Nog iemand die alleen de post leest en dan zelf invult waar het over gaat.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:15 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Iran een democratie?![]()
![]()
Ben je nou serieus?
Is Israel een Joodse staat? Daar heeft hij het toch over? En bestaat een Joodse staat bij een meerderheid niet joden? Dus als je land wil innemen a-la Groot Israel (Libanon, Syrie etc)....wat doe je dan met die niet-joodse populaties? Want als je die citizenship geeft blaas je je eigen joodse staat op. Maar je bent waarschijnlijk een 50+ er ik begrijp. Volgepropt met allerlei taboes daarom dat je snel het probeerde te framen als "joodse conspiracy" ipv politieke ideologische motieven die eraan ten grondslag liggen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:09 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
En dat is een 'Joods Midden-Oosten'?
Maak dat eens concreter dan dit.
Israël kent geen 'oorlogszuchtige kliek' als regering. Wel een regering die het land wil bescherming en totaal klaar is met het decennialange terroriseer van het Iraanse regime en de Palestijnen. Dat heet zelfverdediging, niet oorlogszucht.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:14 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
We hadden het over Israël. Maar ik verwachtte al dat je dat zou doen. Als ik had gezegd dat Iran geen democratie is, had je dat ook ontkent. Vermoeiend, die feitenvrije retoriek.
Het zou me niet eens meer verbazen met die halfgare kutyank van een POTUS van ze.quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Een langdurige blokkade van de Straat van Hormuz gaat ons economisch echt heel hard neuken. Dus ik ben er voor dat we die in elk geval veilig stellen.
Aan de andere kant kun je je afvragen of die blokkade niet onderdeel of zelfs doel is van Trump. Kunnen wij straks lekker LNG bij hem kopen tegen de hoofdprijs.
Zoveel LNG kopen EU-landen niet van Qatar, iets met mensenrechten ofzo (MVO-beleid). Het zijn met name aziatische landen zoals bijv China die er LNG inkopen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Een langdurige blokkade van de Straat van Hormuz gaat ons economisch echt heel hard neuken. Dus ik ben er voor dat we die in elk geval veilig stellen.
Aan de andere kant kun je je afvragen of die blokkade niet onderdeel of zelfs doel is van Trump. Kunnen wij straks lekker LNG bij hem kopen tegen de hoofdprijs.
quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:48 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ah, ja, Israël zal wel een plan hebben, ook voor de lange termijn: een Joods Midden-Oosten.
Ah, dat was ook te verwachten.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Israël kent geen 'oorlogszuchtige kliek' als regering. Wel een regering die het land wil bescherming en totaal klaar is met het decennialange terroriseer van het Iraanse regime en de Palestijnen. Dat heet zelfverdediging, niet oorlogszucht.
Dat Netanyahu cum suis een Groter Israël voorstaan lijkt mij een gegeven, daar gaat dit ook niet om.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:17 schreef recidivist het volgende:
[..]
Is Israel een Joodse staat? Daar heeft hij het toch over? En bestaat een Joodse staat bij een meerderheid niet joden? Dus als je land wil innemen a-la Groot Israel (Libanon, Syrie etc)....wat doe je dan met die niet-joodse populaties? Want als je die citizenship geeft blaas je je eigen joodse staat op. Maar je bent waarschijnlijk een 50+ er ik begrijp. Volgepropt met allerlei taboes daarom dat je snel het probeerde te framen als "joodse conspiracy" ipv politieke ideologische motieven die eraan ten grondslag liggen.
Je bent het dus eens dat het geen conspiracy is om een Groter Israel na te streven. Zelfs de oppositie die wij "gematigd" noemen zingen dat liedje nu. Je stelt alleen zogenaamd kritische vragen bij "wat zouden zij nou bedoelen met Joods hier".... nou als een ding fucvking duidelijk is mbt Israel's geschiedenis als staat is het wel wat zij wel en niet bedoelen met Joods in het kader van de israelische staat![]()
![]()
![]()
![]()
Daarom... achterlijk complotgezever.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:19 schreef sp3c het volgende:
er zijn niet genoeg joden om groot Israel te bevolken
complete onzin
Israel staat niet gelijk aan joden of wel dan?quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:08 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zou je heel misschien een keer kunnen stoppen met dat 'moslims'-gedoe? Waarom sleep je er steeds religie bij wanneer het daar helemaal niet over gaat?
Of als je dat doet, wees dan consequent en heb het ook over 'joden' wanneer je over Israël brabbelt.
Diep van binnen jij vast wel.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Recent werden er door het Iraanse regime nog tienduizenden, voornamelijk moslims, om het leven gebracht. Niemand die aan het juichen was.
Uhm nee, in Iran wordt een oorlog gevoerd om de olie.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat wordt dus nu letterlijk in Iran geprobeerd.
Nu nog niet, maar dat is morgen ook nog niet nodig, of binnen een generatie. Ze hebben nu Gaza en ze zijn druk bezig met de Westelijke Jordaanoever.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:19 schreef sp3c het volgende:
er zijn niet genoeg joden om groot Israel te bevolken
complete onzin
Wel een favoriete antisemitische complottheorie hier, walgelijk.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:19 schreef sp3c het volgende:
er zijn niet genoeg joden om groot Israel te bevolken
complete onzin
er zijn er nauwelijks genoeg om Israel te bevolkenquote:Op woensdag 4 maart 2026 13:22 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Nu nog niet, maar dat is morgen ook nog niet nodig, of binnen een generatie. Ze hebben nu Gaza en ze zijn druk bezig met de Westelijke Jordaanoever.
Ahhhh....quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Israël kent geen 'oorlogszuchtige kliek' als regering. Wel een regering die het land wil bescherming en totaal klaar is met het decennialange terroriseer van het Iraanse regime en de Palestijnen. Dat heet zelfverdediging, niet oorlogszucht.
Jij bent echt van het padje af. Sterkte.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:22 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Nu nog niet, maar dat is morgen ook nog niet nodig, of binnen een generatie. Ze hebben nu Gaza en ze zijn druk bezig met de Westelijke Jordaanoever.
Je denkt niet ver genoeg vooruit.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:23 schreef sp3c het volgende:
[..]
er zijn er nauwelijks genoeg om Israel te bevolken
complete onzin
Voor een land dat met rust gelaten wil worden vallen ze opvallend veel landen aan.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:18 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]![]()
Israël heeft maar 1 plan, met rust gelaten worden, breekt spontaan de vrede uit.
ik denk iigquote:Op woensdag 4 maart 2026 13:23 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Je denkt niet ver genoeg vooruit.
Israël reageert alleen maar.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:23 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Voor een land dat met rust gelaten wil worden vallen ze opvallend veel landen aan.
Wellicht een idee hoor, heel gek misschien:
Maar val geen andere landen aan en bezet geen andere landen?
Ga daarna niet lopen janken dat je geen rust hebt lol
quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:24 schreef Since2003 het volgende:
deze trollSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."jodenlanden" vs. "moslimlanden".
Fascinerend.
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
Allemaal wat meer lebensraum?quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:19 schreef sp3c het volgende:
er zijn niet genoeg joden om groot Israel te bevolken
complete onzin
hij gaat er gewoonquote:Op woensdag 4 maart 2026 13:25 schreef vosss het volgende:
[..]
Allemaal wat meer lebensraum?
Denk dat er destijds ook niet genoeg moffen waren toch?
Ja johquote:
Inderdaad, dat zijn oorlogen waar Israël reageert op andere partijen die hen aanvallen zoals Hamas en Hezbollah. Het regime van Iran stuurt deze terreurgroeperingen aan en heeft al decennialang kenbaar gemaakt Israël te willen vernietigen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:23 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ahhhh....
Vandaar de oorlog die ze voeren in Gaza, Palestina als geheel, in Libanon, in Syrie en in Iran.
HAHAHAHAHAHAHAHA. Niet oorlogszuchtig noemt hij dat![]()
![]()
![]()
En nee dat heeft niets met zelfverdediging te maken.
Nouja ik bedoel er verder niks mee. Maar dat is toch? Ik zou ook wel wat meer ruimte willen hebben in ons drukke kikkerlandje hoor; jij niet?quote:
ik had nachtdienst dus zo vroeg is het nietquote:Op woensdag 4 maart 2026 13:27 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ja joh![]()
![]()
Niet teveel drinken zo vroeg op de dag joh.
Tenzij je in Azie woont, dan heb ik niets gezegd.
neequote:Op woensdag 4 maart 2026 13:28 schreef vosss het volgende:
[..]
Nouja ik bedoel er verder niks mee. Maar dat is toch? Ik zou ook wel wat meer ruimte willen hebben in ons drukke kikkerlandje hoor; jij niet?
Klopt schijnbaar was die Sjah in de jaren 70 ook niet geliefd. De SAVAK hield ook behoorlijk huis incluis de sociale enorme ongelijkheid. Dan is het natuurlijk de vraag hoe groot de aanhang is van het huidige regime.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:11 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Iran is geen democratie. Dit religieuze regime heeft via een revolutie de macht gegrepen, niet via verkiezingen.
Daar voeren inderdaad allemaal terroristische splintergroeperingen ,gesponsord door jodenhatende relidebielen, een heilige oorlog tegen Israel.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:23 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ahhhh....
Vandaar de oorlog die ze voeren in Gaza, Palestina als geheel, in Libanon, in Syrie en in Iran.
HAHAHAHAHAHAHAHA. Niet oorlogszuchtig noemt hij dat![]()
![]()
![]()
En nee dat heeft niets met zelfverdediging te maken.
Wat nou?quote:
De oude dame heeft niet per se ongelijk. Maar er zijn nogal wat Iraniërs die niet weten of het wel gaat lukken zonder hulp van buitenaf.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:08 schreef Doler12 het volgende:
[ x ]
Maar maaaaaaam ik wil nog niet naar bed!![]()
[ afbeelding ]
je mag kritiek leveren op alles en iedereen wat je wilquote:Op woensdag 4 maart 2026 13:31 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Wat nou?Je mag toch eindeloos kritiek leveren op Moslims, witte mensen, kruisgekkies, wappies? Vandaag krijgt Mama appelsap ook een beurt.
Niet alleen Netanyahu. Ook de grootste man in de oppositie: Lapid. Dat zegt wat? Dat het idee breed onderschreven wordt in de politieke elite. Je begrijpt dat Groot Israel de omringende landen bevat he? We hebben het al lang niet meer over Palestijnen hier.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
Dat Netanyahu cum suis een Groter Israël voorstaan lijkt mij een gegeven, daar gaat het dis ook niet om.
Land wat nu tot Libanon of Syrie behoort en wordt geannexeerd door Israel (de staat). De Joodse staat. En daarmee onderdeel van Israel is met (eeuwig) uitbreidende grenzen. Uiteraard in het kader van "zelfverdediging".quote:Dus vertel: hoe zie je dat voor je, een JOODS MIDDEN OOSTEN.
Volgens mij heeft helemaal niemand dat soort uitspraken goedgekeurd of wel dan?quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:28 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Inderdaad, dat zijn oorlogen waar Israël reageert op andere partijen die hen aanvallen zoals Hamas en Hezbollah. Het regime van Iran stuurt deze terreurgroeperingen aan en heeft al decennialang kenbaar gemaakt Israël te willen vernietigen.
Zie onder meer:
[ twitter ]
Wat vind jij als vermeende vredesduif van zulke uitspraken?
Maakt voor de markt niet uit het is simpel gelijk of meer vraag en een dalend aanbod zorgt automatisch voor stijgende prijzen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:18 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Zoveel LNG kopen EU-landen niet van Qatar, iets met mensenrechten ofzo (MVO-beleid). Het zijn met name aziatische landen zoals bijv China die er LNG inkopen.
Nee hoor, dat is natuurlijk niet waar. Je kunt dit blijven verdraaien wat je wilt, het klopt gewoon niet. Israël wordt aangevallen en heeft met constante bedreiging te maken en reageert daarop. Dat was na 7 oktober zo, dat is nu niet anders.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:46 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Volgens mij heeft helemaal niemand dat soort uitspraken goedgekeurd of wel dan?
Behalve dat hij niet voor moslims kan spreken.
Doet er helemaal niets aan af dat Israel zijn uiterste best doet om alle landen in de regio aan te vallen en deels te bezetten.
Israel is daarin de agressor, en moet dan ook niet janken als andere landen eens iets terug doen.
Dit heeft nog steeds niets te maken met een JOODS MIDDEN OOSTEN.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:34 schreef recidivist het volgende:
[..]
Niet alleen Netanyahu. Ook de grootste man in de oppositie: Lapid. Dat zegt wat? Dat het idee breed onderschreven wordt in de politieke elite. Je begrijpt dat Groot Israel de omringende landen bevat he? We hebben het al lang niet meer over Palestijnen hier.
[..]
Land wat nu tot Libanon of Syrie behoort en wordt geannexeerd door Israel (de staat). De Joodse staat. En daarmee onderdeel van Israel is met (eeuwig) uitbreidende grenzen. Uiteraard in het kader van "zelfverdediging".
Vrij simpel. Hoe zie jij een Russisch Oost Europa voor je? Rusland dat delen annexeert. Hoe zie jij een Russisch Oost Oekraine voor je? Rusland dat dat annexeert. En vervolgens zorgt dat demografisch gezien Russen de meerderheid vormen. Waar dan niet zo is verjaag je de niet-Russen (Oekrainers). Zeker als je als staat jezelf in etnische zin definieert; wat Israel doet. Dus waarom je allergie dat het woordje "joods" betreft? We hebben het hier over een politieke ideologie.
Is Israel een Joodse staat of niet? En wat maakt het een Joodse staat? Grondwet die het zo definieert, maar bij gratie van een demografie -> joodse meerderheid. Dus een Groter Israel als moderne staat naar Bijbelse maatstaven betekent dat in diezelfde staat de meerderheid van diens burgers......joden of niet-joden zijn? wat denk je? En wat betekent dat voor de gebieden die je inneemt van onlangs Zuid-Syrie die zij nog steeds onder controle hebben sinds de val van Assad maar ook Libanon? Dat je zorgt dat de demografie op de grond nooit zo uitvalt dat het de joodse meerderheid in je staat in gevaar brengt. In welke hoedanigheid doe je dat? In oorlog zorgen dat de locals (niet-joden) wegvluchten. Hoe doe je dat? In kader van oorlogsvoering gooi je de zooi plat, zet je het af, komt vanzelf vluchtelingenstroom op gang -> hopsakee. Israel heeft letterlijk nooit anders gedaan. Want anders kan je geen joodse staat (met demografisch joodse meerderheid) installeren in een gebied van 80% niet-joden (Brits-Palestina). Het trucje is niet nieuw, alleen nu hebben ze grotere idealen en de doelpalen verplaatst naar Groter Israel. Yair Lapid onderschrijft het omdat je als partij in Israel niet gaat kunnen regeren in een politieke context waar de hele politieke elite dat onderschrijft. Als hij al niet zelf ook uit overtuiging het idee aan zou hangen. Hij stelt alleen "het moet taktisch, strategisch. Niet te lomp boys".
Tja, als je de feiten blijft verdraaien dan snap ik wel dat je in je hoekje blijft zittenquote:Op woensdag 4 maart 2026 13:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is natuurlijk niet waar. Je kunt dit blijven verdraaien wat je wilt, het klopt gewoon niet. Israël wordt aangevallen en heeft met constante bedreiging te maken en reageert daarop. Dat was na 7 oktober zo, dat is nu niet anders.
Mooi staaltje projectie weer. Het blijft bijzonder hoe je iedere keer andere users beticht van hetgeen dat je zelf doet.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:53 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Tja, als je de feiten blijft verdraaien dan snap ik wel dat je in je hoekje blijft zitten
Vandaar dat vrouwen- en homorechten alsmede vrijheid van religie en mening eigenijk vooral daar te vinden is, omdat het zo'n puinhoop is.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:55 schreef Since2003 het volgende:
Zelden eerder is het 'heilige land' en het mindere achterland zo'n puinhoop geweest als sinds onze 'chosen' friends er met de scepter zwaaien hoor
Dat is wel een troostende gedachte wanner het luchtalarm weer eens gaat.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Vandaar dat vrouwen- en homorechten alsmede vrijheid van religie en mening eigenijk vooral daar te vinden is, omdat het zo'n puinhoop is.
Zoek voor de lol de lijstjes eens op.
Dat je simpelweg mag bestaan is al een enorme winst, niet.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:57 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Dat is wel een troostende gedachte wanner het luchtalarm weer eens gaat.
Ze hebben nog een hoop grote drones, die ze snel kunnen maken.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:52 schreef Elan het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Ze hebben dus 3000 raketten en als die op zijn dan kunnen ze verder niet zoveel. Vraag is dus of Amerika en Israël de productie kunnen lamleggen.
China levert doodleuk de brandstof voor die raketten kennelijk, ook wel weer heel bijzonder.
Als zij straks een flink deel van het MO in handen hebben, kunnen ze er daar ook van profiteren?quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:58 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat je simpelweg mag bestaan is al een enorme winst, niet.
Overal bungelen de andere landen van het Midden-Oosten onderaan waar het de meest rudimentaire mensenrechten betreft, maar in Israël is het 'een puinhoop'.
Die obsessie met Israël is niet alleen ongezond, het maakt mensen compleet irrationeel.
Welk flink deel van het MO, word nu eens concreet.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:02 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Als zij straks een flink deel van het MO in handen hebben, kunnen ze er daar ook van profiteren?
Ik weet niet wat voor plannen ze daarvoor hebben.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:03 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Welk flink deel van het MO, word nu eens concreet.
Algehele verlichting in het MO zou sowieso wenselijk zijn, waar het ook vandaan komt.
Dat weten we wel van voornoemde radicale religieuze clubs aldaar: totale vernietiging van Israël.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:04 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ik weet niet wat voor plannen ze daarvoor hebben.
Hoewel ze het keer op keer voor elkaar krijgen hun proxy, de VS de hele regio en wereldeconomie in de fik te laten steken op basis van aantoonbare leugens, ga ik misschien wat ver door de grote baas te beschuldigen. Toegegeven.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:58 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat je simpelweg mag bestaan is al een enorme winst, niet.
Overal bungelen de andere landen van het Midden-Oosten onderaan waar het de meest rudimentaire mensenrechten betreft, maar in Israël is het 'een puinhoop'.
Die obsessie met Israël is niet alleen ongezond, het maakt mensen compleet irrationeel.
China speelt een veel prominentere rol op tal van vlakken en die blijven volledig buiten schot. Letterlijk en figuurlijk.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:01 schreef TheJanitor het volgende:
Iran bewapent al jaren Rusland tegen Oekraine en heeft ze in de oorlog gehouden. Toch zegt links dat er geen reden is om Iran aan te vallen. Ik snap dat niet zo. Als je voor Oekraine bent, dan moet je ook voor deze ingreep zijn. Anders gaat de hulp aan en bewapening van Rusland gewoon door.
Edit:
Iran is waarschijnlijk direct verantwoordelijk voor duizenden doden door de hulp en indirect tienduizenden omdat de oorlog een stuk langer doorgaat. Hoe valt het precies te rijmen dan dat Iran aanvallen en deze dingen stoppen een slecht iets is als je pro-Oekraine bent?
Dat is geen plan, maar een overtuiging, of een doel.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:05 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat weten we wel van voornoemde radicale religieuze clubs aldaar: totale vernietiging van Israël.
Ook een walgelijk land, maar geen sponsor van terroristen toch zoals Iran? Al zullen die er vast wel wat van weten. Maar Iran is wel het meest verderfelijk van alle landen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:13 schreef Elan het volgende:
[..]
China speelt een veel prominentere rol op tal van vlakken en die blijven volledig buiten schot. Letterlijk en figuurlijk.
Ik denk het niet, dit is een prive feestje van de VS en Israel.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:14 schreef capricia het volgende:
Denken jullie dat er Navo-landen mee gaan doen aan de aanval op Iran?
En zo ja, welke?
Voorlopig nog niet denk ik.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:14 schreef capricia het volgende:
Denken jullie dat er Navo-landen mee gaan doen aan de aanval op Iran?
En zo ja, welke?
Nu nog niet, verder zal het er vooral aan liggen welke gekke dingen het Iraanse regime nog doet. Als die ineens NAVO-landen gaan bombarderen wellicht wel. Ik zie dat nog wel gebeuren trouwens.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:14 schreef capricia het volgende:
Denken jullie dat er Navo-landen mee gaan doen aan de aanval op Iran?
En zo ja, welke?
Raketten verkopen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:19 schreef Hathor het volgende:
Of misschien hooguit wat logistieke ondersteuning.
Richard Leeuwenhart opgraven en met zijn ridders naar de Levant sturenquote:Op woensdag 4 maart 2026 14:14 schreef capricia het volgende:
Denken jullie dat er Navo-landen mee gaan doen aan de aanval op Iran?
En zo ja, welke?
Ik zou niet weten wat dit met de Navo van doen zou moeten hebben. Dit is een feestje van Israël en de VS.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:14 schreef capricia het volgende:
Denken jullie dat er Navo-landen mee gaan doen aan de aanval op Iran?
En zo ja, welke?
Dat Iran de Russen in de strijd houd is natuurlijk overdreven. Het zijn niet alleen mijn woorden maar ook van M de Kruif die zegt dat Rusland zelf die drones inmiddels produceerd. Dat ze geholpen worden door China, NK, Iran en mogelijk nog andere landen is waar. Maar zo word Oekraine weer geholpen door de VS, EU. Helaas niet voldoende.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:13 schreef Elan het volgende:
[..]
China speelt een veel prominentere rol op tal van vlakken en die blijven volledig buiten schot. Letterlijk en figuurlijk.
Denk je niet dat het eens heel hoog tijd werd om van de Amerikaanse borst af te komen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:21 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik zou niet weten wat dit met de Navo van doen zou moeten hebben. Dit is een feestje van Israël en de VS.
Bovendien pist de VS al tijden in het gezicht van Europa, dus ik zou niet weten waarom ze onze hulp zouden verdienen.
De VS is onderdeel van de NAVO en de NAVO is nog altijd erg afhankelijk van de VS, dus redenen genoeg voor landen om hun steentje bij te dragen om een wit voetje te halen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:21 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik zou niet weten wat dit met de Navo van doen zou moeten hebben. Dit is een feestje van Israël en de VS.
Bovendien pist de VS al tijden in het gezicht van Europa, dus ik zou niet weten waarom ze onze hulp zouden verdienen.
Hoe wil je dat doen dan? Oprechte vraag hoor, maar Europa is zo enorm verdeeld plus zoveel C landen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:23 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Denk je niet dat het eens heel hoog tijd werd om van de Amerikaanse borst af te komen.
Nee. Niet perse dat de Navo betrokken wordt als bondgenootschap. Ik heb het over Navo-landen die mee gaan doen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:21 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik zou niet weten wat dit met de Navo van doen zou moeten hebben. Dit is een feestje van Israël en de VS.
Bovendien pist de VS al tijden in het gezicht van Europa, dus ik zou niet weten waarom ze onze hulp zouden verdienen.
Jazeker. Het is ook de hoogste tijd om de Amerikaanse bases op Europees grondgebied te sluiten. Voor je het weet kom je er niet meer vanaf.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:23 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Denk je niet dat het eens heel hoog tijd werd om van de Amerikaanse borst af te komen.
De brandstof die Iran gebruikt voor haar raketten is letterlijk afkomstig uit China. Die zijn dus geen haar beter. Bovendien zijn ze de grootste importeur van Iraanse olie.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:14 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Ook een walgelijk land, maar geen sponsor van terroristen toch zoals Iran? Al zullen die er vast wel wat van weten. Maar Iran is wel het meest verderfelijk van alle landen.
Had niemand maar een geloof waarbij men meent door wat oude geschriften bepaalde rechten te hebben op stukjes land..quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:09 schreef Zoddie het volgende:
Was het MO maar Joods, dat zou een stuk rustiger en veiliger zijn voor iedereen.
Als ze slim zijn blijven ze er ver vandaan. Dit is niet ons feestje.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:24 schreef capricia het volgende:
[..]
Nee. Niet perse dat de Navo betrokken wordt als bondgenootschap. Ik heb het over Navo-landen die mee gaan doen.
In dit kader is dit wel interessant om te volgen. Samenvatting: een nieuw schandaal wat betreft cybersecurity en China plus de mogelijkheid tot meedoen bij de acties in Iran.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:14 schreef capricia het volgende:
Denken jullie dat er Navo-landen mee gaan doen aan de aanval op Iran?
En zo ja, welke?
Dat zal de VS nooit toestaan. Bovendien is de EU te verdeeld alleen al door de cultuur en taal. Pobeer maar eens een jet te ontwikkelen in een samenwerkingsverband tussen het VK, Duitsland en Frankrijk(dat duurt jaren en jaren). En als dat al zou lukken dan grijpt men ondet druk van de VS toch terug op de wapens van de VS.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:23 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Denk je niet dat het eens heel hoog tijd werd om van de Amerikaanse borst af te komen.
Die hadden boven Libië ook niets te zoeken maar toch geschiede het.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:21 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik zou niet weten wat dit met de Navo van doen zou moeten hebben. Dit is een feestje van Israël en de VS.
Bovendien pist de VS al tijden in het gezicht van Europa, dus ik zou niet weten waarom ze onze hulp zouden verdienen.
Wat een dom geneuzel. Kom maar eens met een oplossing dan in een totaal verdeeld Europa. En dan hebben we het nog niet eens over het verschil in financiële middelen. Je kan het niet leuk vinden, maar je zit gewoon bij de VS aan de tiet.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:24 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Jazeker. Het is ook de hoogste tijd om de Amerikaanse bases op Europees grondgebied te sluiten. Voor je het weet kom je er niet meer vanaf.
Dit dus.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:28 schreef Cherni het volgende:
[..]
Dat zal de VS nooit toestaan. Bovendien is de EU te verdeeld alleen al door de cultuur en taal. Pobeer maar eens een jet te ontwikkelen in een samenwerkingsverband tussen het VK, Duitsland en Frankrijk(dat duurt jaren en jaren). En als dat al zou lukken dan grijpt men ondet druk van de VS toch terug op de wapens van de VS.
Ik weet niet wat je daarmee precies bedoelt, maar b.v. Knoops meent ook dat er behoorlijk wat nuance ter zake is en ik vermoed dat hij er net iets meer van weet dan de gemiddelde fokker...quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:05 schreef Basp1 het volgende:
Wat grappig dat de conservatieve rechtsen zich hier in allerlei bochten menen te moeten wringen om het internationaal recht maar krom te moeten praten en tegelijkertijd links maar van hypocrisie proberen te berichten..
Het feit dat de UK er vanaf meet af aan al niet offensief bij betrokken is spreekt boekdelen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:18 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Voorlopig nog niet denk ik.
Als er landen mee gaan doen zal het waarschijnlijk als eerste de UK zijn.
Die straat moet gewoon weer open en open blijven. Niemand zit te wachten op weer een energiecrisis.quote:
Opzouten. Niet onze oorlog.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:14 schreef capricia het volgende:
Denken jullie dat er Navo-landen mee gaan doen aan de aanval op Iran?
En zo ja, welke?
Een oplossing voor wat? De laatste Amerikaanse beleidsplannen voor het buitenland, waarin Europa zo ongeveer de grootste vijand is? Van dat land willen we bases op ons grondgebied?quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:31 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Wat een dom geneuzel. Kom maar eens met een oplossing dan in een totaal verdeeld Europa. En dan hebben we het nog niet eens over het verschil in financiële middelen. Je kan het niet leuk vinden, maar je zit gewoon bij de VS aan de tiet.
Spanje reageert wel zo.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:36 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Opzouten. Niet onze oorlog.
De VS en Israël lossen 't zelf maar lekker op.
Vind daar best wat voor te zeggen.quote:Spaanse autoriteiten weigerden daarom afgelopen weekend Amerikaanse gevechtsvliegtuigen die betrokken waren bij de aanval op Iran toegang te geven tot gezamenlijk beheerde militaire bases in het zuiden van het land.
Volgens de Spaanse minister van Buitenlandse Zaken staat buiten kijf dat deze bases niet gebruikt zullen worden voor iets dat „niet onder het VN-handvest valt”. Minister van Defensie Margarita Robles zei dat er weliswaar „een overeenkomst” is met de VS over deze basis, maar dat deze enkel geldt voor operaties die „voldoen aan internationale juridische kaders”.
https://x.com/i/status/2029133287428337782
Ik ook.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:37 schreef capricia het volgende:
[..]
Spanje reageert wel zo.
[..]
Vind daar best wat voor te zeggen.
Het lijkt mij vrij evident dat Rusland de lachende derde is hier. Het zou mij niet verbazen als binnenkort Europa weer aan de deur gaat kloppen of ze wat gas en/of olie mogen kopen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:24 schreef Elan het volgende:
De ironie wil dat dit conflict China wel eens naar Rusland zou kunnen dwingen voor gas en olie als de productie daar stil zou komen te vallen..
[ afbeelding ]
Inderdaad, Spanje durft ten minste.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:37 schreef capricia het volgende:
[..]
Spanje reageert wel zo.
[..]
Vind daar best wat voor te zeggen.
Er had al lang een kanaal gegraven moeten worden door Saudi Arabië en Oman heen om die straat te omzeilenquote:Op woensdag 4 maart 2026 14:36 schreef Elan het volgende:
[..]
Die straat moet gewoon weer open en open blijven. Niemand zit te wachten op weer een energiecrisis.
Die kregen gelijk de dreiging van sancties voor hun kiezen van De Oranje Kleuter.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:37 schreef capricia het volgende:
[..]
Spanje reageert wel zo.
[..]
Vind daar best wat voor te zeggen.
Inmiddels mogen ze weer wel gewoon landen daarquote:In comments at the White House, Trump said Spain had been "terrible" and suggested "we're going to cut off all trade". "We don't want anything to do with Spain," he told reporters.
Wat Spanje doet vind ik wel te respecteren. Ze hebben ook gelijk, dat weet iedereen. Maar gelijk krijgen is natuurlijk een ander verhaal.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:37 schreef capricia het volgende:
[..]
Spanje reageert wel zo.
[..]
Vind daar best wat voor te zeggen.
Spanje reageert zo omdat daar een linkse idioot aan het hoofd staat die nogal op de hand is van Hamas/Iran/andere terreurorganisaties, mits Islamitische signatuur.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:37 schreef capricia het volgende:
[..]
Spanje reageert wel zo.
[..]
Vind daar best wat voor te zeggen.
Die oranje aap moet eens opflikkeren.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Die kregen gelijk de dreiging van sancties voor hun kiezen van De Oranje Dictator.
https://www.bbc.com/news/articles/c8r1mzd8vygo
Trump is een gek, maar die rot wel een keer op.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:37 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Een oplossing voor wat? De laatste Amerikaanse beleidsplannen voor het buitenland, waarin Europa zo ongeveer de grootste vijand is? Van dat land willen we bases op ons grondgebied?
En Trump is een mafketel en bovendien een kinderverkrachter. Het is wat.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:40 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Spanje reageert zo omdat daar een linkse idioot aan het hoofd staat die nogal op de hand is van Hamas/Iran/andere terreurorganisaties, mits Islamitische signatuur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |