quote:Hattrick is een online voetbalspel waar je spelers koopt en verkoopt en je trainer bent van jouw club in een competitie met duizenden tegenstanders in alleen al Nederland en momenteel meer dan 400.000 teams wereldwijd!
lekker, van zo'n kapitaal kan ik alleen maar dromenquote:Op woensdag 6 juli 2005 22:18 schreef Johan-Derksen het volgende:
06-07-2005 Je hebt een speler verkocht en 1 820 000 ¤ ontvangen
06-07-2005 Je hebt een speler verkocht en 548 730 ¤ ontvangen
Kapitaal: -160 119 ¤ (1 820 533) ¤
Trainees staan weer op 10 (qua aantal)
Dit bedrag mag dus op aan een fijne spits
20 jarige voor de toekomstquote:Op woensdag 6 juli 2005 22:39 schreef Johan-Derksen het volgende:
Dat had ik ook in gedachten
Heb eerst ff wat trainees erbij gekocht voor de toekomst.
4 17jarige
4 18jarige
1 19jarige
1 20jarige
Als ik die verkoop, heb ik weer toekomstquote:
Leroy is al wegquote:Op woensdag 6 juli 2005 22:45 schreef komrad het volgende:
dat is leroy?
die je van mij niet mag verkopen??
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEquote:
je weet toch dat ik een spammerd ben.quote:Op woensdag 6 juli 2005 22:47 schreef Johan-Derksen het volgende:
Hey komrad, heb je eigenlijk msn? Dat praat wat makkelijker dan elkaars gastenboeken steeds vol te spammen
goed plan, ik dacht dat je nog ging verkopenquote:Op woensdag 6 juli 2005 22:50 schreef Johan-Derksen het volgende:
Niemand meer, voorlopig...
Deze basis bewaar ik voorlopig ff
Das nie handigquote:Op woensdag 6 juli 2005 22:50 schreef komrad het volgende:
[..]
Maar ff serieus, ja ik heb msn maar eerlijk gezegd heb ik al 5 weken niet meer ingelogd
rustig aan JD, ik ben nog ana het werkquote:Op woensdag 6 juli 2005 22:53 schreef Johan-Derksen het volgende:
[..]
Das nie handig
Verander dat eens rap
maarten123 hotmail com
aan het werk...quote:Op woensdag 6 juli 2005 22:57 schreef komrad het volgende:
[..]
rustig aan JD, ik ben nog ana het werk
ik voeg je wel toe later
ach, ik werk ook tijdens feestdagenquote:Op woensdag 6 juli 2005 23:02 schreef komrad het volgende:
niet grappig assp
pekel, 3 wedstrijden gespeeld 7 punten tot nu toequote:Op woensdag 6 juli 2005 23:15 schreef pekel het volgende:
Komrad
Poulewedstrijden 4de speelronde Fok!Cup in het Fok!Cup topic..
Hebben jullie enig advies?quote:Keeperstrainers: 1
Assistent-trainers: 2
Sportpsychologen: 0
Woordvoerders: 2
Economen: 0
Fysiotherapeuten: 0
Dokters: 1
Ik wil mijn stadion wat voller krijgen en daar heb ik die woordvoerders voor.quote:Op donderdag 7 juli 2005 00:44 schreef MyImmortal het volgende:
ik zou je keeperstrainer neit ontslaan, houd je keeper in vorm enzow misschien 1 woordvoerder eraf ofzo iig geen keeperstrainer wegdoen
3 gespeeld 9 punten.quote:Op woensdag 6 juli 2005 23:17 schreef komrad het volgende:
[..]
pekel, 3 wedstrijden gespeeld 7 punten tot nu toe
pekel
Mazzelaarquote:
Dunno ik vind mijn eigen stats belangrijker dan die van de fed...quote:Op donderdag 7 juli 2005 08:19 schreef Robar het volgende:
[..]
Mazzelaar
We hadden godverredomme echt bijna exact dezelfde stats!!!
Evenveel balbezit, eenveel kansen, even hoge ratings, alleen win je gvd met 1-0
Ow ja, je had een halve ster meer . . . .
BTW, toen ik het over fedstats had, bedoelde ik deze: http://www.go-2-it.com/Fed-Stats
Of worden deze niet meer geupdate?????
ik zou niks wegdoen, dat kost je op dit moment net zo veel geld als dat hij je zondag gaat kosten. Gewoon rustig laten gaan, die winst komt vanzelf wel. Heb je anders niet wat mindere spelers die je toch niet gebruikt en die een beetje verkoopbaar zijn?quote:Op donderdag 7 juli 2005 00:43 schreef Oldbie het volgende:
Ik ben nog steeds aan het bezuinigen. En ik denk dat ik eens naar mijn staf moet kijken hoewel ik niet weet wie ik de laan uit moet sturen. Als enige kan ik verzinnen om mijn keeperstrainer de zak te geven. Ik train immers geen keepers. Verder is het allemaal niet zo gek, dacht ik. Ik heb nu de volgende mensen rondlopen:
[..]
Hebben jullie enig advies?
Ik sta op dit moment een slordige ¤ 100.000,00 rood en ik wil uiteraard niet faillietHet zal zo'n vaart niet lopen maar ik vind het erg jammer dat ik iedere week een bult geld aan rente kwijt ben.
En dit komt allemaal door een aankoop toen ik net mijn team had en eigenlijk geen flauw benul van HT hadIf I could turn back time
![]()
Ik heb een speler die ik voor aardig wat winst kan verkopen maar na jullie aanraden wil ik hem nog liever even verder trainen.
De dokter zou wegkunnen (als je geen blessures hebt) voor de rest kan er niks weg. Woordvoerders idd voor sponsorgeld e.d. Ik zou juist 6 assistent trainers meer aannemen, gaat je training weer een weekje sneller.quote:Op donderdag 7 juli 2005 00:43 schreef Oldbie het volgende:
Ik ben nog steeds aan het bezuinigen. En ik denk dat ik eens naar mijn staf moet kijken hoewel ik niet weet wie ik de laan uit moet sturen. Als enige kan ik verzinnen om mijn keeperstrainer de zak te geven. Ik train immers geen keepers. Verder is het allemaal niet zo gek, dacht ik. Ik heb nu de volgende mensen rondlopen:
[..]
Hebben jullie enig advies?
Ik sta op dit moment een slordige ¤ 100.000,00 rood en ik wil uiteraard niet faillietHet zal zo'n vaart niet lopen maar ik vind het erg jammer dat ik iedere week een bult geld aan rente kwijt ben.
En dit komt allemaal door een aankoop toen ik net mijn team had en eigenlijk geen flauw benul van HT hadIf I could turn back time
![]()
Ik heb een speler die ik voor aardig wat winst kan verkopen maar na jullie aanraden wil ik hem nog liever even verder trainen.
Ik heb pech met blessures geloof ik. Die dokter is erg noodzakelijkquote:Op donderdag 7 juli 2005 11:53 schreef ArTiC het volgende:
[..]
De dokter zou wegkunnen (als je geen blessures hebt) voor de rest kan er niks weg. Woordvoerders idd voor sponsorgeld e.d. Ik zou juist 6 assistent trainers meer aannemen, gaat je training weer een weekje sneller.
Behaal je over een periode van 2 weken (dus een uit en thuis wedstrijd, zonder transfers) winst?
Je komt niet uit het rood door uitgaven te besparen denk ik, gewoon fanatiek gaan trainen.
En die fouten aan het begin hebben we allemaal gemaaktIk stond begin vorig seizoen nog 200k in het rood, begin deze week net geen miljoen in de plus...trainen bij het leven
hebben jullie transfers met elkaar gedaan ofzo? vanwaar die straf eigenlijk?quote:Op donderdag 7 juli 2005 12:11 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Ik heb pech met blessures geloof ik. Die dokter is erg noodzakelijk
Verder heb ik net weer groot tegenslag gehad. Mijn vriendin heeft ook een team aangevraagd maar nu wordt ik bestraft voor cheaten en heb ik een boete van ¤ 75000 gehad. Als hier zo'n #$^&^$#@^@ GM rondloopt. Bedankt he, goed werk geleverd![]()
Ik heb ze al wel gemailed dat ze er flink naast zitten maar ze zullen wel op hun strepen blijven staan. Dit komt mijn spelplezier niet ten goedeKlerelijers
Tot zover mijn tirade
Transfers? Hell no!! Ze had alleen maar een team aangevraagd. Ze heeft hem nog nieteens gekregen. Ik word bestrafd voor het aanvragen van een tweede team.quote:Op donderdag 7 juli 2005 12:13 schreef MyImmortal het volgende:
[..]
hebben jullie transfers met elkaar gedaan ofzo? vanwaar die straf eigenlijk?
damn..sucks.quote:Op donderdag 7 juli 2005 12:15 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Transfers? Hell no!! Ze had alleen maar een team aangevraagd. Ze heeft hem nog nieteens gekregen. Ik word bestrafd voor het aanvragen van een tweede team.![]()
Ik denk niet dat ze nog een team krijgt, want dan krijg ik mijn felbegeerde tweede teamquote:Op donderdag 7 juli 2005 12:54 schreef ArTiC het volgende:
[..]
damn..sucks.
Misschien had je eerst ff een mail naar de GM's moeten sturen maarja hoe bewijs je dat het een team voor je vriendin is en geen 2e team voor jou
niet door trouwens een tweede teamkrijgt ze er wel nog 1?
Calm down... Er is nog alle tijd om je team weer gezond te krijgen...quote:Op donderdag 7 juli 2005 17:37 schreef Oldbie het volgende:
Na mijn onterechte straf van ¤ 75000 overweeg ik om mijn, nieuwe, team onderuit te halen. Ik heb keuze uit de volgende twee:
- 7 weken niet inloggen
- zorgen dat ik failliet word verklaard
Op dit moment is mijn saldo ¤ 115 658 ROOD
Als ik nu snel een speler koop voor rond de ¤ 84 000 sta ik dus 200k in de min. Dan neem ik maximaal staf aan wat me dus 105k per week zal kosten. Dan ben ik binnen 3 weken van mijn team af.
Tegen die tijd kan ik een nieuw team aanvragen en kan ik met een schone lei lekker overnieuw beginnen.
Ik weet dat dit ook niet echt eerlijk is omdat ik nu veel meer over HT weet dan toen ik begon. Ik zal mijn beginnersfouten ook niet meer maken. Het liefst ga ik door met mijn huidige team maar als HT mij zo behandeld omdat mijn vriendin ook wou beginnen, dan verpest ik de boel lekker en begin ik overnieuw.
Ik heb een mailtje gestuurd met uitleg maar ze reageren niet. Dan moeten ze het toch zelf weten? Als ze mij niet nogmaals toelaten op mijn naam, dan fiets ik naar mijn ouders; geef ik een ander naam en adres op en dan kom ik toch wel weer binnen. Ze kunnen mij in de stront zakken.
Ik doe mee voor mijn plezier. Die eikels hebben het echt vergald.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |