Ik ook, maar het gaat ook maar doorquote:
Ook en machteloos, vooral omdat het op de site van 10/talpa wordt verzwegen....quote:
Ze zitten alleen zichzelf maar op te vieren om hun daden te rechtvaardigen.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:22 schreef akveor het volgende:
Wat maakt die MAanda zich druk... net alsof zij nooit geneukt is terwijl ze omgesteld is. En die Nadia met d'r vieze rotbek zit constant de zaak op te stoken...
Als hij met dat andere groepje gaat ookquote:Op zondag 15 juli 2007 17:22 schreef DutchTVCentral.nl het volgende:
Waren hier nu zoveel nep Jaap fans of hoe moet ik dat zien? Zodra Jaap weg gaat bij Huub & Lieke is iedereen hier tegen hem? Terror Jaap was een avondje weg en niemand waardeert het terwijl iedereen eerst TERROR wouw? En dan niet te vergeten dat superveel woorden van Jaap waren , die hier nu gebruikt worden en door Huub in de kooi.. Jaap wil gewoon zover mogelijk komen , en als hij met Huub & Lieke zou gaan dan wordt hij er na een tijdje toch wel uit gekickt. Ik snap het gewoon niet..
ik ben woedend heb al een brief weg naar talpa en ik ga het aangeven als er nu niets gebeurt ben het nu spug zatquote:Op zondag 15 juli 2007 17:22 schreef akveor het volgende:
Wat maakt die MAanda zich druk... net alsof zij nooit geneukt is terwijl ze omgesteld is. En die Nadia met d'r vieze rotbek zit constant de zaak op te stoken...
Het is niet voor niets dat ik er geen caps van maak.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:23 schreef ericahysterica het volgende:
de vernederingen naar Lieke toe stapelen zich op. Nu weer dat bed met menstruatiebloed en jaap enthousiast foto s maken. Wat een laffe hond
straks is het de handoek met ketjap en wat was de andere saus?quote:Op zondag 15 juli 2007 17:22 schreef Starlie het volgende:
Dat bloed op die handdoek vind ik ook wel een beetje ranzig.... dat gooi je toch gelijk in de was.... Ik heb uberhaubt geen sex als ik ongesteld ben maar goed dat is iets wat ze zelf moeten weten!
Typisch gevalletje van jalouzie van Natasja. En dan ook nog zeggen: Ze heeft haar kut met doe handdoek afgeveegdquote:Op zondag 15 juli 2007 17:20 schreef akveor het volgende:
WTF.... wat interressert mij het als je wil neuken als een vrouw ongesteld is....
Ik ben geen Jaap fan meer sinds het Groupie incident.. Dat hij al zijn eigen normen opzij zet en ranzige dingen doet, prachtig, respect voor hem.. Dat hij in zijn eigen kots rolt en zo laat zien dat hij 'onschendbaar' is, prachtig.. Dat hij aan die groupies zat en aan Liekequote:Op zondag 15 juli 2007 17:22 schreef DutchTVCentral.nl het volgende:
Waren hier nu zoveel nep Jaap fans of hoe moet ik dat zien? Zodra Jaap weg gaat bij Huub & Lieke is iedereen hier tegen hem? Terror Jaap was een avondje weg en niemand waardeert het terwijl iedereen eerst TERROR wouw? En dan niet te vergeten dat superveel woorden van Jaap waren , die hier nu gebruikt worden en door Huub in de kooi.. Jaap wil gewoon zover mogelijk komen , en als hij met Huub & Lieke zou gaan dan wordt hij er na een tijdje toch wel uit gekickt. Ik snap het gewoon niet..
Ja, hij had niet voor niets zijn 24 uur aangevraagd. Hij zit overal naast te grijpen met die stelletjes. Als hij denkt dat hij niet kan winnen, is hij weg. En gelijk heeft hij.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:23 schreef CoT het volgende:
[..]
Als hij met dat andere groepje gaat ook
Ik denk dat Jaap binnenkort vertrekt
Jaap's terror was fair omdat hij zich verre hield van schoppen en slaan. Het was vervelend voor de persoon maar ludiek en onschadelijk. Je moet toch toegeven dat als hij een persoon vasthoudt terwijl zijn mattie Brian het slachtoffer fysiek kan aanpakken, dat 't een hele andere kant op gaat. Met het aanranden van de groupies ging het al mis, hij komt er telkens mee weg, escalatie is het logische vervolg.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:22 schreef DutchTVCentral.nl het volgende:
Waren hier nu zoveel nep Jaap fans of hoe moet ik dat zien? Zodra Jaap weg gaat bij Huub & Lieke is iedereen hier tegen hem? Terror Jaap was een avondje terug en niemand waardeert het terwijl iedereen eerst TERROR wouw? En dan niet te vergeten dat superveel woorden van Jaap waren , die hier nu gebruikt worden en door Huub in de kooi.. Jaap wil gewoon zover mogelijk komen , en als hij met Huub & Lieke zou gaan dan wordt hij er na een tijdje toch wel uit gekickt. Ik snap het gewoon niet..
Wacht maar tot Natasia weg is.... dan piepen die2 mode poppetjes wel anders...quote:Op zondag 15 juli 2007 17:23 schreef ericahysterica het volgende:
de vernederingen naar Lieke toe stapelen zich op. Nu weer dat bed met menstruatiebloed en jaap enthousiast foto s maken. Wat een laffe hond
Gewoon de filmpjes sturen naar de Volkskrant en het NRC?quote:Op zondag 15 juli 2007 17:17 schreef noekje het volgende:
Wat hoorde ik nou? Wordt het niet uitgezonden opdat het niet bruikbaar is?
Maakt ze niks uit, als ze maar kunnen zieken.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:23 schreef blomst het volgende:
[..]
straks is het de handoek met ketjap en wat was de andere saus?
Ik ben ook zo boos dat het idd aangegeven moet worden, als dit verder uit de hand loopt..... Als het straks een stap verder gaat (dit gaat al te ver) dan hebben wij gewoon toe zitten kijken en hebben niets gedaan!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:23 schreef Oma1 het volgende:
[..]
ik ben woedend heb al een brief weg naar talpa en ik ga het aangeven als er nu niets gebeurt ben het nu spug zat
Je doet hetzelfde als Talpa.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:23 schreef Disana het volgende:
[..]
Het is niet voor niets dat ik er geen caps van maak.
Dacht ik ook al aan... Maar aan de andere kant hebben ze ook dat vibrations ding.. Anyway, fuck it, wat maakt het uitquote:Op zondag 15 juli 2007 17:23 schreef blomst het volgende:
[..]
straks is het de handoek met ketjap en wat was de andere saus?
Als je dan objectief bent, dan kun je alleen nog maar voor Lieke zijn. De rest heeft aan iedereen gezeten.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:24 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Ik ben geen Jaap fan meer sinds het Groupie incident.. Dat hij al zijn eigen normen opzij zet en ranzige dingen doet, prachtig, respect voor hem.. Dat hij in zijn eigen kots rolt en zo laat zien dat hij 'onschendbaar' is, prachtig.. Dat hij aan die groupies zat en aan Lieke![]()
![]()
.. Dat gaat te ver!!! Daarnaast is hij nu een slappe zak, loopt een beetje emotioneel te doen over het Cora-incident.. Loopt de hele dag te janken...
Oestersaus....quote:Op zondag 15 juli 2007 17:23 schreef blomst het volgende:
[..]
straks is het de handoek met ketjap en wat was de andere saus?
Hallo, heb je ook een bron?quote:Op zondag 15 juli 2007 17:20 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dag Noekje, Lieke heeft dit ook niet verdiend. Maar men vind haar schijnbaar ongeschikt voor de show
Niks verbaast me meer als het gaat om die paupers daar. Dit gaan ze zeker weer verkopen alszijnde niet relevant en dan wordt het niet uitgezonden. Stelletje knoppenpaupers daar!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:18 schreef beequeen het volgende:
[..]
Jij denkt toch niet echt dat ze dit uitzenden, lees het bericht in Villa Vandaag en verbaas je.
Ik vind iemand vasthouden, zodat een ander los kan gaan, nog erger dan gewoon iemand meppen!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:25 schreef soylent het volgende:
[..]
Jaap's terror was fair omdat hij zich verre hield van schoppen en slaan. Het was vervelend voor de persoon maar ludiek en onschadelijk. Je moet toch toegeven dat als hij een persoon vasthoudt terwijl zijn mattie Brian het slachtoffer fysiek kan aanpakken, dat 't een hele andere kant op gaat. Met het aanranden van de groupies ging het al mis, hij komt er telkens mee weg, escalatie is het logische vervolg.
Maar goed, Jaap's populariteit was op fok iig al sterk ingezakt. Dat zal nog wel verder dalen.
Same here, ze kon voor mij doodvallen die asobig.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:27 schreef Disana het volgende:
Huub vindt Lieke gek dat ze de nagelspullen heeft opgeruimd.
Nee, valt wel mee vind ik.. Niet op die manier, BH uittrekken, Kleren van het lijf trekken..quote:Op zondag 15 juli 2007 17:26 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Als je dan objectief bent, dan kun je alleen nog maar voor Lieke zijn. De rest heeft aan iedereen gezeten.
Iedereen verlaagd zich daar met dollartekens in de ogen.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:26 schreef Vandaag... het volgende:
Huub en Lieke verlagen zich onderhand door te blijven. Als ze er echt boven staan en echt beschaafder en intelligenter zijn dan die hyena´s dan moeten ze gewoon weg gaan. Je hebt toch je trots?
Of vervaagt je zelfrespect ook na zoveel maanden in DGK?
Is ook zo , maar dat was niet afgesproken en Jaap liet volgens mij niet voor niks los. Erg laf van Brian..quote:Op zondag 15 juli 2007 17:27 schreef Dark het volgende:
[..]
Ik vind iemand vasthouden, zodat een ander los kan gaan, nog erger dan gewoon iemand meppen!
Heel laag van Brian ook om iemand aan te vallen die vastgehouden wordt, heel min.
Ik zou ook flippen als iemand mij zo vast zou houden.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:27 schreef Dark het volgende:
[..]
Ik vind iemand vasthouden, zodat een ander los kan gaan, nog erger dan gewoon iemand meppen!
Heel laag van Brian ook om iemand aan te vallen die vastgehouden wordt, heel min.
Het is gewoon een soort saus,ze kunnen beter in het bed van Amanda en Brian gaan kijken daar zullen vast wel wat strontvlekken te vinden zijn.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:27 schreef SiRojK het volgende:
Btw, die lui moeten niet zeuren over Lieke die het netjes 'schoonmaakt' met een handdoek (mocht het waar zijn)... Amanda liep dagen rond met een blaasontsteking door vieze sex met Brian
Opgeven is blijkbaar niet voor iedereen de logische conclusie. Heeft niets te maken met zelfrespect, maar meer met hoe competitief iemand is.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:26 schreef Vandaag... het volgende:
Huub en Lieke verlagen zich onderhand door te blijven. Als ze er echt boven staan en echt beschaafder en intelligenter zijn dan die hyena´s dan moeten ze gewoon weg gaan. Je hebt toch je trots?
Of vervaagt je zelfrespect ook na zoveel maanden in DGK?
Nou ik kan me er anders wel wat bij voorstellen dat je er in dat geval voor gaat zorgen dat de lakens in de wasmachine liggen zodra je bent op gestaan...en een bebloede tampon in bed laten liggen is ook ranzigquote:Op zondag 15 juli 2007 17:22 schreef akveor het volgende:
Wat maakt die MAanda zich druk... net alsof zij nooit geneukt is terwijl ze omgesteld is. En die Nadia met d'r vieze rotbek zit constant de zaak op te stoken...
Jaap liet los omdat een productiestem wat riep!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:28 schreef DutchTVCentral.nl het volgende:
[..]
Is ook zo , maar dat was niet afgesproken en Jaap liet volgens mij niet voor niks los. Erg laf van Brian..
Je hebt een IQ van een kropsla. Hij zegt dat hij buiten het drankverbod hij gewoon stopt met drinken.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Huub doet een showtje voor de streamers........Hij heeft wel delijk een drankverbod
Vrijwilligers genoeg.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:30 schreef willem-jozef het volgende:
Wat een laag tuig, die Natasia mag van mij dood. Ik heb echt zin om die bouwkeet van die aso-redactie op z'n kant te gooien(maar om dit alleen te doen lijkt me wat zwaar). Kan er niet zo'n soort actie op touw gezet worden? Een kaartenactie lijkt me wat mild.
ja dat dacht ik ookquote:Op zondag 15 juli 2007 17:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Huub doet een showtje voor de streamers........Hij heeft wel delijk een drankverbod
En brain ookquote:Op zondag 15 juli 2007 17:30 schreef willem-jozef het volgende:
Wat een laag tuig, die Natasia mag van mij dood. Ik heb echt zin om die bouwkeet van die aso-redactie op z'n kant te gooien(maar om dit alleen te doen lijkt me wat zwaar). Kan er niet zo'n soort actie op touw gezet worden? Een kaartenactie lijkt me wat mild.
Eerder gaf ie aan dat ie daar zelf om heeft gevraagd. Waarschijnlijk ook de reden waarom het niet in de brief stond met boetes.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Huub doet een showtje voor de streamers........Hij heeft wel delijk een drankverbod
Tuurlijk, het zullen verdomme ook geen Huub fans zijn die een posting terug op de man spelen. Laat mij er toch buiten domme muts. Ik speel het spel toch niet?quote:Op zondag 15 juli 2007 17:31 schreef burtbeej het volgende:
[..]
Je hebt een IQ van een kropsla. Hij zegt dat hij buiten het drankverbod hij gewoon stopt met drinken.
Het valt me inderdaad op hoe ver hij gaat om zijn eigen verantwoordelijkheid te ontkennen.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:31 schreef Disana het volgende:
Jaap schuift het weer op anderen af: De haat is zo groot.
Dus dan maar meedoen, wat een verschrikkelijke looser.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:31 schreef Disana het volgende:
Jaap schuift het weer op anderen af: De haat is zo groot.
Daar is de afperser Jaap alweer.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:32 schreef Disana het volgende:
Jaap: met de hele situatie en de onzekerheid en de onlogica maakt mij zo onzeker dat de situatie mij misschien wel weg krijgt.
Als je zelf frasen gebruikt als "domme muts" moet je ook je bek houden over op de man spelen.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:33 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Tuurlijk, het zullen verdomme ook geen Huub fans zijn die een posting terug op de man spelen. Laat mij er toch buiten domme muts. Ik speel het spel toch niet?
Maar wat is dan zijn alternatief?quote:Op zondag 15 juli 2007 17:33 schreef tipsch het volgende:
[..]
Dus dan maar meedoen, wat een verschrikkelijke looser.
Omdat het kwartje gaat vallen dat ze zo nooit kunnen winnen.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:34 schreef Lobasca het volgende:
Ze hebben met zijn 6en H en L aangevallen, en nog zijn ze niet blij. Waarom nu weer niet?
Omdat Lieke haar extension het oog van Natasia raakte waarschijnlijk en dat is Lieke's schuld.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:34 schreef Lobasca het volgende:
Ze hebben met zijn 6en H en L aangevallen, en nog zijn ze niet blij. Waarom nu weer niet?
Als de aannleiding daar is, meerdere malen hier, dan krijgt men het uiteindelijk terug. En ik heb geen bek.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:34 schreef soylent het volgende:
[..]
Als je zelf frasen gebruikt als "domme muts" moet je ook je bek houden over op de man spelen.
Omdat het de schuld is van Huub en Lieke.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:34 schreef Lobasca het volgende:
Ze hebben met zijn 6en H en L aangevallen, en nog zijn ze niet blij. Waarom nu weer niet?
Ja en Lieke om het huis schoon te maken toch?quote:Op zondag 15 juli 2007 17:37 schreef akveor het volgende:
Daar zegt Lieke wat goeds: Jaap kwam eigenlijk alleen maar binnen om veel gewicht te verliezen...
Dan ben je ("uiteindelijk") precies hetzelfde aan het doen, dus ben je uiteindelijk precies hetzelfde, dus verlies je het recht om het argument tegen anderen te gebruiken.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:36 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Als de aannleiding daar is, meerdere malen hier, dan krijgt men het uiteindelijk terug. En ik heb geen bek.
lariekoek, dom kindquote:Op zondag 15 juli 2007 17:35 schreef Hannibella het volgende:
Even serieus, ik was Huubfan toen het net begon...zelfs toen hij terugkwam na de derde keer weg te zijn geweest. Maar van mijn part mag hij nu zo de kooi uit worden geknikkerd, Lieke mag van mij blijven...maar die Huub is echt de weg kwijt, nogmaal: what goes around comes around...en ja hij heeft ook eerder met zn zessen tegen één gewerkt...meerdere malen zelfs.
Toen was ze nog niet 'binnen'quote:Op zondag 15 juli 2007 17:37 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja en Lieke om het huis schoon te maken toch?
Waar gehakt worden, vallen spaanders....quote:Op zondag 15 juli 2007 17:36 schreef noekje het volgende:
[..]
Omdat Lieke haar extension het oog van Natasia raakte waarschijnlijk en dat is Lieke's schuld.
dat soort mensen zoeken alles buiten zichzelf wat dat betreft past hij goed bij die andere 5.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:35 schreef blomst het volgende:
Jaap wil een aanbod, en het beste aanbod dat gaat hij gebruiken.
Hij denkt dus alleen ann zichzelf.
Het is echt een zielige man, en dan alles op het verleden afschuiven.
quote:Geachte Heer Atsma,
Met interesse heb ik enige tijd geleden kennis genomen van uw vragen en oproepen richting kijkers, deelnemers en adverteerders van het televisieprogramma De Gouden Kooi. Media en mediabeleid hebben al gerede tijd mijn aandacht, en ik heb destijds terstond besloten dit programma redelijk intensief te gaan volgen, om een oordeel te kunnen vellen.
Mijn initiële indrukken waren gematigd positief. De door u aan de kaak gestelde praktijken leken mij enigszins smakeloos, maar desalniettemin onschuldig en toelaatbaar. In een land wat zijn persvrijheid hoog in het vaandel heeft staan, en waar censuur nooit geacht gepraktiseerd te worden, leek De Gouden Kooi mij een onschuldig schoonheidsvlekje, zogezegd.
De afgelopen dagen is mijn oordeel echter danig verschoven. Laat ik allereerst de actuele situatie zeer kort schetsen: in de 'Villa' huizen zich momenteel 8 bewoners. Zes van deze bewoners hebben zich verenigd, met als gemeenschappelijk doel de twee overige bewoners, name Huub en Lieke, (in jargon) 'weg te terroriseren'. Dit gebeurt door de algemeen vermaledijde persterijtjes, welke ik onder het eerder genoemde 'toelaatbare' reken. Ik begrijp dat u deze mening niet deelt, maar dit graag met toestemming nu terzijde.
De afgelopen twee dagen hebben deze pesterijen echter nieuwe vormen aangenomen. Huub en Lieke, uiteraard zelf óók geen onschuldige figuren, worden nu ook op fysieke basis 'geterroriseerd'. Deze omgangsvormen lijken schering en inslag te worden, mede door het milde optreden van de redactie van Talpa Productions. Exemplarisch is hierbij de gebeurtenis van heden middag, welke u via volgende link kunt bekijken, mits u dit wenst:
http://www.clipser.com/watch_video.php?vid=30594&sess=664
De eerste vier á vijf minuten zijn onschuldig, hierna zult u de schermutselingen kunnen zien.
Ik kan u meedelen dat dergelijke fysieke conflicten tegenwoordig een dagelijkse gang van zaken representeren. Dit dus naast de gebruikelijke pesterijen.
Concreet wil ik een beroep doen op u als politicus, om een rol van de gerechterlijke machten in het stopzetten van dergelijke praktijken te overwegen. Ik ben bepaald geen meester in de rechten, maar mij dunkt dat deze taferelen, zelfs binnen 'gesloten kring' - ironie alom - niet stroken met de wet. Evenzo, zelfs een onderzoek van het Openbaar Ministerie zal al de nodige publiciteit en discussie opleveren om dichter bij uw doel te komen.
Ik vertrouw u graag toe dat ik - toch vrijzinnige student, en bepaald niet preuts of conservatief - per direct gestopt ben met het (intensief) volgen van De Gouden Kooi. Het lijdt mij tevens weinig twijfel dat een intensivering van uw kruistocht tegen dit exponent van Talpa Productions ampel bijval zal vinden.
Dank voor de uw tijd, en hopende op effectiviteit van dit appèl op u als politicus verblijf ik,
Met vriendelijke groet,
X
quote:Op zondag 15 juli 2007 17:37 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja en Lieke om het huis schoon te maken toch?
Wat een belachelijke reactie zeg, stumper, zeker een bannd aanhangerquote:Op zondag 15 juli 2007 17:38 schreef firecow het volgende:
Wat heeft die leike toch een lelijke rot kop zeg
die ogen altijd in een jank stand en 2 cm van elkaar af
bah
Ja, ik heb geen engelengeduld. Ik verwacht eigenlijk op een forum dat een moderator het een beetje in de gaten houdt. Maar die schijnen nogal ruimdenkend te zijn.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:38 schreef soylent het volgende:
[..]
Dan ben je ("uiteindelijk") precies hetzelfde aan het doen, dus ben je uiteindelijk precies hetzelfde, dus verlies je het recht om het argument tegen anderen te gebruiken.
Niet iedereen is zo knap als..... ik!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:38 schreef firecow het volgende:
Wat heeft die leike toch een lelijke rot kop zeg
die ogen altijd in een jank stand en 2 cm van elkaar af
bah
Jeetje wat heb jij een lelijk karakter.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:38 schreef firecow het volgende:
Wat heeft die leike toch een lelijke rot kop zeg
die ogen altijd in een jank stand en 2 cm van elkaar af
bah
familiie van Amandaquote:Op zondag 15 juli 2007 17:38 schreef firecow het volgende:
Wat heeft die leike toch een lelijke rot kop zeg
die ogen altijd in een jank stand en 2 cm van elkaar af
bah
Laat de politiek het land regeren en zich niet met DGK bemoeien. Bemoeienissen genoeg uit Den Haag.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:38 schreef phaeton1 het volgende:
Hihi, ik verveelde me dood, had even zin om te zeiken:
[..]
je zooiquote:Op zondag 15 juli 2007 17:39 schreef pupindy het volgende:
[..]
Wat een belachelijke reactie zeg, stumper, zeker een bannd aanhanger![]()
Leuk stukjequote:Op zondag 15 juli 2007 17:38 schreef phaeton1 het volgende:
Hihi, ik verveelde me dood, had even zin om te zeiken:
[..]
Leek idee, maar wat wil je er mee doen? Is dit censuur van DGK? Nee, want ze maken zelf een programma, dus ze mogen het zelf 'editen' zoals ze willen.. Wil je het zoveelste stuk over DGK laten schrijven waarin mensen zeggen dat het te ver gaat?quote:Op zondag 15 juli 2007 17:38 schreef phaeton1 het volgende:
Hihi, ik verveelde me dood, had even zin om te zeiken:
[..]
ik vind vind dit een hele goede brief qua stijl en inhoud......SUPERquote:Op zondag 15 juli 2007 17:38 schreef phaeton1 het volgende:
Hihi, ik verveelde me dood, had even zin om te zeiken:
[..]
ehm met wie dan?? kan me niet herinneren dat hij ooit 5 man achter zich heeft gehad???quote:Op zondag 15 juli 2007 17:35 schreef Hannibella het volgende:
Even serieus, ik was Huubfan toen het net begon...zelfs toen hij terugkwam na de derde keer weg te zijn geweest. Maar van mijn part mag hij nu zo de kooi uit worden geknikkerd, Lieke mag van mij blijven...maar die Huub is echt de weg kwijt, nogmaal: what goes around comes around...en ja hij heeft ook eerder met zn zessen tegen één gewerkt...meerdere malen zelfs.
Wat een politiek correct antwoord. Iedereen doet dat, bewust of onbewust.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:40 schreef ricofromrio het volgende:
[..]
mensen beoordelen op hun uiterlijk jij gaat het ver schoppen met je leven![]()
quote:Op zondag 15 juli 2007 17:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Je bent ook nog mens zegt Huub. Ja, dat moet hij tegen Jaap zeggen die hij in aanvang alles naar de oren geslingerd heeft. Huub zit wel een beetje te raaskallen en vergeet zijn eigen daden en uitspraken
Mee eens ! Van mij hoeft het programma niet te stoppen, maar er moeten wel grenzen gesteld worden.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:41 schreef akveor het volgende:
[..]
Laat de politiek het land regeren en zich niet met DGK bemoeien. Bemoeienissen genoeg uit Den Haag.
Verder wel een goeie brief maar naar mijn mening had je hem aan JdM moeten richten.
Ik vind hem sterk!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:38 schreef phaeton1 het volgende:
Hihi, ik verveelde me dood, had even zin om te zeiken:
[..]
Jaap onderkalkenquote:Op zondag 15 juli 2007 17:41 schreef smoekie het volgende:
[..]
ehm met wie dan?? kan me niet herinneren dat hij ooit 5 man achter zich heeft gehad???
hij is tenminte altijd zo geweest van mano a mano (oftewel 1 tegen 1) geef maar een voorbeeld wanneer hij zoals jij zegt 6 tegen 1 heeft gedaan????
doe je best
Joop Atsma (1956) is sinds 19 mei 1998 lid van de Tweede-Kamerfractie van het CDA i. Hij woont in het Friese Surhuisterveen. De heer Atsma was eigenaar van een pers- en publiciteitsbureau en was 12 jaar voorzitter van de KNWU (Koninklijke Nederlandse Wielrenunie). Daarnaast was hij lid van Provinciale Staten van Friesland. In de Kamer houdt hij zich bezig met sport, landbouw, voedselkwaliteit, media en de Waddenzee.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:38 schreef phaeton1 het volgende:
Hihi, ik verveelde me dood, had even zin om te zeiken:
[..]
Pff, is het niet vaak genoeg dat Huub zegt dat ook liever niet te doen.. Is geen excuus, maar hij realiseert het zich en dat is het belangrijkste!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Je bent ook nog mens zegt Huub. Ja, dat moet hij tegen Jaap zeggen die hij in aanvang alles naar de oren geslingerd heeft. Huub zit wel een beetje te raaskallen en vergeet zijn eigen daden en uitspraken
Ja vertel, ik wil dolgraag mailen!!!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:42 schreef noucky het volgende:
Wat is het emailadres om de redactie te kunnen mailen?
eens, en een kopie naar RTL 4.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:41 schreef akveor het volgende:
[..]
Laat de politiek het land regeren en zich niet met DGK bemoeien. Bemoeienissen genoeg uit Den Haag.
Verder wel een goeie brief maar naar mijn mening had je hem aan JdM moeten richten.
quote:Op zondag 15 juli 2007 17:44 schreef Kaleddis het volgende:
Is er nog iemand die de kapsalon kan aanhoren ?
Ja en Jaap zeg toch ook dat het moreel verwerpelijk is? What's the difference. Ze zijn allemaal met hetzelfde sop overgoten met de hoofdprijs in het hoofd.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:44 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Pff, is het niet vaak genoeg dat Huub zegt dat ook liever niet te doen.. Is geen excuus, maar hij realiseert het zich en dat is het belangrijkste!
ik niet want die rat doet het zo goed en hij alleen ,en die ratin is helemaal niet om aan te horen,quote:Op zondag 15 juli 2007 17:44 schreef Kaleddis het volgende:
Is er nog iemand die de kapsalon kan aanhoren ?
Verdomme en nog een Fries ook..... Ik zal hier nagaan of we z'n paspoort kunnen intrekken....quote:Op zondag 15 juli 2007 17:43 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
Joop Atsma (1956) is sinds 19 mei 1998 lid van de Tweede-Kamerfractie van het CDA i. Hij woont in het Friese Surhuisterveen. De heer Atsma was eigenaar van een pers- en publiciteitsbureau en was 12 jaar voorzitter van de KNWU (Koninklijke Nederlandse Wielrenunie). Daarnaast was hij lid van Provinciale Staten van Friesland. In de Kamer houdt hij zich bezig met sport, landbouw, voedselkwaliteit, media en de Waddenzee.
CDA
in de periode 1998-heden: lid Tweede Kamer
quote:Op zondag 15 juli 2007 17:46 schreef akveor het volgende:
[..]
Verdomme en nog een Fries ook..... Ik zal hier nagaan of we z'n paspoort kunnen intrekken....
Huub is toch wel zo slim om door te hebben dat Jaap in de gaten heeft dat hij alleen voor extra dekking voor Huub gebruikt zou worden?quote:Op zondag 15 juli 2007 17:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Je bent ook nog mens zegt Huub. Ja, dat moet hij tegen Jaap zeggen die hij in aanvang alles naar de oren geslingerd heeft. Huub zit wel een beetje te raaskallen en vergeet zijn eigen daden en uitspraken
NIET DOEN !!!!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:46 schreef Gigageil het volgende:
Je zult maar NEE als voorletters hebben.....
Is dit DE N(atasia) Blank van DGK ? Wie weet het ?![]()
Maar jij bent sowieso niet objectief nu. Dus Huub is niet bezig geweest om alle bewoners tegen Eric op te stoken?quote:Op zondag 15 juli 2007 17:41 schreef smoekie het volgende:
[..]
ehm met wie dan?? kan me niet herinneren dat hij ooit 5 man achter zich heeft gehad???
hij is tenminte altijd zo geweest van mano a mano (oftewel 1 tegen 1) geef maar een voorbeeld wanneer hij zoals jij zegt 6 tegen 1 heeft gedaan????
doe je best
is dat het enige voorbeeld dat je kunt aanhalen??quote:
ga een cursus nederlands volgen en schreeuw niet zoquote:Op zondag 15 juli 2007 17:48 schreef smiley1982 het volgende:
DAT MENSTRUATIE BLOED IS ECHT RANZIG HUN ZIJN ECHT RANZIG IN BED HET ENIGE WAT HUN DOEN IS NEUKEN EN VOOR DE REST NIKS ANDERS DAN DAT MAAR DAT BLOED GATVER
FF linkje weghalen uit de quote... vergat ik gisteren ook...quote:Op zondag 15 juli 2007 17:48 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Wat ben jij voor griezel om iemands adres te noteren![]()
![]()
![]()
![]()
Hier heb je hem van mevrouw het personeel/spel speelster.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:48 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Wat ben jij voor griezel om iemands adres te noteren![]()
![]()
![]()
![]()
Huub is niet eens zozeer aan de beurt. Ze richten hun asopijlen meer op Lieke maar ja schijnbaar is dat geen mens.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:47 schreef Hannibella het volgende:
[..]
Maar jij bent sowieso niet objectief nu. Dus Huub is niet bezig geweest om alle bewoners tegen Eric op te stoken?
Is Huub altijd in zn eentje tegen één bezig geweest of heeft hij met ransJaap genoeg geflikt tegen Eric, tegen Brian etc. etc.?
Je moet niet gefixeerd zijn op het 6 tegen één gedoe, want dit is gewoon niet meer dan een logische reactie...gezien de passiviteit van die groep nu verleden tijd is en Huub aan de beurt is.
Is dat gebagger met die adressen en telefoonnummers nou gvd een keer afgelopen?!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:46 schreef Gigageil het volgende:
-knip-
Je zult maar NEE als voorletters hebben.....
Is dit DE N(atasia) Blank van DGK ? Wie weet het ?![]()
Met scheldwoorden iemands uiterlijk beschrijven is gewoon laag.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:42 schreef Frasier het volgende:
[..]
Wat een politiek correct antwoord. Iedereen doet dat, bewust of onbewust.
Jij wilt ze even zeggen dat ze het fantastisch doen?quote:Op zondag 15 juli 2007 17:42 schreef noucky het volgende:
Wat is het emailadres om de redactie te kunnen mailen?
Helemaal met je eens. Al die bewoners hebben boter op hun hoofd, pakken vol, maar Huub wel het meeste naar mijn smaak. Zij gladde babbel schijnt echter om onverklaarbare reden nogal veel goed te maken in den landequote:Op zondag 15 juli 2007 17:47 schreef Hannibella het volgende:
[..]
Maar jij bent sowieso niet objectief nu. Dus Huub is niet bezig geweest om alle bewoners tegen Eric op te stoken?
Is Huub altijd in zn eentje tegen één bezig geweest of heeft hij met ransJaap genoeg geflikt tegen Eric, tegen Brian etc. etc.?
Je moet niet gefixeerd zijn op het 6 tegen één gedoe, want dit is gewoon niet meer dan een logische reactie...gezien de passiviteit van die groep nu verleden tijd is en Huub aan de beurt is.
Je zegt precies wat ik vind, dank je.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:47 schreef Hannibella het volgende:
[..]
Maar jij bent sowieso niet objectief nu. Dus Huub is niet bezig geweest om alle bewoners tegen Eric op te stoken?
Is Huub altijd in zn eentje tegen één bezig geweest of heeft hij met ransJaap genoeg geflikt tegen Eric, tegen Brian etc. etc.?
Je moet niet gefixeerd zijn op het 6 tegen één gedoe, want dit is gewoon niet meer dan een logische reactie...gezien de passiviteit van die groep nu verleden tijd is en Huub aan de beurt is.
Laat maar een koppensneller komen.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:47 schreef Starlie het volgende:
Ik dacht trouwens dat de kapster zou komen??
Gedaan tochquote:Op zondag 15 juli 2007 17:49 schreef akveor het volgende:
[..]
FF linkje weghalen uit de quote... vergat ik gisteren ook...![]()
Het wordt niet meteen de waarheid als je het schreeuwtquote:Op zondag 15 juli 2007 17:48 schreef smiley1982 het volgende:
DAT MENSTRUATIE BLOED IS ECHT RANZIG HUN ZIJN ECHT RANZIG IN BED HET ENIGE WAT HUN DOEN IS NEUKEN EN VOOR DE REST NIKS ANDERS DAN DAT MAAR DAT BLOED GATVER
typisch voor Huub-fansquote:Op zondag 15 juli 2007 17:49 schreef Leandra het volgende:
Is dat gebagger met die adressen en telefoonnummers nou gvd een keer afgelopen?!
Get a grip on reality![]()
Natuurlijk is het een kutwijf, maar moet daarom haar achterban geterroriseerd worden?![]()
Zijn dat soort belachelijke uitspraken hier normaal? WEET wat je zegt :( o|O :r :r !!!!!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:48 schreef tipsch het volgende:
[..]
logisch? ja, tijdens de tweede wereldoorlog in het nazikamp misschien, daar had jij snel je weg gevonden,:(
1
2
3<?php
kankerlijer
?>
er staat een paard bij mijn pcquote:Op zondag 15 juli 2007 17:49 schreef blomst het volgende:
waar komen al die vervelende forumleden vandaan?
Goede tekst hoor....we zijn trots op je, mafkees!quote:
Kappen nu.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:51 schreef TerroRobbie het volgende:
De ********* woont ze.
Klopt allemaal, maar met 6 man bovenop iemand klimmen, de kleren van het lijf te rukken en dan heel blij te zijn is iets anders dan mensen tegen elkaar opstoken.. Het is een heel ander niveau.. Het ene is gewoon fysiek geweld en de ander hersenterreur... Huub speelt het spel gewoon slim, weet op de juiste momenten slimme dingen te doen/zeggen om mensen tegen elkaar op te stoken, dat is ook de bedoeling van het spel.. Het is nooit de bedoeling geweest om met 6 op 2 mensen te klimmen en ze de kleren van het lijf te trekken of te knijpenquote:Op zondag 15 juli 2007 17:49 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Helemaal met je eens. Al die bewoners hebben boter op hun hoofd, pakken vol, maar Huub wel het meeste naar mijn smaak. Zij gladde babbel schijnt echter om onverklaarbare reden nogal veel goed te maken in den lande
Intelligentquote:Op zondag 15 juli 2007 17:48 schreef smiley1982 het volgende:
DAT MENSTRUATIE BLOED IS ECHT RANZIG HUN ZIJN ECHT RANZIG IN BED HET ENIGE WAT HUN DOEN IS NEUKEN EN VOOR DE REST NIKS ANDERS DAN DAT MAAR DAT BLOED GATVER
Mee eens... zolang ze maar met de poten van elkaar afblijven.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:47 schreef Hannibella het volgende:
[..]
Maar jij bent sowieso niet objectief nu. Dus Huub is niet bezig geweest om alle bewoners tegen Eric op te stoken?
Is Huub altijd in zn eentje tegen één bezig geweest of heeft hij met ransJaap genoeg geflikt tegen Eric, tegen Brian etc. etc.?
Je moet niet gefixeerd zijn op het 6 tegen één gedoe, want dit is gewoon niet meer dan een logische reactie...gezien de passiviteit van die groep nu verleden tijd is en Huub aan de beurt is.
Tjah, zo heeft het altijd gewerkt...ze pakken elkaar op wat hen het meest kwetst. Daarom is het ook een kutspel geworden, maar wat kutter is, is dat fokkers zo ongelooflijk agressief reageren op wat er in de kooi gebeurt.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:49 schreef noekje het volgende:
[..]
Huub is niet eens zozeer aan de beurt. Ze richten hun asopijlen meer op Lieke maar ja schijnbaar is dat geen mens.![]()
Hoop kutnewbies en verder nog wat tuig wat nooit in DGK komt, maar je weet hoe het gaat hè:quote:Op zondag 15 juli 2007 17:49 schreef blomst het volgende:
waar komen al die vervelende forumleden vandaan?
nou dan hoop ik mee te maken dat Nix heropgevoed wordt door oermoeder Tasquote:Op zondag 15 juli 2007 17:51 schreef Vandaag... het volgende:
Ik heb me opgeofferd door naar de kapsalon te luisteren:
Natasia en Brian hebben zolangzamerhand door dat dennis nix is. B. zegt dat Huub gelijk heeft als ie zegt dat nix niets durft.
quote:Op zondag 15 juli 2007 17:53 schreef akveor het volgende:
Als Stijn teruglomt van vakantie en hij moet al die beelden terug zien kan ie meteen wel weer boeken.... Pannekoek had het allemaal goed in de hand.
je vergeet de karatetrap naar het hoofd van huub en de wurggreep van mama tasquote:Op zondag 15 juli 2007 17:52 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Klopt allemaal, maar met 6 man bovenop iemand klimmen, de kleren van het lijf te rukken en dan heel blij te zijn is iets anders dan mensen tegen elkaar opstoken.. Het is een heel ander niveau.. Het ene is gewoon fysiek geweld en de ander hersenterreur... Huub speelt het spel gewoon slim, weet op de juiste momenten slimme dingen te doen/zeggen om mensen tegen elkaar op te stoken, dat is ook de bedoeling van het spel.. Het is nooit de bedoeling geweest om met 6 op 2 mensen te klimmen en ze de kleren van het lijf te trekken of te knijpen
Ik zou me van mijn leven daar nooit met een tja van afmaken.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:52 schreef Hannibella het volgende:
[..]
Tjah, zo heeft het altijd gewerkt...ze pakken elkaar op wat hen het meest kwetst. Daarom is het ook een kutspel geworden, maar wat kutter is, is dat fokkers zo ongelooflijk agressief reageren op wat er in de kooi gebeurt.
Ik zie woorden als vermoorden enzo langskomen, ey peeps let op je bloeddruk.
Schijnbaar toch wel, want het gebeurt!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:52 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Klopt allemaal, maar met 6 man bovenop iemand klimmen, de kleren van het lijf te rukken en dan heel blij te zijn is iets anders dan mensen tegen elkaar opstoken.. Het is een heel ander niveau.. Het ene is gewoon fysiek geweld en de ander hersenterreur... Huub speelt het spel gewoon slim, weet op de juiste momenten slimme dingen te doen/zeggen om mensen tegen elkaar op te stoken, dat is ook de bedoeling van het spel.. Het is nooit de bedoeling geweest om met 6 op 2 mensen te klimmen en ze de kleren van het lijf te trekken of te knijpen
Verdomme ze hebben ook mijn nummer daar...quote:Op zondag 15 juli 2007 17:52 schreef blomst het volgende:
hier staan de meeste telefoon nummers van de gasten van de gouden kooi
quote:Op zondag 15 juli 2007 17:52 schreef Hannibella het volgende:
[..]
Tjah, zo heeft het altijd gewerkt...ze pakken elkaar op wat hen het meest kwetst. Daarom is het ook een kutspel geworden, maar wat kutter is, is dat fokkers zo ongelooflijk agressief reageren op wat er in de kooi gebeurt.
Ik zie woorden als vermoorden enzo langskomen, ey peeps let op je bloeddruk.
Brian is het zieligstquote:Op zondag 15 juli 2007 17:54 schreef Disana het volgende:
Amanda: Waar denk je aan. Brian: Het spugen. Dat ie me in m'n gezicht spuugde.
[afbeelding]
De vermoorde onschuld die groot onrecht is aangedaan.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:54 schreef Disana het volgende:
Amanda: Waar denk je aan. Brian: Het spugen. Dat ie me in m'n gezicht spuugde.
[afbeelding]
Die boekt gelijk weer drie weken denk ikquote:Op zondag 15 juli 2007 17:53 schreef akveor het volgende:
Als Stijn teruglomt van vakantie en hij moet al die beelden terug zien kan ie meteen wel weer boeken.... Pannekoek had het allemaal goed in de hand.
Doordat ze zichzelf wegmaakt en op wil staan scheuren haar kleren..zij pakken haar zender en willen de bh openmaken van achter om de zender eruit te halen...ik vind het ook debielallemaal, maar verdraai dan niet wat er is gebeurd. 3 man op Lieke, niet 6 man...quote:Op zondag 15 juli 2007 17:52 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Klopt allemaal, maar met 6 man bovenop iemand klimmen, de kleren van het lijf te rukken en dan heel blij te zijn is iets anders dan mensen tegen elkaar opstoken.. Het is een heel ander niveau.. Het ene is gewoon fysiek geweld en de ander hersenterreur... Huub speelt het spel gewoon slim, weet op de juiste momenten slimme dingen te doen/zeggen om mensen tegen elkaar op te stoken, dat is ook de bedoeling van het spel.. Het is nooit de bedoeling geweest om met 6 op 2 mensen te klimmen en ze de kleren van het lijf te trekken of te knijpen
Hartstikke bedankt schatje!!quote:Op zondag 15 juli 2007 17:55 schreef schatje het volgende:
Een vriendelijk doch dringend verzoek om niet op de man te spelen en geen privégegevens te plaatsen.
quote:Op zondag 15 juli 2007 17:53 schreef kybe het volgende:
Van Vol daar is dus iemand naar de politie gegaan.
Op zondag 15 juli 2007 @ 17:39 schreef fiepp het volgende:
[..]
Het is meer zo dat ik denk, als er niemand meer streams kijkt, wie kan dan nog in de gaten houden wat er gebeurt. Als er vandaag niemand naar de streams had gekeken, had Ayla ook niet naar de politie kunnen gaan. En was er ws niks van terug te zien in de montage.
Vanaf nu kijkt de politie mee dus dat is geen taak meer van ons!Alleen een massaale boycot is wat je kunt doen vanaf nu.
Zal dan wel wat minder ver kunnen, denk dat ze een hoop inkomsten vanuit streams zijn verloren. Ik kijk niet meer voorlopig..quote:Op zondag 15 juli 2007 17:55 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Die boekt gelijk weer drie weken denk ik
goh kon je nou echt niets intelligenters verzinnen??quote:Op zondag 15 juli 2007 17:48 schreef smiley1982 het volgende:
DAT MENSTRUATIE BLOED IS ECHT RANZIG HUN ZIJN ECHT RANZIG IN BED HET ENIGE WAT HUN DOEN IS NEUKEN EN VOOR DE REST NIKS ANDERS DAN DAT MAAR DAT BLOED GATVER
Ok, ik wist het niet....sorryquote:Op zondag 15 juli 2007 17:49 schreef schatje het volgende:
Waarschuwing: op het plaatsen van privégegevens op FOK! staat een ban, dus niet doen!
Ze zijn idd allemaal zielig... als je zo dom bent dat je dit gedrag kunt rechtvaardigen ben je heel zielig.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Ze zijn allemaal het zieligst. Wat hen is aangedaan vergoelijkt al hun daden.
quote:Op zondag 15 juli 2007 17:38 schreef phaeton1 het volgende:
Hihi, ik verveelde me dood, had even zin om te zeiken:
[..]
Jep, mute eropquote:Op zondag 15 juli 2007 17:58 schreef PumaStreamer het volgende:
hoor natasia dan...
Echt VOL, daar dit is dus super.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:53 schreef kybe het volgende:
Van Vol daar is dus iemand naar de politie gegaan.
Op zondag 15 juli 2007 @ 17:39 schreef fiepp het volgende:
[..]
Het is meer zo dat ik denk, als er niemand meer streams kijkt, wie kan dan nog in de gaten houden wat er gebeurt. Als er vandaag niemand naar de streams had gekeken, had Ayla ook niet naar de politie kunnen gaan. En was er ws niks van terug te zien in de montage.
Vanaf nu kijkt de politie mee dus dat is geen taak meer van ons!Alleen een massaale boycot is wat je kunt doen vanaf nu.
edit: ik moet natuurlijk bozer zijn op de ruggegraatloze redactiequote:Op zondag 15 juli 2007 17:58 schreef Yollie het volgende:
Ik word zo boos om mevrouw onschendbaar.
Ik blijf het toch gewoon ouderwerts niveautje asociaal noemen hoor. Ze hebben genoeg EQ en IQ om beter te weten maar ze drijven zichzelf op tot ze er zelf in geloven.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:58 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ze zijn idd allemaal zielig... als je zo dom bent dat je dit gedrag kunt rechtvaardigen ben je heel zielig.
Het getuigt van een enorm gebrek aan EQ en IQ... beetje niveautje zwakbegaafd.
Ik ben niet vergeten hier dat velen Huub mochten door zijn actieve rol en de anderen zo passief waren.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:47 schreef Hannibella het volgende:
[..]
Maar jij bent sowieso niet objectief nu. Dus Huub is niet bezig geweest om alle bewoners tegen Eric op te stoken?
Is Huub altijd in zn eentje tegen één bezig geweest of heeft hij met ransJaap genoeg geflikt tegen Eric, tegen Brian etc. etc.?
Je moet niet gefixeerd zijn op het 6 tegen één gedoe, want dit is gewoon niet meer dan een logische reactie...gezien de passiviteit van die groep nu verleden tijd is en Huub aan de beurt is.
wie heltp haar in de kooi...tis fraude....belt iemand jusitie even??quote:Op zondag 15 juli 2007 17:59 schreef burtbeej het volgende:
[..]
Jep, mute eropwordt er tamelijk boos over alsk haar zo hoor praten
![]()
Ik denk Milton.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:01 schreef blomst het volgende:
Zou Wilgo wekelijks een bedrag over maken aan Talpa, in de hoop dat Natasja daar mag blijven?
Die apen hebben geen cent te makken dus dat lijkt me onwaarschijnlijk.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:01 schreef blomst het volgende:
Zou Wilgo wekelijks een bedrag over maken aan Talpa, in de hoop dat Natasja daar mag blijven?
Als de familie van Huub en Lieke slim is, dan bewaren ze al deze filmpjes heel goed voor de rechtzaak als Huub er uitgegooid wordt.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:00 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
wie heltp haar in de kooi...tis fraude....belt iemand jusitie even??
Het is toch uit tussen Wilgo..en dan nog wat Wilgo vind het heleprogramma geen ene KUT aan..hij haatte het in het begin en dan nu betalen dacht ut nie..die is allang een lekkere snol aant neuken ergensquote:Op zondag 15 juli 2007 18:01 schreef blomst het volgende:
Zou Wilgo wekelijks een bedrag over maken aan Talpa, in de hoop dat Natasja daar mag blijven?
Nee milton laat JDM jr. met rust zolang ze die hoer daar houden. Is veel beter voor zijn kinderen.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:01 schreef blomst het volgende:
Zou Wilgo wekelijks een bedrag over maken aan Talpa, in de hoop dat Natasja daar mag blijven?
Verwijt je Huub nu een passieve rol??quote:Op zondag 15 juli 2007 18:00 schreef noucky het volgende:
[..]
Ik ben niet vergeten hier dat velen Huub mochten door zijn actieve rol en de anderen zo passief waren.
Nu zijn de rollen eindelijk omgedraaid en dan is het niet goed.
Terror Jaap vond menigeen leuk , ook dat nu niet meer.
Gos hoe zou dat toch komen, omdat de Huubfans hun Huupie aangevallen zien ?
Ik kijk DGK en daarin doen alle bewoners mee, niet alleen Huub. Het is een spel en als Huub eens een beurt krijgt dan Krijgt Huub ook een beurt, makkelijk zat.
Dan zal hij het af laten hangen van z'n gesprek met Stijn. Overigens, Jaap blijft lekker doorlachen, wat een horror, laaiend, wat een dom joch is datquote:Op zondag 15 juli 2007 18:01 schreef Disana het volgende:
Die van gisteren was gewoon m'n 24 uur, die van maandag is m'n echte.
Ik weet niet wat Jaap hiermee bedoelt.
Men herkent zichzelf meer in Huub...quote:Op zondag 15 juli 2007 18:00 schreef noucky het volgende:
[..]
Ik ben niet vergeten hier dat velen Huub mochten door zijn actieve rol en de anderen zo passief waren.
Nu zijn de rollen eindelijk omgedraaid en dan is het niet goed.
Terror Jaap vond menigeen leuk , ook dat nu niet meer.
Gos hoe zou dat toch komen, omdat de Huubfans hun Huupie aangevallen zien ?
Ik kijk DGK en daarin doen alle bewoners mee, niet alleen Huub. Het is een spel en als Huub eens een beurt krijgt dan Krijgt Huub ook een beurt, makkelijk zat.
De politiek is er juist ook voor om kleine dagelijkse zaken die mensen persoonlijk raken aan te kunnen pakken..niet alleen in het groot het land te regeren..quote:Op zondag 15 juli 2007 17:41 schreef akveor het volgende:
[..]
Laat de politiek het land regeren en zich niet met DGK bemoeien. Bemoeienissen genoeg uit Den Haag.
Verder wel een goeie brief maar naar mijn mening had je hem aan JdM moeten richten.
die hebben nog geen nagel om aan hun reet te krabben, wie denk je wie hun auto betaald heeft, wie denk je wie hun verbouwing thuis betaald heeft, wie denk je wie die kadootjes constant betaald...quote:
niks rechtzaak.,....talpa heeft 100% QuitClame...met andere woorden...technisch gezien kunnen ze alle beeldenwegeisen..simpel as thatquote:Op zondag 15 juli 2007 18:02 schreef mazaru het volgende:
[..]
Als de familie van Huub en Lieke slim is, dan bewaren ze al deze filmpjes heel goed voor de rechtzaak als Huub er uitgegooid wordt.
Jaap wil onder het contract uit van talpa, dat is hij aan het uitzoeken, en als dat mogelijk is wil hij uit de kooi.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:01 schreef Disana het volgende:
Die van gisteren was gewoon m'n 24 uur, die van maandag is m'n echte.
Ik weet niet wat Jaap hiermee bedoelt.
gewoon weggaan..dat kan hoor...en verder niks...punt..simpel as that...weg 10 K...quote:Op zondag 15 juli 2007 18:03 schreef blomst het volgende:
[..]
Jaap wil onder het contract uit van talpa, dat is hij aan het uitzoeken, en als dat mogelijk is wil hij uit de kooi.
Als je kon kiezen streams van 10 euro zonder natasia of streams van 2 euro MET natasia zou ik nog een tientje betalen!quote:
"Trek die BH uit"quote:Op zondag 15 juli 2007 18:03 schreef mazaru het volgende:
Ik heb wel medeljden met die arme kinderen van die heks.
Wat zullen die maandag weer niet allemaal naar hun hoofdje gaan krijgen?
Mooi!quote:Op zondag 15 juli 2007 18:03 schreef akveor het volgende:
Jaap is even verteld dat ie de stemming met Natasia heeft gekregen omdat Natasia Jaap uit d'r grond een hekel aan hem heeft.
[afbeelding]
[afbeelding]
Hij wil niet onder ogen zien wat hij heeft gedaan. Hij denkt alleen maar aan zichzelf. Het is mooi te zien dat Huub er geen genoegen meer mee neemt.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:03 schreef tipsch het volgende:
[..]
Dan zal hij het af laten hangen van z'n gesprek met Stijn. Overigens, Jaap blijft lekker doorlachen, wat een horror, laaiend, wat een dom joch is dat![]()
ik hoop van niet want die kunnen er niets aan doenquote:Op zondag 15 juli 2007 18:03 schreef mazaru het volgende:
Ik heb wel medeljden met die arme kinderen van die heks.
Wat zullen die maandag weer niet allemaal naar hun hoofdje gaan krijgen?
ik ben blij dat de politie meekijkt hopenlijk worden er dan eindelijk regels gesteldquote:
Dat kunnen ze niet omdat alles via de streams uitgezonden wordt en het niet oneigenlijk toe eigenen van beelden is.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:03 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
niks rechtzaak.,....talpa heeft 100% QuitClame...met andere woorden...technisch gezien kunnen ze alle beeldenwegeisen..simpel as that
Weet je zeker dat je daarna geen verplichtingen meer hebt?quote:Op zondag 15 juli 2007 18:04 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
gewoon weggaan..dat kan hoor...en verder niks...punt..simpel as that...weg 10 K...
Dat vind ik eigenlijk nog het ergste. Die kotertjes kunnen er niks aan doen.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:03 schreef mazaru het volgende:
Ik heb wel medeljden met die arme kinderen van die heks.
Wat zullen die maandag weer niet allemaal naar hun hoofdje gaan krijgen?
Gaat net dom zitten lachen nadat Huub zegt dat hij echt boos is om het fysiek geweld van Natasia,Nadia en Amanda.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:02 schreef ruudpuntenel het volgende:
Jaap, degene met de meeste hersens, is de grootste zak die ik ooit heb gezien. Letterlijk en figuurlijk.
ZZZZZZZzzzzzzz jij snapt het... in het contract staat dat hij nog een jaar of anderhalf verbonden staat aan Talpa als het gaat om verdiensten te gaan maken met hetgeen uit de kooi.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:04 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
gewoon weggaan..dat kan hoor...en verder niks...punt..simpel as that...weg 10 K...
Dat lukt dus nooit. Een Talpa staat nooit boven de wet. Hoe graag ze dat ook zouden willen maar het bestaat gewoon niet.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:03 schreef PumaStreamer het volgende:
[..]
niks rechtzaak.,....talpa heeft 100% QuitClame...met andere woorden...technisch gezien kunnen ze alle beeldenwegeisen..simpel as that
Ik kan ook niet anders concluderen dan dat de redactie bang is voor hun tortelduifjes.quote:Op zondag 15 juli 2007 17:59 schreef Yollie het volgende:
[..]
edit: ik moet natuurlijk bozer zijn op de ruggegraatloze redactie
en meer als een ook weet ik zekerquote:Op zondag 15 juli 2007 18:04 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
ik ben blij dat de politie meekijkt hopenlijk worden er dan eindelijk regels gesteld
Ik wed dat de redactie dat nu al weet.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:04 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
ik ben blij dat de politie meekijkt hopenlijk worden er dan eindelijk regels gesteld
Misschien was hem dat wel gelukt als die zich bij H en L had aangesloten.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:03 schreef blomst het volgende:
[..]
Jaap wil onder het contract uit van talpa, dat is hij aan het uitzoeken, en als dat mogelijk is wil hij uit de kooi.
Hij denkt dat hij door zijn optreden veel geld kan verdienen, maar is bang dat het dan naar talpa gaat.
Jaap denkt dus dat hij met veel geld gelukkig word.
quote:Op zondag 15 juli 2007 18:06 schreef Hannibella het volgende:
Wie spreekt er altijd uit dat hij het leven van alle bewoners zolang ze in de kooi wonen zuur zal maken met welk middel dan ook?
Tis toch fokkin nie normaal ! Lol
Gelukkig zijn die kindjes het land al uit en hoeven zij maandag op school niet mee te maken.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:03 schreef mazaru het volgende:
Ik heb wel medeljden met die arme kinderen van die heks.
Wat zullen die maandag weer niet allemaal naar hun hoofdje gaan krijgen?
Nee, maar dat zijn wel degenen die de dupe hier van zijn.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:04 schreef Oma1 het volgende:
[..]
ik hoop van niet want die kunnen er niets aan doen
dat ze zoon moeder hebben wat een heks
Die zitten gewoon op het bureau met zijn alleen te lachen tijdens de lunchpauze, meer nietquote:Op zondag 15 juli 2007 18:06 schreef TerroRobbie het volgende:
Politie kijkt mee, tuurlijk... Alsof die niks beters te doen hebben..
Ze zeggen gewoon dat ze terugvechten. Niks meer.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:07 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Neeeee, het doet Huub en Lieke niets.....:) Ze blijven ventileren....
Nee, Huub kwam terug van achter en zei dat er geen sancties volgen.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:08 schreef BrainView het volgende:
Wat zit ik me op te vreten hier zeg..
Dit betekent toch Exit voor Natasia! Kan niet anders
Die trap is echt niet meer normaal, Wat een viswijf zegg
Wat denk ze wel niet
Huub kun je niks kwalijk nemen, Brian ook niet
Fucking Natasia Der uit!
Kut WIJF!
Kan hij gelijk Brian meenemen, die denkt dat hij de nieuwe Joop van Tellingen is.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:07 schreef Meganog het volgende:
Jaap gaat bij de Party en de Weekend solliciteren.
Inderdaad gelukkig voor die kinderen.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:06 schreef kybe het volgende:
[..]
Gelukkig zijn die kindjes het land al uit en hoeven zij maandag op school niet mee te maken.
dat wel maar ik hoop echt van niet zou het heel erg vindenquote:Op zondag 15 juli 2007 18:07 schreef mazaru het volgende:
[..]
Nee, maar dat zijn wel degenen die de dupe hier van zijn.
Kinderen zijn keihard.
Ja tuurlijk wel, maar Huub spreekt het uit zonder dat er een poot naar hem uit is gestoken...hij wil het spel op die manier winnen en is er trots op om alle bewoners de villa uit te 'schoppen' en wel huilend zegt ie er dan nog bij. Het is toch geen treitershow of wel soms...dit is begonnen als een miljonairsshow, waarbij je op een beschaafde manier kunt winnen..not!quote:
Forget it. Die hele redactie is samen met dat groepje van zes helemaal van het padje af.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:08 schreef Starlie het volgende:
WOW ik heb net die trap gezien die Natas uitdeelde als zij er nu niet uitgaat dan weet ik het echt echt echt niet meer hoor!!!
De kickbokstraining is niet voor niks geweest.quote:Op zondag 15 juli 2007 18:08 schreef Starlie het volgende:
WOW ik heb net die trap gezien die Natas uitdeelde als zij er nu niet uitgaat dan weet ik het echt echt echt niet meer hoor!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |