abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_213606164
Next Generation Athletics breekt records

Op zaterdag 18 mei 2024 wordt Next Generation Athletics opnieuw gehouden op de atletiekbaan in Nijmegen. Het deelnemersveld is sterk, telt meer dan 40 nationaliteiten, een recordaantal deelnemers en meer dan 50 limietpogingen.

Daarnaast kondigt de organisatie met trots aan dat de wedstrijd voor het eerst deel uitmaakt van de World Athletics Continental Tour. Met de status van een prestigieus Challenger-evenement, geklasseerd als D-status, heeft de organisatie een prachtige stap gezet.

Bovendien is het Nederlands kampioenschap over 10.000 meter dit jaar toegevoegd aan het programma. Hieronder vind je onze voorbeschouwing, de startlijsten en serie-indelingen en het tijdschema.


quote:
Op zaterdag 18 mei 2024 staat er tijdens de Next Generation Athletics een topveld op alle looponderdelen van 400 meter tot en met 10.000 meter. Deze races zijn speciaal ontworpen om Nederlandse atleten de kans te geven zich te kwalificeren voor diverse internationale kampioenschappen, waaronder de Olympische Spelen in Parijs (1 – 11 augustus), het EK in Rome (7 – 12 juni), het EK onder 18 jaar in Banska Bystrica (18 – 21 juli) en het WK onder 20 jaar in Lima (26 – 31 augustus). Je kunt hier een overzicht vinden van alle kampioenschappen in 2024. Voor publiek: alle Nederlandse limietlopers zijn herkenbaar zijn aan gekleurd startnummer en sticker op de broek in dezelfde kleur als de Wavelight.

‘We verwachten een recordaantal limieten, baanrecords en hopen op zoveel mogelijk beste jaarprestaties op Nederlandse bodem.’

Record aantal series op de 800 en 1500 meter
Zowel op de 800 en 1500 staan een recordaantal series op het programma. De topseries in het hoofdprogramma zijn van ongekend niveau. In totaal zijn er 14 series op de 800 meter en 8 series op de 1500 meter.

Op de 1500 meter zal Robin van Riel, hij werd in één jaar Nederlands kampioen outdoor, cross en indoor, proberen de EK én Olympische limiet te gaan lopen. Vorig jaar won Robin de 1500 meter in Nijmegen. Hij loopt in een sterke internationale serie, waar ook de snelle Nederlanders Mike Foppen, Stefan Nillessen, Mahadi Abdi Ali, Tim Verbaandert, Job IJtsma en Bram Anderiessen in zitten. Ook zij zullen in een grote groep weggaan op een tijd van 3.34. De start van de 1500 meter mannen is om 21:21. Bij de dames is de Tsjechische Diana Mezulianikova de snelste op papier (pr. 4.07). Ook hier een grote groep Nederlandse dames, waaronder Ineke van Koldam, Femke Rosbergen, Sarah Pierik en Loes Kempe. Ook de 16-jarige Kaate Mulders loopt in de A-serie 1500 meter. Haar doel is de limiet voor EK U18 (4.25.42). Startlijst 1500 meter dames.

Ook op de 800 meter wordt spektakel verwacht. In beide topraces veel snelle internationale atleten, maar we zien ook hier enkele top Nederlanders terug in de A-serie. In de vrouwenrace zijn dat onder andere Danaïd Prinsen, Priscilla van Oorschot en Maud de Jong. De mannen starten om 21.08 en in deze heat zien we naast veel internationale lopers de Nederlanders Maarten Plaum, Samuel Chapple en Jurgen Wielart.

Nederlands kampioenschap 10.000 meter
Voor het eerst vinden de Nederlandse kampioenschappen 10.000 meter plaats in Nijmegen. De titelverdedigers van vorig jaar, Noah Schutte en Silke Jonkman, zijn er niet bij. Twee nieuwe kampioenen op de 10.000 meter dus. De favorieten zijn bij de vrouwen (start 19:28) Veerle Bakker, Merel van der Marel en Britt Ummels. Om 21:48, de slotafstand zaterdag, starten de mannen, met medaillekansen voor Bas van Hooren, Nik Lemmink, Tom Hendrikse, Lucas Nieuweboer en Frank Futselaar. Ook hier zet de organisatie Wavelight en hazen in.

Limietpoging Diane van Es op 5000 meter
In 2021 plaatste Diane van Es zich, door een geweldige slotronde, voor de Olympische Spelen van Tokio. In Nijmegen loopt ze weer de 5000 meter en andermaal is de Olympische limiet het doel. Diane is al geplaatst op de 10.000 meter voor de Spelen van Parijs, de Nederlandse Olympische limiet op de 5000 meter staat op 15:00,00. In dezelfde race (20:41) maakt Silke Jonkman na een lange blessureperiode haar comeback op de baan. In Nijmegen zien we haar op de 5000 meter. Silke is in voorbereiding op de EK Atletiek in Rome (juni) waarvoor ze al geplaatst is voor de 10.000 meter. Bij de mannen zal een grote groep met snelle Afrikaanse lopers de strijd aangaan om de winst.

400 meter
Vorig jaar was de 400 meter nieuw op het programma van de NGA. Dat beviel en het niveau van de mannen en vrouwen races is flink gestegen. Het huidige niveau in Nederland op de 400 meter is hoog, dat zie je terug in het deelnemersveld. Bij de dames zien we leden van het succesvolle 4x 400-meter team aan de start. Het estafetteteam is al geplaatst voor de EK en Olympische Spelen. In aanloop naar deze toernooien zien we onder andere Eveline Saalberg, Andrea Bouma[/b] en Myrte van der Schoot op Sportpark Brakkenstein. Bij de mannen lijkt een tijd in de 45 seconden noodzakelijk voor de winst. Twee Nederlands in de A-race: Jonas Phijffers en Nout Wardenburg.

Steeples terug in Nijmegen
Na vijf jaar afwezigheid staan er zaterdag 18 mei maar liefst vier (!) steeple races op het programma bij de NGA. Bij de mannen en bij de vrouwen wordt er een 2000 én een 3000 meter steeple gelopen. Heel veel nationale en internationale limietpogingen, bij de senioren en junioren. Opvallende Nederlandse namen zijn Nick Marsman, Irene van der Reijken en Jetske van Kampen. Startlijsten: Dames 3000 steeple, Mannen 3000 steeple, Dames junioren 2000 steeple en Heren junioren 2000 steeple.

De organisatie zal opnieuw het innovatieve Wavelightsysteem gebruiken. Dit systeem maakt gebruik van lampjes op de binnenbaan om het gewenste tempo aan te geven tijdens de races. Hierdoor kunnen toeschouwers gemakkelijk volgen of de atleten op schema liggen om hun limiet of persoonlijk record te behalen. Alle series zijn ingedeeld op tijd en de organisatie zal, samen met de Atletiekunie, zorgen voor een livestream. NGA maakt deel uit van de Track & Field-serie van de Atletiekunie.

Live
De races van NGA zijn live te volgen via de livestream en liveresults.


Belangrijke informatie
■Locatie: Sportpark Brakkenstein, Nijmegen
■Parkeren: Radboud Sportcentrum
■Entree: ¤ 5,00 (gratis entree voor atleten met 1 begeleider en jeugd tot 16 jaar)
■Clubhuis Nijmegen Atletiek geopend vanaf 14:00 uur voor koffie, thee, drankjes en gezonde snacks.

Meer info op www.nextgenerationathletics.nl en Hardloopnetwerk is ook dit jaar weer trotse mediapartner van Next Generation Athletics.
https://hardloopnetwerk.n(...)tics-breekt-records/

https://www.atletiek.nu/wedstrijd/chronoloog/40301/
pi_213606285
quote:
We've only ever seen Sydney McLaughlin-Levrone vs. Femke Bol in the 400m hurdles twice .

Tokyo Olympics – McLaughlin-Levrone runs 51.46 to win gold, breaks her own world record. 🥇 Bol runs 52.03 for bronze. 🥉

2022 World Championships – McLaughlin-Levrone drops a 50.68 to shatter her own world record. 🥇Bol runs 52.27 for silver. 🥈

If we don't see these two go head-to-head before the Paris Olympic final, we will have gone 748 days between seeing these two race head-to-head.

Since their last race in Eugene in 2022...

🇺🇸 McLaughlin-Levrone:
• Took a break from the hurdles for all of 2023.
• Raced just five times (including the rounds of the U.S. Championships) to focus on the 400m.
•Clocked a 48.74 for the second-fastest time in U.S. history.
• Missed the World Championships due to a small PCL tear in her left knee.
• Back at full health and racing this season. Opened up with a 12.71 for the 100m hurdles and a wind-aided 22.38 for 200m just two weeks ago.

🇳🇱 Femke Bol:
• Kept going after Worlds in '22 to claim European Championship 400m and 400m hurdles gold.
• Raced 29 times in 2023 with a full indoor season, where she ran the indoor 400m world record of 49.26 and added two more European Indoor Gold Medals
• Claimed gold in the 400m hurdles and 4x400m relay at the World Championships
• Has already raced 14 times in 2024. Including lowering her indoor 400m world record twice to 49.17.
Won World Indoor gold in the 400m and 4x400m relay.
• Has yet to open up her outdoor season individually.

tl;dr – THEY'VE BOTH GOTTEN BETTER AND FASTER SINCE THE 2022 WORLD CHAMPIONSHIPS SO GET YOUR POPCORN READY FOR PARIS.
twitter


twitter


quote:
After not racing any hurdle races in 2023 and winning last year’s U.S. 400m title in 48.74 (second-fastest in U.S. history), coach Bobby Kersee told NBC Sports that Sydney McLaughlin-Levrone will be returning to the 400m hurdles as her focus for the Paris Olympics.

🗣️ “I think Sydney’s love is the 400m hurdles, and so that’s the number one event,” Kersee told NBC Sports. “My job is to make sure that she gets ready for the one that she wants to do the most.”

She is the reigning Olympic champion and world record holder in the event. The Netherlands’ Femke Bol is the reigning world champion, Olympic bronze medalist and second-fastest woman in history with her 51.45 personal best set at last July’s London Diamond League.

Last month, McLaughlin-Levrone ran 12.71 for the 100m hurdles (the second-fastest time of her career) and has also run a wind-aided 22.38 for 200m. She is scheduled to run the 200m at tomorrow’s LA Grand Prix.
twitter


  zaterdag 18 mei 2024 @ 16:06:26 #4
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213606318
Helemaal geen zin in de altijd onsympathieke en verdachte religek S McL
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 18 mei 2024 @ 16:13:28 #5
862 Arcee
Look closer
pi_213606446
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 mei 2024 16:04 schreef Nober het volgende:

[..]
[ x ]

[ x ]
[..]
[ x ]

[ afbeelding ]
Tsja, ze kunnen allerlei statistieken loslaten op McLaughlin en Bol, maar daar gaat Bol de tweestrijd niet mee winnen.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  Redactie Sport zaterdag 18 mei 2024 @ 16:48:55 #6
274204 crew  Mexicanobakker
pi_213607028
Ik hoop dat McLaughlin tegenwind krijgt.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 18 mei 2024 @ 17:12:09 #7
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_213607444
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2024 16:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik hoop dat McLaughlin tegenwind krijgt.
tsja, er hangt wel een d-zweem om haar team heen
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_213608836
Erg jammer dat de altijd doperende Bobby K. nog in de atletiek actief mag zijn, maar dit is verder gespeeld. Bol komt niet eens binnen een seconde in Parijs...

Comenentia met een NR naar Parijs overigens. ^O^

[ Bericht 33% gewijzigd door DeeBee op 18-05-2024 19:17:32 ]
Jack does it in real time...
  zaterdag 18 mei 2024 @ 19:17:25 #9
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_213608942
Altijd competitie ontwijkende Sydney McL. :') Diamond League statistieken zegt ook genoeg natuurlijk.
  zaterdag 18 mei 2024 @ 19:39:20 #10
40566 Ericr
Livewrong
pi_213609211
Eerst maar Parijs halen. Die Kersee zooi kan zomaar uitvallen.
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 18 mei 2024 @ 23:27:46 #11
862 Arcee
Look closer
pi_213611951
Sydney McLaughlin wint de 200 meter (L.A Grand Prix) en loopt een pr van 22.07.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 18 mei 2024 @ 23:39:45 #12
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_213612036
Die heeft een brommer ingeslikt en is zo meteen te snel voor de horden
Altijd onderweg naar het avontuur
  zaterdag 18 mei 2024 @ 23:43:41 #13
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_213612068
Gloeit bijna net zo hard als Griffith Joyner
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 19 mei 2024 @ 00:20:36 #14
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213612365
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2024 23:39 schreef Peterselieman het volgende:
Die heeft een brommer ingeslikt en is zo meteen te snel voor de horden
Lijkt Femke Bol wel.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 19 mei 2024 @ 06:29:22 #15
194695 franklop
Fran knock
pi_213613229
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2024 23:27 schreef Arcee het volgende:
Sydney McLaughlin wint de 200 meter (L.A Grand Prix) en loopt een pr van 22.07.
Ter beeldvorming; PR van Bol is 22,88
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_213613311
quote:
9s.gif Op zondag 19 mei 2024 06:29 schreef franklop het volgende:

[..]
Ter beeldvorming; PR van Bol is 22,88
NOS Bol hypetrain dondert definitief het ravijn in

SML is belachelijk goed, maar met het constante testen competitie ontwijken en een erkend doperende coach valt dit niet serieus te nemen. Twee jaar lang niks lopen en dan 22.0 schroeien. _O-
Jack does it in real time...
pi_213613490
SML is ook alles behalve een uithangbord voor de sport. Het is haast gênant.
  zondag 19 mei 2024 @ 12:45:24 #18
33317 GotenSSJ
eilander 4-life
pi_213615911
Achteraf makkelijk lullen, maar dat Mclaughlin de 400m horden ging doen had je toch best aan kunnen zien komen. Erg benieuwd of Bol nu niet liever de 400m had gedaan, dan heb je nog enige kans op goud lijkt mij. Zal ook een kleine kans zijn, maar tegen McLaughlin is de kans 0 zonder blessures.
Xbox Live Gamertag : ThaD16
pi_213616281
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 mei 2024 23:27 schreef Arcee het volgende:
Sydney McLaughlin wint de 200 meter (L.A Grand Prix) en loopt een pr van 22.07.
Dit kan echt niet, 2de seizoentijd :X
pi_213616314
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2024 12:45 schreef GotenSSJ het volgende:
Achteraf makkelijk lullen, maar dat Mclaughlin de 400m horden ging doen had je toch best aan kunnen zien komen. Erg benieuwd of Bol nu niet liever de 400m had gedaan, dan heb je nog enige kans op goud lijkt mij. Zal ook een kleine kans zijn, maar tegen McLaughlin is de kans 0 zonder blessures.
400m is er echt een stuk meer concurrentie voor de medailles, dan liever 'gegarandeerd' zilver met altijd de kans van een verkeerde horde voor Sydney.
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 19 mei 2024 @ 14:28:52 #21
862 Arcee
Look closer
pi_213616884
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2024 13:23 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
400m is er echt een stuk meer concurrentie voor de medailles, dan liever 'gegarandeerd' zilver met altijd de kans van een verkeerde horde voor Sydney.
Welke topsporter gaat nou voor gegarandeerd zilver?
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_213616899
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2024 14:28 schreef Arcee het volgende:

[..]
Welke topsporter gaat nou voor gegarandeerd zilver?
Ik mis hier iets @Arcee 8-)
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 19 mei 2024 @ 14:32:28 #23
862 Arcee
Look closer
pi_213616917
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2024 14:30 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Ik mis hier iets @:arcee 8-)
Strekking lijkt me duidelijk. 8-)
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  zondag 19 mei 2024 @ 16:21:05 #24
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_213618873
Sven Roosen gaat in Götzis goed, lijkt op ongeveer 8400 punten uit te komen, en zou daarmee 3e nederlander ooit worden (en ik denk op world ranking ook wel richting spelen).

Vetter gaat hoogstwaarschijnlijk winnen bij de zevenkamp, wel 200 punten achter haar PR.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  zondag 19 mei 2024 @ 17:48:50 #25
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_213620176
Roosen had een dik pr op Speer dus de internationale limiet gaat ook wel lukken, voor het Nederlands record van Sintnicolaas is 4.16 nodig, dat zal net niet lukken.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_213620316
Prima zevenkamp van Vetter, goede 800m ook (voor Vetter begrippen).

[ Bericht 65% gewijzigd door Wienerschnitzels op 19-05-2024 18:19:55 ]
pi_213621170
twitter
pi_213621368
Diamond League in Rabat / Marrakesh begonnen, met o.a. Schildertroep op kogel.

Vast te zien bij Ziggy of anders in Frankrijk op YT
Jack does it in real time...
pi_213622019
Doom _O_

Koster prima 5e op de 5000.
pi_213622418
quote:
0s.gif Op zondag 19 mei 2024 17:48 schreef I.R.Baboon het volgende:
Roosen had een dik pr op Speer dus de internationale limiet gaat ook wel lukken, voor het Nederlands record van Sintnicolaas is 4.16 nodig, dat zal net niet lukken.
Uiteindelijk 8.517, net onder het record van Sintnicolaas.

Erg knappe prestatie _O_
pi_213622481
Conseslus aan de start :o
Jack does it in real time...
pi_213622589
Dit is echt mijn favoriete rubriek, de altijd oerdomme Oost-Afrikaantjes die 400 meter proberen te sprinten tegen de zeer onsympathieke Bakkali die de langzame race makkelijk wint
Jack does it in real time...
pi_213682776
twitter


twitter


twitter
pi_213683420
ChebetGodin, vloog al in Doha ook, loopt zo makkelijk
Jack does it in real time...
pi_213683810


AD'ED
pi_213684056
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 22:01 schreef wimderon het volgende:
[ afbeelding ]

AD'ED
w/
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_213684169
Einde tijdperk Hassan?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 25 mei 2024 @ 22:29:58 #38
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_213684202
sjas patat
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_213684240
Sifan gelost
pi_213684531
Voor Holloway blijft 110 meter toch lang.
pi_213684618
Je mag wel een beetje in de buurt van de afzetbalk komen _O-
pi_213684703
Welteji lijkt net of ze aan het joggen is
pi_213684748


Dominica zie je niet vaak voorbij komen.
pi_213684916
Chepkoech :W
pi_213684956
Gelijk al 23 meter + bij het kogelstoten.
pi_213685092
Moraa geklopt en niet zo'n beetje ook.
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 25 mei 2024 @ 23:40:26 #47
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213685093
Indrukwekkend van Hodgkinson _O_
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213685102
Hodgkinson staat al vroeg op punt.
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 25 mei 2024 @ 23:45:38 #49
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213685148
Thompson-Herah moet nog even oefenen.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213685150
Tompsun laatstes.
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 25 mei 2024 @ 23:46:21 #51
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213685157
'als concurrenten zijnde'
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213685159
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 23:45 schreef heywoodu het volgende:
Thompson-Herah moet nog even oefenen.
Die loopt achteruit, dus in Parijs schrijven we haar gewoon weer op voor de medailles
pi_213685161
Jeetje, Thompson.
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 25 mei 2024 @ 23:48:29 #54
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213685180
quote:
1s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 23:46 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Die loopt achteruit, dus in Parijs schrijven we haar gewoon weer op voor de medailles
Bij de vorige twee olympische seizoenen opende ze met 11,21 en een DNF, dus ja... :P

Toen kwam ze wel bij wedstrijd twee/drie flink op gang, dus dat moeten we nu even afwachten.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213685181
Kovacs _O_
pi_213685283
Souverein van Kerr
pi_213687608
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 mei 2024 22:33 schreef Dale__Cooper het volgende:
Sifan gelost
Definitief einde tijdperk, Sifan bakt er dit jaar nog he-le-maal niks van.

Hodgkinson vloog wel zeg. :o Showtje op de Bowerman-mile ook wel, al gaat Ingebritsen mondjes snoeren als hij op 95% al zo schroeit.
Jack does it in real time...
pi_213687889
De altijd doperende Bobbie K. die Mu weer van de startlijst haalt, leuke rubriek :')
Jack does it in real time...
pi_213714225
We zijn live vanuit Ostrava.
pi_213714321
Weer een nieuw PR voor Peeters.
  dinsdag 28 mei 2024 @ 18:21:48 #61
194695 franklop
Fran knock
pi_213714363
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 mei 2024 18:16 schreef wimderon het volgende:
Weer een nieuw PR voor Peeters.
Met 0,01 en op de 400h dus. 54,31 als ik het goed zag
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_213714379
quote:
14s.gif Op dinsdag 28 mei 2024 18:21 schreef franklop het volgende:

[..]
Met 0,01 en op de 400h dus. 54,31 als ik het goed zag
Dat is correct en tevens juist. Kwam ook nog slecht uit bij de laatste horde.
pi_213714514
Doom klopt fenomeen Gardiner bijna :o

Liemarvin 46.10 :')
pi_213715069
Liemarvin is wel definitief einde tijdperk ook ja

PeetersGodin blijft schroeien
Jack does it in real time...
  dinsdag 28 mei 2024 @ 19:33:52 #65
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_213715177
De Grasse met de dubbel ^O^
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_213715487
Atletiekunie vaardigt 59 TeamNL atleten af voor EK Atletiek in Rome

quote:
De Europese Kampioenschappen Atletiek vinden plaats van vrijdag 7 tot en met woensdag 12 juni in Rome, Italië. In totaal komen 59 Nederlandse atleten uit in oranje op dit Europees Kampioenschap: 29 vrouwen en 30 mannen.

Met nog zo’n anderhalve maand tot de Olympische Spelen staan de Europese Kampioenschappen in Rome garant voor spektakel; de beste Europese atleten zullen erop gebrand zijn hier hun vorm te testen en te strijden voor het eremetaal.

Nu, 50 jaar nadat Rome de Europese Kampioenschappen Atletiek organiseerde in 1974, keert het evenement terug naar het authentieke Olympic Stadium, temidden van het Foro Italico Park. Het iconische Stadio dei Marmi, gelegen naast het Olympic Stadium, heeft onlangs een volledige renovatie ondergaan en zal dienen als warming up track tijdens de Europese Kampioenschappen.

Sterk team over de hele breedte
Technisch Directeur Vincent Kortbeek blikt vooruit: “De Europese Kampioenschappen in Rome zullen voor ons team een belangrijke opmaat zijn richting Parijs, nauwelijks 50 dagen later. Dit resulteert erin dat een aantal atleten Rome bewust overslaat; met Parijs in hun achterhoofd. Maar de afvaardiging die in Rome aan de start staat, is er een waar we als Atletiekunie trots op kunnen zijn. Met een sterk team over de hele breedte en met tal van kanshebbers voor medailles en finales, zullen we meestrijden met de Europese top.”

M
Taymir Burnet (100 meter, 200 meter, 4x100m estafette)
Liemarvin Bonevacia (400 meter, 4x400m estafette (M en mixed))
Niels Laros (800 meter, 1500 meter)
Ryan Clarke (800 meter)
Noah Baltus (1500 meter)
Mike Foppen, Tim Verbaandert, Mahadi Abdi Ali (5000 meter)
Noah Schutte (10.000 meter)
Mark Heiden, Job Geerds, Timme Koster (110m horden)
Nick Smidt (400m horden)
Douwe Amels (hoogspringen)
Menno Vloon (polsstokhoogspringen)
Ruben Rolvink, Shaquille Emanuelson (discuswerpen)
Denzel Comenentia (kogelslingeren)
Jeff Tesselaar (tienkamp)
Filmon Tesfu (halve marathon)
Xavi Mo-Ajok, Nsikak Ekpo, Elvis Afrifa, Onyema Adigida, Churandy Martina (4x100m estafette)
Ramsey Angela (4x400m M en mixed)
Isaya Klein Ikkink (4x400m M en mixed)
Isayah Boers (4x400m M)
Terrence Agard (4x400m M)
Nout Wardenburg (4x400m M)

V
Tasa Jiya (200 meter, 4x100m estafette)
Lieke Klaver (400 meter
4x400m estafette (V en mixed))
Marissa Damink (1500 meter)
Maureen Koster (5000 meter)
Diane van Es, Jasmijn Lau, Jennifer Gulikers, Veerle Bakker, Silke Jonkman (10.000 meter)
Nadine Visser (100m horden, 4x100m estafette)
Maayke Tjin A-Lim (100m horden)
Femke Bol, Cathelijn Peeters (400m horden, 4x400m estafette (V en mixed))
Pauline Hondema (verspringen)
Jessica Schilder, Bente König (kogelstoten)
Jorinde van Klinken (kogelstoten, discuswerpen)
Sofie Dokter, Marijke Esselink (zevenkamp)
Anne Luijten, Jacelyn Gruppen (halve marathon)
Marije van Hunenstijn, Minke Bisschops, Naomi Sedney, Isabel van den Berg (4x100m estafette)
Anne van de Wiel, Eveline Saalberg, Lisanne de Witte, Myrte van der Schoot (4x400m estafette)

*Kanttekening bij selectie: we zijn nog in afwachting van definitieve bevestiging vanuit European Athletics op deelname voor enkele atleten die nu nog niet 100% zeker zijn van hun ranking positie.

https://www.atletiek.nl/a(...)ek-atletiek-in-rome/
pi_213733503
Vanavond Oslo, o.a. Warholm - Dos Santos, Ingebritsen en een leger Afrikaantjes die 12:30 willen gaan lopen op de 5000m. :D
Jack does it in real time...
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 19:14:03 #68
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213735094
En alvast twee Nederlandse PR's én een Nederlandse zege, jawel!

Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 19:32:59 #69
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213735334
Nog een mooi PR erbij ^O^



Clarke loopt daarmee de Nederlandse limiet voor Parijs, maar net niet de internationale limiet :o
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 19:52:47 #70
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213735594
quote:
1s.gif Op donderdag 30 mei 2024 16:08 schreef DeeBee het volgende:
Vanavond Oslo, o.a. Warholm - Dos Santos, Ingebritsen en een leger Afrikaantjes die 12:30 willen gaan lopen op de 5000m. :D
Vijf van de tien mannen die ooit onder de 12:45 hebben gelopen zijn in Oslo, damn.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  donderdag 30 mei 2024 @ 19:56:23 #71
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_213735652
Waar is ONS megatalent Laros dit seizoen?
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 20:05:32 #72
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213735784
Oei, Klaver.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213735853
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 20:05 schreef heywoodu het volgende:
Oei, Klaver.
Meuwly levert broddelwerken tot nu toe dit seizoen
Jack does it in real time...
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 20:11:12 #74
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213735882
quote:
9s.gif Op donderdag 30 mei 2024 20:09 schreef DeeBee het volgende:

[..]
Meuwly levert broddelwerken tot nu toe dit seizoen
Bij nader inzien viel de tijd eigenlijk wel mee, zeker voor een seizoensdebuut :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213735884
Nieuw talentje Elkasevic

quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 20:11 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Bij nader inzien viel de tijd eigenlijk wel mee, zeker voor een seizoensdebuut :+
Kaczmarek schroeide een pak harder, Lieke lijkt niet veel dichterbij te zijn gekomen
Jack does it in real time...
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 20:18:30 #76
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736013
Europees record voor Hudson-Smith, jeetje.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213736014
44.07, koekoek, NIEUW EUROPEES RECORD, JA!
Jack does it in real time...
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 20:19:36 #78
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736037
Heb je zo bij je Europees record-foto voor eeuwig je naam op z'n kop staan.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 20:31:49 #79
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736174
Dijk van een race van Koster _O_
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213736202
Hull is wel echt een choker, hoe wint ze hier niet...

Koster komt meer en meer in vorm. ^O^
Jack does it in real time...
pi_213736291
Jackson niet in vorm, Tompsun niet in vorm. Fraser-Pryce begint haar seizoen pas bij de trials.

Heeft Jamaica een groot probleem?
pi_213736292
Shericka heeft ongekende brieven van Coe gehad
Jack does it in real time...
pi_213736303
McLaughlin lacht het hele 200m veld uit
pi_213736370
Wat drinken ze in Uganda als ze dorst hebben tijdens het hardlopen? @Mexicanobakker

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jack does it in real time...
  donderdag 30 mei 2024 @ 20:52:18 #85
40566 Ericr
Livewrong
pi_213736494
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 20:40 schreef Faraday01 het volgende:
McLaughlin lacht het hele 200m veld uit
En het WADA en Usada.
pi_213736512
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 20:52 schreef Ericr het volgende:

[..]
En het WADA en Usada.
Als je onvindbaar bent het grootste deel van het jaar, kan niemand brieven bezorgen _O-
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 20:55:33 #87
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736533
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 20:53 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Als je onvindbaar bent het grootste deel van het jaar, kan niemand brieven bezorgen _O-
Lekker ver weg in Turkije of Zuid-Afrika ofzo trainen, heerlijk.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213736540
Schroeisessie, boh boh boh, Kejelcha legt ze op de grill
Jack does it in real time...
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 20:57:11 #89
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736559
Kejelcha is stevig aan het geven zeg.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213736571
Hagos weer eens met een random uitschieter.
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 20:58:24 #91
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736577
Hagosbaas _O_

Tweede tijd ooit _O_
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213736580
12:36 moedergods
pi_213736594
Kwam nog dicht zeg

Mike Floppen, ver van de limiet volgens mij, ow DNF zelfs
Jack does it in real time...
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 20:59:43 #94
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736605
Grijalva NR *O*

Lobalu ook *O*
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213736625
De haas Yihune 5e?!

Ook een Zwitsers, Zweeds, Frans en Zuid-Afrikaans record :D
Jack does it in real time...
pi_213736633
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 20:59 schreef heywoodu het volgende:

Lobalu ook *O*
Die rent tegenwoordig voor Zwitserland zag ik vandaag.
  donderdag 30 mei 2024 @ 21:01:54 #97
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_213736646
Zijn lekker vroeg aan het pieken.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  donderdag 30 mei 2024 @ 21:02:47 #98
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_213736657
Vloon eruit op 5.82
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_213736663
28 jaar 9 maanden al, zou Edwards de 30 jaar halen of gaat iemand 18.30 springen binnenkort?
pi_213736679
quote:
9s.gif Op donderdag 30 mei 2024 20:55 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Lekker ver weg in Turkije of Zuid-Afrika ofzo trainen, heerlijk.
Vroem vindt dit ook leuk
pi_213736680
Jacobs, hou op met me

Aan die farçe wil ik niet herinnerd worden
Jack does it in real time...
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 21:04:49 #102
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736695
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 21:01 schreef wimderon het volgende:

[..]
Die rent tegenwoordig voor Zwitserland zag ik vandaag.
Ja, volgens mij is dat al jaren een heel gedoe (tussen hem en de Zwitsers enerzijds en World Athletics aan de andere kant), en is nog niet eens duidelijk of hij in Parijs wel voor Zwitserland uit mag komen. Hopelijk wel gewoon.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 21:05:14 #103
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736701
Azu met een blessure
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 21:06:00 #104
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736719
quote:
9s.gif Op donderdag 30 mei 2024 21:04 schreef DeeBee het volgende:
Jacobs, hou op met me

Aan die farçe wil ik niet herinnerd worden
Minder moeite mee dan met van die Amerikanen die voor Italië ofzo uitkomen omdat hun overgrootopa daar ooit woonde :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213736721
Jamaica heeft ook hier een gigantisch probleem
Jack does it in real time...
pi_213736731
quote:
1s.gif Op donderdag 30 mei 2024 21:06 schreef DeeBee het volgende:
Jamaica heeft ook hier een gigantisch probleem
Steekwagens vol met brieven :D
pi_213736755
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 21:03 schreef Faraday01 het volgende:
28 jaar 9 maanden al, zou Edwards de 30 jaar halen of gaat iemand 18.30 springen binnenkort?
Zou niet weten wie.

Eerst maar eens de 18.00, zelfs dat is al een tijd geleden.
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 21:08:07 #108
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736757
Alekna _O_
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213736768
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 21:07 schreef wimderon het volgende:

[..]
Zou niet weten wie.

Eerst maar eens de 18.00, zelfs dat is al een tijd geleden.
Laatste anderhalf jaar niet verder dan 17.87
pi_213736778
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 21:08 schreef heywoodu het volgende:
Alekna _O_
Die was wel aardig geraakt :9
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 21:09:29 #111
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736790
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 21:07 schreef wimderon het volgende:

[..]
Zou niet weten wie.

Eerst maar eens de 18.00, zelfs dat is al een tijd geleden.
Ja, voor het wereldrecord hebben ze de boot tijdens die piek een paar jaar geleden gemist helaas, net als bij het hoogspringen wat een tijdje fantastisch was.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 21:13:33 #112
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213736865
Regen, lijkt me niet zo lekker voor de horden straks.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213736888
Als je dit weer ziet: en Ellen van Langen liep in 92 op brood en water 1:55 ;) _O-
pi_213736940
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 21:13 schreef heywoodu het volgende:
Regen, lijkt me niet zo lekker voor de horden straks.
Maakt niet uit, Warholm gaat een 44'er lopen op z'n superspikes:

https://www.theguardian.c(...)per-spikes-athletics

https://www.instagram.com(...)YjlvdHJvYmlodg%3D%3D
Jack does it in real time...
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 21:30:03 #115
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213737062
Jaaaaaaa Dos Santos pakt hem _O_
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213737063
Dure aantik bij de laatste horde.
  donderdag 30 mei 2024 @ 21:30:29 #117
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_213737072
Warholm geklopt
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_213737073
Mooie race
pi_213737079
quote:
10s.gif Op donderdag 30 mei 2024 21:18 schreef DeeBee het volgende:

[..]
Maakt niet uit, Warholm gaat een 44'er lopen op z'n superspikes:

https://www.theguardian.c(...)per-spikes-athletics

https://www.instagram.com(...)YjlvdHJvYmlodg%3D%3D
Bijna _O-
pi_213737080
Wat een tijden op zo'n natte baan.
pi_213737108
Dos Santos GOD
Jack does it in real time...
pi_213737110
quote:
0s.gif Op donderdag 30 mei 2024 21:30 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Bijna _O-
46,70 in de eerste race van het seizoen, met het aantikken van de laatste horde. Het wereldrecord zal er in Parijs wel aangaan.
pi_213737160
Ivo met z'n Amalie Luel, terwijl het iuel is.
pi_213737205
Performance of the day

Loopt Ingebritsen straks een WR
Jack does it in real time...
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 21:53:48 #125
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213737410
Haha Cheruiyot :D
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  donderdag 30 mei 2024 @ 21:54:08 #126
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_213737416
Noren geklopt in eigen huis :)

Edit: de duik red hem _O-
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_213737418
Nordas zo'n beetje de halve race op één schoen.
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 21:54:15 #128
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213737419
Oh damn, toch niet.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213737423
RIGGED

Potato Tim won
Jack does it in real time...
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 30 mei 2024 @ 21:55:14 #130
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213737433
Tja, duidelijk :P

Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_213749351
Die verdomde marketing!

twitter
  zaterdag 1 juni 2024 @ 00:20:00 #132
40566 Ericr
Livewrong
pi_213749408
Amper races lopen is ook verdomd slechte marketing.
  zaterdag 1 juni 2024 @ 02:30:00 #133
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_213750009
Mijn goden zeg, mevrouw krijgt te weinig betaald. Ga lekker een beter betaalde baan zoeken dan.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_213752193
52.70 in haar eerste 400 horden in ieder geval
pi_213752342
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juni 2024 10:45 schreef Marcoss het volgende:
52.70 in haar eerste 400 horden in ieder geval
Definitief einde tijdperk (al liep ze blijkbaar alles in 15-16 pas).

Echt lachwekkend overigens, hoe zij praat over de sport. Stukje Naomi Osaka.

[ Bericht 3% gewijzigd door DeeBee op 01-06-2024 11:23:31 ]
Jack does it in real time...
pi_213752713
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juni 2024 00:14 schreef Nober het volgende:
Die verdomde marketing!

[ x ]
Dit kan niet :')
  zaterdag 1 juni 2024 @ 12:02:19 #137
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_213752864
quote:
9s.gif Op zaterdag 1 juni 2024 10:59 schreef DeeBee het volgende:

[..]
Definitief einde tijdperk (al liep ze blijkbaar alles in 15-16 pas).

Echt lachwekkend overigens, hoe zij praat over de sport. Stukje Naomi Osaka.
Stukje te ver doorgeslagen 'Murica.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 1 juni 2024 @ 12:18:40 #138
40566 Ericr
Livewrong
pi_213753015

Met beeld. Eens zien of ze binnen 2 maanden haar roestige techniek op orde krijgt. Snelheid is er natuurlijk wel maar de 400h is meer dan snelheid alleen.
  zaterdag 1 juni 2024 @ 12:36:35 #139
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213753185
Hopelijk dondert ze over een horde in Parijs
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 1 juni 2024 @ 12:41:33 #140
40566 Ericr
Livewrong
pi_213753220
quote:
De Amerikaanse miste vorig jaar het WK door een knieblessure. In aanloop naar de Spelen is ze niet van plan zich veel in Europa te laten zien. "Ik hou van racen en ik hou van Europa, maar ik wil in een jaar als dit na een terugkeer van een blessure gewoon geen risico nemen", zei ze. "Reizen kan veel van het lichaam vergen, en hopelijk kan ik nog wat races halen, maar ik speel op safe totdat ik aan de trials voor de Spelen meedoe
https://sportnieuws.nl/at(...)2024060106574108553/


Die 49er komt er. Ze gaat gelijk weer in verstopmodus ipv racemode
pi_213753639
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 juni 2024 12:41 schreef Ericr het volgende:

[..]
https://sportnieuws.nl/at(...)2024060106574108553/


Die 49er komt er. Ze gaat gelijk weer in verstopmodus ipv racemode
"Ik hou van racen"
_O-
  Redactie Sport / Supervogel zondag 2 juni 2024 @ 05:54:58 #142
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_213761738
Bij de NOS staat:
quote:
"Ik heb de roest na bijna twee jaar van me afgeschud, dus ik ben tevreden met 52,70", keek de 24-jarige McLaughlin-Levrone terug op haar optreden. "Maar ik heb nog niet veel kunnen trainen op de horden. Er zijn nog veel dingen die beter kunnen."
Is ze twee jaar geblesseerd geweest ofzo?
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 2 juni 2024 @ 07:59:26 #143
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213762147
Er is geschroeid. Oblique Seville verslaat Noah Lyles: 9,82 tegen 9,85 in Jamaica, Julien Alfred blijft aantonen dat St Lucia serieuze medaillekans heeft met een 10,78. Jaydon Hibbert sprong naar 17,75 meter en verstevigt zijn favorietenrol voor Parijs en in Spanje schroeien nota bene de Cubaantjes: Shanier Regino met 9,90 en Reynaldo Espinosa met 9,96.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Redactie Frontpage / Sport zondag 2 juni 2024 @ 11:09:22 #144
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_213763547
quote:
9s.gif Op zondag 2 juni 2024 05:54 schreef Pino112 het volgende:
Bij de NOS staat:
[..]
Is ze twee jaar geblesseerd geweest ofzo?
Zo doet ze het wel voorkomen ja.

2 jaar een speciaal programma gevolgd zodat ze in Parijs kan schroeien :')
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_213763635
quote:
9s.gif Op zondag 2 juni 2024 05:54 schreef Pino112 het volgende:
Bij de NOS staat:
[..]
Is ze twee jaar geblesseerd geweest ofzo?
Direct na de wereldtitel in Eugene raakte ze geblesseerd en ze is nog altijd niet hersteld maar de Spelen komen er aan dus gaat ze het toch maar proberen. Zoveel respect voor haar.
  zondag 2 juni 2024 @ 16:00:52 #146
40566 Ericr
Livewrong
pi_213765901
Ze was zo gebleseerd dat ze vorig jaar 48,74 liep op de 400m. Daarna ging ze weer verstoppertje spelen omdat ze waarschijnlijk iets teveel gloeide.

[ Bericht 1% gewijzigd door Ericr op 02-06-2024 17:32:24 ]
pi_213766022
Haha die leugens over blessures enzo, stukje pathologisch liegen, stukje dopingprogramma
Jack does it in real time...
  zondag 2 juni 2024 @ 17:34:24 #148
40566 Ericr
Livewrong
pi_213766725
Straks Bol en Peeters.

MR zal wel teveel gevraagd zijn.
pi_213767150
We zijn live met Ivo!
pi_213767471
Mjuur staat op punt voor het EK.
  Redactie Sport zondag 2 juni 2024 @ 18:31:33 #151
451829 crew  H.Vviv
pi_213767514
quote:
0s.gif Op zondag 2 juni 2024 18:27 schreef wimderon het volgende:
Mjuur staat op punt voor het EK.
Alleen loopt ze daar niet.
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 2 juni 2024 @ 19:20:54 #152
862 Arcee
Look closer
pi_213768314
quote:
0s.gif Op zondag 2 juni 2024 18:02 schreef wimderon het volgende:
We zijn live met Ivo!
Waar precies?
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_213768332
quote:
0s.gif Op zondag 2 juni 2024 19:20 schreef Arcee het volgende:

[..]
Waar precies?
Ziggy tennis.
pi_213768501
Duplantis er dichtbij.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_213768589
Bol wint, al kan het verschil met de rest wat groter.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_213768607
Leek net alsof Peeters voor het eerst horden liep :{
  zondag 2 juni 2024 @ 19:37:42 #157
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_213768609
quote:
0s.gif Op zondag 2 juni 2024 19:32 schreef Felagund het volgende:
Duplantis er dichtbij.
het lijkt er in te zitten ..
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_213768646
JAAAAAAAAAAA SEASON OPENER PB

twitter
pi_213768650
Leek op een enorm matige start van Bol.
  zondag 2 juni 2024 @ 19:40:51 #160
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_213768677
quote:
0s.gif Op zondag 2 juni 2024 19:36 schreef Felagund het volgende:
Bol wint, al kan het verschil met de rest wat groter.
volgens mij was het met de rem er op ...
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 2 juni 2024 @ 19:47:26 #161
862 Arcee
Look closer
pi_213768809
quote:
0s.gif Op zondag 2 juni 2024 19:39 schreef Nober het volgende:
JAAAAAAAAAAA SEASON OPENER PB

[ x ]
Langzamer dan McLaughlin.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_213769004
Sedjati heeft nog niet geademd dit seizoen.
  maandag 3 juni 2024 @ 12:50:27 #163
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_213775551
Gaat de World Athletics ULTIMATE Chamiponship de definitieve doodsteek zijn voor de Diamond League of is het een toernooi dat er eigenlijk amper van te onderscheiden is?
pi_213776465
quote:
0s.gif Op maandag 3 juni 2024 12:50 schreef VoMy het volgende:
Gaat de World Athletics ULTIMATE Chamiponship de definitieve doodsteek zijn voor de Diamond League of is het een toernooi dat er eigenlijk amper van te onderscheiden is?
Het lijkt me eerder een verkort WK. Ze doen het volgens mij ook in de jaren dat er geen WK is.
leven zoals het leven is
pi_213796637
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 mei 2024 19:58 schreef Nober het volgende:
Atletiekunie vaardigt 59 TeamNL atleten af voor EK Atletiek in Rome
[..]

Zou Douwe Amels zich nog kunnen kwalificeren voor de OS? Ik zie dat hij nog wat te laag staat op de ranking, en hij zal ook waarschijnlijk nog aan meer voorwaarden van het NOC moeten voldoen.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  donderdag 6 juni 2024 @ 08:46:54 #167
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_213806788
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2024 13:33 schreef Felagund het volgende:

[..]
Zou Douwe Amels zich nog kunnen kwalificeren voor de OS? Ik zie dat hij nog wat te laag staat op de ranking, en hij zal ook waarschijnlijk nog aan meer voorwaarden van het NOC moeten voldoen.
als ie de limiet springt wel.. maar die kans lijkt me nogal klein.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_213847714
‘The illusion of effortlessness’: Why athlete Femke Bol could be the sublime star of the Paris Olympics

quote:
Such is the grace and talent of the Dutch hurdler and sprinter that she appears to have the ability to bend time to her will - as well as a rare beauty in her technique.

In the lead-up to every Olympics a handful of athletes become the focus of expectant attention. From this handful one emerges or is selected as the “face” of the Games. In London in 2012 it was Jessica Ennis, who as a heptathlete embodied all-round Olympian excellence. This visibility is not solely a question of athletic ability; Ennis fulfilled the host nation’s hopes by winning gold and by being incredibly nice, all the time. Usain Bolt’s face and long limbs dominated multiple championships because he was the fastest, one of the most likable and – as a result – the most heavily sponsored track athlete in the world. Every time his image appeared somewhere – ie everywhere – it promoted an associative bundle comprising his running shoes (Puma), Visa, Gatorade, Jamaica, the Olympic ideal and, by a kind of meta extension, the value of sponsorship itself.

But whereas 90% of the footballers at this year’s Euros will already be familiar to most people watching them on TV, in athletics this figure is probably reversed. The best-known athletes to emerge from a given championship might be people the majority of viewers had scarcely even heard of before. This would be true of Josh Kerr – identified, paradoxically, by his identity-obscuring Oakley shades – who surged to fame by beating Jakob Ingebrigtsen in the 1500m at the World Athletics Championships in Budapest last year, only to fade back into (temporary) obscurity when, outrageously, he was not even shortlisted for the BBC’s increasingly irrelevant Sports Personality of the Year.

I was only vaguely conscious of Femke Bol before the Budapest championships. For those as ignorant now as I was then, she is a 24-year-old Dutch 400m hurdler and sprinter whose Budapest experience began disastrously. In an innovative and welcome event, the 400m mixed relay, she was neck and neck with the American Alexis Holmes until she stumbled and fell a few metres short of the line, spilling the baton, disqualifying herself and her team but thankfully – since the fall looked horrendous – avoiding injury. Five days later, as anticipated, she won the 400m hurdles, an awkward and exhausting event but not so riddled with jeopardy as the 110 (which meant that Colin Jackson, the former world-record holder, never clinched Olympic gold).

Then came the traditional close of the championships in the form of the 4x400 relays: first the men and then the women. The 4x400 is very different to the explosive, serial excitement of the 100m relay, in which batons are routinely dropped and hand-overs fumbled. Even when the race has been clearly won there follows a period of uncertainty as footage is scrutinised to see if any change-overs took place fractionally outside the box and so on. Deciding who should be awarded which medals often takes substantially longer than the race itself.

Such infringements also happen in the less frenetic and more spacious 4x400. The first leg is run in lanes before the second batch of runners head for the inside lanes midway through their lap. Subsequent hand-overs are characterised by a crowding-round-the-bar, desperately-waving-a-tenner-to-catch-the-bartender’s-eye-at-last-orders jostle, which can cause the wheels to come off even a well-drilled team. The much-fancied American quartet did not make the final, having been disqualified in the heats.

That left the Dutch, Canadians and Jamaicans as favourites, and the British with an improved chance of a place on the podium. After a long hold on the blocks the race began. Colin Jackson, commentating for the BBC, is always good at conveying the excitement of big races and, not for the first time, this excitement got the better of him to the extent that much of what he said turned into enthusiastic gibberish. Femke Bol was running the anchor leg (how I love that expression!) and at the last hand-over was in third place, way behind Nicole Yeargin of Britain and Stacey-Ann Williams of Jamaica, who was in the lead.

In the aftermath of a change-over, each leg tends to subside into a gentler phase. By any normal standards they’re going hell for leather, of course, but this is not the sharply competitive part of the race as the athletes concentrate on settling into the cadence of their running. On this occasion, though, Williams went powering out as though the end might already be in sight. As she glanced up at the screen the immediate threat seemed to come from Yeargin. Bol was trailing in their wake, part of the event, obviously (in bronze medal position), but so far adrift that Jackson’s co-commentator, Steve Cram, said she was not even going for gold. What happened next is best conveyed by the closing words of WH Auden’s poem The Fall of Rome: Bol started shrinking that distance, “silently and very fast”.

Sport is not a beauty contest and athletic excellence is not always easy on the eye. I can’t bear to watch Cameron Norrie; he has the ugliest forehand in tennis history. Every time he hits the ball it’s a punch in the face of elegance. Roger Federer had the most beautiful game of any male player. Beauty is currently in short supply in women’s tennis for the simple reason that the single-handed backhand is as extinct as a bird whose pleasing but fragile plumage has rendered it unfit, in evolutionary terms, to survive the WTA’s grinding schedule of constant global migration. Joe Frazier was a heroic boxer, throwing punches so hard that, in his own brutally beautiful formulation, “they’d of knocked a building down”; it was the person on the receiving end of that onslaught, Muhammad Ali, who was beautiful. Sprinter Ben Johnson erupted out of the blocks as if desperate to burst free of his body’s limitations in a way that was consistent with Saint-Just’s declaration: “I despise the dust of which I am compounded”; the speed of his detested rival Carl Lewis was contained by – and a sleek celebration of – the body. This kind of relationship is not simply one of hostility, or at least is enhanced by adversarial intensity. George Best looked more beautiful because of the lengths hard men such as Ron “Chopper” Harris were willing to go in order to make him less so.

A characteristic of this beauty is the illusion of effortlessness and an abundance of grace. Gravity seems to press less heavily on some athletes than on others (hence “float like a butterfly”) and as a consequence – I’m conscious here of getting lost in the mysteries of physics – time expands.

Kerr beat Ingebrigtsen in a right old ding-dong. Interviewed after the race, Kerr said that at a certain point he knew he had “broken him” but to anyone watching it seemed possible that Ingebrigtsen might break him back. In the end he couldn’t, Kerr butched it out, kept pumping. There was no physical contact but the confrontational quality of the race lingered afterwards in Ingebrigtsen’s distinctly grudging and ungracious admission of defeat.

It was very different in the closing stages of the women’s 4x400. Within broadly agreed ideas of biomechanically efficient technique, each athlete has a distinct style and rhythm. (Occasionally this is so distinct as to lie outside the consensual norm; Michael Johnson’s oddly formal, straight-backed style of propulsion suggests he turned to running after being rushed off his feet as a waiter in a fine-dining restaurant.) In Bol’s case it’s not just that she appears fully at ease running at high speed; the faster she runs the more at ease she looks.

Commentators talk of athletes eating up the ground but that is too physical a metaphor. Athletics is about the body, but sometimes there’s a metaphysical dimension or radiance to it. While it didn’t seem physically possible for Bol to make up all the necessary ground, the duration of each second somehow expanded – even as the distance to the finishing line shrank – so that more and more could be accomplished within it. There was more time and space even as less of both remained! With her lengthy, easy, unforced stride – a stride that seemed to meet not with resistance but active encouragement each time a foot touched the track – Bol was clearly gaining on Yeargin. Might she even catch Williams? It was tactical, everything needed to be perfectly judged, but a sense of inevitability began to manifest itself: a feeling that wherever the line might be Bol would get there first. And she did, flowing past Williams with just 0.16 of a second between them.

There was more to come. Having mis-called what was happening earlier, Cram made up for it by declaring “Femke Bol is AmAAAzing”. Anything less than this heartfelt outpouring of astonishment would have been a horrible understatement. She had won the race but it was a team victory. Her teammates left her with a great deal to do but they hadn’t left her with too much to do. She collapsed on the track, “spent” as Jackson rightly said, while her teammates swarmed all over her. Then came something especially lovely. The Dutch men’s team, who had not come close to a medal themselves, bounded on to the track and everyone was embracing. Watching these eight young people in a constantly shifting tangle of perfect arms and legs it seemed that, as an encore, we were being treated to a game of elite-level Twister. It was a world away from middle-aged Luis Rubiales, in a suit, baldly kissing the Spanish footballer Jenni Hermoso on the lips. This was more physical and less intrusive, an appropriate and shared expression of joy. And then the rival teams congratulated the Dutch. That was the most important thing of all. An intensely individual achievement had expanded to become more widely embraced and affirmed – and therefore a victory for sportsmanship.

Since that ecstatic triumph Bol has gone on to break the world indoor 400m record. She is poised to become one of the stars – perhaps the star – of the Paris Games and, before then, at the European Championships in Rome. Conscious that this little essay has strayed from its journalistic lane and stepped into the lexicon of love I’ll end it in similar fashion: I’m counting the days till I see her (run) again.
https://www.theguardian.c(...)-paris-olympics-400m
pi_213851945
Nu ook World Lead 400m zonder horden.

twitter
  zondag 9 juni 2024 @ 21:34:30 #170
194695 franklop
Fran knock
pi_213851995
quote:
0s.gif Op zondag 9 juni 2024 21:32 schreef Nober het volgende:
Nu ook World Lead 400m zonder horden.

[ x ]
Die gaat een 49er doen met horden
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Redactie Frontpage / Sport zondag 9 juni 2024 @ 21:41:56 #171
426493 crew  PippenScottie
pi_213852171
-

[ Bericht 100% gewijzigd door PippenScottie op 09-06-2024 21:42:31 ]
My friends all drive horses
pi_213853016
Misschien houdt ze van een uitdaging en gaat ze uiteindelijk toch alleen de 400 meter vlak doen op de Spelen? Ik hoop het zo ...
  Redactie Frontpage / Sport zondag 9 juni 2024 @ 22:39:43 #173
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_213853433
quote:
0s.gif Op zondag 9 juni 2024 21:32 schreef Nober het volgende:
Nu ook World Lead 400m zonder horden.

[ x ]
Flink gesnoept
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_213854020
Functioneel eten met Lieke Klaver

quote:
Ook chocolabehoefte houdt Klaver nauwgezet bij: 'Ben 24/7 met voeding bezig'
Elke training wordt bijgehouden, elke gram wordt genoteerd. Atlete Lieke Klaver overlegt in de laatste maanden voor Parijs alles met haar diëtist van TeamNL. "Ook als ik even zin in suiker heb, dan weet hij ervan."
https://nos.nl/video/2523(...)-7-met-voeding-bezig
pi_213899233
quote:
0s.gif Op zondag 9 juni 2024 22:14 schreef Riofan83 het volgende:
Misschien houdt ze van een uitdaging en gaat ze uiteindelijk toch alleen de 400 meter vlak doen op de Spelen? Ik hoop het zo ...
Nee, 400 vlak slaat ze over en ze doet alleen de horden

https://www.ad.nl/olympis(...)ter-horden~afb623c1/
pi_213899634
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 juni 2024 07:33 schreef Max23 het volgende:

[..]
Nee, 400 vlak slaat ze over en ze doet alleen de horden

https://www.ad.nl/olympis(...)ter-horden~afb623c1/
Ik sluit nog steeds niet uit dat we haar straks gewoon weer helemaal niet gaan zien
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_213900543
quote:
0s.gif Op zondag 9 juni 2024 23:18 schreef Nober het volgende:
Functioneel eten met Lieke Klaver
[..]
https://nos.nl/video/2523(...)-7-met-voeding-bezig
Stukje Foodcoach app.
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 16 juni 2024 @ 02:19:37 #178
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_213927535
Wanyonyi met een 1:41.70 op de trials :o

Alleen Wilson Kipketer (2x) en David Rudisha (6x) waren ooit sneller.


9.79 voor Omanyala.

Rappe 10k ook op de Ethiopische trials:

Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  maandag 17 juni 2024 @ 10:11:38 #179
194695 franklop
Fran knock
pi_213943962
Nadine Broersen stopt ermee. Teveel last van blessures, doelen dit jaar niet gehaald, etc

Op NK gaat ze nog mee proberen te doen aan het speerwerpen
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_213961951
Nillessen loopt in Turku met 3.34.32 de nationale limiet op de 1500 meter. Is nog niet voldoende voor de internationale limiet (3.33 50).
  dinsdag 18 juni 2024 @ 17:56:55 #181
194695 franklop
Fran knock
pi_213962003
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 17:53 schreef Faraday01 het volgende:
Nillessen loopt in Turku met 3.34.32 de nationale limiet op de 1500 meter. Is nog niet voldoende voor de internationale limiet (3.33 50).
Wat is dan nut van nationale limiet? Of alleen handig als veld aangevuld wordt met wereldranglijst wat nog niet onder internationale limiet heeft gelopen?
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_213962140
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 17:56 schreef franklop het volgende:

[..]
Wat is dan nut van nationale limiet? Of alleen handig als veld aangevuld wordt met wereldranglijst wat nog niet onder internationale limiet heeft gelopen?
Volgens het document van de IAAF wordt de helft van de startplaatsen toegewezen op basis van de internationale limiet en de andere helft op basis van de wereldranglijst. Hoe dat precies werkt als er te veel atleten de limiet lopen weet ik niet, maar zal niet veel uitmaken als je aan vult op basis van de wereldranglijst

Edit: als ik het goed ingevuld heb bij world athletics staat hij nu 51e op de geschoonde lijst terwijl er 45 mogen deelnemen op de 1500

[ Bericht 4% gewijzigd door Faraday01 op 18-06-2024 18:14:22 ]
  dinsdag 18 juni 2024 @ 21:10:17 #183
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_213965392
quote:
Hordeloopster Nadine Visser heeft bij de Paavo Nurmi Games in Finland haar eigen Nederlandse record op de 100 meter horden geëvenaard. De 29-jarige atlete kwam in Turku tot een tijd van 12,51, een tijd die ze drie jaar geleden in Zürich ook had gelopen.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_213966124
twitter


twitter


twitter


twitter
  dinsdag 18 juni 2024 @ 23:25:46 #185
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_213967739
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 21:10 schreef Szura het volgende:

[..]

Knap, en een teken dat ze goed bezig is, maar lijkt me ergens ook wel balen dat je niet ff 0,01 seconde sneller loopt :P
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_213968258
Jacobs twee keer onder de 10 seconden in Turku.

pi_214010213
Quincy Wilson loopt 44,6 in de voorrondes van de trials in Amerika, 16 jaar.
pi_214029634
twitter
  maandag 24 juni 2024 @ 00:24:03 #189
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_214029692
quote:
0s.gif Op zondag 23 juni 2024 23:54 schreef Evangelion het volgende:
[ x ]
Ja maar liep ie ook hard ?
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  maandag 24 juni 2024 @ 00:42:47 #190
333483 Aguero
oooooooo
pi_214029721
quote:
0s.gif Op zondag 23 juni 2024 23:54 schreef Evangelion het volgende:
[ x ]
Ooit uit een pakje gehad op m'n verjaardagsfeestje, geweldige dag
Citius, Altius, Fortius.
pi_214029961
quote:
99s.gif Op maandag 24 juni 2024 00:24 schreef chufi het volgende:

[..]
Ja maar liep ie ook hard ?
9.83, koekoek.

Bednarek (!) tweede in 9.87 en Kerley derde in 9.88.

De altijd doperende Christian C. REKT, 4e in 9.93.
Jack does it in real time...
pi_214041096
Mu op de 800

Gevallen bij de trials.
  dinsdag 25 juni 2024 @ 10:14:13 #193
194695 franklop
Fran knock
pi_214041189
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 25 juni 2024 @ 13:17:34 #194
426493 crew  PippenScottie
pi_214042751
De Amerikaanse trials zijn de meest brutal van alle kwalificatiewedstrijden. Geen matrix, geen beschermde status, geen herkansing.
My friends all drive horses
pi_214101059
We hebben er een nieuwe speerwerptopper erbij! *O*

twitter
leven zoals het leven is
  Redactie Sport / Supervogel zondag 30 juni 2024 @ 13:22:35 #196
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_214101247
Goede naam.
  zondag 30 juni 2024 @ 14:11:16 #197
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_214101645
Doen er nog bekenden mee aan het NK?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 30 juni 2024 @ 14:14:40 #198
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_214101682
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2024 14:11 schreef Dagoduck het volgende:
Doen er nog bekenden mee aan het NK?
Femke loopt de 200m en Cathalijne Peeters won de 400 horden.

Verder nog Koster, Tjin-a-lim, Oosterwegel en Dokter en zo

Bonevacia loopt ook de 200m
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Redactie Frontpage / Sport zondag 30 juni 2024 @ 14:29:47 #199
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_214101852
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2024 12:57 schreef Jason22 het volgende:
We hebben er een nieuwe speerwerptopper erbij! *O*

[ x ]
Nette afstand. Paar meter meer en je doet internationaal mee
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 30 juni 2024 @ 14:41:41 #200
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_214101957
quote:
14s.gif Op zondag 30 juni 2024 14:29 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
Nette afstand. Paar meter meer en je doet internationaal mee
35 cm meer en je hebt een Nederlands record.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 30 juni 2024 @ 17:10:32 #201
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_214104560
Jiya wint de 200m voor Klaver en Bol.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_214107508
quote:
1s.gif Op zondag 30 juni 2024 17:10 schreef Starflyer het volgende:
Jiya wint de 200m voor Klaver en Bol.
Jiya, is nu wel helemaal los. Wat een topper is dat aan het worden.
  zondag 30 juni 2024 @ 19:43:26 #203
40566 Ericr
Livewrong
pi_214107518
Redelijk nette tijden wel. Bol in ieder geval sneller dan vorig jaar. Tijd voor een 48-er volgende week. Maar zal wel weer lafjes een lage 50-er worden omdat er toch amper tegenstand is.
pi_214107566
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2024 12:57 schreef Jason22 het volgende:
We hebben er een nieuwe speerwerptopper erbij! *O*

[ x ]
Leuk dat ie een nieuwe hobby heeft gevonden.
  maandag 1 juli 2024 @ 07:01:11 #205
40566 Ericr
Livewrong
pi_214113145
400mh kan schriftelijk afgedaan worden. Nieuw WR voor McLaughlin.
pi_214113207
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2024 07:01 schreef Ericr het volgende:
400mh kan schriftelijk afgedaan worden. Nieuw WR voor McLaughlin.
Ik krijg daar toch een ongemakkelijk gevoel bij. Jarenlang nergens te bekennen en nu opeens vliegt ze weer over de baan.
  maandag 1 juli 2024 @ 07:32:31 #207
194695 franklop
Fran knock
pi_214113257
50,65 dus. Ter beeldvorming

2 honderdsten sneller zelfs nog

[ Bericht 23% gewijzigd door franklop op 01-07-2024 09:09:43 ]
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_214113264
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2024 07:19 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Ik krijg daar toch een ongemakkelijk gevoel bij. Jarenlang nergens te bekennen en nu opeens vliegt ze weer over de baan.
Dit dus
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  maandag 1 juli 2024 @ 07:34:10 #209
40566 Ericr
Livewrong
pi_214113266
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2024 07:19 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Ik krijg daar toch een ongemakkelijk gevoel bij. Jarenlang nergens te bekennen en nu opeens vliegt ze weer over de baan.
Signature release van ome Bob.
  maandag 1 juli 2024 @ 08:06:23 #210
24313 Gremen
Eindbaas
pi_214113434
En steeds op dezelfde baan. Die baan zal wel te kort zijn :D
"This is your life and it's ending one minute at a time." - Tyler Durden
"Sand is overrated. It's just tiny, little rocks." - Joel
pi_214113656
quote:
1s.gif Op maandag 1 juli 2024 07:32 schreef franklop het volgende:
50,67 dus. Ter beeldvorming
50.65, maar 0.03 eraf, einde tijdperk incoming
Jack does it in real time...
  maandag 1 juli 2024 @ 09:14:33 #212
341750 Piperidine
Is een baas(e).
pi_214113821
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2024 07:19 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Ik krijg daar toch een ongemakkelijk gevoel bij. Jarenlang nergens te bekennen en nu opeens vliegt ze weer over de baan.
Inclusief hersteld van een blessure.
pi_214114082
Doe gewoon lekker de 400m Femke, boycotten die dopingleijer.
  maandag 1 juli 2024 @ 09:48:02 #214
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_214114102
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2024 09:45 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Doe gewoon lekker de 400m Femke, boycotten die dopingleijer.
400mH lijkt me gewoon een zekere medaille. 400m minder toch?
pi_214114111
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2024 09:48 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
400mH lijkt me gewoon een zekere medaille. 400m minder toch?
Is ook zo, maar het zou toch zonde zijn als Bol haar gehele carrière in de schaduw van Mclaughlin blijft, daar is ze te goed voor.

Kans op goud op de 400m lijkt me gewoon hoger, kans op een vierde plek overigens ook.
  Redactie Frontpage / Sport maandag 1 juli 2024 @ 09:50:05 #216
426493 crew  PippenScottie
pi_214114116
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2024 07:01 schreef Ericr het volgende:
400mh kan schriftelijk afgedaan worden. Nieuw WR voor McLaughlin.
Dit zal mevrouw Van Zetten uit Tiel rauw op haar dak vallen straks
My friends all drive horses
  maandag 1 juli 2024 @ 09:51:44 #217
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_214114125
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2024 09:49 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Is ook zo, maar het zou toch zonde zijn als Bol haar gehele carrière in de schaduw van Mclaughlin blijft, daar is ze te goed voor.

Kans op goud op de 400m lijkt me gewoon hoger, kans op een vierde plek overigens ook.
Ik zou gewoon lopen. McL-L loopt wel tegen de lamp komende jaren
pi_214114162
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2024 09:51 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Ik zou gewoon lopen. McL-L loopt wel tegen de lamp komende jaren
Natuurlijk gaat ze gewoon de 400H lopen, er is toch geen enkele reden om dat niet te doen?
  maandag 1 juli 2024 @ 11:35:44 #219
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_214114983
Nog niet officieel bevestigd bericht:
De Nederlandse mannen 4x100 meter estafetteploeg mag toch naar de spelen omdat de (betere) tijd van Botswana geschrapt is vanwege het gebruik van een verkeerd startpistool.

https://www.hardloopnieuw(...)toch-voor-de-spelen/

[ Bericht 33% gewijzigd door golfer op 01-07-2024 12:19:50 (toevoeging) ]
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  Redactie Frontpage / Sport maandag 1 juli 2024 @ 12:00:22 #220
426493 crew  PippenScottie
pi_214115195
quote:
11s.gif Op maandag 1 juli 2024 11:35 schreef golfer het volgende:
Nog niet officieel bevestigd bericht:
De Nederlandse mannen 4x100 meter estafetteploeg mag toch naar de spelen omdat de (betere) tijd van Botswana geschrapt is vanwege het gebruik van een verkeerd startpistool.
Maar dat is logisch :D
My friends all drive horses
pi_214115677
quote:
11s.gif Op maandag 1 juli 2024 11:35 schreef golfer het volgende:
Nog niet officieel bevestigd bericht:
De Nederlandse mannen 4x100 meter estafetteploeg mag toch naar de spelen omdat de (betere) tijd van Botswana geschrapt is vanwege het gebruik van een verkeerd startpistool.

https://www.hardloopnieuw(...)toch-voor-de-spelen/
Nu ook bij de NOS.
  maandag 1 juli 2024 @ 13:57:38 #222
194695 franklop
Fran knock
pi_214115930
quote:
11s.gif Op maandag 1 juli 2024 11:35 schreef golfer het volgende:
Nog niet officieel bevestigd bericht:
De Nederlandse mannen 4x100 meter estafetteploeg mag toch naar de spelen omdat de (betere) tijd van Botswana geschrapt is vanwege het gebruik van een verkeerd startpistool.

https://www.hardloopnieuw(...)toch-voor-de-spelen/
Maar voordat Botswana die tijd zette stonden ze toch al 17e op een paar duizendsten? Of hoe zat dat dan?
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_214116011
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2024 09:51 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Ik zou gewoon lopen. McL-L loopt wel tegen de lamp komende jaren
Dat idee heb ik er eigenlijk ook wel bij ja, die gloeit me iets te hard en te summier
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Redactie Frontpage / Sport maandag 1 juli 2024 @ 14:22:08 #224
426493 crew  PippenScottie
pi_214116127
Maar nu mag Botswana niet naar de Spelen vanwege iets waar ze totaal geen schuld aan hebben? Dat is ook kut dan.
My friends all drive horses
pi_214116146
quote:
1s.gif Op maandag 1 juli 2024 14:22 schreef PippenScottie het volgende:
Maar nu mag Botswana niet naar de Spelen vanwege iets waar ze totaal geen schuld aan hebben? Dat is ook kut dan.
Dit is wel het zoveelste verhaal van die kampioenschappen en over die race, dat ik me wel afvraag of die tijd uberhaupt wel zou hebben geklopt :P
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_214120763
Als je trouwens de race van McLaughlin bekijkt is dat technisch wel erg fraai. Het lijkt bijna dat ze haar passen verlengt voor de hordes.
pi_214121457
Bijzonder knap, maar wel jammer voor de strijd. Bol zal met een uitstekende piek misschien wel laag de 51 inkunnen, maar als McLaughlin ook goed piekt komt zelfs de grens van de 50 in de buurt.
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 1 juli 2024 @ 23:17:59 #228
862 Arcee
Look closer
pi_214124152
Volkskrant: "Wereldrecord op 400 meter horden maakt niet Bol, maar McLaughlin-Levrone olympisch favoriet."

Alsof McLaughlin niet sowieso al de favoriet was.

Helaas.

Maar ik ben wel benieuwd. Belooft hoe dan ook een memorabele race te worden.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_214125281
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2024 23:17 schreef Arcee het volgende:
Volkskrant: "Wereldrecord op 400 meter horden maakt niet Bol, maar McLaughlin-Levrone olympisch favoriet."

Alsof McLaughlin niet sowieso al de favoriet was.

Helaas.

Maar ik ben wel benieuwd. Belooft hoe dan ook een memorabele race te worden.
Het wordt gewoon een herhaling van Tokio en Bol wordt op 1.5s gelopen. Die is zelf de laatste weken maar matig in vorm.

McL-L is een ontzettend godstalent, altijd al geweest. Maar het feit dat ze zelden loopt en in zee is gegaan met erkend dopeur en zo ongeveer de foutste coach in de atletiek spreekt niet voor haar, dat is erg jammer.
Jack does it in real time...
pi_214140899
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2024 23:17 schreef Arcee het volgende:
Volkskrant: "Wereldrecord op 400 meter horden maakt niet Bol, maar McLaughlin-Levrone olympisch favoriet."

Alsof McLaughlin niet sowieso al de favoriet was.

Helaas.

Maar ik ben wel benieuwd. Belooft hoe dan ook een memorabele race te worden.
Ik vind het bizar dat zo'n beetje iedere sportcommentator op radio en TV als zeker weet dat Bol goud gaat halen deze zomer. Geen van hen heeft blijkbaar ooit van McLaughlin gehoord?
  woensdag 3 juli 2024 @ 11:23:30 #231
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_214140947
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2024 11:18 schreef Coppi het volgende:

[..]
Ik vind het bizar dat zo'n beetje iedere sportcommentator op radio en TV als zeker weet dat Bol goud gaat halen deze zomer. Geen van hen heeft blijkbaar ooit van McLaughlin gehoord?
Heb je voorbeelden van sportcommentatoren die zeker weten dat Bol goud gaat halen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_214141017
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 juli 2024 05:30 schreef DeeBee het volgende:

[..]
Het wordt gewoon een herhaling van Tokio en Bol wordt op 1.5s gelopen. Die is zelf de laatste weken maar matig in vorm.

McL-L is een ontzettend godstalent, altijd al geweest. Maar het feit dat ze zelden loopt en in zee is gegaan met erkend dopeur en zo ongeveer de foutste coach in de atletiek spreekt niet voor haar, dat is erg jammer.
Kan zomaar Mclovin worden met dan anderhalve seconde erna Bol en dan anderhalve seconde daarachter een spannende strijd voor het brons.
pi_214155354
quote:
Moord op ex-wereldkampioen beroert de atletiekwereld: wat gebeurde er met Jacques Freitag na vertrek bij zijn moeder?

De Zuid-Afrikaanse politie heeft het lichaam van voormalig wereldkampioen hoogspringen Jacques Freitag ontdekt nadat hij vorige maand vermist raakte, zo meldden lokale media.

Volgens de berichten overleed de 42-jarige atleet, die in 2003 de wereldtitel in Parijs won en deelnam aan de Olympische Spelen van 2004, meerdere schotwonden. Zijn overlijden wordt dan ook beschouwd als een moordzaak. Volgens de politie werd het levenloze lichaam van Freitag gevonden in een veld vlakbij een begraafplaats in de stad Pretoria.

Zijn familie weigert tot nu toe commentaar te geven en identificeerde het lichaam nog niet formeel. De zus van Freitag, Chrissie Lewis, had op sociale media om hulp gevraagd nadat de Zuid-Afrikaan in de vroege ochtend van 17 juni vermist raakte na het verlaten van het huis van zijn moeder. Hij zou opgepikt zijn door een onbekende man, die beweerde werk voor hem te hebben. Het was de laatste keer dat hij levend gezien werd.

Lewis vertelde daarbij dat haar broer na het einde van zijn atletiekcarrière met een drugsverslaving had geworsteld. Freitag behoorde tot een selecte groep atleten die wereldtitels wonnen op jeugd-, junior- en profniveau, waaronder Usain Bolt en Veronica Campbell-Brown. In 2013 kapte hij met atletiek.
pi_214167132
quote:
6s.gif Op woensdag 3 juli 2024 11:23 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Heb je voorbeelden van sportcommentatoren die zeker weten dat Bol goud gaat halen?
Verschillende gehoord, maar deze week bijvoorbeeld nog Suse van Kleef.
  vrijdag 5 juli 2024 @ 16:23:22 #235
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_214167231
quote:
0s.gif [b]Op vrijdag 5 juli 2024 16:15 schreef Coppi


Verschillende gehoord, maar deze week bijvoorbeeld nog Suse van Kleef.
Dat is een voetbal commentator. Die heeft vast ook heel verstand van atletiek. :')
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_214167560
quote:
11s.gif Op vrijdag 5 juli 2024 16:23 schreef golfer het volgende:

[..]
Dat is een voetbal commentator. Die heeft vast ook heel verstand van atletiek. :')
Dan moet Radio1 haar daar niet voor inzetten.
pi_214198788
Jeetje, wat een 800 meter.
pi_214199255
Serem had beter kunnen finishen.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_214199742
2.07 voor Mahuchikh
  zondag 7 juli 2024 @ 16:57:47 #240
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_214199825
2.10 nu WR
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_214199943
Is Patrizia Van der Weken een fenomeen in de dop?
pi_214201426
2

(En ook een belachelijk goede tijd voor Hull.)
  Redactie Frontpage / Sport zondag 7 juli 2024 @ 17:59:21 #244
426493 crew  PippenScottie
pi_214201466
quote:
99s.gif Op zondag 7 juli 2024 16:57 schreef chufi het volgende:
2.10 nu WR
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_
My friends all drive horses
pi_214201515
en weer een dopingrecord minder
pi_214201650
Gebeurt er nog iets in Hengelo?

Ik zie dat ze LED lampjes naast de baan mee laten lopen met de atleten, dat vind ik valsspelen
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
  Redactie Frontpage / Sport zondag 7 juli 2024 @ 18:22:54 #247
426493 crew  PippenScottie
pi_214201800
En een WR 1500 m voor Faith Kipyegon.
My friends all drive horses
pi_214201847
Nederlands record voor Schilder.
pi_214201859
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 18:26 schreef Remco het volgende:
Nederlands record voor Schilder.
Was leuk om eerst via de stadionspeaker te horen en nu pas op beeld.
pi_214201885
Present voor de FBK.
pi_214201893
18.30 uur finale discuswerpen (m)
18.39 uur finale 100 meter (v)
18.49 uur finale 800 meter (v)
19.,00 uur finale 100 meter horden (v)
19.10 uur finale 400 meter (m)
19.18 uur finale 400 meter (v)
19.27 uur finale 100 meter (m)
19.40 uur finale 1.500 meter (v)
pi_214201981
Van Klinken en Van Daalen tweedes en derdes met de discus, in een toch niet al te misselijk veld.
pi_214202227
Overigens mogen ze die LED verlichting maar zeker ook hazen wel eens verbieden. Het brengt de waarde van een record in diskrediet.

Bij een marathon kan ik een haas enigszins nog begrijpen, maar bij een 800 meter is het helemaal triest.
  zondag 7 juli 2024 @ 18:53:54 #254
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_214202252
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 18:52 schreef kilon het volgende:
Overigens mogen ze die LED verlichting maar zeker ook hazen wel eens verbieden. Het brengt de waarde van een record in diskrediet.

Bij een marathon kan ik een haas enigszins nog begrijpen, maar bij een 800 meter is het helemaal triest.
Lol, een haas bij de 800 meter.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_214202421
OH NADINE. @3rr0r
  zondag 7 juli 2024 @ 19:02:22 #256
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_214202486
Vals -O-
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_214202508
Goede tijd voor visser
pi_214202517
Nr *O*
pi_214202521
Nieuw NR, ja!
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_214202524
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 18:26 schreef Remco het volgende:
Nederlands record voor Schilder.
Wonderlijk seizoen heeft zij wel
pi_214202525
2e
  zondag 7 juli 2024 @ 19:04:44 #262
333483 Aguero
oooooooo
pi_214202539
Nieuw NR ja!
Citius, Altius, Fortius.
pi_214202541
PUSHMELDIGNEN.
  zondag 7 juli 2024 @ 19:05:06 #264
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_214202545
Gaat de goede kant op met Nadine w/
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_214202566
pi_214202580
quote:
99s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:05 schreef chufi het volgende:
Gaat de goede kant op met Nadine w/
Mooi dat er na lange tijd weer progressie is.
pi_214202588
Goed interview wel, gelukkig geeft Visser zelf nog goede antwoorden
pi_214202630
Haan met z'n Hodkinsen.
pi_214202631
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:04 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Wonderlijk seizoen heeft zij wel
Ben ik te optimistisch als ik denk dat een medaille in Parijs er in zit?
pi_214202696
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:09 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Ben ik te optimistisch als ik denk dat een medaille in Parijs er in zit?
Met de afstand van vandaag wel, maar ze vliegt qua niveau echt alle kanten op
pi_214202698
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:09 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Ben ik te optimistisch als ik denk dat een medaille in Parijs er in zit?
Als ze goed in de wedstrijd zit is het goed mogelijk, maar het kan voor hetzelfde geld ook vijfde worden.
pi_214202720
GRUWELIJK nat.
pi_214202763
Dood topic genot.
pi_214202764
Dafne Coulthard.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zondag 7 juli 2024 @ 19:16:17 #275
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_214202767
Ah Dacne.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  zondag 7 juli 2024 @ 19:16:23 #276
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_214202772
Ach Dafne.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_214202774
Acne.
  zondag 7 juli 2024 @ 19:17:39 #278
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_214202797
Waar denk je aan bij de ereronde? Nou ja, dat het droog blijft :+
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
pi_214202806
"Het is droog" terwijl je een paraplu boven je houdt is niet heel overtuigend.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_214202809
quote:
1s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:17 schreef Redefine het volgende:
Waar denk je aan bij de ereronde? Nou ja, dat het droog blijft :+
Ja, goede interviews wel vandaag
  zondag 7 juli 2024 @ 19:18:35 #281
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_214202812
Het is droog ondanks de regen ... staat daar onder een paraplu ... dat is analiste bij de NOS
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_214202814
Wat doe je hier eigenlijk?

#werkenbijdenos
pi_214202819
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:18 schreef Nober het volgende:
Wat doe je hier eigenlijk?

#werkenbijdenos
Wat brengt gij hier?

Kranten.
  zondag 7 juli 2024 @ 19:19:34 #284
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_214202824
Femke _O_
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  zondag 7 juli 2024 @ 19:20:01 #285
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_214202830
Hup Femke.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_214202837
'Geen WR Bol door het weer'
pi_214202843
quote:
1s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:19 schreef Starflyer het volgende:
Femke _O_
De verwachting qua tijd zullen bij het publiek waarschijnlijk veel te hoog zijn. Matig weer en waarschijnlijk in laatste zware trainingsblok.
pi_214202849
Hopelijk laat De Witte zien dat ze nog steeds naar een topvorm toewerkt (rekening houdend met de omstandigheden), anders moeten we ons toch wel serieuze zorgen maken voor de estafette nu Klaver er nog lang niet is en de mannen al een tijdje niks noemenswaardigs laten zien.
pi_214202850
Schier heeft de broek al uit
pi_214202854
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:20 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
De verwachting qua tijd zullen bij het publiek waarschijnlijk veel te hoog zijn. Matig weer en waarschijnlijk in laatste zware trainingsblok.
Dit is toch wel kennerspubliek?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zondag 7 juli 2024 @ 19:21:59 #291
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_214202858
Goed broekje heeft ze aan.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  zondag 7 juli 2024 @ 19:22:33 #292
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_214202867
JAAAAAAAAA
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_214202871
Tijd valt me heel erg mee
pi_214202872
Nieuw MR, ja!
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_214202882
MR
  zondag 7 juli 2024 @ 19:23:32 #296
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_214202884
50.02 in deze omstandigheden wel een prima tijd.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  zondag 7 juli 2024 @ 19:23:44 #297
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_214202888
Ze deed rustig aan ... Denk dat ze hordes in gedachten had ...
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  zondag 7 juli 2024 @ 19:23:44 #298
194695 franklop
Fran knock
pi_214202889
Sneller dus dan vorig jaar ook
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Redactie Sport zondag 7 juli 2024 @ 19:23:44 #299
451829 crew  H.Vviv
pi_214202890
Net geen 49er. Dat blijft toch altijd jammer
pi_214202899
Bol op de Fatbike.
pi_214202904
Vol.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')