quote:Freek van Suzan en Freek heeft uitgezaaide longkanker: 'Compleet verslagen'
Suzan en Freek delen aangrijpend nieuws op Instagram. Freek is gediagnosticeerd met uitgezaaide longkanker. Het nieuws komt op een dubbel moment, want naast deze schokkende boodschap maakt het duo ook bekend dat ze in verwachting zijn van hun eerste kindje.
latermeer
https://www.rtl.nl/boulev(...)11100/suzan-en-freek
2:49 op de marathon dat doen weinigen hem na... Hij baalde eind april nog dat die niet mee kon doen met de Boston marathon door een ski ongekuk.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 16:39 schreef Mrmime het volgende:
Jeetje. Onvoorstelbaar wat een naar bericht. Verwoestend. En dan ook nog in verwachting, wat een rollercoaster van emoties.
Volgens mij is Freek een hele fitte jongen die veel hardloopt. Tjemig.
Heel veel sterkte gewenst.
Ergens wel een beetje ja.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 16:37 schreef SnodeSnuiter het volgende:
[..]
Is dat minder erg dan iemand van 54 die hetzelfde te horen kreeg ?
Ja daar dacht ik ook al aan. Was het maar plastische chirurgiequote:Op dinsdag 27 mei 2025 16:43 schreef Sarabi het volgende:
![]()
In het plastische chirurgie topic was het mensen al opgevallen dat hij er anders uitzag de laatste tijd
Tja, dan blijkt maar weer dat je er zo mee moet uitkijken om mensen te labelen... al had ie denk ik een miljoen keer liever plastische chirurgie ondergaan dan dit doodvonnis...quote:Op dinsdag 27 mei 2025 16:43 schreef Sarabi het volgende:
![]()
In het plastische chirurgie topic was het mensen al opgevallen dat hij er anders uitzag de laatste tijd
Ja, dat is wel pijnlijkquote:Op dinsdag 27 mei 2025 16:46 schreef Ama het volgende:
Wat heftig en nu is zij eindelijk zwanger wat ze al jaren zo graag wouden en dan krijgen ze dit erbij.
Naja, ze doen het vooral met anderen. Maartoch..quote:Op dinsdag 27 mei 2025 16:51 schreef Fok-it het volgende:
Ik wist eerlijk gezegd niet eens dat dat buiten muzikaal ook een romantisch stel was. Maar wel dramatisch zo jong en toekomstige ouders
Suzan is al 18 jr met hem. Wat ongelooflijk zwaar voor haar ook straks met een kleine...quote:Op dinsdag 27 mei 2025 16:55 schreef funkyfabulous het volgende:
Geen Suzan en Freek fan maar dit nieuws slaat in als een bom merk ik, zo in de bloei van je leven, kindje op komst en dan dit. Vooral dat dat kindje misschien papa niet leert kennen. Jeetje.
Jaquote:Op dinsdag 27 mei 2025 16:37 schreef SnodeSnuiter het volgende:
[..]
Is dat minder erg dan iemand van 54 die hetzelfde te horen kreeg ?
Ik mis even de context hierbijquote:Op dinsdag 27 mei 2025 16:58 schreef AgnesGru het volgende:
Wat een naar en heftig nieuws zeg![]()
Dat bericht in combinatie met de vorige posts over hun optredens in de Ziggo Dome
Ze stoppen per direct met alle optredens.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:02 schreef Ole het volgende:
Ik hoor net dat optredens Ziggodome komend weekend niet doorgaan
Zeer begrijpelijk.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:02 schreef maily het volgende:
[..]
Ze stoppen per direct met alle optredens.
Nee, die gaan we publiek niet meer zien tot aan zijn dood vrees ik.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:02 schreef Ole het volgende:
Ik hoor net dat optredens Ziggodome komend weekend niet doorgaan
En Emma Heestersquote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:03 schreef GereDathan het volgende:
Ken Freek (en Suzanne) niet echt omdat het mijn genre niet is, zijdelings hoor ik ze wel eens ergens voorbij schuiven. Heel triest om te horen dat iemand die nog zo jong is en zo vol in het leven staat dit doodsvonnis krijgt. Overschaduwt het prachtige nieuws van de zwangerschap. Ooit eens zo'n situatie gezien bij Over Mijn Lijk, dat was hartverscheurend.
Hoop dat Freek nog een mooie tijd mag hebben waar mogelijk.
Wel confronterend ook dat het de zoveelste bekendheid op rij is die met gezondheidsproblemen kampt. Eerder al grootheden als Ron Brandsteder en Dieuwertje Blok die gingen en Martijn Krabbé die op de rand van staat...
het is erger, iemand van 54 heeft al een langer leven achter de rug en minder leven voor zich.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 16:37 schreef SnodeSnuiter het volgende:
[..]
Is dat minder erg dan iemand van 54 die hetzelfde te horen kreeg ?
Kan je nagaan hoeveel niet-bekenden met zulke ellende kampen ;-)quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:03 schreef GereDathan het volgende:
Wel confronterend ook dat het de zoveelste bekendheid op rij is die met gezondheidsproblemen kampt. Eerder al grootheden als Ron Brandsteder en Dieuwertje Blok die gingen en Martijn Krabbé die op de rand van staat...
Die is genezen toch? Die had een ander soort kanker als ik het mij goed herinner, niet uitgezaaid en goed behandelbaar. Maar dat zegt nog lang niet alles helaas, ook dan kan het ongenadig hard terugkomen.quote:
Je kan dit even googlen he, die heeft uitgezaaide kanker en is nog niet genezen verklaard.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:08 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Die is genezen toch? Die had een ander soort kanker als ik het mij goed herinner, niet uitgezaaid en goed behandelbaar. Maar dat zegt nog lang niet alles helaas, ook dan kan het ongenadig hard terugkomen.
Daar hoor ik gelukkig weinig van. In mijn omgeving natuurlijk ook voldoende ellende, net als overal, maar over het algemeen van andere orde. Voor allen is het erg, bekend en onbekend. Gun niemand die vreselijke ziekte.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:08 schreef XDo het volgende:
[..]
Kan je nagaan hoeveel niet-bekenden met zulke ellende kampen ;-)
Dat kan, ik kan het ook aan ChatGPT vragen. Maar daar had ik even geen zin in.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:09 schreef Momo het volgende:
[..]
Je kan dit even googlen he, die heeft uitgezaaide kanker en is nog niet genezen verklaard.
https://www.nu.nl/muziek/(...)-nog-niet-klaar.htmlquote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:10 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Dat kan, ik kan het ook aan ChatGPT vragen. Maar daar had ik even geen zin in.
Twee jaar geleden de marathon gerend met een hele goede tijd. En volgens mij ook geen roker (al maakt dat verder niets uit hoe klote het is).quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:08 schreef kalinhos het volgende:
[..]
het is erger, iemand van 54 heeft al een langer leven achter de rug en minder leven voor zich.
Tering man, 32 en eigenlijk topfit
Niet uitgezaaid toch, of heb ik iets gemist?quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:09 schreef Momo het volgende:
[..]
Je kan dit even googlen he, die heeft uitgezaaide kanker en is nog niet genezen verklaard.
Yup, en Emma Heesters zit natuurlijk ook nog in een trajectquote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:03 schreef GereDathan het volgende:
Ken Freek (en Suzanne) niet echt omdat het mijn genre niet is, zijdelings hoor ik ze wel eens ergens voorbij schuiven. Heel triest om te horen dat iemand die nog zo jong is en zo vol in het leven staat dit doodsvonnis krijgt. Overschaduwt het prachtige nieuws van de zwangerschap. Ooit eens zo'n situatie gezien bij Over Mijn Lijk, dat was hartverscheurend.
Hoop dat Freek nog een mooie tijd mag hebben waar mogelijk.
Wel confronterend ook dat het de zoveelste bekendheid op rij is die met gezondheidsproblemen kampt. Eerder al grootheden als Ron Brandsteder en Dieuwertje Blok die gingen en Martijn Krabbé die op de rand van staat...
Nogmaalsquote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Niet uitgezaaid toch, of heb ik iets gemist?
Kanker is sowieso vaak pech.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:10 schreef vencodark het volgende:
Damn, als je nou verder best gezond leeft heb je wel de ultieme pech dat je zo jong uitgezaaide longkanker hebt.
Oh dat was kort erna.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:13 schreef Momo het volgende:
[..]
Nogmaals
https://www.nu.nl/muziek/(...)-nog-niet-klaar.html
????quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:13 schreef vencodark het volgende:
Emma Heesters heeft Baarmoederhalskanker.
True!quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:14 schreef roos94 het volgende:
[..]
Kanker is sowieso vaak pech.
We kennen allemaal wel dat opaatje van 98 die al sinds zijn 13e permanent aan het roken is de hele dag, en nog steeds leeft.
En de fitte 40er die sport, niet rookt of drinkt, en ineens sterft aan alvleesklierkanker.
Ik vind deze discussie hier niet zo gepast. Open er een topic over in LIF of zoquote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:14 schreef SnodeSnuiter het volgende:
[..]
Is dat zo? Vertel waarom is dit erger dan?
Ga je deze discussie echt hier voeren?quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:14 schreef SnodeSnuiter het volgende:
[..]
Is dat zo? Vertel waarom is dit erger dan?
Dit.quote:
Wappies/willem Engel tweet incoming dusquote:Op dinsdag 27 mei 2025 16:56 schreef speknek het volgende:
Verschrikkelijk. Marathonloper, dus aan zijn levensstijl heeft het ook niet gelegen. Hopelijk is er nog immunotherapie die het lang kan rekken.
quote:
Dat gaan we hier niet doen. Zal direct verwijderd worden.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:22 schreef RipCity het volgende:
[..]
Wappies/willem Engel tweet incoming dus
Omdar iemand van 32 normaal gesproken langer te gaan heeft dan iemand van 54 en nog allemaal momenten (geboorte kinderen, wellicht kleinkinderen later) zou meemaken die die van 54 al gehad heeft.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:14 schreef SnodeSnuiter het volgende:
[..]
Is dat zo? Vertel waarom is dit erger dan?
Zie andere topicquote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:22 schreef RipCity het volgende:
[..]
Wappies/willem Engel tweet incoming dus
Ze stoppen per direct met alle optredens.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:19 schreef DrDentz het volgende:
Was dit dan hun laatste show of zou er nog een laatste show komen?
Deze discussie niet hier. Volgende wordt verwijderdquote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:23 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Omdar iemand van 32 normaal gesproken langer te gaan heeft dan iemand van 54 en nog allemaal momenten (geboorte kinderen, wellicht kleinkinderen later) zou meemaken die die van 54 al gehad heeft.
Ja, maar er stonden er nog op de planning.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:23 schreef maily het volgende:
[..]
Ze stoppen per direct met alle optredens.
Helaas ....quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:26 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ja, maar er stonden er nog op de planning.
En coach bij The Voice (Kids).
Idd mijn moeder had rond die leeftijd (3 jaar ouder) kanker en is ook overleden. Uiteraard ook veel te jong maar ik was een volwassen vent van begin 30 niet te vergelijken met iemand die vader gaat wordenquote:
Misschien een ingepland bericht dat ze vergeten zijn te verwijderen?quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:22 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
En dan met name die eerste zin.
Een collega van mij (in de 40) was 3 maanden nadat hij te horen kreeg dat hij uitgezaaide longkanker had al weg.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:25 schreef vencodark het volgende:
Ik hoop dat hij inderdaad nog zijn kindje mag ontmoeten. Geen idee hoe lang je gemiddeld met zoiets rond kan lopen.![]()
Martijn Krabbé is toch ook al een tijdje ziek met ‘hetzelfde’.
Ziekteverloop is bij iedereen anders natuurlijk.
Die Eva Hermans had juist veel langer dan door doktoren voorspelt.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Een collega van mij (in de 40) was 3 maanden nadat hij te horen kreeg dat hij uitgezaaide longkanker had al weg.Maar laten we hopen dat hij nog even heeft.
Het zegt natuurlijk weinig want Martijn Krabbé loopt ook nog rond.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Een collega van mij (in de 40) was 3 maanden nadat hij te horen kreeg dat hij uitgezaaide longkanker had al weg.Maar laten we hopen dat hij nog even heeft.
Triest, hoop dat ze er goed en gezond uit mag komen.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:12 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Yup, en Emma Heesters zit natuurlijk ook nog in een traject
quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:33 schreef Remco het volgende:
[..]
Die Eva Hermans had juist veel langer dan door doktoren voorspelt.
Exact, dus geen peil op te trekken en een mens kan enkel afwachten en hopen in zo'n geval. Elke dag (zeker als die dag relatief pijnloos is) is winst.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:34 schreef Ama het volgende:
[..]
Het zeg natuurlijk weinig want Martijn Krabbé loopt ook nog rond.
Hopen op een fijne familie -en vriendengroep waar je steun en hulp van krijgt.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:31 schreef roos94 het volgende:
Hoe erg voor Suzan ook en haar kindje. Zwangerschap is normaliter al spannend, stressvol en heftig. Maar dit is nog x 1000. Lijkt mij heeel erg moeilijk. Stress is ook heel slecht voor de baby, maar hoe kun je kalm blijven in deze situatie. Ongelooflijk moeilijk .
Waarom? Ik heb het vragend gesteld en een antwoord gekregen hier, dat is toch ook prima?quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:11 schreef Momo het volgende:
[..]
https://www.nu.nl/muziek/(...)-nog-niet-klaar.html
Misschien dan toch maar doen bij een onderwerp als dit.
Net of longkanker voorbehouden is aan mensen die roken. Hooguit verhoogd het de kans, maar op 32 jarige leeftijd is die over het algemeen nog verwaarloosbaar. Beetje onzinnige toevoeging wat mij betreft.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:32 schreef Grotetijd het volgende:
Wat ongelofelijk sneu zeg. 32 jaar en dan is 't gewoon afgelopen voor je door kanker in je longen. Terwijl je zelf niet rookt
Niet alleen de groei van die kloterige cellen is onvoorspelbaar, ook eventuele (levensverlengende) behandelingen maken nog uit per persoon. Er is zoals je terecht opmerkt geen peil op te trekken.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:35 schreef roos94 het volgende:
Kanker is heel wisselend. De een is weg na 4 weken diagnose. Ik ken mensen die jaren hebben rondgelopen met diagnose. Er valt geen peil op te trekken. Zelfs dezelfde type kankers en uitzaaingen kunnen zich heel anders bewegen bij de een en bij de ander.
Snap niet waarom ze het niet gewoon weghalen.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:40 schreef Mylene het volgende:
Aangepast: https://www.mediacourant.(...)-zijn-hoofd-verbouwd
Er staat letterlijk dat gisteren hun wereld op de kop gezet is.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:47 schreef roos94 het volgende:
Vraag me af of die diagnose heel, heel recent is gekomen gezien hun optredens deze week en het feit dat ze nu alles stopzetten.
Dit ja, en dan ook dat kijkers en social media zo op de wagen ging over zijn uiterlijk in die talkshow... terwijl ze zelf toch al wel in ieder geval in de molen van onderzoeken zaten....quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:45 schreef GereDathan het volgende:
Zat net op hun Facebook te kijken en dan zie je beelden van afgelopen weekend met 3 uitverkochte Ziggodome shows die ze gedaan hebben. Bizar om te zien, je ziet of merkt helemaal niets aan Freek. Zo kloterig is die ziekte dus, zeker in de longen. Vele mensen zullen bij longkanker het beeld hebben dat je bloed hoestend in bed ligt, maar het is gewoon een sluipmoordenaar die zich zo weet te verhullen dat hij veel te laat opgemerkt wordt en daardoor zich kan uitzaaien. Klote ziekte!
Hoe knap ook dat ze daar gewoon stonden, ze moeten toen al geweten hebben dat het niet goed zat of op zijn minst een grote kans was op niet goed zijn. Deze diagnose stellen ze niet met een eenvoudig onderzoekje bij de huisarts op maandagochtend tenslotte. En dat je er dan toch gewoon maar staat om de mensen te vermaken. Veel respect voor, je moet er maar aan gaan staan.
En hoe hard het ook is, de mensen die zondag geweest zijn hebben waarschijnlijk het laatste concert gezien. Hoe bizar moet dat idee zijn als fan.
Vrijdag biopt en gisteren uitslag, kan.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:47 schreef Ama het volgende:
[..]
Er staat letterlijk dat gisteren hun wereld op de kop gezet is.
Super kut natuurlijk maar als je best wel in the picture staat is er ook de kans dat je ooit opvalt om je uiterlijk terwijl er dus serieuze zaken aan de hand zijn.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:48 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dit ja, en dan ook dat kijkers en social media zo op de wagen ging over zijn uiterlijk in die talkshow... terwijl ze zelf toch al wel in ieder geval in de molen van onderzoeken zaten....
Hoewel ik er niet dagelijks mee te maken heb, gelukkig, lijkt mij dit gewoon een logische gang van zaken. Ik kan mij zo voorstellen dat Freek zich enige tijd geleden niet lekker voelde en de medische molen is ingegaan. Onderzoeken als deze kosten tijd, een dergelijke diagnose stelt de huisarts niet op basis van een onderzoekje op maandagochtend. Hoe lang dit precies gelopen heeft zullen we nooit weten (en is voor ons klootjesvolk ook totaal irrelevant), maar uit hun bericht kan je halen dat ze gisteren de definitieve uitslag gehoord hebben.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:47 schreef roos94 het volgende:
Vraag me af of die diagnose heel, heel recent is gekomen gezien hun optredens deze week en het feit dat ze nu alles stopzetten.
En ook nog in de molen van zwangerschap zitten, je hoofd loopt toch helemaal over. En dan toch nog een paar shows voor tienduizenden mensen neerzetten, je moet het maar kunnen.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:48 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dit ja, en dan ook dat kijkers en social media zo op de wagen ging over zijn uiterlijk in die talkshow... terwijl ze zelf toch al wel in ieder geval in de molen van onderzoeken zaten....
Snap sowieso niet waarom ze heel mediacourant niet gewoon weghalen.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:46 schreef Ama het volgende:
[..]
Snap niet waarom ze het niet gewoon weghalen.
Er staat gisteren, dat had ik eerst ook niet goed gezien.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:47 schreef roos94 het volgende:
Vraag me af of die diagnose heel, heel recent is gekomen gezien hun optredens deze week en het feit dat ze nu alles stopzetten.
Niet hier in elk gevalquote:
Ik had inderdaad niet goed gelezen.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Er staat gisteren, dat had ik eerst ook niet goed gezien.
Nou dat. Dit gun je niemandquote:Op dinsdag 27 mei 2025 18:11 schreef ESF1Gamer het volgende:
Ik had niks met hun muziek.
Ik wens ze beiden sterke in tijd dat nog is.
/nichtquote:Op dinsdag 27 mei 2025 18:40 schreef superniger het volgende:
Waarom doet die Aran Bade altijd zo overdreven.
Het is sowieso te kortquote:Op dinsdag 27 mei 2025 18:42 schreef S_E het volgende:
Ik hoop dat een eventuele behandeling aanslaat en dat hij z’n kindje nog mag ontmoeten en er nog een poosje van kan genieten. Bah, wat een vreselijk nieuws.
Opvallend veel mensen beginnen hun steunbetuiging met een dergelijke regel.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 18:11 schreef ESF1Gamer het volgende:
Ik had niks met hun muziek.
Ik wens ze beiden sterke in tijd dat nog is.
Reacties op die reactie worden verwijderd dus doe geen moeitequote:Op dinsdag 27 mei 2025 18:56 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Opvallend veel mensen beginnen hun steunbetuiging met een dergelijke regel.
Uit een soort vrees dat anderen misschien denken dat ze het graag luisteren, of zo.
Zo is dat!quote:Op dinsdag 27 mei 2025 18:59 schreef roos94 het volgende:
[..]
Reacties op die reactie worden verwijderd dus doe geen moeite
Nou, je bent er gezegend mee.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 19:08 schreef Aoibhin het volgende:
Wat een heftig nieuwsHopelijk kan Freek de kleine nog meemaken en hebben ze het nog fijn samen in de tijd die hen gegund is
Zeg dat, dit had zo'n beetje hun mooiste maanden moeten zijn. Ik hoop voor hun dat ze nog een goede tijd is gegeven samen.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 19:36 schreef vencodark het volgende:
[..]
Nou, je bent er gezegend mee.
Ben je iets van 18? jaar samen, liefde bekroond met een kind en de mega kans dat je het niet eens zoveel jaar zal meemaken.
Dammit.
Soms zijn er van die periodes. Toen ik in onderwijs werkte waren er vlagen. Binnen korte tijd 4 studenten overleden, jaar later 3 collega's begin 50 binnen 3 maandenquote:Op dinsdag 27 mei 2025 20:48 schreef Seeburg54 het volgende:
Ik kan ook altijd erg naar worden van dit soort berichten. Zo jong, en dan dit. Met een kindje onderweg.![]()
En ja, het is ook eng. Want je hoort het te vaak de laatste tijd.
Oh bah.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 21:46 schreef Ole het volgende:
[..]
Soms zijn er van die periodes. In onderwijs waren er vlagen. Binnen korte tijd 4 studenten overleden, jaar later 3 collega's begin 50 binnen 3 maanden
Iemand op fb schreef: Papa worden, maar voor hoelang…quote:Op dinsdag 27 mei 2025 21:36 schreef Leandra het volgende:
Wat een vreselijke situatie voor hen, jong, de wereld aan je voeten, zwanger en dan dit.... en niet eens weten of je de geboorte van je kindje nog gaat meemaken
Oh, nevermind ze zijn weer terug, dus misschien lag het aan mij.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 22:20 schreef Guanabana het volgende:
De reacties op hun Instagrampost zijn weg? Hoop niet dat er nare reacties zijn gekomen, maar je kan tegenwoordig alles verwachten
ik denk niet dat ze financieel snel zorgen zullen hebben. Ze zijn al jarenlang actief en deden gigantisch veel optredens, ook nu ze stoppen met optreden hebben ze nog steeds veel streams op spotify en dergelijke (= passief inkomen ).quote:Op woensdag 28 mei 2025 08:47 schreef Meke het volgende:
Pff, ik zit hier al sinds gisteren mee in mijn maag... Wat een ontzettend verdrietige situatie. Alles in hun leven is zo met elkaar vervlochten. Ze zijn al meer dan de helft van hun leven samen, privé en zakelijk loopt alles door elkaar. Ze hebben zulke waanzinnige jaren achter de rug, en nu komt er ook nog een zwangerschap bij... en dan moet je dit zo bekendmaken
.
Ik kan me niet voorstellen hoe moeilijk het moet zijn om dit zo publiekelijk te moeten beleven. Vooral om één dag na zo’n diagnose al alles te delen. Ik snap ergens dat ze dat doen, want je wilt de speculaties voor zijn, maar heel Nederland weet het nu... en dat voelt voor mij wel als veel druk. Iedereen gaat er vragen over stellen, dat moet ontzettend intens zijn.
Het raakt me zo voor hen allebei. Je toekomst staat gewoon volledig op losse schroeven. Andere mensen kunnen afleiding zoeken in werk of weten in ieder geval dat dat deel van hun leven doorgaat, maar zij hebben dat niet. Dat lijkt me zo'n onvoorstelbare last.
En misschien klinkt het cru, maar ik hoop dat ze alles financieel goed geregeld hebben, zodat Suus in ieder geval haar eigen keuzes kan maken zonder zorgen. Hoewel ik het ergens ook wel zou begrijpen als ze ervoor kiezen om een tell-all interview of documentaire te verkopen, om wat financiële zekerheid te kopen voor de komende jaren. Maar het zou mooi zijn als ze dat al goed hadden geregeld, zodat dat geen rol hoeft te spelen in hun beslissingen.
Dat passieve inkomen van Spotify is niet zo bijzonder hoor, ongeveer 3000 euro voor een miljoen streams. En daarvan gaat ook nog een deel naar producers, management etc.quote:Op woensdag 28 mei 2025 09:10 schreef roos94 het volgende:
[..]
ik denk niet dat ze financieel snel zorgen zullen hebben. Ze zijn al jarenlang actief en deden gigantisch veel optredens, ook nu ze stoppen met optreden hebben ze nog steeds veel streams op spotify en dergelijke (= passief inkomen ).
Als je hen wilde boeken kost het 13.500 voor een half uur, nou gaat daar natuurlijk nog een hoop vanaf maar er blijft toch aardig wat over als je tig optredens per maand hebt.
Voor Suzan wordt het denk ik wel lastig om in haar eentje (?) verder te gaan met de carriere want ze zijn toch een duo, zeg maar. En met een kleine op komst. Waarschijnlijk zal ze voorlopig genoeg hebben aan het passieve inkomen op streamingdiensten en youtube en het vermogen dat ze al vergaard hebben.
Daily streams van Suzan & Freek momenteel :quote:Op woensdag 28 mei 2025 09:15 schreef Momo het volgende:
[..]
Dat passieve inkomen van Spotify is niet zo bijzonder hoor, ongeveer 3000 euro voor een miljoen streams. En daarvan gaat ook nog een deel naar producers, management etc.
En dat zal de komende tijd gaan stijgen vermoed ik zo. Alleen maar goed.quote:Op woensdag 28 mei 2025 09:17 schreef roos94 het volgende:
[..]
Daily streams van Suzan & Freek momenteel :
361,848
Dus elke drie dagen 3000 euro.
Ze doen dat natuurlijk ook om aan te geven dat ze nu stoppen met optreden.quote:Op woensdag 28 mei 2025 08:47 schreef Meke het volgende:
Ik kan me niet voorstellen hoe moeilijk het moet zijn om dit zo publiekelijk te moeten beleven. Vooral om één dag na zo’n diagnose al alles te delen. Ik snap ergens dat ze dat doen, want je wilt de speculaties voor zijn, maar heel Nederland weet het nu... en dat voelt voor mij wel als veel druk. Iedereen gaat er vragen over stellen, dat moet ontzettend intens zijn.
Yup, als ze niet midden in een concertreeks hadden gezeten was de noodzaak er gewoon veel minder geweest...quote:Op woensdag 28 mei 2025 10:59 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ze doen dat natuurlijk ook om aan te geven dat ze nu stoppen met optreden.
Is jouw vader @Maikuuul ?quote:Op woensdag 28 mei 2025 11:28 schreef DWMLion het volgende:
Kun je je eigenlijk niks bij voorstellen hoe plotseling hun leven stil staat, alles wat ze aanraken veranderde in goud, mooie reizen gemaakt, papa worden en nu dit...
Toen ik nog thuis woonde hadden mijn ouders een tegeltje met een spreuk die mij altijd is bij gebleven; "van het concert des leven, krijgt niemand een program", deze komt erg hard binnen op dit moment wetende dat je zelf ook vader bent en nog geen 40 bent en het "op de rit" hebt. Op het leven heb je gewoon geen grip ook al denk je soms dat je dat wel hebt.
In het verleden betekende een diagnose van uitgezaaide longkanker vaak een levensverwachting van gemiddeld één jaar. Dit is dankzij nieuwe behandelingen sterk veranderd.” Dr. Demedts gaat verder: “Bij sommige patiënten die goed reageren op immunotherapie, kan de overlevingskans na vijf jaar zelfs oplopen tot één op drie. Toch is het voor artsen moeilijk om op voorhand te voorspellen of iemand bij deze groep zal horen. Deze behandelingen, hoewel veelbelovend, werken helaas niet bij iedereen. Immunotherapie en doelgerichte therapieën hebben echter de gemiddelde levensverwachting in stadium 4 aanzienlijk verlengd, wat veel patiënten en hun families nieuwe hoop geeft.”quote:Op woensdag 28 mei 2025 11:45 schreef RipCity het volgende:
Hoe lang leef je gemiddeld nog na zo’n diagnose eigenlijk?
True, maar hem is al medegedeeld dat er geen genezing is toch?quote:Op woensdag 28 mei 2025 11:48 schreef roos94 het volgende:
[..]
In het verleden betekende een diagnose van uitgezaaide longkanker vaak een levensverwachting van gemiddeld één jaar. Dit is dankzij nieuwe behandelingen sterk veranderd.” Dr. Demedts gaat verder: “Bij sommige patiënten die goed reageren op immunotherapie, kan de overlevingskans na vijf jaar zelfs oplopen tot één op drie. Toch is het voor artsen moeilijk om op voorhand te voorspellen of iemand bij deze groep zal horen. Deze behandelingen, hoewel veelbelovend, werken helaas niet bij iedereen. Immunotherapie en doelgerichte therapieën hebben echter de gemiddelde levensverwachting in stadium 4 aanzienlijk verlengd, wat veel patiënten en hun families nieuwe hoop geeft.”
quote:Op woensdag 28 mei 2025 11:45 schreef RipCity het volgende:
Hoe lang leef je gemiddeld nog na zo’n diagnose eigenlijk?
Maakt ook nog uit of hij kleincellige longkanker heeft of niet. Dat groeit harder en is eerder in stadium 4. Daar is maar 36% nog in leven na een jaar....(Al is Freek wel jong en fit)quote:Op woensdag 28 mei 2025 11:48 schreef roos94 het volgende:
[..]
In het verleden betekende een diagnose van uitgezaaide longkanker vaak een levensverwachting van gemiddeld één jaar. Dit is dankzij nieuwe behandelingen sterk veranderd.” Dr. Demedts gaat verder: “Bij sommige patiënten die goed reageren op immunotherapie, kan de overlevingskans na vijf jaar zelfs oplopen tot één op drie. Toch is het voor artsen moeilijk om op voorhand te voorspellen of iemand bij deze groep zal horen. Deze behandelingen, hoewel veelbelovend, werken helaas niet bij iedereen. Immunotherapie en doelgerichte therapieën hebben echter de gemiddelde levensverwachting in stadium 4 aanzienlijk verlengd, wat veel patiënten en hun families nieuwe hoop geeft.”
Er zijn diverse type longkankers en we weten niet wat hij precies heeft dus het is lastig om harde cijfers te noemen. Uit de berichten kun je wel opmaken dat het waarschijnlijk stage 4 is.
Ja en dan wordt het op een gegeven moment aan de morfinepomp tot het niet meer gaatquote:Op woensdag 28 mei 2025 11:51 schreef roos94 het volgende:
Bij stadium 4 uitgezaaide longkanker kun je meestal niet meer genezen. Je kunt vaak nog wel behandelingen krijgen om de kanker te remmen, waardoor je langer kunt leven.
Veel mensen willen die fase voor zijn, wat begrijpelijk is. Ik hoop voor hem dat hij nog zijn kind geboren ziet worden.quote:Op woensdag 28 mei 2025 11:52 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ja en dan wordt het op een gegeven moment aan de morfinepomp tot het niet meer gaat
Ja, daar dacht ik ook nog wel aan. De kroon op hun relatie, kan je dat zo zeggen?quote:Op woensdag 28 mei 2025 11:56 schreef roos94 het volgende:
[..]
En het is toch ook wel heel fijn en bijzonder dat Suzan na zijn overlijden nog hun kindje heeft, iets van Freek wat voortleeft...
Begrijpelijk ook.quote:Op woensdag 28 mei 2025 10:59 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ze doen dat natuurlijk ook om aan te geven dat ze nu stoppen met optreden.
Dat verschilt per persoon, ik kende iemand die na een paar weken is overleden, maar ik ken ook iemand die in 2016 de diagnose heeft gekregen van stadium 4 longkanker, zij kreeg uitzaaiingen naar de hersens, en is er nog steeds.quote:Op woensdag 28 mei 2025 11:45 schreef RipCity het volgende:
Hoe lang leef je gemiddeld nog na zo’n diagnose eigenlijk?
Van de andere kant is dit ook wel hoe zij zijn, ze staan heel dicht bij de fans en hebben niet echt 'sterallures', wat natuurlijk ook weer iets is dat een deel van de fans aanspreekt.quote:Op woensdag 28 mei 2025 11:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Yup, als ze niet midden in een concertreeks hadden gezeten was de noodzaak er gewoon veel minder geweest...
Dit dus, en het schoot al een paar keer door mijn hoofd hoe ze nu samen op de bank in hun eigen huis moeten zitten, met alle perspectieven op een toekomst volledig kapotgeslagen. Tuurlijk overkomt het helaas zoveel mensen maar als het zo weer eens in het nieuws komt denk je er toch extra over na hoe bewerkelijk het leven is.quote:Op woensdag 28 mei 2025 11:28 schreef DWMLion het volgende:
Kun je je eigenlijk niks bij voorstellen hoe plotseling hun leven stil staat, alles wat ze aanraken veranderde in goud, mooie reizen gemaakt, papa worden en nu dit...
Toen ik nog thuis woonde hadden mijn ouders een tegeltje met een spreuk die mij altijd is bij gebleven; "van het concert des leven, krijgt niemand een program", deze komt erg hard binnen op dit moment wetende dat je zelf ook vader bent en nog geen 40 bent en het "op de rit" hebt. Op het leven heb je gewoon geen grip ook al denk je soms dat je dat wel hebt.
Ja ik had het vanochtend ook even aangezet, maar ook snel weer afgezetquote:Op woensdag 28 mei 2025 12:19 schreef Deisyy het volgende:
Gisteren werd er p 538 meteen heel veel liedjes van Suzan en Freek gedraaid, veel songteksten kregen ineens een andere betekenis.
Ik heb hetzelfde eigenlijk. Zonder een HCIMTAM te doen, min of meer zelfde leeftijd en net een kleine. En dan denk je nja ach ik sport, leef goed, komt wel goed…maar hij loopt marathons in 2:49(!!).quote:Op woensdag 28 mei 2025 09:57 schreef Tjacka het volgende:
Ik vind zijn muziek echt kut, maar het nieuws over Freek raakt mij toch. Hij is bijna mijn leeftijd, zelfs één jaar ouder, en dan zo heftig ziek.
Dat maakt het ineens heel dichtbij en confronterend. Het zet mij aan het denken over hoe kwetsbaar het leven is, ook al luister ik zijn muziek niet.
Ik wens hem en zijn familie alle sterkte toe in deze moeilijke tijd.
https://www.mediacourant.(...)-freek-loopt-uiteen/quote:Wat is de prognose voor Freek van Suzan & Freek? ‘Loopt uiteen’
Suzan & Freek domineren het nieuws met het verschrikkelijke nieuws over zijn gezondheidssituatie: Freek Rikkerink (32) is ongeneeslijk ziek. Wat is zijn prognose? “Het loopt heel erg uiteen.”
Het is een regelrecht drama: Suzan & Freek zijn per direct gestopt als muzikaal duo, omdat Freek Rikkering op zijn jonge leeftijd is getroffen door uitgezaaide longkanker. Ze stonden middenin het leven en waren net begonnen aan de voorbereidingen van een prestigieuze klus: The Voice of Holland. Het zorgde gisterenavond voor veel verdriet op tv.
Vijftien maanden
Suzan & Freek hebben direct ál hun werkzaamheden neergelegd. Ze stonden afgelopen weekend drie keer in de Ziggo Dome en zouden er aankomend weekend nog eens drie keer staan, maar dat is afgelast. De twee willen de tijd die hen nog resteert met elkaar doorbrengen. Ze verwachten later dit jaar hun eerste kindje. Wat is zijn prognose precies?
Het is onduidelijk wat Freeks perspectief exact is. De Belgische longarts en kankerspecialiste Annelies Janssens schetst in het AD: “Dat blijft moeilijk te zeggen, want elke patiënt is anders. In België ligt de mediane overleving (waarbij de helft vroeger sterft en de helft later, red.) bij uitgezaaide longkanker rond de vijftien maanden.”
Rookverleden
Dat geldt wel vooral voor mensen met een rookverleden, aldus Annelies. “Bij patiënten die nooit gerookt hebben, zien we doorgaans iets betere vooruitzichten: twee tot drie jaar is dan het gemiddelde. De behandeling richt zich vooral op het onder controle houden van de uitzaaiingen en het bestrijden van symptomen.”
Ze vervolgt: “Soms boeken we daarmee indrukwekkende resultaten, hoor. Zo behandel ik een jonge vrouw die nooit gerookt heeft en uitgezaaide longkanker heeft. Ze krijgt gerichte medicatie in pilvorm en stelt het vijf jaar na de diagnose nog steeds goed. Maar ik ken ook een gelijkaardig geval waarbij de patiënt na één jaar is overleden.”
1 procent
Freek hoort sowieso bij een extreem kleine minderheid, zegt oncoloog Jacques De Grève in De Telegraaf. “Dit is inderdaad zeer uitzonderlijk. Van alle longkankerpatiënten is amper 1 procent van zijn leeftijd of jonger. Zeker bij niet-rokers zien we longkanker meestal pas in hun veertiger of vijftiger jaren.”
Ieder jaar krijgen ongeveer 12.500 mensen in Nederland te horen dat ze de ziekte hebben, maar slechts zo’n honderd mensen zijn dus van Freeks leeftijd. “Sommige patiënten kunnen na behandeling nog jaren zonder ziekte rondlopen. De prognose is dan ook zeer uiteenlopend”, aldus Jacques.
Pure pech
In welk stadium Freek zich momenteel bevindt, is niet bekendgemaakt. Suzan en hij zullen vanzelfsprekend verslagen zijn. “Longkanker is in deze leeftijd relatief zeldzaam en vaak pure pech”, zegt longarts Robin Cornelissen tegen RTL Nieuws. “Elke dag delen er een biljoen cellen in ons lichaam. En soms kan dat fout gaan.”
Over de prognose, zegt hij dat persoonlijke keuzes ook meespelen: “Een jong persoon kan elke week of maand extra vaak heel erg waarderen. Je ziet daarom dat een deel van deze groep kiest voor zwaardere behandelingen om die tijd te krijgen. De afwegingen zijn dan anders dan die van iemand die op latere leeftijd wordt geconfronteerd met longkanker.”
quote:Nederland leeft massaal mee met Suzan & Freek. Nadat dinsdag bekend werd dat Freek Rikkerink (32) uitgezaaide longkanker heeft en niet meer beter wordt, worden de liedjes van het duo massaal gestreamd en gedownload. Het tweetal wordt op dit moment het meest afgespeeld op Spotify in Nederland.
Wie een blik werpt op de iTunes-lijst van Nederland ziet dat in de top 10 maar liefst zes liedjes van Suzan & Freek binnenkomen. Lichtje branden staat op de eerste plaats, gevolgd door Als het avond is en Goud. Hoewel er tegenwoordig een stuk minder gedownload wordt via iTunes, geeft dit wel een duidelijke trend aan.
Die is ook op Spotify te zien. De impact op de hitlijst met liedjes is op dit moment beperkt, maar daar zal donderdag ongetwijfeld verandering in komen. Massaal werd Lichtje branden woensdag gestreamd en op de radio gedraaid na een oproep. Bij de meest gedraaide artiesten staan Suzan & Freek wel op 1. Het is voor het eerst dat het duo de lijst van best beluisterde acts op Spotify aanvoert.
Hoe populair het duo is, is ook te zien aan het feit dat ze al meer dan drieënhalf jaar in de top 200 van meest gedraaide artiesten in Nederland op Spotify verkeren.
Ziggo Dome vraagt fans niet te komen
Suzan & Freek maakten dinsdag aan het einde van de middag bekend dat Freek uitgezaaide longkanker heeft. Ze zijn daarom ook per direct gestopt met optreden. Hun optredens in de Ziggo Dome gaan ook niet door. Fans willen graag toch samenkomen als eerbetoon en om gezamenlijk stil te staan bij het verdrietige nieuws.
Birgitte de Winter, directeur van de concertzaal, geeft aan dat er geen bijeenkomst wordt georganiseerd door de Ziggo Dome. 'Op de geannuleerde showdagen blijft de locatie gesloten. Deze beslissing is genomen in lijn met het statement van Suzan & Freek waarin zij vragen om rust en privacy voor henzelf en hun naasten.'
Ze roept op om niet bij de Ziggo Dome te verzamelen. ,,Daarnaast willen we fans erop attenderen dat het dit weekend zeer druk zal zijn in en rondom het ArenA-gebied vanwege de concerten van De Toppers. In het belang van de veiligheid en bereikbaarheid raden we fans dan ook af om spontaan naar de Ziggo Dome te komen."
Mediacourant is het afvoerputje van de roddeljournalistiek, je zou het niet eens moeten lezen.quote:Op donderdag 29 mei 2025 09:31 schreef roos94 het volgende:
https://www.mediacourant.(...)-naar-frankfurt-toe/
"Het lijkt of ze zich er al bij hebben neergelegd". Nee mafkees, als er een genezende behandeling was in Frankfurt denk je dat ze dat dan lieten lopen?
Echt, sommige figuren.. evert weet ook helemaal niet welke type freek heeft en de details. Sukkel.
Evert zou er nog meer moeite in stoppen. “Misschien dat er toch nog een arts is die zegt van: ‘Laat mij er eens naar kijken.’ Als je nee hebt, dan zou je zeggen op die leeftijd en met een baby op komst: ‘Dat ga ik doen’, maar het is je persoonlijke keuze, je persoonlijke afweging om al dan niet een traject in te gaan.”
"Evert zou er meer moeite in stoppen". Echt deze man
Omdat ik gewoon wederom verbaast ben over deze wereld. Het voelt als een trap na.quote:Op donderdag 29 mei 2025 09:46 schreef vencodark het volgende:
Niet gelezen want: Mediacourant.
Maar als het zo’n klote artikel is, waarom dan hier plaatsen?
Iedereen en z’n moeder kan wel iets te schrijven hebben over Freek.
Allemaal speculaas.
Lijkt me ook niet maar denk dat je zelf in zo'n eindfase moet zitten om te weten of je nog ergens van kan genieten.quote:Op woensdag 28 mei 2025 12:36 schreef DrDentz het volgende:
"Geniet van elke dag die je nog hebt"
Dat lijkt me dan erg moeilijk. Elke dag zou ik opstaan met het idee van: godver, wat kut, ik wil mn kind straks zien opgroeien. Klote dit!
Hoe kun je dan nog echt genieten? Moeilijk..
Zou denken een dergelijke trap gewoon te negeren.quote:Op donderdag 29 mei 2025 09:55 schreef roos94 het volgende:
[..]
Omdat ik gewoon wederom verbaast ben over deze wereld. Het voelt als een trap na.
Dit idd.quote:Op donderdag 29 mei 2025 09:46 schreef vencodark het volgende:
Niet gelezen want: Mediacourant.
Maar als het zo’n klote artikel is, waarom dan hier plaatsen?
Iedereen en z’n moeder kan wel iets te schrijven hebben over Freek.
Allemaal speculaas.
Niemand heeft iets geschreven en de walgelijkheid heeft niks met Mediacourant te maken. Sterker nog, die exposen deze vieze roddelaar met zijn vooringenomen conclusies over iemand in een precaire situatie juist.quote:Op donderdag 29 mei 2025 09:46 schreef vencodark het volgende:
Niet gelezen want: Mediacourant.
Maar als het zo’n klote artikel is, waarom dan hier plaatsen?
Iedereen en z’n moeder kan wel iets te schrijven hebben over Freek.
Allemaal speculaas.
Ah zo. Zoals gezegd: ik had het artikel niet gelezen.quote:Op vrijdag 30 mei 2025 08:35 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Niemand heeft iets geschreven en de walgelijkheid heeft niks met Mediacourant te maken. Sterker nog, die exposen deze vieze roddelaar met zijn vooringenomen conclusies over iemand in een precaire situatie juist.
Het gaat over walgelijk gelul van Evert Santegoeds in een podcast.
quote:Ode aan Freek Rikkerink
Het applaus voor Karin is overweldigend. Casper neemt ook een moment om stil te staan bij Freek Rikkerink, bij wie op 32-jarige leeftijd longkanker is vastgesteld. „Deze song is voor iedereen die iemand in zijn omgeving heeft die ongeneeslijk ziek is. Deze is voor Karin, Freek, en voor iedereen die hiermee worstelt.”
Ik snap jouw PI niet. Zo lachen is het allemaal niet toch?quote:Op woensdag 4 juni 2025 08:48 schreef roos94 het volgende:
Op insta:
Omringd door onze lieve vrienden & familie, die ons nog geen moment los hebben gelaten, hebben we afgelopen week geprobeerd de keiharde klap een plek te geven, en samen een richting te zoeken in deze bizarre situatie. Het voelt allemaal nog zo onwerkelijk en beangstigend, omdat ons beeld van ‘lekker samen oud worden’ nu ineens geen vanzelfsprekendheid is. Toch hebben we besloten er samen de schouders onder te zetten en er vol voor te vechten, we gaan er alles aan doen om de uitzondering te worden!! 🙏🏼❤️
Freek is inmiddels begonnen aan de levensverlengende medicatie (gelukkig geen chemo), om de kanker zo veel mogelijk te remmen, en voelt zich sindsdien fysiek weer een stuk beter. Na maanden eindelijk verlost van het hoestje (waarvoor hij ‘even’ naar de dokter ging) en weer een paar gezonde kilo’s erbij. Over een tijdje hebben we weer onderzoeken in het ziekenhuis om te controleren of de medicijnen aanslaan, als dat zo is kan de situatie hopelijk voor een langere tijd stabiel blijven. Uiteindelijk worden de kankercellen op termijn resistent tegen de medicijnen, maar er zijn mensen die er al enkele jaren mee vooruit kunnen, dus daar houden we ons voor nu aan vast! En ondertussen hopen we heel hard op een wonder 🍀 Met de zwangerschap gaat het gelukkig goed, dus daar focussen we ons nu zo veel mogelijk op, onze allergrootste droom! Suus is inmiddels door het eerste trimester heen, we hebben de afgelopen festivals & in de Ziggo Dome samen hard gelachen om de op-het-podium-verstopte crackers en andere snacks, om haar tijdens de shows door de cravings heen te helpen 🤤 De echo’s zien er tot nu toe allemaal goed uit (de baby stuitert vrolijk op en neer), daar halen we nu al ons geluk uit 🩷🩵 We kunnen niet wachten om de babykamer in te gaan richten, kom maar door met al die leuke tips! We proberen samen positief te blijven en vooral niet te stoppen met leven. We hebben tot nu toe nog elke dag samen muziek gemaakt en dat voelt zo fijn. We zijn nog lang niet klaar!!! Dankjewel voor al jullie liefde & lichtjes
Jij hebt altijd commentaar op mij, geen idee waarom. Maar als je het allemaal zo vervelend vindt, je hebt een abo, dus gebruik je foe lijst. Gratis advies van mij naar jou.quote:Op woensdag 4 juni 2025 10:25 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik snap jouw PI niet. Zo lachen is het allemaal niet toch?
Huh?????quote:Op woensdag 4 juni 2025 10:29 schreef roos94 het volgende:
[..]
Jij hebt altijd commentaar op mij, geen idee waarom. Maar als je het allemaal zo vervelend vindt, je hebt een abo, dus gebruik je foe lijst. Gratis advies van mij naar jou.
Die smiley is een vriendelijk gezicht, omdat uit dit bericht meer hoop spreekt dan uit hun allereerste kennismaking waarin het meer leek alsof het binnenkort voorbij zou zijn. Nu is er toch nog e.e.a. mogelijk en ze lijken positief gestemd.
Je stond eerder al op mijn foe en ik had je er toen weer afgehaald maar dat gaan we weer terugdraaienquote:Op woensdag 4 juni 2025 10:32 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Huh?????
Waar heb jij het nou weer over![]()
Dat is ook onzin wat je zegt ,dat weet je zelf ook wel.
quote:Op woensdag 4 juni 2025 10:29 schreef roos94 het volgende:
[..]
Jij hebt altijd commentaar op mij, geen idee waarom. Maar als je het allemaal zo vervelend vindt, je hebt een abo, dus gebruik je foe lijst. Gratis advies van mij naar jou.
Die smiley is een vriendelijk gezicht, omdat uit dit bericht meer hoop spreekt dan uit hun allereerste kennismaking waarin het meer leek alsof het binnenkort voorbij zou zijn. Nu is er toch nog e.e.a. mogelijk en ze lijken positief gestemd.
Uhm... ik snap haar punt wel, ik weet niet of je emoticons nou anders interpreteert als mij maar om te gieren is de situatie nog steeds niet. Dan zou je eerder gewoon eenquote:Op woensdag 4 juni 2025 10:34 schreef roos94 het volgende:
[..]
Je stond eerder al op mijn foe en ik had je er toen weer afgehaald maar dat gaan we weer terugdraaien
En hier sluit ik mij bij aan!quote:Op woensdag 4 juni 2025 10:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Kunnen we de persoonlijke vetes lekker ergens anders uitvechten? PI was onhandig, verder blablabla.
Het is in ieder geval fijn om te horen dat het een beetje aan lijkt te slaan. En laten we hopen op verder heel lang geen of weinig nieuws.
Het is wel tot in de details openbaar allemaal. Ik zou denk ik meer doen zoals David Bowie als ik bekend was: het ziekteproces in stilte doorstaan, een laatste album uitbrengen, en dan de dag erna sterven als een legend terwijl bijna niemand wist dat je ziek was.quote:Op woensdag 4 juni 2025 08:48 schreef roos94 het volgende:
Op insta:
Omringd door onze lieve vrienden & familie, die ons nog geen moment los hebben gelaten, hebben we afgelopen week geprobeerd de keiharde klap een plek te geven, en samen een richting te zoeken in deze bizarre situatie. Het voelt allemaal nog zo onwerkelijk en beangstigend, omdat ons beeld van ‘lekker samen oud worden’ nu ineens geen vanzelfsprekendheid is. Toch hebben we besloten er samen de schouders onder te zetten en er vol voor te vechten, we gaan er alles aan doen om de uitzondering te worden!! 🙏🏼❤️
Freek is inmiddels begonnen aan de levensverlengende medicatie (gelukkig geen chemo), om de kanker zo veel mogelijk te remmen, en voelt zich sindsdien fysiek weer een stuk beter. Na maanden eindelijk verlost van het hoestje (waarvoor hij ‘even’ naar de dokter ging) en weer een paar gezonde kilo’s erbij. Over een tijdje hebben we weer onderzoeken in het ziekenhuis om te controleren of de medicijnen aanslaan, als dat zo is kan de situatie hopelijk voor een langere tijd stabiel blijven. Uiteindelijk worden de kankercellen op termijn resistent tegen de medicijnen, maar er zijn mensen die er al enkele jaren mee vooruit kunnen, dus daar houden we ons voor nu aan vast! En ondertussen hopen we heel hard op een wonder 🍀 Met de zwangerschap gaat het gelukkig goed, dus daar focussen we ons nu zo veel mogelijk op, onze allergrootste droom! Suus is inmiddels door het eerste trimester heen, we hebben de afgelopen festivals & in de Ziggo Dome samen hard gelachen om de op-het-podium-verstopte crackers en andere snacks, om haar tijdens de shows door de cravings heen te helpen 🤤 De echo’s zien er tot nu toe allemaal goed uit (de baby stuitert vrolijk op en neer), daar halen we nu al ons geluk uit 🩷🩵 We kunnen niet wachten om de babykamer in te gaan richten, kom maar door met al die leuke tips! We proberen samen positief te blijven en vooral niet te stoppen met leven. We hebben tot nu toe nog elke dag samen muziek gemaakt en dat voelt zo fijn. We zijn nog lang niet klaar!!! Dankjewel voor al jullie liefde & lichtjes
Vast al eerder gezegd. Ze hadden nog veel grote optredens staan. Door alles openbaar te maken voorkom je speculeren.quote:Op woensdag 4 juni 2025 19:03 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Het is wel tot in de details openbaar allemaal. Ik zou denk ik meer doen zoals David Bowie als ik bekend was: het ziekteproces in stilte doorstaan, een laatste album uitbrengen, en dan de dag erna sterven als een legend terwijl bijna niemand wist dat je ziek was.
Je kunt natuurlijk denken : gaat mensen geen reet aan. Maar alles afzeggen gaan mensen de raarste dingen zeggen. Ik denk dat ze er goed aan hebben gedaan. Er werden nu al meest bizarre dingen gepost op sociale.quote:Op woensdag 4 juni 2025 21:29 schreef vencodark het volgende:
Het ene is uiteraard niet beter dan het andere.
In een klein kikkerlandje als Nederland (en bekend in België) zou het heel vreemd staan als ze plotsklaps uit de publiciteit verdwenen.
Zeker met alle optredens en jury functie binnen de nieuwe Voice.
Ik begrijp heel goed dat ze in grote lijnen even een update geven.
Precies. Genoeg informatie om niet te gaan speculeren en laten mensen hun met rust. Goed nieuws dat het hoestje in elk geval weg is, dan zal hopelijk de doelgerichte- of immuuntherapie aanslaan.quote:Op woensdag 4 juni 2025 23:25 schreef Ole het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk denken : gaat mensen geen reet aan. Maar alles afzeggen gaan mensen de raarste dingen zeggen. Ik denk dat ze er goed aan hebben gedaan. Er werden nu al meest bizarre dingen gepost op sociale.
In dat 1e bericht leek ook alsof er niets meer te doen was voor hem. Maar later bleek toch nog rek mogelijk te zijnquote:Op vrijdag 13 juni 2025 16:36 schreef vencodark het volgende:
Fijn voor ze natuurlijk.![]()
Bij hun 1e bericht dacht ik dat ze minstens een half jaar pauze zouden nemen, of in het slechtste geval, voor altijd.
Het klonk allemaal erg zwaar en definitief.
Gelukkig ‘valt het mee’.
Toen wisten ze ook nog niet dat Freek nog op zou knappen door de medicatie.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 16:36 schreef vencodark het volgende:
Fijn voor ze natuurlijk.![]()
Bij hun 1e bericht dacht ik dat ze minstens een half jaar pauze zouden nemen, of in het slechtste geval, voor altijd.
Het klonk allemaal erg zwaar en definitief.
Gelukkig ‘valt het mee’.
En jouw blauwe stift? Dat kan geen toeval zijn, het wordt een jongetje!quote:
En jij bent ook blauwquote:Op zondag 15 juni 2025 17:08 schreef Deisyy het volgende:
[..]
En jouw blauwe stift? Dat kan geen toeval zijn, het wordt een jongetje!
En toch heb ik 3 weken geleden een kleindochter gekregenquote:
Gefeliciteerdquote:Op zondag 15 juni 2025 17:14 schreef Deisyy het volgende:
[..]
En toch heb ik 3 weken geleden een kleindochter gekregen
Mensen die op sterven na dood zijn maken niet altijd de beste keuzes zie Sylvia Millecam.quote:Op maandag 16 juni 2025 19:18 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Zijn vriendin was overigens een week later uitgerekend dus het zou kunnen dat de emoties de bevalling in gang hebben gezet? (geen idee lol) maar evengoed echt heel oneerlijk. En dan lees ik commentaar op de medicatie die Freek nu vergoed krijgt wat te duur en te weinig wetenschappelijk bewezen effect zou hebben, god allemachtig.
Blijkbaar willen ze dat risico wel nemen, en sowieso is niets zeker in het leven, Willie Wartaal kan ook wel onder de tram lopen.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 21:45 schreef roos94 het volgende:
Lijkt me als producent toch een behoorlijk risico.
Gezien het verleden van The Voice denk ik dat dit hen inmiddels niet meer afschrikt.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 21:45 schreef roos94 het volgende:
Lijkt me als producent toch een behoorlijk risico.
Dat idee krijg ik ook een beetje.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 11:58 schreef AccurateAllegiance het volgende:
Ik vind het wel mooi, of zo. Dat ze toch gewoon de dingen doen die ze willen doen. En ze zijn samen, dat is wel een grote factor in de overweging lijkt me.
Kan me wel voorstellen dat het zwaar is. Met zwangerschap van Suzan en behandelingen van Freek. Maar daar is vast wat over af te spreken.
Ik heb ook de indruk dat ze weten dat hij niet binnen heel korte tijd zou komen te overlijden of zo?
Ze lijken me wat optimistischer.
Dat zou wel heel fijn zijn.
Uit alle berichten die naar buiten zijn gekomen krijgt hij waarschijnlijk doelgerichte therapie. Werkt snel, totdat de tumor een manier heeft gevonden om het medicijn te omzeilen. Wanneer dat is, weet natuurlijk niemand.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 11:58 schreef AccurateAllegiance het volgende:
Ik heb ook de indruk dat ze weten dat hij niet binnen heel korte tijd zou komen te overlijden of zo?
Ze lijken me wat optimistischer.
Dat zou wel heel fijn zijn.
Ik las ergens dat de voice geen liveshows (alleen live opgenomen?) meer heeft dus dan kunnen ze de opnames afronden voor de bevalling, vermoedelijk.quote:Op zondag 6 juli 2025 08:28 schreef June. het volgende:
[..]
Uit alle berichten die naar buiten zijn gekomen krijgt hij waarschijnlijk doelgerichte therapie. Werkt snel, totdat de tumor een manier heeft gevonden om het medicijn te omzeilen. Wanneer dat is, weet natuurlijk niemand.
Ik vind het ook wel mooi dat ze die dingen nog samen willen doen. Aan de andere kant hebben ze straks ook een baby. In mijn geval zat die zeker de 1e paar maanden aan mij of m'n vriend vastgeplakt. Bijzondere tijd. Ben benieuwd hoe ze dat willen combineren met zoiets als the voice. Of misschien is het ook gewoon nog de naïviteit van je eerste kind, denken dat je alles kan combinerenOf ze vinden het prima dat de baby dan vaker bij vrienden of familie is.
O ja dat zou een stuk logischer zijn inderdaadquote:Op zondag 6 juli 2025 12:35 schreef AccurateAllegiance het volgende:
[..]
Ik las ergens dat de voice geen liveshows (alleen live opgenomen?) meer heeft dus dan kunnen ze de opnames afronden voor de bevalling, vermoedelijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |