we hebben de hoofdprijs alquote:Op donderdag 4 mei 2006 17:00 schreef Jasza het volgende:
[..]
Laat maar weer is zien hoeveel gloryhunters er bij jullie in et stadion zitten.
Ajax heeft gewoon een grotere supporterschare...quote:Op donderdag 4 mei 2006 18:21 schreef mcyodogg het volgende:
PSV had gewoon 17.000 kaarten, ik snap niet dat er maar zo weinig gaan.
Ja, nou wil ik niet de waarde van de beker overschatten, maar het is toch een prijs. En elke twee weken zitten er 30.000+ mensen in het stadion. En dat zijn niet eens altijd dezelfde. Vind ik het wat magertjes als er maar 6.000 komen, het is toch geen doordeweekse uitwedstrijd? Hoeveel waren er vorig jaar eigenlijk?quote:Op donderdag 4 mei 2006 19:12 schreef Bruggigol het volgende:
[..]
Ajax heeft gewoon een grotere supporterschare...
PSV thuis publiek blijft altijd wel komen, alleen de uitwedstrijden worden op de een of andere manier steeds minder bezocht. Kijk alleen maar naar Ajax en Feyenoord uit, slechts 1 trein
Alleen als het er ECHT om gaat is het uitverkocht, als we kampioen kunnen worden en vorig jaar de CL wedstrijden vanaf Monaco uit...
Eindhoven, de randstadbus in Gouda en wat bussen in Gilzerijen.quote:Op donderdag 4 mei 2006 19:52 schreef MarkNMGN het volgende:
Oh, hier heb ik me verder niet in verdiept.
Hoe is het geregeld dan met de finale?
Geen keuze uit een paar opstapplaatsen, dus gewoon 1 vaste plaats ofzo?
quote:Op donderdag 4 mei 2006 20:12 schreef Kopstoot het volgende:
Ik zat straks trouwens in de trein, en er zat een speler van NEC ook, ik weet bijna zeker dat het Boutahar was, en die werd gebeld door VI, AD enzo, maar kon nog niet te veel zeggen omdat het nog niet helemaal officieel was, maar hij zou naar PSV gaan, kon ik meeluisteren. Daarna belde hij nog ff met zijn zaakwaarnemer. Het zou overigens ook om een andere Marokkaan kunnen gaan, maar volgens mij was hij 't.
Dat dacht ik dus ook, in ieder geval, in zijn telefoongesprek ging het over een overgang van NEC naar PSV, hij leek op Boutahar en ja, hij zat ook in de trein van nijmegen naar den Bosch en stapte daar ook over naar Eindhoven. Het zou ook een jeugdspeler kunnen zijn die er op lijkt ofzo..quote:Op donderdag 4 mei 2006 20:18 schreef rubbereend het volgende:
[..]daar geloof ik geen fluit van. Die heeft niets in Eindhoven te zoeken
. Bij de FC misschien. Daarbij zijn er nauwelijks spelers van NEC die het bij PSV zouden redden.
quote:Op donderdag 4 mei 2006 20:12 schreef Kopstoot het volgende:
Ik zat straks trouwens in de trein, en er zat een speler van NEC ook, ik weet bijna zeker dat het Boutahar was, en die werd gebeld door VI, AD enzo, maar kon nog niet te veel zeggen omdat het nog niet helemaal officieel was, maar hij zou naar PSV gaan, kon ik meeluisteren. Daarna belde hij nog ff met zijn zaakwaarnemer. Het zou overigens ook om een andere Marokkaan kunnen gaan, maar volgens mij was hij 't.
quote:Op donderdag 4 mei 2006 20:33 schreef Neoktheone het volgende:
De enige NEC speler met potentie voor een topper is
[afbeelding]
Maar die zal het wel niet geweest zijn![]()
Het is inderdaad wat magertjes (ikzelf ga ook niet overigens. komt niet helemaal goed uit zondag). Volgens 2 collega's die ook steward zijn, zijn er dit jaar meer bussen dan vorig jaar.quote:Op donderdag 4 mei 2006 19:54 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Ja, nou wil ik niet de waarde van de beker overschatten, maar het is toch een prijs. En elke twee weken zitten er 30.000+ mensen in het stadion. En dat zijn niet eens altijd dezelfde. Vind ik het wat magertjes als er maar 6.000 komen, het is toch geen doordeweekse uitwedstrijd? Hoeveel waren er vorig jaar eigenlijk?
was het toen ook niet vrij reizen? Of iig makkelijker aan vrije kaartjes te komen?quote:Op donderdag 4 mei 2006 21:17 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Het is inderdaad wat magertjes (ikzelf ga ook niet overigens. komt niet helemaal goed uit zondag). Volgens 2 collega's die ook steward zijn, zijn er dit jaar meer bussen dan vorig jaar.
Niet de onze graag(Ajax dus), al lijkt de kans op Feyenoord groter, wellicht dat Erwin Koeman daarom gisteren bij de wedstrijd was. Al moet ik zeggen dat Eijkelkamp er ook wasquote:Op donderdag 4 mei 2006 22:22 schreef Bombardier het volgende:
Buijs moet bij ons komen. Dat is een strijder. Dat hebben we nodig.
Geloof me, die vindt eerdaags een topclub. Laat het aub de onze zijn.
Speelt met z'n hart. Kan een clubman worden. Een leider. Die zijn zeldzaam, ik zou niet twijfelen maar direct halen.quote:Op donderdag 4 mei 2006 22:25 schreef rubbereend het volgende:
nee dank je, liever dan Cziomer als er toch versterking op het middenveld nodig is! Buijs is een talentvolle druktemaker die nog lang niet klaar is voor een topclub.
Barreto heeft precies hetzelfde alleen is talentvollerquote:Op donderdag 4 mei 2006 22:26 schreef Bombardier het volgende:
[..]
Speelt met z'n hart. Kan een clubman worden. Een leider. Die zijn zeldzaam, ik zou niet twijfelen maar direct halen.
Meen het serieus.
Niet mee eens. Is emotioneel wat instabieler, laat 't kopje te vaak hangen.quote:Op donderdag 4 mei 2006 22:28 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Barreto heeft precies hetzelfde alleen is talentvoller
Volgens mij was er op een gegeven moment vrije verkoop. Ook dat gedoe met dat registreren was er vorig jaar niet bij. Alleen de houder van de kaart moest je noemen bij het instappen van de bus. NIet van de mensen die op die kaart ook kaartjes hadden gekocht.quote:Op donderdag 4 mei 2006 22:21 schreef rubbereend het volgende:
[..]
was het toen ook niet vrij reizen? Of iig makkelijker aan vrije kaartjes te komen?
Er zijn genoeg alternatieven, 2 opstapplaatsen en autocombi (die niet eens uitverkocht is)quote:Op donderdag 4 mei 2006 20:16 schreef rubbereend het volgende:
Eindhoven, de randstadbus in Gouda Woerden en wat bussen in Gilzerijen.
voor de rest vind ik dat er wel weinig mensen gaan, maarja ik ga zelf ook niet (vakantie). Maargoed veel mensen hebben het er niet voor over om om 13.00 in Eidnhoven te moeten zijn om een wedstrijd om 18.00 te kunnen zien en waarschijnlijk nooit voor 22.00 weer in Eindhoven terug te zijn. Tel daar nog de reistijd van huis af. Voor mij zou het 11.30u van huis zijn en tegen 0.00u weer thuis.
Het was toen officeel zelfs alleen buscombi, wel was er vrije verkoop waarin ook een groot deel PSV`ers plaats vond (vak DD). Domme regeling, want wij konden toen we aankwamen gewoon door de Willem II supporters doorlopen.....quote:Op donderdag 4 mei 2006 22:21 schreef rubbereend het volgende:
was het toen ook niet vrij reizen? Of iig makkelijker aan vrije kaartjes te komen?
Eijkelkamp staat nog onder contract bij ons dus scoutte hij de aanstaande tegenstander...quote:Op donderdag 4 mei 2006 22:26 schreef rubbereend het volgende:
eijkelkamp scout hoogstens voor Twente
No kidding?quote:Op donderdag 4 mei 2006 23:05 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Eijkelkamp staat nog onder contract bij ons dus scoutte hij de aanstaande tegenstander...
quote:Op donderdag 4 mei 2006 23:48 schreef rubbereend het volgende:
tsssssssssss wat is het nou en dan zeggen ze dat Hiddink veel petten op heeft
quote:ONDANKS DAT BENFICA OPEN STAAT VOOR VERTREK VAN KOEMAN
Weer vertraging PSV
EINDHOVEN, vrijdag
Hoewel PSV nog deze week spijkers met koppen had willen slaan, zijn de gesprekken met Ronald Koeman over een trainerschap in Eindhoven voorlopig opgeschort. Nu wordt er op zijn vroegst na de bekerfinale een akkoord verwacht. Het grootste obstakel blijkt niet de medewerking van Benfica, want het management van de club staat in principe open voor een tussentijds vertrek van Koeman. Lastiger is de situatie rondom de Nederlandse Benfica-staf.
Koeman heeft vorig jaar assistent-trainer Tonny Bruins Slot, keeperstrainer Abe Knoop en looptrainer Jan Kluitenberg meegenomen op het Portugese avontuur, maar PSV heeft in de personen van Jan Wouters, Joop Hiele en Luc van Agt deze functies al ingevuld.
De tijd begint te dringen voor PSV, omdat bepalende spelers willen weten waar ze aan toe zijn. Zo is deze week de zaakwaarnemer van Jefferson Farfán in Eindhoven om te spreken over diens toekomst. Er bestaat in Europa veel belangstelling voor de Peruaanse goalgetter (onder meer van Olympique Lyon), maar PSV wil zijn contract openbreken en verlengen.
Ook al zit de vertrekkende Guus Hiddink zondag bij de bekerfinale tegen Ajax voor het laatst op de bank, toch houdt hij zich niet afzijdig bij deze gesprekken. „Ik beslis natuurlijk niet meer mee, maar ik probeer spelers als Farfán en Alex nog wel in de goede richting te duwen. Net zoals ik dat eerder bij Gomes heb gedaan.”
Belangrijk voor de toekomst van PSV is de keuze die aanvoerder Phillip Cocu maakt. „Gevoelsmatig denk ik dat hij bij PSV blijft”, aldus Hiddink, die zijn meest geroutineerde speler in tegenstelling tot jongere ploeggenoten geen ’duwtje’ in de rug wil geven. „Phillip heeft zo’n goede, lange carrière achter de rug, die laat je helemaal zelf beslissen. Het is voor hem bepalend of de sterkte in de ploeg blijft. Momenteel ziet het ernaar uit dat de ploeg bij elkaar blijft, al weet je dat nooit zeker met nog een WK op komst.”
De wetenschap dat de finale zijn laatste wedstrijd bij PSV wordt, houdt Hiddink naar eigen zeggen niet erg bezig. „Het is voor mij belangrijker dat we een ’dubbele dubbel’ kunnen pakken. Net als vorig jaar zijn we heel dominant geweest dit seizoen. PSV is de laatste jaren dé voetbalclub in Nederland geweest. Het zou prachtig zijn als we dit kunnen afsluiten met een dubbel.”
Iets waarvan Hiddink beweert nog niet zo zeker te zijn. „Na enkele weken van verplichte pauze weet ik niet precies hoe we ervoor staan. Als een ploeg goed in het ritme zit, weet je dat het goed staat, dat we dominant zijn en dat we de punten in principe gaan pakken. Dat gevoel heb ik nu niet.”
Ja las het in de Telegraafquote:
Typisch de Nederlandse instellingquote:Op donderdag 4 mei 2006 20:16 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Eindhoven, de randstadbus in Gouda en wat bussen in Gilzerijen.
voor de rest vind ik dat er wel weinig mensen gaan, maarja ik ga zelf ook niet (vakantie). Maargoed veel mensen hebben het er niet voor over om om 13.00 in Eidnhoven te moeten zijn om een wedstrijd om 18.00 te kunnen zien en waarschijnlijk nooit voor 22.00 weer in Eindhoven terug te zijn. Tel daar nog de reistijd van huis af. Voor mij zou het 11.30u van huis zijn en tegen 0.00u weer thuis.
Als je die tijden ziet, een normale fan weet dan dat hij schijnbaar niet welkom is. We zijn niet allemaal hobbyisten zoals jij.quote:
Zal wel niet tot een transfer komen mja kan er altijd even over dromen.quote:5/5/2006 - The Sun: PSV doet bod van 5 miljoen pond op Van Nistelrooy
(Gepost door RvN)
Volgens The Sun zou PSV een bod van 5 miljoen pond hebben gedaan op Ruud van Nistelrooy. De voormalig PSV aanvaller is uit de gratie bij Alex Ferguson en zou naar verluidt willen vertrekken bij Manchester United. De Engelse topclub zou echter 8 miljoen willen ontvangen voor een transfer van Van Nistelrooy. Volgens the Sun zou Van nistelrooy ook naar Tottenham Hotspur en AC Milan kunnen, de laatste zou de voorkeur van de aanvaller hebben.
PSV Netwerk
Van nistelrooy heeft altijd gezegd ooit terug te willen keren bij PSV. De vraag is echter of hij dat al op zijn 29ste wil.
http://psv.netwerk.to
Reëel!quote:De Engelse topclub zou echter 8 miljoen willen ontvangen voor een transfer van Van Nistelrooy
Hoeveel is 8 miljoen pond ongeveer in eurotjes?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 12:46 schreef R4V3 het volgende:
[..]
Zal wel niet tot een transfer komen mja kan er altijd even over dromen.
11,7 miljoen euro.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 15:46 schreef DuranK het volgende:
[..]
Hoeveel is 8 miljoen pond ongeveer in eurotjes?
quote:Op vrijdag 5 mei 2006 15:46 schreef DuranK het volgende:
[..]
Hoeveel is 8 miljoen pond ongeveer in eurotjes?
Tja goede vraag hij is al wel binnen en als PSV z'n spelers weet te behouden hebben ze een leuk team en meer kans op een kampioenschap dan MU.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 15:51 schreef cultheld het volgende:
Ik vraag me af of Ruud zelf al wel terug zou willen keren naar Nederland. Ik denk van niet eigenlijk.
Er wordt zoveel geroepen...quote:Op vrijdag 5 mei 2006 16:02 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Jullie hadden toch geen geld meer?
Vast geld uit de beurs van Abramofietsquote:Op vrijdag 5 mei 2006 16:02 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Jullie hadden toch geen geld meer?
Ja, zodat Chelsea Ruud twee jaar bij PSV kan stallen om hem daarna zelf over te nemenquote:Op vrijdag 5 mei 2006 16:06 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Vast geld uit de beurs van Abramofiets
Kun je beter gratis Hasselbaink ophalen denk ik.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 16:34 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Ik zou het wel over hebben voor Ruud eigenlijk...
Komop joh. Wat denk je dat het voor de uitstraling van de club zou betekenen als Ruud terug zou komen?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 16:35 schreef Radegast het volgende:
[..]
Kun je beter gratis Hasselbaink ophalen denk ik.
Die schiet er ook wel twintig in...
Voor de uitstraling van de club zou het fantastisch zijn. Voor de financien niet.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 16:37 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Komop joh. Wat denk je dat het voor de uitstraling van de club zou betekenen als Ruud terug zou komen?
Hasselbaink...
Failliet zullen we niet zo gauw gaan. Ik denk ook niet dat PSV 12 miljoen voor Ruud gaat betalen. Verder hebben we met Jeff, Ibi, Issi, Gomes en wat ander grut nog wel wat restwaarde.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 16:39 schreef Radegast het volgende:
[..]
Voor de uitstraling van de club zou het fantastisch zijn. Voor de financien niet.
Of je wilt je club failliet helpen?
En wat is mis met Jerrel?
Romario?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 17:09 schreef methodmich het volgende:
Is er voor die som die ze voor Ruud willen geen betere Zuid-Amerikaan beschikbaar?
quote:Op zaterdag 6 mei 2006 11:24 schreef methodmich het volgende:
Ruud baalde toch meer van de huidige Nederlandse maatschappij, die geen respect meer kent? Had volgens mij weinig met PSV te maken.
quote:Nog geen snelle presentatie Koeman, buitenlandse toptrainers melden zich
Tegenover het Algemeen Dagblad noemt PSV voorzitter de kans dat PSV Ronald Koeman weet te strikken 'nog steeds aanzienlijk'. Een presentatie direct na het weekend zit er echter niet meer in. 'We moeten nog maar even geduld houden.’’ Dat is overigens niet oneindig. PSV kan natuurlijk geen weken meer wachten. Dan moet je op een ander scenario terugvallen. Maar daar gaan we niet vanuit.'
Indien het niet lukt om Koeman vast te leggen, verlegt Westerhof wellicht de blik naar een buitenlandse trainer. 'We maken ons geen zorgen. Men moest eens weten welke toptrainers uit het buitenland zich allemaal aanbieden.'
Hitzfeld waar blijf je !quote:Op zaterdag 6 mei 2006 12:48 schreef -Vaduz- het volgende:
PSV is wel hot dan, lijkt me ook een mooie baan als toptrainer zijnde.
Neequote:Op vrijdag 5 mei 2006 17:09 schreef methodmich het volgende:
Is er voor die som die ze voor Ruud willen geen betere Zuid-Amerikaan beschikbaar?
Maar Vennegoor danquote:Op zaterdag 6 mei 2006 20:38 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Farfan - Ruud - Kone is van wereldklasse![]()
![]()
![]()
Steef weet dat vast wel.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 20:38 schreef Erasmusch het volgende:
Diego wil graag weten of de contracten van Bakkal, Wilson en Takak worden verlengd. Iemand die hem verder kan helpen?
ja 3 weken niet ballen hequote:Op zondag 7 mei 2006 20:02 schreef Zapper het volgende:
Gelukkig nog 2 seconden Sibon gezien
Voor de rest weinig woorden aan vies maken, PSV was verschrikkelijk slecht.
wou je nou vink de schuld geven?quote:
Doe maar nooit meer Ballquote:
Vink heeft de hele wedstrijd naar de klote gefloten.quote:Op zondag 7 mei 2006 20:04 schreef pascalheister het volgende:
[..]
wou je nou vink de schuld geven?
het is ook weer een kunst van ajax om elke keer zo te winnen..
Maar echt niet in het voordeel van Ajax hoor.quote:Op zondag 7 mei 2006 20:25 schreef cultheld het volgende:
[..]
Vink heeft de hele wedstrijd naar de klote gefloten.
Vind je? Sneijder sloeg die Vink in het gezicht en had er allang af gemoeten. Toen stond PSV overigens nog met elf man op het veld.quote:Op zondag 7 mei 2006 20:27 schreef pfaf het volgende:
[..]
Maar echt niet in het voordeel van Ajax hoor.
Duidelijke handsbal van Lamey? en nog geen minuut later een belachelijke 2e gele kaart voor Galasek?quote:Op zondag 7 mei 2006 20:37 schreef cultheld het volgende:
[..]
Vind je? Sneijder sloeg die Vink in het gezicht en had er allang af gemoeten. Toen stond PSV overigens nog met elf man op het veld.
Die kaart was gewoon terecht. Blijft staan dat Sneijder die amateurscheids in het gezicht sloeg en daar hoor je rood voor te krijgen. Beroepsdebiel Vink gaat 'm vervolgens kalmerenquote:Op zondag 7 mei 2006 20:47 schreef Messenga het volgende:
[..]
Duidelijke handsbal van Lamey? en nog geen minuut later een belachelijke 2e gele kaart voor Galasek?
Hij heeft tegen het ANP gezegd dat hij zijn contract daar uit wil dienen.quote:Op zondag 7 mei 2006 20:09 schreef lookinforyou het volgende:
De Gatorade Cup kan me eigenlijk ook weinig schelen. Ik ben meer benieuwd wie nou de nieuwe trainer gaat worden. Please..........niet Koeman.
Je bent ook nog serieus hè?quote:Op zondag 7 mei 2006 20:37 schreef cultheld het volgende:
[..]
Vind je? Sneijder sloeg die Vink in het gezicht en had er allang af gemoeten. Toen stond PSV overigens nog met elf man op het veld.
Het is maar wat je licht noemt. Genoeg zware Ajax-overtredingen bleven trouwens onbestraft. Wat nogmaals mijn punt bewijst: Vink heeft de wedstrijd naar de klote gefloten.quote:Op zondag 7 mei 2006 20:51 schreef Messenga het volgende:
[..]
Waar baseer je dat op? 2 lichte overtredingen..
Heb je dat niet gezien dan?quote:
Laten we hopen dat ie zich daar dan aan houdt.quote:Op zondag 7 mei 2006 20:52 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Hij heeft tegen het ANP gezegd dat hij zijn contract daar uit wil dienen.
Ja, die hadden wel bestraft mogen worden. Maar dat zegt niets over het feit dat Vink voor Ajax floot. Hetzelfde gebeurde bij PSV.quote:Op zondag 7 mei 2006 20:54 schreef cultheld het volgende:
[..]
Het is maar wat je licht noemt. Genoeg zware Ajax-overtredingen bleven trouwens onbestraft. Wat nogmaals mijn punt bewijst: Vink heeft de wedstrijd naar de klote gefloten.
Ik zeg niet dat Vink voor Ajax floot. Ik zeg dat Vink de wedstrijd kapot heeft gefloten.quote:Op zondag 7 mei 2006 20:56 schreef Messenga het volgende:
[..]
Ja, die hadden wel bestraft mogen worden. Maar dat zegt niets over het feit dat Vink voor Ajax floot. Hetzelfde gebeurde bij PSV.
Nee, maar ik geloof het best. Wat ik wel gezien heb is een handsbal, 2 onterechte rode kaarten, Cocu en Ooijer die beiden net zo fout waren als Sneijder, maar dat heb jij niet gezien?quote:
Vanwaar je Vink - PSV 2-1 post dan?quote:Op zondag 7 mei 2006 20:56 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat Vink voor Ajax floot. Ik zeg dat Vink de wedstrijd kapot heeft gefloten.
Dat de uitslag aan Vink te danken is. Ik vraag me af wat er was gebeurd als Vink de wedstrijd niet was in gegaan met de instelling om maar geen kaarten uit te hoeven delen. Dan was de wedstrijd nooit ontspoord, vermoed ik.quote:
Dit is echt onzinnig!quote:Op zondag 7 mei 2006 20:59 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dat de uitslag aan Vink te danken is. Ik vraag me af wat er was gebeurd als Vink de wedstrijd niet was in gegaan met de instelling om maar geen kaarten uit te hoeven delen. Dan was de wedstrijd nooit ontspoord, vermoed ik.
Dus simpelgezegd : De opmerking van Vink - PSV slaat nergens op. Als PSV had gewonnen was het andersom geweest?quote:Op zondag 7 mei 2006 20:59 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dat de uitslag aan Vink te danken is. Ik vraag me af wat er was gebeurd als Vink de wedstrijd niet was in gegaan met de instelling om maar geen kaarten uit te hoeven delen. Dan was de wedstrijd nooit ontspoord, vermoed ik.
Voor iemand die geen inzicht heeft wel idd. Waarschijnlijk dacht Vink er net zo over.quote:
die laatste actie van ball was echt dramatischquote:Op zondag 7 mei 2006 21:05 schreef Radegast het volgende:
[afbeelding]
'Die Ball is de eerste die eruit moet!'
Daar had hij inderdaad schuld. Had gewoon naar de bal toe moeten lopen.quote:Op zondag 7 mei 2006 21:07 schreef stefmans het volgende:
[..]
die laatste actie van ball was echt dramatisch![]()
Vink heeft voor beide ploegen zwaar kut gefloten en niet in het voordeel van Ajax of PSV. En Sneijder kwam gewoon verhalen bij de scheids zoals Cocu en Ooijer dat ook al hadden gedaan niks mis mee...quote:Op zondag 7 mei 2006 21:06 schreef cultheld het volgende:
[..]
Voor iemand die geen inzicht heeft wel idd. Waarschijnlijk dacht Vink er net zo over.
Dat heb ik allemaal gezien en dat is dus allemaal de schuld van Vink. Die heeft de wedstrijd niet "gelezen". Zelfs Temmink had deze wedstrijd niet zo laten ontsporen.quote:Op zondag 7 mei 2006 21:11 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Vink heeft voor beide ploegen zwaar kut gefloten en niet in het voordeel van Ajax of PSV. En Sneijder kwam gewoon verhalen bij de scheids zoals Cocu en Ooijer dat ook al hadden gedaan niks mis mee...
Btw nog gezien hoe Ooijer een gebleseerde Vermaelen op pakte, en ging sjorren aan Sneijder die ook gebleseerd op de grond lag? Ook gezien hoe Cocu, Huntelaar naar de keel greep?
En dan vergeten we nog het gevaarlijk spel van Ooijer, want dat is ook gewoon een overtreding.
Dat is waar, in het begin veel toelaten, toen ineens niks tjah dat werk irritatie dus toen maar veel toelaten en de boel laten ontsporen.quote:Op zondag 7 mei 2006 21:15 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dat heb ik allemaal gezien en dat is dus allemaal de schuld van Vink. Die heeft de wedstrijd niet "gelezen". Zelfs Temmink had deze wedstrijd niet zo laten ontsporen.
Ja, en Maduro speelde Cocu helemaal uit de wedstrijd, hoop dat Marco dat ook heeft gezien. En Ooijer is toch zo een vies mannetje he?quote:Op zondag 7 mei 2006 22:12 schreef the_legend_killer het volgende:
Sneijder werd compleet overlopen door het PSV middenveld ik hoop dat van basten het heeft gezien ! ( voor het WK ).
En Huntelaar is toch zo een vies mannetje geworden
Ik vond ze allebei te licht. Simpele zielen zien 2x geel = rood (al was het natuurlijk een halve schwalbe van Babel, die 2e gele van Lamey), maar een beetje vent geeft er geen rood voor.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:14 schreef Dylan Dog het volgende:
Als onze vriend Beasley gewoon de 1-2 erin schiet, win je. Nu heb je het aan jezelf te wijten. Ooijer zat te zuigen, Huntelaar zat te zuigen, Sneijder zat te zuigen. Hoort erbij.
Vink floot inconsequent, rode kaarten vond ik allebei terecht.
sneijder is nog 10x ergerquote:Op zondag 7 mei 2006 22:15 schreef twi het volgende:
[..]
Ja, en Maduro speelde Cocu helemaal uit de wedstrijd, hoop dat Marco dat ook heeft gezien. En Ooijer is toch zo een vies mannetje he?
Sneijder was dom, maar deze wedstrijd zeer zeker niet erger. Heb je Ooijer aan Vermaelen zien trekken toen 'ie op de grond lag? Kom op zeg, dan ben je toch gewoon ziek in je hoofd...quote:
Ooijer reageerde zo vanwege de Ajax spelers. ( Huntelaar bv )quote:Op zondag 7 mei 2006 22:15 schreef twi het volgende:
[..]
Ja, en Maduro speelde Cocu helemaal uit de wedstrijd, hoop dat Marco dat ook heeft gezien. En Ooijer is toch zo een vies mannetje he?
[..]
Ik vond ze allebei te licht. Simpele zielen zien 2x geel = rood (al was het natuurlijk een halve schwalbe van Babel, die 2e gele van Lamey), maar een beetje vent geeft er geen rood voor.
Nee, maar je hebt het over Vink. Het was een goedmakertje, maar vooral dom van Lamey (die gewoon moet inhouden of meelopen) en Hiddink, die Lamey er al veel eerder af had moeten halen.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:15 schreef twi het volgende:
[..]
Ja, en Maduro speelde Cocu helemaal uit de wedstrijd, hoop dat Marco dat ook heeft gezien. En Ooijer is toch zo een vies mannetje he?
[..]
Ik vond ze allebei te licht. Simpele zielen zien 2x geel = rood (al was het natuurlijk een halve schwalbe van Babel, die 2e gele van Lamey), maar een beetje vent geeft er geen rood voor.
Dat komt omdat het een topwedstrijd is twi. Dat hoort er gewoon bij. Sneijder duwde Vink gewoon drie of vier keer, dat mag je niet. En maar zagen en zaniken... Mag hoor, maar het gebeurt aan twee kanten en dat had Vink niet moeten tolereren.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:17 schreef twi het volgende:
[..]
Sneijder was dom, maar deze wedstrijd zeer zeker niet erger. Heb je Ooijer aan Vermaelen zien trekken toen 'ie op de grond lag? Kom op zeg, dan ben je toch gewoon ziek in je hoofd...
Je bedoelde dat Ooijer zich liet provoceren door een groentje als Huntelaar? Nee, dan ben je een vent. Bovendien reageerde die triesteling nog erger toen Gomes Sneijder een flinke schop in z'n gezicht gaf. Blijkbaar is dat dus ook een Braziliaan met temperament. Handig om te weten voor volgend seizoen.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:19 schreef the_legend_killer het volgende:
Ooijer reageerde zo vanwege de Ajax spelers. ( Huntelaar bv )
Ik vond Sneijder anders zeer behoorlijk spelen. Het was de enige middenvelder waar Ajax tegen 11 man van PSV een beetje creativiteit van kon verwachten. Wanneer PSV dan met een 6-mans blok achterin speelt (4 vededigers en Simons en Cocu daar pal voor), dan is er niet zo gek veel ruimte op de rand 16.quote:Cocu was moe dat bleek, maar daar wist Sneijder geen raad mee.
Je hebt gewonnen twi, het is duidelijk. Dadelijk ga je ook nog zeggen dat Ajax eigenlijk verdiende om met 5 nullen verschil te winnen omdat het zoveel lef toonde en zoveel beter was. Komop joh.quote:Op zondag 7 mei 2006 22:23 schreef twi het volgende:
heb er niks van gezien dit keer (gelukkig). Maar altijd als ik een wedstrijd met Ball heb gezien dan speelde hij niet super. Waarom heeft PSV hem ookweer gehaald?quote:Op zondag 7 mei 2006 21:17 schreef Verbal_Kint het volgende:
mensen, laat we eens met zn allen ophouden altijd het eerst na de wedstrijd over de scheidsrechter te beginnen![]()
dat vind ik zoo zwak
Ball heeft ons gewoon de wedstrijd gekostlozen die gast
Dat heb je toch kunnen zien?quote:Op zondag 7 mei 2006 22:27 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Je hebt gewonnen twi, het is duidelijk. Dadelijk ga je ook nog zeggen dat Ajax eigenlijk verdiende om met 5 nullen verschil te winnen omdat het zoveel lef toonde en zoveel beter was. Komop joh.
Sneijder overlopenquote:Op zondag 7 mei 2006 22:12 schreef the_legend_killer het volgende:
PSV had het af moeten maken toen Ajax met 10 man was..
Ze doen dat niet dus eigen schuld.
Sneijder werd compleet overlopen door het PSV middenveld ik hoop dat van basten het heeft gezien ! ( voor het WK ).
En Huntelaar is toch zo een vies mannetje geworden
Kun jij ze even opnoemen?quote:Op zondag 7 mei 2006 23:49 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ajax heeft meer kansen gecreeerd dan PSV, maar het was waarschijnlijk verlengen oid gewonnen.
Verder is maar weer eens bewezen dat Ooijer de grootste randdebiel is die op de Nederlandse velden rondloopt, met zijn zeer irritante zuigen, gejank en raar gedrag. Dat met Vermaelen en Huntelaar sloeg echt nergens op.
Bestuur is weer goed bezig dusquote:Guus Hiddink sprak tegenover het Eindhovens Dagblad met veel irritatie over de manier waarop de club nu bezig is met de toekomst en de manier waarop hij daar buiten wordt gehouden. "Breek me de bek niet open. Ik heb via Stan te horen gekregen dat ze liever niet hebben dat ik op de hoogte word gehouden van ontwikkelingen op spelers- en trainersgebied. Dat doet pijn, temeer daar ik PSV graag van goede adviezen had willen dienen."
De krant meldt verder dat Hiddink Abramovitsj graag dichter bij de club had betrokken. Afgelopen week was de Rus volgens het ED zomaar op bezoek op De Herdgang om te spreken met Hiddink. Volgens de krant had Hiddink graag enkele Oost-Europese toptalenten aan PSV verbonden.
Ik dacht dat wij een optie tot kopen hadden ??quote:Op maandag 8 mei 2006 10:04 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Wanneer schoppen we die kut-Koné weer de club uit? Meneer voelde zich gisteren weer eens te goed om na dom balverlies achter z'n tegenstander aan te rennen, terwijl hij nog zo fris als een hoentje was. Koné kan nu al de boeken in als miskoop van de eeuw. 10 miljoen euro voor een pingelaar met een kutmentaliteit.
Misschien kunnen we nu nog een paar miljoen voor hem beuren en investeren in een echte spits, zoeen als ze er bij Ajax rond hebben lopen bijvoorbeeld...
Die is allang gelicht.quote:Op maandag 8 mei 2006 10:05 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ik dacht dat wij een optie tot kopen hadden ??
Kan natuurlijk zijn dat ik dat gemist heb de afgelopen maanden
quote:Op maandag 8 mei 2006 09:57 schreef Neoktheone het volgende:
Bah, de wedstrijd had een verlenging nodig, dus ajax heeft met veel geluk gewonnen. Het zij zo...
Dit lees ik net op het psv netwerk:
[..]
Bestuur is weer goed bezig dus![]()
quote:Sporting Portugal heeft zich vandaag rechtstreeks geplaatst voor de Champions League. Sporting had genoeg aan een gelijkspel tegen Sporting Braga. Uiteindelijk won Sporting met 1-0 en verloor Benfica met 3-1 van Pacos de Ferreira. Benfica moet nu de voorrondes van de Champions League spelen
Dan heb je idd wat gemist, Koné is nu namelijk bezit van PSV. Zodra hij definitief overgenomen was deed hij er ook meteen een schepje bovenop door nog waardelozer te gaan spelen.quote:Op maandag 8 mei 2006 10:05 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ik dacht dat wij een optie tot kopen hadden ??
Kan natuurlijk zijn dat ik dat gemist heb de afgelopen maanden
quote:Op maandag 8 mei 2006 10:16 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dan heb je idd wat gemist, Koné is nu namelijk bezit van PSV. Zodra hij definitief overgenomen was deed hij er ook meteen een schepje bovenop door nog waardelozer te gaan spelen.![]()
Huntelaar is een echte spits, maar buiten de 16 heeft hij niets toe te voegen. Zelfs Van Basten onderkent dat. Daarom zie je hem ook nauwelijks tegen sterke verdedigers als Alex en recent ook Sankoh. Ook hij is het geld niet waard (evenals Koné dus). Jammer dat we Ruud niet kunnen betalen...quote:Op maandag 8 mei 2006 10:04 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Wanneer schoppen we die kut-Koné weer de club uit? Meneer voelde zich gisteren weer eens te goed om na dom balverlies achter z'n tegenstander aan te rennen, terwijl hij nog zo fris als een hoentje was. Koné kan nu al de boeken in als miskoop van de eeuw. 10 miljoen euro voor een pingelaar met een kutmentaliteit.
Misschien kunnen we nu nog een paar miljoen voor hem beuren en investeren in een echte spits, zoeen als ze er bij Ajax rond hebben lopen bijvoorbeeld...
Fijn he, je gelijk halen...quote:Op maandag 8 mei 2006 10:23 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Het wachten is nu op de mensen die het nog even voor Koné op komen nemen en zeggen dat ik meer vertrouwen moet hebben...
Al verwacht ik dat nu bij de meeste mensen toch wel de ogen open zijn gegaan zo langzamerhand...
Het verschil is dat Koné zowel binnen als buiten de 16 niks toe te voegen heeft. Het ergste vind ik nog wel dat hij wel het talent heeft maar gewoon vertikt om het te gebruiken. Die mongool denkt nog steeds dat hij de nieuwe Romario is terwijl hij gewoon moet beseffen dat hij alleen van waarde kan zijn als een dienende speler voor een wél scorende spits.quote:Op maandag 8 mei 2006 10:25 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Huntelaar is een echte spits, maar buiten de 16 heeft hij niets toe te voegen. Zelfs Van Basten onderkent dat. Daarom zie je hem ook nauwelijks tegen sterke verdedigers als Alex en recent ook Sankoh. Ook hij is het geld niet waard (evenals Koné dus). Jammer dat we Ruud niet kunnen betalen...
Ja. Ik ben overigens wel man genoeg om het toe te geven als ik het fout heb, zouden de koné adepten een voorbeeld aan kunnen nemen.quote:
Nee.quote:Kun jij geen trainer worden?
Zullen we het samen doen anders? Laten we Wouters de pilonnen uitzetten.quote:Op maandag 8 mei 2006 10:34 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ja. Ik ben overigens wel man genoeg om het toe te geven als ik het fout heb, zouden de koné adepten een voorbeeld aan kunnen nemen.
[..]
Nee.
quote:Op maandag 8 mei 2006 10:23 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Het wachten is nu op de mensen die het nog even voor Koné op komen nemen en zeggen dat ik meer vertrouwen moet hebben...
Al verwacht ik dat nu bij de meeste mensen toch wel de ogen open zijn gegaan zo langzamerhand...
Gelul. Weet je waarom Koné gisteren nagenoeg onzichtbaar was? Er was geen aanvoer vanaf het middenveld. Hoeveel ballen heb je Koné zien verspelen? Ik weinig, want Koné was überhaupt nauwelijks in balbezit.quote:Op maandag 8 mei 2006 10:23 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Het wachten is nu op de mensen die het nog even voor Koné op komen nemen en zeggen dat ik meer vertrouwen moet hebben...
Al verwacht ik dat nu bij de meeste mensen toch wel de ogen open zijn gegaan zo langzamerhand...
quote:Guus Hiddink sprak tegenover het Eindhovens Dagblad met veel irritatie over de manier waarop de club nu bezig is met de toekomst en de manier waarop hij daar buiten wordt gehouden. "Breek me de bek niet open. Ik heb via Stan te horen gekregen dat ze liever niet hebben dat ik op de hoogte word gehouden van ontwikkelingen op spelers- en trainersgebied. Dat doet pijn, temeer daar ik PSV graag van goede adviezen had willen dienen."
PSV Netwerk
De krant meldt verder dat Hiddink Abramovitsj graag dichter bij de club had betrokken. Afgelopen week was de Rus volgens het ED zomaar op bezoek op De Herdgang om te spreken met Hiddink. Volgens de krant had Hiddink graag enkele Oost-Europese toptalenten aan PSV verbonden.
idd, geeft ie m afquote:Op maandag 8 mei 2006 12:08 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[afbeelding]
Hier had Beasley ook best wat meer mee mogen doen.
Als hij eens de bal kon krijgen dan was hij hem zo kwijtquote:Op maandag 8 mei 2006 02:25 schreef Jasza het volgende:
[..]
Sneijder overlopenSneijder was juist 1 van de gevaarlijkste bij Ajax, als hij aan de bal kwam werd het gevaarlijk. Psv heeft niks via het middenveld gedaan, het was bal naar voren en rennen maar negers
![]()
Simons en Cocu zijn natuurlijk zekerheidjes. Culina, Väyrynen, Afellay en Aissati spelen om beurten.quote:Op maandag 8 mei 2006 14:08 schreef twi het volgende:
Wat is er eigenlijk met Aissati gebeurd? Van het wereldtalent van november hoor je helemaal niks meer. En ook Afellay was een compleet drama gisteren.
Waarom hebben ze jou verkocht!! ... waarom!?quote:Op maandag 8 mei 2006 15:12 schreef FCLFanatic het volgende:
In ieder geval de mooiste foto van gisteren gevonden:
[afbeelding]
Ooijer is gewoon jalours dat Huntelaar het bij Ajax wel heeft gehaaldquote:Op maandag 8 mei 2006 15:12 schreef FCLFanatic het volgende:
In ieder geval de mooiste foto van gisteren gevonden:
[afbeelding]
Inderdaad, want dan had Ooijer nu veel meer kampioenschappen op z'n CV staan...quote:Op maandag 8 mei 2006 15:17 schreef stefmans het volgende:
[..]
Ooijer is gewoon jalours dat Huntelaar het bij Ajax wel heeft gehaald![]()
Als hij bij Ajax had gespeelt was hij waarschijnlijk wel al in het buitenland actief geweestquote:Op maandag 8 mei 2006 15:45 schreef FCLFanatic het volgende:
[..]
Inderdaad, want dan had Ooijer nu veel meer kampioenschappen op z'n CV staan...![]()
Ze keken voor Skacel maar die bakte er niet veel van en toen viel Riordan op. Ik ken hem niet.quote:Op maandag 8 mei 2006 12:52 schreef cultheld het volgende:
PSV schijnt Derek Riordan te willen inlijven. Verstandig om een halve neo-nazi bij de selectie te halen.
http://www.youtube.com/watch?v=I0_S-wzOYOU&search=riordan
Ik mis helaas de vereiste kwaliteiten om trainer te wordenquote:Op maandag 8 mei 2006 10:36 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Zullen we het samen doen anders? Laten we Wouters de pilonnen uitzetten.
Ken hem ook niet, maar hij scoort wel veel voor en middenvelder. Al is het wel in de niet altijd even kwalitatieve Schotse competitie.quote:Op maandag 8 mei 2006 15:51 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Ze keken voor Skacel maar die bakte er niet veel van en toen viel Riordan op. Ik ken hem niet.
Irritant mannetje die Ooijer, ook toen ie Vermaelen omhoog trok toen ie op de grond lag. Achtelijke idiote actie van 'm. Daarom is deze overwinning alleen al zo heerlijk.quote:Op maandag 8 mei 2006 15:12 schreef FCLFanatic het volgende:
In ieder geval de mooiste foto van gisteren gevonden:
[afbeelding]
Hij had hem alleen wat harder moeten laten vallen...quote:Op maandag 8 mei 2006 16:58 schreef SoA-Holic het volgende:
[..]
Irritant mannetje die Ooijer, ook toen ie Vermaelen omhoog trok toen ie op de grond lag. Achtelijke idiote actie van 'm. Daarom is deze overwinning alleen al zo heerlijk.![]()
Dat krijg je als je aankopen regelt vanuit het vliegtuig.quote:Op maandag 8 mei 2006 17:29 schreef methodmich het volgende:
Michael Ball was niet echt heel erg wakker tegen het einde??
Toch de meest dramatische aankoop ooit bij PSV of niet?
niet de meest gelukkige maar dramatisch is ook wat overdreven...quote:Op maandag 8 mei 2006 17:29 schreef methodmich het volgende:
Michael Ball was niet echt heel erg wakker tegen het einde??
Toch de meest dramatische aankoop ooit bij PSV of niet?
Ik wel.quote:Op maandag 8 mei 2006 17:38 schreef Zapper het volgende:
Sibon had moeten spelen.
iedereen is het daar toch mee eens!
Nooit meer opstellen die vent.quote:Op maandag 8 mei 2006 17:29 schreef methodmich het volgende:
Michael Ball was niet echt heel erg wakker tegen het einde??
Toch de meest dramatische aankoop ooit bij PSV of niet?
Voor ons toch welquote:Op maandag 8 mei 2006 10:25 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Huntelaar is een echte spits, maar buiten de 16 heeft hij niets toe te voegen. Zelfs Van Basten onderkent dat. Daarom zie je hem ook nauwelijks tegen sterke verdedigers als Alex en recent ook Sankoh. Ook hij is het geld niet waard (evenals Koné dus). Jammer dat we Ruud niet kunnen betalen...
Nog belangrijker, hoe kom je er vanaf? Hoe lang heeft ie nog een contract bij jullie?quote:
Volgens mij tekende hij een twee-jarig contract, dus dat is op zich geen probleem.quote:Op maandag 8 mei 2006 17:46 schreef Radegast het volgende:
[..]
Nog belangrijker, hoe kom je er vanaf? Hoe lang heeft ie nog een contract bij jullie?
Vind maar eens een club die zo gek is om dat salaris te betalen.
Nee, zeker niet. Maar PSV is op de links- en rechtsbackpositie ook vrij zwak. Centraal achterin hebben ze ook gelijk een probleem als Alex en/of Ooijer geblesseerd zijn.quote:Op maandag 8 mei 2006 17:51 schreef Erasmusch het volgende:
Zo'n Lamey en Addo horen toch ook niet in de basis van de kampioen?
Koemanquote:Ronald Koeman wordt de nieuwe trainer van PSV.
Vanavond om 9 uur Nederlandse tijd houdt Benfica een persconferentie over de toekomst van Koeman. De Nederlandse trainer heeft nog een contract van 1 jaar bij de Portugese club. PSV moet een afkoopsom betalen aan Benfica. Stan Valcks is namens de Eindhovense club in Lissabon.
Op de site van Benfica wordt deze ook aangekondigd
Owja, bericht kwam van www.l1.nl
quote:Ronald Koeman trainer van PSV
ROTTERDAM - Ronald Koeman wordt de nieuwe trainer van PSV. De Eindhovense club bereikte maandagmiddag een akkoord met Benfica, de huidige club van de 43-jarige Groninger.
Ronald Koeman. FOTO AP
Alleen de details moeten nog worden uitgewerkt. Ook met Koeman zelf is PSV nagenoeg rond. Bij Benfica zal de volledige technische staf opstappen, onder wie keeperstrainer Abe Knoop en assistent-trainer Tonny Bruins Slot.
De club uit Lissabon maakt het vertrek van Koeman vanavond bekend. Bij PSV volgt hij Guus Hiddink op, die naar Rusland vertrekt. Het is nog onduidelijk of Koeman bij PSV straks wordt geassisteerd door Bruins Slot. Met ex-international Jan Wouters sloot de landskampioen al een akkoord voor een positie als assistent-trainer. Dit gebeurde buiten de nieuwe trainer om.
Ronald Koeman speelde van 1986 tot 1989 bij PSV, waarmee hij in 1988 de Europa Cup-1 won in een finale tegen Benfica.
Koeman mag geen aankopen doen hoor, dat regelt Stan voor hem. Niet dat dat een goed teken is overigensquote:Op maandag 8 mei 2006 19:22 schreef Radegast het volgende:
Hij past wel bij PSV denk ik.
Ben wel benieuwd naar z'n komende aankopen.
Laat Sikora, Peeters, Soetaers en Sonck maar komenquote:Op maandag 8 mei 2006 19:22 schreef Radegast het volgende:
Hij past wel bij PSV denk ik.
Ben wel benieuwd naar z'n komende aankopen.
Kurt Elshot. Ellery Cairo. Edson Braafheid.quote:Op maandag 8 mei 2006 19:22 schreef Radegast het volgende:
Hij past wel bij PSV denk ik.
Ben wel benieuwd naar z'n komende aankopen.
Dat gaat zeker wel gebeuren hoor...quote:Op maandag 8 mei 2006 19:28 schreef cultheld het volgende:
Leuker scenario: Timmer nokt, Hiddink komt weer in de picture bij PSV en helpt in een adviserende rol mee met de scouting en de aankopen.
Dat niet, maar Hiddink heeft een uniek netwerk.quote:Op maandag 8 mei 2006 19:50 schreef mcyodogg het volgende:
Ik ben helemaal voor Hiddink als adviseur hoor, maar ik mag hopen dat het scoutingsapparaat van PSV niet compleet afhankelijk van hem is.
Inderdaad, prachtmove om een van omkoping beschuldigde GGD-niveau speler uit Australie te halen. Fantastisch, dat netwerkquote:Op maandag 8 mei 2006 19:52 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dat niet, maar Hiddink heeft een uniek netwerk.
Veel dommer kun je niet reageren natuurlijk.quote:Op maandag 8 mei 2006 19:54 schreef twi het volgende:
[..]
Inderdaad, prachtmove om een van omkoping beschuldigde GGD-niveau speler uit Australie te halen. Fantastisch, dat netwerk
Dacht het niet..quote:Op maandag 8 mei 2006 19:23 schreef cultheld het volgende:
[..]
Koeman mag geen aankopen doen hoor, dat regelt Stan voor hem. Niet dat dat een goed teken is overigens.
Hiddink heeft een geweldig netwerk, maar daar heeft 'ie ook schandalig slecht ge/misbruik van gemaakt dit seizoen.quote:Op maandag 8 mei 2006 19:55 schreef cultheld het volgende:
[..]
Veel dommer kun je niet reageren natuurlijk.
Juist niet toch?quote:Op maandag 8 mei 2006 20:01 schreef LudoSanders het volgende:
Krijgen we die Bruinslot er ook nog bij.
Ik denk dat je met hem alleen maar in je handjes mag knijpen. Die doet echt ongelofelijk goed werk als het op het analyseren van de tegenstander aan komt. Tactische topper.quote:Op maandag 8 mei 2006 20:01 schreef LudoSanders het volgende:
Krijgen we die Bruinslot er ook nog bij.
Iddquote:Op maandag 8 mei 2006 20:03 schreef twi het volgende:
[..]
Ik denk dat je met hem alleen maar in je handjes mag knijpen. Die doet echt ongelofelijk goed werk als het op het analyseren van de tegenstander aan komt. Tactische topper.
Je krijgt er wel sikora voor terugquote:Op maandag 8 mei 2006 20:04 schreef appelsientje het volgende:
Nou lekker is dat
De mensen van Ajax naar PSV.... *zucht* Het leven van een supporter gaat soms niet over rozen
Dan neem je hem toch lekker? Bij PSV heeft ie meer kapot gemaakt dan Aad de Mos.quote:Op maandag 8 mei 2006 20:03 schreef twi het volgende:
[..]
Ik denk dat je met hem alleen maar in je handjes mag knijpen. Die doet echt ongelofelijk goed werk als het op het analyseren van de tegenstander aan komt. Tactische topper.
Mag van mij zo terugkeren bij Ajax
Hoezo? Hij is hoofd opleidingen geweest bij PSV, en daar viel uberhaupt niets meer kapot aan te makenquote:Op maandag 8 mei 2006 20:07 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Dan neem je hem toch lekker? Bij PSV heeft ie meer kapot gemaakt dan Aad de Mos.
Nou nou, wat schandalig. Die 5 ton die Thompson hooguit heeft gekost (met salaris er bij in begrepen) verdient PSV wel weer terug met een oefentoernooitje of zo. Daar staan Alex, Gomes, Farfán en Cocu tegenover.quote:Op maandag 8 mei 2006 19:57 schreef twi het volgende:
[..]
Hiddink heeft een geweldig netwerk, maar daar heeft 'ie ook schandalig slecht ge/misbruik van gemaakt dit seizoen.
Alex zal PSV financieel weinig wijzer van worden, en voor Cocu zou geen Hiddink nodig zijn geweest. Bovendien zijn dat spelers die al meerdere jaren bij PSV spelen. Hij heeft de afgelopen twee transferperiodes gewoon heel pover gehandeld, waarvan de twee opvallendste aankopen 100% in eigenbelang waren. Om over de succesvolle miljoenen voor Kone, die met z'n gedachtes al in Manchester en Milaan (tegelijkertijd?) lijkt te zitten, maar niet te spreken.quote:Op maandag 8 mei 2006 20:11 schreef cultheld het volgende:
Nou nou, wat schandalig. Die 5 ton die Thompson hooguit heeft gekost (met salaris er bij in begrepen) verdient PSV wel weer terug met een oefentoernooitje of zo. Daar staan Alex, Gomes, Farfán en Cocu tegenover.
Wat is je bron? Het is in elk geval wel klote als Alex weg zou gaanquote:Op maandag 8 mei 2006 20:17 schreef cultheld het volgende:
Slecht nieuws: Alex wordt verhuurd aan Corinthians en Tevez gaat naar Chelsea.
Ik zeg ook niet dat Hiddink slecht heeft ingekocht over het algemeen. Alleen heeft 'ie opvallend slecht van dat fantastische netwerk dat 'ie zou hebben gebruik gemaakt. Eerder misbruik, met Culina en Thompson.quote:Op maandag 8 mei 2006 20:19 schreef Goldboy het volgende:
Je kunt het natuurlijk lang over de aankopen van Hiddink hebben. Maar over het algemeen heeft er in zijn perdiode constant een goed elftal gestaan en liegen de resultaten er niet om. Thompson is alleen gehaald om 'm warm te houden voor het WK en gehuurd om er misschien ooit nog iets mee te doen. Sibon was wel 'n foutje.
Hoe lang loopt dat contract van Alex bij Chelsea eigenlijk? Het is voor hen toch veel interessanter om hem een jaar te verhuren aan AC Milan, waar 'ie veel meer in de picture staat voor Europese topclubs?quote:Op maandag 8 mei 2006 20:17 schreef cultheld het volgende:
Slecht nieuws: Alex wordt verhuurd aan Corinthians en Tevez gaat naar Chelsea.
Thompson absoluut. Culina is 'n ander verhaal. Die voegt toch echt wel iets toe.quote:Op maandag 8 mei 2006 20:24 schreef twi het volgende:...
Ik zeg ook niet dat Hiddink slecht heeft ingekocht over het algemeen. Alleen heeft 'ie opvallend slecht van dat fantastische netwerk dat 'ie zou hebben gebruik gemaakt. Eerder misbruik, met Culina en Thompson.
....
De bondscoach van Brazilië selecteert regelmatig spelers die in Zuid-Amerika spelen. Daarnaast is Corinthians veel groter dan PSV.quote:Op maandag 8 mei 2006 20:24 schreef twi het volgende:
[..]
Hoe lang loopt dat contract van Alex bij Chelsea eigenlijk? Het is voor hen toch veel interessanter om hem een jaar te verhuren aan AC Milan, waar 'ie veel meer in de picture staat voor Europese topclubs?
Komt er in ieder geval 1 vakman naar Eindhovenquote:Op maandag 8 mei 2006 20:32 schreef Dylan Dog het volgende:
Nou twi, Tonny komt met Koeman mee...
quote:Op maandag 8 mei 2006 20:40 schreef cultheld het volgende:
De gemiddelde reactie op het Koeman-nieuws op een Benfica-forum : Isto sim é bom negócio... livramo-nos do Koeman e ainda recebemos dinheiro!
Oftewel: Dit is een hele goede zaak, we worden verlost van de Koe en krijgen nog geld toe ook.
Dat is het probleem van de huidige aanvallers, geen doelinstinct. Farfán heeft afgelopen jaar leren scoren, maar Beasley en Koné leggen hem al bij het minste geringste tegenwindje breed in plaats van de kans te verzilveren.quote:Op maandag 8 mei 2006 12:08 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[afbeelding]
Hier had Beasley ook best wat meer mee mogen doen.
Koeman past goed bij PSV, verdedigend voetballen en de kansen pakken als die er zijn. Dus jullie moeten niet klagen het had ook Huub kunnen zijnquote:
Ja, zo sta ik er ook wel tegenover. Echt helemaal blij ben ik er niet meer, maar laten we hem gewoon de voordeel van de twijfel geven.quote:Op maandag 8 mei 2006 21:00 schreef mcyodogg het volgende:
Koeman dus onze nieuwe coach. Ik heb besloten om, ondanks zijn verleden, vrij open te staan tegenover zijn aanstelling. Hij krijgt van mij zijn kans. Het is aan hem om te laten zien dat het toch een topcoach is.
man je lijkt er sprekend opquote:Op maandag 8 mei 2006 21:12 schreef rubbereend het volgende:
oneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
die arrogante kwallenkop van een Koeman
quote:
In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst.quote:Op maandag 8 mei 2006 21:23 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Weinig coaches die 2 keer kampioen is geworden, de beker gewonnen heeft en 2 keer de kwartfinale van de CL haalde
Klopt maar liever Ronald Koeman dan Blind of Broertje Koeman die allerlei beginnersfouten maken. Dat leergeld heeft Ronald al betaald bij Ajaxquote:Op maandag 8 mei 2006 21:28 schreef Messenga het volgende:
[..]
In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst.
Dat zou jij als ajacied inderdaad moeten weten!quote:Op maandag 8 mei 2006 21:28 schreef Messenga het volgende:
[..]
In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst.
Want?quote:Op maandag 8 mei 2006 21:29 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Dat zou jij als ajacied inderdaad moeten weten!
Blijkbaar bij Benfica ook, anders hadden ze 'm daar wel willen houden.quote:Op maandag 8 mei 2006 21:29 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Klopt maar liever Ronald Koeman dan Blind of Broertje Koeman die allerlei beginnersfouten maken. Dat leergeld heeft Ronald al betaald bij Ajax
In de rust?? Met thee inschenken of watquote:Op maandag 8 mei 2006 21:36 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik vind het geen verkeerde aanstelling, in de rust rendeert hij denk ik wel goed.
Ach, zeiden we dat vorig seizoen en 't seizoen ervoor ook niet? Maar Ronald Koeman lijkt wel de genadeklap voor PSV ja.quote:Op maandag 8 mei 2006 21:38 schreef Grrrrrrrr het volgende:
De neusjes kunnen genieten, het grote instorten bij PSV is in gang gezet...![]()
net of het bij hun zo geweldig isquote:Op maandag 8 mei 2006 21:38 schreef Grrrrrrrr het volgende:
De neusjes kunnen genieten, het grote instorten bij PSV is in gang gezet...![]()
dadelijk blijven alle topspelers maar hebben we Ronald Koeman............................quote:Op maandag 8 mei 2006 21:40 schreef twi het volgende:
[..]
Ach, zeiden we dat vorig seizoen en 't seizoen ervoor ook niet? Maar Ronald Koeman lijkt wel de genadeklap voor PSV ja.
Dan hebben jullie straks een dure bank. Niemand is groter dan Ronald Koemanquote:Op maandag 8 mei 2006 21:42 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dadelijk blijven alle topspelers maar hebben we Ronald Koeman............................
ik zie de humor er nog steeds niet van in, Koemanquote:Op maandag 8 mei 2006 21:44 schreef twi het volgende:
[..]
Dan hebben jullie straks een dure bank. Niemand is groter dan Ronald Koeman
als er bepalende spelers weggaan en er niks voor terug komt wel jaquote:Op maandag 8 mei 2006 21:56 schreef cultheld het volgende:
Trainer Ronald Koeman met TD Stan Valckx en assistenten Wouters en TBS. PSV gaat die play-off's nog hard nodig hebben, vrees ik.
Heb ik toen heel hard om gelachen jaquote:Op maandag 8 mei 2006 22:06 schreef cultheld het volgende:
Stadionspeaker bij aanvang van het seizoen: En na jaren trouwe dienst is hij hier. RONALD KOEMAN!!!!!
Tering stel je niet zo aan manquote:Op maandag 8 mei 2006 21:12 schreef rubbereend het volgende:
oneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
die arrogante kwallenkop van een Koeman
Het is wel de laatste trainer die jullie kampioen maakte. En als je al met Ajax kampioen kan worden...quote:Op maandag 8 mei 2006 22:11 schreef Erwtensoep het volgende:
[afbeelding]
"Hoe red ik me hier weer uit"
Bij Ajax of PSV werken is veel hectischer.quote:Op maandag 8 mei 2006 21:38 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
In de rust?? Met thee inschenken of wat
Wat een compliment, zegt iets over het niveau van PSV volgens jouquote:Op maandag 8 mei 2006 22:14 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Het is wel de laatste trainer die jullie kampioen maakte. En als je al met Ajax kampioen kan worden...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |