Extra aanwijzingen voor dit topic:quote:Het project, opgezet in 2022, heeft tot doel tienduizenden conservatieven te rekruteren om huidige federale ambtenaren te vervangen – die sommige Republikeinen karakteriseren als onderdeel van de 'deep state' – en om de doelstellingen van de volgende Republikeinse president te bevorderen. Het gaat uit van een vergaande interpretatie van de theorie van de unitaire uitvoerende macht, een omstreden interpretatie van artikel II van de grondwet van de Verenigde Staten die ervan uitgaat dat de president bij zijn inauguratie absolute zeggenschap over de uitvoerende macht verkrijgt.
Project 2025 beoogt diepgaande veranderingen binnen de overheid, met name het economisch en sociaal beleid en de rol van de federale overheid en haar agentschappen. In het plan wordt voorgesteld de financiering voor het ministerie van Justitie te verlagen, de FBI en het ministerie van Binnenlandse Veiligheid (DHS) te ontmantelen, de regelgeving op het gebied van milieu en klimaatverandering sterk te verminderen ten gunste van de winning van fossiele brandstoffen, het ministerie van Handel op te heffen en de onafhankelijkheid van federale agentschappen zoals de Federal Communications Commission (FCC) en de Federal Trade Commission (FTC) te beëindigen.
Dat heeft hij niet toegestaan. Ook dat heb je er zelf bij verzonnen.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 23:35 schreef Perrin het volgende: [..] De annexatie van de Krim toestaan
Je presenteert geen feiten. In die tijd had het westen wellicht harder kunnen optreden. Maar je ziet met de huidige oorlog dat harder optreden niets oplevert op korte termijn. Maar beweren dat Obama de annexatie goed keurde slaat echt nergens op.quote:waardoor ook de destabilisatie van de Donbas mogelijk werd. Hij heeft een oogje toegeknepen en vol ingezet op appeasement en zo Poetin aangemoedigd (samen met de betrokken Europese 'leiders') tot de huidige invasie. Of wil je de feiten ontkennen?
Rug recht houden? De enige die zijn rug niet recht lijkt te houden is Trump. Die paoegaait Russische propaganda na en laat Oekraïne als een baksteen vallen. Trump houdt totaal niet de rug recht richting Poetin.quote:Als ze daar hun rug hadden recht gehouden was al deze ellende voorkomen. Zij zijn begonnen met Oekraïne voor de leeuwen te gooien ondanks alle 'veiligheidsgaranties'.
Nou, vertel concreet wat het westen had moeten doen.quote:Ja Poetin is de schuldige aan de oorlog. Maar deze oorlog was onmogelijk geweest als 'het Westen' zijn rug recht had gehouden. Keer op keer hebben ze niks gedaan toen Poetin de grens opschoof en over rode lijnen heenstapte.
Je biedt geen enkel alternatief, behalve holle woorden. Wordt eens concreet: wat had de VS moeten doen toen Rusland Krim in nam? Ik wacht wel even.quote:En nu is het compleet uit de klauwen gelopen. Zachte heelmeesters, stinkende wonden.
Oh, jij mag vinden dat we beter af zijn met Trump.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 23:53 schreef Perrin het volgende:
[..]
Sommige mensen denken iets minder simplistisch.
In dit geval schurkt het erg dicht tegen de waarheid aan. Koko de Gorilla zou nog beter zijn dan Trump.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 23:53 schreef Perrin het volgende:
[..]
Sommige mensen denken iets minder simplistisch.
Ik ben bekend met de uitdrukking. Ik moest haar ook even overdenken toen @Perrin haar gebruikte, maar vond haar wel heel toepasselijk door het beeld dat opgeroepen werd: Obama die een kijkje in de wieg neemt.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 23:50 schreef Wantie het volgende:
[..]
En hoe had hij dat kunnen voorkomen?
Door met zijn toverstaf te zwaaien?
[..]
Aan de wieg staan betekent betrokken zijn bij het ontstaan ervan en daarvoor verantwoordelijk zijn.
Er bij staan kijken is wat anders.
Op bepaalde tijdstippen worden trollen actief (waarschijnlijk omdat het hun werktijden zijn en ze niet in Nederland wonen) maar over het algemeen is het goed te doen in deze topic. Er zijn voldoende meningen van personen die echte Nederlanders zijn en echte belangen hebben in dit land en het niet verkwanselen vanwege een buitenlandse despoot.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 00:10 schreef Lyrewyn het volgende:
Overigens fijn om hier een discussie te lezen/voeren zonder obvious getroll.
Wel één ding om dan te realiseren/accepteren: Áls er al kompromat bestaat dat het buitenlandse beleid van de VS en de belangen van het mil/ind-complex nadelig kan beïnvloeden, heeft dat Amerikaanse inlichtingendiensten en bijv. Mossad er kennelijk niet toe aangezet een herverkiezing (via welke weg dan ook) te voorkomen; en dat zijn toch niet echt organisaties die maar wat in het duister tasten. Dat maakt het al minder waarschijnlijk dat kompromat de enige verklaring zou zijn voor het erratisch gedrag van de T regering.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 22:13 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Genoeg hardnekkige speculaties hierover en daar komen we waarschijnlijk nooit achter.
Ik weet echter 1 ding en dat wist ik al zeker tijdens zijn eerste termijn...als Trump voor Rusland "werkt" dan is alles wat er met de USA gebeurt volkomen logisch. Dan klopt het ineens allemaal...
Doe ermee wat je wil...
quote:Op zaterdag 22 februari 2025 00:09 schreef Lyrewyn het volgende:
[..]
Ik ben bekend met de uitdrukking. Ik moest haar ook even overdenken toen @:Perrin haar gebruikte, maar vond haar wel heel toepasselijk door het beeld dat opgeroepen werd: Obama die een kijkje in de wieg neemt.
Je hebt wel gelijk dat de uitdrukking inhoudt dat er verantwoordelijkheid bij komt kijken, die had Obama niet voor de annexatie. Toch wordt er met de foto het beeld gebruikt dat Obama koel optrad tegen dictators, maar dat was helemaal niet zo, hij liet over zijn rode lijnen heen lopen. Dat is natuurlijk nog altijd vele malen beter dan de mafiabaas die nu in het Witte Huis zit.
Er stond op dat moment een Poetin-marionet aan het hoofd in Oekraïne. De bevolking protesteerde, maar Viktor Janoekovytsj en Viktor Janoekovytsj zaten vol in de zak van Poetin. Dus van regeringszijde was er weinig verzet tegen de Russische handelingen. De bevolking protesteerde. Wat kon Obama in die situatie doen? Ingrijpen door de Oekraïense president af te zetten en er een eigen marionet voor terugplaatsen?quote:Op vrijdag 21 februari 2025 23:35 schreef Perrin het volgende:
[..]
De annexatie van de Krim toestaan waardoor ook de destabilisatie van de Donbas mogelijk werd. Hij heeft een oogje toegeknepen en vol ingezet op appeasement en zo Poetin aangemoedigd (samen met de betrokken Europese 'leiders') tot de huidige invasie.
Of wil je de feiten ontkennen?
Als ze daar hun rug hadden recht gehouden was al deze ellende voorkomen. Zij zijn begonnen met Oekraïne voor de leeuwen te gooien ondanks alle 'veiligheidsgaranties'.
Ja Poetin is de schuldige aan de oorlog. Maar deze oorlog was onmogelijk geweest als 'het Westen' zijn rug recht had gehouden. Keer op keer hebben ze niks gedaan toen Poetin de grens opschoof en over rode lijnen heenstapte.
En nu is het compleet uit de klauwen gelopen. Zachte heelmeesters, stinkende wonden.
Waar ?quote:A former Soviet intelligence officer has claimed Donald Trump was recruited by the KGB in 1987 and given the codename “Krasnov”.
The bombshell allegation was made by Alnur Mussayev, a former Kazakh intelligence chief, in a Facebook post. The 71-year-old, who previously headed Kazakhstan’s National Security Committee, said he had served in the 6th Directorate of the KGB in Moscow, which was responsible for counter-intelligence support within the economy
Het verhaal is ook al een aantal jaar oud, dus ook zij moeten daar van weten, ergo gaat niets gebeuren.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 00:35 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Waar ?
Niet waar ?
https://www.mirror.co.uk/(...)odename-34726995.amp
Er is al enkele jaren een theorie dat hij misschien gechanteerd wordt door Poetin.
Kan de CIA dit uitpluizen? Of wil de hoogste functies ... vriendje Trump helpen door te doofpotten ?
Ik weet niet of het waar is, maar er werd tijdens het Mueller rapport ook zeker bepaalde dingen niet uitgesloten. Het lijkt mij in ieder geval vrij duidelijk dat hij er banden mee heeft.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 00:35 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Waar ?
Niet waar ?
https://www.mirror.co.uk/(...)odename-34726995.amp
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dat verhaal van die KGB ging over 1987, toch?
Maar stel dat het verhaal waar is, dan kun je vast wat vinden in de zakelijke historie van Trump.
Maar goed, dat blijft allemaal gissen en het zit dicht tegen BNW aan. Toch frappant dat ie zo met bondgenoten omgaat en juist dictators hun zin geeft.
[ Bericht 3% gewijzigd door Vis1980 op 22-02-2025 00:52:03 ]Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
Nu is Politico niet bepaald Facebook, uiteraard, maar ik snap je kritiek.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 01:03 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Kom op zeg heb op FB gestaanniet dat ik het onmogelijk acht dat Trump chantabel is.
Wat is precies de complottheorie dan? Dat Trump al decennia gegroomed wordt door Rusland is onderhand wel duidelijk? Iedereen weet ook dat hij daar (als narcist) erg gevoelig voor is en Putin maakte daar gewoon handig gebruik van.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 01:26 schreef Friggles het volgende:
Dit lijkt me echt van hetzelfde niveau als die complottheorieën waar wappies om belachelijk gemaakt worden.
En het is ook helemaal nergens voor nodig, want Trump maakt zichzelf op zoveel punten belachelijk dat er zat is om op aan te vallen.
De vervanger mist de wettelijke kwalificaties om in aanmerking te komen voor de rol. Als president mag Trump ook iemand die niet gekwalificeerd benoemen als het in het landsbelang is, maar ze mogen wel hun kop houden over DEI.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 04:17 schreef Kijkertje het volgende:
[ afbeelding ]
General CHARLES Q. BROWN, JR. is zo'n woke DEI hire. Daar komt vast een meer gekwalificeerde (uiteraard witte man) kandidaat voor in de plaats
Onze “kritische onafhankelijke denkers” gaan ons vast uitleggen dat dit soort beslissingen heel logisch en vooral heel rechtvaardig zijn, juist om de Oekraïners zelf te beschermen.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 05:44 schreef Kijkertje het volgende:
Ja hoor Oekraine dreigen de Starlink-service te zullen stoppen als ze niet instemmen met Trump's deal.
Hoe verrot ben je dan.
Exclusive: US could cut Ukraine's access to Starlink internet services over minerals, say sources
[ afbeelding ]
Typisch Trump
[ afbeelding ]
Tijd voor een alternatief voor Starlink!![]()
Uit de NYT:quote:Op zaterdag 22 februari 2025 07:56 schreef kipknots het volgende:
[..]
De vervanger mist de wettelijke kwalificaties om in aanmerking te komen voor de rol. Als president mag Trump ook iemand die niet gekwalificeerd benoemen als het in het landsbelang is, maar ze mogen wel hun kop houden over DEI.
De kwalificatie van deze man is dat hij bij een bezoek van Trump aan een basis hij een MAGA pet opzette.![]()
Als je op Reddit op de army en navy boards kijkt zie je ook alleen maar reacties van soldaten die lovend zijn over de lui die de laan uit zijn gestuurd. Deze waren juist ontzettend competent.
Ja dan heb je natuurlijk wel alle kwalificaties die Trump zoekt in een CJCSquote:Mr. Trump’s recounting of the time he met General Caine has changed over time. In his first known public telling of the story, at the Conservative Political Action Conference in 2019, he said the two met during his visit to Iraq.
“I said, ‘What’s your name?’” Mr. Trump recalled. “‘Sir, my name is Razin.’”
“‘Raisin, like the fruit?’” Mr. Trump said he asked. “‘What’s your last name?’”
“‘Caine,’” Mr. Trump said was the officer’s response. “‘Razin Caine.’”
That was when Mr. Trump said the general then told him he could defeat the Islamic State in a week.
“‘One week?’” Mr. Trump said he asked incredulously. “‘I was told two years!’”
“‘We’re only hitting them from a temporary base in Syria, but if you gave us permission, we could hit them from the back, from the side, from all over, from the base you’re right on right now, sir,’” Mr. Trump quoted him as saying. “‘They won’t know what the hell hit them.’”
Mr. Trump also said that General Caine told him that his superiors came from Washington but did not listen to their commanders in the field, and that “you’re the first one to ask us our opinion.”
Five years later, Mr. Trump spoke about that interlude at another CPAC meeting. This time, Mr. Trump said General Caine promised that the Islamic State could be defeated in four weeks, not one.
The president also added a new detail, claiming that General Caine donned a MAGA hat, despite military guidelines that active-duty troops should not wear political paraphernalia.
“‘I love you, sir. I think you’re great, sir. I’ll kill for you, sir,’” Mr. Trump said General Caine said. “Then he puts on a Make America Great Again hat,” Mr. Trump said, laughing. “You’re not allowed to do that, but they did it.”
Eigenlijk is het gewoon onethisch om Oekraïne de kans te ontzeggen zelf beslissingen te nemen door ze Starlink op te leggen. Typisch links dat ze het weer prima vinden dat de elite beslissingen neemt over wat goed is voor een land.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 08:12 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Onze “kritische onafhankelijke denkers” gaan ons vast uitleggen dat dit soort beslissingen heel logisch en vooral heel rechtvaardig zijn, juist om de Oekraïners zelf te beschermen.
Een dwingend advies is soms nodig. Dat is wat sterke leiders doen om een einde aan een oorlog te maken die MILJOENEN mensen het leven gekost hebben!quote:Op zaterdag 22 februari 2025 08:12 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Onze “kritische onafhankelijke denkers” gaan ons vast uitleggen dat dit soort beslissingen heel logisch en vooral heel rechtvaardig zijn, juist om de Oekraïners zelf te beschermen.
MAGA vindt dit prachtig. Die genieten als hun grote leider iemand een verbaal knietje geeft.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 20:35 schreef Vis1980 het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Wat een ontiegelijke lul.
I am we are the law..quote:Op zaterdag 22 februari 2025 09:23 schreef Arcee het volgende:
[..]
MAGA vindt dit prachtig. Die genieten als hun grote leider iemand een verbaal knietje geeft.
Niets, Poetin is een illegale invasie en bezetting gestart en is nu spekkoper.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:08 schreef Breekfast het volgende:
Ik lees nu overal dat de de Amerikaanse toenadering naar Rusland als doel heeft om Rusland en China uit elkaar te spelen. Denkt de Trump-regering daadwerkelijk dat dit kan gaan lukken? Wat weerhoudt Poetin ervan om zowel de relatie met China goed te houden als te profiteren van de Amerikaanse toegeeflijkheid?
Hmm. Waarom mention je mij hier nu? Dat Amerikaanse conservatieven kritisch op migratie zijn komt niet door Russische propaganda. Ook is het voor mij onduidelijk wat een willekeurige post van Reddit hier precies mee te maken heeft.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 23:02 schreef Wantie het volgende:
[..]
Precies wat @:howardroark beweert.
In Democratische kringen is men nog altijd boos dat de biologische realiteit van de mens is benoemd en mensen niet met hun zelfgekozen geslacht in sport mogen meedoen. Mooi dat eigenwijze en tegendraadse politici uit staten zoals Maine even flink op hun nummer worden gezet.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 21:01 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat is het probleem? Wetten moeten gehoorzaamd worden.
Dat heb ik kort en bondig omschreven.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm. Waarom mention je mij hier nu?
Hij heeft geen Fraude opgespoord.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:04 schreef opgebaarde het volgende:
[ x ]
Wat Elon heeft verdiend door fraude op te sporen, wordt aan de andere kant meteen weer uitgegeven.
Diezelfde biologische realiteit bestrijdt jouw identiteit.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
In Democratische kringen is men nog altijd boos dat de biologische realiteit van de mens is benoemd en mensen niet met hun zelfgekozen geslacht in sport mogen meedoen. Mooi dat eigenwijze en tegendraadse politici uit staten zoals Maine even flink op hun nummer worden gezet.
Alnur Mussayev, a former Kazakh intelligence chief, in a Facebook post.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 00:35 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Waar ?
Niet waar ?
https://www.mirror.co.uk/(...)odename-34726995.amp
Er is al enkele jaren een theorie dat hij misschien gechanteerd wordt door Poetin.
Kan de CIA dit uitpluizen? Of wil de hoogste functies daar ... vriendje Trump helpen door te doofpotten ?
Dat heb je niet, je geeft mij een mention en zegt dat wat er in die post staat ik zou beweren, maar dat is niet waar.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:33 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat heb ik kort en bondig omschreven.
Oh ja?quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:36 schreef Wantie het volgende:
[..]
Diezelfde biologische realiteit bestrijdt jouw identiteit.
In de spiegel kijken is natuurlijk lastig.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:42 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat heb je niet, je geeft mij een mention en zegt dat wat er in die post staat ik zou beweren, maar dat is niet waar.
[..]
Yup.quote:Oh ja?
Het is vooral een wanhoopspoging om de bizarre Amerikaanse draai richting Rusland te rationaliseren. 'Trump is niet op de hand van Poetin, hij probeert Peking en het Kremlin uit elkaar te spelen. Kortom, het is een potje geopolitiek schaken op het allerhoogste niveau'.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:08 schreef Breekfast het volgende:
Ik lees nu overal dat de de Amerikaanse toenadering naar Rusland als doel heeft om Rusland en China uit elkaar te spelen. Denkt de Trump-regering daadwerkelijk dat dit kan gaan lukken? Wat weerhoudt Poetin ervan om zowel de relatie met China goed te houden als te profiteren van de Amerikaanse toegeeflijkheid?
Of iets feitelijk klopt of dat er aan aanwijzigingen zijn dat het kan kloppen dat doet er al een tijdje niet meer toequote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:34 schreef Wantie het volgende:
[..]
Hij heeft geen Fraude opgespoord.
Nee, je bent dingen aan het verkondigen die niet waar zijn. Seksuele oriëntatie is niet vergelijkbaar met transgenderisme. Dit heb je al eens eerder geprobeerd staat mij bij.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
In de spiegel kijken is natuurlijk lastig.
[..]
Yup.
Tenzij het gewoon act van je is natuurlijk.
Er werd dit weekend gevraagd wanneer de eerste fraudezaken voor de rechter komen.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:56 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Of iets feitelijk klopt of dat er aan aanwijzigingen zijn dat het kan kloppen dat doet er al een tijdje niet meer toe
Musk is met de dag meer aan het liegen en meer conflicten aan het zoeken. Allemaal bewust.
Leuk bedacht, maar de biologische realiteit is dat de mens voor de voortplanting 2 geslachten nodig heeft.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:56 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, je bent dingen aan het verkondigen die niet waar zijn. Seksuele oriëntatie is niet vergelijkbaar met transgenderisme. Dit heb je al eens eerder geprobeerd staat mij bij.
Seksuele oriëntatie is per definitie subjectief, je kunt niet uit het fysiek van een man of vrouw opmaken of deze hetero, lesbisch of biseksueel is. Dat is in alle gevallen een subjectieve beleving. Het menselijk geslacht is daarentegen een vastgesteld fysiek kenmerk van de mens, iets dat je niet zelf kunt bepalen. Hetzelfde geldt voor je lengte of de kleur van je ogen.
Ik had 't gezien, van de al om geprezen Leavitt. Die journalist zal ook wel een briefje krijgen dat hij moet oppassen zulke brutale vragen te stellenquote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
Er werd dit weekend gevraagd wanneer de eerste fraudezaken voor de rechter komen.
That's a clever question, was het antwoord.
En meer niet.
Zucht…. En ook je geslacht kan je tegenwoordig veranderen. De eerste geslachtveranderende operaties vonden al plaats voor WO2 in onder andere Berlijn…quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:56 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, je bent dingen aan het verkondigen die niet waar zijn. Seksuele oriëntatie is niet vergelijkbaar met transgenderisme. Dit heb je al eens eerder geprobeerd staat mij bij.
Seksuele oriëntatie is per definitie subjectief, je kunt niet uit het fysiek van een man of vrouw opmaken of deze hetero, lesbisch of biseksueel is. Dat is in alle gevallen een subjectieve beleving. Het menselijk geslacht is daarentegen een vastgesteld fysiek kenmerk van de mens, iets dat je niet zelf kunt bepalen. Hetzelfde geldt voor je lengte of de kleur van je ogen.
Een penis is multifunctioneel, en wordt voornamelijk gebruikt om te plassen.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:00 schreef Wantie het volgende:
[..]
Leuk bedacht, maar de biologische realiteit is dat de mens voor de voortplanting 2 geslachten nodig heeft.
Geslachtsverkeer tussen 2 personen van hetzelfde geslacht leidt niet tot voortplanting, en is derhalve strijdig met de biologische realiteit.
Een penis is bedoeld voor de vagina, en geen ander gat.
Klopt.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:04 schreef soeverein het volgende:
[..]
Een penis is multifunctioneel, en wordt voornamelijk gebruikt om te plassen.
Eens hoor.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:06 schreef KoosVogels het volgende:
Laat je nou eens niet verleiden tot een discussie over transgenders met HowardRoark. Jullie komen toch niet nader tot elkaar, zonde van de tijd en energie.
Overal worden ja-knikkers neergezet.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 04:17 schreef Kijkertje het volgende:
[ afbeelding ]
General CHARLES Q. BROWN, JR. is zo'n woke DEI hire. Daar komt vast een meer gekwalificeerde (uiteraard witte man) kandidaat voor in de plaats
Ik raak er echt steeds meer van overtuigd dat de VS over 4 jaar geen democratie meer zijn.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:14 schreef Perrin het volgende:
[..]
Overal worden ja-knikkers neergezet.
[ x ]
Aan Trump en de groep rondom hem zal het niet liggen iig. Het verzet zal moeten komen van de rest van de VS.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:17 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Ik raak er echt steeds meer van overtuigd dat de VS over 4 jaar geen democratie meer zijn.
Ik vind het nog steeds wel fascinerend hoe geobsedeerd trumpaanhangers zijn met transgenders. Wat is je probleem? Hoe vaak heb je last van een transgender die gewoon zijn/haar/hun leven leidt? Wat voor invloed heeft het op het dagelijkse leven van de gemiddelde mens dat iemand die transgender is erkend en geholpen wordt?quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:06 schreef KoosVogels het volgende:
Laat je nou eens niet verleiden tot een discussie over transgenders met HowardRoark. Jullie komen toch niet nader tot elkaar, zonde van de tijd en energie.
Aangezien trump momenteel volledig per decreet regeert, onderwijl geen oog hebbende voor wetgeving, en congress er alleen nog maar voor de sier zit omdat power of the purse is overgedragen aan een nepo apartheid baby die daar geen enkele juridische bevoegdheid voor heeft, kunnen we zeggen dat dit ondertussen reeds het geval is.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:17 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Ik raak er echt steeds meer van overtuigd dat de VS over 4 jaar geen democratie meer zijn.
quote:There is never any under-layer of irony, complexity, nuance or depth. It’s all surface. Some Americans might see this as refreshingly upfront. Well, we don’t. We see it as having no inner world, no soul. And in Britain we traditionally side with David, not Goliath. All our heroes are plucky underdogs: Robin Hood, Dick Whittington, Oliver Twist. Trump is neither plucky, nor an underdog. He is the exact opposite of that. He’s not even a spoiled rich-boy, or a greedy fat-cat. He’s more a fat white slug. A Jabba the Hutt of privilege.
And worse, he is that most unforgivable of all things to the British: a bully. That is, except when he is among bullies; then he suddenly transforms into a snivelling sidekick instead. There are unspoken rules to this stuff – the Queensberry rules of basic decency – and he breaks them all. He punches downwards – which a gentleman should, would, could never do – and every blow he aims is below the belt. He particularly likes to kick the vulnerable or voiceless – and he kicks them when they are down.
Bron
Hiermee verzwak je lijkt mij ook meteen je leger want je belangrijkste man vervang je door iemand die niet de juiste papieren heeft. Dus hoe sterk en goed is je leger dan nog?quote:Op zaterdag 22 februari 2025 08:15 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Uit de NYT:
[..]
Ja dan heb je natuurlijk wel alle kwalificaties die Trump zoekt in een CJCS
Nee hoor, dat kan niet. Het daadwerkelijke geslacht van iemand is nog altijd duidelijk aantoonbaar, het is ook niet zonder reden dat zulke mensen de rest van hun leven hormonen moeten slikken om de facade in stand te houden.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:04 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Zucht…. En ook je geslacht kan je tegenwoordig veranderen. De eerste geslachtveranderende operaties vonden al plaats voor WO2 in onder andere Berlijn…
Zo zijn er verder ook genoeg ladieboys in bepaalde landen waar je helemaal van in verwarring kan raken wat het nu is. Sommige mensen laten zich niet in hokjes plaatsen.
Ook je lengte kan je dmv groeihormonen of juist weer hormonen die de groei stagneren aanpassen als je opgroeit en een extreem korte of lange lengte lijkt te krijgen.
Je kunt je borsten vergroten als je wil, je lippen, je kan van alles veranderen tegenwoordig. Het is nu eenmaal een gegeven dat de wereld veranderd en dat mensen veranderen en dat niks bij het oude blijft, Elon Musk schreeuwt al jaren dat hij mars gaat koloniseren met een select groepje mensen in de toekomst (geloof niet dat hem dit gaat lukken, maar goed) dus wie weet wat in de toekomst allemaal nog kan en hoe we ons gaan aanpassen en veranderen.
Onderdeel van de conservatieve culture wars. Je begint met het normaliseren van aversie tegen de kleinste minderheid, en werkt daarna omhoog naar andere minderheden.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:24 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Ik vind het nog steeds wel fascinerend hoe geobsedeerd trumpaanhangers zijn met transgenders. Wat is je probleem? Hoe vaak heb je last van een transgender die gewoon zijn/haar/hun leven leidt? Wat voor invloed heeft het op het dagelijkse leven van de gemiddelde mens dat iemand die transgender is erkend en geholpen wordt?
Het voelt zo gemeen zonder enige aanleiding. We pakken even een groep die kwetsbaar is en die trappen we nog even extra de grond in. Supermasculien hoor.
quote:That, then, is everything Trump handed to Putin in the last week or so. And what has he got in return? Nothing, save flattery and the dangled promise of lucrative energy deals with Moscow. Indeed, he did not so much as ask for anything in return. The supposed strongman fell to his knees and kissed the Russian dictator’s feet before they had even entered the negotiating chamber. Small wonder that Kurt Volker, who resigned as Trump’s point man on Ukraine in 2019, told me for the latest Politics Weekly America podcast that the president has a “blind spot on Putin,” one Volker admits he does not understand.
All of which makes it laughable for Trump to claim he is “successfully negotiating an end to the war”, something only he could do, or for his cheerleaders to hail “the art of the peace deal”, or indeed for the meeting in Riyadh to be described as “peace talks” at all. They are nothing of the kind. If you give one side everything they want, which they naturally accept, while denying the other side everything they need, which they naturally reject, that is not a peace agreement: it is nothing more than a coerced surrender. Anybody could do that. It is no achievement at all.
And Trump has form in this area, the supposed master of the deal repeatedly giving away everything and getting nothing in return. Recall his photo-op meeting with Kim Jong-un in 2018. The North Korean tyrant and ruler of a slave state was rewarded with the legitimacy of a summit with – and the effusive praise of – a US president. Kim also won a suspension of US military exercises in the Korean peninsula. These were concrete, high-value gains. In return, Kim conceded nothing but some vague aspirations for a world without nuclear weapons. He played Trump like a slot machine.
Bron
En ook geen Verenigde Staten. Dat wordt iets van de fascistische Staten onder Trump en de vrije Staten met een democratisch gekozen president.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:17 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Ik raak er echt steeds meer van overtuigd dat de VS over 4 jaar geen democratie meer zijn.
Het is een essentieel onderdeel van een bepaald soort politiek om zondebokken aan te wijzen: een gemarginaliseerde groep de schuld geven van de problemen van de maatschappij.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:24 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Ik vind het nog steeds wel fascinerend hoe geobsedeerd trumpaanhangers zijn met transgenders. Wat is je probleem? Hoe vaak heb je last van een transgender die gewoon zijn/haar/hun leven leidt? Wat voor invloed heeft het op het dagelijkse leven van de gemiddelde mens dat iemand die transgender is erkend en geholpen wordt?
Het voelt zo gemeen zonder enige aanleiding. We pakken even een groep die kwetsbaar is en die trappen we nog even extra de grond in. Supermasculien hoor.
Je kunt er zelfs sterk je twijfels bij hebben hoe verenigd die staten nog zijn over 4 jaar. In dit tempo zie ik daar eerder breuken in ontstaan.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:17 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Ik raak er echt steeds meer van overtuigd dat de VS over 4 jaar geen democratie meer zijn.
Ja hoe mensen in de man een meesteronderhandelaar zien is mij ook een raadsel.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:34 schreef KoosVogels het volgende:
Goed stuk dat het onbegrijpelijke 'schaakspel' van Trump scherp samenvat:
[..]
Toch mogen wat mij betreft de mailboxen van POTUS, White House, Farrage en Musk vollopen met dit filmpje, een miljoen keer per dag zou nog niet genoeg zijn.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 09:26 schreef KoosVogels het volgende:
[ x ]
Hij zegt geen nieuwe dingen, [...]
Na het weekendlange handelsconflict met Canada en Mexico werden er tenminste nog concessies gedaan, soort van. Het stelde niets voor, maar Trump kon (zoals jij al aangeeft) een mooie sier maken. MAGA-adepten riepen op sociale media de overwinning uit.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ja hoe mensen in de man een meesteronderhandelaar zien is mij ook een raadsel.
Je bondgenoten tegen je in het harnas jagen en afpersen in eigen belang is ook gewoon heel dom kortetermijndenken en veelal zijn de vermeende concessies die worden afgedwongen vooral papieren concessies voor de bühne zodat Trump even mooi sier kan maken op een of ander sociaal medium voor hersendooien maar er de facto niets verandert. Wat er echter wel verandert is de houding van bondgenoten die je als VS hard nodig hebt voor je dominante positie in de wereld. Wat gewoon maar heel matig wordt begrepen in de MAGA hoek is dat de VS haar dominante positie in de wereld, waar ze ook een groot deel van hun welvaart aan ontlenen, te danken hebben aan de internationale orde die ze zelf hebben opgetuigd en die Trump nu vergooit.
4 jaar? Met dit tempo is dat al na de zomer.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:17 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Ik raak er echt steeds meer van overtuigd dat de VS over 4 jaar geen democratie meer zijn.
Trump heeft nagenoeg al z'n voorgangers afgezeken maar zonder die voorgangers had hij nooit de positie gehad voor alle zwakzinnige dreigementen die hij nu uitkraamt tegen de eigen bondgenoten.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ja hoe mensen in de man een meesteronderhandelaar zien is mij ook een raadsel.
Je bondgenoten tegen je in het harnas jagen en afpersen in eigen belang is ook gewoon heel dom kortetermijndenken en veelal zijn de vermeende concessies die worden afgedwongen vooral papieren concessies voor de bühne zodat Trump even mooi sier kan maken op een of ander sociaal medium voor hersendooien maar er de facto niets verandert. Wat er echter wel verandert is de houding van bondgenoten die je als VS hard nodig hebt voor je dominante positie in de wereld. Wat gewoon maar heel matig wordt begrepen in de MAGA hoek is dat de VS haar dominante positie in de wereld, waar ze ook een groot deel van hun welvaart aan ontlenen, te danken hebben aan de internationale orde die ze zelf hebben opgetuigd en die Trump nu vergooit.
Trump leeft volgens mij ook in de rare veronderstelling dat de concessies die de VS doet niet op het conto van de VS komen. Hij geeft namelijk de facto gewoon Oekraïne en de Europese veiligheid weg. Nog afgezien van het feit dat hij helemaal niet in de positie is om dat soort zaken weg te geven (al kan de VS Oekraïne natuurlijk wel extra dwars gaan zitten), is het uiteindelijk natuurlijk uitermate nadelig voor de VS om als een slapjanus ja en amen te zeggen tegen alle eisen van geopolitieke tegenstanders en dat gaat de VS heel veel kosten. Het rare idee van Trumpadepten dat de man enorm veel macht uit straalt snap ik ook nooit. Zo gauw hij wordt geconfronteerd met een autoritaire leider loopt hij daar als een kwispelend schoothondje achteraan en doet concessie na concessie zonder er ook maar iets voor terug te krijgen.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:04 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Na het weekendlange handelsconflict met Canada en Mexico werden er tenminste nog concessies gedaan, soort van. Het stelde niets voor, maar Trump kon (zoals jij al aangeeft) een mooie sier maken. MAGA-adepten riepen op sociale media de overwinning uit.
Maar afgelopen week haalde Trump niets binnen. Ja, de Russen zeiden iets over toekomstige handelsrelaties. Nou, driewerf hoera. Verbeterde handelsbetrekkingen met een economische middenmoter. Ik ben natuurlijk geen geboren dealmaker zoals Trump, maar ik heb het idee dat de weegschaal niet in het voordeel van de VS uitvalt.
Ter aanvulling op jouw post: die orde hangt ook aan elkaar van vertrouwen. Zelfs de Amerikanen de komende weken weer 180 graden draaien en hun traditionele bondgenoten opnieuw omarmen (wat onwaarschijnlijk lijkt), is dat vertrouwen verdwenen. En daarmee ook een groot deel van de Amerikaanse invloed in de wereld.
Mochten die er niet zijn, moet je even een paar jaar geduld hebben.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:11 schreef Fretwork het volgende:
Zijn er nog fascistische kenmerken die ze niet afvinken?
Ik wilde concentratiekampen typen, maar besefte op tijd dat men er eentje reeds aan het in gebruik nemen is.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:11 schreef Fretwork het volgende:
Zijn er nog fascistische kenmerken die ze niet afvinken?
Lekker makkelijk praten tig kilometers verderop.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:54 schreef Nober het volgende:
Mooi om al jullie huilverhalen te lezen, ga zo nog een aantal jaar door. MAGA
Hoezo? Zij geeft hèm een trap in zijn oranje ballen.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 09:23 schreef Arcee het volgende:
[..]
MAGA vindt dit prachtig. Die genieten als hun grote leider iemand een verbaal knietje geeft.
Omdat MAGA. Zij zien dat zo.quote:
Ik heb nog hoop op de democraten en het volk waaronder hij steeds minder populair wordt (volgens de peilingen die ik hier heb gezien) maar dat blijft nog erg stil momenteelquote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:17 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Ik raak er echt steeds meer van overtuigd dat de VS over 4 jaar geen democratie meer zijn.
De Democraten zijn grotendeels controlled opposition maar het lijkt erop dat ze ondertussen langzaam wakker worden en wat grotere taal gebruiken.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 13:46 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Ik heb nog hoop op de democraten en het volk waaronder hij steeds minder populair wordt (volgens de peilingen die ik hier heb gezien) maar dat blijft nog erg stil momenteel
Dat wel maar gelijk wordt er gedreigd met repercussies, het weghalen van funding als een kleuter die z’n zin niet krijgt.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 13:01 schreef V. het volgende:
[..]
Hoezo? Zij geeft hèm een trap in zijn oranje ballen.
Als dat echt gebeurt dan wordt het wel een historisch moment. Een historisch moment van verraad.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 10:49 schreef KoosVogels het volgende:
In de aanloop naar de verkiezingen beweerden Trumpisten op dit forum regelmatig dat Poetin bang was voor de 'onvoorspelbare' en 'onberekenbare' Trump.
Trump is inderdaad onberekenbaar en onvoorspelbaar, maar ik denk niet dat Poetin heel bang wordt als Trump Zelensky een dictator noemt. En hier zal Poetin ook niet heel bang van worden, vermoed ik:
[ x ]
Dit is overigens nog niet bevestigd, dus nog even een kleine slag om de arm.
De mensen die in Trump een meesteronderhandelaar zien, zijn dezelfde mensen als degenen die blind achter hem aanlopen en alles geloven wat de grootste leugenaar aller tijden zegt en hem nabauwen. Zijn « base ». Aangezien Trump zelf te pas en te onpas roeptoetert dat hij een genie en een meesteronderhandelaar is, zien zij dat in hem.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ja hoe mensen in de man een meesteronderhandelaar zien is mij ook een raadsel.
Je bondgenoten tegen je in het harnas jagen en afpersen in eigen belang is ook gewoon heel dom kortetermijndenken en veelal zijn de vermeende concessies die worden afgedwongen vooral papieren concessies voor de bühne zodat Trump even mooi sier kan maken op een of ander sociaal medium voor hersendooien maar er de facto niets verandert. Wat er echter wel verandert is de houding van bondgenoten die je als VS hard nodig hebt voor je dominante positie in de wereld. Wat gewoon maar heel matig wordt begrepen in de MAGA hoek is dat de VS haar dominante positie in de wereld, waar ze ook een groot deel van hun welvaart aan ontlenen, te danken hebben aan de internationale orde die ze zelf hebben opgetuigd en die Trump nu vergooit.
De eerste termijn is hij nogal onverwacht aan de macht gekomen en was alles om De Donald heen nog ongeorganiseerd. Daar hebben ze van geleerd. Ze weten ook dat ze 2 jaar hebben om het systeem structureel te vernietigen. Dat is nu de wedstrijd die ze ingezet hebben.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 16:39 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Toch opmerkelijk dat dit Kremlin-asset zijn eerste termijn grotendeels doorbracht als zichzelf verplaatsende tulbandpudding op een golfkarretje op Mar-a-Lago, maar tijdens deze tweede termijn opeens geen 2 weken kan wachten om zich -zo goed als- uit een 80-jarige militaire alliantie terug te trekken... Gezien de positionering van o.a. Frankrijk tijdens die periode was 2016-20 een aannemelijkere tijd geweest om dat in gang te zetten, maar destijds bleef het bij wat geklaag over de ledenbijdrage.. waar zou die daadkracht van World's Greatest Golfer nú opeens vandaan komen?
Die grondstoffen van Oekraïne, waar Musk niet zomaar een oogje, maar alle twee zijn ogen op heeft, wil Trump jatten. Zou dat mede zijn daadkracht in die richting aanwakkeren? Wordt hij opgejut door Musk vanwege die zeldzame mineralen?quote:Op zaterdag 22 februari 2025 16:39 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Toch opmerkelijk dat dit Kremlin-asset zijn eerste termijn grotendeels doorbracht als zichzelf verplaatsende tulbandpudding op een golfkarretje op Mar-a-Lago, maar tijdens deze tweede termijn opeens geen 2 weken kan wachten om zich -zo goed als- uit een 80-jarige militaire alliantie terug te trekken... Gezien de positionering van o.a. Frankrijk tijdens die periode was 2016-20 een aannemelijkere tijd geweest om dat in gang te zetten, maar destijds bleef het bij wat geklaag over de ledenbijdrage.. waar zou die daadkracht van World's Greatest Golfer nú opeens vandaan komen?
De wet geldt ook voor haar.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 15:16 schreef Gunner het volgende:
[..]
Dat wel maar gelijk wordt er gedreigd met repercussies, het weghalen van funding als een kleuter die z’n zin niet krijgt.
Het lijkt me eerlijk gezegd sterk. Deze totale onttakeling van een veiligheidsorde die zijn doel 80 jaar gediend heeft vanwege wat uitputtelijke bronnen in een door oorlog verscheurd Oost-Europees land? Maar ik geloof sowieso niet zo heel erg in de ontwrichtende kracht van Circus Trump zoals die gepresenteerd wordt (t.w. rare paardensprongen van twee zéér zichtbare egomaniakken, gesteund door een legertje misnoegde (ex-) bureaucraten dat de afgelopen 4 jaar driftig heeft zitten tikken op een coupprotocol). Het op deze manier opblazen van Pax Americana en de gigantische invloedssfeer die dat met zich meebracht is een geostrategische beslissing die een land als de VS, en de instituten waarop het gefundeerd is, echt niet zomaar aan een of andere vastgoedpaljas met korte vingers en lange tenen overlaten. De laatste die serieus tegen gevestigde belangen inging was JFK, en zijn lot is bekend.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 16:58 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Die grondstoffen van Oekraïne, waar Musk niet zomaar een oogje, maar alle twee zijn ogen op heeft, wil Trump jatten. Zou dat mede zijn daadkracht in die richting aanwakkeren? Wordt hij opgejut door Musk vanwege die zeldzame mineralen?
Ook bijzonder dat je voor mannen in vrouwensport bent als democraat.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 17:38 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ook voor trump maar die lijkt daar maling aan te hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |