In de ochtend van 7 oktober 2023 werden vanuit de Gazastrook duizenden raketten op Isralische plaatsen in de grensstreek afgevuurd. Ook de steden Tel Aviv en Jeruzalem waren doelwit. Een groot aantal Hamasleden stak vanuit de Gazastrook op meerdere plaatsen de grens met Isral over, over land en via de lucht. Meer dan 1.300 mensen werden gedood, waaronder tientallen niet-Israli's.
Premier Benjamin Netanyahu sprak in reactie op de aanvallen over een oorlogssituatie. Op 7 oktober begon Isral met een uitgebreide reeks luchtaanvallen op de Gazastrook, die volgens Isral waren gericht op locaties van Hamas. Op 8 oktober sloot Isral de toevoer van elektriciteit en brandstof naar Gaza af. Als gevolg daarvan viel de enige elektriciteitscentrale op 11 oktober uit.Netanyahu zei op 9 oktober tegen VS-president Biden, dat Isral geen andere keus heeft dan een grondoperatie in Gaza te starten en dat het "een lange en moeilijke oorlog" zal worden
Als gevolg van het conflict liepen ook de spanningen op de Westelijke Jordaanoever, inclusief Oost-Jeruzalem op. Sinds 8 oktober werden gevechten aan de Isralisch-Libanese grens gemeld. Het ging om beschietingen door Hezbollah, die het Isralische leger met raketaanvallen antwoordde.
Isral riep op 13 oktober inwoners van Gaza-Stad op om voor hun veiligheid uit te wijken naar zuidelijker delen van de Gazastrook. De burgers hebben tot 16:00 uur lokale tijd op 14 oktober naar haar het zuiden te vertrekken via 2 routes. Tot op heden is er nog geen grond offensief in Gaza. Op 17 oktober werd het Al-Ahli Arabi Baptistenziekenhuis in Gaza getroffen door een bom, sommige bronnen spreken zelfs van 500 doden. Dit bombardement leidde tot veel onrust. Leiders in het Midden Oosten zeggen hun afsprak met Joe Biden af, bij ambassades wordt geprotesteerd. Beide partijen claimen dat de andere partij verantwoordelijk is voor het drama in het ziekenhuis. Op 19 oktober werd bekend dat Ofir Engel, een 18-jarige Nederlander een van de 200 gegijzelde is die Hamas heeft meegenomen naar Gaza.
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steve Lookner live
Regeringsleiders morgen bijeen op vredestop in Egypte Regeringsleiders vanuit de hele wereld komen morgen bijeen op een internationale vredestop in Caro, de hoofdstad van Egypte. Het is een initiatief van de Egyptische president Abdul Fatah Al Sisi. De staatshoofden gaan praten over de huidige situatie in Isral en de Gazastrook. Velen willen een staakt-het-vuren en de opening van de grens zodat er humanitaire hulp Gaza binnen kan.
Europese premiers van Itali, Griekenland en Spanje hebben aangekondigd dat ze aanwezig zullen zijn. Ook de Duitse buitenlandminister Annalena Bearbock zal op de top verschijnen. Verder hebben de leiders uit het Midden-Oosten, Japan en Zuid-Afrika aangegeven dat ze er zullen zijn. Mogelijk melden nog meer staatshoofden of ministers zich aan.
[..] En dus verder de geschiedenis niet mee laten tellen.
Wij hebben hier natuurlijk ook een geschiedenis, een geschiedenis van Jodenvervolging, Jodenhaat en een gruwelijke oorlog, dat is onze geschiedenis in dit land. Dus het zou onze politici sieren, vooral de politici die achter elke boom een nazi zien staan dat ze op het moment dat de Jodenhaat toenemen er afstand van nemen en een standpunt maken. Dat is wat ik bedoel met "De ironie", of was je die geschiedenis vergeten?
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
Dat gewiewel over dat het zo lastig zou zijn om Hamas uit de tunnels onder de Gazastrook te verdrijven, gewoon bij elk gaatje op je gemakje een BBQ opzetten en een maandje of twee tot tien wachten tot ze eruit komen kruipen.
Op vrijdag 20 oktober 2023 13:01 schreef UitStraling het volgende: Dat gewiewel over dat het zo lastig zou zijn om Hamas uit de tunnels onder de Gazastrook te verdrijven, gewoon bij elk gaatje op je gemakje een BBQ opzetten en een maandje of twee tot tien wachten tot ze eruit komen kruipen.
Daar heb je bepaalde type bommen voor. Die de boel eerst vacuum zuigen en daarna een brandbare nevel verspreiden die daarna boem doet.
Op vrijdag 20 oktober 2023 12:51 schreef slashdotter3 het volgende: Meh, Gaza Noord veroveren gaat ze wel lukken, maar gaat het ook lukken om niet maandenlang elke dag soldaten te verliezen in hinderlagen?
Dat is het: bovengronds zullen ze de boel wel kunnen houden, maar die tunnels gaan de boel rekken, maandenlang, en dat betekent dagelijks ontvoeringen van IDF-soldaten, iets wat enorm gevoelig ligt in Isral uit ervaring.
En je krijgt aan de andere kant de gekken die dan wraak gaan nemen op willekeurige Palestijnen, die dan daar weer op reageren op de bekende wijze. Binnen anderhalve maand zal er besloten worden om de Westoever ook maar weer helemaal aan te pakken voorspel ik.
Maar ik hoop nog steeds dat Isral iets briljants uit de mouw schudt dat dit scenario niet laat uitkomen.
[..] Meer dan social media en fora ja, dan ben je gewoon compleet af.
xoxo
Tja, social media. Daar maken dat soort NGOs en andere organisaties natuurlijk ook gebruik van en daar wordt al hun antizionistische en antisemitische propaganda ook driftig verspreid door menigeen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
Op vrijdag 20 oktober 2023 13:01 schreef UitStraling het volgende: Dat gewiewel over dat het zo lastig zou zijn om Hamas uit de tunnels onder de Gazastrook te verdrijven, gewoon bij elk gaatje op je gemakje een BBQ opzetten en een maandje of twee tot tien wachten tot ze eruit komen kruipen.
Interessante tactiek. Alleen waar haal je het vlees vandaan? Als de ezels geslacht worden zijn de meeste inwoners hun vervoersmiddel kwijt
[..] Dat is het: bovengronds zullen ze de boel wel kunnen houden, maar die tunnels gaan de boel rekken, maandenlang, en dat betekent dagelijks ontvoeringen van IDF-soldaten, iets wat enorm gevoelig ligt in Isral uit ervaring.
En je krijgt aan de andere kant de gekken die dan wraak gaan nemen op willekeurige Palestijnen, die dan daar weer op reageren op de bekende wijze. Binnen anderhalve maand zal er besloten worden om de Westoever ook maar weer helemaal aan te pakken voorspel ik.
Maar ik hoop nog steeds dat Isral iets briljants uit de mouw schudt dat dit scenario niet laat uitkomen.
Is er enig idee hoe groot dat tunnelstelsel is onder Gaza?
Radical islam is the snake in the grass. Moderate islam is the grass that hides the snake.
[..] Nou: [..] Wij hebben hier natuurlijk ook een geschiedenis, een geschiedenis van Jodenvervolging, Jodenhaat en een gruwelijke oorlog, dat is onze geschiedenis in dit land. Dus het zou onze politici sieren, vooral de politici die achter elke boom een nazi zien staan dat ze op het moment dat de Jodenhaat toenemen er afstand van nemen en een standpunt maken. Dat is wat ik bedoel met "De ironie", of was je die geschiedenis vergeten?
Gast, dit heeft geen kut te maken met wat ik zeg. De geschiedenis van het conflict daar, daar heb ik het over. En ja, dat er Jodenhaters hier hebben gewoond, dat snap ik ook wel. Overigens was het de oorlog van Duitsland, niet van ons, maar nogmaals het heeft weinig invloed op mijn opmerking. Je kunt niet alleen naar 7 oktober kijken en dat als leidraad nemen in het conflict, het gaat veel verder dan dat. En ja, mensen vormen na een goed aantal jaar ook wel eens een mening over dingen.
Wel vreemd dat je nu dit soort stemmingmakerij gebruikt om totaal mijn punt te negeren. En met stemmingmakerij bedoel ik je drang naar die vreselijke oorlog in mijn schoot te leggen om zogenaamd de angel uit mijn betoog te halen, maar ondanks dat het daarna in stroomversnelling kwam, speelde het conflict zich af al voor de tweede wereldoorlog.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
[..] Tja, social media. Daar maken dat soort NGOs en andere organisaties natuurlijk ook gebruik van en daar wordt al hun antizionistische en antisemitische propaganda ook driftig verspreid door menigeen.
Ja, de IDF en de Isralische overheid ook.
Accounts met slechte intenties op social media, wat een verrassing.
Op vrijdag 20 oktober 2023 13:01 schreef UitStraling het volgende: Dat gewiewel over dat het zo lastig zou zijn om Hamas uit de tunnels onder de Gazastrook te verdrijven, gewoon bij elk gaatje op je gemakje een BBQ opzetten en een maandje of twee tot tien wachten tot ze eruit komen kruipen.
Hoe vind je die gaatjes en hoe weet je dat je ze allemaal hebt gevonden?
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
Net zoals dat van apartheid een mening is en geen feit
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
Zelfde dus als die beelden waar ze leidingen uit de grond halen om oorlogstuig mee te maken, die mensen hebben zoveel kansen gekregen om iets te maken van dat gebied, ze verknallen het zelf ook gewoon elke keer.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
4:10 Hezbollah heeft raketten maar ze hebben geen leger. Als ze een grondaanval zouden doen op Israel worden ze kansloos afgemaakt dus dat gaan ze niet doen. Ze kunnen wat kleine groepen terroristen de grens over sturen en met wat raketten schieten maar ze zijn verder geen gevaar.
Het is ook wel een bijzondere situatie eigenlijk. Alles wat je krijgt aan hulp en subsidies, materieel of financieel, investeren in terrorisme en zelfverrijking van de leiders en vervolgens naar het buurland wijzen als zogenaamde oorzaak voor de enorme ongelijkheid en armoede. Dan heb je lef hoor.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
Sow, ik klaag flink over de EU maar deze verbaast me. Nu verbaasde mij de reacties van onze Europese leiders en Ursela al, maar dit is toch wel een flink teken dat de EU gewoon volledig achter Isral staat. Helaas zal hierdoor wel de haat, emotie en onrust in onze straten toenemen, maar ja wij buigen niet voor terroristen!
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
Saoedische prins en voormalige ambassadeur te Amerika Turki bin Faisal Al Saud veroordeelt Hamas in de sterkste bewoordingen, zegt dat Hamas de gehele Palestijnse zaak schendt en schaadt en zelfs on-islamitisch handelt:
[..] Het is ook wel een bijzondere situatie eigenlijk. Alles wat je krijgt aan hulp en subsidies, materieel of financieel, investeren in terrorisme en zelfverrijking van de leiders en vervolgens naar het buurland wijzen als zogenaamde oorzaak voor de enorme ongelijkheid en armoede. Dan heb je lef hoor.
Hamas kan inderdaad heel goed massas bespelen en propaganda maken.
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
Wat betreft hulpgoederen, kunnen ze niet via de lucht voedsel, water en medicatie droppen in bijvoorbeeld die tentenkampen bij Khan Younis? Ik bedoel: Moet daarvoor nu perse die weg gerepareerd zijn?
Dat kan iedereen die wel een beetje zelf kan nadenken zich wel bedenken. Is hier niet anders, alsof ze zich hier druk maken om dode moslimbroeders terwijl ze elkaar in moslim landen met een factor 1000 meer afslachten. Het is gewoon Jodenhaat en haat jegens het westen, dat verenigt in die kringen.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
[..] Het verzinsel van 'apartheid' is inmiddels al tientallen keren ontkracht.
Waar dan . Ik heb niks gezien, behalve dan dat er een paar keer geroepen is dat er van apartheid geen sprake kan zijn omdat volgens de Isralische wet iedereen gelijk is.
Nou, een werkelijk ijzersterke 'ontkrachting' hoor.
Op vrijdag 20 oktober 2023 13:19 schreef Rollo het volgende: Saoedische prins en voormalige ambassadeur te Amerika Turki bin Faisal Al Saud veroordeelt Hamas in de sterkste bewoordingen, zegt dat Hamas de gehele Palestijnse zaak schendt en schaadt en zelfs on-islamitisch handelt:
Op vrijdag 20 oktober 2023 13:19 schreef littlemindy het volgende: Wat betreft hulpgoederen, kunnen ze niet via de lucht voedsel, water en medicatie droppen in bijvoorbeeld die tentenkampen bij Khan Younis? Ik bedoel: Moet daarvoor nu perse die weg gerepareerd zijn?
Zou jij er willen vliegen met de raketten die over en weer gaan?
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
En worden o.a. vrachtwagens in naar binnen gesmokkeld, maar ook koeien in het verleden, uiteraard wapens en allerlei andere soort materialen. Meer dan 500km lang wordt gezegd door Hamas zelf maar andere bronnen lees ik dat de schatting 200km lang is ongeveer, tussen de 30 en 100 meter diep, afhankelijk van welke tunnel etc omdat ze ook allerlei verschillende ruimtes erin hebben voor verschillende doelen. Maar goed, precies weet niemand het. Maar afentoe hebben ze hier en daar weleens een journalist een kijkje laten nemen.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa: “Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
[..] Is er enig idee hoe groot dat tunnelstelsel is onder Gaza?
Hier in een artikel van de Wall Street Journal alvast een voorzet. Kan nu geen plaatje toevoegen want daarvoor moet ik op mijn eigen laptop zitten (geen toegang tot Imgur op werklaptop) , maar hier een map van het tunnelsysteem zoals nu bekend.
Concentreert vooral in het noorden (Gaza stad) en Khan Younis in het zuiden. Althans, voor zover bekend.
"The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.
[..] Waar dan . Ik heb niks gezien, behalve dan dat er een paar keer geroepen is dat er van apartheid geen sprake kan zijn omdat volgens de Isralische wet iedereen gelijk is.
Nou, een werkelijk ijzersterke 'ontkrachting' hoor.
Wat beschouw jij een ijzersterke ontkrachting?
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
[..] Waar dan . Ik heb niks gezien, behalve dan dat er een paar keer geroepen is dat er van apartheid geen sprake kan zijn omdat volgens de Isralische wet iedereen gelijk is.
Nou, een werkelijk ijzersterke 'ontkrachting' hoor.
Lees de reacties dan maar terug. Er is je door meerdere users uitleg gegeven over de diverse samenstelling van Isral en dat al deze staatsburgers gewoon dezelfde rechten hebben.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
Op vrijdag 20 oktober 2023 13:19 schreef Rollo het volgende: Saoedische prins en voormalige ambassadeur te Amerika Turki bin Faisal Al Saud veroordeelt Hamas in de sterkste bewoordingen, zegt dat Hamas de gehele Palestijnse zaak schendt en schaadt en zelfs on-islamitisch handelt:
Ik wil terug naar de onderkoelde verslaggeving van het Polygoon-journaal in plaats van dit opgeklopte gedoe. Ja, het is een speech die stof tot nadenken en beeld geeft op de Saoedische invalshoek maar CRAZY is dit niet
[..] Ik wil terug naar de onderkoelde verslaggeving van het Polygoon-journaal in plaats van dit opgeklopte gedoe. Ja, het is een speech die stof tot nadenken en beeld geeft op de Saoedische invalshoek maar CRAZY is dit niet
Toen FOK! nog sepia was
got me a movie, I want you to know slicing up eyeballs, I want you to know
Mag jij mij de artikelen laten zien van Amnesty waar ze zich druk maken over het recht om te demonstreren als er weer eens een rechtsere demonstratie niet kan doorgaan vanwege dreigend geweld of het recht om te demonstreren ontnomen worden, Pegida demonstraties zeker nooit van gehoord die belaagd werden.
Dan ben je niet meer neutraal, en laten we die leugen ook niet meer in stand houden, we weten allemaal wat voor een volk voor zo'n clubjes werkt, en de jongeren met diezelfde gedachtegang wat bij zo'n clubjes uitkomen lopen nu mee op straat op te roepen tot een genocide op Israel/Joden, die mensen zijn niet neutraal.
Ja wat boeit mij het ik kwam hier alleen omdat @Isdatzo zei dat het gezellie was.
[..] Ik wil terug naar de onderkoelde verslaggeving van het Polygoon-journaal in plaats van dit opgeklopte gedoe. Ja, het is een speech die stof tot nadenken en beeld geeft op de Saoedische invalshoek maar CRAZY is dit niet
Dat hij afstand neemt van Hamas is vrij logisch me dunkt, snap de parade hieromtrent ook niet echt.
En worden o.a. vrachtwagens in naar binnen gesmokkeld, maar ook koeien in het verleden, uiteraard wapens en allerlei andere soort materialen. Meer dan 500km lang wordt gezegd door Hamas zelf maar andere bronnen lees ik dat de schatting 200km lang is ongeveer, tussen de 30 en 100 meter diep, afhankelijk van welke tunnel etc omdat ze ook allerlei verschillende ruimtes erin hebben voor verschillende doelen. Maar goed, precies weet niemand het. Maar afentoe hebben ze hier en daar weleens een journalist een kijkje laten nemen.
Gegeven de strekking van de tweet van Benzema is de reactie van de Franse minister imho zwaar over de top. Beetje jammer wel.
Krankzinnig is het. Zeker voor een minister. Lijkt steeds gekker te worden alles rondom dit conflict en repercussies zelfs in Europa. Van allerlei kanten. Zal met iets met de tijd te maken hebben ofzo.
Op woensdag 26 oktober 2022 07:33 schreef Lospedrosa: “Kan gebeuren in een live uitzending dat je je een beetje laat meeslepen er bleert dat je kinderen maar moet verbranden.”
[..] Lijkt me dat je sneller weer weg bent dan dat je erin rijdt met een truck?
Zou jij er willen vliegen?
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
[..] Het is ook wel een bijzondere situatie eigenlijk. Alles wat je krijgt aan hulp en subsidies, materieel of financieel, investeren in terrorisme en zelfverrijking van de leiders en vervolgens naar het buurland wijzen als zogenaamde oorzaak voor de enorme ongelijkheid en armoede. Dan heb je lef hoor.
[..] Lees de reacties dan maar terug. Er is je door meerdere users uitleg gegeven over de diverse samenstelling van Isral en dat al deze staatsburgers gewoon dezelfde rechten hebben.
quote:
Palestinians are systematically subjected to home demolitions and forced evictions, and live in constant fear of losing their homes.
For more than 73 years, Israel has been forcibly displacing entire Palestinian communities. Hundreds of thousands of Palestinians’ homes have been demolished, causing terrible trauma & suffering. More than 6 million Palestinians remain refugees, the vast majority of whom live in refugee camps including outside of Israel/OPT. There are over 100,000 Palestinians in the OPT and another 68,000 inside of Israel at imminent risk of losing their homes, many for the second or third time.
Palestinians are caught in a Catch-22 situation. Israel requires them to obtain a permit to build or even erect a structure such as a tent, but – unlike Jewish Israeli applicants – rarely issues them a permit. Many Palestinians are forced to build without permits. Israel then demolishes Palestinian homes on the basis that they were built “illegally”. Israel uses these discriminatory planning and zoning policies to create unbearable living conditions to force Palestinians to leave their homes to allow for the expansion of Jewish settlement.bron
Il mondo apre le porte Pace totalitaria Solo l'odore della morte.
[..] Gast, dit heeft geen kut te maken met wat ik zeg. De geschiedenis van het conflict daar, daar heb ik het over. En ja, dat er Jodenhaters hier hebben gewoond, dat snap ik ook wel. Overigens was het de oorlog van Duitsland, niet van ons, maar nogmaals het heeft weinig invloed op mijn opmerking. Je kunt niet alleen naar 7 oktober kijken en dat als leidraad nemen in het conflict, het gaat veel verder dan dat. En ja, mensen vormen na een goed aantal jaar ook wel eens een mening over dingen.
Wel vreemd dat je nu dit soort stemmingmakerij gebruikt om totaal mijn punt te negeren. En met stemmingmakerij bedoel ik je drang naar die vreselijke oorlog in mijn schoot te leggen om zogenaamd de angel uit mijn betoog te halen, maar ondanks dat het daarna in stroomversnelling kwam, speelde het conflict zich af al voor de tweede wereldoorlog.
[..] Ze hoeven van mij geen puurheidstest doorstaan, maar na een gigantische aanslag moeite hebben met medeleven tonen en tegen het recht van zelfverdediging zijn zegt mij dat die partijen niet integer zijn.
[..] En dus verder de geschiedenis niet mee laten tellen.
Jij wilt je focussen op de geschiedenis van Isral en de Gaza, je zegt letterlijk "De geschiedenis van het conflict daar, daar heb ik het over", maar dit ging over onze politici, in ons land, in onze steden die geen stelling nemen tegen Jodenhaat. Daar reageerde jij op met de opmerking "geschiedenis niet mee laten tellen", dus als ik het goed begrijp en corrigeer mij als ik het fout heb, onze politici met ons verleden moeten rekening houden met de geschiedenis van Isral en Gaza en daardoor afstand nemen van een motie tegen Jodenhaat in Nederland ondanks dat wij in Nederland een geschiedenis hebben met Jodenhaat en die Jodenhaat flink aan het toenemen is?
Begrijp ik het zo goed?
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
[..] Dat hij afstand neemt van Hamas is vrij logisch me dunkt, snap de parade hieromtrent ook niet echt.
Ik vind het heel wat, omdat ik een openlijke veoordeling van Hamas en maken van onderscheid tussen het belang van de Palestijnen en het belang van Hamas van geen enkele Arabische leider hoor.
Misschien mis ik belangrijke speeches, maar ik kan er weinig vinden vinden waarin Hamas openlijk vanuit de Islamitische wereld veroordeeld wordt.
Gegeven de strekking van de tweet van Benzema is de reactie van de Franse minister imho zwaar over de top. Beetje jammer wel.
Dat het vergoelijken of anderzijds bagatelliseren van de gruwelijke moorden die vorige week door Hamas zijn gepleegd een felle reactie oproept, daar kan ik mij volledig in vinden. Maar in bepaalde kringen slaat men nu door de andere kant op. Elke steunbetuiging voor Gaza wordt bijkans uitgelegd als Isral- of zelfs jodenhaat.
"All our prayers are for the inhabitants of Gaza who are once again victims of these unjust bombings which spare no women or children," Benzema wrote on X, formerly Twitter.
Maar zoals ik gisteren hier al opmerkte: we moeten beseffen dat het westen wereldwijd vrijwel alleen staat in zijn niet-aflatende steun aan Isral. De meeste niet-westerse landen zijn op z'n zachtst gezegd kritisch op het Isralische optreden in Gaza.
[..] Lees de reacties dan maar terug. Er is je door meerdere users uitleg gegeven over de diverse samenstelling van Isral en dat al deze staatsburgers gewoon dezelfde rechten hebben.
[..] Ik vind het heel wat, omdat ik een openlijke veoordeling van Hamas en maken van onderscheid tussen het belang van de Palestijnen en het belang van Hamas van geen enkele Arabische leider hoor.
Misschien mis ik belangrijke speeches, maar ik kan er weinig vinden vinden waarin Hamas openlijk vanuit de Islamitische wereld veroordeeld wordt.
In de geopolitiek is dit weinig verrassend omdat SA zijn relatie met de VS niet gaat opgeven door Hamas niet te veroordelen.
Op vrijdag 20 oktober 2023 13:01 schreef UitStraling het volgende: Dat gewiewel over dat het zo lastig zou zijn om Hamas uit de tunnels onder de Gazastrook te verdrijven, gewoon bij elk gaatje op je gemakje een BBQ opzetten en een maandje of twee tot tien wachten tot ze eruit komen kruipen.
Op vrijdag 20 oktober 2023 13:19 schreef Rollo het volgende: Saoedische prins en voormalige ambassadeur te Amerika Turki bin Faisal Al Saud veroordeelt Hamas in de sterkste bewoordingen, zegt dat Hamas de gehele Palestijnse zaak schendt en schaadt en zelfs on-islamitisch handelt:
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
[..] Krankzinnig is het. Zeker voor een minister. Lijkt steeds gekker te worden alles rondom dit conflict en repercussies zelfs in Europa. Van allerlei kanten. Zal met iets met de tijd te maken hebben ofzo.
De minister ging gewoon op de laster-toer, maar vergat even dat Benzima een goede advocaat kan betalen.
Op vrijdag 20 oktober 2023 13:19 schreef Rollo het volgende: Saoedische prins en voormalige ambassadeur te Amerika Turki bin Faisal Al Saud veroordeelt Hamas in de sterkste bewoordingen, zegt dat Hamas de gehele Palestijnse zaak schendt en schaadt en zelfs on-islamitisch handelt:
[..] Waar dan . Ik heb niks gezien, behalve dan dat er een paar keer geroepen is dat er van apartheid geen sprake kan zijn omdat volgens de Isralische wet iedereen gelijk is.
Nou, een werkelijk ijzersterke 'ontkrachting' hoor.
Het is een ijzersterke ontkrachting als je de term begrijpt. Als je hem niet begrijpt, snap ik dat je dom blijft volhouden dat het slaat op Isral.
[..] Dat het vergoelijken of anderzijds bagatelliseren van de gruwelijke moorden die vorige week door Hamas zijn gepleegd een felle reactie oproept, daar kan ik mij volledig in vinden. Maar in bepaalde kringen slaat men nu door de andere kant op. Elke steunbetuiging voor Gaza wordt bijkans uitgelegd als Isral- of zelfs jodenhaat.
Terwijl Benzema eigenlijk niets geks schrijft, inderdaad: [..] Maar zoals ik gisteren hier al opmerkte: we moeten beseffen dat het westen wereldwijd vrijwel alleen staat in zijn niet-aflatende steun aan Isral. De meeste niet-westerse landen zijn op z'n zachtst gezegd kritisch op het Isralische optreden in Gaza.
Volgens mij betrof de kritiek op Benzema vooral zijn banden met de Moslimbroederschap maar verder helemaal eens, mensen hebben zich ingegraven en alle nuance lijkt zoek in beide kampen.
Il mondo apre le porte Pace totalitaria Solo l'odore della morte.
[..] Dat het vergoelijken of anderzijds bagatelliseren van de gruwelijke moorden die vorige week door Hamas zijn gepleegd een felle reactie oproept, daar kan ik mij volledig in vinden. Maar in bepaalde kringen slaat men nu door de andere kant op. Elke steunbetuiging voor Gaza wordt bijkans uitgelegd als Isral- of zelfs jodenhaat.
Terwijl Benzema eigenlijk niets geks schrijft, inderdaad: [..] Maar zoals ik gisteren hier al opmerkte: we moeten beseffen dat het westen wereldwijd vrijwel alleen staat in zijn niet-aflatende steun aan Isral. De meeste niet-westerse landen zijn op z'n zachtst gezegd kritisch op het Isralische optreden in Gaza.
En gezien de demonstraties in het westen, is 'het westen' hier ook enkel synoniem voor de regeringsleiders in die landen. Want 'het volk' wordt steeds minder pro-Israel.
Meeste Nederlanders zijn neutraal, maar van hen die wel fel een kant kiezen zijn de meeste pro-Palestina.
[..] Het is een ijzersterke ontkrachting als je de term begrijpt. Als je hem niet begrijpt, snap ik dat je dom blijft volhouden dat het slaat op Isral.
Er wordt gewoon een putinje gedaan hoor.
Alles wat er komt niet als bewijs beschouwen en stug volhouden dat er geen bewijs is en vragen om bewijs.
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
[..] Het is ook wel een bijzondere situatie eigenlijk. Alles wat je krijgt aan hulp en subsidies, materieel of financieel, investeren in terrorisme en zelfverrijking van de leiders en vervolgens naar het buurland wijzen als zogenaamde oorzaak voor de enorme ongelijkheid en armoede. Dan heb je lef hoor.
Dat Hamas een absolute ramp is voor Gaza, dat staat volgens mij buiten kijf. Al zullen veel Gazanen dat anders zien. In hun ogen is de terreurbeweging juist de enige partij die voor hen opkomt.
Maar Isral volledig vrijpleiten en presenteren als een of andere bamhartige samaritaan, doet ook geen recht aan de werkelijke situatie. Gaza ligt aan de ketting, is afgesloten van de rest van de wereld en Isral bepaalt wat daar in en uit gaat. Dat maakt het verdomd lastig om te komen tot een enigszins normale situatie, zoals in andere landen.
[..] Aanvullend. De motie * constaterende dat de Palestijnse bevolking al decennialang onderdrukt wordt en in een apartheidsstaat leeft; * constaterende dat Isral tot op heden de Oslo-akkoorden niet heeft gemplementeerd en steeds meer Palestijns land illegaal annexeert; * overwegende dat de Palestijnen recht hebben op een realistisch tijdspad voor gelijke rechten; * verzoekt de regering om de Palestijnse Staat te erkennen en in internati- onaal verband te komen tot een realistisch tijdpad voor gelijkwaardigheid en gelijke rechten voor de Palestijnen, en gaat over tot de orde van de dag. https://www.tweedekamer.nl/downloads/document?id=2023D41885
Van Baarle is zijn denken kwijt en geen idee over welke staat hij het denkt te hebben.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata) Hegel: "De waarheid is subjectief" Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
[..] Het is een ijzersterke ontkrachting als je de term begrijpt. Als je hem niet begrijpt, snap ik dat je dom blijft volhouden dat het slaat op Isral.
Ik heb eventjes het aantal argumenten in deze reactie geteld. Score: nul.
[..] En gezien de demonstraties in het westen, is 'het westen' hier ook enkel synoniem voor de regeringsleiders in die landen. Want 'het volk' wordt steeds minder pro-Israel.
Meeste Nederlanders zijn neutraal, maar van hen die wel fel een kant kiezen zijn de meeste pro-Palestina.
Ook dat, inderdaad.
Ik durf ook wel te stellen dat de overgrote meerderheid van de wereldbevolking kritisch is op het handelen van Isral.
Op vrijdag 20 oktober 2023 13:01 schreef UitStraling het volgende: Dat gewiewel over dat het zo lastig zou zijn om Hamas uit de tunnels onder de Gazastrook te verdrijven, gewoon bij elk gaatje op je gemakje een BBQ opzetten en een maandje of twee tot tien wachten tot ze eruit komen kruipen.
Of gewoon een rits varkens of varkensmest in die tunnels storten, zal lekker ruiken daar.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
[..] Ik heb eventjes het aantal argumenten in deze reactie geteld. Score: nul.
Mooi putinje van je
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
[..] Ik heb eventjes het aantal argumenten in deze reactie geteld. Score: nul.
Hou maar op. Ik heb je om bewijs gevraagd en je levert niks, als ik tegenbewijs lever, wordt het genegeerd en nu doe je alsof het aan mij ligt. Het is goed met je.
Ik durf ook wel te stellen dat de overgrote meerderheid van de wereldbevolking kritisch is op het handelen van Isral.
Ik denk dat geen enkel fatsoenlijke persoon op deze wereld niet kritisch kan zijn op Isral, er valt meer dan genoeg over te zeggen en klagen, en dat moet ook, dat moeten we ook vooral blijven doen. Want na dit conflict moet het eens voor eeuwig afgelopen zijn met die ellende daar in dat gebied.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
[..] Van Baarle is zijn denken kwijt en geen idee over welke staat hij het denkt te hebben.
Ik vind het ook niet sterk om met deze motie mee te stemmen. Israel heeft zeker fundamentele kenmerken van een apartheidsstaat maar om dat juist nu voor het eerst zo expliciet te benoemen vind ik niet zo handig van de PvdA, omdat je daarmee de schijn wekt dat het terrorisme van Hamas dan het voor hun gewenste effect sorteert, dat moet je te allen tijde vermijden.
Il mondo apre le porte Pace totalitaria Solo l'odore della morte.
Op vrijdag 20 oktober 2023 13:36 schreef KoosVogels het volgende: Ik durf ook wel te stellen dat de overgrote meerderheid van de wereldbevolking kritisch is op het handelen van Isral.
De overgrote meerderheid van de wereldbevolking wordt via propaganda vertelt wat ze moeten denken.
Tot zover de naieve concepten als ware er een wereldwijde consensus, ofzo.
Ik durf ook wel te stellen dat de overgrote meerderheid van de wereldbevolking kritisch is op het handelen van Isral.
Absoluut. Veel mensen over de wereld bekijken geopolitiek van een geheel andere bril. Dat zie je dus ook in Nederland. Want veel van die pro-Palestina demonstranten zijn van buitenlandse afkomst.
Die bekijken het conflict gewoon met een andere bril. Die zien Israel niet als een land, dat een thuishaven is geworden voor Joden uit diaspora die anders werden afgeslacht en/of onderdrukt, maar als een koloniale staat die zelf juist al 75 jaar lang onderdrukt.
Daar kun je dan als rechtse-boomer van alle van vinden. Maar wij hebben die mensen zelf binnen gelaten, en onze regering kiest er nu weer zelf voor om direct achter Israel te staan. Een keer gaat dat fout.
[..] Ik denk dat geen enkel fatsoenlijke persoon op deze wereld niet kritisch kan zijn op Isral, er valt meer dan genoeg over te zeggen en klagen, en dat moet ook, dat moeten we ook vooral blijven doen. Want na dit conflict moet het eens voor eeuwig afgelopen zijn met die ellende daar in dat gebied.
All of this has happened before and all of this will happen again
[..] Ik denk dat geen enkel fatsoenlijke persoon op deze wereld niet kritisch kan zijn op Isral, er valt meer dan genoeg over te zeggen en klagen, en dat moet ook, dat moeten we ook vooral blijven doen. Want na dit conflict moet het eens voor eeuwig afgelopen zijn met die ellende daar in dat gebied.
Mooie nikszeggende post
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
[..] Zelfde dus als die beelden waar ze leidingen uit de grond halen om oorlogstuig mee te maken, die mensen hebben zoveel kansen gekregen om iets te maken van dat gebied, ze verknallen het zelf ook gewoon elke keer.
[..] Hou maar op. Ik heb je om bewijs gevraagd en je levert niks, als ik tegenbewijs lever, wordt het genegeerd en nu doe je alsof het aan mij ligt. Het is goed met je.
Ik krijg ook al geen antwoord op mijn vraag wat wel als argument of bewijs wordt gezien. Dat bestaat namelijk niet bij een putinje.
Als er geen instelling isdie iets als bewijs kan neerzetten waardoor meningen worden gewijzigd zullen veel meningen nooit veranderen. Putin gebruikt dit geregeld. Hij heeft gelijk tot er tegenbewijs komt echter niks wordt als tegenbewijs door putin geaccepteerd.
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
[..] Hou maar op. Ik heb je om bewijs gevraagd en je levert niks, als ik tegenbewijs lever, wordt het genegeerd en nu doe je alsof het aan mij ligt. Het is goed met je.
Je draagt een Quora-post van een MAGA-wappie aan en de kritieken van Amnesty en Human Rights Watch verwijs je naar de prullenmand.
Il mondo apre le porte Pace totalitaria Solo l'odore della morte.
Koos en ik liggen nog wel eens in de clinch met elkaar, soms wil ik nog wel even een teken tonen dat ik zijn bijdrages wel degelijk kan waarderen ook al ben ik het niet altijd met hem eens.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
[..] De overgrote meerderheid van de wereldbevolking wordt via propaganda vertelt wat ze moeten denken.
Tot zover de naieve concepten als ware er een wereldwijde consensus, ofzo.
Dat klopt deels, maar dat verandert verder niets aan de feitelijke situatie.
Het is goed om te beseffen dat de meerderheid van de wereldbevolking dit soort situaties niet bekijkt door een westerse bril. Sterker, het feit dat westerse regeringen zich zo uitgesproken achter Isral scharen voedt dit sentiment juist.