haha ja is raar hequote:Op maandag 2 maart 2009 11:27 schreef krioro het volgende:
Zag toevallig gister een aflevering van Punk'd met Evangeline Lilly en Harold Perrineau op tv, 'in het echt' vond ik hem best meevallen.
Of met Claire...quote:Op maandag 2 maart 2009 12:16 schreef Toad het volgende:
TT =![]()
Maar ik snap nog steeds niet dat er discussie ontstaat over Jack's motief om naar het eiland terug te keren. Het is toch duidelijk dat dat met z'n vader te maken heeft?
Ik heb Locke Jack niet aan het twijfelen zien brengen in het ziekenhuis, denk eerder dat dat iets is geweest dat Ben heeft gezegd met betrekking tot de baby van Claire...quote:Op maandag 2 maart 2009 12:36 schreef Toad het volgende:
Ja, maar daar had Locke het toch niet over in het ziekenhuis? Want ik zie dat nog steeds als het moment dat Jack aan het twijfelen wordt gebracht.
En dat maakt hem geen held?quote:Op maandag 2 maart 2009 15:01 schreef Shrien het volgende:
[..]
Die zijn we heul niet tegengekomen deze aflevering
Locke zei toch nog 'your father said hi' en het kon niet de vader van Hurley of Sayid zijn.quote:Op maandag 2 maart 2009 12:36 schreef Toad het volgende:
Ja, maar daar had Locke het toch niet over in het ziekenhuis? Want ik zie dat nog steeds als het moment dat Jack aan het twijfelen wordt gebracht.
Beide. Om 8 uur wordt afl 7 herhaald en om 9 uur komt een nieuwe.quote:Op maandag 2 maart 2009 15:29 schreef Jaytonism het volgende:
Komt er vier maart nou een nieuwe aflevering, of een herhaling van aflevering 7?
Aangepastquote:Op maandag 2 maart 2009 12:33 schreef Symer het volgende:
Het uitzendschema is weer veranderd, nu is er volgende week een pauze en halverwege april:
[ afbeelding ]
Seizoen 5 (Bron)
<knip>
Lijkt me dat Jin nog wel weet wie ze zijn.quote:Op maandag 2 maart 2009 18:09 schreef Mip1988 het volgende:
zou Jin uit herkenning zo kijken of isie gewoon verbaasd dat die mensen blijkbaar zijn naam weten?
quote:
Clairequote:
hij staat erop btwquote:Op maandag 2 maart 2009 12:20 schreef Dawnbreaker het volgende:
waarom staat er nog geen recap op http://www.longlivelocke.blogspot.com/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 07:27 schreef dapluiz het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waarom zou Jin ze vergeten zijn? Het was maar 3 jaar (denk ik dan).quote:Op maandag 2 maart 2009 18:09 schreef Mip1988 het volgende:
zou Jin uit herkenning zo kijken of isie gewoon verbaasd dat die mensen blijkbaar zijn naam weten?
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 10:29 schreef Friday12 het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 10:04 schreef Haunter het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.WAAAAAAAAAAAAAAAAALT....quote:Op dinsdag 3 maart 2009 12:56 schreef Dark_Angelus het volgende:
Op naar het saaie seizoen 2 en nieuwe aflevering![]()
[ Bericht 15% gewijzigd door tralalala op 03-03-2009 17:18:57 ]
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 10:50 schreef dapluiz het volgende:
[..]ik word altijd afgekat dus ik zet alles betreft deze zooi in de spoilers huilies hierSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 17:01 schreef tralalala het volgende:
[..]Ja laatste aflevering van seizoen 1 begon ie d'r al mee, pff ik zie d'r wel tegen opSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
WAAAAAAAAAAAAAAAAALT....![]()
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 22:08 schreef EvilMarc het volgende:
Ik moet hem gewoon ff posten, meer op verzoek![]()
[...]
Ja maar de pauze is toch pas over twee weken?quote:Op woensdag 4 maart 2009 08:44 schreef chansadres het volgende:
Ach, 1 week pauze... Dat liever dan die weken tijdens Season 2
Vandaag is de laatste episode van dit gedeelte. Volgende week dezelfde episode en de week daarna weer een nieuwe.quote:Op woensdag 4 maart 2009 09:43 schreef ArcticBlizzard het volgende:
[..]
Ja maar de pauze is toch pas over twee weken?
Nee.quote:Op donderdag 5 maart 2009 00:01 schreef Bot13 het volgende:
Ik krijg elke zoveel-tijd een mail van Esprit binnen met nieuwe collecties. Maar, wat krijgen we nou? Is dit....
[ afbeelding ]
nee maar ze is bijna net zo lelijk...quote:Op donderdag 5 maart 2009 00:01 schreef Bot13 het volgende:
Ik krijg elke zoveel-tijd een mail van Esprit binnen met nieuwe collecties. Maar, wat krijgen we nou? Is dit....
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 17:01 schreef tralalala het volgende:
[..]3 eps maar, volgens imdbSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
Ik vond het ook echt een superaflevering! Goed verhaal en ook karakterontwikkeling. Eén van de betere episodes ooit in mijn optiek.quote:Op donderdag 5 maart 2009 04:10 schreef CySt het volgende:
Ontzettend goede episode, vol met antwoorden! Mooi hoe Sawyer van 1 nacht 2 weken weet te maken en van 2 weken 3 jaar, vond het ook wel goed uitgedacht hoe ze bij de DI terecht zijn gekomen. Ik had het jammer gevonden als ze zonder slag of stoot plotseling binnen konden lopen en blijven, mooi uitgewerkt.
Hoe kan het dat La Fleur & co van alles kunnen doen wat de toekomst verandert? Zoals die vrouw redden van the others bijvoorbeeld.. Waar is the universe nu om te course correcten?
Maar hebben Richard en Sawyer in de toekomst dan nog echt contact?quote:Op donderdag 5 maart 2009 10:35 schreef t-x-m het volgende:
Aaah wat een heerlijke aflevering weer! Eigenlijk vind ik het jammer dan La Fleur () met Juliët ging, ik had liever gehad dat hij voor Jacks ogen Kate ten huwelijk zou vragen, haha
Wat vet ook dat we het 4tenige standbeeld nu ook hebben gezien, ze zijn het iig niet vergeten![]()
Michele Dessler in Lost (ik ben nu haar Lost-naam al weer vergeten, hadden ze haar hier ook niet ff Michele kunnen noemen?).
Ik blijf het apart vinden, Jin en Saywer later niet worden herkent door oa. Daniëlle en nu ook door Richard![]()
Juliët als automonteur
Volgens mij is het niet zo dat ze niet werd meer meegeflits omdat ze dood was hoor!?quote:Op donderdag 5 maart 2009 11:19 schreef Dos37 het volgende:
Charlotte was weg omdat ze op dat moment al leefde op het eiland?
Nee, volgens mij hebben ze elkaar nooit ontmoet in 2004.quote:Op donderdag 5 maart 2009 11:02 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Maar hebben Richard en Sawyer in de toekomst dan nog echt contact?
Klinkt logisch ja, maar Daniëlle-Jin is toch nog een open vraag hoor, daarvoor speelt Jin echt een té grote rol in Daniëlle's leven, hij is zo'n beetje de laatste persoon die Daniëlle zag voor haar 'kluizenaarschap'...quote:Op donderdag 5 maart 2009 12:42 schreef Symer het volgende:Ik denk ook dat de schrijvers impliciet die 'waarom herkende hij/zij hem/haar niet'-vragen hebben willen beantwoorden met Sawyers verhaal dat hij zich na 3 jaar al niet meer kan inbeelden hoe Kate eruit ziet.
Waar/wanneer zie je die dan?quote:Op donderdag 5 maart 2009 10:35 schreef t-x-m het volgende:
Wat vet ook dat we het 4tenige standbeeld nu ook hebben gezien, ze zijn het iig niet vergeten![]()
Nouja, ze kwamen natuurlijk bij de eerste crash ook exact aan op het tijdstip dat Desmond vergat de knop te drukken.quote:Op donderdag 5 maart 2009 14:55 schreef Kinga het volgende:
LOL ze zitten vast in Dharma tijd, vraag me af of ze daar ooit nog uitkomen... Wel apart dat O6 ook in die tijd terugkwamen...
Locke en Ben zitten in 2004, het lijkt me dat de oceanic six met Sawyer en de rest niet het volgende anderhalve seizoen Locke en zo nooit meer zullen tegenkomen, dus op een of andere manier zullen ze wel in dezelfde tijd belanden.quote:Op donderdag 5 maart 2009 14:55 schreef Kinga het volgende:
LOL ze zitten vast in Dharma tijd, vraag me af of ze daar ooit nog uitkomen... Wel apart dat O6 ook in die tijd terugkwamen...
Widmore zei de vorige aflevering tegen Locke dat er een oorlog aankomt op het eiland, en dat hij voor die begint terug moet zijn. Ik denk dat het volgende seizoen over die oorlog gaat.quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:06 schreef Merkie het volgende:
Ben benieuwd hoe Lost nu verder gaat eigenlijk. Op wat mysteries uit vorige seizoen na zie ik niet zo snel een nieuwe verhaallijn.
De Purge. Damn, valt even een gigantische puzzelstukje op z'n plek.quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:09 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Widmore zei de vorige aflevering tegen Locke dat er een oorlog aankomt op het eiland, en dat hij voor die begint terug moet zijn. Ik denk dat het volgende seizoen over die oorlog gaat.
Denk het niet. De purge heeft altijd al plaatsgevonden, je kan het verleden niet veranderen. What happened, happened. Locke zit sowieso niet in de Dharma-tijdquote:Op donderdag 5 maart 2009 15:24 schreef Bot13 het volgende:
[..]
De Purge. Damn, valt even een gigantische puzzelstukje op z'n plek.
Volgens mij heb ik hem een paar keer gezien na die 3 jaar hoor.quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:34 schreef Jonad het volgende:
- Waar is Miles ineens, komt niet voor in de stukken na 3 jaar.
Dat vroeg ik mij ook af. Vond dit een beetje vreemd inconsequent. Al hadden ze Christian alleen effe laten zeggen 'Say hi to my son'. Dat was in mijn ogen logischer geweest.quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:15 schreef husq het volgende:
Schitterende aflevering weer.![]()
Waarom zien we Christian trouwens niet in de scène met Locke? Is dat puur om de scène in te korten?
Dat was geen Egyptische god. Dan heeft het beeld nog eerder wat weg van de kolos van Rhodos. Ik kan mij ook geen Egyptisch beeld herinneren dat op twee benen staat, buiten hyrogliefen afbeeldingen danquote:Op donderdag 5 maart 2009 15:41 schreef Ereinion het volgende:
Maar het lijkt er bijvoorbeeld sterk op dat het beeld van een Egyptische god is (zeker met de andere Egyptische verwijzingen in deze aflevering), dat is toch wel een behoorlijke onthulling. Maar ik vond de aflevering vooral goed om de karakterontwikkelingen, in plaats van om de antwoorden.
De enige reden waarom we Locke zagen was om te vertellen waarom ze die laatste flash kregen. Christian was op dat moment niet relevant, we hebben dat toch al gezien.quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:15 schreef husq het volgende:
Waarom zien we Christian trouwens niet in de scène met Locke? Is dat puur om de scène in te korten?
Sorry hoor, maar ik kan daar nou niet echt uit opmaken dat het een Egyptische god is. Het kan, zoals ik al las een soort van Kolos van Rhodos zijn. Maar evengoed 'iets' anders hoor, je ziet toch alleen maar de achterkant?quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:41 schreef Ereinion het volgende:
Volgens mij was er maar één iemand die zei dat deze aflevering veel antwoorden gaf
Maar het lijkt er bijvoorbeeld sterk op dat het beeld van een Egyptische god is (zeker met de andere Egyptische verwijzingen in deze aflevering), dat is toch wel een behoorlijke onthulling. Maar ik vond de aflevering vooral goed om de karakterontwikkelingen, in plaats van om de antwoorden.
De enige echte vraag die is overgebleven is: waar zijn Rose en Bernard in vredesnaam de afgelopen drie jaar geweest
bedoel je niet Faraday die heb ik inderdaad nog niet weer gezien.quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:34 schreef Jonad het volgende:
Iedereen heeft het hier over enorm veel antwoorden deze ep. maar dat vind ik eerlijk gezegd nog wel meevallen. Want wat leren we nu eigenlijk?
- Dat er 'ooit' een groot standbeeld was, maarja dat wisten we eigenlijk ook al wel door alleen de voet.
- Een deel hoe Sawyer en de zijnen bij Dharma komen. Maar goed we weten nog steeds niet hoe ze in hun 'huidige' functies als bijv. head of security zijn geraakt. Waarom ze na die 2 weken weer mochten blijven enz. enz.
- Waar is Miles ineens, komt niet voor in de stukken na 3 jaar.
Eigenlijk komen er meer of evenveel vragen bij als er worden beantwoord. Ik vond het wel een goede ep. hoor, daar niet van. Alle vragen horen immers bij Lost. Maar het is zeker niet zo dat er veel beantwoord word deze ep.
quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:50 schreef Dos37 het volgende:
[..]
bedoel je niet Faraday die heb ik inderdaad nog niet weer gezien.
Het beeld alleen is niet veel bewijs nee. Maar vanachter ziet het er best wel uit als bijvoorbeeld de god Anubis, daarnaast hebben we gedurende de serie al talloze hiërogliefen gezien, bijvoorbeeld op de tempel, bij de donkeywheel, bij Ben's deur waar hij het smoke monster kon oproepen. Als dit beeld dan ook nog Egyptisch lijkt, mag je denk ik wel aannemen dat dat geen toeval is.quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:48 schreef Jonad het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar ik kan daar nou niet echt uit opmaken dat het een Egyptische god is. Het kan, zoals ik al las een soort van Kolos van Rhodos zijn. Maar evengoed 'iets' anders hoor, je ziet toch alleen maar de achterkant?
Het eiland beweegt hè, dus wellicht dat het in het verleden wel in de middelandse zee lagquote:Op donderdag 5 maart 2009 15:59 schreef KoosVogels het volgende:
Ik zou het overigens echt een afknapper vinden als het een Egyptisch beeld zou zijn. Dat zou betekenen dat de Egyptenaren met een boot zijn gecrashed op het eiland oid. Dat is op zich al onmogelijk aangezien de Egyptische marine zich beperkte tot het Middelandse Zeegebied. Ik denk eerder dat het beeld Richard of iemand anders is.
Trouwens, had Jin een mobiel bij zich?
Zou dan wel knullig zijn van de Lost-makers aangezien Horace de Ankh ketting in zn linkerhand houdt en het beeld op het eiland in zn rechterhand. Als jij een serie maakt dan denk je wel na over dergelijke zaken, neem ik aan.quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:59 schreef husq het volgende:
Het beeld en de hanger van Horace duiden op een connectie met de Egyptische god Horus?
Misschien staat het portaal dat mensen in Tunisië dropt tweerichtingsverkeer toe?quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:59 schreef KoosVogels het volgende:
Ik zou het overigens echt een afknapper vinden als het een Egyptisch beeld zou zijn. Dat zou betekenen dat de Egyptenaren met een boot zijn gecrashed op het eiland oid. Dat is op zich al onmogelijk aangezien de Egyptische marine zich beperkte tot het Middelandse Zeegebied. Ik denk eerder dat het beeld Richard of iemand anders is.
Het beeld heeft volgens mij in allebei de handen zo'n hangerquote:Op donderdag 5 maart 2009 16:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zou dan wel knullig zijn van de Lost-makers aangezien Horace de Ankh ketting in zn linkerhand houdt en het beeld op het eiland in zn rechterhand. Als jij een serie maakt dan denk je wel na over dergelijke zaken, neem ik aan.
Het bewijs dat Egypetenaren zover zijn gekomen is niet zodanig dat we dat voor zeker kunnen aannemen. Maar goed aangezien het eiland beweegt hoeven de Egyptenaren niet zover te zijn gekomen toch?quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:09 schreef Symer het volgende:
[..]
Misschien staat het portaal dat mensen in Tunisië dropt tweerichtingsverkeer toe?
Daarnaast is er bewijs dat Egyptenaren tot Australië gevaren zijn. En gezien de fascinatie van de Maya's met astronomie en piramides zou het me niks verbazen als ze ook in Zuid-Amerika geweest zijn.
Hiëroglyphen waren ook niet zo consistent, op het ene moment heeft Horus de Ankh in z'n linkerhand, op het andere in z'n rechter.quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:10 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Het beeld heeft volgens mij in allebei de handen zo'n hanger
Verder hoeft het natuurlijk niet een replica te zijn van Horcae () maar de link is er duidelijk wel.
Hoeft ook niet voor een tv-serie. Het bewijs dat Atlantis ooit bestaan heeft is ook niet zodanig dat we het voor zeker aan kunnen nemen.quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:15 schreef Jonad het volgende:
[..]
Het bewijs dat Egypetenaren zover zijn gekomen is niet zodanig dat we dat voor zeker kunnen aannemen.
Er zijn ook afbeeldingen van Horus te vinden met de Ankh in zijn rechterhand.quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zou dan wel knullig zijn van de Lost-makers aangezien Horace de Ankh ketting in zn linkerhand houdt en het beeld op het eiland in zn rechterhand. Als jij een serie maakt dan denk je wel na over dergelijke zaken, neem ik aan.
Nee weet ik ook wel, bedoelde meer dat het waarschijnlijker is dat het eiland(dat toch beweegt) naar Egypte toe komt, dan de Egyptenaren naar het eiland.quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:18 schreef Symer het volgende:
[..]
Hoeft ook niet voor een tv-serie. Het bewijs dat Atlantis ooit bestaan heeft is ook niet zodanig dat we het voor zeker aan kunnen nemen.
Op die pagina zijn ook weer goede aanwijzingen voor Horus te vinden: "Solar God of Warquote:Op donderdag 5 maart 2009 16:16 schreef Symer het volgende:
Kijkend naar de oren vind ik het beeld trouwens meer op Seth lijken.
Als ik niet naar Lost keek zou ik dit een hele rare zin gevonden hebbenquote:Op donderdag 5 maart 2009 16:22 schreef Jonad het volgende:
[..]
Nee weet ik ook wel, bedoelde meer dat het waarschijnlijker is dat het eiland naar Egypte toe komt, dan de Egyptenaren naar het eiland.
Maar Horus heeft een valkenkop, zonder puntige oren.quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:22 schreef Young_David het volgende:
[..]
Op die pagina zijn ook weer goede aanwijzingen voor Horus te vinden: "Solar God of War
and Childbirth!"
Vroeger werden van die beelden toch gebouwd om goden te aanbidden? Misschien dat op een of andere manier dan dat beeld vernietigd is waardoor het eiland een plaats van 'death' is geworden? Aangezien het toch de god van oorlog en geboorte is?quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:22 schreef Young_David het volgende:
Op die pagina zijn ook weer goede aanwijzingen voor Horus te vinden: "Solar God of War
and Childbirth!"
Paul is van Dharmaquote:Op donderdag 5 maart 2009 16:40 schreef June. het volgende:
Trouwens, die ketting was toch van Paul? En volgens mij was Paul een Other, dus dan zou dat standbeeld van the others zijn.
waar hangen die eigenlijk uitquote:Op donderdag 5 maart 2009 16:49 schreef Young_David het volgende:
[..]
Zijn er trouwens nog anderen die van mening zijn dat Rose en Bernhard dezelfde zijn als Adam and Eve uit Seizoen 1?
Maar Richard had het over 2 personen die vermist waren. Juliet heeft er 1 doodgeschoten en Sawyer ook, ik neem aan dat dat Paul en nog iemand was?quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:49 schreef Young_David het volgende:
[..]
Paul is van Dharma
Zijn er trouwens nog anderen die van mening zijn dat Rose en Bernhard dezelfde zijn als Adam and Eve uit Seizoen 1?
Maar Horus heeft geen oren.quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:22 schreef Young_David het volgende:
[..]
Op die pagina zijn ook weer goede aanwijzingen voor Horus te vinden: "Solar God of War
and Childbirth!"
Atlantis zou in het licht van de serie ergens wel logisch zijn. Dat eiland is volgens de overlevering ook verdwenen. Volgens Plato door een grote overstroming, maar mss denken de makers van Lost daar anders over.quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:15 schreef Jonad het volgende:
Over het beeld begin ik ook 'om' te raken. De bewijzen dat het Egyptisch is lijken wel erg dik. Zou het eiland dan toch een soort Atlantis zijn? Heb ik ooit ergens als theorie gelezen. Zou nu maar zo kunnen. Atlantis zou vroeger voor de Egyptische kust in de Middenlandse zee hebben kunnen liggen (bij Cyprus). En Atlantis zou een hogere cultuur zijn geweest.
Paul was de man van de vrouw die drie jaar later een kind van Horace kreeg, hij was van Dharma, niet een van the others.quote:Op donderdag 5 maart 2009 17:13 schreef June. het volgende:
[..]
Maar Richard had het over 2 personen die vermist waren. Juliet heeft er 1 doodgeschoten en Sawyer ook, ik neem aan dat dat Paul en nog iemand was?
Die twee Others wilden Amy en Paul doodmaken, Paul hadden ze al doodgeschoten.quote:Op donderdag 5 maart 2009 17:13 schreef June. het volgende:
[..]
Maar Richard had het over 2 personen die vermist waren. Juliet heeft er 1 doodgeschoten en Sawyer ook, ik neem aan dat dat Paul en nog iemand was?
Dat weet niemand, vandaar dat Jin ook elke dag op zoek gaat en verschillende sectoren uitkamt.quote:
Hm, dan toch niet zo goed opgeletquote:Op donderdag 5 maart 2009 17:21 schreef Merkie het volgende:
[..]
Die twee Others wilden Amy en Paul doodmaken, Paul hadden ze al doodgeschoten.
En Vincent!quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:41 schreef Ereinion het volgende:
De enige echte vraag die is overgebleven is: waar zijn Rose en Bernard in vredesnaam de afgelopen drie jaar geweest
De 316 overlevenden, Locke-Widmore-Ben, ik denk dat er wel genoeg is om een leuk verhaal te blijven vertellen.quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:06 schreef Merkie het volgende:
Ben benieuwd hoe Lost nu verder gaat eigenlijk. Op wat mysteries uit vorige seizoen na zie ik niet zo snel een nieuwe verhaallijn.
Ik wel; de kleding, de hondenoren, mogelijk ook de staf die het beeld vastheeft. Het zou ook passen bij de hierogliefen die op het eiland te vinden zijn.quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:48 schreef Jonad het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar ik kan daar nou niet echt uit opmaken dat het een Egyptische god is. Het kan, zoals ik al las een soort van Kolos van Rhodos zijn. Maar evengoed 'iets' anders hoor, je ziet toch alleen maar de achterkant?
Al gezegd maar hij heeft dus ook een 'ankh' in zijn hand(en). Dezelfde die Paul dus had. Van wikipedia:quote:Op donderdag 5 maart 2009 17:37 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Ik wel; de kleding, de hondenoren, mogelijk ook de staf die het beeld vastheeft. Het zou ook passen bij de hierogliefen die op het eiland te vinden zijn.
Heeft dus ook alles te maken met onsterfelijkheid en vruchtbaarheid, tevens twee terugkerende thema's in Lostquote:De ankh, het ankh-teken of het ankh-kruis is een van de bekendste oude Egyptische symbolen en vertegenwoordigt in de Egyptische mythologie het eeuwige leven. De Egyptische goden dragen dit op afbeeldingen als teken van hun onsterfelijk zijn, de sleutel van het eeuwig geluk; wanneer mensen het dragen wordt daarmee aangegeven dat zij deze wereld voor het hiernamaals hebben geruild. Het werd geacht hun bescherming te bieden tegen allerlei gevaren. De hiëroglief in deze vorm betekent 'leven'.
Misschien zijn ze bij de Others gegaan, of zijn ze op een gegeven moment toch gevonden en heeft 'LaFleur' Dharma ook kunnen overtuigen dat ze lid waren van de bemanning, maar hebben we ze gewoon nog niet gezien.quote:Op donderdag 5 maart 2009 17:24 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Dat weet niemand, vandaar dat Jin ook elke dag op zoek gaat en verschillende sectoren uitkamt.
Ohja, had ik even overheen gelezen, thanks.quote:Op donderdag 5 maart 2009 17:43 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Al gezegd maar hij heeft dus ook een 'ankh' in zijn hand(en). Dezelfde die Paul dus had. Van wikipedia:
[..]
Heeft dus ook alles te maken met onsterfelijkheid en vruchtbaarheid, tevens twee terugkerende thema's in Lost
☥< Dit teken dus
Volgens mij zijn ze terug gegaan naar 1974, dus toen de O6 terug kwamen was het 1977. Ik kan me niet herinneren of er ooit gezegd is wanneer DI naar het eiland is gekomen.quote:Op donderdag 5 maart 2009 17:46 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Misschien zijn ze bij de Others gegaan, of zijn ze op een gegeven moment toch gevonden en heeft 'LaFleur' Dharma ook kunnen overtuigen dat ze lid waren van de bemanning, maar hebben we ze gewoon nog niet gezien.
Waar in Dharmatijd zullen we ongeveer zitten trouwens? Nog voor dat moment dat Faraday tege Pierre aanstoot in de Orchid, of is dat tijdens die 3 jaar gebeurd? Of was dat weer een andere tijdlijn?
En hoe oud is Ben nu? Hoever voor de Purge zitten ze?
De tijd bleef stilstaan in 1974, drie jaar zijn sindsdien verstreken, dus het is 1977. De purge was in 1992. Ben is begin jaren zestig geboren, dus hij zal iets van 12zijn of zo, ik weet niet of hij al op het eiland is.quote:Op donderdag 5 maart 2009 17:46 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Misschien zijn ze bij de Others gegaan, of zijn ze op een gegeven moment toch gevonden en heeft 'LaFleur' Dharma ook kunnen overtuigen dat ze lid waren van de bemanning, maar hebben we ze gewoon nog niet gezien.
Waar in Dharmatijd zullen we ongeveer zitten trouwens? Nog voor dat moment dat Faraday tege Pierre aanstoot in de Orchid, of is dat tijdens die 3 jaar gebeurd? Of was dat weer een andere tijdlijn?
En hoe oud is Ben nu? Hoever voor de Purge zitten ze?
'92 pas? Ik dacht dat dat al veel eerder was gebeurd.quote:Op donderdag 5 maart 2009 17:50 schreef Ereinion het volgende:
[..]
De tijd bleef stilstaan in 1974, drie jaar zijn sindsdien verstreken, dus het is 1977. De purge was in 1992. Ben is begin jaren zestig geboren, dus hij zal iets van 12zijn of zo, ik weet niet of hij al op het eiland is.
Ben was al helemaal opgegroeid enzo, '92 kan wel kloppen hoorquote:Op donderdag 5 maart 2009 18:04 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
'92 pas? Ik dacht dat dat al veel eerder was gebeurd.
Ik vind Faraday wel een leuk karakter, er was ook echt een wetenschapper nodig met allle onverklaarbare dingen.quote:Op donderdag 5 maart 2009 18:02 schreef northernlight81 het volgende:
Gave aflevering, beste van dit seizoen tot nu toe. Sawyer is echt een vet karakter. Vind alleen Farafay echt helemaal niks. Benieuwd na volgende aflevering, dan zal het wel weer meer over jack enzo gaan en hoe ze toch besloten hebben naar het eiland te gaan (Kate, Hurley en Sahid dan). Vorige aflevering hadden we haast alleen scenes van buiten het eiland en deze keer alleen scenes op het eiland. Hoop dat ze vanaf volgende week weer gaan mixen, want alleen scenes van buiten eiland vind ik niet zo leuk.
Maar heel gaaf hoe ze nu na 4 seizoenen het verhaal weer een hele leuke wending hebben gegeven.
Helemaal aan het begin, vlak voor de laatste jump.quote:Op donderdag 5 maart 2009 18:10 schreef Toad het volgende:
Hoe kan ik dat beeld gemist hebben?
Op welk moment was dat?
Ik vond het een aardige aflevering. Maar misschien had het leuker geweest als ze niet 2 EP's achter elkaar zouden terugblikken.
Ik dacht dat het de bedoeling was dat ik als toeschouwer zou geloven dat Ben jonger was dan ze de acteur konden laten lijken.quote:Op donderdag 5 maart 2009 18:08 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Ben was al helemaal opgegroeid enzo, '92 kan wel kloppen hoor
Thnx.quote:Op donderdag 5 maart 2009 18:11 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Helemaal aan het begin, vlak voor de laatste jump.
Is gewoon zo. http://lostpedia.wikia.com/wiki/Purgequote:Op donderdag 5 maart 2009 18:08 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Ben was al helemaal opgegroeid enzo, '92 kan wel kloppen hoor
En Sawyer en Juliet zijn een setje!quote:Op donderdag 5 maart 2009 19:31 schreef pfaf het volgende:
Hmm, ik vond het eigenlijk maar een (relatief) matige aflevering. Het enige wat er gebeurd is, is de uitleg hoe Jin in een Dharma-pakje is gekomen. En dan ook niet eens helemaal, aangezien ze over twee weken weg gaan.
Oh ja: en in '74 kunnen baby's nog wel op het eiland geboren worden.
Die hikken daar ook al jaren tegenaan. Echt een verrassing vond ik het niet. Die love-affairs zijn sowieso weinig boeiend.quote:
Helemaal mee eens!quote:Hopelijk gaat Jack ervandoor met Rosie en krijgt die irritante Kate het nakijken.
Als iets geen verrassing is telt het niet als 'gebeurtenis'? En die love-affairs vind ik normaal ook niet bijster interessant, voornamelijk omdat Kate daar vaak een grote rol in speelt en ik Jack en Juliet niet bij elkaar vind passen.quote:Op donderdag 5 maart 2009 19:42 schreef pfaf het volgende:
[..]
Die hikken daar ook al jaren tegenaan. Echt een verrassing vond ik het niet. Die love-affairs zijn sowieso weinig boeiend.
Totaal niet naar mijn indruk, maarja...quote:Op donderdag 5 maart 2009 19:42 schreef pfaf het volgende:
[..]
Die hikken daar ook al jaren tegenaan. Echt een verrassing vond ik het niet.
Gegarandeerd, er kijken immers ook vrouwen Lost.quote:Op donderdag 5 maart 2009 20:27 schreef tralalala het volgende:
Echt een vette aflevering weer![]()
Ik hoop alleen niet dat we weer van die Sawyer/Juliet/Kate/Jack liefdesverhaallijnen krijgen.
quote:Op donderdag 5 maart 2009 20:08 schreef Tim86 het volgende:
Toffe ep, hoewel het Juliette-Sawyer gebeuren op het einde werd gepresenteerd alsof het een verrassing moest voorstellen terwijl iedere kijker met een IQ ook maar iets hoger dan dat van Bonnie St. Claire dat al wel door had.
Tof dat we een nieuwe teaser van het beeld te zien kregen..ben echt benieuwd nar het verhaal daar achter. Hoop inderdaad op een Egyptische invloed aangezien ik dat sowieso al een erg fascinerende cultuur vind
Leuke vraag. Technisch gezien zijn ze in de jaren '70 al op het eiland geweest. Maar voor Jack en consorten is het in 2004 de eerste keer dat ze op het eiland komen. Daarna zijn ze gaan tijdreizen en komen ze eerder (in de tijdslijn van het eiland) op het eiland terecht, maar in hun levenslijn ze er wel al eerder geweest.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:37 schreef magnifor het volgende:
Toch wel een van de betere afleveringen van seizoen 5 tot nu toe. Wat ik nu niet begrijp is het volgende:
In de pilot (eerste aflevering dus) zien we Flight 815 op het eiland neerstorten, zijn Jack en co dan eerder op het eiland geweest of waren ze toen Flight 815 neergestort was nog nooit daar geweest en zijn ze pas daarna gaan tijdrijzen en zo eerder op eiland geweest?
Michellequote:
ik wist dat ik je had moeten quotenquote:Op donderdag 5 maart 2009 21:29 schreef TC03 het volgende:
Goede aflevering.
Alleen we weten nog steeds niet waarom de Oceanic Six nou terug moesten naar het eiland.
quote:think you have a lot of the mythology correct, and I too think you nailed it on the original inhabitants of the island being Egyptian.
However, I think you may have focused on the wrong God and statue.
Look at this picture and comparison to Taueret - the Egyptian Goddess, protector of Pregnant Women. BTW, Taueret is a hippo goddess. Hippos have four toes (as do Taueret amulets).
http://img3.imageshack.us/img3/2366/1236237056832.jpg
Not only does the statue bear striking resemblance, but the fact that it has been destroyed at some point could tie in very neatly with the island's particular dislike of child conception/birth.
Dat moet hem zijn jaquote:Op donderdag 5 maart 2009 23:44 schreef Mdk het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Van: http://afrazier.blogspot.com
Bingo!quote:Op donderdag 5 maart 2009 23:44 schreef Mdk het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Van: http://afrazier.blogspot.com
En de ijsberen?quote:Op donderdag 5 maart 2009 23:46 schreef Mirel het volgende:
Wat ik me ineens afvraag, nu we de tijdsreis verhaallijn hebben, of die Dharma voedseldrops in de eerdere seizoenen verklaard konden worden.
Volgens mij is dat net zoiets als het kompas van Locke & Richard: Richard geeft het aan Locke, die het geeft aan Richard, die het geeft aan Locke, die het geeft aan Richard... enz. Het kompas is nooit gemaakt. Net als het idee dat de O6 terug moeten naar het eiland: Locke hoort dat van Richard, maar wat als Richard het weer van iemand uit de toekomst heeft gehoord? Van Jacob wellicht? Dan is dat een idee zonder oorsprong en zonder doel.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:29 schreef TC03 het volgende:
Goede aflevering.
Alleen we weten nog steeds niet waarom de Oceanic Six nou terug moesten naar het eiland.
JAAA Daar kende ik die kop van. Michele Dessler. Bolle kop inneens.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 00:53 schreef golfer het volgende:
Iets teveel James wat mij betreft deze aflevering, maar ik snap dat de makers ook bedacht hebben dat de vrouwen aan hun soppen moeten komen.
Jammer dat Michele Dessler zo'n kindvrouwtje speelde in deze aflevering.
En waarom zijn Jack, Hurley en Freggles opeens na hun crash weer terug aanbeland in 1974?
Omdat het kanquote:Op vrijdag 6 maart 2009 00:53 schreef golfer het volgende:
...
En waarom zijn Jack, Hurley en Freggles opeens na hun crash weer terug aanbeland in 1974?
Ze zijn beland op het eiland van 1974...dat hoeft toch niet uitgelegd te worden lijkt mequote:Op vrijdag 6 maart 2009 00:53 schreef golfer het volgende:
Iets teveel James wat mij betreft deze aflevering, maar ik snap dat de makers ook bedacht hebben dat de vrouwen aan hun soppen moeten komen.
Jammer dat Michele Dessler zo'n kindvrouwtje speelde in deze aflevering.
En waarom zijn Jack, Hurley en Freggles opeens na hun crash weer terug aanbeland in 1974?
Nou...?quote:Op vrijdag 6 maart 2009 01:01 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ze zijn beland op het eiland van 1974...dat hoeft toch niet uitgelegd te worden lijkt me
Het eiland wisselde van tijd door dat wiel. Op dat moment veranderde enkel het eiland van tijd, niet de hele wereld. Wiel is vast komen te zitten terwijl ze in 74 zaten, waardoor dat dus de eilandtijd is. In de rest van de wereld gaat alles gewoon verder zoals het was. Mensen die nu op het eiland komen komen dus vanuit de normale tijd, terwijl mensen die van het eiland af gaan ook in de normale tijd komen. Als Juliet dus alsnog had willen gaan was ze in haar eigen tijd gekomen...quote:
Maar Locke, Ben, Lapidus en de andere overlevenden van de vliegtuigcrash zitten gewoon in 2007. Caesar zag Jack, Kate, Hurley, Sayid en Sun verdwijnen door de flits.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 01:11 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Het eiland wisselde van tijd door dat wiel. Op dat moment veranderde enkel het eiland van tijd, niet de hele wereld. Wiel is vast komen te zitten terwijl ze in 74 zaten, waardoor dat dus de eilandtijd is. In de rest van de wereld gaat alles gewoon verder zoals het was. Mensen die nu op het eiland komen komen dus vanuit de normale tijd, terwijl mensen die van het eiland af gaan ook in de normale tijd komen. Als Juliet dus alsnog had willen gaan was ze in haar eigen tijd gekomen...
Ik was er bij mijn theorie even vanuit gegaan dat zij al op het eiland waren bij de laatste flits maar dat was dus niet zo..die laatste flits was er al toen Locke het eiland verliet...dan loopt mijn "logica" toch even vastquote:Op vrijdag 6 maart 2009 01:21 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Maar Locke, Ben, Lapidus en de andere overlevenden van de vliegtuigcrash zitten gewoon in 2007. Caesar zag Jack, Kate, Hurley, Sayid en Sun verdwijnen door de flits.
Dat Locke en Ben niet in 1977 zijn komt denk ik omdat zij door de donkeywheel het eiland hebben verlaten. Ben zei dat je dan nooit meer terug kon komen. Daar heeft ie dus geen gelijk in gekregen, maar hij is toch ook niet helemaal terug.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 01:27 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik was er bij mijn theorie even vanuit gegaan dat zij al op het eiland waren bij de laatste flits maar dat was dus niet zo..die laatste flits was er al toen Locke het eiland verliet...dan loopt mijn "logica" toch even vast![]()
Vervelen?quote:Op vrijdag 6 maart 2009 02:44 schreef Byte_Me het volgende:
wat is dat toch voor rare tick dat ik niet kan stoppen met kijken. In seizoen 5 verveel ik me bij elke aflevering, en toch moet ik ze zien
maar hij hoorde niet op het eilandquote:Op vrijdag 6 maart 2009 01:21 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Maar Locke, Ben, Lapidus en de andere overlevenden van de vliegtuigcrash zitten gewoon in 2007. Caesar zag Jack, Kate, Hurley, Sayid en Sun verdwijnen door de flits.
Overigens vind ik het raar dat Lapidus niet in 1977 zit. Hij heeft op dezelfde manier als de O6 het eiland verlaten.
hij begrijpt het gewoon nietquote:
desmond leefde niet op het einland in het begin hij kwam na zijn ontmoeting met jack in la pas daar uit nadat hij een rondreis ging doen met zijn zeilbootquote:Op vrijdag 6 maart 2009 08:59 schreef gebruikersnaam het volgende:
al 8 afleveringen lang roepen we dat de laatste aflevering de beste tot nu toe was.
Ik durf te wedden dat we dat over twee weken weer roepen.
Jammer dat we de naam van die baby die geboren is nog niet weten.
Zal dat Ethan zijn , of desmond ?
ook leuk die link ineeens met egypte.
Eerst zagen we de sfinx in egypte die als doel heeft de de kelders te bewaken.
En smokey doet precies hetzelfde
verder valt het ook op dat er 'iets is met kettingen' in ieder sezoen is er wel iets met een ketting/hangertje
Desmond is veel langer op het eiland geweest dan de rest hoor.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 09:06 schreef Friday12 het volgende:
[..]
hij begrijpt het gewoon niet![]()
[..]
desmond leefde niet op het einland in het begin hij kwam na zijn ontmoeting met jack in la pas daar uit nadat hij een rondreis ging doen met zijn zeilboot
Atlantis ligt onder waterquote:Op vrijdag 6 maart 2009 09:39 schreef Wouter2006 het volgende:
zou het dan toch gewoon atlantis zijn?
sry typo'squote:Op vrijdag 6 maart 2009 09:20 schreef pfaf het volgende:
[..]
Desmond is veel langer op het eiland geweest dan de rest hoor.
Maar het kan ook zijn dat ik je post niet begrepen heb door het onmogelijke Nederlands.
quote:Op vrijdag 6 maart 2009 09:06 schreef Friday12 het volgende:
Desmond leefde niet vanaf het begin op het eiland. Hij kwam na zijn ontmoeting met jack in LA pas daar nadat hij begon aan zijn rondreis met zijn zeilboot
Dat zegt Plato, maar mss is het eiland gewoon verhuisd. En aangezien verschillende locaties in de wereld zijn genoemd als thuisbasis van Atlantis, komt dat wel overeen met de Lost-theorie. Het eiland verplaatst immers iedere keer.quote:
quote:Op vrijdag 6 maart 2009 09:52 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat zegt Plato, maar mss is het eiland gewoon verhuisd. En aangezien verschillende locaties in de wereld zijn genoemd als thuisbasis van Atlantis, komt dat wel overeen met de Lost-theorie. Het eiland verplaatst immers iedere keer.
Ik vind dit overigens een geniale post, al zeg ik het zelf
Ik vind het standbeeld niet echt op een nijlpaard lijken. Die hebben doorgaans geen sandalen aan.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 11:25 schreef Platina het volgende:
Het zou idd die hippo god van egypte kunnen zijn, maar waarom wouden de makers het standbeeld eerst 6 tenen geven dan?
Dat vroeg ik me dus ook af. Misschien dat ze later pas hebben bedacht wat ze van het standbeeld gingen maken. Het enige waar ik mee zit is dat het standbeeld wel kleding draagt en op google heeft die god dat nergens..quote:Het zou idd die hippo god van egypte kunnen zijn, maar waarom wouden de makers het standbeeld eerst 6 tenen geven dan?
De verhoudingen van het beeld lijken ook niet op die van een nijlpaard. Ik verwacht dat het beeld niet op 1 god gebaseerd is.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 11:45 schreef Green_eye het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me dus ook af. Misschien dat ze later pas hebben bedacht wat ze van het standbeeld gingen maken. Het enige waar ik mee zit is dat het standbeeld wel kleding draagt en op google heeft die god dat nergens..
Die makers hebben eerst ook gezegd dat lost niet over tijdreizen ging?quote:Op vrijdag 6 maart 2009 11:45 schreef Green_eye het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me dus ook af. Misschien dat ze later pas hebben bedacht wat ze van het standbeeld gingen maken. Het enige waar ik mee zit is dat het standbeeld wel kleding draagt en op google heeft die god dat nergens..
Ja, ook vanwege het zwart/wit-thema enzo.quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:49 schreef Young_David het volgende:
Zijn er trouwens nog anderen die van mening zijn dat Rose en Bernhard dezelfde zijn als Adam and Eve uit Seizoen 1?
ik vond t ook zeker niet de beste van het seizoen. Niet echt saai maar superboeiend ook niet, op die flits van het beeld na. Of er wat met je gemoedstoestand was weet ik echter nietquote:Op vrijdag 6 maart 2009 08:53 schreef pfaf het volgende:
Ik moet 'm volgens mij vanavond maar nog eens gaan kijken, nu ik hier iedereen zie roepen dat het één van de beste afleveringen is en ik 'm zeker de slechtste van het seizoen was er wellicht was mis met mijn gemoedstoestand gisteren.
het einde was wel grappingquote:Op vrijdag 6 maart 2009 14:12 schreef planethugo het volgende:
[..]
ik vond t ook zeker niet de beste van het seizoen. Niet echt saai maar superboeiend ook niet, op die flits van het beeld na. Of er wat met je gemoedstoestand was weet ik echter niet
Dat, of zoals sommige critici beweren hebben ze geen idee waar ze met de serie heengaan.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 11:54 schreef Mdk het volgende:
[..]
Die makers hebben eerst ook gezegd dat lost niet over tijdreizen ging?Volgens mij proberen ze gewoon constant iedereen op het verkeerde been te zetten, ook met interviews.
ow die daarbij dacht ik hetzelfdequote:Op vrijdag 6 maart 2009 14:55 schreef B4llistic het volgende:
Ik wilde even mede-delen dat ik dat mokkel dat in het begin danst met die darma gozer een lekker ding vind
Ja dat was best lamequote:Op vrijdag 6 maart 2009 17:41 schreef tralalala het volgende:
Wel stom dat ze gewoon met z'n alle tegelijk door dat sonar geval gingen.
Daar heb ik me aan lopen ergeren.![]()
Afgelopen 2 afleveringen heb ik maar 1 keer gezien, maar deze ga ik nog wel een keer kijken denk ik![]()
En Richard zo stoer doen dat dat ding zijn mensen niet tegen houdt terwijl je dus alleen maar je vingers in je oren hoeft te stoppenquote:Op vrijdag 6 maart 2009 18:00 schreef Green_eye het volgende:
[..]
Ja dat was best lameEn waarom wist Julliet niet dat je op deze manier dat ding kon omzeilen?
Nee die sonar fence stond niet op maximaal, dus op stun zeg maar daarom kun je die earplugs gebruiken.. als die sonic fence op "maximum" staat kun je volgens mij zelfs niet met die earplugs erdoorheen lopen. Daarom zei Horace ook put the fence on maxmimum tegen die andere gast.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 18:23 schreef Symer het volgende:
[..]
En Richard zo stoer doen dat dat ding zijn mensen niet tegen houdt terwijl je dus alleen maar je vingers in je oren hoeft te stoppen
Ik ben bang van niet als je zag hoe dat shot met Kate wasquote:Op vrijdag 6 maart 2009 19:55 schreef Jnk18 het volgende:
[..]
Hoop echt dat Sawyer nu bij Juliet blijft anders is hij mn fav character niet meer!
maar kate is nu toch met jack enzo?quote:Op vrijdag 6 maart 2009 22:22 schreef Green_eye het volgende:
[..]
Ik ben bang van niet als je zag hoe dat shot met Kate was
Dat was vast alleen voor de seks die ene keer. Het was toch al langer uit?quote:
maar toch ze waren dat kind samen aan het opvoeden ze zal heus niet zomaar met sawyer verder gaan ofzoquote:Op vrijdag 6 maart 2009 22:46 schreef YPPY het volgende:
[..]
Dat was vast alleen voor de seks die ene keer. Het was toch al langer uit?
Lees verder...quote:The story of the Isle of Atlantis first occurs in Plato’s two dialogues the “Timaeus” and the “Critias.” Plato’s story centers on Solon, a great Greek legislator and poet who journeyed to Egypt some 150 years earlier. While in the Egyptian city of Sais Solon received the story of Atlantis from priests. The priests respected Solon’s reputation and cordially welcomed him.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 11% gewijzigd door Toad op 07-03-2009 02:09:11 ]
Zo ziet die acteur er altijd uit...quote:Op zaterdag 7 maart 2009 00:38 schreef MoonCore het volgende:
Trouwens ik vind die Richard ook wel iets Egyptisch hebben met die eyeliner. Even speculeren...
quote:Op zaterdag 7 maart 2009 02:03 schreef Toad het volgende:
Spoiler mbt volgende aflv.:Ik heb me ook niet kunnen in houden en dus de trailer, de promotie-foto's en de set-foto's bekeken. Nu voel ik me viesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Eeuh, dat is al drie jaar geleden.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 23:56 schreef Friday12 het volgende:
[..]
maar toch ze waren dat kind samen aan het opvoeden ze zal heus niet zomaar met sawyer verder gaan ofzo
quote:Op zaterdag 7 maart 2009 02:03 schreef Toad het volgende:
Spoiler mbt volgende aflv.:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij speelt ook in Alias en dat was ook een serie van JJ Abrams. Ik denk dat je zijn rol in Lost als een soort vriendendienst moet zien.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 14:28 schreef InTrePidIvity het volgende:
Ik ben weer begonnen bij aflevering 1 en ik zag nu pas dat de piloot van Oceanic 815 Matt Parkman (uit Heroes) isHeeft hij even de verkeerde serie gekozen om in te blijven
[ afbeelding ]
Zal niet zeker van zijn, Daniel heeft gezegd dat ze voor altijd "vast" zitten in 1974 en ook Sawyer zei tegen Julliet dat waar ze ook op zoek was in de buitenwereld dat het nog niet bestond.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 01:11 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Het eiland wisselde van tijd door dat wiel. Op dat moment veranderde enkel het eiland van tijd, niet de hele wereld. Wiel is vast komen te zitten terwijl ze in 74 zaten, waardoor dat dus de eilandtijd is. In de rest van de wereld gaat alles gewoon verder zoals het was. Mensen die nu op het eiland komen komen dus vanuit de normale tijd, terwijl mensen die van het eiland af gaan ook in de normale tijd komen. Als Juliet dus alsnog had willen gaan was ze in haar eigen tijd gekomen...
Ze keren vast nog wel terug. Openingsscene was niet zomaar Daniel die in the orchid wasquote:Op zaterdag 7 maart 2009 14:57 schreef magnifor het volgende:
[..]
Zal niet zeker van zijn, Daniel heeft gezegd dat ze voor altijd "vast" zitten in 1974 en ook Sawyer zei tegen Julliet dat waar ze ook op zoek was in de buitenwereld dat het nog niet bestond.
Dat hoor ik als sinds seizoen 1, zou best kunnen. Maarja, het kunnen iedereen zijn.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 16:17 schreef Jivis het volgende:
Toffe aflevering, iets minder spektakel dan we de afgelopen weken gezien hebben maar het knoopte mooi wat losse eindjes aan elkaar.
Bedacht me net: zouden Rose en Bernard niet Adam en Eve uit de grotten kunnen zijn?
quote:Op zaterdag 7 maart 2009 14:48 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Hij speelt ook in Alias en dat was ook een serie van JJ Abrams. Ik denk dat je zijn rol in Lost als een soort vriendendienst moet zien.
Had die gedachte meer omdat we Rose en Bernard al zo'n tijd niet gezien hebben. Misschien dat ze geen zin meer hadden in al dat rare tijdgedoe en dat ze nu lekker de rest van hun leventje chillen in die grot?quote:Op zaterdag 7 maart 2009 16:37 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Dat hoor ik als sinds seizoen 1, zou best kunnen. Maarja, het kunnen iedereen zijn.
Idd. Kristen Bell bijv is wél iemand die bewust voor Heroes gekozen heeft, terwijl ze ook gepeild werd voor de rol van Charlotte.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 14:48 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Hij speelt ook in Alias en dat was ook een serie van JJ Abrams. Ik denk dat je zijn rol in Lost als een soort vriendendienst moet zien.
Weet ik maar kan best zijn dat die acteur door zijn uiterlijk voor die rol is geselecteerd.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 09:58 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Zo ziet die acteur er altijd uit...
Dit las ik er laatst over:quote:Op zondag 8 maart 2009 02:24 schreef MoonCore het volgende:
[..]
Weet ik maar kan best zijn dat die acteur door zijn uiterlijk voor die rol is geselecteerd.
Wel grappigquote:"Do you want to hear something shocking?" asked said executive producer/showrunner Damon Lindelof. "And this is the honest truth. When we first saw dailies of Nestor, we said that someone has got to talk to him about the eyeliner situation, but he does not wear any eyeliner or mascara. He is 100 percent sans make-up. That’s the truth."
Ik vond haar ook altijd erg goed. Goed geacteerd, zag er leuk uit. Goed neergezet.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 21:16 schreef Symer het volgende:
Gelukkig maar, want Rebecca Mader deed het ook erg goed imo.
was zijn naam in alias ook niet matt?quote:Op zaterdag 7 maart 2009 14:48 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Hij speelt ook in Alias en dat was ook een serie van JJ Abrams. Ik denk dat je zijn rol in Lost als een soort vriendendienst moet zien.
Er is nog wel meer personeel daar natuurlijk, daar zullen we de komende afleveringen wel kennis mee maken.quote:Op maandag 9 maart 2009 09:26 schreef Gremen het volgende:
Waar zijn eigenlijk alle dharma geleerden gebleven?
Die twee jostis achter die tv schermen en die gast met zn lange haren kwamen niet al te snugger op mij over!
Dat zagen we al in de opening van het seizoen.quote:Op maandag 9 maart 2009 11:25 schreef Rossdale het volgende:
Misschien komen ze Marvin Candle wel tegen
Inderdaad, Faraday gaat nog een filmpje opnemen met Dr. Candle.quote:Op maandag 9 maart 2009 16:22 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Dat zagen we al in de opening van het seizoen.
goed dat je het even zegt, ik was alweer het wachten op donderdag....quote:Op dinsdag 10 maart 2009 19:06 schreef Dos37 het volgende:
ik baal er nog steeds van de pauze van deze week
Oh! inderdaad.. verdommequote:Op dinsdag 10 maart 2009 19:11 schreef planethugo het volgende:
[..]
goed dat je het even zegt, ik was alweer het wachten op donderdag....
verdomme inderdaadquote:Op dinsdag 10 maart 2009 19:06 schreef Dos37 het volgende:
ik baal er nog steeds van de pauze van deze week
zo vreemd is dat nietquote:Op woensdag 11 maart 2009 07:58 schreef EvilMarc het volgende:
Mensen die niet weten dat er deze week geen lost is
denk dat ze een week terug zijn in de tijd, vanavond wordt weer de aflevering van vorge week uitgezondenquote:Op woensdag 11 maart 2009 07:53 schreef Witchfynder het volgende:
Waarom is er nou weer een pauze dan?
Ah ja, dat dacht ik al, het is gewoon Sawyerquote:Op woensdag 11 maart 2009 08:47 schreef gebruikersnaam het volgende:
dan wil ik dat wel doen
[ afbeelding ]
je loopt exact een week achterquote:Op woensdag 11 maart 2009 08:41 schreef remlof het volgende:
Toffe aflevering weer
Heeft er nog niemand een shot van dat statue gepost?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |