quote:Police in Sydney will be given tough new powers to crack down on rioters who have rampaged through the city's southern beachside suburbs for two nights, New South Wales state leader Morris Iemma announced Tuesday.
"New South Wales parliament will be recalled for a special emergency sitting on Thursday morning to provide police with extra powers to deal with criminals and thugs who are causing disturbances across our city," Iemma told reporters.
Misschien omdat het begrijpelijker is aangezien de situatie hier ook die kant opgaatquote:Op dinsdag 13 december 2005 18:24 schreef maartena het volgende:
Wat mij opvalt aan Fok! is hoeveel afkeur er was voor de rellen in Frankrijk (waar Islamieten de grootste boosdoeners waren) en hoeveel verdediging er is voor de rellen in Australie (waar blanke Australiers de grootste boosdoeners zijn.)
welkom op fok!quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:24 schreef maartena het volgende:
Wat mij opvalt aan Fok! is hoeveel afkeur er was voor de rellen in Frankrijk (waar Islamieten de grootste boosdoeners waren) en hoeveel verdediging er is voor de rellen in Australie (waar blanke Australiers de grootste boosdoeners zijn.)
"nazi's"..... right das wel makkelijk ja om het meteen op racisme te gooienquote:Op dinsdag 13 december 2005 18:26 schreef punkjunk het volgende:
ik werd misselijk toen die beelden op het NOS net waren. wat een stelletje nazi's zijn dat daar zeg.
'This is OUR country. You are NOT welkom, so get outta here'quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:29 schreef UberPhreak het volgende:
[..]
"nazi's"..... right das wel makkelijk ja om het meteen op racisme te gooien
Je vangt een familie op in je huis, de zoon daarvan verkracht eerst je zus, daarna maakt ie je hond af en slaat ie je moeder, dan roep jij ook van ROT OP UIT ME HUIS, je bent NIET meer welkom! de familie kiest elkaars kant, dan wil je ook de hele familie weghebbenquote:Op dinsdag 13 december 2005 18:31 schreef punkjunk het volgende:
[..]
'This is OUR country. You are NOT welkom, so get outta here'
dat klinkt erg, ehm, welkom, of niet?
heb jij die beelden van die tientallen mensen op het strad, getoogd in Australische vlaggen, schreeuwend over de onrechtigheid die het door hun voorouders veroverde en verdigde Australië niet gezien?quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:30 schreef TheThirdMark het volgende:
Idd, een stel Aussies in elkaar stampen van buitenlandse komaf terwijl er nog geeneens zekerheid is over wie nu de daders zijn.
En al mochten het wel allochtonen zijn dan rechtvaardigd zo'n lynchparij nog niets.
Down-Under zijn ze duidelijk op hun achterhoofd gevallen.
Ja, tuurlijk joh, blanken zijn weer de grootste boosdoeners.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:24 schreef maartena het volgende:
Wat mij opvalt aan Fok! is hoeveel afkeur er was voor de rellen in Frankrijk (waar Islamieten de grootste boosdoeners waren) en hoeveel verdediging er is voor de rellen in Australie (waar blanke Australiers de grootste boosdoeners zijn.)
Mij viel het juist op dat vele mensen hier de rellen in Parijs probeerde goed te pratenquote:Op dinsdag 13 december 2005 18:24 schreef maartena het volgende:
Wat mij opvalt aan Fok! is hoeveel afkeur er was voor de rellen in Frankrijk (waar Islamieten de grootste boosdoeners waren) en hoeveel verdediging er is voor de rellen in Australie (waar blanke Australiers de grootste boosdoeners zijn.)
Ach ja...die frustratie van die stoute autraliers is nergens op gebaseerd...die arabieren daar zijn allemaal onschuldige slachtoffers...die strandwacht is ook in elkaar geslagen door als arabier verklede australiers.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:24 schreef maartena het volgende:
Wat mij opvalt aan Fok! is hoeveel afkeur er was voor de rellen in Frankrijk (waar Islamieten de grootste boosdoeners waren) en hoeveel verdediging er is voor de rellen in Australie (waar blanke Australiers de grootste boosdoeners zijn.)
Het ging er erg hard aan toe ja..quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:26 schreef punkjunk het volgende:
ik werd misselijk toen die beelden op het NOS net waren. wat een stelletje nazi's zijn dat daar zeg.
Tenminste niet dat slappe geouwehoer van Howard. Die draaide er op z'n Balkenende's omheen...quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:31 schreef punkjunk het volgende:
[..]
'This is OUR country. You are NOT welkom, so get outta here'
dat klinkt erg, ehm, welkom, of niet?
Die kutarabieren ook altijd...kunnen nooit wachten met het schreeuwen van dat soort dingen totdat ze de boel echt in handen hebben...beetje dom.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:31 schreef punkjunk het volgende:
[..]
'This is OUR country. You are NOT welkom, so get outta here'
dat klinkt erg, ehm, welkom, of niet?
Ach jah, die 2 stoute vrouwen en een aantal arabische kinderen die onschuldig over het strand liepen hadden het gemunt op de 5000 lieve schattige blanke bevolking met pluizige nazi tatto's op een nek en rug. Die stoute vrouwen toch, het was welverdiend dat ze daar in elkaar geslagen werden, net als die kinderen overigens.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:48 schreef wonko het volgende:
[..]
Ach ja...die frustratie van die stoute autraliers is nergens op gebaseerd...die arabieren daar zijn allemaal onschuldige slachtoffers...die strandwacht is ook in elkaar geslagen door als arabier verklede australiers.
Arme arme arabieren...overal waar ze komen ontstaan er problemen...en het is hen nooit verwijtbaar.
Ach ja...wederom is de arabier niets verwijtbaar...die komt alleen maar en daar ontstaat ellende.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:50 schreef Mutant01 het volgende:
Een incompetente overheid, dat zit erachter, niets meer niets minder. (En natuurlijk dwaze mongolen aan weerszijde). Maar inderdaad maartena het valt op een gegeven moment wel op, immers toen stelde dezelfde mensen die nu het blanke tuig verdedigd dat het toen WEL aan de relschoppers lag en dat er geen andere achterliggende oorzaken waren.
Jep, kijk maar naar Amerika, de bekendste rassenrellen in LA natuurlijk.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:53 schreef McCarthy het volgende:
face it: de multiculturele samenleving is een wankel iets wat gemakkelijk fout kan gaan. Voorbeelden te over.
Ach ja,... de blanke westerling zal nooit iets fout doen.... de arabier is het kwaadquote:Op dinsdag 13 december 2005 18:53 schreef wonko het volgende:
[..]
Ach ja...wederom is de arabier niets verwijtbaar...die komt alleen maar en daar ontstaat ellende.
Je moet de broedfabrieken en nieuwe aanwas ook elimineren...doe je met schadelijke insecten ook.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:53 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ach jah, die 2 stoute vrouwen en een aantal arabische kinderen die onschuldig over het strand liepen hadden het gemunt op de 5000 lieve schattige blanke bevolking met pluizige nazi tatto's op een nek en rug. Die stoute vrouwen toch, het was welverdiend dat ze daar in elkaar geslagen werden, net als die kinderen overigens.![]()
Jij snapt het.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:54 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ach ja,... de blanke westerling zal nooit iets fout doen.... de arabier is het kwaad![]()
Dat verklaart de twintowersquote:Op dinsdag 13 december 2005 18:54 schreef wonko het volgende:
[..]
Je moet de broedfabrieken en nieuwe aanwas ook elimineren...doe je met schadelijke insecten ook.
ach gut...knullie toch.quote:
Arabieren? Libanezen zijn géén Arabieren, netzomin als Egyptenaren, Syriers, Marrokanen etc. etc.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:54 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ach ja,... de blanke westerling zal nooit iets fout doen.... de arabier is het kwaad![]()
Volgens mij heb je je feiten niet op een rijtje, dat weet je zelf natuurlijk ook wel dondersgoed. Voorbeeld, berbers in Marokko is gewoon een officiele taal, het wordt gegeven op school, en de berberse cultuur wordt er erkend (ook al is het sinds een jaar of 5 pas). Fact is dat ruim 60% van de Marokkanen bestaat uit een mix van Berbers en Arabieren. Zo krijg je gearabiseerde berbers.quote:Op dinsdag 13 december 2005 19:00 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Arabieren? Libanezen zijn géén Arabieren, netzomin als Egyptenaren, Syriers, Marrokanen etc. etc.
Het zijn Chaldezen, Arameërs, Assyriers., Meden, Berbers enz enz. die door een stel extreem geweldadige kamelengebruikers van het Saoedisch schiereiland veroverd zijn en nu al sinds meer dan 1000 jaar wanhopig doen alsof ze Arabieren zijn, en hun eigen afkomst verloochenen. Sukkels![]()
En ook die zogenaamde Arabieren van Marokko zijn gewoon berbers, die zijn het alleen vergeten, willens en wetens. Het woord Arabier is niet meer dan het woord ''kameraad'' in de voormalige communistische landen, een fictie.quote:Op dinsdag 13 december 2005 19:05 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Volgens mij heb je je feiten niet op een rijtje, dat weet je zelf natuurlijk ook wel dondersgoed. Voorbeeld, berbers in Marokko is gewoon een officiele taal, het wordt gegeven op school, en de berberse cultuur wordt er erkend (ook al is het sinds een jaar of 5 pas). Fact is dat ruim 60% van de Marokkanen bestaat uit een mix van Berbers en Arabieren. Zo krijg je gearabiseerde berbers.
Het overgrote deel is niet volledig Arabier nee, maar is ook zeker niet berber. Halfbloedjes zijn het, en daarnaast heb je nog een groep volbloed arabier en een groep volbloed berber. Dat willens en wetens is natuurlijk voor de rest ook nonsens, ik verwijs je naar de jaren 1970 t/m 1991.quote:Op dinsdag 13 december 2005 19:10 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
En ook die zogenaamde Arabieren van Marokko zijn gewoon berbers, die zijn het alleen vergeten, willens en wetens. Het woord Arabier is niet meer dan het woord ''kameraad'' in de voormalige communistische landen, een fictie.
Heb je het een beetje kunnen bekijken, de ruines? Géén idee eigenlijk wat daar nog van over is.quote:Op dinsdag 13 december 2005 19:05 schreef GREED het volgende:
Ik heb een tijdje in Ur der Chaldeeen gewoond!
En wat zijn dat, volbloed Arabieren? Zoiets als volbloed kameraden? Al die zogenaamde volbloed Arabieren zijn gewoon volledig geassimileerde Berbers.quote:Op dinsdag 13 december 2005 19:11 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het overgrote deel is niet volledig Arabier nee, maar is ook zeker niet berber. Halfbloedjes zijn het, en daarnaast heb je nog een groep volbloed arabier en een groep volbloed berber. Dat willens en wetens is natuurlijk voor de rest ook nonsens, ik verwijs je naar de jaren 1970 t/m 1991.
Jij zegt het en ik dacht hetquote:Op dinsdag 13 december 2005 18:54 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ach ja,... de blanke westerling zal nooit iets fout doen.... de arabier is het kwaad![]()
Bijvoorbeeld...quote:Op dinsdag 13 december 2005 19:24 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
En wat zijn dat, volbloed Arabieren?
Ik heb in m'n leven een hoop paarden gezien, maar dit vind ik toch wel een beetje een raar beest. De verhoudingen zijn een beetje zoek.quote:
Gezien de voorgeschiedenis van de mensheid, migratiepatronen door de eeuwen heen, veroveringen enz. vind ik een discussie over de "puurheid van het bloed" onder willekeurig welke hedendaagse bevolkingsgroep onzinnig. Het gaat eerder om identiteit dan genetische opmaak.quote:Op dinsdag 13 december 2005 19:39 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Ik heb in m'n leven een hoop paarden gezien, maar dit vind ik toch wel een beetje een raar beest. De verhoudingen zijn een beetje zoek.
Hoe wil je het dan noemenquote:Op dinsdag 13 december 2005 18:29 schreef UberPhreak het volgende:
[..]
"nazi's"..... right das wel makkelijk ja om het meteen op racisme te gooien
Nou, in het geval van het Midden Oosten is het weldegelijk relevant. Het idee dat al die mensen letterlijk Arabieren zouden zijn, of het nu in Marokko of Irak is, is gewoon lachwekkend, en onjuist.quote:Op dinsdag 13 december 2005 19:49 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Gezien de voorgeschiedenis van de mensheid, migratiepatronen door de eeuwen heen, veroveringen enz. vind ik een discussie over de "puurheid van het bloed" onder willekeurig welke hedendaagse bevolkingsgroep onzinnig. Het gaat eerder om identiteit dan genetische opmaak.
ocherm, die lieve lebjesquote:AN EXAMPLE of the confrontations police nearly always experienced in Muslim-dominated areas when confronting even the most minor of crimes is an incident that occurred in 2001 in Auburn. Two uniformed officers stopped a motor vehicle containing three well known male offenders of Middle Eastern origin, on credible information via the police radio that indicated that the occupants of the vehicle had been involved in a series of break-and-enters. What occurred during the next few hours can only be described as frightening.
When searching the vehicle and finding stolen property from the break-and-enter, the police were physically threatened by the three occupants of the car, including references to tracking down where the officers lived, killing them and “fucking your girlfriends”. The two officers were intimidated to the point of retreating to their police car and calling for urgent assistance. When police back-up arrived, the three occupants called their associates via their mobile phones, which incidentally is the Middle Eastern radio network used to communicate amongst gangs. Within minutes as many as twenty associates arrived as well as another forty or so from the street where they had been stopped. As further police cars arrived, the Middle Eastern males became even more aggressive, throwing punches at police, pushing police over onto the ground, threatening them with violence and damaging police vehicles.
When the duty officer arrived, he immediately ordered all police back into their vehicles and they retreated from the scene. The stolen property was not recovered. No offender was arrested for assaulting police or damaging police vehicles.
But the humiliation did not end there. The group of Middle Eastern males then drove to the police station, where they intimidated the station staff, damaged property and virtually held a suburban police station hostage. The police were powerless. The duty officer ordered police not to confront the offenders but to call for back-up from nearby stations. Eventually the offenders left of their own volition. No action was taken against them.
In the minds of the local population, the police were cowards and the message was, Lebs rule the streets. For a number of days, nothing was done to rectify this total breakdown of law and order. To the senior police in the area, it was more important to give the impression that local ethnic relations were never better. It was also important to Peter Ryan that no bad news stories appeared that may have given the impression that crime in any area was out of control. Had these hoodlums been arrested they would have filed IA complaints immediately via their Legal Aid lawyers and community leaders. To senior police, this was a cause for concern at the next Op Crime Review.
Wanneer men voor voorbeelden van gedrag dat vrijwel altijd tentoon gespreid wordt teruggrijpt op een incident van vier jaar geleden hecht ik niet zoveel waarde aan deze uitspraak.quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:36 schreef UberPhreak het volgende:
van de link in een eerdere post:
[..]
ocherm, die lieve lebjes![]()
Ja joh, en misdragingen van de Aussies rechtvaardigen uiteraard weer dat onschuldige Aussies in elkaar worden geslagenquote:
quote:bron: wikipedia
The Sydney gang rapes were a series of five separate crimes involving rape which occurred in Sydney, New South Wales, Australia. The first four occurred in the southern hemisphere winter of 2000, and the fifth in 2002. The common thread in these cases was that the perpetrators were gangs of young males of Muslim background (Lebanese in the first four cases, Pakistanis in the fifth), while the victims were females of European descent. The perpetrators were alleged to have made racist comments against their victims in the course of the offences, leading some to categorise them as hate crimes. During the trial the text messages of one of the offenders, Bilal Skaf, were disclosed as containing sentiments such as "When you are feeling down ... bash a Christian or Catholic and lift up".
Actions taken by government ministers, including the then Premier of New South Wales, Bob Carr, who publicly identified the perpetrators' background, led to a great deal of controversy. Community groups complained that Carr was smearing the entire Lebanese Muslim community with the crimes of a few of its members, and that his public comments would stir up ethnic hatred.
The separate gang rapes were, in chronological order:
August 10, 2000 - Two females aged 17 and 18 accepted a lift from Chatswood, lured by the offer of marijuana. They were taken to Northcote Park, Greenacre, where they were forced to perform oral sex on eight males.
August 12, 2000 - Another victim was raped at gunpoint by two males at Gosling Park, Greenacre, having been lured there by one of the rapists, who was an acquaintance. She escaped before she could be raped by another twelve males waiting their turn.
August 30, 2000 - A woman, named C at the trial (she later revealed her identity on the 60 Minutes television program) was lured from a train at Bankstown by the promise of marijuana. She was then raped at three separate locations by 14 males over a period of six hours. As a final humiliation they hosed her down with water. The teenager raped on August 30 was called an "Aussie pig", told she would be raped "Leb-style" and asked "does Leb cock taste better than Aussie cock?" by three of her assailants.
September 4, 2000 - Two 16 year old females were lured from Beverly Hills train station to a house in Lakemba, where they were raped by three males over a period of four hours.
July 28, 2002 - Five males, four of whom were brothers, lured, threatened with knives and bullets and sexually assaulted two girls, aged 16 and 17, at one of the brothers' houses in Ashfield. One of the victims was told that the other had been killed because she had resisted orders. The rapists have had their names suppressed and in news reports have only been referred to as MMK, MRK, MSK, MAK and RS.
Bilal Skaf, sentenced to 55 yearsOther rapes were attempted, but were not carried out. The West Australian ("Reign of terror by mobile phone and the promise of a smoke", July 31, 2002) reports that a 14-year old girl was approached by four males on a train on August 4, 2000, but she escaped before she could be harmed. One of the attackers was quoted as saying on his mobile phone, "I've got a slut with me bro, come to Punchbowl."
The public uproar caused by the gang rapes led to the passage of new legislation through the Parliament of New South Wales, dramatically increasing the sentences for gang rapists by creating a new category of crime known as aggravated sexual assault in company. Also in the course of one of the trials, the defendants refused counsel claiming that all lawyers were against Muslims. This led to the contentious prospect of the defendants being able to cross examine the witnesses themselves, a situation that was averted by further legislation being put through the New South Wales parliament.
The first court case heard under the new sentencing regime concerned the gang rapes of two young women in Ashfield on July 28, 2002. The four brothers received a total of 70 years' imprisonment. In late 2004, three of the brothers involved in the rape appealed against their sentences but had them rejected in November, 2005. The fourth brother is continuing his sentence while the fifth rapist, RS, has since committed suicide.
Bilal Skaf, ring leader of the August 30 gang rape, was sentenced to a total of 55 years' imprisonment. On September 16, 2005, the New South Wales Court of Criminal Appeal reduced Skaf's 55 year sentence to a maximum of 28 years, with parole available after 22 years. Bilal Skaf will now be eligible for release on February 11, 2023.
Bilal's younger brother, Mohammed Skaf, was also jailed for 32 years for his role in the gang rapes but also had his sentence later reduced to 19 years with a non-parole period of 11 years.
Three other gang rapists, Belal Hajeid, Mohammed Sanoussi, and a man known only as H, also had their sentences reduced.
Sanoussi's brother Mahmoud Sanoussi and another man, Mahmoud Chami, both lost their appeals on their sentences.
As well as for those directly involved, the crimes have had an impact on the wider community, heightening tensions and misunderstanding between Muslim and non-Muslim Australians.
http://en.wikipedia.org/wiki/Sydney_gang_rapes
Het is een combi van dit soort incidenten en de houding van de autoriteiten zoals in dat politierapport uitgelegd wordt.quote:Op dinsdag 13 december 2005 21:24 schreef DaveHarris het volgende:
Dit zal ongetwijfeld 1 van de redenen dat een aantal Aussies het de laatste tijd niet zo hebben op mensen die eruit zijn als een Libanees. Niet om het goed te praten ofzo Maar als er mensen zijn die elkaar verrot slaan omdat ze van een andere:voetbalclub houden dan geloof ik ook wel dat dit voor bepaalde mensen aanleiding om de bom te doen barsten..
[..]
Ach ja, het artikel van Tim Priest.quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:36 schreef UberPhreak het volgende:
van de link in een eerdere post:
[..]
ocherm, die lieve lebjes![]()
Ik vermoed dat Lyrebird die link op Stormfront gevonden heeft, hier bijvoorbeeld:quote:Isn’t it funny? In the Quadrant article Tim Priest calls his fellow Sydney police “too scared or too lazy” to enforce the law. In today’s piece they are all brave young officers held back by the policy remnants of a long-departed police commissioner.
Nou, dikke lol...quote:Op dinsdag 13 december 2005 21:40 schreef Salvad0R het volgende:
Nu nog in de USA en dan krijg je echt geinige shit .
Off-topic: user icons kunnen wel misleidend zijn zeg, ik dacht altijd dat jij een (homofiele) man was.quote:
haha, als ze zouden zeggen dat ze opgesloten op de maan zouden worden wanneer ze door gaan met die relletjes zou geloofwaardiger overkomenquote:Op dinsdag 13 december 2005 18:09 schreef indahnesia.com het volgende:
Vorige deeltjes:
Rassenrellen in Australie: 2 - 2e nacht van onrust in Sydney
Rassenrellen in Australie - 5000 mensen jagen op Arabieren
De politie heeft laten weten een wet aan te nemen die daders van de rellen tot 15 jaar gevangenisstraf op kan leveren. Nadat het afgelopen nacht aan de Libanezen was, is er door beide groepen gezegd dat dit nog niet het einde was.
Aldus het NOS Journaal.
Woeha, ik hoop dat je hele wereldbeeld niet terstond in elkaar is gekletterd?quote:Op dinsdag 13 december 2005 21:47 schreef Doderok het volgende:
[..]
Off-topic: user icons kunnen wel misleidend zijn zeg, ik dacht altijd dat jij een (homofiele) man was.![]()
Wat kan het een ruk schelen wat Al Qaida wel of niet vind, of de islamitische wereld in het algemeen. Dat is wel de grootste fout die de afgelopen jaren gemaakt is, wat je ook doet, in de ogen van die rukkers doe je het nooit goed, tenzij je je bekeert tot de islam en je jezelf onderwerpt. (ja, pleonasme).quote:Op dinsdag 13 december 2005 21:42 schreef Doderok het volgende:
............
Anyway, de rellen zijn een goede reclame voor al qaida, als ik een ozzie was zou ik m'n volgende vakantie in eigen land plannen...
quote:Op dinsdag 13 december 2005 22:32 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Wat kan het een ruk schelen wat Al Qaida wel of niet vind, of de islamitische wereld in het algemeen. Dat is wel de grootste fout die de afgelopen jaren gemaakt is, wat je ook doet, in de ogen van die rukkers doe je het nooit goed, tenzij je je bekeert tot de islam en je jezelf onderwerpt. (ja, pleonasme).
Gewoon negeren dus, en onze belangen verdedigen, ongeacht wat die lui ervan vinden, kan ons het schelen![]()
wat een goede bron vermeldingquote:Op dinsdag 13 december 2005 21:42 schreef Doderok het volgende:
[..]
Ach ja, het artikel van Tim Priest.
Daarover las ik ondermeer:
[..]
Ik vermoed dat Lyrebird die link op Stormfront gevonden heeft, hier bijvoorbeeld:
http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?t=200807
Anyway, de rellen zijn een goede reclame voor al qaida, als ik een ozzie was zou ik m'n volgende vakantie in eigen land plannen...
Ik overleef het wel.quote:Op dinsdag 13 december 2005 22:10 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Woeha, ik hoop dat je hele wereldbeeld niet terstond in elkaar is gekletterd?![]()
Vraag me af hoe de politie een wet kan aannemen?quote:De politie heeft laten weten een wet aan te nemen die daders van de rellen tot 15 jaar gevangenisstraf op kan leveren. Nadat het afgelopen nacht aan de Libanezen was, is er door beide groepen gezegd dat dit nog niet het einde was.
Ik, extreem rechts? en dat terwijl ik juist ''Bang my Latin Ass'' aan het downloaden ben! En ik kan je verzekeren, als er een ''Bang my Arab Ass'' zou zijn, zou ik het ook downloadenquote:Op dinsdag 13 december 2005 22:33 schreef Meki het volgende:
[..]
Het kan mij niet verbazen als jij ook elke buitenlander molestreert . jij hoort wel thuis in Sydney . je hebt een gedachtengoed van extreem rechts
quote:Op dinsdag 13 december 2005 22:52 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Ik, extreem rechts? en dat terwijl ik juist ''Bang my Latin Ass'' aan het downloaden ben! En ik kan je verzekeren, als er een ''Bang my Arab Ass'' zou zijn, zou ik het ook downloaden![]()
(geen gay-porn aub)
En voor mij zijn religies niet meer dan opinies, verzamelingen van (achterlijke) opvattingen. En de islam scoort hóóg, wat dat betreft. Dat heeft niets met racisme te maken, maar alles met de vrijheid om meningen van mensen ter discussie te stellen.
Amenquote:Op dinsdag 13 december 2005 22:32 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Wat kan het een ruk schelen wat Al Qaida wel of niet vind, of de islamitische wereld in het algemeen. Dat is wel de grootste fout die de afgelopen jaren gemaakt is, wat je ook doet, in de ogen van die rukkers doe je het nooit goed, tenzij je je bekeert tot de islam en je jezelf onderwerpt. (ja, pleonasme).
Gewoon negeren dus, en onze belangen verdedigen, ongeacht wat die lui ervan vinden, kan ons het schelen![]()
Mee eens. Al hadden de rellen in Frankrijk NIETS met geloof te maken.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:24 schreef maartena het volgende:
Wat mij opvalt aan Fok! is hoeveel afkeur er was voor de rellen in Frankrijk (waar Islamieten de grootste boosdoeners waren) en hoeveel verdediging er is voor de rellen in Australie (waar blanke Australiers de grootste boosdoeners zijn.)
Net Frank Gallagherquote:Op dinsdag 13 december 2005 22:32 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Wat kan het een ruk schelen wat Al Qaida wel of niet vind, of de islamitische wereld in het algemeen. Dat is wel de grootste fout die de afgelopen jaren gemaakt is, wat je ook doet, in de ogen van die rukkers doe je het nooit goed, tenzij je je bekeert tot de islam en je jezelf onderwerpt. (ja, pleonasme).
Gewoon negeren dus, en onze belangen verdedigen, ongeacht wat die lui ervan vinden, kan ons het schelen![]()
Helemaal als ze ongelijke kansen krijgen he. Daar hadden de rellen in Frankrijk ook sterk mee te maken.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:53 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Jep, kijk maar naar Amerika, de bekendste rassenrellen in LA natuurlijk.
De Australische regering wil daadkrachtig optreden, 'lockdown-zones' etcetc, dat soort populistische bullshit. Is helemaal niet duurzaam.quote:Op dinsdag 13 december 2005 23:56 schreef Drugshond het volgende:
Toch blijft het een triest gegeven, maar ergens wel vatbaar.
Vergeet niet dat de bom-aanslag in Bali aan veel Australische toeristen het leven heeft gekost. En nu zoeken ze doelbewust een stok om mee te slaan.
In feite heeft Bin Laden hier een doelpunt gescored, namelijk het polariseren van bevolkingsgroepen en het extreem hullie-en-gullie denken. Wie denkt dat achter deze schermutselingen de oplossing van het conflict ligt mag nog eens goed nadenken over de maatschappelijke impact.
Verplaatst alles in een andere tijdsgeest (pak en beet 70 jr terug) met een ander regime.Hey jij daar !!!, je (haak)neus staat me niet aan.
Eigenlijk is dit te triest voor woorden, omdat deze rellen worden misbruikt als uitlaatklep, maar anderzijds om onschuldige burgers te mollesteren. De overheid moet snel iets doen... in frankrijk waren ze er veel te laat mee, en in Australie schiet het ook niet echt op.
DuH. Als je wat verder kijkt dan je neus lang is vind je genoeg achtergrondinformatie in de Trouw EN in de Volkskrant.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:46 schreef McCarthy het volgende:
het valt mij tegen dat het Volkskrant/NOS bolwerk totaal niet de achtergrond en de diepere oorzaak weergeeft van deze rellen. Het was natuurlij niet dat incidentje met die strandwachten. Er zit veel meer achter.
Nee, meer als Pat Buchanan: Wegwezen uit het Midden-Oosten (moet ik het alleen wat netter formuleren)quote:Op dinsdag 13 december 2005 23:47 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Net Frank Gallagher![]()
[afbeelding]
Ja ja, de standaard bezwering. Als je het maar vaak genoeg herhaald ga je het zelf geloven.quote:Op dinsdag 13 december 2005 23:53 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Helemaal als ze ongelijke kansen krijgen he. Daar hadden de rellen in Frankrijk ook sterk mee te maken.
De oorzaak verbaast me dus eigenlijk helemaal niks. Het is hetzelfde liedje als overal, zoals andere quotes e.d. in andere posts ook al aangeven. Als je nu nog ontkent dat het incidenten zijn, na Frankrijk, Australie en in NL, dan ben je wel heel erg bewust bezig met de andere kant op kijken.quote:Here's the story summarised by an Aussie.( Me.)
For quite a while now groups of Lebanese youths have been causing trouble on Cronulla Beach. They have been targeting those of Anglo-Saxon stock with abuse, violence and provocation. This has included threats of sexual violence levelled at girls as young a 9.
Recently a pair of "white" Life guards on Cronulla Beach were bashed by a group of youths of Middle Eastern decent, for doing nothing more than being "white"
On the weekend the locals had had enough and organised a rally to take back their beach. While the intent was not necessarily evil, if you add testosterone, sunshine and alcohol into the mix its gonna blow eventually.
And it did.
The best place for the full story is here on the website of an Australian Newspaper
Weeral Tim Priestquote:Op woensdag 14 december 2005 04:18 schreef StefanP het volgende:
Nog iets van een ander forum waar wat Aussies zitten (supraforums.com):
[..]
De oorzaak verbaast me dus eigenlijk helemaal niks. Het is hetzelfde liedje als overal, zoals andere quotes e.d. in andere posts ook al aangeven. Als je nu nog ontkent dat het incidenten zijn, na Frankrijk, Australie en in NL, dan ben je wel heel erg bewust bezig met de andere kant op kijken.
Hulde aan de Aussies die van zich af slaan ipv zich laten beroven, vernederen, steeds meer af te moeten staan e.d.
Nog meer achtergrond over het probleem, van een politieagent zelf:
http://www.australian-new(...)20in%20Australia.pdf
Interessant stuk en niets dan de waarheid.
quote:Op woensdag 14 december 2005 05:03 schreef Vampier het volgende:
de linkse media brengt het eentonig in beeld.... begin een beetje ziek te worden van de USSR praktijken van de EU media.
quote:Cronulla riots: Left-wing, politically correct journalists slag off Aussie patriotism
Martin Lehmann - 13 December 2005
The anti-Australian, left-wing mainstream media are having a field day blackening Australia's reputation following the Cronulla riots.
Tension had been building for months as gangs of Lebanese swarmed on to Sydney's Cronulla beach, jostling elderly patrons, abusing Australian families and threatening to "rape Aussie sluts" for wearing bikinis. They did not come to enjoy the beach in the Australian tradition. They came to flout their disrespect for Australian culture and for Australian law and order.
Matters came to a head the previous weekend when two young Australian lifesavers were bashed by a Lebanese gang.
Following a series of text messages, 5,000 Australians turned up last Sunday at Cronulla determined to "reclaim the beach".
Unfortunately, the combination of alcohol, hot sun and a group of neo-nazi infiltrators turned the demonstration into a raging mob. There were disturbing scenes of mob violence and attacks on police and ambulance officers.
Meanwhile the Lebs were planning a speedy retaliation. After dark, more than 40 carloads of Lebanese thugs descended on nearby Maroubra and indulged in an orgy of smashing car windscreens, jumping on car roofs, smashing shop windows and beating up anyone of Anglo appearance.
One man was stabbed in the back in a cowardly attack.
How did the print media portray it? All the emphasis was on the "racist" attacks by Australians. Very little mention of the Lebanese thuggery.
I trawled through the websites of the mainstream media next day, including The Australian, The Sydney Morning Herald, The Daily Telegraph and the Herald Sun. There were dozens of pictures of the Cronulla riots but not one picture of any of the dozens of car and shopfronts trashed by the Lebanese gangs. There were no pictures of the Leb gang members, not even a picture of the man who was rushed off to hospital with a Leb knife protruding from his back.
The mainstream media, particularly the print media, are an absolute disgrace.
The journalists portrayed the Cronulla riots as "racist" attacks but the lebs orgy of destructions is dubbed a "retaliation" attack.
The Leb problem has been simmering for years, but the journos have applied a Maxwell Smart cone of silence. People like ex-NSW detective Tim Priest have been warning of the dangers of Lebanese criminal gangs for years.
Last night the detestable Ellen Fanning interviewed Prime Minister John Howard on Nine's A Current Affair. In an incredibly biased piece of journalism Fanning desperately tried to get Howard to say that the Cronulla riots were racist and indicative of racism in Australia. Howard, to his credit was having none of it.
Even the electronic media refer to Cronulla as "race riots" and the Lebs violence as "ethnic violence".
If the media had done their job they would have exposed the looming problem with Lebanese lack of respect for law and order months or even years ago and perhaps avoided Sunday's confrontation.
It is no wonder that journalists are so despised.
Ik zag toch ook veel niet-blanken rellen op tv.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:24 schreef maartena het volgende:
Wat mij opvalt aan Fok! is hoeveel afkeur er was voor de rellen in Frankrijk (waar Islamieten de grootste boosdoeners waren) en hoeveel verdediging er is voor de rellen in Australie (waar blanke Australiers de grootste boosdoeners zijn.)
Ik ben blij dat jij ook in de beschaafde wereld woont nuquote:
Trouw en de Volkskrant.quote:Op woensdag 14 december 2005 00:05 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
DuH. Als je wat verder kijkt dan je neus lang is vind je genoeg achtergrondinformatie in de Trouw EN in de Volkskrant.
Jij zoekt alleen naar datgene wat je bevestigt wilt zien.
Ze zijn daar pissig over het gekloot van Libanezen....quote:Op woensdag 14 december 2005 06:25 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ze zijn daar nog steeds pissed door Bali en dat sluimert verder.![]()
Ook dat.quote:Op woensdag 14 december 2005 06:27 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Ze zijn daar pissig over het gekloot van Libanezen....
Met die instelling die jij hanteerd kom je ook geen streep verder.quote:Op woensdag 14 december 2005 06:33 schreef Vampier het volgende:
zoals ik al zei.... in elk beschaafd werelddeel waar die gasten wonen is het heibel... waar ze vandaan komen is het oftewel oorlog oftewel wordt het land gedomineerd door een godsdienst die net zo tolerant is als een neo-nazi voor een Jood.
m.a.w..... fijntjes samenleven is er niet meer bij in deze tijd.
Er ontbreekt alleen de nuance.quote:Op woensdag 14 december 2005 06:38 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Het is geen instelling, het zijn feiten die Vampier opnoemt.
Jij vindt het een goed gegeven dat er willekeurige mensen met een bepaalde achtergrond door massa's in elkaar gerost worden?quote:Op woensdag 14 december 2005 04:18 schreef StefanP het volgende:
Nog iets van een ander forum waar wat Aussies zitten (supraforums.com):
[..]
De oorzaak verbaast me dus eigenlijk helemaal niks. Het is hetzelfde liedje als overal, zoals andere quotes e.d. in andere posts ook al aangeven. Als je nu nog ontkent dat het incidenten zijn, na Frankrijk, Australie en in NL, dan ben je wel heel erg bewust bezig met de andere kant op kijken.
Hulde aan de Aussies die van zich af slaan ipv zich laten beroven, vernederen, steeds meer af te moeten staan e.d.
Ja, en dit is al de 4e keer dat het gepost wordt. Erg interessant idd. Lijkt wel een beetje op de situatie hier: pappen en nathouden.quote:Nog meer achtergrond over het probleem, van een politieagent zelf:
http://www.australian-new(...)20in%20Australia.pdf
Interessant stuk en niets dan de waarheid.
quote:Op woensdag 14 december 2005 09:43 schreef CANARIS het volgende:
De rode draad die via Amsterdam , Parijs, Tel Aviv , via Musaral Shariff naar Brisbane loopt is voor mij duidelijk.
Maar hoe zit het dan met de gangs in het land waar jij en stefanP wonen, kun je als blanke gewoon door compton en ander slechte wijken in LA rijden?quote:Op woensdag 14 december 2005 06:33 schreef Vampier het volgende:
zoals ik al zei.... in elk beschaafd werelddeel waar die gasten wonen is het heibel... waar ze vandaan komen is het oftewel oorlog oftewel wordt het land gedomineerd door een godsdienst die net zo tolerant is als een neo-nazi voor een Jood.
m.a.w..... fijntjes samenleven is er niet meer bij in deze tijd.
Nou... nee.... toch maar nietquote:
in USA wel ??quote:Op woensdag 14 december 2005 06:33 schreef Vampier het volgende:
zoals ik al zei.... in elk beschaafd werelddeel waar die gasten wonen is het heibel... waar ze vandaan komen is het oftewel oorlog oftewel wordt het land gedomineerd door een godsdienst die net zo tolerant is als een neo-nazi voor een Jood.
m.a.w..... fijntjes samenleven is er niet meer bij in deze tijd.
Doe toch maar, want als ik naar "Hamellen" vraag, dan kom ik nergens.quote:Op woensdag 14 december 2005 10:35 schreef CANARIS het volgende:
[..]
Nou... nee.... toch maar niet
Je doet je best maar . ......of vraag het de rattenvanger van Hamellen maar. Misschien dat die je de bekende weg kan laten zien. !
Waar haal jij van daan dat de australiers de grootste boosdoeners zijnquote:Op dinsdag 13 december 2005 18:24 schreef maartena het volgende:
Wat mij opvalt aan Fok! is hoeveel afkeur er was voor de rellen in Frankrijk (waar Islamieten de grootste boosdoeners waren) en hoeveel verdediging er is voor de rellen in Australie (waar blanke Australiers de grootste boosdoeners zijn.)
Nee, maar het is aanpassen of oprottenquote:Op dinsdag 13 december 2005 18:31 schreef punkjunk het volgende:
[..]
'This is OUR country. You are NOT welkom, so get outta here'
dat klinkt erg, ehm, welkom, of niet?
en daarom moeten ze nu maar allemaal dood?quote:Op woensdag 14 december 2005 10:55 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Nee, maar het is aanpassen of oprotten
Als je niet van barbies bikinnis en fosters houd (of twee van de drie) moet je niet in australie zijn
Als je commentaar en beledigend bent omdat de australische dames bikini's op het strand dragen
Moet je maar terug naar de achterlijke streek waar je vandaan komt
Is elke Leb aldaar betrokken geweest bij een groepsverkrachting dan?quote:Op woensdag 14 december 2005 10:53 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Als je goed keek op die filmpjes zag je ook een hoop donkere mensen mee rellen met de blanken.
en het gaat over en weer, moeten die lebs maar niet groepsverkrachten enzo.
Als een arabier nou lekker doet wat ie wil in een arabisch land en het westen met rust laat, en andersom natuurlijk.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:54 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ach ja,... de blanke westerling zal nooit iets fout doen.... de arabier is het kwaad![]()
Nee integendeel. Maar neem nou maar van mij aan dat het grootste deel wat klappen heeft gehad de ettertjes waren van de lebs. en zo zullen er ook aussies gemolestreerd zijn die er niks mee te maken hebben.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:07 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Is elke Leb aldaar betrokken geweest bij een groepsverkrachting dan?
Dat is een aanname van je die je nergens op baseert. Naar mijn idee zijn de slachtoffers vooral gevallen aan de kant van de "lebs", vergeet niet dat zij een kleinere groep zijn. Zelfs mensen die op Arabieren leken zijn helemaal kapot geslagen.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:11 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Nee integendeel. Maar neem nou maar van mij aan dat het grootste deel wat klappen heeft gehad de ettertjes waren van de lebs. en zo zullen er ook aussies gemolestreerd zijn die er niks mee te maken hebben.
Ga je eens een keer in al die zaken verdiepen die gerelateerd zijn aan hetgeen waar jij mensen voor uitmaakt. Dan kun je die domme uitspraken voortaan ook achterwege laten.quote:Op dinsdag 13 december 2005 22:33 schreef Meki het volgende:
[..]
Het kan mij niet verbazen als jij ook elke buitenlander molestreert . jij hoort wel thuis in Sydney . je hebt een gedachtengoed van extreem rechts
Damn dat was toch de voornaamste reden toch om irak aan te vallen en nog meer mensen uit het midden oosten tegen hun schenen te schoppen, waar hier veel mensen voor die aanval waren omdat saddam zo stout was.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:11 schreef desiredbard het volgende:
Wij moeten ons niet met hun cultuur in eigen land bemoeien, hoezeer ons dat tegen de borst kan stuiten, dat is hun zaak, en andersom. Aanpassen of oprotten.
Inderdeed.....quote:Op woensdag 14 december 2005 00:12 schreef Umm-Qasr het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Triest, zeer triest. Van beide kanten overigens ...![]()
quote:Exactly. Look at the cunts. 50 onto 1 and every second fuckwit has a beer.
It really feels pretty bad to be an Aussie at the moment with this shit going on Even if they thought they started with good intentions, they have completely fucked things up. Idiots.
In het vorige topic was er een rapport, daar heb ik een paar keer op gewezen. Op het moment dat je dat doorleest heb je recht van spreken. Daarna begrijp je waarom de Australiers zo gek geworden zijn. Dit is een voorbeeld van falende politie. Dit is de reden waarom een de politie hard moet optreden.quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:44 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Wanneer men voor voorbeelden van gedrag dat vrijwel altijd tentoon gespreid wordt teruggrijpt op een incident van vier jaar geleden hecht ik niet zoveel waarde aan deze uitspraak.
Het is trouwens best fijn als je bij het plaatsen van dergelijke teksten even naar de bron linkt..
WTF? "good intentions"?!quote:Op woensdag 14 december 2005 11:34 schreef MartijnA3 het volgende:
[..]
Inderdeed.....
Ik heb die foto's op een ander forum gepost en dit was het commentaar van een aussie:
[..]
Het is sowieso een belachelijk argument. Tussen 2000 en 2002 hebben zich vijf groepsverkrachtingen voorgedaan, waarvoor de daders ook nog eens behoorlijke gevangenisstraffen hebben gekregen.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:07 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Is elke Leb aldaar betrokken geweest bij een groepsverkrachting dan?
Ik heb sowieso recht van spreken.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:41 schreef niet_links het volgende:
[..]
In het vorige topic was er een rapport, daar heb ik een paar keer op gewezen. Op het moment dat je dat doorleest heb je recht van spreken.
Oh, ik begrijp best waarom deze Australiërs zo gek zijn (geworden), net zoals ik begrijp waarom terroristen zo gek zijn (geworden), of willekeurig welke debiel die zijn motivatie kenbaar maakt. Ik heb er echter geen begrip voor.quote:Daarna begrijp je waarom de Australiers zo gek geworden zijn. Dit is een voorbeeld van falende politie. Dit is de reden waarom een de politie hard moet optreden.
Ik heb hier heel veel begrip voor, alleen ze moeten wel de juiste mensen pakken. Van mij mogen ze die gangs best aanpakken. Maar om nu elke willekeurige leb te pakken vind ik wat ver gaan. Maar goed heb je dat rapport gelezen of sluit je net zoals zovelen de ogen voor het feit dat er overal een paar van die gasten uit noord-afrika of het midden oosten de boel lopen te verzieken ?quote:Op woensdag 14 december 2005 11:47 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Ik heb sowieso recht van spreken..
[..]
Oh, ik begrijp best waarom deze Australiërs zo gek zijn (geworden), net zoals ik begrijp waarom terroristen zo gek zijn (geworden), of willekeurig welke debiel die zijn motivatie kenbaar maakt. Ik heb er echter geen begrip voor.
Decolleté, mijn beste manquote:Op woensdag 14 december 2005 11:11 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Als een arabier nou lekker doet wat ie wil in een arabisch land en het westen met rust laat, en andersom natuurlijk.
Nog niet zo lang geleden werden er twee homo's in iran opgehangen,...homosexualiteit is daar strafbaar..... weel lands wijs lands eer dat is niet onze zaak.
Als dat soort gastjes nou eens naar het westen kwamen.....
1) Heb je in ieder geval genmodereerde arabieren
2) Had je nooit last gehad met een tweede generatie
3) had Fortuyn ook weer wat te neucken gehad
Wij moeten ons niet met hun cultuur in eigen land bemoeien, hoezeer ons dat tegen de borst kan stuiten, dat is hun zaak, en andersom. Aanpassen of oprotten.
Om het overdreven te stellen. Fatima heeft hier gewwon topless op het strand te liggen en klaartje heeft haar tietgleuf/clevage en wat nog meer (wat is het nl woord) in een arabisch land te bedekken
Waarom zou ik dan van jou aannemen?quote:Op woensdag 14 december 2005 11:11 schreef JohnDope het volgende:
Nee integendeel. Maar neem nou maar van mij aan dat het grootste deel wat klappen heeft gehad de ettertjes waren van de lebs. en zo zullen er ook aussies gemolestreerd zijn die er niks mee te maken hebben.
Hoogst suggestieve vraagstelling. Zo lijkt het erop dat je vooroordelen bevestigd wil zien, in plaats van uit belangstelling een vraag wil stellen. Ook laat je hierbij alvast weten dat wie het niet met je eens is de ogen sluit voor de realiteit, alsof je zelf de waarheid in pacht hebt. Een andere mogelijkheid bestaat er niet. Dat vind ik een vreemde instelling op basis van de beschikbare informatie.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:53 schreef niet_links het volgende:
[..]
Ik heb hier heel veel begrip voor, alleen ze moeten wel de juiste mensen pakken. Van mij mogen ze die gangs best aanpakken. Maar om nu elke willekeurige leb te pakken vind ik wat ver gaan. Maar goed heb je dat rapport gelezen of sluit je net zoals zovelen de ogen voor het feit dat er overal een paar van die gasten uit noord-afrika of het midden oosten de boel lopen te verzieken ?
Je vindt het "wat te ver gaan". Iets te ver zeg maar, net over het randje, maar wel heel begrijpelijk. Waarom? Omdat je sympathie op kunt brengen voor hun 'zaak'? Je kunt je met hun standpunt identificeren? Dat is nodig om ergens begrip voor op te kunnen brengen. Dat begrip ontbreekt mij, aangezien ik die rapporten als onvoldoende aanleiding zie om beschaving gedag te zeggen en als een debiel de straat op te rennen om willekeurige passanten in elkaar te schoppen. De foto's van en berichten over deze relschoppers doen hun 'zaak' wat mij betreft weinig goeds.quote:Maar om nu elke willekeurige leb te pakken vind ik wat ver gaan
voor Kerst? niks.quote:Op woensdag 14 december 2005 12:43 schreef ASroma het volgende:
ben benieuwd wat er dit weekend gaat gebeuren, een sisser of oorlog?
Ok ik had sterker moeten zeggen dat ik het afranselen van onschuldige lebs te ver vind gaan. Want dat vind ik te ver gaan. Maar ik begrijp wel hoe het zover gekomen is. Maar inderdaad ik denk dat dat raport zo duidelijk was en dat dit de redenen er zeer goed in worden weergegeven. Dat rapport heeft mn mening erg beinvloed.quote:Op woensdag 14 december 2005 12:40 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Hoogst suggestieve vraagstelling. Zo lijkt het erop dat je vooroordelen bevestigd wil zien, in plaats van uit belangstelling een vraag wil stellen. Ook laat je hierbij alvast weten dat wie het niet met je eens is de ogen sluit voor de realiteit, alsof je zelf de waarheid in pacht hebt. Een andere mogelijkheid bestaat er niet. Dat vind ik een vreemde instelling op basis van de beschikbare informatie.
[..]
Je vindt het "wat te ver gaan". Iets te ver zeg maar, net over het randje, maar wel heel begrijpelijk. Waarom? Omdat je sympathie op kunt brengen voor hun 'zaak'? Je kunt je met hun standpunt identificeren? Dat is nodig om ergens begrip voor op te kunnen brengen. Dat begrip ontbreekt mij, aangezien ik die rapporten als onvoldoende aanleiding zie om beschaving gedag te zeggen en als een debiel de straat op te rennen om willekeurige passanten in elkaar te schoppen. De foto's van en berichten over deze relschoppers doen hun 'zaak' wat mij betreft weinig goeds.
Dat je op zoek gaat naar informatie om dit gedrag te verklaren kan ik begrijpen. Dat je in die informatie reden tot ontevredenheid ziet ook. Dergelijke informatie is er namelijk op gericht bepaalde problemen te belichten. Wanneer je echter puur en alleen op basis van deze informatie een beeld schetst van de realiteit denk ik dat je jezelf behoorlijk voor de gek houdt. Net zoals we hier problemen hebben, zijn die problemen slechts een druppel in de zee die onze samenleving is.
Daar ben ik het ook niet mee eens,quote:Op woensdag 14 december 2005 11:29 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Damn dat was toch de voornaamste reden toch om irak aan te vallen en nog meer mensen uit het midden oosten tegen hun schenen te schoppen, waar hier veel mensen voor die aanval waren omdat saddam zo stout was.![]()
Ik denk dat sommigen liever om die kern van de zaak heenstampenquote:Op woensdag 14 december 2005 13:18 schreef Mutant01 het volgende:
Wat zijn mensen eigenlijk achterlijk. In plaats van dat men het totale geweld veroordeeld, gaat men excuses zoeken ter rechtvaardiging van geweld. Geweld, en al helemaal tegen onschuldigen, is nooit te rechtvaardigen. Als iedereen dat nou eens zegt, dan hoeft er ook helemaal niet verdedigd of aangevallen te worden.
Hangt ervan af hoe je "aanpassen" wilt definiëren. Je mag bijvoorbeeld van elke ingezetene verwachten dat hij andermans lijf en goed respecteerd. Zoniet, dan volgt er straf.quote:Op woensdag 14 december 2005 13:24 schreef nikk het volgende:
Ach, aanpassen of wegwezen vind ik eigenlijk niet eens zo'n gekke stellingname...
mensenrechten...dat is net zoiets als kindertijd en jeugd.... moderne westerse uitvindingen die heel soms ook te ver doorgedreven kunnen worden.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:58 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Decolleté, mijn beste man![]()
Ben het niet met je eens overigens. Tegen het schenden van mensenrechten moet altijd opgetreden worden. Het is te makkelijk en cultuurrelativistisch om dingen als opgehangen homo's af te doen met "ach ja, cultuur".
Fatima heeft daar namelijk de kans dat als ze braaf zonder tietgleuf en met chador en al gestenigd wordt omdat haar halfbroer cq. achterneef cq. echtgenoot haar verkracht en prostitueert. Omdat hij denkt dat ze vreemdgegaan is...
precies wat ik dacht bij de rellen in frankrijk en de manier waarop dat goedgepraat dacht te kunnen worden.quote:Op woensdag 14 december 2005 13:18 schreef Mutant01 het volgende:
Wat zijn mensen eigenlijk achterlijk. In plaats van dat men het totale geweld veroordeeld, gaat men excuses zoeken ter rechtvaardiging van geweld. Geweld, en al helemaal tegen onschuldigen, is nooit te rechtvaardigen. Als iedereen dat nou eens zegt, dan hoeft er ook helemaal niet verdedigd of aangevallen te worden.
Dat ze opkwamen voor de "lifesavers" die in elkaar gerost waren door Libanezen. Blijkbaar is het al heel lang gaande en was dat de druppel.quote:
Nee, sorry, is een besloten forum, kom je zo toch niet op.quote:kan je trouwens een link posten naar het topic.
Ik heb het ook niet over wat zuiver juridisch mogelijk is. Ik vind de gedachte dat mensen zich moeten aanpassen aan het land waarin ze wonen niet zo vreemd... Het viel me in de filmpjes op dat er tussen die blanke Australiers ook 'allochtonen' liepen. Ik kan me heel goed voorstellen dat mensen het op een gegeven moment spuugzat zijn en het Australierschap gaan verdedigen.quote:Op woensdag 14 december 2005 13:27 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Hangt ervan af hoe je "aanpassen" wilt definiëren. Je mag bijvoorbeeld van elke ingezetene verwachten dat hij andermans lijf en goed respecteerd. Zoniet, dan volgt er straf.
Uitzetting kan juridisch gezien dan niet hardgemaakt worden, dus jouw credo hierboven is praktisch niet uitvoerbaar.
Maar je bereikt er niks mee!!quote:Op woensdag 14 december 2005 13:37 schreef nikk het volgende:
[..]
Ik kan me heel goed voorstellen dat mensen het op een gegeven moment spuugzat zijn en het Australierschap gaan verdedigen.
Dat was het .....mooi woord ....nog mooir gezichtquote:
Wat heeft Israel hier mee te maken?quote:Op woensdag 14 december 2005 13:42 schreef SlimShady het volgende:
[..]
Maar je bereikt er niks mee!!
Zie: Israël.
Ruzie, wraak, etc.quote:Op woensdag 14 december 2005 13:55 schreef nikk het volgende:
[..]
Wat heeft Israel hier mee te maken?
Ik vind het persoonlijk niet te ver gaan om kanttekeningen te zetten bij de executie van een homo.quote:Op woensdag 14 december 2005 13:31 schreef desiredbard het volgende:
[..]
mensenrechten...dat is net zoiets als kindertijd en jeugd.... moderne westerse uitvindingen die heel soms ook te ver doorgedreven kunnen worden.
Marteling is niet alleen naar westerse maatstavem wreed. Alles dat mensen traumatiseert is wreed. Dat is iets wat alle mensen(culturen) gemeen hebben.quote:De mens stemt nog altijd af van de aap (nu krijg ik ook de christenfundi's over me heen)
En de mens blijft een getrained beest..... dat blijkt letterlijk in australie nu.
En vboor beesten geld het recht van de sterkste. Kortom ben je in de minderheid/de zwakkere dan heb je op je rug te gaan liggen janken, te doen wat (het hoofd van) de troep zegt en doet en je aan te passen. Gaat bijvoorbeeld een wolf leeuw of dichter bij huis een aap, zich misdragen krijgt ie het heel zwaar.
En natuurlijk wreedheid is iets dat we menselijk gezien niet kunnen maken (naar onze westerse normen) Maar beesten hebben zich niet aan achterlijke regeltjes te houden en proberen een andere groep niet hun regels op te dringen. Chimps hebben per groep ook een heel ander sociaal gedrag. So be it.
Als zelfs in Australie problemen ontstaan... of all fucking places...quote:Op woensdag 14 december 2005 14:12 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Wat een fijne denkwereld heb jij.
Ach...af en toe moet je wat tegengas tegen de knuffelcultuur geven. En dan nog...als nu die denktwereld gevoed wordt door de praktijk....is het dan nog fout?quote:Op woensdag 14 december 2005 14:12 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Wat een fijne denkwereld heb jij.
Doe dat maar op een normale manier. Op de man spelen en je verder beperken tot cynische onliners mag je best achterwege laten.quote:Op woensdag 14 december 2005 14:15 schreef wonko het volgende:
[..]
Ach...af en toe moet je wat tegengas tegen de knuffelcultuur geven. En dan nog...als nu die denktwereld gevoed wordt door de praktijk....is het dan nog fout?
Je hebt gelijk. Het is heel normaal om te denken dat alle Arabieren genetisch gezien allemaal crimineel zijn.quote:Op woensdag 14 december 2005 14:15 schreef wonko het volgende:
[..]
Ach...af en toe moet je wat tegengas tegen de knuffelcultuur geven. En dan nog...als nu die denktwereld gevoed wordt door de praktijk....is het dan nog fout?
Yepquote:Op woensdag 14 december 2005 14:21 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Het is heel normaal om te denken dat alle Arabieren genetisch gezien allemaal crimineel zijn.
Kant tekeningen natuurlijk nietquote:Op woensdag 14 december 2005 14:04 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ik vind het persoonlijk niet te ver gaan om kanttekeningen te zetten bij de executie van een homo.
Met je eens beesten kennen "lijfstraffen" maar martellen is een menselijk "intelligente" praktijkquote:Marteling is niet alleen naar westerse maatstavem wreed. Alles dat mensen traumatiseert is wreed. Dat is iets wat alle mensen(culturen) gemeen hebben.
Het kan soms lekker zijn om bij te gruwelen (openbare executie, ogrish) en dan precies met dat in het achterhoofd. Huuuh wat naar.
Net zoals mannen besnijdenis een hygyenische (achterhaalde) noodzaak was en bovendien dingen zoals een te strakke voorhuid voorkwam. Ik bedoel als je wel eens zand in de duinen gehad hebt.... kan je je voorstellen dat het ingroeid....maar met de moderne hygiene is erop vooruit gegaan en dus is het meer traditie.quote:Zijn hele onderzoeken naar. Lieten ze verschillende etnische achtergronden naar filmpjes van een vrouwenbesnijdenis kijken ofzo. Reken maar dat de gezichtsuitdrukking verschoof bij iedereen naar "wat de neuk? au!!"
Je hebt gelijk...het is niet goed om af en toe botte kritiek te uiten. Dat moet met wortel en tak uitgeroeid worden.quote:Op woensdag 14 december 2005 14:20 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Doe dat maar op een normale manier. Op de man spelen en je verder beperken tot cynische onliners mag je best achterwege laten.
edit: evenals ronduit racistische uitlatingen trouwens.
Bedoel je de (anglo-saxon) Australiërs niet? Dat zij van misdadigers afstammen staat vast.quote:Op woensdag 14 december 2005 14:21 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Het is heel normaal om te denken dat alle Arabieren genetisch gezien allemaal crimineel zijn.
Dat vind ik een ongelukkig gekozen voorbeeld. Zo'n reaktie zal je bij een blindedarmoperatie ook krijgen.quote:Op woensdag 14 december 2005 14:04 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Zijn hele onderzoeken naar. Lieten ze verschillende etnische achtergronden naar filmpjes van een vrouwenbesnijdenis kijken ofzo. Reken maar dat de gezichtsuitdrukking verschoof bij iedereen naar "wat de neuk? au!!"
Idd. Helemaal als deze zonder verdoving uitgevoerd wordt uit politieke motieven.quote:Op woensdag 14 december 2005 15:27 schreef Doderok het volgende:
[..]
Dat vind ik een ongelukkig gekozen voorbeeld. Zo'n reaktie zal je bij een blindedarmoperatie ook krijgen.
Idd. Geef deze fossielen echter een goede camerahoek en hun gezicht vertrekt. Voornamelijk omdat ze het zelf doorgemaakt hebben, aangezien het gebruik door vrouwen in stand wordt gehouden.quote:Op woensdag 14 december 2005 17:34 schreef desiredbard het volgende:
Universeel erkend?
Niet door de fossielen die het voorschrijven
Dat is nu juist het probleem
Idd. En er is niemand die niet snapt dat het wreed is om iemand onder stroom te zetten met een gebroken fles in zijn rectum.quote:Martellen is wreed omdat het wreed hoort te zijn
1) ik leef nogquote:Op woensdag 14 december 2005 10:14 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Maar hoe zit het dan met de gangs in het land waar jij en stefanP wonen, kun je als blanke gewoon door compton en ander slechte wijken in LA rijden?
Volgens mij niet, en hé wat vreemd daar slingeren bijna geen moslims rond.
Damn ligt het toch ook voor een groot gedeelte aan de sociale problemen die spelen binnen een samenleving.
Dan vergeten we ook nog natuurlijk even dat de voertaal in sommige gebieden in de vs spaans is, dat zal de integratie ook zeker ten geode komen.![]()
quote:Its been simmering since the early 1980s and has finally come to a head now.
Let me say right now that what occurred in the afternoon last Sunday was completely un-acceptable. Cowardly and racist.
To understand how this occurred you need to understand the history of the issue, which those of you not from Sydney do not. Those of us from the west understand it better than most. Quite why the Shire locals have gone to such extremes so quickly is somewhat perplexing, because out west we live with the crap they rioted over not on the weekends, but day in day out.
Listen to the average crime bulletin on any news station in Sydney- almost every report of crime, be it ram-raiding, be it murder, drive by shootings, rape, assualt, theft - the bulletin identifies nearly every event as being perpetrated by "...suspects of middle-eastern appearance...".
I live near Parramatta, the centre of Sydney. As diverse an area as there is in regards to culture and religion. We have large populations of Anglo-saxon Australians, Pacific Islanders, Indians, Pakistanis, Asians and Arabs. I've worked and spent a lot of time in that suburb/city, and of all those racial groups, the only ones I ever encountered causing trouble were the Arabs. Quite simply, if you were in a small group and ran into a large group of Arabic kids, you immediately have to be on your game. I've been harrassed, threatened and assualted for no reason whatsover apart from the colour of my skin. The worrying thing is you have to take care because these kids are always armed with weapons, be they knives or guns, and they will use them with or without the slightest bit of provocations. One thing to note is it seems a cultural trait that these same people will never step forward unless they have an advantage of numbers.
Most of Sydney is sick and tired of these violent brats. More so, we are sick of a police force hamstrung by the ineptitute and toadying to minority groups of the senior police and the gutless NSW goverment. This current crisis is not based on religion, it is not based on racism. It is due to a break down of law and order, and the unwillingness of the authorities to do anything about it. And due to that, some have decided to take the law into their own hands.
This city is heading downhill fast. It is swamped with drugs, violence and crime of all types. It is run by inept, morally corrupt and cowardly leaders.
What happened last Sunday was the a part of Sydney saying "Enough is Enough." The day started well as a heated yet peaceful rally to finally make heard the ongoing outrage of many residents of the Shire. Not only do I understand it but I support it. Those that wish to state that this is racism show their own ignorance.
Simply because your own culture does not allow women to wear bikinis or go topless at the beach, that does not give you license to insult or question the morality of Australian women. Nor does it give you the right to threaten to rape those same women. Your feelings of alienation in a strange country so diametrically opposed to your homeland does not allow you to commit crime to express this.
A combination of alchohol and scumbag wannabee Nazi and White Supremacist groups ruined it all by bringing in a few hundred hardcore troublemakers, which kicked off the violence and spurred into action the mob mentallity.
A valid issue and concern has been stolen and morphed into a media sensation, and Political points for the White-Supremacist groups, the NSW Goverment and NSW police. This concerns of the majority of Sydney need to be dealt with. The criminal behaviour of the Lebanese youth of Sydney is out of control and must be curtailed, and done so swiftly. Political correctness, and the one rule for ethnic minorities, one rule for the rest of Sydney has created this problem, yet even now our politicans and senior Police continue to deny this, and so exacerbate the problem. Only more violence and racial tension can come from this attitude of denial.
Men word inderdaad wakker.quote:109 Teletekst wo 14 dec
***************************************
Onderzoek gabbers niet evenwichtig
***************************************
AMSTERDAM Lonsdale-jongeren krijgen na
confrontaties met jonge moslims te snel
het etiket dat ze de rellen begonnen
zijn.Dat staat in de Monitor Racisme en
Extremisme van de Anne Frank Stichting
en de Universiteit Leiden.
De moslimjeugd kan ook confrontaties
uitlokken,maar dat wordt niet genoeg
onderzocht,concluderen de onderzoekers.
Niet alle gabbers zijn racistisch of
rechtsradicaal,staat in de monitor.
Daarin wordt gepleit voor evenwichtiger
onderzoek na rellen met jonge moslims.
De onderzoekers vinden verder dat op
internet racisme veel te weinig wordt
bestraft."Dat moet veranderen".
***************************************
Maar daarvan mag je ook vrouwen en kinderen in elkaar rossen?quote:Op donderdag 15 december 2005 14:06 schreef desiredbard het volgende:
Niet dat ik een liefhebber ben van dit tuig maar
[..]
Men word inderdaad wakker.
Ik heb het zelf meegemaakt dat mijn vrouw lastig gevallen werd omdat ze een rok aanhad (tot op de knie nog wel niet eens zo'n riempje als in is) door twee van die figuren. Dat wil je toch niet
Natuurlijk is het in elkaar slaan van vrouwen en kinderen onzin, dat valt niet goed te praten, maar van een volk waar de vrouwen net zo goed instaat zijn geweld te plegen tegen ongelovigen.....
Als zon bikini en burka babe tesamen op de vuist willen dan mogen ze dat van mijquote:Op donderdag 15 december 2005 14:08 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Maar daarvan mag je ook vrouwen en kinderen in elkaar rossen?
Theo van Gogh anyone? Vrijheid van meningsuiting etc...quote:Op donderdag 15 december 2005 10:46 schreef MartijnA3 het volgende:
Interessant leesvoor van een Aussie:
[..]
Simply because your own culture does not allow women to wear bikinis or go topless at the beach, that does not give you license to insult or question the morality of Australian women.
Uh..nee...dat was niet wat ik bedoelde. Geen vla en doorschijnburqa's, maar een massa dronken tuig dat vrouwen in elkaar rost omdat het Lebs zijn. Dabdoelik.quote:Op donderdag 15 december 2005 15:24 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Als zon bikini en burka babe tesamen op de vuist willen dan mogen ze dat van mij
Liefst in een bak vla en een witte doorschijnburka met niets eronder![]()
Maak het punt wat je wilt maken zou ik zeggen..quote:Op donderdag 15 december 2005 15:54 schreef Doderok het volgende:
[..]
Theo van Gogh anyone? Vrijheid van meningsuiting etc...
Hoor hem, de grote voorstander van monokini en vrije zedenquote:Op donderdag 15 december 2005 17:26 schreef lionsguy18 het volgende:
De Lebs hebben het er naar gemaakt.
Het is gewoon een natuurlijk proces, die uitbarsting.
Ik zei al: dat kan nietquote:Op donderdag 15 december 2005 15:55 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Uh..nee...dat was niet wat ik bedoelde. Geen vla en doorschijnburqa's, maar een massa dronken tuig dat vrouwen in elkaar rost omdat het Lebs zijn. Dabdoelik.
Begin jij weer niet over wat ik wel en niet gelezen heb. Zeker niet na je off-topic opmerking over doorschijn-burka's en bakken vla.quote:Op donderdag 15 december 2005 18:18 schreef desiredbard het volgende:
Als je het stukje hiervoor gelezen had dan had je kunnen weten dat ie gelijk heeft.
Hij mag er dan wel geen voorstander van zijn, maar dat is wat anders dan fysiek/verbaal agressief
Deze uitspraken gaven ook een goed beeld van de kennis die deze man had van de geschiedenis van zijn land: een blanke die in Australië roept dat dit zijn land is, die heeft ergens iets gemist. Heeft hij ooit van een aboriginal gehoord??quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:31 schreef punkjunk het volgende:
[..]
'This is OUR country. You are NOT welkom, so get outta here'
dat klinkt erg, ehm, welkom, of niet?
Ik snap het belachelijke hieraan niet en volgens mij lees je te vaak geenstijl, gezien je schrijfstijl.quote:Op donderdag 15 december 2005 20:47 schreef Vitalogy het volgende:
Goddomme weer zo'n meaugaul met dat aboriginal argument.
man jij bent in zijn geheeloff topic, die opmerking sloeg wel degenlijk op een directe vraag.quote:Op donderdag 15 december 2005 18:30 schreef Doderok het volgende:
[..]
Begin jij weer niet over wat ik wel en niet gelezen heb. Zeker niet na je off-topic opmerking over doorschijn-burka's en bakken vla.
Ik ben bang van wel.quote:Op donderdag 15 december 2005 21:32 schreef desiredbard het volgende:
was die politiek net zo zwak als onze nederlandse linkse knuffelpolitiek?
Keiharde aanpak heb ik geen probleem mee. Ik was eerder zum kotzen geschokt toen je lijstjes postte van "101 redenen waarom negers minderwaardig zijn". En tja, dan druk je toch een beetje stempel op jezelf. Moet je nu niet gaan janken "dat je alleen hoon te horen krijgt".quote:Op vrijdag 16 december 2005 05:16 schreef StefanP het volgende:
Zachte heelmeesters maken stinkende wonden. Ik ben altijd voor de keiharde aanpak geweest maar meestal krijg ik daar enkel hoon op te horen omdat men nog steeds van mening is dat er niets aan de hand is en dat je het met de mantel der liefde moet bedekken (tot ze zelf iets overkomt, dan worden ze ineens heel snel rechts).
Tevens helpt het niet om serieus genomen te worden als je hersenloos het Californische systeem nablaat. Want aan de criminaliteitscijfers valt af te lezen dat dat systeem helemaal niet zo goed werkt vergeleken bij het "onze".quote:Kleine overtredingen? OK, goed, kan gebeuren. Daar hoef je niet meteen hard tegen op te treden (maar wel daadkrachtig). Als je echter nog een keer voor een kleine overtreding gepakt wordt, dan moeten de straffen wel veel zwaarder worden. Drie keer? Einde verhaal. En bij grovere zaken gewoon bij de eerste keer keihard afstraffen. Dan laat je hel wel uit je hoofd om je zo te gedragen zoals bepaalde groepen.
Idd. Tuig gedraagt zich naar gelang hoeveel ruimte je ze geeft.quote:Al dat slappe gelul, ik word er niet goed van. In Nederland heb je dat ook. De politie krijgt NUL respect, overigens geheel terecht, want als er echt iets moet gebeuren dan kijken ze de andere kant op maar daarna staan ze wel lekker ijverig te flitsen. Gevolg? Het tuig krijgt door dat ze alles kunnen maken, want er wordt toch niet gestraft. Hooguit een taakstrafje of zo.
Jongen, stap toch eens uit dat treintje in je hoofd. Het loopt in een cirkeltje.quote:De gesubsidieerde linkse zorgkliek staat toch wel klaar om bij het minste 'DISCRIMINATIE!!!' te roepen en ze te beschermen. En ook eindeloos te lobbyen om hun invloed uit te breiden. En de etno-masochisten in de politiek, zowel landelijk als regionaal, werken daar maar al te graag aan mee,
Klopt.quote:waardoor Jan Modaal het idee krijgt dat ze totaal geen hersens hebben, elke binding met de burger verloren zijn en geen idee hebben hoe het er op straat aan toe gaat.
Obsessed much?quote:Binnen de kortste keren krijg je dus dat normale burgers zien dat de politie machteloos is, dat ze zich terugtrekken en toegeven aan het tuig. De boodschap is "het tuig is de baas." En dan is het einde zoek. Het tuig kan alles maken en de burger kan niets terugdoen, want dan staan de politie en de linkse zorgkliek wel meteen klaar om op te treden natuurlijk.
Gek trouwens dat onder een rechtse regering het toch altijd weer de schuld is van de SLINKSE BOOMKNUFFELAARS. SCHREEUW!quote:Op den duur slaat de vlam in de pan als normale mensen het niet meer pikken. De overheid doet niets, slappe vaatdoeken dat ze zijn, en ze nemen zelf het recht zelf in hand. Gevolg: je hebt het vorige week zelf op het nieuws kunnen zien.
Blijkbaar helpt zelfs dit niet want er wordt nog steeds gestolen.quote:Het verbaast me overigens eigenlijk niets dat in al die Arabische landen de Sharia van toepassing is. Dat je tig jaar de cel in gaat of een hand kwijtraakt als je iets flikt. Blijkbaar is dat het enige wat die cultuur in de hand kan houden. In het vrije westen is het alleen maar ellende met die lui omdat ze kunnen doen en laten waar ze zin in hebben, en die domme blanken alles pikken.
De schuld wordt heel duidelijk in de richting van het slappe beleid gezocht. Doe niet alsof we gek zijn.quote:Dat er na die rellen op het nieuws de schuld meteen bij die vieze racistische Australiers gelegd werd, is dan ook typerend voor de attitude van politici en de media. Zij zijn er de oorzaak van, en moeten eens heel goed naar hun stompzinnige, slappe beleid kijken. Het is een schande dat ze de schuld leggen bij Jan Modaal terwijl ze zelf die ongelofelijke ellende decennia lang hebben laten groeien.
Aan de beurt voor wat?quote:Australie was maar het topje van de ijsberg. Ook NL en heel Europa komen aan de beurt.
Ja.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:00 schreef SlimShady het volgende:
[..]
en daarom moeten ze nu maar allemaal dood?
quote:Politie waarschuwt Australische relschoppers
SYDNEY - Inwoners van drie Australische steden kunnen zich dit weekeinde maar beter niet op het strand begeven. De politie heeft daarvoor gewaarschuwd omdat relschoppers hebben opgeroepen tot nieuwe confrontaties. De politie sprak vrijdag van „grote aantallen mensen” die van plan zouden zijn weer te gaan vechten.
In Sydney is het in de nacht van donderdag op vrijdag opnieuw onrustig geweest. Bij verschillende incidenten pakte de politie negentien mensen op, meldde The Sydney Morning Herald. De rellen bleven beperkt, maar voor het weekeinde vreest de politie het ergste. Ze heeft extra bevoegdheden gekregen om de relschoppers aan te pakken. Zo is in sommige wijken alcohol taboe. Op zaterdag zullen duizend en op zondag 1500 agenten worden ingezet.
De ongeregeldheden begonnen zondag in de wijk Cronulla van Sydney, toen duizenden deels dronken jongeren mensen met een Arabisch uiterlijk aanvielen. In de nachten daarop namen jongeren van Libanese komaf wraak in Cronulla en andere wijken. De groepen jutten elkaar via e-mail en sms op naar het strand te gaan.
In Australische media zeggen Libanese jongeren, die zichzelf de Leeuwen van Libanon noemen, massaal naar Sydney te gaan. „We denken aan dertig auto's en een paar bussen met Libanezen, Serviërs, Italianen en Grieken om met ons mee te doen”, aldus een jonge Libanees in Melbourne.
Premier John Howard stelde dat het gaat om „wettelozen” en om mensen die „hun mede-Australiërs niet respecteren”. Een aantal beroemde Australiërs, onder leiding van actrice Cate Blanchett, heeft ieder opgeroepen het geweld te staken. De Oscar-winnares verscheen met collega's en musici op het strand van Coogee en predikte vrede en tolerantie. „Het is eigenlijk nogal simpel. Geweld en racisme zijn slecht. Dat moet worden veroordeeld”, zei ze.
Dat is inderdaad het punt hè. Al die zogenaamde Arabieren zijn natuurlijk niet echt Arabisch. Dat zijn Chaldeeers, Meden, Assyriërs, Berbers, Akkadiërs enz. enz. die hun eigen verleden onder dwang van een etnisch Arabische cult uitgewist hebben.quote:Op vrijdag 16 december 2005 08:39 schreef Mwanatabu het volgende:
.............
.............
Tevens is niet in elk Arabisch land de Shari'a van toepassing. Eigenlijk is hij in meer niet-Arabische landen van toepassing dan in Arabische. Tenzij je "Arabisch" als een inwisselbare term voor "moslim" ziet.
................
Nou, die lijken me simpel te neutralizeren, werkt ongeveer hetzelfde als een stoet voetbalsupporters. Klemrijden, arresteren, veroordelen, klaar.quote:Op vrijdag 16 december 2005 10:14 schreef Meki het volgende:
In Australische media zeggen Libanese jongeren, die zichzelf de Leeuwen van Libanon noemen, massaal naar Sydney te gaan. "We denken aan dertig auto's en een paar bussen met Libanezen, Serviërs, Italianen en Grieken om met ons mee te doen", aldus een jonge Libanees in Melbourne.
Psies. Als je weet dat ze komen zijn ze vrij makkelijk op te vangen dunkt me.quote:Op vrijdag 16 december 2005 11:20 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nou, die lijken me simpel te neutralizeren, werkt ongeveer hetzelfde als een stoet voetbalsupporters. Klemrijden, arresteren, veroordelen, klaar.
Damn, is naar Sydney gaan nu ook al verboden? Wat een stelletje fascisten ginder.quote:Op vrijdag 16 december 2005 11:20 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nou, die lijken me simpel te neutralizeren, werkt ongeveer hetzelfde als een stoet voetbalsupporters. Klemrijden, arresteren, veroordelen, klaar.
Inderdaad. De moslims hebben al kerken in de fik gestoken, net als Hitler met synagogen deed(kijk Meki, zo doe je dat).quote:Op vrijdag 16 december 2005 11:49 schreef Doderok het volgende:
[..]
Damn, is naar Sydney gaan nu ook al verboden? Wat een stelletje fascisten ginder.
Dit soort nieuwstopics verlopen meestal op een voorspelbare wijze, er wordt onmiddellijk, en in rap tempo, schande gesproken van het gedrag van die ''racistische Westerlingen. Vervolgens beginnen de feiten binnen te druppelen, de achtergronden, de aanleidingen. En dan wordt het stil, en zijn de hypocrieten al weer opgeschoven naar het volgende item, waar de procedure zich herhaalt.quote:Op zaterdag 17 december 2005 19:50 schreef Ongevoelige_Klootzak het volgende:
Net op het RTL journaal: moslims hebben kerken in de fik gestoken.
Waarom belichten ze dat niet wat meer? He Meki? Waar ben je nu?
Eeuuhhh, ff dit verhaal iets meer aan de realiteit aanpassen. ..quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:32 schreef UberPhreak het volgende:
[..]
Je vangt een familie op in je huis, de zoon daarvan verkracht eerst je zus, daarna maakt ie je hond af en slaat ie je moeder, dan roep jij ook van ROT OP UIT ME HUIS, je bent NIET meer welkom! de familie kiest elkaars kant, dan wil je ook de hele familie weghebben
Vandaar dat ook Negroide en Zuid-Oost aziatische mensen meededen met het rellen tegen de Lebs.quote:Op zaterdag 17 december 2005 22:52 schreef Super7fighter het volgende:
Toch opvallend dat de media en veel mensen Libanezen portretteren als moslims, terwijl - ik weet dat ik een beetje generaliseer - Libanese mensen tot de minst praktizerende moslims behoren.
Een zooitje dronken blanke mannen en vrouwen zoeken een excuus om hun haat tegen alles wat niet Angelsaksisch is te ventileren.
Oh nou in dat geval mogen wij de Noord-Afrikanen weer koloniseren. Als jij toch met 'argumenten' aankomt over zaken die eeuwen geleden hebben plaatsgevonden wil ik je ook nooit meer horen zeuren over het feit dat Israelisch nu wonen waar ze wonen.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:05 schreef D1 het volgende:
Het lijkt me dat de Australiers niet zo heel veel recht van spreken hebben.
Link ?? waar Moslims staatquote:Op zaterdag 17 december 2005 19:50 schreef Ongevoelige_Klootzak het volgende:
Net op het RTL journaal: moslims hebben kerken in de fik gestoken.
Waarom belichten ze dat niet wat meer? He Meki? Waar ben je nu?
Zou als ik jou was even snel weer de geschiedenisboekjes induiken... Ik noem bv de Western Australia's Native Welfare Act 1954.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:23 schreef Ongevoelige_Klootzak het volgende:
[..]
Oh nou in dat geval mogen wij de Noord-Afrikanen weer koloniseren. Als jij toch met 'argumenten' aankomt over zaken die eeuwen geleden hebben plaatsgevonden wil ik je ook nooit meer horen zeuren over het feit dat Israelisch nu wonen waar ze wonen.
er is geloof ik 1 Zuid europeaan voor een libanees aangezien, dat is zeer spijtigquote:Op zaterdag 17 december 2005 23:28 schreef Meki het volgende:
[..]
Link ?? waar Moslims staat
Heb je die niet ?
Het zijn Libanezen en Italianen en Grieken etc.![]()
Ja so?quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:28 schreef Meki het volgende:
[..]
Link ?? waar Moslims staat
Heb je die niet ?
Het zijn Libanezen en Italianen en Grieken etc.![]()
Ik ken nogal wat Arabieren in de VS en met hen kan ik door een deur. Ik heb met Marokanen en Tunesiers samen gevoetbald. Jarenlang samengewerkt met een Turk, Iraniers en een Egyptenaar. Die Egyptenaar was overigens een christen.quote:Op zaterdag 17 december 2005 23:19 schreef Johan_de_With het volgende:
Hoe zit het met Arabieren in de Verenigde Staten?
Het zomaar in grote groepen aanvallen van mensen puur op basis van hun afkomst is het smerigste, lafste en laagste wat een mens kan doen. Als je wil vechten moet je het uitvechten met je echte rivalen (schiet je ook niks mee op maar goed)... Niet op deze manier.quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:28 schreef UberPhreak het volgende:
[..]
Misschien omdat het begrijpelijker is aangezien de situatie hier ook die kant opgaat![]()
dit is een REactie op geweld van een groep, in parijs niet.
Ik ben voor Fok begrippen een linkse rakker maar hier zeg je misschien wel wat...quote:Op zondag 18 december 2005 05:18 schreef Lyrebird het volgende:
Als je je niet aanpast, dan laat de Amerikaanse regering je verrotten. De VS kennen geen verziekte verzorgingsstaat, waardoor Hitlertjes zoals Mohammed B op een uitkering kunnen radicaliseren.
Mijn mening!!! ... wat doe je?quote:Op zondag 18 december 2005 04:34 schreef Vampier het volgende:
-edit: wat ben je weer heerlijk geweldadig-
Inderdaad hier is het aanpassen of opflikkeren. We zitten hier niet te wachten op dat soort volk wat handje openhoud en aan de andere kant gaat zitten schelden op het land waar ze wonen. Hier kun je als legale immigrant geen handje ophouden....quote:Op zondag 18 december 2005 05:18 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik ken nogal wat Arabieren in de VS en met hen kan ik door een deur. Ik heb met Marokanen en Tunesiers samen gevoetbald. Jarenlang samengewerkt met een Turk, Iraniers en een Egyptenaar. Die Egyptenaar was overigens een christen.
Het verschil is dat deze Amerikaanse Arabieren zich hebben aangepast. Als je je niet aanpast, dan laat de Amerikaanse regering je verrotten. De VS kennen geen verziekte verzorgingsstaat, waardoor Hitlertjes zoals Mohammed B op een uitkering kunnen radicaliseren.
Nou hier wel hoor. En het trekt zulk succesvol volk aanquote:Op zondag 18 december 2005 17:04 schreef Vampier het volgende:
[..]
Inderdaad hier is het aanpassen of opflikkeren. We zitten hier niet te wachten op dat soort volk wat handje openhoud en aan de andere kant gaat zitten schelden op het land waar ze wonen. Hier kun je als legale immigrant geen handje ophouden....
Heej maar nu kun je tenminste kebab kopen waar je constant van aan de schijt raaktquote:Op zondag 18 december 2005 17:14 schreef Ongevoelige_Klootzak het volgende:
[..]
Nou hier wel hoor. En het trekt zulk succesvol volk aan
De creme de la creme van de planeet, zullen we maar zeggen
Ik koop geen kebab. Ik koop sowieso niets bij winkels van hun.quote:Op zondag 18 december 2005 17:16 schreef Vampier het volgende:
[..]
Heej maar nu kun je tenminste kebab kopen waar je constant van aan de schijt raakt
gelijk ze hebben geen zin in klootzakkenquote:Op zondag 18 december 2005 17:22 schreef Ongevoelige_Klootzak het volgende:
[..]
Ik koop geen kebab. Ik koop sowieso niets bij winkels van hun.
En ik niet in voedselvergiftiging danwel gekopieerde DVD's.quote:Op zondag 18 december 2005 17:27 schreef Meki het volgende:
[..]
gelijk ze hebben geen zin in klootzakken
ooit een priester of pastoor ontmoet die geen kinderen anaal had genomen?quote:Op zondag 18 december 2005 18:14 schreef lionsguy18 het volgende:
Ooit een arabische allochtoon ontmoet die iets gepresteerd heeft?
Je bent echt heel dom he?quote:Op zondag 18 december 2005 19:05 schreef lionsguy18 het volgende:
Geen allochtoon die vrijwilligerswerk doet, dingen uitvindt etc.
Zoals Che-aanhangers?quote:Op zondag 18 december 2005 19:53 schreef Rechvaardigheid het volgende:
Eng zijn mensen met een bekrompen gedachtengoed die wel slim zijn.
Wat versta je onder 'de Islam vaarwel zeggen'?quote:Op zondag 18 december 2005 20:01 schreef Ongevoelige_Klootzak het volgende:
Noem eigenlijk eens 1 bekend van oorsprong islamitisch vrouwpersoon die de islam NIET vaarwel gezegd heeft die in NL bekend is?
Het als onzin verklaren en er niet meer aan meedoen, zoals Hirsi Ali of Ebru Omar.quote:Op zondag 18 december 2005 20:03 schreef Rechvaardigheid het volgende:
[..]
Wat versta je onder 'de Islam vaarwel zeggen'?
Dan is "Fatima Elatik" een goed antwoord op jouw eerdere vraag.quote:Op zondag 18 december 2005 20:05 schreef Ongevoelige_Klootzak het volgende:
[..]
Het als onzin verklaren en er niet meer aan meedoen, zoals Hirsi Ali of Ebru Omar.
Prachtig en zo erin getrapt!quote:Op zondag 18 december 2005 20:07 schreef Rechvaardigheid het volgende:
[..]
Dan is "Fatima Elatik" een goed antwoord op jouw eerdere vraag.
[afbeelding]
Dit is een beetje zwak van je hoor. Eerst zeg je dat niemand een moslima die in Nederland bekend is kan noemen. En als dan iemand de moeite doet om er één te noemen, is ze plots 'niet goed genoeg'. Tssk.quote:Op zondag 18 december 2005 20:10 schreef Ongevoelige_Klootzak het volgende:
Is dat echt de enige die je kan bedenken?
Die gasten waren ook op zoek naar de rivalen, dat er soms wel eens mensen klappen krijgen die geen klappen zouden moeten krijgen, moet je als een bedrijfsongeval bestempelen. Dat gebeurt overal de ME kan daar ook over mee praten.quote:Op zondag 18 december 2005 16:57 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Het zomaar in grote groepen aanvallen van mensen puur op basis van hun afkomst is het smerigste, lafste en laagste wat een mens kan doen. Als je wil vechten moet je het uitvechten met je echte rivalen (schiet je ook niks mee op maar goed)... Niet op deze manier.
Wie dit goedpraat zal zelf ook wel zo'n held zijn...
De toonzetting op Fok was al niet zo geweldig... het wordt alleen maar erger![]()
Ja, dat is het precies.quote:Op zondag 18 december 2005 21:35 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Die gasten waren ook op zoek naar de rivalen, dat er soms wel eens mensen klappen krijgen die geen klappen zouden moeten krijgen, moet je als een bedrijfsongeval bestempelen..
LOL die opmerking is vereeuwigd door 'onze' John Mieremetquote:Op zondag 18 december 2005 21:38 schreef DaveHarris het volgende:
Geen nieuws meer van het front?
quote:Op zondag 18 december 2005 20:01 schreef Ongevoelige_Klootzak het volgende:
Noem eigenlijk eens 1 bekend van oorsprong islamitisch vrouwpersoon die de islam NIET vaarwel gezegd heeft die in NL bekend is?
Alleen de extremen binnen islam en rechts zien een hoofddoek als inherent aan en synoniem met "de" islam.quote:Op maandag 19 december 2005 10:07 schreef desiredbard het volgende:
Geen hoofdoekjes toch.......
Ken beide dames niet (dus ik houd het nog even op dames) dus weet niet hoe uitgesproken hun mening is, en of de rest van de islam hen ook als islamieten ziet.
Is dat het criterium dan? Wat een lulkoek...quote:Op maandag 19 december 2005 10:07 schreef desiredbard het volgende:
of de rest van de islam hen ook als islamieten ziet.
http://www.theaustralian.(...)2776%255E601,00.htmlquote:Now churches are targeted
Nick Leys and Dan Box
December 15, 2005
FOUR churches in Sydney's southwest have been attacked in 24 hours as the city's riots spread from race to religion.
A community hall linked to a Uniting church was burned to the ground early yesterday, carol-singers were spat on and church buildings peppered with gunfire.
In response, members of the Arab Christian and Arab Muslim communities have called for a curfew for all Lebanese youths over the weekend.
Police believe the attack on the hall, in the suburb of Auburn, was intended to destroy the Uniting church next door, while nearby StThomas's Anglican Church, which has a primarily Chinese congregation, had all its front windows smashed. Three of the attacks were on churches within minutes of each other. The night before, Molotov cocktails were used in an attack on an Anglican church in Macquarie Fields in the city's far southwest.
Arab Christians have suggested the attacks on churches may have been meant as a violent attempt to "shame" the city's Lebanese Christian community into supporting Lebanese Muslims in the race-hate war, which began as a battle against young white males over use of suburban beaches.
Community leaders said Lebanese youths should not venture out after 9pm on Friday and Saturday, and should stay home all day on Sunday.
"Those who violate the curfew will be doing so in defiance of their faith, of the law and their community leaders. We are all united in opposing violence," Lebanese Muslim Association leader Ahmad Kamaledine said.
Anglican Archbishop Peter Jensen welcomed the call for a curfew. "We must remember that it is first of all in the home that we learn to respect and care for others," he said.
"So I trust that all parents will join these community leaders in encouraging their own young people to exhibit mature and thoughtful respect for other people at all times."
Despite the call for a curfew, the state Government, police, community and religious leaders were bracing for a violent clash between opposing ethnic groups over the weekend.
The church attacks prompted NSW Premier Morris Iemma to yesterday assign extra police to monitor places of worship.
Mr Iemma said police would pay special attention to churches, schools and church halls. "We have to be on guard for this, and these hooligans and criminals will not destroy the fabric of our society," he said.
A heavy police presence was again ordered last night as the suburb of Cronulla - the scene of race-related violence on Sunday - began a second night of lock-down and police roadblocks.
During a tour of the command post set up in the Sydney Police Centre to co-ordinate the crisis, Deputy Commissioner Andrew Scipione told Mr Iemma the situation was being treated as if it were a terror attack.
"We are running the same command and control centre as we would for a terrorist situation," Mr Scipione said.
Elsewhere in Sydney, two men were attacked in separate incidents by men wielding bats and golf clubs and asking their victims if they were Australian.
Steve Stanton, a spokesman for the Maronite Catholic Church in Australia, said he thought the shooting outside a carol service in South Auburn on Monday night was the responsibility of a "very small minority" of fanatics within the wider Muslim community.
"There is also a view that it will have been done with a view to shaming the Lebanese for not standing united," he said.
Amjad Mehboob, head of the Australian Federation of Islamic Councils, said he believed the violence had been committed by an extremist fringe of the Muslim community. "I wish we knew who they were. I wish we could engage with them so we can find out what their beliefs are, so we can deal with them," he said.
"This is something that started out as a minor scuffle between some youths and a couple of life-savers that has suddenly become an issue of racism and religion. Buildings can be rebuilt, but the damage this is doing to our community is extremely deep."
Reverend Glenys Biddle, of the Uniting church in Auburn, said the destroyed hall had been a important part of the local Tongan community. "For them, they have lost not only a physical building but a sense of fellowship," she said. "A lot of memories have also been lost for Anglos, Tongans and people of all sorts of cultures."
Shafiq Khan, the principal of the al-Faisal College next door, said Christians and Muslims had always worked amicably, and the fire - coupled with the fear it may promote - was a loss for both religions. "This is a crime against peace, the community and the country; a crime against harmony and against our children, who used the hall," he said.
Television and sporting celebrities and leaders from Sutherland Shire and the Islamic community will hold a meeting this morning, brokered by local MP Bruce Baird, to try to settle their differences.
Oh dus de libanese Christennen houden zich afzijdig.quote:Arab Christians have suggested the attacks on churches may have been meant as a violent attempt to "shame" the city's Lebanese Christian community into supporting Lebanese Muslims in the race-hate war, which began as a battle against young white males over use of suburban beaches.
Waarom niet? Gescheiden moslima's bestaan ook, en islam sluit emancipatie niet uit.quote:Op maandag 19 december 2005 11:58 schreef Vitalogy het volgende:
Farah Karimi is een gescheiden vrouw (met kind) die een universitaire opleiding heeft gevolgd en nu werk doet voor oa emancipatie organisaties. Niet bepaald een goed voorbeeld om hier te noemen.
Oh dus als de rest van je geloofsgenoten je niet als islamiet ziet.... ben je het dan nog?....quote:Op maandag 19 december 2005 11:06 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Is dat het criterium dan? Wat een lulkoek...
Geef eerst maar eens een bron waarin zij claimt nog een praktiserend moslima te zijn.quote:Op maandag 19 december 2005 12:09 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Waarom niet? Gescheiden moslima's bestaan ook, en islam sluit emancipatie niet uit.
Jij kan zelf wel eens een flink pak rammel gebruiken (als je in het dagelijks leven net zulke babbels hebt kan dat nooit lang duren btw)... misschien wordt er dan eens wat verstand bij je ingeramd. Ik weet niet wat het tegenovergestelde van visionair is, maar die titel mag je dragen met verve...quote:Op donderdag 15 december 2005 19:15 schreef lionsguy18 het volgende:
Als je maar lang genoeg getreiterd wordt dan volgt de reaktie vanzelf.
Niet iedereen kan zich tot het uiterste beheersen nadat de Lebs stelselmatig de samenleving tarten.
Wat die mening te maken heeft met mijn afkeer van monokini's en vrije zeden ontgaat mij geheel.
Wat heb jij zoal bereikt als ik vragen mag? Je zult vast wel meer doen dan hier op fok de nagel in de doodskist van het gezond verstand uit te hangen... Misschien kan ik dan ook eens iets positiefs over je zeggen.quote:Op zondag 18 december 2005 19:05 schreef lionsguy18 het volgende:
Ik ben geen schaap, ik blaat niet.
Geen allochtoon die vrijwilligerswerk doet, dingen uitvindt etc.
Ben niet onder de indruk van Ali B (knuffelallochtoon) of enkele begaafde sporters.
Zie hij arabische meisjes topsport bedrijven soms?
Ik denk dat de meningen verdeeld zullen zijn... alsof er 1 grote islam is en 5 hoofddoekloze vrouwen aan de zijlijn die wachten op het oordeel van de rest...quote:Op maandag 19 december 2005 12:28 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Oh dus als de rest van je geloofsgenoten je niet als islamiet ziet.... ben je het dan nog?....
of zijn zij die jou niet als islamiet zien....geen islamieten?
Nee, Iemand een pak rammel toe wensen om hem tot inzicht te doen komen is lekker.. Misschien nog wel verwerpelijker dan zeggen dat de Aussie`s die aan het rellen zijn nu eens voor zichzelf opkomen omdat ze vaak genoeg klappen van Lebs hebben gehad.. Vrijheid van meningsuiting enzo..?..quote:Jij kan zelf wel eens een flink pak rammel gebruiken (als je in het dagelijks leven net zulke babbels hebt kan dat nooit lang duren btw)... misschien wordt er dan eens wat verstand bij je ingeramd. Ik weet niet wat het tegenovergestelde van visionair is, maar die titel mag je dragen met verve...
Het zal eens een keer voorkomen dat DaveHarris de Moslims of Arabieren verdedigt, dit gebeurt gewoon nooit. Is niet goed voor je geloofwaardigheid maat. Het is gewoon onmogelijk dat de groep die tegen de Arabieren of Moslims is altijd gelijk heeft. Dat moet je toegeven.quote:Op maandag 19 december 2005 21:20 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Nee, Iemand een pak rammel toe wensen om hem tot inzicht te doen komen is lekker.. Misschien nog wel verwerpelijker dan zeggen dat de Aussie`s die aan het rellen zijn nu eens voor zichzelf opkomen omdat ze vaak genoeg klappen van Lebs hebben gehad.. Vrijheid van meningsuiting enzo..?..
Ik wens hem niets toe, ik doe slechts een suggestie. Want het is wel erg makkelijk om het kapot meppen van onschuldigen goed te praten met 'ja maar hun benne ook zwarte en die zwarte hatte eerst ook dinges gedaan die niet mag ensoow... had je maar niet zwart moete weze' (want daar komt het wel op neer uiteindelijk)... En ik vind dat iemand die daar zo makkelijk over praat op z'n minst zelf een keer flink moet vangen. Weet degene in ieder geval nog een klein beetje waar hij/zij nou eigenlijk over praat.quote:Op maandag 19 december 2005 21:20 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Nee, Iemand een pak rammel toe wensen om hem tot inzicht te doen komen is lekker.. Misschien nog wel verwerpelijker dan zeggen dat de Aussie`s die aan het rellen zijn nu eens voor zichzelf opkomen omdat ze vaak genoeg klappen van Lebs hebben gehad.. Vrijheid van meningsuiting enzo..?..
Dat kan je vanmij in ieder geval niet zeggen. En ik vind BinLaden ook nogsteeds een goede acteur(volgens mij is dit zowat de meest gematigde moslim netzoals George Booze de zowat meest gematigde christen is).quote:Op maandag 19 december 2005 21:24 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het zal eens een keer voorkomen dat DaveHarris de Moslims of Arabieren verdedigt, dit gebeurt gewoon nooit.²
Natuurlijk geef ik dat toe, ik heb nooit anders beweerd. Maar doe nou niet alsof ik wat tegen Arabieren of tegen moslims in z`n algemeen heb, want dat is niet zo. Ik heb iets tegen islam, maar islam heeft waarschijnlijk nog meer tegen de Westerse verworvenheden waar ik voorstander van ben dus het is niet gek dat ik daar tegen ageer. De vergelijking met Akkersloot en R@b gaat nergens over, alhoewel ik Akkersloot`s frustratie wel enigszins kan begrijpen en ik de bijdrage`s van R@b altijd wel weet te waarderen.quote:Het zal eens een keer voorkomen dat DaveHarris de Moslims of Arabieren verdedigt, dit gebeurt gewoon nooit. Is niet goed voor je geloofwaardigheid maat. Het is gewoon onmogelijk dat de groep die tegen de Arabieren of Moslims is altijd gelijk heeft. Dat moet je toegeven.
R@b en Akkersloot hebben een "beetje" hetzelfde probleem.
Zo luchtig praat hij er toch niet over? En een dergelijke suggestie, iemand klappen geven omdat hij zijn mening uit, getuigd ook niet echt van een groot visionair. Eerder van het tegenovergestelde, en dat is precies wat je hem verwijdt.quote:Ik wens hem niets toe, ik doe slechts een suggestie. Want het is wel erg makkelijk om het kapot meppen van onschuldigen goed te praten met 'ja maar hun benne ook zwarte en die zwarte hatte eerst ook dinges gedaan die niet mag ensoow... had je maar niet zwart moete weze' (want daar komt het wel op neer uiteindelijk)... En ik vind dat iemand die daar zo makkelijk over praat op z'n minst zelf een keer flink moet vangen. Weet degene in ieder geval nog een klein beetje waar hij/zij nou eigenlijk over praat.
Natuurlijk niet.quote:Maar als jij dus klappen krijgt van een Marokkaan dan is het prima om daarna een Turks vrouwtje in elkaar te slaan omdat ze tenslotte een hoofddoek draagt?
Ook de dwazen hebben recht om hun mening te ventileren zonder dat de suggestie geopperd wordt dat die mening maar bijgesteld moet worden dmv een pak slaag..quote:Tsja... gefeliciteerd met je vrijheid van meningsuiting maar sommige meningen blijken helaas weinig waard te zijn en eerder schadelijk dan goed.
Verwijt bedoel je? Wordt steeds gekker hier.quote:Op maandag 19 december 2005 23:00 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Zo luchtig praat hij er toch niet over? En een dergelijke suggestie, iemand klappen geven omdat hij zijn mening uit, getuigd ook niet echt van een groot visionair. Eerder van het tegenovergestelde, en dat is precies wat je hem verwijdt.
Niet? Uit je vorige post valt te halen dat je dan 'voor je mening op zou komen'... lees maar terug. Lionsguy18 zou dit ook moeten zien als een correcte manier van handelen.quote:Natuurlijk niet.
Ben ik het op zich wel mee eens. Maar misschien moet lionsguy niet lullen over zaken waar hij zich geen voorstelling bij kan maken en eens een keer wat verder kijken dan z'n kleine neusje lang is.quote:Ook de dwazen hebben recht om hun mening te ventileren zonder dat de suggestie geopperd wordt dat die mening maar bijgesteld moet worden dmv een pak slaag..
Yep, je hebt gelijk, ze is officieel voormalig moslima ontdek ik nu. Wist alleen dat ze destijds van harte mee heeft gerevolutioneerd en trok dus de conclusie...quote:Op maandag 19 december 2005 12:41 schreef Vitalogy het volgende:
[..]
Geef eerst maar eens een bron waarin zij claimt nog een praktiserend moslima te zijn.
quote:Op dinsdag 13 december 2005 18:24 schreef maartena het volgende:
Wat mij opvalt aan Fok! is hoeveel afkeur er was voor de rellen in Frankrijk (waar Islamieten de grootste boosdoeners waren) en hoeveel verdediging er is voor de rellen in Australie (waar blanke Australiers de grootste boosdoeners zijn.)
Oh dus moeten we elkaar dan maar afmaken voortaan?quote:Op dinsdag 20 december 2005 13:44 schreef desiredbard het volgende:
Vind je het gek
Die moslims terroriseren de hele westerse samenleving
Nu gaan we zelfs zover dat we kerst stalletjes uit ziekenhuizen verwijderen om andersgelovingen niet te provoceren?
Andersgelovigen zal toch wel weer moslim zijn. Ik heb namelijk nog nooit een hindu, atheist, pagan of jood tegen varkentjes of kerststalletjes horen zeiken.
Krib Verwijdert uit ziekenhuis (II)
Jij snapt het! De weg naar een vreedzame samenleving ligt op het puntje van je knuppel!quote:Op dinsdag 20 december 2005 14:57 schreef Vulkan het volgende:
[..]
Oh dus moeten we elkaar dan maar afmaken voortaan?
- Dus als iemand in de kroeg je vies aankijkt..wat moet je doen? Idd, je trekt je gun uit je zak en schiet hem helemaal lek.
- Dus als iemand je zus heeft aangetast en je komt iemand tegen die op hem lijkt...wat moet je doen? Idd, je honkbal knuppel pakken en hem dood knallen.
- Dus als er een conflict ontstaat tussen alle NS wernemers en managers...wat moeten ze doen? Idd, knokken voor hun leven.
Perfect man!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |