1 2 3 4 5 6 7 8 | http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-geert2.jpg http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-hans.jpg http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-hiukwan.jpg http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-kyra.jpg http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-sarah.jpg http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-sharon.jpg http://i327.photobucket.com/albums/k451/IDfok/er/ernw-yin.jpg |
Ach misschien is het tegenwicht voor het feit dat haar familie absoluut niet trots kan zijnquote:Op zondag 2 november 2008 21:50 schreef Cheiron het volgende:
Yin eruit was nog beter geweest inderdaad. Wat een huichelachtig kutwijf zeg. "ze mogen trots op je zijn", zal haar man daar ook zo over denken
Dat zat ik me inderdaad net te bedenken.quote:Op zondag 2 november 2008 21:53 schreef Magics het volgende:
OK prognoses next week:
Hans en Yin sowieso naar de finale. Hans met de munt of immuniteit. Yin met Hans' munt, of met immuniteit of met een gelijke stand op de eilandraad met Sharon of Hiu, van wie ze het zal winnen omdat ze minder tegenstemmen op de vorige eilandraden heeft gehaald.
Daarom besefte hij het ook niet. Hij waande zich al zo lang in de finale, dat het simpelweg niet tot hem doordrong wat EP tegen 'm zei. En dan nog met zo'n lulverhaal over "een woord is een woord" durven aankomen ook. Plús nog even rancuneus voorspellen dat Hiu hiervoor "keihard afgestraft" zal gaan worden.quote:Op zondag 2 november 2008 21:47 schreef Cheiron het volgende:
Geert heeft zich ontzettend huichelachtige gedragen (met die opmerkingen over die Kyra) en zat al weken op rozen.
Omdat ik altijd zap bij de reclames, doe ik dat bij ER altijd al voordat je die voorstukjes zietquote:Op zondag 2 november 2008 21:57 schreef ItaloDancer het volgende:
Op zich is het voor Hans nog niet eens zo slecht, hij zit toch al in de finale.
Voor Yin is het er iets lastiger op geworden![]()
Ik vind het wel jammer dat er vantevoren zoveel gespoilerd wordt. Dat deden ze nooit zó erg als dit seizoen. BLIJF KIJKEN HOOR HET WORDT NOG SPANNEND ONVERWACHTE WENDING ECHT HOOR GA NIET WEG
Beetje jammer wel, anders was de euforie nog wat groter geweest
Daar heb je wel gelijk in, maar ja de afgelopen weken is de eilandraad ZO voorspelbaar geweest dat ze misschien bang waren dat mensen voor het einde gingen wegzappen in de waan dat het al gedaan zou zijn met Hiu Kwan.quote:[b]Op zondag 2 november 2008 21:57
Ik vind het wel jammer dat er vantevoren zoveel gespoilerd wordt. Dat deden ze nooit zó erg als dit seizoen. BLIJF KIJKEN HOOR HET WORDT NOG SPANNEND ONVERWACHTE WENDING ECHT HOOR GA NIET WEG
Beetje jammer wel, anders was de euforie nog wat groter geweest
Als ik hem zou kennen, zou ik vanaf nu bij alles wat hij zegt "pardon? " zeggen...quote:Op zondag 2 november 2008 22:00 schreef Angelof9 het volgende:
Ik denk dat de voorpret het nog leuker heeft gemaakt. Ik zat echt op het puntje van mijn stoel te wachten.
Het was geweldig!
(Pardon?)
GEWELDIG!
quote:Op zondag 2 november 2008 21:45 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
nu al terug te zien op rtlgemist.nl
100 procent zeker weten, tis een lief kind en dat is 't maar zo sluw dat ze dit heeft kunnen bedenken is ze gewoonweg niet.quote:Op zondag 2 november 2008 21:55 schreef easy-going het volgende:
Zouden ze dit overigens niet gestuurd hebben vanuit de redactie? Hiu die ineens tot de briljante oplossing om haar plekje te redden kwam?
Wel goed gestuurd dan overigens, want het was briljante tv
Nee dan wordt het 2-2 Sharon/Yin en dan verliest Sharonquote:Op zondag 2 november 2008 22:00 schreef Tezz het volgende:
Het was in ieder geval een spannende actie! Mijn langgewenste plotwending, hihi!
Volgende week moet Hiu gewoon imuniteit halen, dan kunnen Sharon en Hiu onze koninYin er uitwippen!
Verpest ons feestje nou nietquote:Op zondag 2 november 2008 22:02 schreef Magics het volgende:
[..]
Nee dan wordt het 2-2 Sharon/Yin en dan verliest Sharon
Ja he? Hij is ook zo oprecht en eerlijk! Ik krijg helemaal zin om een telefoontje van hem te kopen.quote:Op zondag 2 november 2008 22:09 schreef zeeuws jongetje het volgende:
Wat heeft die Hans het getroffen met zichzelf zeg![]()
het was super dat Hiu 'm meteen op z'n nummer zetten, met het idee van "ik ga er toch uit" (not!!!quote:Op zondag 2 november 2008 22:13 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Ja he? Hij is ook zo oprecht en eerlijk! Ik krijg helemaal zin om een telefoontje van hem te kopen.
Volgens mij heeft ze dat niet eens door, hoe ze overkomt op anderen met die doorzichtige maniertjes, ze had tenminste geen enkele gene om voor de camera een vent die ze net een week kende uit te nodigen om bij haar te komen slapen of bij mannen om de nek te gaan hangen terwijl dat openlijk gefilmd werd.quote:Op zondag 2 november 2008 21:52 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ach misschien is het tegenwicht voor het feit dat haar familie absoluut niet trots kan zijn
He!quote:Op zondag 2 november 2008 22:11 schreef MissX het volgende:
Hans of Yin zal maar familie van je zijn. Dan moet je toch wel met verachting naar ze gaan kijken.
quote:Op zondag 2 november 2008 23:14 schreef ItaloDancer het volgende:
Uhm, is er iemand die mijn headers (heeft) gebruikt?![]()
Vandaag viel,me dat in ene echt op!quote:Op zondag 2 november 2008 22:49 schreef djkoelkast het volgende:
En opeens gaan de topics super snel
Maar niemand opgevallen dat Yin de hele tijd in het juiste straatje meelult? Dan weer Nederlands, dan weer Vlaams...
En dat kan hij verdedigen doordat hij kiest voor de sterkste finalisten in de breedste zin van het woord zoals hij het ziet!quote:Op zondag 2 november 2008 23:20 schreef Quyxz_ het volgende:
Als Hans nu zijn vuile reputatie nog meer wilt versterken moet hij volgende week op Yin stemmen zodat hij in de finale de 2 zwakste tegenstanders heeft
De stemvolgorde was: Hiukwan, Sharon, Geert, Yin en Hans. De volgorde uit de urn klopt dus gewoon.quote:Op maandag 3 november 2008 04:06 schreef Greetings het volgende:
- Het is dus duidelijk dat de redactie de stemmen op een bepaalde volgorde in de urn stopt, want ze kwamn er wel heel toevallig in de spannendste volgorde uit.
Jaja, het zal misschien wel een beetje gemonteerd zijn, maar tijdens de eilandraad kwam zijn ware aard naar boven. Wat een egotripper zegquote:Op zondag 2 november 2008 22:47 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
He!In het echt is hij niet zo hoor, en dit is toch allemaal gemanipuleerd door de redactie.
Dat hoeft volgens mij niet per se. Ze nemen volgens mij elke scheet en zucht zowat op, maar die zenden ze natuurlijk niet uit.quote:Op maandag 3 november 2008 04:06 schreef Greetings het volgende:
Geert had ook moeten weten dat een camera er niet zo speciaal op staat als het een gesprek was wat nergens om ging en er had dus best een belletje kunnen gaan rinkelen. Maar alleen maar top zo!
Ik had eerder verwacht dat door al die blikken en glimlachen tussen Hui en Sharon er wel een belletje moest gaan rinkelen. Helemaal omdat Hui ineens niet meer zo treurig deed, aan de andere kant hoorde je Hans en Yin zeggen dat ze haar het verlies heel sterk vonden opnemenquote:Op maandag 3 november 2008 04:06 schreef Greetings het volgende:
- Dom van Sharon en Hiu om toch redelijk in de openheid (Geert zat 7 meter verder) in het kamp over deze stemafspraak te praten, want er was duidelijk een camera op gericht. Geert had ook moeten weten dat een camera er niet zo speciaal op staat als het een gesprek was wat nergens om ging en er had dus best een belletje kunnen gaan rinkelen. Maar alleen maar top zo!
Dat was eigenlijk nog het mooiste, Sharon zou de volgende zijn en het hele pad was al gelegd. Ze zijn allemaal zo zelfingenomen dat ze dit helemaal niet zagen aankomen, hoe heerlijkquote:Op maandag 3 november 2008 09:37 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Ik had eerder verwacht dat door al die blikken en glimlachen tussen Hui en Sharon er wel een belletje moest gaan rinkelen. Helemaal omdat Hui ineens niet meer zo treurig deed, aan de andere kant hoorde je Hans en Yin zeggen dat ze haar het verlies heel sterk vonden opnemen![]()
Little did they know...
Nee, dan gaat Hui er alsnog uit want zij heeft nu 2 tegenstemmen, Sharon heeft er nu 4 volgens mij (1 deze week, 2 vorige week en 1 van Sara de week ervoor - als ik het goed heb...) en Hans & Yin geen een. Dus hoe dan ook, als er geen extra stem te winnen valt bij dat insekten-eten, dan gaan dus of Sharon of Hui eruit. Hans gaat nu zeker zijn munt gebruiken want het is de laatste eilandraad.quote:Op maandag 3 november 2008 09:53 schreef djkoelkast het volgende:
[..]Sharon moet dus immuniteit hebben, dan stemmen ze op Yin (want hans heeft de munt) en mag die naar huis
in dat geval kan je jezelf heel erg inpopulair maken en dan stemt iedereen op jou. dan speel jij de munt en geldt alleen jouw stem, omdat de rest van de stemmen dan toch wegvalt.quote:Op maandag 3 november 2008 10:28 schreef LuNaTiC het volgende:
Briljante aflevering gister
Wat ik overigens behoorlijk slecht vind van Robinson t.o.v. Survivor in de VS, is het spelen van de immuniteitsmunt. Hier wordt vóór het stemmen gevraagd om hem te spelen, waardoor je vanaf dat moment nog van tactiek moet/kan veranderen. In Survivor gaat iedereen eerst stemmen, dán wordt pas gevraagd om de munt te spelen. Zo wordt het verrassingseffect alleen maar groter als iedereen stemt op degene met de munt, en die speelt hem ineens zodat de stemmen niet tellen.
Het is nu natuurlijk nog niet van toepassing geweest, maar het concept in de VS vind ik wat dat betreft beter.
daar heb je dus 24 hansen en yinnenquote:Op maandag 3 november 2008 10:49 schreef HostiMeister het volgende:
Daarom is Survivor zo geniaal, het gekonkel is geniaal in die shit, daar zijn ze al vanaf dag 1 bezig met de samensmelting en hoe ze de sterkste spelers tot de samensmelting moeten behouden en meteen erna er uit moeten stemmen, geen robinsonwaardig gelul gewoon loeihard bedrog, heerlijk.
quote:Op maandag 3 november 2008 10:53 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
daar heb je dus 24 hansen en yinnen
Heb ik hem toch niet voor niks geüpload.quote:Op maandag 3 november 2008 10:59 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
Nogmaals de youtube bekeken vanmorgen. "Pardon?"
Ik heb het pardon-momentje gewoon ook nog een aantal keren bekeken. Heerlijk!quote:Op maandag 3 november 2008 11:17 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Heb ik hem toch niet voor niks geüpload.
Ik was een uur later gepland gaan slapen om dat ding te cappen en te uploaden.
Ligt een beetje aan hoe ze de finale deze keer inrichten. Als de ex-robinsonners en het publiek mogen stmmen maakt of Hiu of Sharon misschien nog wel een kansje.quote:Op maandag 3 november 2008 12:24 schreef Tristessa het volgende:
Ik had eerlijk gezegd niet verwacht dat Hans, Yin en Geert dit niet aan hadden zien komen. De verrassing was dus groot toen bleek dat het complotje wel gewerkt heeft [ afbeelding ]. Ben wel benieuwd naar volgende week. Echt jammer dat Hans die immuniteitsmunt heeft... Maar wie weet wat er allemaal nog gaat gebeuren. Voor Yin zou het ook niet slecht zijn om met Hiukwan en Sarah een complot te smeden. Die finale wint ze dan sowieso, niet dat ik dat haar gun, maar goed. Misschien gun ik het Hans nog net iets minder. Wat een kwal
.
quote:Op maandag 3 november 2008 12:45 schreef Angelof9 het volgende:
En dat wint Hiu dan, want die is de enige die vuur kan maken blijkbaar ("Hiuuuuuuu! Het vuur is uuuiiiittt!")
quote:Op maandag 3 november 2008 13:00 schreef Nuna het volgende:
Als het publiek weer straks mag bepalen, maken Yin en Hans het minste kans lijkt me
yep, misschien krijgen we nog iets leuksquote:
Er zijn in het begin ook 2 extra kandidaten afgevallen, normaal kreeg dan iemand een zwarte stem als die eruit moest, dat is nu helemal niet gebeurd (we waren dan nu nog met 6 geweest), ik ben benieuwd hoe ze dat "gat" op gaan vullen.quote:
quote:Op maandag 3 november 2008 15:46 schreef djkoelkast het volgende:
Voor de liefhebbers:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 3 november 2008 15:46 schreef djkoelkast het volgende:
Voor de liefhebbers:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Of zo:quote:Op maandag 3 november 2008 15:59 schreef Reuzenpanda het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Kan er echt uuren na kijken! Nu wil ik wel nog een "Owned" plaatje met Geert zijn kop...
Waarom type je zo achterlijk?quote:Op maandag 3 november 2008 21:48 schreef tong80 het volgende:
De*e *flevering m**kte het mislukte sei*oen goed
omdat z'n A- en Z-toetsen het niet meer doenquote:Op maandag 3 november 2008 22:04 schreef zwartekoffie het volgende:
[..]
Waarom type je zo achterlijk?
Al gedaan!quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:34 schreef Nuna het volgende:
Tip hier de VARA voor het TV moment van het jaar![]()
http://www.tvmomentvanhetjaar.nl/tip.php
Ik ook!quote:
Wanneer is de uitreiking eigenlijk?quote:Bedankt voor het sturen van de TIP.
Deze wordt in het najaar in behandeling genomen als TV-Moment van het Jaar weer van start gaat.
quote:Op vrijdag 7 november 2008 16:58 schreef AlmightyArjen het volgende:
[..]
Wanneer is de uitreiking eigenlijk?
quote:Live vanuit de Koepelkerk te Amsterdam op 10 januari 2009 om 20:30 (Ned 1)
ja hij wil yin er nu uit zodat hij zelf de sterkste persoon isquote:Op vrijdag 7 november 2008 17:44 schreef mariel19 het volgende:
Zondag begint het al om 20.10 uur, extra lange aflevering. Bij de preview hoorde ik Hans zeggen dat het een briljante actie was geweest van Hiu. Die is vast al weer tactisch bezig
Of het 'vrouwen-complot' komt er toch nog.quote:Op vrijdag 7 november 2008 20:04 schreef ItaloDancer het volgende:
Daarom, voor Hans is het helemaal niet slecht dat Geert eruit ligt.
Hij zal 'm sowieso inzetten en dan zit ie in de finale, dus hij heeft niets meer met wat voor complot dan ook te makenquote:Op vrijdag 7 november 2008 20:54 schreef zwartekoffie het volgende:
[..]
Of het 'vrouwen-complot' komt er toch nog.En dan heeft hij die amulet, en dan?
als ik alleen met Hiu op een eiland zat, dan uhhhhquote:Op vrijdag 7 november 2008 21:22 schreef zoalshetis het volgende:
mag ik wel zeggen dat ik hiu onstellend irritant vind! als ik daarmee opgesloten zat op een eiland, dan had ze heel wat meer gehuild dan ze nu doet.
*ook heeft gestemd*quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:34 schreef Nuna het volgende:
Tip hier de VARA voor het TV moment van het jaar![]()
http://www.tvmomentvanhetjaar.nl/tip.php
En dan was jij eruit ipv geert.quote:Op vrijdag 7 november 2008 21:22 schreef zoalshetis het volgende:
mag ik wel zeggen dat ik hiu onstellend irritant vind! als ik daarmee opgesloten zat op een eiland, dan had ze heel wat meer gehuild dan ze nu doet.
Ik hoop dat Hiu en/of Sharon z'n spullen doorzoekt en die munt jatquote:Op vrijdag 7 november 2008 20:57 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Hij zal 'm sowieso inzetten en dan zit ie in de finale, dus hij heeft niets meer met wat voor complot dan ook te maken
''Zoals de waard is vertrouwt hij zijn gasten''. Hans draagt die munt op zijn lichaam!quote:Op zaterdag 8 november 2008 09:06 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Ik hoop dat Hiu en/of Sharon z'n spullen doorzoekt en die munt jat![]()
* Cue evil laugh *
Alles voor een beetje spanning en sensatie in dit, m.u.v. vorige week, saaie seizoen.quote:Op zaterdag 8 november 2008 09:40 schreef botterfly het volgende:
[..]
''Zoals de waard is vertrouwt hij zijn gasten''. Hans draagt die munt op zijn lichaam!
Maar goed dat denk ik.
Alleen toch een korte terugblik om 20.10 ofzo?quote:Op zaterdag 8 november 2008 09:40 schreef Moja het volgende:
*verheugd zich nu al op zondag* Extra lange uitzending
Nee hoor, 20.10 terugblik 20.25 de aflevering tot 21.30quote:Op zaterdag 8 november 2008 15:39 schreef Quyxz_ het volgende:
de terugblik begint morgen om 20.30, dan om 20,45 de echte aflevering en die duurt tot 21.50
dus dan missen we het eerste stuk van peter
tuurlijk gast... dat begon al met de vraag: 'wie van de vrouwen vraagt het meeste aandacht van mannen', van Ernst Paul, om frictie te creeeren. Als de makers zien dat het voorspelbaar wordt proberen ze dat met proeven en spellen te ontregelen natuurlijk, en dit jaar is het ze gelukkig gelukt om het zo te sturen dat vlak voor het einde het nog een beetje spannend blijft.quote:Op zondag 2 november 2008 21:55 schreef easy-going het volgende:
Zouden ze dit overigens niet gestuurd hebben vanuit de redactie? Hiu die ineens tot de briljante oplossing om haar plekje te redden kwam?
Wel goed gestuurd dan overigens, want het was briljante tv
quote:Op zondag 9 november 2008 14:59 schreef Guppi het volgende:
tvgids.nl:
20:10 Expeditie Robinson: Het verhaal tot nu toe
20:25 Expeditie Robinson
Yeah, onze gids hier ook.quote:Op zondag 9 november 2008 16:04 schreef ivetje het volgende:
Veronicagids zegt ook 20:10 story so far en om 20:25 de aflevering zelf tot 21:30.
Ik heb precies hetzelfde!quote:Op zondag 9 november 2008 16:04 schreef ivetje het volgende:
Ik kon Hiu in het begin trouwens echt niet uitstaan. Ze was zo irritant en dat stemmetje en accent enzo. Maar nu is ze echt geweldig. Hoop dat ze wint
Waarom nietquote:Op zondag 9 november 2008 19:59 schreef Bruce117 het volgende:
Waarom dat verhaal tot nu toe eigenlijk?
Opvulling lijkt me, ik zie de toegevoegde waarde ook totaal niet. Als het nou een blooper gedeelte was of ja leuke achter de schermen dingetjes ofzo.quote:Op zondag 9 november 2008 19:59 schreef Bruce117 het volgende:
Waarom dat verhaal tot nu toe eigenlijk?
Ik doe het wel. Ik vind die twee zusjes op rtl5 nu best wel geil namelijk.quote:Op zondag 9 november 2008 19:18 schreef Quyxz_ het volgende:
We zullen niet weten hoelaat het begint.
Iemand post het hier wel als het toch om 20.10 begint.
Ik neem aan dat een website actueler is dan een tv-gids die weken geleden gedrukt isquote:Op zondag 9 november 2008 16:20 schreef DaFrenk het volgende:
.
Maar mij lijkt dat RTL teletekst en website dan wel gelijk zullen hebben
Edit: een preview net @ RTL5 had het ook over "vanaf 20.30".
Anders pleur je ff op naar ONZ ofzo? Met je nutteloze kutopmerkingen. flapdrolquote:
Jup klopt. De kutjes zijn er nog steeds.quote:Op zondag 9 november 2008 20:03 schreef easy-going het volgende:
[..]
Ik neem aan dat een website actueler is dan een tv-gids die weken geleden gedrukt is
20.30 dus.
quote:Op zondag 9 november 2008 20:32 schreef rene90 het volgende:
Jeetje Yin leek wel zo een thaise hoer van Joran in dat stukje van net zo opgemaakt en alles.
Omdat Peterrrrrr er nu niet meer lekker achteraan sluit met z'n "Joran handelt in Thaise hoertjes" verhaal.quote:
Wat dat betreft sluit 't weer wel lekker aan ja!quote:Op zondag 9 november 2008 20:32 schreef rene90 het volgende:
Jeetje Yin leek wel zo een thaise hoer van Joran in dat stukje van net zo opgemaakt en alles.
whehehequote:Op zondag 9 november 2008 20:32 schreef rene90 het volgende:
Jeetje Yin leek wel zo een thaise hoer van Joran in dat stukje van net zo opgemaakt en alles.
Ik hoop met je mee maar hij hoeft zijn munt maar in te zetten en hij is immuun en zit automatisch in de finalequote:
Ja kutquote:Op zondag 9 november 2008 20:38 schreef Tante Bep het volgende:
[..]
Omdat Peterrrrrr er nu niet meer lekker achteraa sluit met z'n "Joran handelt in Thaise hoertjes" verhaal.
Volgens mij zit er een kronkel in je hoofdquote:Op zondag 9 november 2008 20:10 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Anders pleur je ff op naar ONZ ofzo? Met je nutteloze kutopmerkingen. flapdrol![]()
Ben benieuwd of er nog leuke kronkels in het spel komen..
Ja precies. Dikke duh!quote:Op zondag 9 november 2008 20:48 schreef babette21 het volgende:
"waarom hebben jullie dat niet gezegd?"
wat denk je zelf, kut?!
ja echtquote:Op zondag 9 november 2008 20:48 schreef babette21 het volgende:
"waarom hebben jullie dat niet gezegd?"
wat denk je zelf, kut?!
Hansquote:Op zondag 9 november 2008 20:51 schreef Brighteyes het volgende:
Zelf alle smerige spelletjes mogen spelen die er zijn, maar dit is dan ineens Robinson onwaardig.Sure.
quote:Op zondag 9 november 2008 20:51 schreef conleche het volgende:
OO wat fantastisch!! Ik ben ineens fan van die poepchinees
Nou hè. Maar hij had de meiden wél een beetje onderschat, gaf hij grootmoedig toe.quote:Op zondag 9 november 2008 20:50 schreef Brighteyes het volgende:
'Verraden door een kampgenoot'.
'Over de rug van...'Sure... Prince er zonder blikken of blozen eruit te donderen.
Jonge dames
Wat laat jij je kennen vent!
Dat was wel weer tof van hem.quote:Op zondag 9 november 2008 21:04 schreef Gert het volgende:
[..]
Nou hè. Maar hij had de meiden wél een beetje onderschat, gaf hij grootmoedig toe.
Het is een VARANENVAL!quote:Op zondag 9 november 2008 21:08 schreef rene90 het volgende:
En we weten nog steeds niet of de krabbenval heeft gewerkt.
Volgens mij de krabbenval aan het begin van de expeditiequote:Op zondag 9 november 2008 21:13 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Het is een VARANENVAL!
Dat is je vorige week ook al verteld!(
eerder dit seizoen hebben ze ook een krabbenval gemaakt, maar dat was volgens mij voor de samensmelting en dus op een ander eiland.quote:Op zondag 9 november 2008 21:13 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Het is een VARANENVAL!
Dat is je vorige week ook al verteld!(
quote:Op zondag 9 november 2008 21:16 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, die hebben ze toch idd niet meegenomen toch?
Oh gatver, die eetproef. Ik kan echt niet tegen kokhalzende mensen.![]()
Maar het ging me erom dat we dus nooit hebben gehoord hoe het ooit met die val is gegaan. Terwijl het opzich best slim uitgedacht was.quote:Op zondag 9 november 2008 21:16 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, die hebben ze toch idd niet meegenomen toch?
Oh gatver, die eetproef. Ik kan echt niet tegen kokhalzende mensen.![]()
Haha, inderdaad een mooie actiequote:Op zondag 9 november 2008 21:18 schreef RijstNatie het volgende:
nee grapje ze zijn er niet !!
dat had een goeie geweest
Whehe geweldigquote:Op zondag 9 november 2008 21:16 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, die hebben ze toch idd niet meegenomen toch?
Oh gatver, die eetproef. Ik kan echt niet tegen kokhalzende mensen.![]()
Die komen ook nog welquote:Op zondag 9 november 2008 21:21 schreef babette21 het volgende:
ik geloof dat die bij me nog wel zal lukken eigenlijk...
zolang 't geen pusserige wormen zijn......
quote:
Zou inderdaad moeilijk gaan ja..quote:Op zondag 9 november 2008 21:25 schreef MissJ het volgende:
ieieieieie, zo, dit zou ik echt niet wegkrijgen
Whehehe neequote:Op zondag 9 november 2008 21:28 schreef Tante Bep het volgende:
Sharon is de dochter van Bennie Jolink!
nou ja, Sharon verdient ook eigenlijk geen finaleplaats, heeft geen fuck gedaan en nooit een proef gewonnen. Beetje meelopen met de rest.quote:Op zondag 9 november 2008 21:28 schreef rene90 het volgende:
Ze beet wel meer dan alleen de kop af had ik het idee
Maar ze heeft gewonnen en terecht. Sharon gaat er dus automatisch uit bij deze dat lijkt me duidelijk. Tenzij Hans ook eens een slimme zet maakt.
En hij houd vanzelf wel weer opquote:
Lekker belangrijkquote:Op zondag 9 november 2008 21:30 schreef rene90 het volgende:
Peter is begonnen!
True, Sharon verdient het inderdaad niet. Maar ik vind dat niemand het eigenlijk echt verdient.quote:Op zondag 9 november 2008 21:30 schreef babette21 het volgende:
[..]
nou ja, Sharon verdient eigenlijk geen finaleplaats, heeft geen fuck gedaan en nooit een proef gewonnen. Beetje meelopen met de rest.
Hans en Yin zijn etters, maar spelen het spel op zich wel goed (face it, het is een manipulatiespel)
Met een oud onderwero.quote:
Ik volg beide gewoon..quote:Op zondag 9 november 2008 21:35 schreef tong80 het volgende:
[..]
Met een oud onderwero.
Dus ik blijf hier
Als ik heel eerlijk kijk naar hoe ze het gedaan hebben, geloof ik dat ik Yin als de winnaar zie. Ze heeft zich bewezen als fysiek sterk en speelt het spel zoals het moet: met één en al manipulatie - de enige manier om je kop boven water te houden!quote:Op zondag 9 november 2008 21:33 schreef rene90 het volgende:
True, Sharon verdient het inderdaad niet. Maar ik vind dat niemand het eigenlijk echt verdient.
Het overwicht in de expeditie tot nu toe is vooral dat er wordt gespeeld op emotie / manipulatie, en niet zozeer het overleven vind ik. Vergeleken met het seizoen met die mijnwerker.
Ik hoop hetquote:Op zondag 9 november 2008 21:37 schreef Liquidootje het volgende:
Hehe dat gebash op hiu achteraf. Volgens mij gaat ze het gewoon winnen ook nog.
Riiightquote:Op zondag 9 november 2008 21:43 schreef Ja-Ik het volgende:
Hans heeft de amulet begraven, dus kan sharon hem nog vinden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |