FOK!forum / Darts / 2025 PDC World Darts Championship #58 CrissCross
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:18
BXbsM6k.jpeg


Welkom in ons midden. Welkom in dit huis. Nu je eindelijk weer hier bent. Welkom, jongen. Welkom thuis.

Op zondag 15 december is het weer tijd. Tijd voor de hoogmis. Tijd voor het wereldkampioenschap darts. Na 95 wedstrijden puur genot weten we op vrijdag 3 januari wie Luke Humphries gaat opvolgen. De kans is niet klein dat het een Luke gaat zijn. Maar er zijn genoeg andere kanshebbers die een gooi (snapt u hem) kunnen doen naar de Sid Waddell-trofee.

Voorbeschouwing:
SPOILER
pZR5yvE.jpeg

Zoals gezegd zijn de twee grootste favorieten de finalisten van het afgelopen WK. Luke Humphries en Luke Littler zijn niet alleen de twee meest constante darters van het afgelopen jaar, zij zijn ook in staat op elk moment de buitenboordmotor aan te zetten op standje onbespeelbaar.

Daarachter komen we terecht bij twee oudgedienden: Gary Anderson en Michael van Gerwen. Bij Gary Anderson heeft zich het afgelopen jaar iets vreemds voorgedaan. De Schot is veranderd van iemand die zijn beste spel bewaarde voor de grote podiums naar een vloergod. Op de afgelopen Grand Slam of Darts was hij echter dicht bij de titel en Anderson valt dan ook nooit uit te vlakken voor een WK. Datzelfde geldt voor onze eigen Michael van Gerwen. Het is allemaal heel wisselvallig bij de groene sloopkogel, maar dat het een paar wedstrijden achter elkaar draait valt natuurlijk niet uit te sluiten.

Rob Cross, Michael Smith en Gerwyn Price, hoe moeten we die inschatten? Het is allemaal vlees noch vis dit jaar en in het geval van Price kun je zelfs spreken over een dramatisch jaar. Rop Cross is dan weer heel solide dit jaar, maar de grote klapper ontbreekt. Godstalent Michael Smith heeft dan weer moeite met het halen van zijn topniveau sinds hij, na zijn wereldtitel in 2023, een ander setje pijltjes aangemeten kreeg.

Dan komen we bij een zuiderbuur. Niet Dimitri van den Bergh. Want die zit in een behoorlijke dip, vooral mentaal gezien. Hij weet het voor een draaiende camera nog redelijk te verbloemen, maar ook daar is inmiddels een duidelijk verval waar te nemen. Ook niet Kim Huybrechts. Kim is wel weer een beetje opgekrabbeld na een lastig begin van het seizoen, maar zijn niveau is normaalgesproken onvoldoende om ver te komen. Nee, voor een diepe run moet België het waarschijnlijk hebben van Mike De Decker. Had je dit een paar maanden terug gezegd dan had er een kwartier later een busje voor de deur gestaan om je in een dwangbuis af te voeren. Maar in oktober won hij de World Grand Prix en op de Grand Slam was hij een fluitist verwijderd van het uitschakelen van de latere winnaar, Luke Littler.

Kunnen WIJ daar dan niets tegenover zetten? Ja en nee. Ja, want Gian van Veen, Wessel Nijman, Dirk van Duijvenbode en Jermaine Wattimena hebben allemaal op een bepaalde manier indruk gemaakt dit jaar. Van Veen en Nijman leggen vrij consistent een hoog niveau op de mat, Aubergenius haalt na een moeilijke periode met blessureleed weer een goed niveau en een halve finale op de Players Championship Finals en Wattimena heeft zich gedurende het jaar ontwikkeld tot een vaste waarde in de subtop. Maar tegenover deze ja staat ook een nee. Want alle vier (en zeker Van Veen, Nijman en Wattimena) weten vaak niet door te drukken als de druk en de camera's er vol op gericht staan. Maar voor alles is een eerste keer en als alles een keer samenkomt kan er zeker wat moois gebeuren. En Danny Noppert, die heb je ook nog. Noppie.

De andere Nederlanders vallen meer in de categorie outsiders. Wesley Plaisier en Richard Veenstra zijn leuke gasten die je de wereld gunt. Niels Zonneveld, Kevin Doets en Chris 'countryman' Landman, die hebben we ook nog. Onder het kopje International Qualifiers vinden we Christian Kist, Alexander Merkx en Noa-Lynn van Leuven terug.

Wie hebben we dan nog in de aanbieding? Bunting, Dobey, Aspinall, Dobey, Ross Smith, Rock, Chisnall, Clayton. Het kan. Maar het kan ook niet. Om wat specifieker te zijn: Bunting weet in de eerste rondes van een toernooi vaak indruk te maken, maar kan hij het weer een keer doorzetten? Chris 'Hollywood' Dobey vindt van zichzelf dat hij weinig geluk heeft gehad op het podium. Maar denk jij dat het pech is? Hupjesworp Aspinall heeft dit jaar een gedwongen pauze gehad, en sinds zijn terugkeer is het allemaal nog net niet. Ross Smith kan een hoog niveau aantikken, maar wanneer hij daarmee op de proppen komt valt niet te voorspellen. En hij kan heel goed boos doen en boos kijken. Josh Rock maakte een stormachtige entree op het circuit en hij werd bij zijn debuut zo'n beetje het pad toegedicht dat Luke Littler nu aan het bewandelen is. Dat komt er voorlopig niet uit. Chisnall en Clayton zijn op het moment een beetje met zichzelf in gevecht, laten we kijken met welk niveau zij op de proppen komen.

James Wade, dat is nou typisch James Wade. Alleen is dat tegen het huidige scorende geweld waarschijnlijk niet voldoende om voor de prijzen mee te doen.

Peter Wrght verdient ook wel een eigen alinea. Zijn de vele pijlenwissels hem toch teveel geworden? Zijn het de gezondheidsproblemen die er toch teveel aan geworden zijn? Is het de leeftijd die toch zijn tol gaat eisen? Is hij kapot gespeeld door de Premier League? Of heeft hij ergens in een kluis een magisch setje liggen en weet hij zich toch weer op te richten?

Dan komt er nu iets waar ik heel erg tegenop zie. Een paar zinnen wijden aan Richie Edhouse. Wat moet je daar nou toch over zeggen. Het is een vervelend soort onkruid. Een onkruid dat niet alleen niet vergaat, maar ook ineens op alle mogelijke plekken opduikt. En je weet nu al dat madhouse je persoonlijke favoriet gaat uitschakelen met een onmogelijk niveau om daarna als een patatje af te druipen tegen een Joe Cullen. Een Joe Cullen trouwens, die is niet bezig aan zijn beste jaar. Maar daarvan weet je dat die zich een paar rondes door gaat glibberen tegen niet opdagende tegenstanders, om daarna zelf niet op te komen dagen. Helaas ook dit jaar weer ingrediënt van het WK. Om de zelfkastijding te vervolledigen benoem ik hier ook maar meteen Mickey Mansell, die opeens besloten heeft niemand een plezier te doen met een opleving.

Moet we nog meer benoemen? Nou ja, laat ik Ryan Searle noemen. Welke Ryan Searle er op komt dagen weet je nooit, maar je weet wel dat hij een hoog niveau aan kan tikken, ook voor een draaiende camera. Dat laatste is nog wel eens moeilijk voor Damon Heta, maar toch moet je hem altijd weer een vermelding geven. Meneer Sherrock, oftewel Cameron Menzies, heeft dit jaar een aardige sprong gemaakt in niveau. Echter wil er nog wel eens kortsluiting ontstaan in zijn hoofd. Gabriel Clemens, Ricardo Pietreczko, Martin Schindler (en Florian Hempel, Kai Gotthardt en Niko Springer, een ware Duitse invasie!). Je zou het niet meteen verwachten, maar Clemens heeft laten zien wat er mogelijk is voor een outsider. Scott Williams, Connor Scutt, Ryan Joyce, Daryl Gurney, Andrew Gilding en Martin Lukeman zijn nog wat heren die het op een begenadigde dat iedereen moeilijk kunnen maken.

Afsluiten doen we met Ray. Ray, oh Ray. Kun je jezelf weer een keer helemaal oppompen voor een ouderwetse WK-belevenis? Doe het. Voor jezelf. Voor Mason. Voor ons.

Is uw favoriet niet aan bod gekomen of heeft u een andere mening, laat het vooral weten. Enfin, alle ingrediënten zijn weer aanwezig een drie weken durende topshow. Komt dat zien.
Bracket:
geRMzDZ.jpeg
GdY8hg1XYAIrXBf?format=jpg&name=large

Spelletjes:
Voorspelspel: DRT / PDC WK 2025 - Het voorspelspel #1:
Nostradamus: DRT / DRT Nostradamus, editie 2025 #1
Pick'em: DRT / Pick'em WK 2025 Een toegankelijk spelletje voor allen #1

Bingo:
IMG-4490.jpg

TV:
Voor de dartsliefhebber is Viaplay een must. Viaplay tv zal weliswaar het een en ander uit gaan zenden, maar voor HET WK is dat natuurlijk niet voldoende. Bovendien wil je de hoogstaande analyses van analist Jerry en co. natuurlijk niet missen. Is schraalhans keukenmeester? Dan is VTM wellicht een optie.

fXZBECC.jpeg

NEGENTJES:
Bekijk deze YouTube-video

Gifjes:
sxWEBv2.gif
scienedeef33.gif
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:18
Diep in de nacht
Bezsendinsdag 24 december 2024 @ 00:18
De Italiaanse keuken is de meest overschatte keuken ter wereld.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:18
Cross heeft een hele vreemde manier van gooien
Wereldgozerdinsdag 24 december 2024 @ 00:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:18 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Die kan je hartstikke lekker maken.

Wel permanent aan de schijterij daarna
Gaat me om de naam
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:18
Chizzy gifje in OP is wel matige kwaliteit.
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:18
quote:
80s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:18 schreef Bezsen het volgende:
De Italiaanse keuken is de meest overschatte keuken ter wereld.
Wat een slechte post
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:19
quote:
80s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:18 schreef Bezsen het volgende:
De Italiaanse keuken is de meest overschatte keuken ter wereld.
Brabantse keuken goden. Worstenbrooikes
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:18 schreef Szura het volgende:
Diep in de nacht
Dieper.
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:19
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:18 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Gaat me om de naam
Hoe moet je het anders noemen

Een bloemkoolbrok, nee dat klinkt appetijtelijk
Werthadinsdag 24 december 2024 @ 00:19
Hahaha wtf Cross
Bezsendinsdag 24 december 2024 @ 00:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:19 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Brabantse keuken goden. Worstenbrooikes
Dartsvoer.
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:19
That sucked
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:19
Tak tak uit genot
Stoorzendertdinsdag 24 december 2024 @ 00:19
Wat deedt die Cross nou :')
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:19
quote:
80s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:19 schreef Bezsen het volgende:

[..]
Dartsvoer.
Bossche bol genot
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:19
quote:
80s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:18 schreef Bezsen het volgende:
De Italiaanse keuken is de meest overschatte keuken ter wereld.
De italiaanse keuken is fantastisch in haar eenvoud. We willen het alleen veel te moeilijk maken.
Werthadinsdag 24 december 2024 @ 00:19
Vinny god
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:19 schreef Stoorzendert het volgende:
Wat deedt die Cross nou :')
Is een gekkie
Bezsendinsdag 24 december 2024 @ 00:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:19 schreef Stoorzendert het volgende:
Wat deedt die Cross nou :')
deedt
Wereldgozerdinsdag 24 december 2024 @ 00:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:19 schreef Wertha het volgende:
Hahaha wtf Cross
Rob op naar het frikadellenbos
WAvanBurendinsdag 24 december 2024 @ 00:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:19 schreef Stoorzendert het volgende:
Wat deedt die Cross nou :')
Dit was heel…raar… inderdaad :')
Bonzi_Buddydinsdag 24 december 2024 @ 00:20
Haha Cross _O-
The_Undertonedinsdag 24 december 2024 @ 00:20
quote:
80s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:18 schreef Bezsen het volgende:
De Italiaanse keuken is de meest overschatte keuken ter wereld.
Euh, neen
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:18 schreef Poepz0r het volgende:
Cross heeft een hele vreemde manier van gooien
Been aaien genot
Van_Poppeldinsdag 24 december 2024 @ 00:20
Vincent _O_
AllesKaputtdinsdag 24 december 2024 @ 00:20
S I . T
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:20
De PDC met hun aids censuur
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:20 schreef fetX het volgende:

[..]
Been aaien genot
Al die tiks daar krijg je darteritus van.
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Hoe moet je het anders noemen

Een bloemkoolbrok, nee dat klinkt appetijtelijk
Bloemkoolschijf
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:20
S i hm t
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:20 schreef AllesKaputt het volgende:
S I . T
SINT
Stoorzendertdinsdag 24 december 2024 @ 00:21
quote:
80s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:20 schreef Bezsen het volgende:

[..]
deedt
Excuus :D
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:22
We hebben een gifje nodig van Rob die het frikandellenbos induikt
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:23
Wat gebeurde er?
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:23
Topic nummer 58. Zitten WE op schema voor een record?
Bezsendinsdag 24 december 2024 @ 00:23
Stelling.
Het WK darts moet niet stoppen voor kerstmis.
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:24
De striem loopt tot 0.30, ik hoop niet dat ie er zo uit pleurt :')
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:23 schreef Poepz0r het volgende:
Topic nummer 58. Zitten WE op schema voor een record?
Vorig jaar zaten we op 49 op dit moment. Maar toen zaten we al heeeeel ver van het record af. Wel dus een stuk meer dan vorig jaar
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:24
Stukje PDC beleid:

3. Geen trollgedrag
Het provoceren van medegebruikers door middel van, maar niet beperkt tot, uitlokkende of beledigende teksten, beter bekend als trollen, is niet toegestaan.

Voorbeelden zijn:
a. Het verspreiden van valse informatie (bijv. x een brokkenpiloot noemen, terwijl de algemene consensus het tegendeel is)
b. Het maken van beledigende opmerkingen, zo ver deze al niet onder punt 2 vallen
c. Het aanzetten tot conflicten (bijv. een sterke/controversiële mening uiten of anderzijds overdreven positief/negatief reageren)
d. Het verstoren van discussies
e. Met "low-effort" reacties reageren op een ander met een tegengesteld standpunt (dit omvat ook reacties bestaande uit emoji's)
f. Het anderzijds negatief beïnvloeden van de sfeer in een topic

Voorbeelden van wat hier niet onder valt zijn:
- Een 'verkeerde' mening hebben die onderbouwd wordt
- Juichen voor darters die jij niet leuk vindt
- Iemand hoopt op een andere uitslag dan jij
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:24 schreef Szura het volgende:
De striem loopt tot 0.30, ik hoop niet dat ie er zo uit pleurt :')
Viaplay kennende; jawel.
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:23 schreef Poepz0r het volgende:
Topic nummer 58. Zitten WE op schema voor een record?
Dat lijkt me sterk.
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:25
En na vandaag gaan een paar mensen afhaken.

Voor de Top2000 :') _O-
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:25
Ik overlijd nog liever dan dat ik naar de Top2000 ga kijken.
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:26
Bullgod
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:24 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Stukje PDC beleid:

3. Geen trollgedrag
Het provoceren van medegebruikers door middel van, maar niet beperkt tot, uitlokkende of beledigende teksten, beter bekend als trollen, is niet toegestaan.

Voorbeelden zijn:
a. Het verspreiden van valse informatie (bijv. x een brokkenpiloot noemen, terwijl de algemene consensus het tegendeel is)
b. Het maken van beledigende opmerkingen, zo ver deze al niet onder punt 2 vallen
c. Het aanzetten tot conflicten (bijv. een sterke/controversiële mening uiten of anderzijds overdreven positief/negatief reageren)
d. Het verstoren van discussies
e. Met "low-effort" reacties reageren op een ander met een tegengesteld standpunt (dit omvat ook reacties bestaande uit emoji's)
f. Het anderzijds negatief beïnvloeden van de sfeer in een topic

Voorbeelden van wat hier niet onder valt zijn:
- Een 'verkeerde' mening hebben die onderbouwd wordt
- Juichen voor darters die jij niet leuk vindt
- Iemand hoopt op een andere uitslag dan jij
Wat is dit
The_Undertonedinsdag 24 december 2024 @ 00:26
Uit het niets gooit Cross 130 uit
Bezsendinsdag 24 december 2024 @ 00:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:25 schreef fetX het volgende:
En na vandaag gaan een paar mensen afhaken.

Voor de Top2000 :') _O-
Wie zijn deze mensen?
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:25 schreef fetX het volgende:
En na vandaag gaan een paar mensen afhaken.

Voor de Top2000 :') _O-
‘Jaaa maar Innuendo is een heul goed nunmer van Queen!!! Jullie snappen niet wat goede muziek is!!!’
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:27
De S van Williams is vandaag spoorloos op de graphic
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:25 schreef fetX het volgende:
Ik overlijd nog liever dan dat ik naar de Top2000 ga kijken.
Wil jij geen DUIDING bij elk liedje?
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:23 schreef Poepz0r het volgende:
Topic nummer 58. Zitten WE op schema voor een record?
Vorig jaar was het topic 50 met de kerst, in 2023 53, in 2022 was het topic 99. Daarvoor geen idee.
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:26 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
‘Jaaa maar Innuendo is een heul goed nunmer van Queen!!! Jullie snappen niet wat goede muziek is!!!’
Alles van Queen is kut.
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:26 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
‘Jaaa maar Innuendo is een heul goed nunmer van Queen!!! Jullie snappen niet wat goede muziek is!!!’
Wel het nummer van Queen waar ik altijd op stem. :@
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:27
twitter
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:26 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Wat is dit
quote:
0s.gif Op zondag 6 oktober 2024 16:17 schreef Nattekat het volgende:
Door verscheidene factoren hebben we binnen het F1 moderatieteam besloten om een duidelijke forum policy te formuleren welke de basis gaat vormen van de moderatie. Deze richtlijnen hebben als doel dat iedereen zich thuis kan voelen binnen dit forum en dat er ook voor ons als mods een duidelijke basis die als leidraad gebruikt kan worden. In principe verandert er helemaal niets aan hoe er reeds gemodereerd wordt, maar wordt het wel een stuk duidelijker en transparanter.

1. De algemene FOK! policy
Binnen dit forum geldt natuurlijk gewoon de FOK! policy en de userpolicies:
MED / Een beter FOK! begint bij jezelf - gedrag en moderatie
MED / FOK! userpolicy (per 27-02-2019)
MED / Aanvulling op de userpolicy (per 24 augustus 2021)

Deze richtlijnen vormen enkel een aanvulling en/of verduidelijking op bovenstaande. Bij onduidelijkheden zijn de algemene policies hierboven leidend.

2. Respect voor je medegebruikers
Behandel iedereen op het forum met respect, ongeacht hun mening of standpunt. Persoonlijke aanvallen, kwetsende uitspraken of beledigingen worden zonder uitzondering niet getolereerd. Als je van mening bent dat je medegebruiker over de scheef is gegaan, meld dit dan in de FB, door middel van een TR of in de DM van één van de moderators en verlaag je niet tot het niveau van die ander.

3. Geen trollgedrag
Het provoceren van medegebruikers door middel van, maar niet beperkt tot, uitlokkende of beledigende teksten, beter bekend als trollen, is niet toegestaan.

Voorbeelden zijn:
a. Het verspreiden van valse informatie (bijv. x een brokkenpiloot noemen, terwijl de algemene consensus het tegendeel is)
b. Het maken van beledigende opmerkingen, zo ver deze al niet onder punt 2 vallen
c. Het aanzetten tot conflicten (bijv. een sterke/controversiële mening uiten of anderzijds overdreven positief/negatief reageren)
d. Het verstoren van discussies
e. Met "low-effort" reacties reageren op een ander met een tegengesteld standpunt (dit omvat ook reacties bestaande uit emoji's)
f. Het anderzijds negatief beïnvloeden van de sfeer in een topic

Voorbeelden van wat hier niet onder valt zijn:
- Een 'verkeerde' mening hebben die onderbouwd wordt
- Juichen voor coureurs die jij niet leuk vindt
- Iemand hoopt op een andere uitslag dan jij

4. Hou het inhoudelijk
We willen dat F1 een plek is waar alle Formule 1 fans zich thuis kunnen voelen en op een constructieve manier mee kunnen doen. Er wordt daarom verwacht dat er constructief en ontopic gepost wordt door alle gebruikers. Moderators kunnen gebruikers erop wijzen dat hun posts inhoudelijk niet bijdragen aan een topic, ook al wordt voldaan aan punten 1 t/m 3. Het herhaaldelijk plaatsen van posts zonder inhoudelijke waarde tegen instructies van de moderatie in wordt op gemodereerd.

Noot: koosnaampjes worden altijd als destructief voor een discussie beschouwd, ongeacht of het positief of negatief bedoeld is.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:27
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:27 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Vorig jaar was het topic 50 met de kerst, in 2023 53, in 2022 was het topic 99. Daarvoor geen idee.
99 koekoek. Hoe kan dat?
Wereldgozerdinsdag 24 december 2024 @ 00:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:26 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
‘Jaaa maar Innuendo is een heul goed nunmer van Queen!!! Jullie snappen niet wat goede muziek is!!!’
Bohemian rhapsody had mijn neefje van 5 kunnen maken
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:28
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:27 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Vorig jaar was het topic 50 met de kerst, in 2023 53, in 2022 was het topic 99. Daarvoor geen idee.
Viaplay heeft ons gehalveerd
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:28
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:27 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Alles van Queen is kut.
Nou nou nou nou. Dit is trollen hoor. Scheids
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:27 schreef Szura het volgende:
[ x ]
Pijlen er ingeprikt en niet daadwerkelijk gegooid genot
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:28
twitter
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:28
quote:
80s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:26 schreef Bezsen het volgende:

[..]
Wie zijn deze mensen?
@Dagobert bijvoorbeeld. En @R-woud93
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:27 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Wel het nummer van Queen waar ik altijd op stem. :@
Dat mag, over muzieksmaak valt niet te twisten.

Tenzij je naar Memphis Depay luistert
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:27 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
99 koekoek. Hoe kan dat?
Laatste jaar dat ik meepostte.
Wereldgozerdinsdag 24 december 2024 @ 00:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:27 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
[..]

Koud bad
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:28
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:27 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Alles van Queen is kut.
Queengoden. Mn favoriete band, al drie x live gezien met Adam Lambert god
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:27 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
- Juichen voor coureurs die jij niet leuk vindt

Oh ja, daar kom ik dus niet meer vanwege bepaalde users.
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:28 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Nou nou nou nou. Dit is trollen hoor. Scheids
Werkt elke keer.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Dat mag, over muzieksmaak valt niet te twisten.

Tenzij je naar Memphis Depay luistert
Noa lang HEET maken
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:29
twitter
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:29 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Oh ja, daar kom ik dus niet meer vanwege bepaalde users.
Ik kom daar niet omdat autootje rijden vroem vroem geen sport is.

Maar wat ben ik blij dat we hier wel goede moderators hebben
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:29 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Noa lang HEET maken
Inderdaad. De oven in. @Zipportal
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:29 schreef Szura het volgende:
[ x ]
Leuk interieur, alles grijs :')
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:30
Dit is gewoon weer een goed potje
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:30 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Leuk interieur, alles grijs :')
Heeft zijn vriendin geregeld.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:31
quote:
9s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:30 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Heeft zijn vriendin geregeld.
Lijkt wel een mortuarium
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:31
Rap mist al z’n kansen
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik kom daar niet omdat autootje rijden vroem vroem geen sport is.

Maar wat ben ik blij dat we hier wel goede moderators hebben
Dat mag jij vinden :*

Ik vind het wèl een sport, maar aangezien ik niet meedoe in de vlaggetjespolonaise ben ik daar door een bepaalde mod meermaals verketterd wegens trollen. Nou, bekijk het dan maar.
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:32
twitter
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:32
Jongens jongens, het WK kwam wat moeizaam los, maar vanavond:

giphy.gif?cid=6c09b952lsrjjhptkhqpgfemqwnd7yz7q1psx6gm5lbjnbc7&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy.gif&ct=g
Bezsendinsdag 24 december 2024 @ 00:32
Autorijden is geen sport
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:31 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Dat mag jij vinden :*

Ik vind het wèl een sport, maar aangezien ik niet meedoe in de vlaggetjespolonaise ben ik daar door een bepaalde mod meermaals verketterd wegens trollen. Nou, bekijk het dan maar.
Stukje natte kater.
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Jongens jongens, het WK kwam wat moeizaam los, maar vanavond:

[ afbeelding ]
Genotsavond
Bezsendinsdag 24 december 2024 @ 00:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:32 schreef fetX het volgende:

[..]
Stukje natte kater.
Nattekrant
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:32 schreef fetX het volgende:

[..]
Stukje natte kater.
Een mening anders dan de zijne is getroll. Wijs je hem daar op dan speel je op de man. Hij speelt zelf de hele fucking dag op de man.
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:31 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Lijkt wel een mortuarium
Op feestboekberichten van 'tuin'-inrichters reageer ik altijd bij nieuw aangelegde 'tuinen' met grind: "Mooi crematorium" en bij tegels: "Mooie gevangenisluchtplaats".
WheeledWarriordinsdag 24 december 2024 @ 00:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:31 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Dat mag jij vinden :*

Ik vind het wèl een sport, maar aangezien ik niet meedoe in de vlaggetjespolonaise ben ik daar door een bepaalde mod meermaals verketterd wegens trollen. Nou, bekijk het dan maar.
Misschien wordt alles beter in 2025.
Werthadinsdag 24 december 2024 @ 00:33
Als je het zo bekijkt is het alsof Cross het heeft tegen die chick met d'r vingertje. Hij doet haar vingergebaartje eerst na. Hah.

Bezsendinsdag 24 december 2024 @ 00:33
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:32 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Op feestboekberichten van 'tuin'-inrichters reageer ik altijd bij nieuw aangelegde 'tuinen' met grind: "Mooi crematorium" en bij tegels: "Mooie gevangenisluchtplaats".
Jij bent me er eentje zeg.
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Jongens jongens, het WK kwam wat moeizaam los, maar vanavond:

[ afbeelding ]
5VNuJI.gif
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:32 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Een mening anders dan de zijne is getroll. Wijs je hem daar op dan speel je op de man. Hij speelt zelf de hele fucking dag op de man.
Ach ja. Hij kan doen wat hij wil. Alsof hij geen mod meer zou zijn omdat hij niet functioneert.

Zelfs fucking Paul is jaren mod geweest _O-
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:34
twitter

PG!
Wereldgozerdinsdag 24 december 2024 @ 00:34
Dit potje pakt me niet echt
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:32 schreef Szura het volgende:
[ x ]
Benno L
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:34 schreef Szura het volgende:
[ x ]
PG!
Piebegod
Bezsendinsdag 24 december 2024 @ 00:34
De wil om te winnen.
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:33 schreef Wertha het volgende:
Als je het zo bekijkt is het alsof Cross het heeft tegen die chick met d'r vingertje. Hij doet haar vingergebaartje eerst na. Hah.

[ afbeelding ]
Geil.
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:32 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Een mening anders dan de zijne is getroll. Wijs je hem daar op dan speel je op de man. Hij speelt zelf de hele fucking dag op de man.
Die vent is niet in orde en heeft bovendien een blauw naampje, dan gaat het fout

Stel je voor dat ik users zou bannen omdat ze Gurney een lul vinden :') _O-
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:34
quote:
80s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:33 schreef Bezsen het volgende:

[..]
Jij bent me er eentje zeg.
Ja, je moet wat in de komkommermaanden.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:33 schreef Wertha het volgende:
Als je het zo bekijkt is het alsof Cross het heeft tegen die chick met d'r vingertje. Hij doet haar vingergebaartje eerst na. Hah.

[ afbeelding ]
Stukje pijpen
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:34 schreef Szura het volgende:
[ x ]
PG!
Baasje _O_
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Die vent is niet in orde en heeft bovendien een blauw naampje, dan gaat het fout

Stel je voor dat ik users zou bannen omdat ze Gurney een lul vinden :') _O-
Dan liep het bad aardig leeg. :')
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:35
twitter

Leuk gemaakt @Poepz0r
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Die vent is niet in orde en heeft bovendien een blauw naampje, dan gaat het fout

Stel je voor dat ik users zou bannen omdat ze Gurney een lul vinden :') _O-
Dan blijf je bezig.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:35 schreef Szura het volgende:
[ x ]
Leuk gemaakt @:poepz0r
Haha wel tof gedaan
AllesKaputtdinsdag 24 december 2024 @ 00:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:24 schreef Szura het volgende:
De striem loopt tot 0.30, ik hoop niet dat ie er zo uit pleurt :')
We leven nog.
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:37
Word ik morgen nog wakkergemaakt door de cv-man ook. ;(
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:35 schreef fetX het volgende:

[..]
Dan blijf je bezig.
Iedereen mag een mening hebben, maar je moet het wel kunnen onderbouwen. En als je Gurney een lul vindt is dat niet zo moeilijk (lol)
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:33 schreef Wertha het volgende:
Als je het zo bekijkt is het alsof Cross het heeft tegen die chick met d'r vingertje. Hij doet haar vingergebaartje eerst na. Hah.

[ afbeelding ]
Gifje voor het nageslacht

ezgif-4-2fa25dff4c.gif
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:38
1800000000000000000000000000000000000000000000
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:39
Doe nog maar een Sobibortje
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:38 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Gifje voor het nageslacht

[ afbeelding ]
Cross zn vrouw in shambles
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:39
Netjes
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:39 schreef Szura het volgende:
Doe nog maar een Sobibortje
Ogen vallen dicht. Moet nog Enzo Knol kijken
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:39
Goed bezig Rop.
Wereldgozerdinsdag 24 december 2024 @ 00:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:39 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Ogen vallen dicht. Moet nog Enzo Knol kijken
:')
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:40
Mijn blikkie bier is leeg. Ze mogen zo langzaamaan wel afronden.
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:40
Maak het maar af Scott
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:40
Enzo Knol? :')
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:40
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:40 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
:')
Bakje haver genot
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Enzo Knol? :')
?
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Enzo Knol? :')
Gebbetje maat
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:40 schreef fetX het volgende:

[..]
?
Staat Poep op je blokkeerlijst?
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Staat Poep op je blokkeerlijst?
Oh nee. Post gemist
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:42
Ojee.
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:42
Dikke jetsers in het Williams-vak
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:42
Godver gaat die Scott nog winnen ook
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Staat Poep op je blokkeerlijst?
Blokkeren kan enkel als abbo toch?
The_Undertonedinsdag 24 december 2024 @ 00:42
Nu nog een negentje om het af te maken
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:42
Nonchalante worp genot
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:42
NEGENTJE
Stoorzendertdinsdag 24 december 2024 @ 00:42
9-tje
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:42
NEGENTJE
AllesKaputtdinsdag 24 december 2024 @ 00:42
Opgelet!
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:42 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Blokkeren kan enkel als abbo toch?
Heeft ie toch.
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:43
BOEE
The_Undertonedinsdag 24 december 2024 @ 00:43
Wat een Mongool is Scott Williams ook
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:43
Hahaha
supernigerdinsdag 24 december 2024 @ 00:43
Lol
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:43
Whahaha _O-
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:42 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Blokkeren kan enkel als abbo toch?
Nee hoor, daar is gewoon een werkende Chrome plugin voor
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:43
HAHHAHA
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:43
Wat doet die vent hahaha
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:43
Scott, mongool
Werthadinsdag 24 december 2024 @ 00:43
The f*ck man.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:43
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:43 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Heeft ie toch.
Oh geen idee :D Ik let daar nooit op
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:43 schreef Szura het volgende:
Wat doet die vent hahaha
Afgesproken werk zijn vrienden
supernigerdinsdag 24 december 2024 @ 00:44
Williams ontsnapt.
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:44
JAAAAAAAAAAAAAAA
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:44
Godverdomme zeg
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:44
Rip Cross.
WAvanBurendinsdag 24 december 2024 @ 00:44
Raar WK.
Wereldgozerdinsdag 24 december 2024 @ 00:44
Williams ontsnapt gigantisch
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:44
Bijltjesdag
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:44
En we kunnen slapen.

Doei Cross!
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:44
Nou, wie weet tot na de kerst.
Bezsendinsdag 24 december 2024 @ 00:44
Einde tijdperk cross
Mani89dinsdag 24 december 2024 @ 00:44
Hoppaaaaa heerlijk dit.
Griftedinsdag 24 december 2024 @ 00:44
Hahaha wat debiel

Doei Cross
Frozen-assassindinsdag 24 december 2024 @ 00:44
Jezus Cross....
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:44
Damon Heta kan doorstomen naar de top 4 jongens!
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:45
Ik haat Scott Williams. Erg onleuk dit
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:44 schreef Szura het volgende:
Damon Heta kan doorstomen naar de top 4 jongens!
The HEAT
Kingsidedinsdag 24 december 2024 @ 00:45
Mooi dat Cross eruit ligt, jammer dat Williams door is
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:44 schreef Szura het volgende:
Damon Heta kan doorstomen naar de top 4 jongens!
Dit kan niet
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:45 schreef fetX het volgende:
Ik haat Scott Williams. Erg onleuk dit
Vorig jaar was je fan
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:44 schreef Szura het volgende:
Damon Heta kan doorstomen naar de top 4 jongens!
Welnee
svanndinsdag 24 december 2024 @ 00:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:45 schreef Kingside het volgende:
Mooi dat Cross eruit ligt, jammer dat Williams door is
Rare gozer wel.
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:45
Nou jongens, ik snor nog even het lijstje op voordat @Poepz0r er weer om vraagt.
Ik wens u allen een fijne kerst en tot de 27e.
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:45
Had nog nooit van Scott Williams gehoord trouwens.
The_Undertonedinsdag 24 december 2024 @ 00:46
Nu was Cross ook wel heel zwak
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Vorig jaar was je fan
Niet als hij tegen Rob moet.
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:46
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:45 schreef Dagoduck het volgende:
Had nog nooit van Scott Williams gehoord trouwens.
Vorig jaar halve finale
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:46 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Vorig jaar halve finale
Wat twee jaar niet kijken wel niet met je doet hè.
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:46 schreef fetX het volgende:

[..]
Niet als hij tegen Rob moet.
Die bakt er al een geruime tijd niks van.
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 00:47
Tot vrijdag vrienden.
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:46 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Die bakt er al een geruime tijd niks van.
Ja helaas
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:48
Fijne kerst vrienden
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:45 schreef Doevelaer het volgende:
Nou jongens, ik snor nog even het lijstje op voordat @:poepz0r er weer om vraagt.
Ik wens u allen een fijne kerst en tot de 27e.
Fijne kerst ouwe smikkelbeer
Bezsendinsdag 24 december 2024 @ 00:49
Zalig kerstmis.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:49
Fijne kerstdagen stelletje laaielichters!
Werthadinsdag 24 december 2024 @ 00:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:47 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Tot vrijdag vrienden.
Tot vrijdag
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:50
Topavond dit, het bad was loeiheet!
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:50
info.gif Top 100 voor reeks "2025 PDC World Darts Championship #1" van 15-12-2024 t/m 24-12-2024

nr / aantal posts / gebruiker
01 1131 Doevelaer Luke Humphries
02 1031 Szura Michael Smith
03 1027 Poepz0r Michael van Gerwen
04 0841 GurneyIsBestOke Luke Littler
05 0829 Dr_Flash Rob Cross
06 0815 Dagoduck Dave Chisnall
07 0616 Zipportal Jonny Clayton
08 0593 maxi-mus Stephen Bunting
09 0549 fetX Damon Heta
10 0486 de_boswachter Gerwyn Price
11 0463 WheeledWarrior Dimitri Van den Bergh
12 0454 Kopiko Nathan Aspinall
13 0386 wimderon Danny Noppert
14 0378 Frozen-assassin Gary Anderson
15 0350 Bezsen Chris Dobey
16 0327 Wereldgozer James Wade
17 0308 Immerdebestebob Peter Wright
18 0306 Alaphilippe_ Josh Rock
19 0285 Coco Ross Smith
20 0280 WAvanBuren Ryan Searle
21 0266 Scorpion_17 Andrew Gilding
22 0244 The_Undertone Martin Schindler
23 0242 Nober Joe Cullen
24 0196 R-woud93 Mike De Decker
25 0191 Zorro Dirk van Duijvenbode
26 0190 Wertha Daryl Gurney
27 0189 AgnesGru Gabriel Clemens
28 0188 Wienerschnitzels Gian van Veen
29 0169 Anneloos Ritchie Edhouse
29 0169 SlechteWoordgrappen Brendan Dolan
31 0160 Mexicanobakker Krzysztof Ratajski
32 0159 AllesKaputt Raymond van Barneveld
SPOILER
33 0155 De_Kraam Ryan Joyce
34 0140 Evangelion Ricardo Pietreczko
35 0138 Slobeend Luke Woodhouse
35 0138 Janneke141 Jermaine Wattimena
37 0130 Stoorzendert Scott Williams
38 0107 RotatoR Martin Lukeman
38 0107 PowerLoungen Cameron Menzies
40 0105 Grifte Jose De Sousa
40 0105 Flitsbezorger Kim Huybrechts
42 0100 Pino112 Mickey Mansell
43 0094 Van_Poppel Callan Rydz
44 0092 LordVoldermort Madars Razma
45 0088 Rnie Ricky Evans
46 0085 Gretzl Jim Williams
47 0078 TweedeKlum Richard Veenstra
48 0072 T3hTommay William O'Connor
49 0066 Mani89 Niels Zonneveld
50 0064 monkyyy Alan Soutar
51 0054 engine Kevin Doets
52 0053 PSVCL Keane Barry
53 0049 hole1988 Florian Hempel
54 0046 3rr0r Steve Beaton
55 0045 yvonne Matt Campbell
56 0031 StephanL Mensur Suljovic
57 0030 leolinedance Ian White
58 0028 pmponer Wessel Nijman
58 0028 Poefbank Boris Krcmar
60 0025 TornadoDK Simon Whitlock
60 0025 RipCity Mervyn King
62 0023 BB-King Ryan Meikle
63 0021 V-for-Vendetta Jamie Hughes
63 0021 svann Stephen Burton
65 0018 superniger Adam Gawlas
66 0017 capuchon_jongen Lee Evans
66 0017 spleeh Dylan Slevin
66 0017 Coelho Karel Sedlacek
66 0017 DeeBee Vincent van der Voort
70 0016 DombohetOlifantje1 Connor Scutt
71 0015 Ronald-Koeman Rowby-John Rodriguez
71 0015 Bomenverzameling Maik Kuivenhoven
71 0015 Kingside Wesley Plaisier
71 0015 xzaz Jeffrey De Zwaan
75 0014 VoMy Daniel Klose
76 0013 H_T Nick Kenny
76 0013 Tjacka Rob Owen
76 0013 johannes_vermeer Keegan Brown
79 0010 Dale__Cooper Thibault Tricole
80 0009 heywoodu Jeffrey Sparidaans
80 0009 koffieleuk Jeffrey De Graaf
82 0008 tompsv18 Graham Hall
82 0008 GwaiLow Dom Taylor
82 0008 SgtPorkbeans Arron Monk
85 0007 voetbalmanager2 Graham Usher
86 0005 Christiane. Jurjen van der Velde
86 0005 WotteChris Landman
86 0005 MansjesterMario Vandenbogaerde
86 0005 StarflyerJames Hurrell
86 0005 FalcoPascall Rupprecht
86 0005 DonnaAndy Baetens
92 0004 UrquhartJosh Payne
92 0004 SnertMetChocoBerry van Peer
92 0004 Pvt.WebsterAdrian Lewis
92 0004 franklopNathan Rafferty
92 0004 DutchSuomiFan1992Steve Lennon
97 0003 Red_85Radek Szaganski
97 0003 FunzelLukas Wenig
97 0003 noodgangOwen Roelofs
97 0003 Toine51Danny van Trijp

klik hier voor meer stats
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:50 schreef Doevelaer het volgende:
[ afbeelding ] Top 100 voor reeks "2025 PDC World Darts Championship #1" van 15-12-2024 t/m 24-12-2024

nr / aantal posts / gebruiker
01 1131 Doevelaer Luke Humphries
02 1031 Szura Michael Smith
03 1027 Poepz0r Michael van Gerwen
04 0841 GurneyIsBestOke Luke Littler
05 0829 Dr_Flash Rob Cross
06 0815 Dagoduck Dave Chisnall
07 0616 Zipportal Jonny Clayton
08 0593 maxi-mus Stephen Bunting
09 0549 fetX Damon Heta
10 0486 de_boswachter Gerwyn Price
11 0463 WheeledWarrior Dimitri Van den Bergh
12 0454 Kopiko Nathan Aspinall
13 0386 wimderon Danny Noppert
14 0378 Frozen-assassin Gary Anderson
15 0350 Bezsen Chris Dobey
16 0327 Wereldgozer James Wade
17 0308 Immerdebestebob Peter Wright
18 0306 Alaphilippe_ Josh Rock
19 0285 Coco Ross Smith
20 0280 WAvanBuren Ryan Searle
21 0266 Scorpion_17 Andrew Gilding
22 0244 The_Undertone Martin Schindler
23 0242 Nober Joe Cullen
24 0196 R-woud93 Mike De Decker
25 0191 Zorro Dirk van Duijvenbode
26 0190 Wertha Daryl Gurney
27 0189 AgnesGru Gabriel Clemens
28 0188 Wienerschnitzels Gian van Veen
29 0169 Anneloos Ritchie Edhouse
29 0169 SlechteWoordgrappen Brendan Dolan
31 0160 Mexicanobakker Krzysztof Ratajski
32 0159 AllesKaputt Raymond van Barneveld
SPOILER
33 0155 De_Kraam Ryan Joyce
34 0140 Evangelion Ricardo Pietreczko
35 0138 Slobeend Luke Woodhouse
35 0138 Janneke141 Jermaine Wattimena
37 0130 Stoorzendert Scott Williams
38 0107 RotatoR Martin Lukeman
38 0107 PowerLoungen Cameron Menzies
40 0105 Grifte Jose De Sousa
40 0105 Flitsbezorger Kim Huybrechts
42 0100 Pino112 Mickey Mansell
43 0094 Van_Poppel Callan Rydz
44 0092 LordVoldermort Madars Razma
45 0088 Rnie Ricky Evans
46 0085 Gretzl Jim Williams
47 0078 TweedeKlum Richard Veenstra
48 0072 T3hTommay William O'Connor
49 0066 Mani89 Niels Zonneveld
50 0064 monkyyy Alan Soutar
51 0054 engine Kevin Doets
52 0053 PSVCL Keane Barry
53 0049 hole1988 Florian Hempel
54 0046 3rr0r Steve Beaton
55 0045 yvonne Matt Campbell
56 0031 StephanL Mensur Suljovic
57 0030 leolinedance Ian White
58 0028 pmponer Wessel Nijman
58 0028 Poefbank Boris Krcmar
60 0025 TornadoDK Simon Whitlock
60 0025 RipCity Mervyn King
62 0023 BB-King Ryan Meikle
63 0021 V-for-Vendetta Jamie Hughes
63 0021 svann Stephen Burton
65 0018 superniger Adam Gawlas
66 0017 capuchon_jongen Lee Evans
66 0017 spleeh Dylan Slevin
66 0017 Coelho Karel Sedlacek
66 0017 DeeBee Vincent van der Voort
70 0016 DombohetOlifantje1 Connor Scutt
71 0015 Ronald-Koeman Rowby-John Rodriguez
71 0015 Bomenverzameling Maik Kuivenhoven
71 0015 Kingside Wesley Plaisier
71 0015 xzaz Jeffrey De Zwaan
75 0014 VoMy Daniel Klose
76 0013 H_T Nick Kenny
76 0013 Tjacka Rob Owen
76 0013 johannes_vermeer Keegan Brown
79 0010 Dale__Cooper Thibault Tricole
80 0009 heywoodu Jeffrey Sparidaans
80 0009 koffieleuk Jeffrey De Graaf
82 0008 tompsv18 Graham Hall
82 0008 GwaiLow Dom Taylor
82 0008 SgtPorkbeans Arron Monk
85 0007 voetbalmanager2 Graham Usher
86 0005 Christiane. Jurjen van der Velde
86 0005 WotteChris Landman
86 0005 MansjesterMario Vandenbogaerde
86 0005 StarflyerJames Hurrell
86 0005 FalcoPascall Rupprecht
86 0005 DonnaAndy Baetens
92 0004 UrquhartJosh Payne
92 0004 SnertMetChocoBerry van Peer
92 0004 Pvt.WebsterAdrian Lewis
92 0004 franklopNathan Rafferty
92 0004 DutchSuomiFan1992Steve Lennon
97 0003 Red_85Radek Szaganski
97 0003 FunzelLukas Wenig
97 0003 noodgangOwen Roelofs
97 0003 Toine51Danny van Trijp

klik hier voor meer stats
1131 posts das niej normaal
Dagoduckdinsdag 24 december 2024 @ 00:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:50 schreef Doevelaer het volgende:
[ afbeelding ] Top 100 voor reeks "2025 PDC World Darts Championship #1" van 15-12-2024 t/m 24-12-2024

nr / aantal posts / gebruiker
01 1131 Doevelaer Luke Humphries
02 1031 Szura Michael Smith
03 1027 Poepz0r Michael van Gerwen
04 0841 GurneyIsBestOke Luke Littler
05 0829 Dr_Flash Rob Cross
06 0815 Dagoduck Dave Chisnall
Ik ben uitgeschakeld.
The_Undertonedinsdag 24 december 2024 @ 00:52
Zalige Kers boelers en tot vrijdag
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:51 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
1131 posts das niej normaal
Komt nog wel verandering in maat.
Ik mis vrijdagmiddag en zaterdag gehele dag. :')
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:52
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:51 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ik ben uitgeschakeld.
Dn Deef
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:51 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
1131 posts das niej normaal
Jij mag klompvoet zijn, is toch al je holmaat
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:52 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Komt nog wel verandering in maat.
Ik mis vrijdagmiddag en zaterdag gehele dag. :')
Swingersbootje?
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:52 schreef Szura het volgende:

[..]
Jij mag klompvoet zijn, is toch al je holmaat
Kom sprinten dan
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:52 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Swingersbootje?
Niet tegen m'n vrouw zeggen
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 00:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:52 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Kom sprinten dan
Ik doe niet aan sprinten, ben van de lange adem
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:53 schreef Szura het volgende:

[..]
Ik doe niet aan sprinten, ben van de lange adem
Oke Abdi Nageeye
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 00:55
Heta. Wel godverdomme
Wereldgozerdinsdag 24 december 2024 @ 00:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:53 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Niet tegen m'n vrouw zeggen
Neem je je vriendin mee dan
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:55 schreef fetX het volgende:
Heta. Wel godverdomme
Wie wil jij zijn?
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:56 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Neem je je vriendin mee dan
Zeah zekah
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 00:58
Nee ik moet er niet aan denken, ik heb m'n handen al vol aan m'n vrouw :')
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 00:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:58 schreef Doevelaer het volgende:
Nee ik moet er niet aan denken, ik heb m'n handen al vol aan m'n vrouw :')
Als je handje nodig hebt stuur dm. Is uiteraard geen probleem
wimderondinsdag 24 december 2024 @ 02:05
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:16 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
'Cauliflower steak' :')
Ookworst
wimderondinsdag 24 december 2024 @ 02:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:28 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Viaplay heeft ons gehalveerd
Het vuzM1Xz.gif-effect
wimderondinsdag 24 december 2024 @ 02:32
GfhZ9y4XYAACS9s?format=jpg&name=large
Pino112dinsdag 24 december 2024 @ 06:22
Ach Cross
AgnesGrudinsdag 24 december 2024 @ 07:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:19 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Brabantse keuken goden. Worstenbrooikes
_O_
de_boswachterdinsdag 24 december 2024 @ 07:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:13 schreef fetX het volgende:
Cross gaat dit makkelijk winnen.
Ok
Immerdebestebobdinsdag 24 december 2024 @ 07:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 00:19 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Brabantse keuken goden. Worstenbrooikes
Mandemakers?
Dr_Flashdinsdag 24 december 2024 @ 08:11
Zo, begint de laatste partij van de avond al? :')
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 08:22
Vroeg wakker mensies
Wereldgozerdinsdag 24 december 2024 @ 08:50
Zwart gat anti genot
Dr_Flashdinsdag 24 december 2024 @ 08:54
Goedemorgen allen :W

Lichtpuntje van de dag: We doen het beter dan de Duitsers *O*

DU: 1/6 in R3 = 16,7 %
NL: 3/16 in R3 = 18,4 % _O_ w/
AllesKaputtdinsdag 24 december 2024 @ 09:00
quote:
32 0159 AllesKaputt Raymond van Barneveld
Altijd tegen mij.
Wereldgozerdinsdag 24 december 2024 @ 09:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:00 schreef AllesKaputt het volgende:

[..]
Altijd tegen mij.
Mis jij ook altijd de tram?
Frozen-assassindinsdag 24 december 2024 @ 09:03
Zondagmiddag is wel voor de fijnproevers. Wat een veldslag al.
Immerdebestebobdinsdag 24 december 2024 @ 09:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
Zondagmiddag is wel voor de fijnproevers. Wat een veldslag al.
Niet best :{
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 09:05
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 december 2024 08:54 schreef Dr_Flash het volgende:
Goedemorgen allen :W

Lichtpuntje van de dag: We doen het beter dan de Duitsers *O*

DU: 1/6 in R3 = 16,7 %
NL: 3/16 in R3 = 18,4 % _O_ w/
Je hebt drie dagen om Chisnall-Evans integraal terug te kijken
AllesKaputtdinsdag 24 december 2024 @ 09:06
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:02 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Mis jij ook altijd de tram?
Ik heb er echt geen verklaring voor. Het was alsof er vijf man aan mijn schouders hingen. Ik ben met stomheid geslagen. Het is heel veel pijn lijden geweest de afgelopen jaren. Het maakt allemaal geen reet meer uit. Ik zal mezelf haten. Ik walg van mezelf. Het hele leven heeft geen zin meer.
Noberdinsdag 24 december 2024 @ 09:09
Fijne kerstdagen!

Are-you-ready-to-unwrap-your-Christmas-present-Me.jpg
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 09:14
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 december 2024 08:50 schreef Wereldgozer het volgende:
Zwart gat anti genot
Lakeside terugkijken genot
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 09:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:09 schreef Nober het volgende:
Fijne kerstdagen!

[ afbeelding ]
Lekker zeg poh
Dr_Flashdinsdag 24 december 2024 @ 09:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:05 schreef Szura het volgende:

[..]
Je hebt drie dagen om Chisnall-Evans integraal terug te kijken
is dat de moeite waard denk je?
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 09:22
quote:
5s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:21 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
is dat de moeite waard denk je?
100%
AgnesGrudinsdag 24 december 2024 @ 09:23
quote:
5s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:21 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
is dat de moeite waard denk je?
Absoluut
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 09:23
quote:
5s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:21 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
is dat de moeite waard denk je?
Ja beste pot van het toernooi
Dr_Flashdinsdag 24 december 2024 @ 09:24
okee :)
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 09:26
quote:
5s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:21 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
is dat de moeite waard denk je?
Heerlukke pot harrie
fetXdinsdag 24 december 2024 @ 09:30
En nu?
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 09:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:30 schreef fetX het volgende:
En nu?
Kinky.nl
AllesKaputtdinsdag 24 december 2024 @ 09:32
quote:
5s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:21 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
is dat de moeite waard denk je?
Doen!
WheeledWarriordinsdag 24 december 2024 @ 09:33
quote:
5s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:21 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
is dat de moeite waard denk je?
Vele broeken gingen gisteravond uit, mijn beste Flash.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 09:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:33 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Vele broeken gingen gisteravond uit, mijn beste Flash.
Gaan ze toch altijd?
WheeledWarriordinsdag 24 december 2024 @ 09:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:34 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Gaan ze toch altijd?
Chisnall - Evans was wel keiharde dartsporno.
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 09:40
quote:
5s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:21 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
is dat de moeite waard denk je?
Set 5 terug kijken heb je genoeg aan
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 09:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 09:40 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Chisnall - Evans was wel keiharde dartsporno.
Het WK LEVERT
Dr_Flashdinsdag 24 december 2024 @ 10:20
Ik zal eens kijken :s)

De eensgezindheid hier is wel opmerkelijk :D
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 10:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 10:20 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik zal eens kijken :s)

De eensgezindheid hier is wel opmerkelijk :D
Dat zegt wat genot
WheeledWarriordinsdag 24 december 2024 @ 11:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 10:20 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik zal eens kijken :s)

De eensgezindheid hier is wel opmerkelijk :D
Warm bad.
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 11:03
Opgelucht dat Gurney de oervervelende Hempel van zich heeft afgehouden.
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 11:05
quote:
We kunnen vrijdagavond met een gerust hart missen.
Kopikodinsdag 24 december 2024 @ 11:05
Stelling: De Filipino's komen _O_
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 11:06
IMG-4583.jpg?dl=1
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 11:06
quote:
Bingo gaat voortvarend
Noberdinsdag 24 december 2024 @ 11:06
Voor tops tops gaan om de wedstrijd te winnen met je tegenstander op 70.

Het liep goed af en de winnaar heeft altijd gelijk.
LordVoldermortdinsdag 24 december 2024 @ 11:06
Ricky tegen Chizzy was echt alles waar je op hoopte en meer. Een van de mooiste wedstrijden sinds jaren.
Jammer van die deceptie daarna. Bizar hoeveel subtop spelers helemaal niets raken. Stunt hier en daar is prima. Maar zit nu wel heel veel troep bij de laatste 32. Snap nu wel dat er zoveel matigheid major finales heeft gehaald dit jaar.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 11:08
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:06 schreef LordVoldermort het volgende:
Ricky tegen Chizzy was echt alles waar je op hoopte en meer. Een van de mooiste wedstrijden sinds jaren.
Jammer van die deceptie daarna. Bizar hoeveel subtop spelers helemaal niets raken. Stunt hier en daar is prima. Maar zit nu wel heel veel troep bij de laatste 32. Snap nu wel dat er zoveel matigheid major finales heeft gehaald dit jaar.
Simpel; de top is breder geworden
Kopikodinsdag 24 december 2024 @ 11:09
quote:
Setsysteem is bewierookt. Recentelijk nog.
LordVoldermortdinsdag 24 december 2024 @ 11:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:08 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Simpel; de top is breder geworden
Nee. De top is niet verslagen, omdat de rest zo goed was, maar de meesten zelf helemaal geen knikker raken.
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 11:09
quote:
14s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:09 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Setsysteem is bewierookt. Recentelijk nog.
Anderen die ik eventueel heb gemist?
Pino112dinsdag 24 december 2024 @ 11:10
quote:
14s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:09 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Setsysteem is bewierookt. Recentelijk nog.
Ja met Chizzy - Evans nog :Y
Kopikodinsdag 24 december 2024 @ 11:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:09 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Anderen die ik eventueel heb gemist?
WMB verder oké _O_
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 11:11
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:09 schreef LordVoldermort het volgende:

[..]
Nee. De top is niet verslagen, omdat de rest zo goed was, maar de meesten zelf helemaal geen knikker raken.
Nee de top is breder geworden :) Littler, humphries, mvg etc winnen niet meer 10 toernooien op rij en daarnaast is het schema veel te vol zoals vd voort eerder al aangaf
Evangeliondinsdag 24 december 2024 @ 11:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:11 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Nee de top is breder geworden :) Littler, humphries, mvg etc winnen niet meer 10 toernooien op rij en daarnaast is het schema veel te vol zoals vd voort eerder al aangaf
Ja ligt eraan wat je de top noemt. Een slechte dag van een top 10 speler wordt eerder afgestraft door een top 64 speler dan voorheen, maar de top 10 zelf is ook gewoon vrij tragisch op dit moment.
WheeledWarriordinsdag 24 december 2024 @ 11:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:08 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Simpel; de top is breder geworden
Buikomvang is inderdaad verdubbeld.
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 11:17
Uiteindelijk vooral een gevolg van dat op Littler en Humphries na niemand daaronder een echt goed jaar draait. En dan zijn er nog een hoop die laag op de jaarranglijst staan die het wel hebben gered (Wright 27e, Price 28e, Cullen 33e, Aspinall 35e).
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 11:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:09 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Anderen die ik eventueel heb gemist?
3/5 legs heeft Zjak gebezigd. Bij barney of een andere Nederlander.
Wienerschnitzelsdinsdag 24 december 2024 @ 11:22
Van het kwart van Littler is nauwelijks iets meer over.
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 11:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:14 schreef Evangelion het volgende:

[..]
Ja ligt eraan wat je de top noemt. Een slechte dag van een top 10 speler wordt eerder afgestraft door een top 64 speler dan voorheen, maar de top 10 zelf is ook gewoon vrij tragisch op dit moment.
Behalve Humphries en Littler is er momenteel een hele grote stroom darters die al een tijdje het vuur kwijt zijn, of altijd net niet zijn op TV of op de vloer beter presteren.
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 11:23
Oh en Zjak z’n statsanalyse komt ook telkens terug als hij het weer heeft over het percentage van de eerste pijl in de triple
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 11:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:23 schreef Szura het volgende:
Oh en Zjak z’n statsanalyse komt ook telkens terug als hij het weer heeft over het percentage van de eerste pijl in de triple
Eigenlijk bedoel ik zo’n moment dat ie statistiekjes op een bord gaat presenteren maar ik overweeg dit ook te laten tellen
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 11:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:22 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Behalve Humphries en Littler is er momenteel een hele grote stroom darters die al een tijdje het vuur kwijt zijn, of altijd net niet zijn op TV of op de vloer beter presteren.
Het enige wat mij serieus verbaasde was de baggerpot van Anderson, maar de rest zag je ergens wel aankomen.
GurneyIsBestOkedinsdag 24 december 2024 @ 11:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:22 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Van het kwart van Littler is nauwelijks iets meer over.
Ik denk niet dat Searle een walk-over gaat zijn, en Pietje, Aspinall, Williams en Gilding zijn allemaal spelers bij wie ik een kwartfinale niet heel gek zou vinden.
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 11:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:26 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Het enige wat mij serieus verbaasde was de baggerpot van Anderson, maar de rest zag je ergens wel aankomen.
De mentaal weerbare darters zijn momenteel op een hand te tellen.
Szuradinsdag 24 december 2024 @ 11:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:24 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Eigenlijk bedoel ik zo’n moment dat ie statistiekjes op een bord gaat presenteren maar ik overweeg dit ook te laten tellen
Oja, dat verwacht ik bij een langer format wel
LordVoldermortdinsdag 24 december 2024 @ 11:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:11 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Nee de top is breder geworden :) Littler, humphries, mvg etc winnen niet meer 10 toernooien op rij en daarnaast is het schema veel te vol zoals vd voort eerder al aangaf
Dat 2e klopt, maar dat eerste is gewoon onzin. Het is niet dat toppers/subtoppers majors winnen, maar ontzettende middelmaat.
LordVoldermortdinsdag 24 december 2024 @ 11:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:22 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Behalve Humphries en Littler is er momenteel een hele grote stroom darters die al een tijdje het vuur kwijt zijn, of altijd net niet zijn op TV of op de vloer beter presteren.
Door al dat uitmelken snap ik dat ook nog wel. Alleen op een WK verwacht je toch geen 85 gemiddeldes van spelers als Cross en Clayton. En een Garry die zich compleet oplaad voor dit WK.
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 11:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:32 schreef LordVoldermort het volgende:

[..]
Door al dat uitmelken snap ik dat ook nog wel. Alleen op een WK verwacht je toch geen 85 gemiddeldes van spelers als Cross en Clayton. En een Garry die zich compleet oplaad voor dit WK.
Maar Clayton is al anderhalf jaar niet zichzelf meer. Dat kan, iedereen die het een beetje volgt, niet verbazen.

Cross is een zware tegenvaller, ja.
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 11:37
Bekeken vanuit de seizoensgemiddelden:

1 Gary Anderson SCO 99.51
2 Luke Littler ENG 99.08
3 Luke Humphries ENG 98.32
4 Michael van Gerwen NED 97.17
5 Chris Dobey ENG 97.09
6 Gerwyn Price WAL 97.01
7 Stephen Bunting ENG 96.79
8 Damon Heta AUS 96.69
9 Danny Noppert NED 96.48
10 Rob Cross ENG 95.97
11 Josh Rock NIR 95.95
12 Ryan Searle ENG 95.87
13 Cameron Menzies SCO 95.85
14 England 95.74
15 Ross Smith ENG 95.58
16 Wessel Nijman NED 95.47
17 Dave Chisnall ENG 95.28
18 Michael Smith ENG 95.27

19 Jermaine Wattimena NED 95.20
20 Mike De Decker BEL 95.08
21 James Wade ENG 94.76
22 Dirk van Duijvenbode NED 94.75
23 Gian van Veen NED 94.64
24 Martin Schindler GER 94.56

25 Nathan Aspinall ENG 94.33
26 Krzysztof Ratajski POL 94.22
27 Dom Taylor ENG 94.04
28 Raymond van Barneveld NED 93.98
29 Gabriel Clemens GER 93.95

30 Jonny Clayton WAL 93.83
31 Martin Lukeman ENG 93.77
32 Ryan Joyce ENG 93.68
33 William O'Connor IRL 93.46
34 Daryl Gurney NIR 93.45
35 Luke Woodhouse ENG 93.24
Wienerschnitzelsdinsdag 24 december 2024 @ 11:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:11 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Nee de top is breder geworden :) Littler, humphries, mvg etc winnen niet meer 10 toernooien op rij en daarnaast is het schema veel te vol zoals vd voort eerder al aangaf
Kijk even naar de order of merit kan toch moeilijk zeggen dat Humphries niet zwaar domineert de laatste 2 jaar.
Wienerschnitzelsdinsdag 24 december 2024 @ 11:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:37 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Bekeken vanuit de seizoensgemiddelden:

1 Gary Anderson SCO 99.51
2 Luke Littler ENG 99.08
3 Luke Humphries ENG 98.32
4 Michael van Gerwen NED 97.17
5 Chris Dobey ENG 97.09
6 Gerwyn Price WAL 97.01
7 Stephen Bunting ENG 96.79
8 Damon Heta AUS 96.69
9 Danny Noppert NED 96.48
10 Rob Cross ENG 95.97
11 Josh Rock NIR 95.95
12 Ryan Searle ENG 95.87
13 Cameron Menzies SCO 95.85
14 England 95.74
15 Ross Smith ENG 95.58
16 Wessel Nijman NED 95.47
17 Dave Chisnall ENG 95.28
18 Michael Smith ENG 95.27

19 Jermaine Wattimena NED 95.20
20 Mike De Decker BEL 95.08
21 James Wade ENG 94.76
22 Dirk van Duijvenbode NED 94.75
23 Gian van Veen NED 94.64
24 Martin Schindler GER 94.56

25 Nathan Aspinall ENG 94.33
26 Krzysztof Ratajski POL 94.22
27 Dom Taylor ENG 94.04
28 Raymond van Barneveld NED 93.98
29 Gabriel Clemens GER 93.95

30 Jonny Clayton WAL 93.83
31 Martin Lukeman ENG 93.77
32 Ryan Joyce ENG 93.68
33 William O'Connor IRL 93.46
34 Daryl Gurney NIR 93.45
35 Luke Woodhouse ENG 93.24
18 van de eerste 32 er dan uit, dus dat is nog slechter dan de OOM.
SnertMetChocodinsdag 24 december 2024 @ 11:40
Misschien moeten ze de wedstrijden toch wat langer maken in eerdere rondes al. Aangezien de niveauverschillen flink afnemen de laatste jaren is er meer nodig om het kaf van het koren te scheiden.
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 11:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:40 schreef SnertMetChoco het volgende:
Misschien moeten ze de wedstrijden toch wat langer maken in eerdere rondes al. Aangezien het niveau van de onderkant flink blijft stijgen is er meer nodig om het kaf van het koren te scheiden.
Omdat de uitslagen jou niet uitkomen?

Het hele seizoen door hebben tal van darters opzichtig gefaald. Dit is gewoon een patroon van het hele jaar.
SnertMetChocodinsdag 24 december 2024 @ 11:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:41 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Omdat de uitslagen jou niet uitkomen?

Het hele seizoen door hebben tal van darters opzichtig gefaald. Dit is gewoon een patroon van het hele jaar.
Nee, omdat de niveauverschillen kleiner worden. Een trend die trouwens al heel lang bezig is. Ja, of het is geen sport waar je graag ziet dat de beste wint.
Dr_Flashdinsdag 24 december 2024 @ 11:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:37 schreef Alaphilippe_ het volgende:
14 England 95.74
:?
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 11:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:41 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]
Nee, omdat de niveauverschillen kleiner worden. Een trend die trouwens al heel lang bezig is. Ja, of het is geen sport waar je graag ziet dat de beste wint.
Ik zie graag de beste winnen, maar heb geen idee wat je met een formatwijziging opschiet? Het is gewoon dit jaar, dat de hele dartsscene implodeert. Dat wil niet zeggen dat het volgend seizoen zo is.

Vorig seizoen waren de grootste namen gewoon op de afspraak. Behalve een Wade die onverklaarbaar na een briljant seizoen opeens moest gaan zitten tegen Campbell.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 11:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:31 schreef LordVoldermort het volgende:

[..]
Dat 2e klopt, maar dat eerste is gewoon onzin. Het is niet dat toppers/subtoppers majors winnen, maar ontzettende middelmaat.
Wie is middelmaat? Edhouse? Maar buiten hem wie nog meer?
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 11:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:45 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Ik zie graag de beste winnen, maar heb geen idee wat je met een formatwijziging opschiet? Het is gewoon dit jaar, dat de hele dartsscene implodeert. Dat wil niet zeggen dat het volgend seizoen zo is.

Vorig seizoen waren de grootste namen gewoon op de afspraak. Behalve een Wade die onverklaarbaar na een briljant seizoen opeens moest gaan zitten tegen Campbell.
Wade is altijd op en af. Geen idee welke Wade er komt opdagen :')
SnertMetChocodinsdag 24 december 2024 @ 11:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:45 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Ik zie graag de beste winnen, maar heb geen idee wat je met een formatwijziging opschiet? Het is gewoon dit jaar, dat de hele dartsscene implodeert. Dat wil niet zeggen dat het volgend seizoen zo is.

Vorig seizoen waren de grootste namen gewoon op de afspraak. Behalve een Wade die onverklaarbaar na een briljant seizoen opeens moest gaan zitten tegen Campbell.
Nou ja, kijk, het kan toeval zijn dat het dit jaar exceptioneel veel is, maar als het in algemene zin zo is dat het niveau van deelnemers dichter naar elkaar toegroeit, ligt het denk ik voor de hand om wedstrijden langer te maken. Het niveau verschil wordt immers moeilijker vast te stellen naar mate het format korter wordt en vice versa. Vraag me overigens wel af of dat qua tv handig zou zijn.
LordVoldermortdinsdag 24 december 2024 @ 11:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:46 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Wie is middelmaat? Edhouse? Maar buiten hem wie nog meer?
Lukeman in de finale. Pinda in de finale. Dimitri toch ook niet geweldig dit jaar.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 11:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:48 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]
Nou ja, kijk, het kan toeval zijn dat het dit jaar exceptioneel veel is, maar als het in algemene zin zo is dat het niveau van deelnemers dichter naar elkaar toegroeit, ligt het denk ik voor de hand om wedstrijden langer te maken. Het niveau verschil wordt dan immers moeilijker vast te stellen naar mate het format korter wordt. Vraag me overigens wel af of dat qua tv handig zou zijn.
Het is een resultaat van veel teveel toernooien waardoor de top een beetje dartsmoe begint te worden
Dr_Flashdinsdag 24 december 2024 @ 11:49
Kap eens met dat gekloon heel de tijd anders
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 11:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:49 schreef LordVoldermort het volgende:

[..]
Lukeman in de finale. Pinda in de finale. Dimitri toch ook niet geweldig dit jaar.
Zijn toch al jaren stabiele middenmotors? Vind dat niet gek. Zou V Trijp ofzo ineens een toernooi winnen, dat is gek
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 11:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:49 schreef Dr_Flash het volgende:
Kap eens met dat gekloon heel de tijd anders
?
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 11:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:48 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]
Nou ja, kijk, het kan toeval zijn dat het dit jaar exceptioneel veel is, maar als het in algemene zin zo is dat het niveau van deelnemers dichter naar elkaar toegroeit, ligt het denk ik voor de hand om wedstrijden langer te maken. Het niveau verschil wordt immers moeilijker vast te stellen naar mate het format korter wordt en vice versa. Vraag me overigens wel af of dat qua tv handig zou zijn.
Ik zie niet zo in waarom je het langer zou moeten maken. Ik denk dat er een beter idee is, om dat te bewerkstelligen. Een Matchplay-format in de eerste twee rondes is dan beter.
Frozen-assassindinsdag 24 december 2024 @ 11:59
Het is gewoon trend van dit jaar. Dan moet je niet opeens alles willen veranderen. Laat het maar zo, genoeg huiswerk voor de mannen uit top-32. Ze zullen zich moeten heruitvinden. Misschien wat snoeien in schema; wat minder PC's of ET's gooien om fris te blijven voor de grote toernooien.
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 12:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
Het is gewoon trend van dit jaar. Dan moet je niet opeens alles willen veranderen. Laat het maar zo, genoeg huiswerk voor de mannen uit top-32. Ze zullen zich moeten heruitvinden. Misschien wat snoeien in schema; wat minder PC's of ET's gooien om fris te blijven voor de grote toernooien.
Dan is er goed nieuws: er komen twee vloertoernooien bij, en een Euro Tour!
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 12:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
Het is gewoon trend van dit jaar. Dan moet je niet opeens alles willen veranderen. Laat het maar zo, genoeg huiswerk voor de mannen uit top-32. Ze zullen zich moeten heruitvinden. Misschien wat snoeien in schema; wat minder PC's of ET's gooien om fris te blijven voor de grote toernooien.
Punt is dat pdc er wel vanuit gaat dat je veel gooit. Je kunt niet zomaar 10 x niet op komen dagen
Frozen-assassindinsdag 24 december 2024 @ 12:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 12:02 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Dan is er goed nieuws: er komen twee vloertoernooien bij, en een Euro Tour!
Geen idee waar dat tussen past, zeker voor de toppers die ook nog World Series moeten doen. Mag je bijna een privejet regelen voor de darters.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 12:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 12:08 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Geen idee waar dat tussen past, zeker voor de toppers die ook nog World Series moeten doen. Mag je bijna een privejet regelen voor de darters.
Daarom zei mvg krijg maar de pleuris met je world Series in Australië
Immerdebestebobdinsdag 24 december 2024 @ 12:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:45 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Ik zie graag de beste winnen, maar heb geen idee wat je met een formatwijziging opschiet? Het is gewoon dit jaar, dat de hele dartsscene implodeert. Dat wil niet zeggen dat het volgend seizoen zo is.

Vorig seizoen waren de grootste namen gewoon op de afspraak. Behalve een Wade die onverklaarbaar na een briljant seizoen opeens moest gaan zitten tegen Campbell.
Dit seizoen staken er ook maar 2 boven uit. Ik neem aan dat een van hen sowieso in de finale staat en waarschijnlijk ook wint. Pas als die er voor de halve finale uitliggen is het pas echt geïmplodeerd.

Van de top-10 zitten er ook gewoon nog 8 in, dat valt reuze mee.
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 12:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 12:08 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Geen idee waar dat tussen past, zeker voor de toppers die ook nog World Series moeten doen. Mag je bijna een privejet regelen voor de darters.
Ik versprak me, zelfs vier vloertoernooien extra,
Wienerschnitzelsdinsdag 24 december 2024 @ 12:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 12:08 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Geen idee waar dat tussen past, zeker voor de toppers die ook nog World Series moeten doen. Mag je bijna een privejet regelen voor de darters.
Bij het veldrijden hadden ze een charter van Dublin naar Sardinië geregeld.
Evangeliondinsdag 24 december 2024 @ 12:12
Dit wordt het toernooi van Dolan _O_
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 12:13
Vooral benieuwd wie de PDC nu de mentale molen van de walgelijke PL instuurt.

Behalve Humphries, Littler, Van Gerwen valt er even voor niemand een waterdichte case te maken.
Immerdebestebobdinsdag 24 december 2024 @ 12:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 12:12 schreef Evangelion het volgende:
Dit wordt het toernooi van Dolan _O_
Post eens in het Dolan topic. Ik moet die als enige hooghouden omdat @wimderon verzaakt.
Immerdebestebobdinsdag 24 december 2024 @ 12:14
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 december 2024 12:13 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Vooral benieuwd wie de PDC nu de mentale molen van de walgelijke PL instuurt.

Behalve Humphries, Littler, Van Gerwen valt er even voor niemand een waterdichte case te maken.
Heta en Bunting wat mij betreft wel.
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 12:15
Oh ja, de top-4 doet standaard mee.
Poepz0rdinsdag 24 december 2024 @ 12:16
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 december 2024 12:13 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Vooral benieuwd wie de PDC nu de mentale molen van de walgelijke PL instuurt.

Behalve Humphries, Littler, Van Gerwen valt er even voor niemand een waterdichte case te maken.
Aziaatjes erbij voor de marketing. Illagan god
Alaphilippe_dinsdag 24 december 2024 @ 12:16
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 december 2024 12:14 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Heta en Bunting wat mij betreft wel.
Heta :?.
Doevelaerdinsdag 24 december 2024 @ 12:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 12:11 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Ik versprak me, zelfs vier vloertoernooien extra,
Lekker je sporters nog meer uitknijpen. Wat een onzin