Even dacht ik dat het toch aardig klopte, maar de laatste 2, 3 alinea's herken ik totaal niet in mijzelf.quote:Op maandag 17 april 2006 00:52 schreef dontcare het volgende:
Tevreden en klopt allemaal aardig (tweeling) , chinees tijger element hout (tiger wood)
voor de haan :
http://chinese.astrology.com/rooster.html
mee eens. je leven wordt bepaald door waar je woont, of hoe je eigen instelling is.quote:Op maandag 17 april 2006 01:04 schreef Monocultuur het volgende:
horoscoop is gebaseerd op toeval. Er is geen enkel verband aan te tonen tussen de stand van de sterren en je gedrag of verloop van je leven.
http://www.farida.nu/heiligenbeeldenmuseum/astrologiemarthy.htmlquote:Op maandag 17 april 2006 00:49 schreef Zeus1981 het volgende:
Ik ben vissen en voor wat ik me er op het moment van herinner, als ik weleens over die sterrenbeelden lees, dan herken ik daar wel het één en ander in. Heb je een site voor me waar ik over de sterrenbeelden kan lezen?
Ja duh, je hebt een haakneus, een flapoor, et cetera.quote:Op maandag 17 april 2006 08:45 schreef nokwanda het volgende:
Wat valt er nou tevreden of ontevreden over te zijn? Het is van mij. KLaar en that's it. Kan moeilijk gaan doen en er emoties over hebben maar dat maakt het nog niet van een ander. Deel van je hele pakketje.
Welke punten herken je dan bij jezelf?quote:Op maandag 17 april 2006 10:45 schreef Netflier het volgende:
[afbeelding]
Dit ben ik en daar ben ik heel tevreden mee.
quote:Op maandag 17 april 2006 10:32 schreef Spreadsheet het volgende:
[..]
Ja duh, je hebt een haakneus, een flapoor, et cetera.
Je zult er maar tevreden mee zijn.
Rammen zijn heel ambitieus. Ze stellen zichzelf doelen en daar werken ze naartoe. Dat herken ik in mezelf, ik ben geen persoon die carpe diem als levensmotto heeft.quote:
ik zou niet precies weten waar een kreeft voor staat.quote:Op maandag 17 april 2006 10:51 schreef Netflier het volgende:
[..]
Rammen zijn heel ambitieus. Ze stellen zichzelf doelen en daar werken ze naartoe. Dat herken ik in mezelf, ik ben geen persoon die carpe diem als levensmotto heeft.
Een Kreeft is gevoelig en begaan met het lot van anderen. Ze zijn bijvoorbeeld niet egoïstisch. Ze kunnen ook niet tegen mensen die alleen met zichzelf bezig zijn.quote:Op maandag 17 april 2006 10:51 schreef zoalshetis het volgende:
ik zou niet precies weten waar een kreeft voor staat.
+gezelligheid (huiselijkheid) ook nodig.quote:Op maandag 17 april 2006 10:55 schreef Netflier het volgende:
[..]
Een Kreeft is gevoelig en begaan met het lot van anderen. Ze zijn bijvoorbeeld niet egoïstisch. Ze kunnen ook niet tegen mensen die alleen met zichzelf bezig zijn.
Volgens mij verwar je het met de steenbok. Rammen hebben eerder als eigenschap dat ze soms impulsief reageren. Ze moeten eerst hun emoties kwijtraken voordat ze weer verder kunnen.quote:Op maandag 17 april 2006 10:51 schreef Netflier het volgende:
[..]
Rammen zijn heel ambitieus. Ze stellen zichzelf doelen en daar werken ze naartoe. Dat herken ik in mezelf, ik ben geen persoon die carpe diem als levensmotto heeft.
Dat zou ik zo 1, 2, 3 niet durven stellen.quote:Op maandag 17 april 2006 01:04 schreef Monocultuur het volgende:
horoscoop is gebaseerd op toeval. Er is geen enkel verband aan te tonen tussen de stand van de sterren en je gedrag of verloop van je leven.
Precies, je ziet ook wel dat het eerste decenaat van de 3 decanaten van een zonneteken (dwz het sterktste = Schorpioenigste, zuivere schorpioen, én oerschorpioen) vaak het sterkste is.quote:Op maandag 17 april 2006 11:10 schreef Lilith-Wicca het volgende:
Dat sommige mensen zich niet herkennen in hun Sterrenbeeld is heel logisch.
Een sterrenbeeld verteld alleen waar de Zon stond op het moment van geboorte.
Om een juist beeld te krijgen zul je toch naar de elementen/kruizen verdeling moeten kijken.
Iemand kan bijv. Een Ram als sterrenbeeld hebben, dus vooruitstrevend, uitdagingen aangaan, initiavieven nemen enz, wil nog niet zeggen dat die persoon dit ook uitdraagt.
Als zijn Zon moeilijk geaspecteerd staat, of zelfs ongeaspecteerd kan dit juist bijna niet zichtbaar worden.
En zo zijn er nog tal van mogelijkheden die er voor kunnen zorgen dat een Ram helemaal niet op een Ram lijkt.
Is een mogelijkheid ja, maar niet altijd waar.quote:Op maandag 17 april 2006 11:14 schreef Spreadsheet het volgende:
[..]
Precies, je ziet ook wel dat het eerste decenaat van de 3 decanaten van een zonneteken (dwz het sterktste = Schorpioenigste, zuivere schorpioen, én oerschorpioen) vaak het sterkste is.
Hoe later, hoe zwakker het teken. Zo zal een teken van 17 november helemaal geen Schorpioen zijn, omdat het teken tussen wal en schip valt (scorpio en boogschutter) en zo door het consensus z'n kracht verliest
Kijk, daar herken ik dan weer wel heel veel in. Maar heb ook het gevoel dat dat komt, omdat gewoon álles genoemd wordt en er daardoor altijd wel wat herkenning in zit.quote:Op maandag 17 april 2006 10:32 schreef Spreadsheet het volgende:
[..]
http://www.farida.nu/heiligenbeeldenmuseum/astrologiemarthy.html
Neem niet te nauw met dat fysieke beschrijving, dat ligt meer aan de hand van de genen.
Dan kom je op de medische astroligie.quote:Op maandag 17 april 2006 11:28 schreef cheqy het volgende:
Over kreeften lees ik vaak dat er regelmatig maag/darmproblemen voorkomen. Nah bij mij klopt dat wel aardig en ben daar dus minder blij mee.![]()
Hmm... interessant! Waar op internet bereken je die elementen/kruizenverdeling dan?quote:Op maandag 17 april 2006 11:24 schreef Lilith-Wicca het volgende:
[..]
Is een mogelijkheid ja, maar niet altijd waar.
Staat de Zon wel "sterk" maar heeft hij bijv. geen verbanden met de Acsedant komt hij zo toch niet naar buiten, want dat is de plek waar je je aan de buitenwereld laat "zien" .
Beter kun je kijken naar de elementen/kruizenverdeling; dus aanleg en uitdaging.
Dus bijv. aanleg Schorpioen kan best als uitdaging Vissen hebben, je zult dan naar mate je ouder wordt je toch meer als Vissen gaan gedragen dan als Schorpioen.
quote:Op maandag 17 april 2006 11:28 schreef cheqy het volgende:
Over kreeften lees ik vaak dat er regelmatig maag/darmproblemen voorkomen. Nah bij mij klopt dat wel aardig en ben daar dus minder blij mee.![]()
Nou, volgens mij ligt dat voor het grootste deel echt aan hun bouw/genen. Niet aan astrologie, die heeft veel meer te maken met je gemoedsrust.quote:Op maandag 17 april 2006 11:36 schreef Lilith-Wicca het volgende:
[..]
Dan kom je op de medische astroligie.
Een tak, die naar mijn mening alleen gebruikt kan/mag worden door mensen die medisch onderlegt zijn (artsen bedoel ik dus).
Ook hier weer hetzelfde verhaal, om dit vast te kunnen stellen moet je eerst weer verder kijken naar de gehele horoscoop; hoe staat bijv. de Maan (heerser over kreeft), welke planeten staan er in het teken kreeft, waar staat Saturnus, wat vertelt de heerser van Huis 6 en de heerser van huis 1.
Zo simpel is het dus niet, want als we die stelling volgen zouden dus alle kreeften dezelfde problemen hebben.
Het is dan ook een vraag uit interesse, niet om iets aan te veranderen, joh.quote:Op maandag 17 april 2006 12:42 schreef nomen_nescio het volgende:
Wat heeft het voor nut om er niet tevereden mee te zijn, het is nu niet bepaald iets waar je wat an kan veranderen.
Vertel anders ff bij wat je sterrenbeeld dan is, en of je daar überhaupt wel iets van merkt.quote:Anyway, ben best tevreden met m'n sterrenbeeld.
Ik heb een donkerbruin vermoeden dat er haast wat planeten in je Scorpio-stand zittenquote:Op maandag 17 april 2006 12:44 schreef SHE het volgende:
Tweeling; met ascendant Waterman...ik herken alle eigenschappen altijd wel. Al liggen ik en mezelf niet altijd op 1 lijnmaar dat is tweeling eigen geloof ik.
Verder snel afgeleid, altijd maar op zoek naar vrijheid..etc.
Ik laat voor de lol mijn horoscoop weleens trekken en check astro.com weleens..daar kan je met geboortetijden en plaats werken en dat is soms echt verrekte nauwkeurig. ( beschrijft geen gebeurtenissen , maar verteld je welke invloeden er onder je gesternte bezig zijn )
Verder ben ik een paardje..
Ik kan dat zo voor je nakijken;quote:Op maandag 17 april 2006 12:46 schreef Spreadsheet het volgende:
[..]
Ik heb een donkerbruin vermoeden dat er haast wat planeten in je Scorpio-stand zitten...
DAT is ook geen échte astrologie. Het is ronduit bullshit om je toekomst dmv planetenstand te kunnen voorspellen. Het zegt meer over je algemene inborst.quote:Op maandag 17 april 2006 12:51 schreef mjb44 het volgende:
Ik ben een maagd. Maar ook tijger. En herken meer elementen van de tijger in me dan van de maagd. maar het beiinvloed mijn leven niet ofzo. ik be niet zo iemand die als de horoscoop zegt dat ik beter thuis kan blijven dan ook thuis blijf.
ik heb er verder helemaal geen verstand van. heb alleen een keer bij een vriendin een boekje er over gelezen. en daar herkende ik me meer in de karaktereigenschappen van een tijger dan van een maagd. heb de betreffende bladzijden wel gekopieerd.quote:Op maandag 17 april 2006 12:52 schreef Spreadsheet het volgende:
[..]
DAT is ook geen échte astrologie. Het is ronduit bullshit om je toekomst dmv planetenstand te kunnen voorspellen. Het zegt meer over je algemene inborst.
Ben Schorpioen en heb nergens last van.quote:Op maandag 17 april 2006 00:29 schreef Spreadsheet het volgende:
Sommigen merken nauwelijks van hun sterrenbeeld. Dit kan zo komen, dat hun teken zodanig verzwakt wordt door andere planeten. Maar toch, er zijn wel wat mensen die invloeden goed merken van hun Zon en eventueel hun maan (adescant).
Zo kunnen veel Scorpio's gebukt gaan onder enorme racune en jaloezië. Of dat Tweelingen steeds afgeleid raken.
Daarom de hamvraag: ben je tevreden met je sterrenbeeld (mits je hem goed bemerkt)?
Tuurlijk heeft het ermee te maken of je er aanleg voor hebt maar het is wel terug te vinden in de horoscoop (Maansknopenhoroscoop).quote:Op maandag 17 april 2006 12:41 schreef Spreadsheet het volgende:
[..]
Nou, volgens mij ligt dat voor het grootste deel echt aan hun bouw/genen. Niet aan astrologie, die heeft veel meer te maken met je gemoedsrust.
Zie gewoon geen nut om ontevreden te zijn over iets waar je niets aan kan veranderen.quote:Op maandag 17 april 2006 12:45 schreef Spreadsheet het volgende:
[..]
Het is dan ook een vraag uit interesse, niet om iets aan te veranderen, joh.
[..]
Duh, maar herken je wel daarin jezelf?quote:Op maandag 17 april 2006 12:55 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ben Schorpioen en heb nergens last van.
Vind ik NIET eens kinderachtig, je weet tenminste waar je dan aan toe bent.quote:Op maandag 17 april 2006 12:55 schreef SHE het volgende:
Mij is verteld, door de mevrouw die mijn horoscoop weleens trekt, dat het je slechts verteld welke invloeden er werkzaam zijn. Gebeurtenissen kan ze nooit vertellen...ze zegt ook dat je ondanks de werkende invloeden alsnog alles zelf bepaalt.
het kan je alleen helderheid verschaffen in stemming..vibe, waarom je iets doet.
Ook mensen die je tegenkomt..ik kan het niet laten om potentiele partners altijd even bij haar door de check te halen![]()
Heel kinderachtig, I know
Maar ze heeft altijd gelijk
En waar kijkt ze dan naar? Of jullie sterrenbeelden bij elkaar passen? En dan luister je ook nog naar haar?quote:Op maandag 17 april 2006 12:55 schreef SHE het volgende:
Mij is verteld, door de mevrouw die mijn horoscoop weleens trekt, dat het je slechts verteld welke invloeden er werkzaam zijn. Gebeurtenissen kan ze nooit vertellen...ze zegt ook dat je ondanks de werkende invloeden alsnog alles zelf bepaalt.
het kan je alleen helderheid verschaffen in stemming..vibe, waarom je iets doet.
Ook mensen die je tegenkomt..ik kan het niet laten om potentiele partners altijd even bij haar door de check te halen![]()
Heel kinderachtig, I know
Maar ze heeft altijd gelijk
Waar concludeer je dat uit?quote:Op maandag 17 april 2006 12:46 schreef Spreadsheet het volgende:
[..]
Ik heb een donkerbruin vermoeden dat er haast wat planeten in je Scorpio-stand zitten...
Of maakt ze een composiet of een synastrie?quote:Op maandag 17 april 2006 12:57 schreef mjb44 het volgende:
[..]
En waar kijkt ze dan naar? Of jullie sterrenbeelden bij elkaar passen? En dan luister je ook nog naar haar?![]()
Sommige punten wel, bij de meeste niet. Maar dat is overal zo denk ik.quote:Op maandag 17 april 2006 12:56 schreef Spreadsheet het volgende:
[..]
Duh, maar herken je wel daarin jezelf?
Je mag best trots zijn op je sterrenbeeld.quote:Op maandag 17 april 2006 02:55 schreef Bunny_feet het volgende:
Ik wil een ander sterrenbeeld. Ben nu leeuw maar dat bevalt me niet
Ik ben in maart geboren. Maart-Rammen zijn geloof ik anders dan April-Rammen, is het niet?quote:Op maandag 17 april 2006 15:40 schreef Mirage het volgende:
Ik ben een ram met geloof ik weegschaal als ascedant.
Is er iemand die daar iets over kan vertellen ?
Ik ben rond 19.00 geboren in Raalte, op 06-04-1979
www.astro.comquote:Op maandag 17 april 2006 15:40 schreef Mirage het volgende:
Ik ben een ram met geloof ik weegschaal als ascedant.
Is er iemand die daar iets over kan vertellen ?
Ik ben rond 19.00 geboren in Raalte, op 06-04-1979
Deze ascendant valt in 3°57´ Weegschaalquote:Op maandag 17 april 2006 15:40 schreef Mirage het volgende:
Ik ben een ram met geloof ik weegschaal als ascedant.
Is er iemand die daar iets over kan vertellen ?
Ik ben rond 19.00 geboren in Raalte, op 06-04-1979
Dat van die Optimist klopt wel jaquote:Deze ascendant valt in 20°27´ Boogschutter
GMT: 10.15 uur 05-11-1985, Delft
De Optimist ~Het zal allemaal wel goedkomen~
Met een Boogschutter-ascendant ben je gericht op de buitenwereld en maak je een eerlijke, vriendelijke en idealistische indruk. Je houdt ervan je horizon te verbreden door reizen of kennis te vergaren. In wezen ben je een zoeker, iemand die altijd op zoek is naar een nieuw doel om na te kunnen jagen, en de jacht op dat doel schenkt je vaak meer bevrediging dan wanneer je het beoogde uiteindelijk hebt bereikt. Op dat moment is de glans er al bijna af en kijk je alweer om je heen op zoek naar de volgende uitdaging. Het kan soms heel moeilijk zijn de kloof tussen wat is en wat zou kùnnen zijn te verdragen. In een intiemere relatie kun je geneigd zijn tot een voortdurend heen en weer zwenken tussen de drang naar vrijheid en de behoefte aan gebondenheid en innerlijk blijf je eigenlijk altijd een vrijgezel. Andere mensen zijn niet altijd gediend van je soms tamelijk moraliserende manier van iets verkondigen (bij voorkeur De Waarheid..)
Boogschutterquote:Op maandag 17 april 2006 18:40 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik ben boogschutter, maar heb geen idee welke karaktereigenschappen daarbij horen. Iemand die me iets kan vertellen? Lijkt me wel interessant om te zien of ik mezelf er in herken
Oh ja en dan dit nogquote:Op maandag 17 april 2006 20:14 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hey, enorm bedankt!
Al klopt er zo op het eerste gezicht niet heel veel van.
Steenbok in een depressieve bui dus...quote:Op maandag 17 april 2006 21:04 schreef Dick-Schaffa het volgende:
i dont give a fuck
1979-08-21quote:Op maandag 17 april 2006 16:48 schreef Natalie het volgende:
In de westerse astrologie ben ik een Leeuw. (augustus)
Zon: Leeuw
Maan: Leeuw
Mercurius: Leeuw
Venus: Leeuw
Jupiter: Leeuw
Kortom, en echte Leeuw, zo je zeggen. Maar ik voel me absoluut geen Leeuw, die als 'bazig, leidertypes en zeker van zichzelf' worden omschreven. 't Is eerder het tegenovergestelde bij mij.
Ik heb meer weg van mijn ascendant: Boogschutter.
In de Chinese Astrologie ben ik een Schaap ascendant Aap.
Ja. De maand erna zijn hun invloeden veel minder merkbaar.quote:Op maandag 17 april 2006 16:42 schreef Netflier het volgende:
[..]
Ik ben in maart geboren. Maart-Rammen zijn geloof ik anders dan April-Rammen, is het niet?
Anders reageer je even op m'n eerdere vraag hoe je op internet die elementen/kruizenverdeling berekentquote:
Met alleen een berekening kom je er niet.quote:Op dinsdag 18 april 2006 12:21 schreef Spreadsheet het volgende:
[..]
Anders reageer je even op m'n eerdere vraag hoe je op internet die elementen/kruizenverdeling berekent.
Dito (steenbok) hier en idd of hopelijkquote:Op maandag 17 april 2006 16:02 schreef saksia het volgende:
Ik ben Steenbok (op de Steenbok/Waterman grens eigenlijk) met ascendant Schorpioen. Het is niet makkelijkmaar ik ben wel tevreden. Ik herken me in de Steenbok omschrijvingen, Waterman ook wel een beetje... maar volgens mij zijn de trekken die andere mensen het meeste opvallen typisch Steenbok. Ik heb (vind ik zelf vooral) een goed maar beetje apart/droog gevoel voor humor, ben nogal melancholiek, einzelganger, neiging naar depressieve buien, geen hulp kunnen/willen vragen bij problemen en hoe moeizaam ook ik werk mezelf liever in mn eentje uit de put, trots, gevoelig maar heel gereserveerd, ik ontwikkel heel traag maar denk dat ik net zoals veel Steenbokken op latere leeftijd pas tot bloei kom, ik hoop ook dat het klopt dat Steenbok het enige teken is dat mooier wordt met de jaren
![]()
Ik vind haar (horoscoop) ook fantastisch overkomen.quote:Op dinsdag 18 april 2006 12:20 schreef Spreadsheet het volgende:
1979-08-21
Logisch, jouw leeuwenkracht is helemaal tanende. Je bent meer in richting de maagd.
Voor diegenen die zich niet herkennen, is dat omdat ze laat geworpen zijn. Zo zal een Kreeft nauwelijks merkbaar zijn, ergens laat in 17 juli. Maar wel weer goed op de vroegere 23 juni.
Veel mensen gaan té exact af op hun datum. En dat vormt deels het ongeloof in astrologie.
Ben je geen maagd meer, bedoel jequote:Op dinsdag 18 april 2006 20:02 schreef Zyggie het volgende:
Sterrenbeeld maagd gaat nergens over. Ik ben dat totaal niet.Bewijst maar weer wat een onzin het is.
Daarom ben ik ook naar een astrologe gegaan.quote:Op dinsdag 18 april 2006 12:20 schreef Spreadsheet het volgende:
[..]
1979-08-21
Logisch, jouw leeuwenkracht is helemaal tanende. Je bent meer in richting de maagd.
Voor diegenen die zich niet herkennen, is dat omdat ze laat geworpen zijn. Zo zal een Kreeft nauwelijks merkbaar zijn, ergens laat in 17 juli. Maar wel weer goed op de vroegere 23 juni.
Veel mensen gaan té exact af op hun datum. En dat vormt deels het ongeloof in astrologie.
Woei! Da's lief, zeg. Dankjewelquote:Op dinsdag 18 april 2006 20:00 schreef sweetgirly het volgende:
Ik vind haar (horoscoop) ook fantastisch overkomen.
Zoveel leeuw idd, maar zo rustig, mild, en daardoor toch wijs overkomen.
Zij bewijst voor mij dat woorden ook krachtig kunnen zijn, juist door zijn subtiliteit.
Petje af voor deze leeuw(in), zo, dat mag ook weleens gezegd worden.
wat ben ik weer lief voor de mensheid, ik ga
![]()
Niets.quote:Op dinsdag 18 april 2006 20:09 schreef senesta het volgende:
Wat is er mis met leeuw zijn?
Alleen uit nieuwsgierigheid - nog aspecten? :-)quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:42 schreef sweetgirly het volgende:
En mijn venus staat in vissen.
Het is wel een sumiere uitleg maar misschien wordt het je toch wel duidelijk dat een horoscoop uit meer bestaat dan een zonneteken.quote:Op dinsdag 18 april 2006 12:21 schreef Spreadsheet het volgende:
[..]
Anders reageer je even op m'n eerdere vraag hoe je op internet die elementen/kruizenverdeling berekent.
Ik weet dat mijn zon een bijzonder (citeer het letterlijk) harmonische relatie heeft met Jupiter, de planeet van groei, geluk en overdrijving. Er staat: 'jij bent voor het geluk geboren. In hoeveel sloten je ook tegelijk loopt, altijd blijkt er weer een beschermengel te zijn die jou eruit redt'.quote:Op dinsdag 18 april 2006 20:12 schreef The_Shining het volgende:
Alleen uit nieuwsgierigheid - nog aspecten? :-)
Venus gaat wel over de liefde maar schorpioen & het 8ste huis is volgens mij toch meer de seksualiteit en romantiek en ander plezier hoort bij het 5e huis.
Ik zal er eens iets meer over gaan lezen. Maar ik wist tot voor gisteren helemaal niet dat ik het ook was, en er zijn andere tekens die me meer boeiden dan de Kreeft. Ik weet er dus echt heel weinig over! Ik ken ook nauwelijks kreeften (maar eentje).quote:Op donderdag 4 mei 2006 10:00 schreef senesta het volgende:
Ik vond je stukje best leuk, tot je zei dat de kreeft onintressant is!!
Kreeft is een heel mooi, warm, zorgzaam teken hoor, alles behalve onintressant.
IK heb soms van beide last en ik ben een stier, gek he?quote:Op maandag 17 april 2006 00:29 schreef Spreadsheet het volgende:
Zo kunnen veel Scorpio's gebukt gaan onder enorme racune en jaloezië. Of dat Tweelingen steeds afgeleid raken.
Komt omdat het niet alleen je zonneteken is waar je een karakter aan op kunt hangen.quote:Op donderdag 4 mei 2006 10:51 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
IK heb soms van beide last en ik ben een stier, gek he?![]()
Leeuwen zijn een vuurteken, een vuurteken staat voor onder andere voor intuitie, een leeuw handelt dan ook voornamelijk uit intuitie, dingen hoeven voor een leeuw niet altijd concreet te zijn.quote:Op donderdag 4 mei 2006 11:50 schreef Natalie het volgende:
Mijn Leeuw-zijn ligt gewoon ergens diep verscholen onder mijn manen
Verder vind ik astrologie erg interessant. Aangestoken door mijn tante, die me eens een boek over Chinese astrologie te lezen gaf. En dan krijg je toch vanzelf interesse in de westerse.
thnxquote:Op dinsdag 18 april 2006 20:30 schreef sweetgirly het volgende:
Vissen is het teken van dromen en bedrog,
Ik vaar wel op mijn intuïtie iig. Qua routine: ik ben snel op iets uitgekeken, toch geeft routine me een zekere rust omdat ik nogal druk 'in m'n hoofd' ben. Teveel veranderen om me heen maken me nóg onrustiger.quote:Op donderdag 4 mei 2006 12:06 schreef senesta het volgende:
Leeuwen zijn een vuurteken, een vuurteken staat voor onder andere voor intuitie, een leeuw handelt dan ook voornamelijk uit intuitie, dingen hoeven voor een leeuw niet altijd concreet te zijn.
Verder zijn leeuwen veel bezig met mogelijkheden, routinewerkzaamheden zijn dan ook onverteerbaar en doden zijn spontaniteit
Meestal een vrij open, bijna naieve houding, laat veel dingen tot zich toe op zoek naar mogelijkheden en betekenis.
Dit is erg beknopt dat weet ik maar dit is ook een typering van een leeuw.
Overgens zeg je eerder dat je meer herkent in de boogschutter dan in de leeuw, ik denk dat dat ook komt omdat het beiden vuurtekens zijn en dus wel overeenkomsten hebben, alleen de standaart dingen die men altijd aan een leeuw toewijst dekt niet de hele lading van een leeuw.
Plus dat een hoop ook afhangt van huizen, huisheren, aspecten, etc.
Als ik dit verhaal zo lees ben ik best wel heel erg leeuw. Maar het is enkel mijn zonneteken. Mijn ascendant en maan staan in steenbok.quote:Op donderdag 4 mei 2006 12:06 schreef senesta het volgende:
[..]
Leeuwen zijn een vuurteken, een vuurteken staat voor onder andere voor intuitie, een leeuw handelt dan ook voornamelijk uit intuitie, dingen hoeven voor een leeuw niet altijd concreet te zijn.
Verder zijn leeuwen veel bezig met mogelijkheden, routinewerkzaamheden zijn dan ook onverteerbaar en doden zijn spontaniteit
Meestal een vrij open, bijna naieve houding, laat veel dingen tot zich toe op zoek naar mogelijkheden en betekenis.
Dit is erg beknopt dat weet ik maar dit is ook een typering van een leeuw.
Overgens zeg je eerder dat je meer herkent in de boogschutter dan in de leeuw, ik denk dat dat ook komt omdat het beiden vuurtekens zijn en dus wel overeenkomsten hebben, alleen de standaart dingen die men altijd aan een leeuw toewijst dekt niet de hele lading van een leeuw.
Plus dat een hoop ook afhangt van huizen, huisheren, aspecten, etc.
Dat verklaard een hele boelquote:Op donderdag 4 mei 2006 17:40 schreef senesta het volgende:
tweeling staat ook vooral voor contacten en communicatie, feitjes verzamelen en doorgeven.
quote:Op donderdag 4 mei 2006 17:40 schreef senesta het volgende:
tweeling staat ook vooral voor contacten en communicatie, feitjes verzamelen en doorgeven.
@nokwanda, je ascendant geeft vaak de houding weer hoe je overkomt naar buiten (onder andere), als ik dan denk aan steenbok, dan kom je waarschijnlijk over als iemand die zijn zaakjes goed op een rijtje heeft, georganiseert en netjes is.
De maan in steenbok is onder andere ook de houding die je aanneemt als je je niet lekker voelt en in deze kan ik met je meeleven, ik ben leeuw met maan in steenbok, als ik niet lekker in mijn vel zit dan heb ik de neiging ineens in alles orde te scheppen, ik maak ineens allerlei nieuwe huisregels en dat geeft me op dat moment een rustig gevoel, alsof ik "alles geregeld heb".( mijn maan staat in huis 4, o.a huis en gezin)
UIeindelijk kom ik daardoor weer bij en verval weer in mijn zonneteken, de leeuw.
Ik kan niet zeggen wat zij behandeld heeft, maar een geboortehoroscoop is heel erg verfijnd, het heeft een hoop bouwstenen zeg maar.quote:Op donderdag 4 mei 2006 15:46 schreef Natalie het volgende:
[..]
Ik vaar wel op mijn intuïtie iig. Qua routine: ik ben snel op iets uitgekeken, toch geeft routine me een zekere rust omdat ik nogal druk 'in m'n hoofd' ben. Teveel veranderen om me heen maken me nóg onrustiger.
Een tijdje geleden heb ik bij een astrologe een persoonlijke horoscoop laten maken. Er staat veel op. Lang niet alles begrijp ik.
Grappig dat je dat zegt, mijn moeder was kreeft en die zei dat ook altijd "terug naar veel water"ze was ook altijd graag aan zee.quote:Op donderdag 4 mei 2006 18:07 schreef zoalshetis het volgende:
klopt het trouwens dat kreeften veel drinken? soort van 'terug naar veel water'?
maar ook bier enzo...
ik heb zelfs een klein huisje dicht bij zeequote:Op donderdag 4 mei 2006 18:09 schreef yvonne het volgende:
[..]
Grappig dat je dat zegt, mijn moeder was kreeft en die zei dat ook altijd "terug naar veel water"ze was ook altijd graag aan zee.
Karen, mijn lerares zegt altijd dat we het niet hebben over de invloed van de sterren maar meer over verbanden, verbanden tussen wat er boven en beneden gebeurd.quote:Op donderdag 4 mei 2006 18:07 schreef nokwanda het volgende:
Niks van aantrekken. Sommigen zijn gemaakt om op de ignore stand te zetten. Die horen er ook bij![]()
Nu weer ff ontopic...
@Senesta..... In hoeverre denk jij dat genetica en tijd en plaats van geboorte op elkaar van invloed zijn. Zit daar volgens jou toeval in? Hoe is dat zo uitgekiend?
Ja, maar als ik het goed zie, ben jij (ook nog eens) draak (vuur), dus zo gek is dat dan niet hoorquote:Op donderdag 4 mei 2006 10:51 schreef Grrrrrrrr het volgende:
IK heb soms van beide last en ik ben een stier, gek he?![]()
You're welcomequote:
Astrologie leent zich niet voor toepassing op statistische data. Alleen al de algemene dagelijkse horoscoop zegt genoeg. Aspecten van planeten icm huizen zeggen veel meer over de kans op bv. aanleg voor geestesziekten, neiging naar verslaving enz.quote:
Oftewel de ontwikkeling van het embryo is gunstiger in de zomer dan in de winter of lente, ongeacht sterrenbeeld van de moeder (of het kind) maar wel een kennelijk verband met de algehele gezondheid van het lichaam van de moeder en het embryo, wat het gehele verdere leven daarvan beinvloedt.quote:.Onderzoeker Salib, die psychiater en universitair docent is in Liverpool, zei dat de vooruitzichten voor de gezondheid van baby's te maken kunnen hebben met hun seizoensbeleving in de baarmoeder. "Terwijl het embryo zich in de baarmoeder ontwikkelt, zijn de hersenen erg gevoelig voor veranderingen in de toestand van de moeder, zoals infecties en zelfs temperaturen.”
Och ja, ik had het ook niet direct bedoeld als "bewijs" ten gunste van astrologie hoor, daarvoor weet ik er zelf nog niet genoeg van af, zowel van astrologie als van hetgeen dat er in het onderzoek word aangehaald.quote:Op donderdag 4 mei 2006 21:00 schreef The_Shining het volgende:
[..]
Astrologie leent zich niet voor toepassing op statistische data. Alleen al de algemene dagelijkse horoscoop zegt genoeg. Aspecten van planeten icm huizen zeggen veel meer over de kans op bv. aanleg voor geestesziekten, neiging naar verslaving enz.
[..]
Oftewel de ontwikkeling van het embryo is gunstiger in de zomer dan in de winter of lente, ongeacht sterrenbeeld van de moeder (of het kind) maar wel een kennelijk verband met de algehele gezondheid van het lichaam van de moeder en het embryo, wat het gehele verdere leven daarvan beinvloedt.
Je maanteken is niet hetzelfde als je ascendant, je maanteken vertegenwoordigt grof gezegd je innerlijk en je ascendant je uiterlijk.quote:Op maandag 17 april 2006 00:29 schreef Spreadsheet het volgende:
Maar toch, er zijn wel wat mensen die invloeden goed merken van hun Zon en eventueel hun maan (adescant).
Zo kunnen veel Scorpio's gebukt gaan onder enorme racune en jaloezië.
Ik zit nu heel geboeid naar de horoscooptekening te kijken die voor me ligt.. Als ik zo lees wat jij zegt dan wens ik spontaan dat ik 'm kon lezenquote:Op donderdag 4 mei 2006 22:59 schreef Manono het volgende:
Je maanteken is niet hetzelfde als je ascendant, je maanteken vertegenwoordigt grof gezegd je innerlijk en je ascendant je uiterlijk.
Sterrenbeelden (je zonneteken) zeggen niks relevants over een karakter, een nauwkeurig getrokken geboortehoroscoop wel. Dat Schorpioenen fanatiek, heimelijk jaloers zijn en moeilijk vergeven zullen de meeste Schorpioenen wel herkennen maar dit verandert al als een Schorpien bijv Maan in Waterman of Weegschaal heeft.
Je levensloop schijnt trouwens het meest te worden beinvloed door de stand van de Maansknoop (North Node), die aangeeft welke aangeboren neiging je zou moeten loslaten en welke je daarnaast zou moeten aanleren, alsmede door de Lillith (ook Duistere Maan genoemd) die aangeeft welke negatieve eigenschappen je Achilleshiel zijn, ongezonde patronen waarop je geneigd bent terug te vallen.
Gewoon ff ter informatie
Doe maar nietquote:
Als dat zo is kom je ook niet veel verder dan hooguit 1x per maand.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 10:06 schreef SpaansBenauwd het volgende:
de stand van de sterren is meestal bepalend voor mijn geilheid, voor de rest neem ik het lot in eigen handen
Weet je, ik heb niet het idee dat als mensen mij kennen als ze zoiets zien. Het is hoeveel waarheid je erin ziet of wilt zien. Mijn interesse voor het onderwerp, staat verder los van het feit of ik erin geloof of niet. Persoonlijk denk ik niet dat een horoscoop 'mijn leven in kaart brengt'.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 10:19 schreef Lilith-Wicca het volgende:
[..]
Doe maar niet![]()
Een horoscoop is een wat ze noemen een "blauwafdruk" van je leven en ik geloof niet dat je wilt dat dat op het net gegooid wordt![]()
Ik zei niet dat Schorpioen met Maan in Waterman altijd vergevingsgezind maakt, maar het ging over de aangeboren rancune van de Schorp en niet over de rebellie en tegendraadsheid van de Waterman. Maan in Waterman maakt in elk geval ruimvoelender, onpersoonlijker en meer werelds. Verder herhaal je ongeveer wat ik zeg, alleen wat bloemrijker en zweveriger.quote:Op vrijdag 5 mei 2006 09:42 schreef Lilith-Wicca het volgende:
Maan in Waterman bij een Schorpioen hoeft niet altijd vergevingsgezind te maken.
[...]
En verder spelen natuurlijk ook nog vele andere factoren van de horoscoop mee ( welke verbindingen maakt de Maan bijv.)
De Maansknopen in de horoscoopvertellen ons alles over onze karmische opdracht in dit leven, over waar we vandaan komen (Zuidelijke Maansknoop) en waar we naar toe moeten groeien (Noordelijke Maansknoop) om een spiritueel vollediger mens te worden.
Lilith (Zwarte Maan) in de horoscoop verhult waar we moeten leren loslaten, en op welke manier.
Ze heeft alles te maken met loslaten, teruggeslagen worden op onszelf en in het isolement belanden.
Ze is de ultieme uitdaging, de donkere vrouwelijke energie in elke vrouw en elke man.
Ze is het totale onvermogen tot communicatie, de onverzoenbare, de ontoegankelijke.
Maar ze is echt.
Of, zoals sommige beweren, het meest wezelijke deel van onszelf.
Zal wel komen door jaren duidingen schrijven denk ikquote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:50 schreef Manono het volgende:
[..]
Ik zei niet dat Schorpioenen met Maan in Waterman altijd vergevingsgezind maakt, maar het ging over de aangeboren rancune van de Schorp en niet over de rebellie en tegendraadsheid van de Waterman. Maan in Waterman maakt in elk geval ruimvoelender, onpersoonlijker en meer werelds. Verder herhaal je ongeveer wat ik zeg, alleen wat bloemrijker en zweveriger.![]()
Ik weet trouwens niet hoe de Lillith wordt geduid in een tradionele horoscooptekening, misschien weet jij dat?
Misschien heb je hier wat aan?quote:Op vrijdag 5 mei 2006 13:50 schreef Manono het volgende:
[..]
Ik zei niet dat Schorpioenen met Maan in Waterman altijd vergevingsgezind maakt, maar het ging over de aangeboren rancune van de Schorp en niet over de rebellie en tegendraadsheid van de Waterman. Maan in Waterman maakt in elk geval ruimvoelender, onpersoonlijker en meer werelds. Verder herhaal je ongeveer wat ik zeg, alleen wat bloemrijker en zweveriger.![]()
Ik weet trouwens niet hoe de Lillith wordt geduid in een tradionele horoscooptekening, misschien weet jij dat?
Damn kom toch al een tijdje bij astro.com, zie nu pas bij Free Horoscopes de optie 'Extended Chart Selection', waar je dus idd je Pars, Lillith Vertex Chiron ed kunt vinden, thnx !quote:Op vrijdag 5 mei 2006 14:12 schreef Lilith-Wicca het volgende:
Misschien heb je hier wat aan?
http://www.astro.com/astrologie/in_lilith_h.htm
Nee daarom, sommige dingen gaan echt nergens over omdat het om iets veel uniekers gaat dan alleen je zonneteken. Je ascendant en de rest vind je door je gegevens (inclusief geboortetijd en plaats) in te vullen bij astro.com, check Free Horoscopes onderaan 'Personal Potrait'quote:Op vrijdag 5 mei 2006 23:58 schreef Susie het volgende:
Ik kan mezelf best vinden in de beschrijving van de waterman op farida.nu. Maar sommige dingen gaan echt nergens over;
{...)
Ik vind dit soort dingen altijd leuk om te lezen. Ik ben er niet geheel in thuis hoe je allerlei berekeningen enzo moet maken en ik weet ook niet wat mijn ascedant(?) is. Hoe kom je daar achter? (misschien stond het hierboven ergens, maar dat heb ik niet allemaal gelezen, sorry)
Mijn chinese horoscoop is Draak (vuur ook nog eens!). Die omschrijving vind ik ook helemaal leuk (stond niet op die site). Komt ook heel goed overeen.
Ook altijd gehad maar op een gegeven moment word je ouder en dan veranderen dat soort dingen ineens.Echwa!quote:Op vrijdag 5 mei 2006 21:14 schreef Dromenvanger het volgende:
Kan het even niet uitleggen. Ik voel gewoon aan welke bochten ik moet nemen.
Toch ga ik ervan uit dat het richting de toekomst alleen maar beter kan gaan hierquote:Op zaterdag 6 mei 2006 03:10 schreef Manono het volgende:
[..]
Ook altijd gehad maar op een gegeven moment word je ouder en dan veranderen dat soort dingen ineens.Echwa!
hoger dan wie of wat, dat weet je helemaal niet.quote:Op zaterdag 6 mei 2006 15:13 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik zit gewoon een paar verdiepingen hoger
Hoger dan vroegerquote:Op zaterdag 6 mei 2006 18:21 schreef Manono het volgende:
[..]
hoger dan wie of wat, dat weet je helemaal niet.
Pfew, dat is een lap tekst die ik daar krijg en in het engels.... nu kan ik redelijk engels hoor, maar sommige worden zijn lastig. Mijn ascedant zou zijn Libra (dat is toch weegschaal?)quote:Op zaterdag 6 mei 2006 03:07 schreef Manono het volgende:
[..]
Nee daarom, sommige dingen gaan echt nergens over omdat het om iets veel uniekers gaat dan alleen je zonneteken. Je ascendant en de rest vind je door je gegevens (inclusief geboortetijd en plaats) in te vullen bij astro.com, check Free Horoscopes onderaan 'Personal Potrait'
Bron?quote:Op maandag 8 mei 2006 01:58 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
onlangs is trouwens bewezen dat astrologie niet bestaat...
http://dsc.discovery.com/news/briefs/20060424/astrology_hum.htmlquote:Op maandag 8 mei 2006 08:45 schreef senesta het volgende:
[..]
Bron?
Volgens mij is er helemaal niets bewezen.
quote:Op vrijdag 19 mei 2006 15:05 schreef Sessy het volgende:
Ik ben een steenbok in hart en nieren en ik vind dat prima zo. M'n vriend is ook een steenbok, niet zo duidelijk als ik (ik ben zo'n beetje in het eerste uur dat het steenbok werd, geboren) en ik vind dat heerlijk zo. Ik zou geen ander teken willen zijn.
Ja, dat bedoel ik...het mag er dan niet altijd meteen zichtbaar uitkomen maar ik ben erg gevoelig en 'hotblooded', maar als ik die beschrijvingen lees komt dat er vaak niet bepaald in over.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 16:43 schreef Sessy het volgende:
Steenbokken zijn niet stoffig. Steenbokken hebben wel degelijk passie, ik heb passie voor m'n studie en voor m'n sport, en ja dat is wel ambitie, maar zeker niet op een droge en stoffige manier.
*fotoboek checktquote:
ligt dat aan het sterrenbeeld of aan jouw overtuiging?quote:Op vrijdag 19 mei 2006 17:03 schreef Sessy het volgende:
Hahaha nee ik studeer in Tilburg, ik woon op 2-2,5 uur reistijd van Tilburg en ik heb al een vriend, een steenbok, maar m'n ex was een stiertje en dat was wel redelijk verfrissend. En op vakanties ben ik ook wel een paar stiertjes tegengekomen, nooit echt serieus iets mee gehad (zoals sommigen helemaal liefdesverdrietig gaan lopen doen na een vakantie) maar ik kick er wel helemaal van op, van de gezelschap van een stier.
Op de lange termijn wordt de wederzijdse koppigheid de relatie fataal trouwens, ook in vriendenrelaties.
misschien is koppigheid wel niet goed vast te stellen als je op vakantie bentquote:Op vrijdag 19 mei 2006 17:09 schreef Sessy het volgende:
Nee, het ligt aan mijn koppigheid, duh!
Ja het ligt aan het sterrenbeeld, of alle stieren die ik ben tegengekomen waren puur toevallig koppig, dat kan ook nog... Stuk of 5, niet geheel onmogelijk dus...
Oh jawel, na een dag of 2 al hoor.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 17:14 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
[..]
misschien is koppigheid wel niet goed vast te stellen als je op vakantie bent![]()
een inschattingsfout van jou lijkt me toch een stuk aannemelijker dan de invloed die een aantal miljarden kilometers van ons afstaande sterren hebben op ons gedragquote:
* Xenwolfie meld.quote:Zo kunnen veel Scorpio's gebukt gaan onder enorme racune en jaloezië.
Ja daar heb ik ook last van ja.quote:Hebben een goed geheugen voor negatieve dingen.
ik ben Stier, en bij mij klopt het ook aardig.....frappant zegquote:Op maandag 22 mei 2006 14:12 schreef Darklight het volgende:
Ben een vis, klopt wel aardig:
http://www.farida.nu/heiligenbeeldenmuseum/vissen.html
Jazeker.quote:Op donderdag 25 mei 2006 12:32 schreef Natalie het volgende:
Ik herken ook wel iets van Vissen als ik dat stuk lees eigenlijk... Maar ik denk dat iedereen dat bij bepaalde punten wel heeft.
en zo werkt astrologie dus altijdquote:Op donderdag 25 mei 2006 12:32 schreef Natalie het volgende:
Ik herken ook wel iets van Vissen als ik dat stuk lees eigenlijk... Maar ik denk dat iedereen dat bij bepaalde punten wel heeft.
grappig, ik ookquote:Op donderdag 25 mei 2006 21:15 schreef Syll het volgende:
Ik ben schorpioen en merk aan mezelf echt wel dat ik van die typische schorpioenen eigenschappen heb. Zo ben ik erg wraakzuchtig, jaloers en ben ik erg selectief met het uitkiezen van de mensen om me heen. Hard van buiten, zacht van binnen. Verder ben ik ook erg seksueel ingesteld.
Zo werkt astrologie helemaal nietquote:Op donderdag 25 mei 2006 20:51 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
[..]
en zo werkt astrologie dus altijd![]()
Maar de dagelijkse horoscoop is verder knap baggerquote:Op vrijdag 26 mei 2006 21:43 schreef cikolata het volgende:
kijk even op astro.com daar kun je een leuk kaartje maken![]()
Tja meningen staan er genoeg op internet.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 11:11 schreef Dennis_enzo het volgende:
http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=astrology
Niks mening, tis een feitquote:Op zaterdag 27 mei 2006 12:42 schreef senesta het volgende:
[..]
Tja meningen staan er genoeg op internet.
Jammer alleen dat je die van een ander nodig hebt in een poging een punt te maken.
Vind het nogal een gefrustreerd tekstje.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 11:11 schreef Dennis_enzo het volgende:
http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=astrology
Nou, ik ben op 18 juli geboren (geen idee hoe laat) en alles wat ik altijd over kreeften lees is extreem herkenbaar bij mij. Het enige wat nooit klopt is dat ze over kreeften altijd schrijven dat ze zo zuinig zijn en dat ze alles willen bewaren, dat klopt bij mij helemaal niet, ik geef heel makkelijk geld uit en gooi heel makkelijk dingen weg, maar wat ze verder altijd over kreeften schrijven klopt bij mij precies.quote:Op dinsdag 18 april 2006 12:20 schreef Spreadsheet het volgende:
Zo zal een Kreeft nauwelijks merkbaar zijn, ergens laat in 17 juli.
hoe komt het dan dat alles wat ik lees ook op mij van toepassing is? ben ik een veelzijdige stier?quote:Op vrijdag 26 mei 2006 16:26 schreef Lilith-Wicca het volgende:
[..]
Zo werkt astrologie helemaal niet![]()
Het enige wat de meeste mensen lezen is de verklaring van hun zonneteken, dus het teken waar de zon stond op het moment van geboorte, thats all.
"Echte" astrologie gaat veel dieper, om een goed beeld van jezelf te krijgen zal je je hele horoscoop moeten bekijken, elementen/kruizenverdeling, stand van persoonlijke planeten, aspecten enz enz.
Maar volgens mij heeft Senesta dit allemaal al eens uitgelegd
De Vuurdraak is een prachtig wezen.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 13:43 schreef De-oneven-2 het volgende:
Vuurdraak en schorpioen.
Kortom; uit mijn buurt blijven, als je leven je lief is.
ze zijn heel koppigquote:Op zaterdag 27 mei 2006 16:18 schreef RaisinGirl het volgende:
Schorpioenen zijn anders seksueel gezien bijzonder actief ingesteld, althans het is het teken van seksuele activiteit/voortplanting . Maar verder weet ik geen enkele karaktereigenschap van de Schorpioen te noemen en dat zegt waarschijnlijk weer heel veel over hoe ík in elkaar steek. Als Leeuwin zijnde.
Tss, vast een late Weegschaal. Zó cynisch altijd.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 18:42 schreef I.R.Baboon het volgende:
De eerste persoon die met die prietpraat bij mij aankomt krijgt een gemene opmerking dan wel harde lach terug. Maar dat zal wel door m'n sterrenbeeld komen.
En ONTZETTEND AGRESSIEF op TOTAAL ONGEPASTE momenten. Zoals op INTERNETFORA.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 18:50 schreef Ringo het volgende:
[..]
Tss, vast een late Weegschaal. Zó cynisch altijd.![]()
Gezien je reacties hier, valt dat nog te bezien.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 18:56 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
verrek, ik ben ook erg sociaal
ik ben soms ook erg cynisch en asociaal...hangt er maar vanaf welke maand het isquote:Op zaterdag 27 mei 2006 19:03 schreef Ringo het volgende:
[..]
Gezien je reacties hier, valt dat nog te bezien.
Draken zijn ook superieur.quote:Op woensdag 31 mei 2006 16:43 schreef Maira het volgende:
Ik ben een Draak/Stier
daar ben ik tevreden mee
soms voel ik me er zelf superior door![]()
Ik snap echt niet waar je het over hebt, zou je het wat duidelijker willen stellen?quote:Op woensdag 31 mei 2006 18:01 schreef Maira het volgende:
we zijn uit de dierenriem de enige niet nu nog bestaande dieren..zegmaar...of ooit bestaande for that matter.
Staat er toevallig soms ook ergens op zo'n site dat Draken de bom zijn?
Daar zijn hele handige zoekprogramma's voor.quote:Op woensdag 31 mei 2006 21:12 schreef Maira het volgende:
hihi oke. Nou de draak is dus de enige niet-dier in de chinese dierenriem. het is een mythisch wezen, bestaat er ergens een site, of weet iemand het toevallig zelf, waarom dat zo is. waar staat de draak symbool voor?
OOh oke, de chinese dierenriem ben ik niet zo thuis in, ik kan je daar niet aan helpen.quote:Op woensdag 31 mei 2006 21:12 schreef Maira het volgende:
hihi oke. Nou de draak is dus de enige niet-dier in de chinese dierenriem. het is een mythisch wezen, bestaat er ergens een site, of weet iemand het toevallig zelf, waarom dat zo is. waar staat de draak symbool voor?
Ben nu wel erg nieuwsgierig naar de rest van het verhaal, misschien dat er bij iemand een lampje gaat branden?quote:De Chinese dierenriem is een twaalf jaar durende cyclus en is afkomstig uit het Boedisme.
Volgens de overlevering riep Boedha alle dieren van China tot zich aan de zijde van zijn bed maar er kwamen er slechts twaalf opdagen. Omdat hij deze dieren wilde eren voor hun toewijding aan hem creëerde hij voor ieder dier een jaar. De twaalf zieren die aan de zijde van Boedha’s bed verschenen waren: rat, os, tijger, haas, draak, slang, paard, schaap, aap, haan, hond en het varken.
Anders check je dit eens allemaal.quote:Op donderdag 1 juni 2006 12:00 schreef senesta het volgende:
Ik heb een beetje gezocht op chinese dierenriem en heb dit gevonden op het internet:
[..]
Ben nu wel erg nieuwsgierig naar de rest van het verhaal, misschien dat er bij iemand een lampje gaat branden?
Je adescant en maan is toch hoe je op overkomt op anderen, en je zon je innerlijk. Toch?quote:Op donderdag 4 mei 2006 22:59 schreef Manono het volgende:
[..]
Je maanteken is niet hetzelfde als je ascendant, je maanteken vertegenwoordigt grof gezegd je innerlijk en je ascendant je uiterlijk.
Ik doelde eigenlijk meer op het verhaal van die boeddha en de dieren.quote:
Ze hebben grotere inhouden, ascendant is inderdaad o.a een reactie op de buitenwereld, maan is onder andere de houding die je aanneemt als je niet lekker in je vel zit, de zon is je ego, gewoon wie je bent, op welke manier je de wereld inkijkt.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 01:51 schreef K33T het volgende:
[..]
Je adescant en maan is toch hoe je op overkomt op anderen, en je zon je innerlijk. Toch?
Ja, dat is een van de redenen.quote:Op maandag 5 juni 2006 13:19 schreef vencodark het volgende:
Hm, kan niet speciaal zeggen of ik tevreden ben of niet. Maar bij beschrijvingen van de Tweeling (wat ik ben) en de Kreeft, lijk ik meer op de Kreeft dan de Tweeling. Ik ben een week te vroeg geboren dus als dat niet was gebeurd, was ik Kreeft geweest. Misschien dat dat de reden is, ik weet het ook niet.![]()
![]()
Die is best flauw eigenlijk.quote:Op maandag 5 juni 2006 17:30 schreef SuperBosch het volgende:
Mijn sterrenbeeld is maagd, en ik ben, seksueel gezien, maagd.
Het klopt voor mij dus wel.
Ik nog nooit, gek he?quote:Op maandag 5 juni 2006 17:28 schreef K33T het volgende:
Wie van jullie is naar een gecertificeerde astroloog geweest?
Mequote:Op maandag 5 juni 2006 17:28 schreef K33T het volgende:
Wie van jullie is naar een gecertificeerde astroloog geweest?
Misschien zit je nu in een leeftijdsfase dat je overgaat naar een volgend element, eentje die je je nog niet eigen hebt gemaakt ? (Slingergang van de horoscoop).quote:Op dinsdag 6 juni 2006 23:50 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Me
Op mijn 14e ofzo (tevens paragnost). Alles werd opgenomen op een bandje en kreeg ook papierwerk mee (mooie horoscooptekening + uitleg etc).
Overigens ben ik niet altijd zo tevreden met mijn geboortehoroscoop, steenbok etc.
Maja, het is soms niet anders![]()
die zijn nogal koppig! erg irritant vind ik dat altijd..quote:Op woensdag 7 juni 2006 09:04 schreef senesta het volgende:
Wat is er mis met steenbok?
Weet je zeker dat je geboortetijd klopt?quote:Op dinsdag 6 juni 2006 23:50 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Me
Op mijn 14e ofzo (tevens paragnost). Alles werd opgenomen op een bandje en kreeg ook papierwerk mee (mooie horoscooptekening + uitleg etc).
Overigens ben ik niet altijd zo tevreden met mijn geboortehoroscoop, steenbok etc.
Maja, het is soms niet anders![]()
quote:Op woensdag 7 juni 2006 09:04 schreef senesta het volgende:
Wat is er mis met steenbok?
Tja, wie weet idd.quote:Op woensdag 7 juni 2006 09:46 schreef Lilith-Wicca het volgende:
Misschien zit je nu in een leeftijdsfase dat je overgaat naar een volgend element, eentje die je je nog niet eigen hebt gemaakt ? (Slingergang van de horoscoop).
Dat is zoooooo herkenbaar, en ik ben ook Steenbok dus dat is niet echt hoopgevend..we're doomed.quote:Op woensdag 7 juni 2006 18:06 schreef sweetgirly het volgende:
[..]ik weet niet
Het lijkt soms alsof ik altijd de boot mis. Verplichtingen heb etc en alsof ik soms nooit mazzel heb.
Wordt het onwijs mooi weer, is er van alles, moet ik leren. Gaat een ander ook nog op vakantie etc. Word er soms zo onzeker en teneergeslagen van
.
Alsof ik altijd harder moet werken ofzo en dus gewoon dikke pech heb.
Kijk ik naar de toekomst, word ik helemaal down. En dan moet je maar positief blijven denken, terwijl ik met 30 graden celcius met mijn neus in de boeken zit en weer van alles mis + alleen ben.
Vind het niet zo leuk soms om steenbok te zijn dus.
Haha klopt, dat heb ik er namelijk ook nog bij, Schorpioen is mijn ascendant!!!quote:Op woensdag 7 juni 2006 19:53 schreef K33T het volgende:
Wat een geneuzel weer van steenbokken. Schorpioenen hebben pás zwaar, al ben ik zelf geen schorpioen.
Waarom zouden Schorpioenen het zwaar hebben ?quote:Op woensdag 7 juni 2006 19:53 schreef K33T het volgende:
Wat een geneuzel weer van steenbokken. Schorpioenen hebben pás zwaar, al ben ik zelf geen schorpioen.
Ja, mijn zonneteken is Schorpioen, maar zoals ik al eerder gezegd heb zegt dit niet echt veel, eigenlijk alleen maar waar de zon stond op het moment van mijn geboorte.quote:Op woensdag 7 juni 2006 20:00 schreef K33T het volgende:
Je zonneteken is in Scorpio?
Zo voel ik het ook soms, idd!quote:Op woensdag 7 juni 2006 19:21 schreef saksia het volgende:
Dat is zoooooo herkenbaar, en ik ben ook Steenbok dus dat is niet echt hoopgevend..we're doomed.![]()
Het loopt NOOIT soepel, m'n hele leven ga ik al tegen de stroom in. M'n vader zei een tijd terug ook nog iets van "er zijn mensen die de wind altijd mee hebben en pechvogels die altijd alles tegen hebben zitten en altijd in gevecht zijn, jij bent er zo één" haha dankjewel dat geeft me ook echt vertrouwen in het leven
![]()
Ben jij mij ofzoquote:Er zijn maar weinig mensen waarmee ik geen 'ruzie' krijg ook wat echt heel vermoeiend is, omdat ik best wel apart/eigengereid (en KOPPIG) ben op de een of andere manier (volgens mij is dat een Steenbok trek, of misschien ook wel een beetje of vooral Waterman omdat ik precies op de grens zit) en daardoor negatieve reacties uitlok uit onbegrip, ik ben niet groepsgericht en als iemand links zegt zeg ik vaak rechts (of midden...alles behalve meelullen uit beleefdheid)..mensen vatten het dan soms op alsof ik opzettelijk tegendraads en moeilijk ben maar dat is niet zo want ik kan nu eenmaal niet anders... dat is wel heel erg moeilijk soms dat ik zo makkelijk moeilijkheden aantrek en er nooit een eind aan lijkt te komen.Toevallig had ik vandaag zo'n dag waar vanalles in één keer op m'n dak komt vallen. Vrienden maken gaat moeizaam omdat ik niet makkelijk te leren kennen ben en me snel beledigd voel als mensen te snel gaan oordelen (dan sluit ik me ook meteen af van die mensen), mensen moeten bereid zijn daar tijd en moeite in te steken (zoals ik dat bij hen ook zou doen) en dat zijn de meesten niet.
Eén van mijn (vroegere) favo quotes was: 'beter een laatbloeier, dan geen bloeier'quote:Toch ben ik ervan overtuigt dat het ooit wel allemaal op z'n plaats gaat vallen, en houd mezelf maar voor dat ik gewoon een laatbloeier ben en dat heeft ook z'n voordelen.... Steenbokken worden niet voor niets een rots in de branding genoemd, 'we' hebben het soms zo zwaar dat veel andere mensen daar aan onderdoor zouden gaan, de Steenbok gaat door en ik denk dat ze als ze helemaal volwassen zijn echte rust kunnen vinden.
Ik ooooookquote:Dat hoooop ik![]()
Mijn watermanascendant verlangt naar vrijheid, zon en licht.quote:Op woensdag 7 juni 2006 20:25 schreef senesta het volgende:
Als een steenbok invloed iemand zoveel disipline geeft dat hij kan leren terwijl andere mensen genieten van lekker weer is dat toch zeker geen slechte eigenschap?
Het brengt je ergens.
Ik praat toch ook over astrologie, het gaat hier toch over 'ben jij tevreden met je sterrenbeeld'.quote:Op woensdag 7 juni 2006 20:58 schreef K33T het volgende:
@sweetgirly, je gezemel begint te vervelen. Ja, jij bent zo bijzonder persoon blablah.
Even serieus, wij praten hier over astrologie. Je hebt het liever dat we over jou gaan houden, misschien dat je beter kunt weggaan uit dit topic. In R&P zijn ze wel gewend aan dit soort praat, misschien dat je daar verder kunt posten
Voor mij klopt dit wel enigszins, behalve dat ik niet geheel a-muzikaal ben. En af en toe wil het rationeel denken niet opschieten. Ook heb ik een hele aparte manier van 'ordelijk'quote:Wie geboren is tussen 23 augustus en 23 september wordt door astrologen een Maagd genoemd omdat de zon dan in het teken Maagd staat. Aan dit zonneteken - dat overigens niet samenvalt met het gelijknamige sterrenbeeld - worden een aantal kenmerkende persoonlijkheidseigenschappen toegeschreven. Zo staat in astrologieboeken te lezen dat een Maagd zich in de omgang met anderen bescheiden en gereserveerd opstelt. Hij of zij is niet avontuurlijk, spontaan en impulsief, knoopt niet gemakkelijk een praatje aan en heeft weinig vrienden. De Maagd toont geen sterke emoties of hartstochten en is wat preuts. Hij is niet kunstzinnig of muzikaal en heeft geen aanleg voor theater en poëzie. Zijn fantasie en intuïtie zijn zwak ontwikkeld.
De Maagd is nuchter, rationeel en analytisch ingesteld. Hij heeft een kritische blik en laat zich niet snel wat wijsmaken. Hij heeft dikwijls belangstelling voor techniek of wetenschappelijk onderzoek en praat liever niet over dingen waarvan hij geen verstand heeft. Op zijn eigen terrein gedraagt hij zich niet zelden als een schoolmeester die alles beter weet. In zijn werk is de Maagd ordelijk, ijverig, erg nauwgezet en plichtsgetrouw.
Even serieus, wat moet je nou?quote:Op woensdag 7 juni 2006 21:15 schreef K33T het volgende:
Mammie, ben je op d'r teentjes getrapt of wat?
Het gaat om het soort gebabbel die je produceert. We praten hier over allerlei sterrenbeelden. Je doet dat ook, toch heb je helaas ook wel de trek van om aandacht proberen richting jou te vestigen, ook al ga je stampen en ontkennen, het is toch wel beetje zo.
EDIT: voor de mevrouw heb ik ff de knipoog weggehaald
Astrologie gaat nog steeds uit van eigen keuzes, het is niet zo dat jij een bepaalde planetenstand in je horoscoop hebt staan en dat jij daarom nergens iets aan kan doen.quote:Op woensdag 7 juni 2006 20:53 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Mijn watermanascendant verlangt naar vrijheid, zon en licht.
Mijn steenbokkant houdt mij tegen, 'verplichtingen/verantwoordelijkheden heb je!', voel ik vader Saturnus met een wijzende vinger zeggen. Maakt en houdt mij klein en gehoorzaam soms.
Erg verwarrend, kan niet genieten, want Saturnus houdt mij soms tegen.
En kan niet leren/gehoorzamen helemaal soms, want jovele watermanmeneer verlangt naar zon/lucht en vrijheid..
Ik ben idd doomned![]()
uhm tja
![]()
Eens.quote:Op woensdag 7 juni 2006 22:21 schreef Lilith-Wicca het volgende:
Zeg, laten we het wel even gezellig houden ja!
Waarom dat zo is?quote:@Sweetgirly.
Waarom voel jij je dan zo beperkt door Saturnus!
Mijn Saturnus (staat erg sterk, in eigen teken, steenbok dus) staat opposiet ( spannings aspect) Mars, de planeet van het initiatieven nemen.
Als je jouw verhaal leest zou dat dus betekenen dat ik erg beperkt zou worden in het initiatieven nemen (of ook in het opkomen voor mezelf), maar niets is minder waar!
Waarom?
Nou gewoon omdat Mars ook sterke positieve aspecten van andere Planeten ontvangt (Pluto bijv.)
Daarbij komt ook nog dat het van belang is om te weten welke Huizen (levensgebieden) er bij betrokken zijn.
Nee, klopt. Het ligt ook maar net aan de stand van de planetenquote:Dus je kunt niet zeggen dat je altijd beperkt wordt door een Saturnus.
Kom ik zo over dan dat ik het als excuus gebruik?quote:Op woensdag 7 juni 2006 22:25 schreef senesta het volgende:
Astrologie gaat nog steeds uit van eigen keuzes, het is niet zo dat jij een bepaalde planetenstand in je horoscoop hebt staan en dat jij daarom nergens iets aan kan doen.
Astrologie is geen excuus om geen veranderingen te kunnen maken in je leven, tenminste dat is mijn idee.
Uhm, welke dan?quote:Verder maak je denk ik een hoop interpretatiefouten in je zienswijzen naar planeten en tekens, en hun collectieve standen en individuele standen, daar kan een enorm verschil in zitten.
Dan klinkt niet best , saturnus en nog eens saturnusquote:Op woensdag 7 juni 2006 22:48 schreef Lilith-Wicca het volgende:
Zo te lezen zitten zowel Saskia als Sweetgirly met een Saturnus transit vierkant Saturnus Radix.
Vertaald; een periode waarin verschillende aspecten van je leven aan een kritische test onderworpen worden.
Het hoeft niet altijd veel te schelen, je huizencusps kunnen ook net even verder vallen en soms scheelt het ook met de maan iets.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:52 schreef K33T het volgende:
hmz, als ik 2:18 ipv 2:14 invul, dan verschilt de planetenstand nauwelijks.
Ik kan nergens vinden in welk teken ze saturnus hebben staan, of kijk ik er nu overheen.quote:Op woensdag 7 juni 2006 22:48 schreef Lilith-Wicca het volgende:
Zo te lezen zitten zowel Saskia als Sweetgirly met een Saturnus transit vierkant Saturnus Radix.
Vertaald; een periode waarin verschillende aspecten van je leven aan een kritische test onderworpen worden.
Ik zag het dus zo dat saturnus de planeet van steenbok is, vandaar.quote:Op woensdag 7 juni 2006 23:18 schreef senesta het volgende:
Daarom vond ik het zo raar dat sweetgirly zo'n beeld van saturnus gaf, ik dacht dat ze hem alleen als zodanig duidde omdat het de heerser is van steenbok, vond het een beetje kort door de bocht omdat saturnus inderdaad wat zwaar op de hand kan zijn maar door zijn huis/teken/aspecten niet altijd extreem uit hoeft te werken.
snap je me nog een beetje?
18 graden 12' (steenbok 12e huis)quote:Op woensdag 7 juni 2006 23:28 schreef senesta het volgende:
Mag ik vragen in welke graad?
Hm, interessant en thanx voor de info.quote:Saturnus staat op dit moment in de leeuw, het zou heel goed kunnen dat je je saturnus terugkeer hebt nu, dat betekent dat saturnus nu over het punt komt waar hij stond toen je geboren werd. Voor de psychologische uitwerking kun je beter aan lillith vragen, deze materie heb ik nog niet gehad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |