SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
---
• WKN - Actueel weer in Nederland
• KNMI Daggegevens
• KNMI Geografische overzichten van het weer
• KNMI Buienradar
• KNMI Pluim
---
• Klimaateffectatlas
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
---
---
User locaties
Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,
let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live
DM (met plaats/stad naar); @kree om erop toegevoegd te worden of meld je aan in dit topic:
GC / FOK!users kaart (Google Maps) Nieuwe kaart, nieuwe kansen (update) #7
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel
100.000 katjes
Fuck the EBU!
Perfect is dus een kou/regenfront als de mensen buiten op het terras kunnen zitten? En minder perfect is regen/kou als de mensen slapen? Ik snap er soms ook geen klote van hierquote:Op donderdag 18 juli 2024 11:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gisteren was het nog perfect getimed op zaterdag begin van de avond, nu is het uitgesteld naar de nacht.
Verre van waar.quote:Op donderdag 18 juli 2024 11:57 schreef Djeez het volgende:
Zondag is het Sint Margriet. Het weer wat je die dag hebt, zo blijft het weer de zes weken erop. Goh, laat nu net zondag een verregende dag worden
Ik verwacht dat de buien alsnog ergens in de loop van de middag gaan ontstaan, gezien de snelle opwarming én het feit dat je morgen ook al een snikhete dag krijgt.quote:Op donderdag 18 juli 2024 11:57 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Perfect is dus een kou/regenfront als de mensen buiten op het terras kunnen zitten? En minder perfect is regen/kou als de mensen slapen? Ik snap er soms ook geen klote van hier
Hoe eerder, hoe beter wmb.quote:Op donderdag 18 juli 2024 12:00 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik verwacht dat de buien alsnog ergens in de loop van de middag gaan ontstaan, gezien de snelle opwarming én het feit dat je morgen ook al een snikhete dag krijgt.
Voor de vele festivals / evenementen is het niet erg gunstig.quote:
Ik redeneer even vanuit mezelf. Ik gun die mensen uiteraard voor hen prachtig weer.quote:Op donderdag 18 juli 2024 12:01 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Voor de vele festivals / evenementen is het niet erg gunstig.
Je zit 's middags maar op het terras, de avond is voor onweer des doodsquote:Op donderdag 18 juli 2024 11:57 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Perfect is dus een kou/regenfront als de mensen buiten op het terras kunnen zitten? En minder perfect is regen/kou als de mensen slapen? Ik snap er soms ook geen klote van hier
Jaja, bebouwde kom, stenen en extra hitte, dus dat weten wequote:Op donderdag 18 juli 2024 11:57 schreef Geschiedkundige het volgende:
We doorboren zojuist de 26 graden hier trouwens.
Ja, en nu?quote:Op donderdag 18 juli 2024 12:08 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Jaja, bebouwde kom, stenen en extra hitte, dus dat weten we. Officiële waarnemingen +1.5/+2 is jouw temperatuur.
Overigens wel fijne zomer temperatuur. 26 is echt ideaal. Het mag nog wel minder vochtig, maar normaal zou ik zeggen 26 met lv max 40 is perfect zomer
@Pisces29 @Fok-itquote:Op donderdag 18 juli 2024 12:20 schreef Tjacka het volgende:
@:picses29
Terrasjes
Strandje
Gespierde mannen
Grootmoeder koekjes brengen in het bos, in het bosquote:
Prima temperatuur, so staat de airco hier ookquote:
Mijn weerapp heeft alles nog rond de 20 en 21 graden hier.quote:Op donderdag 18 juli 2024 12:31 schreef Elan het volgende:
Lijkt na een mini dipje woensdag alweer bij te trekken met wederom grote kans op zomerse waarden.
https://www.weerwoord.be/m/3130965quote:Op donderdag 18 juli 2024 12:37 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Mijn weerapp heeft alles nog rond de 20 en 21 graden hier.
Daarom zijn weer apps waardeloosquote:Op donderdag 18 juli 2024 12:37 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Mijn weerapp heeft alles nog rond de 20 en 21 graden hier.
beetje wind mag wel, anders word het zo een benauwde kleffe bende.quote:Op donderdag 18 juli 2024 13:19 schreef PzKpfw het volgende:
Het is nu overigens wel een heerlijk weertje. Als de zon er maar doorkomt en die wind nagenoeg weg is...
Zo'n koelvest lijkt me ook handig om altijd gekoelde BVO'tjes te hebbenquote:Op donderdag 18 juli 2024 13:42 schreef Geschiedkundige het volgende:
Koelvest hangt te drogen. Dadelijk even aantrekken en proberen op de moestuin.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
En ook nog eens 24u per dag licht om er van te kunnen genieten. Wat een paradijs.quote:
quote:Op donderdag 18 juli 2024 12:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je zit 's middags maar op het terras, de avond is voor onweer des doods
Chemtrails, niet doorvertellen want BNW gaat op slot.quote:Op donderdag 18 juli 2024 14:25 schreef Za het volgende:
[..]
Wat een streperige bedoening in de lucht. Ligt dat plaatsje dicht bij een luchthaven?
Laat dit aub in BNW.quote:Op donderdag 18 juli 2024 14:53 schreef Elan het volgende:
[..]
Chemtrails, niet doorvertellen want BNW gaat op slot.
Mag nie meer!quote:
Ik zie ook weleens ommezwaaien in die apps.quote:
Apple volgt volgens mij altijd standaard 1 type weermodel en de modellen lopen nogal eens uiteen.quote:Op donderdag 18 juli 2024 15:27 schreef Beathoven het volgende:
Je zou zeggen dat Apple bijvooerbeeld altijd wel vrij accuraat wil zitten en de beste bronnen ook qua weersvoorspelling wil hebben.
Beide echt helemaal niks. Totale duisternis zo langquote:Op donderdag 18 juli 2024 14:23 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
En ook nog eens 24u per dag licht om er van te kunnen genieten. Wat een paradijs.
Behalve van eind november tot half januari want dan komt de zon letterlijk niet op daar
Totale duisternis valt best mee.quote:Op donderdag 18 juli 2024 16:08 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Beide echt helemaal niks. Totale duisternis zo lang. En ook vaak grijs en nat
Zon komt toch 6 weken amper op, dus echt licht is het ook nietquote:
Je hebt denk ik best wat diffuus licht nog en omdat er vrijwel altijd een sneeuwdek ligt reflecteert dat ook het licht waardoor je nog soort van een daglicht ervaring hebt.... denk ik.quote:Op donderdag 18 juli 2024 18:00 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Zon komt toch 6 weken amper op, dus echt licht is het ook niet
Mja denk dat het juist voor de kortere periodes effect heeft. Lange termijn doet zo'n doek niet zo veel lijkt me, dan zit de warmte overal.quote:Op donderdag 18 juli 2024 19:00 schreef StateOfMind het volgende:
Hier vandaag is de 29 ook aangetikt, nu gelukkig aan het zakken, 28 nu.
Toen ik zojuist thuis kwam zag ik dat het binnen 24 graden is geworden.
Lager dan ik gedacht had
Schaduwdoek lijkt toch wel effect te hebben, al is dat eigenlijk pas echt goed te concluderen na een langere periode van rond de 30 graden.
Dat klopt maar met dank aan bijvoorbeeld het sneewdek is het minder donker dan je verwacht. 's Nachts idem.quote:Op donderdag 18 juli 2024 18:00 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Zon komt toch 6 weken amper op, dus echt licht is het ook niet
Daar zit idd wat inquote:Op donderdag 18 juli 2024 19:06 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Mja denk dat het juist voor de kortere periodes effect heeft. Lange termijn doet zo'n doek niet zo veel lijkt me, dan zit de warmte overal.
Toch zou ik er niet willen wonen. Ondanks dat het heel mooi is. Te weinig zon, koud en grijzig. Sowieso matcht dat niet met mijn werk. Betreft zomer ook te lichtquote:Op donderdag 18 juli 2024 19:11 schreef Dven het volgende:
[..]
Dat klopt maar met dank aan bijvoorbeeld het sneewdek is het minder donker dan je verwacht. 's Nachts idem.
Ik las het op weer.nl. morgen en zaterdag de piek in Zuidoost Europa en daarna weer enigszins normaalquote:Op donderdag 18 juli 2024 19:13 schreef Dven het volgende:
Met een uiterste poging toch nog de 40°C aangetiktvoorlopig is het met de echte hitte wel gedaan. Komende week laag in de 30 met 's middags geregeld een dikke zomerstorm.
Waar zit jij? Ik kon je niet vinden op het kaartje in de OPquote:Op donderdag 18 juli 2024 19:13 schreef Dven het volgende:
Met een uiterste poging toch nog de 40°C aangetiktvoorlopig is het met de echte hitte wel gedaan. Komende week laag in de 30 met 's middags geregeld een dikke zomerstorm.
's Zomers is Scandinavië vaak toch wel een stuk beter te vertoeven dan NLquote:Op donderdag 18 juli 2024 19:37 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Toch zou ik er niet willen wonen. Ondanks dat het heel mooi is. Te weinig zon, koud en grijzig. Sowieso matcht dat niet met mijn werk. Betreft zomer ook te licht
[..]
Ik las het op weer.nl. morgen en zaterdag de piek in Zuidoost Europa en daarna weer enigszins normaal
Dat is idd prima in de zomer.quote:Op donderdag 18 juli 2024 20:30 schreef Dven het volgende:
[..]
's Zomers is Scandinavië vaak toch wel een stuk beter te vertoeven dan NL![]()
Het zuidoosten van Europaquote:Op donderdag 18 juli 2024 19:54 schreef DutchBlend het volgende:
[..]
Waar zit jij? Ik kon je niet vinden op het kaartje in de OP
Heb toch ook zo'n vermoeden of vrees dat de latere nazomer best wel eens vervelend weer kan gaan geven in de regio's waar het nu heel heet is en de wateren eigenlijk veel te warm.quote:Op donderdag 18 juli 2024 20:30 schreef Dven het volgende:
[..]
's Zomers is Scandinavië vaak toch wel een stuk beter te vertoeven dan NL![]()
Maar kom maar op met het enigszins normale weer. Ik ben wel weer klaar met de zomer. Tijd voor de nazomer, toch wel veruit de beste periode van het jaar
Finlandquote:Op donderdag 18 juli 2024 20:42 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Heb toch ook zo'n vermoeden of vrees dat de latere nazomer best wel eens vervelend weer kan gaan geven in de regio's waar het nu heel heet is en de wateren eigenlijk veel te warm.
Ik moet nog steeds eens naar Scandinavie toe. Eerst maar eens naar de andere kant van de wereld in het najaar
Hyvää iltaa.quote:
dan kun je je tanga weer opbergenquote:Op donderdag 18 juli 2024 19:13 schreef Dven het volgende:
Met een uiterste poging toch nog de 40°C aangetiktvoorlopig is het met de echte hitte wel gedaan. Komende week laag in de 30 met 's middags geregeld een dikke zomerstorm.
Kuuluu?quote:
Pils?quote:Op donderdag 18 juli 2024 21:00 schreef Pisces29 het volgende:
Wel lekker weer vandaag hoor. Morgen een klein briesje erbij. Niks meer aan doen.
Ik wacht nog op de sangria van Dick.quote:
Ja B&B vol liefde postte ik over.quote:
Wat zijn ze daar allemaal aan het doen danquote:Op donderdag 18 juli 2024 21:25 schreef DemonRage het volgende:
[ afbeelding ]
Eindhoven is weer het hitte-eiland.
quote:Op donderdag 18 juli 2024 22:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Wat zijn ze daar allemaal aan het doen dan
Jup, dus gaan we alles koelen. Zonnescherm helemaal uit zodat er geen zon schijnt op de buitenmuren en -ramen. Airco aan op 22 graden om de vochtigheid en temperatuur op peil te houden. Helemaal perfect.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 06:02 schreef Geschiedkundige het volgende:
Gaat rap heet worden vandaag vrees ik.
Nope, toch is het is nu al 21-22 graden overal, wordt echt vies vandaagquote:Op vrijdag 19 juli 2024 08:42 schreef Nattekat het volgende:
Je zou aan de hand van het weerbeeld niet zeggen dat vandaag tropisch wordt.
Inderdaad, dit kun je niet eens zomers noemen zo.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 08:51 schreef Geschiedkundige het volgende:
Wat een ontzettend ranzig tyfusweer is het. Heerlijk hoor die warme dagen. Kansloos.
Hier nu 73%. Inmiddels 27,4°C dus een aangenaam dauwpunt van zo'n 22°Cquote:Op vrijdag 19 juli 2024 08:54 schreef Jor_Dii het volgende:
Luchtvochtigheid ligt rond de 75-80 in heel het land
Zweten gek!quote:Op vrijdag 19 juli 2024 08:57 schreef Dven het volgende:
[..]
Hier nu 73%. Inmiddels 27,4°C dus een aangenaam dauwpunt van zo'n 22°C
Same same... ze zijn niks gewend daar in NLquote:Op vrijdag 19 juli 2024 08:57 schreef Dven het volgende:
[..]
Hier nu 73%. Inmiddels 27,4°C dus een aangenaam dauwpunt van zo'n 22°C
Alles potdicht houden en hopen dat het aan het eind van de dag mee valtquote:Op vrijdag 19 juli 2024 08:44 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Nope, toch is het is nu al 21-22 graden overal, wordt echt vies vandaag
Alles wentquote:
Bewolking gaat wel oplossen straks en dan gaat het rap richting 30 graden.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:10 schreef Xenorium het volgende:
Niet dat ik het warmer wil hebben maar gaat de zon nog schijnen en krijgen we nog blauwe luchten want dit lijkt wel een dag zoals zovelen, de voortkabbelende herfst.. Hier word ik wel een beetje depri van.
Klammekat genotquote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Alles potdicht houden en hopen dat het aan het eind van de dag mee valt
Die prijzen van Louis Vutton mogen idd wel wat omlaag, peperduur die zooiquote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:24 schreef Geschiedkundige het volgende:
Wel meer blauw hier inmiddels. Hopelijk snel wat LV omlaag.
heb je meerere koelvesten?quote:Op vrijdag 19 juli 2024 06:02 schreef Geschiedkundige het volgende:
Gaat rap heet worden vandaag vrees ik.
dus overwerken ivm angst voor thuis?quote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:40 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik zit op kantoor waar de airco lekker staat te blazen momenteel
Maar je moet nog naar huis straksquote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:40 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik zit op kantoor waar de airco lekker staat te blazen momenteel
Hey ik ookquote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:40 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik zit op kantoor waar de airco lekker staat te blazen momenteel
Ik kom thuis, gooi de airco aan, en stap meteen weer in de auto omdat ik ergens wezen moet. Bij terugkomst zal het weer dik in orde zijn. Ik vrees niets, behalve de komende nacht.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:43 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Maar je moet nog naar huis straks
Maar ik wil een Klammekatquote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik kom thuis, gooi de airco aan, en stap meteen weer in de auto omdat ik ergens wezen moet. Bij terugkomst zal het weer dik in orde zijn. Ik vrees niets, behalve de komende nacht.
Limbabwe aircoregio van het landquote:De meeste mensen koelen hun huis door 's nachts het raam open te zetten, bleek uit het onderzoek: dat gaat om 72 procent. Verder houdt een groot deel (60 procent) de ramen en gordijnen overdag dicht. Slechts 10 procent heeft een airco. Ook daar is een verschil tussen kopers en huurders: bij huurwoningen bezit 5 procent een vaste airco en bij koopwoningen is dat 17 procent.
Opvallend is dat vooral in Limburg relatief veel vaste airco's zijn: zo'n 28 procent van de ondervraagde huishoudens heeft er eentje in huis.
'Opvallend'quote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:48 schreef Geschiedkundige het volgende:
https://www.nu.nl/economi(...)iet-goed-koelen.html
[..]
Limbabwe aircoregio van het land
Maar wel thuis 🫣.quote:
Er staan vast heel veel airco's aan in de stad die allemaal warme lucht naar buiten blazen ofzo.quote:Op donderdag 18 juli 2024 22:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Wat zijn ze daar allemaal aan het doen dan
quote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zat net in een vergaderruimte waar het afschuwelijk was.
Tuurlijk. Limburgers zijn dan ook de slimste mensen van Nederlandquote:Op vrijdag 19 juli 2024 09:50 schreef Nattekat het volgende:
[..]
'Opvallend'
Wij in WKN weten precies waarom.
Iedereen in WKN weet waarom*quote:Op vrijdag 19 juli 2024 10:14 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Tuurlijk. Limburgers zijn dan ook de slimste mensen van Nederland
quote:Op vrijdag 19 juli 2024 10:19 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Iedereen in WKN weet waarom*
*uitzonderingen daargelaten
Jep, het ziet er best goed uit t/m eind juli.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 10:24 schreef Geschiedkundige het volgende:
Nieuwe pluim blijft wel voor aanhoudend zomerweer.
Gisteren, vandaag en morgen.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 12:07 schreef Geschiedkundige het volgende:
Op welke dagen slaan de TT eigenlijk?
Twente nu!quote:
Daarom moet het ook gewoon max 20 graden zijn. Is er iig geen benauwdheid bijquote:Op vrijdag 19 juli 2024 12:33 schreef Nattekat het volgende:
Het is zo benauwd dat de juli-zon niet eens de bewolking weg kan branden.
quote:Op vrijdag 19 juli 2024 12:40 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Daarom moet het ook gewoon max 20 graden zijn. Is er iig geen benauwdheid bij
Maar het zijn er 20.5 en 42%quote:Op vrijdag 19 juli 2024 12:43 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Voor jouw lijdensweg is 29 graden en 60% luchtvochtigheid ideaal.
Niet gek met dit weer. Begint hier nu nog te druppelen ookquote:Op vrijdag 19 juli 2024 14:04 schreef xpompompomx het volgende:
Heb wel weer van die enorme klotsoksels met de bekende bijbehorende natte plekken nu.
Whut?, regenquote:Op vrijdag 19 juli 2024 14:05 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Niet gek met dit weer. Begint hier nu nog te druppelen ook
Wat een intense kutzomer en vooral jaar..
Paar druppels, het is hier ook gewoon grijzig.quote:
Voor mijn gevoel is het niet veel anders. Dat is tot nu toe elke keer zo (op die ene verloren week na) boven de 25 = hoge dauwpunten = kutquote:Op vrijdag 19 juli 2024 14:11 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik vind het wel lekker vandaag. Niet zo benauwd als laatst.
Utrecht regenmagneet forever!quote:Op vrijdag 19 juli 2024 15:26 schreef zatoichi het volgende:
Die regenwolk bij Utrecht
Dat ding voedt zichzelf continu. Het druppelt al een hele tijd maar dat ding blijft maar op dezelfde plek hangen.
Hier regio midden en het regende net paar spetters, dus sowieso geen 49%. Drukkend warm inderdaad, goor weerquote:Op vrijdag 19 juli 2024 16:37 schreef Borrelnootje00 het volgende:
O ik zie luchtvochtigheid 49%. Voelt veel hoger.
Morgen nog warmer, 32 graden geeft het aan. Dat weer snel veranderlijk is wel grappig, keek vanochtend stond aangegeven onweersbuien vanavond en morgenochtend en nu keek ik en ik zie ik maandag pas weer onweersbuien. Dat word ff uitzitten de warmtequote:Op vrijdag 19 juli 2024 16:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Hier regio midden en het regende net paar spetters, dus sowieso geen 49%. Drukkend warm inderdaad, goor weer
Ga je mond schrobbenquote:Op vrijdag 19 juli 2024 16:51 schreef Seeburg54 het volgende:
Ik gedij slecht op dit weer, van mij mag het wel een maand of 4 verder in de tijd zijn.![]()
Nee. Niets erger dan eeuwige duisternis.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 17:27 schreef Geschiedkundige het volgende:
Alles beter dan die ranzige warmte die we nu hebben.
Hele ochtend regen gehad, dat was niet de afspraak.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 17:27 schreef Geschiedkundige het volgende:
Alles beter dan die ranzige warmte die we nu hebben.
jij hebt overal koeling in zitten.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 17:27 schreef Geschiedkundige het volgende:
Alles beter dan die ranzige warmte die we nu hebben.
Weinig wind?quote:Op vrijdag 19 juli 2024 18:53 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik snap niet zo goed hoe het komt dat het niet zo lekker is buiten. Zo vochtig lijkt het niet te zijn en het dauwpunt is ook niet heel hoog. Volgens koekel dan
Koelvesten, koelsokken, koelonderbroeken, koeloorwarmers, allesquote:
Morgenochtend om 11 uur wordt het al 27 gradenquote:Op vrijdag 19 juli 2024 19:33 schreef heywoodu het volgende:
Het mag nu wel zo langzamerhand eens beginnen met afkoelen zeg
Dit keer hopelijk wel met zon.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 19:35 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Morgenochtend om 11 uur wordt het al 27 graden
Hier trekt de sluierbewolking weg dus begint nu pas echt heet te wordenquote:Op vrijdag 19 juli 2024 19:33 schreef heywoodu het volgende:
Het mag nu wel zo langzamerhand eens beginnen met afkoelen zeg
Koelbloedig!quote:Op vrijdag 19 juli 2024 19:31 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Koelvesten, koelsokken, koelonderbroeken, koeloorwarmers, alles
28,6 nog ja, heb de neiging alles even open te gooien maar meh.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 19:33 schreef heywoodu het volgende:
Het mag nu wel zo langzamerhand eens beginnen met afkoelen zeg
Was vandaag niet beterquote:Op vrijdag 19 juli 2024 19:35 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Morgenochtend om 11 uur wordt het al 27 graden
als je doodstil zitquote:Op vrijdag 19 juli 2024 19:58 schreef dick_laurent het volgende:
Ik ben nu voor het eerst buiten gaan zitten vandaag. Nu 28c met 70% RV en vrijwel windstil.
Het is te doen zullen we maar zeggen.
Gewoon een halve marathon doenquote:Op vrijdag 19 juli 2024 20:02 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Jah. Het is niet alsof ik nu idd van plan was de shuttletest te doen ofzo
Watje.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 20:02 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Jah. Het is niet alsof ik nu idd van plan was de shuttletest te doen ofzo
De altijd zo bewierookte, andere Spaanse warmtequote:Op vrijdag 19 juli 2024 19:58 schreef dick_laurent het volgende:
Ik ben nu voor het eerst buiten gaan zitten vandaag. Nu 28c met 70% RV en vrijwel windstil.
Het is te doen zullen we maar zeggen.
Wel een vestje aan gedaan?quote:Op vrijdag 19 juli 2024 19:58 schreef dick_laurent het volgende:
Ik ben nu voor het eerst buiten gaan zitten vandaag. Nu 28c met 70% RV en vrijwel windstil.
Het is te doen zullen we maar zeggen.
quote:Op vrijdag 19 juli 2024 20:02 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Jah. Het is niet alsof ik nu idd van plan was de shuttletest te doen ofzo
Weet je ook eens hoe dat voelt. Enne?quote:Op vrijdag 19 juli 2024 20:07 schreef Geschiedkundige het volgende:
Fact: het is dus hier net zo warm als in Spanje
's Nachts nietquote:Op vrijdag 19 juli 2024 20:20 schreef quirina het volgende:
In Spanje in Spanje in Spanje
In Spanje schijnt altijd de zon 🌞
Kut. Laat je nakijken, dat je daar voor je lol bent gaan wonen man.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 20:12 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Weet je ook eens hoe dat voelt. Enne?
Het is een complot 😱quote:Op vrijdag 19 juli 2024 20:29 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Jawel, je ziet haar alleen niet.
Hier is boven alles al een tijdje open, wat vooral wat zegt over de ellende boven.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 19:54 schreef Elan het volgende:
[..]
28,6 nog ja, heb de neiging alles even open te gooien maar meh.
Als het maar verkoeling brengt.quote:
Dat zou het mooiste zijn, zo'n zomers MCS in de late avond/vroege nacht.quote:
Ik dacht even dat je de herfst bedoelde, werd er meteen naar van.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 22:05 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Dat zou het mooiste zijn, zo'n zomers MCS in de late avond/vroege nacht.En dan ook nog eens midden in het weekend.
De zon onder, volledig windstille, broeierige avond, pilsje erbij waar de condens vanaf druipt en dan relaxed in alle stilte kijken hoe het gebliksem dat aan de zuidelijke horizon opdoemt langzaam dichterbij komt waarvan op een gegeven moment de donders ook zacht hoorbaar worden. Het feest gaat vervolgens echt beginnen als de bladeren beginnen te ritselen.
quote:Op vrijdag 19 juli 2024 22:07 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik dacht even dat je de herfst bedoelde, werd er meteen naar van.
ik dacht aan een homo-ontmoetingsplaatsquote:Op vrijdag 19 juli 2024 22:07 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik dacht even dat je de herfst bedoelde, werd er meteen naar van.
Waar het hart vol van isquote:Op vrijdag 19 juli 2024 22:17 schreef Tjacka het volgende:
[..]
ik dacht aan een homo-ontmoetingsplaats
Alleen de gedachte doet me al walgenquote:Op vrijdag 19 juli 2024 22:11 schreef Geschiedkundige het volgende:
Over twee weken begint de voorbereiding op het voetbalseizoen alweer. Mag toch hopen dat het dan 10 graden met een regelmatige bui is.
Doe maar 10 graden in december, ja! Met je 10 graden in juliquote:Op vrijdag 19 juli 2024 22:11 schreef Geschiedkundige het volgende:
Over twee weken begint de voorbereiding op het voetbalseizoen alweer. Mag toch hopen dat het dan 10 graden met een regelmatige bui is.
quote:Op vrijdag 19 juli 2024 23:00 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Doe maar 10 graden in december, ja! Met je 10 graden in juli![]()
Je weet het maar nooit dit jaar. We waren er al enkele malen dichtbijquote:Op zaterdag 20 juli 2024 00:01 schreef dick_laurent het volgende:
Begin augustus 10 graden. lol... Dan zou ik mijn winterjas in de reistas moeten meenemen
ff dimmen. Al genoeg ellende gehad dit jaar en over 3 maanden begint herfst halfjaar alweerquote:
Deze is ook erg leukquote:Op vrijdag 19 juli 2024 20:20 schreef quirina het volgende:
In Spanje in Spanje in Spanje
In Spanje schijnt altijd de zon 🌞
Smokin’ HOT.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:27 schreef Geschiedkundige het volgende:
Pleurisweer. Dat mensen dit lekker vinden
Krijgen we nog een uitgebreide analyse op het moment dat de temperatuur daalt van 32.1 naar 31.8?quote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:27 schreef Geschiedkundige het volgende:
Pleurisweer. Dat mensen dit lekker vinden
Werd om 6 uur wakker, toen was het nog lekker. Dat begint nu langzamerhand alweer om te draaienquote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:27 schreef Geschiedkundige het volgende:
Pleurisweer. Dat mensen dit lekker vinden
Gewoon je airco aanzetten.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:30 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Stoom komt inderdaad uit mijn oren
Die hoeven waarschijnlijk niks.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:27 schreef Geschiedkundige het volgende:
Pleurisweer. Dat mensen dit lekker vinden
Als je wilt, kan dat uiteraardquote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:30 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Krijgen we nog een uitgebreide analyse op het moment dat de temperatuur daalt van 32.1 naar 31.8?
Komende week nachten van <10 gradenquote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:30 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Werd om 6 uur wakker, toen was het nog lekker. Dat begint nu langzamerhand alweer om te draaien
Maar goed, even een dagje volhouden, morgen lijkt al wat beter te worden en daarna nog weer wat prettiger/normaler.
Qua benauwdheid wel beter dan gisteren. Is gewoon al pleurisheet.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:44 schreef Nattekat het volgende:
Dit is wel een iets beter begin van de dag dan gisteren
Jammer van de benauwdheid.
quote:
Lol, dan kan het vestje weer aan savonds @Elanquote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:45 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Komende week nachten van <10 graden
Dat lijkt me sterkquote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:45 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Komende week nachten van <10 graden
Benauwdheid is hetzelfdequote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:45 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Qua benauwdheid wel beter dan gisteren. Is gewoon al pleurisheet.
Dat zegt niets. Het is nu gewoon warmer dan gisterochtend, maar de luchtvochtigheid is hetzelfde als gisteren met dezelfde temperatuur.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:53 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Zonde, hier wel echt beter wat dat betreft. Gisteren veel wolken ook, nu alleen blauw.
Die is ook wat lager.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat zegt niets. Het is nu gewoon warmer dan gisterochtend, maar de luchtvochtigheid is hetzelfde als gisteren met dezelfde temperatuur.
Boh, dat zou geweldig zijnquote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:55 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
3 nachten ca 10 graden (woe t/m vrij)
Daar is het nu weekend voorquote:
oh heb een hersteltrainingquote:Op zaterdag 20 juli 2024 10:27 schreef Evangelion het volgende:
Je had een week de tijd om te zorgen dat je vandaag niks "hoeft" te doen, behalve genieton.
Ok, wie gaat het hem vertellen?quote:Op zaterdag 20 juli 2024 10:08 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Boh, dat zou geweldig zijn
Dit weekeinde overleven wordt ineens een stuk makkelijker
Ik geloof het ook niet hoor, als het in elk geval 's nachts maar een beetje normaal afkoeltquote:
Je wil zeggen dat 19 niet normaal is?quote:Op zaterdag 20 juli 2024 10:33 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik geloof het ook niet hoor, als het in elk geval 's nachts maar een beetje normaal afkoelt
Nieuwe pluim stort mijn droom al in de afgrond. Nog maar één nachtje 10 gradenquote:Op zaterdag 20 juli 2024 10:33 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik geloof het ook niet hoor, als het in elk geval 's nachts maar een beetje normaal afkoelt
Nee, dat is het niet nee. Laat het in elk geval 's nachts dusdanig afkoelen dat het in de vroege ochtend gewoon nog maximaal 15 graden is ofzo, kun je in elk geval een beetje de boel goed door laten tochtenquote:Op zaterdag 20 juli 2024 10:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je wil zeggen dat 19 niet normaal is?
Dat is normaal, maar wel warm. Abnormaal is het zeker niet, aangezien het vaker voorkomt. Denk dat ~15 graden 's nachts het meest 'normaal' is, maar 19 of een keer 12 is echt niet abnormaal.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 10:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je wil zeggen dat 19 niet normaal is?
Ligt al in het water, dadelijk drogen en dan kan ie aanquote:Op zaterdag 20 juli 2024 10:37 schreef THEFXR het volgende:
nu al heet, op naar de 32 graden hopen dat er genoeg koelvesten zijn
Tussen 5:00 en 6:30 is het onder de 16 geweest bij jou, je hebt je kans gemistquote:Op zaterdag 20 juli 2024 10:36 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nee, dat is het niet nee. Laat het in elk geval 's nachts dusdanig afkoelen dat het in de vroege ochtend gewoon nog maximaal 15 graden is ofzo, kun je in elk geval een beetje de boel goed door laten tochten
wacht maar tot na het onweer, sta je buiten om zuurstof te zoekenquote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:44 schreef Nattekat het volgende:
Dit is wel een iets beter begin van de dag dan gisteren
Jammer van de benauwdheid.
Onweer is afgelast vanavond hier.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 10:41 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wacht maar tot na het onweer, sta je buiten om zuurstof te zoeken
Hoe in godesnaam is een hoge nacht temperatuur een issue voor een man met NEGEN airco's in zijn huis??quote:Op zaterdag 20 juli 2024 10:37 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Dat is normaal, maar wel warm. Abnormaal is het zeker niet, aangezien het vaker voorkomt. Denk dat ~15 graden 's nachts het meest 'normaal' is, maar 19 of een keer 12 is echt niet abnormaal.
Maar lekker is iets anders.
Na overleg tussen de organisator, de gemeente en de hulpdiensten 😱quote:
Was wel warmquote:Op zaterdag 20 juli 2024 10:31 schreef Evangelion het volgende:
[..]
Dat valt onder genieten. Ik ga ook lopen.
Ik voel een licht briesje maar voelt niet echt als een verkoelend windjequote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:18 schreef Nattekat het volgende:
Het gaat waaien. Nou even niet hoor, godverdomme
Slechts één buitenunit?quote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:14 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Hoe in godesnaam is een hoge nacht temperatuur een issue voor een man met NEGEN airco's in zijn huis??![]()
![]()
Dat is standaard in dit topic. De grootste klagers zijn airco bezitters.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:14 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Hoe in godesnaam is een hoge nacht temperatuur een issue voor een man met NEGEN airco's in zijn huis??![]()
![]()
Omdat ik meestal om 5 uur 's morgens al buiten ben. Dan wil ik niet al 19 graden hebbenquote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:14 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Hoe in godesnaam is een hoge nacht temperatuur een issue voor een man met NEGEN airco's in zijn huis??![]()
![]()
Ik voel me niet aangesprokenquote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:30 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat is standaard in dit topic. De grootste klagers zijn airco bezitters.Al gaat dit echt nergens meer over.
Die zijn uiteindelijk wel het meest prettig.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:55 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
3 nachten ca 10 graden (woe t/m vrij)
Dan ga je toch lekker buiten rondbanjeren met je koelvest aan…quote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:33 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Omdat ik meestal om 5 uur 's morgens al buiten ben. Dan wil ik niet al 19 graden hebben
Gewoon 10 graden kouder, probleem opgelostquote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:47 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Dan ga je toch lekker buiten rondbanjeren met je koelvest aan…
In het weekend of tijdens vakantie vind ik dit echt niet erg. Luchtvochtigheid mag nog wel wat lager, maar verder is het bij niet te veel inspanning en straks een koude weizen eigenlijk best goed uit en vol te houden. Tijdens werken buiten is het wel wat aan de warme kant en neemt de productiviteit afquote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:27 schreef Geschiedkundige het volgende:
Pleurisweer. Dat mensen dit lekker vinden
Ik zie hier een paar nachten van 12-14 graden staan komende week. Als het dan overdag 22-24 is, dan is dat helemaal perfect. Relatief koele nachten, dus het raam kan mooi open en aangenaam warmte overdag. Perfect zomerweer. Mits LV niet te hoog. En er valt ook nog wel in te werken.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 09:45 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Komende week nachten van <10 graden
Ik heb zo'n ding wel eens aan gehad. Was een soort proef/test met werk. Het koelt wel, maar ben er niet kapot van. Je hebt toch een "aardig" ding aan en ik vond het draagcomfort niet heel "chill" als het eigenlijk heet is en je gewoon zo min mogelijk wilt dragen.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:47 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Dan ga je toch lekker buiten rondbanjeren met je koelvest aan…
Zijn best wel verschillende soorten. Met icepacks of zonder bijv. Vind het beter dan niksquote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:05 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Ik heb zo'n ding wel eens aan gehad. Was een soort proef/test met werk. Het koelt wel, maar ben er niet kapot van. Je hebt toch een "aardig" ding aan en ik vond het draagcomfort niet heel "chill" als het eigenlijk heet is en je gewoon zo min mogelijk wilt dragen.
Ja zo'n ding is ook alleen voor mensen met een afwijking, denk ik danquote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:05 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Ik heb zo'n ding wel eens aan gehad. Was een soort proef/test met werk. Het koelt wel, maar ben er niet kapot van. Je hebt toch een "aardig" ding aan en ik vond het draagcomfort niet heel "chill" als het eigenlijk heet is en je gewoon zo min mogelijk wilt dragen.
Ik was voorheen niet zo'n fan van slapen met airco aan, maar tijdens vakantie met 3 man op de kamer en een warm huis hadden we dat ding in nacht 2 toch maar aangezet. Op eco stand merk je er echt vrijwel niks van dat ie aanstaat, maar het is wel zeer aangenaam koel. 1 nacht stond ie per ongeluk op 16 graden, dat was wel fris, merkte we in de ochtend. en een groot verschil buiten de deurquote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:40 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ik voel me niet aangesprokenNachten komen hier in de zomer standaard niet onder de 22 graden. Slaap gewoon met airco'tje aan op eco stand en niks aan het handje verder
Heb ik dan ook he. M'n interne thermostaat wijkt behoorlijk af van de standaard.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:08 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ja zo'n ding is ook alleen voor mensen met een afwijking, denk ik dan
Just curious, maar heb je je daar ook wel eens medisch op laten testen? Weet trouwens eigenlijk niet eens of dat kan…. Maar wel interessant of zoiets wat jij hebt ook echt fysiologisch is, of toch psychologischquote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:17 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Heb ik dan ook he. M'n interne thermostaat wijkt behoorlijk af van de standaard.
Herstel van wat?quote:
Nee jij jankt minder sinds je verhuisd bent.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 11:40 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ik voel me niet aangesprokenNachten komen hier in de zomer standaard niet onder de 22 graden. Slaap gewoon met airco'tje aan op eco stand en niks aan het handje verder
Goed plan, ik zet meteen een paar Radlers koud, die gaan er goed in met dit warme weer.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:30 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Herstel van wat?
Gewoon daarna zo min mogelijk en poar neem'n
Nee, maar ik ga dat wel laten doen.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:25 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Just curious, maar heb je je daar ook wel eens medisch op laten testen? Weet trouwens eigenlijk niet eens of dat kan…. Maar wel interessant of zoiets wat jij hebt ook echt fysiologisch is, of toch psychologisch
Vriend van mij loopt momenteel een ultra run, dus wij mogen niet klagen. Kiest hij natuurlijk zelf voor, maar daar is het ook wel heet. Hij loopt de Eiger ultra trail 101. Wel respect voor maar je moet het maar willen, 101 km hardlopen en 6700 hoogtemeters. Hij mag er max 25 uur over doen en is 4 uur vanochtend gestartquote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:35 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Goed plan, ik zet meteen een paar Radlers koud, die gaan er goed in met dit warme weer.
Zo dan 😱quote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:41 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Vriend van mij loopt momenteel een ultra run, dus wij mogen niet klagen. Kiest hij natuurlijk zelf voor, maar daar is het ook wel heet. Hij loopt de Eiger ultra trail 101. Wel respect voor maar je moet het maar willen, 101 km hardlopen en 6700 hoogtemeters. Hij mag er max 25 uur over doen en is 4 uur vanochtend gestart
Ik denk wel dat er veel meer mensen zijn die hier "last" van hebben. Sommige mensen zweten zo snel of veel bij vrijwel niks doen of heel veel doen, dat is wel apart als je ziet dat ze er ook zijn die dat dan amper doen. Toen ik vroegah voetbalde kon je dat altijd mooi zien. Ik heb dat met dit weer op zich ook wel. Maar dat is inherent aan het weer.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:35 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Nee, maar ik ga dat wel laten doen.
Verleden afgescheept met 'sommige mensen hebben nu eenmaal meer last'.
Psychologisch zal het niet zo zeer zijn. Zodra ik buiten kom nu ga ik al koken en binnen vijf minuten stroomt het zweet van mijn kop. Zonder dat ik iets doe
Voetballen met dit weer is echt kansloos voor mij. Bij 25 graden al drink ik nog meer dan een TdF-renner per etappe.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 12:45 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Ik denk wel dat er veel meer mensen zijn die hier "last" van hebben. Sommige mensen zweten zo snel of veel bij vrijwel niks doen of heel veel doen, dat is wel apart als je ziet dat ze er ook zijn die dat dan amper doen. Toen ik vroegah voetbalde kon je dat altijd mooi zien. Ik heb dat met dit weer op zich ook wel. Maar dat is inherent aan het weer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |