wat heb je fout gedaan dan? en maak je die fouten vaker? snap je achteraf waarom het fout was? etc.quote:Op maandag 12 december 2005 10:07 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik ben echt vreselijk pissig, heb ent theorie gedaan en ben gezakt met 9 fout.
ik steek zoveel tijd in die onzin, ben het leren en die kutvragen oefenen gewoon zat.
ik ben boos.
euhm, sja. wist ik maar welke vragen het precies waren, dan kon ik er wat mee.quote:Op maandag 12 december 2005 11:34 schreef Nemmi het volgende:
[..]
wat heb je fout gedaan dan? en maak je die fouten vaker? snap je achteraf waarom het fout was? etc.
*quote weghalen uit openingspost? daarna is ie top
maar die nummertjes daaruit kun je wel afleiden welke vragen het was. (iig of het over voorrang ging, of verkeersborden, etc.) wat stond er allemaal?quote:Op maandag 12 december 2005 11:42 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
euhm, sja. wist ik maar welke vragen het precies waren, dan kon ik er wat mee.
ik heb dat papier met nummertjes en cijfertjes meegekregen, en that's it
mijn rij instructeur had aangeboden om me te helpen met mijn theorie, ik heb vanmiddag rijles, dan ga ik aan hem rvagen hoe of wat.
paar lesjes zouden niet misstaan blijkbaar
Heb je zo'n cd-rom gehaald? Zo niet echt doen, helpt onwijs veel. Veel dingen staan namelijk niet in dat boek.quote:Op maandag 12 december 2005 11:52 schreef MissyMirjaM het volgende:
borden, tekens, aanwijzingen, gebruik van lichten, stilstaan en parkeren, plaats opp de weg en voorsorteren, voorrang bij afslaan, inrichtingm belading en slepen van voertuigen
zoiets.
ik heb er zelfs 2quote:Op maandag 12 december 2005 11:55 schreef Jim.Beam het volgende:
[..]
Heb je zo'n cd-rom gehaald? Zo niet echt doen, helpt onwijs veel. Veel dingen staan namelijk niet in dat boek.
Heb je op je rijschool niet van die theorielessen? 2 avonden ofzo is dat geloof ik... Ik heb dat ook gedaan, heb er geen theorieboek bij gehad en ben in 1keer geslaagd..quote:
Ook dat, maar ze geven ook handige ezelsbruggetjes..quote:Op maandag 12 december 2005 13:14 schreef Sylvana het volgende:
Balen zeg MissyMirjaM
En zo te lezen is het dus ook niet 1 onderwerp wat je niet goed beheerst, maar zijn er nog heel veel onderwerpen die fout gingen
Denk dat theorielessen voor jou wel handig kunnen zijn, dan maak je niet alleen de vragen, maar praat je er ook over waarom het zo is. Succes!
en ik weet die dus niet in d epraktijk te brengenquote:Op maandag 12 december 2005 13:22 schreef Raissa het volgende:
"Zie je een voetganger van opzij, geef dan gas bij"
"Kijk je een voetganger in zn oor, rij dan door"
Enzovoort
Dat jaquote:Op maandag 12 december 2005 12:46 schreef Raissa het volgende:
[..]
Heb je op je rijschool niet van die theorielessen? 2 avonden ofzo is dat geloof ik... Ik heb dat ook gedaan, heb er geen theorieboek bij gehad en ben in 1keer geslaagd..
Dat is geen verschil, alleen de ene vind ik makkelijker te onthouden dan de anderquote:Op maandag 12 december 2005 13:23 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
en ik weet die dus niet in d epraktijk te brengenkreeg gister een mooi stukje paint wat daarop sloeg, nou, het zit er nog steeds niet in
en wat is het verschil tussen iemand van opzij zien en iemand in z'n oor kijken?
Ik zal wel even koekeloerenquote:Op maandag 12 december 2005 13:43 schreef MissyMirjaM het volgende:
misschien dat een mod ze wil toevoegen ofzo, ik was niet degene die t laatste topioc gesloten had
Verdomtquote:Op maandag 12 december 2005 14:37 schreef juliusbackpacking het volgende:
28/11 ging deel 30 dicht, 12/12 ging deel 31 dicht
Dat is geen anderhalve maand hoor
Gefeliciteerdquote:Op maandag 12 december 2005 13:44 schreef Catch22- het volgende:
Ik heb mijn Taxi-Diploma onlangs gehaald
Daar ben ik wel zeer blij mee
Ik hoop toch nog wel in dit deeltje mn rijbewijs te hebbenquote:Op maandag 12 december 2005 14:37 schreef juliusbackpacking het volgende:
28/11 ging deel 30 dicht, 12/12 ging deel 31 dicht
Dat is geen anderhalve maand hoor
Hoevaak heb je al je theorie gedaan?quote:Op maandag 12 december 2005 15:30 schreef MissyMirjaM het volgende:.
ik heb een afspraak nu staan voor volgende week met mijn instructeur, 1 uur rijden en 1 uur theorie doen.
hij ziet het allemaal wel rooskleurig in, ik niet meer, ben het al zat enzo..![]()
Tja ook rijinstructeurs kunnen ziek worden. Mijn instructrice moest worden opgenomen in het ziekenhuis, en is tot zeker januari niet operationeel. Ik heb ondertussen meer lessen met haar vervanger gereden dan met haar zelf. Och als ik maar slaag vind ik alles goedquote:Op maandag 12 december 2005 16:17 schreef Jim.Beam het volgende:
Mijn instructeur is nu al een weekje ziek, en het ziet ernaar uit deze week ook nog. Ik ging juist bij hem omdat ik dan lekker vaak kon lessen, zodat ik rijbewijs binnen een maandje had. Nog maar 2 lesjes gehad en al 2 weken bezig![]()
Ik had zo'n pakket, maar ik ga deze week even met m'n leraar overleggen of ik die korte cursus kan doen, want dit duurt mij toch echt te langquote:Op maandag 12 december 2005 17:07 schreef Robin__ het volgende:
Balen.. maar binnen een maand bij een 'gewone' rijschool lijkt me lastig (met aanvraag van examen etc waar toch wel wat tijd overheen gaat) had je dan niet beter echt zo'n 7-10-14 whatever dagen cursus kunnen gaan doen?
Ik vond het ook wel handig zo'n les. Ik heb één ochtend les gehad, de dag ervoor flink geleerd (een boek met 1500 vragen doorgeworsteld en een theorieboek).quote:Op maandag 12 december 2005 13:29 schreef Raissa het volgende:
Misschien heb je er wat aan, misschien ook niet.
Het heeft mij wel heel erg geholpen..
Zowiezo zijn die theorielessen erg handig, je zit twee dagen/avonden in een soort klaslokaal met een "onderwijzer", hij bespreekt vrijwel alle theorie, geeft ezelsbruggetjes.. Na ieder hoofdstuk doe je een toets, je kan dan zien welke vragen je fout doet enzo.. Uiteraard bespreekt ie de vragen die fout gedaan zijn en legt dan vrij uitgebreid uit waarom het antwoord fout is..
2 weken lang elke avond 50 tot 100 vragen maken noem jij een eitje?quote:Op maandag 12 december 2005 11:55 schreef Faratjuh het volgende:
Ik had gelukkig maar 19 lessen nodig, geen TTT maar ben wel de eerste keer geslaagd. Toen nog 1 lesje gehad en meteen weer wezen afrijden en toen had ik hem eindenlijk!
Theorie was eitje, gewoon 2 weken lang elke avond 50 tot 100 vragen maken, die herhalen en klaar is kees!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |