Zolang jij me niet verlaat of anderszins ontstemt, krenk ik je geen haar popjequote:Op donderdag 27 april 2006 16:14 schreef ArtyShock het volgende:
Hmm. Na dat vorige topic weet ik niet of ik nog thuis durf te komen.
Zonde van al die klusmoeite, maar m'n hachje is me ook wat waard.
quote:Op donderdag 27 april 2006 16:17 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Zolang jij me niet verlaat of anderszins ontstemt, krenk ik je geen haar popje![]()
![]()
Trouwens: Vanavond bank kopen?
Jij als expert moet toch weten dat hongerige varkens vlees verslinden als waren het verse truffels.quote:
En dat kan nog veel snellerquote:Op donderdag 27 april 2006 16:25 schreef Marsepein het volgende:
Heuh, deel 6 alweer. Wat gaan ze Toch Verdomd snel die K&W SC ToPics.
*Een laatste keer naar de nu nog vastzittende vingertopjes kijkt*quote:Op donderdag 27 april 2006 16:17 schreef Duderinnetje het volgende:
Zolang jij me niet verlaat of anderszins ontstemt, krenk ik je geen haar popje![]()
![]()
Trouwens: Vanavond bank kopen?
Ah. Mocht je 't ooit nog eens echt gehad hebben met je collega's, de man van jehova's getuigen die je maar uit je bed blijft bellen, of die ontzettende fijne hangjongeren die je auto hebben verkloot, onthou dan dat niets zo goed is voor het opruimen van lichamen als een shredder in combinatie met een kudde uitgehongerde varkens. Een paar dagen honger en 'n varken heeft geen probleem met een paar kilo vlees van duibieuze afkomst.quote:
quote:Op donderdag 27 april 2006 16:51 schreef gronk het volgende:
[..]
Ah. Mocht je 't ooit nog eens echt gehad hebben met je collega's, de man van jehova's getuigen die je maar uit je bed blijft bellen, of die ontzettende fijne hangjongeren die je auto hebben verkloot, onthou dan dat niets zo goed is voor het opruimen van lichamen als een shredder in combinatie met een kudde uitgehongerde varkens. Een paar dagen honger en 'n varken heeft geen probleem met een paar kilo vlees van duibieuze afkomst.
De enige herkenbare resten zijn tanden, dus die moet je d'r nog wel even uitvissen of van te voren uitbreken, maar voor de rest is een varkenshouderij het meest effectieve opruimingsmiddel voor serial killers.![]()
Ja.quote:Op donderdag 27 april 2006 22:21 schreef Marsepein het volgende:
Nou, ja, niet helmaal duidelijk ... Ik begrijp dat de aankoop van de bank niet door is gegaan. Dat was toch de boodschap?
We hebben best veel ruimte. Maar de bank is ook nog eens 105 cm diep, dus meubels die er haaks opstaan (bij ons een rijtje bioscoopstoelen) worden wel een beetje weggedrukt.quote:Op donderdag 27 april 2006 22:30 schreef Marsepein het volgende:
Maar ja als je het kwijt kunt ... ik heb weleens de tip gelzen dat als de ruimte beperkt is je juist grote meubels neer moet zetten ipv allemaal kleine meubeltjes in de hoekjes en gaatjes.
Dus 270 ken wel![]()
Is wel slim jaquote:Op donderdag 27 april 2006 22:38 schreef Marsepein het volgende:
hahahhaa
Maar even over dat uileggen met kranten, zet ook een paar dozen neer zodat de bank ook echt vorm krijgt. Een vlak op grond lijkt vaak kleiner dan als het de hoogte inkomt.
quote:Op donderdag 27 april 2006 22:57 schreef Brighteyes het volgende:
Dat wat Marsepein zegt idd. Zo op de grond gaat het vaak dan nog wel maar je moet er ook nog met je heupen omheen kunnen manoevreren.
Ja dus daar zitten we over te prakizeren. Of dat kan en of dat ook nog een beetje staat. Van het weekend passen en meten met kranten en dozenquote:Op donderdag 27 april 2006 22:57 schreef Brighteyes het volgende:
Dat wat Marsepein zegt idd. Zo op de grond gaat het vaak dan nog wel maar je moet er ook nog met je heupen omheen kunnen manoevreren.
quote:Goed onderhouden jaren 30 benedenwoning met diepe tuin op het oosten en een grote(9m2) en kleine (4m2) stenen berging, gelegen in de wijk Helpman.
Indeling: tochtportaal, hal, woonkamer (voormalig en suite) 3.35x4 en 3.35x4.4 totaal ca. 30m2 met erker, schouwen en openslaande deuren naar de tuin, dichte keuken, slaapkamer ca. 8m2 met inbouwkast, slaapkamer ca. 8m2 met openslaande deuren, toilet/douche combinatie.
Algemeen: In 2003 is de woning voorzien van een cv-installatie, een nieuw keukenblok en een toilet/douche combinatie. Op de vloer in de woonkamer, hal en keuken ligt laminaat.
Inhoud: 180m3 Woonoppervlakte: 65m2
Bij onze Albert heijnquote:Op vrijdag 28 april 2006 17:39 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Hele mooie buurt, al zeg ik het zelfBinnen tien minuutjes was ik weer op m'n werk in het centrum, op de fiets
Iig gefeliciteerd; je zat overigens in het meet topic wel goed mits je ook op de meet komt. En dat kan, want je hebt een goede reden, je bent vandaag klusser gewordenquote:Op vrijdag 28 april 2006 16:12 schreef clauwheee het volgende:
Ja hier moet ik dus zijn![]()
Jullie moeten nog heeeeeeeeeeel even geduld hebben, want anders is mijn baas niet blij met me![]()
Zodra ik thuis ben, ok??
Zoiets post ik daar net ookquote:Op vrijdag 28 april 2006 17:54 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Iig gefeliciteerd; je zat overigens in het meet topic wel goed mits je ook op de meet komt. En dat kan, want je hebt een goede reden, je bent vandaag klusser geworden![]()
quote:Op vrijdag 28 april 2006 17:57 schreef Marsepein het volgende:
Grappig om te lezen dat 9 M2 al een grote berging wordt genoemd![]()
Verder ziet het er goed uit, maar die groene plek in het midden van de tuin doet me aan mensen denken die bijna kaal zijn, maar die die ene flap haar van oor tot oor plakken/kleven/kammen.
Hee, de leukste thuisquote:Op vrijdag 28 april 2006 18:27 schreef clauwheee het volgende:
Je moet er ook niet over in het meet-topic posten joh
Vanaf nu dus alleen in het daarvoor bestemde topic
'Goed' maar moeilijk besluit. Kus, ook voor de stinkerdquote:Op vrijdag 28 april 2006 22:05 schreef Brighteyes het volgende:
Even een minder vrolijke noot maar voor degenen die benieuwd zijn hoe het er nu mee is, we hebben vanavond de poes in laten slapen.Helaas zat er geen verbetering meer in en andere puntjes gingen verslechteren en het was gewoon uitzichtloos in de zin dat het hoe dan ook een keer op moest houden. En toen hebben we maar voor meteen vanavond gekozen. Zowel voor haar als voor ons beter. Maar wel alsnog heel verdrietig.
Sterkte!quote:Op vrijdag 28 april 2006 22:05 schreef Brighteyes het volgende:
Mmm, das een wijs maar moeilijk besluit geweest.quote:Op vrijdag 28 april 2006 22:05 schreef Brighteyes het volgende:
Even een minder vrolijke noot maar voor degenen die benieuwd zijn hoe het er nu mee is, we hebben vanavond de poes in laten slapen.Helaas zat er geen verbetering meer in en andere puntjes gingen verslechteren en het was gewoon uitzichtloos in de zin dat het hoe dan ook een keer op moest houden. En toen hebben we maar voor meteen vanavond gekozen. Zowel voor haar als voor ons beter. Maar wel alsnog heel verdrietig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |