Ah we hebben weer een ongelovigequote:Op vrijdag 24 augustus 2007 08:38 schreef Cyberchill het volgende:
Geen reet te doen bestaat niet![]()
Altijd kan er iets beter aangepakt worden, dit is de tijd om het bedrijf en/of producten te verbeteren
Hier een enkel telefoontje, dat doorverbonden moest wordenquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 08:38 schreef Chandler het volgende:
Mogguh, hier is tot nu toe ook weinig te doen... 2 nieuwsbrieven verwerkt that's all
Is er geen proces wat je vind zuigen en beter kan?quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 08:43 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Ah we hebben weer een ongelovige![]()
Ik verleen service aan werknemers hier, maar die zijn allemaal op vakantie. Alle overige taken (magazijn en archieven opschonen, hangmapkasten uitpluizen, werkoverleggen) hebben we 3 weken geleden al gedaan, er is écht geen reet te doen
Jazeker, dit heb ik bij de systeembeheerders neergelegd na overleg met de baas en hier krijgen we stukje bij beetje feedback over terug.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 08:47 schreef Cyberchill het volgende:
[..]
Is er geen proces wat je vind zuigen en beter kan?
Kunnen die werkbonnen niet beter ingericht?
Kan je niet voorbereiden?
Moet het pand niet geschilderd![]()
Verder denken dan je neus lang is![]()
Maar als jij even niks te doen hebt op je werk ben je ook gewoon welkom hier hoorquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 08:53 schreef Cyberchill het volgende:
Oke, oke..
Je bent het in ieder geval aan het proberen
Het is nu al een maand vakantieperiode, zonder dat het echt veel drukker wordt. Alle extra mogelijke werkzaamheden zijn de eerste week al gedaan, nu genieten we met de hele afdeling gewoon van de rust die we de rest van het jaar zeker níet hebbenquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 08:53 schreef Cyberchill het volgende:
Maar ik kan mij toch niet voorstellen dat er niet nog iets op te pakken valt![]()
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 08:55 schreef Cyberchill het volgende:
Ik heb zat te doenHeb alleen (nog) niet zo een zin
![]()
Eerst koffie![]()
Tsja vrijdag he, de dag voor het weekend. Dan is het altijd al stiller dan normaal. Iedereen die zich op het weekend aan het voorbereiden isquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 08:38 schreef Nebu het volgende:
word dit weer een saaie dag op het werk?
Voor mij begint het aftellen .....quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 09:00 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
Goeiemorgen![]()
Eerste uurtje zit er weer op![]()
ik nog 7,5, waarvan 1 een uurtje pauze is.. jij maakt lange dagenquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 09:01 schreef Teardrop-nl het volgende:
[..]
Voor mij begint het aftellen .....
Nog 10 uur te gaan
Jup mijn baas is op vakantie normaal wisselen we af begin ik later enzo....quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 09:02 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
ik nog 7,5, waarvan 1 een uurtje pauze is.. jij maakt lange dagen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |