SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 20% gewijzigd door Nizno op 14-11-2025 19:45:22 ]Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
Die zitten daar niet om iets goed te raden.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:18 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Nou dat hele panel slaat toch wel weer een flater vanavond. Gelukkig had Monica een leuk truitje aan.
ja dat wist ik wel, maar had hem kennelijk best onderschatquote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:17 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Soy heeft de hoofdrol in de musical 40-45, dus die kan wel zingen…
Die zijn toch al een tijd uit elkaar?quote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:22 schreef SiGNe het volgende:
Hoe zouden Soy en Holly het thuis hebben geregeld?
Normaal moeten de kandidaten geheim houden dat ze in TMS zitten, de kinderen van Froukje de Both wisten het bijv niet maar Soy en Brood zaten beiden in het programma terwijl ze 1 huishouden hebben./
Dat ontkennen ze beiden..quote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:47 schreef Remco het volgende:
[..]
Die zijn toch al een tijd uit elkaar?
Lijkt er wel op als je kleding en decor zo ziet.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:55 schreef NailQueen het volgende:
Was het de bedoeling dat dit de oudjaarsaflevering zou worden?
Vorig jaar was dat wel zoquote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:55 schreef NailQueen het volgende:
Was het de bedoeling dat dit de oudjaarsaflevering zou worden?
Volgens mij mogen ze het echt wel tegen iemand zeggen. Jim wist het ook van Bettina zie ik op zijn instagram.... lijkt me ook wel logisch zeker ivm regelen van thuissituatie en iemand in vertrouwen nemenquote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:22 schreef SiGNe het volgende:
Hoe zouden Soy en Holly het thuis hebben geregeld?
Normaal moeten de kandidaten geheim houden dat ze in TMS zitten, de kinderen van Froukje de Both wisten het bijv niet maar Soy en Brood zaten beiden in het programma terwijl ze 1 huishouden hebben./
Nou daar zat ik niet ver vanafquote:Op zaterdag 4 januari 2025 12:05 schreef NailQueen het volgende:
De makers zijn dit jaar wel erg bezig met de nep-hints. Dan zullen we vanavond zien dat Joshua van Chef'Special de Kangoeroe is en dat Pegasus en de Baviaan ook compleet andere mensen zijn.
Bij WIDM mogen ze het geloof ik aan 1 persoon vertellen. Dat is dan makkelijk geregeldquote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:22 schreef SiGNe het volgende:
Hoe zouden Soy en Holly het thuis hebben geregeld?
Normaal moeten de kandidaten geheim houden dat ze in TMS zitten, de kinderen van Froukje de Both wisten het bijv niet maar Soy en Brood zaten beiden in het programma terwijl ze 1 huishouden hebben./
De kandidaten weten van elkaar wie er meedoet.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:22 schreef SiGNe het volgende:
Hoe zouden Soy en Holly het thuis hebben geregeld?
Normaal moeten de kandidaten geheim houden dat ze in TMS zitten, de kinderen van Froukje de Both wisten het bijv niet maar Soy en Brood zaten beiden in het programma terwijl ze 1 huishouden hebben./
quote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:18 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Gelukkig had Monica een leuk truitje aan.
Beetje raar was dat inderdaad, had de Baviaan dan alleen met Anita op laten treden.quote:Op zondag 5 januari 2025 11:58 schreef Dazalbest1 het volgende:
..
Vond het tof dat Anita er was maar het eerste nummer leek vooral een duet tussen haar en Richard. Alex hoorde je amper, erg jammer.
Had hem de winst wel gegund maar Pegasus was van aflevering 1 al duidelijk dat die in de finale moest komen.
Op haar volgende seizoen dan maar
Dan waren er nogal wat winnaars geweest dit seizoenquote:Op zondag 5 januari 2025 16:04 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Beetje raar was dat inderdaad, had de Baviaan dan alleen met Anita op laten treden.
Doordat ze met z'n 3en zongen was de Baviaan niet goed meer te horen.
Nu was het inmiddels toch al bekend wie er in het pak zat maar toch..
Ik vind ook eigenlijk dat degene die het minst geraden is moet winnen, Klaassen was klasse maar wel door alle 5 herkend.
Pegasus had iedereen om de tuin geleid.
Ja ze hebben samen geoefend.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 23:31 schreef Dazalbest1 het volgende:
[..]
Volgens mij mogen ze het echt wel tegen iemand zeggen. Jim wist het ook van Bettina zie ik op zijn instagram.... lijkt me ook wel logisch zeker ivm regelen van thuissituatie en iemand in vertrouwen nemen
Ik had er werkelijk nog nooit van gehoord.quote:Op zaterdag 4 januari 2025 22:16 schreef Kinga het volgende:
Ik ben Soy Kroon moe.. die doet echt aan elk programma mee.
Dat wordt allemaal opgenomen. Het is vrij overzichtelijk over het algemeen. Voordeel is dat de zang al opgenomen is en je daar dus geen zorgen over hebt, enkel je danspasjes moeten een beetje OK zijn. Maar ook dat is natuurlijk niet heel spannend, je zit in een pak en men is daar toch op gefocust. Geen kijker zal het doorhebben dat een pasje gemist wordt.quote:Op zondag 5 januari 2025 18:19 schreef Burnett het volgende:
En dan zo'n finaleduel met verschillende zangpartijen per deelnemer: hoe doen ze dat als de zang van tevoren wordt opgenomen?
Gestuurde finale of nemen ze allemaal dat nummer op??
Dat is wel opvallend, Soy is geen onbekend iemand in principe. Zou eerder verwachten dat iemand als Jan de Hoop of Arjan Ederveen voor een deel van de kijkers totaal onbekend is (met name de jongere kijkers).quote:Op zondag 5 januari 2025 23:32 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ik had er werkelijk nog nooit van gehoord.
Van Wikiquote:
Het gaat om de duels binnen de show nadat er iemand is afgevallen.quote:Op maandag 6 januari 2025 09:31 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Dat wordt allemaal opgenomen. Het is vrij overzichtelijk over het algemeen. Voordeel is dat de zang al opgenomen is en je daar dus geen zorgen over hebt, enkel je danspasjes moeten een beetje OK zijn. Maar ook dat is natuurlijk niet heel spannend, je zit in een pak en men is daar toch op gefocust. Geen kijker zal het doorhebben dat een pasje gemist wordt.
Je ziet ook duidelijk bij de uitleg van de hints dat een en ander in etappes gebeurd. Wisselende kleding en soms kapsels.
Mag je ook wel verwachten dat finalisten dat kunnen wat mij betreft. Dat zijn over het algemeen mensen die bekend zijn met zang en dans en daarmee optreden. De mensen die niet zo goed kunnen zingen (of performen) zijn meestal snel uit de show, een Jan de Hoop had echt op geen enkel moment kans om een stap verder te komen.
Las net in het artikel wat @:viceversa postte dat ze ook hun eigen nummers kunnen / mogen kiezen (dat wist ik niet), dat scheelt ook al een hoop natuurlijk.
Alle zang is vooraf opgenomen, dus dat kan je gewoon mixen op de manier die je wil. Het enige waar ze op moeten letten bij het optreden is of ze op tijd hun neppe microfoon omhoog tillen. De danspasjes veranderen ook verder niet. En elke combinatie is natuurlijk vooraf te oefenen, het is niet dat het 20 kandidaten zijn die ineens willekeurig in een duel staan.quote:Op maandag 6 januari 2025 11:46 schreef Burnett het volgende:
[..]
Het gaat om de duels binnen de show nadat er iemand is afgevallen.
Hoe doen ze dat? Hoe kunnen ze dat van tevoren opnemen?
Dus ze nemen allemaal het duelnummer op?quote:Op maandag 6 januari 2025 12:06 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Alle zang is vooraf opgenomen, dus dat kan je gewoon mixen op de manier die je wil. Het enige waar ze op moeten letten bij het optreden is of ze op tijd hun neppe microfoon omhoog tillen. De danspasjes veranderen ook verder niet. En elke combinatie is natuurlijk vooraf te oefenen, het is niet dat het 20 kandidaten zijn die ineens willekeurig in een duel staan.
Als er een duel in een aflevering zit dan nemen ze dat ongetwijfeld met alle karakters op, in de montage bepaal je vervolgens eenvoudig welk karakter welk deel te horen is. Ze zingen niet live en je ziet hun mond niet, dus het boeit niks.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 11:06 schreef Burnett het volgende:
[..]
Dus ze nemen allemaal het duelnummer op?
En dat 2x want je weet niet welk deel je moet zingen...
En daar ook de choreografie 2x voor oefenen?
Ook degene die afvallen...
Of is de afvaller al bekend...
ze doen het nu met zn 4enquote:Op vrijdag 14 november 2025 14:55 schreef Bomenverzameling het volgende:
Volgens mij met 4 panelleden? Of is er toch iemand in de plaats van Loretta?
De jongeren tegen de ouderen..quote:Op vrijdag 14 november 2025 14:55 schreef Bomenverzameling het volgende:
Volgens mij met 4 panelleden? Of is er toch iemand in de plaats van Loretta?
Overzicht van oud deelnemers staat in de OPquote:Op vrijdag 14 november 2025 16:10 schreef Dazalbest1 het volgende:
Ben benieuwd en nu alweer vergeten wie er ooit allemaal al hebben mee gedaan.....
Ze zijn ondertussen wel redelijk door de BN-ers heen, zeker de BN-ers die aan veel programma's meedoen uit het RTL-SBS cirkeltje.quote:Op vrijdag 14 november 2025 17:47 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Overzicht van oud deelnemers staat in de OP
Als eerbetoon aan Loretta gaan ze nu bij elke vrouwelijke deelnemer ‘Quinty’ noemenquote:Op vrijdag 14 november 2025 17:50 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik ben wel benieuwd hoe vaak Monica en Buddy Vajčn van den Bosch gaan noemen. Die hoort op de bingokaart te staan.
of o wat een schatjequote:Op vrijdag 14 november 2025 17:56 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Als eerbetoon aan Loretta gaan ze nu bij elke vrouwelijke deelnemer ‘Quinty’ noemen
Als je overzicht hebt van de nieuwe deelnemers dan pas ik de OP aan.quote:Op vrijdag 14 november 2025 17:47 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Overzicht van oud deelnemers staat in de OP
de BNers die hebben deelgenomen staan in de link naar wiki.quote:Op vrijdag 14 november 2025 18:44 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Als je overzicht hebt van de nieuwe deelnemers dan pas ik de OP aan.
Volgens wikipedia zijn dit de pakkenquote:Op vrijdag 14 november 2025 18:44 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Als je overzicht hebt van de nieuwe deelnemers dan pas ik de OP aan.
Gelukkig is Soy Kroon geweest. Die werd ook irritant vaak genoemd.quote:Op vrijdag 14 november 2025 17:50 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik ben wel benieuwd hoe vaak Monica en Buddy Vajčn van den Bosch gaan noemen. Die hoort op de bingokaart te staan.
Aran Bade is nog niet geweest toch?quote:Op vrijdag 14 november 2025 17:49 schreef Momo het volgende:
[..]
Ze zijn ondertussen wel redelijk door de BN-ers heen, zeker de BN-ers die aan veel programma's meedoen uit het RTL-SBS cirkeltje.
kloptquote:Op vrijdag 14 november 2025 19:28 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Aran Bade is nog niet geweest toch?
Heldinquote:Op vrijdag 14 november 2025 18:55 schreef Nizno het volgende:
Ik zal de nieuwe pakken even met plaatje in de OP zetten
Idd. Nu net die oude beelden weer terugziet.quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:08 schreef Dazalbest1 het volgende:
Toch gek dat ze er niet meer bij is.
Het gemis is voelbaarquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:08 schreef Dazalbest1 het volgende:
Toch gek dat ze er niet meer bij is.
die kans acht ik wel erg klein inderdaadquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:18 schreef SiGNe het volgende:
Victor reinier zullen ze denk ik niet meer vragen, of wel?
Ik geloof dat die al een keer heeft meegedaanquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:20 schreef Momo het volgende:
Klinkt als Robert Beckhoven eerder qua stem
Zou wat zijn als het Dick Schoof is of Pieter Omzigtquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:21 schreef Momo het volgende:
Zou wel leuk zijn als er iemand in zit die normaal dood serieus is zoals een politicus ofzo
Die heeft al meegedaanquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:20 schreef Momo het volgende:
Klinkt als Robert Beckhoven eerder qua stem
Numidia heeft al eens meegedaan.quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:22 schreef Dazalbest1 het volgende:
Ik voorspel dit seizoen
Numidia
Roxy
Niels vd Laan
Charly Luske
Chantal Janzen
Ik hoop op Dries Roelvinkquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:22 schreef Dazalbest1 het volgende:
Ik voorspel dit seizoen
Numidia
Roxy
Niels vd Laan
Charly Luske
Chantal Janzen
Oh ja ik zie het, twijfelde alquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:23 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Numidia heeft al eens meegedaan.
Goed gevonden, maar hij is geen acteur.quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:30 schreef Ferdii het volgende:
Barry batsma
Een BN’er die het best past bij alle gegeven links is:
Barry Atsma
Waarom Barry Atsma?
• Stijn → Barry Atsma speelde de hoofdrol Stijn in Komt een vrouw bij de dokter.
• Gouden Kalf → Hij won een Gouden Kalf (Beste Acteur voor Knielen op een bed violen, en nominaties voor o.a. Komt een vrouw bij de dokter).
• Baantjer → Hij speelde een gastrol in Baantjer (aflevering De Cock en de moord met rode rozen, seizoen 6).
• Vos → Hij speelde een hoofdrol in De Geheimen van Barslet, waar zijn personage Gerard de Vos heet. + zijn vrouw Noortje herlaar was de vos is masked singer
• Bobbi → Hij heeft een relatie gehad met actrice Noortje Herlaar, met wie hij dochter Bobbi heeft (geboren 2018).
➡ Dus Barry Atsma verbindt alle vijf de woorden: Bobbi – Stijn – Vos – Gouden Kalf – Baantjer.
Och ja van die familie verwacht ik ook wel 1 of meerdere dit seizoen....quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:31 schreef SiGNe het volgende:
Ik hoorde bij het antwoord het feestbeest een best plat accent hebben, amsterdams ofzo, beetje Donnie achtig.
Maar Donnie is al eens langs gewest. de Wortel geloof ik.
Maar toen dacht ik wel dat die augurkenfamilie ook best amsterdams spreken,m dan zou het feestbaast Oos Kesebeke kunnen zijn.etv.
Maar Barry is acteur.....quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:34 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Goed gevonden, maar hij is geen acteur.
Helaasquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:34 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Goed gevonden, maar hij is geen acteur.
Vanwege het pak en niet vanwege de stem.quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:39 schreef NailQueen het volgende:
Dit ziet eruit als de eerste afvaller
Die worden ook een beetje gepusht door RTL, Oos doet nu ook mee met Het Perfecte Plaatje bijv en zijn zoons figureerden daar ook 1 aflevering in,.quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:35 schreef Dazalbest1 het volgende:
[..]
Och ja van die familie verwacht ik ook wel 1 of meerdere dit seizoen....
Of als duo
"Flink" valt wel mee eigenlijk.quote:
Klopt dat is precies wat ze altijd doen. Uitmelken....quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:42 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Die worden ook een beetje gepusht door RTL, Oos doet nu ook mee met Het Perfecte Plaatje bijv en zijn zoons figureerden daar ook 1 aflevering in,.
Wendy van dijk is toch al geweest met haar man?quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:43 schreef Bomenverzameling het volgende:
Dat liedje van haddaway is wel een directe link naar Wendy van Dijk
Denise?quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:47 schreef Dazalbest1 het volgende:
Toch niet die van Winter vol liefde
Mama Monique?quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:47 schreef Dazalbest1 het volgende:
Toch niet die van Winter vol liefde
UItmelken vind ik wat te negatief klinken, ik zou dan eerder zeggen dat ze wat meer bekendheid gegeven wordt waardoor RTL hoopt dat het meer kijkers trekt.quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:45 schreef Dazalbest1 het volgende:
[..]
Klopt dat is precies wat ze altijd doen. Uitmelken....
Ik keek in de lijst in de OP van BNers die niet geweest zijn en daar zag ik Wendy tussen staan. Kan goed dat die lijst niet up to date is.quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:46 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Wendy van dijk is toch al geweest met haar man?
Het begint altijd leuk hoor, en het is ook gewoon een commerciële zender.quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:48 schreef SiGNe het volgende:
[..]
UItmelken vind ik wat te negatief klinken, ik zou dan eerder zeggen dat ze wat meer bekendheid gegeven wordt waardoor RTL hoopt dat het meer kijkers trekt.
Deden ze ook bij Edson di graça en Leonie ter Braak.. Oos zulen we ook nog wel bij Beau in Italie of Spanje terug gaan zien.
Of ze zat in de kerst/oudjaar volgens mij telkens die niet meequote:Op vrijdag 14 november 2025 20:49 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Ik keek in de lijst in de OP van BNers die niet geweest zijn en daar zag ik Wendy tussen staan. Kan goed dat die lijst niet up to date is.
Ja eens, heb de hints niet goed meegekregen.quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:54 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Niet om de hints maar de stem lijkt erg op Why tell me why
Die zou als platte aarde of vaccin kunnen gaan.quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:54 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Dit klonk gewoon als Marga Bult
quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:55 schreef Momo het volgende:
[..]
Die zou als platte aarde of vaccin kunnen gaan.
Dat zou echt de enige goede zelfspot zijn geweest....quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:59 schreef ESF1Gamer het volgende:
Bij Rachel Hazes had ik een gecremeerde kroket verwacht als pak.
Kijk morgenavond maar sbs6quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:59 schreef NailQueen het volgende:
Is Angela Groothuizen eigenlijk nog op tv?
Op Sbs6. Tribute battle of the bandsquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:59 schreef NailQueen het volgende:
Is Angela Groothuizen eigenlijk nog op tv?
IK zou er niet vanuit gaan dat RTL in de andere vijver gaat vissen, Angela Groothuizen, Wendy van Dijk, Linda de Mol, etc. kan je redelijk uitsluiten.quote:Op vrijdag 14 november 2025 21:01 schreef StephanL het volgende:
[..]
Op Sbs6. Tribute battle of the bands
Ah. Veel verhalen over gehoord maar ik heb het nog nooit gezienquote:Op vrijdag 14 november 2025 21:01 schreef StephanL het volgende:
[..]
Op Sbs6. Tribute battle of the bands
Op een gegeven moment zijn de rtl sterren wel op zou je zeggen.quote:Op vrijdag 14 november 2025 21:03 schreef SiGNe het volgende:
[..]
IK zou er niet vanuit gaan dat RTL in de andere vijver gaat vissen, Angela Groothuizen, Wendy van Dijk, Linda de Mol, etc. kan je redelijk uitsluiten.
Linda kan nog omdat die nu ook even een programma op RTL heeft en dat programma doet het niet echt geweldig.
Ja, Melk is de Witte Motorquote:Op vrijdag 14 november 2025 21:11 schreef Nizno het volgende:
witte goud zijn toch asperges en geen melk?
ja dank voor de bevestiging.quote:
Joost Kleinquote:Op vrijdag 14 november 2025 21:13 schreef NailQueen het volgende:
Welke BN'er werd in de politiek besproken? Douwe Bob is al geweest
Dat dacht ik ook meteen.quote:Op vrijdag 14 november 2025 21:17 schreef SiGNe het volgende:
Peter Pannekoek is veel kleiner in elk geval
Dit is al eerder opgenomen.quote:Op vrijdag 14 november 2025 21:18 schreef Dazalbest1 het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook meteen.
Denk ook niet dat hij tijd had ivm oudejaars
En Limburgse (koeie) vlaai hint!quote:Op vrijdag 14 november 2025 21:18 schreef ConFoosedOne het volgende:
Lex Uiting en Douwe Bob hebben samengewerkt aan een
Limburgse versie van Douwe Bob's nummer "Sweet Sunshine".
zat ik even aan te denken maar dan was die nee nee nee niet naar huis schat wel een hele overduidelijke hintquote:
Glennis heeft toen hit gehad met de cover. En er was een catfight hint.quote:Op vrijdag 14 november 2025 21:22 schreef Nizno het volgende:
nee nee neee
je hoeft niet te gaan schat
Dit hoorde ik ook, van Xander / volumia toch?quote:Op vrijdag 14 november 2025 21:22 schreef Nizno het volgende:
nee nee neee
je hoeft niet te gaan schat
en glennisquote:Op vrijdag 14 november 2025 21:24 schreef Dazalbest1 het volgende:
[..]
Dit hoorde ik ook, van Xander / volumia toch?
Die benen waren toch vrij stevig.quote:Op vrijdag 14 november 2025 21:29 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Die heeft eeh.. iets meer stof nodig
hele pak gaat uitquote:
Wie wil er nog wat drinken?quote:Op vrijdag 14 november 2025 21:44 schreef Momo het volgende:
Marga Bult, NailQueen en ik gaan weer naar de wc.
Weer tijd om edities terug te kijkenquote:Op vrijdag 14 november 2025 21:48 schreef NailQueen het volgende:
1987 hadden wij moeten weten @:momo en @:ESF1Gamer
Een ochtendshow bij Yorin die precies 1 week geduurd heeftquote:Op vrijdag 14 november 2025 21:50 schreef SiGNe het volgende:
En geen verwijzingen naar Jomanda verder in het filmpje maar daar had ze samen een TV programma mee bij de TROS.
Ow, ik dacht dat het bij de TROs was, daar heeft Jomanda ook nog een programma gehadquote:Op vrijdag 14 november 2025 21:55 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Een ochtendshow bij Yorin die precies 1 week geduurd heeft
Chat gpt zat toch aardig in de buurt met links richting Kluun, had natuurlijk ook Barry kunnen zijnquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:30 schreef Ferdii het volgende:
Barry batsma
Een BN’er die het best past bij alle gegeven links is:
Barry Atsma
Waarom Barry Atsma?
• Stijn → Barry Atsma speelde de hoofdrol Stijn in Komt een vrouw bij de dokter.
• Gouden Kalf → Hij won een Gouden Kalf (Beste Acteur voor Knielen op een bed violen, en nominaties voor o.a. Komt een vrouw bij de dokter).
• Baantjer → Hij speelde een gastrol in Baantjer (aflevering De Cock en de moord met rode rozen, seizoen 6).
• Vos → Hij speelde een hoofdrol in De Geheimen van Barslet, waar zijn personage Gerard de Vos heet. + zijn vrouw Noortje herlaar was de vos is masked singer
• Bobbi → Hij heeft een relatie gehad met actrice Noortje Herlaar, met wie hij dochter Bobbi heeft (geboren 2018).
➡ Dus Barry Atsma verbindt alle vijf de woorden: Bobbi – Stijn – Vos – Gouden Kalf – Baantjer.
Dit zijn betere hints dan wat er net voorbij is gekomenquote:Op vrijdag 14 november 2025 22:07 schreef Ferdii het volgende:
[..]
Chat gpt zat toch aardig in de buurt met links richting Kluun, had natuurlijk ook Barry kunnen zijn
Vond het eerbetoon aan Loretta erg mooi, en terecht, maar heel eerlijk heb Loretta niet gemist zij kon toch wel heel storend zijn.quote:Op vrijdag 14 november 2025 22:27 schreef Nizno het volgende:
Heb me minder aan het panel geërgerd.
Neemt niet weg dat ik voortaan weer gewoon achteraf zonder reclame ga kijken..
Kluun was behoorlijk actief in het Amsterdamse uitgaanslevenquote:Op vrijdag 14 november 2025 22:07 schreef NailQueen het volgende:
Hij past totaal niet bij een karakter als Feestbeest
Elke aflevering zitten er sowieso 2-3 pakken bij die wat goedkoper zijn, dat zijn over het algemeen de pakken van degenen die er vroeg uit gaan.quote:Op vrijdag 14 november 2025 22:18 schreef Koen66 het volgende:
Ben ik de enige die de pakken ieder jaar minder vindt?
hmmm zal er eens op gaan lettenquote:Op vrijdag 14 november 2025 22:43 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Elke aflevering zitten er sowieso 2-3 pakken bij die wat goedkoper zijn, dat zijn over het algemeen de pakken van degenen die er vroeg uit gaan.
Er zijn pakken die ook eerder in het buitenland gebruikt zijn en er zijn pakken die de productie zelf maakt.. en als die goed genoeg zijn gaan die ook weer naar buitenlandse versies van het programma.quote:
Dan Ken je Kees niet. Al doet die eerder make up your mindquote:Op vrijdag 14 november 2025 22:02 schreef NailQueen het volgende:
Ik denk niet dat Kees vd Spek dit zou doen
Ik kuun ook geen boeken van Kuun.quote:Op zaterdag 15 november 2025 09:29 schreef superniger het volgende:
Pijnlijk, niemand kent de boeken van Kuun.
Denk dat het ook fysiek wel zwaar is voor 60+ of niet fitte mensen. Pakken die zo 20 kg zijn, vrijwel geen zicht, heel warm, lange uren in dat pak etc.quote:
Ja daarom wordt bepaald dat ze maar een rondje meedoen meestal.quote:Op zondag 16 november 2025 10:04 schreef Momo het volgende:
[..]
Denk dat het ook fysiek wel zwaar is voor 60+ of niet fitte mensen. Pakken die zo 20 kg zijn, vrijwel geen zicht, heel warm, lange uren in dat pak etc.
Die moest alles ontzettend aandikken ja.quote:Op vrijdag 14 november 2025 22:35 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Over de doden niets dan goeds, maar Loretta zat daar toch meestal alsof ze niet helemaal 100% was
Jamie en Vieze Jackquote:Op vrijdag 21 november 2025 20:13 schreef SiGNe het volgende:
Steven Kazan en z'n vrouw zullen het niet zijn
quote:
Die van de Jumbo reclame?quote:Op vrijdag 21 november 2025 20:15 schreef XSbig het volgende:
Chantal Janzen en die vrouw van Toren C. Hebben samen een podcast.
Zou die niet eerder solo gaan in een programma als deze?quote:Op vrijdag 21 november 2025 20:15 schreef XSbig het volgende:
Chantal Janzen en die vrouw van Toren C. Hebben samen een podcast.
De goocheltruc sluit ook aan bij Hocus pocus, iedereen kan toverenquote:Op vrijdag 21 november 2025 20:13 schreef H_T het volgende:
Alle kleuren, verwarring over 2/3, iets over moeders... K3-types?
Chantal & Tina schoten ook door mijn hoofd.quote:Op vrijdag 21 november 2025 20:15 schreef XSbig het volgende:
Chantal Janzen en die vrouw van Toren C. Hebben samen een podcast.
Wel goede afleiding want morgen horen we Chantal (weer?) zingen in Oh wat een Jaar.quote:Op vrijdag 21 november 2025 20:16 schreef Momo het volgende:
[..]
Zou die niet eerder solo gaan in een programma als deze?
Was ook mijn eerste gedachte. Maar nu zitten ook de oud K3 meisjes Klaasje en Josje in mijn gedachtenquote:
Wat best handig kan zijn als je niet zo goed kán beleven. Of als je Roel van Velzen ergens in moet stoppen zonder meteen de lengte te verklappenquote:Op vrijdag 21 november 2025 20:45 schreef NailQueen het volgende:
Superleuk pak maar je kunt er weinig in bewegen
Hatseflats! Die is ook ontmaskerd!quote:Op vrijdag 21 november 2025 20:46 schreef Oliver23 het volgende:
Govert Meit heeft met Maestro meegedaan, en het is geen kikker maar een kameleon die steeds van identiteit veranderd. Govert Meit veranderd steeds van naam
Was maar random guess, maar klinkt best goedquote:Op vrijdag 21 november 2025 20:46 schreef Oliver23 het volgende:
Govert Meit heeft met Maestro meegedaan, en het is geen kikker maar een kameleon die steeds van identiteit veranderd. Govert Meit veranderd steeds van naam
Nu hoor ik qua stem.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |