FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2025 #119 Schudden met die billen
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:39
Clc23QL.gif

[Afbeelding: @MadMaster]
[OP-tekst: @Fred_B]

De bladeren vallen van de bomen, de dagen worden korter, het weer wordt meer en meer geschikt voor erwtensoep, kortom: De Top 2000 van 2025 komt eraan! En dat betekent na 26 edities dat de Lijst der Lijsten toetreedt tot de Club van 27. Hopelijk wordt het niet de zwanenzang van de lijst, al was dat onderwerp in het verder weinig historische jaar 2025 helaas wel het immer terugkerende thema.

Ron, Dieuwertje, Manuëla, Gerard en Joke, Loretta, Harmen, (Don) Leo, Jonnie, de carrière van Marco, de ene na de andere verruilde het tijdelijke voor het eeuwige dit jaar. En op muziekgebied was dat niet anders. Het overleden muzikanten-topic is in elk geval een topic op FOK! dat nog wel draait, zullen we maar zeggen. Je kan moeiteloos een nog veel langere opsomming maken van topartiesten, voor wie de dood nu niet meer zoiets is als de poes van hun grootje. Hopelijk zijn zij niet uit ons hart, en krijgen ze de bonus die ze verdienen in de Top 2000.

Er waren gelukkig ook leuke dingen. De kiezer Schoof de matige premier aan de kant voor airmilesverzamelaar Rob Jetten. We kregen ook een nieuwe Paus, namelijk Leo XIV. Iemand die een naam kiest waarin hij Cruijff én Beenhakker eert, kan toch niet anders dan een enorme verbinder zijn. Mathieu van der Poel won in San Remo en Roubaix en reed dagenlang in de gele trui. En we hadden nog die geslaagde NAVO-top, waar het land even van in rep en roer was.

Ondertussen werkt de Amerikaanse vredesactivist Donald Trump aan een einde van de oorlog in Israël. Ook dat was een terugkerend thema in 2025, en dan niet de ons ook al ontvallen IJzeren Rinus, maar de strijd in het Midden-Oosten. Bijna niemand weet nog hoe het winnende liedje op het ESF heet, maar dat Israël ook meedeed, is niemand ontgaan. Er is nu op papier sprake van een staakt-het-vuren, maar een echt einde van het geweld in de regio lijkt een illusie.

Radio 2 Top 2000: Editie 2025

Tijd voor belangrijkere zaken! Op donderdag 25 december, een paar minuten na middernacht, beginnen we met de Top 2000. Zonder de huisvlijt van Bart Arens deze keer, maar wel met een editie met een mooie strijd voor de eerste plaats. Wordt het de volgens de Radio 2-luisteraars grootste band van de 20e eeuw of die van de 21e eeuw die het jaar mag afsluiten, Bohemian Rhapsody of Fix You? Of krijgen we een verrassing?

Daarnaast kan de lijst in beweging worden gezet door hernieuwde aandacht voor artiesten die overleden, of grotere gezelschappen die één van hun leden verloren. Golden Earring, Black Sabbath, Beach Boys, Supertramp, om er maar een paar te noemen die de Top 2000 elk jaar weer de nodige juichmomentjes geven. Ook gaat het persoonlijke drama van Freek van Suzan ongetwijfeld een flinke stempel op de lijst drukken.

Wat het ook wordt, we gaan ons weer kunnen opmaken voor een week vermaak met genoeg pareltjes ertussen. De vele kopieën ten spijt, blijft de Top 2000 toch het enige origineel dat er echt toe doet.

yTFK7Zw.png


Wat mag ik allemaal niet missen?

A. Stemmen. De stemweek is van 1 december t/m 5 december (16:00 uur).
B. De Top 2000-Quiz: Thomas van Luyn en Leo Blokhuis doen 4 quizzen dit jaar, vanaf 23 november wekelijks op NPO 3 om 20:20 uur.
C. Top 2000 a gogo: De welbekende slippendrager met Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis, vanaf 26 december dagelijks op NPO 1.
D. De Top 2000 a gogo-podcast: Te beluisteren in je favoriete podcast-app, met (inderdaad) Leo Blokhuis.
E. De Top 2000 zelf: Van 25 t/m 31 december 168 uur lang alle hits.
F. Het Top 2000 Café: Dat is er uiteraard ook weer dit jaar. Radio 2 maakt binnenkort bekend wanneer de verplichte inschrijving opent om een uurtje mee te hossen in Hilversum.

yTFK7Zw.png


Stemmen

Na het voorproefje voor de Tweede Kamer is het nu tijd voor het echte werk: een stemlijst van 35 favorieten maken voor de Top 2000. Vanaf 1 december kan er tot en met 8 december een ruime week gestemd worden. Het is aan een ieder om voor zich te bepalen wat de platen zijn met de meeste eeuwigheidswaarde. Maar het is leuk om even in de geschiedenis te duiken. Er zijn momenteel 546 platen die in alle edities van de Top 2000 aanwezig waren. Dat worden elk jaar een aantal minder, en ook dit jaar staan er weer veel klassiekers aan de rand van de afgrond. 35 ervan zelfs bij de onderste 240 in de lijst:
SPOILER
The Beatles When I'm Sixty-Four
Paul McCartney & Wings Live And Let Die
Carpenters (They Long To Be) Close To You
John Denver Thank God I'm a Country Boy
Labi Siffre (Something Inside) So Strong
Roy Orbison Oh, Pretty Woman
Johnny Cash A Thing Called Love
Jefferson Airplane Somebody To Love
Fats Domino Blueberry Hill
The Beach Boys Sloop John B
The Babys Isn't It Time
Grace Jones La Vie En Rose
Ph.D. I Won't Let You Down
Otis Redding I've Got Dreams To Remember
Chris Isaak Blue Hotel
The Kinks Waterloo Sunset
Crowded House Into Temptation
Steely Dan Do It Again
Scott McKenzie San Francisco (Be Sure To Wear Flowers In Your Hair)
Dan Hartman Relight My Fire
The Robert Cray Band Right Next Door (Because Of Me)
The Beatles Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
Nina Simone My Baby Just Cares For Me
Boudewijn de Groot Een Meisje Van 16
Gilbert Becaud Nathalie
Reinhard Mey Gute Nacht Freunde
James Taylor You've Got A Friend
Foreigner Cold As Ice
The Beatles I Am The Walrus
Joe Cocker & Jennifer Warnes Up Where We Belong
Armand Ben Ik Te Min
Ultravox Dancing With Tears In My Eyes
Boudewijn de Groot En Elly Nieman Prikkebeen
The Rolling Stones Jumpin' Jack Flash
ABBA The Name Of The Game
Het is een kwestie van deze 35 even kopiëren, en je hebt een stemlijst waar het gepruts in de Vinexwijk of bij NCRV-families bij zal verbleken. Maar ook een enkeling uit deze lijst een reddingsstem gunnen zou de lijst al enorm laten opfleuren.

Voor degenen die nog wat meer inspiratie willen welke platen ze op hun lijstje kunnen zetten:

- @Cassa95 maakte zoals ieder jaar weer een analyse welke nummers er nieuw zijn op de keuzelijst: Klik
- @DecoAoreste maakte vorig jaar een overzicht van welke goed scorende platen in alternatieve muzieklijsten nog ontbreken in de Top 2000: Klik



yTFK7Zw.png

Staat ie in de top 2000?
Wil jij weten of de tracks waarop jij hebt gestemd in de NPO Radio 2 Top 2000 staan? Je kunt het vanaf 11 december checken via staatieindetop2000.nl

Overzichtenlijstjes:
Op https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php staat de lijst van 2024, inclusief statistieken

yTFK7Zw.png


Presentatie:

00.00 – 02.00 uur Jeroen van Inkel
02.00 – 04.00 uur Daniël Lippens
04.00 – 06.00 uur Tim Op het Broek
06.00 – 08.00 uur Tannaz Hajeby
08.00 – 10.00 uur Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 – 12.00 uur Bart Arens
12.00 – 14.00 uur Annemieke Schollaardt
14.00 – 16.00 uur Paul Rabbering
16.00 – 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 – 20.00 uur Emmely de Wilt
20.00 – 22.00 uur Morad El Ouakili
22.00 – 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen

yTFK7Zw.png


Social media Radio 2:
NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

yTFK7Zw.png


Meeluisteren:
DAB+:
Op een DAB+-radio kun je NPO Radio 2 ontvangen via kanaal 12 C / 227,36 MHz.

FM-etherfrequenties
https://www.nporadio2.nl/frequenties

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

Terugluisteren kan via de site van Radio 2.

yTFK7Zw.png


De Top 2000 in beeld

NPO 1 Extra:
Vanaf 24 december 23:00 uur kan er gekeken worden naar jolige mensen in het café.

NPO 3:
Diep in de nacht. Daar kijkt dus nog steeds niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000

yTFK7Zw.png


Historie van de Radio 2 Top 2000

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino blijft een held! _O_

De Magie van 25x Top 2000:
https://npo.nl/start/seri(...)izoen-1/25x-top-2000

De eerste Top 2000 op Spotify:
Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden. Ook uitzendingen zelf van die eerste editie, met het gepraat van de dj's over binnengekomen faxen ( :')!), kun je vast wel ergens vinden.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen

SPOILER
yTFK7Zw.png

De lijst door de jaren heen:
(afbeelding volgt zodra de nieuwe lijst bekend is)

@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2025
@PippenScottie & @ok01 stelden samen: FOK!2000 2022
@Mexicanobakker gebruikte het jaar 2025 om alle 4851 platen die ooit in de Top 2000 stonden te reviewen. Van Johnny Reggae tot A Forest, allemaal kwamen ze aan de beurt. De eerste episode van deze monsterklus is hier te vinden.

gCKrvCn.jpeg


yTFK7Zw.png

Nog wat classics:
SPOILER
Bekijk deze YouTube-video
Bekijk deze YouTube-video

HJM heeft wel een mededeling voor iedereen die op Claudia wil stemmen:
Bekijk deze YouTube-video

Hilarisch photoshopje uit 2022, wat ArnieAlberts ruim een jaar later in zijn archief terugvond en chaos in de reeks mee veroorzaakte:
IMG-20221228-WA0026.jpg

aG1eu5E.gif
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
ec4c429ae94ae8e51b15f359931cec61.gif
FOK!ers in beeld:
SPOILER: PippenScottie
SPOILER: Dagoduck
FH4X3HW.jpg
Dago.jpg
dago3.jpg
image.png
image.png
image.png
fb05421448991200c8fc6f0dfa83f05c.gif
4fa581c37f510284b336ffb6a7f22395.gif
6845bc9e8fd3a409a4e2bf5ddcd9e371.gif
ef98f579ac3c4e84614e492f6bd571d7.gif
042ae4072846034fffdb4ac11b8e7372.gif
image.png
giphy-downsized-large.gif
SPOILER: ArnieAlberts
SPOILER: Gretzl
Yx9AZq.jpg
LnFMyA.jpg
IMG-3149.jpg
IMG-3150.jpg
OKivs9.jpg
giphy.gif
Grafische aankleding van het topic:
SPOILER: overzichtje met toepasselijke smileys
hippie.gifshalalie_draaiorgel.gifjake.gifjamiroquai.gifmetal.gifrasta.gifsmilegabber2.gifsoul.giftheking.gif

asmile.giflinkhaan.gifpunk.gifpunk2.gif

disco.gifdj_party.gif

muzieksmile.gifarmanimania_audiojoy.gifcheerlie-headset.gifdj.giffluiter.gifmuziek.gifmuziek-ani.gifmusic.gif

dance.gifdiscosmilie.gifzweef.gif

En de verzameling van @Berkery staat hier: https://www.berkery.nl/fok/00smile/top2000/
SPOILER: gifjes en afbeeldingen
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 20:39
Dankzij Drumeo deze ook (her)ontdekt
Bekijk deze YouTube-video
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:39
KEANE GODEN
excited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gif

@essnhills alert!!

party0023.gifparty0023.gifparty0023.gifparty0023.gifparty0023.gifparty0023.gif
cheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gifcheerlie-blauw.gif cheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gifcheerlie-roze.gif
cheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gif
cheer-orange.gifcheer-orange.gifcheer-orange.gifcheer-orange.gifcheer-orange.gifcheer-orange.gifcheer-orange.gifcheer-orange.gifcheer-orange.gifcheer-orange.gif
cheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gifcheerlie-rood.gif
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 20:39
Keane O+ O+ O+
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:38 schreef Hamlapjes het volgende:

[..]
Die trappen wij niet het bed uit in ieder geval
:9~ :9~ :9~
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:38 schreef Hamlapjes het volgende:

[..]
Die trappen wij niet het bed uit in ieder geval
Zeker niet.

Zoals m'n vader zou zeggen:

Daar kun je beter mee wakker worden dan met 40 graden koort.
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:39
deze wijzig van :) naar :{
mario390zondag 28 december 2025 @ 20:39
giphy.gif
DecoAorestezondag 28 december 2025 @ 20:39
Dit vind ik de mooiste titel uit de Top 2000.

Niet het mooiste liedje al vind ik hem wel heel goed (#207 in mijn top 1000)
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:39
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:38 schreef Cee het volgende:
Ik wil de kad van m’n schoot af shaken want ik wil wat te eten halen.
Er is een keer iemand die heeft onderzocht of kadden wel echt op hun pootjes landen, dus die heeft steeds van verschillende hoogtes zijn kad laten vallen.

Er was een hoogte van tot 50 cm waarop ze op hun rug vallen.

Doe met die informatie wat je wil.
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:39
quote:
Keane O+ O+
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 20:40
Ik zou Jannes uit bed trappen.
ShinyStarzondag 28 december 2025 @ 20:40
Keane genot *O* *O*
Gunnerzondag 28 december 2025 @ 20:40
Stemplaat!
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:40
Dit is een leuke Keane. Wat eigenlijk wel geldt voor de meeste van hun nummers die erin staan.
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:40
Officieel van Keane & Afrojack toch? :')
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:40
WATCH NIGHT COMING DOWN ON THE SOVEREIGN LIGHT CAFE

excited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gifexcited.gif
ShalalalaliiiiLEEEE
sovereign-light-cafe.jpg?w=900&h=500&s=1

YOU CAN RUNAWAY!!
n00biedoobiedoozondag 28 december 2025 @ 20:40
Ik vind van Mike Portnoy vooral de Beatles intro-quizjes met zijn dochter ( of was t nu nichtje) leuk
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:40
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:39 schreef peaceman het volgende:
deze wijzig van :) naar :{
Ik zal jou eens wijzigen van :) naar :{
4-elementszondag 28 december 2025 @ 20:40
Hey, weer bedshaped... Of was dit nu Somewhere only we know?
DarkSonic2zondag 28 december 2025 @ 20:40
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:38 schreef Isorden het volgende:

[..]
Bekijk deze YouTube-video

Voor de liefhebbers van wat steviger spul is deze ook echt fantastisch _O_
*zet dit op zijn nog te bekijken lijst voor 2026*
Gehennazondag 28 december 2025 @ 20:40
Tja dan heeft Keane wel leukere nummers

Sowieso lijkt deze bandnaam verdacht veel op Kane alleen daarom al ontmoedigen om op te stemmen
Ceezondag 28 december 2025 @ 20:40
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:39 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Er is een keer iemand die heeft onderzocht of kadden wel echt op hun pootjes landen, dus die heeft steeds van verschillende hoogtes zijn kad laten vallen.

Er was een hoogte van tot 50 cm waarop ze op hun rug vallen.

Doe met die informatie wat je wil.
Ik woon 5 hoog, ik kan dit ultiem testen.
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:40
Ik vind mensen uit bed trappen niet zo aardig. Ik zou het gewoon niet doen
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:40
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:40 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik zal jou eens wijzigen van :) naar :{
:o ;(
DecoAorestezondag 28 december 2025 @ 20:40
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:40 schreef Gretzl het volgende:
WATCH NIGHT COMING DOWN ON THE SOVEREIGN LIGHT CAFE

[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
ShalalalaliiiiLEEEE
[ afbeelding ]

YOU CAN RUNAWAY!!
Ik moet hier ooit heen.

Beter dan 'Het oude Strandhuis' in Zoutelande.
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:41
keane-sovereign.gif
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:41
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:40 schreef Cee het volgende:

[..]
Ik woon 5 hoog, ik kan dit ultiem testen.
Arme F

Maak je wel een filpmje?
DecoAorestezondag 28 december 2025 @ 20:41
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:40 schreef Gehenna het volgende:
Tja dan heeft Keane wel leukere nummers

Sowieso lijkt deze bandnaam verdacht veel op Kane alleen daarom al ontmoedigen om op te stemmen
Keane is echt wel vele malen beter dan Kane.
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:41
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:40 schreef DarkSonic2 het volgende:

[..]
*zet dit op zijn nog te bekijken lijst voor 2026*
Duik die rabbithole die dat youtubekanaal is maar in, is genieten.
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:41
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Well you've got nothing to hide
You can't change who you really are
You can get a big house and a faster car
You can run away boy, but you won't go far
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 20:41
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:40 schreef PippenScottie het volgende:
Ik vind mensen uit bed trappen niet zo aardig. Ik zou het gewoon niet doen
Bij niemand?
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:41
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:40 schreef 4-elements het volgende:
Hey, weer bedshaped... Of was dit nu Somewhere only we know?
:wtf
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:41
Dit is gewoon fraai.
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:41
Hoe heten jullie huisdieren?

Onze kad heet Yoshi
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:41
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Bij niemand?
Gewoon lief vragen.
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef PippenScottie het volgende:
Hoe heten jullie huisdieren?

Onze kad heet Yoshi
Welke huisdieren?
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Duik die rabbithole die dat youtubekanaal is maar in, is genieten.
Bij dergelijke youtubekanalen ben je zo zes uur verder :P
ShinyStarzondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:40 schreef Gehenna het volgende:
Tja dan heeft Keane wel leukere nummers

Sowieso lijkt deze bandnaam verdacht veel op Kane alleen daarom al ontmoedigen om op te stemmen
Keane bestond eerder. Dus Kane is hier de schuldige
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef PippenScottie het volgende:
Hoe heten jullie huisdieren?

Woodstock, Coco en Lennon.
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef PippenScottie het volgende:
Hoe heten jullie huisdieren?

Onze kad heet Yoshi
Ik heb mijn zilvervisjes geen naam gegeven.
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:40 schreef peaceman het volgende:

[..]
:o ;(
*;
Ceezondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef PippenScottie het volgende:
Hoe heten jullie huisdieren?

Onze kad heet Yoshi
Freddie.
Vernoemd naar Freddie inderdaad!
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Duik die rabbithole die dat youtubekanaal is maar in, is genieten.
Alles met Nic Collins (heeft de drumPhils van z'n pa) vind ik ook erg leuk :Y
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:42
Stemplaatgenot *G* *O* *G*
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:42 schreef peaceman het volgende:

[..]
Woodstock, Coco en Lennon.
Lennon is een huisdier? :D
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:42 schreef essnhills het volgende:

[..]
*;
*O*
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:42
DIJKEN
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:42 schreef essnhills het volgende:
Stemplaatgenot *G* *O* *G*
_O_ _O_ _O_ _O_
Ceezondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Arme F

Maak je wel een filpmje?
Als je eerst leert spellen.
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:42
BUILDINGS
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef PippenScottie het volgende:
Hoe heten jullie huisdieren?

Onze kad heet Yoshi
Onze kadden heten Woodstock en Coco.
jcdragonzondag 28 december 2025 @ 20:42
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:42 schreef Isorden het volgende:

[..]
Welke huisdieren?
Die ook stemlijstje ingeleverd hebben
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 20:42
Nederlandse bergenGENOT _O_ _O_ _O_
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:43
In the Dutch mountaaaaaaaaaaaaaains
Melleynzondag 28 december 2025 @ 20:43
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef PippenScottie het volgende:
Hoe heten jullie huisdieren?

Onze kad heet Yoshi
Mijn kad heet Cosmo en mijn hont Joep
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:43
Dankzij de Dijken
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:43
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:42 schreef Isorden het volgende:

[..]
Lennon is een huisdier? :D
Ruimt niet op, zeurt soms om eten en doet thuis niks... ik zeg ja!
Lucifer_Doosjezondag 28 december 2025 @ 20:43
Stemplaat *O*
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 20:43
#diebergkomter
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:43
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Bij niemand?
Ligt een beetje aan hoe ze in mijn bed zijn beland en wat hun intenties zijn.

Mensen uit bed schoppen klinkt ook als een flinke inspanning. Beter drinken we eerst wat koffie samen
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 20:43
Ik draai dit nummer altijd als ik in Zuid-Limburg ben :D
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:43
tetten.png
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 20:43
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:42 schreef peaceman het volgende:

[..]
Woodstock, Coco en Lennon.
:o
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:43
impressie-van-de-nederlandse-berg
De Nederlandse 'berg' die er nooit kwam :P

MDE0YmRiZWJlNjNhZDk5ODUyM2MvZGlvLzYzNzA1MDAwL2ZpdC13aWR0aC84MDA
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:43
DIJKEEEEEEN
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:43
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:43 schreef Dagoduck het volgende:
tetten.png
K6KjnHA.jpeg
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:43
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:42 schreef Hamlapjes het volgende:
Nederlandse bergenGENOT _O_ _O_ _O_
Het is nog steeds wachten op die berg van Thijs Zonneveld.
Gehennazondag 28 december 2025 @ 20:43
NITSGENOT O+
TLCzondag 28 december 2025 @ 20:43
Ik heb de Vaalserberg weleens beklommen :7
ShinyStarzondag 28 december 2025 @ 20:43
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:43 schreef Hamlapjes het volgende:
#diebergkomter
Hoi Thijs Zonneveld
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 20:43
1200px-Ac_vaalserberg.JPG

_O_
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:44
Dit nummer is een hoax
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:44
"Montis"
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:44
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:43 schreef Scorpion_17 het volgende:
DIJKEEEEEEN
Mijn moeder heeft hier een keer een tekst op gemaakt

Was idd "achter de dijken"
Gale_Boetticherzondag 28 december 2025 @ 20:44
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef PippenScottie het volgende:
Hoe heten jullie huisdieren?

Onze kad heet Yoshi
M'n kat heet Yara
BillDauterivezondag 28 december 2025 @ 20:44
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:43 schreef Gretzl het volgende:
[ afbeelding ]
De Nederlandse 'berg' die er nooit kwam :P

[ afbeelding ]
Dat was een mooi project :)
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:44
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef PippenScottie het volgende:
Hoe heten jullie huisdieren?

Onze kat heet Yoshi
Blin en Mór (maar de eerste is nog steeds zoek -O- )
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:44
Ik bleef in mijn hart een rasoptimist
Een Hollandse jongen plattelandsalpinist
Die zijn leven vergeefs
Naar de hemel zal reiken
Dankzij de dijken
hole1988zondag 28 december 2025 @ 20:44
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:43 schreef Gretzl het volgende:
[ afbeelding ]
De Nederlandse 'berg' die er nooit kwam :P

[ afbeelding ]
Leuke 1 april grap
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:44
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:42 schreef Cee het volgende:

[..]
Als je eerst leert spellen.
Nay :(
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:44
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:44 schreef peaceman het volgende:
Dit nummer is een hoax
Mountains
Mountains
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:44
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:44 schreef peaceman het volgende:
Dit nummer is een hoax
In the Dutch Hills zal wel minder hebben geklonken.
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 20:44
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:43 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Ligt een beetje aan hoe ze in mijn bed zijn beland en wat hun intenties zijn.

Mensen uit bed schoppen klinkt ook als een flinke inspanning. Beter drinken we eerst wat koffie samen
Okay. Schoppen gaat misschien wat ver maar ik zou bepaalde mensen niet heel vriendelijk vragen mijn bed te verlaten.
4-elementszondag 28 december 2025 @ 20:44
Deze vind ik dan wel weer mooi. *O*
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:44
Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiijken
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:44
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:44 schreef essnhills het volgende:

[..]
Mountains
Mountains
ow bedoelen ze dat ^O^
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:44
I MET A MILLER ON THE BACK OF A COW
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:44
He was looking for the wind but he didnt know how O+
Felagundzondag 28 december 2025 @ 20:45
Dit gaat over de VAM-berg?
Gehennazondag 28 december 2025 @ 20:45
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:41 schreef PippenScottie het volgende:
Hoe heten jullie huisdieren?

Onze kad heet Yoshi
Die van mij heette Sunny (naar Sunn O)))) :')
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:45
1169-267cfb15b6ec4443f0ac1c9df33d8f98-1024x635.jpg
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:45
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 20:44 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Leuke 1 april grap
:Y Bekijk deze YouTube-video
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:45
MOUNTAINS

MOUNTAINS

BUILDINGS
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:45
Dione de Graaf genot.
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:45
Toen kwam op een nacht de storm en de vloed
Die verpulverde dat vertrouwen voorgoed
Ondanks beloften
Wij zullen nooit wijken
Braken de dijken
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:45
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:44 schreef Redefine het volgende:

[..]
In the Dutch Hills zal wel minder hebben geklonken.
beetje gevalletje lege fles wijn dus
jcdragonzondag 28 december 2025 @ 20:45
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:44 schreef essnhills het volgende:

[..]
Mountains
Mountains
what-huh.gif
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:45
Ik heb de Tafelberg een keer beklommen. En de Hooiberg

Vroeger waren dat Dutch Mountains
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:45
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:45 schreef peaceman het volgende:

[..]
beetje gevalletje lege fles wijn dus
Of met zonder jas.
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:45
DIJKDIJKDIJKEN
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:46
KITSCHELAAR
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 20:46
Als je weg wilt uit Tirana...
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 20:46
-O- -O- -O- -O-
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:46
Oh jee, de Meat Loaf-versie krijgen we ook nog zeker?
Ceezondag 28 december 2025 @ 20:46
Ohhh het karaoke go-to nummer van m’n zusje!
4-elementszondag 28 december 2025 @ 20:46
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:45 schreef PippenScottie het volgende:
Ik heb de Tafelberg een keer beklommen. En de Hooiberg

Vroeger waren dat Dutch Mountains
Ik vulkanen op Java. Telt dan ook, gezien jouw logica.
Gale_Boetticherzondag 28 december 2025 @ 20:46
Jim Steinman genot
Pindakaasfanaticuszondag 28 december 2025 @ 20:46
Is dit de hoogste Slien?
n00biedoobiedoozondag 28 december 2025 @ 20:46
Steinman genot
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:46
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:46 schreef Bargehassus het volgende:
Als je weg wilt uit Tirana...
Niemand snapt nog wat hiermee bedoeld wordt
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:46
Deze Celine is wel fraaie kitsch
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:46
Mooi moment om even wat drinken te pakken enzo.
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:46
Dit nummer is ook geschreven door Jim Steinman, van Meat Loaf.

Als je dit eenmaal weet kan je het niet meer ont.. uhm weten
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:46
O+
Gehennazondag 28 december 2025 @ 20:46
giphy.gif
Gale_Boetticherzondag 28 december 2025 @ 20:46
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:46 schreef Scorpion_17 het volgende:
Oh jee, de Meat Loaf-versie krijgen we ook nog zeker?
I won't do that
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:47
Dit is de anthem van Zalando.
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:47
oRIGINEEL VAN Gehaktbrood en Marion Raven O+

Bekijk deze YouTube-video

quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:46 schreef Scorpion_17 het volgende:
Oh jee, de Meat Loaf-versie krijgen we ook nog zeker?
nee :P
jcdragonzondag 28 december 2025 @ 20:47
Gaan jullie maar hard meezingen
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:47
afbeelding
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 20:47
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:46 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Niemand snapt nog wat hiermee bedoeld wordt
-O- -O- -O-
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:47
Ze zong toen in Parijs nog wel goed.
Gehennazondag 28 december 2025 @ 20:47
giphy.gif
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:47
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:46 schreef PippenScottie het volgende:
Dit nummer is ook geschreven door Jim Steinman, van Meat Loaf.

Als je dit eenmaal weet kan je het niet meer ont.. uhm weten
Je hoort gewoon dat dit Steinman is.
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:47
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:46 schreef Cee het volgende:
Ohhh het karaoke go-to nummer van m’n zusje!
Komt je zusje naar de meet?
hole1988zondag 28 december 2025 @ 20:47
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:46 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Jim Steinman genot
Die hoeft ook nooit meer te werken
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:47
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:46 schreef PippenScottie het volgende:
Dit nummer is ook geschreven door Jim Steinman, van Meat Loaf.

Als je dit eenmaal weet kan je het niet meer ont.. uhm weten
Dit is wel een echte Steinman productie ja.
n00biedoobiedoozondag 28 december 2025 @ 20:47
Celine zou ik wel uit bed schoppen
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:47
Dit gaat over creditcardrekening die alsnog worden afgeschreven
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:47
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:47 schreef peaceman het volgende:
Ze zong toen in Parijs nog wel goed.
Beter dan Madonna in Israel :X
mario390zondag 28 december 2025 @ 20:47
giphy.gif
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:47
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:47 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Celine zou ik wel uit bed schoppen
blazen is genoeg
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:48
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:47 schreef Isorden het volgende:

[..]
Beter dan Madonna in Israel :X
Dat kon gauw :X
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:47 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Celine zou ik wel uit bed schoppen
Banwaardige mishandeling
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:47 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Celine zou ik wel uit bed schoppen
En dan gaat ze zo lopen krijsen, he
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:48
Zat in m'n hoofd dat It's All Coming Back to Me ook voorbij is gekomen in Even Tot Hier, maar dat klopt niet toch @Pindakaasfanaticus?
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:47 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Celine zou ik wel uit bed schoppen
Die vliegt met haar gewicht dan wel gelijk de kamer uit.
ArnieAlbertszondag 28 december 2025 @ 20:48
Op Instagram is er een komisch goochelaarsduo (Siegfried & Joy?) die op dit nummer continu verdwijnen :D Is echt heel knap!
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:48
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:48 schreef essnhills het volgende:

[..]
Dat kon gauw :X
Ik zou biiiiijjjjjna zeggen dat ik beter zing dan dat....

Maar dan herinner ik me dat ik ECHT niet kan zingen _O-
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:47 schreef Redefine het volgende:

[..]
Dit is wel een echte Steinman productie ja.
Zo lekker bombastisch _O_
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:48 schreef ArnieAlberts het volgende:
Op Instagram is er een komisch goochelaarsduo (Siegfried & Joy?) die op dit nummer continu verdwijnen :D Is echt heel knap!
Van dit nummer zou ik ook wel graag verdwijnen.
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:49
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:48 schreef ArnieAlberts het volgende:
Op Instagram is er een komisch goochelaarsduo (Siegfried & Joy?) die op dit nummer continu verdwijnen :D Is echt heel knap!
Pas maar op voor die tijgers
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:49
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:48 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ik zou biiiiijjjjjna zeggen dat ik beter zing dan dat....

Maar dan herinner ik me dat ik ECHT niet kan zingen _O-
Maar
Dat was echt niet om aan te horen :X
mario390zondag 28 december 2025 @ 20:49
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:47 schreef Isorden het volgende:

[..]
Je hoort gewoon dat dit Steinman is.
ja maar girlband was pandoras box 1989
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:49
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:48 schreef Hamlapjes het volgende:

[..]
Zo lekker bombastisch _O_
Het is nog wel eentje van Celine die ik wel kan hebben ja.
ArnieAlbertszondag 28 december 2025 @ 20:49
https://youtube.com/shorts/FZhWH9xahjA

Briljant. Hoe doen ze het?
Gale_Boetticherzondag 28 december 2025 @ 20:49
giphy.gif
jcdragonzondag 28 december 2025 @ 20:49
adele-thanks-celine-dion-for-coming-to-see-her-show-such-a-v0-sqz5nlbd4kxd1.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=af8426fb580884248bdbf217f6a54b57675a37e5

O+
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:49
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:49 schreef essnhills het volgende:

[..]
Maar
Dat was echt niet om aan te horen :X
Dat ben ik ook niet...

Dat hebben verschillende Fokkers hier begin dit jaar al kunnen horen _O-
hole1988zondag 28 december 2025 @ 20:49
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:48 schreef ArnieAlberts het volgende:
Op Instagram is er een komisch goochelaarsduo (Siegfried & Joy?) die op dit nummer continu verdwijnen :D Is echt heel knap!
Leven die nog wel?
Starflyerzondag 28 december 2025 @ 20:49
Een Jim Steinman song, die door Phil Spector, die dit eerst zou produceren, een goedkope kloon van hemzelf werd genoemd.
mario390zondag 28 december 2025 @ 20:49
original van vrouwen group pandoras box 1989
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:50
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:49 schreef Isorden het volgende:

[..]
Dat ben ik ook niet...

Dat hebben verschillende Fokkers hier begin dit jaar al kunnen horen _O-
:D
Whiskers2009zondag 28 december 2025 @ 20:50
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:47 schreef Redefine het volgende:

[..]
Dit is wel een echte Steinman productie ja.
Ik vind dat bombastische (soms!) wel erg lekker hoor O+
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:50
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 20:49 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Leven die nog wel?
opgegeten door een CGI-tijger
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:50
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:49 schreef Isorden het volgende:

[..]
Dat ben ik ook niet...

Dat hebben verschillende Fokkers hier begin dit jaar al kunnen horen _O-
Highway Star toch?
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:50
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:50 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Ik vind dat bombastische (soms!) wel erg lekker hoor O+
:Y
Gehennazondag 28 december 2025 @ 20:50
Deze is echt vreselijk, heerlijk :D
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:50
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:50 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Highway Star toch?
Onder andere.

Had geloof ik ook mn Deep Purple shirt aan :Y
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:50
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:50 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
opgegeten door een CGI-tijger
Hmm, riep er iemand om een tijger?
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:50
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:50 schreef Isorden het volgende:

[..]
Onder andere.

Had geloof ik ook mn Deep Purple shirt aan :Y
Baas!
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:51
De top2000 is een faib
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:51
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:51 schreef essnhills het volgende:
De top2000 is een faib
hier gaat iets mis?
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:51
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:28 schreef Isorden het volgende:
Blijf het mooi vinden dat het laaste uur van Henk z'n radioprogramma op 3FM is gepresenteerd door Gerard Ekdom als Henk Westbroek _O-
Bekijk deze YouTube-video

SEANNE PAUL SEANNE PAUL *O*
mario390zondag 28 december 2025 @ 20:51
dat original Bekijk deze YouTube-video
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:51
Froukje nu bij Maestro. Wat is zij toch leuk O+
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:51
Olivia #2 godin O+ O+ O+ O+
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:51
De top 2000 is een feiip aldus Morad.
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:51 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
hier gaat iets mis?
Nee dat zei hij net
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:50 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Baas!
Wel blij dat ik dat jaar Highway Star nog live heb gehoord.
Dat is na Child in Time mn favo Deep Purple nummer, en dat ga ik toch nooit meer live horen van de helden zelf.

Maar gelukkig deed die tribute band in Ahoy daar dit jaar een goeie versie van. O+
Gale_Boetticherzondag 28 december 2025 @ 20:51
Saai nummer
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:52
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:51 schreef essnhills het volgende:

[..]
Nee dat zei hij net
Daar ging iets mis, dan
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:52
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:51 schreef Gretzl het volgende:
Olivia #2 godin O+ O+ O+ O+
#3. Je vergeet OG ONJ
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:51 schreef Scorpion_17 het volgende:
Froukje nu bij Maestro. Wat is zij toch leuk O+
Gaan we terugkijken in het nieuwe jaar :Y
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:52
Wat is dit
Melleynzondag 28 december 2025 @ 20:52
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:51 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Bekijk deze YouTube-video

SEANNE PAUL SEANNE PAUL *O*
Ik mis ekstraweekend ;(
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:52
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:52 schreef essnhills het volgende:
Wat is dit
Ken je dit niet?
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:52
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:51 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Bekijk deze YouTube-video

SEANNE PAUL SEANNE PAUL *O*
Is het Ron Brandsteder?

RON BRANDSTEDER? HOE KOM JE DAAAAAAR NOU BIJ?

En toen stond ie er echt _O-
jcdragonzondag 28 december 2025 @ 20:52
*O* O+
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:52
Oh, dit nummer heb ik wel eens op de radio gehoord.
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:52
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:52 schreef essnhills het volgende:
Wat is dit
Olivia Dean
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:52 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
#3. Je vergeet OG ONJ
Daar heb ik nooit zoveel mee gehad, is van ver voor m'n geboorte. En Grease is stiekem een beetje overrated :P
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 20:52
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:51 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Bekijk deze YouTube-video

SEANNE PAUL SEANNE PAUL *O*
#huiliehuilie :'( :'( :'(
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:52
quote:
10s.gif Op zondag 28 december 2025 20:52 schreef Melleyn het volgende:

[..]
Ik mis ekstraweekend ;(
Dat was echt Legendarische Radio _O_
Gale_Boetticherzondag 28 december 2025 @ 20:52
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:51 schreef Gretzl het volgende:
Olivia #2 godin O+ O+ O+ O+
Rodrigo blijft de leukste. Of Newton John 45 jaar geleden
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:53
quote:
10s.gif Op zondag 28 december 2025 20:52 schreef Melleyn het volgende:

[..]
Ik mis ekstraweekend ;(
Toppunt van radio.
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:52 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ken je dit niet?
Nee?
Gehennazondag 28 december 2025 @ 20:53
Origineel van Jagwar Ma is natuurlijk beter
Hamlapjeszondag 28 december 2025 @ 20:53
Ik kan deze goed hebben :Y
Starflyerzondag 28 december 2025 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:50 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
opgegeten door een CGI-tijger
Die (echte) tijgers heb ik ooit nog gezien in het Mirage hotel in Las Vegas.
ShinyStarzondag 28 december 2025 @ 20:53
Weer zo'n inwisselbare popzangeres van tegenwoordig
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:53
quote:
11s.gif Op zondag 28 december 2025 20:53 schreef essnhills het volgende:

[..]
Nee?
Nou....

SPOILER
Nu wel!
houdjemondzondag 28 december 2025 @ 20:53
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:52 schreef essnhills het volgende:
Wat is dit
Ik doe even een jij; :? :? :? :?
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:53
Ik ga dit liedje pas onthouden als het zeven jaar in de top 2000 staat
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:53
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:52 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Daar heb ik nooit zoveel mee gehad, is van ver voor m'n geboorte. En Grease is stiekem een beetje overrated :P
Je vergeet nog wel wat werk van buiten Grease om :P
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:53
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:52 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Daar heb ik nooit zoveel mee gehad, is van ver voor m'n geboorte. En Grease is stiekem een beetje overrated :P
Grease is een matige film maar die soundtrack is wel een klepper hoor, fantastische popmuziek.
4-elementszondag 28 december 2025 @ 20:53
Ik praat tegen je, nu tevreden?
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:53
man-i-need-olivia-dean.gif
DecoAorestezondag 28 december 2025 @ 20:54
Ik heb deze dus uitvoerig beluisterd tijdens mijn nieuwkomersanalyse maar ik herkende hem nu al niet meer. Wat een vergeetbare dertien-in-een-dozijnpop zeg.
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:54
tis wel een aardig nummer
hole1988zondag 28 december 2025 @ 20:54
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:53 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Toppunt van radio.
Terwijl het een licht kopie was van Curry en van Inkel. Jammer dat er geen dj's zijn met eigen allure.
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:54
@essnhills

Oos Joos komt zometeen.
Wij zijn dus omringd door mensen die hier op stemmen en ik vind dat een beangstigende gedachte
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:54
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:53 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Grease is een matige film maar die soundtrack is wel een klepper hoor, fantastische popmuziek.
Grease was zelf een parodie toch?
Gale_Boetticherzondag 28 december 2025 @ 20:55
Vind de Talk to Me's van Alice Deejay leuker
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:54 schreef DecoAoreste het volgende:
Ik heb deze dus uitvoerig beluisterd tijdens mijn nieuwkomersanalyse maar ik herkende hem nu al niet meer. Wat een vergeetbare dertien-in-een-dozijnpop zeg.
Beetje de vrouwelijke equivalent van Teddy Swims ja. Prima zang, wel soulvol maar echt wel heel generiek.
Melleynzondag 28 december 2025 @ 20:55
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:53 schreef Gretzl het volgende:
[ afbeelding ]
Oh is dit de mevrouw die we horen
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:55
Ik zie dat we dit uur afsluiten met UB40 en daarna het volgende uur openen met Oos Joos. Veel slechter kan bijna niet.
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:55
Koppijnwijn
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 20:55
O+ O+ O+ O+
Whiskers2009zondag 28 december 2025 @ 20:55
UB40 O+
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:54 schreef PippenScottie het volgende:
@:essnhills

Oos Joos komt zometeen.
Wij zijn dus omringd door mensen die hier op stemmen en ik vind dat een beangstigende gedachte
daarom eerst maar wat drank
4-elementszondag 28 december 2025 @ 20:55
Net als haar vorige nummer dat ik vandaag hoorde vind ik hier niets bijzonders aan.
Gale_Boetticherzondag 28 december 2025 @ 20:55
Oeh vandaag nog rode wijn gekregen. Komt dichtbij zo
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:54 schreef PippenScottie het volgende:
@:essnhills

Oos Joos komt zometeen.
Wij zijn dus omringd door mensen die hier op stemmen en ik vind dat een beangstigende gedachte
:{

Vandaar dat er 2 stemplaten in het afgelopen uur zaten

Alvast een goedmakertje
DecoAorestezondag 28 december 2025 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:53 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Grease is een matige film maar die soundtrack is wel een klepper hoor, fantastische popmuziek.
You're The One That I Want en Summer Nights hebben beide in het verleden mijn top 1000 wel gehaald (maar staan niet meer in de recentste editie). Niettemin mee eens.
n00biedoobiedoozondag 28 december 2025 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:54 schreef PippenScottie het volgende:
@:essnhills

Oos Joos komt zometeen.
Wij zijn dus omringd door mensen die hier op stemmen en ik vind dat een beangstigende gedachte
Why am I not included :(
Melleynzondag 28 december 2025 @ 20:55
Ik heb witte wijn maar dit is ook prima
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:55
Red red wine O+
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:55
Ik kwam er pas heel kort geleden achter dat 'als de gesmeerde bliksem' een vertaling is van Greased Lightning
4-elementszondag 28 december 2025 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:55 schreef Redefine het volgende:
Ik zie dat we dit uur afsluiten met UB40 en daarna het volgende uur openen met Oos Joos. Veel slechter kan bijna niet.
Bankzitters, gevolgd door S&F en Blaf?
Whiskers2009zondag 28 december 2025 @ 20:56
quote:
10s.gif Op zondag 28 december 2025 20:55 schreef Melleyn het volgende:
Ik heb witte wijn maar dit is ook prima
Ik ook :D
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:56
*O* cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gif *G* cheerlie-blauw.gif *O* cheerlie-roze.gifcheerlie-rood.gif *G* cheerlie-blauw.gif
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:56
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 20:53 schreef Gretzl het volgende:
[ afbeelding ]
Niet verkeerd.
Melleynzondag 28 december 2025 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:55 schreef PippenScottie het volgende:
Ik kwam er pas heel kort geleden achter dat 'als de gesmeerde bliksem' een vertaling is van Greased Lightning
Mind blown
jcdragonzondag 28 december 2025 @ 20:56
mansion-jiggle.gif
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:56
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 20:54 schreef hole1988 het volgende:

[..]
Terwijl het een licht kopie was van Curry en van Inkel. Jammer dat er geen dj's zijn met eigen allure.
Qua allure waren ze het uiteraard totaal nog niet. Maar ik vond de vrijdag show van Tim Op het Broek en Joy Stempher bij Kink tot hun vertrek wel erg leuk. Veel beter dan Eric en Michiel naar mijn mening.
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:55 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Why am I not included :(
waar woon jij, noobie?
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:55 schreef PippenScottie het volgende:
Ik kwam er pas heel kort geleden achter dat 'als de gesmeerde bliksem' een vertaling is van Greased Lightning
Vandaag Leerde Ik
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:56
Er zijn inmiddels geloof ik 2 UB40's een mét en een zonder Ali Campbell
Gehennazondag 28 december 2025 @ 20:56
Origineel van Neil Diamond is natuurlijk beter

Oh wacht..
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 20:56
red-red-wine-ub40.gif
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:55 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Why am I not included :(
Omdat jij het gewoon leuk vindt.
Dagoduckzondag 28 december 2025 @ 20:56
Fles rode wijn-cliché
Whiskers2009zondag 28 december 2025 @ 20:57
quote:
In spoilertags graag :{w
n00biedoobiedoozondag 28 december 2025 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:56 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
waar woon jij, noobie?
Naast het gemeentehuis van Koggeland
ShinyStarzondag 28 december 2025 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:55 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Beetje de vrouwelijke equivalent van Teddy Swims ja. Prima zang, wel soulvol maar echt wel heel generiek.
Teddy Swims is echt nog wel vele malen beter.
Ceezondag 28 december 2025 @ 20:57
Ik heb geen idee wat ik me bij Oos Joos voor moet stellen maar ik laat me verrassen.
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:56 schreef 4-elements het volgende:

[..]
Bankzitters, gevolgd door S&F en Blaf?
Uiteraard, maar zijn die ook achter elkaar langsgekomen? Overigens vind ik UB40 nog wel heel wat erger dan Blof. Oos Joos is uiteraard daarbij nog wel 100 keer erger.
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:57
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:57 schreef Cee het volgende:
Ik heb geen idee wat ik me bij Oos Joos voor moet stellen maar ik laat me verrassen.
Nou, die zit in die bloemkole
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:57 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Naast het gemeentehuis van Koggeland
Dat is ground zero voor Oos Joos fans.

Rip Noobie :'(
Ceezondag 28 december 2025 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:57 schreef ShinyStar het volgende:

[..]
Teddy Swims is echt nog wel vele malen beter.
Ja maar kan hij het ook 16km achteruit?
Mexicanobakkerzondag 28 december 2025 @ 20:57
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:57 schreef Cee het volgende:
Ik heb geen idee wat ik me bij Oos Joos voor moet stellen maar ik laat me verrassen.
Ken je het lied The Wanderer van Status Quo? Daar lijkt het wel wat op.
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 20:57
Red red wine you make me feel so fine...
You make me happy all of the time...

Zal wel niet he..?
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:57
Ster
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:57
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:56 schreef Isorden het volgende:
Er zijn inmiddels geloof ik 2 UB40's een mét en een zonder Ali Campbell
Klinken die zonder Ali een stuk minder zeikerig?
Gehennazondag 28 december 2025 @ 20:58
Afkapgenot
n00biedoobiedoozondag 28 december 2025 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:57 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Dat is ground zero voor Oos Joos fans.

Rip Noobie :'(
Daarom :'(
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 20:58
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:57 schreef Cee het volgende:
Ik heb geen idee wat ik me bij Oos Joos voor moet stellen maar ik laat me verrassen.
Over een minuut of acht wil je een r weghalen van die zin
Ceezondag 28 december 2025 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:57 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ken je het lied The Wanderer van Status Quo? Daar lijkt het wel wat op.
Ohhh die!
mario390zondag 28 december 2025 @ 20:58
giphy.gif
4-elementszondag 28 december 2025 @ 20:58
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:57 schreef essnhills het volgende:
Ster
Jij loopt ver op mij voor, nu pas ster hier.
Redefinezondag 28 december 2025 @ 20:58
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:57 schreef Cee het volgende:
Ik heb geen idee wat ik me bij Oos Joos voor moet stellen maar ik laat me verrassen.
Cover van Andre van Duin.
essnhillszondag 28 december 2025 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:57 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Dat is ground zero voor Oos Joos fans.

Rip Noobie :'(
Maar Bloemkôle gaat over De Streek, en dat is dan weer waar ik vandaan kom
Isordenzondag 28 december 2025 @ 20:58
832 Bloemkôle Oôs Joôs :')
831 Goodbye Yellow Brick Road Elton John O+ O+
830 Sloop John B The Beach Boys O+ O+
829 The Turn Of A Friendly Card The Alan Parsons Project O+ O+
828 Het Is Een Nacht (Levensecht) Guus Meeuwis & Vagant :)
827 Samba Pa Ti Santana O+
826 Tonight (Live) Tina Turner & David Bowie O+
825 What I've Done Linkin Park *O*
824 Runnin' With The Devil Van Halen *O* *O*
823 Albatross Fleetwood Mac O+ O+
822 Let There Be Rock AC/DC *O* *O*
821 Non, Je Ne Regrette Rien Édith Piaf O+
820 Als Het Vuur Gedoofd Is Acda en De Munnik :)
819 Everything I Wanted Billie Eilish :)
ShinyStarzondag 28 december 2025 @ 20:58
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:56 schreef Isorden het volgende:
Er zijn inmiddels geloof ik 2 UB40's een mét en een zonder Ali Campbell
UB80?
Whiskers2009zondag 28 december 2025 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:58 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Over een minuut of acht wil je een r weghalen van die zin
:D
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 20:59
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:56 schreef Isorden het volgende:
Er zijn inmiddels geloof ik 2 UB40's een mét en een zonder Ali Campbell
Klopt, de broers hebben ruzie.
Gehennazondag 28 december 2025 @ 20:59
*O* VAGINALESCHIMMELRECLAMEGENOT *O*
Scorpion_17zondag 28 december 2025 @ 20:59
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:56 schreef Isorden het volgende:
Er zijn inmiddels geloof ik 2 UB40's een mét en een zonder Ali Campbell
Heeft ie in de tussentijd dan ook een uitkering aangevraagd?
peacemanzondag 28 december 2025 @ 20:59
831 Goodbye Yellow Brick Road Elton John ^O^
830 Sloop John B The Beach Boys O+ O+
829 The Turn Of A Friendly Card The Alan Parsons Project O+ O+
828 Het Is Een Nacht (Levensecht) Guus Meeuwis & Vagant :)
827 Samba Pa Ti Santana O+
826 Tonight (Live) Tina Turner & David Bowie :)
825 What I've Done Linkin Park :)
824 Runnin' With The Devil Van Halen *O* *O*
823 Albatross Fleetwood Mac :)
822 Let There Be Rock AC/DC *O*
821 Non, Je Ne Regrette Rien Édith Piaf O+
820 Als Het Vuur Gedoofd Is Acda en De Munnik :)
819 Everything I Wanted Billie Eilish O+
ShinyStarzondag 28 december 2025 @ 20:59
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 20:59 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Klopt, de broers hebben ruzie.
Als Oasis weer bij elkaar kan komen...
Gale_Boetticherzondag 28 december 2025 @ 20:59
832 Bloemkôle Oôs Joôs : :') :') :') :')
831 Goodbye Yellow Brick Road Elton John O+
830 Sloop John B The Beach Boys _O_ _O_
829 The Turn Of A Friendly Card The Alan Parsons Project O+ O+
828 Het Is Een Nacht (Levensecht) Guus Meeuwis & Vagant :)
827 Samba Pa Ti Santana O+
826 Tonight (Live) Tina Turner & David Bowie :Y
825 What I've Done Linkin Park :{w
824 Runnin' With The Devil Van Halen *O*
823 Albatross Fleetwood Mac ^O^
822 Let There Be Rock AC/DC :)
821 Non, Je Ne Regrette Rien Édith Piaf :s)
820 Als Het Vuur Gedoofd Is Acda en De Munnik :{
819 Everything I Wanted Billie Eilish :)
Isordenzondag 28 december 2025 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:58 schreef ShinyStar het volgende:

[..]
UB80?
UB20/20
essnhillszondag 28 december 2025 @ 21:00
832 Bloemkôle Oôs Joôs :')
831 Goodbye Yellow Brick Road Elton John O+
830 Sloop John B The Beach Boys O+
829 The Turn Of A Friendly Card The Alan Parsons Project :?
828 Het Is Een Nacht (Levensecht) Guus Meeuwis & Vagant :)
827 Samba Pa Ti Santana :?
826 Tonight (Live) Tina Turner & David Bowie O+
825 What I've Done Linkin Park :?
824 Runnin' With The Devil Van Halen *O*
823 Albatross Fleetwood Mac O+ O+
822 Let There Be Rock AC/DC :?
821 Non, Je Ne Regrette Rien Édith Piaf :)
820 Als Het Vuur Gedoofd Is Acda en De Munnik :)
819 Everything I Wanted Billie Eilish :?
mario390zondag 28 december 2025 @ 21:00
eddieeee en anuuuuuuuuuuuuuus komen
camilerozondag 28 december 2025 @ 21:00
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 20:59 schreef Gehenna het volgende:
*O* VAGINALESCHIMMELRECLAMEGENOT *O*
Sommige muziek klinkt ook als vaginale schimmel, dus da's best toepasselijk!
Redefinezondag 28 december 2025 @ 21:00
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 21:00 schreef Isorden het volgende:

[..]
UB20/20
UB twee keer de helft.
Melleynzondag 28 december 2025 @ 21:00
Moet vandaag wel opblijven voor Glockenspielgenot
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:55 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Vind de Talk to Me's van Alice Deejay leuker
ALICE DEEJAY :D _O_ Wanneer komt Better Off Alone nu eindelijk eens in de Top dan?

SPOILER
In de MuMeLadder van 2025 is wél eindelijk gelukt
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 12:38 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Ik vond die zo goed passen bij die andere (voor Radio 2) atypische megahits van rond de eeuwwisseling zoals
L'Amour Toujours en Sandstorm.

Wachten op de dag dat Barthezz en Scoop ook de lijst halen

Bekijk deze YouTube-video
(euro)dance/trance wel in de Top:
Darude - Sandstorm
Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours
Robert Miles - Children
Tiësto - Adagio for Strings
Tiësto - Traffic

Niet:
Alice Deejay - Better Off Alone
Barthezz - On the Move
Cascada - Everytime We Touch
Gala - Freed From Desire (hoe dan -O- )
Haddaway - What Is Love (voorheen wel)
Scoop - Drop It
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 21:01
Mijn nichtje die een muzieknerd-in-spe is vond UB40 zo'n rare noem en toen kon ik haar vertellen dat het de naam is van een formulier waarmee je een werkloosheidsuitkering kan aanvragen en was ze even heel erg onder de indruk van haar oom
Bargehassuszondag 28 december 2025 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:57 schreef Bargehassus het volgende:
Red red wine you make me feel so fine...
You make me happy all of the time...

Zal wel niet he..?
Nee dus. Ik ben er weer even out.

Morgen tussen 08.00 en 09.00 hoop ik weer bij jullie te zijn! O+
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:59 schreef ShinyStar het volgende:

[..]
Als Oasis weer bij elkaar kan komen...
Nou ik heb laatst een interview gezien van ze, maar dit komt niet meer goed vrees ik.
4-elementszondag 28 december 2025 @ 21:01
Zie nu pas dat die Olivia Dean blijkbaar 7 weken (!!) op 1 heeft gestaan in de Top 40 met dit nummer. Helemaal aan mij voorbij gegaan, hoorde 'm net voor het eerst.
Isordenzondag 28 december 2025 @ 21:01
Joep Schreuder :') :') :') :')

Parodie op een sportjournalist
Redefinezondag 28 december 2025 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 20:54 schreef PippenScottie het volgende:
@:essnhills

Oos Joos komt zometeen.
Wij zijn dus omringd door mensen die hier op stemmen en ik vind dat een beangstigende gedachte
Je zou voor minder verhuizen.
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 21:01
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 21:00 schreef Isorden het volgende:

[..]
UB20/20
UB40 ft. Ali Cambell en UB40
Gale_Boetticherzondag 28 december 2025 @ 21:01
quote:
10s.gif Op zondag 28 december 2025 21:00 schreef Melleyn het volgende:
Moet vandaag wel opblijven voor Glockenspielgenot
en two slightly distorted guitars :s)
Whiskers2009zondag 28 december 2025 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 21:01 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Nee dus. Ik ben er weer even out.

Morgen tussen 08.00 en 09.00 hoop ik weer bij jullie te zijn! O+
Tot morgen :W
ShinyStarzondag 28 december 2025 @ 21:01
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 21:00 schreef Gretzl het volgende:

[..]
Wanneer komt Better Off Alone nu eindelijk eens in de Top dan?

SPOILER
In de MuMeLadder van 2025 is wél eindelijk gelukt
[..]
(euro)dance/trance wel in de Top:

Darude - Sandstorm
Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours
Robert Miles - Children

Niet:
Alice Deejay - Better Off Alone
Barthezz - On the Move
Scoop - Drop It
Beter Off Alone hoort zo erg in de Top 2000. Net zoals Everytime We Touch van Cascada. Stem er al een paar jaar op.
PippenScottiezondag 28 december 2025 @ 21:01
BZN bestond nog??
Isordenzondag 28 december 2025 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 21:01 schreef 4-elements het volgende:
Zie nu pas dat die Olivia Dean blijkbaar 7 weken (!!) op 1 heeft gestaan in de Top 40 met dit nummer. Helemaal aan mij voorbij gegaan, hoorde 'm net voor het eerst.
Ik volg de Top 40 al jaren niet meer.
Starflyerzondag 28 december 2025 @ 21:01
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 20:58 schreef Isorden het volgende:
832 Bloemkôle Oôs Joôs :')
831 Goodbye Yellow Brick Road Elton John O+ O+
830 Sloop John B The Beach Boys O+ O+
829 The Turn Of A Friendly Card The Alan Parsons Project O+ O+
828 Het Is Een Nacht (Levensecht) Guus Meeuwis & Vagant :)
827 Samba Pa Ti Santana O+
826 Tonight (Live) Tina Turner & David Bowie O+
825 What I've Done Linkin Park *O*
824 Runnin' With The Devil Van Halen *O* *O*
823 Albatross Fleetwood Mac O+ O+
822 Let There Be Rock AC/DC *O* *O*
821 Non, Je Ne Regrette Rien Édith Piaf O+
820 Als Het Vuur Gedoofd Is Acda en De Munnik :)
819 Everything I Wanted Billie Eilish :)
Prima uurtje inderdaad. Afgezien van dat eerste nummer.
Isordenzondag 28 december 2025 @ 21:02
quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2025 21:01 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
UB40 ft. Ali Cambell en UB40
Ja ik weet ;)
Gretzlzondag 28 december 2025 @ 21:02
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 21:01 schreef ShinyStar het volgende:

[..]
Beter Off Alone hoort zo erg in de Top 2000. Net zoals Everytime We Touch van Cascada. Stem er al een paar jaar op.
JA, CASCADA QUEEN ook even toevoegen :Y
camilerozondag 28 december 2025 @ 21:02
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 21:00 schreef essnhills het volgende:
832 Bloemkôle Oôs Joôs :')
831 Goodbye Yellow Brick Road Elton John O+
830 Sloop John B The Beach Boys O+
829 The Turn Of A Friendly Card The Alan Parsons Project :?
828 Het Is Een Nacht (Levensecht) Guus Meeuwis & Vagant :)
827 Samba Pa Ti Santana :?
826 Tonight (Live) Tina Turner & David Bowie O+
825 What I've Done Linkin Park :?
824 Runnin' With The Devil Van Halen *O*
823 Albatross Fleetwood Mac O+ O+
822 Let There Be Rock AC/DC :?
821 Non, Je Ne Regrette Rien Édith Piaf :)
820 Als Het Vuur Gedoofd Is Acda en De Munnik :)
819 Everything I Wanted Billie Eilish :?
829 is dat nummer dat eindigt met een gong, maar dan niet die met Galileo Galileï
Redefinezondag 28 december 2025 @ 21:02
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 21:01 schreef Isorden het volgende:
Joep Schreuder :') :') :') :')

Parodie op een sportjournalist
Zo slecht zijn is al erg, maar dan ook nog graag de aandacht willen trekken maakt het wel extra erg.
Diaan73zondag 28 december 2025 @ 21:02
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 21:01 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Nee dus. Ik ben er weer even out.

Morgen tussen 08.00 en 09.00 hoop ik weer bij jullie te zijn! O+
Tot morgen :W
ShinyStarzondag 28 december 2025 @ 21:02
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 21:01 schreef 4-elements het volgende:
Zie nu pas dat die Olivia Dean blijkbaar 7 weken (!!) op 1 heeft gestaan in de Top 40 met dit nummer. Helemaal aan mij voorbij gegaan, hoorde 'm net voor het eerst.
Top 40 is al heel lang niet meer relevant.
Gale_Boetticherzondag 28 december 2025 @ 21:02
quote:
7s.gif Op zondag 28 december 2025 21:00 schreef Gretzl het volgende:

[..]
ALICE DEEJAY :D _O_ Wanneer komt Better Off Alone nu eindelijk eens in de Top dan?

SPOILER
In de MuMeLadder van 2025 is wél eindelijk gelukt
[..]
(euro)dance/trance wel in de Top:
Darude - Sandstorm
Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours
Robert Miles - Children

Niet:
Alice Deejay - Better Off Alone
Barthezz - On the Move
Scoop - Drop It
Ja wat meer Eurodance van niet (net) voor mijn tijd zou leuk zijn
4-elementszondag 28 december 2025 @ 21:02
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 21:01 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ik volg de Top 40 al jaren niet meer.
Ik ook niet, vandaar dat ik het niet kende.
Redefinezondag 28 december 2025 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 21:02 schreef camilero het volgende:

[..]
829 is dat nummer dat eindigt met een gong, maar dan niet die met Galileo Galileï
Big in Japan ook al. Hoeveel nummers die eindigen met een gong staan er eigenlijk in de lijst?
Melleynzondag 28 december 2025 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 21:01 schreef ShinyStar het volgende:

[..]
Beter Off Alone hoort zo erg in de Top 2000. Net zoals Everytime We Touch van Cascada. Stem er al een paar jaar op.
Ik zet Better off Alone op mn lijstje voor volgend jaar
essnhillszondag 28 december 2025 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 21:02 schreef camilero het volgende:

[..]
829 is dat nummer dat eindigt met een gong, maar dan niet die met Galileo Galileï
Hmm, ik zal het vast wel kennen

Heb gestemd op Old and Wise
n00biedoobiedoozondag 28 december 2025 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 21:03 schreef Redefine het volgende:

[..]
Big in Japan ook al. Hoeveel nummers die eindigen met een gong staan er eigenlijk in de lijst?
Dream On en Turn of a friendly card nog
Isordenzondag 28 december 2025 @ 21:03
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 21:03 schreef essnhills het volgende:

[..]
Hmm, ik zal het vast wel kennen

Heb gestemd op Old and Wise
Jij bent dan ook OUD en wijs. :D
Ceezondag 28 december 2025 @ 21:04
Stemplaat volgend uur, gevolgd door een van m’n moeder’s favoriete liedjes, ik ga proberen het droog te houden maar ik beloof niks. ;(
essnhillszondag 28 december 2025 @ 21:04
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 21:03 schreef Isorden het volgende:

[..]
Jij bent dan ook OUD en wijs. :D
Broekie :6
peacemanzondag 28 december 2025 @ 21:04
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 21:04 schreef Cee het volgende:
Stemplaat volgend uur, gevolgd door een van m’n moeder’s favoriete liedjes, ik ga proberen het droog te houden maar ik beloof niks. ;(
:*
Isordenzondag 28 december 2025 @ 21:04
quote:
6s.gif Op zondag 28 december 2025 21:04 schreef essnhills het volgende:

[..]
Broekie :6
Ik ook vou jou hoor. :*
essnhillszondag 28 december 2025 @ 21:04
Ik ben dr ien van Steltenpoôl en ik kom uit De Streek
Je vraag je meskien of
Wat doen ze deur de week