Dode honden en katten, dat is niet te harden natuurlijk.quote:Op vrijdag 8 september 2023 19:11 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Meteen weggeklikt toen ik die beestjes zag lopen
Uiteengereten Russen doen me niks, dode katten en honden kan ik niet tegen
Hij schijnt ziek te zijn, is aan de verliezende hand op het moment. Verliest daarmee aanzicht en macht.quote:Op vrijdag 8 september 2023 14:35 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Bizar dat je denkt dat hij niets meer te verliezen heeft. Rusland is gestopt met te bestaan of zo? En een atoombommetje gooien zal zijn problemen oplossen/verbeteren?
Daar komt een trein vol vrijheid.quote:
Denk je dat de rest van het kremlin de maffia dat even toe gaat laten. Die kernwapens zijn alles wat ze hebben om aan de macht vast te houden.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:30 schreef Inbox het volgende:
[..]
Hij schijnt ziek te zijn, is aan de verliezende hand op het moment. Verliest daarmee aanzicht en macht.
Zn droom spat uiteen en het is een niets ontziende machtswellusteling. Dat bedoel ik met dat ie niets meer te verliezen heeft.
Zo'n figuur zie ik dus gerust een atoomwapen gebruiken als ultieme wraak voor het mislukken van zn plan om zo voor eeuwig de geschiedenis in te gaan. Zeg maar zo'n figuur die als een relatie uitgaat zn vriendin vermoord onder het motto 'als ik haar niet kan hebben, dan niemand anders'.
Laat zo'n ding ontploffen en je gaat de geschiedenis in. Laat zijn dat je nergens voor schroomt en je hebt de ultieme macht in handen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:45 schreef havanagila het volgende:
[..]
Denk je dat de rest van het kremlin de maffia dat even toe gaat laten. Die kernwapens zijn alles wat ze hebben om aan de macht vast te houden.
Ja tuurlijk joh, Putin's collega's gaan hun eigen ruiten ingooien omdat die mafkees "de geschiedenis in wil" oid. Allemaal de dood in voor de grote leider en je miljardenvermogen weg. Maar niet heus.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:49 schreef Inbox het volgende:
[..]
Laat zo'n ding ontploffen en je gaat de geschiedenis in. Laat zijn dat je nergens voor schroomt en je hebt de ultieme macht in handen.
Ik weet niet wat de procedures zijn, maar volgens mij krijgt Putin nu nog alle steun van het volk aldaar en het Kremlin en is ie nog steeds niet afgezet.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:51 schreef havanagila het volgende:
[..]
Ja tuurlijk joh, Putin's collega's gaan hun eigen ruiten ingooien omdat die mafkees "de geschiedenis in wil" oid. Allemaal de dood in voor de grote leider en je miljardenvermogen weg. Maar niet heus.
En als dat wel zo zou werken was Oekraïne en heel Rusland allang een grote radioactieve krater
Dat kan niet. Dan loopt hij het risico dat een opvolger hem op het vliegtuig naar Den Haag zet.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:58 schreef Inbox het volgende:
Die knakker kan beter van zn miljarden gaan genieten en met pensioen gaan.
Dat vind ik ook zo'n rare hobby, al die turret toss, flying ruzzian filmpjes die hier voorbij komen. Zijn wel mensen alsnog wat mij betreft. Ik kan er niet naar kijken.quote:Op vrijdag 8 september 2023 20:55 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Dode honden en katten, dat is niet te harden natuurlijk.
Maar uiteengereten mensen, ook al zijn het Russen, daar kan ik gelukkig ook nog altijd niet goed tegen.
Wat is de alltime low eigenlijk?quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:23 schreef michaelmoore het volgende:
ruble koers blijft toch dalen ondanks de forse rente stijgingen , nu 105
[ afbeelding ]
[ twitter ]
met deze enorme rente opslag van 4% mag de koers van de ruble niet zakkenquote:Op vrijdag 8 september 2023 22:20 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Wat is de alltime low eigenlijk?
bullseyequote:Op vrijdag 8 september 2023 22:18 schreef slashdotter3 het volgende:
Wow!
https://www.reddit.com/r/(...)lands_on_a_group_of/
Ukrainian 120mm mortar shell lands on a group of Russian soldiers (Kreminna front)
Waarom denk je dat Polen zo bizar veel wapentuig aan het aanschaffen is? Die voelen de bui ook al hangen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:38 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Speciaal voor de "LaTen We OvEr VrEdE pRaTeN" posters die hier af en toe binnen vallen.
[ twitter ]
Echt he....quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:42 schreef Perrin het volgende:
[..]
Waarom denk je dat Polen zo bizar veel wapentuig aan het aanschaffen is? Die voelen de bui ook al hangen.
Iedereen ziet de bui hangen, alleen niemand lijkt echt uit te durven spreken wat Ruslands plan is. Het trollen leger maakt het belachelijk en ontkent en geen enkele politici durft het uit te spreken (want Irak, toen sadam dus nep atoombommen had geplaatst, die men zag op de sataliet foto's). Wat als alles echt bluf is van rusland, net zo als toen in Irak. Het Westen wil het risico op die inschattingsfout niet meer maken..... Met alle gevolgen van dien.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:42 schreef Perrin het volgende:
[..]
Waarom denk je dat Polen zo bizar veel wapentuig aan het aanschaffen is? Die voelen de bui ook al hangen.
Zo van ze doen net alsof ze Oekraïne zijn binnengevallen?quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:48 schreef Korenfok het volgende:
Wat als alles echt bluf is van rusland,
Nou is jouw quote ook brak.quote:[ afbeelding ] Op vrijdag 8 september 2023 16:49 schreef xpompompomx het volgende:
Dat de VN op allerlei fronten een failliete organisatie is wordt maar weer eens pijnlijk duidelijk.
[/quote
Tsja…dat is duideljk… het hele defensiesysteem is al jaren brak…😕
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |