SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
Dus pas beginnen als er oorlog is?.quote:Op donderdag 7 september 2023 12:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Moet jij daar niet tegen zijn met je pvdd logotje?
Alsof je met elke standpunt van een partij waar je affiniteit mee hebt zou moeten steunenquote:Op donderdag 7 september 2023 12:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Moet jij daar niet tegen zijn met je pvdd logotje?
Als je het defensie budget pas gaat verhogen op het moment dat Nederland wel betrokken is bij een oorlog, dan ben je veel te laat.quote:Op donderdag 7 september 2023 12:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Moet jij daar niet tegen zijn met je pvdd logotje?
Echt he, als ze 's avonds honger hebben gaan ze de soja zaaien.quote:Op donderdag 7 september 2023 12:34 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Dus pas beginnen als er oorlog is?.
En de getrainde soldaten liggen klaar bij Randstad.quote:Op donderdag 7 september 2023 12:38 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
Als je het defensie budget pas gaat verhogen op het moment dat Nederland wel betrokken is bij een oorlog, dan ben je veel te laat.
Of denken ze dat als ze dan een bak geld overmaken naar Defensie, dat ze dan als in een supermarkt al het wapentuig wat ze nodig hebben meteen mee kunnen nemen.
Stukje wereldvreemd. Kumbaya.quote:Op donderdag 7 september 2023 12:38 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
Als je het defensie budget pas gaat verhogen op het moment dat Nederland wel betrokken is bij een oorlog, dan ben je veel te laat.
Of denken ze dat als ze dan een bak geld overmaken naar Defensie, dat ze dan als in een supermarkt al het wapentuig wat ze nodig hebben meteen mee kunnen nemen.
O?quote:Op donderdag 7 september 2023 12:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Moet jij daar niet tegen zijn met je pvdd logotje?
Dat het doodordinair landjepik is wat de Russen doen zeg ik ook al tijden.quote:
Ik denk dat er bij de meeste mensen geen enkele partij is die voor 100% aansluit.quote:Op donderdag 7 september 2023 12:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Moet jij daar niet tegen zijn met je pvdd logotje?
Wel bewust het risico genomenquote:Op donderdag 7 september 2023 12:53 schreef Aether het volgende:
🥁
NAVO-chef: brokstukken drone in Roemenïe geen doelbewuste aanval
https://nos.nl/liveblog/2(...)E-container-71883410
quote:The general was imprisoned for a bribe of 30 million rubles and fraud with land.
According to investigators, Ogiyenko may have sold the land plots belonging to the air defense army for development.
P.96quote:Op donderdag 7 september 2023 12:42 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
O?
De Partij voor de Dieren veroordeelt de inval van Rusland in Oekraïne sterk. We zijn solidair met de Oekraïense bevolking en staan pal voor hun soevereiniteit en zelfbeschikkingsrecht.
Het is van belang om als EU-lidstaten Oekraïense bevolking steun te blijven bieden zodat zij zichzelf kan verdedigen en daarbij ook gezamenlijk met andere landen op te trekken.
Sancties
We steunen de sanctiepakketten waar de EU tot nu toe mee is gekomen, maar wat de Partij voor de Dieren betreft kan daar wel een tandje bij. Het economische belang van Europese lidstaten moet ondergeschikt zijn aan het belang van de Oekraïense bevolking en de internationale rechtstaat. Rusland heeft zich jarenlang kunnen voorbereiden op mogelijke sancties vanuit de internationale gemeenschap. Helaas wegen EU-lidstaten de eigen belangen nog steeds mee in onderhandelingen over sanctiepakketten. Het heeft daardoor te lang geduurd voordat de EU-lidstaten met daadkrachtige sancties kwamen. De import van olie en gas had al veel eerder gestopt moeten worden. Door de lange overgangsperiode heeft Rusland zich nu kunnen voorbereiden op Westerse sancties en droeg de import van Russisch olie en gas door Europa nog lang bij aan de oorlogskas van Poetin. Zelfs nu nog importeert Nederland LNG uit Rusland en zijn er nog Nederlands bedrijven actief in Rusland. Wat de Partij voor de Dieren betreft stopt Nederland hier helemaal mee en verlaten Nederlandse bedrijven Rusland per direct.
Einde aan gasafhankelijkheid
Daarnaast moeten we ervoor zorgen dat we in de EU niet langer afhankelijk zijn van dubieuze regimes voor onze energievoorziening. Jarenlang hebben Westerse landen elke dag honderden miljoenen euro’s overgemaakt naar Poetin vanwege de afhankelijkheid van gas. Nu worden deze importen verschoven naar landen als Qatar en Saudi-Arabië. Dit is zowel moreel als praktisch gezien onwenselijk. We moeten de energietransitie versnellen. Het kabinet moet nu met een concreet afschakelplan komen om het gasverbruik van grootverbruikers te minimaliseren. De rozenkwekerij en kunstmestfabriek hebben nu geen prioriteit. Ook voor klimaatvrede is dit de beste stap vooruit.Ruimhartige hulp voor vluchtelingen uit Oekraïne.
Tot slot vindt de Partij voor de Dieren dat Nederland ruimhartige hulp moet bieden aan mensen die zijn gevlucht voor oorlogsgeweld. Dat betekent het geven van noodhulp aan buurlanden van Oekraïne om humanitaire opvang mogelijk te maken én het organiseren van extra opvang voor Oekraïense vluchtelingen in Nederland.
De Partij voor de Dieren wil dat de handel in wapens en investeringen in de productie van wapens fors aan banden gelegd worden. Nederland moet zich – ook binnen de EU – inzetten voor naleving van verdragen tegen landmijnen en clustermunitie en voor wereldwijde regulering van de wapenhandel. Het wapenexportbeleid moet zo aangescherpt worden dat er vanuit Nederland en de EU geen wapens geleverd worden aan repressieve en autoritaire staten die mensenrechten schenden. Ook moet er een zwarte lijst komen van landen en bedrijven waaraan geen halffabricaten en onderdelen van chemische en nucleaire wapens en oorlogsvoering met bacteriën, virussen et cetera geleverd mogen worden.
De Partij voor de Dieren wil op het gebied van defensie in beginsel geen gevechtsmissies. Om conflicten te voorkomen moeten we de aarde duurzaam beheren en zorgen voor een rechtvaardige verdeling van voedsel en hulpbronnen. Militair ingrijpen is zelden een oplossing en leidt vaak tot een verergerd conflict, ten koste van talloze mensenlevens. Missies moeten gericht zijn op een eerlijker verdeling van natuurlijke hulpbronnen van de aarde. Daarom steunt de Partij voor de Dieren wel vredesoperaties van de Verenigde Naties als deze legitiem, proportioneel en effectief zijn. Nederland moet daarnaast de volledige zeggenschap over haar eigen krijgsmacht behouden en de leeftijd waarop militairen uitgezonden mogen worden moet verhoogd worden van 18 naar 21 jaar. Defensie moet zich op iedere wijze onthouden van het actief rekruteren van minderjarigen, ook in het kader van voorbereidende militaire opleidingen.
Nederland moet zich op het gebied van internationale bondgenootschappen en missies loyaal opstellen naar haar bondgenoten, maar moet wel altijd haar eigen afwegingen maken waarbij niet geopolitieke overwegingen de doorslag geven, maar mededogen en duurzaamheid. In dat beleid passen opbouwmissies in het kader van ontwikkelingssamenwerking veel beter dan militaire missies, ook wanneer die een opbouwcomponent kennen. Wij willen dat het buitenlandse beleid erop gericht is de oplopende spanningen in de wereld te verminderen. Het is noodzakelijk om steeds de oorzaken van de spanningen en conflicten te onderzoeken en niet louter te reageren op het geweld dat door dieper liggende oorzaken wordt opgewekt. Daarmee ontstaan vicieuze cirkels van geweld die mensen tot steeds extremere opvattingen en daden brengen. De voedingsbodem voor geweld en internationale politieke en militaire conflicten dient te worden weggenomen en voor de Partij voor de Dieren is het evident dat Nederland daarin eerder een rol vervult dan in deelname aan militaire missies. Daarom wil de Partij voor de Dieren dat Nederland niet meewerkt aan NAVO-gevechtsmissies en zich terugtrekt uit Mali. Nederland moet de volledige zeggenschap behouden over de eigen krijgsmacht. Daarnaast moet de leeftijd waarop onze militairen uitgezonden mogen worden op missies verhoogd worden van 18 naar 21 jaar.
Waar in het programma staat dat, van dat defensiebudget?
En dan nog, 100% akkoord met de standpunten van een partij ben je maar zelden.
Is hij gearresteerd voor omkoping, of gewoon omdat hij de verkeerde mensen omgekocht had, of erdoor omgekocht werd?quote:
Misschien wel gewoon omdat er teveel drones neerkomen in Rusland en men hem dan aanklaagt voor iets waar men anders niet over had gezeurd.quote:Op donderdag 7 september 2023 13:20 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Is hij gearresteerd voor omkoping, of gewoon omdat hij de verkeerde mensen omgekocht had, of erdoor omgekocht werd?
Het is algemeen bekend dat vrijwel iedereen in de top van het Ministerie van Defensie en de legerkrachten een enorme persoonlijke welvaart kan bereiken door leger-eigendommen te verkopen of betalingen te accepteren
We zijn nu betrokken bij een oorlog dus ik zie het probleem niet?quote:Op donderdag 7 september 2023 12:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Moet jij daar niet tegen zijn met je pvdd logotje?
Zie hier de reden waarom ik bij geen andere linkse partij dan de PvdD terecht kan. Vooral dikgedruktquote:Op donderdag 7 september 2023 12:42 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
De Partij voor de Dieren veroordeelt de inval van Rusland in Oekraïne sterk. We zijn solidair met de Oekraïense bevolking en staan pal voor hun soevereiniteit en zelfbeschikkingsrecht.
Het is van belang om als EU-lidstaten Oekraïense bevolking steun te blijven bieden zodat zij zichzelf kan verdedigen en daarbij ook gezamenlijk met andere landen op te trekken.
Officieel zijn we niet betrokken bij de oorlog. We steunen Oekraine met wapens en humanitair.quote:Op donderdag 7 september 2023 13:28 schreef Starhopper het volgende:
[..]
We zijn nu betrokken bij een oorlog dus ik zie het probleem niet?
Wat PvdD nu zegt is heel wat anders dan bijvoorbeeld:
PvdA en GL trappen op de rem bij wapenleveringen aan Oekraïne
en
SP: GEEN WAPENS MAAR DIPLOMATIE NAAR OEKRAÏNE
[..]
Zie hier de reden waarom ik bij geen andere linkse partij dan de PvdD terecht kan. Vooral dikgedrukt
Maak daar maar 3 ton vanquote:Op donderdag 7 september 2023 15:07 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
30 miljoen roebel, da's toch al gauw bijna 300 euro. Hebben of niet!![]()
Die Gepards zijn uitstekend tegen drones.quote:
Sow!!! Netjesquote:
Zegt een random reddit user?quote:Op donderdag 7 september 2023 16:26 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)cal_withdrawal_from/
After Robotyne there's one last defensive line that the Russians spent the winter building up and laying mines for. Once that is breached they can push through straight to Melitopol and sever the land bridge. If that happens they'll be within 100 miles of the Kerch Strait Bridge across the Sea of Azov and have blocked off the only other path of retreat from the Kherson Oblast and Crimea.
With no resupply coming their way, no fast way to evacuate and no mine field or tank trenches keeping the western tanks at bay they will crumble and likely have to flee and leave even more equipment behind. It could very well mark the moment the war becomes truly unwinnable for them.
Lijkt me ten eerste iets wat hij niet kan weten, over die verdedigingslinies en de rest is captain obvious of wishful thinking.quote:Op donderdag 7 september 2023 16:29 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Random user idd maar vind het wel een interessante opinie
No shit sherlockquote:Op donderdag 7 september 2023 16:26 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)cal_withdrawal_from/
After Robotyne there's one last defensive line that the Russians spent the winter building up and laying mines for. Once that is breached they can push through straight to Melitopol and sever the land bridge. If that happens they'll be within 100 miles of the Kerch Strait Bridge across the Sea of Azov and have blocked off the only other path of retreat from the Kherson Oblast and Crimea.
With no resupply coming their way, no fast way to evacuate and no mine field or tank trenches keeping the western tanks at bay they will crumble and likely have to flee and leave even more equipment behind. It could very well mark the moment the war becomes truly unwinnable for them.
Iemand die het wel kan weten zal zijn waffel moeten houden. Maar volg het nieuws en bekijk de kaarten en je komt tot dezelfde conclusie.quote:Op donderdag 7 september 2023 16:30 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Lijkt me ten eerste iets wat hij niet kan weten, over die verdedigingslinies
Naar mijn bescheiden mening kon je instellen wanneer de granaten moesten ontploffen (vlak voor het doel) en nu zie ik (weer) dat de granaten km's voorbij het doel ontploffen, tenzij ze het doel direct raken.quote:
Echt waar, het politieke onbenul.quote:
Ik ben benieuwd hoeveel mensen ze nu echt laten links liggen. Ik wel iig maar moet nog wel even goed uitzoeken welke andere merken ze voeren...quote:
Ik denk dat er een proximityfuse op de granaten zit. Dus dit zal wel zelfvernietiging zijn van missers.quote:Op donderdag 7 september 2023 16:52 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Naar mijn bescheiden mening kon je instellen wanneer de granaten moesten ontploffen (vlak voor het doel) en nu zie ik (weer) dat de granaten km's voorbij het doel ontploffen, tenzij ze het doel direct raken.
Ik mag gecorrigeerd worden als ik het mis heb.
Ben eigenlijk wel blij dat we in Nederland nog een normale partij hebben die tegen is. En dat zeg ik als iemand die het persoonlijk zou raken als er weer een bezuinigingsronde komt. Oorlog is kut en defensie duur. Dat mag best gezegd blijven.quote:Op donderdag 7 september 2023 12:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Moet jij daar niet tegen zijn met je pvdd logotje?
Zelfde met Bonduelle groenten tochquote:Op donderdag 7 september 2023 16:56 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoeveel mensen ze nu echt laten links liggen. Ik wel iig maar moet nog wel even goed uitzoeken welke andere merken ze voeren...
Zelfs mijn clubje doet geen zaken met Russen.
Oh die wist ik nog niet, Naja wij kopen toch nooit groenten en fruit van a-merken.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:00 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Zelfde met Bonduelle groenten toch
Maar we hebben nu toch wel geleerd dat het allemaal veel duurder is als je ineens voor een mogelijke oorlog staat.quote:Op donderdag 7 september 2023 16:59 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ben eigenlijk wel blij dat we in Nederland nog een normale partij hebben die tegen is. En dat zeg ik als iemand die het persoonlijk zou raken als er weer een bezuinigingsronde komt. Oorlog is kut en defensie duur. Dat mag best gezegd blijven.
Maar er is een verschil tussen tegen oorlog zijn en zo stupide zijn om te denken dat pas wat aan defensie doen prima kan als het te laat is.quote:Op donderdag 7 september 2023 16:59 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ben eigenlijk wel blij dat we in Nederland nog een normale partij hebben die tegen is. En dat zeg ik als iemand die het persoonlijk zou raken als er weer een bezuinigingsronde komt. Oorlog is kut en defensie duur. Dat mag best gezegd blijven.
Prima bakken.quote:Op donderdag 7 september 2023 15:32 schreef Perrin het volgende:
[..]
Die Gepards zijn uitstekend tegen drones.
'Tegen oorlog zijn'? Lijkt me dat er geen politieke partijen zijn die voor oorlog zijn. Je bedoelt 'dermate naief dat er altijd vrede zal zijn en niemand ooit problemen met je komt zoeken'. Of wellicht geen probleem ermee te hebben zich direct over te geven aan een land dat tegen je komt strijden inclusief alle mogelijke gevolgen ervan.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:05 schreef ExTec het volgende:
[..]
Maar er is een verschil tussen tegen oorlog zijn en zo stupide zijn om te denken dat pas wat aan defensie doen prima kan als het te laat is.
Zo te zien zijn dit standaard HE granaten zonder proximity fuse, die ontploffingen ruim voorbij het doel is idd het zelfvernietigingssysteem zoals @Ulx ook al opmerkte. Na 5.5 seconden treedt de zelfvernietiging in werking anders heb je er op de grond ook last van. Die granaten komen een keer op de grond als je dat niet zou hebben.quote:Op donderdag 7 september 2023 16:52 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Naar mijn bescheiden mening kon je instellen wanneer de granaten moesten ontploffen (vlak voor het doel) en nu zie ik (weer) dat de granaten km's voorbij het doel ontploffen, tenzij ze het doel direct raken.
Ik mag gecorrigeerd worden als ik het mis heb.
Fantastisch onbetrouwbare partij. Volgende maand worden Tesla's op afstand uitgezet als ze op een plek rijden waar Musk het niet mee eens is.quote:
500.000 dollar.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:17 schreef Jemoederniet het volgende:
Delen van het interview met vertaling
Ben ik nu in de war met iets anders? Of is er speciale munitie die je kon programmeren vlak voor het afvuren?quote:Op donderdag 7 september 2023 17:19 schreef AchJa het volgende:
[..]
Zo te zien zijn dit standaard HE granaten zonder proximity fuse, die ontploffingen ruim voorbij het doel is idd het zelfvernietigingssysteem zoals @:ULX ook al opmerkte. Na 5.5 seconden treedt de zelfvernietiging in werking anders heb je er op de grond ook last van. Die granaten komen een keer op de grond als je dat niet zou hebben.
De good guy van BigTech valt idd meer en meer van zijn voetstuk.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:21 schreef Aether het volgende:
[..]
Fantastisch onbetrouwbare partij. Volgende maand worden Tesla's op afstand uitgezet als ze op een plek rijden waar Musk het niet mee eens is.
Nee, dat was gisteren. Stukje inflatie en zo...quote:Op donderdag 7 september 2023 15:10 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Maak daar maar 3 ton van
Decimalen altijd lastig.
Franse bedrijven hebben sowieso een beetje moeite om afscheid te nemen van Rusland. Pernod Ricard is pas sinds mei dit jaar gestopt met export naar Rusland.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:00 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Zelfde met Bonduelle groenten toch
Langzaam maar zeker kan voorzichtig de conclusie getrokken worden dat de Chinezen net zo verderfelijk zijn als de Russen.quote:
Dat was al vrij bekend hoorquote:Op donderdag 7 september 2023 17:38 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Langzaam maar zeker kan voorzichtig de conclusie getrokken worden dat de Chinezen net zo verderfelijk zijn als de Russen.
In Siberië is een Pernoodje een eerste levensbehoefte.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:32 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Franse bedrijven hebben sowieso een beetje moeite om afscheid te nemen van Rusland. Pernod Ricard is pas sinds mei dit jaar gestopt met export naar Rusland.
Was er niet een afspraak tussen Oekraine en Elon Musk dat de terminals niet op wapens gemonteerd zouden worden? Dan begrijp ik zijn beslissing ergens wel.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:21 schreef Aether het volgende:
[..]
Fantastisch onbetrouwbare partij. Volgende maand worden Tesla's op afstand uitgezet als ze op een plek rijden waar Musk het niet mee eens is.
Ik denk niet dat PvdD hier de juiste keuze maakt, maar uit moeten blijven uitleggen waarom het geld nodig is houdt je wel scherp. Ik heb aardig wat tijd in de VS doorgebracht en die militaristische samenleving wil ik niet.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:03 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Maar we hebben nu toch wel geleerd dat het allemaal veel duurder is als je ineens voor een mogelijke oorlog staat.
Hehe dat is te duur voor die mensen daarzo. Pernod-Ricard hebben bekende merken als Jameson. Ballentines, Absolut, Beefeater, Martell en Malibu als merken. Dus het is vooral de drinkbehoefte van de rijke/bemiddelde Rus te voorzien in de grote steden.quote:Op donderdag 7 september 2023 18:18 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
In Siberië is een Pernoodje een eerste levensbehoefte.
Ja dat plan klopt niet. Het is de klassiek linkse opstelling in Nederland. Oorlog komt hier niet en anders komt de VS ons wel redden. Ben blij dat zelfs GL er vanaf is gestapt.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:05 schreef ExTec het volgende:
[..]
Maar er is een verschil tussen tegen oorlog zijn en zo stupide zijn om te denken dat pas wat aan defensie doen prima kan als het te laat is.
Wist je dat ze in Frankrijk in één dag meer whiskey drinken dan cognac gedurende een heel jaar? Now you know.quote:Op donderdag 7 september 2023 18:34 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Hehe dat is te duur voor die mensen daarzo. Pernod-Ricard hebben bekende merken als Jameson. Ballentines, Absolut, Beefeater, Martell en Malibu als merken. Dus het is vooral de drinkbehoefte van de rijke/bemiddelde Rus te voorzien in de grote steden.
Er is wel een groot verschil tussen meer geld naar het leger en een militaristische samenleving zoals in de VS. Ik denk dat daar sowieso niemand voor is in Nederland op misschien wat vage hard-liners na. Het zou ook totaal niet bij Nederland passen.quote:Op donderdag 7 september 2023 18:31 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik denk niet dat PvdD hier de juiste keuze maakt, maar uit moeten blijven uitleggen waarom het geld nodig is houdt je wel scherp. Ik heb aardig wat tijd in de VS doorgebracht en die militaristische samenleving wil ik niet.
Soms heb je geen keuze.quote:Op donderdag 7 september 2023 18:39 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Er is wel een groot verschil tussen meer geld naar het leger en een militaristische samenleving zoals in de VS. Ik denk dat daar sowieso niemand voor is in Nederland op misschien wat vage hard-liners na. Het zou ook totaal niet bij Nederland passen.
Tijd voor nog meer samenwerking in Europa dus.quote:Op donderdag 7 september 2023 18:44 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Soms heb je geen keuze.
De VS staat mijn inziens niet meer volledig garant voor onze veiligheid. Gezien de populariteit van Trump, het groeiende anti Westerse sentiment enz. Met soevereiniteit komt ook een verantwoordelijkheid.
Wat ik al zei en zal het nog maar is herhalen is een groot verschil tussen het verhogen van het defensie budget en een militaristische samenleving zoals in de VS. Daar hebben we gewoon de cultuur niet voor. Dat we gewoon aan de NAVO verplichtingen moeten voldoen is wat anders en zullen de meeste partijen wel willen doen. Maar dat is heel wat anders dan wat er in de VS gebeurd en wat in sommige andere Europese landen gebeurt.quote:Op donderdag 7 september 2023 18:44 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Soms heb je geen keuze.
De VS staat mijn inziens niet meer volledig garant voor onze veiligheid. Gezien de populariteit van Trump, het groeiende anti Westerse sentiment enz. Met soevereiniteit komt ook een verantwoordelijkheid.
Hoe kom je er bij dat de Amerikaanse samenleving militaristisch is?quote:Op donderdag 7 september 2023 18:39 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Er is wel een groot verschil tussen meer geld naar het leger en een militaristische samenleving zoals in de VS. Ik denk dat daar sowieso niemand voor is in Nederland op misschien wat vage hard-liners na. Het zou ook totaal niet bij Nederland passen.
Lees even de quote waar ik op reageer.quote:Op donderdag 7 september 2023 19:14 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Hoe kom je er bij dat de Amerikaanse samenleving militaristisch is?
Mine-resistant?quote:
Nee, hij zweeft er over heen.quote:Op donderdag 7 september 2023 19:19 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Mine-resistant?
Dus zo'n ding rijdt zo over een AT-mijn?
Het is meer dat de crew het overleeftquote:Op donderdag 7 september 2023 19:19 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Mine-resistant?
Dus zo'n ding rijdt zo over een AT-mijn?
Nee, vlak voor de mijn graaft die een tunnel, en na de mijn komt die weer boven.quote:Op donderdag 7 september 2023 19:19 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Mine-resistant?
Dus zo'n ding rijdt zo over een AT-mijn?
Uit die post wordt me ook niet echt duidelijk wat er militaristisch is aan de Amerikaanse samenleving. Hoe uit zich dat militarisme naar jouw mening dan?quote:Op donderdag 7 september 2023 19:15 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Lees even de quote waar ik op reageer.
Zo geavanceerdquote:Op donderdag 7 september 2023 19:24 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nee, vlak voor de mijn graaft die een tunnel, en na de mijn komt die weer boven.
Ik denk dat Elon een beetje koud watervrees heeft en bang is uit een raam te vallen of verkeerde thee te drinken.quote:Op donderdag 7 september 2023 19:12 schreef TLC het volgende:
'Elon Musk dwarsboomde Oekraïense drone-aanval op Krim'
Volgens CNN heeft zakenman Elon Musk vorig jaar een Oekraïense drone-aanval op de Krim verhinderd. De nieuwszender baseert zich op passages uit een nog te verschijnen biografie van de miljardair.
Musk zou de medewerkers van zijn bedrijf Starlink hebben opgedragen de internetverbinding te verbreken in de omgeving van de Oekraïense aanvalspoging. Als gevolg verloor de onderzeeërdrone met explosieven de verbinding en spoelde het onbemande vaartuig aan voor de kust, schrijft CNN. Het is onduidelijk wanneer in 2022 dit zou zijn gebeurd.
Volgens biograaf Walter Isaacson handelde Musk uit angst voor een Russische nucleaire vergeldingsactie. Inmiddels heeft Oekraïne talloze drone-aanvallen uitgevoerd op de Krim die door Rusland is geannexeerd, zonder dat Rusland kernwapens heeft ingezet. De zakenman heeft volgens het bericht ook contact gehad met Russische functionarissen. Musk heeft nog niet gereageerd op de beschuldigingen.
Sinds het uitbreken van de oorlog is Oekraïne voor een groot deel afhankelijk van de Starlink-satellieten van Musk voor toegang tot het internet. "Hoe ben ik in deze oorlog terechtgekomen", vraagt de miljardair zich af in de biografie. "Starlink was bedoeld voor Netflixen en chillen (...) voor vreedzame dingen, niet drone-aanvallen."
(liveblog nos.nl)
putler vriendje musk![]()
![]()
![]()
![]()
Je snapt toch wel dat de NAVO weinig voorstelt zonder de VS? Zonder de VS is de 2% norm natuurlijk lachwekkend.quote:Op donderdag 7 september 2023 19:10 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Wat ik al zei en zal het nog maar is herhalen is een groot verschil tussen het verhogen van het defensie budget en een militaristische samenleving zoals in de VS. Daar hebben we gewoon de cultuur niet voor. Dat we gewoon aan de NAVO verplichtingen moeten voldoen is wat anders en zullen de meeste partijen wel willen doen. Maar dat is heel wat anders dan wat er in de VS gebeurd en wat in sommige andere Europese landen gebeurt.
Die gast is certified. Echt. hij heeft dan wat leuke satellieten, maar vraagt zich af waarom "hij" ineens deel van die oorlog uitmaakt. Maar het is niet hij, het zijn zijn satellieten.quote:Op donderdag 7 september 2023 19:30 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Ik denk dat Elon een beetje koud watervrees heeft en bang is uit een raam te vallen of verkeerde thee te drinken.
Waarom denk je dat hij een tijd geleden zo boos was dat iemand de locaties van zijn privejet(s) deelde?quote:Op donderdag 7 september 2023 19:30 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Ik denk dat Elon een beetje koud watervrees heeft en bang is uit een raam te vallen of verkeerde thee te drinken.
Ik verwacht niet dat in Nederland er bijvoorbeeld een machtige militaire industrie lobby op poten gezet word die behoorlijk wat invloed heeft/krijgt. Of dat veteranen ineens op een voetstuk komen te staan bijvoorbeeld. Of dat Nederland ineens een heel nationalistische/patriottisch land gaat worden. Dat laatste heeft natuurlijk niet zo veel met een militaristische samenleving te maken maar daar komt wel vaak uit voort om het leger een prominente rol te geven.quote:Op donderdag 7 september 2023 19:26 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Uit die post wordt me ook niet echt duidelijk wat er militaristisch is aan de Amerikaanse samenleving. Hoe uit zich dat militarisme naar jouw mening dan?
Het voorkwam wel een wapenwedloop tussen Frankrijk, Duitsland en het VK.quote:Op donderdag 7 september 2023 19:42 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Je snapt toch wel dat de NAVO weinig voorstelt zonder de VS? Zonder de VS is de 2% norm natuurlijk lachwekkend.
Er zijn maar weinig landen die in Europa die norm sowieso halen op een paar landen na. In Europa halen alleen Polen, de Baltische staten en Griekenland het volgens mij. Dus niet eens de grootste economieën van Europa. Laat ze daar maar is mee beginnen. Dat zijn al behoorlijk wat miljarden daarnaast zijn er ook nogal wat boekhoudkundige trucks die gebruikt worden om het budget hoger te laten lijken. Daar kan je natuurlijk ook afspraken over maken om daar mee te stoppen.quote:Op donderdag 7 september 2023 19:42 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Je snapt toch wel dat de NAVO weinig voorstelt zonder de VS? Zonder de VS is de 2% norm natuurlijk lachwekkend.
En ondanks alle mooie beloften valt het in veel landen nog wel tegen met die vermeende extra uitgaven. Het feit dat Europa niet maar steeds op de VS kan blijven leunen lijkt maar zeer moeizaam te landen. Met een isolationist als Trump aan het roer had de situatie in Oekraïne er heel anders uitgezien. Er komt veel stoere praat uit Brussel, maar het is toch vooral de VS die het vuile werk mag opknappen en buurlanden als Polen die de noodzaak wel inzien.quote:Op donderdag 7 september 2023 19:42 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Je snapt toch wel dat de NAVO weinig voorstelt zonder de VS? Zonder de VS is de 2% norm natuurlijk lachwekkend.
Grappig.quote:Op donderdag 7 september 2023 20:10 schreef Monolith het volgende:
Er komt veel stoere praat uit Brussel, maar het is toch vooral de VS die het vuile werk mag opknappen en buurlanden als Polen die de noodzaak wel inzien.
Mja "aid commitment" is wat anders dan de broodnodige militaire steun natuurlijk.quote:Op donderdag 7 september 2023 20:13 schreef ExTec het volgende:
[..]
Grappig.
Vandaag dus bekend geworden dat de EU meer steun geeft aan oekraine dan de VS.
[ afbeelding ]
Ik mis de door Zwitserland gedoneerde brandweerwagen.quote:Op donderdag 7 september 2023 20:13 schreef ExTec het volgende:
[..]
Grappig.
Vandaag dus bekend geworden dat de EU meer steun geeft aan oekraine dan de VS.
[ afbeelding ]
De enige beperking qua dat, is dat we dingen zoals tanks gewoon niet (meer) hebben. Maar wat we hebben, gaat nu redelijk makkelijk zonder morren die kant op.quote:Op donderdag 7 september 2023 20:17 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mja "aid commitment" is wat anders dan de broodnodige militaire steun natuurlijk.
De EU blinkt vooral uit in financiële steun, niet zozeer in militaire steun. Zie ook: https://www.ifw-kiel.de/t(...)ine-support-tracker/
Ja, het belgische pekel staat er ook niet bij.quote:Op donderdag 7 september 2023 20:19 schreef Aether het volgende:
[..]
Ik mis de door Zwitserland gedoneerde brandweerwagen.
Als je je leger veel kleiner hebt gemaakt na 1990 is het lastig ineens weer geld nuttig te besteden. De Koninklijke Marine kan zo zorgen dat we op 3% zitten door een vliegdekschip te bestellen. Maar hebben we daar iets aan als er geen personeel voor is?quote:Op donderdag 7 september 2023 20:10 schreef Monolith het volgende:
[..]
En ondanks alle mooie beloften valt het in veel landen nog wel tegen met die vermeende extra uitgaven. Het feit dat Europa niet maar steeds op de VS kan blijven leunen lijkt maar zeer moeizaam te landen. Met een isolationist als Trump aan het roer had de situatie in Oekraïne er heel anders uitgezien. Er komt veel stoere praat uit Brussel, maar het is toch vooral de VS die het vuile werk mag opknappen en buurlanden als Polen die de noodzaak wel inzien.
Die munitie bestaat wel degelijk hoor alleen zijn dit direct hits en de rest gaat er aan voorbij. Met prox of time fused zou alles in de buurt van het doel klappen alleen gebeurt dat nu niet.quote:Op donderdag 7 september 2023 17:22 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Ben ik nu in de war met iets anders? Of is er speciale munitie die je kon programmeren vlak voor het afvuren?
Ik las gisteren in het OOR subforum dat Nederland weer eigen tanks gaat koppen, Leopard 2A8's.quote:Op donderdag 7 september 2023 20:20 schreef ExTec het volgende:
[..]
De enige beperking qua dat, is dat we dingen zoals tanks gewoon niet (meer) hebben. Maar wat we hebben, gaat nu redelijk makkelijk zonder morren die kant op.
En de VS blinkt uit in dingen die echt een verschil kunnen maken slowwalken (F-16's, Abrams).
Idd, dat stalen plaatje moet het hem doen maar rijden zal die niet meerquote:Op donderdag 7 september 2023 19:19 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Mine-resistant?
Dus zo'n ding rijdt zo over een AT-mijn?
Ok, ben ik niet helemaal gek. Zouden ze dus eigenlijk time fused munitie moeten krijgen. Zijn ze veel effectiever.quote:Op donderdag 7 september 2023 20:44 schreef AchJa het volgende:
[..]
Die munitie bestaat wel degelijk hoor alleen zijn dit direct hits en de rest gaat er aan voorbij. Met prox of time fused zou alles in de buurt van het doel klappen alleen gebeurt dat nu niet.
Prima. NL zal ook de infra en logistiek daarvoor weer moeten opbouwen.quote:Op donderdag 7 september 2023 20:49 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
Ik las gisteren in het OOR subforum dat Nederland weer eigen tanks gaat koppen, Leopard 2A8's.
Stuk of 50.
Een fractie van wat we ooit hadden, maar iig beter dan de huidige situatie.
Doe gaan ze binnenkort toch weer krijgen? Duitsland had dat net aangegeven dacht ik.quote:Op donderdag 7 september 2023 21:06 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ok, ben ik niet helemaal gek. Zouden ze dus eigenlijk time fused munitie moeten krijgen. Zijn ze veel effectiever.
Of laten we gwn geen cent aan oorlog uitgeven en dat geld aan nuttige dingen besteden.quote:Op donderdag 7 september 2023 20:03 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Er zijn maar weinig landen die in Europa die norm sowieso halen op een paar landen na. In Europa halen alleen Polen, de Baltische staten en Griekenland het volgens mij. Dus niet eens de grootste economieën van Europa. Laat ze daar maar is mee beginnen. Dat zijn al behoorlijk wat miljarden daarnaast zijn er ook nogal wat boekhoudkundige trucks die gebruikt worden om het budget hoger te laten lijken. Daar kan je natuurlijk ook afspraken over maken om daar mee te stoppen.
Deze?quote:Op donderdag 7 september 2023 20:03 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Er zijn maar weinig landen die in Europa die norm sowieso halen op een paar landen na. In Europa halen alleen Polen, de Baltische staten en Griekenland het volgens mij. Dus niet eens de grootste economieën van Europa. Laat ze daar maar is mee beginnen. Dat zijn al behoorlijk wat miljarden daarnaast zijn er ook nogal wat boekhoudkundige trucks die gebruikt worden om het budget hoger te laten lijken. Daar kan je natuurlijk ook afspraken over maken om daar mee te stoppen.
Tja, zelfs Groen Links is daar op terug gekomen.quote:Op donderdag 7 september 2023 22:22 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Of laten we gwn geen cent aan oorlog uitgeven en dat geld aan nuttige dingen besteden.
Ja, dan komen mensen aanzetten dat het alsnog weinig geld is aan defensie. Maar elke cent is teveel en elke cent wel naar nuttige zaken is altijd beter.
https://nos.nl/artikel/24(...)raine-reageert-woestquote:'Musk saboteerde drone-aanval op Krim', Oekraïne reageert woest
quote:Op donderdag 7 september 2023 22:47 schreef slashdotter3 het volgende:
Ukraine wordt een paar keer genoemd als reden voor het Replicator programma
Nah, Musk is een naar mannetje. Die niks belangeloos doet en overal een slaatje uit wil slaan. Hij is een autocraat/dictator zonder land.quote:Op donderdag 7 september 2023 23:18 schreef Quyxz_ het volgende:
Leuk al die kritiek op Musk. Het nieuws kan ook zijn 'Dankzij Musk kan Oekraïne honderden (duizenden?) drone-aanvallen uitvoeren'.
Hoe dan? Starlink werkt niet in Oekraïens bezet gebied.quote:Op donderdag 7 september 2023 23:18 schreef Quyxz_ het volgende:
Leuk al die kritiek op Musk. Het nieuws kan ook zijn 'Dankzij Musk kan Oekraïne honderden (duizenden?) drone-aanvallen uitvoeren'.
Dat is inderdaad erg dubieus. Eerst NOEKS roepen maar zodra je er geld voor krijgt kan het ineens wel.quote:Op donderdag 7 september 2023 23:44 schreef capricia het volgende:
Ik weet niet, heb niet alles nog gelezen. Maar Musk had een probleem met het feit dat Starlink voor andere zaken dan Netflix enzo gebruikt werd. Dat er drones mee gevlogen werden.
En toen het Pentagon de kosten over nam, was het opeens geen probleem meer voor Musk?
Dan vind ik het een raar argument.
Ja, wat blijft er dan nog over van dat argument?quote:Op donderdag 7 september 2023 23:45 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat is inderdaad erg dubieus. Eerst NOEKS roepen maar zodra je er geld voor krijgt kan het ineens wel.
Ja, en dankzij hitler hebben we de AOW en de autobahnen.quote:Op donderdag 7 september 2023 23:18 schreef Quyxz_ het volgende:
Leuk al die kritiek op Musk. Het nieuws kan ook zijn 'Dankzij Musk kan Oekraïne honderden (duizenden?) drone-aanvallen uitvoeren'.
+kinderbijslag.quote:Op donderdag 7 september 2023 23:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, en dankzij hitler hebben we de AOW en de autobahnen.
+Ziekenfondsquote:
Vegetarier? 1e bewijs dat hij toen al knettergek was.quote:Op vrijdag 8 september 2023 00:01 schreef capricia het volgende:
[..]
+Ziekenfonds
Ongelooflijk, en hij was ook nog vegetariër!![]()
Veel bodembemesting voor zonnebloemen, meer valt me zo 1,2,3 niet in.quote:Op vrijdag 8 september 2023 00:03 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Wat voor "goeds" heeft Rusland Oekraïne gegeven? Dat we na de oorlog zeggen: nou Rusland gaf ze:
Ook allemaal in groepjes, als je je verspreid heeft ieder veel meer overlevingskansen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 01:27 schreef Delenlill het volgende:
[ twitter ]
Paar rake schoten. En inderdaad echt goed in zich terugtrekken zijn ze niet.
quote:Alleged attack over Ukrainian language turns out to be an excuse from children
A man pushes a child off a bridge because he doesn't speak Russian - this report caused a stir. Now it turns out: Apparently the boy and a friend didn't tell the truth
quote:But now there are doubts about the story. "The police and the public prosecutor's office cannot understand the process as it was initially described," explained the spokesman. The girl's version initially seemed credible because there were traces of blood on the sharp-edged iron beam and a hospital doctor had diagnosed the boy with a bruised skull.
However, after a call for witnesses, a walker came forward and said she had noticed the boy playing with a bleeding foot before the incident. The injury therefore came from a shard or a similar object and not from an attack. The investigation also revealed that the hospital doctor's diagnosis was based solely on the boy's descriptions. “All in all, it seemed a bit strange to us,” said the spokesman.
Confronted with the open questions, the children finally “caved in,” said the public prosecutor. »While playing in the river, the boy had badly soiled his clothes. The children then told the story that way so that the parents wouldn’t scold them.”
Voor nu verwachten ze geen problemen met de training met, en de levering van, de straaljagers voor Oekraine.quote:This is stated by the Ministry of Defense in a press release.
- I have informed the conciliation circle today that the delivery of the next Danish F-35 fighter jets will be delayed. This of course annoys me a lot, says Defense Minister Troels Lund Poulsen (V) in a press release.
- I have asked for an explanation of what the delays mean and how we handle this. Among other things, I will now engage in dialogue with my American colleague Lloyd Austin to look at possible solutions.
The delay is due to challenges at the manufacturer Lockheed Martin, the reasoning goes.
More specifically, the problem concerns the development and testing of the software used in the latest versions of the F-35 fighter jet.
quote:The defense estimates that it will continue to be able to handle the training of Ukrainian pilots and the donation of aircraft to Ukraine.
Een ghillie pak zoals ik hem nog nooit gezien heb. Ziet er echt geweldig uit. En als ik het niet geweten had, en hem natuurlijk niet had zien rondlopen, zou ik het nooit verwacht hebben.quote:A soldier tries out a new ghillie suit for combat in the ruins.
Inderdaad. Maar dit is wel de eerste keer dat ik ze een gewonde soldaat heb mee zien nemen. Meestal laten ze die gewoon achter in dit soort situaties. Maar ja. Nu zijn ze allemaal gewond, of dood.quote:Op vrijdag 8 september 2023 01:34 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ook allemaal in groepjes, als je je verspreid heeft ieder veel meer overlevingskansen.
Ik geloof niks van dat nummer. Tot nu toe is er geen indicatie geweest van een nummer dat er ook maar in de buurt kwam.quote:
quote:Ms Daly, who is the only Irish figure listed, is accused of spreading two narratives: that "sanctions against Russia make innocent people suffer" and that the Ukrainian conflict is "a proxy war between Nato and Russia".
quote:Along with fellow Irish MEP Mick Wallace, Ms Daly has been a vocal critic of EU and Nato policy towards Ukraine. Before the outbreak of the war she said the Russian troop build-up on Ukraine's border was "clearly defensive" and that it would not invade. Following the invasion she came out against Russian sanctions and in March 2022 voted against a European Parliament resolution condemning the invasion, positions which have earned her praise on Russian media. In an article about the resolution published in The Irish Times in March, Ms Daly and fellow MEP Mick Wallace wrote that they supported clauses condemning Russian aggression during votes on amendments to the European Parliament resolution but voted against the overall resolution because of concerns about various issues including the provision of military equipment and weapons to Ukraine, increased defence spending and opening the energy market to fracked liquefied natural gas from the United States*
https://en.wikipedia.org/(...)for%20a%20withdrawal...quote:Ms Daly and Mr Wallace were also recently criticised in a report from the Syria Campaign, a human rights organisation, for helping to spread conspiracy theories about atrocities committed by the Assad regime. The report, citing research from the Institute for Strategic Dialogue, said Mr Wallace used an EU committee to amplify claims that the 2018 chemical attack launched by Assad forces on Douma in Syria "most likely was staged with the help of the White Helmets". It said Ms Daly has spread similar claims.
quote:Daly also abstained on an approved January 2023 resolution that looked to establish a war crimes tribunal investigating Russia's invasion of Ukraine.[58]
In November 2022, Daly voted against a resolution to declare Russia a state sponsor of terrorism. She said that "I condemn Russia's invasion and call for a withdrawal... Even the warhawks in the Biden administration have resisted pressure to designate Russia a 'state sponsor of terrorism,' because doing so would close off options for negotiating humanitarian and peace efforts".[59][60]
Die angst had zeker geen basis. Daar ze de hele oorlog al met nucleaire aanvallen dreigen. En er zijn altijd weer mensen die er in trappen.quote:Ukrainian officials pleaded for the reactivation of the satellites, however Musk was concerned the attack could trigger a nuclear response from Russia.
This fear was not baseless, as Musk had open discussions with high-ranking Russian officials not long before the attack.
've posted heavily about the dangerous rhetoric from Russia relating to a possible Nuclear attack on Ukraine, with Crimea being considered a Red Line.
No matter which side of the war you're on, we all want to avoid a nuclear conflict, and
@elonmusk
's actions may have prevented just that
Musk is een grote klootzak.quote:Op vrijdag 8 september 2023 06:46 schreef Delenlill het volgende:
[ twitter ]
"A major act of war" op Oekraïens grondgebied/territoriale wateren. Wat een bullshit. Elke dode burger veroorzaakt door die vloot nadat hij het internet weigerde aan te sluiten is zijn schuld.
[..]
Die angst had zeker geen basis. Daar ze de hele oorlog al met nucleaire aanvallen dreigen. En er zijn altijd weer mensen die er in trappen.
Enkele andere toppers van deze Daily :quote:Op vrijdag 8 september 2023 05:50 schreef Delenlill het volgende:
[..]
Ik geloof niks van dat nummer. Tot nu toe is er geen indicatie geweest van een nummer dat er ook maar in de buurt kwam.
Aaah, ik heb haar gegoogeld, ze is de Ierse Baudet lijkt het op. In elk geval wanneer het op de oorlog uitkomt.
https://www.irishtimes.co(...)es-security-service/
[..]
[..]
[..]
https://en.wikipedia.org/(...)for%20a%20withdrawal...
[..]
Mee eens. Dat is overigens ook de reden dat de EU miljarden vrijmaakt voor een Europese tegenhanger. En de US spaceforce een militaire variant ontwikkeld.quote:Op vrijdag 8 september 2023 08:20 schreef koemleit het volgende:
Musk.
perfect voorbeeld waarom de knoppen van zulke belangrijke infrastructuur niet moet liggen bij een privaat persoon.
Kijk, ik snap Musk ergens wel, in het begin van deze oorlog was ik zelf ook "bang" voor een nuclear inferno, en m'n opinie was "geef die gek in godsnaam iets, zodat ie ophoudt en probeer hem niet te stoppen want dadelijk blaast ie de hele wereld op".
Maar ik had natuurlijk het flauwste benul (net zoals Musk) en ben nu zeer blij dat men toen niet heeft toegegeven.
(en nu denk ik zelfs, we moeten sneller en meer geven, gewoon all inn en dat hadden we op dag 1 moeten doen)
quote:Moscow, Russia Federal Customs Building Burns After Ukrainian Drone Strike
Zag ook een tweet voorbij komen dat het blijkbaar niet Russia's federal customs building was. Maar 't brandde wel mooiquote:Op vrijdag 8 september 2023 08:42 schreef Delenlill het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)_building_in_moscow/ (andere video)
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die Russen maken zich wel populair bij hun vrienden zeg..quote:Op vrijdag 8 september 2023 08:46 schreef Aether het volgende:
Cuba arresteert 17 vermoedelijke ronselaars voor Rusland
https://nos.nl/liveblog/2(...)E-container-71899769
De Cubaanse autoriteiten hebben zeventien mensen opgepakt op verdenking van het ronselen van jonge Cubanen voor de oorlog in Oekraïne. De mannen zouden voor Rusland moeten gaan vechten.
Begin deze week werd al bekend dat de Cubaanse overheid het vermoedelijke mensenhandelnetwerk had ontdekt, maar nu is de omvang ervan pas duidelijk. De groep was zowel op Cuba als in Rusland actief. Onder de gearresteerde verdachten zit volgens Cuba ook de leider. De vermoedelijke mensensmokkelaars kunnen jarenlange gevangenisstraffen krijgen.
Cuba is een belangrijke bondgenoot van Rusland, maar houdt zich in de oorlog met Oekraïne afzijdig. Het land wil niet dat zijn staatsburgers als huurlingen worden gerekruteerd.
Dit ja. Beseft hij dat hij meewerkt aan genocide?quote:Op vrijdag 8 september 2023 06:46 schreef Delenlill het volgende:
[ twitter ]
"A major act of war" op Oekraïens grondgebied/territoriale wateren. Wat een bullshit. Elke dode burger veroorzaakt door die vloot nadat hij het internet weigerde aan te sluiten is zijn schuld.
[..]
Die angst had zeker geen basis. Daar ze de hele oorlog al met nucleaire aanvallen dreigen. En er zijn altijd weer mensen die er in trappen.
quote:Op vrijdag 8 september 2023 08:46 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Zag ook een tweet voorbij komen dat het blijkbaar niet Russia's federal customs building was. Maar 't brandde wel mooi
Jammer. Maar inderdaad een mooi vuurtje. En met de Russen weet je nooit wat er in het warenhuis opgeslagen is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"This fear was not baseless, as Musk had open discussions with high-ranking Russian officials not long before the attack."quote:Op vrijdag 8 september 2023 06:46 schreef Delenlill het volgende:
This fear was not baseless, as Musk had open discussions with high-ranking Russian officials not long before the attack.
Je mag ook wel hopen dat Musk voorafgaande aan de 'discussions with high-ranking Russian officials' met de autoriteiten contact heeft opgenomen om ze te vertellen dat dit er aan zat te komen. Toch?quote:Op vrijdag 8 september 2023 09:34 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
"This fear was not baseless, as Musk had open discussions with high-ranking Russian officials not long before the attack."
Dit is het probleem natuurlijk. Musk is ontzettend rijk, ontzettend intelligent, maar ook behoorlijk wereldvreemd. Hij snapt les 1 niet: Alles wat een Rus op hoog niveau zegt is een leugen. Het feit dat hij uberhaupt met high ranked russian officials praat zou al alle alarmbellen af moeten doen gaan.
Hij heeft dus niets geleerd van zijn eerdere ervaringen met Russen, toen hij een ICBM ging kopen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 09:34 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
"This fear was not baseless, as Musk had open discussions with high-ranking Russian officials not long before the attack."
Dit is het probleem natuurlijk. Musk is ontzettend rijk, ontzettend intelligent, maar ook behoorlijk wereldvreemd. Hij snapt les 1 niet: Alles wat een Rus op hoog niveau zegt is een leugen. Het feit dat hij uberhaupt met high ranked russian officials praat zou al alle alarmbellen af moeten doen gaan.
Nope. US Gov hoorde achteraf dat hij ff een gesprek had met z'n nieuwe mattie putin.quote:Op vrijdag 8 september 2023 09:42 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Je mag ook wel hopen dat Musk voorafgaande aan de 'discussions with high-ranking Russian officials' met de autoriteiten contact heeft opgenomen om ze te vertellen dat dit er aan zat te komen. Toch?
Maar onzekere kindertjes zijn natuurlijk makkelijk te paaien, bv door ze te vertellen hoe intelligent ze wel niet zijn.quote:Op vrijdag 8 september 2023 09:34 schreef Knipoogje het volgende:
Dit is het probleem natuurlijk. Musk is ontzettend rijk, ontzettend intelligent, maar ook behoorlijk wereldvreemd. Hij snapt les 1 niet: Alles wat een Rus op hoog niveau zegt is een leugen. Het feit dat hij uberhaupt met high ranked russian officials praat zou al alle alarmbellen af moeten doen gaan.
En ondertussen doet Musk ook lanceringen van geheime satellieten van de inlichtingendienst. Ik mag hopen dat ze de boel goed in de gaten houden.quote:Op vrijdag 8 september 2023 09:34 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
"This fear was not baseless, as Musk had open discussions with high-ranking Russian officials not long before the attack."
Dit is het probleem natuurlijk. Musk is ontzettend rijk, ontzettend intelligent, maar ook behoorlijk wereldvreemd. Hij snapt les 1 niet: Alles wat een Rus op hoog niveau zegt is een leugen. Het feit dat hij uberhaupt met high ranked russian officials praat zou al alle alarmbellen af moeten doen gaan.
Ja. In 2 jaar tijd sloopt ie alles wat hij heeft opgebouwd....quote:Op vrijdag 8 september 2023 10:00 schreef MatthijsDJ het volgende:
Toch bizar hoe die Musk die gezien was als een soort van "Good Guy" in tech (al was er altijd wel wat kritiek) naar de idioot van nu. Geld en macht doet bizarre dingen met mensen.
Wat denk je zelf?quote:Op vrijdag 8 september 2023 10:01 schreef Starhopper het volgende:
En ondertussen doet Musk ook lanceringen van geheime satellieten van de inlichtingendienst. Ik mag hopen dat ze de boel goed in de gaten houden.
Dat met die Thaise grot was niet duidelijk genoeg?quote:Op vrijdag 8 september 2023 10:03 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ja. In 2 jaar tijd sloopt ie alles wat hij heeft opgebouwd....
Een soort UC Vanguardquote:Op vrijdag 8 september 2023 08:24 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Mee eens. Dat is overigens ook de reden dat de EU miljarden vrijmaakt voor een Europese tegenhanger. En de US spaceforce een militaire variant ontwikkeld.
toen was hij nog groot fan van dit soort figuren (Musk, Baudet, Poetin, noem ze maar op)quote:Op vrijdag 8 september 2023 10:21 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dat met die Thaise grot was niet duidelijk genoeg?
Treason?quote:Op vrijdag 8 september 2023 09:34 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
"This fear was not baseless, as Musk had open discussions with high-ranking Russian officials not long before the attack."
Dit is het probleem natuurlijk. Musk is ontzettend rijk, ontzettend intelligent, maar ook behoorlijk wereldvreemd. Hij snapt les 1 niet: Alles wat een Rus op hoog niveau zegt is een leugen. Het feit dat hij uberhaupt met high ranked russian officials praat zou al alle alarmbellen af moeten doen gaan.
Lijkt me altijd beter om je mening aan te kunnen passen als zich nieuwe feiten voordoen?quote:Op vrijdag 8 september 2023 11:14 schreef sp3c het volgende:
[..]
toen was hij nog groot fan van dit soort figuren (Musk, Baudet, Poetin, noem ze maar op)
dat sowiesoquote:Op vrijdag 8 september 2023 11:22 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Lijkt me altijd beter om je mening aan te kunnen passen als zich nieuwe feiten voordoen?
Omdat detail is dat hij het uit zette dus op moment Oekraine een aanval wilde uitvoeren. precies daarvoor en dus direct heeft rusland heeft geholpen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 11:21 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Maar dat hij bepaalde Starlinks uitgezet heeft om de Russen niet voor de voeten te lopen, en dat hij contact heeft (gehad) met Rusland op hoog niveau, dat was vorig jaar al bekend geworden (is hier destijds uitvoering aan bod gekomen).
Waarom is dit nu weer in het nieuws?
Denk dat het nu wat meer MSM exposure heeft.quote:Op vrijdag 8 september 2023 11:21 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Maar dat hij bepaalde Starlinks uitgezet heeft om de Russen niet voor de voeten te lopen, en dat hij contact heeft (gehad) met Rusland op hoog niveau, dat was vorig jaar al bekend geworden (is hier destijds uitvoering aan bod gekomen).
Waarom is dit nu weer in het nieuws?
Ik geloof dat er een biografie uit is.quote:Op vrijdag 8 september 2023 11:21 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Maar dat hij bepaalde Starlinks uitgezet heeft om de Russen niet voor de voeten te lopen, en dat hij contact heeft (gehad) met Rusland op hoog niveau, dat was vorig jaar al bekend geworden (is hier destijds uitvoering aan bod gekomen).
Waarom is dit nu weer in het nieuws?
quote:
quote:Biography alleges Musk told engineers to turn off communications network to hobble Ukraine drone attack on Russian warships
quote:
Dus; Russische schepen schieten raketten af op Oekraïne af, met slachtoffers als gevolg. Oekraïne wil iets aan die schepen gaan doen, want ze zijn de slachtoffers beu. Komt Musk aanzetten: "Ho eens even Oekraïne, dat mag niet, want daar komen (Russische)slachtoffers van". En vervolgens schieten deze Russische schepen dus nog steeds hun raketten af op Oekraïne, waar je vredesduifje Musk natuurlijk niet meer over hoort.quote:Op vrijdag 8 september 2023 11:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik geloof dat er een biografie uit is.
The Guardian:
[..]
[..]
Hij was toch bang voor nukes, dus zijn beredenering is liever Rusland een paar duizend Oekrainse burgers laten vermoorden dan een atoomoorlog.quote:Op vrijdag 8 september 2023 11:53 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dus; Russische schepen schieten raketten af op Oekraïne af, met slachtoffers als gevolg. Oekraïne wil iets aan die schepen gaan doen, want ze zijn de slachtoffers beu. Komt Musk aanzetten: "Ho eens even Oekraïne, dat mag niet, want daar komen (Russische)slachtoffers van". En vervolgens schieten deze Russische schepen dus nog steeds hun raketten af op Oekraïne, waar je vredesduifje Musk natuurlijk niet meer over hoort.
Mooi man.![]()
Ik heb de angst voor NOEKS al sinds dag 1 niet serieus genomen eigenlijk. Want zo'n Putler mag dan wel gek zijn, dom is hij dan weer niet.quote:Op vrijdag 8 september 2023 12:05 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Hij was toch bang voor nukes, dus zijn beredenering is liever Rusland een paar duizend Oekrainse burgers laten vermoorden dan een atoomoorlog.
Hij beschrijft het daar alsof er geen connectie was in dat gebied en dat er vervolgens een aanvraag kwam. Maar de aanvalsoperatie van Oekraine was al in gang toch, dat de drones aanspoelden doordat de connectie verbroken was. Pas daarna 'smeekte' Oekraine om de connectie te herstellen. Tenminste dat is hoe het verhaal gisteren werd gebracht nav dat boek. Probeert het nu te verdraaien om iets minder een klootzak te lijken?quote:Op vrijdag 8 september 2023 06:46 schreef Delenlill het volgende:
[ twitter ]
"A major act of war" op Oekraïens grondgebied/territoriale wateren. Wat een bullshit. Elke dode burger veroorzaakt door die vloot nadat hij het internet weigerde aan te sluiten is zijn schuld.
[..]
Die angst had zeker geen basis. Daar ze de hele oorlog al met nucleaire aanvallen dreigen. En er zijn altijd weer mensen die er in trappen.
Goede zaak dat je dit nog even noemt. De waarheid is belangrijk.quote:Op vrijdag 8 september 2023 01:45 schreef Delenlill het volgende:
https://www.spiegel.de/pa(...)ac-9f99-5e7f90fbf165
Het verhaal van bijna een week geleden over een Russische man die een kind van een brug had gegooid in Duitsland omdat hij Oekraïens sprak en niet Russisch blijkt niet (helemaal?) waar te zijn. De kinderen hadden dit bedacht omdat de jongen zijn kleren blijkbaar erg vies had gemaakt, en onder een straf uit wou komen van zijn ouders
Dat oekraine daar aan begon, zonder een verbinding te hebben lijkt idd weinig waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 8 september 2023 12:08 schreef 3rr0r het volgende:
Maar de aanvalsoperatie van Oekraine was al in gang toch, dat de drones aanspoelden doordat de connectie verbroken was.
Begint wel een probleempje te worden dat een private man zoveel macht heeft op militaire infrastructuur. Zou niet mogen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 11:53 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dus; Russische schepen schieten raketten af op Oekraïne af, met slachtoffers als gevolg. Oekraïne wil iets aan die schepen gaan doen, want ze zijn de slachtoffers beu. Komt Musk aanzetten: "Ho eens even Oekraïne, dat mag niet, want daar komen (Russische)slachtoffers van". En vervolgens schieten deze Russische schepen dus nog steeds hun raketten af op Oekraïne, waar je vredesduifje Musk natuurlijk niet meer over hoort.
Mooi man.![]()
Waarom het nu weer voorbij komt? Geen idee. Misschien realiseert men zich nu eindelijk dat de oorlog korter zou/had kunnen duren en er minder burgers zouden/zijn om(ge)komen als Musk niet actief Oekraine had tegengewerkt.quote:Op vrijdag 8 september 2023 11:21 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Maar dat hij bepaalde Starlinks uitgezet heeft om de Russen niet voor de voeten te lopen, en dat hij contact heeft (gehad) met Rusland op hoog niveau, dat was vorig jaar al bekend geworden (is hier destijds uitvoering aan bod gekomen).
Waarom is dit nu weer in het nieuws?
Ik zeg, heel Moskou bedekken onder 2 meter dikke laag banden.quote:Op vrijdag 8 september 2023 12:28 schreef ExTec het volgende:
Maar autobanden zijn de "nieuwe luchtafweer".
[ twitter ]
Erg goed artikel.quote:Op vrijdag 8 september 2023 11:42 schreef Aether het volgende:
‘Goal is destruction of Ukraine’: ex-defence minister warns west of Putin’s aim
https://www.theguardian.c(...)warns-west-putin-aim
https://twitter.com/Gerashchenko_en/status/1700086854492500080quote:Russia is steadily experiencing price increases for a variety of goods and services, Russian media report.
▪️Food
Producers of street fast food warn of a possible increase in the average price of shawarma up to 300 rubles ($2.36) and a 10-15% rise in the price of pizza and burgers due to an increase in selling prices of products such as meat, vegetables, fruit and eggs.
▪️Gadgets
iPhone prices rose an average of 32% in the first half of the year, and another 20% increase is expected by the end of the year. Prices of Samsung, Xiaomi and Readme products are also rising significantly.
▪️Tourism
Tour operators warn of a possible 10-30% price increase for winter vacations to popular destinations such as Egypt, UAE, Thailand, Maldives and Cuba. The cost of tours in Russia may also increase by 15% or more.
▪️Gas
Since the beginning of the year, the prices of gas of various grades have increased by 60-70% and diesel fuel has gone up by 40%. This has caused discontent, as since 2018 there was an "inflation rule" that limited oil companies from raising prices above the official inflation rate, but this year the rule has been broken.
▪️Vehicles
Car prices continue to rise. In August, prices increased by 50-80 thousand rubles, and in some cases, they reached 120-600 thousand rubles and higher. Further growth of car prices in all market segments is expected in the fall.
▪️Real estate
The cost per square meter in the secondary market increased by 1.5-1.8% in August, reaching the maximum since March 2022. The highest rates of price growth were observed in cities such as Chelyabinsk, Togliatti, Kazan and Makhachkala. Rental prices are also expected to rise in the fall.
The situation with price increases raises fears of possible shortages and rising costs of goods. This compilation of archive videos from 2022 shows the infamous "sugar wars" when there was a shortage of sugar in Russia.
Godver, nu heb ik ook zin in shoarmaquote:Op vrijdag 8 september 2023 12:46 schreef ExTec het volgende:
Meer goed nieuws.
[..]
https://twitter.com/Gerashchenko_en/status/1700086854492500080
Ik hoop dat dit tzt nog een staartje gaat krijgen voor hem.quote:Op vrijdag 8 september 2023 12:55 schreef oheng het volgende:
De aanval is inderdaad mislukt vanwege Musk, ik heb destijds hier foto's gepost van "vreemde" aangespoelde zee drones op de kust van De Krim.
Hier een voorbeeld van nieuwsberichten van deze aangespoelde drone, d.d. 23 september 2022
Ja, en als die onbenul-autist van te voren had laten weten wat die zou flikken, had rus geen kans gehad om dit spul te bestuderen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 12:55 schreef oheng het volgende:
De aanval is inderdaad mislukt vanwege Musk, ik heb destijds hier foto's gepost van "vreemde" aangespoelde zee drones op de kust van De Krim.
Hier een voorbeeld van nieuwsberichten van deze aangespoelde drone, d.d. 23 september 2022
Rusland gaat helemaal los met het omruilen van buitenalandse valuta voor roebels.quote:Op vrijdag 8 september 2023 12:46 schreef ExTec het volgende:
Meer goed nieuws.
[..]
https://twitter.com/Gerashchenko_en/status/1700086854492500080
Wel naar Oekraïne.quote:Op vrijdag 8 september 2023 10:12 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ons belastinggeld gaat ook niet naar de VS, wel?
Nog nooit zoveel dode Tuvanezen gekregen voor mijn belastingcenten.quote:
Dan moet Rusland ze allemaal maar aan de grond houden. In ieder geval tot duidelijk is om wie het gaat.quote:
Er zijn weinig investeringen die zo goed zullen renderen als het Rusland uit je achtertuin laten schoppen. Dat niet doen gaat je op termijn veel meer kosten.quote:
Wat heeft die knakker nou eigenlijk te verliezen? Daar schuilt het gevaar.quote:Op vrijdag 8 september 2023 12:07 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik heb de angst voor NOEKS al sinds dag 1 niet serieus genomen eigenlijk. Want zo'n Putler mag dan wel gek zijn, dom is hij dan weer niet.
500.000 dollar heeft die helicopter piloot gekregen.quote:
Alleen kan Putin dat niet in zijn eentje gelukkig, daar zijn net als in de VS meerdere mensen voor nodig.quote:Op vrijdag 8 september 2023 13:22 schreef Inbox het volgende:
[..]
Wat heeft die knakker nou eigenlijk te verliezen? Daar schuilt het gevaar.
Dus ja, ik acht m wel in staat daadwerkelijk de geschiedenis in te willen gaan door het gebruik van een atoombom.
Wat stel je voor dat we er aan doen?quote:Op vrijdag 8 september 2023 13:22 schreef Inbox het volgende:
[..]
Wat heeft die knakker nou eigenlijk te verliezen? Daar schuilt het gevaar.
Dus ja, ik acht m wel in staat daadwerkelijk de geschiedenis in te willen gaan door het gebruik van een atoombom.
Als ik een Oekraïnse militair zou zijn, en ik zou zo'n spion/verrader treffen die tal van landgenoten het het leven heeft gekost, dan zou ik mij toch moeilijk in kunnen houden om die ter plekke (buiten de camera omquote:Op vrijdag 8 september 2023 13:27 schreef Anton91 het volgende:
Ik snap niet dat ze altijd zo netjes tegen zulke verraders zijn.
[ twitter ]
Dat mag ik hopen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 13:25 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
Alleen kan Putin dat niet in zijn eentje gelukkig, daar zijn net als in de VS meerdere mensen voor nodig.
Nee.quote:Op vrijdag 8 september 2023 13:30 schreef ExTec het volgende:
[..]
Wat stel je voor dat we er aan doen?
Voortaan elke gek met atoombommen maar snel geven wat die wil ofzo?
En van de andere kant zou Poetin's macht stevig ondermijnd worden als iemand zou weigeren mee te werken aan een nucleaire aanval. Dus, zou Poetin het risico durven nemen er achter te komen dat zijn macht ondermijnd is?quote:Op vrijdag 8 september 2023 13:31 schreef Inbox het volgende:
[..]
Dat mag ik hopen.
De vraag is dan: hoe trouw zijn deze lui aan Putin? Ze zullen een behoorlijk risico lopen om uit een raam te vallen als ze zijn opdracht weigeren, zeg maar.
Klinkt als je erg drukmaken over iets waar niemand invloed op uit kan oefenen. Vaak is het dan een kwestie van tijd voor die "Nee" dan veranderd in een "Ja", of een "in dit geval wel".quote:Op vrijdag 8 september 2023 13:33 schreef Inbox het volgende:
[..]
Nee.
Maar je moet het gevaar zeker niet onderschatten.
Hoeft niet eens perse te executeren te zijn, maar vergiftigen kunnen ze bij de SSU ook prima.quote:Op vrijdag 8 september 2023 13:31 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
Als ik een Oekraïnse militair zou zijn, en ik zou zo'n spion/verrader treffen die tal van landgenoten het het leven heeft gekost, dan zou ik mij toch moeilijk in kunnen houden om die ter plekke (buiten de camera om) te executeren.
Thee is idd overal goed verkrijgbaarquote:Op vrijdag 8 september 2023 13:39 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Hoeft niet eens perse te executeren te zijn, maar vergiftigen kunnen ze bij de SSU ook prima.
Als dat zo is, dan gaat hij hoe dan ook wel een NOEKS gebruiken.quote:Op vrijdag 8 september 2023 13:22 schreef Inbox het volgende:
[..]
Wat heeft die knakker nou eigenlijk te verliezen? Daar schuilt het gevaar.
Dus ja, ik acht m wel in staat daadwerkelijk de geschiedenis in te willen gaan door het gebruik van een atoombom.
Ik had ze allang tegen de muur gezet.quote:Op vrijdag 8 september 2023 13:39 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Hoeft niet eens perse te executeren te zijn, maar vergiftigen kunnen ze bij de SSU ook prima.
Collaborateurs en Russische spionnen horen gewoon de doodstraf te krijgen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 13:27 schreef Anton91 het volgende:
Ik snap niet dat ze altijd zo netjes tegen zulke verraders zijn.
[ twitter ]
Bizar dat je denkt dat hij niets meer te verliezen heeft. Rusland is gestopt met te bestaan of zo? En een atoombommetje gooien zal zijn problemen oplossen/verbeteren?quote:Op vrijdag 8 september 2023 13:22 schreef Inbox het volgende:
[..]
Wat heeft die knakker nou eigenlijk te verliezen? Daar schuilt het gevaar.
Dus ja, ik acht m wel in staat daadwerkelijk de geschiedenis in te willen gaan door het gebruik van een atoombom.
Beter! Fuck Rusland. Dat transport zal langzamer gaan dan per boot maar alles beter dan onderhandelen met Rusland voor een nieuwe graandeal.quote:
Men zei dat het brokstukken waren die, nadat Oekraine de drone had geraakt, in Roemenie waren terechtgekomen. Maar als je het filmpje ziet dan knalt dat ding uit elkaar bij het neerkomen meen ik. Dus niet in de lucht kapot en daarna stukjes die neervallen. Dan blijft over geraakt door kogels die hem van koers deed veranderen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 15:10 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Wel beducht zijn op Russische drones die straks 'per ongeluk' op Roemeens grondgebied terecht komen.
Eén kan toeval zijn, meerdere niet.
Dat Rusland er nog steeds is, zorgt er juist voor dat ie niets meer te verliezen heeft. Hoe denk je dat de bevolking gaat reageren als ie de oorlog verliest of opgeeft. Sorry van uw kinderen...quote:Op vrijdag 8 september 2023 14:35 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Bizar dat je denkt dat hij niets meer te verliezen heeft. Rusland is gestopt met te bestaan of zo? En een atoombommetje gooien zal zijn problemen oplossen/verbeteren?
Leuke psyopsquote:
Het was nog niet bekend dat Musk Starlink had uitgezet precies en expres tijdens een verrassingsaanval van Oekraïense droneboten.quote:Op vrijdag 8 september 2023 11:21 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Maar dat hij bepaalde Starlinks uitgezet heeft om de Russen niet voor de voeten te lopen, en dat hij contact heeft (gehad) met Rusland op hoog niveau, dat was vorig jaar al bekend geworden (is hier destijds uitvoering aan bod gekomen).
Waarom is dit nu weer in het nieuws?
De regio's en minderheden van waar de meeste mannen zijn gesneuveld gaan Putin niks maken. Andere Russen boeit dat opzich niks. Dus dat zal z'n probleem niet zo zijn. Meer de uitstraling van zwakte.quote:Op vrijdag 8 september 2023 15:26 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Dat Rusland er nog steeds is, zorgt er juist voor dat ie niets meer te verliezen heeft. Hoe denk je dat de bevolking gaat reageren als ie de oorlog verliest of opgeeft. Sorry van uw kinderen...
Dacht Ceaușescu ook.. ooit moeten ze Putin toch helemaal zat zijn.quote:Op vrijdag 8 september 2023 15:35 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
De regio's en minderheden van waar de meeste mannen zijn gesneuveld gaan Putin niks maken. Andere Russen boeit dat opzich niks. Dus dat zal z'n probleem niet zo zijn. Meer de uitstraling van zwakte.
Geloof er niks van. Klinkt als 100% Russische propaganda.quote:Op vrijdag 8 september 2023 15:42 schreef 3rr0r het volgende:
Dit kan haast niet waar zijn mag ik hopen (BILD is vaak onzin toch?)
[ twitter ]
want waarom zou iemand hier mee akkoord gaan? wat geeft rusland hier voorop?quote:Op vrijdag 8 september 2023 15:46 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Geloof er niks van. Klinkt als 100% Russische propaganda.
Ja die slag om de arm moet je houden, dat wat pipo's van de VN nog weleens iets raars doen. Anders is het puur een Russische wish list.quote:Op vrijdag 8 september 2023 15:53 schreef Korenfok het volgende:
[..]
want waarom zou iemand hier mee akkoord gaan? wat geeft rusland hier voorop?
ohja, rusland is nu voorzitter van veiligheidsraad en nog wat VN afdelingen.....
die oplossing is er gewoon graan door laten uit oekraine!!!!quote:Op vrijdag 8 september 2023 16:09 schreef Multatilu het volgende:
VN zit natuurlijk wel in een heel vervelende spagaat, omdat gebrek aan graan enorme problemen oplevert voor de armere landen. Dan ga je wel zoeken naar oplossingen, toch?
UN conducts secret negotiations with Russia on lifting all major sanctions in exchange for grain dealquote:Op vrijdag 8 september 2023 15:42 schreef 3rr0r het volgende:
Dit kan haast niet waar zijn mag ik hopen (BILD is vaak onzin toch?)
[ twitter ]
Information has appeared (unverified) in BILD media about a letter, allegedly written by UN Secretary General António Guterres to Russian Foreign Minister Sergei Lavrov that offers four specific steps to renew the Black Sea Initiative (also known as the "Grain Deal":
1. Creating a special subdivision of the state-owned "Russian Agrarian Bank" and connecting it to SWIFT, this circumventing sanctions.
2. Insuring Russian ships against Ukrainian attacks in the Black Sea and the Sea of Azov. This would reportedly be done by creating a "UN co-financed insurance company for Russian food and fertilizer exports.
3. Unfreezing frozen assets of Russian fertilizer companies in the EU. According to BILD, Guterres promises: “The United Nations will work with the relevant national authorities and the EU authorities on the basis of these requests.”
4. Allowing Russian ships carrying food and fertilizers fast and efficient access to EU ports.
There has been no official confirmation or comment of this letter or any steps mentioned above.
The article is available here (in German): https://t.co/0cBXLKBrJw
Denken kennelijk dat ze de macht hebben over Europa en Amerika met zogenaamd publieke druk?quote:Op vrijdag 8 september 2023 16:47 schreef Aether het volgende:
[..]
UN conducts secret negotiations with Russia on lifting all major sanctions in exchange for grain deal
https://www.pravda.com.ua/eng/news/2023/09/8/7418983/
Apart, want er zijn geen UN sancties.
quote:The war is slowing down. This is true, we recognise this. All the processes are becoming harder and slowing down: from sanctions to the delivery of weapons.
quote:A group of #Russian occupiers was effectively demilitarized and denazified on the #Bakhmut direction
De VN is de laatste jaren vooral een anti-westerse organisatie geworden en gedurende de oorlog in Oekraïne is het zelfs meer en meer een pro-Russische organisatie geworden.quote:Op vrijdag 8 september 2023 16:49 schreef xpompompomx het volgende:
Dat de VN op allerlei fronten een failliete organisatie is wordt maar weer eens pijnlijk duidelijk.
Hopelijk duurt die oefening heel langquote:Op vrijdag 8 september 2023 18:56 schreef Slayage het volgende:
Uiteraard zonder de schepen van landen die niet grenzen aan de zwarte zee
[ twitter ]
Ze horen het aankomen en rennen wegquote:Op vrijdag 8 september 2023 19:11 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Meteen weggeklikt toen ik die beestjes zag lopen
Uiteengereten Russen doen me niks, dode katten en honden kan ik niet tegen
CNNquote:A Russian missile strike on the center of Kryvyi Rih killed one person and injured a further 72 people on Friday, Ukrainian officials said.
“A police officer was killed in the Russian strike. Three more ones were rescued from the rubble by the State Emergency Service,” Ukrainian Minister of Internal Affairs Ihor Klymenko said in a Telegram post on Friday. “They are in serious condition.”
CNNquote:While Melitopol was struck earlier in the year by Ukrainian missile attacks on Russian targets, recently, it has been quiet. “People here do not feel the war. If last year almost every person standing at the queue at the market was talking about Mariupol or Crimea, now people have different feelings,” Baska added. “There are now fewer local people in the city than newcomers … soon there will be a complete replacement of the local population (by Russians), it feels like.”
Dit deed Rusland ook twee weken voor de speciale operatie in Belarus en Rusland 🤔quote:Op vrijdag 8 september 2023 18:56 schreef Slayage het volgende:
Uiteraard zonder de schepen van landen die niet grenzen aan de zwarte zee
[ twitter ]
quote:Op vrijdag 8 september 2023 19:55 schreef Nebelwerfer het volgende:
[ twitter ]
Hier verder nog nieuws over?
Dode honden en katten, dat is niet te harden natuurlijk.quote:Op vrijdag 8 september 2023 19:11 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Meteen weggeklikt toen ik die beestjes zag lopen
Uiteengereten Russen doen me niks, dode katten en honden kan ik niet tegen
Hij schijnt ziek te zijn, is aan de verliezende hand op het moment. Verliest daarmee aanzicht en macht.quote:Op vrijdag 8 september 2023 14:35 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Bizar dat je denkt dat hij niets meer te verliezen heeft. Rusland is gestopt met te bestaan of zo? En een atoombommetje gooien zal zijn problemen oplossen/verbeteren?
Daar komt een trein vol vrijheid.quote:
Denk je dat de rest van het kremlin de maffia dat even toe gaat laten. Die kernwapens zijn alles wat ze hebben om aan de macht vast te houden.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:30 schreef Inbox het volgende:
[..]
Hij schijnt ziek te zijn, is aan de verliezende hand op het moment. Verliest daarmee aanzicht en macht.
Zn droom spat uiteen en het is een niets ontziende machtswellusteling. Dat bedoel ik met dat ie niets meer te verliezen heeft.
Zo'n figuur zie ik dus gerust een atoomwapen gebruiken als ultieme wraak voor het mislukken van zn plan om zo voor eeuwig de geschiedenis in te gaan. Zeg maar zo'n figuur die als een relatie uitgaat zn vriendin vermoord onder het motto 'als ik haar niet kan hebben, dan niemand anders'.
Laat zo'n ding ontploffen en je gaat de geschiedenis in. Laat zijn dat je nergens voor schroomt en je hebt de ultieme macht in handen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:45 schreef havanagila het volgende:
[..]
Denk je dat de rest van het kremlin de maffia dat even toe gaat laten. Die kernwapens zijn alles wat ze hebben om aan de macht vast te houden.
Ja tuurlijk joh, Putin's collega's gaan hun eigen ruiten ingooien omdat die mafkees "de geschiedenis in wil" oid. Allemaal de dood in voor de grote leider en je miljardenvermogen weg. Maar niet heus.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:49 schreef Inbox het volgende:
[..]
Laat zo'n ding ontploffen en je gaat de geschiedenis in. Laat zijn dat je nergens voor schroomt en je hebt de ultieme macht in handen.
Ik weet niet wat de procedures zijn, maar volgens mij krijgt Putin nu nog alle steun van het volk aldaar en het Kremlin en is ie nog steeds niet afgezet.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:51 schreef havanagila het volgende:
[..]
Ja tuurlijk joh, Putin's collega's gaan hun eigen ruiten ingooien omdat die mafkees "de geschiedenis in wil" oid. Allemaal de dood in voor de grote leider en je miljardenvermogen weg. Maar niet heus.
En als dat wel zo zou werken was Oekraïne en heel Rusland allang een grote radioactieve krater
Dat kan niet. Dan loopt hij het risico dat een opvolger hem op het vliegtuig naar Den Haag zet.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:58 schreef Inbox het volgende:
Die knakker kan beter van zn miljarden gaan genieten en met pensioen gaan.
Dat vind ik ook zo'n rare hobby, al die turret toss, flying ruzzian filmpjes die hier voorbij komen. Zijn wel mensen alsnog wat mij betreft. Ik kan er niet naar kijken.quote:Op vrijdag 8 september 2023 20:55 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Dode honden en katten, dat is niet te harden natuurlijk.
Maar uiteengereten mensen, ook al zijn het Russen, daar kan ik gelukkig ook nog altijd niet goed tegen.
Wat is de alltime low eigenlijk?quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:23 schreef michaelmoore het volgende:
ruble koers blijft toch dalen ondanks de forse rente stijgingen , nu 105
[ afbeelding ]
[ twitter ]
met deze enorme rente opslag van 4% mag de koers van de ruble niet zakkenquote:Op vrijdag 8 september 2023 22:20 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Wat is de alltime low eigenlijk?
bullseyequote:Op vrijdag 8 september 2023 22:18 schreef slashdotter3 het volgende:
Wow!
https://www.reddit.com/r/(...)lands_on_a_group_of/
Ukrainian 120mm mortar shell lands on a group of Russian soldiers (Kreminna front)
Waarom denk je dat Polen zo bizar veel wapentuig aan het aanschaffen is? Die voelen de bui ook al hangen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:38 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Speciaal voor de "LaTen We OvEr VrEdE pRaTeN" posters die hier af en toe binnen vallen.
[ twitter ]
Echt he....quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:42 schreef Perrin het volgende:
[..]
Waarom denk je dat Polen zo bizar veel wapentuig aan het aanschaffen is? Die voelen de bui ook al hangen.
Iedereen ziet de bui hangen, alleen niemand lijkt echt uit te durven spreken wat Ruslands plan is. Het trollen leger maakt het belachelijk en ontkent en geen enkele politici durft het uit te spreken (want Irak, toen sadam dus nep atoombommen had geplaatst, die men zag op de sataliet foto's). Wat als alles echt bluf is van rusland, net zo als toen in Irak. Het Westen wil het risico op die inschattingsfout niet meer maken..... Met alle gevolgen van dien.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:42 schreef Perrin het volgende:
[..]
Waarom denk je dat Polen zo bizar veel wapentuig aan het aanschaffen is? Die voelen de bui ook al hangen.
Zo van ze doen net alsof ze Oekraïne zijn binnengevallen?quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:48 schreef Korenfok het volgende:
Wat als alles echt bluf is van rusland,
Nou is jouw quote ook brak.quote:[ afbeelding ] Op vrijdag 8 september 2023 16:49 schreef xpompompomx het volgende:
Dat de VN op allerlei fronten een failliete organisatie is wordt maar weer eens pijnlijk duidelijk.
[/quote
Tsja…dat is duideljk… het hele defensiesysteem is al jaren brak…😕
En ondertussen mag de Russische vijfde colonne zich nog altijd vrij rondbewegen in de westerse wereld...quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:42 schreef Perrin het volgende:
[..]
Waarom denk je dat Polen zo bizar veel wapentuig aan het aanschaffen is? Die voelen de bui ook al hangen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |