Respect, Je weet.quote:Op woensdag 8 maart 2006 20:58 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ze worden erop uitgekozen. Na een gruwelijk trainingskamp waarin ze moeten waden door de topicdiarree en postbrei krijgen ze 48 uur om het complete oeuvre (let op de spelling NJ) van Conflict en alle badsloeven uit het hoofd te leren. Daarna krijgen ze een herkenningstest met willekeurige topics van Paniekzaaier, sweetgirly, paultjuhh, Emmykuhh, en croupouque waarbij ze de verschillende gradaties van baggerheid moeten benoemen. Bij meer dan 1 inschattingsfout gaat hun account door de shredder en mogen ze het later nog eens proberen onder een kloon.
They are the few, the proud, the able.
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 01:28 schreef juiced het volgende:
Zijn jullie allemaal carnaval aan het vieren ofzo?
Zelfs dat ene topic van paultjuhhh dat ik heb opengelaten was beter dan die bagger van jou. Go figurequote:Op zaterdag 17 februari 2007 03:08 schreef BonJovi het volgende:
jongen doe normaal man mensen openen rotzooi paultje en je gunt me zweeds ehoek niet
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 03:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Zelfs dat ene topic van paultjuhhh dat ik heb opengelaten was beter dan die bagger van jou. Go figure
ja is goed zal ik onthoudenquote:Op zaterdag 17 februari 2007 03:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Zelfs dat ene topic van paultjuhhh dat ik heb opengelaten was beter dan die bagger van jou. Go figure
Allesquote:Op zaterdag 17 februari 2007 04:38 schreef remlof het volgende:
wat snappen jullie niet aan "feedback"?
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 04:38 schreef remlof het volgende:
wat snappen jullie niet aan "feedback"?
Bedankt voor je opbouwende kritiek en constructieve feedback.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 08:44 schreef seekfaM het volgende:
die TT
Goede morgen* seekfaM zwaait
![]()
mag ik mijn voeten dan terug, die heb ik nodig met carnavalquote:Op zaterdag 17 februari 2007 04:38 schreef remlof het volgende:
wat snappen jullie niet aan "feedback"?
Heh ja dat was me ook al eens opgevallen, maar ik vergeet het steeds te edittenquote:Op zaterdag 17 februari 2007 11:54 schreef SiemeN het volgende:
Wat is er trouwens zo "ingrijpend na SC"?.
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 15:57 schreef remlof het volgende:
Bij deze is dit topic genomineerd voor de titel "Sneuste Topic van 2007"
topics met jou als TS waarschijnlijkquote:Op zaterdag 17 februari 2007 16:09 schreef welkominspace het volgende:
[..]link naar de andere nominaties?
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 16:12 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
[..]
topics met jou als TS waarschijnlijk![]()
Hoi Conflict, goed bezig!quote:Op zaterdag 17 februari 2007 17:42 schreef Conflict het volgende:
fipo
done, als ze hiermee doorgaan zijn ze binnenkort even wegquote:Op zaterdag 17 februari 2007 20:10 schreef PeZu het volgende:
kan iemand iets doen aan die kenker
LEES DIT NIET berichten overal?
zoasl hier
Vette shit met uitgaan.
en hier
Drink hier uberstoer BIERtopic !!!
tnxquote:Op zaterdag 17 februari 2007 20:16 schreef remlof het volgende:
[..]
done, als ze hiermee doorgaan zijn ze binnenkort even weg
de ergste is weg: Banmeldtopic - Wie ban je nu? deel XXXquote:Op zaterdag 17 februari 2007 20:18 schreef PeZu het volgende:
[..]
tnx
![]()
het zit echt overal nu
[afbeelding]
good busy as always remlofquote:Op zaterdag 17 februari 2007 20:48 schreef remlof het volgende:
[..]
de ergste is weg: Banmeldtopic - Wie ban je nu? deel XXX
anderen die denken hem te moeten immiteren kunnen hetzelfde verwachten
Deed hij dat?quote:Op zaterdag 17 februari 2007 23:57 schreef remlof het volgende:
[..]
je vroeg of het rokershoekje dicht mocht?
Nee hoor, het ging toch over omens ? Het was een vraagquote:Op zaterdag 17 februari 2007 23:57 schreef remlof het volgende:
[..]
je vroeg of het rokershoekje dicht mocht?
aag.... aag... aag...quote:Op zaterdag 17 februari 2007 23:58 schreef BeeDee het volgende:
[..]
Nee hoor, het ging toch over omens ? Het was een vraag![]()
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 23:59 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Je bent als een vader voor me
pm em maarquote:Op zondag 18 februari 2007 00:00 schreef Queen_Bee het volgende:
Hey maar hey Remlof, check eens mijn vernieuwde fobo
zie boven jequote:Op zondag 18 februari 2007 00:03 schreef remlof het volgende:
[..]
pm em maar
en nu weer alleen feedback alstublieft
ik zag niks nieuwsquote:Op zondag 18 februari 2007 00:04 schreef Queen_Bee het volgende:
Waarom moet ik mn fobo pmenJe bekeek m net
Ik ga pitten Remlof...het rokershoekje openlaten hè ?!quote:Op zondag 18 februari 2007 00:17 schreef remlof het volgende:
ksst, speelkwartier is voorbij
ja zo is remlof hehquote:
Nee hoor, ze staan er nog steeds haha.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 13:28 schreef remlof het volgende:
[..]
Heh ja dat was me ook al eens opgevallen, maar ik vergeet het steeds te editten
Ow en paultjuhhh, die opmerking was niet voor jou maar voor die twee die dachten hier even een slowchat te starten en waarvan ik de posts verwijderd heb...
ik heb nu voor jou speciaal een "d" weggehaald uit de OPquote:Op zondag 18 februari 2007 02:25 schreef Sander170 het volgende:
[..]
Nee hoor, ze staan er nog steeds haha.![]()
En wat is er dan precies ?
Welke ''d'' dan.quote:Op zondag 18 februari 2007 04:00 schreef remlof het volgende:
[..]
ik heb nu voor jou speciaal een "d" weggehaald uit de OP
Wat jij wil.quote:
quote:Op zondag 18 februari 2007 04:36 schreef Sander170 het volgende:
[..]
Wat jij wil.![]()
Dan kan ik nu gaan slapen, nog succes met die porno van je tv naar je pc linken.![]()
Doei Remlof.![]()
kuchquote:Op zondag 18 februari 2007 13:46 schreef M-I-L-F het volgende:
ZOMG WAT EEN GOED TOPIC TTT!!!
Mag deze topic zoeen on-topic banner...
:D:D:D:D GOED TOPIC GOED TOPIC PERMBANNERRRR + TTT
![]()
*meldt*quote:Op zondag 18 februari 2007 14:27 schreef Casino.Bob het volgende:
Zij die gaan baggeren groeten u terug
En terecht...en vandaar ook een louter sarcastische post mijnerzijds in dat topic.quote:Op zondag 18 februari 2007 21:44 schreef remlof het volgende:
In Nederland heeft de Hoge Raad in 1995 bepaald dat Holocaustontkenning valt onder het discriminatieverbod en dus strafbaar is volgens de artikelen 137c en 137e van het Wetboek van Strafrecht.
quote:Op maandag 19 februari 2007 11:11 schreef SiemeN het volgende:
Je hebt even een gehele inhoud van google images zoekresultaten gecopy paste?
Ik vroeg me af wat je bedoeling was van een topic waarvan de OP bestond uit, op het oog, willekeurige afbeeldingen.quote:
Ik schreef het al in dat topic. Dat waren allemaal plaatjes uit die topics van Orealo. " We gaan er allemaal aaaaan "quote:Op maandag 19 februari 2007 11:46 schreef SiemeN het volgende:
[..]
Ik vroeg me af wat je bedoeling was van een topic waarvan de OP bestond uit, op het oog, willekeurige afbeeldingen.
doorgaan in topics na een slotje is zooo 2006quote:Op maandag 19 februari 2007 12:04 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Ik schreef het al in dat topic. Dat waren allemaal plaatjes uit die topics van Orealo. " We gaan er allemaal aaaaan "
wat ?quote:Op maandag 19 februari 2007 12:10 schreef outcast_within het volgende:
[..]
doorgaan in topics na een slotje is zooo 2006
Yep. Gezien.quote:Op maandag 19 februari 2007 12:04 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Ik schreef het al in dat topic. Dat waren allemaal plaatjes uit die topics van Orealo. " We gaan er allemaal aaaaan "
zn avatar ookquote:Op maandag 19 februari 2007 12:04 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Ik schreef het al in dat topic. Dat waren allemaal plaatjes uit die topics van Orealo. " We gaan er allemaal aaaaan "
Maar technisch gezien wordt er hier geen Holocaust ontkend, enkel vragen enkele personen op foto's naar verduidelijking naar welke Holocaust precies wordt verwezen.quote:Op zondag 18 februari 2007 21:44 schreef remlof het volgende:
In Nederland heeft de Hoge Raad in 1995 bepaald dat Holocaustontkenning valt onder het discriminatieverbod en dus strafbaar is volgens de artikelen 137c en 137e van het Wetboek van Strafrecht.
Nee, behalve dat het verboden is de holocaust (ja die van de nazi's in WO2) te ontkennen is de grap al zo oud dat het geen eigen topic waard is...quote:Op maandag 19 februari 2007 20:07 schreef M-I-L-F het volgende:
Holocaust
Die kan volgens mij weer open, want Remlof schreef dan wel:
[..]
Maar technisch gezien wordt er hier geen Holocaust ontkend, enkel vragen enkele personen op foto's naar verduidelijking naar welke Holocaust precies wordt verwezen.
Is het soms die uit de 2e Wereldoorlog? Of soms een andere?
Holocaust stamt alleen maar af van het Griekse holokauston - 'ολοκαυστον = brandoffer aan een godheid.)
Het is slechts een vraag die om wat uitleg vraagt, dus helemaal geen ontkenning!
Oké..quote:Op maandag 19 februari 2007 20:12 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, behalve dat het verboden is de holocaust (ja die van de nazi's in WO2) te ontkennen is de grap al zo oud dat het geen eigen topic waard is...
Wehehe Ich habe es nicht so gewüsstquote:Op maandag 19 februari 2007 20:12 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, behalve dat het verboden is de holocaust (ja die van de nazi's in WO2) te ontkennen is de grap al zo oud dat het geen eigen topic waard is...
een héél klein beetjequote:Op maandag 19 februari 2007 20:13 schreef M-I-L-F het volgende:
[..]
Oké..
Vind je me nog wel een beetje liev?
ow je wou driehonderd van die kutreacties zien?quote:Op maandag 19 februari 2007 20:31 schreef De_Ananas het volgende:
Jongste man ter wereld geboren
Mod van onzin zonder humor
Een wát?quote:Op maandag 19 februari 2007 20:33 schreef SiemeN het volgende:
Ja. Zonde van een kwalikatief zeer hoogstaand topic. Echt.
Er zijn dus blijkbaar genoeg mensen die het konden waarderen, schijt aan de smiley reacties dan?quote:Op maandag 19 februari 2007 20:33 schreef remlof het volgende:
[..]
ow je wou driehonderd van die kutreacties zien?
ONZ, staat nog steeds niet voor bagger Ananas.quote:Op maandag 19 februari 2007 20:37 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Er zijn dus blijkbaar genoeg mensen die het konden waarderen, schijt aan de smiley reacties dan?
Sinds wanneer is een grap waar mensen om moeten lachen gelijk aan bagger?quote:Op maandag 19 februari 2007 20:39 schreef Snakey het volgende:
[..]
ONZ, staat nog steeds niet voor bagger Ananas.![]()
De grap was gemaakt en dan ben je op een gegeven moment uitgelachen he?quote:Op maandag 19 februari 2007 20:37 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Er zijn dus blijkbaar genoeg mensen die het konden waarderen, schijt aan de smiley reacties dan?
Net alsof iedereen binnen 5 minuten dat topic zietquote:Op maandag 19 februari 2007 20:40 schreef remlof het volgende:
[..]
De grap was gemaakt en dan ben je op een gegeven moment uitgelachen he?
Het was ook niet echt iets waarop ingehaakt kon worden,,,
Dan zet je er maar een link naar in je sigquote:Op maandag 19 februari 2007 20:42 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Net alsof iedereen binnen 5 minuten dat topic ziet
Je hebt moeite met sluitpostjes lezen?quote:Op maandag 19 februari 2007 20:40 schreef Kleaujeau het volgende:
Waarom is m'n Mountain Dew topic weg?![]()
Wat wil je dan, dat we alle bagger openlaten zo dat de echt goeie topics niet eens meer opvallen? Open er maar een FB topic overquote:
Het topic sloeg aan --> geen baggerquote:Op maandag 19 februari 2007 20:51 schreef remlof het volgende:
[..]
Wat wil je dan, dat we alle bagger openlaten zo dat de echt goeie topics niet eens meer opvallen? Open er maar een FB topic over
er zijn bergen topics geweest over een kachel die aan sloegquote:Op maandag 19 februari 2007 21:17 schreef SiemeN het volgende:
Het topic sloeg aan, en werd vervolgens volgebaggerd met smiley posts. Da's na een post of 20 wel weer leuk geweest. Ja?
Maar er kon nauwelijks anders op gereageerd worden dan met "hahaha" of "_O-", er werd na de OP niets meer toegevoegd dus. En moeten we het dan openlaten zodat mensen door een smilie te plaatsen kunnen laten weten dat ze het een leuk topic vinden? Kortom, het was geen materiaal voor een goed topic.quote:Op maandag 19 februari 2007 21:14 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Het topic sloeg aan --> geen bagger
Een modje vond het zelfs leuk!
![]()
Waarin remixes zijn gemaakt, photoshops, gifjes en andere inhoudelijke reacties.quote:Op maandag 19 februari 2007 21:18 schreef PeZu het volgende:
[..]
er zijn bergen topics geweest over een kachel die aan sloeg
Mensen lachen ook achter hun computer?quote:Op maandag 19 februari 2007 21:17 schreef SiemeN het volgende:
Het topic sloeg aan, en werd vervolgens volgebaggerd met smiley posts. Da's na een post of 20 wel weer leuk geweest. Ja?
i know, was een grapje beste siemsquote:Op maandag 19 februari 2007 21:19 schreef SiemeN het volgende:
[..]
Waarin remixes zijn gemaakt, photoshops, gifjes en andere inhoudelijke reacties.
Okay.quote:
Daarom gooide ik em ook dichtquote:Op maandag 19 februari 2007 21:37 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Siemen!, je had beloofd om dat topic open te laten!
godverdegodverrrrrr!quote:
wees me dankbaarquote:Op maandag 19 februari 2007 21:47 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
[..]
godverdegodverrrrrr!
krijg jij eens kans om een 48 uur uit te delen, pak je em niet![]()
als het hier op het forum is ben je morgen wegquote:Op dinsdag 20 februari 2007 00:55 schreef Casino.Bob het volgende:
ik heb tubgirl gepost, maar waar is de vraag
Hij is al weer open.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:16 schreef guitarist.nl het volgende:
NERDS ONLY!!
Waarom dicht? Leuk topic.
Ja nou, sorrie hoor.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:40 schreef SiemeN het volgende:
Streken van jogy.
Waarschijnlijk begrijpt ie het nietquote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:40 schreef SiemeN het volgende:
Streken van jogy.
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:40 schreef Snakey het volgende:
Ja! Bedankt mcDavid. [afbeelding]
Ik vergat inderdaad wat.![]()
Hoog tijd voor een bijspijker cursus voor onze blauwe garde!quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:40 schreef SiemeN het volgende:
Streken van jogy.
Hoezo? Ik ben mans genoeg om hier in mijn eentje te regeren.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 15:57 schreef mcDavid het volgende:
[..]
[..]
Hoog tijd voor een bijspijker cursus voor onze blauwe garde!
ja ik had hem al gesluitquote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:30 schreef SiemeN het volgende:
Oeps. Al dicht.
volgende keer graag hier meldenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:50 schreef boem-dikkie het volgende:
Waarschijnlijk komen ze zo hierover zeuren hoor
Hoorde jullie dat?
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 01:09 schreef remlof het volgende:
[..]
als het hier op het forum is ben je morgen weg
nee hoor alleen topics die echt niks toevoegenquote:Op woensdag 21 februari 2007 00:15 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Mijn Fok!-ontdekking van vandaag.
Nu weet ik weer waarom ik zelden in ONZ post. De echte kwaliteitstopics worden meteen op slot gegooid.
Alsquote:Op woensdag 21 februari 2007 00:16 schreef remlof het volgende:
nee hoor alleen topics die echt niks toevoegen
quote:Op woensdag 21 februari 2007 00:19 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Alsniets toevoegt, waarom bestaat deze functie dan uberhaupt?
go remlof go remlofquote:Op woensdag 21 februari 2007 00:20 schreef remlof het volgende:
[..]was al lang bekend, jij voegde niks toe met je topic
Alsquote:Op woensdag 21 februari 2007 00:20 schreef remlof het volgende:
[..]was al lang bekend, jij voegde niks toe met je topic
Omdat bij de meeste het kortetermijngeheugen niet zo goed werkt denk ikquote:Op woensdag 21 februari 2007 00:26 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Alsdan zo bekend was, waarom ben ik het dan nog nooit eerder tegen gekomen? En, zo blijkt in een ander topic, kenden anderen users de
-functie ook nog niet?
Da's dan jouw mening, en daar zal ik het als nederige user maar mee moeten doen.quote:Op woensdag 21 februari 2007 00:32 schreef remlof het volgende:
Omdat bij de meeste het kortetermijngeheugen niet zo goed werkt denk ik
En ik ga er verder geen woorden aan vuilmaken, het was geen topic op zich waard, punt uit.
wat een ei ben je ookquote:Op woensdag 21 februari 2007 00:44 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Da's dan jouw mening, en daar zal ik het als nederige user maar mee moeten doen.
Daar is het beter op z'n plaats denk ik, mits met foto's van het desbetreffende meisje...quote:Op woensdag 21 februari 2007 01:09 schreef paultjuhhh het volgende:
lama ik post het wel in b en h
tsss mag niet eens meer over de lambada praten hier
Je mag hier ook nooit wat!quote:Op woensdag 21 februari 2007 01:09 schreef paultjuhhh het volgende:
lama ik post het wel in b en h
tsss mag niet eens meer over de lambada praten hier
ja kan die alleen nog niet vindenquote:Op woensdag 21 februari 2007 01:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Daar is het beter op z'n plaats denk ik, mits met foto's van het desbetreffende meisje...
Moment.quote:Op woensdag 21 februari 2007 14:40 schreef MUUS het volgende:
Ik voel me wat verloren.
Ik zit ook helemaal niet op antwoord te wachten in dat topic.quote:Op woensdag 21 februari 2007 16:15 schreef MUUS het volgende:
Kan iemand UIO vertellen dat het gewone gepeupel geen antwoord meer kan geven na een slotje?
Bvd.
Nee jij hebt waardeloze sluitpoststststquote:Op woensdag 21 februari 2007 20:40 schreef SiemeN het volgende:
Sodeklere zeg, rustig aan met de bagger heren.
En Drib. Ik denk dat je je stiekem wel realiseert dat je topics dicht zijn omdat het niet echt ergens over gaat..
het was een serieus topicquote:Op woensdag 21 februari 2007 20:43 schreef SiemeN het volgende:
Klopt. Ik voel weinig behoefte een creatieve sluitpost te verzinnen op dergelijke topics.
Dan maak ik een neiuwequote:Op woensdag 21 februari 2007 20:55 schreef SiemeN het volgende:
Volgende keer beter dan maar.
Geef me even een weekje om wat tofs te verzinnen.quote:
Altijd tegenstrijdigquote:Op woensdag 21 februari 2007 20:56 schreef seekfaM het volgende:
Ik niet
Is al weg.quote:Op woensdag 21 februari 2007 21:07 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
mijn Bugles wat doe je?
kan die NordicBlue niet even opwieberen?, ben ik een keer in een serieuze bui
quote:
edit dit bericht ffquote:Op donderdag 22 februari 2007 12:45 schreef vogelkooi het volgende:
goatse-plaatje
en dan toch doen![]()
dan krijg je boem.
ik vind je een beetje streng... joog? gaat het wel?quote:Op donderdag 22 februari 2007 14:17 schreef jogy het volgende:
Even voor mijn beeldvorming, had je nou echt de gedachte dat dit topic open zou blijven? Antwoorden mag in het feedbacktopic.
Het gaat geweldig hoor, ik was alleen oprecht nieuwsgierig.quote:Op donderdag 22 februari 2007 14:20 schreef murp het volgende:
[..]
ik vind je een beetje streng... joog? gaat het wel?
ontopic: nee, ik had niet een TTT verwacht
oh, okee, ik was effe aan het baggeren... sorry daarvoorquote:Op donderdag 22 februari 2007 14:21 schreef jogy het volgende:
[..]
Het gaat geweldig hoor, ik was alleen oprecht nieuwsgierig.
Dat baggertopic van Dribbel_ is inderdaad wel tot iets moois uitgegroeid... Maar het is geen kandidaat voor een ONZ TTT titel volgens mij. Sterker nog, het zou net zo goed een GC topic kunnen zijn.quote:
zonder al die TPV tjes is het echt mooi man!quote:Op donderdag 22 februari 2007 20:38 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat baggertopic van Dribbel_ is inderdaad wel tot iets moois uitgegroeid... Maar het is geen kandidaat voor een ONZ TTT titel volgens mij. Sterker nog, het zou net zo goed een GC topic kunnen zijn.
die van jou was nog veel ergerquote:Op donderdag 22 februari 2007 20:49 schreef Kontvocht het volgende:
WTF
Weet je hoeveel kuttopic's er momenteel zijn man
nee, pure bagger van een kutuser die een naamtopic voor zichzelf opent... no wayquote:Op donderdag 22 februari 2007 20:50 schreef pussydeluxe het volgende:
Remlof? Waarom is dit topic dicht? Ik was net bezig met een geniale post. Open ajb.
Ik wilde je even scherp houden.quote:Op donderdag 22 februari 2007 20:51 schreef remlof het volgende:
[..]
nee, pure bagger van een kutuser die een naamtopic voor zichzelf opent... no way
-doe maar niet-quote:Op donderdag 22 februari 2007 22:59 schreef M-I-L-F het volgende:
tvp zeg ik.
bespaar je de moeite, die hype hebben we dagen geleden al gehadquote:Op vrijdag 23 februari 2007 02:38 schreef Mister_Monkeyman het volgende:
MODS, verwacht maar een hoop lemmings gebaseerd op jongste/oudste ... overleden.
Zo te zien is die nog niet voorbijquote:Op vrijdag 23 februari 2007 02:41 schreef remlof het volgende:
[..]
bespaar je de moeite, die hype hebben we dagen geleden al gehad
typ ik daar het hele verhaal voor?quote:Op vrijdag 23 februari 2007 02:41 schreef remlof het volgende:
[..]
bespaar je de moeite, die hype hebben we dagen geleden al gehad
jaquote:Op vrijdag 23 februari 2007 02:54 schreef stiff_meister het volgende:
[..]
typ ik daar het hele verhaal voor?
Dit hierboven zeg ik graag.quote:Op donderdag 22 februari 2007 22:59 schreef M-I-L-F het volgende:
tvp zeg ik.
Ga me niet vertellen dat het geen leuk topic is gewordenquote:Op vrijdag 23 februari 2007 03:46 schreef remlof het volgende:
[..]
ja jij gaat meteen naar het FB subforum
ja ik heb ze slechter gezienquote:Op vrijdag 23 februari 2007 03:47 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ga me niet vertellen dat het geen leuk topic is geworden
nee, ksssst scheer je weg hierquote:Op vrijdag 23 februari 2007 03:52 schreef Takkesteeg het volgende:
Of een willekeurige handleiding??
bemoei je niet met ONZ, je hebt het waarschijnlijk niet eens in je MyAT staanquote:Op vrijdag 23 februari 2007 03:55 schreef Takkesteeg het volgende:
eerst slotje van topic, dan laat'k je met rust...
hmmm, in jouw subforum mag ik de etters niet doodwensen toch?quote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:10 schreef clumsy_clown het volgende:
Remlof, zullen we van subforum wisselen?
Mwa, ik zit er zelf niet ver vanaf dus ach, van mij mag jequote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:11 schreef remlof het volgende:
[..]
hmmm, in jouw subforum mag ik de etters niet doodwensen toch?
Mag nergens.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:11 schreef remlof het volgende:
[..]
hmmm, in jouw subforum mag ik de etters niet doodwensen toch?
Eeej lulquote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:11 schreef remlof het volgende:
[..]
hmmm, in jouw subforum mag ik de etters niet doodwensen toch?
je moest eens weten hoevaak ik hier offtopic geouwehoer hier verwijderquote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:14 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Eeej lulniet mijn post gaan verwijderen he
, alleen ff stoer doen omdat er een fok(king)
collega van je op bezoek komt
ok, roep maar als ik er een paar over het randje moet duwenquote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:13 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Mwa, ik zit er zelf niet ver vanaf dus ach, van mij mag je.
Kiek wel uut.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:02 schreef remlof het volgende:
[..]
bemoei je niet met ONZ, je hebt het waarschijnlijk niet eens in je MyAT staan
thanksquote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:20 schreef clumsy_clown het volgende:
Nevermind, ik neem terug wat ik zei, jij hebt het hier al zwaar genoeg.
Zou je ontopic willen blijven, dit is FB voor slowchat of vragen heb je PM, msn of nachtbrakerstopicquote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:20 schreef clumsy_clown het volgende:
Nevermind, ik neem terug wat ik zei, jij hebt het hier al zwaar genoeg.
dat is mijn mening, geen feedback over de moderatie.... en nu OPROTTENquote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:22 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Zou je ontopic willen blijven, dit is FB voor slowchat of vragen heb je PM, msn of nachtbrakerstopic![]()
Zo nu ontopic....Feedback, remlof geef mij een feedback over jouw leukste ONZ topic dat je bent tegengekomen hier op FOK
is dichtquote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:25 schreef admiraal_anaal het volgende:
Nog eendje dan... kan deze gesloten worden, dit is bagger en geen onzin
Zie je ontopic in ONZ FB
Ik slaap zowieso morgen uit.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:24 schreef Sander170 het volgende:
-ga vooral zo door, dan kan je morgen uitslapen want dan kan je niet meer posten op fok-
ik heb geen enkele FB vraag van jou gezien, ga slapenquote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:28 schreef Sander170 het volgende:
[..]
Ik slaap zowieso morgen uit.![]()
Maar ik mag je best een ''normale'' vraag stellen en dat deed ik ook.
Dus geef aub gewoon antwoord???? , en er is geen reden om mij eraf te gooien, jezelf wel !
Ik heb wat verwijderd, ik hoop dat het de goede warenquote:Op vrijdag 23 februari 2007 09:47 schreef murp het volgende:
zou iemand de laatste 5 berichten willen wissen??
Het Rokershoekje 55; was passiert da? eine Gauloises?
bedankt
Nu ben ik toch wel benieuwd wat daar stondquote:Op vrijdag 23 februari 2007 09:47 schreef murp het volgende:
zou iemand de laatste 5 berichten willen wissen??
Het Rokershoekje 55; was passiert da? eine Gauloises?
bedankt
Piovan met postkrikkerij.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 10:45 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Nu ben ik toch wel benieuwd wat daar stond.
Jup, een regelrechte boender.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 10:49 schreef LudoSanders het volgende:
Wat een doerak is het ook..
Hoi,quote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:29 schreef Manneke_Pils het volgende:
Hoi.
Is er nog een vacature vrij?
Groetjes,
Kan je van 'user' ook seekfam maken?quote:
quote:Op vrijdag 23 februari 2007 15:17 schreef jogy het volgende:
[..]
Kan je van 'user' ook seekfam maken?.
Is dicht. Volgende keer graag een TR gebruiken, die zien we sneller.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 17:04 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
zoeen populaire topic!!!!!!!1111einz-dt
een potentieel kuttopic,weg ermee?
Welnee, chaos management heet dat.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 19:35 schreef lienelien het volgende:
het gaat allemaal een beetje mis hier
mja.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 19:41 schreef Snakey het volgende:
[..]
Welnee, chaos management heet dat.![]()
Ja, zeg dan wat jij denkt dat er mis gaat.quote:
en ondertussen laat je een user jouw werk opknappenquote:Op vrijdag 23 februari 2007 19:51 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ja, zeg dan wat jij denkt dat er mis gaat.![]()
Nu zit ik een beetje te nuecken met een slappe lul.![]()
quote:Op vrijdag 23 februari 2007 19:51 schreef lienelien het volgende:
[..]
en ondertussen laat je een user jouw werk opknappen
Ik snapput nie.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 19:51 schreef lienelien het volgende:
[..]
en ondertussen laat je een user jouw werk opknappen
quote:
Die 2 a 3 users waren de enige posters waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 20:10 schreef lienelien het volgende:
[..]
![]()
2 á 3 users maakten van een heerlijk uniek óntopic onzintopic één grote baggerzooi door verwensingen over elkaars moeders rond te stooien enzo
, kon je niet van het bier afblijvenquote:Op vrijdag 23 februari 2007 21:03 schreef Snakey het volgende:
[..]
Die 2 a 3 users waren de enige posters waarschijnlijk.![]()
Geef eens een link, ik heb echt geen idee waar je het over hebt.![]()
je hebt m'n link zelfs allang gequotequote:Op vrijdag 23 februari 2007 21:03 schreef Snakey het volgende:
[..]
Die 2 a 3 users waren de enige posters waarschijnlijk.![]()
Geef eens een link, ik heb echt geen idee waar je het over hebt.![]()
Toedels.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 01:28 schreef Angelotus het volgende:
Ben toch al een tijdje lid en heb toch al vele discuzeuries meegemaakt, maar begin het langzamerhand toch echt een baggerforum te vinden! En e.e.a te wijten aan de kutmoderators etc.
Waarvoor moet dit nou weer?
Pleurt op, ga wel lekker terug naar http://forum.klifix.nl, http://forum.flabber.nl en geensteyl punt bagger enzo! Beter dan dit kilo utreg tangastring froum!
Nog steeds?quote:Op zaterdag 24 februari 2007 01:15 schreef Snakey het volgende:
Leef je uit.
Waarvan?quote:Op zaterdag 24 februari 2007 01:32 schreef Dribbel_ het volgende:
ik ben ook lid !
Wel waar, je zal hem wel verwijderd hebben dan.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 04:32 schreef remlof het volgende:
[..]
ik heb geen enkele FB vraag van jou gezien, ga slapen
quote:Op zaterdag 24 februari 2007 02:14 schreef SuperHarregarre het volgende:
Geen ONZ-mods!![]()
Maak hier het kutste topic van!![]()
Meeste rommel is al weg. Welliswaar ook zonder sluitpost, maar goed...quote:Op zaterdag 24 februari 2007 02:34 schreef Qunix het volgende:
[..]
Isabeau en The_T sluiten nu alles
Ik vind een paar oke maar niet 20 topic zoals netquote:Op zaterdag 24 februari 2007 02:40 schreef Dribbel_ het volgende:
klikspaan !
Die heeft een snipperdag opgenomen.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 02:49 schreef Sander170 het volgende:
Is Moderator Remlof er vandaag / vannacht niet aanwezig ?
Ik geef hem groot gelijk.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 02:50 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Die heeft een snipperdag opgenomen.
We zouden hem idd eens door een houtversnipperaartsts moeten gooienquote:Op zaterdag 24 februari 2007 02:50 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Die heeft een snipperdag opgenomen.
Dat zou zelfs verplicht moeten zijn.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 02:52 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
We zouden hem idd eens door een houtversnipperaartsts moeten gooien![]()
Je krijgt ervoor betaald, ongeveer 2¤ per slotje.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 02:54 schreef meneer_beer het volgende:
Krijg je betaald dan als je moderator bent? dat er vakantiedagen zijn? heb je dan ook vakantiegeld enzo of mag dat niet van de belastingdienst of is het zwart?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |