische boeken moet duiken, maar tig keer "Mwa, dat lijkt me sterk want je hebt nog nooit een medisch boek open geslagen" of iets in die trand is ook niet echt constructief.

Lambiekje moet net als iedereen ook echt wel genuanceerder worden in zijn taalgebruik.
En verder...tja....hij heeft recht om zijn mening te uiten over BigPharma en weet ik allemaal wat. Ook al nemen wij de meeste van zijn bronnen niet serieus: als wij hem de mond zouden snoeren omdat hij voor ons gevoel zijn overtuiging onvoldoende kan onderbouwen, heeft BNW dan nog wel bestaansrecht?
  vrijdag 17 april 2009 @ 09:35:11 #82
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68097553
quote:
‘Criminaliteit ook medisch aanpakken’
Inmiddels slikken ongeveer 1 miljoen Nederlanders iedere dag antidepressiva, en het worden er nog elke dag meer. Psychiaters laten mensen geloven dat de medicijnen volkomen veilig zijn, maar het tegendeel is het geval.

Recent nog publiceerde de krant Trouw er een reportage over: “Een misdadige bijwerking“, waarin het (met wetenschappelijke referenties) aannemelijk werd gemaakt dat antidepressiva volkomen normale mensen kunnen aanzetten tot extreem gewelddadig gedrag en moord.

Bijzonder storend is het dan om in het nieuws te lezen dat psychiaters bepleiten om crimineel gedrag medisch te behandelen, want zijn het niet de psychiaters die bij veel mensen - indirect - verantwoordelijk zijn voor het gedrag, of iig. invloed uitoefenen die mensen sneller een misdaad laat begaan?

Stel nu dat het daadwerkelijk zo is. Dat psychiaters bewust problemen veroorzaken in de maatschappij om vat te krijgen op mensen en ervan te kunnen profiteren. Zijn psychiaters dan eigenlijk niet een van de meest afschuwelijke criminelen in (en misbruikers van) onze samenleving?

Ik weet zeker dat psychiaters daadwerkelijk bewust deze absurde dingen doen, uit de vele betrouwbare wetenschappelijke bronnen die ik in de afgelopen jaren heb gelezen en uit de contacten met hoogleraren en wetenschappers die ik heb gemaakt, maar ik kan helaas niet bevestigen wat de motivatie is en heb feitelijk geen goede aanwijzingen. Het enige dat duidelijk is, is dat het daadwerkelijk zo is en dat psychiatrische medicijnen vaak de problemen veroorzaken waarvoor ze worden voorgeschreven (of erger), en dat psychiaters dat weten.
bron
Bezopen is het.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  vrijdag 17 april 2009 @ 09:39:50 #83
92279 N.icka
Windforce 11
pi_68097676
Sorry hoor

Maar stel dat het niet zo is he? Stel....
pi_68097818
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 08:31 schreef ToT het volgende:

[..]

Ik heb nooit beweerd dat deze discussie gezond is!

Je mag zeer zeker wel zeggen dat Biekje eens goed in medische boeken moet duiken, maar tig keer "Mwa, dat lijkt me sterk want je hebt nog nooit een medisch boek open geslagen" of iets in die trand is ook niet echt constructief.
Klopt
quote:
Lambiekje moet net als iedereen ook echt wel genuanceerder worden in zijn taalgebruik.
En verder...tja....hij heeft recht om zijn mening te uiten over BigPharma en weet ik allemaal wat. Ook al nemen wij de meeste van zijn bronnen niet serieus: als wij hem de mond zouden snoeren omdat hij voor ons gevoel zijn overtuiging onvoldoende kan onderbouwen, heeft BNW dan nog wel bestaansrecht?
Allemaal leuk en aardig dat je hem niet de mond wil snoeren, maar zulke "discussietopics" zoals deze doen BNW ook geen goed.
  vrijdag 17 april 2009 @ 10:06:21 #85
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68098426
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 09:45 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Klopt
[..]

Allemaal leuk en aardig dat je hem niet de mond wil snoeren, maar zulke "discussietopics" zoals deze doen BNW ook geen goed.
Het bedrog MOET tentoon gespreid worden. Het ware beeld van artsen en wetenschappers als goed beroep mag wel eens doorgeprikt worden na 100 jaar misdadige praktijken met oogpunt winstbejaag van BigPharma.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68098997
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 09:35 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Bezopen is het.
Riight, en hoeveel van die mensen slikten ook zeg ibuprofen voor de hoofdpijn die ze ook vast hadden? Maw er kunnen dus heel goed andere factoren een rol bij spelen, en de wisselwerking tussen diverse medicatie is helemaal een doolhof.

Er zijn op dit moment alleen nog maar vermoedens, en ja, dat moet onderzocht worden, en ja, men zou wel wat terughoudender met het voorschrijven van dat soort medicatie kunnen zijn, maar het alternatief is lange (=kostbare) therapie, en dat is minder goed verborgen te houden dan een doosje pillen in de badkamer, want face it, mensen kiezen er zelf voor, die 600.000+ mensen worden echt niet gedwongen tot het slikken van die pillen, die willen in de meerderheid van de gevallen lekker snel en gemakkelijk van hun problemen af, net als van hun overgewicht, je weet ook vast wel hoe gretig al dat afslankspul aftrek vind, terwijl de remedie simpel is, minder & gezonder eten, en vooral meer bewegen, maar neeheee, dat is te veel moeite voor de gemiddelde Nederlander, dat moet allemaal makkelijk met een pilletje.

Als jij de commercie (in de hoedanigheid van bigpharma zoals jij ze continu noemt) er bij haalt moet je er ook het oude adagium "vraag en aanbod" bij vermelden, bedrijven maken iets niet als ze het niet kunnen verkopen, ergo, de consument is er ook deels schuldig aan door zijn gemakzucht, want reclame maken voor die anti-depressiva gebeurt niet..
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
pi_68099063
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 10:06 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Het bedrog MOET tentoon gespreid worden. Het ware beeld van artsen en wetenschappers als goed beroep mag wel eens doorgeprikt worden na 100 jaar misdadige praktijken met oogpunt winstbejaag van BigPharma.
Vooral blind blijven voor argumenten van anderen.

Vooral dingen blijven negeren die niet in jouw manier van 'discussiëren' passen.
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
pi_68099779
ToT ik begrijp dat je snel het gevoel krijgt dat het Lambiekje tegen de rest is in de discussies en het dus graag voor hem wil opnemen, maar je kritiek is vooral aan de kant van de mensen met ratio gericht. Terwijl Lambiekje mag blijven strooien met termen als Untermenschen, mogen wij niet eens aan zijn geestelijke gesteldheid twijfelen?

OT:

Lambiekje kan je aan ons uitleggen hoe Big Pharma zoveel mensen in het complot kan houden? Het gaat namelijk over de verzekeraars, ziekenhuizen, priveklinieken, Universiteiten, uitgevers van medische bladen, ontwikkelaars en producenten van medicijnen, etc etc.

Hoe krijg je voor elkaar dat er zoveel mensen zijn die in het complot mee gaan?

Of als ze niet actief in het complot zitten, hoe verklaar je dan al die onderzoekers (studenten, promovendi, professoren, doktors, onafhankelijken) geen wonder middelen vinden, of als ze ze wel vinden dat Big Pharma er ALTIJD op tijd bij is voordat het bekend word. Dat is bijna onmogelijk.

Daarnaast doet een vriend van mij onderzoek naar de ontwikkeling van bepaalde typen kanken als promovendus. Hoe kan hij onderzoek doen naar kankercellen als ze niet bestaan? Zit hij dan ook in het complot of doet hij onderzoek naar andere cellen en heeft hij dit na jaren onderzoek nog steeds niet door?
pi_68101170
ik ga nu naar m'n werk, hoop dat er vanavond weer wat te lezen is hier
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
  vrijdag 17 april 2009 @ 12:02:28 #90
98000 Biels
Spreekt boekdelen
pi_68102760
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 09:35 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Bezopen is het.
quote:
Ik weet zeker dat psychiaters daadwerkelijk bewust deze absurde dingen doen, uit de vele betrouwbare wetenschappelijke bronnen die ik in de afgelopen jaren heb gelezen en uit de contacten met hoogleraren en wetenschappers die ik heb gemaakt, maar ik kan helaas niet bevestigen wat de motivatie is en heb feitelijk geen goede aanwijzingen. Het enige dat duidelijk is, is dat het daadwerkelijk zo is en dat psychiatrische medicijnen vaak de problemen veroorzaken waarvoor ze worden voorgeschreven (of erger), en dat psychiaters dat weten.
Inderdaad, een betrouwbare bron.
pi_68102910
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 08:31 schreef ToT het volgende:
Lambiekje moet net als iedereen ook echt wel genuanceerder worden in zijn taalgebruik.
En verder...tja....hij heeft recht om zijn mening te uiten over BigPharma en weet ik allemaal wat. Ook al nemen wij de meeste van zijn bronnen niet serieus: als wij hem de mond zouden snoeren omdat hij voor ons gevoel zijn overtuiging onvoldoende kan onderbouwen, heeft BNW dan nog wel bestaansrecht?
Alsof BNW wel bestaansrecht heeft als we alleen nog maar topics gaan toestaan van sjappies die hier hun mening neerplempen alsof het een absolute waarheid is, en vervolgens niet open staan voor een discussie. Dat is geen discussie, dat is schreeuwen vanaf een zeepkist, en imho kun je maar een soort reactie daarop verwachten, wat dus precies is wat je hier zit in dit topic.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
  vrijdag 17 april 2009 @ 12:16:24 #92
247632 Waag-hals
Op het randje
pi_68103294
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 09:35 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Bezopen is het.
Het is bezopen dat tegenwoordig zoveel mensen antidepressiva nodig hebben, of denken nodig te hebben. Voor sommige mensen zijn medicijnen nutteloos, omdat het probleem vaak niet zit in het lichaam, maar in de geest. Ze durven niet kritisch naar zichzelf te kijken en zijn daarom ook minder kritisch naar anderen toe. Ze schrijven misplaatste autoriteit toe waar het niet verdiend is.

Een zelfde situatie zie ik ook bij jou Lambiekje. Let op! Ik wil hier geen persoonlijke aanval plaatsen of je in diskrediet brengen! Ik hoop echter je ogen te openen voor de realiteit door je zicht enigzins te richten op dat wat belangrijk is. De vraag naar medicijnen en dergelijke is dermate hoog, dat bedrijven als BigPharma hier een markt in hebben. En terecht. Dit maakt echter niet BigPharma de as van het kwaad, zij zijn immers slechts 'the messenger'. Het probleem ligt volgens mij bij opvoeding en de wil naar persoonlijke groei, of eigenlijk het ontbreken van de twee.

In veel gevallen is medicatie helemaal niet nodig:
Slaappillen? Verminder je stress.
Koortsremmers? Ziek gewoon goed uit.
Ontstekingsremmers? Stel je niet aan. Dit is een belangrijk onderdeel van het genezingsproces.

Zo kunnen we natuurlijk nog wel even door gaan. Het lijkt me dan ook beter niet ten onrechte met het vingertje te gaan wijzen, maar eens goed lang in de spiegel te kijken als mens zijnde. Wij allemaal bedoel ik dan. Misinformatie, gebrek aan kennis, maar ook een kritische blik naar die kennis is wat aan velen ontbreekt. Ik hoop dan ook met de kennis die ik op doe als toekomstig Communicatief Farmaceut, anderen aan het denken te zetten.

Binnen een korte tijd hoop ik een essay te mogen schrijven over het denkbeeld dat gecreeerd word in de media over zowel de farmaceutische industrie en de medische wereld. Ik wil aantonen door literatuuronderzoek en enquetes dat mensen negatieve denkbeelden opgedragen krijgen door het overgrote aanbod aan negatieve publiciteit gericht aan de gezondheidszorg. Als dit essay af is, zal ik het hier plaatsen. Eenmaal voordat, en eenmaal nadat het is nagekeken, zodat duidelijk word dat het mijn persoonlijke , wetenschappelijk onderbouwde mening is en niet die van mijn professor, BigPharma of wie dan ook.
Kamina, manlier than you could ever hope to be
pi_68103751
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 12:16 schreef Waag-hals het volgende:
Binnen een korte tijd hoop ik een essay te mogen schrijven over het denkbeeld dat gecreeerd word in de media over zowel de farmaceutische industrie en de medische wereld. Ik wil aantonen door literatuuronderzoek en enquetes dat mensen negatieve denkbeelden opgedragen krijgen door het overgrote aanbod aan negatieve publiciteit gericht aan de gezondheidszorg. Als dit essay af is, zal ik het hier plaatsen. Eenmaal voordat, en eenmaal nadat het is nagekeken, zodat duidelijk word dat het mijn persoonlijke , wetenschappelijk onderbouwde mening is en niet die van mijn professor, BigPharma of wie dan ook.
Heej cool
Ben benieuwd, enig idee wanneer het ongeveer klaar is? Wordt dat "Medicatie is in zijn algemeenheid slecht" # 3, 4 of 5?

Verder ben ik het met je eens dat we idd veel te snel naar de pillen grijpen, als er ook andere opties zijn.. goede post dus!
Ware Wijsheid Liefdevolle Vrede
Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
  vrijdag 17 april 2009 @ 13:18:09 #94
247632 Waag-hals
Op het randje
pi_68105558
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 12:28 schreef Boswachtertje het volgende:

[..]

Heej cool
Ben benieuwd, enig idee wanneer het ongeveer klaar is? Wordt dat "Medicatie is in zijn algemeenheid slecht" # 3, 4 of 5?

Verder ben ik het met je eens dat we idd veel te snel naar de pillen grijpen, als er ook andere opties zijn.. goede post dus!
Als ik dit onderwerp mag nemen, dan zal ik het ergens in juli kunnen posten. Lekker leesvoer voor in de zon dus. De prof was zelf alleen erg enthousiast over bijsluiters, hoe slecht ze werken doordat mensen ze niet lezen of begrijpen. Ik zal 'm dus nog moeten overtuigen.
Kamina, manlier than you could ever hope to be
pi_68113386
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 10:44 schreef arie_bc het volgende:
ToT ik begrijp dat je snel het gevoel krijgt dat het Lambiekje tegen de rest is in de discussies en het dus graag voor hem wil opnemen, maar je kritiek is vooral aan de kant van de mensen met ratio gericht. Terwijl Lambiekje mag blijven strooien met termen als Untermenschen, mogen wij niet eens aan zijn geestelijke gesteldheid twijfelen?
Nogmaals: feedback topic.

Maar okee, ik reageer toch ff: Lambiekje heeft een note gekregen, een aantal van zijn posts zijn flink ge-edit en ik zeg ook steeds dat hij van zijn zeepkist af moet, en mijn opmerking over dat er niet aan het intellect van mensen getwijfeld moet worden (iets in die bewoordingen in ieder geval) is voor een groot deel aan hem gericht. De "Non-believers" roepen in het algemeen niet zo vaak dat de andere partij niet nadenkt; die roepen vooral dat ze zich niet goed ingelezen hebben in de reguliere materie. Het zijn vooral believers die de non-believers van hersenloosheid beschuldigen en daar heb ik dus WEL wat over gezegd!

Het voor Lambiekje opnemen? Neuh, ik wil gewoon dat men niet te grof tegen elkaar wordt en ik corrigeer hem ook echt wel. Ik vind het grappig dat beide partijen mij er van beschuldigen dat ik vooral HEN benadeel en de andere partij stevig zit te matsen. Gelukkig zijn er wel een aantal die in het feedback topic aangeven dat ze er anders over denken.

Verder klopt het dat BNW een beetje een zeepkist is waarop mensen dingen roepen, maar Biekje en anderen komen vaak wel met allerlei linkjes die aangeven waarop zij hun mening baseren, dus helemaal uit de lucht gegrepen zijn hun tirades niet.
Of die linkjes betrouwbare bronnen zijn, dát moet ieder voor zichzelf uitmaken.

Dit is overigens de laatste keer dat ik in dit topic mijn moderatiebeleid uitleg. S.v.p. vanaf nu dus ECHT alleen in het Feedback topic er over beginnen!
pi_68114707
Weet niet of dit al gepost is, maar er zijn recentelijk in amerika medicijnen ontdekt die met het aids-virus zijn besmet. Deze medicijnen zijn toen zo snel mogelijk van de markt gehaald maar zijn opnieuw aangeboden in Frankrijk, Spanje & Japan

  vrijdag 17 april 2009 @ 19:08:07 #97
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68117697
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 10:24 schreef bas-beest het volgende:

[..]

Vooral blind blijven voor argumenten van anderen.

Vooral dingen blijven negeren die niet in jouw manier van 'discussiëren' passen.
Pipo ik ben ook eerst ooit aan jullie kant gestaan. Tot dat ik me begon in te lezen en niet zoals ieder hier de algemene tendens napraat. Want dat is het klakkeloos dom napraten.

Het trigger begon bij 911 en 3 dagen na ramp >> clean air to breath. Dat was de opening van bedrog.
Het was voor 3/4 eerste hulpverleners VERBODEN om monddoekjes te dragen.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68117966
quote:
Op donderdag 16 april 2009 20:01 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Als jij mij een wonderpil kan aangeven die astma miraculeus kan laten oplossen, je longblaasjes kan fixen en ook nog eens je longspieren kan laten ontspannen, en dat allemaal voor de rest van mijn leven, dan ben ik overtuigd.
Jouw probleem is dat je alleen overtuigd bent bij "pillen", daarnaast ben je ook nog eens overtuigd dat het je longen zijn die de oorzaak zijn van jouw ziekte.

Astma heeft vaak een diepere psychische oorzaak:

"angst om voor je eigen emoties en meningen op te komen en dit duidelijk aan je omgeving uit te drukken". d.w.z. er is bij jou een psychische blokkade om eens letterlijk en figuurlijk goed je "hart te luchten" en van je "af te blazen".

De eerste stap naar jouw genezing is te achterhalen welke trauma's je in je jeugd hebt opgelopen die jouw hebben belet je te uiten en je emoties geaccepteerd te krijgen, m.n. bij je ouders c.q. opvoeders.

Ga ook eens voor jezelf achterhalen wat de medicijnen die je nu inslikt allemaal voor chemicalien bevatten.

Onderzoek alternatieve gezonde therapieen, zoals rustig wandelen en gezonde zeelucht inademen.
  vrijdag 17 april 2009 @ 19:16:24 #99
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68118014
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 12:16 schreef Waag-hals het volgende:

[..]

Het is bezopen dat tegenwoordig zoveel mensen antidepressiva nodig hebben, of denken nodig te hebben. Voor sommige mensen zijn medicijnen nutteloos, omdat het probleem vaak niet zit in het lichaam, maar in de geest. Ze durven niet kritisch naar zichzelf te kijken en zijn daarom ook minder kritisch naar anderen toe. Ze schrijven misplaatste autoriteit toe waar het niet verdiend is.
Waarom wordt dan men niet goed advies gegeven. Waarom moet de honger van hypochondrie gestild worden.
Dat mensen denken dat ze pillen nog hebben om gelukkig/gezond te zijn is is omdat bigpharma reclame maakt. Wat ik al eerder zei ziekte is een marketingtool.
Daar zit het probleem waarom willen en eisen mensen pillen. Het is dus wel een wisselwerking van hoe het werkt.
Kijk naar 20 jaar geleden hoe NL niets moest hebben van pillen in tegenstelling tot VS. Moet je nu eens kijken. Ergens is er iets gruwelijks misgegaan?
Van waar die domheid dat pillen de oplossing zou moeten zijn.?
quote:
Een zelfde situatie zie ik ook bij jou Lambiekje. Let op! Ik wil hier geen persoonlijke aanval plaatsen of je in diskrediet brengen! Ik hoop echter je ogen te openen voor de realiteit door je zicht enigzins te richten op dat wat belangrijk is. De vraag naar medicijnen en dergelijke is dermate hoog, dat bedrijven als BigPharma hier een markt in hebben. En terecht. Dit maakt echter niet BigPharma de as van het kwaad, zij zijn immers slechts 'the messenger'. Het probleem ligt volgens mij bij opvoeding en de wil naar persoonlijke groei, of eigenlijk het ontbreken van de twee.
Je vergeet een ding, de oprichters of wie touwtjes in handen bij FDA. Guess what?
Weet je het verleden van bigpharma. Hoe bepaalde medicijnen toch zijn goed gekeurd.
Hoe bepaalde wetten er toch door geduwd zijn.
quote:
In veel gevallen is medicatie helemaal niet nodig:
Slaappillen? Verminder je stress.
Koortsremmers? Ziek gewoon goed uit.
Ontstekingsremmers? Stel je niet aan. Dit is een belangrijk onderdeel van het genezingsproces.

Zo kunnen we natuurlijk nog wel even door gaan. Het lijkt me dan ook beter niet ten onrechte met het vingertje te gaan wijzen, maar eens goed lang in de spiegel te kijken als mens zijnde. Wij allemaal bedoel ik dan. Misinformatie, gebrek aan kennis, maar ook een kritische blik naar die kennis is wat aan velen ontbreekt. Ik hoop dan ook met de kennis die ik op doe als toekomstig Communicatief Farmaceut, anderen aan het denken te zetten.
Dan nog steeds is het kwalijk dat een arts dus liever bonussen krijgt voor moordlustige bijwerkingsmedicijnen als Ibrofen/ prozac dan eerlijk en adequaat vertellen dat iemand maar gewoon 8 uur slaap moet nemen.
quote:
Binnen een korte tijd hoop ik een essay te mogen schrijven over het denkbeeld dat gecreeerd word in de media over zowel de farmaceutische industrie en de medische wereld. Ik wil aantonen door literatuuronderzoek en enquetes dat mensen negatieve denkbeelden opgedragen krijgen door het overgrote aanbod aan negatieve publiciteit gericht aan de gezondheidszorg. Als dit essay af is, zal ik het hier plaatsen. Eenmaal voordat, en eenmaal nadat het is nagekeken, zodat duidelijk word dat het mijn persoonlijke , wetenschappelijk onderbouwde mening is en niet die van mijn professor, BigPharma of wie dan ook.
Oke ben benieuwd. Ik mag dan vervolgens wel wijzen op zaken ?

[ Bericht 4% gewijzigd door Lambiekje op 17-04-2009 19:31:20 ]
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  vrijdag 17 april 2009 @ 19:27:10 #100
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68118405
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 10:44 schreef arie_bc het volgende:
ToT ik begrijp dat je snel het gevoel krijgt dat het Lambiekje tegen de rest is in de discussies en het dus graag voor hem wil opnemen, maar je kritiek is vooral aan de kant van de mensen met ratio gericht. Terwijl Lambiekje mag blijven strooien met termen als Untermenschen, mogen wij niet eens aan zijn geestelijke gesteldheid twijfelen?
Nee alleen de RIVM medewerkers zijn untermenschen omdat ze doelbewust leugens verkondigen.
quote:
OT:

Lambiekje kan je aan ons uitleggen hoe Big Pharma zoveel mensen in het complot kan houden? Het gaat namelijk over de verzekeraars, ziekenhuizen, priveklinieken, Universiteiten, uitgevers van medische bladen, ontwikkelaars en producenten van medicijnen, etc etc.
Het toverwoord geld. Mensen doen alles voor geld.

En daarnaast gewoon onwetendheid van laboranten. Er zijn overigens genoeg die wel wat constateerden maar uit angst voor baanverlies maar niets doen. Wetenschappers die dus wel aan de bel trekken worden uitgejouwd. Maakt dus niet uit in wat voor branche je klokkenluidt. Je wordt door de industrie én overheid gedwarsboomd zoals met Bouwfraude wel duidelijk is.
Daarnaast zijn er genoeg die twijfels hebben maar niet de vinger op het probleem kunnen leggen. Je verergert de zaak als je dus net niet voldoende kennis hebt om een zaak aan het licht te brengen.
quote:
Hoe krijg je voor elkaar dat er zoveel mensen zijn die in het complot mee gaan?
je hebt helemaal niet veel mensen nodig voor een complot. Dat is een misvatting.
Mechanisme van een complot deel 1 / Deel 2
quote:
Of als ze niet actief in het complot zitten, hoe verklaar je dan al die onderzoekers (studenten, promovendi, professoren, doktors, onafhankelijken) geen wonder middelen vinden, of als ze ze wel vinden dat Big Pharma er ALTIJD op tijd bij is voordat het bekend word. Dat is bijna onmogelijk.
Niet als je alles onder controle hebt van overheid, instituten, gezondheidsorganen en universiteiten.
quote:
Daarnaast doet een vriend van mij onderzoek naar de ontwikkeling van bepaalde typen kanken als promovendus. Hoe kan hij onderzoek doen naar kankercellen als ze niet bestaan? Zit hij dan ook in het complot of doet hij onderzoek naar andere cellen en heeft hij dit na jaren onderzoek nog steeds niet door?
Ho ho. Je haalt HIV en kanker door elkaar.

Kankercellen of eigenlijk celdelingfouten bestaan wel alleen de manier waarop we ze bestrijden is verkeerd.
Er wordt nagenoeg nimmer gekeken naar oorzaak van de celdelingfout. Of zoals nu al 40 jaar bekend is dat het een voedsel gerelatieerd probleem is. Waar na genoeg geen onderzoek naar gedaan wordt.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68118748
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 19:15 schreef Bankfurt het volgende:

[..]

Jouw probleem is dat je alleen overtuigd bent bij "pillen", daarnaast ben je ook nog eens overtuigd dat het je longen zijn die de oorzaak zijn van jouw ziekte.
Ik slik geen pillen voor mijn astma.
quote:
Astma heeft vaak een diepere psychische oorzaak:
Interessant! We lezen verder
quote:
"angst om voor je eigen emoties en meningen op te komen en dit duidelijk aan je omgeving uit te drukken". d.w.z. er is bij jou een psychische blokkade om eens letterlijk en figuurlijk goed je "hart te luchten" en van je "af te blazen".
Ik ken mijzelf behoorlijk goed, en als jij mij zou kennen, dan zou je weten dat wat je hier schrijft echt niet van toepassing is op mij. Ik ben juist extravert, toon snel emoties en ben behoorlijk eigenwijs en laat mijn mening snel weten. Beetje raar dat dit op afstand gediagnoseerd wordt
quote:
De eerste stap naar jouw genezing is te achterhalen welke trauma's je in je jeugd hebt opgelopen die jouw hebben belet je te uiten en je emoties geaccepteerd te krijgen, m.n. bij je ouders c.q. opvoeders.
Wat voor trauma`s kan een kind van 3 maanden al opgelopen hebben? Want vanaf 3 maanden had ik er al last van.
quote:
Ga ook eens voor jezelf achterhalen wat de medicijnen die je nu inslikt allemaal voor chemicalien bevatten.
Ik heb hier de werkzame stoffenlijst liggen. Wat wil je weten?
quote:
Onderzoek alternatieve gezonde therapieen, zoals rustig wandelen en gezonde zeelucht inademen.
Ik woon op 30 minuten van het strand, midden in de polder, loop 2x per week hard, doe aan voetbal en hou van fietsen. Kan het nog gezonder?
  vrijdag 17 april 2009 @ 19:38:41 #102
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68118832
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 17:19 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
Weet niet of dit al gepost is, maar er zijn recentelijk in amerika medicijnen ontdekt die met het aids-virus zijn besmet. Deze medicijnen zijn toen zo snel mogelijk van de markt gehaald maar zijn opnieuw aangeboden in Frankrijk, Spanje & Japan


Deze heb ik ooit al wel eens gepost.

Amerikanen heb journaal gezien, he medicijn is verkeerd. Bigpharma denkt Shit. Maar wacht eventjes in Europa en Japan daar hebben ze het nog niet gezien in de media dus weet je wat we geven het aan hen.

Dit is dus precies wat mijn punt is. Geld boven gezondheid. Deze actie bevestigd dus mijn stellingen van de doortraptheid van Bigpharma. Alleen snap ik niet zo goed wat het aids-virus is.

Deze actie valt niet goed te praten. Als er maar gegraaid kan worden.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68119612
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 19:27 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Nee alleen de RIVM medewerkers zijn untermenschen omdat ze doelbewust leugens verkondigen.
[..]

Het toverwoord geld. Mensen doen alles voor geld.
Ik ben met je eens dat veel mensen ver gaan voor geld, maar lang niet alle mensen zijn zo en daarnaast krijgen veel mensen vaak spijt van de dingen die ze gedaan hebben. Dat je eerder geld hebt ontvangen houd de meeste mensen niet tegen om dan uit de school te klappen.

Al zijn het er maar een handje vol dan nog zou het jou zaak veel sterker maken. De bronnen die je nu aandraagt zijn altijd mensen die hooguit zijdelings met het onderwerp van doen hebben. BV een bioloog die wat zegt over het instorten van WTC of een Natuurkundige die iets zegt over kanker/aids. NOOIT is het echt iemand die in dat vakgebied en specialisatie zit. nooit.....
quote:
En daarnaast gewoon onwetendheid van laboranten. Er zijn overigens genoeg die wel wat constateerden maar uit angst voor baanverlies maar niets doen. Wetenschappers die dus wel aan de bel trekken worden uitgejouwd. Maakt dus niet uit in wat voor branche je klokkenluidt. Je wordt door de industrie én overheid gedwarsboomd zoals met Bouwfraude wel duidelijk is.
Daarnaast zijn er genoeg die twijfels hebben maar niet de vinger op het probleem kunnen leggen. Je verergert de zaak als je dus net niet voldoende kennis hebt om een zaak aan het licht te brengen.
[..]
We weten niet alles van de bouwfraude maar er zeker redelijk wat uitgekomen, dit "complot" was van een vele male kleinere schaal. En iedereen begrijpt dat hoe meer mensen in een complot betrokken zijn, hoe moeilijker het is om het in stand te houden en soepel te laten werken.

Daarnaast is ook geld hier weer een magic word zoals je zelf al eerder zei, wat weerhoud mensen ervan om als ze belangrijke informatie hebben niet Big Pharma af te persen voor veel meer geld? Tenslotte doen mensen alles voor geld, nogmaals even benadrukken dat jij dit zelf vind.

En uit de weg ruimen en monddood maken? We hebben allemaal genoeg boeken gelezen of films gekeken om te weten dat er genoeg manieren zijn om te zorgen dat als jou iets overkomt de informatie vrij komt voor het publiek.
quote:
je hebt helemaal niet veel mensen nodig voor een complot. Dat is een misvatting.
Mechanisme van een complot deel 1 / Deel 2
[..]

Niet als je alles onder controle hebt van overheid, instituten, gezondheidsorganen en universiteiten.
[..]
Je hebt niet veel mensen nodig voor een complot, maar aan de andere kant worden de overheid, instituten, gezondheidsorganen en universiteiten beheerst. Allemaal instellingen waar het een komen en gaan van medewerkers en studenten is die dus allemaal gecontroleerd moeten worden. Alleen al het feit dat je iedereen in de gaten moet houden en analyseren of ze niks tegen Big Pharma doen (of onderzoek naar dingen die hun zouden kunnen schaden) zou heeeeeeeel veeeeel mankracht kosten.
quote:
Ho ho. Je haalt HIV en kanker door elkaar.

Kankercellen of eigenlijk celdelingfouten bestaan wel alleen de manier waarop we ze bestrijden is verkeerd.
Er wordt nagenoeg nimmer gekeken naar oorzaak van de celdelingfout. Of zoals nu al 40 jaar bekend is dat het een voedsel gerelatieerd probleem is. Waar na genoeg geen onderzoek naar gedaan wordt.
Hoe haal ik HIV en Kanker door elkaar precies?

Daarnaast doet die vriend van mij onderzoek naar de oorzaak van kanker in de lymfeklieren. En er word juist ook naar gekeken hoe je dit preventief kan opsporen (dat het eraan komt of wellicht in een heeeel vroeg stadium is) en voorkomen.
  vrijdag 17 april 2009 @ 21:12:51 #104
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68122423
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 19:59 schreef arie_bc het volgende:

[..]

Ik ben met je eens dat veel mensen ver gaan voor geld, maar lang niet alle mensen zijn zo en daarnaast krijgen veel mensen vaak spijt van de dingen die ze gedaan hebben. Dat je eerder geld hebt ontvangen houd de meeste mensen niet tegen om dan uit de school te klappen.

Al zijn het er maar een handje vol dan nog zou het jou zaak veel sterker maken. De bronnen die je nu aandraagt zijn altijd mensen die hooguit zijdelings met het onderwerp van doen hebben. BV een bioloog die wat zegt over het instorten van WTC of een Natuurkundige die iets zegt over kanker/aids. NOOIT is het echt iemand die in dat vakgebied en specialisatie zit. nooit.....
Met instorten WTC zijn echt wel de experts meebezig.

Meeste krijg je niet te lezen omdat negatieve verhalen over medicijnen amper in de vakbladen komt. BigPharma is zelf de uitgever Het beeld van medicijnne zijn goed wordt zo wel geschetst.

Pas als het publiek moord en brand schreeuwd gaan ze eens kijken.
quote:
[..]

We weten niet alles van de bouwfraude maar er zeker redelijk wat uitgekomen, dit "complot" was van een vele male kleinere schaal. En iedereen begrijpt dat hoe meer mensen in een complot betrokken zijn, hoe moeilijker het is om het in stand te houden en soepel te laten werken.
Vraag je af waarom het pas na tientallen jaar aan het licht komt. De man die het heeft aangezwengeld leeft in een kartonnen doos. Overheid die eerlijk en goed voor de burgers is een misvatting. Overheid is er om je driedubbel te naaien.
quote:
Hoe haal ik HIV en Kanker door elkaar precies?
Door te zeggen dat ik kankercellen niet zou erkennen. Ik erken HIV niet
quote:
Daarnaast is ook geld hier weer een magic word zoals je zelf al eerder zei, wat weerhoud mensen ervan om als ze belangrijke informatie hebben niet Big Pharma af te persen voor veel meer geld? Tenslotte doen mensen alles voor geld, nogmaals even benadrukken dat jij dit zelf vind.

En uit de weg ruimen en monddood maken? We hebben allemaal genoeg boeken gelezen of films gekeken om te weten dat er genoeg manieren zijn om te zorgen dat als jou iets overkomt de informatie vrij komt voor het publiek.
[..]
Het werkt niet als alles en iedereen betrokken is middels belangenverstrengeling. Onze justitie is zo corrupt.
Een eerlijk proces krijg je nooit.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  vrijdag 17 april 2009 @ 21:13:57 #105
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68122488
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 19:59 schreef arie_bc het volgende:

Je hebt niet veel mensen nodig voor een complot, maar aan de andere kant worden de overheid, instituten, gezondheidsorganen en universiteiten beheerst. Allemaal instellingen waar het een komen en gaan van medewerkers en studenten is die dus allemaal gecontroleerd moeten worden. Alleen al het feit dat je iedereen in de gaten moet houden en analyseren of ze niks tegen Big Pharma doen (of onderzoek naar dingen die hun zouden kunnen schaden) zou heeeeeeeel veeeeel mankracht kosten.
[..]
Nee je vergeet dat maar zeer zeer weinig mensen vragen stellen. 87% doet gewoon wat hem wordt opgedragen. Tel daar boven op dat men indoctrinerend onderwijs heeft gehad.

Kijk naar het Milgram Experiment . Dit experiment laat glashelder zien dat mensen NIET (kunnen of willen) nadenken. Zonder enig wroeging wordt de ander dood (fake) ingejaagd. Er zijn maar weinig die vragen stelden, van is dit wel oke dat we doorgaan? De man in de witte jas zegt doorgaan en men gaat door. Er zijn dan echt weinig die zeggen ammehoela je bent niet goed snik.
Als ik door ga dan geef ik hem een overdosis.

Mensen zijn domme kuddedieren. Tientallen testen hebben aangetoond dat mensen liegen over basele zaken zo lang ze maar conformeren aan de groep. Als je een groep van 10 mensen in een complot zegt van 1 + 1 = 11 en eentje is het slachtoffer, de kans is zeer groot dat de persoon ook zegt dat 1+1 =11 is.
Wederom, mensen denken niet voor zichzelf. Groepsconformatie is kennelijk belangerijker dan oprecht en eerlijk antwoorden.

In docu The Human Zoo wordt het allemaal mooi uitgelegd hoe stupide de mens is. En dat maar weinig mensen echt nadenken en zich weigert te conformeren aan het groepsgedrag. De 13% die dus vragen stelt maar gestild worden worden door een autoriteit gaan weer verder. Van die 13% is maar een klein percentage die dat in de wind slaat en voor zichzelf een mening vormt.

We kunnen het nog verder trekken. Zoals het blauw/bruin ogentest.
quote:
Within 15 minutes, Elliott says, she observed her brown-eyed students morph into youthful supremacists and blue-eyed children become uncertain and intimidated.

Brown-eyed children "became domineering and arrogant and judgmental and cool," she says. "And smart! Smart! All of a sudden, disabled readers were reading. I thought, ‘This is not possible, this is my imagination.’ And I watched bright, blue-eyed kids become stupid and frightened and frustrated and angry and resentful and distrustful. It was absolutely the strangest thing I’d ever experienced."
bron
Ook het Prison Experiment laat duidelijk zien hoe FOUT de mens eigenlijk is. Binnen 30 uur zal je je best vriend tot bloedens toe mishandelen puur en alleen om het feit dat je de cipier mag spelen en je vriend de gevangene.

The Third Wave experiment laat zien hoe makkelijk we beinvloedbaar zijn tot fascisme.




Ook hier op FOK is het duidelijk te zien. De 87/13 grens is overduidelijk zichtbaar. Niet nadenken en maar conformeren aan de groepswaarheid.

Zie naar hoe stom mensen zijn richting informatie bigpharma . Er is dus helemaal niets voor nodig. Mensen denken niet na. Men kan hoog en laag springen hoogstens 5% van de mensen denkt wel kritisch na. En dat is een bizar laag getal.

Het komt er dus gewoonweg op neer dat het genetisch is vastgelegd dat we niet echt zelf kunnen nadenken of radicale standpunten durven in te nemen.

Dat is het probleem en dat weet BigPharma maar al te goed. Ze spelen in op oneindige stupiditeit en onnadekendheid en naiviteit van de mens.

[ Bericht 1% gewijzigd door Lambiekje op 17-04-2009 21:28:14 ]
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68122907
precies 87%? niet 86% of 88%?

Weer zo'n ontzettend mooi getal zo uit je reet getrokken :S
  vrijdag 17 april 2009 @ 21:25:50 #107
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68123044
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 21:23 schreef arie_bc het volgende:
precies 87%? niet 86% of 88%?

Weer zo'n ontzettend mooi getal zo uit je reet getrokken :S
Bij al die leuke testjes komt ongeveer iedere keer die verhouding naar boven.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68123247
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 21:25 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Bij al die leuke testjes komt ongeveer iedere keer die verhouding naar boven.
dus wat eerder al beweerd werd, wetenschappelijk onderzoek en testen zijn allemaal kolder, behalve als ze een conclusie geven die jou wel aanstaat........
pi_68123348
daarnaast zeg je dat 87% doet wat hen word opgedragen en 13% zelf nadenkt. En later in je stuk zeg je dat maar 5% zelf nadenkt, ook weer zo'n mooie tegenspraak wat alleen maar weer aangeeft dat je maar wat in het wilde weg lult. Ik zou haast gaan denken dat je dit expres doet om te kijken tot hoever mensen je serieus nemen :S
pi_68124612
dit hieronder sluit wel mooi aan op wat hierboven gezegd wordt.


We kennen de leerplicht. Dit betekent niet dat we verplicht zijn om zelf te mogen ontdekken wat voor ons waar is. Nee, we zijn verplicht om het eerste deel van ons leven vanaf het vijfde levensjaar na te leren praten wat anderen ons vertellen. De Nazi's gebruikten propaganda om mensen te hersenspoelen. Wij hebben dat netjes in de wet vastgelegd.
Waarom haken steeds meer leerlingen en docenten af, sommigen openlijk maar de meesten in ‘stilte’? Is het daarom misschien begrijpelijk waarom de kwaliteit van het onderwijs, afgemeten aan de presentaties van de slachtoffers van deze gelegaliseerde vorm van kindermishandeling, steeds verder afzakt? Laten we onze kinderen nog langer verminken met het napraten van leugens en onzinnige 'feiten'. Zolang onze wetenschappen niet zuiver zijn heeft ook geen enkele zin onze kinderen verplicht te laten indoctrineren met deze leugens. Zelf weer kritisch leren nadenken, daar gaat het om. Stel gerust alles ter discussie. Alleen dan zullen we echt iets kunnen leren. Geloof helemaal niets meer wat je zelf niet kunt nagaan, door de feiten te controleren of door in jezelf te voelen of het voor jou klopt. Hoe zou het toch kunnen dat mensen die het op school eigenlijk nooit naar zin hebben gehad veel authentieker zijn dan de rest?
Wij laten onszelf en onze kinderen niet langer hersenspoelen. We geloven alleen wat voor ons waar is. En al het andere negeren we volkomen. We kauwen niet langer anderen na. Wij zijn uitsluitend zelf verantwoordelijk voor onze eigen waarheidsvinding. Wij gaan zelf op zoek naar onze eigen waarheid. Dat is de enige manier waarop wij vanaf nu nog leren!


De financiële machtselite heeft ook onze wetenschappen gecorrumpeerd. Alle hoogleraren werken mee aan deze corruptie. Sommigen onbewust, maar de meeste weten dondersgoed dat de boel opzettelijk wordt belazerd. Zo weet iedereen dat het belangrijker is wie iets zegt dan wat er wordt gezegd. Van zuivere waarheidsvinding is feitelijk nog nooit sprake geweest. Kennis is macht. En het omgekeerde is dus ook waar: macht is kennis. Sinds mensheugenis wordt macht gebruikt om zuivere waarheidsvinding te belemmeren. Onze universiteiten zijn dan ook vooral bezig met zichzelf. Er wordt aan de lopende band gefraudeerd, maar uit angst houdt iedereen dit stil. Zuivere waarheidsvinding is momenteel een illusie waar helaas nog veel te veel mensen zijn ingestonken.
Vrijwel alles dat onder de noemer van ‘wetenschap’ wordt uitgespookt op Aarde is één grote egoshow of erger. Alle officiële onderzoeksinstituten produceren aan de lopende band dikke rapporten vol met verkeerde aannames, misleidende onderzoeksmethoden en leugenachtige conclusies. Alles wat deze onzuivere wetenschappers niet in kunnen passen in de huidige 'verklaringen' wordt gewoon genegeerd. Wetenschapsfilosoof Karl Popper stelde ons ooit het falsificatieprincipe voor. Met alle gemak kunnen we de neptheorieën van Charles Darwin, Albert Einstein en Louis Pasteur falsificeren. Heel veel wetenschappers hebben dit in de afgelopen eeuw ook al gedaan, zoals Dr. Edgar Cayce, Dr. Wilhelm Heinrich Schüssler, Dr. Antoine Bechamp, Dr. Georges Lahkovsky, Dr. Royal Raymond Rife, Dr. Reinhold Voll en Dr. Nikola Tesla, om er maar een paar te noemen. Heeft dit geleid tot een radicale herziening van deze opzettelijk gelogen dwaalsporen in de fundamenten van onze wetenschappen? Nee, want onze onzuivere ‘wetenschappers’ willen hun status en bijbehorend inkomen niet kwijt raken aan zoiets onbelangrijks als de waarheid. Heel veel grensverleggende wetenschappers zijn (mond-) dood gemaakt. Gelukkig worden ze via het internet opnieuw ontdekt. Er komt een geheel nieuwe golf van echte wetenschappen aan die niets te maken heeft met de flauwekul die op de reguliere universiteiten wordt verteld. Echte grensverleggende gemeenschappelijke onderzoekers die nu nog leven zijn bijvoorbeeld Dr. Hulda Regehr Clark, Dr. Masaru Emoto, Dr. Carl Johan Calleman, Dr. David Jubb, Erich von Däniken, Zecharia Sitchin, Marcel Messing en natuurlijk ook Nassim Haramein, de grootste genie van onze tijd.

http://www.pateo.nl/
pi_68124965
Het meest schrijnende geval van corruptie door het grote geld is de wijze waarop 'regulier' wordt gezorgd voor (tijdelijk) zieke mensen. Alles draait daarin om geld en helemaal niets om het bevorderen van gezondheid. Het is wettelijk vastgelegd dat de reguliere zorg feitelijk niets anders is dan farmaceutische onderdrukking van ziektesymptomen. De reguliere zorg wordt gesponsord door de farmacie, en de zorgverzekeraars verdienen er flink aan mee. Wij betalen het niet alleen allemaal met elkaar. Onze gezondheid holt ook nog eens achteruit doordat ons lichaam flinke schade oploopt van alle lichaamsvreemde stoffen die we verplicht moeten laten toedienen. Veel mensen laten dit vrijwillig toe omdat ze denken dat het goed is. Hoe onwetend kan een mens toch zijn? Ondertussen tiert de farmacie welig dankzij deze lucratieve windhandel in vergif.

Via woorden worden we daarbij gefopt. Geneeskunde? Het enige wat de misleide studenten leren is hoe ziekteverschijnselen te onderdrukken met farmaceutische middelen. Ze noemen hun studie dan ook geheel terecht Medicijnen. Het opsporen en verhelpen van oorzaken hoort nadrukkelijk niet bij de leerstof. Geneesmiddel? Nee: bestrijdingsmiddel, en nog giftig ook. Vaccinaties? De Nazi's hadden geweld nodig; nu denken onwetende ouders dat het goed is om een onschuldig kind een gifprik te geven. Onze fascistische overheid gebruikt nu andere trucjes om onschuldige meisjes met gif vol te spuiten. Waar zijn we in Godsnaam mee bezig?

Wij zijn zelf verantwoordelijk voor onze gezondheid (en die van onze minderjarige kinderen of onze hulpbehoevende ouders). En deze verantwoordelijk mogen we nooit uit handen geven aan een ander, en zeker niet aan iemand met een witte jas en allerlei attributen om ons opzettelijk te misleiden. Ga zelf op onderzoek uit, want op internet kunnen we eigenlijk alles wel vinden. Luister daarbij naar jouw hart wanneer je er even niet uit komt. Eigenlijk weten we alles al. We waren het alleen even vergeten. En heb je toch nog te maken met de marionetten van de huidige reguliere zorg, zorg dan dat jij van begin tot einde de touwtjes in handen houdt. Kijk door de façade heen, en weet precies wat je 'koopt'. Iedereen heeft het recht om van begin tot eind te leven in blakende gezondheid. Hiertoe is het begrip ‘salveo’ geïntroduceerd. Salveo is Latijn voor in goede gezondheid verkeren.
pi_68125276
deez al geplaatst?
interessant mannen.
http://www.denieuwedokters.nl/
pi_68125904
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 21:57 schreef ocoxlahun het volgende:
Wetenschapsfilosoof Karl Popper stelde ons ooit het falsificatieprincipe voor. Met alle gemak kunnen we de neptheorieën van Charles Darwin, Albert Einstein en Louis Pasteur falsificeren. Heel veel wetenschappers hebben dit in de afgelopen eeuw ook al gedaan, zoals Dr. Edgar Cayce, Dr. Wilhelm Heinrich Schüssler, Dr. Antoine Bechamp, Dr. Georges Lahkovsky, Dr. Royal Raymond Rife, Dr. Reinhold Voll en Dr. Nikola Tesla, om er maar een paar te noemen.
Je hebt het over propaganda en manipulatie, dit is JUIST een mooi stukje van beïnvloeding om op de lezer in te spelen. De namen van Popper, Darwin, Pasteur en Einstein worden voluit geschreven en ZONDER titel. Terwijl de namen van de andere heren word geschreven met de titel om het te doen lijken of hun uitspraken en meningen meer gewicht hebben.

Dus je doet zelf net zo hard mee als waar je andere mensen en instituten van beschuldigd.

Daarnaast is de theorie van Popper juist bedoeld om kritisch denken te bevorderen en overal je vraagtekens bij te zetten. Als je dit echter doet moet je het wel solide onderbouwen, en bovenal ook een nieuwe falsifiseerbare stelling deponeren. Dit heeft niks te maken met propaganda, maar alles met het gestructureerd neerzetten van je ideeën en ervoor zorgen dat andere mensen dezelfde middelen zelf kunnen zien dat het waar is, of ze de middelen geven om het te ontkrachten door de details van je onderzoek zo nauwkeurig en uitvoerig mogelijk te registreren.
  zaterdag 18 april 2009 @ 01:04:42 #114
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68130657
quote:
Patiëntveiligheid in het geding door slechte ziekenhuishygiëne

Op beelden die het onderzoeksprogramma ZEMBLA maakte tijdens het schoonmaken in ziekenhuizen, is te zien hoe strenge schoonmaakregels veelvuldig worden overtreden. Kamers waar met MRSA besmette patiënten hebben gelegen, worden niet goed gereinigd. Het sanitair, een broeinest van bacteriën, wordt ook niet volgens de regels schoongemaakt. Op de operatiekamer worden bloedresten niet gedesinfecteerd. Een anesthesist klaagt dat de apparaten in de operatiekamer al tijden niet goed zijn schoongemaakt.

De beelden zijn gemaakt door ZEMBLA-verslaggever Ton van der Ham, die als schoonmaker solliciteerde bij willekeurige ziekenhuizen in Nederland. Hij kon bij twee ziekenhuizen direct aan de slag: het Reinier de Graaf Gasthuis in Delft en ziekenhuis St. Jansdal in Harderwijk.

Zondag 19 april om 21.40 uur op Nederland 2 bij de VARA/NPS
quote:
ZEMBLA liet gerenommeerde experts op het gebied van hygiëne en ziekenhuisinfecties kijken naar de opnamen en zij reageerden geschokt.
"De patiëntveiligheid is in het geding", stelt T. Daha, adviseur infectiepreventie. "Als ik dit zo zie, vraag ik me af of er überhaupt schone ziekenhuizen zijn in ons land."

J. Kluytmans, hoogleraar medische microbiologie en infectiepreventie: "Honderden patiënten zouden niet overlijden als we de hygiëneregels 100% naleven. Er is een patroon dat consequent de regels niet strak worden nageleefd."

Ook microbioloog A. Voss kan na het zien van de beelden maar tot één conclusie komen: "Als ik alle gebeurtenissen bij elkaar optel, dan moet je dat wel vies noemen."

Bloedresten
De ZEMBLA-verslaggever maakte onder meer schoon in operatiekamers waar operatielampen waarop bloedresten zaten niet gedesinfecteerd werden. Hij kreeg instructies om het sanitair schoon te maken met meubelreiniger. Vlokken stof haalde hij boven patiënten weg, terwijl zij een chemokuur ondergingen. Microbioloog Voss hierover: "Het aantreffen van stofnesten in patiëntenkamers met oncologiepatiënten is ernstig te noemen."

De ziekenhuizen waar ZEMBLA met verborgen camera gefilmd heeft, zijn ook geschrokken van de beelden. "De protocollen deugen wel, maar de navolging van die protocollen is duidelijk niet goed in orde", reageert J. Voorburg, lid Raad van Bestuur van het St. Jansdal ziekenhuis.
Bij Pauw en Witteman was de undercover Zembla-medewerker aan het woord. Er werden al wat beelden vertoond.

Het is godverdomme triest te noemen. Echt triest. O.K. die NIET worden schoongemaakt vanwege opgelegde tijdgebrek. Dikkere stofvlokken op de TVs dan dat ik achter me bank heb.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  zaterdag 18 april 2009 @ 01:09:22 #115
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68130728
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 21:31 schreef arie_bc het volgende:
daarnaast zeg je dat 87% doet wat hen word opgedragen en 13% zelf nadenkt. En later in je stuk zeg je dat maar 5% zelf nadenkt, ook weer zo'n mooie tegenspraak wat alleen maar weer aangeeft dat je maar wat in het wilde weg lult. Ik zou haast gaan denken dat je dit expres doet om te kijken tot hoever mensen je serieus nemen :S
Nee van die 13% is 5% (van het geheel) of 40% van die 13% echt stappen onderneemt. En echt niet luistert naar de onzin van autoriteiten.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  zaterdag 18 april 2009 @ 01:11:17 #116
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68130764
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 21:57 schreef ocoxlahun het volgende:
dit hieronder sluit wel mooi aan op wat hierboven gezegd wordt.


We kennen de leerplicht. Dit betekent niet dat we verplicht zijn om zelf te mogen ontdekken wat voor ons waar is. Nee, we zijn verplicht om het eerste deel van ons leven vanaf het vijfde levensjaar na te leren praten wat anderen ons vertellen. De Nazi's gebruikten propaganda om mensen te hersenspoelen. Wij hebben dat netjes in de wet vastgelegd.

[knip]

http://www.pateo.nl/
he deze tekst had ik nog niet gezien. Pateo ken ik wel.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68131079
quote:
Op vrijdag 17 april 2009 22:26 schreef arie_bc het volgende:

[..]

Je hebt het over propaganda en manipulatie, dit is JUIST een mooi stukje van beïnvloeding om op de lezer in te spelen.
om op de lezer in te spelen zegt ie..speelt het op je in dan? waarom schrijf je het anders?
quote:
De namen van Popper, Darwin, Pasteur en Einstein worden voluit geschreven en ZONDER titel. Terwijl de namen van de andere heren word geschreven met de titel om het te doen lijken of hun uitspraken en meningen meer gewicht hebben.
mag je van mij denken hoor, ik vind die zogenaamde titels voor een naam nooit zo belangrijk,..dokter professor ingenieur hoogleraar spacecowboy
misschien heeft de schrijver er een reden voor, wie weet, misschien doet ie het onbewust… vraag ‘t ‘m anders..

vanwege je nu aan het mierenneuken bent vindt je de rest van wat er staat ook 'propaganda en/of gemanipuleerde bullshit' neem ik aan of verzin ik dit denk je?
pi_68131402
quote:
Op donderdag 16 april 2009 20:01 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Als jij mij een wonderpil kan aangeven die astma miraculeus kan laten oplossen, je longblaasjes kan fixen en ook nog eens je longspieren kan laten ontspannen, en dat allemaal voor de rest van mijn leven, dan ben ik overtuigd.
Ik gok dat magnesiumpillen al wat kunnen helpen.
As your walls tumble down, they crack into a smile, and the illumination of self shines through.
pi_68133809
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 01:29 schreef ocoxlahun het volgende:

[..]

om op de lezer in te spelen zegt ie..speelt het op je in dan? waarom schrijf je het anders?
[..]

mag je van mij denken hoor, ik vind die zogenaamde titels voor een naam nooit zo belangrijk,..dokter professor ingenieur hoogleraar spacecowboy
misschien heeft de schrijver er een reden voor, wie weet, misschien doet ie het onbewust… vraag ‘t ‘m anders..

vanwege je nu aan het mierenneuken bent vindt je de rest van wat er staat ook 'propaganda en/of gemanipuleerde bullshit' neem ik aan of verzin ik dit denk je?
Het gaat erom dat je hypocriet bent, of in ieder geval is je bron dat.

En ja ik vind het grote BS wat je poste, ik heb een kijkje genomen op die site van die nieuwe doktors ofzo, in de ene alinea staat nog grotere onzin dan in de andere. Daarnaast staan er wederom weer helemaal geen bronnen in die ook maar iets voorstellen. Het is een verzameling loze kreten, zonder enige argumentatie, net als in het gemiddelde BNW topic.

Daarnaast beschuldig je mij van mierenneuken, natuurlijk ga ik slechts in op een klein deel van je post, ik heb nog wel meer te doen de hele dag dan in deze topics posten en dus pak ik een zwak punt uit je post en ga daar op in, is dat zo erg?
pi_68133958
Hmmm die nieuwe dokters site lijkt idd meer wat in de richting van spiritualiteit te zijn dan op wetenschappelijk onderbouwde feiten.

[ Bericht 56% gewijzigd door ToT op 18-04-2009 10:05:26 ]
pi_68134730
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 10:00 schreef ToT het volgende:
Hmmm die nieuwe dokters site lijkt idd meer wat in de richting van spiritualiteit te zijn dan op wetenschappelijk onderbouwde feiten.
lijkt? het is spiritualiteit en heeft NIKS met normale wetenschap te maken.
pi_68134957
Tja dit topic gaat er wel over dat de reguliere medische wetenschap het mis zou hebben, maar het zou wel prettig zijn als er goede uitleg zou staan over die Himalaya-zouten en hoe men zo zeker weet dat natriumchloride niet door het lichaam opgenomen zou worden en hoe de opbouw van die zouten van de Himalaya precies zou zijn enzo.
Dit is inderdaad wat termen roepen zonder ze verder te onderbouwen.
  zaterdag 18 april 2009 @ 11:07:32 #123
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68135128
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 10:00 schreef ToT het volgende:
Hmmm die nieuwe dokters site lijkt idd meer wat in de richting van spiritualiteit te zijn dan op wetenschappelijk onderbouwde feiten.
jij als Reiki zou moeten weten dat de huidige gezondheidzorg emotie & energie uitsluit. Het enige waarin men geïnteresseerd is zijn de pillen en protocollen van BigPharma.
Diezelfde pillen die nu via internet keer op keer in op spraak raken.

Dat voedseltherapie uit den boze is, waarmen boos wordt als je er over begint.

Nee de regulieren artsen zijn blind

[ Bericht 3% gewijzigd door Lambiekje op 18-04-2009 11:13:52 ]
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  zaterdag 18 april 2009 @ 11:08:55 #124
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68135153
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 10:55 schreef ToT het volgende:
Tja dit topic gaat er wel over dat de reguliere medische wetenschap het mis zou hebben, maar het zou wel prettig zijn als er goede uitleg zou staan over die Himalaya-zouten en hoe men zo zeker weet dat natriumchloride niet door het lichaam opgenomen zou worden en hoe de opbouw van die zouten van de Himalaya precies zou zijn enzo.
Dit is inderdaad wat termen roepen zonder ze verder te onderbouwen.
geraffineerd is sowieso slecht. Himalaya-zouten hebben dus al een pré.
quote:
Als we water het belangrijkst voor het lichaam vinden, dan kan zout zeker als tweede belangrijkste beschouwd worden. Er is echter een groot verschil in kwaliteit van zout. Door de industrialisatie is het natuurlijke zout "chemisch geschoond" en gereduceerd tot een combinatie van natrium en chloor. We kunnen dan eigenlijk niet meer spreken van zout, omdat het een chemisch product is geworden. Puur en natuurlijk Himalayazout is onderhevig geweest aan enorme druk voor miljoenen jaren. Hoe hoger de druk hoe meer kwaliteit het zout heeft. Mineralen die in het lichaam een elektrische lading bezitten worden elektrolyten genoemd. Elektrolyten zoals natrium, kalium, calcium, magnesium en chloor zijn onmisbaar voor het eigen �elektriciteitsnet� van het lichaam. Zij maken het mogelijk dat informatie tussen cellen wordt uitgewisseld en dat het zenuwstelsel goed functioneert. Zout is van belang voor een gezonde elektrolytenhuishouding is tevens onmisbaar vanwege de essenti�le wisselwerking met water.

'Waarom himalayazout
Himalayazout is een opneembaar zout. Het bevat 84 vitale bouwstenen in de vorm van oorspronkelijke mineralen en sporenelementen. De bouwstenen van het leven zijn in het oerzout bewaard gebleven. Zij bevinden zich in het kristal in zulke kleine deeltjes (collo�daal) dat ze optimaal door de lichaamscellen worden opgenomen. Het samenspel van water, zout en mineralen vormt de basis van onze gezondheid. Himalayazout is met zijn rijkdom aan elementen een elixer dat door de natuur zelf is samengesteld. De effecten op het lichaam zijn dat het het afweersysteem versterkt, het fysiologisch evenwicht (homeostase) bevordert, de stofwisseling stimuleert, het lichaam zuivert en ontslakt, het vitaliseert en harmoniseert. Tevens vermindert het de behoefte aan overmatig zoete, zoute en vette voeding , evenals de hang naar tabak, alcohol en koffie. Mensen met een zoutarm dieet kunnen Himalayazout in dosering gebruiken die de arts voorschrijft ter vervanging van ander zout.

http://himalayazouten.nl/
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  zaterdag 18 april 2009 @ 11:15:56 #125
262 Re
Kiss & Swallow
pi_68135254
ahhh wat en leuk topic

Medicijnen betalen mijn rekeningen, altijd prettig te weten dat ik behoor tot het grote kwaad
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_68135338
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 11:07 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

jij als Reiki zou moeten weten dat de huidige gezondheidzorg emotie & energie uitsluit. Het enige waarin men geïnteresseerd is zijn de pillen en protocollen van BigPharma.
Diezelfde pillen die nu via internet keer op keer in op spraak raken.

Dat voedseltherapie uit den boze is, waarmen boos wordt als je er over begint.

Nee de regulieren artsen zijn blind

voedseltherapie uit den boze? Je bedoelt toch gewoon bepaalde diëten?

Waarom krijg ik voor een chronische nierziekte dan geen medicijnen, maar wel een aangepast dieet op aanraden van zowel huisarts als de nefroloog?
  zaterdag 18 april 2009 @ 11:32:03 #127
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68135573
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 11:20 schreef arie_bc het volgende:

[..]

voedseltherapie uit den boze? Je bedoelt toch gewoon bepaalde diëten?

Waarom krijg ik voor een chronische nierziekte dan geen medicijnen, maar wel een aangepast dieet op aanraden van zowel huisarts als de nefroloog?
Nee ik bedoel dat onderzoeken naar allergien, kwalen, kankers , depressiviteit, acne, astma, adhd, diabetes, obesitas. Terwijl allen waarschijnlijk een oorzaak hebben in de voedselsfeer in combi met vaccins.
Mondjes maat beginnen hier een daar wat artsen in zien dat de reguliere methode niet werkt. En zie je dat voedseldieten opgezet worden. Maar dat juicht bigpharma niet toe.

Daarnaast wil een verzekering niet meedoen aan een alternatief dan regulier. Een voedseltherapie dus.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68137011
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 11:32 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Nee ik bedoel dat onderzoeken naar allergien, kwalen, kankers , depressiviteit, acne, astma, adhd, diabetes, obesitas. Terwijl allen waarschijnlijk een oorzaak hebben in de voedselsfeer in combi met vaccins.
Mondjes maat beginnen hier een daar wat artsen in zien dat de reguliere methode niet werkt. En zie je dat voedseldieten opgezet worden. Maar dat juicht bigpharma niet toe.

Daarnaast wil een verzekering niet meedoen aan een alternatief dan regulier. Een voedseltherapie dus.
Een voedsel therapie is logisch dat het niet vergoed word? Je koopt ander voedsel dan normaal, mar je moet toch gewoon eten dus dat kan je zelf best betalen.

Dik gedrukte vond ik ook wel mooi

Daarnaast zou het best kunnen dat er dingen zijn die door ons voedsel komen, dat sluit ik helemaal niet uit. Maar dan moet je wel met overtuigende bronnen komen en dat doe je keer op keer niet. Elke keer iemand die iets roept, nooit waarom het zo werkt en dat ze het hebben getest met meerdere mensen en dat het dan ook echt blijkt te werken. Elke keer weer mensen die iets roepen terwijl ze zo goed als NIETS weten van het vakgebied waar ze het over hebben.

Slaap lekker Lambiekje in je droomwereld...........
pi_68137287
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 11:07 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

jij als Reiki zou moeten weten dat de huidige gezondheidzorg emotie & energie uitsluit. Het enige waarin men geïnteresseerd is zijn de pillen en protocollen van BigPharma.
Diezelfde pillen die nu via internet keer op keer in op spraak raken.

Dat voedseltherapie uit den boze is, waarmen boos wordt als je er over begint.

Nee de regulieren artsen zijn blind
Tja ik zit inderdaad met een dubbel gevoel; er is MEER dan alleen de reguliere medische wereld, maar wil je dingen goed kunnen bediscussiëren, dan moet er wel weer wat bewijs op tafel komen natuurlijk.
  zaterdag 18 april 2009 @ 12:43:43 #130
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68137311
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 12:30 schreef arie_bc het volgende:

[..]

Een voedsel therapie is logisch dat het niet vergoed word? Je koopt ander voedsel dan normaal, mar je moet toch gewoon eten dus dat kan je zelf best betalen.

Dik gedrukte vond ik ook wel mooi

Daarnaast zou het best kunnen dat er dingen zijn die door ons voedsel komen, dat sluit ik helemaal niet uit. Maar dan moet je wel met overtuigende bronnen komen en dat doe je keer op keer niet. Elke keer iemand die iets roept, nooit waarom het zo werkt en dat ze het hebben getest met meerdere mensen en dat het dan ook echt blijkt te werken. Elke keer weer mensen die iets roepen terwijl ze zo goed als NIETS weten van het vakgebied waar ze het over hebben.
Duidelijk dat je de aangeboden bronnen wat er in de tientallen topics zijn behandeld niet hebt bekeken en of gelezen.
quote:
Slaap lekker Lambiekje in je droomwereld...........
nee de reguliere zorg is in de droomwereld. Ik kaart de realiteit aan!
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  zaterdag 18 april 2009 @ 12:51:20 #131
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68137490
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 12:42 schreef ToT het volgende:

[..]

Tja ik zit inderdaad met een dubbel gevoel; er is MEER dan alleen de reguliere medische wereld, maar wil je dingen goed kunnen bediscussiëren, dan moet er wel weer wat bewijs op tafel komen natuurlijk.
Die heb ik maar dat wordt afgekeurd omdat het niet in de reguliere wereld wordt geaccepteerd. Dan is het dus het kip/ei principe. Het is bezopen dat alternatieven niet worden geaccepteerd naast de kwalijke en verdervelijk manier van probleembestrijding.

Op deze manier komt er nooit iets van de grond als de gevestigde orde de alternatieve methodes niet willen erkennen. Zij willen doelbewust hun eigen markt behouden waar alles en iedereen bedonderd wordt.
Als men zo begaan is met de gezondheid van de medemens dan zouden ze juist nieuwe methodes moeten omarmen. Niets is van dat alles is daarvan waar. Daarmee is in mijn ogen de gevestigde orde niet bezig met concrete oplossingen voor de zieken. Het tegenovergestelde juist, ziekmaken, ziekhouden en geldafhandig maken is het credo. Op zijn minst is 90% van alle medicatie functieloos.
Daarnaast geven de geldstromen ook aan dat ze de boel bedonderen.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68137650
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 12:43 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Duidelijk dat je de aangeboden bronnen wat er in de tientallen topics zijn behandeld niet hebt bekeken en of gelezen.
[..]

nee de reguliere zorg is in de droomwereld. Ik kaart de realiteit aan!
Ik heb meerdere van je links gelezen en bekeken, op een gegeven moment ga ik inderdaad nog maar een enkeling bekijken als ik zin en tijd heb aangezien ik keer op keer teleurgesteld word. Ik begon ooit met deze fora omdat ik het oprecht heel interessant vond, maar zoals ik net ook al zei ik werd keer op keer teleurgesteld met het niveau van de complotten. En zo word je steeds sceptischer ten opzichte van wat jij allemaal post, dat is niet mijn desinteresse maar onkunde van jou kant.
pi_68137914
Als je ervaringen hebt gehad met een degelijke acupuncturist, denk ik dat je sowieso flink je vraagtekens bij de reguliere zorg gaat zetten.

Bv bij ons pap, hij had een dubbele hernia, wat uiteindelijk een flinke operatie kon worden. Hij gaat naar de acupunctuur, en binnen 2/3 behandelingen was de hernia verdwenen.

De manier van diagnose is hierbij heel erg belangrijk, door een stroomdiagram van je lichaam te maken dmv watjes op je vingers en voeten, kunnen ze precies de oorzaak aanwijzen en zodoende zeer doeltreffend te werk gaan.

De reden dat ik het niet zo op reguliere zorg heb is dus die diagnose. Deze is zo tergend belangrijk, dat als hier een fout in wordt gemaakt, dit het hele leven van de patient kan schaden.
As your walls tumble down, they crack into a smile, and the illumination of self shines through.
pi_68138550
Tja zowel in de reguliere als in de alternatieve geneeskunde gaat er van alles mis....
pi_68139030
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 13:37 schreef ToT het volgende:
Tja zowel in de reguliere als in de alternatieve geneeskunde gaat er van alles mis....
Het enige verschil is dat er aan de reguliere geneeskunde een gigantisch financieel apparaat is verbonden, dit wekt sowieso veel weerstand.
As your walls tumble down, they crack into a smile, and the illumination of self shines through.
pi_68139157
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 09:49 schreef arie_bc het volgende:

[..]

Het gaat erom dat je hypocriet bent, of in ieder geval is je bron dat.
jouw bronnen of aannames zijn hypocriet, altijd al geweest..kom eens uit je droomwereld kerel…ach weet je wat, slaap maar door..
zinloos dit…
quote:
En ja ik vind het grote BS wat je poste, ik heb een kijkje genomen op die site van die nieuwe doktors ofzo, in de ene alinea staat nog grotere onzin dan in de andere.
dat bepaal ik zelf wel of het onzin is.
quote:
Daarnaast staan er wederom weer helemaal geen bronnen in die ook maar iets voorstellen. Het is een verzameling loze kreten, zonder enige argumentatie, net als in het gemiddelde BNW topic.
tijd voor je om hier weg te gaan lijkt me…zonde van je tijd man..
quote:
Daarnaast beschuldig je mij van mierenneuken, natuurlijk ga ik slechts in op een klein deel van je post, ik heb nog wel meer te doen de hele dag dan in deze topics posten en dus pak ik een zwak punt uit je post en ga daar op in, is dat zo erg?
ik snap dat je de rest van de bron niet wilt accepteren..je kunt het niet aan vanwege je al die (verloren) jaren leugens hebt leren aan te nemen zonder zelf verder na te denken of het allemaal wel klopt… het draait alleen maar op macht en geld..;je tere zieltje trekt dat gewoon niet.
pi_68139189
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 12:30 schreef arie_bc het volgende:


Slaap lekker Lambiekje in je droomwereld...........
pi_68139236
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 12:42 schreef ToT het volgende:

[..]

Tja ik zit inderdaad met een dubbel gevoel; er is MEER dan alleen de reguliere medische wereld, maar wil je dingen goed kunnen bediscussiëren, dan moet er wel weer wat bewijs op tafel komen natuurlijk.
bewijs bewijs, wat voor bewijs? een wetenschappelijke (lees: leugens) bron?
zo ja, dan kan je dit forum wel opdoeken.
pi_68139494
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 14:08 schreef ocoxlahun het volgende:

[..]

bewijs bewijs, wat voor bewijs? een wetenschappelijke (lees: leugens) bron?
zo ja, dan kan je dit forum wel opdoeken.
Als je een wetenschappelijke bron al als onbetrouwbaar bestempeld, wat is DAN je criterium voor betrouwbaarheid???
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_68139879
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 14:08 schreef ocoxlahun het volgende:

[..]

bewijs bewijs, wat voor bewijs? een wetenschappelijke (lees: leugens) bron?
zo ja, dan kan je dit forum wel opdoeken.
Nou iets van een onderbouwing en uitleg van het hoe & waarom zou wel prettig zijn.
Zeggen dat bepaalde zouten uit een bepaalde regio een andere structuur hebben dan wat we hier hebben is nogal een opvallende uitspraak. Complexere moleculen kunnen inderdaad verschillende opbouwen hebben (zoals paracetamol enzo), maar zouten kunnen hooguit anders qua samenstelling zijn; verschillende mengsels met verschillende stoffen enzo. Dat heeft niets met de structuur te maken.
pi_68140118
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 14:39 schreef ToT het volgende:

[..]

Nou iets van een onderbouwing en uitleg van het hoe & waarom zou wel prettig zijn.
Zeggen dat bepaalde zouten uit een bepaalde regio een andere structuur hebben dan wat we hier hebben is nogal een opvallende uitspraak. Complexere moleculen kunnen inderdaad verschillende opbouwen hebben (zoals paracetamol enzo), maar zouten kunnen hooguit anders qua samenstelling zijn; verschillende mengsels met verschillende stoffen enzo. Dat heeft niets met de structuur te maken.
Sterker nog, een zout is gewoon een combinatie van twee ionen, bijvoorbeeld Natrium Chloride. Hoe wil je met maar twee bouwstenen een structuur gaan maken?
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_68141379
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 14:52 schreef Seneca het volgende:

[..]

Sterker nog, een zout is gewoon een combinatie van twee ionen, bijvoorbeeld Natrium Chloride. Hoe wil je met maar twee bouwstenen een structuur gaan maken?
Nm
As your walls tumble down, they crack into a smile, and the illumination of self shines through.
pi_68145256
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 11:08 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

geraffineerd is sowieso slecht. Himalaya-zouten hebben dus al een pré.
[..]
heb je zelf die link over die zouten al eens goed bekeken? Ten eerste heeft het iets kwakzalverigs over zich (in de zin dat het wel voor héél erg veel dingen goed is) en ten tweede is het info gegeven door de organisatie die het importeert e.d., m.a.w. niet bepaald betrouwbaar als achtergrond-informatie.
 
 
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 14:08 schreef ocoxlahun het volgende:

[..]

bewijs bewijs, wat voor bewijs? een wetenschappelijke (lees: leugens) bron?
zo ja, dan kan je dit forum wel opdoeken.
eigenlijk accepteer jij dus alleen maar dingen die overeenkomen met jouw denkwijze?
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
  zaterdag 18 april 2009 @ 18:50:49 #144
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68145926
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 14:20 schreef Seneca het volgende:

[..]

Als je een wetenschappelijke bron al als onbetrouwbaar bestempeld, wat is DAN je criterium voor betrouwbaarheid???
Dat is de grote vraag.

Duidelijk is dat 60 tot 80% van alle wetenschappelijke publicaties op enerlei gemanipuleerd is. Het grootste deel is gebaseerd op ghostwritings, bigpharma opgestelde bullshit verhaaltjes met een artsennaam er onder. Waar veel van de artsen niet eens de kennis hebben dat hun naam misbruikt wordt. Vakbladen worden gerund door bigpharma, hoe in vredesnaam kan z'n blad betrouwbaar zijn?
Nergens in het traject van ontwikkeling, onderzoek, marketing, voorlichting, logistiek en goedkeuring is een instantie onbevooroordeeld. Elke tak heeft serieuze belangenverstrengeling of zijn gewoon bigpharma.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  zaterdag 18 april 2009 @ 18:56:32 #145
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68146100
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 14:39 schreef ToT het volgende:

[..]

Nou iets van een onderbouwing en uitleg van het hoe & waarom zou wel prettig zijn.
Zeggen dat bepaalde zouten uit een bepaalde regio een andere structuur hebben dan wat we hier hebben is nogal een opvallende uitspraak. Complexere moleculen kunnen inderdaad verschillende opbouwen hebben (zoals paracetamol enzo), maar zouten kunnen hooguit anders qua samenstelling zijn; verschillende mengsels met verschillende stoffen enzo. Dat heeft niets met de structuur te maken.
kijk naar kristallen. dat is niet voor niets de sterkste energiebron?
Waar denk je dat Superman met kryptonite vandaan komt.
Het maakt echt wel uit onder welk energie ze gefabriceerd zijn.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68146277
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 18:50 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Dat is de grote vraag.
heel vreemd antwoord op de vraag wat voor jou de criteria zijn... Dat zou nou juist voor jou 100% duidelijk moeten zijn
 
 
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 18:56 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

kijk naar kristallen. dat is niet voor niets de sterkste energiebron?
Waar denk je dat Superman met kryptonite vandaan komt.
Het maakt echt wel uit onder welk energie ze gefabriceerd zijn.
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
  zaterdag 18 april 2009 @ 19:04:14 #147
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_68146316
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 18:24 schreef bas-beest het volgende:

[..]

heb je zelf die link over die zouten al eens goed bekeken? Ten eerste heeft het iets kwakzalverigs over zich (in de zin dat het wel voor héél erg veel dingen goed is) en ten tweede is het info gegeven door de organisatie die het importeert e.d., m.a.w. niet bepaald betrouwbaar als achtergrond-informatie.
 
 
[..]
Was ook maar gewoon een link. Had me nooit verdiept in himalayazout. KLinkt annemelijker dan gerafinneerd zout met toegevoegde rotzooi. Puur zout is het tafelzout iig niet.
quote:
eigenlijk accepteer jij dus alleen maar dingen die overeenkomen met jouw denkwijze?
Waarom accepteer je dan wel dingen die verkondigd zijn op school ZONDER enig bron voor waar?
Of dat kranten berichten over zaken. Als je echt kennis hebt dan weet je dat kwaliteitskranten de meest onzinnige bogus schrijft. Tenzij het over entertainment gaat.

Niemand neemt na/tijdens zijn schooltijd de moeite om te controleren wat de Wolter Nordhoff boekjes wel bij het juiste eind hebben?

Waarom mogen wij dan niet, die dus WEL gekeken hebben naar wat je aangeleerd is, wijzen op de realiteit. Het is onstellent te noemen dat eigenlijk alle school feitenkennis op onzin berust.

Dus ja je eigen denkwijze boven die van domme menigte is beter.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_68146737
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 19:04 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Was ook maar gewoon een link. Had me nooit verdiept in himalayazout. KLinkt annemelijker dan gerafinneerd zout met toegevoegde rotzooi. Puur zout is het tafelzout iig niet.
[..]

Waarom accepteer je dan wel dingen die verkondigd zijn op school ZONDER enig bron voor waar?
Of dat kranten berichten over zaken. Als je echt kennis hebt dan weet je dat kwaliteitskranten de meest onzinnige bogus schrijft. Tenzij het over entertainment gaat.

Niemand neemt na/tijdens zijn schooltijd de moeite om te controleren wat de Wolter Nordhoff boekjes wel bij het juiste eind hebben?

Waarom mogen wij dan niet, die dus WEL gekeken hebben naar wat je aangeleerd is, wijzen op de realiteit. Het is onstellent te noemen dat eigenlijk alle school feitenkennis op onzin berust.

Dus ja je eigen denkwijze boven die van domme menigte is beter.
Ik heb uit ervaring geleerd, dat alles wat mij op de basisschool is geleerd (rekenen, lezen, schrijven, spellen (over dat laatste kun jij overigens nog wel een lesje gebruiken)), juist is. In het dagelijks leven merk je, dat de kennis die je is aangeleerd over deze onderwerpen, klopt. Net als dat buitenschoolse bronnen (bijvoorbeeld het Rijksmuseum, de media, oorlogsmonumenten) bevestigen wat je bij geschiedenis hebt geleerd. En de begrippen die je bij economie hebt geleerd, herken je weer wanneer je een huis gaat kopen, manager van een bedrijf wordt of alleen maar je zakgeld wilt sparen.

Als al deze zaken, dus de talen, wiskunde, economie, geschiedenis, aardrijkskunde enzovoort, wél kloppen, waarom zou ik dan niet geloven wat men mij bij biologie heeft geleerd? Waarom klopt dát dan ineens niet?
pi_68147243
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 19:17 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

[..]

Ik heb uit ervaring geleerd, dat alles wat mij op de basisschool is geleerd (rekenen, lezen, schrijven, spellen (over dat laatste kun jij overigens nog wel een lesje gebruiken)), juist is. In het dagelijks leven merk je, dat de kennis die je is aangeleerd over deze onderwerpen, klopt. Net als dat buitenschoolse bronnen (bijvoorbeeld het Rijksmuseum, de media, oorlogsmonumenten) bevestigen wat je bij geschiedenis hebt geleerd. En de begrippen die je bij economie hebt geleerd, herken je weer wanneer je een huis gaat kopen, manager van een bedrijf wordt of alleen maar je zakgeld wilt sparen.

Als al deze zaken, dus de talen, wiskunde, economie, geschiedenis, aardrijkskunde enzovoort, wél kloppen, waarom zou ik dan niet geloven wat men mij bij biologie heeft geleerd? Waarom klopt dát dan ineens niet?
Wie zegt dat alle zaken die je uit de geschiedenisboeken hebt gelezen, kloppen? Heb jij het meegemaakt?
As your walls tumble down, they crack into a smile, and the illumination of self shines through.
pi_68147305
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 19:32 schreef mediaconsument het volgende:

[..]

Wie zegt dat alle zaken die je uit de geschiedenisboeken hebt gelezen, kloppen? Heb jij het meegemaakt?
Dat zeg ik niet, dat kan ik niet weten - dat kan overigens niemand weten. Echter, de dingen die te verifieren zijn (wat ik al zei: monumenten, musea et cetera), bevestigen wat mij bij geschiedenis geleerd is.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')