abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_21209188


Hattrick de oude, nostalgische link
Hattrick de goede link
quote:
Hattrick is een online voetbalspel waar je spelers koopt en verkoopt en je trainer bent van jouw club in een competitie met duizenden tegenstanders in alleen al Nederland en momenteel meer dan 400.000 teams wereldwijd!

Hoe werkt het?
Hattrick kost niets. Je runt je team doormiddel van een web browser (bijvoorbeeld internet explorer). Een aantal keer per week speel je een wedstrijd. Je kunt elk moment van de dag inloggen om te kijken hoe je team er voor staat, trainingen instellen, kopen of verkopen van spelers op de transfer markt of gewoon even chatten met andere Hattrick spelers.

Hattrick houdt nooit op. Als je kampioen wordt van je divisie kun je je kwalificeren om het volgende seizoen (16 weken) te promoveren naar een hogere divisie. Ben jij er klaar voor? Klaar voor nationale en internationale roem?

Hattrick is vooral een online communitie van users die samen zorgen dat het spel steeds beter word. Supporter word je al vanaf een paar euro voor een paar maanden tot twintig euro per jaar en dat is niet alleen erg weinig maar ook erg de moeite! (wordt nog verder besproken in deze Openingspost)




Spelers van Fok!
AjaxAmsterdam met Courvoisier
AliaS_ met BGOM
alkaholic63 met Meemakuhs 11
Assie met Assie United
DaMadKow met MadKow
devv05 met 1337s United
DonSauza met Highvillage FC
DragonChaser met Kale Kwasten 2
Ender_Wiggin met Fc Gokwerk
EnGCatjuh met Team Wolf
DIFFR3NC3 met Graspollen Trappen
engessa met Engessa's 11
Finkelstein met Finkelstein Utd
FlokVolt met AJ White Eagles
forza22 met CDW wbd
FrankyMcG met Loar Drei-j
Frisian Reds met Frisian Reds
Frutsel met Roaming Regulators
Fugie met Middelburg United
F@lcon© met HFC Kęmpemęssig
Gabberhead met HMS Arossel
Geert-Jan met De Vogels
GotenSSJ met BubbaFat
GRUMBLER met Culpa (v.K.)
Grumpey met Grumpelix
HAL9000S met Al Jassar al Jadid
hamsterhoofd met hap_hamster
henkalex met Henkalex XI
I.R.Baboon met Bavianen vooruit!
Johan-Derksen met Hoolieganzen
julesnijs met e-creative
Keano met KeanoUnited
koentjuh18 met VV Achteruit
Kuijpie met SV Kuijpie
Leonoor met Cuckoo's Nest
Lortnoc met Paralympic Tricycle Team
l0pez met vv SmartPC
MasterMido met AFC Sonnega
MrMoon met Moonsquad
Neede-Radicals met Neede-Radicals
Neilpad met Nielzsche's Fußball Mannschaft
nicomart met insane ones
Nkjez met Victoria2004
ocmertje met VIVO
Patron met Radish Eleven
pekel met vv Emmen
qyn met FC KVK
-Raffie- met Fc Giraffie
Raz0r81 met Schoenzolen
Re met flutbroekjes
refused met Vitussa FC
Ruudt met Brouwhuis'04
R_B met Team RoBu
Sandyman met SandstorM
Silver_Shark met Go ahead eaglez Sir Dalord met lycky bullsballs
Smoerf met FC Smoerf
speert.flies met spletterpikkies
Starfiber met KCF
SuperWeber met Zandpol Trappers
s4nder met tweakerz
Tain met Daar moet ie in
Taste met TasteTheVictory
TheRoach met goesdutch
The_Hives met Dapp're Strijders
thunderbunny met No blesse Oblige
Tim_G met FC Gouda
TimmyAsd met sporting amsterdam
Tropos met Lokomotiv Pluto
Vision met Laar 88
wasq met Real Hopeloos
Webdevel met worldringtones.com
Wouter met Tikkie Terug
zoefke met de driehoek
Zwoerd met TCL

=fokfederatie Lid


sta je hier niet tussen maar wil je dit wel, meld het hier dan. En dat doe je op de volgende manier:


[url= ]http://forum.fok.nl/user/profile/jeprofielnummer] usernaam[/url] met [url= ]http://www.hattrick.org/Common/teamDetails.asp?teamID=jeteamid] je teamnaam [/url]
kopieer deze link, haal de spaties weg, post hem in dit topic en je wordt in de OP geplaatst.



Hattrick @ IRC
Er is tegenwoordig ook een irc kanaal om over hattrick te lullen, namelijk #fokhattrick op de servers irc.fok.nl irc.tweakers.net Kijk even in [irc] #fok FAQ om te lezen hoe je op IRC kunt komen.

Hattrick Supporter
Hattrick Supporter is iets voor mensen die Hattrick leuk vinden en er veel tijd aan besteden. Als lid van Hattrick Supporter krijg je toegang tot verschillende nieuwe mogelijkheden die het gebruik van Hattrick leuker en makkelijker maken.

Tevens stel je het Hattrickteam in staat het spel verder te ontwikkelen. Hattrick Supporter geeft je team binnen het spel geen extra voordelen, maar vergroot wel de beleving van het spel. Op dit moment bestaat de extra service uit o.a.:

- De mogelijkheid om spelers en teams te bookmarken
- Extra statistieken
- Deelname aan federaties, zoals bijvoorbeeld onze prachtige Fok!Federatie
- Je kan supporter worden van andere teams waarbij je op de hoogte gesteld wordt van hun resultaten
- Slechts 1 banner geladen
- Extra club opties (logo, tenue, persberichten)

Mocht je hattrick supporter willen worden en dit niet kunnen omdat je geen credit card hebt? Op deze website kunnen ze je verder helpen
Ook kan je op irc vragen naar mensen met een creditcard. En zijn genoeg behulpzame fokkers die je graag willen helpen

Fok! Federatie

Kom bij de Fok! Federatie en laat zien dat je een Fokker bent De federatie organiseert allerlei activiteiten die het hattricken net nog iets leuker maakt. Met een totaal van over de 30 begint de Fok!fed (zoals het hier veel genoemd wordt) een serieuze aangelegenheid te worden. Tevens krijgen alle fedleden, die actief zijn op het forum, een leuke smiley achter hun naam. Wat houdt je nog tegen? Kijk voor meer informatie op de site van de fokfed, die te vinden is op http://www.fokfed.tk
supporter vereist

En wat kan ik allemaal doen bij de Fok! Federatie?
we hebben momenteel 3 activiteiten bij de Fok!federation. Dat zijn:
-spelersklassement.
je vragen en/of spelers kun je sturen naar grumpey (367606)
-sterrenklassement
je vragen en/of spelers kun je sturen naar grumpey (367606) of fugie (364300)
-all star team
je vragen en/of spelers kun je sturen naar qyn (365446) of sir_dalord (364260)

de regels kan je HIER vinden

De Fok!Cup
Dankzij de geweldige inspanningen van Nicomart en Engessa hebben we vanaf 17 Maart 2004 ook een eigen Fok!Cup. Dit houdt in dat er volgens een vast rooster tegen elkaar friendlies gespeeld worden die uit moeten wijzen wie de beste club van Fok! heeft. Wil je meer weten kijk dan even in Het huidige Hattrick Fok!CUP-Topic

Ik lees iets over een meet?
Jazeker, er komt een vervolg op de eerste meet. In de 2e week van juli besloten 4 users met elkaar een pilsje te drinken terwijl ze de wedstrijden live op hadden staan. Dit is zo goed bevallen, dat er een vervolg komt. Maar dan met meer fokhattrickers. Meer informatie vind je hier en op deze [url http://www.fokhattrickmeeting.tk]website[/url]
[i]je vragen en/of opmerkingen met betrekking tot de fokhattrick meet, kan je sturen naar Johan-Derksen(362390)

Links voor beginners
Extreme beginnerslink
Voor de newbies en n00bs onder ons
Hattrick Newbie Faq
Veel basis info en een FAQ met antwoorden op vragen die ons allemaal wel eens bezig hebben gehouden.
My best Team
Voor het berekenen van je sterkste team.
Hattrick Files
heel veel info en handige tooltjes (oa stadioncalculator) in het Nederlands.
Training match pool
Voor het regelen van oefenwedstrijden
Oranje
De website van het Nederlands Elftal.
Ovhum Hattrick
Aanbevolen door een medefok!er

Links voor gevorderden
Hottrick
Nog meer info maar vooral een hele interressante trainingsguide.
vejgaard guides
Guides over alles wat met hattrick te maken heeft van onze Zweedse gabbers
Hattrick Gameday
Informatie, artikelen en interviews
HTPools
Online gratis gokken op Hattrick wedstrijden! Gratis HAM en Hattrick registraties te winnen.
ABC-tactics
Tactics voor de gevorderde spelers.
Hattrick Ranglijsten
Zoek de ratings van je eigen of je favoriete teams op. (Alleen voor divisie IV en hoger)
Databased Hattrick
Vele tips en Trucs die niet in de regels staan

Links voor software
HAM
Word algemeen gezien als een van de best tools voor Hattrick, heel veel statistieken!
Mattrick
Ook veel functies zoals een line-up selector. Gratis!
Criollo viewer
Gratis viewer voor 4 wedstrijden
ht ratings
gratis tool met ook hier o.a. een line-up selector

Hattrick gerelateerde links
telegraaf
Artikel over hattrick van de telegraaf
Top-Stats
Een sites met veel statistieken met o.a. ranglijsten voor spelers, ploegen, trainingen en nog veel mer

Vorige delen
Hattrick (online voetbalmanager)
Hattrick (www.hattrick.org) - Deel 2
Hattrick - Online voetbalmanager - Deel 3
Hattrick Deel 4
Hattrick Deel 5
Hattrick Deel 6
Hattrick Deel 7
Hattrick Deel 8
Hattrick Deel 9
Hattrick deel 10
Hattrick deel 11
Hattrick deel 12: het einde van weer een seizoen
Hattrick deel 13: tijd om adem te halen
Hattrick deel 14: meld je nu aan voor de Fok!Cup !!!!!
[Hattrick] deel 15: het begin van seizoen 12
[Hattrick] deel 16: de Fok!Cup staat op beginnen...
[Hattrick] deel 17: waar de eerste klappen al zijn gevallen
[Hattrick] deel 18:bier bij qyn!!
[Hattrick] deel 19: de kop is er af
[Hattrick] deel 20: help Vision in VI te blijven
[Hattrick] deel 22: Hier dan eindelijk!

De openingspost
Aangezien de openingspost redelijk groot is, en sinds het forum veranderd is is het moeilijk (zeg maar niet haalbaar, om makkelijk de openingspost van een vorig deel te kopieren, hierbij de openingspost.

Tevens vermeld ik voortaan wat er veranderd is aan de OP.
wat er veranderd is kan je hier vinden


Waar dient dit topic absoluut niet voor
Om speler te promoten die geen deuk in een bakje boter kunnen schieten. Haast elke Fok!hattricker kent wel de regels en gaat echt niet ineens die bosjosti kopen die je al voor de 15e keer op de transfermarkt hebt gezet.
Heb je een eigenhandig een talent getraind en je wilt even laten weten dat hij te koop is, dan mag dat. Maar post je spelers met mate.

Er staan zoveel links naar hattrick topics in GAM. Welke moet ik hebben
Er staan inderdaad veel topics over hattrick. Dat komt omdat anders het centrale topic heel erg chaotisch wordt. Om toch je weg te kunnen vinden door het doolhof van hattrick, hebben we de topics op een rij gezet.

http://forum.fok.nl/topic/581289
Dit topic gaat over de Fok!hattrickcup. Hier kan je de deelnemers, de wedstrijden en de uitslagen vinden.

http://forum.fok.nl/topic/568218
Dit is de toto die gaat over de Fok!hattrickcup. Hier kan je uitslagen voorspellen. De winnaar van de toto krijgt op de eerstvolgende Fok!hattrick meet een biertje van Johan-Derksen

http://forum.fok.nl/topic/480788
het baggertopic van de hattrickers. helaas gesloten door vision

http://forum.fok.nl/topic/576619
Het meet topic

voor vragen en/of opmerkingen kan je ht-mailen naar sir_dalord(364260)
pi_21209211
heb me vergist in delen

vision, kan jij hem even veranderen ?
pi_21209219
Alweer deel 22? En je had zo je best gedaan :')

-edit- oh dat zeg je

Verder natuurlijk
'Ee, ah wor 'ungry-loike!
pi_21209273
quote:
Op woensdag 11 augustus 2004 14:03 schreef qyn het volgende:


--knip--
dit verhaal bracht mij op een idee..

In haast ieder topic komt een nieuwe speler die afvraagt wat hij het beste kan doen. En in ieder topic geven wij, geheel vrijblijvend, keurig antwoord.
Nu lijkt mij dit een beetje overbodig. We kunnen daarom 3 dingen doen:
  • we doen alsof onze neuzen bloeden en blijven antwoord geven
  • we vragen er voortaan geld voor
  • we maken een FAQ

    zoals jullie wellicht hebben kunnen opmerken, dacht ik aan het laatste. Een stel van ons maakt een overzichtelijke FAQ in de vorm van een stappenplan.
  • Wat moet je doen als je net begint?
  • wat voor spelers moet je kopen?
  • wat voor coach?
  • Hoeveel geld moet je in je YS stoppen?
    etc, etc, etc enzovoorts..


    Het scheelt ons niet alleen tijd, maar we laten ook iets na aan onze opvolgers. Aan de jeugd die onze plaatsen gaan innemen, die met hetzelfde enthousiasme hattrick spelen en, terwijl zij bezig zijn met hun dagelijkse bezigheden, altijd moeten denken aan ons, de oer-fokhattrickers: zij die de weg hebben ge-opend voor hen. Zij die de grondleggers zijn van het fokhattrick...

    ofzoiets


    en R_B had al een begin gemaakt, dus ik denk dat het gemakkelijk is om vanaf daar te beginnen
  • pi_21209311
    Deel 22

    Spelertje gekocht voor 20k

    Bill Yngvesson
    TSI = 400 , 17 jaar, redelijk in vorm
    Heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider

    Conditie: slecht Keepen: rampzalig
    Positiespel: redelijk Passen: slecht
    Vleugelspel: slecht Verdedigen: matig
    Scoren: zwak Spelhervatting: slecht
    pi_21209320
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 15:45 schreef sir_dalord het volgende:
    heb me vergist in delen
    moeilijk, tellen... :')
    Signature?
      woensdag 11 augustus 2004 @ 15:54:13 #7
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21209532
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 15:48 schreef DaMadKow het volgende:

    [..]

    moeilijk, tellen...
    ik was zo gefixeerd op de topic titel van qyn, dat ik vergat welk deel het was
      woensdag 11 augustus 2004 @ 15:56:58 #9
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21209547
    Ik denk dat we die tekst van mij beter kunnen vergeten en de link van patron kunnen nemen...

    Mooie OP btw...
    pi_21209580
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 15:54 schreef Patron het volgende:
    ivm de faq:

    http://users.pandora.be/addy.taillieu1/alles.html

    staat veel in
    kijk, dit is gemakkelijk. Ik zal op deze pagina in de volgende OP wat meer de nadruk leggen!!


    misschien dat we vanuit hieruit een soort stappenplan kunnen maken...
      woensdag 11 augustus 2004 @ 16:01:50 #11
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21209705
    Voor die link wil ik wel snel op de site van Fok!fed geplaatst worden uiteraard
    pi_21209748
    we hebben trouwens 74 managers in de OP staan
      woensdag 11 augustus 2004 @ 16:09:18 #13
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21209895
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 15:48 schreef Ruudt het volgende:
    Deel 22

    Spelertje gekocht voor 20k

    Bill Yngvesson
    TSI = 400 , 17 jaar, redelijk in vorm
    Heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider

    Conditie: slecht Keepen: rampzalig
    Positiespel: redelijk Passen: slecht
    Vleugelspel: slecht Verdedigen: matig
    Scoren: zwak Spelhervatting: slecht
    Het is dat het weinig geld is maar veel heb je dan ook niet.
    Moet veel aan verspijkerd worden
      woensdag 11 augustus 2004 @ 16:13:15 #14
    17051 HAL9000S
    you can become gitano...
    pi_21209977
    Cop killer
    Kill all the cops tonight
    Kill them, cop killer
    Kill all the cops in sight
    pi_21210005
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 16:09 schreef Patron het volgende:

    [..]

    Het is dat het weinig geld is maar veel heb je dan ook niet.
    Moet veel aan verspijkerd worden
    daar heb je zeker gelijk in..

    maar als je zijn conditie naar uitstekend brengt en zijn Playmaking naar solid, zijn er genoeg gekken die over de ton bieden.. En als zijn pm op excellent staat, kan je er helemaal dikke centen voor vangen. Dan hoeft passen geeneens zo belangrijk te zijn
      woensdag 11 augustus 2004 @ 16:17:29 #16
    8152 Gabberhead
    Komm in mein Boot
    pi_21210090
    Zeg, is er behalve mij nog iemand die dit seizoen in degradatienood verkeert?
    Ik vind het knap irritant eerlijk gezegd
    Oracle en Java ontwikkelaars hier melden! http://www.oracletoppers.nl of http://www.javatoppers.nl
    Nu ook op http://www.flitspaal.nl
      woensdag 11 augustus 2004 @ 16:17:39 #17
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21210098
    Over 45 minuten begint mijn oefenpot....

    Tegen iemand uit XI...

    Heb voor het eerst een expiriment met 3-5-2.....

    Met een potentiele nieuwe middenvelder voor de basis 11.. van as zaterdag tegen de nummer 2....
      woensdag 11 augustus 2004 @ 16:18:31 #18
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21210118
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 16:17 schreef Gabberhead het volgende:
    Zeg, is er behalve mij nog iemand die dit seizoen in degradatienood verkeert?
    Ik vind het knap irritant eerlijk gezegd
    Hierzo...

    Laatste met 1 punt in VIII.600

    Kreeg het team pas vorige week....

    Moet minimaal 6 punten goedmaken...dan ben ik gered...
      woensdag 11 augustus 2004 @ 16:18:57 #19
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21210129
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 16:14 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    daar heb je zeker gelijk in..

    maar als je zijn conditie naar uitstekend brengt en zijn Playmaking naar solid, zijn er genoeg gekken die over de ton bieden.. En als zijn pm op excellent staat, kan je er helemaal dikke centen voor vangen. Dan hoeft passen geeneens zo belangrijk te zijn
    Volgens mij moet ik balen dat ik Korte Pass train
    pi_21210134
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 16:17 schreef Gabberhead het volgende:
    Zeg, is er behalve mij nog iemand die dit seizoen in degradatienood verkeert?
    Ik vind het knap irritant eerlijk gezegd
    vision, grumpey, superweber
    pi_21210205
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 16:18 schreef Patron het volgende:

    [..]

    Volgens mij moet ik balen dat ik Korte Pass train
    dat ligt eraan. Heb je het geduld, een goede trainer en een goede pupil die al een goede PM en een goede conditie van zichzelf heeft, kan je de prijs behoorlijk opkrikken

    Een speler met excellent PM, redelijk passing en een goede conditie levert veel meer op dan een speler met excellent PM, poor passing en stuk mindere conditie. Het duurt gewoon wat langer om de eerste speler te trainen
    pi_21210315
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 16:09 schreef Patron het volgende:

    [..]

    Het is dat het weinig geld is maar veel heb je dan ook niet.
    Moet veel aan verspijkerd worden
    Klopt, daarom koop ik ook een 17 jarige
      woensdag 11 augustus 2004 @ 16:27:34 #23
    17051 HAL9000S
    you can become gitano...
    pi_21210384
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 16:17 schreef Gabberhead het volgende:
    Zeg, is er behalve mij nog iemand die dit seizoen in degradatienood verkeert?
    Ik vind het knap irritant eerlijk gezegd
    Nee, nog steeds ongeslagen 1e...
    Cop killer
    Kill all the cops tonight
    Kill them, cop killer
    Kill all the cops in sight
    pi_21210446
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 16:27 schreef HAL9000S het volgende:

    [..]

    Nee, nog steeds ongeslagen 1e...
    geen wonder, de tegenstanders worden allemaal met hun leven bedreigd door je aanhang
    quote:
    Vandaag Khidrse Derby Jassar - KSC
    Vandaag (7-7-04) staat een uniek duel op het programma namelijk de eerste Al Khidrse derby Jassar - KSC. Dat het een zwaar beladen duel is blijkt wel door de geruchten over een aanslag op KSC manager Theo V. door het legioen Al Khidr voetbalfundamentalisten; hooligans van favouriet Al Jassar Al Jadid. We vroegen commentaar aan Jadid manager Nik vd B.
    "Ik zou eerlijk gezegd niet weten of het waar is maar als het zou gebeuren zou ik me werkelijk kapot lachen!"
      woensdag 11 augustus 2004 @ 16:41:59 #25
    17051 HAL9000S
    you can become gitano...
    pi_21210765
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 16:29 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    geen wonder, de tegenstanders worden allemaal met hun leven bedreigd door je aanhang
    [..]
    Cop killer
    Kill all the cops tonight
    Kill them, cop killer
    Kill all the cops in sight
    pi_21210983
    En komen er vanavond ook nog wat mensen op IRC, of blijft het een dooie boel daaro?

    (sirdalord, je hebt nog wat in te halen )
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
      woensdag 11 augustus 2004 @ 17:06:55 #27
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21211444
    zal ik alvast beginnen met volspammen?


    met 3 of 4 posts te gaan, ok , maar bij 20
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      woensdag 11 augustus 2004 @ 17:07:20 #28
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21211461
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 17:06 schreef The_Hives het volgende:
    zal ik alvast beginnen met volspammen?


    met 3 of 4 posts te gaan, ok , maar bij 20
    o ja, ik lees wel terug
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      woensdag 11 augustus 2004 @ 17:09:43 #29
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21211520
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 15:56 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    ik was zo gefixeerd op de topic titel van qyn, dat ik vergat welk deel het was
    en je hebt de tags verkeerd

    en Hattrick schrijf je met een hoofdletter

    en je mist een spatie achter de dubbele punt

    en ik snap de titel niet (de competitie is pas halverwege )
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      woensdag 11 augustus 2004 @ 17:10:33 #30
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21211541
    Staat er nog niemand voor???

    De 7e minuut zorgde voor een 1 - 0 voorsprong voor de thuisploeg, toen Marnix Wyatt de bal goed in schoot na een pass van rechts.

    1-0 voor moi...
      woensdag 11 augustus 2004 @ 17:15:01 #31
    17051 HAL9000S
    you can become gitano...
    pi_21211669
    In de 2e minuut was het publiek helemaal door het dolle heen toen Sijbrand van den Driest een weg vond door de centrale verdediging en de 1 - 0 binnenschoot voor Jassar.
    Cop killer
    Kill all the cops tonight
    Kill them, cop killer
    Kill all the cops in sight
    pi_21211693
    Brouwhuis-speler Erdem Korzilius gaf na 11 minuten, het thuisteam een 1 - 0 voorsprong na een aanval over de rechterkant.

    Lol, m'n middenvelder staat in de goal ipv m'n van een blessure terug gekomen keeper..
    Net een speler die wel eens zou kunnen gaan stijgen in z'n pos. spel
      woensdag 11 augustus 2004 @ 17:16:19 #33
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21211709
    IRC is leeg people
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      woensdag 11 augustus 2004 @ 17:17:42 #34
    17051 HAL9000S
    you can become gitano...
    pi_21211747
    In de 17e minuut van de wedstrijd keken de centrale verdedigers van de bezoekers toe, toen Lindolfo Galinho doorbrak en de 2 - 0 voor Jassar inschoot.
    Jammer dat het maar een oefenduel is...
    Cop killer
    Kill all the cops tonight
    Kill them, cop killer
    Kill all the cops in sight
      woensdag 11 augustus 2004 @ 17:19:14 #35
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21211800
    Heb geen irc hier....
    pi_21211863
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 17:19 schreef R_B het volgende:
    Heb geen irc hier....
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
      woensdag 11 augustus 2004 @ 17:24:48 #37
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21211983
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 17:19 schreef R_B het volgende:
    Heb geen irc hier....
    typ in je adresbalk: irc.fok.nl

    dan bij naam kanaal #fokhattrick

    daarboven je nick, en je hebt irc
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      woensdag 11 augustus 2004 @ 17:28:48 #38
    45511 TimmyAsd
    Raise your hands motherfuckers
    pi_21212080
    deel 22...



    Verder natuurlijk errug kewl..
      woensdag 11 augustus 2004 @ 17:45:44 #39
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21212497
    Team scoorde 4 - 0 toen Marnix Wyatt over rechts doorbrak en de hele verdediging achter zich liet. En toen had Marnix Wyatt drie keer gescoord - een hattrick! De manier van spelen veranderde doordat Team zich terug trok en zo hun tegenstander dwong meer vooruit te gaan spelen. Iets later resulteerde een geweldige combinatie door het midden in een niet te missen kans voor Team: 5 - 0. Doelpuntenmaker was Marnix Wyatt.
    pi_21212578
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 17:45 schreef R_B het volgende:
    Team scoorde 4 - 0 toen Marnix Wyatt over rechts doorbrak en de hele verdediging achter zich liet. En toen had Marnix Wyatt drie keer gescoord - een hattrick! De manier van spelen veranderde doordat Team zich terug trok en zo hun tegenstander dwong meer vooruit te gaan spelen. Iets later resulteerde een geweldige combinatie door het midden in een niet te missen kans voor Team: 5 - 0. Doelpuntenmaker was Marnix Wyatt.
    En dat voor een speler met TSI 150 en in zwak vorm :')

    Ow en SuperWeber waar ben je .. Ik sta 2-0 voor in onze rematch

    [ Bericht 6% gewijzigd door qyn op 11-08-2004 17:57:05 ]
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
    pi_21213744
    6-0 gewonnen, m'n middenvelder had als keeper toch nog een halve ster
      woensdag 11 augustus 2004 @ 18:48:50 #42
    17051 HAL9000S
    you can become gitano...
    pi_21213756
    9-0 gewonnen.
    Cop killer
    Kill all the cops tonight
    Kill them, cop killer
    Kill all the cops in sight
      woensdag 11 augustus 2004 @ 19:06:43 #43
    40056 forza22
    BEKERWINAAR 2003 en 2004
    pi_21214083
    5-2 voor tegen bubbafat.
    mijn halve tweede doet het dus goed
    www.hattrick.org
    Kampioen van de zevende klasse
    pi_21214342
    Ik hoef om kwart voor 10 pas
    Signature?
      woensdag 11 augustus 2004 @ 19:25:22 #45
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21214547
    8-0 gewonnen..

    1 speler geblesseerd...
    pi_21214656
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 19:06 schreef forza22 het volgende:
    5-2 voor tegen bubbafat.
    mijn halve tweede doet het dus goed
    Heb je uitgedaagd voor de Fok!Cup .. Ik heb 676 supporters en sta ook #1 VII, als je meer supporters hebt doen we jouw stadion .. Anders ff wijzigen

    Verder, vandaag wederom 3-0 gewonnen tegen SuperWeber

    Nette wedstrijd, geen blessures
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
    pi_21215694
    *snif* .. Het team wat mij vorig jaar in VIII in heeft gemaakt, wie de medaille voor mijn neus weggesnoept heeft, is niet meer

    Gabber maffia (365442) heeft geen team eigenaar meer na 6 weken niet ingelogd geweest te zijn. De klootzak, had mij dan laten winnen vorig seizoen
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
      woensdag 11 augustus 2004 @ 20:21:43 #48
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21215839
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 20:15 schreef qyn het volgende:
    *snif* .. Het team wat mij vorig jaar in VIII in heeft gemaakt, wie de medaille voor mijn neus weggesnoept heeft, is niet meer

    Gabber maffia (365442) heeft geen team eigenaar meer na 6 weken niet ingelogd geweest te zijn. De klootzak, had mij dan laten winnen vorig seizoen
    dan had je het nu niet gered
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      woensdag 11 augustus 2004 @ 20:37:25 #49
    45511 TimmyAsd
    Raise your hands motherfuckers
    pi_21216150
    4-2 gewonnen van pekel!!
    pi_21216455
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 16:27 schreef HAL9000S het volgende:

    [..]

    Nee, nog steeds ongeslagen 1e 2e...
      woensdag 11 augustus 2004 @ 22:41:54 #51
    27167 SuperWeber
    Heeft de afslag gemist...
    pi_21219509
    Kan het eik wat minder snel...

    Al dat leeswerk
    3,1415926535 8979323846 2643383279 5028841971 6939937510 5820974944 5923078164 0628620899
    pi_21219831
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 20:15 schreef qyn het volgende:
    *snif* .. Het team wat mij vorig jaar in VIII in heeft gemaakt, wie de medaille voor mijn neus weggesnoept heeft, is niet meer

    Gabber maffia (365442) heeft geen team eigenaar meer na 6 weken niet ingelogd geweest te zijn. De klootzak, had mij dan laten winnen vorig seizoen
    Dat krijg je he, als van die 13 jarige k*tjochies te lang met hun ouders op vakantie moeten
    Signature?
      woensdag 11 augustus 2004 @ 23:21:14 #53
    40056 forza22
    BEKERWINAAR 2003 en 2004
    pi_21220626
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 19:29 schreef qyn het volgende:

    [..]

    Heb je uitgedaagd voor de Fok!Cup .. Ik heb 676 supporters en sta ook #1 VII, als je meer supporters hebt doen we jouw stadion .. Anders ff wijzigen
    Ik heb pas 571 supporters. dus ik heb je op nieuw uitgedaagd, maar dan bij jou
    www.hattrick.org
    Kampioen van de zevende klasse
      woensdag 11 augustus 2004 @ 23:25:02 #54
    27167 SuperWeber
    Heeft de afslag gemist...
    pi_21220718
    Ik moet tegen FC de FF'ers...

    Wie zijn dat??
    3,1415926535 8979323846 2643383279 5028841971 6939937510 5820974944 5923078164 0628620899
      woensdag 11 augustus 2004 @ 23:34:18 #55
    40056 forza22
    BEKERWINAAR 2003 en 2004
    pi_21220952
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 23:25 schreef SuperWeber het volgende:
    Ik moet tegen FC de FF'ers...

    Wie zijn dat??
    een ploeg waar ik de eerste wedstrijd met 8-0 van verloor
    nam ook pas heel laat de uitdaging aan geloof ik.
    www.hattrick.org
    Kampioen van de zevende klasse
    pi_21221071
    7-1 gewonnen uit bij een portugese 7e klasser
    Nog even revanche voor die halve finale he
    Signature?
    pi_21222372
    quote:
    Op woensdag 11 augustus 2004 23:39 schreef DaMadKow het volgende:
    7-1 gewonnen uit bij een portugese 7e klasser
    Nog even revanche voor die halve finale he
    dank je madkow
    hopelijk kan ik nu wel slapen
      donderdag 12 augustus 2004 @ 09:54:08 #58
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21227817
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 00:27 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    dank je madkow
    hopelijk kan ik nu wel slapen
    Oefenpot ook geregeld zag ik...

    Ben benieuwd morgen na de trainingsupdate..

    Ik heb goeie hoop voor zondag...

    1 speler van het bteam is geblesseerd geraakt gister..(2 weekjes..) 1 dokter voor 2 weken inhuren is toch voldoende lijkt mij? En daarna meteen weer ontslaan voor de eco. update of niet?
    pi_21228208
    mijn b-team is zwaar agressief van hun winst/verlies ration (1:10 ongeveer) en heeft gisteren 2 trainees van mijn tegenstander voor 2 weken de ziekenboeg ingeschopt

    en dan nog geven ze in de allerlaatste minuut van de wedstrijd een 1-0 voorsprong weg en wordt het 1-1
    Als de natuur perfect was...
    ... zouden alle anorexialijders automatisch in vluchtelingenkampen worden geboren
      donderdag 12 augustus 2004 @ 10:33:44 #60
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21228385
    Totaal andere vraag van mij..

    Stel je hebt je stadion uitgebreid naar 100.000 plaatsen..en er wordt een interland gespeeld, levert dat nog wat op voor je club of niet?
    pi_21228602
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 10:33 schreef R_B het volgende:
    Totaal andere vraag van mij..

    Stel je hebt je stadion uitgebreid naar 100.000 plaatsen..en er wordt een interland gespeeld, levert dat nog wat op voor je club of niet?
    geen idee, vroeg ik me laatst ook al af.
    Als de natuur perfect was...
    ... zouden alle anorexialijders automatisch in vluchtelingenkampen worden geboren
    pi_21229243
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 10:33 schreef R_B het volgende:
    Totaal andere vraag van mij..

    Stel je hebt je stadion uitgebreid naar 100.000 plaatsen..en er wordt een interland gespeeld, levert dat nog wat op voor je club of niet?
    Interlands in je eigen stadion leveren niks op.
    Цой жив
    pi_21229355
    gvd, koop ik laatst een speler voor 25k, zet ik hem later om de transferlijst, omdat ik even dacht dat het een eigen jeugdspeler was. Denk ik maar van dan kijk ik wel wat er op geboden wordt, als het te weinig is bied ik zelf maar over. Loopt de deadline tot vandaag 11 uur. Kom 15 minuten te laat uit bed en zie ik dat hij voor 11k is verkocht
    Цой жив
      donderdag 12 augustus 2004 @ 13:08:40 #64
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21232146
    Dat is niet zo prettig....

    Het leven gaat door...
    pi_21232874
    Ik ben weer terug van vakantie!!!
    Heb ik iets gemist?
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_21232929
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 13:36 schreef Johan-Derksen het volgende:
    Ik ben weer terug van vakantie!!!
    Heb ik iets gemist?

    ola JD, hoe was dat op vakantie?
    pi_21232970
    Ey vriend, het was heerlijk...
    Lekker actief gedaan, kanoen en al die geintjes...
    lekker gecrampeerd. wat wil een mens nog meer... (behalve hattrick)

    Maar ik miste jullie wel een beetje heur!
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_21233142
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 13:40 schreef Johan-Derksen het volgende:
    Ey vriend, het was heerlijk...
    Lekker actief gedaan, kanoen en al die geintjes...
    lekker gecrampeerd. wat wil een mens nog meer... (behalve hattrick)

    Maar ik miste jullie wel een beetje heur!
    brrrr, een actieve vakantie..
    ik heb een hele week plat gelegen met mijn luie donder op het strand en ik moet er nog van bijkomen

    ik sta trouwens weer eerste, lortnoc heeft mijn halve selectie in de vernieling getrapt en voor de rest..
    niks gebeurd...
    pi_21233156
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 13:47 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    brrrr, een actieve vakantie..
    ik heb een hele week plat gelegen met mijn luie donder op het strand en ik moet er nog van bijkomen

    ik sta trouwens weer eerste, lortnoc heeft mijn halve selectie in de vernieling getrapt en voor de rest..
    niks gebeurd...
    ohja, we misten jou ook wel een beetje hoor
    pi_21233387
    Hehe, dan is het goed
    Ik was al bang dat ik te missen was
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      donderdag 12 augustus 2004 @ 14:16:17 #71
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21233817
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 13:57 schreef Johan-Derksen het volgende:
    Hehe, dan is het goed
    Ik was al bang dat ik te missen was
    WB JD

    Je ongeslagen status ging er wel aan toen je op vakantie was helaas.

    [ Bericht 1% gewijzigd door Patron op 12-08-2004 14:21:22 ]
    pi_21234065
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 14:16 schreef Patron het volgende:

    [..]

    WB JD

    Je ongeslagen status ging er wel aan toen je op vakantie was helaas.
    En hij verloor nog wel van een meisje
    Signature?
      donderdag 12 augustus 2004 @ 14:35:59 #73
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21234299
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 13:47 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    ohja, we misten jou ook wel een beetje hoor


    je ligt een week op het strand met mooie vrouwen om je heen, en je mist JD

    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      donderdag 12 augustus 2004 @ 14:37:08 #74
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21234328
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 14:16 schreef Patron het volgende:

    [..]

    WB JD

    Je ongeslagen status ging er wel aan toen je op vakantie was helaas.
    dat was expres

    -----------------------

    o ja JD, ik heb een paar keer gespamd , maar het heeft geen effect gehad
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      donderdag 12 augustus 2004 @ 14:38:19 #75
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21234356
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 13:36 schreef Johan-Derksen het volgende:
    Ik ben weer terug van vakantie!!!
    Heb ik iets gemist?
    Welkom terug, namens een bijna volledig ingeburgerde hattrick speler...

    Iets gemist....

    Mijn oefenwedstrijd misschien, die ik met 8-0 won..
    waarbij mij zwak in vorm, matig scorende spits 5 keer scoorde...
      donderdag 12 augustus 2004 @ 14:42:17 #76
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21234449
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 14:38 schreef R_B het volgende:

    [..]

    Welkom terug, namens een bijna volledig ingeburgerde hattrick speler...
    gehehe, laat dan meteen topic 21 ff zien
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      donderdag 12 augustus 2004 @ 15:11:02 #77
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21235044
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 14:42 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    gehehe, laat dan meteen topic 21 ff zien
    pi_21235103
    Ach ja, ongeslagen, dat is niet erg. Al komt de nr 3 nu wel erg dichtbij.
    Maar ja, daar heb ik eerder al eens van gewonnen.

    Hij moet tegen een walkover... (kromme zin)
    Maar volgens mij berekening is ie een dag later precies 7 weken niet meer ingelogd.
    Krijgt een ander dus een team toch? Dus de teams die nu nog 5-0 spelen, hebben geluk en de rest moet er weer voor werken?

    Btw.
    Die nederlaag was niet zo erg. Ik speelde pic en verloor 4-2
    Ik ga voor plek 2 en niet voor een ongeslagen reeks of zow
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_21235215
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 15:15 schreef Johan-Derksen het volgende:
    Ach ja, ongeslagen, dat is niet erg. Al komt de nr 3 nu wel erg dichtbij.
    Maar ja, daar heb ik eerder al eens van gewonnen.

    Hij moet tegen een walkover... (kromme zin)
    Maar volgens mij berekening is ie een dag later precies 7 weken niet meer ingelogd.
    Krijgt een ander dus een team toch? Dus de teams die nu nog 5-0 spelen, hebben geluk en de rest moet er weer voor werken?

    Btw.
    Die nederlaag was niet zo erg. Ik speelde pic en verloor 4-2
    Ik ga voor plek 2 en niet voor een ongeslagen reeks of zow
    het blijft een wo-tje JD. vanwege IX worden alleen teams in VIII en IX vervangen..
    pi_21235232
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 14:35 schreef The_Hives het volgende:

    [..]



    je ligt een week op het strand met mooie vrouwen om je heen, en je mist JD

    jij hebt JD nog nooit in het echt gezien
    pi_21235268
    Ik hou nu nog mooi vast aan mijn ongeslagen/overwinningen reeks,
    zijn er nu 20
    Цой жив
    pi_21236634
    Een vriend van me wou supporter worden via een bekende van hem die ook hattrick speelt en supporter is.
    Die bekende zei dat het een weekje duurde voor die vriend van me supporter werd..
    Je bent toch meteen supporter als je betaald hebt?
    De week is nu om en hij is nog geen supporter, is het dan zo dat er niet betaald is?
    pi_21236636
    Heren en dames(?) van Fok Hattrick.

    Aangezien de Competitie in nederland weer gaat beginnen, heb ik een voetbalpoule geopend op internet.
    Check deze site even en meld je aan:
    http://www.voetbalpoules.nl/poules.asp?id=3339

    Alleen deelnemers van Fok Hattrick kunnen meedoen want je hebt een paswoord nodig.
    En dat paswoord is: JD
    Niet meer en ook zeker niet minder.
    Meld je maar aan dan kunnen we eens kijken of we daar ook verstand van voetbal denken te hebben.
    Laat maar horen
    Je kan ook gedurende het seizoen instappen, maar ja, dan mis je de punten voor de wedstrijden van bijv. dit weekend.
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      donderdag 12 augustus 2004 @ 17:16:16 #84
    17051 HAL9000S
    you can become gitano...
    pi_21236666
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 17:14 schreef Ruudt het volgende:
    Een vriend van me wou supporter worden via een bekende van hem die ook hattrick speelt en supporter is.
    Die bekende zei dat het een weekje duurde voor die vriend van me supporter werd..
    Je bent toch meteen supporter als je betaald hebt?
    De week is nu om en hij is nog geen supporter, is het dan zo dat er niet betaald is?
    Toen ik supporter werd was ik het binnen 24 uur na betaling.
    Cop killer
    Kill all the cops tonight
    Kill them, cop killer
    Kill all the cops in sight
    pi_21236766
    Dan is er nog niet betaald
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_21237029
    JD, ik doe ook voetbalpoules sinds vorig jaar.. ff aanmelden bij de subleague

    Dat dacht ik al, ik laat em wel even lid worden van fok!
      donderdag 12 augustus 2004 @ 17:31:55 #87
    17051 HAL9000S
    you can become gitano...
    pi_21237066
    Wat houdt dat voetbalpoules precies in J-D??
    Cop killer
    Kill all the cops tonight
    Kill them, cop killer
    Kill all the cops in sight
    pi_21237079
    uhhh, ik snap het nog niet helemaal? JE kent het programma en doet mee met de poule of zo?
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      donderdag 12 augustus 2004 @ 17:33:31 #89
    17051 HAL9000S
    you can become gitano...
    pi_21237106
    edit laat maar..
    Cop killer
    Kill all the cops tonight
    Kill them, cop killer
    Kill all the cops in sight
    pi_21237112
    Ik deed vorig seizoen al voorspellen .. en was laatst bezig met mn voorspelling voor dit seizoen en NU doe ik mee met jou poule
    pi_21237168
    HAL doe mee joh! Je bent ook een bekende hier! Dus hup, schrijf je in
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      donderdag 12 augustus 2004 @ 17:39:35 #92
    17051 HAL9000S
    you can become gitano...
    pi_21237262
    Lijkt me wel leuk...maar ik heb geen goede herinneringen overgehouden aan het EK-poule van dit jaar.
    Cop killer
    Kill all the cops tonight
    Kill them, cop killer
    Kill all the cops in sight
    pi_21237273
    het gaat om de fun enz
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      donderdag 12 augustus 2004 @ 17:41:59 #94
    17051 HAL9000S
    you can become gitano...
    pi_21237324
    I know, I know...ik kijk nog wel...als ik binnenkort een keertje tijd heb om het volledige schema in te vullen.
    Cop killer
    Kill all the cops tonight
    Kill them, cop killer
    Kill all the cops in sight
      donderdag 12 augustus 2004 @ 18:32:32 #95
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21238526
    woei, ik check 1 dag niet en we zijn alweer halverwege het volgende topic...

    Vision, wil je de tags bij topic goed zetten? zeg maar zo --> [Hattrick]

    welkom terug JD!
    pi_21238680
    Dank je Grumpey
    Doe je ook mee met voetbalpoules.nl?
    Zie URL boven?
    Lijkt me gezellie
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      donderdag 12 augustus 2004 @ 18:47:44 #97
    40056 forza22
    BEKERWINAAR 2003 en 2004
    pi_21238907
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 17:14 schreef Ruudt het volgende:
    Een vriend van me wou supporter worden via een bekende van hem die ook hattrick speelt en supporter is.
    Die bekende zei dat het een weekje duurde voor die vriend van me supporter werd..
    Je bent toch meteen supporter als je betaald hebt?
    De week is nu om en hij is nog geen supporter, is het dan zo dat er niet betaald is?
    ik heb dus precies hetzelfde. wacht al sinds zaterdag en het bedrag is maandag al afgeschreven.
    baal er dus flink van

    als je met creditkaart betaald gaat het sneller dan via de bank
    www.hattrick.org
    Kampioen van de zevende klasse
    pi_21238941
    cc rules
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_21240354
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 17:15 schreef Johan-Derksen het volgende:
    Heren en dames(?) van Fok Hattrick.

    Aangezien de Competitie in nederland weer gaat beginnen, heb ik een voetbalpoule geopend op internet.
    Check deze site even en meld je aan:
    http://www.voetbalpoules.nl/poules.asp?id=3339

    Alleen deelnemers van Fok Hattrick kunnen meedoen want je hebt een paswoord nodig.
    En dat paswoord is: JD
    Niet meer en ook zeker niet minder.
    Meld je maar aan dan kunnen we eens kijken of we daar ook verstand van voetbal denken te hebben.
    Laat maar horen
    Je kan ook gedurende het seizoen instappen, maar ja, dan mis je de punten voor de wedstrijden van bijv. dit weekend.
    Ik heb me aangemeld hoor!
    Signature?
    pi_21241597
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 17:39 schreef HAL9000S het volgende:
    Lijkt me wel leuk...maar ik heb geen goede herinneringen overgehouden aan het EK-poule van dit jaar.
    Haha...hier ook eentje Eigenlijk vind ik alleen virtueel voetbal leuk
    "Some of the world's greatest feats were accomplished by people not smart enough to know they were impossible."
    Alle GSM aanbiedingen overzichtelijk bij elkaar.
      donderdag 12 augustus 2004 @ 20:33:26 #101
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21241669
    Lortnoc = mietje?
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      donderdag 12 augustus 2004 @ 21:27:32 #102
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21242924
    net of je lef nodig hebt voor je voetbalcompetitie

    ik schrijf me wel in denk ik, als het niet teveel tijd kost
      donderdag 12 augustus 2004 @ 21:43:03 #103
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21243294
    goed zo knul
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      donderdag 12 augustus 2004 @ 21:45:59 #104
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21243361
    heb tot en met week 39 gelijk maar voorspeld, rest doen we later wel weer
      donderdag 12 augustus 2004 @ 22:01:57 #105
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21243758
    Damnit

    Ik heb geboden op een leuke speler maar ik heb geen poen om het bieden vol te houden waarschijnlijk, voor degenen die pass trainen: Robbie FitzGerald (38822167)
      donderdag 12 augustus 2004 @ 22:20:15 #106
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21244230
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      donderdag 12 augustus 2004 @ 22:26:43 #107
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21244425
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 22:20 schreef Johan-Derksen het volgende:
    Patron:
    http://www.voetbalpoules.nl/poules.asp?id=3339
    Doe je mee?
    Had ik nog niet gezien. Jullie laatste plaats is verzekerd als ik meedoe
    Ik doe mee, misschien is het tijd voor een beter jaar
      donderdag 12 augustus 2004 @ 22:31:46 #108
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21244595
    Dat is ook een eervolle plaats!
    Schrijf je snel in
    Hoe eerder je bent, hoe meer punten je kan verdienen.
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 00:57:41 #109
    54310 Keano
    PSV / Celtic
    pi_21249089
    Net terug van vakantie, zie ik dat ik gvd zwaar onterecht van de nummer 1 verloren heb, maar goed dan hak ik em zondag wel in de pan.
    "These four walls saw the rise and fall and your midnight getaway"
    pi_21251242
    Trainingsupdate:

    Scoren +1
    TSI +730/-560 (+170)
    Vorm +5/-5
    Signature?
    pi_21251267
    TU:

    TSI +700/-420 (+280)
    Vorm: +4/-8 (-4)

    Geen stijgers in positiespel, moet nog weekje geduld hebben ben ik bang .. Verder een waardeloze trainingsupdate qua vorm, ben blij dat ik een Walk Over heb zondag
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 08:26:59 #112
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21251630
    Weer een def naar goed... m'n derde trainee al. Nog 4 te gaan.
    Vorm +16 en -9 dus +7 (best acceptabel)
    Paar pleisters weg.
    TSI +1010 (en dat is best veel)

    Niet al te slecht dus.
    Met name die TSI viel erg mee..
    tis toch immers 101k
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_21251879
    vorm: +12 / -5 voornamelijk bspelers die daalden.
    positiespel: +1 (centrale middenvelder van redelijk naar goed)
    Als de natuur perfect was...
    ... zouden alle anorexialijders automatisch in vluchtelingenkampen worden geboren
    pi_21252850
    vorm: +8/-2 (coach en B speler die daalden)
    value: +400/-360
    scoren: +1

    enne, grumpey, qyn en tim_G, jullie raden nooooooooit welke speler naar goed is gegaan
    pi_21252860
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 00:57 schreef Keano het volgende:
    Net terug van vakantie, zie ik dat ik gvd zwaar onterecht van de nummer 1 verloren heb, maar goed dan hak ik em zondag wel in de pan.

    welkom terug keano!!

    hoe was de vakantie?
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 10:34:51 #116
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21253157
    quote:
    Op donderdag 12 augustus 2004 20:30 schreef Lortnoc het volgende:

    [..]
    Eigenlijk vind ik alleen virtueel voetbal leuk
    ga je schamen
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 10:41:28 #117
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21253252
    4e waardeloze update op rij

    Vorm +2 (5/-3)
    TSI -480 (490/ -970) door blessures


    --------

    JD, die poule moet je dan van elke week de stand in vullen? Of de uitslagen?

    Daar heb ik niet echt zin in
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 10:59:26 #118
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21253529
    Elke week de uitslagen die jij vermoedt...
    Jammer hoor...
    Heel jammer...
    Snik snik
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 11:01:54 #119
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21253564
    Sir da lord rules!
    Hij is de enige die NEC laat winnen op http://www.voetbalpoules.nl/poules.asp?id=3339
    Dank je
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_21253736
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 11:01 schreef Johan-Derksen het volgende:
    Sir da lord rules!
    Hij is de enige die NEC laat winnen op http://www.voetbalpoules.nl/poules.asp?id=3339
    Dank je
    ja sorry
    ik denk dat ze gaan winnen
    maar ik ben slecht in voorspellen
    dus alvast
    sorry
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 11:13:20 #121
    8152 Gabberhead
    Komm in mein Boot
    pi_21253766
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 11:01 schreef Johan-Derksen het volgende:
    Sir da lord rules!
    Hij is de enige die NEC laat winnen op http://www.voetbalpoules.nl/poules.asp?id=3339
    Dank je
    Hij is niet de enige meer
    Oracle en Java ontwikkelaars hier melden! http://www.oracletoppers.nl of http://www.javatoppers.nl
    Nu ook op http://www.flitspaal.nl
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 11:18:09 #122
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21253865
    kunnen we niet een slowchat stopic starten
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21253946
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 11:18 schreef The_Hives het volgende:
    kunnen we niet een slowchat stopic starten
    nou, ik moet er niet aan denken om meer over jou te weten te komen
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 11:23:58 #124
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21254023
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 11:21 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    nou, ik moet er niet aan denken om meer over jou te weten te komen



    ik dacht dat slowchat gewoon ouwehoeren was


    wat op dit moment dus in het topic gebeurt
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21254060
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 11:23 schreef The_Hives het volgende:

    [..]




    ik dacht dat slowchat gewoon ouwehoeren was


    wat op dit moment dus in het topic gebeurt
    wij ouwehoeren niet...

    we communiceren d.m.v. bloemrijk taalgebruik om ons door de moeilijke momenten (de tijd voor zondagavond) heen te helpen...

      vrijdag 13 augustus 2004 @ 11:29:41 #126
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21254159
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 11:25 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    we communiceren d.m.v. bloemrijk taalgebruik om ons door de moeilijke momenten (de tijd voor zondagavond) heen te helpen...

    zoek een leven


    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21254247
    en er is niks op de transfer te vinden
    pi_21254270
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 11:29 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    zoek een leven


    gadver, praat es niet zo vies hives
    pi_21254399
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 11:33 schreef sir_dalord het volgende:
    en er is niks op de transfer te vinden
    Dan moet je even zoeken naar een 18 jarige, uitstekend scoren.
    Voor 300k is ie voor jou
    Signature?
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 11:40:43 #130
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21254436
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 11:34 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    gadver, praat es niet zo vies hives
    oeps, sorry


    dat was mn alter ego
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 11:54:05 #131
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21254798
    trainingsupdate (ik ga hem inlijsten boven mijn bed en elke avond even stiekem aan terugdenken)

    dit is beste update van me ooit:

    TSI +1840 / -40

    form +9 / -3 (van de 9 zijn 7 basisspelers, en van de 3 dalers zitten er 2 in B-team en mijn coach als laatste)

    verdedigen +5 (waarvan 4 van uitstekend naar formidabel, en 1 van goed naar uitstekend --> de aankoop van vorige week dus)

    en ik heb een 3 sterren-keeper aangekocht, dus ik ga ervoor (alleen jammer dat er geen spits in vorm is gestegen )
    pi_21254915
    Ik ben blij. .
    2 middenvelders (18 & 21) van redelijk naar goed. .
    Hoi.
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 12:00:27 #133
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21254960
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 11:54 schreef Grumpey het volgende:
    trainingsupdate (ik ga hem inlijsten boven mijn bed en elke avond even stiekem aan terugdenken)

    dit is beste update van me ooit:

    TSI +1840 / -40

    form +9 / -3 (van de 9 zijn 7 basisspelers, en van de 3 dalers zitten er 2 in B-team en mijn coach als laatste)

    verdedigen +5 (waarvan 4 van uitstekend naar formidabel, en 1 van goed naar uitstekend --> de aankoop van vorige week dus)

    en ik heb een 3 sterren-keeper aangekocht, dus ik ga ervoor (alleen jammer dat er geen spits in vorm is gestegen )
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 12:04:30 #134
    54310 Keano
    PSV / Celtic
    pi_21255065
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 10:13 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]


    welkom terug keano!!

    hoe was de vakantie?
    Heet



    Trainingsupdate was een mooie thuiskomer: trainee naar uitstekend positiespel.
    "These four walls saw the rise and fall and your midnight getaway"
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 12:05:23 #135
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21255087
    woei! als ik alles verkoop wat nu op lijst staat dan strijk ik 3 miljoen op bijelkaar!

    ik hoop het ik hoop het ik hoop het ik hoop het ik hoop het

    voor de rijkere onder ons, er staan deze week 2 formidabel verdedigers in de aanbieding en een 17 jarige die uitstekend kan verdedigen...

    Willem Berg (22663563)
    20 years, solid form, healthy

    Stamina: passable Goaltending: disastrous
    Playmaking: wretched Passing: passable
    Winger: disastrous Defending: formidable
    Scoring: wretched Set Pieces: solid

    getraint vanaf dat ie kleuter was. deze speler kreeg ik in begin erbij, en was toen mijn held van 18 met redelijk passen en redelijk verdedigen. Doei Willem, ik zal je missen
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 12:06:56 #136
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21255115
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 12:05 schreef Grumpey het volgende:
    woei! als ik alles verkoop wat nu op lijst staat dan strijk ik 3 miljoen op bijelkaar!

    ik hoop het ik hoop het ik hoop het ik hoop het ik hoop het

    voor de rijkere onder ons, er staan deze week 2 formidabel verdedigers in de aanbieding en een 17 jarige die uitstekend kan verdedigen...
    ***checkt bankafschrift


    ik zal de bidwar in de gaten houden. Bedankt voor de tip
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21255292
    nice update grump..

    heb je mijn update gezien?

    bedankt voor de tip
    pi_21255314
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 10:13 schreef sir_dalord het volgende:
    vorm: +8/-2 (coach en B speler die daalden)
    value: +400/-360
    scoren: +1

    enne, grumpey, qyn en tim_G, jullie raden nooooooooit welke speler naar goed is gegaan
    Ja? Ja? Is het echt? Twee weken, toch niet slecht


    En Grump, geniale update .. Ik hoop volgende week iets dergelijks te hebben
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
    pi_21255352
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 12:15 schreef qyn het volgende:

    [..]

    Ja? Ja? Is het echt? Twee weken, toch niet slecht


    En Grump, geniale update .. Ik hoop volgende week iets dergelijks te hebben
    en dat met een matig coach
    hij staat al op de transfermarkt voor 145k
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 12:18:14 #140
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21255397
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 12:16 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    en dat met een matig coach
    hij staat al op de transfermarkt voor 145k
    woei! dalord krijgt ook geld! (dus meer van dit soort spelers kopen, en een goed coach )
    pi_21255454
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 12:18 schreef Grumpey het volgende:

    [..]

    woei! dalord krijgt ook geld! (dus meer van dit soort spelers kopen, en een goed coach )
    heb er weer 2 op het oog, maar gezien dat PEKEL actief is vandaag op het forum, geef ik maar geen spelers-id

    maar het is maar matigjes op de transfermarkt voor trainees
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 12:22:23 #142
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21255515
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 12:20 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    heb er weer 2 op het oog, maar gezien dat PEKEL actief is vandaag op het forum, geef ik maar geen spelers-id

    maar het is maar matigjes op de transfermarkt voor trainees
    het is vrijdag, de YP's komen op zondag, dus het is wachten op zondagavond (ideale avond, want stijgers van vrijdag kan je bekijken en de nieuwe lading YP's staat er ook op)
    pi_21255516
    trouwens pekel, deze mag je wel kopen natuurlijk 22136801
    pi_21255634
    Ik koop niks, ik ben flink aan het sparen enzo... .
    Hoi.
    pi_21256035
    Form +3 / -2 (waarvan 1 m'n coach)
    TSI +750 / -100 = +650
    pi_21256048
    Iermand zin in een friendly woensdag? .
    Hoi.
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 12:56:34 #147
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21256375
    Kan je eigenlijk ook data van je tegenstander downloaden (lijkt me niet, maar goed)?

    In HT rating is er de mogelijkheid om de mogelijke uitslag te voorspellen. Daarvoor moet je zowel een bestandje van je eigen als van je tegenstander uploaden. Welke bestandjes zijn dat dan?
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21256441
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 12:43 schreef pekel het volgende:
    Iermand zin in een friendly woensdag? .
    Ja hoor
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 12:59:38 #149
    27167 SuperWeber
    Heeft de afslag gemist...
    pi_21256449
    TU:

    Verdedigen +4
    Rest weereens unknown vanwege het niet aanwezig zijn van HAM op een bedrijfspc
    3,1415926535 8979323846 2643383279 5028841971 6939937510 5820974944 5923078164 0628620899
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 13:00:07 #150
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21256459
    de .hrf files lijkt me?
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_21256472
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 12:56 schreef The_Hives het volgende:
    Kan je eigenlijk ook data van je tegenstander downloaden (lijkt me niet, maar goed)?

    In HT rating is er de mogelijkheid om de mogelijke uitslag te voorspellen. Daarvoor moet je zowel een bestandje van je eigen als van je tegenstander uploaden. Welke bestandjes zijn dat dan?
    Ga naar Live!--> Fixtures--> Get Games--> klik op een wedstrijd--> calculate .
    Hoi.
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 13:04:37 #152
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21256577
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 13:00 schreef pekel het volgende:

    [..]

    Ga naar Live!--> Fixtures--> Get Games--> klik op een wedstrijd--> calculate .
    thnx, ondanks dat ik 3 basisspelers mis, win ik 3-1 of 3-0


    ongelovelijk, ik ben blij terwijl het een team is die net 2 wedstrijden gespeeld heeft
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21256586
    Volgens HT Ratings win ik zondag met 0-7 .

    En als m'n middenveld goed staat (2 goede middenvelders en 1 uitstekend, tegenover 2 1 ster middenvelders ) win ik met 10-0 .
    Hoi.
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 13:07:03 #154
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21256652
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 13:04 schreef pekel het volgende:
    Volgens HT Ratings win ik zondag met 0-7 .

    En als m'n middenveld goed staat (2 goede middenvelders en 1 uitstekend, tegenover 2 1 ster middenvelders ) win ik met 10-0 .
    hm, volgensm ij doe ik het verkeerd, want bij de volgende wedstrijd staat precies hetzelfde. Ik heb geen: Get Games staan.....
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21256688
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 13:07 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    hm, volgensm ij doe ik het verkeerd, want bij de volgende wedstrijd staat precies hetzelfde. Ik heb geen: Get Games staan.....
    Je hebt eerst ingelogd? .
    Dan gewoon de stats van de vorige wedstrijd pakken. .
    Hoi.
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 13:10:33 #156
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21256736
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 13:08 schreef pekel het volgende:

    [..]

    Je hebt eerst ingelogd? .
    Dan gewoon de stats van de vorige wedstrijd pakken. .
    Heb wel ingelogd ja , maar als je de stats van de vorige wedstrijd moet pakken, werkt het programma natuurlijk niet goed. Nou is het in dit geval geen probleem, maar als er bijvoorbeeld tussen de 2 wedstrijden 5 weken zit, kan er veel veranderd zijn.
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21256771
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 13:10 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    Heb wel ingelogd ja , maar als je de stats van de vorige wedstrijd moet pakken, werkt het programma natuurlijk niet goed. Nou is het in dit geval geen probleem, maar als er bijvoorbeeld tussen de 2 wedstrijden 5 weken zit, kan er veel veranderd zijn.
    Idd...maar in dit geval kan het wel. .
    Hoi.
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 13:24:02 #158
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21257028
    ik kom nu op 2-0 uit zonder PIC, terwijl ik afgelopen week 3-0 won met PIC

    maja, kan ik zondag tenmisnte gerust gesteld een biertje drinken
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 13:52:30 #159
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21257652
    quote:
    SD schreef

    In haast ieder topic komt een nieuwe speler die afvraagt wat hij het beste kan doen. En in ieder topic geven wij, geheel vrijblijvend, keurig antwoord.
    Nu lijkt mij dit een beetje overbodig. We kunnen daarom 3 dingen doen:
    # we doen alsof onze neuzen bloeden en blijven antwoord geven
    # we vragen er voortaan geld voor
    # we maken een FAQ

    zoals jullie wellicht hebben kunnen opmerken, dacht ik aan het laatste. Een stel van ons maakt een overzichtelijke FAQ in de vorm van een stappenplan.
    # Wat moet je doen als je net begint?
    # wat voor spelers moet je kopen?
    # wat voor coach?
    # Hoeveel geld moet je in je YS stoppen?
    etc, etc, etc enzovoorts..


    Het scheelt ons niet alleen tijd, maar we laten ook iets na aan onze opvolgers. Aan de jeugd die onze plaatsen gaan innemen, die met hetzelfde enthousiasme hattrick spelen en, terwijl zij bezig zijn met hun dagelijkse bezigheden, altijd moeten denken aan ons, de oer-fokhattrickers: zij die de weg hebben ge-opend voor hen. Zij die de grondleggers zijn van het fokhattrick...

    ofzoiets


    en R_B had al een begin gemaakt, dus ik denk dat het gemakkelijk is om vanaf daar te beginnen
    Dit vind ik trouwens een goed idee


    ben je al aan het schrijven?
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21258718
    lekkere updates van jullie zeg. hoop dat mij zoiets ook overkomt... ooit
    Als de natuur perfect was...
    ... zouden alle anorexialijders automatisch in vluchtelingenkampen worden geboren
    pi_21258775
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 13:52 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    Dit vind ik trouwens een goed idee


    ben je al aan het schrijven?

    owja, alsof ik niet genoeg doe voor jullie kinders
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 14:40:47 #162
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21258819
    Ik heb deze speler voor 3000 gekocht vorige week...

    38202118

    Ik denk wel dat ik een goeie aankoop heb gedaan...z'n tsi is gestegen..hij is pas 18..

    Ik denk dat als ik z'n positiespel 1 level opschroef dat ik hem wel voor een leuk bedrag kan verpatsen....
    pi_21258869
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 14:40 schreef R_B het volgende:
    Ik heb deze speler voor 3000 gekocht vorige week...

    38202118

    Ik denk wel dat ik een goeie aankoop heb gedaan...z'n tsi is gestegen..hij is pas 18..

    Ik denk dat als ik z'n positiespel 1 level opschroef dat ik hem wel voor een leuk bedrag kan verpatsen....
    plaats zijn stats es, want die kan ik niet zien
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 14:50:03 #164
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21259107
    Stats zijn wat minder heb ik al weer gezien toen ik goed keek.....

    Antoine Heuze (38202118)
    18 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een sympathiek persoon die evenwichtig en oneerlijk is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een matig leider.

    Nationaliteit: Belgiė
    Total Skill Index (TSI): 750
    Eigenaar: Team RoBu
    Waarschuwingen: 0

    Conditie: matig Keepen: rampzalig
    Positiespel: slecht Passen: goed
    Vleugelspel: slecht Verdedigen: waardeloos
    Scoren: waardeloos Spelhervatting: waardeloos
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 14:50:07 #165
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21259110
    HT rating las ik hier zojuist.... Wat is dat eigenlijk en hoe kom ik er aan?

    * Patron is al de hele weken ongerust over zijn pot tegen #1
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 14:51:48 #166
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21259149
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 14:50 schreef R_B het volgende:

    *speler
    Mooie aankoop lijkt me R_B
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 14:53:32 #167
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21259200
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 14:50 schreef Patron het volgende:
    HT rating las ik hier zojuist.... Wat is dat eigenlijk en hoe kom ik er aan?

    * The_Hives is al de hele weken ongerust over zijn pot tegen #1
    in de geweldige OP staat waarschijnlijk wel de link naar HT Ratings, en anders kan je hem via google zo vinden. Is een handig progje.


    ik heb verder geen link ofzo

    ---------------

    edit, wat Ruudt zegt
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21259211
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 14:50 schreef Patron het volgende:
    HT rating las ik hier zojuist.... Wat is dat eigenlijk en hoe kom ik er aan?

    * Ruudt is al de hele weken ongerust over zijn pot tegen #1
    www.htratings.com
    pi_21259253
    Uhm, als ik inlog blijft er staan: 'logging in..'
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 14:55:39 #170
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21259275
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 14:50 schreef R_B het volgende:
    Stats zijn wat minder heb ik al weer gezien toen ik goed keek.....

    Antoine Heuze (38202118)
    18 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een sympathiek persoon die evenwichtig en oneerlijk is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een matig leider.

    Nationaliteit: Belgiė
    Total Skill Index (TSI): 750
    Eigenaar: Team RoBu
    Waarschuwingen: 0

    Conditie: matig Keepen: rampzalig
    Positiespel: slecht Passen: goed
    Vleugelspel: slecht Verdedigen: waardeloos
    Scoren: waardeloos Spelhervatting: waardeloos
    nou, dan mag je zijn positiespel wel een paar keer opschroeven. Zwak is niet voldoende
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21259325
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 14:50 schreef R_B het volgende:
    Stats zijn wat minder heb ik al weer gezien toen ik goed keek.....

    Conditie: matig Keepen: rampzalig
    Positiespel: slecht Passen: goed
    Vleugelspel: slecht Verdedigen: waardeloos
    Scoren: waardeloos Spelhervatting: waardeloos
    Dat heb je achteraf goed gezien

    Hier heb je echt niets aan, behalve dat z'n passing en conditie in orde zijn. Pas als deze speler matig/redelijk positiespel zou hebben, zou hij IETS opleveren op de transfermarkt. Dit duurt ontzettend lang, en dan zit je nog maar op 45K inkomsten..

    Als je goed passen wil en echt heel weinig uit wil geven, kun je ze van 17 soms tot 30K kopen vanaf matig positiespel, met zwak verdedigen of hoger als je geluk hebt .. Kun je beter net dat beetje meer uitgeven

    Of gewoon 50K uitgeven voor een fatsoenlijke redelijk positiespel-trainee met wat bijstats in passen ofzo
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
    pi_21259357
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 14:50 schreef R_B het volgende:
    --speler--
    hmmmmz...
    wat is het?

    zijn tsi mag dan uitermate hoog zijn, zijn stats zijn niet om over naar huis te schrijven..

    hoewel hij 18 is, heb je niet zoveel aan deze spelers R_B. Passen is, vooral als je VII of lager speelt, niks meer dan een bijstat. Mensen hebben liever een speler met goed positiespel en matig passen dan een speler met matig positiespel en goed passen.

    gelukkig heb je maar 4k uitbesteedt aan deze speler (ik kocht toen ik net begon een speler met dezelfde stats voor 25k en verkocht voor 15K ) maar deze spelers moet je voortaan links laten liggen...
    pi_21259370

    anders zeggen hives en qyn hetzelfde
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 15:00:23 #174
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21259396
    u all ';)

    weer een geil progje naast, buddy en ht forevah
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 15:02:14 #175
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21259443
    Yups van die fout heb ik inmiddels geleerd...

    Ik had vorige keer ook al meteen gezien dat je dan iets meer voor zo'n speler neerlegd...

    ooit komt het goed..en zal ik alles volledig onder de knie hebben...
    pi_21259459
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 14:59 schreef sir_dalord het volgende:
    :')
    anders zeggen hives en qyn hetzelfde
    Dan is het wel duidelijk, me dunkt :')

    Ow, als je m'n transfer-history bekijkt, zie je dat de eerste 4 spelers ontslagen zijn; je bent niet de enige die gekke dingen heeft gedaan :')
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 15:11:09 #177
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21259657
    Ik vind 1 ding kwa teams wel jammer..

    Ik kreeg een team waarbij er geen 1 speler boven de 380 TSI kwam.

    Vorige week heeft iemand in mijn league een team gehad met 3 spelers boven de 1000 TSI....
    de rest was ook wel bagger...maar niet zoals bij mij....

    Ik heb 1 probleem voor as zondag..

    Vorige week verloor ik tegen de nummer 2 omdat mijn conditie te slecht was...
    Nu is het allemaal wel iets vooruit gegaan..maar nog niet goed genoeg...

    2 middenvelders hebben nog zwak als conditie..

    Maar als ik mybestteam aanroep stelt hij die spelers wel op ipv. mijn speler met uitstekend conditie..
    Toch gewoon maar op mybestteam vertrouwen??
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 15:12:21 #178
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21259677
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 14:38 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]


    owja, alsof ik niet genoeg doe voor jullie kinders
    daarom vinden we je ook aardig


    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 15:13:34 #179
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21259708
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 15:11 schreef R_B het volgende:
    Ik vind 1 ding kwa teams wel jammer..

    Ik kreeg een team waarbij er geen 1 speler boven de 380 TSI kwam.

    Vorige week heeft iemand in mijn league een team gehad met 3 spelers boven de 1000 TSI....
    de rest was ook wel bagger...maar niet zoals bij mij....

    Ik heb 1 probleem voor as zondag..

    Vorige week verloor ik tegen de nummer 2 omdat mijn conditie te slecht was...
    Nu is het allemaal wel iets vooruit gegaan..maar nog niet goed genoeg...

    2 middenvelders hebben nog zwak als conditie..

    Maar als ik mybestteam aanroep stelt hij die spelers wel op ipv. mijn speler met uitstekend conditie..
    Toch gewoon maar op mybestteam vertrouwen??
    de vorm of de kwaliteiten die ze hebben, zullen dan meer in het voordeel zijn dan het negatieve van de slechte conditie. Gewoon opstellen dus.
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 15:20:43 #180
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21259875
    Ik hoop het...ik moet winnen..
    Anders sta ik voor degradatie opgeschreven denk ik zo....
    pi_21259996
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 15:20 schreef R_B het volgende:
    Ik hoop het...ik moet winnen..
    Anders sta ik voor degradatie opgeschreven denk ik zo....
    maar daar kan je dan niks aan doen..
    en al speel je volgend seizoen in IX, als je het goed aanpakt, dan kan je in 1x doorstomen naar VI. Al wordt VII ook steeds sterker natuurlijk. Maar nogmaals, pak je het goed aan, dan kan je een mooie reeks neerzetten en dat is alleen maar goed voor de grootte van je supportersvereniging.
    dus elk nadeel heeft echt wel zijn voordeel
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 15:28:13 #182
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21260041
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 15:20 schreef R_B het volgende:
    Ik hoop het...ik moet winnen..
    Anders sta ik voor degradatie opgeschreven denk ik zo....
    sorry R_B, maar ik denk dat je niet wint. Volgens mij heeft hij met die 2-1 PIC gespeeld. Dat zal hij nu wel niet doen.
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21260054
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 15:12 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    daarom vinden we je ook aardig


    oooowh, dus jullie vinden me aardig omdat ik al die dingen doe voor jullie?

    en ik maar denken dat ik jullie affectie moest winnen door op die meet de hele avond te trakteren. Gelukkig weet ik nu dat dat niet meer hoeft
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 15:30:42 #184
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21260100
    *** schrapt meeting van lijstje
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 15:53:08 #185
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21260667
    Als je dit seizoen nog een redelijk coach aankoopt, daalt hij dan het nieuwe seizoen al in vaardigheden?
    pi_21260692
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 15:02 schreef qyn het volgende:

    Ow, als je m'n transfer-history bekijkt, zie je dat de eerste 4 spelers ontslagen zijn; je bent niet de enige die gekke dingen heeft gedaan
    Mijn eerste transfer was gelijk een zeer goed middenvelder voor 255.000, die ik een seizoen of 2 later voor 400.000 verkocht heb
    Gerard Berendsen, ik mis je nog steeds
    Signature?
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 16:05:42 #187
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21260990
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 15:28 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    sorry R_B, maar ik denk dat je niet wint. Volgens mij heeft hij met die 2-1 PIC gespeeld. Dat zal hij nu wel niet doen.
    Ik denk dat hij niks gewijzigd heeft..

    Ik heb mijn team pas een week..

    Voorheen was mijn team zwaar kut...toen hij de laatste keer heeft ingelogd heeft hij meteen voor 5 weken de opstelling doorgegeven..

    Zelf denk ik dat hij dacht...(snappen jullie het nog )...dat mijn team nog steeds kut zou zijn...,maar daar is nu natuurlijk...verandering in gekomen....
    pi_21261186
    vv Emmen (364409) kan uitgedaagd worden voor een friendly, ik heb 568 fans.
    Hoi.
    pi_21261914
    ik heb je uitgedaagd
    pi_21262017
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 16:43 schreef Ruudt het volgende:
    ik heb je uitgedaagd
    Essuriana F.C.
    Hoi.
    pi_21262056
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 16:43 schreef Ruudt het volgende:
    ik heb je uitgedaagd
    Ik heb jou weer uitgedaagd. .
    Hoi.
    pi_21262319
    accepted
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 18:09:32 #193
    11923 I.R.Baboon
    Schaterlachend langs ravijnen.
    pi_21263802
    De nummer 3 in m'n competitie is van eigenaar veranderd, dus die moet ik nu ook wel kunnen hebben. Dan nog maar één plekje hoger en ik ga al promoveren. .
    Het gaat slecht, verder gaat het goed.
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 18:32:25 #194
    27167 SuperWeber
    Heeft de afslag gemist...
    pi_21264235
    * SuperWeber zich ook aangemeld heeft voor de voetbalpoule
    3,1415926535 8979323846 2643383279 5028841971 6939937510 5820974944 5923078164 0628620899
    pi_21264953
    Ik heb sinds 2 weken mijn team, eerste wedstrijd met geluk gewonnen van de nr 7 in de competitie. Toen had ik nog geen idee wat ik allemaal in kon stellen. Achteraf tel ik het aantal sterren 13 .
    Na hier de openingspost door gelezen te hebben, had ik met "my best team" een team samengesteld en ene oefenwedstrijd gespeeld tegen iemand van 22 sterren. Na de wedstrijd geteld en nu heb ik 19,5 sterren. Gaat goed dus.
    De training stond toen nog op scoren en de meeste gingen in vorm iets omhoog.
    De site: " http://www.geocities.com/dropzone_mail/Rookies.html" uit de openingspost gehaald en de training op conditie ingesteld en 95%.

    Alleen nu het probleem de meeste spelers zijn in conditie omhoog gegaan maar bijna iedereen is in vorm gezakt. Hoe wat moet ik trainen zodat de vorm omhoog gaat en waardoor komt het dat de vorm zakt? Door alleen conditie of zij er nog een paar trainings vormen?

    Ik gebruik nu ook hattrick buddy een erg duidelijk programma.

    En in de eerste week gelijk een goede keeper gekocht, wil weinig tegen doelpunten krijgen maar zijn vorm staat op 1 daarom was hij denk ik ook zo goedkoop
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 19:15:12 #196
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21265081
    Mijn beste winger is naar goed passen nu.

    Dat was al het goede nieuws wel
    pi_21265127
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 19:09 schreef nielsharley het volgende:
    --knip--
    niels, in de OP staat hoe je je team moet aanmelden voor fok. Als je dat even doet kan ik je vereeuwigen in de bijbel van de fokhattrick
    pi_21265876
    Conditie traint alle spelers, de vorm van je team neemt af!

    http://www.databased.at/hattrick/index.asp
    pi_21266182
    Mijn Hattrick gegevens

    NielsHarley met NielsHarley
    pi_21266418
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 19:45 schreef Ruudt het volgende:
    Conditie traint alle spelers, de vorm van je team neemt af!

    http://www.databased.at/hattrick/index.asp
    Thanks voor die link.

    Dit word zeker een erg leuk spel om te spelen, Zal moeilijk worden om mijn eerste seizoen te overleven in "Competitie: # 8 in VIII.79"

    Ik sta nu laatste met evenveel punten als nr 7 stadskanaal. Maar mijn eerste wedstrijd van stadskanaal gewonnen. Zondag weer tegen nr 7. Ik hoop dat de 6de plaats mogelijk is en dat ik in deze competitie kan blijven en dan bouwen aan een goed team.

    Team Gespeeld Goals Punten
    1. DeadlyArtists 7 40 - 4 21
    2. Gabberunited 7 31 - 14 15

    3. Fc Doornroosje 7 18 - 9 15
    4. FC Hollywood & Co. 7 17 - 19 12
    5. FC van Zutphen 7 18 - 22 9
    6. lllooolll 7 10 - 26 6

    7. SC STADSKANAAL 7 7 - 24 3
    8. nielsharley 7 4 - 27 3
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 20:14:34 #201
    10995 WasQ
    Godmiljaar!!
    pi_21266653
    Ik heb me ingeschreven voor de voetbalpoule

    Lekkere trainingsupdate trouwens. Tegen de verwachting in twee spitsen naar formidabel (en een middenvelder naar slecht scoren .
    Doe maar jong ik heb toch geen muil!
    pi_21272535
    Ik heb niet echt een spannende trainingsupdate gehad.. alleen een trainee naar redelijk positiespel...

    verder had ik me ook ingeschreven voor de voetbalpoule uiteraard.. viel me alleen op dat mensen in de wedstrijd van de dag wel een score voor een ploeg hadden ingevuld maar geen eerste score.. is toch zonde.. toch kans op extra puntjes
      vrijdag 13 augustus 2004 @ 23:54:08 #203
    40056 forza22
    BEKERWINAAR 2003 en 2004
    pi_21273854
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 20:04 schreef nielsharley het volgende:

    [..]

    6. lllooolll 7 10 - 26 6

    7. SC STADSKANAAL 7 7 - 24 3
    8. nielsharley 7 4 - 27 3
    als je inderdaad een beetje serieus gaat spelen kan je makkelijk degradatie ontlopen. de nummer 6 zal ook nog maar weinig wedstrijden winnen want die heeft ook een kutploeg.
    je moet er nog een keer tegen dus dan versla je hem wel en sta je alweer gelijk. nog ergens wat puntjes meepakken en het is al gelukt.
    succes!!
    www.hattrick.org
    Kampioen van de zevende klasse
      zaterdag 14 augustus 2004 @ 11:18:15 #204
    54310 Keano
    PSV / Celtic
    pi_21279601
    Bijna vergeten:

    Ik pullde gisteren een speler met redelijk positiespel en als enige bijstat matig scoren. hij heeft een waarde van 51.000. staat te koop voor 0,- (is 1000 voor geboden.)

    enige nadeel is, is dat ie 19 is.
    "These four walls saw the rise and fall and your midnight getaway"
    pi_21282296
    Ik word helemaal gek van HT-ratings, op de een of andere manier krijg ik m'n dingen niet zoals het hoort
      zaterdag 14 augustus 2004 @ 14:49:10 #206
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21283103
    quote:
    Op zaterdag 14 augustus 2004 14:05 schreef Ruudt het volgende:
    Ik word helemaal gek van HT-ratings, op de een of andere manier krijg ik m'n dingen niet zoals het hoort
    Same here
    De stats van de tegenstander pakt hij niet goed... Vorige wedstrijd tegen #1 zou ik met 1-2 gewonnen moeten hebben en het werd 4-3.

    Ja, het zit me nog steeds hoog
    pi_21283593
    quote:
    Op zaterdag 14 augustus 2004 14:49 schreef Patron het volgende:

    [..]


    Ja, het zit me nog steeds hoog :')
      zaterdag 14 augustus 2004 @ 18:00:20 #208
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21286565
    ik heb gister dat HT ratings ginstalleerd...maar die geeft een totaal andere opstelling weer als/dan mybestteam.

    HT ratings zet bij alle middenvelders offensive neer....lijkt mij een beetje overdreven of niet?
    Alle vinkjes staan volgens mij goed..met het feit dat ik uit speel...etc etc...

    Ik ben benieuwd...
      zaterdag 14 augustus 2004 @ 18:40:28 #209
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21287260
    quote:
    Op zaterdag 14 augustus 2004 15:11 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    [afbeelding]
    Ik laat me zondag uitgebreid steunen en toejuichen tijdens de wedstrijd op irc
      zaterdag 14 augustus 2004 @ 19:07:40 #210
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21287841
    quote:
    Op zaterdag 14 augustus 2004 18:40 schreef Patron het volgende:

    [..]

    Ik laat me zondag uitgebreid steunen en toejuichen tijdens de wedstrijd op irc
    Dan zal je dat zonder mijn steun moeten doen
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      zaterdag 14 augustus 2004 @ 19:09:46 #211
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21287897
    quote:
    Op zaterdag 14 augustus 2004 18:00 schreef R_B het volgende:
    ik heb gister dat HT ratings ginstalleerd...maar die geeft een totaal andere opstelling weer als/dan mybestteam.

    HT ratings zet bij alle middenvelders offensive neer....lijkt mij een beetje overdreven of niet?
    Alle vinkjes staan volgens mij goed..met het feit dat ik uit speel...etc etc...

    Ik ben benieuwd...
    Volgens mij zet HT ratings ze neer, zoal sje zelf je (vorige) wedstrijd heb ingesteld.

    Vervolgens kan jij kijken wie op welke positie beter is, en hoe sterk ze bijvoorbeeld aanvallend/verdedigend zijn op die positie in verhouding met normaal.
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      zaterdag 14 augustus 2004 @ 19:12:21 #212
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21287947
    quote:
    Op vrijdag 13 augustus 2004 19:09 schreef nielsharley het volgende:


    Hoe wat moet ik trainen zodat de vorm omhoog gaat en waardoor komt het dat de vorm zakt? Door alleen conditie of zij er nog een paar trainings vormen?
    ligt eraan wat voor spelers je hebt.

    Als je nu algemeen gaat trainen stijgt je vorm wel, maar als je daarna specifiek gaat trainen, bijvoorbeeld positiespel of verdedigen, dan zakt je vorm weer.
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21288198
    Ik geloof dat ik alle poulewedstrijden voor de cup al gehad heb....anyone care for a friendly?
    "Some of the world's greatest feats were accomplished by people not smart enough to know they were impossible."
    Alle GSM aanbiedingen overzichtelijk bij elkaar.
      zaterdag 14 augustus 2004 @ 19:29:37 #214
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21288297
    hangt er ook weer vanaf....

    op de lange termijn stijgt de vorm ook naar een gemiddeld hoger niveau als je zo goed mogelijk traint. Dat wil zeggen: 100 procent, goed coach en veel assistenten.

    op korte termijn stijgt vorm met algemeen te trainen, maar effect is na 2 weken alweer weg en als je stopt gaat het ook weer weg.

    met conditie daalt het bijna altijd...

    nog steeds niet geboden op mijn spelers
    pi_21290285
    Thanks voor de tips over de vorm training. Het word deze week dan maar algemeen trainen. Heb over 2 weken een wedstrijd tegen de nr 6 en die moet ik winnen en morgen tegen nr 7. Word erg spannend. Ik wil niet degraderen.

    De Trainingsintensiteit stond standaard op 90% deze had ik op 95% gezet. Denk nog maar een assistent (totaal 4) aan nemen en 100% trainen. wedstrijden van het seizoen komen er aan.

    @Grumpey heb je een goede middenvelder te koop? en niet te duur. ik heb nog erg zwak middenveld in vergelijking met de rest van mijn team.
    pi_21293260
    Gedragsregels @ IRC
    Iedereen is van harte welkom op #fokhattrick, maar we willen wel graag dat je je houdt aan enkele gedragsregels. Om het gewoon gezellig te houden.
  • Je mag vloeken (als bijvoorbeeld je team achter staat) maar doe dit met mate. Ga niet constant
    lopen schelden en tieren.
  • Behandel de users met respect. Ga niet iemand lopen uit schelden of doodverwensen. Daar
    hebben we helemaal geen behoefte aan.
  • Als iemand een vraag stelt, ga hem dan niet lopen uitlachen omdat jij het antwoord weet. Iedere
    manager die begint wilt graag op weg geholpen worden en het is veel leuker om zo’n manager te
    helpen.
  • Het komt vaak voor dat een user laat zien welke speler hij wilt kopen. Als hij het spelers-id gegeven
    heeft, dan verzoeken wij je NIET op deze speler te gaan bieden. Want als hij het spelers-id niet had
    gegeven, had jij de speler waarschijnlijk niet eens gezien. Geeft de user een spelers-id van een
    speler waar jij ook op wilde gaan bieden, meldt dit dan meteen.
  • pi_21293279
    quote:
    Op zaterdag 14 augustus 2004 22:58 schreef sir_dalord het volgende:
    Gedragsregels @ IRC
    Iedereen is van harte welkom op #fokhattrick, maar we willen wel graag dat je je houdt aan enkele gedragsregels. Om het gewoon gezellig te houden.
  • Je mag vloeken (als bijvoorbeeld je team achter staat) maar doe dit met mate. Ga niet constant
    lopen schelden en tieren.
  • Behandel de users met respect. Ga niet iemand lopen uit schelden of doodverwensen. Daar
    hebben we helemaal geen behoefte aan.
  • Als iemand een vraag stelt, ga hem dan niet lopen uitlachen omdat jij het antwoord weet. Iedere
    manager die begint wilt graag op weg geholpen worden en het is veel leuker om zo’n manager te
    helpen.
  • Het komt vaak voor dat een user laat zien welke speler hij wilt kopen. Als hij het spelers-id gegeven
    heeft, dan verzoeken wij je NIET op deze speler te gaan bieden. Want als hij het spelers-id niet had
    gegeven, had jij de speler waarschijnlijk niet eens gezien. Geeft de user een spelers-id van een
    speler waar jij ook op wilde gaan bieden, meldt dit dan meteen.
  • ik dacht: kom, ik deel het met jullie
      zaterdag 14 augustus 2004 @ 23:07:15 #218
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21293464
    quote:
    Op zaterdag 14 augustus 2004 19:09 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    Volgens mij zet HT ratings ze neer, zoal sje zelf je (vorige) wedstrijd heb ingesteld.

    Vervolgens kan jij kijken wie op welke positie beter is, en hoe sterk ze bijvoorbeeld aanvallend/verdedigend zijn op die positie in verhouding met normaal.
    Maar als je doet calculate lineup ofzo...gaat hij al je spelers langs en zet ze op de sterkste/beste plaats...

    Maar ik vond het zo gek dat ht ratings aangaf dat al mijn middenvelders aanvallend moesten staan...
      zaterdag 14 augustus 2004 @ 23:35:13 #219
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21294051
    quote:
    Op zaterdag 14 augustus 2004 20:56 schreef nielsharley het volgende:
    De Trainingsintensiteit stond standaard op 90% deze had ik op 95% gezet. Denk nog maar een assistent (totaal 4) aan nemen en 100% trainen. wedstrijden van het seizoen komen er aan.

    @Grumpey heb je een goede middenvelder te koop? en niet te duur. ik heb nog erg zwak middenveld in vergelijking met de rest van mijn team.
    100% trainen is het slimste inderdaad. En ik heb op dit moment voornamelijk hele dure verdedigers in verkoop. Maar, waarschijnlijk ga ik nog dit seizoen een middenvelder van de hand doen, en dat zijn stuk voor stuk toppertjes voor VIII en IX (en normaal voor VII). Halen stuk voor stuk 3 sterren in goed vorm, en kostten niet veel dus dat zal ik dan zeker melden...die spelers hebben mij in VI gebracht
      zondag 15 augustus 2004 @ 00:02:39 #220
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21294589
    OMG, ik moet morgen naar de film met mijn 'vrouwtje'
    We moesten weer eens iets leuks doen volgens haar

    Om nou met een etisch correcte kop haar voorstellen dat we ook voor de pc konden gaan zitten, al kijkend naar HT Live kon ik nog net voorkomen
      zondag 15 augustus 2004 @ 00:04:37 #221
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21294612
    neem je de film van 16:30, kindermatinee
    pi_21295221
    Nog 1.5 uur ofzo :x
      zondag 15 augustus 2004 @ 00:39:35 #223
    10995 WasQ
    Godmiljaar!!
    pi_21295270
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 00:37 schreef Ruudt het volgende:
    Nog 1.5 uur ofzo :x
    lol
    hijg hijg moet... sneller... aaaaaargh
    Doe maar jong ik heb toch geen muil!
      zondag 15 augustus 2004 @ 00:42:05 #224
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21295319
    ja, blijf je eens thuis om beetje slaap in te halen enzo, blijf je toch weer op tot 2 uur...schiet niet op natuurlijk
    pi_21295548
    Idd, ik ga maandag op vakantie dus ging expres al niet op stap.
    Maar het is alweer bijna 2 uur
      zondag 15 augustus 2004 @ 01:03:05 #226
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21295619
    zodra het kan ga ik knopje rammen en gelijk maar maffen...heeft me al vaker geluk gebracht
    pi_21295627
    Ik heb nog niets fatsoenlijks gehad, wordt wel eens tijd
    pi_21295939
    Ik wacht nog 10 minuutjes...en dan ga ik. .
    Hoi.
    pi_21295981
    ik wacht ook nog maar ff

    anders kan ik weer niet uitslapen
    pi_21296077
    Mmm...ik wacht toch maar. .
    Hoi.
      zondag 15 augustus 2004 @ 01:43:02 #231
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21296125
    het duurt tot 2:10 pekel, dat is altijd zo
    pi_21296141
    ja meestal tussen kwart over 2 en half 3, dit is btw de 1e keer dat ik op het pullen wacht
    normaal doe ik et als ik thuiskom van uitgaan
    pi_21296187
    ik check mijn YP altijd op zondagochtend. Maar dan wordt ik wakker en ben ik zo enorm benieuwd wat voor YP ik ga pullen, dat ik mezelf zit op te vreten in bed. En dan sta ik altijd op en dat is altijd vroeger dan ik wil op een zondagochtend
    pi_21296197
    Dan kan je beter 's nachts wachten
      zondag 15 augustus 2004 @ 01:50:34 #235
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21296205
    is mijjn 2e keer dat ik wacht, normaal trek ik ook na uitgaan. Maar op de dagen dat ik thuisblijf of dat ik film kijk met vriendin (om maar even de andere keer aan te geven) wordt het toch al snel later dan ik denk en kan ik net zo goed even wachten
    pi_21296220
    in de tijd dat ik moet wachten, kan ik mooi een klein stappenplannetje schrijven. Dan kan ik eindelijk mijn onmetelijke kennis wat betreft hattrick delen met de minder bedeelden op deze planeet
    pi_21296240
    Zometeen gaan jullie kwijlend naar mijn YP kijken.... .
    Hoi.
      zondag 15 augustus 2004 @ 02:04:42 #238
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21296338
    Wat is beste beginstrategie volgens Grumpey?
    mijn belangrijkste inkomsten komen bij mij niet van mijn jeugdopleiding, maar van het trainen van spelers....

    ik vind dan ook dat je in het begin al je geld moet besteden aan een redelijk coach (80k) en trainies (200k in totaal, kan je 5 hoog redelijke trainies voor krijgen).Voor ongeveer 70k mag je dan een zwakke plekken wat versterken (middenvelder en keeper zijn dan wel handig), maar gan iet dieper de schulden in dan -50.000 in begin!
    voor de rest niet teveel personeel (max. maar 10.500 per week), en maar 10.000 in jeugopleiding (totdat deze de status van redelijk bereikt, dan overstappen op 20.000 voor altijd)

    Zodra je wat wint en je supporters wat blijer zijn steek je jezelf pas in de schulden dmv een stadionuitbreiding (niet overdrijven, nooit onder de 175k in de min komen, ook niet in de buurt als het kan)

    Zodra je trainies stijgen, hou je de beste in je bezit, en verkoop je de overige 4. Van dat geld koop je alleen maar nieuwe trainies. Probeer eerst je aantal trainingsplaatsen volledig te benutten. Dus 10 man trainen is beter dan 8 man die iets beter zijn. Van het geld dat je overhoud neem je iets meer assistent trainers aan (maar nog steeds niet meer dan 15.000 aan personeelskosten).
    Van de tweede reeks trainies koop je weer nieuwe trainies. Dit keer echter koop je ook wat meer kwaliteit in. Koop 2 of 3 spelers die je voor lange termijn kunt (en wilt) trainen. Zorg wel altijd voor een paar spelers die snel stijgen in je selectie, anders sta je opeens een paar weken stil.

    Op gegeven moment komt dan het moment dat je goede trainies hebt, en toch nog geld over. Van dit geld koop je dan een 'goed' coach. Pas als je daarna weer geld over hebt koop je betere spelers voor je selectie in. Denk hierbij dat je moet inkopen voor een divisie hoger. Daarnaast is het handig om altijd spelers te kopen die 26 of jonger zijn. Het voordeel van deze spelers is namelijk dat je ze na 2 al 3 seizoenen voor +/- zelfde bedrag ook weer kan verkopen omdat ze dan nog steeds bruikbaar zijn voor anderen (je hebt ze zelf hopelijk niet meer nodig dan).

    Let ten alle tijde op dat je maximaal traint, en dat je minimale uitgaven hebt. Dus nooit meer dan 22 man in je team ongeveer, geen onnodig goed B-team, geen personeelsbestand dat onnodig is en nooit rente betalen (okeej soms is niet erg, maar het moet echt niet standaard zijn).
    dat is mijn filosofie over beginstrategie...


    Trainen
    trainies zijn de spelers die je traint. Je weet waarschijnlijk wel dat je maar 1 linie traint. Het idee is (op misschien de 1e 2 weken conditie na) om altijd hetzelfde te blijven trainen (iig voor ongeveer 2 seizoenen lang minstens). Er is te kiezen tussen positiespel, scoren, verdedigen, vleugelspel, keepen als basiskeuzes, en passen en spelhervattingen als je van exotische trainingsmanieren houd.

    Stel, je gaat scoren trainen. Dan worden alleen de spelers die als aanvaller gespeeld hebben die week getraint. Als je 4-4-2 op zondag speelt en 3-4-3 op woensdag bijvoorbeeld train je 5 mensen. Namelijk 2 op zondag en 3 op woensdag (het slimst is dus om beide keren met 3 spitsen te spelen, je traint dan namelijk 6 man).

    Nu is het de kunst om goede spelers te trainen (En dus geen oude lamzakken). Een goede trainie is jong (maar 17 is weer niet echt betaalbaar voor beginnend team). Dus zeg 18. Daarnaast is hij wel al beetje goed in wat hij doet. Koop dus als je scoren gaat trainen spelers die bijvoorbeeld redelijk kunnen scoren van 18. Daarnaast is voor een spits passen ook heel belangrijk. Zorg dat deze skill in ieder geval zwak is, het liefst eigenlijk wel matig. Koop van dit soort spelers 6 man (+/- 40.000 per stuk vermoed ik). Het is een kapitaal, maar het is het belangrijkste wat er is om te slagen.

    dit is omdat:

    als een zo'n speler stijgt is hij ongeveer 130.000 waard. als dus alle 6 stijgen (en dat doen ze met een redelijk coach binnen 6 weken) dan vang je daarvoor naar beneden afgerond 700.000 voor. En je had ongeveer 250.000 naar boven afgerond voor betaald. dit is 450.000 winst in 6 weken (vergelijk het met je stadion, die brengt hooguit 40.000 per 2 weken op, en je sponsoren 20.000 per week en je ziet hoe belangrijk deze inkomsten zijn).

    lees www.hottrick.org maar eens. Dit is belangrijke site over trainen enzo


    ik heb voor dit hele verhaal niets aangepast en getypt, alleen tekst geknipt en geplakt uit eerdere topics dat ikzelf getypt had....en kwam daarbij gelijk op de fout in de OP dat deel 21 mist
    pi_21296348
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:04 schreef Grumpey het volgende:


    --knip--
    daar gaat mijn verhaal
      zondag 15 augustus 2004 @ 02:06:46 #240
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21296365
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:06 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    daar gaat mijn verhaal
    ik had het al eerder getypt, maar je kan het als backbone van je eigen verhaal gebruiken , het is puur een eigen visie...het is ook nog eens niet compleet omdat ik alleen aanval als trainingsvorm uitleg enzo...het moet veeeel beter kunnen
    pi_21296384
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:06 schreef Grumpey het volgende:

    [..]

    ik had het al eerder getypt, maar je kan het als backbone van je eigen verhaal gebruiken

    ik ga het zeker gebruiken.

    Het is misschien leuk om ook wat andere ideologieen te gebruiken van andere managers.

    Maar bedankt grumpey, dit ga ik i.i.g gebruiken en dan wat aanvullen met links en dergelijke
    pi_21296407
    JAAAAAAAAAA!!

    Hallvar Broersma (39019358)
    19 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een aangenaam persoon die evenwichtig en eerlijk is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een slecht leider.

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 40
    Loon: 500 ¤/week
    Eigenaar: Brouwhuis '04
    Waarschuwingen: 0


    Conditie: matig Keepen: rampzalig
    Positiespel: waardeloos Passen: waardeloos
    Vleugelspel: zwak Verdedigen: waardeloos
    Scoren: zwak Spelhervatting: slecht


    Nee..
    pi_21296416
    Ik heb van Persie. .

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 270
    Loon: 534 ¤/week
    Eigenaar: vv Emmen
    Waarschuwingen: 0

    Conditie: zwak Keepen: rampzalig
    Positiespel: slecht Passen: zwak
    Vleugelspel: redelijk Verdedigen: zwak
    Scoren: slecht Spelhervatting: zwak


    Is ie leuk?
    Hoi.
      zondag 15 augustus 2004 @ 02:12:36 #245
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21296422
    Lucas Rienks (39019444)
    19 years, passable form, healthy
    A controversial person who is balanced and dishonest.
    Has disastrous experience and weak leadership abilities.

    Nationality: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 960
    Wage: 657 ¤/week
    Owner: Grumpelix
    Warnings: 0


    Stamina: weak Goaltending: disastrous
    Playmaking: inadequate Passing: weak
    Winger: weak Defending: weak
    Scoring: solid Set Pieces: poor


    weer een solid-speler dus
    ik gok weer een ton ongeveer...
    pi_21296426
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:11 schreef pekel het volgende:

    Is ie leuk?
    wat?
    de grap of de speler?
    pi_21296430
    Nee!
    pi_21296436
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:12 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    wat?
    de grap of de speler?
    Doe de speler maar. .
    Hoi.
    pi_21296437
    Heert-Jan van Ham (39019571)
    18 years, passable form, healthy
    A controversial person who is balanced and infamous.
    Has disastrous experience and poor leadership abilities.


    Speciality: Unpredictable

    Nationality: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 880
    Wage: 702 ¤/week
    Owner: lycky bullballs
    Warnings: 0


    Stamina: weak Goaltending: disastrous
    Playmaking: wretched Passing: weak
    Winger: inadequate Defending: solid
    Scoring: wretched Set Pieces: passable

    pi_21296439
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:12 schreef Grumpey het volgende:
    Lucas Rienks (39019444)
    19 years, passable form, healthy
    A controversial person who is balanced and dishonest.
    Has disastrous experience and weak leadership abilities.

    Nationality: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 960
    Wage: 657 ¤/week
    Owner: Grumpelix
    Warnings: 0


    Stamina: weak Goaltending: disastrous
    Playmaking: inadequate Passing: weak
    Winger: weak Defending: weak
    Scoring: solid Set Pieces: poor


    weer een solid-speler dus
    ik gok weer een ton ongeveer...
    ik zeg: lul!
      zondag 15 augustus 2004 @ 02:14:37 #251
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21296445
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:13 schreef sir_dalord het volgende:
    Heert-Jan van Ham (39019571)
    18 years, passable form, healthy
    A controversial person who is balanced and infamous.
    Has disastrous experience and poor leadership abilities.


    Speciality: Unpredictable

    Nationality: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 880
    Wage: 702 ¤/week
    Owner: lycky bullballs
    Warnings: 0


    Stamina: weak Goaltending: disastrous
    Playmaking: wretched Passing: weak
    Winger: inadequate Defending: solid
    Scoring: wretched Set Pieces: passable
    Dalord, ik ben ontroerd voor je
    pi_21296446
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:13 schreef pekel het volgende:

    [..]

    Doe de speler maar. .
    ik denk max 80k... maar dan ook echt als max..

    maar daarentegen...

    ik lul altijd maar wat
      zondag 15 augustus 2004 @ 02:15:37 #253
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21296456
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:13 schreef Ruudt het volgende:

    [..]

    ik zeg: lul!
    jouw tijd komt nog, wedden dat jij dan harder lacht
    pi_21296457
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:14 schreef Grumpey het volgende:

    [..]

    Dalord, ik ben ontroerd voor je
    dank je

    maar nu zit ik te twijfelen..

    moet ik hem houden of verkopen?

    ik heb al 2 solid verdedigers...

    en als ik hem moet verkopen, wat kan ik er voor vangen?
    pi_21296462
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:14 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    ik denk max 80k... maar dan ook echt als max..

    maar daarentegen...

    ik lul altijd maar wat
    Ik denk nog niet eens 20k. .
    Hoi.
    pi_21296471
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:16 schreef pekel het volgende:

    [..]

    Ik denk nog niet eens 20k. .
    wat is zijn leeftijd?
      zondag 15 augustus 2004 @ 02:17:25 #257
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21296475
    jongens, slaap lekker (dalord, het slaapt altijd heel goed na een mooie YP, dus succes )


    je vangt er ongeveer 150.000 voor, of je het geld hard nodig hebt moet je zelf bepalen
    pi_21296477
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:15 schreef Grumpey het volgende:

    [..]

    jouw tijd komt nog, wedden dat jij dan harder lacht
    Ik hoop het
    Heb maar even een persberichtje gemaakt..
    pi_21296483
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:17 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    wat is zijn leeftijd?
    17.
    Hoi.
    pi_21296489
    ik ga ook pitten (ik denk het ook grumpey, ik denk het ook )

    pi_21296492
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:18 schreef pekel het volgende:

    [..]

    17.
    nou, dan is 80k misschien niet zo heel slecht gegokt...
    pi_21296523
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 02:19 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    nou, dan is 80k misschien niet zo heel slecht gegokt...
    Vraagprijs: 10.000
    Vleugelspeler...

    Wie weet... .
    Hoi.
    pi_21296803
    Lekkere jeugdpull!!

    Fedor Verburgh (39035944) [Voeg deze speler toe aan jouw bookmarks.]
    17 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een aangenaam persoon die opvliegend en eerlijk is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider.

    Specialiteit: Koppen

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 1 310
    Loon: 685 ¤/week
    Eigenaar: MadKow
    Waarschuwingen: 0

    Conditie: zwak Keepen: rampzalig
    Positiespel: slecht Passen: redelijk
    Vleugelspel: zwak Verdedigen: goed
    Scoren: zwak Spelhervatting: zwak



    2 weken geleden had ik ook al een goed verdediger, maar die was 18. Die bracht 241.000 op
    Wat zou dit op kunnen brengen??
    Signature?
    pi_21296836
    Volgens ham moet ie 313k op kunnen brengen
    Zal hem maar te koop zetten voor 200k en dan zien we wel wat het wordt
    Signature?
    pi_21297325
    zo nu allemaal al slapen jongens?

    ik had trouwens een marige verdediger, maar redelijke leiderschap... heb m er voor 5k opgezet.. misschien levert het nog wat op
      zondag 15 augustus 2004 @ 04:54:15 #266
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21297376
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 04:37 schreef nicomart het volgende:
    zo nu allemaal al slapen jongens?

    ik had trouwens een marige verdediger, maar redelijke leiderschap... heb m er voor 5k opgezet.. misschien levert het nog wat op
    slapen? Ik ben geen mietje
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      zondag 15 augustus 2004 @ 04:57:09 #267
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21297380
    quote:
    19 jaar

    Conditie: matig Keepen: rampzalig
    Positiespel: slecht Passen: zwak
    Vleugelspel: waardeloos Verdedigen: matig
    Scoren: slecht Spelhervatting: slecht
    zo kom ik dus nooit uit de rode cijfers
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_21297559
    Matig conditie, slecht positiespel en zwak passen

    Volgende keer ook maar 's nachts pullen
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
      zondag 15 augustus 2004 @ 10:26:12 #269
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21298074
    4x rampzalig, 3x waardeloos. conditie zwak
    En bedankt...
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      zondag 15 augustus 2004 @ 10:40:26 #270
    10995 WasQ
    Godmiljaar!!
    pi_21298236
    Even een vraagje jongens: Als je 2 standaard innermids hebt, en je zet 1 verdediger op extra centrale mid, plus nog eens een vleugelspeler op 'naar het midden', telt dat dan als 4 inner mids en vervalt dan je training?
    Doe maar jong ik heb toch geen muil!
    pi_21298271
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 10:40 schreef WasQ het volgende:
    Even een vraagje jongens: Als je 2 standaard innermids hebt, en je zet 1 verdediger op extra centrale mid, plus nog eens een vleugelspeler op 'naar het midden', telt dat dan als 4 inner mids en vervalt dan je training?
    nee

    want als je een vleugelspeler naar het midden zet, telt het niet als een inner mid. Ofzo

    ik doe dit namelijk al 6tal weken en ik heb nog nooit een melding gehad van HAM (die je wel krijgt, als een opstelling niet klopt)
    pi_21298272
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 10:40 schreef WasQ het volgende:
    Even een vraagje jongens: Als je 2 standaard innermids hebt, en je zet 1 verdediger op extra centrale mid, plus nog eens een vleugelspeler op 'naar het midden', telt dat dan als 4 inner mids en vervalt dan je training?
    Nee, want je hebt nog steeds maar 3 inner mids .. Die ander telt als vleugelspeler.

    -edit- anders is sirdalord vroeg wakker :')
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
    pi_21298280
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 10:43 schreef qyn het volgende:

    [..]

    Nee, want je hebt nog steeds maar 3 inner mids .. Die ander telt als vleugelspeler.
    pi_21298296
    qyn, jong..

    ik heb mijn YP dus te koop gezet. Van dat geld ga ik dan een 22 jarige solid verdediger kopen, want die zijn natuurlijk een stuk goedkoper..

    want vind je van mijn plan?
    pi_21298308
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 10:44 schreef sir_dalord het volgende:
    qyn, jong..

    ik heb mijn YP dus te koop gezet. Van dat geld ga ik dan een 22 jarige solid verdediger kopen, want die zijn natuurlijk een stuk goedkoper..

    want vind je van mijn plan?
    Heb je al een goed coach?

    Maar iig die YP verkopen jah .. En op zich geen slecht idee om d'r een 22-jarige goed verdediger ofzo voor terug te kopen..
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
      zondag 15 augustus 2004 @ 10:48:39 #276
    10995 WasQ
    Godmiljaar!!
    pi_21298330
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 10:43 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    nee

    want als je een vleugelspeler naar het midden zet, telt het niet als een inner mid. Ofzo

    ik doe dit namelijk al 6tal weken en ik heb nog nooit een melding gehad van HAM (die je wel krijgt, als een opstelling niet klopt)
    Okee, mooi zo, anders was het best wel dom geweest van me om daar regelmatig mee te spelen. Eigenlijk wel een vreemd iets, dat die verdediger wel telt, maar die vleugelspeler niet. Maar goed, ik klaag niet! Thx
    Doe maar jong ik heb toch geen muil!
    pi_21298334
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 10:46 schreef qyn het volgende:

    [..]

    Heb je al een goed coach?

    Maar iig die YP verkopen jah .. En op zich geen slecht idee om d'r een 22-jarige goed verdediger ofzo voor terug te kopen..
    ik wil die goed coach wel kopen, maar het mag niet van grumpey
    ik moet wachten tot donderdag
      zondag 15 augustus 2004 @ 10:50:27 #278
    10995 WasQ
    Godmiljaar!!
    pi_21298350
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 10:43 schreef qyn het volgende:

    [..]

    Nee, want je hebt nog steeds maar 3 inner mids .. Die ander telt als vleugelspeler.

    -edit- anders is sirdalord vroeg wakker
    Oh ja, jij ook bedankt he!
    Doe maar jong ik heb toch geen muil!
    pi_21298366
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 10:48 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    ik wil die goed coach wel kopen, maar het mag niet van grumpey
    ik moet wachten tot donderdag
    Tja, je team spirit blijft d'r op zich wel wat hoger door .. Maar je gaat hem dus wel kopen, donderdag? (want dan is er niks aan de hand en is je plan )
    'Ee, ah wor 'ungry-loike!
    pi_21298523
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 10:51 schreef qyn het volgende:

    [..]

    Tja, je team spirit blijft d'r op zich wel wat hoger door .. Maar je gaat hem dus wel kopen, donderdag? (want dan is er niks aan de hand en is je plan )
    dan is het goed

      zondag 15 augustus 2004 @ 11:33:02 #281
    54310 Keano
    PSV / Celtic
    pi_21298938
    Niet ontevreden

    Ik had nog 1 trainee plek over en daar past deze dude mooi in:

    Arend Derissen (39073813)
    17 jaar, redelijk vorm, gezond
    Een aangenaam persoon die gebalanceerd en eerlijk is.
    Heeft rampzalig ervaring en zwak leiderschap capaciteiten.


    Specialiteit: Technisch

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 270
    Loon: 549 ¤/week
    Eigenaar: KeanoUnited
    Waarschuwingen: 0


    Conditie: waardeloos Keepen: rampzalig
    Spelmaken: goed Passen: waardeloos
    Vleugelspel: zwak Verdedigen: slecht
    Scoren: slecht Spelhervatting: waardeloos
    "These four walls saw the rise and fall and your midnight getaway"
      zondag 15 augustus 2004 @ 11:46:35 #282
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21299177
    Beetje weinig bijstat wel, voor de rest leuk.
    Je traint spelmaken?
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      zondag 15 augustus 2004 @ 11:52:36 #283
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_21299286
    Ik zal mijn youth pull maar niet posten hier...aaangezien al zijn statistieken waardeloos zijn

    Maar toch doe ik het....

    Caleb van der Kaaden (39075889)
    18 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een aangenaam persoon die kalm en oprecht is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider.

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 0
    Loon: 500 €/week
    Eigenaar: Team RoBu
    Waarschuwingen: 0

    Conditie: zwak Keepen: rampzalig
    Positiespel: waardeloos Passen: waardeloos
    Vleugelspel: slecht Verdedigen: waardeloos
    Scoren: rampzalig Spelhervatting: waardeloos

    TSI 0...

    Nou jongen..leuk dat je gepulled bent..

    En wat zeggen wij tegen jeugdspelers met 0 TSI

    TOEDELEDOKIE!!!!
      zondag 15 augustus 2004 @ 12:10:47 #284
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_21299627
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 11:52 schreef R_B het volgende:


    TOEDELEDOKIE!!!!
    edje kadetje
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      zondag 15 augustus 2004 @ 12:28:01 #285
    28280 Fugie
    Porsche _O_
    pi_21299881
    yp met alles slecht ongeveer, dus die is gelijk weer naar huis.
      zondag 15 augustus 2004 @ 13:01:50 #286
    11923 I.R.Baboon
    Schaterlachend langs ravijnen.
    pi_21300471
    Van een YP als
    quote:
    Adrie Schakebos (39063384)
    19 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een aangenaam persoon die rustig en oneerlijk is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een redelijk leider.

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 10
    Loon: 500 ¤/week
    Eigenaar: Bavianen vooruit!
    Waarschuwingen: 0


    Conditie: zwak Keepen: rampzalig
    Positiespel: slecht Passen: waardeloos
    Vleugelspel: waardeloos Verdedigen: waardeloos
    Scoren: slecht Spelhervatting: slecht
    wordt ome IR niet erg blij.
    Het gaat slecht, verder gaat het goed.
      zondag 15 augustus 2004 @ 14:40:41 #287
    54310 Keano
    PSV / Celtic
    pi_21302282
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 11:46 schreef Johan-Derksen het volgende:
    Beetje weinig bijstat wel, voor de rest leuk.
    Je traint spelmaken?
    Ja

    Mooie is dat ik in 3 dagen tijd twee mooie positiespel pulls had waarvan ik er 1 verkoop en die andere kan op woensdagen spelen.
    "These four walls saw the rise and fall and your midnight getaway"
      zondag 15 augustus 2004 @ 15:37:18 #288
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_21303163
    madkow, ik ben wel geintresseerd in je trainie
    misschien bied ik wel...iig even bookmarken...
      zondag 15 augustus 2004 @ 15:37:49 #289
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21303178
    Nou, iedereen veel succes vanavond!

    Ik laat een lachsalvo maar achterwege, vanwege mijn YP
      zondag 15 augustus 2004 @ 15:39:27 #290
    48058 Patron
    ricordi chi sono
    pi_21303210
    quote:
    Op zondag 15 augustus 2004 15:37 schreef Grumpey het volgende:
    madkow, ik ben wel geintresseerd in je trainie
    misschien bied ik wel...iig even bookmarken...
    Ik ben ook wel geinteresseerd
    Alleen zal ik wel een pak slaag krijgen van mijn econoom dude
    pi_21304130
    Hoi, ik ben nieuw hier (via ruudt) en ik wil graag supporter worden.
    Wie kan mij supporter maken?
    Alvast bedankt..

    Niel-z met fc rijpelberg
      zondag 15 augustus 2004 @ 16:28:19 #292
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21304166
    Ik kan het.
    Maak even geld over op 6430184 (19,50 euro dacht ik)
    Meld je team id en naam en het is klaar.
    -edit-
    net op tijd ge-edit, kerol... maak het geld maar over en je bent het
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_21304191
    Ik wil eerst 3 maanden JD, 6 euro dus?
      zondag 15 augustus 2004 @ 16:30:05 #294
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21304201
    ow dat kan ook wel...
    ff zien...
    weet het niet precies.
    -edit-
    Ja 6 euro
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_21304252
    Oke, doe dat maar dan
    Thnx
      zondag 15 augustus 2004 @ 16:34:04 #296
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21304262
    Hehe ik kan Mannus wel van je kopen...
    Heb al 2 borsato's in mn team
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_21304273
    Haha dat kan je doen
      zondag 15 augustus 2004 @ 16:35:32 #298
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21304284
    tis wel een knake speler, natuurlijk
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      zondag 15 augustus 2004 @ 16:37:54 #299
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21304325
    Je mag het geld ook komen brengen, dan ben je vandaag al supporter... haha
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_21304372
    Haha, goed genoeg voor mijn divisie..
    Hmm hoelang duurt het nu dan? een weekje?
      zondag 15 augustus 2004 @ 16:40:33 #301
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_21304387
    ligt eraan. als je het vandaag overmaakt en ik het morgen heb, dan ben je het morgen zodra ik wakker ben
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')