Mijn dochter heeft er een van Bamboozy en twee van Pantys.quote:Op maandag 2 januari 2023 12:26 schreef Aure het volgende:
Van welk merk heeft je dochter ze?
Ik ben ook wel benieuwd, maar zou het denk ik vooral als extra bescherming willen gebruiken op de zware dagen. Dan moet ik een super plus tampon na 1 uur al vervangen
Die pads liggen ook bij de Hema?? Gebruik normaal gesproken een cup maar doe er vaak maandverband/inlegkruisje onder.quote:Op maandag 2 januari 2023 12:27 schreef Cat-astrophe het volgende:
Ik heb er een paar van de Hema gekocht. Zitten prettig, idd niet te heet wassen en zeker niet drogen.
Ik gebruik ze wel in combinatie met uitwasbare pads. Die tussendoor wisselen vind ik makkelijker en frisser. Ondergoed is meer extra bescherming voor de zware dagen.
De toplaag van textiel is een stuk fijner voor de fufa dan wegwerp maandverband. Dat gebruik ik alleen nog als ik een hele dag weg ben, want gebruikt textiel meeslepen…![]()
Sliertjes en bonkjes… nee, die worden niet geabsorbeerd. Dat kan volgens mij geen enkel uitwendig maandverband.
Niet dat ik weet, ik heb ze online besteld. Ik vond ooit een aanbieder die een probeerset van diverse merken aanbood, dat was wel handig. Want wat prettig voelt en werkt voor jou is heel persoonlijk.quote:Op maandag 2 januari 2023 13:40 schreef Smelfie het volgende:
[..]
Die pads liggen ook bij de Hema?? Gebruik normaal gesproken een cup maar doe er vaak maandverband/inlegkruisje onder.
Dat is wel het idee, inderdaad. Nou zijn die schooldagen niet zo vreselijk lang. Meestal iets van 9-14.15. Maar zoals gezegd heeft ze op de heftigste dag nog geen menstruatie ondergoed gebruikt. Ik kan me voorstellen dat ze dan start met dat ondergoed en maandverband, en dan het maandverband wegmikt en al dan niet een nieuwe in doet. Het is ook echt wel de extra veiligheid die het biedt tegen doorlekken die het voor die jonge meiden interessant maakt. Zo sneu als ze op school doorlekken.quote:Op maandag 2 januari 2023 13:38 schreef Viv het volgende:
@:miss_sly kan ze een hele schooldag met één zo'n onderbroekje toe? Want als ze halverwege moet wisselen, lijkt me dat wel onhandig.
Ja zo jammer dat je dit soort dingen niet gewoon kunt zien/voelen voor je ze koopt. Zag laatst dat wibra ook wat menstruatie ondergoed heeft, ga eerst iets cheaps proberen.quote:Op maandag 2 januari 2023 13:44 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Niet dat ik weet, ik heb ze online besteld. Ik vond ooit een aanbieder die een probeerset van diverse merken aanbood, dat was wel handig. Want wat prettig voelt en werkt voor jou is heel persoonlijk.
https://www.hema.nl/inspiratie/mooi-en-gezond/lekvrij-ondergoedquote:Op maandag 2 januari 2023 17:27 schreef Seven. het volgende:
Ik zit te kijken op Hema.nl maar kan ze niet vinden?!
Het heet lekker eufemistisch 'lekvrij' bij Hema.quote:Op maandag 2 januari 2023 17:27 schreef Seven. het volgende:
Ik zit te kijken op Hema.nl maar kan ze niet vinden?!
Dat van de Hema schijnt toch primair gericht op urineverlies.quote:Op maandag 2 januari 2023 17:36 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het heet lekker eufemistisch 'lekvrij' bij Hema.
Ik denk dat ik morgen ff een libresse of wibra ga halen om te proberen. Als dat bevalt, dan bestel ik denk ik wat bij Snuggs.quote:Op maandag 2 januari 2023 17:22 schreef Smelfie het volgende:
[..]
Ja zo jammer dat je dit soort dingen niet gewoon kunt zien/voelen voor je ze koopt. Zag laatst dat wibra ook wat menstruatie ondergoed heeft, ga eerst iets cheaps proberen.
Thanks! Morgen maar eens naar de Hema, die zijn 10 euro.quote:Op maandag 2 januari 2023 17:33 schreef Lienekien het volgende:
[..]
https://www.hema.nl/inspiratie/mooi-en-gezond/lekvrij-ondergoed
Dat is ook zo. Het is ook erg persoonlijk welke je fijn vindt zitten en welke minder. En dat is zeker jammer gezien de prijzen.quote:Op maandag 2 januari 2023 17:43 schreef Seven. het volgende:
Denk dat het een kwestie van trial and error gaat worden.
DM anders je adres door. 250 euro per broekje ex BTW en verzendkosten. Ik kan je eind van de week opsturen.quote:Op maandag 2 januari 2023 17:32 schreef damsco het volgende:
Wellicht kun je het daarna verkopen met sliertjes en bonkjes op fok?
Ik DM je zo even!quote:Op maandag 2 januari 2023 17:49 schreef Seven. het volgende:
[..]
DM anders je adres door. 250 euro per broekje ex BTW en verzendkosten. Ik kan je eind van de week opsturen.
Omdat het natuurlijk wel human waste is, moet ik wel nog even uitzoeken onder welke regels dit getransporteerd mag worden (juiste UN nummer en verpakkingsmateriaal, hou ook rekening met dangerous goods toeslag bij de transportkosten).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Enige wat minder leuk is, is dat je ze na gebruik moet uitspoelen (schijnt ook beter te zijn voor het absorptievermogen). Daarna kan je ze niet in de wasmand gooien natuurlijk. Ik douch altijd 's avonds dus doe dat bij de douchekraan en gooi ze dan in een emmer met deksel tot ik de wasmachine weer eens aanzet.
quote:Op maandag 2 januari 2023 19:20 schreef MorganLeFay het volgende:
Ik heb ook die van Snuggs. Merk er praktisch niks van. Want zwart, dus je ziet ook niks.
Ze absorberen super. Heb nooit stukjes erin gezien. Ruik ook niets. Dat was met maandverband wel anders.
Overigens kan ik makkelijk de hele dag met zo'n broekje doen. Van de zomer een dag naar een pretpark geweest op de 1e dag. Zeiknat geworden in de wildwaterbaan, maar niet doorgelekt of wat![]()
Ik heb er inmiddels zoveel dat ik niks anders meer nodig heb, behalve dan als ik ga zwemmen o.i.d.
Kijk eens aan, we hebben een expert in huis!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Enige wat minder leuk is, is dat je ze na gebruik moet uitspoelen (schijnt ook beter te zijn voor het absorptievermogen). Daarna kan je ze niet in de wasmand gooien natuurlijk. Ik douch altijd 's avonds dus doe dat bij de douchekraan en gooi ze dan in een emmer met deksel tot ik de wasmachine weer eens aanzet.
Draag jij ze dan gewoon de hele maand of zo?
![]()
En welke merken heb je al geprobeerd, zaten er nog afraders tussen?Resistance is futile.
Ik heb me gewoon heel erg laten influencen door Snuggsquote:Op dinsdag 3 januari 2023 08:38 schreef Seven. het volgende:
[..]
Kijk eens aan, we hebben een expert in huis!
Draag jij ze dan gewoon de hele maand of zo?
![]()
En welke merken heb je al geprobeerd, zaten er nog afraders tussen?
Basic is prima. Ik kan niet voor anderen spreken maar als ik ongesteld ben, dan heb ik sowieso niet echt de neiging om sexy ondergoed aan te trekken. Dat komt in de week erna welquote:Op dinsdag 3 januari 2023 12:22 schreef MorganLeFay het volgende:
[..]
Ik heb me gewoon heel erg laten influencen door Snuggs
Ben daarmee begonnen met een set van 3. Daarna nog 2 sets gekocht van 3 (want als iets bevalt, waarom switchen van merk?). Vond ze overal eigenlijk even duur.
Draag ze niet de hele maand hoor. Alleen als het nodig is (vanaf het moment dat ik mijn menstruatie verwacht). Wil ook wel eens mooi ondergoed aan en om nou te zeggen dat die Snuggs mooi zijn... het zijn gewoon hele basic hipsters
Ze zijn overigens niet super elastisch zoals de meeste "gewone" hipsters. Ik heb meestal maat 36/38 en heb Snuggs in maat M. Die zitten prima als ik ze aan heb, maar rekken in de taille gewoon net wat minder lekker mee bij het aantrekken.
Maar beschermt die ook tegen lekken en geurtjes?quote:Op dinsdag 3 januari 2023 12:54 schreef Seven. het volgende:
Check deze sexy bastard! Gekocht bij Wibra net. Ik moet ‘m wel eerst wassen en deze absorbeert maar voor 1 tampon (vandaag is daar geen geschikte dag voor). En wel even aangepast voor de pasvorm. Die is prima. Het kruisgedeelte voel je echt niet, dat is wel superfijn. Maar het is wel Wibra en dat merk je aan de stof en de naden wel een beetje. Evengoed, voor 12,99 euro klaag ik niet. Absorptievermogen zal de doorslag geven.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Nog gekeken bij Kruidvat naar Libresse maar die hadden alleen S en M in het assortiment. Sukkels, daar pas ik met mijn XL reet niet in dus ik voelde me niet included![]()
.
Ik ga ‘m morgen aan een test onderwerpen.quote:Op dinsdag 3 januari 2023 20:32 schreef kibo het volgende:
[..]
Maar beschermt die ook tegen lekken en geurtjes?
Oeps.quote:Op woensdag 4 januari 2023 11:43 schreef Seven. het volgende:
Ik trek dus net m’n wibra menstruatieslip uit de droger. Mijn man had er niet meer aan gedacht. Dus mogelijk vertekend resultaat.
Ik weet het haast zeker /ervaringquote:Op woensdag 4 januari 2023 11:47 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Oeps.
Voor het absorberend deel is dat niet heel best, volgens mij.
De schade lijkt mee te vallen! Tot dusver nog geen lekkage. Onderbroek zelf zit op zich prima, voor een Wibra slip. Ik zie ‘m niet door mijn spijkerbroek maar de naad tussen het kruis en kont voel je wel door een spijkerbroek heen. Het absorberende gedeelte voel ik amper, niet storend. Uiteindelijk is er geen enkel maandverband dat je niet voelt, is mijn ervaring.quote:Op woensdag 4 januari 2023 11:47 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Oeps.
Voor het absorberend deel is dat niet heel best, volgens mij.
Nachtje mee geslapen. Echt goeie kwaliteit stof en naden. Het absorptie gedeelte voel je wel, redelijk stijf. Is dat standaard bij slips met een hoog absorptievermogen?quote:Op woensdag 4 januari 2023 17:44 schreef Seven. het volgende:
De Saforelle is ook binnen! Heel fijn stofje, en ik ben wel onder de indruk van de naden in het kruis. Wat me wel opvalt: het kruisgedeelte voelt heel stijf aan, maar straks maar eens zien hoe het ding zit. Die ga ik vannacht testen.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Vandaag heeft m’n man ‘m opnieuw in de droger geflikkerdquote:Op woensdag 4 januari 2023 12:18 schreef Cat-astrophe het volgende:
Grote M op de kont stikken, dan vergeet man het niet meer
Nietquote:Op donderdag 5 januari 2023 18:09 schreef Seven. het volgende:
[..]
Vandaag heeft m’n man ‘m opnieuw in de droger geflikkerd. Na de lekkage van gisteren ga ik het niet nog een keer proberen met deze Wibra slip.
Is het een idee om je menstruatie ondergoed in een waszak je te doen? Blokker verkoopt setjes met 3 waszakken, 2 kleine en 1 grotere van Brabantia. Als je je slipjes in een waszak wast, zou dat een mooie visuele prikkel voor je man kunnen zijn....quote:Op donderdag 5 januari 2023 18:09 schreef Seven. het volgende:
Vandaag heeft m’n man ‘m opnieuw in de droger geflikkerd. Na de lekkage van gisteren ga ik het niet nog een keer proberen met deze Wibra slip.
Ja, ik kan het echt niet zomaar bij in de wasmand doen, dat staat wel vast. Hij is ook meer het type dat alles in 2 of 3 keer in de wasmachine schept dus ik denk dat een waszakje het verschil niet gaat maken. Misschien dat ik ook maar een emmertje met deksel moet regelen.quote:Op donderdag 5 januari 2023 19:13 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Is het een idee om je menstruatie ondergoed in een waszak je te doen? Blokker verkoopt setjes met 3 waszakken, 2 kleine en 1 grotere van Brabantia. Als je je slipjes in een waszak wast, zou dat een mooie visuele prikkel voor je man kunnen zijn....
Wordt het overige ondergoed ook op lage temperatuur gewassen?quote:Op donderdag 5 januari 2023 19:35 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ja, ik kan het echt niet zomaar bij in de wasmand doen, dat staat wel vast. Hij is ook meer het type dat alles in 2 of 3 keer in de wasmachine schept dus ik denk dat een waszakje het verschil niet gaat maken. Misschien dat ik ook maar een emmertje met deksel moet regelen.
40c (ik neem het meestal niet zo nauw met de wasvoorschriftenquote:Op donderdag 5 januari 2023 19:50 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wordt het overige ondergoed ook op lage temperatuur gewassen?
Ik doe het menstruatieondergoed uitspoelen met koud water en daarna bij de fijne donkere bont. Die wij hebben mogen maar op 30 graden gewassen worden.
Ik heb ook een emmertje met deksel idd (luieremmer HEMA).quote:Op donderdag 5 januari 2023 19:35 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ja, ik kan het echt niet zomaar bij in de wasmand doen, dat staat wel vast. Hij is ook meer het type dat alles in 2 of 3 keer in de wasmachine schept dus ik denk dat een waszakje het verschil niet gaat maken. Misschien dat ik ook maar een emmertje met deksel moet regelen.
Ik ben ook niet streng in de leer, maar vanwege het absorberende materiaal wil ik hier toch wel voorzichtig mee omspringenquote:Op donderdag 5 januari 2023 19:58 schreef Seven. het volgende:
[..]
40c (ik neem het meestal niet zo nauw met de wasvoorschriften)
Bamboozy staat ook op m’n probeerlijstje.quote:Op donderdag 5 januari 2023 23:54 schreef capricia het volgende:
Goed topic mensen!
Dochter heeft deze van Bamboozy:
https://www.bol.com/nl/nl(...)5/?s2a=#productTitle
Die hebben XS maten voor haar.
Ze is nog maar net ongesteld, en ze vindt dit heel fijn.
De vezels zijn van bamboe. En hij is vrij dun en niet stijf.
Ze is er tevreden mee dus.
Ben benieuwd of die voor de zwaardere menstruatie ook goed werkt.quote:Op donderdag 5 januari 2023 23:57 schreef Seven. het volgende:
[..]
Bamboozy staat ook op m’n probeerlijstje.
Ja, en nee. Ja, in die zin dat je wel een dikker stuk voelt en nee, dat voelt dan weer niet als een plastic maandverband. Het zit echt wel steviger op z’n plek, geen randjes meer die een eigen leven willen leiden. En een maandverband voelt toch altijd een beetje synthetisch. Dat synthetische gevoel ontbrak tot zover.quote:Op maandag 2 januari 2023 17:17 schreef arvensis het volgende:
Volg!
Voelt het anders dan gewoon maandverband?
Jouw dochter is ook nog jong, toch?quote:Op vrijdag 6 januari 2023 00:02 schreef capricia het volgende:
[..]
Ben benieuwd of die voor de zwaardere menstruatie ook goed werkt.
Ik kende het merk eigenlijk vanwege de wasbare luiers. Maar dat was nooit iets voor mij. Wel grappig dat mijn dochter nu dus wel met dit merk (met die bamboe vezels) rondloopt.
Ja. Net 11 jaar geworden.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 00:03 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Jouw dochter is ook nog jong, toch?
Wat is haar kledingmaat, dat xs van Bamboozy goed past?
Mijn dochter is nogal smal. Ze draagt nog onderbroekjes maat 134quote:Op vrijdag 6 januari 2023 00:08 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Net 11 jaar geworden.
172 is haar kledingmaat. Maar ook veel XS (als ik online bestel, is het XS), zit net tussen de dames- en de kinderkleding in.
En die menstruatie is nog niet zo hevig. Dat moet zich allemaal nog settelen. Wel tot nu toe netjes constant qua cyclus.
Ja. Het is proberen.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 00:12 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Mijn dochter is nogal smal. Ze draagt nog onderbroekjes maat 134Niet elke xs past dus goed. Misschien deze toch ook eens proberen.
Hebben wij ook gedaan toen ze voor het eerst ongesteld werd. We zijn naar de winkel gegaan, hebben daar van een aantal merken een pakje meegenomen en wat menstruatieondergoed gekocht. Zo kan ze zelf uitvinden wat het beste werkt voor haar. Haar grootste angst is doorlekken op school, dus daar zijn een beetje alle beslissingen op gebaseerd.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 00:16 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Het is proberen.
En het is best duur spul om maar even van alles wat te kopen en maar hopen dat de maat past.
We hebben maandverband en tampons uitgelegd en klaargelegd enzo. Maar dit werkt voor haar tot nu toe het beste. Deze onderbroeken. Gewoon een apart stapeltje in haar kast, naast haar normale ondergoed. En dat pakt ze nu dus steeds als ze ongesteld is. Ze heeft kennelijk haar keuze dus gemaakt.
Volgens mij is modibodi ook iets betaalbaarder. Staat ook op mijn lijstje.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 10:32 schreef MorganLeFay het volgende:
Ik zie de laatste tijd ook veel reclame voorbij komen voor modibodi (eu.modibodi.com). Denk dat ik daar eens iets ga bestellen!
Ze hebben zelfs sportkleding (leggings en shorts) met van die absorptiepads en zwemkleding![]()
Ik had dit moeten hebben toen ik nog op school zat. Altijd gedoe met maandverband dat bij de gymles verschoof enzo.
Zwemkledingquote:Op vrijdag 6 januari 2023 10:32 schreef MorganLeFay het volgende:
Ik zie de laatste tijd ook veel reclame voorbij komen voor modibodi (eu.modibodi.com). Denk dat ik daar eens iets ga bestellen!
Ze hebben zelfs sportkleding (leggings en shorts) met van die absorptiepads en zwemkleding![]()
Ik had dit moeten hebben toen ik nog op school zat. Altijd gedoe met maandverband dat bij de gymles verschoof enzo.
Ziekmakende bacteriënquote:Op zaterdag 7 januari 2023 14:05 schreef quirina het volgende:
Ik weet t niet hoor. Het is fijn als je je regelmatig verschoond ivm ziekmakende bacteriën en om de drie vier uur een onderbroek wisselen past niet in mijn lifestyle.
Ik voel me al smerig als ik ongesteld ben. Dan helemaal als ik zo’n broeibroek zou moeten gebruiken omdat het beter is voor t milieu.
Wasmiddelen zijn trouwens ook milieuvervuilend en vergeet niet de microplastics die sowieso bij de normale was al vrijkomen in het water.
Dat is niet helemaal waar hoor. Iedereen kan TSS krijgen, mannen en kinderen ook.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 15:05 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ziekmakende bacteriën. TSS komt 10-20 keer per jaar voor in Nederland en de helft van de patiënten is een jonge vrouw die tampon gebruikt. Dus minimaal risico, maar ook mannen kunnen dit krijgen.
Je kunt zo’n broekje rustig 8-12 uur dragen. Verhoogd risico op TSS is er sowieso niet, dat hangt samen met tampon gebruik.
Waarom voel je je trouwens smerig als je ongesteld bent?
Klopt, maar ik wilde aangeven dat je door een menstruatieslip geen hoger risico loopt (in tegenstelling tot tampons, dat verhoogt het risico wel).quote:Op zaterdag 7 januari 2023 16:53 schreef Donna het volgende:
[..]
Dat is niet helemaal waar hoor. Iedereen kan TSS krijgen, mannen en kinderen ook.
Een maandverband kun je op de lichtere dagen ook wel 8-12 uur dragen. Ik heb de Saforelle 2 x een hele nacht gedragen, niks aan het handje hoor.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 16:43 schreef quirina het volgende:
Lekker fris een natte bebloede slip acht tot twaalf uur achterelkaar dragen. Lijkt me stug dat zo’n broek dat red, als je een beetje zwaar menstrueert zit al die nattigheid tegen je poenie aan te broeien en te stinken en als het niet doorlekt gaat het er wel langs.
Tuurlijk krijg je bacteriegroei. Daarom zeggen ze ook dat je regelmatig moet verschonen. Behalve TSS kan je ook zo schimmel oplopen of bacteriële vaginose.
Snuggs voor je gecheckt maar die hebben het niet helaas!quote:Op zaterdag 7 januari 2023 11:52 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Zwemkleding
Ik zwem elke week en zit altijd te klooien met tampons en dan nog onzeker zijn.
Weet iemand meer merken die zoiets verkopen? Want modibodi heeft maar één badpak en dat is uitverkocht in mijn maat
Hoe is dit anders dan snachts 8+ uur één maandverband?quote:Op zaterdag 7 januari 2023 16:43 schreef quirina het volgende:
Lekker fris een natte bebloede slip acht tot twaalf uur achterelkaar dragen.
(Aanvulling op je post):quote:Op zaterdag 7 januari 2023 19:25 schreef Seven. het volgende:
[..]
Een maandverband kun je op de lichtere dagen ook wel 8-12 uur dragen. Ik heb de Saforelle 2 x een hele nacht gedragen, niks aan het handje hoor.
Jouw bewering over TSS door een maandverband of menstruatieslip klopt volgens mij echt geen hout van. Verhoogd risico op TSS heb je door tampon gebruik. Als ik er zo over nadenk: tampons lijken me een lekker warm broeinest voor bacteriën is, alleen de bacteriën kunnen letterlijk alleen maar in je vagina en terug in je baarmoeder verder broeien…..
Ik denk niet dat je kunt stellen dat maandverband en menstruatieslips onhygiënischer is dan tampons, of andersom. Wat wel bewezen is, is dat tampon gebruik een hoger risico op TSS veroorzaakt. En dan nog zijn er dus in NL hooguit 20 gevallen per jaar, de helft van de patiënten zijn vrouwen die tampons gebruiken.
Wat een kutwebsite.quote:Op vrijdag 6 januari 2023 10:32 schreef MorganLeFay het volgende:
Ik zie de laatste tijd ook veel reclame voorbij komen voor modibodi (eu.modibodi.com). Denk dat ik daar eens iets ga bestellen!
Ze hebben zelfs sportkleding (leggings en shorts) met van die absorptiepads en zwemkleding![]()
Ik had dit moeten hebben toen ik nog op school zat. Altijd gedoe met maandverband dat bij de gymles verschoof enzo.
Ja dat bedacht ik me later ook dat dat je intentie was, maar wilde niet m'n reactie bewerken dan wordt het zo'n rommeltje.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 19:23 schreef Seven. het volgende:
[..]
Klopt, maar ik wilde aangeven dat je door een menstruatieslip geen hoger risico loopt (in tegenstelling tot tampons, dat verhoogt het risico wel).
Labia pads van biologisch katoen in diverse kleuren en printjes. Een labia pad is een stukje stof in de vorm van een druppel of blaadje, je plaatst de pad tussen je schaamlippen en deze dient als back-up tijdens je menstruatie bij het gebruik van een tampon of menstruatie cup of gebruik hem bij licht urine verlies of afscheiding. De herbruikbare labia pads worden geleverd in een klein netzakje welke je meteen als toilettasje kunt gebruiken als je de pads mee neemt.quote:Op zaterdag 7 januari 2023 20:57 schreef Cat-astrophe het volgende:
Wie gaat er mee zwemmen door een zee van bloed![]()
https://www.graceisgreen.com/nl/menstruatie-badpak.html Wat een vreselijke naam![]()
https://moi-et-marie.com/(...)riant=43080600944858
En ik kom er nu achter dat er uitwasbare tampons (ugh..) bestaan en… labiapads
Waar heeft een mens labiapads voor nodig !? Het is iets anders dan uitwasbaar maandverband.
Vaag frutwerk in je frut dusquote:Op zaterdag 7 januari 2023 21:00 schreef Donna het volgende:
[..]
Labia pads van biologisch katoen in diverse kleuren en printjes. Een labia pad is een stukje stof in de vorm van een druppel of blaadje, je plaatst de pad tussen je schaamlippen en deze dient als back-up tijdens je menstruatie bij het gebruik van een tampon of menstruatie cup of gebruik hem bij licht urine verlies of afscheiding. De herbruikbare labia pads worden geleverd in een klein netzakje welke je meteen als toilettasje kunt gebruiken als je de pads mee neemt.
Inmiddels zijn we een paar uur verder en heb ik geleerd dat je ze ook … liplapjes mag noemenquote:
quote:Op zondag 8 januari 2023 00:10 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Inmiddels zijn we een paar uur verder en heb ik geleerd dat je ze ook … liplapjes mag noemen
Mocht je toch gaan bestellen, ben benieuwd naar je review!quote:Op woensdag 11 januari 2023 14:31 schreef CherryLips het volgende:
De libresse is nu voor de halve prijs bij Kruidvat (als je zo'n kaart hebt en alleen online geloof ik), maar kan hier nog niet echt recensies vinden. Durf er ook niet meteen twee te kopen voor het geval ze niet passen.
Mooie reviewquote:Op donderdag 12 januari 2023 16:04 schreef Debsterr het volgende:
Ik heb een stapel Snuggs liggen en vind het fijne dingen! Ik gebruikte al een cup, maar merk op de lichte dagen dat ik die dan niet zo fijn vind zitten en op de zware dagen juist dat ik het dan soms maar 3/4 uur red op 1 cup en me constant onzeker voel over doorlekken.
Heb in eerste instantie een "proefpakket" van 5 verschillende modellen en stofjes aangeschaft, waarvan ik de Hugger het allerfijnste vind: lekker hoog, stevig materiaal en grootste absorptie vermogen. Daarmee durf ik buiten de 2 zware dagen wel te slapen, en op de zware dagen is 'ie fijn als extra zekerheid. De lichtere absorptie vermogens zijn dan juist weer fijn als je net wel/net niet meer ongesteld bent of als je onzeker bent over je eerste dag van menstruatie.
Daarnaast ook fijn als je meer afscheiding hebt, ik hou niet zo van inlegkruisjes.
Nee, dat dan helaas weer niet. Zou eigenlijk wel mooi zijn ja, als je een soort van custom kan samenstellen.quote:Op donderdag 12 januari 2023 19:25 schreef Seven. het volgende:
[..]
Mooie review. Ik heb m’n oog ook laten vallen op de hugger. Hebben ze die ook voor de lichtere dagen?
Maar ik heb hem wel gekochtquote:Op zaterdag 7 januari 2023 20:57 schreef Cat-astrophe het volgende:
Wie gaat er mee zwemmen door een zee van bloed![]()
https://www.graceisgreen.com/nl/menstruatie-badpak.html Wat een vreselijke naam![]()
Hier ook maandag binnengekomenquote:Op donderdag 9 maart 2023 21:36 schreef Aure het volgende:
Ik kreeg hem deze week binnenmaar het duurt nog wel even voordat ik weer ongesteld ben. En ik was eigenlijk alleen van plan dit ondergoed te gebruiken als extra bescherming op de eerste dagen
Besteld, actie is nog steeds geldig.quote:Op maandag 27 februari 2023 11:07 schreef Memento-Mori het volgende:
Via Snuggs kun je nu een trial product bestellen voor 15 euro Inc verzendkosten, naar beneden scrollen op de pagina, de oranje Try now button doet niks. Ik heb besteld om toch eens te proberen.
https://snuggs.nl/products/trial-product?variant=42090700603568
Nou, als er iets niet van toepassing is op Snuggs is het wel broeierig/tentzeil gevoel. En een cup alleen is bij mij niet afdoende dus dan is dit zeker wel duurzamer dan afval produceren wat amper te verwerken/recyclen isquote:Op zondag 26 maart 2023 15:11 schreef quirina het volgende:
Ik heb zo’n broek even bekeken bij een nichtje die helemaal fan is van menstruatiebroeken.
Ik heb eraan gevoeld en ik vind het helemaal niks.
De stof is net als van een bikini en de onderkant van de pad die er in genaaid is is net tentendoek/zeil. En ik vond de slip heeeel erg groot en oma.
Het lijkt mij broeierig zitten. Als je een beetje zweet of het warm krijgt van onderen krijg je zo een schimmel.
Mijn nicht vond het wel meer ruiken. Ze gebruikt de broek daarom alleen thuis en buitenhuis met tampons.
Ik weet niet welk merk ze heeft maar ze had ze van bol.com.
Ik hou het wel bij cup/tampon/maandverband, lek je ook niet mee door als je het vaak verschoond. Dan maar niet duurzaam. Maar ik stink,schimmel en broei niet en ik hoef ook geen bloederige tenten te spoelen en wassen. Wasmiddel is ook slecht voor het milieu en water. Dus zo duurzaam en milieuvriendelijk is het ook niet.
En ik lees ook hier dat mensen het in combinatie met tampon of maandverband gebruiken dus hou je die troep evengoed.
Die ik heb (modibodi) zijn gewoon zacht katoen, totaal geen tentdoekvibe en ademt prima.quote:Op zondag 26 maart 2023 15:11 schreef quirina het volgende:
Ik heb zo’n broek even bekeken bij een nichtje die helemaal fan is van menstruatiebroeken.
Ik heb eraan gevoeld en ik vind het helemaal niks.
De stof is net als van een bikini en de onderkant van de pad die er in genaaid is is net tentendoek/zeil. En ik vond de slip heeeel erg groot en oma.
Het lijkt mij broeierig zitten. Als je een beetje zweet of het warm krijgt van onderen krijg je zo een schimmel.
Mijn nicht vond het wel meer ruiken. Ze gebruikt de broek daarom alleen thuis en buitenhuis met tampons.
Ik weet niet welk merk ze heeft maar ze had ze van bol.com.
Ik hou het wel bij cup/tampon/maandverband, lek je ook niet mee door als je het vaak verschoond. Dan maar niet duurzaam. Maar ik stink,schimmel en broei niet en ik hoef ook geen bloederige tenten te spoelen en wassen. Wasmiddel is ook slecht voor het milieu en water. Dus zo duurzaam en milieuvriendelijk is het ook niet.
En ik lees ook hier dat mensen het in combinatie met tampon of maandverband gebruiken dus hou je die troep evengoed.
Als dat de reden is waarom je kut slaapt kan je natuurlijk zwart beddengoed overwegen.quote:Op zondag 26 maart 2023 19:38 schreef CherryLips het volgende:
Ik wil het niet testen vanwege het milieu, maar omdat ik geen zin heb om 's nachts steeds zo kut te slapen omdat ik bang ben door te lekken in m'n spierwitte beddengoed.
Bed vandaag opgedekt met blauw overtrek want de testdagen komen er weer aanquote:Op zondag 26 maart 2023 20:12 schreef Donna het volgende:
[..]
Als dat de reden is waarom je kut slaapt kan je natuurlijk zwart beddengoed overwegen.
Donkerbruinquote:Op zondag 26 maart 2023 20:12 schreef Donna het volgende:
[..]
Als dat de reden is waarom je kut slaapt kan je natuurlijk zwart beddengoed overwegen.
Best een tijdje! Week of 2 geloof ik.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 22:29 schreef CherryLips het volgende:
Hoe lang duurde het voor jullie je snuggs hadden? Anders mist ie zo de feestweek.
3 dagen te vroegquote:Op zondag 26 maart 2023 20:47 schreef Seven. het volgende:
Nog 9 dagen volgens de app en dan ga ik de Snugg testen.
Hij is onderwegquote:Op vrijdag 31 maart 2023 23:05 schreef Seven. het volgende:
[..]
Best een tijdje! Week of 2 geloof ik.
quote:Op dinsdag 4 april 2023 11:52 schreef Marsenal het volgende:
Iedereen kent het gevoel van wachten op een pakketje met een nieuw product, maar daarna ook nog moeten wachten totdat je eens lekker flink ongesteld bent om te zien hoe goed het werkt, dat is wel een hele nieuwe en unieke sensatie.
Dat je zowat voor het eerst in je leven blij bent als de zondvloed losbarstquote:Op dinsdag 4 april 2023 11:52 schreef Marsenal het volgende:
Iedereen kent het gevoel van wachten op een pakketje met een nieuw product, maar daarna ook nog moeten wachten totdat je eens lekker flink ongesteld bent om te zien hoe goed het werkt, dat is wel een hele nieuwe en unieke sensatie.
Ja en dan dus vergeten dat je zo'n onderbroek hebt liggen.quote:Op dinsdag 4 april 2023 12:19 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Dat je zowat voor het eerst in je leven blij bent als de zondvloed losbarst![]()
quote:Op dinsdag 4 april 2023 12:20 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja en dan dus vergeten dat je zo'n onderbroek hebt liggen.
Ik doe ze net als m’n bh’s in een waszakje. Dan vallen ze op in de was en dus makkelijk te herkennen om ze niet in de droger te gooienquote:Op dinsdag 4 april 2023 13:50 schreef Seven. het volgende:
Alleen zorgen dat m'n man m'n ondergoed niet in de droger flikkert.
Ik vraag me hier altijd af hoe dat zwempak nou het verschil weet tussen menstruatiebloed en zwembadwaterquote:Op zaterdag 22 april 2023 14:15 schreef Cat-astrophe het volgende:
Ter info: een nieuw (menstruatie)badpak blijkt erg… dynamisch te zijn. Ik werd bijna gelanceerd uit de glijbaan![]()
![]()
Bij tweede gebruik blijkt de absorberende laag trouwens een stuk minder dik te worden van zwembadwater, wel zo fijn.
ChatGPT is superslim tegenwoordig ook op dat vlak alquote:Op zaterdag 22 april 2023 18:36 schreef Meke het volgende:
[..]
Ik vraag me hier altijd af hoe dat zwempak nou het verschil weet tussen menstruatiebloed en zwembadwater![]()
Of sluit het dusdanig af in de lies dat dat wel goed gaat?
De nieuwe generatie pratende kutquote:Op zaterdag 22 april 2023 18:38 schreef Molo het volgende:
[..]
ChatGPT is superslim tegenwoordig ook op dat vlak al
Werkt dat goed, zo’n menstruatiebadpak? Ik heb toch helemaal waanideeën dat als je dan met een door bloed en water vol geabsorbeerd badpak gaat zitten en daarna weer op staat, dat er dan zo’n mooie roze vlek op je handdoek zit. Of dat je uit het zwembad komt en er zo’n waterig roze/rood straaltje langs je been af loopt.quote:Op zaterdag 22 april 2023 14:15 schreef Cat-astrophe het volgende:
Ter info: een nieuw (menstruatie)badpak blijkt erg… dynamisch te zijn. Ik werd bijna gelanceerd uit de glijbaan![]()
![]()
Bij tweede gebruik blijkt de absorberende laag trouwens een stuk minder dik te worden van zwembadwater, wel zo fijn.
Ik zal hem echt niet zonder tampon dragen neequote:Op zaterdag 22 april 2023 23:52 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Werkt dat goed, zo’n menstruatiebadpak? Ik heb toch helemaal waanideeën dat als je dan met een door bloed en water vol geabsorbeerd badpak gaat zitten en daarna weer op staat, dat er dan zo’n mooie roze vlek op je handdoek zit. Of dat je uit het zwembad komt en er zo’n waterig roze/rood straaltje langs je been af loopt.
Niet iedereen kan tampons gebruiken.quote:Op zondag 23 april 2023 00:29 schreef quirina het volgende:
Om eventjes te zwemmen kan je toch wel een tampon gebruiken? Ik draag liever mijn bikini of badpak die ik leuk vind ipv zo’n tuttig zwart badpak.
Ieder zijn ding toch? Dat jij het niks vindt, betekent niet dat het voor anderen niet juist een uitkomst kan zijn...quote:Op zondag 23 april 2023 00:29 schreef quirina het volgende:
Om eventjes te zwemmen kan je toch wel een tampon gebruiken? Ik draag liever mijn bikini of badpak die ik leuk vind ipv zo’n tuttig zwart badpak.
quote:Op woensdag 19 april 2023 09:09 schreef hilliebillie het volgende:
Over de werking ben ik ook tevreden. Absorbeert goed. Volgende ronde ga ik proberen of de string ook voldoende is voor m’n tweede dag. Ik schat in van wel maar het ‘nadeel’ is dat je geen idee hebt hoeveel er geabsorbeerd is omdat je het niet ziet, wat dan ook wel weer een voordeel is![]()
Mijn menstruatie is niet heel heftig (in combinatie met een spiraaltje). Dat is ook de reden dat een tampon ook echt niet relaxed zit, die blijft te droog of zo. En na m’n bevallingen zit het ook te los of zo. Het zit me echt niet lekker, voel het continue zitten.quote:Op zondag 23 april 2023 15:21 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]Jij kan normaal al na twee dagen een string (met tampon wrs) aan?
Ik vind de strings qua materiaal ook veel prettiger. Minder luierachtig. Maar kan me voorstellen dat als je een normale menstruatie hebt dat dat niet voldoende zal zijn.quote:Op zondag 23 april 2023 15:22 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik heb overigens ook menstruatieondergoed maar het bevalt me niet. Vooral die nachtdingen; net alsof je een luier draagt.
Misschien ander merk dan.
Welk merk?quote:Op zondag 23 april 2023 15:58 schreef CherryLips het volgende:
Ik heb hem gisteren getest, ging eigenlijk wel goed, had alleen steeds het gevoel dat ik liep te freebleeden. Steeds achterom kijken bij het opstaanEn toen uitspoelen na gebruik
Maar toen. Ik had hem vannacht dus uitgespoeld en al uitgehangen in de douche, even een beetje laten drogen, maar hij geeft dus enorm zwart af en de douchebak heeft nu allemaal grijze druppels. Echt wtf.
Welk merk heb je? Ik heb die ervaring niet namelijk niet. Ik heb het uitgespoeld in een emmer met koud water. De ene keer is hij direct na het uitspoelen de was in gegaan. De andere keer heeft hij een dag in de week gestaan. Wel even na de eerste keer uitspoelen het water ververst. Maar het gaf niet af in het water. Dat was nagenoeg helder.quote:Op zondag 23 april 2023 15:58 schreef CherryLips het volgende:
Ik heb hem gisteren getest, ging eigenlijk wel goed, had alleen steeds het gevoel dat ik liep te freebleeden. Steeds achterom kijken bij het opstaanEn toen uitspoelen na gebruik
Maar toen. Ik had hem vannacht dus uitgespoeld en al uitgehangen in de douche, even een beetje laten drogen, maar hij geeft dus enorm zwart af en de douchebak heeft nu allemaal grijze druppels. Echt wtf.
Hier heb ik ze bij moodies gekocht die hebben kinder matenquote:Op maandag 2 januari 2023 12:41 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Mijn dochter heeft er een van Bamboozy en twee van Pantys.
Voor jonge meiden is het lastiger, want ze heeft nog heel kleine maatjes nodig, en veel merken, zoals Hema, beginnen met maat S die dan echt nog te groot zijn. Ze zou prima in kindermaat 164 ofzo passen, dus ze moet echt wel een kleine XS hebben.
Ja ik plemp hem zo ook nog even in een emmer koud water denk ik.quote:Op zondag 23 april 2023 16:43 schreef hilliebillie het volgende:
Omdat ik geen was had had ik hem dus al uitgespoeld en wel in een emmer koud water laten staan. Wellicht dat dat beter werkt?
Yup, en toen kwam ie vrijwel droog uit de wasmachine.quote:Op zondag 23 april 2023 17:06 schreef MorganLeFay het volgende:
Wel gewassen voor het 1e gebruik?
Ik kreeg deze week de Snuggs Active binnen. Benieuwd of deze net zo goed bevallen als de classics. Ze zien er iig mooier uit! Heb er ook 2 van Sloggi aangeschaft. Die waren wel fors goedkoper, maar of ze ook zo goed werken? We gaan het zien!
Bij snuggs hebben ze ook twee modellen in kindermaten.quote:Op zaterdag 22 april 2023 17:18 schreef Nijna het volgende:
Ik had voor mijn dochter broekjes van EvaWear, ik wilde er wat bij bestellen, maar kan ze niet meer vinden. Bij die website hebben ze ze in elk geval niet meer.
Van de week lekte ze flink door, maar ik weet niet of dat was omdat het broekje aan vervanging toe is of dat ze hem te lang aan had... Ze heeft ze ook alweer een tijdje.
Ik had een setje van bamboozy besteld, maar die zaten toch minder mooi om haar billen, smaller kruis. Dus die heb ik teruggestuurd. Maar er moeten er wel een paar bij...
Ik heb zelf 2 van bamboozy, die hele onelegante tenten.
Ik gebruik ze met sporten, als ik ongesteld moet worden of als ik ongesteld ben, het zit beter dan maandverband. Maar ik vind het wel een beetje zweterig. Zal er vast ook mee te maken hebben dat dat laagje helemaal tot aan de tailleband zit aan de achterkant. Maar het zit wel beter dan maandverband, verschuift gewoon niet en dat vind ik wel een prettig idee.
Maar goed, dus zoekende voor dochter.
De string die ik heb is ook uit de active lijn. Die zit inderdaad een stuk prettiger qua materiaalquote:Op zondag 23 april 2023 17:06 schreef MorganLeFay het volgende:
Wel gewassen voor het 1e gebruik?
Ik kreeg deze week de Snuggs Active binnen. Benieuwd of deze net zo goed bevallen als de classics. Ze zien er iig mooier uit! Heb er ook 2 van Sloggi aangeschaft. Die waren wel fors goedkoper, maar of ze ook zo goed werken? We gaan het zien!
Ik denk dat ik voor de oudste naar kleine damesmaat kan kijken. En de jongste ontspringt de dans tot nu toe...quote:Op zondag 23 april 2023 17:26 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Bij snuggs hebben ze ook twee modellen in kindermaten.
[..]
De string die ik heb is ook uit de active lijn. Die zit inderdaad een stuk prettiger qua materiaal
Ik vind het bij de brazilian wel fijn, maar minder fijn bij degene die met korting gekocht kon worden terwijl het materiaal hetzelfde is, voelt het heel anders aanquote:Op zondag 23 april 2023 17:49 schreef Nijna het volgende:
[..]
Ik denk dat ik voor de oudste naar kleine damesmaat kan kijken. En de jongste ontspringt de dans tot nu toe...
Ik zie bij snuggs volgens mij veel van gerecycled nylon. Is dat wel fijn als ondergoed? Wij dragen eigenlijk altijd katoen. Die van Eva Wear is volgens mij katoen en die van bamboozy weet ik eigenlijk niet.
Ik denk dat alleen een cup je zoiets kan vertellen. Maandverband of tampons geven ook een vertekend beeldquote:Op zondag 23 april 2023 19:40 schreef Nijna het volgende:
Ik vind het zo lastig inschatten hoeveel zo'n broekje opvangt...
Zojuist kwam mijn man me vertellen dat als ik mijn spatlap ondergoed niet in de droger wil, dat ik het dan niet in wasmand moet gooien. Alleen dat had ik niet gedaan.quote:Op woensdag 19 april 2023 09:10 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Ik doe ze net als m’n bh’s in een waszakje. Dan vallen ze op in de was en dus makkelijk te herkennen om ze niet in de droger te gooien
Lekker tactisch ookquote:Op vrijdag 28 april 2023 22:53 schreef Seven. het volgende:
[..]
Zojuist kwam mijn man me vertellen dat als ik mijn spatlap ondergoed niet in de droger wil, dat ik het dan niet in wasmand moet gooien. Alleen dat had ik niet gedaan.![]()
Morgen maar ff waszakjes halen.
![]()
Hehe, ik kon wel lachen om de uitdrukking maar ik was niet zo blij met het verzieken van mijn Snugg.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
quote:Op zaterdag 29 april 2023 00:16 schreef Vlinder het volgende:
Hier ook een spiraal, maar nooit meer ongesteld gaat dus niet op.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Maar wel flink minder dan zonder dat ding, vandaar dat het ondergoed fantastisch is
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
Dat vraag ik me ook af. Zit je daarmee, de hele dag, en gaat dat niet broeien🤮quote:Op zaterdag 31 december 2022 07:38 schreef Seven. het volgende:
Iemand al ervaring hiermee? Werkt het goed en wat doe je met sliertjes en bonkjes, die worden denk ik niet opgenomen?
Broekjes zijn binnen, duurde een paar dagen want ze komen uit België.quote:Op maandag 24 april 2023 09:11 schreef Nijna het volgende:
Ik heb die van moi et marie besteld... ben benieuwd.
Ze hebben geen maattabel, maar ik heb ze gemaild welke maat zij aan zouden raden. Dus we gaan het zien.
Als ze goed zitten, kom ik over een paar weken wel vertellen of/hoe ze bevallen.
Ik zag bij tante rosa EvaWear mocht je die nog zoekenquote:Op zaterdag 29 april 2023 09:33 schreef Nijna het volgende:
[..]
Broekjes zijn binnen, duurde een paar dagen want ze komen uit België.
Ziet er netjes uit, model (marie comfy) is niet heel erg hip voor jonge meiden, best wel model tentmaar oudste vond het geen punt (niemand ziet het dus ik vind het wel best, was het antwoord). Ze liggen bij de was nu, volgende ronde zullen we ze testen.
Daar had ik ze ook vandaan, maar ze hadden niet meer de maat/kleur die ik zocht of maar 1, volgens mij gaat dat merk eruit bij henquote:Op zaterdag 29 april 2023 15:15 schreef Elleska het volgende:
[..]
Ik zag bij tante rosa EvaWear mocht je die nog zoeken
Ondertussen zelf ervaren dat dat dus niet zo is.quote:Op zaterdag 29 april 2023 07:21 schreef Purrito het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af. Zit je daarmee, de hele dag, en gaat dat niet broeien🤮
Dit. Als je alternatief maandverband is: een goede menstruatieslip is echt veel beter.quote:Op zaterdag 29 april 2023 12:13 schreef Aure het volgende:
Ik gebruik het nu als extra bescherming, aangezien ik op de eerste twee dagen al binnen een uur kan doorlekken (en dan gebruik ik super plus tampons)en daarvoor vind ik het echt ideaal. Het zit echt beter dan maandverband als backup. En ik ben helemaal niet meer bang en onzeker of ik doorlek. Dus top
toen dit jaren geleden net een ding werd leek het mij echt afschuwelijk, maar ik snap de voordelen helemaal
Same here! Ik heb die van de Hema en ben fan. Op de zware dagen (dat zijn er maar één of twee) vormen ze een uitstekende back-up voor tampons en op de overige dagen heb ik niets anders nodig. Kanttekeningen bij die van de Hema zijn wel dat het lekvrije gedeelte wat langer zou mogen zijn en dat de rest van het broekje niet van katoen is. Als ze aan vervanging toe zijn, koop ik een ander merk.quote:Op zaterdag 29 april 2023 12:13 schreef Aure het volgende:
Ik gebruik het nu als extra bescherming, aangezien ik op de eerste twee dagen al binnen een uur kan doorlekken (en dan gebruik ik super plus tampons)en daarvoor vind ik het echt ideaal. Het zit echt beter dan maandverband als backup. En ik ben helemaal niet meer bang en onzeker of ik doorlek. Dus top
toen dit jaren geleden net een ding werd leek het mij echt afschuwelijk, maar ik snap de voordelen helemaal
Ik heb ook die van de Hema en herken het plus dat ze eigenlijk pas vanaf maat m zijn. Heb nu ook van libresse moodies en wibra die hebben allemaal een langer lekvrij gedeelte.quote:Op maandag 1 mei 2023 18:05 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Same here! Ik heb die van de Hema en ben fan. Op de zware dagen (dat zijn er maar één of twee) vormen ze een uitstekende back-up voor tampons en op de overige dagen heb ik niets anders nodig. Kanttekeningen bij die van de Hema zijn wel dat het lekvrije gedeelte wat langer zou mogen zijn en dat de rest van het broekje niet van katoen is. Als ze aan vervanging toe zijn, koop ik een ander merk.
Ik zou proberen hem een paar keer te wassen zonder wasverzachter. Zo lang hij niet in de droger is geweest valt het wellicht wel mee?quote:Op zondag 14 mei 2023 23:21 schreef CherryLips het volgende:
Goed, m'n moeder heeft toen ik op vakantie was m'n was gedaan. Superlief natuurlijk, maar de Snuggs is gewoon bij de rest gegaan met wasverzachter. Weet niet of ik hem nog durf te gebruiken
Eeeh dat zal ik nog even navragen. Hij was op veertig gewassen dus dat kan nog.quote:Op zondag 14 mei 2023 23:33 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Ik zou proberen hem eenparig keer te wassen zonder wasverzachter. Zo lang hij niet in de droger is geweest valt het wellicht wel mee?
Ik was ze altijd op 40 graden (niet snuggs trouwens...).quote:Op zondag 14 mei 2023 23:34 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Eeeh dat zal ik nog even navragen. Hij was op veertig gewassen dus dat kan nog.
Ik heb ze hier ook op 40 graden gewassen. Was volgens mij geen probleem.quote:Op zondag 14 mei 2023 23:34 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Eeeh dat zal ik nog even navragen. Hij was op veertig gewassen dus dat kan nog.
Hij mag op max 40 graden, dus ik was al blij dat ze hem niet op 60 graden had gedaanquote:Op maandag 15 mei 2023 08:28 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Ik heb ze hier ook op 40 graden gewassen. Was volgens mij geen probleem.
Niet, daar kan je niets aan doen. Dat heeft te maken met de zuren in de afscheiding.quote:Op maandag 15 mei 2023 14:28 schreef Morgane89 het volgende:
Ik gebruik het lekvrij ondergoed van de HEMA, maar alleen om afscheiding mee op te vangen want ik word niet meer ongesteld sinds ik een spiraaltje heb. Maar er zitten steeds na het wassen rood/bruine vlekken in, alsof ik toch heb gebloed. Weet iemand hoe ik die vlekken er weer uit kan krijgen en/of kan voorkomen?
Ik week ze niet voor; ik gooi ze gewoon dagelijks in de wasmand en dan 2 keer per week in de wasmachine zonder wasverzachter.
Ahhh, dank je.quote:Op maandag 15 mei 2023 15:08 schreef Donna het volgende:
[..]
Niet, daar kan je niets aan doen. Dat heeft te maken met de zuren in de afscheiding.
https://www.hln.be/fit-en(...)%20vagina%20aanmaakt.
Idd, #offtopic, maar hier ook al 10 jaar pil-vrij en erg blij. Maar ik ben gezegend met een heel regelmatige en en weinig overlast gevende cyclus.quote:Op zaterdag 29 april 2023 00:31 schreef Seven. het volgende:
Ik vind geen anticonceptie wel een eye-opener. Nooit beseft dat het zoveel impact had. Maar OK, na 20 jaar hormonen vergeet je ook wel hoe de natuurlijke cyclus voelt.
Als puber had ik zo'n buikpijn dus daarom aan de pil gegaan. Nu heb ik nog 1,5 dag rugpijn per maand dat is te overzien.quote:Op maandag 15 mei 2023 21:52 schreef CherryLips het volgende:
Ik ben vooral aan de pil gegaan omdat ik elke maand een beetje doodging. Ik wil ook wel stoppen maar durf niet zo.
Even hierop aanvullend. Als je 3 of 4 stuks besteld krijg je 10% korting (en bij 5 stuks 20% korting). Deze korting wordt beiden verrekend bij de bestelling, dus best interessant als je een aantal wil bestellen.quote:Op maandag 1 mei 2023 09:45 schreef hilliebillie het volgende:
Daarop inhakend krijg ik op Facebook alle
Allemaal reclame voor snuggs 20% korting met de code 20OFF
Code 2PLUS1 (alleen vandaag geldig).quote:Op maandag 29 mei 2023 12:24 schreef hilliebillie het volgende:
Ik zie de actie 2+1 sowieso niet staan bij snuggs. Alleen 10% korting als je er drie besteld (en dan de code 20off voor nog 20% extra korting). Maar goed, ik ben ook compleet als het goed is
Hier pakt ie hem wel gewoon en dan ook de 10% korting van 3 producten of meer.quote:
Nog een keer geprobeerd maar de valuepack discount gaat niet mee naar de checkout. Wel free shipping trouwens, dus een 2e bestelling zou nog wel kunnen.quote:Op maandag 29 mei 2023 10:41 schreef MorganLeFay het volgende:
Hier lukt het wel gewoon om die allebei met korting toe te voegen aan de shoppingbag en die mee te nemen naar de checkout
Google chrome gebruik ik. Android/Google telefoon.quote:Op maandag 29 mei 2023 13:24 schreef Aure het volgende:
Het lukt bij mij ook niet seven. Ik kan de 10% inderdaad wel meenemen naar de checkout maar dan geen code meer invoeren. En als ik de code voor de checkout invoer verdwijnt de value pack korting. Gebruikt de rest een andere manier of andere browser ofzo?
Ik ook!quote:Op maandag 29 mei 2023 13:26 schreef Seven. het volgende:
[..]
Google chrome gebruik ik. Android/Google telefoon.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hilliebillie heeft 10% en 3 voor 2.quote:Op maandag 29 mei 2023 13:42 schreef MorganLeFay het volgende:
Maar die 2plus1 actie staat toch los van de 10%? Het is het een of het ander.
In de winkelmand staat het inderdaad verkeerd. Omdat er automatisch 10% wordt verrekend bij 3 of meer items en je vult de 2plus1 code daar vervolgens ook in. Bij de checkout wordt dit gecorrigeerd en geldt alleen de completepack korting (van de set) en de 2plus1. De 10% vervalt dan.
quote:Op maandag 29 mei 2023 13:42 schreef MorganLeFay het volgende:
Maar die 2plus1 actie staat toch los van de 10%? Het is het een of het ander.
In de winkelmand staat het inderdaad verkeerd. Omdat er automatisch 10% wordt verrekend bij 3 of meer items en je vult de 2plus1 code daar vervolgens ook in. Bij de checkout wordt dit gecorrigeerd en geldt alleen de completepack korting (van de set) en de 2plus1. De 10% vervalt dan.Gebruik jij ook Google Chrome?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Resistance is futile.
Jep, maar de vraag is of @hilliebillie die twee kortingen ook kon behouden bij de checkoutquote:
Tuurlijk is dat logisch maar het komt toch nog regelmatig voor dat kortingen wel stapelen. Dus het was fijn geweest als dat hier ook wasquote:Op maandag 29 mei 2023 17:58 schreef MorganLeFay het volgende:
[..]
Jep, maar de vraag is of @:hilliebillie die twee kortingen ook kon behouden bij de checkout
Want in de winkelmand an sich heb ik die 2 ook. Maar het is toch logisch dat als je normaal 10% korting krijgt bij 3 items je bij die 2plus1 actie niet nog eens 10% extra krijgt op die 33,33%
Dat ja, ik wacht nog ff de reactie van hilliebillie afquote:Op maandag 29 mei 2023 18:04 schreef Aure het volgende:
[..]
Tuurlijk is dat logisch maar het komt toch nog regelmatig voor dat kortingen wel stapelen. Dus het was fijn geweest als dat hier ook was
Bij mij laat hij beide zien in het "mandje", maar vervolgens bij daadwerkelijk afrekenen is de 10% weer weg.quote:Op maandag 29 mei 2023 19:15 schreef Seven. het volgende:
[..]
Dat ja, ik wacht nog ff de reactie van hilliebillie af
No worries. Ik kreeg vandaag al de verzendbevestiging.quote:Op dinsdag 30 mei 2023 00:00 schreef hilliebillie het volgende:
Sorry, niet meer online geweest. Had inderdaad niet verder gekeken dan m’n winkelmandje. Maar inderdaad dan lukt het niet. Excuses had ik het eerder verkeerd begrepen
Hier bevallen ze goed. Ik heb de eerste keer een onderbroek besteld en een string. En tijdens m’n tweede menstruatie dus getest of de string dat ook vol houdt op dag 2. Dat was hier gelukkig geen enkel probleem. Dus nu 3 bijbesteld. Heb nu 4 strings en een onderbroek. In principe zou ik aan de strings voldoende moeten hebben met vier lichte dagen menstruatie.quote:Op dinsdag 30 mei 2023 23:12 schreef Seven. het volgende:
[..]
No worries. Ik kreeg vandaag al de verzendbevestiging.
Ik ben een string drager dus ik heb eigenlijk alleen normale onderbroeken voor als ik naar de fysio moet (ook pas aangeschaft nadat ik een keer in mijn string bij de fysio aan kwam bij gebrek aan normaal ondergoed), of als ik echt knetter ziek ben. Dus deze keer 3 van die strings besteld voor dag 1 en 4-5-6, erg benieuwd hoe dat bevalt.
Lolwhutquote:Op vrijdag 2 juni 2023 23:18 schreef Seven. het volgende:
Ik zie net dat H&M ook menstruatieslips heeft, voor 49,99. Volgens mij nog niet duurder tegen gekomen.
Ik moet zeggen, ze zijn wel mooi. Maar ik voel me nooit zo sexy als ik aan de rooie benquote:Op vrijdag 2 juni 2023 23:36 schreef quirina het volgende:
Lekkere dure bloedlappen bij de hennes. Alleen omdat het Italiaans High design is.
Pffff
Ik vind over het algemeen het spul van H&M van belabberde kwaliteit dus ik ben niet zo geneigd om voor die prijs zulke broekjes daar te kopen... dan zijn er toch ook aangenamer geprijsde alternatieven te vinden...quote:Op vrijdag 2 juni 2023 23:18 schreef Seven. het volgende:
Ik zie net dat H&M ook menstruatieslips heeft, voor 49,99. Volgens mij nog niet duurder tegen gekomen.
Ik hoopte er al op toen ik zag dat die lekvrijonderbroeken niet meer op de site stonden. Er zijn verschillende kleuren en modellen (gewone slip, hipster en slip met hoge taille):quote:Op zaterdag 3 juni 2023 09:59 schreef Irri-tante het volgende:
De HEMA heeft nieuwe slips. Ze kosten ¤15.
De lekvrij zijn uit het assortiment en ze heten nu ook menstruatieonderboek. Diverse kleuren. Er staat online dat ze van katoen zijn. Ze zien er op het plaatje ook anders uit, met een groter middenstuk.
Deze week 2+1. Ik ga straks eens even kijken of ik ze in de buurt kan halen.
Ik ben benieuwd.
Nou, ik ben bij de HEMA langsgegaan. Waar bij de lekvrij alleen het kruis extra absorberend is, is deze nieuwe versie van voor tot achter absorberend. Het absorberende deel begint zoals op de foto van Claudia_X.quote:Op zaterdag 3 juni 2023 09:59 schreef Irri-tante het volgende:
De HEMA heeft nieuwe slips. Ze kosten ¤15.
De lekvrij zijn uit het assortiment en ze heten nu ook menstruatieonderboek. Diverse kleuren. Er staat online dat ze van katoen zijn. Ze zien er op het plaatje ook anders uit, met een groter middenstuk.
Deze week 2+1. Ik ga straks eens even kijken of ik ze in de buurt kan halen.
Ik ben benieuwd.
Hoe is die van de Wibra bevallen? Ik lees dat ze in hun advertentie zetten dat ze een extra lange en tot bovenin de slip doorlopende bescherming hebben. Heb je daar iets van gemerkt?quote:Op maandag 15 mei 2023 06:13 schreef Nijna het volgende:
[..]
Ik was ze altijd op 40 graden (niet snuggs trouwens...).
Ik heb voor de jongste een broekje van de Wibra gehaald om te proberen. Er lag er maar 1 in haar maat, dus als het bevalt ga ik nog wel een keer op jacht.
Ik had bamboozy besteld, maar dat model is het toch ook voor haar niet.
Ik ben met deze ook erg content. Heb gelukkig maar lichte menstruatie en kan deze dus alle dagen gebruiken. Ik heb alleen de blauwe hiervan (zie dat ze nu meer kleuren hebben en de kleur anders heet) maar de eerste die ik besteld had was kleurvast, maar de twee die ik later besteld heb geven wel wat af. Als ik deze in een emmer water laat weken tot ik een wasje draai kleur het water blauw. Dat vind ik wel zonde. Lijken ook al wel iets lichter, maar wil vooral niet dat het op m’n andere was af geeft. De gene die ik als eerste had besteld (zelfde kleur zelfde type) en de zwarte van hetzelfde type hebben dat dus niet.quote:Op dinsdag 6 juni 2023 17:42 schreef Seven. het volgende:
De nieuwe Snuggs sport strings zitten echt superfijn. Voelt echt niet eens als en menstruatie slip, maar OK, is natuurlijk voor de lichte dagen.
Straks mee sporten.
Ze heeft ze nog niet gebruikt... tot nu toe voldoet maandverband blijkbaar voor deze puber.quote:Op maandag 17 juli 2023 09:38 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Hoe is die van de Wibra bevallen? Ik lees dat ze in hun advertentie zetten dat ze een extra lange en tot bovenin de slip doorlopende bescherming hebben. Heb je daar iets van gemerkt?
quote:Op woensdag 5 juli 2023 15:14 schreef NineMilka het volgende:
Ik raak een beetje geïrriteerd van die influencers die zeggen niet gemaakt te zijn voor loondienst. Nu mamalotje, tijdje terug junoordzij. Ja prima allemaal en leuk dat je dat vindt en voelt vanuit je tenen, maar het gros van de mensen zal wel moeten want we kunnen moeilijk allemaal ons geld binnenharken met het promoten van menstruatieondergoed, scheermesjes, Emma matrassen en Green chef pakketten.
Lekker geprivilegieerde uitspraak vind ik dat. En daar zal ik vast weer ongelijk in hebben want het leven is zo enorm maakbaar en manifesteerbaar natuurlijk.
En nee ik ben niet jaloers, echt niet. Ik hoef niet met m’n kont op the gram om van die broekjes te promoten.
Weinig nieuws te melden, bevalt mij nog steeds prima.quote:
Zou het niet ook zo kunnen zijn dat je tijdens je menstruatie bevattelijker bent voor blaasontsteking?quote:Op woensdag 20 maart 2024 16:40 schreef hilliebillie het volgende:
Bevalt hier ook nog steeds prima. Heb wel het idee gehad dat ik een keer een blaasontsteking gekregen heb door het ondergoed en nog een keer een opleving van de blaasontsteking (die tussendoor waarschijnlijk niet helemaal weg geweest was). Maar dit kan natuurlijk ook toeval zijn. Sinds ik op vakantie in het buitenland een dubbele antibiotica kuur heb gekregen heb ik het ook niet meer gehad. Maar het was wel opvallend dat het deze keer beide keren tijdens mijn menstruatie was terwijl het daarvoor 20 jaar geleden was dat ik blaasontsteking heb gehad.
Het is wel iets wat ik in de gaten ga houden. Want als het vaker voor gaat komen is het wel een vervelend iets
Zou kunnen, maar dan wel bijzonder dat ik 20 jaar lang geen blaasontsteking gehad heb en het nu weer begon en oplaaide bij een menstruatie. Maar inderdaad hopelijk toeval.quote:Op woensdag 20 maart 2024 19:13 schreef Nijna het volgende:
[..]
Zou het niet ook zo kunnen zijn dat je tijdens je menstruatie bevattelijker bent voor blaasontsteking?
Dat het niet persé aan de broekjes ligt?
En is dat geen probleem? Absorbeert niet minder of dat de absorptielaag helemaal opgefrot wordt of zo?quote:Op woensdag 20 maart 2024 19:59 schreef Seven. het volgende:
Ik plof ze tegenwoordig ook gewoon in de droger aangezien het nog nooit gelukt is om er 1 te onderscheppen.
En voor het sporten ook handig met jumping jacks tegen urineverlies.
Nee, geen enkel probleem tot zover. Maar N=1 en ook geen vergelijking gemaakt met niet in de droger natuurlijk.quote:Op woensdag 20 maart 2024 20:53 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Zou kunnen, maar dan wel bijzonder dat ik 20 jaar lang geen blaasontsteking gehad heb en het nu weer begon en oplaaide bij een menstruatie. Maar inderdaad hopelijk toeval.
[..]
En is dat geen probleem? Absorbeert niet minder of dat de absorptielaag helemaal opgefrot wordt of zo?
Ben daar wel benieuwd naar. Hier altijd in waszakje, dus nog wel steeds er uit kunnen vissen.
Ja, ze absorberen alleen niet zoveel.quote:Op maandag 1 juli 2024 12:53 schreef SEMTEX het volgende:
Bestaan er ook menstruatiestrings? Ik draag nooit oma onderbroeken
Ik heb zelf Libresse maar heb daar de grootste van nodig, want ze hebben maar vier maten van XS tot Lquote:Op maandag 1 juli 2024 11:31 schreef Barreltje het volgende:
ja hoi!
ik wil toch ook eens graag de menstruatie onderbroeken gaan gebruiken.. heb een lichte tot normale menstruatie, en een dikke kont ( XL ) welke broekjes zijn dan het beste ?
Hm, die kan ik dus overslaan.quote:Op maandag 1 juli 2024 12:58 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik heb zelf Libresse maar heb daar de grootste van nodig, want ze hebben maar vier maten van XS tot LSnuggs heeft veel meer maten. Aan de andere kant is Libresse regelmatig in de aanbieding bij Kruidvat voor een tientje dus dat kun je altijd proberen.
Yes, ik heb ze van snuggs. Bevallen me erg goed. Maar moet zeggen, ik heb met een spiraaltje een erg lichte menstruatie. Aan de andere kant, zou ik echt nog een stuk meer kunnen menstrueren willen ze niet meer toereikend zijn.quote:Op maandag 1 juli 2024 12:53 schreef SEMTEX het volgende:
Bestaan er ook menstruatiestrings? Ik draag nooit oma onderbroeken
Snuggs heeft ze en ik gebruik ze voor de lichtere dagen.quote:Op maandag 1 juli 2024 12:53 schreef SEMTEX het volgende:
Bestaan er ook menstruatiestrings? Ik draag nooit oma onderbroeken
Action heeft ze nu ook. Vallen vrij ruim vind ik.quote:Op maandag 1 juli 2024 12:59 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Hm, die kan ik dus overslaan.
@:barreltje ik heb zelf modibodi en die XL is imo true to size.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |