De komende afleveringen beloven veel goedsquote:
Juist, en bij de stok zag je dat de actie tussen peter en Claude gewoon door ging. Bij die tasers zag je dat behalve peter de rest van de omgeving bevroren was (heel duidelijk was het niet, maar mocht het telekinese geweest zijn, dan zou je op z'n minst een reactie moeten zien van Mr. Bennet en z'n kompaan, die gewoon doodstil stonden. De reactie zag je pas nadat de tasers op de grond kletterden)quote:Op zaterdag 24 februari 2007 17:00 schreef NX het volgende:
[..]
Begrijp, maar daarom probeer ik het toe te lichten. Je bedoelt beide van TimeTravel en Telekenisse? Nou daarvoor sloeg dus die onzichtbare man Peter met een stok toch, en Peter stopte hem door zich te concentreren op de stok, en datzelfde gebeurde met die elektrische dingen.
Maar als Hiro alleen de klok beinvloedde, en niet de tijd van de wereld/kantoor, dan is het toch niet meer dan een beetje telekinese wat de wijzer terudraait?quote:Klopt, maar in de eerst aflevering, concentreerde Hiro zich op een klok wat op zijn bureau stond, hij zorgde ervoor dat de klok een seconde terug draaide. Let wel op, alleen de klok draaide een seconde terug, niet de kantoor of de wereld.
Niet tijd terugdraaien. Tijdreizen. Toekomst, heden, hij heeft beiden al gedaan. Ik zie ook de noodzaak niet dat er een paar seconden tussen vertrek en aankomst moet zitten. Bij poging 2, naar 6 maanden terug, kon hij niet meer terug omdat z'n krachten het 'begaven'. Volgens die theorie zou hij dus als hij zijn krachten weer 'hervindt' nog eens een sprong van 6 maanden terug moeten maken om weer uit te komen waar hij toen begonnen was. En dat gebeurt niet. Het lijkt mij het logischt dat dat hij sprongen kan maken van welke grootte dan ook, maar zijn beperking is nog zijn nauwkeurigheid in tijd.quote:Zijn TimeTravel/Teleportatie van Japan naar NY heeft weinig te maken met tijd terugdraaien. Hij buigde de tijd om ergens naartoe te gaan, een seconde later stond hij in NY. Hetzelfde met teleporteren naar dat ene grietje (6 maanden terug).
Dat zat me idd dwars, en is in de serie nog niet uitgelegd. Een tijdsveld zou dat kunnen verklaren. Hopelijk wordt het nog in de serie duidelijk gemaaktquote:In de laatste aflevering schoot dat ene griet op Ando, Hiro concentreerde zich weer en draaide de tijd terug maar alleen van de kogel, en niet van zijn omgeving.
En ja dat is dus wat ik bedoel. Tijd is wel tijd maar hij kan, tenminste dat wordt ons verteld, een omgeving creeeren waar hij van iets, kogel, klok, etc. de tijd van kan beinvloeden, voorwaarts in tijd of terug in tijd...quote:Op zaterdag 24 februari 2007 17:23 schreef Lynx666 het volgende:
Maar als Hiro alleen de klok beinvloedde, en niet de tijd van de wereld/kantoor, dan is het toch niet meer dan een beetje telekinese wat de wijzer terudraait?tijd=tijd, en dat is universeel. Of je moet te maken hebben met tijdsvelden waar ergens hierboven al over werd gesproken.
Dat zat me idd dwars, en is in de serie nog niet uitgelegd. Een tijdsveld zou dat kunnen verklaren. Hopelijk wordt het nog in de serie duidelijk gemaakt.
NoProblem...quote:Op zaterdag 24 februari 2007 17:22 schreef Mwanatabu het volgende:
Ik gooide m dicht en kreeg geen mooie nieuwe OP voor mekaar, sorrij
Volgens mij heeft hij haar nooit gezien, want nadat Peter Claire had gered had Nathan het steeds over een "meisje" en niet "de het meisje".quote:Op zaterdag 24 februari 2007 18:16 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Herkende Nathan Claire nou btw op die foto? Dat was me niet helemaal duidelijk.
quote:Op zaterdag 24 februari 2007 18:28 schreef NX het volgende:
"de meisje".
Werd ie Punked?quote:Op zaterdag 24 februari 2007 21:27 schreef archgallo het volgende:
Masi Oka (Hiro) zag ik vandaag nog in Punk'd. Zapte langs MTV en zag opeens een bekend gezicht.
Via the usual torrent sites enzo is ie zeker nog te vinden (heb hem daar gister nog vandaan gehaald iig)quote:Op zaterdag 24 februari 2007 22:05 schreef Dj_Day-V het volgende:
Wanneer komen de DVDs? Ik wil het ook kijken maar kan nergens de eerste aflevering vinden. Iemand ?
quote:Op zaterdag 24 februari 2007 23:59 schreef --Christiaan-- het volgende:
Wat een op weer.
Thanx dame & heer, en sorry voor de overduidelijke tt, misschien wat te enthouisast...quote:
DVD's zijn meestal na een aantal maanden na de sezioens afsluiting beschikbaar/te koop. Dowloads mogen hier niet besproken worden, check je pmquote:Op zaterdag 24 februari 2007 22:05 schreef Dj_Day-V het volgende:
Wanneer komen de DVDs? Ik wil het ook kijken maar kan nergens de eerste aflevering vinden. Iemand ?
Dit kan wel uit de OP toch? We weten nu dat de streepjes niet bij het symbool horen. Verder is het nog maar de vraag of het verschijnt als iemand zijn krachten volledig ontwikkeld heeft. Tot nu toe heeft alleen Jessica het symbool op haar schouder en ik denk niet dat Niki haar krachten al volledig ontwikkeld heeft. Dan is Claire bijvoorbeeld al een stuk verder.quote:Het is het SYMBOOL van de personen die bovenmenselijke krachten bezitten. Degene die ze volledig heeft ontwikkeld, heeft het gehele SYMBOOL op zijn/haar rechter schouder.
Degene die net achter komt wat zijn krachten zijn, begint ook een stukje van de tattoo te krijgen, stap voor stap dus!
Nieuwe info: Mijn theorie hierboven omtrent het symbool klopte, maar nu wordt het eindelijk toegelicht; in aflevering 12 Heroes - Godsend wordt uitgelegd waar het symbool precies voor staat.
Die streepjes horen zeker wel in het symbool. Kijk maar op het logo op het handvat van het zwaard wat Hiro wil stelen, ook precies waar het hele teken bij uitgelegd wordt.quote:Op zondag 25 februari 2007 12:29 schreef Symer het volgende:
[..]
Dit kan wel uit de OP toch? We weten nu dat de streepjes niet bij het symbool horen. Verder is het nog maar de vraag of het verschijnt als iemand zijn krachten volledig ontwikkeld heeft. Tot nu toe heeft alleen Jessica het symbool op haar schouder en ik denk niet dat Niki haar krachten al volledig ontwikkeld heeft. Dan is Claire bijvoorbeeld al een stuk verder.
Precies, dus kunnen we nog niet weten of het symbool zich 'stap voor stap' ontwikkeld bij iemand die zijn gave ontwikkeld zoals in de OP staat.quote:Op zondag 25 februari 2007 12:36 schreef Lynx666 het volgende:
Je doelt denk ik op het feit dat het isotopen-injectie ding waar over gesproken is de twee strepen achterlaat. Ware het niet dat die littekens zich in de nek bevinden, en het symbool op iemands schouderblad verschijnt.
Volgens mij is het zo uitgelegd in de serie of comic, maar ik zou het niet direct kunnen aanwijzen.quote:Op zondag 25 februari 2007 12:43 schreef Symer het volgende:
[..]
Precies, dus kunnen we nog niet weten of het symbool zich 'stap voor stap' ontwikkeld bij iemand die zijn gave ontwikkeld zoals in de OP staat.
Dat moet ik dan gemist hebben. Ik dacht namelijk dat de enige keer dat iemand het symbool opgevallen is in het museum was toen Hiro en Ando het zwaard zochten. Ik ben ook wel benieuwd wie dat uitgelegd heeft, de enige die zoiets zouden kunnen weten zijn Bennet en iemand als Claude. Maar ook hen heb ik nog niet over het symbool gehoord.quote:Op zondag 25 februari 2007 12:46 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Volgens mij is het zo uitgelegd in de serie of comic, maar ik zou het niet direct kunnen aanwijzen.
Ik begrijp je, maar ik heb het in de OP niet over de streepjes. De streepjes zijn later in de serie naar voren gekomen, daarvoor liet men dus zien, bij een aantal characters een gedeelte van het symbool.quote:Op zondag 25 februari 2007 12:29 schreef Symer het volgende:
[..]
Dit kan wel uit de OP toch? We weten nu dat de streepjes niet bij het symbool horen. Verder is het nog maar de vraag of het verschijnt als iemand zijn krachten volledig ontwikkeld heeft. Tot nu toe heeft alleen Jessica het symbool op haar schouder en ik denk niet dat Niki haar krachten al volledig ontwikkeld heeft. Dan is Claire bijvoorbeeld al een stuk verder.
Eigenlijk heeft niemand het uigelegdquote:Op zondag 25 februari 2007 12:55 schreef Symer het volgende:
[..]
Dat moet ik dan gemist hebben. Ik dacht namelijk dat de enige keer dat iemand het symbool opgevallen is in het museum was toen Hiro en Ando het zwaard zochten. Ik ben ook wel benieuwd wie dat uitgelegd heeft, de enige die zoiets zouden kunnen weten zijn Bennet en iemand als Claude. Maar ook hen heb ik nog niet over het symbool gehoord.
Dus op een gegeven moment hebben we Matt of iemand anders ergens gezien met een half symbool op z'n schouder?quote:Op zondag 25 februari 2007 13:50 schreef NX het volgende:
[..]
Ik begrijp je, maar ik heb het in de OP niet over de streepjes. De streepjes zijn later in de serie naar voren gekomen, daarvoor liet men dus zien, bij een aantal characters een gedeelte van het symbool.
Nee hij hielp mee Akon er in te luizen. Akon deed een Japanse reclame waar hij ook Japans moest praten, en Masi was zogenaamd de tolk. Natuurlijk lieten ze Akon dan in het Japans rare dingen zeggen (Ik ben dom, I'm being Punked).quote:
Thanxquote:
Jah, maar ik weet niet meer wie, heb wel alle afleveringen hier (in 720p weliswaarquote:Op zondag 25 februari 2007 14:50 schreef Symer het volgende:
Dus op een gegeven moment hebben we Matt of iemand anders ergens gezien met een half symbool op z'n schouder?
Dat moet ik gemist hebben en daarom dacht ik dat je die injectiestrepen bedoelde in de OP. Bedankt voor de opheldering![]()
Hahahah, die moet ik zienquote:Op zondag 25 februari 2007 14:52 schreef archgallo het volgende:
Nee hij hielp mee Akon er in te luizen. Akon deed een Japanse reclame waar hij ook Japans moest praten, en Masi was zogenaamd de tolk. Natuurlijk lieten ze Akon dan in het Japans rare dingen zeggen (Ik ben dom, I'm being Punked).
Yes...quote:Op zondag 25 februari 2007 15:38 schreef J0sT het volgende:
Dus de injectiestrepen staan helemaal los van het Godsend-teken?
bron: http://en.wikipedia.org/wiki/Heroes_%28TV_series%29#The_scarquote:A mark consisting of two black parallel lines has been shown around the neck areas of multiple super-powered characters. According to "Wireless, Part 4" and "How Do You Stop an Exploding Man, Part 1", the mark is the scar left by the two-pronged needle of a pneumatic injection device, which was revealed in a biography of Hana Gitelman in the Heroes 360 Experience to be a radio isotope injection to allow tracking.[9] All of the marked characters have had encounters with Mr. Bennet and/or the Haitian. Some blame Mr. Bennet and the Haitian for their abilities and believe they caused them to surface. Only noticing the marks after these encounters, the following have displayed it:
Laatste bezoek: 8 seconden geleden.quote:Op zondag 25 februari 2007 15:33 schreef NX het volgende:
offtopic:
Weet iemand waar Geqxon is? Al een tijdje niet gezien, leeft ie nog?
You rang?quote:Op zondag 25 februari 2007 15:33 schreef NX het volgende:
offtopic:
Weet iemand waar Geqxon is? Al een tijdje niet gezien, leeft ie nog?
Sja, weinig Claire actie in Heroes staat gelijk aan weinig Geqxon actie op Fok.quote:Op zondag 25 februari 2007 16:20 schreef NX het volgende:
[..]
Hehe, had je al een tijdje niet gezien, gehoord, etc...
Dan zullen we dus de volgende aflevering veel van je zien en horen... Claire komt in actie!quote:Op zondag 25 februari 2007 16:22 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Sja, weinig Claire actie in Heroes staat gelijk aan weinig Geqxon actie op Fok.
quote:Op zondag 25 februari 2007 16:24 schreef NX het volgende:
[..]
Dan zullen we dus de volgende aflevering veel van je zien en horen... Claire komt in actie!![]()
Omdat ze de sleutel had gekregen dat ze zelf binnen kon komen en daar ook ruzie over hadden gehad. Een beetje zuur dus eigenlijk.quote:Op zondag 25 februari 2007 17:37 schreef Fendy het volgende:
Was er nou nog een speciale reden dat die sleutel zo in beeld gebracht werd nadat Isaac Simone neerschoot? Of alleen omdat hij vond dat ze de sleutel moest houden...
Soms denk ik echt dat ik overal meer in zoek dan nodig
Je bent waarschijnlijk een van de weinige die GTST kijktquote:Op zondag 25 februari 2007 18:06 schreef Sander-B het volgende:
Ben ik trouwens de enige die haar vind lijken op Florien van GTST?
[afbeelding]
Florien
[afbeelding]
Claire
Extreem coole OP.quote:
GMTAquote:Op zondag 25 februari 2007 18:32 schreef Grim. het volgende:
[..]
Je bent waarschijnlijk een van de weinige die GTST kijkt
Ik mag hopen van nietquote:Op zondag 25 februari 2007 21:48 schreef Lynx666 het volgende:
Zeg, klopt dat uitzendschema in de OP? Geen Heroes a.s. maandag(dinsdag)??
quote:Op maandag 26 februari 2007 09:47 schreef Merkie het volgende:
Wtf, de nieuwe aflevering is al te downloaden. Keigek!
Er zijn 2 versies, pdtv en hdtv. Hdtv is normale kwaliteit, pdtv is iets minder.quote:Op maandag 26 februari 2007 10:47 schreef dapluiz het volgende:
Issie nou echt al uit ? En gewoon normale kwaliteit of minder als normaal ?
Hij kan toch Time en Space benden? Tot nu toe hebben we space alleen gezien in de vorm van teleportation. Wat ik kon zien van de scène Hiro&Ando was dat hij i.p.v. de tijd terug te draaien de kogel terug liet vliegen (klinkt vreemd, maar dus space bend) aangezien je ook een soort terugslag van het geweer ziet. Dat verklaart ook waarom de politie haar toen wel kon onderscheppen.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 17:23 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Dat zat me idd dwars, en is in de serie nog niet uitgelegd. Een tijdsveld zou dat kunnen verklaren. Hopelijk wordt het nog in de serie duidelijk gemaakt.
Moeders hè.quote:Op zondag 25 februari 2007 18:32 schreef Grim. het volgende:
[..]
Je bent waarschijnlijk een van de weinige die GTST kijkt
wel een Resolution : 960x544, geen x264quote:Op maandag 26 februari 2007 12:19 schreef funrider het volgende:
hmm maar is die versie nou in HDTV dan?
Ik kan me een potje poker herinneren waar Hiro de tijd stil had gezet.quote:Op maandag 26 februari 2007 11:30 schreef Spekk het volgende:
[..]
Hij kan toch Time en Space benden? Tot nu toe hebben we space alleen gezien in de vorm van teleportation. Wat ik kon zien van de scène Hiro&Ando was dat hij i.p.v. de tijd terug te draaien de kogel terug liet vliegen (klinkt vreemd, maar dus space bend) aangezien je ook een soort terugslag van het geweer ziet. Dat verklaart ook waarom de politie haar toen wel kon onderscheppen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 14% gewijzigd door Mike op 26-02-2007 15:22:18 ]Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms
quote:Op maandag 26 februari 2007 12:31 schreef Ewaldus het volgende:
Ht is de best inelkaar stekende aflevering van alle Heroes.. niet normaal.. ik sta nog te spacen gaek![]()
![]()
Dat beloofd wat! Nu aan et downloaden. Volg heroes en het topic al een tijdje, maar had hier nog niet gepost, bij deze dus.quote:Op maandag 26 februari 2007 13:14 schreef heus het volgende:
OMG!! Dit was echt DE vetste ep OOIT!!:D:D:D:D:D
quote:WOW! Dit is wel een van de allerbeste eps tot nu toe.
Uhh. Sinds wanneer is 't op FOX?quote:Op maandag 26 februari 2007 12:31 schreef Ewaldus het volgende:
deze Heroes komt van Canadese Televisie, ipv de Amerikaanse FOX.. Dat is wat ik lees..
quote:Op zondag 25 februari 2007 21:48 schreef Lynx666 het volgende:
Zeg, klopt dat uitzendschema in de OP? Geen Heroes a.s. maandag(dinsdag)??
Klopt heren, ik heb per ongeluk bij het wijzigen van de OP de datums verwisseld, mijn excuses hiervoorquote:Op zondag 25 februari 2007 21:54 schreef HAL9000S het volgende:
Volgens mij klopt het niet...
Company man staat voor maandag de 26ste
http://www.imdb.com/title/tt0950189/
Like any parasite voor 5 maart.
http://www.imdb.com/title/tt0966897/
Volgens IMDB dan.
Nope, deze man heet Thompson...quote:Op maandag 26 februari 2007 15:26 schreef SiGNe het volgende:
Geweldige aflevering weer, vroeg me alleen af of die baas van Mr. Bennet nou Linderman was of niet, werd mij niet duidelijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 26 februari 2007 16:40 schreef Lynx666 het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef Houniet het volgende:
Je hebt gelijk Fen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Al die company's ook in al die US series![]()
quote:Op maandag 26 februari 2007 17:27 schreef drGoeroe het volgende:
Geweldige episode inderdaad!
Alleen snapte ik het nog niet helemaal.. geluid was hier slechtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Al die company's ook in al die US series
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
quote:Op maandag 26 februari 2007 17:27 schreef drGoeroe het volgende:
Geweldige episode inderdaad!
Alleen snapte ik het nog niet helemaal.. geluid was hier slechtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Al die company's ook in al die US series
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Athans, dit is mijn theorie.
quote:Op maandag 26 februari 2007 17:43 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Daar ben ik het mee eensSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Athans, dit is mijn theorie.
.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
Aflevering 17 is gisteren uitgezonden op de Canadese TV.quote:Op maandag 26 februari 2007 17:53 schreef jorienvdherik het volgende:
Net 16 gekeken, Wel toffe aflvering. Lees net pas dat er vanavond geen is![]()
quote:Op maandag 26 februari 2007 16:40 schreef Lynx666 het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oke kijk die morgen welquote:Op maandag 26 februari 2007 18:05 schreef Merkie het volgende:
[..]
Aflevering 17 is gisteren uitgezonden op de Canadese TV.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 26 februari 2007 19:14 schreef LaSalle het volgende:
Allemachtig, wat een briljante aflevering!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Canadese zenders hebben contracten met veel Amerikaanse zenders waardoor ze series vaak gelijktijdig uitzenden. De Canadese zender Global TV zond Heroes altijd tegelijk met Amerika uit op maandagavond, maar op dat tijdstip zenden ze vanaf deze week de geweldige nieuwe serie The Black Donnellys uit.quote:Op maandag 26 februari 2007 19:25 schreef Teizzz het volgende:
Edit: Hoezo zendt canada dit eerder uit dan amerika... de serie is toch gewoon Amerikaans?![]()
Mooi, dan kan ik hem maandagochtend aanzetten als ik weg ga, en dan is ie klaar als ik weer terug benquote:Op maandag 26 februari 2007 19:54 schreef Symer het volgende:
[..]
Canadese zenders hebben contracten met veel Amerikaanse zenders waardoor ze series vaak gelijktijdig uitzenden. De Canadese zender Global TV zond Heroes altijd tegelijk met Amerika uit op maandagavond, maar op dat tijdstip zenden ze vanaf deze week de geweldige nieuwe serie The Black Donnellys uit.
Vanaf nu komt Heroes daar dus op zondag uit![]()
Ze zag er inderdaad erg crispy uitquote:Op maandag 26 februari 2007 20:33 schreef edejong het volgende:
[..]
ja, als die niet ooit in grote films gaat spelen, vooral de scene dat ze naar buiten liep![]()
quote:Op maandag 26 februari 2007 13:47 schreef Bullet-tooth het volgende:
WOW! Dit is wel een van de allerbeste eps tot nu toe.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op maandag 26 februari 2007 15:26 schreef SiGNe het volgende:
Geweldige aflevering weer, vroeg me alleen af of die baas van Mr. Bennet nou Linderman was of niet, werd mij niet duidelijk.
Ook grappig trouwens om een kleine Hiro te zien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op maandag 26 februari 2007 16:35 schreef Rocho het volgende:
Nope, deze man heet Thompson...quote:Op maandag 26 februari 2007 17:23 schreef Fendy het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op maandag 26 februari 2007 17:43 schreef Fir3fly het volgende:
Wat een aflevering! Ik ben er nog stil van....Helemaal met je eens, ongelooflijk goed aflevering, gaat en wordt steeds beter! HeroesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
sode-fucking-ju wat een vette aflevering!
Mini-Hiro zat op een gameboy te spelen, was dat ding al uit 14 jaar terug?"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"![]()
Uiteraard, dat ding komt uit 1989 volgens mij.quote:Op maandag 26 februari 2007 21:47 schreef Ceased2Be het volgende:
sode-fucking-ju wat een vette aflevering!
Mini-Hiro zat op een gameboy te spelen, was dat ding al uit 14 jaar terug?2000 light years from home![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef Houniet het volgende:
Je hebt gelijk Fen.![]()
Hele fijne ep inderdaad![]()
Claire's moeder vond ik trouwens ook een opvallend sterke persoonlijkheid ineens![]()
![]()
Ja, de vaagheid. In plaats van dat domme tutje die alleen maar muggles achterna looptquote:Op maandag 26 februari 2007 22:03 schreef octopussy het volgende:
Hele fijne ep inderdaad![]()
Claire's moeder vond ik trouwens ook een opvallend sterke persoonlijkheid ineens![]()
Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef Houniet het volgende:
Je hebt gelijk Fen.![]()
Een ding is wel jammer aan deze episode: Die onverwoestbare BH van Claire. Maar voor de rest zoals iedereen zegt; de beste aflevering tot nu toe
![]()
Edit: Nog een vraagje. Die ontmoeting tussen de vader van Hiro en Mr. Bennet. Was dat nu op de plek waar Claude Peter trainde ? Zo ja, betekent dat dus dat de vader Simone ook iets met de "papier-fabrikant" te maken heeft. Btw heeft iemand al enig idee wie Claude aan het beschermen was ?
[ Bericht 18% gewijzigd door Grim. op 26-02-2007 22:33:23 ]![]()
http://en.wikipedia.org/wiki/Heroes_%28TV_series%29
Nederland is nog 1 van de weinige landen die Heroes nog niet heeft gekocht. Wie belt John de Mol even.Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]![]()
Heroes valt onder het contract dat RTL heeft met Universal, aldus Heroes-tv.nl.quote:Op maandag 26 februari 2007 22:42 schreef Dos37 het volgende:
http://en.wikipedia.org/wiki/Heroes_%28TV_series%29
Nederland is nog 1 van de weinige landen die Heroes nog niet heeft gekocht. Wie belt John de Mol even.
Jivis heeft RTL al gemaild, maar volgens mij nog geen reactie teruggekregen.![]()
Ik hoop toch echt dat seizoen 1 niet afgelopen is met aflevering 18, zoals er alleen aangegeven is bij tv.com. Er moet gewoon nog teveel verteld worden, nog 1 aflevering zou gewoon een slecht afsluiter zijn. Seizoen 2 komt ook nog, maar dat duurt nog wel effe..How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...![]()
Het zal toch wel tot en met 22-25 episodes doorgaan?quote:Op maandag 26 februari 2007 23:42 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ik hoop toch echt dat seizoen 1 niet afgelopen is met aflevering 18, zoals er alleen aangegeven is bij tv.com. Er moet gewoon nog teveel verteld worden, nog 1 aflevering zou gewoon een slecht afsluiter zijn. Seizoen 2 komt ook nog, maar dat duurt nog wel effe..![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar wat een vette aflevering!![]()
Op de heroes site zelf zetten ze ook telkens alleen maar t/m de volgende aflevering neer. Meen ergens gelezen te hebben dat dit seizoen 24 afleveringen telt.quote:Op maandag 26 februari 2007 23:42 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ik hoop toch echt dat seizoen 1 niet afgelopen is met aflevering 18, zoals er alleen aangegeven is bij tv.com. Er moet gewoon nog teveel verteld worden, nog 1 aflevering zou gewoon een slecht afsluiter zijn. Seizoen 2 komt ook nog, maar dat duurt nog wel effe.."Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"![]()
Seizoen 1 gaat 23 afleveringen tellen.quote:Op maandag 26 februari 2007 23:44 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Het zal toch wel tot en met 22-25 episodes doorgaan?lekker faxen heel de dag echt genot![]()
Hoe lang moeten we daarna eigenlijk tot seizoen 2 wachten? Ik vraag me trouwens af hoe ze seizoen 1 willen overtreffen want dit is echt een van de beste series die ik tot nu toe gezien heb.![]()
Ik gok september - oktober.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 00:37 schreef SiGNe het volgende:
Hoe lang moeten we daarna eigenlijk tot seizoen 2 wachten? Ik vraag me trouwens af hoe ze seizoen 1 willen overtreffen want dit is echt een van de beste series die ik tot nu toe gezien heb.![]()
Och, dat is al decenia lang het standaard. Ze kunnen moeilijk ala GTST elke dag een nieuwe episode klaar hebbenquote:Op dinsdag 27 februari 2007 00:39 schreef SiGNe het volgende:
veel te lang als je het mij vraagt..![]()
![]()
Geniale aflevering dit idd
Cop killer
Kill all the cops tonight
Kill them, cop killer
Kill all the cops in sight![]()
GTST is lang niet zo verslavend én als je een jaar geen GTST hebt gekeken heb je nog niks gemist.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 00:51 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Och, dat is al decenia lang het standaard. Ze kunnen moeilijk ala GTST elke dag een nieuwe episode klaar hebben![]()
Welke idioot kijkt nou naar gtst... daar moet je echt een lage iq voor hebben...quote:Op dinsdag 27 februari 2007 02:03 schreef SiGNe het volgende:
[..]
GTST is lang niet zo verslavend én als je een jaar geen GTST hebt gekeken heb je nog niks gemist.![]()
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 02:18 schreef NX het volgende:
[..]
Welke idioot kijkt nou naar gtst... daar moet je echt een lage iq voor hebben...
Maar OT:
WAT VET!!!Eer en respect voor de makers van Heroes!
En prachtig dat Hiro's vader toch veel meer met het geheel te maken heeft!
Hiro op zn gameboy 15 jaar geleden, 1992, toen was ik Die Hard NES fanaat! Duck Hunt voor het leven!
Claire is zo lekker... Als seizoen 2 begint is ze 18, dan mag ze wél naakt in beeld![]()
![]()
Voortaan op maandag Heroes![]()
![]()
![]()
En nu slapenIk wil een plaatje posten!![]()
Op Amerikaanse tvquote:Op dinsdag 27 februari 2007 02:29 schreef RandomReader het volgende:
Claire is zo lekker... Als seizoen 2 begint is ze 18, dan mag ze wél naakt in beeld![]()
![]()
![]()
![]()
De laatste aflevering is gewoonweg briljant.
Ok, ze gaan niet op iedere verhaallijn in maar zover de gaande lijn. BRIL FECKIN JANT!Hoi, ik ben een lamzak met een passie voor flessen wasverzachter.
Neuk mijn oor en noem me Harry Mulisch![]()
Die van vandaag was weer eens een hele goede.
Veel actie en een paar leuke ontwikkelingen.Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.![]()
Eindelijk een paar antwoorden, EN een normale verhaallijn en niet dat gespring van hot naar her. Voor de verandering weer eens met plezier zitten kijken."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
dan moet HBO de serie wel overkopenPremier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]![]()
heerlijke episode heb ook erg genoten.
Mooi idd om te zien dat vader van Hiro ook rol speelt in geheel.
Wel vaag om te zien dat die baas van Mr. Bennet zo chill bij huis blijft staan en niet snel pleite gaat.
Wel sneu dat Mr. Bennet neergeknalt wil worden (is ie ergens toch nog een mens met gevoelens). Toch houd ie echt van zn adoptie dochter so it seems![]()
![]()
best - fucking - episode - ever!
Wat mij eigenlijk nog niet duidelijk is:
- Wat doet The Company nou precies?
- Elke voormalige Hero werkt samen met een normale medewerker van The Company?
- Bennet weet in de next ep. geen ruk meer. Vreemd als zijn vrouw en zoon de dingen nog wel weten, net zoals de omstanders die buiten stonden te kijken naar zijn huis toen Sprague actief was.Alle mine.nu-domeinen werken weer o/![]()
zeg snoezepoesjes...
ik neem aan dat jullie weten dat Heroes erg groot is in de comic community? Gezien de manier van vertellen, de titel van de serie, de inhoud van de serie, en de betrokkenheid van Jeph Loeb?
Iedere week heeft ComicBookResources een Q&A met de schrijvers van de serie.
Behind the eclipse is te vinden op:
http://www.comicbookresources.com/
Kort stukje van de Q&A van week 16:
Once again, our readers check in with a big load of really great questions. Let's begin.
Peter's going back a few episodes with his question. “Who is the Takezo Kensei legend based on? Its been more or less established that its fictional, but determining whether or not the popular theory of it being a reference to Miyamoto Musashi or some other famous swordsman would really stop the flame wars going on between ‘Heroes' fans.”
The Kensei legend is “Absolute fiction inspired by the vague recollections of various swordsman legends (Including Mr. Musashi)” by our own Michael Green.
Marina Sheshenina (say that five times fast) has a question about Niki/Jessica. “Nikki/Jessica hasn't interacted much with other characters, but she has many scenes, witch is a hint that she is very important. Is she this important because of her powers or because of her dual personality? And is the dual personality just a mental problem or it's another power she has?”
Man, anything you don't want to know? We can tell you that you're right, Niki is very important. But if we came out and answered your next couple questions, she wouldn't be so very much mysterious. And what fun is that?
Well, it would be fun for us, but I supposed we can't be that selfish. Rich Dress has a question about Claude that I can't believe we haven't asked already. “Does Claude stay invisible all the time, perhaps involuntarily? Or does he ‘de-cloak' and become visible in moments of privacy?”
Claude is invisible most of the time, but that's only because he chooses to be. He can and does enter the real world when he pleases, but he's got trust issues that keep his power set at hermit most of the time. Next week, in episode 17, we'll learn a big reason why.
wees gerust week 17 staat ook al online ( http://www.comicbookresources.com/news/newsitem.cgi?id=9817 )Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---![]()
Zo, ik heb 'm net ook gekeken... Gisteravond gedownload, was verbaasd dat ie al te downloaden was (dank je Canada).
Maar mooie aflevering!! Claire was zeer cool en kleine Hiro schattigEn ik ben blij dat Mr. Bennet niet dood is... Hij is toch wel 1 van mn favoriete karakters
(Ja, ik ben vast de enige die dat vindt maar oke).
Matt![]()
Mr. Bennet![]()
Claire![]()
Ted![]()
Hiro![]()
![]()
wtf, ik zit nu te kijken, erg tof allemaal! Ze kenden elkaar allemaal 14 jaar terug al dus!
A.F.C. Ajax![]()
Inderdaad, maar heeft niemand een samenvatting?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 14:43 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Tof! Dan zie je pas hoe diepgaand sommige items zijn
Het is nogal veel...Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef Houniet het volgende:
Je hebt gelijk Fen.![]()
Misschien speelt die vrouw aan het einde van de aflevering daar nog een rol in. Dat zij een menselijke vorm van dat flashy-thingy van Men in Black is.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 12:14 schreef P0rt0 het volgende:
- Bennet weet in de next ep. geen ruk meer. Vreemd als zijn vrouw en zoon de dingen nog wel weten, net zoals de omstanders die buiten stonden te kijken naar zijn huis toen Sprague actief was.
The Company zal er wel voor gezorgd hebben dat het publiek na al die jaren nog steeds niets weet van het bestaan van de heroes. Zij moeten dus ook een soort flashy-thingy hebben lijkt me (naam van het ding schiet me even niet te binnen).![]()
Of 'The son of a bitch is thinking japanese'quote:Op dinsdag 27 februari 2007 14:55 schreef Jivis het volgende:
Uitstekende episode
Tip voor de volgende TT: "I'm not gonna nuke the dog"
Het schijnt dat ze er na volgende week een paar weken tussenuit gaan![]()
![]()
quote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.![]()
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 16:15 schreef Crazykill het volgende:
[..]Ik las ergens wel een leuke speculatieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Simone is dead (at least she looked that way – gunshots to the chest are usually fatal). Now, we’ve been told by the NBC promo machine that nobody is safe and someone will die. First off, is Simone the big death, or should we be waiting for more of our favorite characters to take a dirt nap?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 14:43 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Tof! Dan zie je pas hoe diepgaand sommige items zijn
Simone is a big death. She was with the show from the beginning. And Peter may have never attempted to be something more without her love and support. She will be missed – but… she is not the only person who is going to be pushing up the daisies before the season is over.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.![]()
@Chris
ja, helemaal met je eens, zeer vreemd, afwachten dan maar...
Hebben jullie dit al gezien? SPOILERS
http://www.youtube.com/watch?v=CODzjz6PwiE&NR
Stukje uit volgende week![]()
![]()
grappig stukkie ook inderdaadquote:Op dinsdag 27 februari 2007 16:36 schreef NX het volgende:
@Chris
ja, helemaal met je eens, zeer vreemd, afwachten dan maar...
Hebben jullie dit al gezien? SPOILERS
http://www.youtube.com/watch?v=CODzjz6PwiE&NR
Stukje uit volgende weekOp dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef Houniet het volgende:
Je hebt gelijk Fen.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 28 oktober 2007 01:07 schreef clumsy_clown het volgende:
Jump daarentegen, is wáy minder braaf en lief dan hij lijkt
«shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump![]()
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 16:55 schreef Jump het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms![]()
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 16:55 schreef Jump het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Over de promo:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms![]()
Wat een gruwelijk vette promo!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hebben we het trouwens voorrecht dat we weer op maandagochtend kunnen kijken??
Ik wil een plaatje posten!![]()
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 17:11 schreef NX het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amen.![]()
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 17:15 schreef Bullet-tooth het volgende:
Over de promo:Je hebt helemaal gelijk, achter haar en bennet is erbij...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 17:52 schreef NX het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk, achter haar en bennet is erbij...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik wil een plaatje posten!![]()
Gevonden op....?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 16:08 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Het schijnt dat ze er na volgende week een paar weken tussenuit gaan
Edit: Dat is dus echt stierenpoep.
TV.COM
Next episode: Parasite
As the election and destruction of New York approach, Nathan meets up with Linderman. Hiro attempts to steal the sword heading him in a new path. Mohinder makes progress with the list at great cost. D.L. begins to suspect problems at home. Isaac paints an even more terrible painting. A new hero, Candice Wilmer, appears.
Airs: Monday March 5, 2007Ik wil een plaatje posten!![]()
Na ep 18 dus.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 18:17 schreef RandomReader het volgende:
[..]
Gevonden op....?
Edit: Dat is dus echt stierenpoep.
TV.COM
Next episode: Parasite
As the election and destruction of New York approach, Nathan meets up with Linderman. Hiro attempts to steal the sword heading him in a new path. Mohinder makes progress with the list at great cost. D.L. begins to suspect problems at home. Isaac paints an even more terrible painting. A new hero, Candice Wilmer, appears.
Airs: Monday March 5, 2007
Stond op 9thwonders.com![]()
Na volgende week is er idd pauze. Het was al langer bekend dat seizoen 1 uit 3 delen zou bestaan, ep 1-11, pauze, 12-18, pauze, 19-23 (zie hier, zoek op 'pod'). De pauze na de volgende ep duurt waarschijnlijk iets van 7 weken (zie hier).quote:Op dinsdag 27 februari 2007 18:30 schreef Jivis het volgende:
NA volgende week.![]()
Misschien wordt het wel 8 weken, volgens mij houden ze er namelijk geen rekening mee dat ep 22 en 23 op dezelfde dag uitgezonden worden (finale van 2 uur).![]()
Kut pauzes altijd.Maar weer een andere serie erbij volgen dan, zoals ik Heroes ging kijken tijdens de Prison Break break..
Alhoewel ik daar dan wel blij om ben.
![]()
![]()
7 weken!
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll![]()
Argh! Vind die pauzes zo effing irritant! Net als bij Lost dus.
Aflevering was echter zo goed dat het een season final had kunnen zijn. Dat is het gelukkig ook weer niet![]()
![]()
Yay American Television
Dan hebben ze het in Nederland beter geregeld, serieus."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
FFS! Wat een gruwelijke ep! Bij mij ging de bestelling maandag nog al traag, dus heb m vanmorgen pas kunnen zien..
Paar dingen die ik niet snap.
- Waarom noemt iedereen het 'De Company'? Beetje gejat van PB..
- Waar is Hana in de actie van Ted en Matt?
- Wie is er nou de baas van 'de company' (toch voor het gemak)? Mr. Nakamura? Of die andere dude? (En dat is dus niet Linderman?)
- En hoe komt die dude ineens bij het huis van Bennet?
- En ik snap echt niet waarom Mr. Bennet wordt neergeschoten en geheugengewist. Waar is dat nou voor nodig? Als straf voor het beschermen van Claire?
- Wie zou Claude beschermt hebben toen hij voor de Company werkte?
- Gaat de Haitian Claire nou naar de Company brengen?
De promo is nog veel verwarrender!!!
Wat een serie!!!!![]()
Zo. Gekeken.
Awww, zielig einde.L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.![]()
Omdat hij niet wil dat Claire in handen valt van the company. Dus moet ieder spoor in hem gewist worden van Claire.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 19:22 schreef J0sT het volgende:
- En ik snap echt niet waarom Mr. Bennet wordt neergeschoten en geheugengewist. Waar is dat nou voor nodig? Als straf voor het beschermen van Claire?Nee die gaat dus vluchten met Claire. Lijkt me.quote:- Gaat de Haitian Claire nou naar de Company brengen?L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.![]()
Oh ja, weet iemand hoe de acteur heet die de baas van Bennett speelde? Op IMDB stond ie niet."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Eric Roberts.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 19:25 schreef wonderer het volgende:
Oh ja, weet iemand hoe de acteur heet die de baas van Bennett speelde? Op IMDB stond ie niet.
De broer van.L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.![]()
die dude was gewaarschuwd door bennet dat hoorde je in een gesprek in de ''papercompany.'' De dude zei dat de haitian gevlucht was. Dat was de door Bennet geregeld zodat ze Claire in veiligheid konden brengen Hij werd dus doodgeschoten zodat het leek alsof de haitiaan hem had overmeesterd en claire had meegenomen. Bennet zijn geheugen werd gewist omdat Matt zou kennen gaan vissen.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 19:22 schreef J0sT het volgende:
FFS! Wat een gruwelijke ep! Bij mij ging de bestelling maandag nog al traag, dus heb m vanmorgen pas kunnen zien..
Paar dingen die ik niet snap.
- Waarom noemt iedereen het 'De Company'? Beetje gejat van PB..
- Waar is Hana in de actie van Ted en Matt?
- Wie is er nou de baas van 'de company' (toch voor het gemak)? Mr. Nakamura? Of die andere dude? (En dat is dus niet Linderman?)
- En hoe komt die dude ineens bij het huis van Bennet?
- En ik snap echt niet waarom Mr. Bennet wordt neergeschoten en geheugengewist. Waar is dat nou voor nodig? Als straf voor het beschermen van Claire?
- Wie zou Claude beschermt hebben toen hij voor de Company werkte?
- Gaat de Haitian Claire nou naar de Company brengen?
De promo is nog veel verwarrender!!!
Wat een serie!!!!
Een vermoeden van mij is dat de haitiaan en claire naar de invisible man gaan. En peter zal de nuke man wel ontmoeten vandaar dat die in zijn droom gaat nuken
tjaaaaaaaa... daar moet je boven staan!![]()
Ik denk het niet, want in die droom zijn alle heroes in NYC, en in het verhaal is dat niet het geval.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 19:34 schreef nzw het volgende:
[..]
die dude was gewaarschuwd door bennet dat hoorde je in een gesprek in de ''papercompany.'' De dude zei dat de haitian gevlucht was. Dat was de door Bennet geregeld zodat ze Claire in veiligheid konden brengen Hij werd dus doodgeschoten zodat het leek alsof de haitiaan hem had overmeesterd en claire had meegenomen. Bennet zijn geheugen werd gewist omdat Matt zou kennen gaan vissen.
Een vermoeden van mij is dat de haitiaan en claire naar de invisible man gaan. En peter zal de nuke man wel ontmoeten vandaar dat die in zijn droom gaat nukenA.F.C. Ajax![]()
Wellicht is de droom symbolisch?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 19:47 schreef SoupNazi het volgende:
[..]
Ik denk het niet, want in die droom zijn alle heroes in NYC, en in het verhaal is dat niet het geval."Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"![]()
Ja dat is wel jammer, ze hadden beter een pakkend naam kunnen verzinnen ofzo.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 19:22 schreef J0sT het volgende:
FFS! Wat een gruwelijke ep! Bij mij ging de bestelling maandag nog al traag, dus heb m vanmorgen pas kunnen zien..
Paar dingen die ik niet snap.
- Waarom noemt iedereen het 'De Company'? Beetje gejat van PB..
- Waar is Hana in de actie van Ted en Matt?
Vroeg ik mij ook al af, vreemd... Dacht dat ze samen daar zouden zijn maar zal volgende week hoop ik worden toegelicht.Dat andere dude, die dus in de flashback te zien is, is niet Linderman, Linderman (Malcolm McDowell) zien we volgende weekquote:- Wie is er nou de baas van 'de company' (toch voor het gemak)? Mr. Nakamura? Of die andere dude? (En dat is dus niet Linderman?)
De dude zegt, "Het is goed dat je me hebt gebeld, zo'n stiuatie is niet makkelijk op te lossen" (of iets in die richting.). Bennet heeft hem zelf gebeld nadat hij dus de Haitian heeft gebeld.quote:- En hoe komt die dude ineens bij het huis van Bennet?Hele aflevering ging juist over Clarie. Bennet moest worden neergeschoten omdat "De Company" Claire wil, we weten nog niet waarom. Die ene dude dus, die in de flashbacks voorkomt, wil Claire en Bennet zegt ik breng haar meteen.quote:- En ik snap echt niet waarom Mr. Bennet wordt neergeschoten en geheugengewist. Waar is dat nou voor nodig? Als straf voor het beschermen van Claire?
Bennet heeft haar al die jaren verborgen gehouden en doet alsof hij niet wist dat Claire zichzelf kon genezen, dus een Hero was.
Bennet en de Haitian spreken af, dat de Haitian Claire meeneemt (zo ver mogelijk) en dat zijn geheugen moet gewist worden (zegt hij nadat hij is neergeschoten) en elke herinnering wat naar Claire kan leiden te verwijderen.Weten we nietquote:- Wie zou Claude beschermt hebben toen hij voor de Company werkte?Neej, zie hierbovenquote:- Gaat de Haitian Claire nou naar de Company brengen?Promo is fucking vet, en dat ene 2 minuten durend filmpje, hilarisch weer, Hiro & Nathan, wuf!quote:De promo is nog veel verwarrender!!!
Wat een serie!!!!![]()
![]()
Ik wil overigens wel weten hoe Claude een kogel in zijn borst en een val van ettelijke tientallen meters op een rotsbodem heeft overleefd."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Heet het bedrijf officieel niet gewoon Primatech Paper? Dat 'the company' alleen gebruikt wordt door insiders om het bedrijf dat achter de dekmantel schuilgaat aan te duiden? Maar misschien is dat in Prison Break ook wel zo, dat weet ik niet. Maar idd, ik had liever een andere naam gezien, de naam die fans hadden verzonnen vond ik wel goed: AWI (Agency Without Initials), ook vanwege de ironie om initialen te gebruiken om aan te geven dat het bedrijf geen initialen heeftquote:Op dinsdag 27 februari 2007 20:07 schreef NX het volgende:
[..]
Ja dat is wel jammer, ze hadden beter een pakkend naam kunnen verzinnen ofzo.
Vroeg ik mij ook al af, vreemd... Dacht dat ze samen daar zouden zijn maar zal volgende week hoop ik worden toegelicht.![]()
En waar Hana was is toch uitgelegd in de comic, of haal ik nu dingen door elkaar?
Over de comic van deze week: dat vond plaats vóór Bennet Claire van Mr. Nakamura kreeg, maar toch was Claire daar ouder (want flinke dos haar) dan toen Bennet haar kreeg (toen had ze nog geen haar). Mis ik hier ook iets, of is dat gewoon een foutje?![]()
hij wist dat die vermoord zou worden dus dat is best goed mogelijkquote:Op dinsdag 27 februari 2007 20:15 schreef J0sT het volgende:
Waarschijnlijk viel hij dus niet.. En had hij een kogelvrijvest aan..
tjaaaaaaaa... daar moet je boven staan!![]()
Dat lijkt me gewoon een foutje ja.
Goed opgemerktL'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.![]()
Net gekeken.
Toffe EP. Goed die terugblik. Ben benieuwd wat nu gaat komen. Leuk dat ze ook snel kunnen schakelen van persoon in de serie. Kleine hiro![]()
MIjn favo's
1 Die politie man
2 Hiro en Ando![]()
Shoot! Helemaal vergeten! Nu snel comic lezen voor slapen gaanquote:Op dinsdag 27 februari 2007 20:21 schreef Symer het volgende:
[..]
Heet het bedrijf officieel niet gewoon Primatech Paper? Dat 'the company' alleen gebruikt wordt door insiders om het bedrijf dat achter de dekmantel schuilgaat aan te duiden? Maar misschien is dat in Prison Break ook wel zo, dat weet ik niet. Maar idd, ik had liever een andere naam gezien, de naam die fans hadden verzonnen vond ik wel goed: AWI (Agency Without Initials), ook vanwege de ironie om initialen te gebruiken om aan te geven dat het bedrijf geen initialen heeft![]()
En waar Hana was is toch uitgelegd in de comic, of haal ik nu dingen door elkaar?
Over de comic van deze week: dat vond plaats vóór Bennet Claire van Mr. Nakamura kreeg, maar toch was Claire daar ouder (want flinke dos haar) dan toen Bennet haar kreeg (toen had ze nog geen haar). Mis ik hier ook iets, of is dat gewoon een foutje?!
![]()
Hmmm.. Beetje achtergrondinfo. Zie niet echt dat dit iets toevoegt aan het geheel..quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:27 schreef J0sT het volgende:
[..]
Shoot! Helemaal vergeten! Nu snel comic lezen voor slapen gaan!
![]()
Heerlijke epOp zich vind ik het juist wel prettig van Heroes dat er continu verschillende verhaallijnen per episode behandeld worden, maar deze verhaallijn was meer dan de moeite waard om alleen in het spotlicht te staan
![]()
Ben erg benieuwd naar de groep voor wie de Haïtiaan in werkelijkheid werkt... zou het Linderman zijn?Of een nog niet eerder geziene groep, die The Company heeft geïnfiltreerd? Wel raar dat HRG zijn dochter zomaar aan hem toevertrouwt, zonder te weten voor wie hij werkt
![]()
De nuke scene was fantastisch; crispy Claire was freaky, maar tof![]()
En die flashbacks!Captain Sulu die dus toch meer met alles te maken heeft dan verwacht! De "liquidatie" van invisible man! "Once she manifests, you'll give her to us!"
![]()
Heel fijn allemaal![]()
![]()
Verdooft.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:48 schreef jorienvdherik het volgende:
Die gozer die alles veroorzaakte in het huis. is die nu dood ?![]()
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:52 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]Dat is een spoiler want dat is alleen in het promofilmpje te zien, kerel!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Heb het over alf 18.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:55 schreef J0sT het volgende:
[..]
Dat is een spoiler want dat is alleen in het promofilmpje te zien, kerel!![]()
wat ik me afvraag is, waarom die haitiaan niet gewoon ervoor zorgde dat ted zijn krachten niet kon gebruiken... hij had toch ook die mogelijkheid of dergelijke, net zoals toen met syler etc en met parkman![]()
Wellicht omdat ie op het punt toen Ted in Postal-modus ging niet dichtbij genoeg was? Hij stond buiten.quote:Op woensdag 28 februari 2007 00:03 schreef pinen het volgende:
wat ik me afvraag is, waarom die haitiaan niet gewoon ervoor zorgde dat ted zijn krachten niet kon gebruiken... hij had toch ook die mogelijkheid of dergelijke, net zoals toen met syler etc en met parkman
Wat ik me wel afvraag; Ted's vrouw is door zijn straling om het leven gekomen... zou de Fam. Bennet daar geen last van krijgen? (met uitzondering van Claire uiteraard)."Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"![]()
7... weken... geen...heroes...quote:![]()
7... weken... geen...claire...![]()
Nou ja, dan ga ik maar seizoen 5 en 6 kijken van 24, daar is het nooit van gekomen bij mij
Ik wil een plaatje posten!![]()
Wat een serie. Ongelofelijk.AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."![]()
Geloof me die cliffhanger van volgende week gaat nog 300 keer erger wordenquote:Op woensdag 28 februari 2007 01:03 schreef drGoeroe het volgende:
7 weken? Ongelovelijk, net nu het zo spannend word!
Ik zat al te stuiteren aan het eind van episode 11... Ik wil niet weten hoe ik me volgende
week voel
Klotepauzes
Ik wil een plaatje posten!![]()
7 weken... spring sweeps
eind april pas weer...en dan zit ik vlak voor mijn examen
maar Heroes is en blijft een geweldige serie
-I don't wanna wake up one day and find that I let all these years go by...wasted-
-The hardest thing in this world, is to live in it-![]()
Lijkt me een flinke fout zelfs want in de serie hebben ze het steeds over een auto ongeluk waarbij de moeder van Claire zou zijn omgekomen..quote:Op dinsdag 27 februari 2007 20:21 schreef Symer het volgende:
[..]
Over de comic van deze week: dat vond plaats vóór Bennet Claire van Mr. Nakamura kreeg, maar toch was Claire daar ouder (want flinke dos haar) dan toen Bennet haar kreeg (toen had ze nog geen haar). Mis ik hier ook iets, of is dat gewoon een foutje?
Of is dit alleen maar gezegd om Claire nog meer te beschermen?![]()
Sowieso, Claire was anderhalf toen zij en haar moeder bij die brand "omkwamen", als ik dat goed heb begrepen..."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Misschien is het zoals met mensen op radiologie. 1x blootstellen kwan geen "kwaad" maar continue blootstelling (zoals de brouw van Ted, die met hem leefde) wel.quote:Op woensdag 28 februari 2007 00:13 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Wellicht omdat ie op het punt toen Ted in Postal-modus ging niet dichtbij genoeg was? Hij stond buiten.
Wat ik me wel afvraag; Ted's vrouw is door zijn straling om het leven gekomen... zou de Fam. Bennet daar geen last van krijgen? (met uitzondering van Claire uiteraard).
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.![]()
Okay maar op de afdeling Radiologie is het nog een kleine dosis straling... als ik Ted zo bezig zag was dat toch ietsjes meer dan gezond (imo).quote:Op woensdag 28 februari 2007 07:34 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Misschien is het zoals met mensen op radiologie. 1x blootstellen kwan geen "kwaad" maar continue blootstelling (zoals de brouw van Ted, die met hem leefde) wel."Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"![]()
Het is misschien erg slecht, maar toen ik voor het eerst die baas van mr. Bennet zag, dacht ik meteen aan Jack Gates ( ja van de Akon en Eminem video 'Smack That'.)Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms![]()
Gelukkig is zijn vrouw al zwanger..(alleen kan het kind ook nog van die collega zijn waarmee ze vreemd ging)quote:Op woensdag 28 februari 2007 13:10 schreef Gezondaar het volgende:
Ik denk niet dat Matt nog kindjes kan krijgen na al die tijd hangen met z’n nuclear homie![]()
![]()
Straks komt er een bruin babytje uit!quote:Op woensdag 28 februari 2007 15:43 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Gelukkig is zijn vrouw al zwanger..(alleen kan het kind ook nog van die collega zijn waarmee ze vreemd ging)
Wat mij tot het volgende punt brengt: The Haitian kan in principe iedereen rapen, om ze het daarna te laten vergeten. Tof!![]()
Godver, ik kan dan beter aflevering 18 overslaan als ik daarna nog 7 weken moet wachten. Ik vind dit wel even een mooi slot.How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...![]()
Tofquote:Op woensdag 28 februari 2007 15:46 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Straks komt er een bruin babytje uit!
Wat mij tot het volgende punt brengt: The Haitian kan in principe iedereen rapen, om ze het daarna te laten vergeten. Tof!?
![]()
Ehm 7 weken ?
Epi 8 staat voor 5 maart geplant
http://epguides.com/Heroes/
Das gewoon volgende week .... ?It's no use crying over spilt milk... Unless that was Jack Bauer's milk. Oh you are so screwed.
![]()
7 weken na Episode 18 dus...quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:19 schreef Dethroned het volgende:
Ehm 7 weken ?
Epi 8 staat voor 5 maart geplant
http://epguides.com/Heroes/
Das gewoon volgende week .... ?
Als je het topic goed had gelezen.How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...![]()
De halve buurt heeft toch gezien hoe Claire zichzelf weer oplapte na die 'brand'? Of is daarna de Haitian lekker bezig geweest?![]()
Inderdaad, op deze manier weet straks iedereen van de "heroes"quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:24 schreef Roolio het volgende:
De halve buurt heeft toch gezien hoe Claire zichzelf weer oplapte na die 'brand'? Of is daarna de Haitian lekker bezig geweest?![]()
![]()
quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:24 schreef Roolio het volgende:
De halve buurt heeft toch gezien hoe Claire zichzelf weer oplapte na die 'brand'? Of is daarna de Haitian lekker bezig geweest?.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll![]()
Laten we het hopen!quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:26 schreef Spekk het volgende:
[..]
Inderdaad, op deze manier weet straks iedereen van de "heroes"
What makes something special is not just what you have to gain, but what you feel there is to lose![]()
Neeee! Straks maken ze er een soort X-Men van. Een extra 6 seizoenen waar de heroes samen bad-guys bevechtenquote:![]()
![]()
Misschien kiezen ze de Buffy-aanpak: iedereen zou het moeten weten, maar de mensen negeren liever hetgeen ze niet kunnen gelovenquote:Op woensdag 28 februari 2007 17:33 schreef Spekk het volgende:
[..]
Neeee! Straks maken ze er een soort X-Men van. Een extra 6 seizoenen waar de heroes samen bad-guys bevechten![]()
![]()
![]()
![]()
Of we gaan de Power Rangers toer opquote:Op woensdag 28 februari 2007 17:33 schreef Spekk het volgende:
[..]
Neeee! Straks maken ze er een soort X-Men van. Een extra 6 seizoenen waar de heroes samen bad-guys bevechten![]()
Op zondag 28 oktober 2007 01:07 schreef clumsy_clown het volgende:
Jump daarentegen, is wáy minder braaf en lief dan hij lijkt
«shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump![]()
Ik denk dat op een gegeven moment de wereld er wel achter gaat komen hoor. (Stiekem is het natuurlijk al een wonder dat geen van de honderden heroes mediageil is geworden)quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:26 schreef Spekk het volgende:
[..]
Inderdaad, op deze manier weet straks iedereen van de "heroes"![]()
Misschien is het de taak van die company om de heroes te ontvoeren (en iets mee te doen) voor ze zich manifesteren net als bij Claire?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ge-wel-di-ge aflevering.
Kwam weer een hoop samen: die vader van Hiro was dus geen duf zijsprongetje, die vent heeft er nog iets mee te maken. Geeft ook weer goede hoop voor de Nikki/Jessica-verhaallijn.
En...ze werken echt naar iets toe lijkt het. Dus hopelijk geen onnodig gemelk om er nog een seizoen aan vast te breien.
Echt top geschreven, topserie.
Alleen die break
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team![]()
quote:![]()
Ik haat breaks, we komen net terug van een break, de winter break, was ook niet uit te houden...![]()
Naja NBC heeft dus een break. Hoe zit het dan met de Canadezen?When all else fails, you always have delusion.![]()
quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:51 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Kun je hem er lekker in stoppen wanneer je zin in hebt![]()
![]()
"If you can fake sincerity, you can fake pretty much anything."![]()
De break van juli-augustus wordt er enkel korter door, je kan het ook positief bekijkenquote:Op woensdag 28 februari 2007 20:46 schreef NX het volgende:
[..]
![]()
Ik haat breaks, we komen net terug van een break, de winter break, was ook niet uit te houden...
Op zondag 28 oktober 2007 01:07 schreef clumsy_clown het volgende:
Jump daarentegen, is wáy minder braaf en lief dan hij lijkt
«shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump![]()
Man wat een lange break als heroes dan weer terug komt, begint The Sopranos ook weer.Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]![]()
Tja, als je 34 (of zo) weken moet vullen met maar 23 afleveringen, gaan er gaten vallen, dat is met alle series en alle stations zo. Het gaat ze voornamelijk om de reclame inkomsten. In december kijken er minder mensen tv (want ze moeten cadeaus kopen) dus zenden ze dan herhalingen (of niets) uit, en verder pleuren ze er nog af en toe onaangekondigd een herhaling tussendoor zodat de kijkers wel blijven hangen (en er dus reclame gezien wordt) maar het ze verder niet zoveel meer kost. Of er gaat een keer een ander programma voor (zoals nu American Idol die de plek van House inpikt).
Amerikaanse tv-producenten
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Break![]()
Sociaal leven in stand houden is ook nooit weg
..okay who am I kddingBreak
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
lekker faxen heel de dag echt genot![]()
Says who?quote:Op woensdag 28 februari 2007 22:02 schreef Jump het volgende:
[..]
De break van juli-augustus wordt er enkel korter door, je kan het ook positief bekijken![]()
Denken jullie wat ik denkquote:Op donderdag 1 maart 2007 00:40 schreef _Supreme het volgende:
Ik had vannacht gedroomd over Claire! (Ze spreekt Nederlands BTW)
Omnia dicta fortiora, si dicta Latina![]()
Het kan niet anders of jij zit in een seksuele frustratie met flinke dieptepuntenquote:Op woensdag 28 februari 2007 22:18 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Het kan niet anders dan dat jij een vrouw bent.
Koffie?![]()
.
Het was echt een bril-jante aflevering, ik heb de helft met open mond gekeken. De special effect met Claire, té gaaf! Ik ben héél benieuwd waar de Haitian (waarom heeft hij geen naam?!) met Claire heen gaat, en hoe Matt en Bennett samen gaan werken. Arme mevrouw Parkman trouwens, die is hem alweer kwijt. Ik dacht trouwens heel even dat dat meisje op het einde Eden was, maar ze zaten in de tegenwoordige tijd.
Oh, en geweldig om te zien dat Hiro's vader tóch een belangrijke rol speelt, na al dat gezeur dat die aflevering zo saai en nietszeggen was. Dat brilduwgebaartje van mini-Hiro ook
.
![]()
Nee, wat denk jijquote:Exactly!quote:Op donderdag 1 maart 2007 02:42 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Het kan niet anders of jij zit in een seksuele frustratie met flinke dieptepunten.
Exactly!quote:Het was echt een bril-jante aflevering, ik heb de helft met open mond gekeken. De special effect met Claire, té gaaf! Ik ben héél benieuwd waar de Haitian (waarom heeft hij geen naam?!) met Claire heen gaat, en hoe Matt en Bennett samen gaan werken. Arme mevrouw Parkman trouwens, die is hem alweer kwijt. Ik dacht trouwens heel even dat dat meisje op het einde Eden was, maar ze zaten in de tegenwoordige tijd.
Exactly!quote:Oh, en geweldig om te zien dat Hiro's vader tóch een belangrijke rol speelt, na al dat gezeur dat die aflevering zo saai en nietszeggen was. Dat brilduwgebaartje van mini-Hiro ook
.
![]()
![]()
![]()
![]()
Weet niet of deze al is langs geweest, maar de preview van ep 18 is van veel beter kwaliteit te vinden op de site van Heroes;
http://www.nbc.com/Heroes/video/video_display.shtml#mea=70889
Behind "the screens" ep 17, must see, leuk om te zien
http://www.nbc.com/Heroes/video/video_display.shtml#mea=64339
en die van Hayden, must see (Geqxon lees je mee?)
http://www.nbc.com/Heroes/video/video_display.shtml#mea=64344![]()
NX, moet je het nou 's nachts posten? Nu moet ik acht uur lang gefrustreerd op het kantoor naar dat linkje staren![]()
![]()
Same herequote:Op donderdag 1 maart 2007 09:04 schreef Geqxon het volgende:
NX, moet je het nou 's nachts posten? Nu moet ik acht uur lang gefrustreerd op het kantoor naar dat linkje staren
We sure are cute for two ugly people.![]()
Idem hierquote:Op donderdag 1 maart 2007 09:04 schreef Geqxon het volgende:
NX, moet je het nou 's nachts posten? Nu moet ik acht uur lang gefrustreerd op het kantoor naar dat linkje staren![]()
![]()
quote:Op donderdag 1 maart 2007 03:52 schreef NX het volgende:
Weet niet of deze al is langs geweest, maar de preview van ep 18 is van veel beter kwaliteit te vinden op de site van Heroes;
http://www.nbc.com/Heroes/video/video_display.shtml#mea=70889SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En oh ja, las hier ergens boven dat Mr. Linderman Malcolm McDowellwas...is dat zeker of is het een "Sean Bean-gevalletje"?
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team![]()
quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:10 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]Eerlijk gezegd denk ik...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of het is een nachtmerrie.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms![]()
quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:35 schreef Bullet-tooth het volgende:Dat zeg ik net!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:35 schreef Bullet-tooth het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team![]()
quote:quote:Op dinsdag 27 februari 2007 17:15 schreef Bullet-tooth het volgende:
Over de promo:Maar dat was allemaal allang gezegd, laiverd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms![]()
Over welk meisje hebben jullie het ? Bij mijn "gekochte" versie eindigt het met een huilende Clairequote:Op donderdag 1 maart 2007 02:42 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik dacht trouwens heel even dat dat meisje op het einde Eden was, maar ze zaten in de tegenwoordige tijd.![]()
![]()
Je ziet Bennet met de baas door de gangen van de Paper factory lopen, ze laten Ted zien, die vastgebonden op een tafel ligt. We zien ook Matt bewusteloos/slapend op tafel liggen en een meisje checkt zijn status en de baas van mr. Bennet zegt dat zij een hele bijzondere gave heeft.
Zo ongeveer.Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms![]()
Zo ken ik wel meer assistentes met een "bijzondere gave", if you know what I'm saying
Die man is gewoon een dirty pervert![]()
![]()
Oh die. Mkay.quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:52 schreef Bullet-tooth het volgende:
Je ziet Bennet met de baas door de gangen van de Paper factory lopen, ze laten Ted zien, die vastgebonden op een tafel ligt. We zien ook Matt bewusteloos/slapend op tafel liggen en een meisje checkt zijn status en de baas van mr. Bennet zegt dat zij een hele bijzondere gave heeft.
Zo ongeveer.If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team![]()
Ach soquote:Op donderdag 1 maart 2007 10:48 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
[..]
Maar dat was allemaal allang gezegd, laiverd.![]()
![]()
Aha, dacht dat jullie over eentje hadden die pas in de laatste shot voorbij kwam en dat mijn "bron" dat per ongeluk afgekapt hadquote:Op donderdag 1 maart 2007 10:52 schreef Bullet-tooth het volgende:
Je ziet Bennet met de baas door de gangen van de Paper factory lopen, ze laten Ted zien, die vastgebonden op een tafel ligt. We zien ook Matt bewusteloos/slapend op tafel liggen en een meisje checkt zijn status en de baas van mr. Bennet zegt dat zij een hele bijzondere gave heeft.
Zo ongeveer.. Maar over het neerschieten van Claude. Iemand zei dat hij misschien een kogelvrijvest aanhad, maar als je terugkijkt kan je zien dat hij bloedt nadat op hem geschoten werd. Btw moet D.L. niet in de OP, aangezien hij toch een best belangrijk personage is
.
![]()
Wordt dat ook ergens in de serie gezegd? Of alleen in de comics? Als het alleen een foutje in de comics is dan is het toch wat minder erg/genant.quote:Op woensdag 28 februari 2007 02:59 schreef wonderer het volgende:
Sowieso, Claire was anderhalf toen zij en haar moeder bij die brand "omkwamen", als ik dat goed heb begrepen...
Ik vond het ook erg vreemd dat in de laatste episode die haitiaan niet gewoon werd ingezet om die nuclear guy te blocken. Ze hadden hem zo kunnen overmeesteren toen ze met hem binnenkwamen. Beetje slordig geschreven.xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.![]()
Is er dan al hard bewijs dat hij krachten kan blocken?quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:29 schreef Wepeel2 het volgende:
[..]
Wordt dat ook ergens in de serie gezegd? Of alleen in de comics? Als het alleen een foutje in de comics is dan is het toch wat minder erg/genant.
Ik vond het ook erg vreemd dat in de laatste episode die haitiaan niet gewoon werd ingezet om die nuclear guy te blocken. Ze hadden hem zo kunnen overmeesteren toen ze met hem binnenkwamen. Beetje slordig geschreven.We sure are cute for two ugly people.![]()
Ik verkeerde ook in de veronderstelling dat hij alle powers kon blocken, maar ik denk dat het toch waar is wat anderen hebben verkondigd: dat hij alleen maar "mental powers" kan blocken.quote:Op donderdag 1 maart 2007 11:29 schreef Wepeel2 het volgende:
[..]
Ik vond het ook erg vreemd dat in de laatste episode die haitiaan niet gewoon werd ingezet om die nuclear guy te blocken. Ze hadden hem zo kunnen overmeesteren toen ze met hem binnenkwamen. Beetje slordig geschreven.![]()
en ik geloof niet dat onze haïtiaanse vriend zo hitte bestendig dat ie dat zou willen uitproberen bij Tedje."Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
Forum Opties Forumhop: Hop naar: