FOK!forum / General Chat / Het is dat ik geen stront aan m'n lul wil...
HansKazaNovadinsdag 14 december 2004 @ 19:25
maar anders zou ik me spontaan bekeren tot de herenliefde .

Niet omdat ik vrouwen niet sexueel aantrekkelijk vind, maar simpelweg omdat vrouwen vrijwel geen toegevoegde waarde hebben en in principe alleen maar nadelige bijdrages leveren aan het leven van de mannelijke bevolking.

Ik ben een luie man, zoals de meerderheid van de mannen; vrouwen zijn in principe exact hetzelfde, maar dat weten ze uitstekend te verbloemen door allerlei, voor hun prettige activiteiten, als inspanning te beschouwen.
Sociale verplichtingen bijvoorbeeld...
Als man ben je al tevreden als je rustig met een pizza en biertje op de bank naar voetbal kunt kijken, vrouwen achten het echter nodig om dergelijke simpele activiteiten als brood en spelen te zien als ideale mogelijkheid om de gehele verhaallijn van GTST, ONM én ATWT nog eens door te nemen met 1 van de vriendinnen.
Met als resultaat dat je verplicht mee moet naar een gourmet avond met een ander stelletje, waarvan de man in kwestie het nut er ook niet van inzag, maar ja, je hebt een relatie en dat staat nu eenmaal gelijk aan dergelijke niets toevoegende activiteiten.
Vervolgens word je geacht de hele avond nietszeggend te babbelen met haar vriendin, waarbij negativiteit een verboden karaktereigenschap is.
Neem 1 keer de woorden "naïef" en/of "dom" in je mond tijdens het gesprek en direct wil ze nooit meer bij je thuis langskomen.
Naja, op zich een ideale situatie voor de man in kwestie, maar helaas denkt je partner daar anders over.
Gourmetavonden, feestdagen met familie en andere bijeenkomsten waar je verplicht bent op te trekken met mensen die je normaliter zou ontwijken, ik heb er dan ook een grafhekel aan.
Laten we eerlijk zijn, het draait toch altijd weer uit op de onvermijdelijke clichégesprekken over studie/werk, vakanties en mijn favoriet, de maatschappij, zodat men "elkaar beter kan leren kennen" :')
Ik wíl niemand leren kennen; ik heb er goddomme 24 jaar over gedaan om vrienden te selecteren die me interesseren en waarmee ik leuke gesprekken kan voeren, dus ik wíl niet verplicht gesprekken voeren met niet boeiende mensen die ik normaliter voorbij zou lopen.
Bij dergelijke dingen als familiefeesten e.d. zoek ik dan ook zo snel mogelijk de oudste bejaarde op die in 1 van de laatste dementie stadia is, om hem/haar vervolgens mee te slepen naar een tafeltje zo dicht mogelijk bij de bar.
Diepzinnig zullen die gesprekken ook nooit worden, maar hej, ze zijn tenminste nog enigszins amusant.
Totdat blijkt dat ze toch wel heel incontinent is, maar dat terzijde.

En nu zullen er vast weer tig vrouwen zijn die beginnen te piepen over het feit dat zij ook wel telkens mee moet naar je vrienden.
Naja, ik weet niet hoe de andere mannen er over denken, maar ik vind het op zich geen ramp als ze meewil, ik weet namelijk dat dergelijke bijeenkomsten toch altijd eindigen in een drankorgie en van drank word ik nu eenmaal geil.
En aangezien de doorsnee vrouw de polygamie clausule in het relatiecontract niet zal tekenen is het dan verdomd handig dat ze zelf in de buurt is.
Maar ze is tot niets verplicht, het zal mij aan m'n reet roesten of ze er bijzit als ik dart, biljart, dom lul of een kaartje leg met vrienden.
Haar afwezigheid zou me eigenlijk alleen maar het gezeur over het puberale niveau en het onvermijdelijke "Ik wil naar huis, ik ben moe/dronken/ongesteld, heb hoofdpijn [vul een ander chronische vrouwenkwaaltje in] en jij moet mee" gedram besparen. :')

En dan de dubbele moraal .
Vrijwel elke vrouw heeft wel eens gezegd dat eerlijkheid en oprechtheid 1 van de pijlers onder een relatie is.
Uit een topic over bevestiging binnen een relatie kan ik echter opmaken dat dat slechts is als het hen uitkomt.
Vrouwen willen lieve woordjes horen, of die oprecht en/of gemeend zijn is een tweede, als ze maar binnen vooraf vastgestelde tijdschema's uitgesproken worden.
Dan kun je lullen als Brugman en zeggen dat ze toch wel weet dat je haar mooi en lief vindt aangezien je anders geen relatie met haar had gehad, maar dan krijg je als reactie "Als het een feit is, kun je het toch ook wel zeggen?"
Tuurlijk, ik kan ook iedere dag zeggen dat je schoenen aan hebt, dat is immers ook een feit, maar dat voegt al net zo weinig toe als andere opmerkingen waarvan beide partijen weten dat het nu eenmaal zo is.
Naja, op zich is het niet eens zo'n onoverkomelijk probleem, maar als vrouwen zo graag willen dat je je gevoelens uitspreekt, dan moet het wel consequent gebeuren.
Dus dan moeten kritische opmerkingen ook mogen.
Maar nee, dat mag dus niet, dat kwetst haar immers en dan houdt je dus kennelijk niet van haar
Oftewel, je mag je gevoelens alleen uitspreken als ze positief zijn, herstel, je móet op gezette tijden positieve gevoelens uitspreken.
En dat allemaal zonder eventuele negatieve kanttekeningen.

Hetgeen ons op het selectieve geheugen van vrouwen brengt.
Al breng je iedere dag een bloemetje mee, als je haar 1 keer michelinmannetje noemt ben je getekend voor het leven en kun je niets meer doen zonder daar weer aan herinnerd te worden.
Je brengt bijvoorbeeld een ontbijtje op bed, krijg je met 99% zekerheid het verwijt dat je haar nog vetter mest zodat je haar weer af kunt zeiken.
Vandaar ook de toename van "emotioneel mishandelde" vrouwen.
Je vrouw met een kachelpook het ziekenhuis inhoeken, het valt allemaal in het niet vergeleken met de mentale kruisiging in menig huishouden als je alle verhalen mag geloven.
En dan valt weer eens op in welke indrukwekkende mate vrouwen kunnen dramatiseren; een tijdje geleden kwamen er verhalen van een ex van me bovendrijven als een strontbel uit een mestput, ik zou haar mentaal helemaal kapot gemaakt hebben en haar op een manier behandeld hebben waar menig moslimextremist me voor zou vereren. Er gingen zelfs verhalen dat ik haar lichamelijk mishandeld had .
Toch maar even navraag gedaan toen ik haar eens tegenkwam .
Haar "verklaring": Ja, je hebt een keer gezegd dat ik een dikkere reet gekregen had en dat heeft me heel erg gekwetst."

Dat is inderdaad een gegronde reden om mij bekend te laten staan als een notoire vrouwenmishandelaar .

Naja, zoiets accepteer je dan maar omdat je nu eenmaal omdat je weet dat vrouwen emotioneel labiele ondingen zijn die al in janken uit kunnen barsten als een nagel gescheurd is.

Maar er moet toch wel iets positief zijn aan vrouwen?

Tja, je kunt er sex mee hebben .

Maar ik denk dat elke man wel zal beamen dat geen enkele vrouw hem zo goed af kan trekken zoals als hij het zelf kan.
Okay, okay, ze hebben een kut, dat neukt uiteraard wel beter dan een vuist, maar dan nog.
Ikzelf heb het wat betreft sekspartners nog wel redelijk getroffen; niet al dat gezever over voorspel en naspel, ik heb maar 1 ex die er als een lijk bij lag en ze de rest voldeed eigenlijk wel aan een groot deel van mijn seksuele behoeften.
Maar toch, al het gedoe er omheen; ze moet in de stemming zijn, niet ongesteld, je moet haar behagen/bevredigen en achteraf lekt ze zaad, oftewel, het kost verdomd veel tijd en moeite allemaal.
Dat terwijl je vuist altijd in de stemming is, zelf geen wensen heeft, niet zijn maandelijkse bloedende periodes kent en het zaad vang je zonder al teveel moeite op in een tissue.
En dat met het grote verschil dat je zonder al te veel gedoe binnen 5 minuten klaar bent met exact hetzelfde resultaat; je bent klaargekomen, hebt je seksuele ontlading weer gehad en de druk is weer even van de ketel.

Naja, toch als afsluiting maar even een moment van zelfreflectie; natuurlijk ben ik ook niet de perfecte man en uiteraard hebben mannen ook hun minpunten.
Desalniettemin zijn die minder ergerlijk dan die van vrouwen, aangezien het bij mannen simpele, praktische zaken betreft die makkelijk aan te passen zijn.
Dus eigenlijk is het wachten tot het gehele kloonproces verder geperfectioneerd is en ik een vrouwelijke versie van mezelf kan maken.

[Disclaimer]Alle internetminnaars en -ridders die zich genoodzaakt zien om in dit topic nog maar eens aan de vrouwelijke Fokkers te laten zien hoe lief, galant, vrouwvriendelijk, romantisch, gevoelig etc. ze zijn wordt gevraagd dit topic over te slaan.
Ja, iedereen is bekend met het feit dat jullie de ideale partner zijn, maar nee, als je msn nu nog niet volstaat met vrouwen die daar in de praktijk kennis mee willen maken, dan zal het ook niet gebeuren door je verontwaardigde reacties in dit topic.
Tevens geef ik volmondig toe dat ik in mijn jeugd chronisch sexueel misbruikt ben door een compleet nonnenkoor, dat mijn ouders gescheiden zijn, ik drugs- en drankverslaafd ben en last but not least, in real life een onzeker kneusje ben dat nog nooit iets met tieten aan heeft geraakt.
Daar hoef ik dus in dit topic ook niet nog eens aan herinnerd te worden, bij voorbaat dank
Het_Biertjedinsdag 14 december 2004 @ 19:26


moet ik dat allemaal gaan lezen ?
Maikuuuldinsdag 14 december 2004 @ 19:28
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:26 schreef Het_Biertje het volgende:


moet ik dat allemaal gaan lezen ?
Idd een beetje veel
Posdnousdinsdag 14 december 2004 @ 19:30
Wel herkenbaar .
Rnejdinsdag 14 december 2004 @ 19:32
je hebt een punt.....

maaarrrrr
er zijn vrouwen (misschien heb je ze niet ontmoet) waar je echt veel tijd gezellig mee kan doorbrengen en ook graag met een pilsje op de bank zitten ... (en dan nog mooi zijn zegmaar... want er zijn ook zulke vrouwen met pils EN snor)
Prowldinsdag 14 december 2004 @ 19:32
Hou je smoel eens stom wijf (deel III)

Daar verder, Slotje

yvonnedinsdag 14 december 2004 @ 19:34
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:30 schreef Posdnous het volgende:
Wel herkenbaar .
Zeer herkenbaar.... bij andere stellen dan

Ben benieuwd hoeveel vrouwen zich nu komen melden dat het helemaal niet zo erg is.
Wake up dames,
het is WEL zo erg, face it.
We zijn een stel geborneerde, hypocriete gleufdieren die schaamteloos misbruik maken van onze hormoonwisselingen
Lurk-pietdinsdag 14 december 2004 @ 19:36
Briljant TT
The-Brahma-Bulldinsdag 14 december 2004 @ 19:36
niks aan toe te voegen
herken me moeder er zo erg in
En zo zijn ze allemaal
Salvad0Rdinsdag 14 december 2004 @ 19:36
HULDE !!!
Kastanova Ontrafelt Vrouwen .
Croupouquedinsdag 14 december 2004 @ 19:37
6 minuten geleden was ik nog verdrietig, omdat ik geen vriendin heb.

Nu niet meer.

Maar ach, het kan altijd nog erger. De man is aan het uitsterven. Over een tijdje (understatement) bestaan er alleen nog maar vrouwen. Kun je je dat voorstellen, dat je één van de laatste tien mannen op aarde bent? Wat een hel moet dát zijn. Heb medelijden met hen, je eventuele nazaten, en besef dat je het zelf zo slecht nog niet eens hebt.
yvonnedinsdag 14 december 2004 @ 19:39
O, en dames?
Als ook IK ontsnap op familiefeestjes om met het debiele neefje of de demente opa te gaan zuipen en lachen,
dan ben ik dus geen slet,
maar jullie gewoon spuugzat
Posdnousdinsdag 14 december 2004 @ 19:39
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:34 schreef yvonne het volgende:

[..]

Zeer herkenbaar.... bij andere stellen dan
Dat gourmetvrienden gedoe en familie-ellende heeft mij ook een hoop frustratie bezorgd .
mineo39-76dinsdag 14 december 2004 @ 19:39
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:25 schreef HansKazaNova het volgende:
Het is dat ik geen stront aan m'n lul wil...
maar anders zou ik me spontaan bekeren tot de herenliefde .
Je kunt natuurlijk ook op je buik gaan liggen...
BEdinsdag 14 december 2004 @ 19:39
Kasta! Neuken!
Lexiedinsdag 14 december 2004 @ 19:40
Ik zal er alles aan doen om niet af te zakken naar het niveau burgerlul .
L3IPOdinsdag 14 december 2004 @ 19:41
Ik vind het een geniaal stukje Goed geschreven en zeker herkenbare dingen erin Met name over dat selectieve geheugen Je kunt zoveel goed doen, maar als je 1 klein dingen fout doet (en dat ook nog eens alleen in hun ogen fout is) dan zal je dat de rest van je leven aanhoren
Dannondinsdag 14 december 2004 @ 19:41
Chapeau!
Dirkhdinsdag 14 december 2004 @ 19:42
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:32 schreef Rnej het volgende:
je hebt een punt.....

maaarrrrr
er zijn vrouwen (misschien heb je ze niet ontmoet) waar je echt veel tijd gezellig mee kan doorbrengen en ook graag met een pilsje op de bank zitten ...
Wat je daar zegt geldt alleen voor de eerste week en als je geluk hebt, kan daar nog een weekje bij komen. Daarna komen de vriendinnen, schoonmoeder en zusjes ten tonele.
En dan kan je het verhaal, waarvoor hulde, beamen.

Ze zijn er namelijk gewoonweg niet.
paullodinsdag 14 december 2004 @ 19:42
Mooi stuk denk er precies zo over. Eigenlijk zijn vrouwen ook merendeel voor de sex voor de rest is het maar beetje ja en amen enzo. Maar zo denken hun waarschijnlijk ook over de mannen
Roelliodinsdag 14 december 2004 @ 19:43
Dude, het is teveel tekst, maar de eerste alinea was ok
Abbadondinsdag 14 december 2004 @ 19:43
bij vlagen zeer herkenbaar
yvonnedinsdag 14 december 2004 @ 19:43
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:39 schreef Brighteyes het volgende:
Kasta! Neuken!
Als je maar geen complimentjes wilt
BEdinsdag 14 december 2004 @ 19:45
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:43 schreef yvonne het volgende:

[..]

Als je maar geen complimentjes wilt
Ik ben tevreden met weinig.
Een schop is toch ook aandacht?
MUUSdinsdag 14 december 2004 @ 19:45
Kasta, goed man. .

Hoewel ik me nu afvraag of ik dan toch niet stiekem een vent ben, aangezien ik mezelf in een heleboel dingen niet herken.
Trancerdinsdag 14 december 2004 @ 19:47
In één woord; ge-wel-dig!!!
Karboenkeltjedinsdag 14 december 2004 @ 19:47
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:25 schreef HansKazaNova het volgende:

Ik wíl niemand leren kennen; ik heb er goddomme 24 jaar over gedaan om vrienden te selecteren die me interesseren en waarmee ik leuke gesprekken kan voeren, dus ik wíl niet verplicht gesprekken voeren met niet boeiende mensen die ik normaliter voorbij zou lopen.
Soms, heel soms ben ik het nog wel eens deels met je eens.
Lexiedinsdag 14 december 2004 @ 19:50
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:41 schreef L3IPO het volgende:
Ik vind het een geniaal stukje Goed geschreven en zeker herkenbare dingen erin Met name over dat selectieve geheugen Je kunt zoveel goed doen, maar als je 1 klein dingen fout doet (en dat ook nog eens alleen in hun ogen fout is) dan zal je dat de rest van je leven aanhoren
In geval van dat ontbijt op bed gewoon de boel in de vuilnisbak flikkeren en zeggen "Zo, nu word je er niet dik van."
Karboenkeltjedinsdag 14 december 2004 @ 19:51
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:45 schreef MUUS het volgende:

Hoewel ik me nu afvraag of ik dan toch niet stiekem een vent ben, aangezien ik mezelf in een heleboel dingen niet herken.
Volgens mij zijn de meeste mannen gewoon homo maar om één of andere reden ook vies van de herenliefde. We zoeken dus gewoon een toffe vent in een vrouwenlijf.
dWc_RuffRyderdinsdag 14 december 2004 @ 19:51
Mwhehe .
jdmorpheusdinsdag 14 december 2004 @ 19:52
gewelig!! Kasta, doe de mannelijkheid een lol en ga eens vlug die column in de Metro overnemen!! dan heb ik tenminste nog een dagelijkse hoeveelheid lol (mét voor de verandering eens een kern van waarheid)

mééR!!!!
Tijndinsdag 14 december 2004 @ 19:53
Ach ja, dit wist toch iedereen al lang. Daarom ben je ook dom als je je in een relatie laat lullen
Dagonetdinsdag 14 december 2004 @ 19:54
Hoe waar.
beertendinsdag 14 december 2004 @ 19:55
Doe je vriendin aan de kant, lul. Kies de mijne. En tevens, blijf met je poten van de mijne.
Die houdt ook niet van zulke feestjes. Neemt mij niet mee als ik geen zin heb. Zij blijft thuis als ik een leuke avond uit wil. Alles wat je beschrijft, maar dan 100% andersom. En nee, ze is geen man.
Nec341idinsdag 14 december 2004 @ 19:55
erg herkenbaar, haha, kameraden die onder het plak zitten en binnenkort gaan trouwen, ben ik toch blij dat ik niet bij dat standaard volk hoor, lekker vrij.

voor mij zou idd alleen sex een relatie aan mekaar houden, voor de rest, blech...
Ryan3dinsdag 14 december 2004 @ 19:59
Goede post.
Snoesje_Rulesdinsdag 14 december 2004 @ 19:59
Ik ben vrouw maar vind dat ts groot gelijk heeft.
Vraag me alleen af waarom hij dan nog bij haar blijft: voor de sex?
Zal wel het nadeel zijn van man zijn: vrwn hebben wat dat betreft meer keus dus zo´n kereltje pikt het maar wel ondertussen klagen over zus en zo.
Meeste vrwn zijn zeikwijven i.i.g. komt voort uit nest drang vandaar dat gedrag.
ASSpirinedinsdag 14 december 2004 @ 20:00
whahaha
ondeugenddinsdag 14 december 2004 @ 20:02
Laat hem een klysma gebruiken... probleem opgelost

XiChicodinsdag 14 december 2004 @ 20:02
Oplossing: Breezersletjes . Zo kun je afwisselen, geen gezeur. En je kan er op los sexen.
stinkiedinsdag 14 december 2004 @ 20:05
Ik kan je geen ongelijk geven, vwb de delen die ik gelezen heb
Bosbeetledinsdag 14 december 2004 @ 20:08
mooi gesproken !
BrauNdinsdag 14 december 2004 @ 20:09
Redelijk aardig topic.
Liejannuhdinsdag 14 december 2004 @ 20:10
Kasta! Eigenlijk heb je wel een beetje gelijk!

Welke tips kun je me geven? Geen aandacht vragen, niets verwachten, geen gezellige dingen doen en niet zeuren?
stinkiedinsdag 14 december 2004 @ 20:12
Gelukkig zijn wij mannen, wat inhoud dat we het meeste van hun gezeur langs ons heen kunnen laten gaan. Verder kunnen wij wel meerdere zaken tegelijk, wat inhoud dat elke man gewoon sport kan kijken terwijl 'vrouwlief' een lul verhaal afsteekt en we toch op de juiste momenten ja en amen kunnen zeggen EN heel belangrijk, de eeuwige opmerking 'Je luisterd niet naar wat ik zeg' (ze schijnen te denken dat we dat belangrijk vinden ofzo) kunnen we pareren door letterlijk de laatste 30 seconden op te lepelen.

Wat mij betreft, vrouwen zijn exit. Als ik wil neuken ga ik wel naar de hoeren. Het is goedkoper dan een relatie, je hebt niet het gezeik eromheen, sex wanneer, waar hoe en hoelang jij het wil en als je al ff krap bij kas zit kun je nog altijd naar het CS om je voor een tientje te laten pijpen.
Johnny_Footballherodinsdag 14 december 2004 @ 20:13
Het klopt weer aardig wat ie zegt.

Daarom blijf ik ook mooi ff vrijgezel.

En gratis hoeren zat.
stinkiedinsdag 14 december 2004 @ 20:14
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:10 schreef Liejannuh het volgende:
Kasta! Eigenlijk heb je wel een beetje gelijk!

Welke tips kun je me geven? Geen aandacht vragen, niets verwachten, geen gezellige dingen doen en niet zeuren?
gewoon je mond dicht houden, niet over alles willen 'praten' dus, niet alleen maar aan jezelf denken, en niet denken dat jullie perfect zijn. Gewoon accepteren dat mannen superieur zijn en die grote bek accepteren, we doen dat voor jullie eigen bestwil. Echt!
MSXUserdinsdag 14 december 2004 @ 20:15
Lang stuk om te lezen, maar het is het waard. Veel stukken zijn zo herkenbaar.
Johnny_Footballherodinsdag 14 december 2004 @ 20:16
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:10 schreef Liejannuh het volgende:
Kasta! Eigenlijk heb je wel een beetje gelijk!

Welke tips kun je me geven? Geen aandacht vragen, niets verwachten, geen gezellige dingen doen en niet zeuren?
Weet jij iets wat zowel de (eerlijke) man als vrouw een "gezellige" bezigheid vinden?

Wrinexdinsdag 14 december 2004 @ 20:22


Erg goed geschreven
Tessjedinsdag 14 december 2004 @ 20:22
Alle vrouwen zijn hoeren en moeten dood.
Johnny_Footballherodinsdag 14 december 2004 @ 20:24
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:22 schreef Tessje het volgende:
Alle vrouwen zijn hoeren en moeten dood.
Ze hoeven heus niet dood.
the_contract_killerdinsdag 14 december 2004 @ 20:25
leuk stukje
zeer amusant
dolle_honddinsdag 14 december 2004 @ 20:25
als luie kerel lees je dat stuk natuurlijk niet helemaal. 5 regels of zo
Tijndinsdag 14 december 2004 @ 20:26
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:24 schreef Johnny_Footballhero het volgende:

[..]

Ze hoeven heus niet dood.
Tis net als met andermans kinderen, die zijn ook best leuk zolang ze maar niet continu in je huis rondhangen.
Tessjedinsdag 14 december 2004 @ 20:30
Maar Kasta...
Wie heb je dan voor de afwas?
Callasdinsdag 14 december 2004 @ 20:30
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:59 schreef Ryan3 het volgende:
Goede post.
Ja, dat vind jij wel een goede post natuurlijk! .


Ik ook! Kasta, je kunt leuk schrijven zou je vaker moeten doen!
Dr_Flashdinsdag 14 december 2004 @ 20:32
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:16 schreef Johnny_Footballhero het volgende:

[..]

Weet jij iets wat zowel de (eerlijke) man als vrouw een "gezellige" bezigheid vinden?

JA!! JA!! Ik weet iets!!!

O nee wacht
Harry_Sackdinsdag 14 december 2004 @ 20:32


Geweldig!

Samengevat in een regenachtige verveelzondagmiddag met een goede vriend:
"Ja, wijven zijn kut.. gelukkig hebben ze er een"
RijstNatiedinsdag 14 december 2004 @ 20:35
je moet wat toleranter zijn, mensen nemen zoals ze zijn.
Litphodinsdag 14 december 2004 @ 20:38
Uiterst herkenbaar .
MrGPdinsdag 14 december 2004 @ 20:41
Mooi stukje!
Liejannuhdinsdag 14 december 2004 @ 20:41
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:14 schreef stinkie het volgende:

[..]

gewoon je mond dicht houden, niet over alles willen 'praten' dus, niet alleen maar aan jezelf denken, en niet denken dat jullie perfect zijn. Gewoon accepteren dat mannen superieur zijn en die grote bek accepteren, we doen dat voor jullie eigen bestwil. Echt!
Ah, datnk je wel.
Dus ik moet maar stil in een hoekje op de bank gaan zitten en koffie of bier halen naar believen??
Dat is op zich niet eens zo moeilijk!
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:16 schreef Johnny_Footballhero het volgende:

[..]

Weet jij iets wat zowel de (eerlijke) man als vrouw een "gezellige" bezigheid vinden?

Uh... Bandjes kijken??
Of is dat niet gezellig? Als je dan achteraf nog in de kroeg lyrisch kunt gaan doen over hoe goed het was?
Offuh.... Op vakantie gaan? Alhoewel dat wel de ultieme relatietest is.
Of, gewoon naar de kroeg gaan. Of naar een fok!meeting gaan of naar een museum gaan of naar de bioscoop (en nee, dat hoeft dan echt niet perse Bridget Jones te zijn) gaan of uit eten gaan of weet ik veel!
Dat is toch allemaal niet zo heel erg verschrikkelijk?
ikbendebestedinsdag 14 december 2004 @ 20:42
Oftwel, blijf altijd single. Zie:

Relatie heb je niet nodig
ChrisJXdinsdag 14 december 2004 @ 20:43
Vind je het erg dat ik na de helft van de eerste alinea afgehaakt ben?

Ik wil namelijk nog iets van m'n avond beleven en lekker met bier en chips op de bank hangen. In plaats van dat oeverloze gezever na te lezen
MUUSdinsdag 14 december 2004 @ 20:44
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:43 schreef ChrisJX het volgende:
Vind je het erg dat ik na de helft van de eerste alinea afgehaakt ben?

Ik wil namelijk nog iets van m'n avond beleven en lekker met bier en chips op de bank hangen. In plaats van dat oeverloze gezever na te lezen
Mja, maar jij neukt dan weer niet.. .
Tijndinsdag 14 december 2004 @ 20:46
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:43 schreef ChrisJX het volgende:

Ik wil [..] met bier en chips op de bank hangen.
Yeah, right!
Krullehoofddinsdag 14 december 2004 @ 20:46


fantastisch verwoord....
D.dinsdag 14 december 2004 @ 20:47
Ayaxoladinsdag 14 december 2004 @ 20:48
Kasta

Echt prachtig

Lang geleden dat je zoiets hebt gemaakt, en het was weer genieten.
stinkiedinsdag 14 december 2004 @ 20:50
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:41 schreef Liejannuh het volgende:

[..]

Ah, datnk je wel.
Dus ik moet maar stil in een hoekje op de bank gaan zitten en koffie of bier halen naar believen??
Dat is op zich niet eens zo moeilijk!
[..]

Uh... Bandjes kijken??
Of is dat niet gezellig? Als je dan achteraf nog in de kroeg lyrisch kunt gaan doen over hoe goed het was?
Offuh.... Op vakantie gaan? Alhoewel dat wel de ultieme relatietest is.
Of, gewoon naar de kroeg gaan. Of naar een fok!meeting gaan of naar een museum gaan of naar de bioscoop (en nee, dat hoeft dan echt niet perse Bridget Jones te zijn) gaan of uit eten gaan of weet ik veel!
Dat is toch allemaal niet zo heel erg verschrikkelijk?
Ik zei niet in de weg zitten. De tv hoort in de hoek, dus daar zit je in de weg. Ga lekker met je vriendinnen op stap, gun ons ook een rustige, bier kan ik zelf wel halen
Marksterdinsdag 14 december 2004 @ 20:56
geweldig, en zo herkenbaar
fs180dinsdag 14 december 2004 @ 20:59
tof
Grrrrrrrrdinsdag 14 december 2004 @ 21:00
Alleen al voor dit topic zou Kasta zijn permban opgeheven moeten worden!
Johnny_Footballherodinsdag 14 december 2004 @ 21:02
quote:
Uh... Bandjes kijken??
Of is dat niet gezellig? Als je dan achteraf nog in de kroeg lyrisch kunt gaan doen over hoe goed het was?
Offuh.... Op vakantie gaan? Alhoewel dat wel de ultieme relatietest is.
Of, gewoon naar de kroeg gaan. Of naar een fok!meeting gaan of naar een museum gaan of naar de bioscoop (en nee, dat hoeft dan echt niet perse Bridget Jones te zijn) gaan of uit eten gaan of weet ik veel!
Dat is toch allemaal niet zo heel erg verschrikkelijk?
Ja, van wat voor films houden de meeste vrouwen. Die achterlijke tekenfilms. Of die zoetsappige troep met "hij van Friends".

Op vakantie gaan. Wat is doorgaans leuker, op vakantie met je vriendin of met 3 vrienden.

Kroeg. Gezellig. "Drink niet zoveel". "Wat moet ze van je". "Niet gokken!". "Ik wil naar huis". "Kom, jij moet ook dansen".

Een Fok meeting. WHAHAHAHAHHAAH make my day man.

Dan is de bios nog de beste optie. Heb een beetje een minder gangbare filmsmaak alleen.

Andere "gezellige" dingen;

doelloos naar de Ikea (om te slenteren en rommel te kopen). Op dansles. Naar je schoonouders/familie, lekker fonduen. Samen lezen. WANDELEN. Naar het bos. Een stukje fietsen Winkelen, ook een goeie.
MUUSdinsdag 14 december 2004 @ 21:04
Als ik kasta en J_F dan zo lees vraag ik me af waar jullie in godsnaam die wijven vandaan halen. .
Omkrondinsdag 14 december 2004 @ 21:05
tvp
Johnny_Footballherodinsdag 14 december 2004 @ 21:05
Het ergste aan vrouwen vind ik nog het suggestieve redeneren, met de klassieker;

"Waarom zeg je niks, is er wat?"

God dit doet me weer meteen aan dat nummer van het klein orkest denken.
Krullehoofddinsdag 14 december 2004 @ 21:07
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:02 schreef Johnny_Footballhero het volgende:

[..]

Ja, van wat voor films houden de meeste vrouwen. Die achterlijke tekenfilms. Of die zoetsappige troep met "hij van Friends".

Op vakantie gaan. Wat is doorgaans leuker, op vakantie met je vriendin of met 3 vrienden.

Kroeg. Gezellig. "Drink niet zoveel". "Wat moet ze van je". "Niet gokken!". "Ik wil naar huis". "Kom, jij moet ook dansen".

Een Fok meeting. WHAHAHAHAHHAAH make my day man.

Dan is de bios nog de beste optie. Heb een beetje een minder gangbare filmsmaak alleen.

Andere "gezellige" dingen;

doelloos naar de Ikea (om te slenteren en rommel te kopen). Op dansles. Naar je schoonouders/familie, lekker fonduen. Samen lezen. WANDELEN. Naar het bos. Een stukje fietsen Winkelen, ook een goeie.


DennisMooredinsdag 14 december 2004 @ 21:11
De herenliefde is inderdaad veel logischer. .
(En condooms voorkomen stront.)
HenryHilldinsdag 14 december 2004 @ 21:15
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:05 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
"Waarom zeg je niks, is er wat?"
Die is idd goud ja. Of de omgekeerde variant, nadat ze een tijd lang met het gezicht op onweer door het huis stampt.

"Wat is er dan?"
- "Niks!"

...waarna je vervolgens geacht wordt om met veel praten toch achter datgeen te komen waarvan je net al wist dat je het niet wilde weten...

Typisch trouwens, dat veel vrouwen het hier ook mee eens zijn.
Johnny_Footballherodinsdag 14 december 2004 @ 21:16
Ik had laatst nog een aardig exemplaar over de vloer. Kijkt ze rond, zegt ze; "goh, een typisch mannenhuis met dat felle licht, die enge posters en al die electronica."

Ja leuk grapje. Nog meer op mien huus aan te merken? Ik heb 't maar afgedaan met een knipoog en een schamel lachje.

De volgende keer, als ik bij haar ben, ga ik eens kijken hoe consequent ze is;

"goh een typisch vrouwenhuis met die kleine kuttelevisie, die Ikea prullaria, van alles 2 in de vensterbank en die tulip 486 dx2"

Ik denk dat ik een enorme krijg.
Leshydinsdag 14 december 2004 @ 21:16
Uiting van instemming.
Liejannuhdinsdag 14 december 2004 @ 21:17
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:02 schreef Johnny_Footballhero het volgende:

[..]

Ja, van wat voor films houden de meeste vrouwen. Die achterlijke tekenfilms. Of die zoetsappige troep met "hij van Friends".

Op vakantie gaan. Wat is doorgaans leuker, op vakantie met je vriendin of met 3 vrienden.

Kroeg. Gezellig. "Drink niet zoveel". "Wat moet ze van je". "Niet gokken!". "Ik wil naar huis". "Kom, jij moet ook dansen".

Een Fok meeting. WHAHAHAHAHHAAH make my day man.

Dan is de bios nog de beste optie. Heb een beetje een minder gangbare filmsmaak alleen.

Andere "gezellige" dingen;

doelloos naar de Ikea (om te slenteren en rommel te kopen). Op dansles. Naar je schoonouders/familie, lekker fonduen. Samen lezen. WANDELEN. Naar het bos. Een stukje fietsen Winkelen, ook een goeie.
Ah, maar bandjes kijken vind je wel leuk?
Wanneer spreken we af?
Lolalaladinsdag 14 december 2004 @ 21:18
Man man man, wat een figuur ben jij zeg..........

Ik wil het op tv zien.
Johnny_Footballherodinsdag 14 december 2004 @ 21:20
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:17 schreef Liejannuh het volgende:

[..]

Ah, maar bandjes kijken vind je wel leuk?
Wanneer spreken we af?
Doe maar een dvd'tje dan. Iets betere kwaliteit.

Dirkhdinsdag 14 december 2004 @ 21:21
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:43 schreef ChrisJX het volgende:
Vind je het erg dat ik na de helft van de eerste alinea afgehaakt ben?

Ik wil namelijk nog iets van m'n avond beleven en lekker met bier en chips op de bank hangen. In plaats van dat oeverloze gezever na te lezen
In jullie relatie zijn de rollen inderdaad omgedraaid.
ondeugenddinsdag 14 december 2004 @ 21:23
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:25 schreef dolle_hond het volgende:
als luie kerel lees je dat stuk natuurlijk niet helemaal. 5 regels of zo
Dat lange verhaal is dan ook Kasta's vrouwelijke kant
golferdinsdag 14 december 2004 @ 21:23
Leuk geschreven Kasta.

Hoewel vrouwen naar mate ze ouder worden wel wat veranderen.
Ik kan je wat exemplaren van rond de 45-50 aanraden.
*doet Yvonne in de aanbieding*
N.ickadinsdag 14 december 2004 @ 21:25
Wat een dom stuk zeg en wat een hielenlikkers hier
DennisMooredinsdag 14 december 2004 @ 21:27
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:25 schreef N.icka het volgende:

Wat een dom stuk zeg en wat een hielenlikkers hier
Geslacht: Vrouw

.
Beachdinsdag 14 december 2004 @ 21:27
Kasta topic
Ryan3dinsdag 14 december 2004 @ 21:27
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:23 schreef golfer het volgende:
Leuk geschreven Kasta.

Hoewel vrouwen naar mate ze ouder worden wel wat veranderen.
Ik kan je wat exemplaren van rond de 45-50 aanraden.
*doet Yvonne in de aanbieding*
Zeg ik wil me nergens mee bemoeien natuurlijk, maar hoezo kun jij nu weer yvonne in de aanbieding doen???
Drizzt_DoUrdendinsdag 14 december 2004 @ 21:28
Kasta, wederom goed
Liejannuhdinsdag 14 december 2004 @ 21:34
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:20 schreef Johnny_Footballhero het volgende:

[..]

Doe maar een dvd'tje dan. Iets betere kwaliteit.

Ah, gezellig!
En dan eerst een hapje eten?
sigvarddinsdag 14 december 2004 @ 21:35
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:27 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Zeg ik wil me nergens mee bemoeien natuurlijk, maar hoezo kun jij nu weer yvonne in de aanbieding doen???
Me dunkt dat de potenti"ele koper er goed aan doet naar het aankoopbewijs te vragen
DennisMooredinsdag 14 december 2004 @ 21:37
-whoops-
het_fokschaapdinsdag 14 december 2004 @ 21:37
langleve het vrijgezelle leven !

OllieAdinsdag 14 december 2004 @ 21:38
Het is toch ergens wel sneu voor Kasta dat ie een bot stukje probeert te schrijven, waar ie zelfs een disclaimer aan hangt, en dat (bijna) iedereen het dan prachtig vindt.
Dat schiet natuurlijk niet op.

Dus: Kasta, ik vind het een kutstukje. Veel te kort, veel te genuanceerd, en veel te positief over je eigen vuistje. Ik geloof helemaal niet dat jij zo'n goeie rukker bent als je claimt te zijn.
DigiJasperdinsdag 14 december 2004 @ 21:40
Hoe herkenbaar, volledig doorgelezen
Ryan3dinsdag 14 december 2004 @ 21:41
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:38 schreef OllieA het volgende:
Het is toch ergens wel sneu voor Kasta dat ie een bot stukje probeert te schrijven, waar ie zelfs een disclaimer aan hangt, en dat (bijna) iedereen het dan prachtig vindt.
Dat schiet natuurlijk niet op.

Dus: Kasta, ik vind het een kutstukje. Veel te kort, veel te genuanceerd, en veel te positief over je eigen vuistje. Ik geloof helemaal niet dat jij zo'n goeie rukker bent als je claimt te zijn.
Verrek dat stuk over z'n vuistje heb ik overgeslagen...
het_fokschaapdinsdag 14 december 2004 @ 21:41
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:38 schreef OllieA het volgende:

Dus: Kasta, ik vind het een kutstukje. Veel te kort, veel te genuanceerd, en veel te positief over je eigen vuistje. Ik geloof helemaal niet dat jij zo'n goeie rukker bent als je claimt te zijn.
jouw posts uit WFL kennende wil je eerst bewijs zien !
RedDevil085dinsdag 14 december 2004 @ 21:42
Ik heb de eerste paar zinnen gelezen & vermoed dat een vrouwelijk familielid je sexueel misbruikt heeft. Niet alle vrouwen zijn nutteloze kut-wijven... Veel vrouwen zijn nutteloze kut-wijven... maar niet allemaal.

* RedDevil085 kent er een die best wel tof is
Seborikdinsdag 14 december 2004 @ 21:42
Kasta, is het goed als deze column als submit op de frontpage komt?
j_a_s_p_e_rdinsdag 14 december 2004 @ 21:45
helaas wat ontzettend kansloos. Ze verplicht je toch niet om bij haar te blijven? nou dan!
Als je niks van vrouwen wil hebben waarom ga je dan een relatie met haar aan?
D'r zijn echt genoeg leuke vrouwen op deze wereld, maar als jij daar niet aan wil, so be it.
Ga alleen dan niet zeuren en fok vervuilen met je zelfmedelijden.

Eerlijk gezegd vind ik je een ziellepoot met een zelfmedelijden van hier tot tokio.
Get a life
Mikkiedinsdag 14 december 2004 @ 21:48
- Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

[ Bericht 90% gewijzigd door Sander op 17-05-2011 09:34:54 ]
speknekdinsdag 14 december 2004 @ 21:53
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:38 schreef OllieA het volgende:
Dus: Kasta, ik vind het een kutstukje. Veel te kort, veel te genuanceerd, en veel te positief over je eigen vuistje. Ik geloof helemaal niet dat jij zo'n goeie rukker bent als je claimt te zijn.
Ik schat hem toch wel hoog in in de top 100 aller tijden van wankers.

(eerste keer dat ik een bookmark heb gebruikt)
Pracissordinsdag 14 december 2004 @ 22:04
Ach it's all a state of mind, dezelfde TS zie je over een maand een topic openen over wat voor geweldige vrouw heeft gevonden etc.
We can't live with or without them, and that's a fact ;-)
Callasdinsdag 14 december 2004 @ 22:09
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 22:04 schreef Pracissor het volgende:

We can't live with or without them, and that's a fact ;-)
Dat vind ik ook weer zo'n dooddoener, ik kan prima zonder vrouw leven.
Lolalaladinsdag 14 december 2004 @ 22:35
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 22:04 schreef Pracissor het volgende:
Ach it's all a state of mind, dezelfde TS zie je over een maand een topic openen over wat voor geweldige vrouw heeft gevonden etc.
Dat denk ik niet
Lolalaladinsdag 14 december 2004 @ 22:35
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:42 schreef Seborik het volgende:
Kasta, is het goed als deze column als submit op de frontpage komt?
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!



Het lijkt hier wel een soap
Darius1dinsdag 14 december 2004 @ 22:37
TS kent mijn ex vriendin ook?
Swetseneggerdinsdag 14 december 2004 @ 22:43
Het is tijd voor meer Kelly's
Swetseneggerdinsdag 14 december 2004 @ 22:44
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:41 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Verrek dat stuk over z'n vuistje heb ik overgeslagen...
z'n mooiste werk
Salvad0Rdinsdag 14 december 2004 @ 22:55
ik vind vrouwen opzich wel relaxed.
heiden6dinsdag 14 december 2004 @ 23:03
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:13 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Het klopt weer aardig wat ie zegt.

Daarom blijf ik ook mooi ff vrijgezel.

En gratis hoeren zat.
Hier nog een.

Maar zo af en toe zijn vrouwen ook wel leuk om mee om te gaan. Niet te lang, niet te vaak, en geheel vrijblijvend.

Want in principe heeft Hans Teeuwen gewoon gelijk.

Litsodinsdag 14 december 2004 @ 23:11
Kasta, echt geweldig
Ik herken mijn ex er grotendeels in
HenryHilldinsdag 14 december 2004 @ 23:12
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 22:04 schreef Pracissor het volgende:
We can't live with or without them, and that's a fact ;-)
Pff, afgezaagd. Nog nooit True Lies gekeken (met Arnold 'Braunschweiger')?

Women... you can't live with them, and you can't kill 'em
Shark.Baitdinsdag 14 december 2004 @ 23:24
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 23:12 schreef HenryHill het volgende:
Women... you can't live with them, and you can't kill 'em
D.dinsdag 14 december 2004 @ 23:28
was dat niet 'can't shoot 'm' of was dat weer een andere film?
Callasdinsdag 14 december 2004 @ 23:35
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 23:24 schreef Shark.Bait het volgende:

[..]

Heb jij die keuze dan?
HansKazaNovadinsdag 14 december 2004 @ 23:39
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:45 schreef j_a_s_p_e_r het volgende:
helaas wat ontzettend kansloos. Ze verplicht je toch niet om bij haar te blijven? nou dan!
Als je niks van vrouwen wil hebben waarom ga je dan een relatie met haar aan?
.

Als het 1 enkele vrouw was die alle eigenschappen uit de openingspost zou bezitten, dan zou ik haar oogbollen en stembanden allang bewerkt hebben met een roestige schroevendraaier, al was het maar omdat ik in gevangenschap in ieder geval van haar verlost zou zijn.
Maar nee, het gaat over vrouwen in het algemeen aan de hand van ervaringen die ik in zo'n 70/80 vooral korte, maar ook lange relaties op heb gedaan van m'n 14e tot 24e.

Maar vrees niet! Ik overleef het wel!
Passionewoensdag 15 december 2004 @ 00:12
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:04 schreef MUUS het volgende:
Als ik kasta en J_F dan zo lees vraag ik me af waar jullie in godsnaam die wijven vandaan halen. .
Twente... daar zijn de vrouwen anders
Johnny_Footballherowoensdag 15 december 2004 @ 00:16
quote:
Op woensdag 15 december 2004 00:12 schreef Passione het volgende:

[..]

Twente... daar zijn de vrouwen anders
*een echte Fries is*

HansKazaNovawoensdag 15 december 2004 @ 00:22
quote:
Op woensdag 15 december 2004 00:12 schreef Passione het volgende:
Twente... daar zijn de vrouwen anders
Ik heb het afgelopen jaar in Utrecht gezeten, daar waren de vrouwen nog erger... .
cerrorwoensdag 15 december 2004 @ 00:27
quote:
Op woensdag 15 december 2004 00:22 schreef HansKazaNova het volgende:

[..]

Ik heb het afgelopen jaar in Utrecht gezeten, daar waren de vrouwen nog erger... .
Kom eens in dit boerenhol.
Zelfs met het lijf van een adonis, de charme van brad pitt en ogen van medusa kom je hier niet erg ver
Scheit boeren
heiden6woensdag 15 december 2004 @ 00:31
quote:
Op woensdag 15 december 2004 00:22 schreef HansKazaNova het volgende:

[..]

Ik heb het afgelopen jaar in Utrecht gezeten, daar waren de vrouwen nog erger... .
'Geëmancipeerde' huppelkutstudentjes?
Johnny_Footballherowoensdag 15 december 2004 @ 00:35
quote:
Op woensdag 15 december 2004 00:31 schreef heiden6 het volgende:

[..]

'Geëmancipeerde' huppelkutstudentjes?
Ik wil 'm d'r best nog even bijhalen hoor.

Van dronken dispuutwijven naar huppelkutjescultuur

heiden6woensdag 15 december 2004 @ 00:38
quote:
Op woensdag 15 december 2004 00:35 schreef Johnny_Footballhero het volgende:

[..]

Ik wil 'm d'r best nog even bijhalen hoor.

Van dronken dispuutwijven naar huppelkutjescultuur

Het was best een leuk topic.

En relevant, want volgens mij is dat de ergste categorie als het op geneuzel aankomt.
Johnny_Footballherowoensdag 15 december 2004 @ 00:40
quote:
Op woensdag 15 december 2004 00:38 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Het was best een leuk topic.

En relevant, want volgens mij is dat de ergste categorie als het op geneuzel aankomt.
*agrees*
teknomistwoensdag 15 december 2004 @ 00:48
Volgens Dirkh begint de ellende na een half jaar. Wat dat betreft ben ik blij dat het nooit zo ver heeft mogen komen. Tenzij je een goede vriendin uitkiest. Eentje die net zoveel bier drinkt als jij .
Dirkhwoensdag 15 december 2004 @ 00:50
quote:
Op woensdag 15 december 2004 00:48 schreef teknomist het volgende:
Volgens Dirkh begint de ellende na een half jaar. Wat dat betreft ben ik blij dat het nooit zo ver heeft mogen komen. Tenzij je een goede vriendin uitkiest. Eentje die net zoveel bier drinkt als jij .
Nee, de ellende begint de eerste weken al, alleen je hebt pas na een half jaar door dat het iets is wat niet voorbij gaat.
Overlastwoensdag 15 december 2004 @ 00:56
Geniaal stuk.
Door aanwezigheid van mijn vriendin op dit forum wil ik het hierbij laten

Sorry schat
Xenniawoensdag 15 december 2004 @ 00:56
quote:
Op woensdag 15 december 2004 00:22 schreef HansKazaNova het volgende:

[..]

Ik heb het afgelopen jaar in Utrecht gezeten, daar waren de vrouwen nog erger... .
Ja, die haalden niet eens bier voor je als jij het ze opdroeg en koeien melken konden ze ook al niet. En je moest ook nog eens afwassen, alsof je het niet al druk genoeg had!
Glaciuswoensdag 15 december 2004 @ 01:07
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 21:04 schreef MUUS het volgende:
Als ik kasta en J_F dan zo lees vraag ik me af waar jullie in godsnaam die wijven vandaan halen. .
Inderdaad zeg, .
Uiteraardwoensdag 15 december 2004 @ 01:18
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:41 schreef Liejannuh het volgende:

[..]

Ah, datnk je wel.
Dus ik moet maar stil in een hoekje op de bank gaan zitten en koffie of bier halen naar believen??
Dat is op zich niet eens zo moeilijk!
MindlessWankerwoensdag 15 december 2004 @ 01:30
Het is me teveel om allemaal te lezen, maar waarschijnlijk ben ik het er grotendeels mee eens. Vrouwen moeten altijd een of andere 'leuke' activiteit ondernemen om hun leven invulling te geven. Maar ik vertik het stelselmatig en word dan ook vaak in het hokje 'saaie lul' geplaatst, hetgeen me geen bal interesseert.
MUUSwoensdag 15 december 2004 @ 01:32
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:30 schreef MindlessWanker het volgende:
Het is me teveel om allemaal te lezen [....]
*Nick checkt.

Okay, klaar met lezen.
Jikpunthwoensdag 15 december 2004 @ 01:33
vet stukje kasta

Het is inderdaad triest hoe vrouwen negatieve dingen jaren na dato nog boven de tafel weten te slingeren. Vooral in een argument of je nu wel of niet met bepaalde vriendinnen van haar naar een afspraak wil gaan, waar je eenmaal aangekomen een kogel door je kop wil jagen.

Ach het is niet voor niets een sexgebrek dat de meeste relaties de das omdoet.

Ooh ja als mijn vriendin dit leest wil ik nog even toevoegen dat ik dat gevoel nog nooit bij haar gehad heb
MindlessWankerwoensdag 15 december 2004 @ 01:33
Ik kijk ook altijd met grote genoegdoening naar die eikels die in een sukkeldrafje achter hun wijf aanhobbelen, terwijl ze van etalage naar etalage gesleept worden als een soort van autonome winkelwagentjes.
MindlessWankerwoensdag 15 december 2004 @ 01:34
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:32 schreef MUUS het volgende:

[..]

*Nick checkt.

Okay, klaar met lezen.
Hmm, wie is Nick?
Strettowoensdag 15 december 2004 @ 01:35
Het lezen zeker de moeite waard
zoalshetiswoensdag 15 december 2004 @ 01:36
voel me niet aangesproken tot de disclaimer dus één opmerking: als dit niet geschreven was door een jongen die zich heel erg onzeker voelt met vrouwen en zelfs aangevallen in zijn jongensheid zou ik het misschien serieus nemen. nu zie ik het meer als een jochie dat bij erasmussake niet weet hoe liefde te geven of te ontvangen. succes kasanova.
Jikpunthwoensdag 15 december 2004 @ 01:38
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:36 schreef zoalshetis het volgende:
voel me niet aangesproken tot de disclaimer dus één opmerking: als dit niet geschreven was door een jongen die zich heel erg onzeker voelt met vrouwen en zelfs aangevallen in zijn jongensheid zou ik het misschien serieus nemen. nu zie ik het meer als een jochie dat bij erasmussake niet weet hoe liefde te geven of te ontvangen. succes kasanova.
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 01:40
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 20:30 schreef Callas het volgende:

[..]

Ja, dat vind jij wel een goede post natuurlijk! .


Ik ook! Kasta, je kunt leuk schrijven zou je vaker moeten doen!
Nou er staan al redelijk wat topics.


Kasta je kunt zo columnist worden.
zoalshetiswoensdag 15 december 2004 @ 01:44
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:40 schreef schvvmert het volgende:

[..]

Nou er staan al redelijk wat topics.


Kasta je kunt zo columnist worden.
misschien bij een vaag jongensblaadje of een homo-erotisch/vrouwonvriendelijk magazine. verder zie ik weinig toekomst in deze depressieve kasa.
HansKazaNovawoensdag 15 december 2004 @ 01:45
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:36 schreef zoalshetis het volgende:
nu zie ik het meer als een jochie dat bij erasmussake niet weet hoe liefde te geven of te ontvangen.
Tuurlijk wel, liefde brengt men bij voorkeur oraal in .
Elinwoensdag 15 december 2004 @ 01:47
so true...
daarom ben ik ook vrijgezel, ik wil dit echt geen vent aandoen
zoalshetiswoensdag 15 december 2004 @ 01:47
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:45 schreef HansKazaNova het volgende:

[..]

Tuurlijk wel, liefde brengt men bij voorkeur oraal in .
lol dude. cut the shit, anders ga je er nog in ten onder. het is allemaal niet zo interessant als je denkt.
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 01:48
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:47 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

lol dude. cut the shit, anders ga je er nog in ten onder. het is allemaal niet zo interessant als je denkt.
Daarom pleur je 't toch ook op dit forum.
Tichelaarwoensdag 15 december 2004 @ 01:48
Zo erg is het nou ook weer niet
HansKazaNovawoensdag 15 december 2004 @ 01:49
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:44 schreef zoalshetis het volgende:
misschien bij een vaag jongensblaadje of een homo-erotisch/vrouwonvriendelijk magazine. verder zie ik weinig toekomst in deze depressieve kasa.
En dat uit de mond van de man die met literaire pareltjes als: zeg het met smiletjes , hoe laat is het nu? , "De partij van de gezelligheid" pvdg en "de rukcarrousel" kwam .

Nee knul, jouw mening wordt wel serieus genomen hoor .
zoalshetiswoensdag 15 december 2004 @ 01:50
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:49 schreef HansKazaNova het volgende:

[..]

En dat uit de mond van de man die met literaire pareltjes als: zeg het met smiletjes , hoe laat is het nu? , "De partij van de gezelligheid" pvdg en "de rukcarrousel" kwam .

Nee knul, jouw mening wordt wel serieus genomen hoor .
lol kusje. maak je 'vrouwenprobleem' (om ontopic te blijven) niet te groot. overigens is dat topic van 'hoe laat is het nu' gesloten en niet veel later kwam 'post hier om 22.22'
MindlessWankerwoensdag 15 december 2004 @ 01:54
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:49 schreef HansKazaNova het volgende:

[..]

En dat uit de mond van de man die met literaire pareltjes als: zeg het met smiletjes , hoe laat is het nu? , "De partij van de gezelligheid" pvdg en "de rukcarrousel" kwam .

Nee knul, jouw mening wordt wel serieus genomen hoor .
Wreed
zoalshetiswoensdag 15 december 2004 @ 01:54
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:54 schreef MindlessWanker het volgende:

[..]

Wreed
FlowDesignwoensdag 15 december 2004 @ 01:54
Geweldig verhaal Kasta

meer dan 300 posts in een topic? Sinds waneer?
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 01:55
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:49 schreef HansKazaNova het volgende:

[..]

En dat uit de mond van de man die met literaire pareltjes als: zeg het met smiletjes , hoe laat is het nu? , "De partij van de gezelligheid" pvdg en "de rukcarrousel" kwam .

Nee knul, jouw mening wordt wel serieus genomen hoor .
Maar wat POL betreft zouden jullie het anders prima kunnen vinden of niet?
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 01:56
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:54 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

Da's echt een pareltje van een reactie.
Tijnwoensdag 15 december 2004 @ 01:56
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:54 schreef FlowDesign het volgende:

meer dan 350 posts in een topic? Sinds waneer?
Euh, 156 op het moment. Waar heb je het over?
Johnny_Footballherowoensdag 15 december 2004 @ 01:57
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:56 schreef schvvmert het volgende:

[..]

Da's echt een pareltje van een reactie.
En jij hebt echt een pareltje van een usericon
FlowDesignwoensdag 15 december 2004 @ 01:58
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:56 schreef Tijn het volgende:

[..]

Euh, 156 op het moment. Waar heb je het over?
Ow kut. Hèè? Naja net stond ie op 7 pagina's en nu weer op 4. Vreetje beemd
mr.marcuswoensdag 15 december 2004 @ 01:58
TVP om later nog een keer te lezen als ik tijd heb
HansKazaNovawoensdag 15 december 2004 @ 01:59
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:50 schreef zoalshetis het volgende:
lol kusje. maak je 'vrouwenprobleem' (om ontopic te blijven) niet te groot.
Na mijn groeiende verbazing naar aanleiding van je verontrustende topics, baart je grammaticale ontwikkeling me nu nog het meeste zorgen.

Maar ej, laten we dit topic verder niet verneuken met je verbale hoogstandjes
Ik weet immers inmiddels wel dat ik josti-stroop aan m'n kont heb en je me toch wel blijft lastig vallen met je onbegrijpelijke zinsneden, maar open er dan even een topic over in R&P.

Daar zal ik je met genoegen richting je zoveelste zelfmoordpoging lullen .
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 01:59
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:57 schreef Johnny_Footballhero het volgende:

[..]

En jij hebt echt een pareltje van een usericon
Daar wordt 't forum langzaam van.
FlowDesignwoensdag 15 december 2004 @ 01:59
Mensen die meteen gaan lopen zeiken dat een (openings)post te lang is zouden ze trouwens ook eens een keer preventief moeten ruimen...
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:00
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:58 schreef FlowDesign het volgende:

[..]

Vreetje beemd
Met jou kun je echt lachen. .
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:00
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:59 schreef FlowDesign het volgende:
Mensen die meteen gaan lopen zeiken dat een (openings)post te lang is zouden ze trouwens ook eens een keer preventief moeten ruimen...
Mensen met dit soort posts zouden ze moeten opruimen.
MindlessWankerwoensdag 15 december 2004 @ 02:02
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:59 schreef FlowDesign het volgende:
Mensen die meteen gaan lopen zeiken dat een (openings)post te lang is zouden ze trouwens ook eens een keer preventief moeten ruimen...
Kan je dat miscchien even samenvatten voor me?
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 02:02
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:00 schreef Callas het volgende:

[..]

Mensen met dit soort posts zouden ze moeten opruimen.
Vendetta?
zoalshetiswoensdag 15 december 2004 @ 02:04
quote:
Op woensdag 15 december 2004 01:59 schreef HansKazaNova het volgende:

[..]

Na mijn groeiende verbazing naar aanleiding van je verontrustende topics, baart je grammaticale ontwikkeling me nu nog het meeste zorgen.

Maar ej, laten we dit topic verder niet verneuken met je verbale hoogstandjes
Ik weet immers inmiddels wel dat ik josti-stroop aan m'n kont heb en je me toch wel blijft lastig vallen met je onbegrijpelijke zinsneden, maar open er dan even een topic over in R&P.

Daar zal ik je met genoegen richting je zoveelste zelfmoordpoging lullen .
grinnek. vertel me je grammaticale verontrusting. over je jostistroop gesproken snap ik niet zo goed hoe jij ineens 3, 4 topics van mij uit je hoge hoedje tovert.
Brenniewoensdag 15 december 2004 @ 02:04
Mannen komen van Mars.. vrouwen van Venus..


Vrouwen zijn dit, mannen zijn dat..
Ja, ok we hebben allemaal rare en typische eigenschappen.
Pas je aan of niet, accepteer het of niet.
Als ik me als vrouw zijnde druk moet gaan maken over het feit dat oh zoveel mannen een zogenaamde hekel hebben aan de typische eigenschappen van een vrouw... Nou nee dank je, heb wel wat beters te doen.
Of wij geen toegevoegde waarde hebben aan de man?
Dat is een stomme opmerking, en dat weet je.

Als mijn vriend zich aan iets stoort dan moet hij het zeggen.
Misschien pas ik me aan en anders is het vette pech.
Ik ga me niet anders voordoen dan ik ben.


Serieus neerbuigend praten over vrouwen zegt mij altijd dat de betreffende man onzeker is en zich groter wil voelen dan dat hij is.
lach daar alleen maar om.
Zeg niet dat jij dat doet, je kaart semi sarcastisch/serieus wat typische irritante eigenschappen aan van een vrouw, best leuk om te lezen.
Maar om nou te zeggen: Kasta, je hebt helemaaaal gelijk.
Neh!
( Heb namelijk ook de schurft aan overdreven vrouwendingetjes en verplichte, doe maar of je het leuk vindt bezoekjes etc)
FlowDesignwoensdag 15 december 2004 @ 02:06
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:02 schreef MindlessWanker het volgende:

[..]

Kan je dat miscchien even samenvatten voor me?
Maar natuurlijk:

Sterf!
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:06
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:04 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

grinnek. vertel me je grammaticale verontrusting. over je jostistroop gesproken snap ik niet zo goed hoe jij ineens 3, 4 topics van mij uit je hoge hoedje tovert.
Voor de rest kon hij natuurlijk niks zinnigs van jou vinden. .
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:07
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:06 schreef FlowDesign het volgende:

[..]

Maar natuurlijk:

Sterf!
Jij bent een echte reller en je meet je aan Kastanova? .
Brenniewoensdag 15 december 2004 @ 02:07
Ohja, en ik heb alles gelezen.
HansKazaNovawoensdag 15 december 2004 @ 02:08
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:04 schreef zoalshetis het volgende:
grinnek. vertel me je grammaticale verontrusting. over je jostistroop gesproken snap ik niet zo goed hoe jij ineens 3, 4 topics van mij uit je hoge hoedje tovert.
Iets niet snappen zal voor jou inmiddels een bekend fenomeen zijn neem ik aan, dus maak je er maar niet te druk om.
Maar ik moet je teleurstellen, ik negeer je vanaf nu even, als ik me geroepen voel om toch nog op 1 van je abortuswaardige posts in te gaan open ik er wel een apart topic over .

Pssst, er schijnt een zoekfuntie in de rechterbovenhoek van je scherm te zitten....
Brenniewoensdag 15 december 2004 @ 02:09
Waar is me blauwe kleur, nu ik het nodig heb?
Tijnwoensdag 15 december 2004 @ 02:09
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:04 schreef Brennie het volgende:

Of wij geen toegevoegde waarde hebben aan de man?
Dat is een stomme opmerking, en dat weet je.
Oh vertel? Ik ben eigenlijk wel benieuwd.
FlowDesignwoensdag 15 december 2004 @ 02:09
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:07 schreef Callas het volgende:

[..]

Jij bent een echte reller en je meet je aan Kastanova? .
Zeg het nu! Snel! Ben je een kloon of gewoon een ontzettende newbie?
zoalshetiswoensdag 15 december 2004 @ 02:09
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:08 schreef HansKazaNova het volgende:

[..]

Iets niet snappen zal voor jou inmiddels een bekend fenomeen zijn neem ik aan, dus maak je er maar niet te druk om.
Maar ik moet je teleurstellen, ik negeer je vanaf nu even, als ik me geroepen voel om toch nog op 1 van je abortuswaardige posts in te gaan open ik er wel een apart topic over .

Pssst, er schijnt een zoekfuntie in de rechterbovenhoek van je scherm te zitten....
ic beetje laag, je had het over mijn grammatica.
MUUSwoensdag 15 december 2004 @ 02:10
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:09 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

ic beetje laag, je had het over mijn grammatica.
Wheheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!

Oh, hou OP met me hoor. .
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 02:11
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:09 schreef Brennie het volgende:
Waar is me blauwe kleur, nu ik het nodig heb?
Ik post 'm gewoon nog een keer.

Op woensdag 15 december 2004 02:04 schreef Brennie het volgende:
Mannen komen van Mars.. vrouwen van Venus..


Vrouwen zijn dit, mannen zijn dat..
Ja, ok we hebben allemaal rare en typische eigenschappen.
Pas je aan of niet, accepteer het of niet.
Als ik me als vrouw zijnde druk moet gaan maken over het feit dat oh zoveel mannen een zogenaamde hekel hebben aan de typische eigenschappen van een vrouw... Nou nee dank je, heb wel wat beters te doen.
Of wij geen toegevoegde waarde hebben aan de man?
Dat is een stomme opmerking, en dat weet je.

Als mijn vriend zich aan iets stoort dan moet hij het zeggen.
Misschien pas ik me aan en anders is het vette pech.
Ik ga me niet anders voordoen dan ik ben.


Serieus neerbuigend praten over vrouwen zegt mij altijd dat de betreffende man onzeker is en zich groter wil voelen dan dat hij is.
lach daar alleen maar om.
Zeg niet dat jij dat doet, je kaart semi sarcastisch/serieus wat typische irritante eigenschappen aan van een vrouw, best leuk om te lezen.
Maar om nou te zeggen: Kasta, je hebt helemaaaal gelijk.
Neh!
( Heb namelijk ook de schurft aan overdreven vrouwendingetjes en verplichte, doe maar of je het leuk vindt bezoekjes etc)
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:11
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:09 schreef FlowDesign het volgende:

[..]

Zeg het nu! Snel! Ben je een kloon of gewoon een ontzettende newbie?
Nee hoor, ik geniet al heel lang van jouw replies. .
Er zit een searchknop in de rechterbovenhoek.
Brenniewoensdag 15 december 2004 @ 02:13
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:09 schreef Tijn het volgende:

[..]

Oh vertel? Ik ben eigenlijk wel benieuwd.
Ik wilde die discussie vermijden
Ga bij jezelf na waarom je van een vrouw houdt, waar je dan ook echt zielsveel van houdt.
Gedaan?
Ok, bedenk nu of je datzelfde voor een man kunt voelen....
gedaan?
En?
Zoja: veel succes met de switch, zonee: dan heb je het antwoord.
zoalshetiswoensdag 15 december 2004 @ 02:14
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:10 schreef MUUS het volgende:

[..]

Wheheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!

Oh, hou OP met me hoor. .
?
FlowDesignwoensdag 15 december 2004 @ 02:14
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:11 schreef Callas het volgende:

[..]

Nee hoor, ik geniet al heel lang van jouw replies. .
Er zit een searchknop in de rechterbovenhoek.
Stiekem wist ik dus al wie je bent, maar ik heb zo'n vermoeden dat dat weer een andere kloon van jou was wat mij weer terug brengt naar het vermoeden dat jij een "anonieme" kloon bent van Kasta (jijzelf dus). Correct me if I'm wrong.

En dat jij dus die GCSC topics zat te bokken
Tijnwoensdag 15 december 2004 @ 02:15
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:13 schreef Brennie het volgende:

[..]

Ik wilde die discussie vermijden
Ga bij jezelf na waarom je van een vrouw houdt, maar dan ook echt zielsveel van houdt.
Gedaan?
Ok, bedenk nu of je datzelfde voor een man kunt voelen....
gedaan?
En?
Zoja: veel succes met de switch, zonee: dan heb je het antwoord.
Ja, het seks-dingetje stond al in de openingspost
Brenniewoensdag 15 december 2004 @ 02:16
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:15 schreef Tijn het volgende:

[..]

Ja, het seks-dingetje stond al in de openingspost
Als je hierom alleen van een vrouw houdt, dan heb je nog een hoop te leren jongeman.
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:17
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:14 schreef FlowDesign het volgende:

[..]

Stiekem wist ik dus al wie je bent, maar ik heb zo'n vermoeden dat dat weer een andere kloon van jou was wat mij weer terug brengt naar het vermoeden dat jij een "anonieme" kloon bent van Kast (jijzelf dus). Correct me if I'm wrong.
Paranoïa-alert. .
Tijnwoensdag 15 december 2004 @ 02:18
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:16 schreef Brennie het volgende:

[..]

Als je hierom alleen van een vrouw houdt, dan heb je nog een hoop te leren jongeman.
Ach, dat hele houden van gebeuren is ook maar overrated.
FlowDesignwoensdag 15 december 2004 @ 02:19
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:17 schreef Callas het volgende:

[..]

Paranoïa-alert. .
I'll take that as a yes

Waarom heb ik ook alweer zo'n hekel aan klonen? Ohja, daarom.
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 02:20
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:16 schreef Brennie het volgende:

[..]

Als je hierom alleen van een vrouw houdt, dan heb je nog een hoop te leren jongeman.

Dat houden van komt later. Als ze allemaal handige dingen voor je doet.
Brenniewoensdag 15 december 2004 @ 02:20
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:18 schreef Tijn het volgende:

[..]

Ach, dat hele houden van gebeuren is ook maar overrated.
Vrouwen denken daar heeeeel anders over.
Brenniewoensdag 15 december 2004 @ 02:21
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:20 schreef schvvmert het volgende:

[..]


Dat houden van komt later. Als ze allemaal handige dingen voor je doet.
Je moet er wat voor doen, uberhaupt nog aan je trekken te komen.
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:21
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:19 schreef FlowDesign het volgende:

[..]

I'll take that as a yes

Waarom heb ik ook alweer zo'n hekel aan klonen? Ohja, daarom.
Wolla billa Halala!! .
Tijnwoensdag 15 december 2004 @ 02:21
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:20 schreef Brennie het volgende:

[..]

Vrouwen denken daar heeeeel anders over.
Daarom is het ook geen werken met die figuren. En al helemaal niet als ze continu door je huis waggelen.
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:22
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:19 schreef FlowDesign het volgende:

[..]

I'll take that as a yes

Waarom heb ik ook alweer zo'n hekel aan klonen? Ohja, daarom.
En waarom zijn domme users zoals jij ook altijd weer zo vermakelijk.
HansKazaNovawoensdag 15 december 2004 @ 02:24
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:09 schreef zoalshetis het volgende:
ic beetje laag, je had het over mijn grammatica.
Lieve....Líeve.... zoalshetis....

en inderdaad, mijn ic is bedroevend laag... Nu nog uitvinden wat het is
Brenniewoensdag 15 december 2004 @ 02:24
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:21 schreef Tijn het volgende:

[..]

Daarom is het ook geen werken met die figuren. En al helemaal niet als ze continu door je huis waggelen.
Ach beter dat, dan dat we in jullie auto rijden toch?
FlowDesignwoensdag 15 december 2004 @ 02:27
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:22 schreef Callas het volgende:

[..]

En waarom zijn domme users zoals jij ook altijd weer zo vermakelijk.
Ik hoef me iig niet te verschuilen achter een kloon en anders ook niet te doen alsóf ik een koon ben etc yedda yedda whatever.
Heeft niks met intelligentie te maken, jij bent gewoon laf.
Maar natuurlijk zit jij je nu te verkneukelen omdat je zelf zo dom bent dat je denkt dat _ik_ dom ben. Als jij de feiten gewoon ff op tafel legt dan kunnen we het niveau misschien een beetje omhoog halen.
Tijnwoensdag 15 december 2004 @ 02:27
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:24 schreef Brennie het volgende:

[..]

Ach beter dat, dan dat we in jullie auto rijden toch?
Ach ja, autorijden is niet echt m'n ding
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:32
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:27 schreef FlowDesign het volgende:

[..]

Ik hoef me iig niet te verschuilen achter een kloon en anders ook niet te doen alsóf ik een koon ben etc yedda yedda whatever.
Heeft niks met intelligentie te maken, jij bent gewoon laf.
Maar natuurlijk zit jij je nu te verkneukelen omdat je zelf zo dom bent dat je denkt dat _ik_ dom ben. Als jij de feiten gewoon ff op tafel legt dan kunnen we het niveau misschien een beetje omhoog halen.
Ik ben geen kloon, jij bent dom omdat je denkt dat Kastanova in dit topic met 23 kloons loopt te worstelen om jou een beetje voor de gek te houden.

nogmaals de searchknop zit RECHTSboven.
FlowDesignwoensdag 15 december 2004 @ 02:33
Klonen zouden ze ook preventief moeten ruimen. Nemen niet eens de moeite om een keer iets zinnigs te zeggen, lekker makkelijk mensen dissen vanuit je 'schuilplaats'.
FlowDesignwoensdag 15 december 2004 @ 02:34
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:32 schreef Callas het volgende:

[..]

Ik ben geen kloon, jij bent dom omdat je denkt dat Kastanova in dit topic met 23 kloons loopt te worstelen om jou een beetje voor de gek te houden.

nogmaals de searchknop zit RECHTSboven.
Los van het feit dat jij niet in topics post waar ik ook post, nee dat denk ik niet... (lezen is ook een vak) maar jij weet blijkbaar niet dat wanneer je gebruik maakt van verschillende browsers het vrij makkelijk is om met meer dan 1 user tegelijk ingelogd te zijn etc.... Waarom neem ik eigenlijk nog de moeite om het uit te leggen. Zucht
Marga_van_Praagwoensdag 15 december 2004 @ 02:36
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:33 schreef FlowDesign het volgende:
Klonen zouden ze ook preventief moeten ruimen. Nemen niet eens de moeite om een keer iets zinnigs te zeggen, lekker makkelijk mensen dissen vanuit je 'schuilplaats'.
Sjon-ge-jon-ge jon-gen, wat o-ver-dre-ven. Doe eens niet zo dra-ma-tisch zeg.
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:38
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:34 schreef FlowDesign het volgende:

[..]

Los van het feit dat jij niet in topics post waar ik ook post, nee dat denk ik niet... (lezen is ook een vak) maar jij weet blijkbaar niet dat wanneer je gebruik maakt van verschillende browsers het vrij makkelijk is om met meer dan 1 user tegelijk ingelogd te zijn etc.... Waarom neem ik eigenlijk nog de moeite om het uit te leggen. Zucht
Idd. zucht... Slaap lekker!
FlowDesignwoensdag 15 december 2004 @ 02:38
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:36 schreef Marga_van_Praag het volgende:

[..]

Sjon-ge-jon-ge jon-gen, wat o-ver-dre-ven. Doe eens niet zo dra-ma-tisch zeg.
nekschot... éénmaal, andermaal....
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 02:40
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:34 schreef FlowDesign het volgende:

[..]

Los van het feit dat jij niet in topics post waar ik ook post, nee dat denk ik niet... (lezen is ook een vak) maar jij weet blijkbaar niet dat wanneer je gebruik maakt van verschillende browsers het vrij makkelijk is om met meer dan 1 user tegelijk ingelogd te zijn etc.... Waarom neem ik eigenlijk nog de moeite om het uit te leggen. Zucht
*Tip: Begin een topic en post alleen daar nog.
kamagurkawoensdag 15 december 2004 @ 02:40
Vooral de disclaimer onderaan het stuk is heel goed!

Wat moet ik schijten en braken in een peristaltiek als er weer zo'n ridder op zijn verwarde kameel voorbij komt sukkelen met zo'n "ik heb alle vrouwen lief"-tekst
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:42
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:40 schreef schvvmert het volgende:

[..]

*Tip: Begin een topic en post alleen daar nog.
Eindhoventopics. .
HarigeKerelwoensdag 15 december 2004 @ 02:44
Vet topic
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:51
Heeft ons Flowke nu echt een nekschot gehad? .
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:52
Nou ja het was een leuke user, een beetje dom dat wel.
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 02:53
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:51 schreef Callas het volgende:
Heeft ons Flowke nu echt een nekschot gehad? .
Hij is nu een topic aan 't maken.
Callaswoensdag 15 december 2004 @ 02:54
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:53 schreef schvvmert het volgende:

[..]

Hij is nu een topic aan 't maken.
In Eindhoven hoop ik?
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 03:00
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:54 schreef Callas het volgende:

[..]

In Eindhoven hoop ik?
Weet ik veel. Ik kom daar nooit.
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 03:01
quote:
Op woensdag 15 december 2004 03:00 schreef schvvmert het volgende:

[..]

Weet ik veel. Ik kom daar nooit.
Teveel stoplichten.
Bonobo11woensdag 15 december 2004 @ 03:19
Goed topic!
sure_as_hellwoensdag 15 december 2004 @ 04:27
Hoi, kaza of kastanova of wie je dan ook precies mag zijn.

Je stukje tekst is treffend te noemen, goede opbouw en ijzersterke argumenten. Wat ik in jouw stukje terugzie is een soort van "wijsheid" die niet iedereen bezit. De vraag is natuurlijk of iedereen ooit op dit niveau komt. Ik denk persoonlijk van niet aangezien niet iedereen de juiste psychologische instelling hiervoor heeft. Dat kan ik echt waarderen.
Bovendien zijn je stukjes, en met name dit stukje, altijd erg goed leesbaar. Waar andere gebruikers het nut niet inzien van het gebruik van alinea's, weet jij die correct te plaatsen. Ook valt altijd op dat je grammaticaal niets valt te verwijten, goed, je maakt af en toe een missertje op het vlak van wat woordjes die in de verkeerde volgorde staan, maar dat geheel terzijde. Dat kan de beste overkomen.

Wat ik dan wel weer jammer vind van jouw stukjes is dat er een soort van frustratie in naar voren komt. Begrijp me niet verkeerd, ik denk niet dat je concreet ergens over gefrustreerd bent. Nee wat mij altijd opvalt, is dat je jezelf probeert te bewijzen op de een of andere manier. Die manier is meestal dat jij, kasanova kastanova hanzanova etc., pretendeert verbaal sterk te zijn. Serieuze aanteigingen wimpel je simpel af door een opmerking te maken over de jurk van iemands vader(bijvoorbeeld), tekstueel zwakke gebruikers fakkel je gewoon af omdat dat op elk denkbare manier mogelijk is.
Dit doet mij dan weer denken aan youp van 't hek, die zei ooit dat hij er in zijn jeugd was achter gekomen dat hij zich alleen staande kon houden (hij werd gepest omdat hij dik was) door grappen te maken. Ik zeg niet dat jij vroeger dik was en ook niet dat je vroeger gepest werd, ik vraag me alleen af, waarom wil je zo graag verbaal sterk zijn?

Ik herken je stijl wel een beetje, jou soort personen kom ik namelijks minstens 3 keer per week tegen. In studentikoze termen noemt men dit ook wel: blaten. Het hele spelletje van elkaar verbaal affakkelen is mij niet geheel onbekend.
Mijn grote vraagteken bij jouw blaattekstjes is dan ook eigenlijk het feit dat je altijd "internetnerds" probeert af te fakkelen en de term "internetvriendjes" is je ook niet vreemd.
Waarom dan, kasanova, gebruik je dan wel dit medium om je verbale sterkte te kunnen bewijzen? Ik kan je een ding zeggen, iemand die dit in het "normale" leven op regelmatige basis doet, heeft absoluut niet de behoefte om dit te gaan bewijzen op internet, mocht deze persoon neerkijken op de zogenoemde "nerds".

Dit doet me dan weer denken aan het spreekwoord "in het land der blinden is eenoog koning". Dit geheel gezien vanuit jouw interpretatie van "nerds".

Ja kasanova, je bent verbaal sterk, maar probeer dat ook is in het dagelijks leven, zonder dat je eerst je zinnetjes zorgvuldig kan nalezen, herschikken en eventueel deleten.
Want eigenlijk ben je, ondanks dat je gestudeerd hebt, een ontzettende pauper. Je bent vlees nog vis, je bent zwak maar ook heel sterk (op jouw manier dan). Doe hier iets mee! ga inderdaad een stukje schrijven in de metro, fantastisch, ik zou je graag een keer ontmoeten en dan in je aars neuken, want weet je, de herenliefde hoeft niet altijd te betekenen dat je stront aan je eigen lul gehaffeld krijgt. Ik heb dat er namelijk wel voor over, lieverd.

PS. Ingaan op grammaticale fouten is heel amusant, doe dit dus ook!
heiden6woensdag 15 december 2004 @ 04:34
quote:
Op woensdag 15 december 2004 04:27 schreef sure_as_hell het volgende:
Hoi, kaza of kastanova of wie je dan ook precies mag zijn.

Je stukje tekst is treffend te noemen, goede opbouw en ijzersterke argumenten. Wat ik in jouw stukje terugzie is een soort van "wijsheid" die niet iedereen bezit. De vraag is natuurlijk of iedereen ooit op dit niveau komt. Ik denk persoonlijk van niet aangezien niet iedereen de juiste psychologische instelling hiervoor heeft. Dat kan ik echt waarderen.
Bovendien zijn je stukjes, en met name dit stukje, altijd erg goed leesbaar. Waar andere gebruikers het nut niet inzien van het gebruik van alinea's, weet jij die correct te plaatsen. Ook valt altijd op dat je grammaticaal niets valt te verwijten, goed, je maakt af en toe een missertje op het vlak van wat woordjes die in de verkeerde volgorde staan, maar dat geheel terzijde. Dat kan de beste overkomen.

Wat ik dan wel weer jammer vind van jouw stukjes is dat er een soort van frustratie in naar voren komt. Begrijp me niet verkeerd, ik denk niet dat je concreet ergens over gefrustreerd bent. Nee wat mij altijd opvalt, is dat je jezelf probeert te bewijzen op de een of andere manier. Die manier is meestal dat jij, kasanova kastanova hanzanova etc., pretendeert verbaal sterk te zijn. Serieuze aanteigingen wimpel je simpel af door een opmerking te maken over de jurk van iemands vader(bijvoorbeeld), tekstueel zwakke gebruikers fakkel je gewoon af omdat dat op elk denkbare manier mogelijk is.
Dit doet mij dan weer denken aan youp van 't hek, die zei ooit dat hij er in zijn jeugd was achter gekomen dat hij zich alleen staande kon houden (hij werd gepest omdat hij dik was) door grappen te maken. Ik zeg niet dat jij vroeger dik was en ook niet dat je vroeger gepest werd, ik vraag me alleen af, waarom wil je zo graag verbaal sterk zijn?

Ik herken je stijl wel een beetje, jou soort personen kom ik namelijks minstens 3 keer per week tegen. In studentikoze termen noemt men dit ook wel: blaten. Het hele spelletje van elkaar verbaal affakkelen is mij niet geheel onbekend.
Mijn grote vraagteken bij jouw blaattekstjes is dan ook eigenlijk het feit dat je altijd "internetnerds" probeert af te fakkelen en de term "internetvriendjes" is je ook niet vreemd.
Waarom dan, kasanova, gebruik je dan wel dit medium om je verbale sterkte te kunnen bewijzen? Ik kan je een ding zeggen, iemand die dit in het "normale" leven op regelmatige basis doet, heeft absoluut niet de behoefte om dit te gaan bewijzen op internet, mocht deze persoon neerkijken op de zogenoemde "nerds".

Dit doet me dan weer denken aan het spreekwoord "in het land der blinden is eenoog koning". Dit geheel gezien vanuit jouw interpretatie van "nerds".

Ja kasanova, je bent verbaal sterk, maar probeer dat ook is in het dagelijks leven, zonder dat je eerst je zinnetjes zorgvuldig kan nalezen, herschikken en eventueel deleten.
Want eigenlijk ben je, ondanks dat je gestudeerd hebt, een ontzettende pauper. Je bent vlees nog vis, je bent zwak maar ook heel sterk (op jouw manier dan). Doe hier iets mee! ga inderdaad een stukje schrijven in de metro, fantastisch, ik zou je graag een keer ontmoeten en dan in je aars neuken, want weet je, de herenliefde hoeft niet altijd te betekenen dat je stront aan je eigen lul gehaffeld krijgt. Ik heb dat er namelijk wel voor over, lieverd.

PS. Ingaan op grammaticale fouten is heel amusant, doe dit dus ook!
Ik vind dit gewoon een geniale post. Hulde.
Peterwoensdag 15 december 2004 @ 04:43
eensgelijks
ik vind het stuk van sure_as_hell erg mooi
dat iemand zo'n moeite neemt om te reageren op kasta Bravo!
en inhoudelijk kan ik me er ook in vinden

[ Bericht 95% gewijzigd door Peter op 15-12-2004 04:58:39 ]
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 04:46
quote:
Op woensdag 15 december 2004 04:34 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Ik vind dit gewoon een geniale post. Hulde.
Het geeft idd aardig weer waar 't zoal om draait op zo een forum.
heiden6woensdag 15 december 2004 @ 04:58
quote:
Op woensdag 15 december 2004 04:46 schreef schvvmert het volgende:

[..]

Het geeft idd aardig weer waar 't zoal om draait op zo een forum.
Ik ben het er niet zozeer helemaal mee eens, ik vond het gewoon geinig geschreven.

MindlessWankerwoensdag 15 december 2004 @ 05:02
Wat maakt het uit of iemand in real life net zo sterk is, gefrustreerd is of wat dan ook. Iedereen draagt hier bij aan een hoop onzinnig geouwehoer over niks en Kasta doet een stevige (humoristische, als is dat subjectief) duit in het zakje. Ik kan hier meer waardering voor opbrengen dan mensen die topics openen in de trant van "post hier hoe laat het is" en vervolgens met de pik in de hand gaan zitten afwachten of er op gereageerd wordt. Uiteindelijk is het allemaal een zielige vorm van aandachttrekkerij. Als je echt inhoudelijke discussies wilt voeren moet je niet op een publiek forum zijn waar het wemelt van de betweters, relschoppers, egotrippers en mensen die zich stierlijk vervelen.

Overigens wil ik hiermee niemand beledigen die wel tracht zinvolle discussies te voeren, en waarschijnlijk zijn er ook subforums waar dit gebeurt. Maar het fiet is dat er hier voornamelijk geouwehoerd wordt, en dan zie ik liever een pittig stuk met humor dan al die inhoudsloze bullshit.
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 05:05
quote:
Op woensdag 15 december 2004 05:02 schreef MindlessWanker het volgende:
Wat maakt het uit of iemand in real life net zo sterk is, gefrustreerd is of wat dan ook. Iedereen draagt hier bij aan een hoop onzinnig geouwehoer over niks en Kasta doet een stevige (humoristische, als is dat subjectief) duit in het zakje. Ik kan hier meer waardering voor opbrengen dan mensen die topics openen in de trant van "post hier hoe laat het is" en vervolgens met de pik in de hand gaan zitten afwachten of er op gereageerd wordt. Uiteindelijk is het allemaal een zielige vorm van aandachttrekkerij. Als je echt inhoudelijke discussies wilt voeren moet je niet op een publiek forum zijn waar het wemelt van de betweters, relschoppers, egotrippers en mensen die zich stierlijk vervelen.

Overigens wil ik hiermee niemand beledigen die wel tracht zinvolle discussies te voeren, en waarschijnlijk zijn er ook subforums waar dit gebeurt. Maar het fiet is dat er hier voornamelijk geouwehoerd wordt, en dan zie ik liever een pittig stuk met humor dan al die inhoudsloze bullshit.
En weer een mooi stuk proza in dit topic.
Xenniawoensdag 15 december 2004 @ 05:16
quote:
Op woensdag 15 december 2004 04:27 schreef sure_as_hell het volgende:
Serieuze aantIJgingen wimpel je simpel af
Ik herken je stijl wel een beetje, jouW soort personen
Je bent vlees noCH vis,
quote:
PS. Ingaan op grammaticale fouten is heel amusant, doe dit dus ook!
Bij deze. Verder vind ik dat je wat al te kwistig met komma's om gaat. De inhoud laat ik maar over aan Kasta
Peterwoensdag 15 december 2004 @ 05:38
niet dat ik ook maar iemand de hemel in wil prijzen, en laat staan kasta, maar het stuk ven hem geeft wel weer een bevestiging dat mannen veel practischer ingesteld zijn dan vrouwen, vrouwen zeuren om details. mannen gaat het er om dat het resultaat dat behaald moet worden ook behaald word.. de manier waarom (red. kut / hand) is van minder belang.
na het doorlezen van het hele topic en in het achterhoofd houden van eerder verworven informatie, kan ik eigenlijk alleen maar concluderen dat vrouwen ergere kuddedieren zijn dan mannen, zij moeten telken bevestiging hebben: "schat, ik lijk toch niet dik in deze broek?" en "annie gaat met haar man op wintersport, als je echt van me houd dan gaan wij ook" (m.a.w. zeg me dat je net zoveel van mij houdt als annie en die vriend van haar, en koop me gelijk een duur kado om aan te tonen dat je eigenlijk nòg meer van mij houdt).

de drang van vrouwen om te komen met argumenten als "bij marjon in huis doen ze dat ook hoor" en "iedereen eet toch 's ochtends meer dan 1 boterham" zijn dingen waaraan je kunt merken dat vrouwen méér bezig zijn om in een ideaalbeeld te passen, dan dat ze proberen zichzelf ècht gelukkig te maken. (of ze spiegelen zich voor dat als ze aan dat ideaalbeeld voldoen, ze eindelijk gelukkig zijn) .
mannen daarentegen zijn practisch.. wat heeft het voor zin om 's ochtends 1 boterham te eten als je nog helemaal geen honger hebt? dan verschuif je je maaltijden toch gewoon naar wat later?
en "so what" dat ze dat bij marjon zo doen, die heeft makkelijk praten met een erfenis van pappie en mammie...
het gaat er om dat wat ik als man wil, ook voor elkaar komt.. wil ik een functionele studeerkamer, dan ga ik niet 3x naar de gordijnwinkel om uit te zoeken welk stofje er het beste bij "de vensterbank onder het raampje in de hoek past" nee! ik boor een grote schroef boven dat raam en hang er een flatscreen TV voor! kan er ook nog mooi voetbal gekeken worden onder het internetten!
probleem opgelost.

aangezien het klonen nog niet kan en/of niet is toegestaan, is er echter maar 1 mogenlijkheid de mensheid voort te planten. en dat is als de mannetjes en vrouwtjes communiceren met elkaar..
en het liefst komt er door dat communiceren ook nog wat seks aan te pas èn worden er wat lichaamssappen uitgewisseld.

maar het communiceren tussen de twee geslachten is vaak het grote probleem.
een student die porno op zijn laptop zit te kijken, terwijl een docent theorie over het inventariseren van de risicovoorraad uit de doeken doet, die hoort de docent wel praten, maar de porno is veel interessanter, dus Luisterd de student niet inhoudelijk, maar houdt hij zich bezich met de op dat moment interessante zaken, namelijk: de porno.
zo is het ook tussen de mannetjes en vrouwtjes op deze aardkloot, de vrouwtjes staan heel enthousiast te vertellen over iets wat zij heel interessant vinden, maar de interesse van de man ligt op een heel ander onderwerp.

je moet je boodschap altijd aanpassen aan het publiek wat je wilt bereiken; vraag ik mij af:
Waarom nemen vrouwen niet de moeite zich in te leven of enigzins aan te passen aan de denkwijze van de man??? is dat echt te moeilijk? het zou in ieder geval een hoop meer rendement opleveren en niet te vergeten, veel irritatie vermijden bij de mannen. en zeg nou zelf.. waar krijg je meer van gedaan? een ge-irriteerde man of een man die het gevoel heeft dat de vrouw begrijpt hoe hij denkt??

antwoord is duidelijk lijkt me

[disclamer:] bovenstaande tekst kan spel en/of grammaticafouten bevatten, op opmerkingen hierover wordt niet gereageerd daar het om de inhoud gaat , verder is natuurlijk het inleveringsgebied van de man (nog) niet aan de kaak gesteld.. en wel niet omdat als "wij mannen" ons minder practisch zouden moeten gedragen, alles in de soep zou lopen, vergaderingen 3x zo lang zouden ueren ("goh, wat heb je een mooie stropdas!", "ja, gekocht in de aanbieding...." ) etc.
verder is deze tekst om half 6 's ochtends geschreven, dus vergeef me als er enige tegenstrijdigheden in staan, ik moet nog slapen

einde mededeling!
buzzerwoensdag 15 december 2004 @ 06:38
De titel een beetje aanpassen, en hij kan zo op de Frontpage !
Mooi stuk met veel glimlachmomenten van herkenning
Litphowoensdag 15 december 2004 @ 09:20
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:04 schreef Brennie het volgende:
Mannen komen van Mars.. vrouwen van Venus.
Het was natuurlijk ook maar een kwestie van tijd voor iemand John Gray's Koffietafelpsychologie van de koude grond erbij zou halen .
MindlessWankerwoensdag 15 december 2004 @ 09:25
quote:
Op woensdag 15 december 2004 09:20 schreef Litpho het volgende:
Koffietafelpsychologie van de koude grond
Dat is een tautologie
#ANONIEMwoensdag 15 december 2004 @ 09:40
ERG herkenbaar.

Ik ben het bijna volledig met je eens.. de enige aanmerking die ik heb is dat jij (en ik) het natuurlijk uit de ogen van een man bekijken. Voor ons klinkt dit natuurlijk allemaal erg vanzelfsprekend en logisch, maar ik weet zeker dat vrouwen natuurlijk hun twijfels hebben op je verhaal en er op en andere manier naar kijken.

Nou moeten we natuurlijk een middenweg zoeken waarin de vrouw en man gelukkig naast elkaar leven.

Maar het blijft natuurlijk een feit dat over het algemeen een man in een relatie zich perfect met jou kan identificeren.

Ik heb er voor mezelf min of meer een oplossing voor gevonden,
geen relatie, wel sex.. al een half jaar met 1 en dezelfde persoon.
Alle voordelen (lekker sex zonder rubber ) en bijna geen nadelen van een ralatie waarin je je vrouw continu vrolijk "moet" houden.
OXLwoensdag 15 december 2004 @ 09:53
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:25 schreef HansKazaNova het volgende:
maar anders zou ik me spontaan bekeren tot de herenliefde .
Mafkees.
huggy_bearwoensdag 15 december 2004 @ 09:59
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:39 schreef yvonne het volgende:
O, en dames?
Als ook IK ontsnap op familiefeestjes om met het debiele neefje of de demente opa te gaan zuipen en lachen,
dan ben ik dus geen slet,
maar jullie gewoon spuugzat
Was dat nou nodig "administrator"?
FREAKY_MEwoensdag 15 december 2004 @ 10:14
Meesterlijk stukje kasta! erg herkenbaar
FlowDesignwoensdag 15 december 2004 @ 11:55
quote:
Op woensdag 15 december 2004 02:52 schreef Callas het volgende:
Nou ja het was een leuke user, een beetje dom dat wel.
Sommige mensen gaan gewoon slapen. Zou jij ook eens moeten proberen, dan was je misschien niet zo ontzettend irritant en puberaal.
kamagurkawoensdag 15 december 2004 @ 12:09
quote:
Op woensdag 15 december 2004 09:53 schreef OXL het volgende:

[..]

Mafkees.
Je vergeet nog toe te voegen "...je bent gefrustreerd en een eikel, alleen IK snap vrouwen en weet ze te behandelen zoals het moet (lezen jullie dit dames? )".

paddywoensdag 15 december 2004 @ 13:04
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:25 schreef HansKazaNova het volgende:
maar anders zou ik me spontaan bekeren tot de herenliefde .

Niet omdat ik vrouwen niet sexueel aantrekkelijk vind, maar simpelweg omdat vrouwen vrijwel geen toegevoegde waarde hebben en in principe alleen maar nadelige bijdrages leveren aan het leven van de mannelijke bevolking.
En helaas begrijpen de vrouw en de man elkaar dus niet
quote:
Ik ben een luie man, zoals de meerderheid van de mannen; vrouwen zijn in principe exact hetzelfde, maar dat weten ze uitstekend te verbloemen door allerlei, voor hun prettige activiteiten, als inspanning te beschouwen.
Sociale verplichtingen bijvoorbeeld...
Als man ben je al tevreden als je rustig met een pizza en biertje op de bank naar voetbal kunt kijken, vrouwen achten het echter nodig om dergelijke simpele activiteiten als brood en spelen te zien als ideale mogelijkheid om de gehele verhaallijn van GTST, ONM én ATWT nog eens door te nemen met 1 van de vriendinnen.
Met als resultaat dat je verplicht mee moet naar een gourmet avond met een ander stelletje, waarvan de man in kwestie het nut er ook niet van inzag, maar ja, je hebt een relatie en dat staat nu eenmaal gelijk aan dergelijke niets toevoegende activiteiten.
Dat jij sociaal niet onderlegd bent, was ik al wel achter, maar heb nu niet de illusie dat jij weet hoe een man denkt
quote:
Vervolgens word je geacht de hele avond nietszeggend te babbelen met haar vriendin, waarbij negativiteit een verboden karaktereigenschap is.
Neem 1 keer de woorden "naïef" en/of "dom" in je mond tijdens het gesprek en direct wil ze nooit meer bij je thuis langskomen.
En dit is bij mannen anders? (dacht het niet) dan ben je of een manwijf of
quote:
Naja, op zich een ideale situatie voor de man in kwestie, maar helaas denkt je partner daar anders over.
Gourmetavonden, feestdagen met familie en andere bijeenkomsten waar je verplicht bent op te trekken met mensen die je normaliter zou ontwijken, ik heb er dan ook een grafhekel aan.
Laten we eerlijk zijn, het draait toch altijd weer uit op de onvermijdelijke clichégesprekken over studie/werk, vakanties en mijn favoriet, de maatschappij, zodat men "elkaar beter kan leren kennen"
Ik wíl niemand leren kennen; ik heb er goddomme 24 jaar over gedaan om vrienden te selecteren die me interesseren en waarmee ik leuke gesprekken kan voeren, dus ik wíl niet verplicht gesprekken voeren met niet boeiende mensen die ik normaliter voorbij zou lopen.
Bij dergelijke dingen als familiefeesten e.d. zoek ik dan ook zo snel mogelijk de oudste bejaarde op die in 1 van de laatste dementie stadia is, om hem/haar vervolgens mee te slepen naar een tafeltje zo dicht mogelijk bij de bar.
Diepzinnig zullen die gesprekken ook nooit worden, maar hej, ze zijn tenminste nog enigszins amusant.
En dat is een keuze die jijzelf maakt, en maakt mij dan ook niets uit
quote:
Totdat blijkt dat ze toch wel heel incontinent is, maar dat terzijde.
Ja, en deze opmerking heeft dan ook totaal geen enkele toevoegende waarde
quote:
En nu zullen er vast weer tig vrouwen zijn die beginnen te piepen over het feit dat zij ook wel telkens mee moet naar je vrienden.
Naja, ik weet niet hoe de andere mannen er over denken,
Ja jij hebt de wijsheid in pacht tsss
quote:
maar ik vind het op zich geen ramp als ze meewil, ik weet namelijk dat dergelijke bijeenkomsten toch altijd eindigen in een drankorgie en van drank word ik nu eenmaal geil.
En aangezien de doorsnee vrouw de polygamie clausule in het relatiecontract niet zal tekenen is het dan verdomd handig dat ze zelf in de buurt is.
Ja, oké die negeer ik maar
quote:
Maar ze is tot niets verplicht, het zal mij aan m'n reet roesten of ze er bijzit als ik dart, biljart, dom lul of een kaartje leg met vrienden.
Haar afwezigheid zou me eigenlijk alleen maar het gezeur over het puberale niveau en het onvermijdelijke "Ik wil naar huis, ik ben moe/dronken/ongesteld, heb hoofdpijn [vul een ander chronische vrouwenkwaaltje in] en jij moet mee" gedram besparen.
Zucht het is algemeen bekend dat juist de man een pieperd is, wanneer ze ziek zijn. Ik zal niet gaan generaliseren
quote:
En dan de dubbele moraal .
Vrijwel elke vrouw heeft wel eens gezegd dat eerlijkheid en oprechtheid 1 van de pijlers onder een relatie is.
Uit een topic over bevestiging binnen een relatie kan ik echter opmaken dat dat slechts is als het hen uitkomt.
Vrouwen willen lieve woordjes horen, of die oprecht en/of gemeend zijn is een tweede, als ze maar binnen vooraf vastgestelde tijdschema's uitgesproken worden.
Dan kun je lullen als Brugman en zeggen dat ze toch wel weet dat je haar mooi en lief vindt aangezien je anders geen relatie met haar had gehad, maar dan krijg je als reactie "Als het een feit is, kun je het toch ook wel zeggen?"
Misschien heb je hier gelijk in, maar wanneer een man niet merkt dat hij gewild/geliefd is, heb je volgens mij het zelfde probleem.
quote:
Tuurlijk, ik kan ook iedere dag zeggen dat je schoenen aan hebt, dat is immers ook een feit, maar dat voegt al net zo weinig toe als andere opmerkingen waarvan beide partijen weten dat het nu eenmaal zo is.
Naja, op zich is het niet eens zo'n onoverkomelijk probleem, maar als vrouwen zo graag willen dat je je gevoelens uitspreekt, dan moet het wel consequent gebeuren.
Dus dan moeten kritische opmerkingen ook mogen.
Ben ik het ook mee eens
quote:
Maar nee, dat mag dus niet, dat kwetst haar immers en dan houdt je dus kennelijk niet van haar
Oftewel, je mag je gevoelens alleen uitspreken als ze positief zijn, herstel, je móet op gezette tijden positieve gevoelens uitspreken.
En dat allemaal zonder eventuele negatieve kanttekeningen.
Wat een lariekoek spreek je nu
quote:
Hetgeen ons op het selectieve geheugen van vrouwen brengt.
Al breng je iedere dag een bloemetje mee, als je haar 1 keer michelinmannetje noemt ben je getekend voor het leven en kun je niets meer doen zonder daar weer aan herinnerd te worden.
Je brengt bijvoorbeeld een ontbijtje op bed, krijg je met 99% zekerheid het verwijt dat je haar nog vetter mest zodat je haar weer af kunt zeiken.
Vandaar ook de toename van "emotioneel mishandelde" vrouwen.
Je vrouw met een kachelpook het ziekenhuis inhoeken, het valt allemaal in het niet vergeleken met de mentale kruisiging in menig huishouden als je alle verhalen mag geloven.
En dan valt weer eens op in welke indrukwekkende mate vrouwen kunnen dramatiseren; een tijdje geleden kwamen er verhalen van een ex van me bovendrijven als een strontbel uit een mestput, ik zou haar mentaal helemaal kapot gemaakt hebben en haar op een manier behandeld hebben waar menig moslimextremist me voor zou vereren. Er gingen zelfs verhalen dat ik haar lichamelijk mishandeld had .
Toch maar even navraag gedaan toen ik haar eens tegenkwam .
Haar "verklaring": Ja, je hebt een keer gezegd dat ik een dikkere reet gekregen had en dat heeft me heel erg gekwetst."
Ik zou al helemaal niet voor je vallen dat terzijde, maar echt je kunt van mij aannemen dat jij nu erg aan het overdrijven bent, en dat ik van dit verhaaltje 10% geloof:')
quote:
Dat is inderdaad een gegronde reden om mij bekend te laten staan als een notoire vrouwenmishandelaar .

Naja, zoiets accepteer je dan maar omdat je nu eenmaal omdat je weet dat vrouwen emotioneel labiele ondingen zijn die al in janken uit kunnen barsten als een nagel gescheurd is.

Maar er moet toch wel iets positief zijn aan vrouwen?

Tja, je kunt er sex mee hebben .

Maar ik denk dat elke man wel zal beamen dat geen enkele vrouw hem zo goed af kan trekken zoals als hij het zelf kan.
Okay, okay, ze hebben een kut, dat neukt uiteraard wel beter dan een vuist, maar dan nog.
Ikzelf heb het wat betreft sekspartners nog wel redelijk getroffen; niet al dat gezever over voorspel en naspel, ik heb maar 1 ex die er als een lijk bij lag en ze de rest voldeed eigenlijk wel aan een groot deel van mijn seksuele behoeften.
Maar toch, al het gedoe er omheen; ze moet in de stemming zijn, niet ongesteld, je moet haar behagen/bevredigen en achteraf lekt ze zaad, oftewel, het kost verdomd veel tijd en moeite allemaal.
Ja, je moet er iets voor over hebben.
quote:
Dat terwijl je vuist altijd in de stemming is, zelf geen wensen heeft, niet zijn maandelijkse bloedende periodes kent en het zaad vang je zonder al teveel moeite op in een tissue.
En dat met het grote verschil dat je zonder al te veel gedoe binnen 5 minuten klaar bent met exact hetzelfde resultaat; je bent klaargekomen, hebt je seksuele ontlading weer gehad en de druk is weer even van de ketel.

Naja, toch als afsluiting maar even een moment van zelfreflectie; natuurlijk ben ik ook niet de perfecte man en uiteraard hebben mannen ook hun minpunten.
En nu druk jij jezelf wel heeeeel zachtjes uit.
quote:
Desalniettemin zijn die minder ergerlijk dan die van vrouwen, aangezien het bij mannen simpele, praktische zaken betreft die makkelijk aan te passen zijn.
Dus eigenlijk is het wachten tot het gehele kloonproces verder geperfectioneerd is en ik een vrouwelijke versie van mezelf kan maken.
Ik denk niet dat jij gelukkiger zult worden, wanneer jij een kloon van jezelf zult krijgen. Je zult verliefd op jezelf worden, en zeker gekwetst worden, want of ie je trouw blijft?
quote:
[Disclaimer]Alle internetminnaars en -ridders die zich genoodzaakt zien om in dit topic nog maar eens aan de vrouwelijke Fokkers te laten zien hoe lief, galant, vrouwvriendelijk, romantisch, gevoelig etc. ze zijn wordt gevraagd dit topic over te slaan.
Ja, iedereen is bekend met het feit dat jullie de ideale partner zijn, maar nee, als je msn nu nog niet volstaat met vrouwen die daar in de praktijk kennis mee willen maken, dan zal het ook niet gebeuren door je verontwaardigde reacties in dit topic.
Tevens geef ik volmondig toe dat ik in mijn jeugd chronisch sexueel misbruikt ben door een compleet nonnenkoor, dat mijn ouders gescheiden zijn, ik drugs- en drankverslaafd ben en last but not least, in real life een onzeker kneusje ben dat nog nooit iets met tieten aan heeft geraakt.
Daar hoef ik dus in dit topic ook niet nog eens aan herinnerd te worden, bij voorbaat dank
Ik heb echt genoten van jouw geweldige visie over de vrouw, en zal jou ook absoluut niet over één kam scheren met andere mannen Dank je, heb dankzij jouw verhaal een bevestiging van mijn visie over jouw persoontje op fok gekregen, en denk nu absoluut niet dat ik je ook maar één moment serieus neem
Peterwoensdag 15 december 2004 @ 13:13
nu nog een visie van een vrouw over de man (onee die hebben we al tig malen gehoord van yvonne en tessje.... )
Litphowoensdag 15 december 2004 @ 13:14
quote:
Op woensdag 15 december 2004 13:13 schreef petre86 het volgende:
nu nog een visie van een vrouw over de man (onee die hebben we al tig malen gehoord van yvonne en tessje.... )
Wij zijn dood en moeten klootzakken?
paddywoensdag 15 december 2004 @ 13:20
quote:
Op woensdag 15 december 2004 13:13 schreef petre86 het volgende:
nu nog een visie van een vrouw over de man (onee die hebben we al tig malen gehoord van yvonne en tessje.... )
Ik heb geen visie, iedere man is anders, net zoals iedere vrouw anders is.
Peterwoensdag 15 december 2004 @ 13:22
quote:
Op woensdag 15 december 2004 13:20 schreef paddy het volgende:

[..]

Ik heb geen visie, iedere man is anders, net zoals iedere vrouw anders is.
een visionair!
D.woensdag 15 december 2004 @ 13:27
quote:
Op woensdag 15 december 2004 13:13 schreef petre86 het volgende:
nu nog een visie van een vrouw over de man (onee die hebben we al tig malen gehoord van yvonne en tessje.... )
tessje is een vrouw?
Peterwoensdag 15 december 2004 @ 13:39
quote:
Op woensdag 15 december 2004 13:27 schreef D.Rose het volgende:

[..]

tessje is een vrouw?
en ze heeft met aventure gezoend..
LaTiNowoensdag 15 december 2004 @ 13:42
Heel lang verhaal en ik heb het dus maar niet gelezen
Ik heb wel een andere oplossing voor je: wordt moslim en ga in pakweg Saudi-Arabie wonen. Daar kun je gewoon met vrouwen blijven neuken en als ze hun bek opentrekken sla je ze verrot. Zo maak je gebruik van hun pluspunten en heb je geen enkele last van al die minpunten
D.woensdag 15 december 2004 @ 13:42
quote:
Op woensdag 15 december 2004 13:39 schreef petre86 het volgende:

[..]

en ze heeft met aventure gezoend..
Dat zegt niets
Peterwoensdag 15 december 2004 @ 13:48
quote:
Op woensdag 15 december 2004 13:42 schreef LaTiNo het volgende:
Heel lang verhaal en ik heb het dus maar niet gelezen
Ik heb wel een andere oplossing voor je: wordt moslim en ga in pakweg Saudi-Arabie wonen. Daar kun je gewoon met vrouwen blijven neuken en als ze hun bek opentrekken sla je ze verrot. Zo maak je gebruik van hun pluspunten en heb je geen enkele last van al die minpunten
wanneer kunnen we je uitzwaaien?
buzzerwoensdag 15 december 2004 @ 14:28
quote:
Op woensdag 15 december 2004 13:04 schreef paddy het volgende:

Een hele grote KNIP
Heb je wel eens geprobeerd om iets met een glimlach en een knipoog te lezen ?
Dan wordt lezen veel leuker, echt waar...
yvonnewoensdag 15 december 2004 @ 14:29
quote:
Op woensdag 15 december 2004 13:14 schreef Litpho het volgende:

[..]

Wij zijn dood en moeten klootzakken?
Lief
Isabeauwoensdag 15 december 2004 @ 14:42
paddy, even de harde waarheid: niemand neemt kasta serieus. Het merendeel die het met Kasta eens is wil gewoon niet worden afgezeken en de rest is net als kasta. En eigenlijk wil je niet net als kasta zijn

En kasta verkondigt ideeën alsof ze de zijne zijn, zijn ze natuurlijk niet, want dit gezanik kan je overal op fok terug vinden. Goed, goed, het merendeel is dan wel weer van kasta, maar desalnietemin is er niets nieuws onder de zon. Mannen zijn simpel, vrouwen zijn zeikerds. En daar zijn we trots op Nu is het wel zo dat als ik aan mijn vriend vraag:"Maakt deze broek m'n kont dik?" dat hij rustig antwoordt "Nee, schat, je kont is gewoon dik". En dan schiet ik ook in de lach en gaan we gezellig samen gourmetten met de familie.
ikbendebestewoensdag 15 december 2004 @ 14:44
Isabeau das niet eerlijk jij bent geen tienertrutje!
heiden6woensdag 15 december 2004 @ 14:44
quote:
Op woensdag 15 december 2004 14:42 schreef Isabeau het volgende:
paddy, even de harde waarheid: niemand neemt kasta serieus. Het merendeel die het met Kasta eens is wil gewoon niet worden afgezeken en de rest is net als kasta. En eigenlijk wil je niet net als kasta zijn

En kasta verkondigt ideeën alsof ze de zijne zijn, zijn ze natuurlijk niet, want dit gezanik kan je overal op fok terug vinden. Goed, goed, het merendeel is dan wel weer van kasta, maar desalnietemin is er niets nieuws onder de zon. Mannen zijn simpel, vrouwen zijn zeikerds. En daar zijn we trots op Nu is het wel zo dat als ik aan mijn vriend vraag:"Maakt deze broek m'n kont dik?" dat hij rustig antwoordt "Nee, schat, je kont is gewoon dik". En dan schiet ik ook in de lach en gaan we gezellig samen gourmetten met de familie.
Gezellig. Vindt hij dat ook?

[ Bericht 1% gewijzigd door heiden6 op 15-12-2004 14:45:29 (vind :')) ]
Isabeauwoensdag 15 december 2004 @ 14:45
We vinden het alletwee reuze gezellig
BlueCurlwoensdag 15 december 2004 @ 15:00
gelukkig zijn niet alle vrouwen hetzelfde
WAikwoensdag 15 december 2004 @ 15:36
als ik zo nu en dan om mij heen kijk dank ik idd af en toe God dat ik homo ben
Peterwoensdag 15 december 2004 @ 15:52
quote:
Op woensdag 15 december 2004 15:36 schreef WAik het volgende:
als ik zo nu en dan om mij heen kijk dank ik idd af en toe God dat ik homo ben
dat is nog eens een statement
0-Ceeswoensdag 15 december 2004 @ 16:00
Hanskazanova,
Je bent heel zieligggggggggggggggggggggggg
het_fokschaapwoensdag 15 december 2004 @ 16:03
quote:
Op woensdag 15 december 2004 14:45 schreef Isabeau het volgende:
We vinden het alletwee reuze gezellig
en owee, als hij het tegendeel durft te beweren !
heiden6woensdag 15 december 2004 @ 16:05
quote:
Op woensdag 15 december 2004 16:00 schreef 0-Cees het volgende:
Hanskazanova,
Je bent heel zieligggggggggggggggggggggggg
Vers vlees.
Isabeauwoensdag 15 december 2004 @ 16:23
quote:
Op woensdag 15 december 2004 16:03 schreef het_fokschaap het volgende:

en owee, als hij het tegendeel durft te beweren !
Gelukkig hebben we ten eerste allebei leuke ouders (god's geschenk). Ik vind het leuk bij zijn ouders, hij vindt het leuk bij de mijne. Heel moeilijk voor te stellen voor de meeste mensen zo te zien. Ik hou oprecht verdomde veel van mijn ouders en ja, zoiets sufs als samen kerst vieren daar zie ik echt naar uit. Al is het alleen maar om mijn moeder te zien lachen, want dat is me heel wat waard. En mijn vriend zal het tegendeel niet beweren, want hij vindt het tegendeel niet. Als ik bijv. naar m'n ouders ga en hij wil die dag wat anders gaan doen; dan gaat hij wat anders doen en ga ik alleen. Nog nooit een probleem geweest.

Maar misschien zie ik de waarde van ouders wat beter in dan de 'getver, naar ouders toe!' roepers. Of ik heb gewoon geluk qua (schoon)ouders, kan ook.
Karboenkeltjewoensdag 15 december 2004 @ 16:26
Bah Isabeau, kun je even ophouden met de beschrijvingen van jouw zaligmakende relatie... Ik word een beetje naar van dat imaginaire strijkkwartetje.

Gelukkige mensen... jakkes.
het_fokschaapwoensdag 15 december 2004 @ 16:27
quote:
Op woensdag 15 december 2004 16:23 schreef Isabeau het volgende:
Maar misschien zie ik de waarde van ouders wat beter in dan de 'getver, naar ouders toe!' roepers. Of ik heb gewoon geluk qua (schoon)ouders, kan ook.
zijn er ook andere primaten die met de feestdagen op bezoek gaan
Isabeauwoensdag 15 december 2004 @ 16:38
quote:
Op woensdag 15 december 2004 16:26 schreef Karboenkeltje het volgende:
Bah Isabeau, kun je even ophouden met de beschrijvingen van jouw zaligmakende relatie... Ik word een beetje naar van dat imaginaire strijkkwartetje.

Gelukkige mensen... jakkes.
Sorry Karboenkeltje Ik reageer ook weer veel te serieus voor een kasta-topic. Maar 'ouders' ligt bij mij een beetje gevoelig. Sinds mijn moeder niets anders meer kan dan naar tv kijken (en dan alleen nl-talige programma's omdat ze de ondertiteling dubbel ziet) vanuit haar rolstoel waar ik nog niet zo lang geleden samen met haar een berg afskiede heb ik pas door hoeveel mijn ouders voor me betekenen. Beetje sneu om daar zo achter te moeten komen. Zo 'gelukkig' is ons gezin dus niet. Ik kan nog elke dag janken als ik alleen al aan mijn moeder denk en steeds het zinnetje 'ze kan nooit meer (vul maar iets in, want ze kan niets meer)...' hoor. Ik kan er dus niet zo goed tegen als iemand zeikerig over z'n ouders praat. Mijn gebrek.
classpcwoensdag 15 december 2004 @ 16:49
Dit soort stukjes kan ik wel waarderen
Peterwoensdag 15 december 2004 @ 17:09
quote:
Op woensdag 15 december 2004 16:38 schreef Isabeau het volgende:

[..]

knip
probeer het niet teveel op jezelf te betrekken, dit topic..
"je weet pas wat je mist als het er niet is", ik woon nog thuis en natuurlijk zijn ook mijn ouders niet foutloos, het zijn ook "maar" mensen. laat anderen lekker zeuren over hun ouders. die hebben niet dezelfde ervaring met hun ouders als jij. wees blij dat jij je ouders kunt waarderen... als de users die alleen maar lopen te schelden op hun ouders, zelf kinderen hebben, die niks waarderen, omdat ze met die waarden zijn opgevoed. dan krijgen zij het wel op hun bordje
Karboenkeltjewoensdag 15 december 2004 @ 17:21
quote:
Op woensdag 15 december 2004 16:38 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Sorry Karboenkeltje Ik reageer ook weer veel te serieus voor een kasta-topic.
Klopt, het was namelijk een prachtig stereotypisch topicje. Incluis het traditionele schoonouders haten.
quote:
Ik kan er dus niet zo goed tegen als iemand zeikerig over z'n ouders praat. Mijn gebrek.
Oh jee, uhm... wat erg voor je. Het is natuurlijk erg zwaar om je moeder al te "verliezen" terwijl ze nog niet weg is. Goed, gezien de tijd die ik al aan het voorgaande heb besteed laat ik het hier ongeveer bij.

Heel veel sterkte.
Isabeauwoensdag 15 december 2004 @ 17:28
Mag iedereen nu weer Kasta prijzen natuurlijk
HansKazaNovawoensdag 15 december 2004 @ 17:30
quote:
Op woensdag 15 december 2004 16:23 schreef Isabeau het volgende:
Gelukkig hebben we ten eerste allebei leuke ouders (god's geschenk). Ik vind het leuk bij zijn ouders, hij vindt het leuk bij de mijne. Heel moeilijk voor te stellen voor de meeste mensen zo te zien. Ik hou oprecht verdomde veel van mijn ouders en ja, zoiets sufs als samen kerst vieren daar zie ik echt naar uit. Al is het alleen maar om mijn moeder te zien lachen, want dat is me heel wat waard. En mijn vriend zal het tegendeel niet beweren, want hij vindt het tegendeel niet. Als ik bijv. naar m'n ouders ga en hij wil die dag wat anders gaan doen; dan gaat hij wat anders doen en ga ik alleen. Nog nooit een probleem geweest.

Maar misschien zie ik de waarde van ouders wat beter in dan de 'getver, naar ouders toe!' roepers. Of ik heb gewoon geluk qua (schoon)ouders, kan ook.
Hoe je er in godsnaam bijkomt dat ik een hekel aan m'n ouder(s) heb is mij een raadsel
Mijn moeder is juist 1 van de weinige vrouwen waar ik wél respect voor kan ontbrengen, al was het maar vanwege het simpele feit dat ze zo'n genie gebaard heeft .
Maar daarnaast is het ook nog eens een rationele, verstandige vrouw, die uiteraard ook weleens zeurt en zevert, maar altijd voor rede vatbaar is.
Een eigenschap die ik bij de doorsnee vrouw toch echt niet vaak/nooit tegenkom.

En op zich vrij schattig trouwens, dat je in de illusie verkeert dat je vriend er daadwerkelijk plezier in heeft om rond de kerstdagen met je ouders op te trekken, maar dat toont eigenlijk alleen maar aan dat je hem uitstekend onder de duim hebt en hij alles zegt om je tevreden te stellen.
Of het ligt ietwat genuanceerder en hij zegt gewoon dat hij het allemaal dolletjes vindt, omdat hij het gezeik gewoon niet wil hebben met je en neemt die paar dagen dat hij mee moet dus maar voor lief.
Ik beweer niet dat hij een tyfushekel aan zijn schoonouders heeft, dat heb ik immers zelf ook nooit gehad, maar geloof me nu maar gewoon als ik zeg dat elke man er een hekel aan heeft om gezellig "met schoonouders over niets te klessebessen omdat het nu eenmaal zo hoort" .
Karboenkeltjewoensdag 15 december 2004 @ 17:33
quote:
Op woensdag 15 december 2004 17:28 schreef Isabeau het volgende:
Mag iedereen nu weer Kasta prijzen natuurlijk
Nu zit mijn hart er niet meer helemaal in.

Hup Kasta...
nozemwoensdag 15 december 2004 @ 17:39
Ik proef verbittering en ik zie een man die eigenlijk terug wil naar zijn vrijgezellenleventje. Waar wacht je op?
Ripleywoensdag 15 december 2004 @ 17:44
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:25 schreef HansKazaNova het volgende:
Naja, toch als afsluiting maar even een moment van zelfreflectie; natuurlijk ben ik ook niet de perfecte man en uiteraard hebben mannen ook hun minpunten.
Desalniettemin zijn die minder ergerlijk dan die van vrouwen, aangezien het bij mannen simpele, praktische zaken betreft die makkelijk aan te passen zijn.
Hier zit 'm een beetje de kern wat mij betreft.

Iedereen is gewend om hetgeen dat anders is dan hij zelf/haarzelf als minder te beschouwen. Veel vrouwen zien mannen als simpel en incapabel, veel manen vinden vrouwen al dan niet stiekem hysterisch en irritant. Als je tevreden bent met je eigen persoonlijkheid, dan denk je gauw van iemadn die anders is dat diegene slechter is dan jou.

Persoonlijk denk ik dat er veel vrouwen zijn die zijn zoals jij beschrijft. Maar dat er ook best een aantal prima wijven zijn. En dat dat voor mannen ook geldt: ik ken onnoemelijk veel botte losers, maar ook flink wat mannen met wie ik prima door een deur kan. Leven en laten leven en ik zie het bij iedereen die ik tegenkom wel of ik er wat mee kan of niet.
Isabeauwoensdag 15 december 2004 @ 17:44
Moet jij niet ook serieus gaan doen, Kasta En ik had het niet specifiek over jou, meer algemeen. En ff live vragen aan Atrimar: nee, hij heeft er absoluut geen hekel aan om naar mijn ouders te gaan. Hij vindt het zelfs leuk (al is het alleen maar omdat mijn moeder gek is op voetbal en ik het verschrikkelijk vind).
Ripleywoensdag 15 december 2004 @ 17:47
quote:
Op woensdag 15 december 2004 17:30 schreef HansKazaNova het volgende:


En op zich vrij schattig trouwens, dat je in de illusie verkeert dat je vriend er daadwerkelijk plezier in heeft om rond de kerstdagen met je ouders op te trekken, maar dat toont eigenlijk alleen maar aan dat je hem uitstekend onder de duim hebt en hij alles zegt om je tevreden te stellen.
Of het ligt ietwat genuanceerder en hij zegt gewoon dat hij het allemaal dolletjes vindt, omdat hij het gezeik gewoon niet wil hebben met je en neemt die paar dagen dat hij mee moet dus maar voor lief.
Ik beweer niet dat hij een tyfushekel aan zijn schoonouders heeft, dat heb ik immers zelf ook nooit gehad, maar geloof me nu maar gewoon als ik zeg dat elke man er een hekel aan heeft om gezellig "met schoonouders over niets te klessebessen omdat het nu eenmaal zo hoort" .
Ik heb zelf onwijs leuke ouders, die door een aantal exen zelfs ook buiten mij om gebeld werden over advies etc. En ik had zelf er een tyfushekel aan om naar mijn ex-schoonouders te gaan omdat het niet klikte.

Misschien moet je gewoon zeggen dat jij er geen fuck aan vindt en niet proberen te spreken voor de hele manheid. Ik zou ook niet willen spreken voor het grote aantal vrouwen die ik persoonlijk zeikerds vind.
Karboenkeltjewoensdag 15 december 2004 @ 17:55
quote:
Op woensdag 15 december 2004 17:47 schreef Ripley het volgende:

[..]

Misschien moet je gewoon zeggen dat jij er geen fuck aan vindt en niet proberen te spreken voor de hele manheid. Ik zou ook niet willen spreken voor het grote aantal vrouwen die ik persoonlijk zeikerds vind.
Nee, daar maak je een fout. Kasta is het symbool van het gehele mandom. Een soort fallus die kan typen.
HansKazaNovawoensdag 15 december 2004 @ 17:58
quote:
Op woensdag 15 december 2004 17:39 schreef nozem het volgende:
Ik proef verbittering en ik zie een man die eigenlijk terug wil naar zijn vrijgezellenleventje. Waar wacht je op?
Op een vriendin...
Zodat ik haar kan dumpen en het vrijgezellenleventje weer kan oppakken .
HansKazaNovawoensdag 15 december 2004 @ 18:00
quote:
Op woensdag 15 december 2004 17:55 schreef Karboenkeltje het volgende:
Een soort fallus die kan typen.
Je wilt niet weten in hoeverre dit de praktijk benadert .
Ripleywoensdag 15 december 2004 @ 18:00
quote:
Op woensdag 15 december 2004 17:58 schreef HansKazaNova het volgende:

[..]

Op een vriendin...
Zodat ik haar kan dumpen en het vrijgezellenleventje weer kan oppakken .
Neem gewoon vriend, Kasta. Aan die stront valt vast wel iets te doen
onlogischwoensdag 15 december 2004 @ 18:01
GTST ONM & ATWT.... je kent de afkortingen te goed imo
Johnny_Footballherowoensdag 15 december 2004 @ 18:02
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:00 schreef Ripley het volgende:

[..]

Neem gewoon vriend, Kasta. Aan die stront valt vast wel iets te doen
Een gozer met een stoma.
Isabeauwoensdag 15 december 2004 @ 18:02
Ik heb weer wat gemist, ik dacht namlijk dat kasta een vriendin had

En het wachten is op de uitdeKastaNova nick, Rip
Ripleywoensdag 15 december 2004 @ 18:02
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:02 schreef Johnny_Footballhero het volgende:

[..]

Een gozer met een stoma.
Goed plan. Zijn wij ook van dat gemekker af
HostiMeisterwoensdag 15 december 2004 @ 18:05
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:02 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb weer wat gemist, ik dacht namlijk dat kasta een vriendin had

En het wachten is op de uitdeKastaNova nick, Rip
origineel...
achterop23woensdag 15 december 2004 @ 18:11
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:26 schreef Het_Biertje het volgende:


moet ik dat allemaal gaan lezen ?
Nee, je moet niets.

Ik lees het ook niet. En dus heb ik er niets zinnigs over te zeggen.
Dead-Dollwoensdag 15 december 2004 @ 18:13
Mag dit verhaal even kort samengevat worden?
Xebroziuswoensdag 15 december 2004 @ 18:16
Verhaal slaat nergens op, wat een kutverhaal, Nog nooit zo'n slecht stuk gelezen...

het_fokschaapwoensdag 15 december 2004 @ 18:16
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:13 schreef Dead-Doll het volgende:
Mag dit verhaal even kort samengevat worden?
ja hoor, ga gerust je gang...
Xebroziuswoensdag 15 december 2004 @ 18:18
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:16 schreef Xebrozius het volgende:
Vehaal slaat nergens op, wat een kutverhaal, Nog nooit zo'n slecht stuk gelezen..

Uiteraard moest ik natuurlijk een tegenreactie posten, aangezien ik van mening ben dat na 6 pagina's vol lof-posts, tientallen beamingen en een dozijn -smileys er weinig toe te voegen valt.
Er zou enkel een discussie mogelijk kunnen zijn als vrouwen zouden reageren, maar die zijn binnen 5 minuten uitgeluld.
Kasta, geeft dit verhaal een kerst-thema en je wint het kerstverhaal 2004.
yvonnewoensdag 15 december 2004 @ 18:19
Ik vind de serieuze reacties, hier en op de FP het leukste eigenlijk
Snikwoensdag 15 december 2004 @ 18:19
quote:
Op dinsdag 14 december 2004 19:25 schreef HansKazaNova het volgende:
Ik wíl niemand leren kennen; ik heb er goddomme 24 jaar over gedaan om vrienden te selecteren die me interesseren en waarmee ik leuke gesprekken kan voeren, dus ik wíl niet verplicht gesprekken voeren met niet boeiende mensen die ik normaliter voorbij zou lopen.
Whehehe.
Ik geloof dat ik eergisteren een zelfde zin eruit pleurde toen m'n vriendin voorstelde de buren te leren kennen. Ik zeg: ik WIL de meeste mensen helemaal niet leren kennen want de meeste mensen zijn domme kutkneuzen. En ik WIL helemaal niet 'aardig' gevonden worden door low-life.
paddywoensdag 15 december 2004 @ 18:25
Ik zie hier geen discussie
Hoe kun je met iemand een discussie hebben, die niet echt is.
Ik geloof er geen ene ..... van
Xebroziuswoensdag 15 december 2004 @ 18:31
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:25 schreef paddy het volgende:
Ik zie hier geen discussie
Hoe kun je met iemand een discussie hebben, die niet echt is.
Ik geloof er geen ene ..... van
Ah, kastanova is een alias van een bekend schijversduo, met een directe samenwerking van caberatiers en columnisten.
Hoe logisch ook. Wat stom dat ik dat nooit eerder kon bedenken...
yvonnewoensdag 15 december 2004 @ 18:39
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:25 schreef paddy het volgende:
Ik zie hier geen discussie
Hoe kun je met iemand een discussie hebben, die niet echt is.
Ik geloof er geen ene ..... van
Een discussie over een column is altijd uiterst vermakelijk leesvoer
HansKazaNovawoensdag 15 december 2004 @ 18:40
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:00 schreef Ripley het volgende:

[..]

Neem gewoon vriend, Kasta. Aan die stront valt vast wel iets te doen
Zonder gein, ik heb er serieus over nagedacht...
Come on, als je dusdanig minderwaardig over vrouwen denkt, dan ga je echt wel een keer nadenken over de alternatieven hoor...
En hoewel me een aantal keer voorgesteld is om eens sex met een man te proberen, zal ook dat niet wat voor me zijn.
Daar bovenop, hoe goed ik de verschillende masturbeertechnieken ook beheers, ik ben niet lenig genoeg om mezelf te pijpen en een kut is toch toch onvervangbaar.

Vandaar waarschijnlijk ook dat ik tot Xennia vrijwel alleen sexvriendinnen had, want ook al blijkt het niet uit de openingspost, ik zou de sex op den duur toch gaan missen.

En tja, die eeuwige hunkering naar de ware liefde blijft natuurlijk ook wel trekken; want hoe negatief ik ook over de vrouwelijke bevolking denk, iedereen wil gewoon iemand hebben die er altijd voor hem is, voor hem klaarstaat en waar hij zijn leven mee wil delen, zo simpel is het gewoon.
Nu alleen nog de vrouw vinden waarbij de negatieve eigenschappen dusdanig in balans zijn met mijn liefde voor haar, zodat ik ook haar onvolkomenheden zal accepteren.

En dát bedoelde ik dus met een vrouwelijke kloon van mezelf...
Alhoewel dat me dat uiteindelijk toch ook wel behoorlijk vermoeiend lijkt .
Dead-Dollwoensdag 15 december 2004 @ 18:43
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:16 schreef het_fokschaap het volgende:

[..]

ja hoor, ga gerust je gang...
yvonnewoensdag 15 december 2004 @ 18:43
Jij zoekt gewoon een vrouw zoals je moeder
het_fokschaapwoensdag 15 december 2004 @ 18:47
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:43 schreef yvonne het volgende:
Jij zoekt gewoon een vrouw zoals je moeder
alle mannen zoeken toch eigenlijk een vrouw die op hun moeder lijkt.
net als alle vrouwen eigenlijk op zoek zijn naar een vaderfiguur.
Xebroziuswoensdag 15 december 2004 @ 18:49
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:43 schreef yvonne het volgende:
Jij zoekt gewoon een vrouw zoals je moeder
Sophocles.
Freud.
yvonnewoensdag 15 december 2004 @ 18:54
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:49 schreef Xebrozius het volgende:

[..]

Sophocles.
Freud.
Kasta is een klassiek geval
HansKazaNovawoensdag 15 december 2004 @ 19:00
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:43 schreef yvonne het volgende:
Jij zoekt gewoon een vrouw zoals je moeder
In de volksmond ook wel het oedipuscomplex genoemd
BEwoensdag 15 december 2004 @ 19:02
quote:
Op woensdag 15 december 2004 18:40 schreef HansKazaNova het volgende:
Alhoewel dat me dat uiteindelijk toch ook wel behoorlijk vermoeiend lijkt .
Toch wel!
Xebroziuswoensdag 15 december 2004 @ 19:05
quote:
Op woensdag 15 december 2004 19:00 schreef HansKazaNova het volgende:

[..]

In de volksmond ook wel het oedipuscomplex genoemd
Ga jij je ogen ook uitsteken nadat je je realiseert dat je een vriendin hebt die op je moeder lijkt..?
HansKazaNovawoensdag 15 december 2004 @ 19:10
quote:
Op woensdag 15 december 2004 04:27 schreef sure_as_hell het volgende:
Hoi, kaza of kastanova of wie je dan ook precies mag zijn.
+ een complete analyse.
Leuk stukje .
Maar ga er in dit topic verder niet op in aangezien het nogal afwijkt van de originele "discussie".
Ik zal er echter ter zijnertijd nog wel op reageren in een eventueel nieuw te maken topic.
Of open er zelf 1 als je haast hebt, dat bespaart ons sowieso al de eerste 20 posts over narcisme