Ik vind gedroogde pasta met saus uit pot al smerigquote:Op vrijdag 11 mei 2007 19:53 schreef oranjekoek het volgende:
[..]
Heb je die potjes wel es gehad? echt heel smerig!
Dat is ook heel smerig!quote:Op vrijdag 11 mei 2007 20:04 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Ik vind gedroogde pasta met saus uit pot al smerig.
berichten die ik van je in culinair lees, laten me ook watertandenquote:Op vrijdag 11 mei 2007 20:54 schreef Tezz het volgende:
[..]
Dat is ook heel smerig!
Heerlijke verse lasagna met een tomaten-basilicum saus a la bolognese die uren heeft staan pruttelen.
Of verse tortelini's gevuld met tartaar/ricotta/rozemarijn............
Offe een goede risoto met een salade van gegrilde groentes en rucola..........
argh. Krijg weer honger en had straks al te veel gegeten!
Nog iets interessants, want ik verveel me........quote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:42 schreef oranjekoek het volgende:
Hey! Tezzzzz, nee ik was andere topics aan het lezen!
Nee, maar ga nu wel.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:39 schreef Tezz het volgende:
Nou slapen jullie zeker.
Het ging over snelle gerechten, niet echt interressant voor je denk ik..quote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:42 schreef Tezz het volgende:
[..]
Nog iets interessants, want ik verveel me........
heb je anders gezien HOE VAAK ik heb gepost in dat topic?? Hilarisch gewoon, zeker een stuk of vier gerechten hihi (nu val ik door de mand)quote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:43 schreef oranjekoek het volgende:
[..]
Het ging over snelle gerechten, niet echt interressant voor je denk ik..![]()
quote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:45 schreef Tezz het volgende:
[..]
heb je anders gezien HOE VAAK ik heb gepost in dat topic?? Hilarisch gewoon, zeker een stuk of vier gerechten hihi (nu val ik door de mand)
nee joh, ik doe wekelijks mee met dit soort acties en win toch nooit wat. Ik ben lekker oude songfestival liedjes aan het luisteren in ESF..........heerlijk!quote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:53 schreef oranjekoek het volgende:
Wil je es proberen? misschien lukt het bij jou wel.
En de snelle pasta met knof en champignons en hamquote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:51 schreef oranjekoek het volgende:
[..]
Ik zag dat de omelet van je was, en de soep? Soep kan ik trouwens wel overheerlijk maken! hahaaa
Die gerechten heb ik wel gelezen jaquote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:02 schreef Tezz het volgende:
[..]
En de snelle pasta met knof en champignons en ham
En de boerenomelet met groentes en kaas
En de snelle groentesoep
En de spaanse tortilla
*doet open* heeej Ludo! Ga je ons een woordje italiaans leren? Onze bel doet het niet trouwens.quote:
ja kom maar binnen hoor. Geen punt. Stuur Eddy Zoe maar langs!quote:
Een jaar geen tv?? Nou, ik kijk niet veel (liever internet of boek) maar af en toe vind ik het toch wel lekker om ff voor de tv te hangen! Lekker van die flauwe progamma's kijken, heerlijk!quote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:03 schreef oranjekoek het volgende:
Het songfestival...Dat was ook de reden dat iedereen wegbleef van het rokershoekje, kwam ik later achterIk kijk echt al zeker 1 jaar geen tv meer...
Wel DVD's..
![]()
Non penso così.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:07 schreef oranjekoek het volgende:
[..]
*doet open* heeej Ludo! Ga je ons een woordje italiaans leren? Onze bel doet het niet trouwens.
jajajaja leuk!!!!!!!!!!!quote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:06 schreef oranjekoek het volgende:
Smorgens noem ik een paar ingredienten, dan kan jij bedenken wat ik daarvan moet maken.![]()
Een tijdje terug heb ik een gerecht uit het stoofpottentopic gemaakt, uiteindelijk is het heel anders geworden dan geschreven was, maar het was wel erg lekker gelukkig!
Ik spreek frans dus kan wel het e.e.a. uitvogelen zo.quote:
Gezellig babbelen in bed!quote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:21 schreef Broekpaling het volgende:
Ben al een uur aan t bellen, lig net in bed gaat dat ding trillen.![]()
Niet taak daarom, zegt een of andere vertaalsitequote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:22 schreef LudoSanders het volgende:
dus.
quote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:24 schreef oranjekoek het volgende:
[..]
Niet taak daarom, zegt een of andere vertaalsite
Ja dat is inderdaad vervelend, ik ga ook zo naar bed, de wekker zal rond een uur of 7 ook wel weer bij ons staan.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:23 schreef Tezz het volgende:
De batterijen van mijn muis zijn leeg. Erg irritant. Ga zometeen maar slapen denk ik, morgen eerst nieuwe batterijen halen!
quote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:24 schreef oranjekoek het volgende:
[..]
Niet taak daarom, zegt een of andere vertaalsite
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |