Als je de TS over neemt, doe het dan wel goedquote:Op vrijdag 10 juni 2005 12:44 schreef Tranceptor het volgende:
Nou kom op jongens, kom op met die gouden tips en ervaringen.
Mijn tip: Blijf rustig en rielekst, zet geen druk en wedt op meerdere paarden.
Het is wed.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 12:44 schreef Tranceptor het volgende:
Mijn tip: Blijf rustig en rielekst, zet geen druk en wedt op meerdere paarden.
Verlegenheid is iets waar je jezelf moet dwingen overheen te stappen. Als je een meisje leuk vind dan zal iedere vent een drempel van aanspreken voelen. Dat is normaal en een gezond iets. Het enige wat je bij zo'n contact moet doen is over die drempel heenstappen en gewoon een opmerking maken. Dat hoeft niet geweldig verheven te zijn , maar gebruik geen standaard 13 in een dozijn-opmerkingen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 12:47 schreef Robinski het volgende:
Volgens mij waren we bij hoe om te gaan als jij verlegen bent, en die gene die je er wel leuk uit vind zien in de trein, dico whatever dat waarschijnlijk ook is.
Dus hoe kan je dat het beste aanpakken?
Proberen die persoon vaker tegen te komen?
Proberen iets minder verlegen te zijn er er op af gaan?
laat ik dan toch maar wat oefenenquote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:05 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik was vroeger ontzettend verlegen, maar als ik dat tegenwoordig vertel gelooft geen hond me.![]()
Ik heb zelfs gehad dat ik mensen niet durfde te bellen omdat ik dacht dat ik iets fouts ging zeggen. Dat is een wereld van verschil met hoe ik nu ben.quote:
ja, van verlegen bal naar stalker. Je moet jezelf maar zo ver krijgen :pquote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:11 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik heb zelfs gehad dat ik mensen niet durfde te bellen omdat ik dacht dat ik iets fouts ging zeggen. Dat is een wereld van verschil met hoe ik nu ben.![]()
Zoek eens op wat een stalker is voor je woorden gaat roepen die je niet begrijpt of waar je de ernst niet van inziet. Bovendien heeft deze reactie hier geen plaats. Versieren gaat het hier over, persoonlijke aanvallen doe je maar in een ander topic.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:17 schreef Gebakken_vissie het volgende:
s
[..]
ja, van verlegen bal naar stalker. Je moet jezelf maar zo ver krijgen :p
Die vent heeft wel stijl ja, dus als 'ie dat bedoelde kan het best een tip zijn.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:18 schreef DanielBo het volgende:
Iemand gaf mij een best maffe tip laatst... 's James Bond bestuderen in zijn films... (dat is geen geintje)
Maar de jongens die je aanspreken in de trein zijn niet voor niets steevast vervelende, gladde types. Zij durven het immers aan om iemand die ze helemaal niet kennen te versieren. Waarop baseren ze dat? Je principes, je integriteit, je passies, je drijfveren? Nee, je grote ogen, je lekkere tieten, je geile rokje. En daarom zijn die types oninteressant.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 12:47 schreef Robinski het volgende:
Volgens mij waren we bij hoe om te gaan als jij verlegen bent, en die gene die je er wel leuk uit vind zien in de trein, dico whatever dat waarschijnlijk ook is.
Dus hoe kan je dat het beste aanpakken?
Proberen die persoon vaker tegen te komen?
Proberen iets minder verlegen te zijn er er op af gaan?
quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:27 schreef Claudia_x het volgende:
Maar de jongens die je aanspreken in de trein zijn niet voor niets steevast vervelende, gladde types. Zij durven het immers aan om iemand die ze helemaal niet kennen te versieren. Waarop baseren ze dat? Je principes, je integriteit, je passies, je drijfveren? Nee, je grote ogen, je lekkere tieten, je geile rokje. En daarom zijn die types oninteressant.
(Als ik Kierkegaard in de trein zou lezen, en een jongen zou me daarover aanspreken, dát zou ik fantastisch vinden. Vermits hij zelf werkelijk geïnteresseerd is natuurlijk, en niet alleen een aanknopingspunt zoekt. Maar als hij dan m'n telefoonnummer vraagt, dan wordt hij toch dubieus.)
Ergo: 'erop afgaan' is iets voor versierders, en versierders zijn juist oninteressant. JoeyT is niet alleen die fantastische versierder, maar ook die jongen die zijn vriendin beduveld heeft. En denk je dat vrouwen dat willen? Wil jij een meisje dat zich laat versieren? Of wil je een meisje dat jou wil?
Zit toch niet zo te zeuren zeg, vreouwen trekken die kleding uberhaupt niet aan omdat mannen er niet naar mogen of gaan kijken. Je vind het maar wat leuk als een jongen zegt dat je er leuk uitziet of laat merken dat ie je qua uiterlijk wel ziet zitten. Je gaat in eerste instantie nu eenmaal op uiterlijk af, face it. Dit is zo'n drogredenering. Het één zeggen en het ander bedoelen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:27 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Maar de jongens die je aanspreken in de trein zijn niet voor niets steevast vervelende, gladde types. Zij durven het immers aan om iemand die ze helemaal niet kennen te versieren. Waarop baseren ze dat? Je principes, je integriteit, je passies, je drijfveren? Nee, je grote ogen, je lekkere tieten, je geile rokje. En daarom zijn die types oninteressant.
(Als ik Kierkegaard in de trein zou lezen, en een jongen zou me daarover aanspreken, dát zou ik fantastisch vinden. Vermits hij zelf werkelijk geïnteresseerd is natuurlijk, en niet alleen een aanknopingspunt zoekt. Maar als hij dan m'n telefoonnummer vraagt, dan wordt hij toch dubieus.)
Ergo: 'erop afgaan' is iets voor versierders, en versierders zijn juist oninteressant.
Chapeau Chapeau! Niets dan lof Tranceptor, heel mooi verwoord!quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:35 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Zit toch niet zo te zeuren zeg, vreouwen trekken die kleding uberhaupt niet aan omdat mannen er niet naar mogen of gaan kijken. Je vind het maar wat leuk als een jongen zegt dat je er leuk uitziet of laat merken dat ie je qua uiterlijk wel ziet zitten. Je gaat in eerste instantie nu eenmaal op uiterlijk af, face it. Dit is zo'n drogredenering. Het één zeggen en het ander bedoelen.
Een jongen mag je nummer ook al niet vragen, waar ben je bang voor? Dat hij je oprecht leuk vind? Jij bent echt zo'n prototype vrouw die zich heeft laten indoctrineren (in je jeugd, door je ouders of 2 slechte ervaringen) dat mannen geneigd zijn tot alles slechts en vooral de zelfverzekerde en knappe mannen. De grootste hufters die ik ken zijn juist de middelmatig uitziende onderkruipsels van wie iedereen denkt dat ze zo lief en aardig moeten zijn omdat ze hun uiterlijk niet geweldig meehebben.
Ik vind dat je dankbaar mag zijn dat een vent die moeite voor je overheeft om zich en publique in zo'n treincoupé voor lul te zetten door het toch te proberen. Dit is echt zo'n mentaliteit die zo kenmerkend is voor Nederlandse vrouwen. Ja we willen veroverd worden, maar ook eigenlijk niet. Het moet natuurlijk vooral ook aan komen waaien en het liefst ook precies zoals jullie het willen. Als het dan niet naar de zin krijgt, gaan jullie vervolgens zelf niet actie ondernemen. Nee dan begint het gezanik dat alle mannen hufters zijn. Stelletje azijnzeikers!
ik ben blij dat er nog genoeg leuke Nederlandse vrouwen zijn die niet zo zitten te zaniken
En hoe kom jij aan je vriendjes dan? Zonder iemand te versieren op de één of andere manier.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:39 schreef sweetgirly het volgende:
Versierders zijn leuk voor in bed (soms), maar voor de rest heb je er niks aan.
Simpel. Kan je beter een poes nemen. Die zijn én lief én betrouwbaar.
Tja, ze versieren mij meestal en ik hanteer een preventieve selectie-methode.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:45 schreef exec het volgende:
En hoe kom jij aan je vriendjes dan? Zonder iemand te versieren op de één of andere manier.
Zeker mooie film, alleen niet helemaal realistisch!quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:14 schreef Brendovic het volgende:
The Hitch is zo een pracht film erover
Je bent gewoon een vaag wijf met angst voor de slechte man als raadgever...quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:50 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Tja, ze versieren mij meestal en ik hanteer een preventieve selectie-methode.
Gevoel. Soms duurt het dan nog een tijdje. En ik heb niet zoveel vriendjes gehad hoor, daarom waarschijnlijk. Alleen de aanhouders winnen soms bij mij, en soms ook zelfs dan niet
.
ik ben een men's worst nightmare, en dat weet ik
Ook dat, en ben geen wijfquote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:56 schreef Tranceptor het volgende:
Je bent gewoon een vaag wijf met angst voor de slechte man als raadgever...
Slijmbalquote:maar je bent wel lief hoor![]()
hij valt in slaap bij haar op de bank, met al ze kleren aan, geen tanden gepoetst etc.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:54 schreef Robinski het volgende:
[..]
Zeker mooie film, alleen niet helemaal realistisch!
Volgens mij heb je m'n posting niet zo goed gelezen, want ik probeerde juist duidelijk te maken dat iemand die mijn nummer vraagt op basis van die schamele informatie mij niet oprecht leuk kan vinden. Hij kent mij immers niet. Hij mag best op me geilen, maar dat is voor mij onvoldoende aanleiding om romantische zeeen met hem te bevaren. Ik moet hem leuk vinden, en daar heb ik meer voor nodig dan wetenschap van een prettig uiterlijk. Tegelijkertijd wil ik dat hij mij leuk vindt om meer dan m'n uiterlijk. En belangrijker nog: ik wil niet dat hij het soort persoon is dat zichzelf zo makkelijk geeft. Elk meisje dat er leuk uitziet is potentieel relatiemateriaal? Dat vind ik wel erg goedkoop.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:35 schreef Tranceptor het volgende:
Een jongen mag je nummer ook al niet vragen, waar ben je bang voor? Dat hij je oprecht leuk vind?
Mijn vader is de liefste, geweldigste man die ik ken (quote:Jij bent echt zo'n prototype vrouw die zich heeft laten indoctrineren (in je jeugd, door je ouders of 2 slechte ervaringen) dat mannen geneigd zijn tot alles slechts en vooral de zelfverzekerde en knappe mannen. De grootste hufters die ik ken zijn juist de middelmatig uitziende onderkruipsels van wie iedereen denkt dat ze zo lief en aardig moeten zijn omdat ze hun uiterlijk niet geweldig meehebben.
Ik wil helemaal niet veroverd worden door de eerste de beste, door jan en alleman. Scheer je toch weg. Waarom zou ik maar open moeten staan voor elke knul?quote:Ik vind dat je dankbaar mag zijn dat een vent die moeite voor je overheeft om zich en publique in zo'n treincoupé voor lul te zetten door het toch te proberen. Dit is echt zo'n mentaliteit die zo kenmerkend is voor Nederlandse vrouwen. Ja we willen veroverd worden, maar ook eigenlijk niet.
Over wie gaat het nu eigenlijk? Over mij of over jou?quote:Het moet natuurlijk vooral ook aan komen waaien en het liefst ook precies zoals jullie het willen. Als het dan niet naar de zin krijgt, gaan jullie vervolgens zelf niet actie ondernemen. Nee dan begint het gezanik dat alle mannen hufters zijn. Stelletje azijnzeikers!
Die types zijn alleen oninteressant omdat het 'vervelende gladde' types zijn.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:27 schreef Claudia_x het volgende:
Maar de jongens die je aanspreken in de trein zijn niet voor niets steevast vervelende, gladde types. Zij durven het immers aan om iemand die ze helemaal niet kennen te versieren. Waarop baseren ze dat? Je principes, je integriteit, je passies, je drijfveren? Nee, je grote ogen, je lekkere tieten, je geile rokje. En daarom zijn die types oninteressant.
Ja, dat willen de meenste vrouwen die het met hem doen. Dat sommige vrouwen daar later spijt van krijgt is een ander verhaal. Maar er zijn ook genoeg vrouwen voor een one night/week/maand stand in.quote:Ergo: 'erop afgaan' is iets voor versierders, en versierders zijn juist oninteressant. JoeyT is niet alleen die fantastische versierder, maar ook die jongen die zijn vriendin beduveld heeft. En denk je dat vrouwen dat willen? Wil jij een meisje dat zich laat versieren? Of wil je een meisje dat jou wil?
Waarom niet? Waarom zou een jongen je niet leuk kunnen vinden om hoe je eruitziet en je uitstraling, je houding, je bewegingen, je geur? Innerlijk straalt toch naar buiten, 80% van de communicatie is non-verbaal. Je argument faalt.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:04 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Volgens mij heb je m'n posting niet zo goed gelezen, want ik probeerde juist duidelijk te maken dat iemand die mijn nummer vraagt op basis van die schamele informatie mij niet oprecht leuk kan vinden. Hij kent mij immers niet. Hij mag best op me geilen, maar dat is voor mij onvoldoende aanleiding om romantische zeeen met hem te bevaren. Ik moet hem leuk vinden, en daar heb ik meer voor nodig dan wetenschap van een prettig uiterlijk. Tegelijkertijd wil ik dat hij mij leuk vindt om meer dan m'n uiterlijk. En belangrijker nog: ik wil niet dat hij het soort persoon is dat zichzelf zo makkelijk geeft. Elk meisje dat er leuk uitziet is potentieel relatiemateriaal? Dat vind ik wel erg goedkoop.
[..]
Mijn vader is de liefste, geweldigste man die ik ken () en ik heb hele fatsoenlijke vriendjes gehad. Ik houd van de man. Je psychologische analyse faalt.
[..]
Ik wil helemaal niet veroverd worden door de eerste de beste, door jan en alleman. Scheer je toch weg. Waarom zou ik maar open moeten staan voor elke knul?
[..]
Over wie gaat het nu eigenlijk? Over mij of over jou?Jemig, wat een complexen.
Wat maakt ze vervelend? Wat maakt ze glad? Ze zien versieren als een 'edele kunst' die ze toe kunnen passen op welke vrouw dan ook. Als ze jou proberen te versieren, dan weet je: ik ben een van die paarden waar op gewed wordt. Maar dat is niet alles: hoe aantrekkelijk is een man die niet exclusief is?quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:13 schreef Monus het volgende:
Die types zijn alleen oninteressant omdat het 'vervelende gladde' types zijn.
Die zijn er wel, maar ze zijn zeker niet in de meerderheid. Er zijn zoveel vrouwen die zich afvragen waarom een jongen niet zo reageert als ze hopen. Ik verband hiermee postte ik vanochtend deze link: http://www.usatoday.com/l(...)09-08-hes-just_x.htmquote:Ja, dat willen de meenste vrouwen die het met hem doen. Dat sommige vrouwen daar later spijt van krijgt is een ander verhaal. Maar er zijn ook genoeg vrouwen voor een one night/week/maand stand in.
Inderdaad. En als meisje zou ik de bui wel voelen hangen als zo'n Joey op me afkomt. Natuurlijk zijn er veel vrouwen die geen solide inschattingsvermogen hebben. Maar als jij een jongen bent die er moeite mee heeft vrouwen te benaderen, dan moet je je afvragen of dat de meisjes zijn waar je op wilt parasiteren.quote:Het leuke is wel dat wat JoeyT als een sterk punt (fantastische versierder) naar voren probeert te brengen waarschijnlijk zijn grootste probleem is. Waarschijnlijk heeft hij een groot hechtings probleem naar vrouwen toe en word hij erg bang als hij een een relatie heeft die langer dan een jaar duurt omdat er dan teveel gevoel bij komt te kijken.
En vooral dit zinnetje vind ik zo geweldig!quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:27 schreef Claudia_x het volgende:
Maar als hij dan m'n telefoonnummer vraagt, dan wordt hij toch dubieus.
Je slaat wel spijkers met koppen hé.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:04 schreef Claudia_x het volgende:
Volgens mij heb je m'n posting niet zo goed gelezen, want ik probeerde juist duidelijk te maken dat iemand die mijn nummer vraagt op basis van die schamele informatie mij niet oprecht leuk kan vinden. Hij kent mij immers niet. Hij mag best op me geilen, maar dat is voor mij onvoldoende aanleiding om romantische zeeen met hem te bevaren. Ik moet hem leuk vinden, en daar heb ik meer voor nodig dan wetenschap van een prettig uiterlijk. Tegelijkertijd wil ik dat hij mij leuk vindt om meer dan m'n uiterlijk. En belangrijker nog: ik wil niet dat hij het soort persoon is dat zichzelf zo makkelijk geeft. Elk meisje dat er leuk uitziet is potentieel relatiemateriaal? Dat vind ik wel erg goedkoop.
Wie ben jij dat je denkt te weten of een jongen op meerdere paarden wedt? Wie zegt dat als jij gewoon niet leuk genoeg bent dat hij alle lijntjes niet leuk vind? Ben jij zo onweerstaanbaar dat een beetje leuke vent alles voor je moet latenvallen ofzo? Beheer je hem dan al? Kom op zeg, het is een algemeen voorkomend verschijnselen dat vrouwen in de datefase helemaal niet anders doen. Die laten ook overal lijntjes openstaan. Ga eens bedenken wat jij eigenlijk te bieden hebt dat een leuke vent op jou moet vallen en ga daar eens op een positieve manier vanuit in plaats van afgeven op mannen die wat te bieden hebben maar zich niet meteen gewonnen geven.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:23 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Wat maakt ze vervelend? Wat maakt ze glad? Ze zien versieren als een 'edele kunst' die ze toe kunnen passen op welke vrouw dan ook. Als ze jou proberen te versieren, dan weet je: ik ben een van die paarden waar op gewed wordt. Maar dat is niet alles: hoe aantrekkelijk is een man die niet exclusief is?
[..]
Die zijn er wel, maar ze zijn zeker niet in de meerderheid. Er zijn zoveel vrouwen die zich afvragen waarom een jongen niet zo reageert als ze hopen. Ik verband hiermee postte ik vanochtend deze link: http://www.usatoday.com/l(...)09-08-hes-just_x.htm
Jij begrijpt het.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:23 schreef hawaii het volgende:
Waarom al die flames hier eigenlijk?
Moet wel zeggen dat ik het eens ben met je, tranceptor, dat vrouwen enorm veeleisend overkomen maar dat komt omdat ze geen logisch gedachtenpatroon hebben maar een gevoelsmatig gedachtenpatroon. En dat gevoelsmatige patroon zorgt voor een enorm egoisme. Make-up, kleding en dergelijke zaken zijn daar een uiting van, ze willen zichzelf goed voelen door met zichzelf bezig te zijn. Ze willen zich goed voelen door bekeken te worden om hun uiterlijk...
En tegelijkertijd zitten ze, dankzij hun gevoel in een ivoren torentje, zeurende dat er niemand binnen komt omdat ze zo'n gracht eromheen hebben.
Het heeft geen zin om de inlogica van vrouwen te proberen te begrijpen. Hooguit te gebruiken wanneer het jou uitkomt. Push all her buttons, make her go crazy, make it *klik*
Nogmaals, een jongen kan je wel leuk vinden om hoe je eruit ziet, maar hij kent je niet. Ik vind het belangrijk dat m'n geliefde me aantrekkelijk vindt, maar het is ook een absolute vereiste dat hij me begeert om wie ik ben. Wie ik ben, waar ik van houd en wat me drijft straal ik niet 'naar buiten'. Daarvoor zul je toch met me moeten praten, tijd met me door moeten brengen. Wat ik wél non-verbaal communiceer, is dat ik intimiteit en exclusiviteit belangrijk vind. En als mannen dat dan nog niet door hebben, dan ben ik best bereid dat ook verbaal over te brengen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:15 schreef Tranceptor het volgende:
Waarom niet? Waarom zou een jongen je niet leuk kunnen vinden om hoe je eruitziet en je uitstraling, je houding, je bewegingen, je geur? Innerlijk straalt toch naar buiten, 80% van de communicatie is non-verbaal. Je argument faalt.
Ik ben er alleen niet in geïnteresseerd hoe mannen zijn. Ik zei niet voor niets dat ik van 'de man' houd. De wereld draait inderdaad om mijn beleving en mijn verlangens. Ik beleef de wereld als een domein van vrijheid: mannen zijn ook gecultiveerde wezens. Niet alle mannen zijn er uitsluitend op uit zich voort te produceren. En gelukkig heb ik geen relatie met 'mannen', maar met één man.quote:Mannen zijn nu eenmaal visueler ingesteld dan vrouwen en dat weet je, maar je wil graag een blinde vlek voor de andere zijde behouden. Draait de wereld ook zo om jou en jouw belevingswereld als het zo doet voorkomen?
Projecteer jij jouw beleving nu niet op de gehele wereld? Er zijn ook mannen die het wel belangrijk vinden hoe iemand praat en wat iemand leest.quote:Voor een man begint het botweg bij uiterlijk, niet hoe verheven en iemand kan praten over Kierkegaard.
En ik heb er wat meer voor nodig om iemand 'leuk' te vinden. Jij schrijft in je tweede post dat je op meerdere paarden moet wedden. Ik ga zo niet met de liefde om. Niet iedereen die oppervlakkig leuk is, is voor mij potentieel relatiemateriaal.quote:Dat is nogal een verschil. Ik persoonlijk vind gewoon een meisje dat er leuk uitziet en leuke maniertjes heeft, een leuke houding en een leuke uitstraling gewoon een leuke meid. En als dat allemaal in orde is in verregaande staat een hele leuke meid.
Je begint ermee dat ik zeur, dat ik vast een complex met mannen heben en ze wantrouw, en al gauw ga je over op 'Nederlandse vrouwen' en 'azijnzeikers'. Wat zegt dat allemaal over jou?quote:Ik heb geen complexen, ik ben gewoon recht voor zijn raap en eerlijk.
Jammergenoeg is het vorige topic gesloten. Hij reageerde daarin op mijn laatste posting, en deze thread borduurt voort op waar de vorige geeindigd is.quote:wat is dat geleuter over JoeyT, hij heeft hier nog niet gepost?
Was het doel van het 'herstarten' van deze topic om een flame-war te starten? Sorry, maar ga dan een end fietsen...quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:15 schreef Tranceptor het volgende:
wat is dat geleuter over JoeyT, hij heeft hier nog niet gepost?
Exactly!quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:35 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Zit toch niet zo te zeuren zeg, vreouwen trekken die kleding uberhaupt niet aan omdat mannen er niet naar mogen of gaan kijken. Je vind het maar wat leuk als een jongen zegt dat je er leuk uitziet of laat merken dat ie je qua uiterlijk wel ziet zitten. Je gaat in eerste instantie nu eenmaal op uiterlijk af, face it. Dit is zo'n drogredenering. Het één zeggen en het ander bedoelen.
Een jongen mag je nummer ook al niet vragen, waar ben je bang voor? Dat hij je oprecht leuk vind? Jij bent echt zo'n prototype vrouw die zich heeft laten indoctrineren (in je jeugd, door je ouders of 2 slechte ervaringen) dat mannen geneigd zijn tot alles slechts en vooral de zelfverzekerde en knappe mannen. De grootste hufters die ik ken zijn juist de middelmatig uitziende onderkruipsels van wie iedereen denkt dat ze zo lief en aardig moeten zijn omdat ze hun uiterlijk niet geweldig meehebben.
Ik vind dat je dankbaar mag zijn dat een vent die moeite voor je overheeft om zich en publique in zo'n treincoupé voor lul te zetten door het toch te proberen. Dit is echt zo'n mentaliteit die zo kenmerkend is voor Nederlandse vrouwen. Ja we willen veroverd worden, maar ook eigenlijk niet. Het moet natuurlijk vooral ook aan komen waaien en het liefst ook precies zoals jullie het willen. Als het dan niet naar de zin krijgt, gaan jullie vervolgens zelf niet actie ondernemen. Nee dan begint het gezanik dat alle mannen hufters zijn. Stelletje azijnzeikers!
ik ben blij dat er nog genoeg leuke Nederlandse vrouwen zijn die niet zo zitten te zaniken
Ja dus je blijft altijd in hetzelfde kringetje van mannen hangen. Want o wee als een kerel op je af stapt dan is het gewoon een lul die het bij elke vrouw doet. Hoe ga jij ooit een nieuw iemand tegenkomen?quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:50 schreef thaleia het volgende:
Nou, ik sluit me voor een heel groot deel aan bij claudia_x hoor, ik moet er niets van hebben, van figuren die op meerdere paarden wedden en 'lijntjes open hebben staan'.
Ik wil een man die MIJ wil en niet om het even welk leuk meisje.
Zelf heb je natuurlijk nooit meerdere mannen waarvan je denkt: "Die is misschien wel interessant"....quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:50 schreef thaleia het volgende:
Nou, ik sluit me voor een heel groot deel aan bij claudia_x hoor, ik moet er niets van hebben, van figuren die op meerdere paarden wedden en 'lijntjes open hebben staan'.
Het zou wat zijn als iedere man maar 1 meisje leuk mocht vinden, als je die dan niet kan krijgen heb je dus pechquote:Ik wil een man die MIJ wil en niet om het even welk leuk meisje.
Uit het artikel, leuk! Sunscreen dejá-vu krijgt weerquote:What You Should Have Learned in This Chapter
• An excuse is a polite rejection. Men are not afraid of "ruining the friendship."
• Don't get tricked into asking him out. If he likes you, he'll do the asking.
• If you can find him, then he can find you. If he wants to find you, he will.
• Just because you like to lead doesn't mean he wants to dance. Some traditions are born of nature and last through time for a reason.
• "Hey, let's meet at so-and-so's party/any bar/friend's house" is not a date. Even if you live in New York.
• Men don't forget how much they like you. So put down the phone.
• You are good enough to be asked out.
Er is er altijd 1 de interessantste en ik ga niet voor tweede keus.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:57 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Zelf heb je natuurlijk nooit meerdere mannen waarvan je denkt: "Die is misschien wel interessant"....
Dan heb je dus pech totdat je er eentje tegenkomt die leuker is, ja.quote:Het zou wat zijn als iedere man maar 1 meisje leuk mocht vinden, als je die dan niet kan krijgen heb je dus pech...
Dat is bij veel mannen precies hetzelfde, tenzij het alleen maar om een neukertje gaat natuurlijk.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:02 schreef thaleia het volgende:
[..]
Er is er altijd 1 de interessantste en ik ga niet voor tweede keus.
[..]
Dat spreekt voor zich...quote:Ik zou dus zeggen: de kunst van het versieren zit hem erin dat je de betreffende man/vrouw de indruk geeft dat je dit niet bij iedereen probeert
En hoe had je dan gedacht dat 'wij' mannen dat bootstrapping probleem oplossen ?quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:04 schreef Claudia_x het volgende:
Volgens mij heb je m'n posting niet zo goed gelezen, want ik probeerde juist duidelijk te maken dat iemand die mijn nummer vraagt op basis van die schamele informatie mij niet oprecht leuk kan vinden. Hij kent mij immers niet.
éénmaal in mijn leven toch meegemaakt dat ik me echt tot twee mannen aangetrokken voelde, en het echt niet meer wist ...quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:02 schreef thaleia het volgende:
Er is er altijd 1 de interessantste en ik ga niet voor tweede keus.
Oh, nou, dat heb ik dus totaal niet. Bij de laatste paar mannen met wie het wat werd kwam het voorstel om samen eens wat te gaan doen van mij uit. De eerste lichamelijkheden kwamen wel van hem trouwens, dus het blijft de vraag wie nou wie heeft versierd, maar ik ga zeker niet passief achterovergeleund afwachten totdat hij op het idee komt om mij eens ergens mee naartoe te vragen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:01 schreef sweetgirly het volgende:
En daarom versier ik niet, want als iemand mij echt leuk vindt, dan weet hij mij telkens wel weer te vinden en/of zoekt mij wel op. Das mijn truc of tactiek, gewoon onbewust, omdat ik ergens van het onfeministische, romantische soort ben dat mannen dienen te veroveren, en niet ik.
Uitzoeken waar diegene woont (read the article!), vervolgens een serenade zingen voor de deur en dan subtiel vragen: 'ik weet dat je van Kierkegaard houdt, maar zou je met deze Hans Anderson lezer binnenkort eens over de wallen willen manoeuvreren, want ik geloof in sprookjes sinds het ogenblik toen jij jouw ogen op mij neerlegde?'quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:10 schreef Aaargh! het volgende:
En hoe had je dan gedacht dat 'wij' mannen dat bootstrapping probleem oplossen ?
De jongens die jij bedoelt hier zullen over het algemeen weinig meiden versieren. En zelf dan zal het niet meer zijn dan een domme gans.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:23 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Wat maakt ze vervelend? Wat maakt ze glad? Ze zien versieren als een 'edele kunst' die ze toe kunnen passen op welke vrouw dan ook. Als ze jou proberen te versieren, dan weet je: ik ben een van die paarden waar op gewed wordt. Maar dat is niet alles: hoe aantrekkelijk is een man die niet exclusief is?
niet gelezen maar...quote:Die zijn er wel, maar ze zijn zeker niet in de meerderheid. Er zijn zoveel vrouwen die zich afvragen waarom een jongen niet zo reageert als ze hopen. Ik verband hiermee postte ik vanochtend deze link: http://www.usatoday.com/l(...)09-08-hes-just_x.htm
Als ik problemen zou hebben om met vrouwen om te gaan, dan was Spanje-Malaga wel de laatste plek waar ik zou zijn gaan wonen. Want dan word je mannelijkheid wel erg vaak op de proef gesteld. Maar als jij versieren/flirten onder parasiteren vind vallen dan heb je echt een groot probleem naar mannen toe.quote:Inderdaad. En als meisje zou ik de bui wel voelen hangen als zo'n Joey op me afkomt. Natuurlijk zijn er veel vrouwen die geen solide inschattingsvermogen hebben. Maar als jij een jongen bent die er moeite mee heeft vrouwen te benaderen, dan moet je je afvragen of dat de meisjes zijn waar je op wilt parasiteren.
Vaak zijn het de vrouwen die parasiteren op onze portemonneequote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:23 schreef Monus het volgende:
Als ik problemen zou hebben om met vrouwen om te gaan, dan was Spanje-Malaga wel de laatste plek waar ik zou zijn gaan wonen. Want dan word je mannelijkheid wel erg vaak op de proef gesteld. Maar als jij versieren/flirten onder parasiteren vind vallen dan heb je echt een groot probleem naar mannen toe.
Om dan van de vrouw te horen: ik ken jou niet, hoe kan ik jou dan leuk vinden, bovendien doe je raar voor mijn deurquote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:15 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Uitzoeken waar diegene woont (read the article!), vervolgens een serenade zingen voor de deur en dan subtiel vragen: 'ik weet dat je van Kierkegaard houdt, maar zou je met deze Hans Anderson lezer binnenkort eens over de wallen willen manoeuvreren, want ik geloof in sprookjes sinds het ogenblik toen jij jouw ogen op mij neerlegde?'
Mén, ik had een koppel-adviesbureau moeten beginnen![]()
![]()
quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:50 schreef thaleia het volgende:
Ik wil een man die MIJ wil en niet om het even welk leuk meisje.
Tja, die kans bestaat, maar dan moeten mannen ook niet komen mekkeren dat vrouwen oha achteraf zeggen dat het allemaal hufters zijn en dat wij bijv. de azijnzeikers zijn. Nederland is gewoon een beetje kort door de bocht wat dat betreftquote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:39 schreef merdeka het volgende:
Om dan van de vrouw te horen: ik ken jou niet, hoe kan ik jou dan leuk vinden, bovendien doe je raar voor mijn deur![]()
Was jij die niet die figuur uit die 'oude maagden' topicreeks? How's that workin' out for ya?quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:56 schreef M_Schtoppel het volgende:
Jullie vrouwen begrijpen het weer eens niet. Tuurlijk moet je meerdere lijntjes uitzetten. Doe ik ook als ik de kans krijg. Je moet namelijk ontdekken welk meisje de leukste is. Een mooi uiterlijk zegt me geen zak, een mooi uiterlijk is zo algemeen. Je zult meer in huis moeten hebben. En dat ontdek je door veel verschillende vrouwen (meermalen) te daten. En als je pas nummer twee date als nummer een van de baan is gaat daar natuurlijk veel te veel tijd in zitten.
Helemaal mee eens. Al zou ik het bij Claudia_x toch proberen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:35 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Zit toch niet zo te zeuren zeg, vreouwen trekken die kleding uberhaupt niet aan omdat mannen er niet naar mogen of gaan kijken. Je vind het maar wat leuk als een jongen zegt dat je er leuk uitziet of laat merken dat ie je qua uiterlijk wel ziet zitten. Je gaat in eerste instantie nu eenmaal op uiterlijk af, face it. Dit is zo'n drogredenering. Het één zeggen en het ander bedoelen.
Een jongen mag je nummer ook al niet vragen, waar ben je bang voor? Dat hij je oprecht leuk vind? Jij bent echt zo'n prototype vrouw die zich heeft laten indoctrineren (in je jeugd, door je ouders of 2 slechte ervaringen) dat mannen geneigd zijn tot alles slechts en vooral de zelfverzekerde en knappe mannen. De grootste hufters die ik ken zijn juist de middelmatig uitziende onderkruipsels van wie iedereen denkt dat ze zo lief en aardig moeten zijn omdat ze hun uiterlijk niet geweldig meehebben.
Ik vind dat je dankbaar mag zijn dat een vent die moeite voor je overheeft om zich en publique in zo'n treincoupé voor lul te zetten door het toch te proberen. Dit is echt zo'n mentaliteit die zo kenmerkend is voor Nederlandse vrouwen. Ja we willen veroverd worden, maar ook eigenlijk niet. Het moet natuurlijk vooral ook aan komen waaien en het liefst ook precies zoals jullie het willen. Als het dan niet naar de zin krijgt, gaan jullie vervolgens zelf niet actie ondernemen. Nee dan begint het gezanik dat alle mannen hufters zijn. Stelletje azijnzeikers!
ik ben blij dat er nog genoeg leuke Nederlandse vrouwen zijn die niet zo zitten te zaniken
Eensch. In het kader van: Als je mij aanspreekt in de trein, kun je al niet meer de vermeende intellectuele blaaskaak zijn waarop ik aan mijn eigenwaarde verplicht ben te vallen en vind je mij bovendien niet leuk om MIJ, maar ben ik gewoon maar een meisje voor je. Dus ben je zekersteweten niet de ware voor mij.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 16:37 schreef dawg het volgende:
Helemaal mee eens. Al zou ik het bij Claudia_x toch proberen.
Maar ik ben het met je eens. Zelfde in het uitgaansleven, 2 op de 3 dames redeneren zo. Wie is er dan oppervlakkig denk ik dan.
quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:39 schreef merdeka het volgende:
[..]
Ik waardeer het meer als een man gewoon eerlijk tegen me zegt dat hij me lekker vindt, dan dat er één of andere creep een romantische toenaderingspoging doet. In dat geval is de kans groot dat ik een lachstuip krijg, en bovendien is het lullig als je iemand alleen maar voor de sex of wat fun wil en diegene zit zwaar verliefd tegen je te doen. Geen schijn van kans
Ik en geen van de andere mannen zeggen dat we niet echt gaan voor iemand als we er voor gekozen hebben. Kijk als ik 3/4 meiden oppervlakkig ken en er gewoon leuk uit vind zien heeft niemand voorrang. Ik zou zeggen laat eerst zelf zien wat je te bieden hebt voor je een ander er op afrekent. Het is wel heel arrogant te denken dat iemand meteen helemaal voor je moet kiezen en niet andere leuke vrouwen mag ontmoeten. Volgens mij is het gewoon vrouwelijke onzekerheid die zulke gedachten ingeeft, deze arrogantie is een houding.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:02 schreef thaleia het volgende:
[..]
Er is er altijd 1 de interessantste en ik ga niet voor tweede keus.
[..]
Dan heb je dus pech totdat je er eentje tegenkomt die leuker is, ja.
Lijkt mij niet rampzalig, maar misschien is het dat wel als iemand zich zonder partner of 'projectjes' niet kan vemaken.
Ik zou dus zeggen: de kunst van het versieren zit hem erin dat je de betreffende man/vrouw de indruk geeft dat je dit niet bij iedereen probeert
De clou is dat je een man wel er op kunt afrekenen dat hij je niet kent en heel overdreven hem gaan wegduwen. Je kunt hem ook gewoon leren kennen en dan echt bepalen of hij wel of niet iets voor je is...quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:39 schreef merdeka het volgende:
Bij mij volgt eerst het stadium van aatrekkingskracht (puur lichamelijk), vervolgens doe je dan een poging nader kennis te maken met die persoon en misschien blijkt het wel een heel leuk persoon.
Of iemand een leuk persoon is weet je inderdaad niet op het moment van versieren. Iemand kan je dan bv. een telefoonnummer geven om nader kennis te maken, zodat je er wél achter kan komen of hij/zij naast aantrekkelijk ook leuk genoeg is.
Ik vind uberhaupt dat ik betaald zou moeten worden hier om posts te doen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 18:09 schreef dawg het volgende:
Je zou een boek moeten schrijven, Tranceptor.
Een eyeopener voor vrouwen, succes gegarandeerd.
Het gaat niet om jaloezie of bezitsdrang, maar om een levensinstelling die je zoekt. Niet iemand die om zich heen fladdert en 'alle opties openhoudt', maar juist iemand die keuzes durft te maken en naar verdieping en echtheid zoekt. En omgekeerd probeer je hetzelfde te bieden, het is geen eenrichtingsverkeer...quote:Op vrijdag 10 juni 2005 17:49 schreef Tranceptor het volgende:
Ik en geen van de andere mannen zeggen dat we niet echt gaan voor iemand als we er voor gekozen hebben. Kijk als ik 3/4 meiden oppervlakkig ken en er gewoon leuk uit vind zien heeft niemand voorrang. Ik zou zeggen laat eerst zelf zien wat je te bieden hebt voor je een ander er op afrekent. Het is wel heel arrogant te denken dat iemand meteen helemaal voor je moet kiezen en niet andere leuke vrouwen mag ontmoeten. Volgens mij is het gewoon vrouwelijke onzekerheid die zulke gedachten ingeeft, deze arrogantie is een houding.
Nou ja, eigen ervaring dan maar. Heb ook wel eens gehad dat iemand redelijk zenuwachtig voor mijn neus stond. Is echt niet een turn-off hoor (en ik ben niet de enige vrouw die daar zo over denkt).quote:<knipje>
Vrouwen zijn hierin ambivalent en oppervlakkig, alsof je als je iemand aanspreekt meteen met de meest geweldige opmerkingen komt. Als ik een heel leuk meisje aanspreek ben ik ook zenuwachtig hoor en dan komt het er ook lastig uit. Hebben deze vrouwen zelf al eens geprobeerd een vent aan te spreken? Het is wel erg makkelijk he, kritiek hebben maar zelf geen drol durven.
en dan vragen sommige vrouwen zich af waarom er nix aan komt waaien![]()
En iemand moet die instelling op basis van je verschijning kunnen zien? Wat een kulargumentatie zeg. Iemand die keuzes maakt, ga jij eerst maar wat bieden zodat de keus op jou valt. Het is gewoon een grote onzekerheid. Als jij leul genoeg bent kiest die vent wel voor je, dat is een groter compliment dan iemand die zich wanhopig op je stort.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 18:45 schreef femmeChantal het volgende:
[..]
Het gaat niet om jaloezie of bezitsdrang, maar om een levensinstelling die je zoekt. Niet iemand die om zich heen fladdert en 'alle opties openhoudt', maar juist iemand die keuzes durft te maken en naar verdieping en echtheid zoekt. En omgekeerd probeer je hetzelfde te bieden, het is geen eenrichtingsverkeer...
[..]
Nou ja, eigen ervaring dan maar. Heb ook wel eens gehad dat iemand redelijk zenuwachtig voor mijn neus stond. Is echt niet een turn-off hoor (en ik ben niet de enige vrouw die daar zo over denkt).
Daar had hij het dus ook over, het is geen eenrichtingsverkeer. Als een meid elke keer iemand af gaat wijzen omdat zij speciaal die ene wil hebben die alles voor haar over heeft. Dan moet ze niet vreemd opkijken als die speciale man er maar voor kiest een minder afstandelijk persoon te zoeken.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 18:45 schreef femmeChantal het volgende:
Het gaat niet om jaloezie of bezitsdrang, maar om een levensinstelling die je zoekt. Niet iemand die om zich heen fladdert en 'alle opties openhoudt', maar juist iemand die keuzes durft te maken en naar verdieping en echtheid zoekt. En omgekeerd probeer je hetzelfde te bieden, het is geen eenrichtingsverkeer...
Er zijn ook veel intelligente vrouwen die zich laten bedotten. En zich dan maar af blijven vragen waarom ze altijd met hufters in bed belanden. Je hebt groot gelijk dat vrouwen naar zichzelf moeten kijken: de mannen die je uitzoekt zijn een reflectie van wie je zelf bent.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:23 schreef Monus het volgende:
De jongens die jij bedoelt hier zullen over het algemeen weinig meiden versieren. En zelf dan zal het niet meer zijn dan een domme gans.
Wacht, zo heb ik die opmerkingen helemaal niet bedoeld. Ik gebruik vaak 'je' waar ik 'men' bedoel. Ik had het niet over jou persoonlijk, ik ken je helemaal niet.quote:Als ik problemen zou hebben om met vrouwen om te gaan, dan was Spanje-Malaga wel de laatste plek waar ik zou zijn gaan wonen. Want dan word je mannelijkheid wel erg vaak op de proef gesteld. Maar als jij versieren/flirten onder parasiteren vind vallen dan heb je echt een groot probleem naar mannen toe.
Hoe bedoel je dat ? Wachten tot de vrouwen achter mij aankomenquote:Op vrijdag 10 juni 2005 20:18 schreef Claudia_x het volgende:
Het is overigens niet mijn bedoeling hier een onmogelijke opgave voor mannen te schetsen. Integendeel: het kan veel makkelijker dan je denkt. Je hoeft James Bond niet te analyseren om 'aan de vrouw te raken'. Jíj bent interessant, jíj bent een catch, en als je daarop vertrouwt, komt het wel goed.
quote:Thaleia heeft dit puntiger geformuleerd: zij wil een man die haar leuk vindt, en wil een man ook niet gewoon een vrouw die hem leuk vindt in plaats van een meisje dat gevoelig is voor versierfoefjes?
Ah, dus dat doe ik foutquote:Op vrijdag 10 juni 2005 20:54 schreef fffan het volgende:
je moet natuurlijk niet gaan praten zoals je met je vrienden praat of zoiets dergelijks..![]()
Nee, en het heeft ook geen zin jezelf op te sluiten en te wachten tot de prinses op het witte paard aan je deur komt kloppen. Ontstaan de meeste relaties echt vanuit die alles-of-niets-situaties? Jij ontmoet haar in een kroeg, je hebt één kans, en als je met een verkeerde openingszin komt dan kun je het wel schudden? Met 'het komt wel goed' bedoel ik dat als zij de kans heeft gekregen om te zien hoe leuk je bent, dan kan een van de twee veel minder geforceerd de ander mee uit vragen. Dan heb je geen 'How you doin'?' nodig.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 20:32 schreef Aaargh! het volgende:
Hoe bedoel je dat ? Wachten tot de vrouwen achter mij aankomen
Dat werkt me toch een partij goed![]()
Nou ja, ik zou een serenade onder mijn balkon waarschijnlijk pathetisch vinden, maar misschien kun je van de juiste jongen wel alles hebben. Misschien zou ik de juiste jongen in de trein stiekem toch mijn telefoonnummer geven.quote:Maakt het dan uit hoe je contact maakt ? Als je maar contact maakt. En dan zie je daarna wel of je haar leuk vindt.
haha! yooo dog! whattup?! vinden vrouwen over het algemeen niet echt charmant, zeker niet als je erbij boert enzo..snappie?quote:
Ik weet niet wat voor vrienden jij hebt, maar ik praat toch heel wat beschaafder dan dat met de mijne.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 21:04 schreef fffan het volgende:
[..]
haha! yooo dog! whattup?! vinden vrouwen over het algemeen niet echt charmant, zeker niet als je erbij boert enzo..snappie?![]()
Lijkt me niet, van de 0 keer dat ik dat geprobeert heb heeft 't 0 keer gewerkt.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 21:02 schreef Claudia_x het volgende:
Ontstaan de meeste relaties echt vanuit die alles-of-niets-situaties? Jij ontmoet haar in een kroeg, je hebt één kans, en als je met een verkeerde openingszin komt dan kun je het wel schudden?
En wat als 'ze' die kans niet krijgt ?quote:Met 'het komt wel goed' bedoel ik dat als zij de kans heeft gekregen om te zien hoe leuk je bent, dan kan een van de twee veel minder geforceerd de ander mee uit vragen. Dan heb je geen 'How you doin'?' nodig.
Maar zo'n jongen kan jij helemaal niet kennen, dus dat gaat puur op uiterlijk.quote:Nou ja, ik zou een serenade onder mijn balkon waarschijnlijk pathetisch vinden, maar misschien kun je van de juiste jongen wel alles hebben. Misschien zou ik de juiste jongen in de trein stiekem toch mijn telefoonnummer geven.
quote:Op vrijdag 10 juni 2005 22:20 schreef brown_eyed_girl het volgende:
En weet praktisch zeker dat je vanaf het begin af aan al weet of de ander je aantrekkelijk vindt. Je merkt dat wel.
quote:
Regelmatig, als in, je ziet elkaar, voert gesprekjes, en leert elkaar kennen inderdaad. Maar natuurlijk wek je wel de aandacht als je mooi hoofd hebtquote:Op vrijdag 10 juni 2005 22:41 schreef Frezer het volgende:
Als ik de meeste vrouwen in dit topic goed begrijp kan een man pas interessant worden nadat je intensief (evt vriendschappelijk) contact hebt. Immers dan pas ken het karakter van iemand een beetje, en kun je dus stellen dat je op iemand zijn karakter valt? Dit betekent dus dat je iemand toch minimaal een paar maanden zeer regelmatig moet zien.Vreemd dat ik dit in "de echte wereld" zo weinig zie gebeuren.
Met dates en korte gesprekjes leer je niet écht iemands karakter kennen; Als je iemand leuk vind en je zit in dat proces probeer je je zelf op een bepaalde manier te verkopen aan de ander. (dit is platter verwoord dan ik bedoel) Je probeert jezelf van je beste kant te laten zien, maar aan de andere kant kunnen er factoren als zenuwen mee spelen. Je krijgt in mijn ogen dus hooguit een indicatie van het karakter van de ander.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 22:46 schreef brown_eyed_girl het volgende:
[..]
Regelmatig, als in, je ziet elkaar, voert gesprekjes, en leert elkaar kennen inderdaad. Maar natuurlijk wek je wel de aandacht als je mooi hoofd hebt![]()
Gelukkig zijn lang niet alle vrouwen zo egocentrisch ingesteld (en dat onder de noemer 'romantisch') dat ze zichzelf als absoluut middelpunt van het romantisch universum beschouwen. Ik had het je in dat geval namelijk andersom te doen gegeven meid.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 15:01 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Uit het artikel, leuk! Sunscreen dejá-vu krijgt weer![]()
En daarom versier ik niet, want als iemand mij echt leuk vindt, dan weet hij mij telkens wel weer te vinden en/of zoekt mij wel op. Das mijn truc of tactiek, gewoon onbewust, omdat ik ergens van het onfeministische, romantische soort ben dat mannen dienen te veroveren, en niet ik. Ik verover op mijn manier terrein, door hem steeds een stapje verder te laten komen en niet alles in één te geven, iemand die echt om je geeft, wil die stukjes ook telkens verder verkennen, wil dat jij dichterbij komt, omdat hij dichterbij WIL komen.
Das romantiek, das de euforie van het leven, ok nu ga ik weer tever.
Dat is echt versieren, toenadering zoeken terwijl je afstand neemt, zwijmel.
En dat is edel. De rest is of zijn allemaal pogingen tot het zo snel mogelijk verkrijgen en/of uitwisselen van lichaamssappen. Is dat versieren, nee, dat is banaliteit. Versieren hoe het in het dierenrijk ook merendeels gebeurt. Al stem ik voor beide, op de juiste manier![]()
ok, ik geef toe, ik ben vaag![]()
Om zoveel naiviteit, "je merkt dat wel"quote:Op vrijdag 10 juni 2005 22:40 schreef brown_eyed_girl het volgende:
[..]
Moet je ook uitleggen waarom je jankt.
![]()
Je bent alleszins niet echt consequent. Je beweert eerst dat een jongen die jou op de trein aanspreekt jou niet kan kennen en dus bijgevolg niet kan weten of jij het 'juiste' meisje bent. Verder ga je er van uit dat jij die beoordeling wel kan doen. Die redenering klopt niet helemaal.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 21:02 schreef Claudia_x het volgende:
Nou ja, ik zou een serenade onder mijn balkon waarschijnlijk pathetisch vinden, maar misschien kun je van de juiste jongen wel alles hebben. Misschien zou ik de juiste jongen in de trein stiekem toch mijn telefoonnummer geven.
Nee, natuurlijk zie je die instelling niet vanaf moment 1 en kun je ook niet 'kiezen' vanaf moment 1. Vanaf welk moment wel is zo lastig aan te geven, maar je begrijpt hoop ik wat ik bedoel. Het komt een beetje neer op hetgeen claudia_x en thaleia zeggen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 18:54 schreef Tranceptor het volgende:
En iemand moet die instelling op basis van je verschijning kunnen zien? Wat een kulargumentatie zeg. Iemand die keuzes maakt, ga jij eerst maar wat bieden zodat de keus op jou valt. Het is gewoon een grote onzekerheid. Als jij leuk genoeg bent kiest die vent wel voor je, dat is een groter compliment dan iemand die zich wanhopig op je stort.
Keuzes maken heeft volgens mij niets te maken met slaafs gedrag (alles, alles voor haar over hebben). Dat laatste is namelijk geen eigen keuze, maar komt voort uit de angst om de ander te verliezen. Een keuze maken houdt ook niet in dat je vanaf moment 2 (3, 4, 5?) voor de rest van je leven aan de ander 'vastzit' en nooit meer weg kan gaan, het houdt alleen in dat je een bepaalde intentie hebt en daar ook naar handelt.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 19:19 schreef Monus het volgende:
Daar had hij het dus ook over, het is geen eenrichtingsverkeer. Als een meid elke keer iemand af gaat wijzen omdat zij speciaal die ene wil hebben die alles voor haar over heeft. Dan moet ze niet vreemd opkijken als die speciale man er maar voor kiest een minder afstandelijk persoon te zoeken.
Stel ik zit in de trein van Ede naar Amsterdam. Ik lees mijn lievelingsboek, een jongen spreekt me erover aan. Er ontstaat een levendig gesprek waarin hij me het gevoel geeft dat hij er oprecht gepassioneerd over is. En dan besef ik: deze jongen begrijpt mij. We rijden Amstel binnen, hij pakt zijn spullen, weifelt, en vraagt me tenslotte of hij m'n telefoonnummer mag.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 02:53 schreef David het volgende:
Je bent alleszins niet echt consequent. Je beweert eerst dat een jongen die jou op de trein aanspreekt jou niet kan kennen en dus bijgevolg niet kan weten of jij het 'juiste' meisje bent. Verder ga je er van uit dat jij die beoordeling wel kan doen. Die redenering klopt niet helemaal.
Welja, vrouwen zijn azijnpissers, ze zijn hypocriet, dubbelzinnig, onlogisch. Als het zoveel moeite kost om een vrouw die je leuk vindt te bekoren, misschien vindt ze je dan gewoon niet leuk genoeg?quote:Verder is dit topic vrij zwart-wit ingevuld, maar als man moet ik oa Tranceptor op vele vlakken gelijk geven. Het is niet altijd even gemakkelijk als man om je juist te gedragen; vrouwen kunnen zeer hypocriet zijn.
Natuurlijk kan het heel lastig zijn om op een ongedwongen manier toenadering te zoeken als je iemand niet (via via) kent. Maar verplaats je eens in haar: als ze niet op de hoogte is van jouw bestaan, waarom zou ze jou dan haar telefoonnummer geven als je op haar afstapt en erom vraagt?quote:En zeggen dat 'versierders' allemaal vervelende en gladde types zijn, gaat er bij mij niet in. Ik ben zelf absoluut geen versierder, ik slaag er in deze fase van mijn leven nog altijd niet in om het meisje van mijn dromen van mijn bestaan te informeren. Is dat dan beter dan, met een grote portie lef, er op af te stappen en haar telefoonnummer te vragen?
En die trukendoos moet jou zelfverzekerder maken in het liefdesspel? Dan ga je naar fastseduction,com en dan leer je de allerbelangrijkste regel voor 'pick-up artists': de 3-seconden-regel. Handel binnen drie seconden! Dat neemt inderdaad de druk van de ketel.quote:Niet alle mannen hebben enkel als doel om prooien te verschalken en vervolgens te verslinden. Als ik voor mezelf spreek: ik zie me zoiets NOOIT doen. Maar ik zou toch wel meer de skills van een versierder willen aanleren, want dit is echt geen leven.
Misschien doe je er beter aan 'vrouwen' niet tot mikpunt van je ongenoegen te nemen. We zijn geen georganiseerde groep met onuitgesproken regels, ookal zijn er vrouwen die mannen hieromtrent zand in de ogen proberen te strooien. Je hebt gewoon met dat ene meisje te doen.quote:En verder zou ik ook een algemene oproep willen plaatsen aan de Europese vrouwen: soms mag het ook wel eens van jullie komen.
Geloof je nou dit soort onzin ook zelf?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 05:20 schreef femmeChantal het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk zie je die instelling niet vanaf moment 1 en kun je ook niet 'kiezen' vanaf moment 1. Vanaf welk moment wel is zo lastig aan te geven, maar je begrijpt hoop ik wat ik bedoel. Het komt een beetje neer op hetgeen claudia_x en thaleia zeggen.
Overigens is een vent die keuzes maakt zelden wanhopig, iemand die 'alle opties openhoudt' is dat daarentegen vaak wel..
[..]
Keuzes maken heeft volgens mij niets te maken met slaafs gedrag (alles, alles voor haar over hebben). Dat laatste is namelijk geen eigen keuze, maar komt voort uit de angst om de ander te verliezen. Een keuze maken houdt ook niet in dat je vanaf moment 2 (3, 4, 5?) voor de rest van je leven aan de ander 'vastzit' en nooit meer weg kan gaan, het houdt alleen in dat je een bepaalde intentie hebt en daar ook naar handelt.
En ja, een keuze maken houdt (ook voor haar) in dat je kan 'verliezen' en natuurlijk is dat frustrerend. Maar zou jij het nou echt zo leuk vinden om 'iets' te hebben met iemand die jou 'wel aardig' vindt?
Bij een bepaald soort uitstraling/houding en uiterlijk wordt gewoon al heel snel een soort versierder gewacht. Als je er een beetje uitziet en je spreekt in een trein iemand aan en misschien wat te bijdehand omdat je zenuwachtig bent... nou berg je maar! Want je bent een abjecte player die dat dagelijks doet bij een ieder. Ach uiteindelijk ben ik spekkoper, want ik laat me niet leiden door angst. Angst is een verdomd slechte raadgever.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 02:53 schreef David het volgende:
[..]
Je bent alleszins niet echt consequent. Je beweert eerst dat een jongen die jou op de trein aanspreekt jou niet kan kennen en dus bijgevolg niet kan weten of jij het 'juiste' meisje bent. Verder ga je er van uit dat jij die beoordeling wel kan doen. Die redenering klopt niet helemaal.
En zeggen dat 'versierders' allemaal vervelende en gladde types zijn, gaat er bij mij niet in. Ik ben zelf absoluut geen versierder, ik slaag er in deze fase van mijn leven nog altijd niet in om het meisje van mijn dromen van mijn bestaan te informeren. Is dat dan beter dan, met een grote portie lef, er op af te stappen en haar telefoonnummer te vragen?
Niet alle mannen hebben enkel als doel om prooien te verschalken en vervolgens te verslinden. Als ik voor mezelf spreek: ik zie me zoiets NOOIT doen. Maar ik zou toch wel meer de skills van een versierder willen aanleren, want dit is echt geen leven.
Boekenzeikerd! Misschien kan dat boek van je hem geen flikker schelen en kent hij het niet, maar komt ie in het gesprek wel positief over. Moet je alles met elkaar gemeen hebben ofzo?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 09:11 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Stel ik zit in de trein van Ede naar Amsterdam. Ik lees mijn lievelingsboek, een jongen spreekt me erover aan. Er ontstaat een levendig gesprek waarin hij me het gevoel geeft dat hij er oprecht gepassioneerd over is. En dan besef ik: deze jongen begrijpt mij. We rijden Amstel binnen, hij pakt zijn spullen, weifelt, en vraagt me tenslotte of hij m'n telefoonnummer mag.
Wat ik bedoelde, is dat ik me voor kan stellen dat ik in zo'n situatie wel mijn telefoonnummer geef. Hij heeft mijn aandacht gewekt, ik meen dat hij integer is - misschien zou ik hem wel beter willen leren kennen.
Maar laten we reëel wezen: zulke situaties doen zich alleen voor in romantische komedies. De werkelijkheid is heel anders.
Ik heb heel vaak gesprekken in de trein, meestal met jongens en mannen, en ze begrijpen het niet. Ik wil niet dat ze me vertellen wat ze denken dat ik wil horen.
Natuurlijk kan het heel lastig zijn om op een ongedwongen manier toenadering te zoeken als je iemand niet (via via) kent. Maar verplaats je eens in haar: als ze niet op de hoogte is van jouw bestaan, waarom zou ze jou dan haar telefoonnummer geven als je op haar afstapt en erom vraagt?
[..]
Het is al eerder gezegd: een stamelende man hoeft helemaal geen afknapper te zijn. Het zou zelfs een aangename uitzondering zijn.
[..]
Goed ik zal de vraag beantwoorden: Omdat je een hele leuke jongen bent waarmee ze een leuk gesprek heeft gehad en misschien de optie heeft tot meer of een leuke vriendschap eventueel. Misschien omdat ze ook wel geinteresseerd is in stand houding van het contact na die treinreis en niet afhankelijk wil zijn van het geluk van zo iemand wel of niet weer tegenkomenquote:Maar verplaats je eens in haar: als ze niet op de hoogte is van jouw bestaan, waarom zou ze jou dan haar telefoonnummer geven als je op haar afstapt en erom vraagt?
Dus wat betreft die meiden alle opties openhouden? Ik zou zeggen gezellig met ze omgaan als vrienden en verder kijken. Als je met een aantal mensen gezellig omgaat maar er zit er niet eentje tussen waar je echt op valt, dan zit er gewoon niet eentje tussen waar je echt op valt.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 10:04 schreef Tranceptor het volgende:
Als je een aantal meiden oppervlakkig kent en er leuk mee omgaat, waarom zou je dan precies MOETEN kiezen? Waarom? Als je dan kiest dan ben je alleen maar dom bezig, want je zult zien dat je precies de verkeerde kiest.
m.a.w., ook dames gaan af op het uiterlijkquote:Op zaterdag 11 juni 2005 10:04 schreef Tranceptor het volgende:
Bij een bepaald soort uitstraling/houding en uiterlijk wordt gewoon al heel snel een soort versierder gewacht. Als je er een beetje uitziet en je spreekt in een trein iemand aan en misschien wat te bijdehand omdat je zenuwachtig bent... nou berg je maar! Want je bent een abjecte player die dat dagelijks doet bij een ieder.
Ach ja als je meiden gewoon oppervlakkig kent kun je toch alleen maar zeggen of je op het uiterlijk valt? Als je met een aantal mensen gezellig omgaat en toch wel bij een paar zoiets hebt van die wil ik een end beter leren kennen? Wat is er mis mee als je dan ze probeert beter te leren kennen door vaker af te spreken? Ik ben het er wel mee eens dat er iets moet zijn van aantrekkingskracht, maar goed die kan in eerste instantie vrijwel altijd alleen qua uiterlijk zijn en eerste indruk.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 11:49 schreef thaleia het volgende:
[..]
Dus wat betreft die meiden alle opties openhouden? Ik zou zeggen gezellig met ze omgaan als vrienden en verder kijken. Als je met een aantal mensen gezellig omgaat maar er zit er niet eentje tussen waar je echt op valt, dan zit er gewoon niet eentje tussen waar je echt op valt.
Ik zou niet weten wat er aantrekelijk is aan een james bond, behalve mischien zijn auto en een goed pak. En er zijn geen echte kunstgrepen om een vrouw te verleiden, het is meenstal iets wat je hebt of niet hebt. Het is een combinatie/bepaalde parten van goed kunnen praten, intelligentie, zelf vertrouwen, humor en weten hoe je met een vrouw moet omgaan en haar kunnen vermaken. En speciaal het vermaken is belangrijk.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 20:18 schreef Claudia_x het volgende:
Het is overigens niet mijn bedoeling hier een onmogelijke opgave voor mannen te schetsen. Integendeel: het kan veel makkelijker dan je denkt. Je hoeft James Bond niet te analyseren om 'aan de vrouw te raken'. Jíj bent interessant, jíj bent een catch, en als je daarop vertrouwt, komt het wel goed. Die kunstgrepen om een vrouw te verleiden zijn juist een manier om je gek te maken, je kapot te analyseren en je onzeker te maken over het zoeken van toenadering.
'Parasiteren' is inderdaad een grof woord om versieren mee aan te duiden (zelf als het voor 1 nachtje is). Bij veel nederlandse vrouwen krijg ik echt zo'n gevoel het is alles of niet. Terwijl je ook gewoon lol kan maken en een beetje flirten met iemand waar je niet het bed mee wil delen. Vrouwen kunnen behoorlijk arogant overkomen als jij niet de juiste schijnt te zijn voor haar.quote:Wacht, zo heb ik die opmerkingen helemaal niet bedoeld. Ik gebruik vaak 'je' waar ik 'men' bedoel. Ik had het niet over jou persoonlijk, ik ken je helemaal niet.'Parasiteren' is een sterk woord. Ik wilde ermee zeggen dat tekortkomingen van vrouwen niet eigenschappen zijn waar je (welke willekeurige man dan ook) op wilt vertrouwen om contact te leggen. Thaleia heeft dit puntiger geformuleerd: zij wil een man die haar leuk vindt, en wil een man ook niet gewoon een vrouw die hem leuk vindt in plaats van een meisje dat gevoelig is voor versierfoefjes?
Zelfs mannen die boeken van jouw kaliber lezen vallen op tieten en korte rokjes. Ze hebben alleen een acceptabeler excuus om met jou te praten, maar dat is nog steeds niet de reden dat ze met je praten.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:27 schreef Claudia_x het volgende:
Maar de jongens die je aanspreken in de trein zijn niet voor niets steevast vervelende, gladde types. Zij durven het immers aan om iemand die ze helemaal niet kennen te versieren. Waarop baseren ze dat? Je principes, je integriteit, je passies, je drijfveren? Nee, je grote ogen, je lekkere tieten, je geile rokje. En daarom zijn die types oninteressant.
Lol. Ik lees hier niet dat versierders oninteressant zijn, maar dat versierders gevaarlijk zijn. Ze kunnen je het hoofd op hol brengen, maar misschien zijn ze niet te vertrouwen. Straks blijf je met een gebroken hart achter.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:27 schreef Claudia_x het volgende:
Ergo: 'erop afgaan' is iets voor versierders, en versierders zijn juist oninteressant. JoeyT is niet alleen die fantastische versierder, maar ook die jongen die zijn vriendin beduveld heeft. En denk je dat vrouwen dat willen? Wil jij een meisje dat zich laat versieren? Of wil je een meisje dat jou wil?
Nee, dat is nu juist de reden waarom een jongen je aanspreekt. "Aan de buitenkant ziet het er leuk uit, hoe zit het met de rest?".quote:Op vrijdag 10 juni 2005 14:04 schreef Claudia_x het volgende:
...dat iemand die mijn nummer vraagt op basis van die schamele informatie mij niet oprecht leuk kan vinden. Hij kent mij immers niet.
Mee eens... je kan het eigenlijk zien als solliciteren. Jij kijkt of je dat bedrijf leuk vind en het bedrijf kijkt of zij jou leuk vinden. Je gaat ook niet meteen voor 1 bedrijf, je kijkt verder dan je neus lang is. En zodra je denkt dat je het ware stekkie gevonden hebt?.... kan je voor de volle 100% erin gaan, zonder dat je energie voor niks geweest is.... uuum, nouja, dat wee je pas helemaal aan het einde natuurlijkquote:Op zaterdag 11 juni 2005 12:43 schreef xFriendx het volgende:
Dat mensen meerdere "lijntjes" open hebben staan staat in dit topic bijna gelijk aan vreemdgaan bij sommige mensen. Natuurlijk heb ik meerde lijnen openstaan. Waarom?
Ik zal niet meteen gek van 1 iemand zijn, ik wil mensen wel eerst leren kennen. Dus ja, je bent een potentieel iemand, en ja, er zijn er nog 3 van. Ik wil dan die 4 meiden eerst beter leren kennen, en don't worry, want zodra ik gek wordt van 1 van die 4 dan kan je er op vertrouwen dat ik voor de volle 100% voor die ene ga, en dat de rest niets meer dan goede kennissen blijven.
Voordat ik mij volledig overgeef aan die ene meid ben ik vrijgezel, en kan ik doen en laten wat ik wil. Maar als je als meid dan denkt dat ik van meerdere walletjes wil eten dan heb je het mis.
Een meid als Claudia zal in mijn ogen misschien erg leuk zijn, en als ik haar zou aanspreken dan zal het vast niet over dat boek zijn. Gaat het gesprek desondanks toch door dan is dat fijn, kapt zij het af dan weet ik dan al dat zij toch niet de juiste is. Heel simpel lijkt mij. Leren Claudia en ik elkaar beter kennen dan zou ik naar mijn mening gerust nog andere meiden kunnen aanspreken ook, want...er is nog niets duidelijk. Begin ik langzamerhand te denken dat Claudia toch wel een erg toffe meid is dan kiest mijn gevoel automatisch voor haar, en zal ik niet eens meer aan andere meiden denken.
Niet doen, het is de moeite niet!quote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:11 schreef HenryHill het volgende:
Overigens erger ik me helemaal groen en geel aan mensen die overal met boeken en schrijvers lopen te dwepen, maar dat terzijde.
Hmm, geschreven door Hong en Hong. Zouden ze ook babi pangang hebben?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:22 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Niet doen, het is de moeite niet!
Je kunt beter je energie goed gebruiken en een leuk boek lezen:
[afbeelding]
Hier ben ik altijd zo allergisch voor. Ooit heb ik dit al eens op het forum verkondigd, maar hier gaan we dan nog een keer....quote:Op vrijdag 10 juni 2005 23:32 schreef TYP het volgende:
Versieren is niet echt wat je kunt leren, maar gewoon beheerst en vanuit jezelf moet komen. Het is net zoals autorijden, niet iedereen is van nature een goede automobilist. Ik kan hier wel tips geven, maar helaas kom je dan niet ver. Ik weet niet wat ik precies doe, maar het gaat bijna elke vrouw goed. Heel cliche, maar ik blijf mezelf en ben gewoon niet bang voor een afgang ofzo. Juist het er niet bang voor zijn en jezelf zijn zorgt ervoor dat je gewoon bijna altijd succes hebt. Maar ja, als je het niet kunt... dat heb je eigenlijk gewoon pech.
Inderdaad, als ik ooit een excuus zou kunnen gebruiken om een meisje aan te spreken zou het over haar boek zijn - ik ben namelijk wel geïnteresseerd in literatuur. Maar dat is niet de reden dat ik haar aanspreek.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:11 schreef HenryHill het volgende:
[..]
Zelfs mannen die boeken van jouw kaliber lezen vallen op tieten en korte rokjes. Ze hebben alleen een acceptabeler excuus om met jou te praten, maar dat is nog steeds niet de reden dat ze met je praten.
Jij hoopt alleen dat het hun gaat om het boek - en stiekem toch niet.
[..]
Ik heb niet voor niets Kierkegaard gebruikt als symbool voor hetgeen ik mooi en belangrijk vind. Hij schreef Diary of a Seducer. Het dagboek gaat over een jongeman, Johannes, die alles in het werk stelt om Cordelia te verleiden. Het is hem niet om Cordelia te doen, maar de edele kunst van het versieren. Hij is een buitengewoon bekwame verleider, maar na lezing van het boek schijnt deze rol niet langer aantrekkelijk toe. Ik zal de clou niet verklappen - misschien wil iemand het nog lezen, zo dik is het niet - maar het is hartverscheurend mooi.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:22 schreef Tranceptor het volgende:
Je kunt beter je energie goed gebruiken en een leuk boek lezen:
Je zoekt in een jongen vooral een overeenkomende boekensmaak dan?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 14:55 schreef Claudia_x het volgende:
Op een forum kun je door boekenkennis te etaleren de juiste jongen vinden.
Meen je dit nou echt?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 14:55 schreef Claudia_x het volgende:
Op een forum kun je door boekenkennis te etaleren de juiste jongen vinden.
Dat klinkt als een versiertrucje.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 14:55 schreef Claudia_x:
Op een forum kun je door boekenkennis te etaleren de juiste jongen vinden.
Too much info, deze abjecte jongen kent het boek. Er zijn wel meer leuke boeken en je kunt niet alles gelezen hebben. Bovendien ga je er niet op selecteren, dan ben je zelf oppervlakkig vind ik. Tunnelvisie noemen anderen het.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 14:55 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik heb niet voor niets Kierkegaard gebruikt als symbool voor hetgeen ik mooi en belangrijk vind. Hij schreef Diary of a Seducer. Het dagboek gaat over een jongeman, Johannes, die alles in het werk stelt om Cordelia te verleiden. Het is hem niet om Cordelia te doen, maar de edele kunst van het versieren. Hij is een buitengewoon bekwame verleider, maar na lezing van het boek schijnt deze rol niet langer aantrekkelijk toe. Ik zal de clou niet verklappen - misschien wil iemand het nog lezen, zo dik is het niet - maar het is hartverscheurend mooi.
Op een forum kun je door boekenkennis te etaleren de juiste jongen vinden.
Nou, weinig aan toe te voegen eigenlijkquote:Op zaterdag 11 juni 2005 13:11 schreef HenryHill het volgende:
[..]
Zelfs mannen die boeken van jouw kaliber lezen vallen op tieten en korte rokjes. Ze hebben alleen een acceptabeler excuus om met jou te praten, maar dat is nog steeds niet de reden dat ze met je praten.
Jij hoopt alleen dat het hun gaat om het boek - en stiekem toch niet.
[..]
Lol. Ik lees hier niet dat versierders oninteressant zijn, maar dat versierders gevaarlijk zijn. Ze kunnen je het hoofd op hol brengen, maar misschien zijn ze niet te vertrouwen. Straks blijf je met een gebroken hart achter.![]()
Hij durft mij aan te spreken, dus zal hij dat bij elke vrouw doen en zal hij je zonder twijfel proberen het bed in te kletsen waarna hij je bedriegt met de volgende.
[..]
Nee, dat is nu juist de reden waarom een jongen je aanspreekt. "Aan de buitenkant ziet het er leuk uit, hoe zit het met de rest?".
Nog even over dat boek: Als een jongen op je afstapt die echt helemaal gek is van 'jouw' schrijver, dan is de kans groot dat hij jou helemaal niet leuk vind. Dan kan je juist beter geen fan tegenkomen, die is dan tenminste geinteresseerd in jou in plaats van in je boek.
En een telefoonnummer is geen trouwring hoor, het is een mogelijkheid om elkaar een volgende keer weer een stukje beter te leren kennen.
Overigens erger ik me helemaal groen en geel aan mensen die overal met boeken en schrijvers lopen te dwepen, maar dat terzijde.
Of je plaatst een foto waarop je heel geil kijkt, welke de "juiste jongen" tegenkomt waarop hij contact met je zoekt. Alles kan een aanleiding zijn, maar het zegt allemaal weinig tot niets over de persoon die er op reageert.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 14:55 schreef Claudia_x het volgende:
Op een forum kun je door boekenkennis te etaleren de juiste jongen vinden.
Claudia doet beidequote:Op zaterdag 11 juni 2005 15:46 schreef Frezer het volgende:
[..]
Of je plaatst een foto waarop je heel geil kijkt, welke de "juiste jongen" tegenkomt waarop hij contact met je zoekt. Alles kan een aanleiding zijn, maar het zegt allemaal weinig tot niets over de persoon die er op reageert.
quote:Op zaterdag 11 juni 2005 14:55 schreef Claudia_x het volgende:
Op een forum kun je door boekenkennis te etaleren de juiste jongen vinden.
Dan val ik afquote:Op zaterdag 11 juni 2005 14:55 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Op een forum kun je door boekenkennis te etaleren de juiste jongen vinden.
Maar Claudia heeft dan weer niet mijn smaak boeken. Dus waarschijnlijk zou ik haar niet vertrouwen als zij me aansprak in de trein, omdat ze me dan toch alleen maar om mijn body wil...quote:
Kierkegaard.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 15:54 schreef milagro het volgende:
Ook niet degenen die Kierkeknots lezen.
*kuch* moslima's *kuch* ..quote:Op zaterdag 11 juni 2005 15:54 schreef milagro het volgende:
Ik ken geen vrouw die van moeder natuur leuk bedeeld is, en dat niet uitbuit of etaleert.
Echt zo'n "literatuur - term" waarbij ik het homofiele hoofd van mijn over emotionele docent Nederlands, Dhr. Schaap, weer voor mij zie verschijnen..quote:
quote:
Oh ook die buiten dat uit, hoor, hoofddoek of niet, alleen binnen de hun opgelegde grenzen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 15:57 schreef Ondergrond het volgende:
[..]
*kuch* moslima's *kuch* ..
Veel turkse meisjes hebben echt goddelijke vormen, maar proberen deze kostte wat kost te verbergen.
(begin nu niet over snorren, etc)
Das idd best appetijtelijk. Wat nu als dat de aandacht trok van "de juiste jongen" voordat hij over literatuur begon?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:00 schreef milagro het volgende:
[..]
Wat ik bedoel te zeggen dat als ik op Claudia's fotoboekicoontje klik, zie ik een mooie dame in een lekker strak bloesje, dat laatste vooral trekt iig mijn aandacht al, en ik ben een heterofiele Tante Pollewop van bekant 43.
Precies. Als je echt wil dat mannen op je vallen vanwege je innerlijk, normen en waarden, principes en de rest van wat Balkenende c.s. uitdragen, dan moet je eens proberen:quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:00 schreef milagro het volgende:
[..]
Wat ik bedoel te zeggen dat als ik op Claudia's fotoboekicoontje klik, zie ik een mooie dame in een lekker strak bloesje, dat laatste vooral trekt iig mijn aandacht al, en ik ben een heterofiele Tante Pollewop van bekant 43.
Geen vrouw die niet bewust is hoe zo een voorkomen, kledingkeuze overkomen op mannen, knullen dan lijkt me het ook vrij logisch dat mannen er als hier genoemd op reageren, boeien verder of je Kierkegorgel leest of The Da Vinci Code
Dan wordt-ie blijkbaar genegeerd, want niet interessant.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:04 schreef Frezer het volgende:
[..]
Das idd best appetijtelijk. Wat nu als dat de aandacht trok van "de juiste jongen" voordat hij over literatuur begon?
Das waar. 99% gaat eerst op de strakke blouse af en faalt daarna in kennis qua literatuur...de overige 1% kent elke pagina uit z'n hoofd maar zal waarschijnlijk dan de blouse over het hoofd zien.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:00 schreef milagro het volgende:
[..]
Wat ik bedoel te zeggen dat als ik op Claudia's fotoboekicoontje klik, zie ik een mooie dame in een lekker strak bloesje, dat laatste vooral trekt iig mijn aandacht al, en ik ben een heterofiele Tante Pollewop van bekant 43.
Ms wel , ms niet.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:09 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Das waar. 99% gaat eerst op de strakke blouse af en faalt daarna in kennis qua literatuur...de overige 1% kent elke pagina uit z'n hoofd maar zal waarschijnlijk dan de blouse over het hoofd zien.![]()
Dan ben jij met je bekant 43 wellicht sneller een leuke gesprekspartner die wat meer open is![]()
Ja, weliswaas een foto van bijna 2 jaar terug, maar goed, er is weinig verschil (4 kilo) met nuquote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:18 schreef HenryHill het volgende:
Offtopic:
Trouwens, tante pollewop van 43, ik ben (natuurlijk) alleen maar geinteresseerd in je boekenkast, maar wat ik me afvroeg: ben jij dat in je avatar?
Hmmm, sommige mensen blijven dan wel goed geconserveerdquote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:20 schreef milagro het volgende:
[..]
Ja, weliswaas een foto van bijna 2 jaar terug, maar goed, er is weinig verschil (4 kilo) met nu
Maar on topic : spreken jullie wel eens dames aan in de trein/bus etc?
Hoe wordt er dan gereageerd?
Trein en bus niet zo vaak, en als ik het al doe, dan blijft het meestal oppervlakkig. Niet echt met date-intenties ofzo.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:20 schreef milagro het volgende:
Maar on topic : spreken jullie wel eens dames aan in de trein/bus etc?
Hoe wordt er dan gereageerd?
Zo vat ik het zelf ook eigenlijk op, gewoon een praatje maken, en volgens mij is dat ook vaak zo, en niet alleen nu op deze leeftijd, maar ook toen ik stukken jonger was.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:28 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Hmmm, sommige mensen blijven dan wel goed geconserveerd![]()
ontopic: weinig eigenlijk...vaak kom ik in contact via vrienden...dan sta je in een groepje en zijn er voor mij onbekenden bij. En dan begint het gewoon met standaard wat info uitwisselen..waar komt iemand vandaan etc. En tijdens dat gesprek kan ik wel een 1e indruk vormen. Ook wel eens in de bus een meid/'meiden aangesproken, maar dat was zonder enige bijbedoelingen, gewoon praatje maken.
ps. ook dames kunnen aan versieren doen, dus je vraag geldt ook voor hen denk ik![]()
Je ziet het bijvoorbeeld vaak in de trein, als er weer eens vertragingen zijn. Mensen mopperen, de andere persoon moppert mee, zegt bijv dat hij te laat is voor voetbaltraining (jongen) of turnen (meid) en dan vraag je puur om de tijd te doden bij welke club/vereniging dat is. Alles zonder bijbedoelingen, en ontstaat er toch een prettig gesprek. (soms ook weer niet...er zijn uitzonderingen)quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:32 schreef milagro het volgende:
[..]
Zo vat ik het zelf ook eigenlijk op, gewoon een praatje maken, en volgens mij is dat ook vaak zo, en niet alleen nu op deze leeftijd, maar ook toen ik stukken jonger was.
Het zou zomaar eens kunnen, dat dames gewoon iets te verkrampt reageren of meteen 30 stappen verder denken , terwijl er vooralsnog niets anders gebeurt dan een praatje maken om de saaie rit/dag wat op te leuken.
Dat bedoel ik.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:30 schreef HenryHill het volgende:
[..]
Trein en bus niet zo vaak, en als ik het al doe, dan blijft het meestal oppervlakkig. Niet echt met date-intenties ofzo.
Als ik naar de kroeg ga, dan ben ik wat duidelijker in wat ik verwacht![]()
Ik spreek weleens dames aan. Ik moet ze wel verdomd leuk vinden als ze mijn nummer krijgen of als ik ze om een nummer vraag. Dat is dan met de intentie ze beter te leren kennen en dat begint met praten. Ik heb dan geen intenties om er zwaar beladen dates van te maken, maar ze gewoon nog een keer te spreken onder een hapje en een drankje. Meestal is het ook een tijdsinvulling omdat ik een dik uur in de trein zit en niet altijd zin heb verheven literatuur te gaan lezen. Overigens zijn dat ook vaak mannen die ik aanspreek. Als er een aanleiding is kun je toch even kletsen, dat is meestal heel gezellig. Kijk als er geen aanleiding is ga ik er ook geen verzinnen, maar met een beetje creativiteit!quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:20 schreef milagro het volgende:
[..]
Ja, weliswaas een foto van bijna 2 jaar terug, maar goed, er is weinig verschil (4 kilo) met nu
Maar on topic : spreken jullie wel eens dames aan in de trein/bus etc?
Hoe wordt er dan gereageerd?
Hmmm...tis dubbel. Aan de ene kant spreek je haar wel aan om haar uiterlijk en wil je haar beter leren kennen voor wat het dan ook waard is op zo'n moment, dat kun je versieren noemen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:45 schreef milagro het volgende:
Als je zonder intenties kontakt legt met dames, is het ook eigenlijk geen versieren meer
Ah okay, dus na een eventueel blauwtje volgt er dan geen topic "arrogante kutwijven, allemaal!!!!!!!"quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:47 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Hmmm...tis dubbel. Aan de ene kant spreek je haar wel aan om haar uiterlijk en wil je haar beter leren kennen voor wat het dan ook waard is op zo'n moment, dat kun je versieren noemen.
Aan de andere kant zit je niet nauwlettend naar een vervolg toe te werken.
Volgens mij is het gewoon rielekst versieren...
De definitie van versieren kan wellicht ook per persoon verschillen. Versieren staat al snel in de buurt van scoren... terwijl je een leuke meid ziet en je haar beter wil leren kennen, dat klinkt minder "ernstig" en meer serieus, naar mijn mening dan.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:45 schreef milagro het volgende:
Als je zonder intenties kontakt legt met dames, is het ook eigenlijk geen versieren meer
Absoluut, ik heb zo genoeg hele geslaagde avonden gehadquote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:50 schreef milagro het volgende:
[..]
Ah okay, dus na een eventueel blauwtje volgt er dan geen topic "arrogante kutwijven, allemaal!!!!!!!"
maar kun je gewoon nog steeds terugdenken aan een over het geheel geslaagde avond
Dan moet je dat zelf ook doenquote:Op vrijdag 10 juni 2005 12:41 schreef Tranceptor het volgende:
Verder lijkt het me logisch dat je een ander gewoon in zijn/haar waarde laat, ongeacht wat hij/zij post/doet.
Kierkegaard lezen is toch net zo goed een vorm van uiterlijke presentatie? Je ziet immers Claudia_x in de trein Kierkegaard lezen. Daarmee geeft ze in haar hele presentatie al aan dat anderen haar niet alleen vanwege haar blousje zouden moeten aanspreken, maar wellicht ook vanwege Kierkegaard.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:00 schreef milagro het volgende:
Geen vrouw die niet bewust is hoe zo een voorkomen, kledingkeuze overkomt op mannen, knullen , dan lijkt me het ook vrij logisch dat mannen er als hier genoemd op reageren, boeien verder of je Kierkegorgel leest of The Da Vinci Code
ze zit dus me voorbedachte rade in de trein met dát boekquote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:55 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Kierkegaard lezen is toch net zo goed een vorm van uiterlijke presentatie? Je ziet immers Claudia_x in de trein Kierkegaard lezen. Daarmee geeft ze in haar hele presentatie al aan dat anderen haar niet alleen vanwege haar blousje zouden moeten aanspreken, maar wellicht ook vanwege Kierkegaard.
Ik weet niet wat suffer is, meerdere lijntjes open houden, of met een zorgvuldig uitgekozen boek in de trein gaan zitten, opdat je door de juiste heren aangesproken wordt.quote:Verder, als iemand zegt dat ze 'meerdere lijntjes open houden' dan vind ik daar toch een bepaalde gereserveerdheid uit spreken, het is een soort surrogaat-controle die je uitoefent. 'als het met die niet 'lukt', dan met die andere'. Dat klinkt toch heel geforceerd? Wat 'lukt' er dan? Alsof het -alleen- van jou afhangt of je betekenisvol contact krijgt.
Hey, zonder openingszin geen gesprek natuurlijkquote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:50 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Sowieso vind ik dingen als openingszinnen iets waar ik geen gebruik van zou maken. Een gesprek aanknopen kan ook doodnormaal, weet de meid in kwestie (in mijn geval) ook waar ze aan toe is, en staat het misschien nog een stuk netter ook.
Het zou eens een dag zo moeten zijn dat vrouwen nu eens met de geweldige opmerkingen/openingszinnen moesten komen. Dan konden ze eens zien hoe moeilijk het soms is.Overigens zeuren vrouwen altijd over foute mannen met foute opmerkingen maar als het de goede vent is... Bovendien durven ze zelf helemaal niks over het algemeen, dus ach beggars can't be choosers.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:04 schreef milagro het volgende:
[..]
Hey, zonder openingszin geen gesprek natuurlijk
Dezelfde openingszin gebruikt door verschillden heren heeft een verschillend effect.
Het ligt dus niet altijd perse aan de zin, maar aan wie hem uitspreekt
Haha dat is zo -niet- handig, om meteen weg te lopen als je vermoed dat ze niet zo happig is. Pas als het mij duidelijk word dat ze geen interesse heeft en dat dat ook niet gaat veranderen, geef ik op. Maar meisjes zijn meestal, als je door de eerste gevoelsbarriere heen bent, heel lief.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:52 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Absoluut, ik heb zo genoeg hele geslaagde avonden gehad.
Nee, ik ben iemand die bij het vermoeden van het lichtste beetje desinteresse al wegloopt. Ik heb deze week ontdekt dat het in 1 geval niet nodig was geweest.![]()
Ik heb de zoniet dan niet-instelling wat te ver doorgevoerd begrijp ik.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:09 schreef hawaii het volgende:
[..]
Haha dat is zo -niet- handig, om meteen weg te lopen als je vermoed dat ze niet zo happig is. Pas als het mij duidelijk word dat ze geen interesse heeft en dat dat ook niet gaat veranderen, geef ik op. Maar meisjes zijn meestal, als je door de eerste gevoelsbarriere heen bent, heel lief.
Maar je moet het wel durven, tegen je eigen gevoel in gewoon doorgaan met gezellig praatje maken. De aanhouder wint
Ik weet het niet, ik spreek natuurlijk alleen voor mezelf.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:07 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Het zou eens een dag zo moeten zijn dat vrouwen nu eens met de geweldige opmerkingen/openingszinnen moesten komen. Dan konden ze eens zien hoe moeilijk het soms is.Overigens zeuren vrouwen altijd over foute mannen met foute opmerkingen maar als het de goede vent is... Bovendien durven ze zelf helemaal niks over het algemeen, dus ach beggars can't be choosers.
Dat soort losers mogen ze van mij preventief ruimen, die maken het de volgende onmogelijk. Ik snap de reactie van sommige vrouwen wel en als dan de volgende vent met een vergelijkbaar uiterlijk (want het gaat er toch vaak om wat voor beeld ze al van je hebben als je aan komt lopen in vergelijking met wat ze kennen, exen, e.d) langskomt wordt ie genadeloos afgewimpeld. Aan de andere kant zouden vrouwen gek worden als er een paar dagen helemaal geen aandacht voor hen of hun uiterlijk was.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:13 schreef milagro het volgende:
maaaaaaar er zijn ook echt hele vervelende opdringerige heren, en als jij, als goedbedoelende, daar net achter aan je poging doet, dan kan het wel eens zo zijn, dat je dan een sjaggo reactie krijgt
er zijn namelijk ook dames die echt zonder intenties uitgaan en gaan stappen om gewoon lekker te dansen, en als je dan 3 keer achter elkaar met opdringerige kerels te maken krijgt, die echt hele grove manier van benaderen hebben dan ben je ms dus helemaal niet meer in de stemming voor welke toenadering dan ook.
Er zijn genoeg vrouwen die dat doen hoorquote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:07 schreef Tranceptor het volgende:
Het zou eens een dag zo moeten zijn dat vrouwen nu eens met de geweldige opmerkingen/openingszinnen moesten komen. Dan konden ze eens zien hoe moeilijk het soms is.Overigens zeuren vrouwen altijd over foute mannen met foute opmerkingen maar als het de goede vent is... Bovendien durven ze zelf helemaal niks over het algemeen, dus ach beggars can't be choosers.
De enige reden waarom ik zou weg lopen, is omdat er nog leukere cuties rondlopenquote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:11 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik heb de zoniet dan niet-instelling wat te ver doorgevoerd begrijp ik.![]()
Ik heb gewoon nooit zo'n zin mijn tijd te verdoen, zeker niet als ik liever kan dansen.![]()
ik heb al wel vaker gehoord dat meiden me heel leuk vonden, maar dat ik opeens wegliep... euhm korte aandachtsspanne![]()
Zo wilde ik het niet zeggen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:16 schreef hawaii het volgende:
[..]
De enige reden waarom ik zou weg lopen, is omdat er nog leukere cuties rondlopen![]()
Dat kan absoluut en ik word tegenwoordig ook weleens aangesproken en dat is dan best ok (maar heel doorzichtig). Ik heb liever dat ze met wat meer spontaniteit en gekheid/humor het proberen, dat werkt prima bij mij. De laatste was : 'zo jij danst leuk maf, het lijkt een beetje op mij'. Het lijkt me niet echt done om de aandacht bij een versierpoging op deze manier op jezelf te leggen. Ze had de bijzin weg kunnen laten, die had geen functie in haar poging.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:16 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Er zijn genoeg vrouwen die dat doen hoor
Ben regelmatig met beste leuke dingen aangesproken. Maar ook vaak zat met het onoriginele: wat kijk je boos, heb je vuur, etc.
Mja.. van mij hoeft het niet zo. Ik kies liever dan dat ik gekozen wordtquote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:18 schreef Tranceptor het volgende:
Dat kan absoluut en ik word tegenwoordig ook weleens aangesproken en dat is dan best ok (maar heel doorzichtig). Ik heb liever dat ze met wat meer spontaniteit en gekheid/humor het proberen, dat werkt prima bij mij. De laatste was : 'zo jij danst leuk maf, het lijkt een beetje op mij'. Het lijkt me niet echt done om de aandacht bij een versierpoging op jezelf te leggen. Ze had de bijzin weg kunnen laten.
ja, hallo, analyseer je toenaderingen altijd zo , op bijzinnen en hun functiequote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:18 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Zo wilde ik het niet zeggen.![]()
[..]
Dat kan absoluut en ik word tegenwoordig ook weleens aangesproken en dat is dan best ok (maar heel doorzichtig). Ik heb liever dat ze met wat meer spontaniteit en gekheid/humor het proberen, dat werkt prima bij mij. De laatste was : 'zo jij danst leuk maf, het lijkt een beetje op mij'. Het lijkt me niet echt done om de aandacht bij een versierpoging op deze manier op jezelf te leggen. Ze had de bijzin weg kunnen laten, die had geen functie in haar poging.
Hehe ik dacht er later pas over na, op dat moment kwam het gewoon niet over. Ik was toch later benieuwd waarom het niet overkwam...quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:27 schreef milagro het volgende:
[..]
ja, hallo, analyseer je toenaderingen altijd zo , op bijzinnen en hun functie
als je van haar spontaniteit verwacht is zo'n analyse ook een beetje suf, natuurlijk.
Wie weet. Doet er niet echt toe, of wel?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:01 schreef milagro het volgende:
ze zit dus me voorbedachte rade in de trein met dát boek
Als jij je schaars kleedt zit jij dan 24 uur per dag 'ik ben schaars gekleed, kijk mij, ik ben schaars gekleed, kijk mij, ik ben schaars gekleed, kijk mij'?quote:ze wil dus aangesproken worden maar wel door bepaalde heren, zoals jij blijkbaar, en gaat daarom opzichtig met de kaft in zicht in de trein zitten
Je weet wel meer dingen niet.quote:Ik weet niet wat suffer is, meerdere lijntjes open houden, of met een zorgvuldig uitgekozen boek in de trein gaan zitten, opdat je door de juiste heren aangesproken wordt.
Dit is alleen van toepassing als je probeert een relatie te forceren. Als ik meid A en B ontmoet, en bij beide ben ik bezig ze goed te leren kennen, en er is misschien wel kans bij beide dat er iets uit komt, dan heb ik meerdere lijnen open. Echter is het niet zo dat ik dan denk: als het bij die niet lukt dan de ander maar. Je leert elkaar kennen, en misschien klik ik goed met meid A uiteindelijk. Het kan ook zijn dat ik geen bij beide geen interesse heb in een verder iets. Maar het moet niet zo zijn dat als ik denk dat meid A wel ok is, en dat ik tijdens het leren kennen van elkaar niet zoiets kan doen bij meid B. Er is tenslotte nog nergens sprake van. Zodra ik meid A meer dan een leuke meid vind weet ik dat ik bij meid B grenzen moet trekken mocht zij mij wel leuk vinden en ik haar niet.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:55 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Verder, als iemand zegt dat ze 'meerdere lijntjes open houden' dan vind ik daar toch een bepaalde gereserveerdheid uit spreken, het is een soort surrogaat-controle die je uitoefent. 'als het met die niet 'lukt', dan met die andere'. Dat klinkt toch heel geforceerd? Wat 'lukt' er dan? Alsof het -alleen- van jou afhangt of je betekenisvol contact krijgt.
werkquote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:36 schreef cyber_rebel het volgende:
Waar ontstaan nou eigenlijk de meeste relaties? Oftewel zijn de beste plaats om te versieren?
Exact zoals ik er over denk. Hulde!quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:36 schreef xFriendx het volgende:
-knip-
kroegquote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:36 schreef cyber_rebel het volgende:
Waar ontstaan nou eigenlijk de meeste relaties? Oftewel zijn de beste plaats om te versieren?
Dan kom ik op verkeerde plaatsen, want ik ben zelden aangesproken door een dame (tijdens stappen nog nooit trouwens).quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:16 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Er zijn genoeg vrouwen die dat doen hoor
Ben regelmatig met beste leuke dingen aangesproken. Maar ook vaak zat met het onoriginele: wat kijk je boos, heb je vuur, etc.
agreequote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:34 schreef milagro het volgende:
Ik ben vaak zat met hele suffe openingszinnen benaderd, en het lag nooit aan die zin ( of hij moet heel banaal, grof geweest zijn) of ik iemand afwees, hoor
Het lag gewoon aan de kop die ik zag, de lach op het gezicht, de ogen, of me dat beviel.
Dat schijnt mee te vallen, al zal het voor versieren an sich een goede plek zijn.quote:
"Bingo"...quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:33 schreef runaway het volgende:
afgelopen woensdag klikte het gewoon..........
3 keer oogcontact en bingo
dat zeker, maar relaties ontstaan volgens mij vooral op werk.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:39 schreef Frezer het volgende:
[..]
Dat schijnt mee te vallen, al zal het voor versieren an sich een goede plek zijn.
uhm zijn vriend kwam me een biertje aanbieden onder het mom: van die jongen daar............quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:47 schreef HenryHill het volgende:
[..]
"Bingo"...![]()
We willen details! Wat zij hij, wat zij jij, hoe keek hij erbij toen je het zei, etc.
En hoe "bingo!": Heb je z'n telefoonnummer, gezoend, gesext, zwanger, schoonmoeder ontmoet...?
Vertel!![]()
Leuk juist. Maar ja jij zal het wel als een belediging hebben opgevat en daarom werkte het niet.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:18 schreef Tranceptor het volgende:
De laatste was : 'zo jij danst leuk maf, het lijkt een beetje op mij'. Het lijkt me niet echt done om de aandacht bij een versierpoging op deze manier op jezelf te leggen.
Ik vatte het helemaal niet op als belediging. Ik vatte het op als constatering van een feit, leuk om een gesprek mee te openen. Helaas ging ze daarna de aandacht naar zichzelf verleggen en zag ik al weer een derdegraads kruisverhoor en monoloog naar haar persoon ontstaan.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:09 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Leuk juist. Maar ja jij zal het wel als een belediging hebben opgevat en daarom werkte het niet.
Toch eens wat aan je zelfvertrouwen doen man!
Over dit soort dingen denken is onzekerheid. Net zoiets als de ... gaan analyseren in een sms ofzo. Het is een zin. Gewoon een gespreksopening verder niet.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:12 schreef Tranceptor het volgende:
Ik vatte het helemaal niet op als belediging. Ik vatte het op als constatering van een feit, leuk om een gesprek mee te openen. Helaas ging ze daarna de aandacht naar zichzelf verleggen en zag ik al weer een derdegraads kruisverhoor en monoloog naar haar persoon ontstaan.
Ik ben analyserend van aard en op het moment zelf speelde veel meer die info een rol.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:14 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Over dit soort dingen denken is onzekerheid. Net zoiets als de ... gaan analyseren in een sms ofzo. Het is een zin. Gewoon een gespreksopening verder niet.
Die zijn echt heel erg ja. Je lichaamstaal is ook héél belangrijk.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:16 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Er zijn genoeg vrouwen die dat doen hoor
Ben regelmatig met beste leuke dingen aangesproken. Maar ook vaak zat met het onoriginele: wat kijk je boos, heb je vuur, etc.
Als ik al een openingszin gebruik dan doe ik dat om te shoqueren of te narren en ik ben verbaal vrij sterk. Helaas werkte het vorige week averechts en kreeg ik lik op stuk. Ach ja, daar was op zich ook niks mis mee...quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:20 schreef gigant het volgende:
Wees grappig, maar lach nooit te veel. En steek ze gewoon heerlijk de gek aan. Je wordt er beter in, ik heb af en toe weleens openingszinnen waarvan ik later dacht, pfiew op het randje.
Relax toch, hoef jij je bek niet constant open te trekken. Laat haar lekker praten over zichzelf, vrouwen doen dit nou eenmaal. En kap het naar tien minuten af, en ga naar je vrienden. Je komt haar nog wel een keer tegen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:12 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik vatte het helemaal niet op als belediging. Ik vatte het op als constatering van een feit, leuk om een gesprek mee te openen. Helaas ging ze daarna de aandacht naar zichzelf verleggen en zag ik al weer een derdegraads kruisverhoor en monoloog naar haar persoon ontstaan.
Dat doet me denken aan een vriendin van vroeger, die kon je een tijd laten lullen over zichzelf aan de telefoon, de telefoon neerleggen en doodleuk na een dik kwartier de telefoon weer opnemen. Dan was ze nog bezig. Het lijkt me een beetje nutteloos daar mijn prettige uitgaanstijd aan te bestedenquote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:22 schreef gigant het volgende:
[..]
Relax toch, hoef jij je bek niet constant open te trekken. Laat haar lekker praten over zichzelf, vrouwen doen dit nou eenmaal. En kap het naar tien minuten af, en ga naar je vrienden. Je komt haar nog wel een keer tegen.
Zekere mensen zouden het meisje bekijken. Ja leuk -> beetje mee ouwehoeren. Nee niet leuk -> gesprek afkappen en gaan. En niet allemaal moeilijke analyses gaan maken.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:16 schreef Tranceptor het volgende:
Dat heeft allemaal zeer weinig met onzekerheid te maken. Ik heb geen idee hoe je erbij komt![]()
Ik snap niet goed wat je dan wilt. Ik bedoel ze mag niet over zichzelf praten, dus jij wilt dan waarschijnlijk wat over jezelf vertellen. Maar nee zo bedoel je het waarschijnlijk ook weer nietquote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:12 schreef Tranceptor het volgende:
Ik vatte het helemaal niet op als belediging. Ik vatte het op als constatering van een feit, leuk om een gesprek mee te openen. Helaas ging ze daarna de aandacht naar zichzelf verleggen en zag ik al weer een derdegraads kruisverhoor en monoloog naar haar persoon ontstaan.
plus vooral het feit dat ze precies op dat moment mijn favoriete nummer draaiden en ik moest gaan dansen naast dat hele leuke meisje ergens vooraan
even uit pure nieuwsgierigheid: was dat in de Alla rond een uurtje of 5, half 6?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:49 schreef runaway het volgende:
uhm zijn vriend kwam me een biertje aanbieden onder het mom: van die jongen daar............
'die jongen' kwam er dus later bijstaan, klets klets klets. Hij wilde de merengue wel eens leren. Dus ik hem een stukje merengue geleerd ...........
Tsja en toen draaide de DJ de Lambada........goede keus natuurlijk
heb zun telefoonnummer en gezoend en hij is bij me thuis geweest na het uitgaan..........
klopt, daarom ga ik ook niet uit van zevens, achten, negens of tienen. Maar van een 1 of een 0.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:26 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Zekere mensen zouden het meisje bekijken. Ja leuk -> beetje mee ouwehoeren. Nee niet leuk -> gesprek afkappen en gaan. En niet allemaal moeilijke analyses gaan maken.
Maakt verder niets uit. De grootste zakenmensen hebben faalangst hoor
Klinkt als programmeren. Ik denk ja of nee.. en soms nou jaquote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:29 schreef gigant het volgende:
[..]
klopt, daarom ga ik ook niet uit van zevens, achten, negens of tienen. Maar van een 1 of een 0.
Een 1 is, ja versieren.
Een 0 is, nee laten zitten.
Ik ben voor 'gelijke' gesprekken en aan haar houding en wat ze zei was al merkbaar dat zij het onderwerp moest zijn van het gesprek. Ik heb daar nooit zo'n zin in, ik voelde me gewoon niet minder catch dan haar. Overigens dacht ik daar op het moment zelf niet over na, later begon ik pas te bedenken waarom ik zoiets had van 'ik moet hier weg' . Het was absoluut een leuk meisje om te zien namelijk en vrienden snapten ook niet dat ik wegliep. Op het moment zelf dacht ik ongeveer: 'hey laat maar er is een leuk nummer'.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:26 schreef brown_eyed_girl het volgende:
[..]
Ik snap niet goed wat je dan wilt. Ik bedoel ze mag niet over zichzelf praten, dus jij wilt dan waarschijnlijk wat over jezelf vertellen. Maar nee zo bedoel je het waarschijnlijk ook weer niet*voel de opmerking al aankomen. Maar hoe wil je iemand dan leren kennen? En nog zoiets, niet speciaal gericht aan Tranceptor, maar aan de mannen op dit forum die ervan uitgaan dat vrouwen denken dat de man elke aantrekkelijke vrouw gaat versieren. Nu ik het zo aan het lezen ben, blijkt toch wel dat jullie als het ware opties openhouden. Op zich helemaal geen probleem, maar loop dan niet te zeuren dat vrouwen lopen te zeuren hierover.
Dan ben je gewoon slecht in verhalen vertellen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:30 schreef Tranceptor het volgende:
Ik vind het leuk dat Frenkie er faalangst en onzekerheid bijhaalt, maar het slaat allemaal niet echt ergens op. Ik had gewoon een gutfeeling dat ik er wegmoest en er ook geen spijt van dat ik dat deed. Later vroeg ik me echter gewoon af wat er mis was en bovenstaande is de verklaring waartoe ik kwam. Uiteindelijk zeg ik altijd dat ik vind dat vrouwen meer actie moeten ondernemen en dan doen ze dat... het was gewoon een vorm van zelfkritiek die misschien Frenkie vreemd is dan.
quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:29 schreef gigant het volgende:
[..]
klopt, daarom ga ik ook niet uit van zevens, achten, negens of tienen. Maar van een 1 of een 0.
Een 1 is, ja versieren.
Een 0 is, nee laten zitten.
Ik vind het nogal onzeker. Maar dat mag je weer niet zeggen, dan heb je geen zelfkritiiek ofzo.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:34 schreef milagro het volgende:
Ik vind dat je wel heel veel conclusies trekt uit 1 spontaan eruitgeflapte opmerking, hoor
dat is wel heel erg sufquote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:12 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik vatte het helemaal niet op als belediging. Ik vatte het op als constatering van een feit, leuk om een gesprek mee te openen. Helaas ging ze daarna de aandacht naar zichzelf verleggen en zag ik al weer een derdegraads kruisverhoor en monoloog naar haar persoon ontstaan.
Dat bedoel ik nou juist, zeuren over het feit dat vrouwen opties hebben, maar zelf ook opties openlaten en dan vervolgens weer zeuren over het gedachtepatroon die vrouwen hebben als mannen ze gaan aanspreken...quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:30 schreef Tranceptor het volgende:
Vrouwen hebben niks te zeuren over opties, behalve blij zijn dat ze bij die opties zitten.![]()
Als je wat biertjes ophebt, kan er inderdaad een 0.5 tussen zitten.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:30 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Klinkt als programmeren. Ik denk ja of nee.. en soms nou ja
Guess I am, met de conclusie beginnen en terug naar de eerste indruk.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:33 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Dan ben je gewoon slecht in verhalen vertellen.
Je eerste post leest als: meisje komt naar T. toe. zegt "bladiebla". T. denkt na. Gaat analyseren. Loopt weg.
Haar verbale en non-verbale communicatie wezen voor mij een andere kant op. Toegegeven is dat ik het ook fout gezien kan hebben.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:34 schreef milagro het volgende:
Ik vind dat je wel heel veel conclusies trekt uit 1 spontaan eruitgeflapte opmerking, hoor, Tranceptor
als je zo graag wilt analyseren, zou ik het meer als een zich zelfrelativerende opmerking zien, niet als een bewijs van "het moet vooral over haar gaan"
Ik zie zelfkritiek absoluut niet als vorm van onzekerheid, meer een manier om de voetjes op de grond te houden en jezelf niet al te serieus te nemen soms en soms ook wel.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:36 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Ik vind het nogal onzeker. Maar dat mag je weer niet zeggen, dan heb je geen zelfkritiiek ofzo.
Zelfkritiek is natuurlijk ook een vorm van onzekerheid.
Ik ben, ik denk niet
We hebben het er hier niet over of vrouwen meerdere opties hebben, we hebben het over een relatief kleine groep vrouwen die soms wel de boventoon voert in een scheef soort gedachtenpatroon. Dat vrouwen ook opties openhouden is mij al jaren bekend, maar daar gaat deze discussie niet over mijns inziens.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 18:43 schreef brown_eyed_girl het volgende:
[..]
Dat bedoel ik nou juist, zeuren over het feit dat vrouwen opties hebben, maar zelf ook opties openlaten en dan vervolgens weer zeuren over het gedachtepatroon die vrouwen hebben als mannen ze gaan aanspreken...
Dit klinkt nogal gay, ook al ben ik super kieskeurig. Misschien ergens anders gaan stappen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 19:15 schreef Tranceptor het volgende:
P.S. Wat was het ook alweer? Vrouwen werden 20% aantrekkelijker als je drank ophebt? En dan te bedenken dat ik het gros van de vrouwen dronken nog steeds niet aantrekkelijk vind, wat ben ik voor hufter zeg.![]()
Ik ga zo uit dus ik kan morgen misschien wel een verslagje doen van de keuring. Ik neem mijn stempel mee.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 19:28 schreef gigant het volgende:
[..]
Dit klinkt nogal gay, ook al ben ik super kieskeurig. Misschien ergens anders gaan stappen.
Die vrouwen die de boventoon voeren houden jouw gemoederen wel bezig als ik het topic zo nalees. Maar het gaat inderdaad om het versieren, maar wat je de vrouw verwijt, doe je zelf ook. Dat punt wil ik ermee maken. Dus wat misschien handig zou zijn is om niet meteen met vooroordelen over de vrouw te komen als je een vrouw aanspreekt/versiert. Ja, sommige vrouwen zijn er niet van gediend als er een man naar ze toe komt met een slappe openingszin of raar gedrag. Net als dat jij het niet op prijs zal stellen als er een 'koe' op je afstapt. We zitten allemaal vol met vooroordelen over wat wel en niet kan mbt versieren en dat is niet bepaald geslachtsgebonden maar zo komt het wel over als ik het topic lees.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 19:15 schreef Tranceptor het volgende:
We hebben het er hier niet over of vrouwen meerdere opties hebben, we hebben het over een relatief kleine groep vrouwen die soms wel de boventoon voert in een scheef soort gedachtenpatroon. Dat vrouwen ook opties openhouden is mij al jaren bekend, maar daar gaat deze discussie niet over mijns inziens.
Ik heb al eerder aangegeven dat het helemaal niet gaat over vrouwen die opties openhebben. Je redenering en argumentatie houdt zo'n beetje op daar. Ik heb een bepaald beeld van een vrouw geschetst waar toch de meeste mannen in dit topic achterstaan in mindere of meerdere mate.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 19:39 schreef brown_eyed_girl het volgende:
Maar het gaat inderdaad om het versieren, maar wat je de vrouw verwijt, doe je zelf ook. Dat punt wil ik ermee maken. Dus wat misschien handig zou zijn is om niet meteen met vooroordelen over de vrouw te komen als je een vrouw aanspreekt/versiert. Ja, sommige vrouwen zijn er niet van gediend als er een man naar ze toe komt met een slappe openingszin of raar gedrag. Net als dat jij het niet op prijs zal stellen als er een 'koe' op je afstapt. We zitten allemaal vol met vooroordelen over wat wel en niet kan mbt versieren en dat is niet bepaald geslachtsgebonden maar zo komt het wel over als ik het topic lees.
Komop T, je bent nu wel heel krampachtig aan het zoeken. Je snapt best wat ze bedoelt.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 19:47 schreef Tranceptor het volgende:
Verschil: koe is extreem, een normale vent is misschien gemiddeld maar verder nix. Als ik het heb over koeien dan gaat het over zeer lelijke, veel te vadsige vrouwen. Dat is een kleine groep vergeleken bij een grote groep 'normale' mannen. Je vergelijking raakt dus kant noch wal
Ik snap wel wat ze bedoelt, maar ze is appels met peren aan het vergelijken. Het is gewoon geen steekhoudend argument helaas.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 19:51 schreef thaleia het volgende:
[..]
Komop T, je bent nu wel heel krampachtig aan het zoeken. Je snapt best wat ze bedoelt.
Ja maar ik denk niet dat je altruistisch bezig bent maar een beetje anti-vrouwquote:Op zaterdag 11 juni 2005 19:47 schreef Tranceptor het volgende:
Ik heb al eerder aangegeven dat het helemaal niet gaat over vrouwen die opties openhebben. Je redenering en argumentatie houdt zo'n beetje op daar. Ik heb een bepaald beeld van een vrouw geschetst waar toch de meeste mannen in dit topic achterstaan in mindere of meerdere mate.
Ik verwijt de vrouwen in die zin niks zoals ik al aangaf door te kijken naar WAAR zoiets vandaan komt. Het feit is gewoon dat de gemiddelde man dat een aantal keren op zijn pad gaat vinden en ik uit een soort van altruistische neigingen iets heb van behoed de vent die dat strax 3/4 keer achter elkaar heeft. Want leuk is anders en niet iedereen heeft zo'n dikke huid!
Verschil: koe is extreem, een normale vent is misschien gemiddeld maar verder nix. Als ik het heb over koeien dan gaat het over zeer lelijke, veel te vadsige vrouwen. Dat is een kleine groep vergeleken bij een grote groep 'normale' mannen. Je vergelijking raakt dus kant noch wal
T. is verbaal heel sterk Thaleia. Neem dat nou gewoon van hem aanquote:Op zaterdag 11 juni 2005 19:51 schreef thaleia het volgende:
[..]
Komop T, je bent nu wel heel krampachtig aan het zoeken. Je snapt best wat ze bedoelt.
Het gaat ook niet om de omvang van de groep, maar om een ander soort omvang.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:01 schreef brown_eyed_girl het volgende:
Het gaat niet om de omvang van zo'n groep!
Het gaat om de vergelijking op zich, jij vindt het niet leuk als een ietwat vadsige vrouw op je afstapt en ik vind het niet leuk als iemand op mij afstapt met de vraag of hij me beter mag leren kennen en ik dan vervolgens het idee heb dat hij door mn kleding heen kijkt.
Het komt op hetzelfde gevoel neer. En dan heb ik het nog niet eens over de observatie dat de grootste versierders van hot naar her lopen om maar 'ff wat te scoren' wat sowieso al voor een vertekend beeld zorgt. Dus de attitude van de vrouw tov een man die een versierpoging, die lijkt op vorige ervaringen, kan in het verkeerde keelgat schieten.
Daarom ben ik het niet zo eens met de van te voren opgezette versiertruuk, maar meer met het normale (goh laten we es gewoon gezellig kletsen en kijken wat er van komt). Wat je onder normaal verstaat is denk ik persoonsgebonden.
Ach er is nog iemand krampachtig aan het zoeken.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:05 schreef Frenkie het volgende:
[..]
T. is verbaal heel sterk Thaleia. Neem dat nou gewoon van hem aan
Whehehe.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:05 schreef Frenkie het volgende:
[..]
T. is verbaal heel sterk Thaleia. Neem dat nou gewoon van hem aan
Knap dat jij denkt dat het bij mij alleen om gedachtes gaat als ik iemand ontmoet. Voor zover ik weet gaat het bij het ontmoeten van een persoon om eerste indruk. Dus ik kan niet een eerste indruk baseren op het denkpatroon van een ander. Ik kijk naar zijn houding, waar zijn ogen naartoe gaan en wat hij zegt en daar trek ik mijn conclusies uit. Net als wanneer jij kijkt naar een vadsige vrouw. Visuele analyse, juist. Ieder mens denkt, maar Tranceptor niet als hij een vrouw leert kennen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:07 schreef Tranceptor het volgende:
'Ietwat' is een zwaar understatement, ik heb het over tientonners. Ik heb het over extreme gevallen, jij vindt de gemiddelde vent van wie jij het idee hebt opgevat dat hij door je kleding heenkijkt al bedreigend. Kijk dat is nu net het verschil, ik reken af op wat ik zie dan en jij rekent af op wat je denkt dat hij denkt.
Je denkt voor een ander ja ja ik in dat geval ook voor de oplettenden en dat is nu net het verschil. Ik denk bij extremen gevallen niet voor haar wat ze wel allemaal niet wil, als ze irritant wordt dan is het snel over. Jij gaat als een man denken of je wil dingen zien. Dan ga je dus ook dingen zien die er NIET zijn.
Het is niet hetzelfde gevoel; mijn gevoel is een compleet gebrek aan aantrekkingskracht tot die persoon en bij jou is het een soort van denken voor die persoon en een etiketje plakken hoe hij wel niet zal zijn. Angst is jouw raadgever, visuele analyse die van mij.
Oe stalkertje die T.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:00 schreef milagro het volgende:
Was onze brown_eyed_girl niet ooit eens één van de vele objects of desire van Tranceptor?
ben ik goed, of ben ik goedquote:
ja het begint er steeds meer op t elijken dat Tquote:
Ikquote:
nee, jij bent Tranceptor niet, jij mag dan dom zijn, je bent niet arrogant.quote:
Stappen? Kga lekker vroeg mn bedje in... Gister al laat genoeg gewordenquote:
Hmmm is dit een verkapt compliment?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:17 schreef milagro het volgende:
[..]
nee, jij bent Tranceptor niet, jij mag dan dom zijn, je bent niet arrogant.
Dat denk ik ook de hele tijdquote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:19 schreef JoeyT het volgende:
Vet goed nr trws... Brown eyed girl...
Hehehe, ook sentimenteel liedje voor je of dat niet?quote:
Sentiment is voor oude mannen. Ik ben pas 16quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:21 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Hehehe, ook sentimenteel liedje voor je of dat niet?
Iedereen zo zijn specialiteit, ik hoef er in elk geval niet voor naar Wuppertal waar ik wel aanzien geniet.quote:
a) Zou kunnen. Ik ben zelden echt lang alleen geweest ja. Klinkt goed meid, je zou een boek moeten schrijven.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:13 schreef milagro het volgende:
[..]
ja het begint er steeds meer op t elijken dat T
a) niet alleen kan zijn, de ene "relatie" of poging daartoe is nog niet koud over, of hij gooit weer hengeltjes uit
b) veel van zijn successen te danken heeft aan de anonimiteit vh internet.... het begint goed, en eindigt desastreus zodra die er gemeet wordt
en rara wie is de grote gemene deler
\quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:27 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
a) zou kunnen. Ik ben zelden echt lang alleen geweest ja.
b) De meeste meiden ontmoet ik niet via internet, maar gewoon irl. De meeste meiden waarmee ik hier op het forum flirt of lollig mee doe zet ik slechts zelden op bijvoorbeeld mijn MSN-lijst. Deze vlieger gaat niet op, overigens is nog altijd het merendeel van de minimeets met vervolg voortgezet. Nu waren het er ook niet veel, maar goed.![]()
Flachau is niet het wuppertal. Als je wijs wilt doen, verdiep je er dan eerst inquote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:24 schreef Tranceptor het volgende:
Iedereen zo zijn specialiteit, ik hoef er in elk geval niet voor naar Wuppertal waar ik wel aanzien geniet.![]()
Het boeit me niet sorry. Je doet maar.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:30 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Flachau is niet het wuppertal. Als je wijs wilt doen, verdiep je er dan eerst in
Ik weet het niet, jij hebt een probleem met mij. Ik niet met jou.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:29 schreef milagro het volgende:
Het valt me gewoon op, dat het na een poosje niet zo botert meer, tussen jou en je Fok flirts
Waar zal dat toch aan liggen?
Aan jouw gruwelijk irritante arrogantie of jouw slechte mensenkennis
Kom, ik quote jouw met vertraging gevatte opmerking ook evenquote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:27 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Klinkt goed meid, je zou een boek moeten schrijven.![]()
quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:30 schreef JoeyT het volgende:
EDIT: slaat nergens op
Nou, probleem, probleem, je grote mond in dit soort topics valt gewoon opquote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:31 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Het boeit me niet sorry. Je doet maar.![]()
[..]
Ik weet het niet, jij hebt een probleem met mij. Ik niet met jou.
Tegen mij begint ie altijd over het wuppertal.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:35 schreef milagro het volgende:
"nou beter mijn neus stoten, dan wat jij doet : helemaal niets, hoe lang was jij nu al vrijgezel, Tante Pollewop"
Hoe zit t eigenlijk met jouw relatie... Je weet altijd mooi te vertellen hoe fout ik t doe, maar doe je t zelf wel goed vraag ik me oprecht af?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:35 schreef milagro het volgende:
[..]
Nou, probleem, probleem, je grote mond in dit soort topics valt gewoon op
Ik ben de enige niet, geloof ik
Je weet het allemaal zo goed, flirt je een slag in de rondte, maar stoot telkens je neus.
Ik geef alvast maar jouw reactie erbij
"nou beter mijn neus stoten, dan wat jij doet : helemaal niets, hoe lang was jij nu al vrijgezel, Tante Pollewop"![]()
![]()
Ik doe het uitstekend zelfs, ik heb geen relatie nodig om me goed te voelen, zoals jij en T. dat blijkbaar wel hebbenquote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:37 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Hoe zit t eigenlijk met jouw relatie... Je weet altijd mooi te vertellen hoe fout ik t doe, maar doe je t zelf wel goed vraag ik me oprecht af?
Naja ik heb eigenlijk maar met 1 meisje 'gezeik' gehad en voor de rest liep t allemaal prima eigenlijk...quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:41 schreef milagro het volgende:
[..]
Ik doe het uitstekend zelfs, ik heb geen relatie nodig om me goed te voelen, zoals jij en T. dat blijkbaar wel hebben
Ben nu al een poos écht zonder relatie (daarvoor een poos af/aan gekloot met 1 meneer) , en het bevalt me prima
Even zonder gezeik is heeeeeerlijk, moet je ook eens proberen
Je hebt kunnen lezen dat ook een spontane actie gelijk afgefikt wordt, omdat de bijzin als fout geanalyseerd is door de toehoorder.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:43 schreef xFriendx het volgende:
Misschien is het een idee om de persoonlijke discussie (die een beetje een soort personal war lijkt te worden) even te linken aan het topic, en het persoonlijke er af te halen. Zo te horen zijn er punten waarover mensen vallen. Deze kunnen in het topic geplaatst worden als zijnde punten die mensen als het om versieren gaat niet op prijs stellen...van gehoord of uit eigen ervaring.
Ik heb een paar keer meegemaakt dat mensen je proberen te "versieren" (groot woord misschien) via sms. Dan smsen zij je, het nummer hebben ze gekregen via via, en kennen je alleen via een site of van gehoord.
Ook ben ik het met de persoon eens, weet niet zeker meer wie het was, dacht bruinoogmeisje, dat het veel en veel leuker is als er opeens spontaan actie wordt ondernomen in plaats van geplande acties of je standaardopeningszin. Heb ook het gevoel dat als iets spontaan gaat er misschien ook minder snel het gevoel bij de ander is dat de jongen of meid wel vaker flirt.
Nix mis mee hoor, kheb vaak genoeg tel nrs uit telefoon van vriendinnetje gehaald. Meisje gesmst, gebeld en mee afgesproken...quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:43 schreef xFriendx het volgende:
Ik heb een paar keer meegemaakt dat mensen je proberen te "versieren" (groot woord misschien) via sms. Dan smsen zij je, het nummer hebben ze gekregen via via, en kennen je alleen via een site of van gehoord.
Nou, in mijn vriendengroep zijn er ook mensen die een soort standaardactie hebben om te flirten. En dit is dus niet flirten omdat de meid zo leuk is, maar puur om te scoren.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:45 schreef milagro het volgende:
[..]
Je hebt kunnen lezen dat ook een spontane actie gelijk afgefikt wordt, omdat de bijzin als fout geanalyseerd is door de toehoorder.
En leg mij eens uit wat er mis is met vaker flirten
Wil jij het idee hebben dat de ander alleen met jou flirt die dag, die week, die maand ?
Maar jij kende de meid persoonlijk wel al mag ik aannemen? Of was het meer een blind-date daarna?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:46 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Nix mis mee hoor, kheb vaak genoeg tel nrs uit telefoon van vriendinnetje gehaald. Meisje gesmst, gebeld en mee afgesprok
en...
Nu ja, je kan niet zonder scharrels dan, sex scharrels.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:44 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Naja ik heb eigenlijk maar met 1 meisje 'gezeik' gehad en voor de rest liep t allemaal prima eigenlijk...
Ik heb trws geen relatie nodig om mij goed te voelen... Voor dit meisje was ik gewoon vrijgezel hoor... Zonder vrouwen kan ik daarentegen niet...
Maar ben je wel in staat om een relatie te onderhouden?
Het kan ook leuk zijn om te scorenquote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:48 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Nou, in mijn vriendengroep zijn er ook mensen die een soort standaardactie hebben om te flirten. En dit is dus niet flirten omdat de meid zo leuk is, maar puur om te scoren.
Vaak flirten is voor de rest niet zo erg, wie weet kom je elke week wel een "ware" tegen.
Flirten is ook niet alitjd om te scoren, denk ik, maar gewoon leuk om te doenquote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:48 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Nou, in mijn vriendengroep zijn er ook mensen die een soort standaardactie hebben om te flirten. En dit is dus niet flirten omdat de meid zo leuk is, maar puur om te scoren.
Vaak flirten is voor de rest niet zo erg, wie weet kom je elke week wel een "ware" tegen.
Vind je het niet zonde dat je daar niet (meer) in gelooft? Ik zie mij dus op een gegeven moment wel iemand tegenkomen waar ik zoveel om geef (en andersom) dat we samen gelukkig oud zullen worden... Maar misschien is dit niet realistisch... Ik vind die hoop op perfectie eigenlijk wel altijd een prettig iets...quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:49 schreef milagro het volgende:
[..]
Nu ja, je kan niet zonder scharrels dan, sex scharrels.
Ik ben daartoe wel in staat, ja, heb drie langdurige relaties gehad, en van 1 zijn er dus 2 kids.
Ik denk alleen niet dat 2 mensen het een leven lang met elkaar uit zullen houden.
Uitzonderingen zijn er, maar die bevestigen enkel de regel.
Ik denk dat iemand bij een bepaalde fase in je leven past en als die fase ophoudt, dat het dan kan zijn dat die persoon niet meer bij je past, of jij bij hem, tenzij je gelijk loopt, met elkaar dus.
En dat komt zelden voor.
Maar goed, dat heeft helemaal niets met versieren te maken en dus off topic gewauwel
Inderdaad, ik flirt ook met meisjes waar ik verder echt niets van moet... Tis gewoon leuk om te doen en je schaadt er niemand mee... Sterker nog je kan iemand er een fijn gevoel door geven...quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:51 schreef milagro het volgende:
[..]
Flirten is ook niet alitjd om te scoren, denk ik, maar gewoon leuk om te doen
Niet iedere flirt dient een vervolg te krijgen, ajb niet zeg.
eej , hoe gaat het met je ex en de zwangerschap?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:54 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Inderdaad, ik flirt ook met meisjes waar ik verder echt niets van moet... Tis gewoon leuk om te doen en je schaadt er niemand mee... Sterker nog je kan iemand er een fijn gevoel door geven...
quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:45 schreef milagro het volgende:
En leg mij eens uit wat er mis is met vaker flirten
Wil jij het idee hebben dat de ander alleen met jou flirt die dag, die week, die maand ?
Ja lastig... We hebben besloten t weg te halen, maar het begint nu pas tot me door te dringen dat dat helemaal niet zo makkelijk is... Zat vandaag bv aan de waterkant te dagdromen hoe t zou zijn om met mn dochtertje de eendjes te voerenquote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:55 schreef Joene het volgende:
[..]
eej , hoe gaat het met je ex en de zwangerschap?
Ik heb er nooit in geloofd, hoor, het lijkt me gewoon uitzonderlijk om je hele leven tevreden te blijven met wat 1 persoon je biedt, op ieder gebied.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:53 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Vind je het niet zonde dat je daar niet (meer) in gelooft? Ik zie mij dus op een gegeven moment wel iemand tegenkomen waar ik zoveel om geef (en andersom) dat we samen gelukkig oud zullen worden... Maar misschien is dit niet realistisch... Ik vind die hoop op perfectie eigenlijk wel altijd een prettig iets...
Ja het klinkt raar uit mijn mond maar ik kan het me voorstellen. Ik zei t net ook in een ander topic. Als ik zou mogen kiezen tussen 1- sex met iedereen die ik wil of 2- gelukkig zijn met mn ex en alleen met haar naar bed gaan, dan zou ik voor de tweede optie gaan... T kan alleen niet door de omstandigheden is gebleken...quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:57 schreef milagro het volgende:
[..]
Ik heb er nooit in geloofd, hoor, het lijkt me gewoon uitzonderlijk om je hele leven tevreden te blijven met wat 1 persoon je biedt, op ieder gebied.
Kan je je het voorstellen , Joey, noooooooooooooooooit meer sex met een ander, altijd met die ene, het zelfde lijf, dezelfde truukjes, elke door en door kennen, genegenheid, maar spanning, ho maar... vanaf nu tot je dood .. nee, he
tuurlijk komt het voor, maar dat zijn de uitzonderingen, de geluksvogels.... of juist niet, 't is maar hoe je het bekijkt
Even om in te haken, ik kan wel degelijk zonder scharrels, alleen ik heb nog nooit 6 maanden zonder gezeten. Het is maar hoe je dat benadert.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:49 schreef milagro het volgende:
[..]
Nu ja, je kan niet zonder scharrels dan, sex scharrels.
Ik 'stoot mijn neus' omdat ik altijd zo heftig reageer op verbroken dingen, al zijn er ook zat voorbeelden te noemen dat ik helemaal niet heftig heb gereageerd. Ik heb teveel meegemaakt om in de zeik genomen te worden in 'relaties' of wat dan ook en daarom reageer ik er ook fel op. Dat is een soort rechtvaardigheidsbeeld.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:35 schreef milagro het volgende:
[..]
Nou, probleem, probleem, je grote mond in dit soort topics valt gewoon op
Ik ben de enige niet, geloof ik
Je weet het allemaal zo goed, flirt je een slag in de rondte, maar stoot telkens je neus.
Hmm ik vind niet dat je een relatie moet hebben om je leven inhoud te geven. Ik vind dat je leven inhoud moet hebben en een relatie dat een meerwaarde kan geven. Ik sta op het moment net zo min negatief als positief ten opzichte van een relatie. Ik zie wel wat op mijn pad komt.quote:Op zondag 12 juni 2005 11:28 schreef milagro het volgende:
Je verkondigt eerst overal dat het vrijgezelle leven je zo bevalt, nee, voor jou voorlopig geen relatie meer, jij vermaakt je zo ook wel, liefde is onzin tenslotte, het is allemaal lust of egoisme, nee, jij hebt geen relatie nodig om je leven inhoud te geven.
Je flirt als een bezetene met 1 dame, je lult topics vol met geslowchat.
Ondertussen vertel je de mannelijke maagden "hoe het moet" een vrouw aan de haak slaan.
Vervolgens krijg je "wat" met de dame in kwestie.
Je laat hier en daar wat vallen, dat jij het weer voor elkaar hebt.
Na een week of wat echter loopt het weer spaak.
Dan duiken de HVJJN posts weer wat meer op.
Soms ook de wat rancuneuze posts met steken onder water.
Vervolgens begin je weer te verkondigen dat een relatie niet zalig makend is, jij het echt niet nodig hebt, je je zo prima vermaakt, het zijn allemaal sprookjes, men houdt zichzelf voor de gek door zoveel waarde te hechten aan liefde en relaties, nee, jij weet gelukkig wel beter.
En oh suprise, dan plots komt er weer een dame ergens in een topic, die jouw aandacht trekt, die je overlaadt met flirterige opmerkingen, en ja hoor, het begint weer van vooraf aan.
Egocentrisch, nope juist niet.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 23:19 schreef Malebolgia het volgende:
Gelukkig zijn lang niet alle vrouwen zo egocentrisch ingesteld (en dat onder de noemer 'romantisch') dat ze zichzelf als absoluut middelpunt van het romantisch universum beschouwen. Ik had het je in dat geval namelijk andersom te doen gegeven meid.
De houding die jij schetst plaatst mannen namelijk in een verdomd lastig parket en is alleen maar goed om je eigen ego te strelen, verder niet.
Ik weet zeker dat de meeste mannen die hier tips zoeken als geen ander die moeite wel willen doen, maar geef ze dan FFS ook eens de kans!
Oh aha, geil, hij werd boos op mijn reactiequote:Op zondag 12 juni 2005 13:31 schreef broer het volgende:
Ik gok op 'For fuck's sake'. Uitermate ontopic, zou ik zeggen.
Is dit een showcase-topic?quote:Op zondag 12 juni 2005 13:35 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Oh aha, geil, hij werd boos op mijn reactie![]()
vast een versiertruc![]()
Showcase, als in "laat het zien"...quote:Op zondag 12 juni 2005 13:41 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Showcase-topic, was dat nu weer![]()
Versiertip erin gooit: weet het niet (even)
Ja, op het nummer Modjo - Ladyquote:Op zondag 12 juni 2005 14:20 schreef DanielBo het volgende:
*doet z'n blouse uit en laat z'n sexy bovenlijf zien*
Oh hee, nog een show'tje, daar blijf ik nog even voor zittenquote:Op zondag 12 juni 2005 14:44 schreef DanielBo het volgende:
Ik ben de enigste met een sexy bovenlijf!
Jezus, die twee dingen bij elkaarquote:Op zondag 12 juni 2005 11:37 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik loop altijd te flirten in topics, ook als ik een meisje heb. Dat is onschuldig en altijd al geweest ook.Je ziet spoken. Ik doe er 9/10 keer helemaal niets mee en hou het met lolletjes op het forum of op MSN. Als je naar fok! kijkt zijn er bij de meeste andere mensen wel neukertjes etc etc. Dus het is een beetje pot verwijt ketel-verhaal, het verschil is dat ik openbaar flirt en 'leef'. De rest doet zich mooier voor dan hij/zij is.
P.S. Sommige maagden hebben wel degelijk wat aan mijn tips gehad. Dat ik het een beetje doorheb wil niet zeggen dat ik zelf altijd de meest slimme in het spelletje ben helaas. Ik probeer ze gewoon te helpen, iemand in mijn omgeving heeft hetzelfde euvel. Sue me!
* Tranceptor maakt een buiging naar iemand die dat triest vind, maar hier net zo goed zelf postquote:Op zondag 12 juni 2005 20:13 schreef TYP het volgende:
[..]
Jezus, die twee dingen bij elkaarIk vind je al een dikke nerd als je uberhaupt loopt te flirten op een forum, come on...
![]()
Go Tranceptor!!quote:Op vrijdag 10 juni 2005 13:35 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Zit toch niet zo te zeuren zeg, vreouwen trekken die kleding uberhaupt niet aan omdat mannen er niet naar mogen of gaan kijken. Je vind het maar wat leuk als een jongen zegt dat je er leuk uitziet of laat merken dat ie je qua uiterlijk wel ziet zitten. Je gaat in eerste instantie nu eenmaal op uiterlijk af, face it. Dit is zo'n drogredenering. Het één zeggen en het ander bedoelen.
Een jongen mag je nummer ook al niet vragen, waar ben je bang voor? Dat hij je oprecht leuk vind? Jij bent echt zo'n prototype vrouw die zich heeft laten indoctrineren (in je jeugd, door je ouders of 2 slechte ervaringen) dat mannen geneigd zijn tot alles slechts en vooral de zelfverzekerde en knappe mannen. De grootste hufters die ik ken zijn juist de middelmatig uitziende onderkruipsels van wie iedereen denkt dat ze zo lief en aardig moeten zijn omdat ze hun uiterlijk niet geweldig meehebben.
Ik vind dat je dankbaar mag zijn dat een vent die moeite voor je overheeft om zich en publique in zo'n treincoupé voor lul te zetten door het toch te proberen. Dit is echt zo'n mentaliteit die zo kenmerkend is voor Nederlandse vrouwen. Ja we willen veroverd worden, maar ook eigenlijk niet. Het moet natuurlijk vooral ook aan komen waaien en het liefst ook precies zoals jullie het willen. Als het dan niet naar de zin krijgt, gaan jullie vervolgens zelf niet actie ondernemen. Nee dan begint het gezanik dat alle mannen hufters zijn. Stelletje azijnzeikers!
ik ben blij dat er nog genoeg leuke Nederlandse vrouwen zijn die niet zo zitten te zaniken
Vrouwen verwachten nou eenaal mannelijk initiatief. Een man die initiatief neemt, staat sterk in zijn schoenen, en kan dus haar en de kids goed beschermen. Volgens mij is het gewoon oer-instinct in een modern jasje...quote:Op maandag 13 juni 2005 00:33 schreef OneStupidDog het volgende:
<lap tekst>
Ik weet het zeker: jongens vinden het maar al te leuk als een vrouw laat blijken dat het leuk vinden wederzijds is in een pril stadium van pre-verliefdheid.
Zaterdag probeerde een vrouw me te versieren en ik moet zeggen dat ze ook niet echt veel skills had. Iemand na 5 minuten gesprek zeggen dat je denkt dat hij een wispelturig karakter heeft en gaan zeuren dat je (te) voorzichtig bent en haar niet de kleding van het lijf scheurt (middenin een fucking club) werkt niet. Sja ze was wilder gewend. Ik gelukkig niet natuurlijk, maar bedoel ik ga dat niet doen als ik iemand 5/10 minuten ken. Ik had beter verwacht van iemand van 32. Ik vind een beetje spanning creeren of lichte frictie wel leuk in combinatie met bijdehand doen tegen me, maar dit creerde alleen maar een vervelende spanning.quote:Op maandag 13 juni 2005 00:45 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Vrouwen verwachten nou eenaal mannelijk initiatief. Een man die initiatief neemt, staat sterk in zijn schoenen, en kan dus haar en de kids goed beschermen. Volgens mij is het gewoon oer-instinct in een modern jasje...
quote:Op maandag 13 juni 2005 00:54 schreef OneStupidDog het volgende:
Mensen kennen geen instinct of whatsoever...
Goh, jij bent vast populair.quote:Op maandag 13 juni 2005 08:49 schreef Tranceptor het volgende:
Zaterdag probeerde een vrouw me te versieren en ik moet zeggen dat ze ook niet echt veel skills had. (...)
Vervolgens liep ze als een jong hondje achter me aan wat op zich niet zo erg zou zijn als ze het daarvoor niet allang verbruid bij me had. Nahja, ik waardeer het wel dat ze het probeerde. Ik heb wel een toffe avond gehad in ieder geval.![]()
Zaterdag probeerde een vrouw mij te versieren. Nadat ik haar op een keurige, beschaafde manier had afgewezen, besloot ze dat het misschien zou werken als ze me de tering in zou scheldenquote:
Vrijdag probeerde een meisje mij te versieren en he... Ik heb dr ook nog geneukt...quote:Op maandag 13 juni 2005 09:21 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Zaterdag probeerde een vrouw mij te versieren. Nadat ik haar op een keurige, beschaafde manier had afgewezen, besloot ze dat het misschien zou werken als ze me de tering in zou schelden
Nee, vrouwen zijn qua versieren ook niet altijd alles
Waarom moedig je hem aan? Hij schuift vanalles in andermans schoenen, hij is alleen maar zijn eigen gelijk aan het bevestigen, hoe vaak heeft hij in dit topic al niet iets gezegd in de trant van 'ja, maar ondertussen denk je wel zus of zo dus je argumentatie is niet geldig'. Ja, Tranceptor de Helderziende weet precies hoe het zit en hij buitelt over zichzelf heen om waar mogelijk anderen te overschreeuwen. Tranceptor wacht vooral af wanneer het zijn beurt is om te spreken en geeft zichzelf daarbij ook nog eens verkapte schouderklopjes over zijn 'directheid' en 'verontschuldigt' zich daar voor. Maar zo is hij nou eenmaal he, die Tranceptor, altijd met het hart op de tong en z'n lul uit zijn broek.quote:
Ik hou ook van jou man, je hebt me helemaal door.quote:Op maandag 13 juni 2005 12:24 schreef zodiakk het volgende:
-De Waarheid-
quote:
Dat heb je goed en er zijn hele studies over non-verbale communicatie. Ikzelf zie het altijd als een goed ijkpunt om af en toe op te letten, maar als het goed is doe je het vanzelf als je iemand leuk vind.quote:Op maandag 13 juni 2005 13:06 schreef star_gazer het volgende:
Zeg, om maar eens even on-topic te gaan... Wat doen jullie met lichaamstaal? Ik heb begrepen dat je door middel van het subtiel spiegelen van andermans lichaamstaal, je een soort onderbewust vertrouwen kunt kweken. Klopt dat?
like, what's new? Hij is gewoon een dikke knorrebaas, kan hij verders niet aan doen.quote:Op maandag 13 juni 2005 12:24 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Waarom moedig je hem aan? Hij schuift vanalles in andermans schoenen, hij is alleen maar zijn eigen gelijk aan het bevestigen, hoe vaak heeft hij in dit topic al niet iets gezegd in de trant van 'ja, maar ondertussen denk je wel zus of zo dus je argumentatie is niet geldig'. Ja, Tranceptor de Helderziende weet precies hoe het zit en hij buitelt over zichzelf heen om waar mogelijk anderen te overschreeuwen. Tranceptor wacht vooral af wanneer het zijn beurt is om te spreken en geeft zichzelf daarbij ook nog eens verkapte schouderklopjes over zijn 'directheid' en 'verontschuldigt' zich daar voor. Maar zo is hij nou eenmaal he, die Tranceptor, altijd met het hart op de tong en z'n lul uit zijn broek.
quote:Op maandag 13 juni 2005 13:53 schreef kamagurka het volgende:
Zolang je een herkenbaar "goed" uiterlijk hebt is het niet zo moeilijk een vrouw aan de haak te slaan, je babbelt wat met r mee en maakt zo nu en dan een grapje. Mix dit met alcohol en je staat zo met r te zoenen aan het eind van de avond
Heb je een uiterlijk dat zij niet kan plaatsen en daarbij behorende authentieke opmerkingen (kortom, je bent gewoon jezelf opv. wat ze graag wil zien... de zoveelste meeluller), wordt het bij de doorsnee meisjes al meteen een stuk moeilijker, zoniet onmogelijk. Ik zie dit bij meerdere vrienden om me heen, die reeds te oud zijn geworden om nog terug te veranderen naar mr. doorsnee 1000-ineen-dozijn.
Dan wordt het dus tijd om op zoek te gaan naar eveneens authentieke en aparte meisjes, die zijn in praktijk echter ontstellend dun gezaaid
Eensch. Eensch. Eensch.
Ja dat klopt wel. Maar dat betekent niet papegaaigedrag vertonen. Maar zeker als je met iemand in gesprek bent en je lichaam (voeten) staat richting die persoon dan wekt dat wel vertrouwen op bij diegene. Je kunt ook aan lichaamshouding vaak merken of iemand je leuk vindt, daarom hoeven al die versiertruuks niet voor mij.quote:Op maandag 13 juni 2005 13:06 schreef star_gazer het volgende:
Zeg, om maar eens even on-topic te gaan... Wat doen jullie met lichaamstaal? Ik heb begrepen dat je door middel van het subtiel spiegelen van andermans lichaamstaal, je een soort onderbewust vertrouwen kunt kweken. Klopt dat?
Telkens als ik een post van jou zie... Zet ik t nr brown eyed girl opquote:Op maandag 13 juni 2005 14:40 schreef brown_eyed_girl het volgende:
[..]
Ja dat klopt wel. Maar dat betekent niet papegaaigedrag vertonen. Maar zeker als je met iemand in gesprek bent en je lichaam (voeten) staat richting die persoon dan wekt dat wel vertrouwen op bij diegene. Je kunt ook aan lichaamshouding vaak merken of iemand je leuk vindt, daarom hoeven al die versiertruuks niet voor mij.
Alle feedback van vrouwen is wat mij betreft hier geheel op zijn plaats.quote:Op maandag 13 juni 2005 16:17 schreef Claudia_x het volgende:
Misschien moet er uit de openingspost gehaald worden dat feedback van vrouwen welkom is?
quote:Op maandag 13 juni 2005 11:55 schreef Robert_nl het volgende:
en zonder een enkel commentaar is mijn vorige stelling aangenomen: Jezelf zijn is overrated, doe je bij het versieren aub jezelf beter voor dan de zielige looser die je normaal bent..![]()
Hup, zet maar weer opquote:Op maandag 13 juni 2005 14:41 schreef JoeyT het volgende:
Telkens als ik een post van jou zie... Zet ik t nr brown eyed girl op
Maja weer ff offtopic dus
Feedback van vrouwen zijn altijd welkom. Versier tips van vrouwen zijn alleen welkom en bruikbaar voor de mannen als de betreffende vrouw een lesbo is. De meenste vrouwen zijn namelijk niet erg goed in vrouwen versieren.quote:Op maandag 13 juni 2005 16:17 schreef Claudia_x het volgende:
Misschien moet er uit de openingspost gehaald worden dat feedback van vrouwen welkom is? Dit is duidelijk een klaagbaak voor afgewezen mannen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |