quote:Dat Dewinter de ruimte kreeg om de omvolkingstheorie te duiden, terwijl die ook als rechtvaardiging van aanslagen wordt gebruikt, vindt Karskens niet terecht. "We gaan D66 als pro-immigratiepartij toch ook niet de schuld geven van iedere islamitische aanslag in Europa of de Verenigde Staten?
			
			
			
			
			
			
			
			Jaja, naar de VS, Noorwegen en NZ verwijzen. Maar wij wonen in Nederland, waar we met Volkert van der Graaf, Mohammed B. en Samir A. te maken hebben.quote:"Dergelijke theorieën inspireerden aanslagplegers eerder al tot vreselijke daden. Dit mag niet langer ongehinderd een platform krijgen, want het kan ronduit gevaarlijk zijn voor onze samenleving", zegt Sjoerdsma.
			
			
			
			
			
			
			
			Het gaat om doelbewuste omvolking vanuit een vooropgezet plan door de elite.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:02 schreef DeVerzamelaar het volgende:
Wat moet er precies weersproken worden dan?
Je ziet een verschuiving, dit kan zowel uit data getoetst worden als in het huidige straatbeeld. En dit gaat de komende decennia nog "erger" worden door vergrijzing en minder Nederlandse kinderen tegenover een hoge instroom van vreemdelingen met meer kinderen.
Het debat hierover gijzelen door het niet over de inhoud te willen hebben kunnen ze erg goed.
			
			
			
			Want het gebeurt doelbewust? Zo ja, wat bereikt 'de elite' er precies mee dan?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:07 schreef myShizzle het volgende:
Het is geen omvolkingstheorie. Het is omvolkingspraktijk.
			
			
			
			Vorige week hoorden we nog dat de Europese Commissie meer arbeidsmigranten uit Egypte, Marokko en Tunesië wil. Dat klinkt toch echt als een doel wat bewust wordt nagestreefdquote:Op donderdag 19 mei 2022 13:04 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Het gaat om doelbewuste omvolking vanuit een vooropgezet plan door de elite.
Dat is een gevaarlijk sprookje
			
			
			
			Dat is op sommige plekken wel de realiteitquote:Op donderdag 19 mei 2022 13:07 schreef Tengano het volgende:
Mensen doen weer net dat als je hier over straat loopt, dat je overal buitenlanders ziet
			
			
			
			Nee hoorquote:Op donderdag 19 mei 2022 13:11 schreef the-eye het volgende:
[..]
Vorige week hoorden we nog dat de Europese Commissie meer arbeidsmigranten uit Egypte, Marokko en Tunesië wil. Dat klinkt toch echt als een doel wat bewust wordt nagestreefd
			
			
			
			
			
			
			
			Dat is een gevolg van het feit dat de autochtone Nederlanders hetzelfde werk niet voor een hongerloontje willen doen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:11 schreef the-eye het volgende:
[..]
Vorige week hoorden we nog dat de Europese Commissie meer arbeidsmigranten uit Egypte, Marokko en Tunesië wil. Dat klinkt toch echt als een doel wat bewust wordt nagestreefd
			
			
			
			
			
			
			
			Beter kan je niemand meer serieus nemen en dat meen ik en is geen grapjequote:Op donderdag 19 mei 2022 13:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
Mensen die over omvolking spreken neem ik sowieso niet serieus.
			
			
			
			Mijn god, daar gaat het toch helemaal niet over? Deze term wordt gebruikt omdat het aan het gebeuren is en niet zozeer op welke manier of door wie. Door het op die manier te verdraaien en het feit van de demografische transitie in twijfel te trekken ondermijn je de legitieme zorgen die veel mensen hier over hebben.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:04 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Het gaat om doelbewuste omvolking vanuit een vooropgezet plan door de elite.
Dat is een gevaarlijk sprookje
			
			
			
			Nee. De term 'omvolking' gaat specifiek over een opzettelijk scenario.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:13 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Mijn god, daar gaat het toch helemaal niet over? Deze term wordt gebruikt omdat het aan het gebeuren is en niet zozeer op welke manier of door wie. Door het op die manier te verdraaien en het feit van de demografische transitie in twijfel te trekken ondermijn je de legitieme zorgen die veel mensen hier over hebben.
			
			
			
			Dat men de joden erbij haalt is gewoon omdat ze een zondebok zoeken, wat al 5000 jaar met de joden gebeurt. Enorme onzin natuurlijk want omvolken gebeurde ook al voordat het jodendom er was.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:12 schreef Maharski het volgende:
Het slaat ook helemaal nergens op... je continent omvolken door een ander volk, om zo het blanke ras als het ware 'uit te roeien'. Ik weet overigens wel waar die theorie vandaan komt. Uiteindelijk staan aan de top van die theorie natuurlijk weer De Joden... Eigenlijk is het een heel diepgewortelde, oude complottheorie, waar men zich in zekere zin al mee bezig hield in Nazi-Duitsland. De Duitsers destijds geloofde toen vooral dat de Joden, achter het communisme zaten, en daar in Rusland de boel cultureel aan het vervuilen en vernietigen waren. En nu zijn ze hier gekomen, en zijn ze onze cultuur zogenaamd aan het vervuilen en vernietigen. Die omvolking heeft uiteindelijk dan weer tot de boel en hier te verzwakken, de weerstand te vernietigen, zodat 'ze' uiteindelijk op een dag via een grotesk masterplan over de aarde zullen heersen, en wereldheerschappij bereikt zullen hebben.
			
			
			
			Het verzwakken van de nationale identiteit, versterken van de globalistische agenda.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:10 schreef Stoney3K het volgende:
Want het gebeurt doelbewust? Zo ja, wat bereikt 'de elite' er precies mee dan?
			
			
			
			Daar gaat het wel overquote:Op donderdag 19 mei 2022 13:13 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Mijn god, daar gaat het toch helemaal niet over? Deze term wordt gebruikt omdat het aan het gebeuren is en niet zozeer op welke manier of door wie. Door het op die manier te verdraaien en het feit van de demografische transitie in twijfel te trekken ondermijn je de legitieme zorgen die veel mensen hier over hebben.
			
			
			
			Dan doen ze een keer iets goed en dan krijg je dit weer....quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:15 schreef HSG het volgende:
Er worden ook steeds minder blanke kinderen geboren in tegenstelling tot niet-blanke kinderen omdat wij in b.v. Nederland meer bezig zijn met carrière, lekker singel zijn, vrijheid en geld.
Dat is ook echt iets waar de blanke medemens zelf aan te danken heeft.
			
			
			
			En het is natuurlijk alleen nationalistisch extreemrechts die daar problemen mee heeft.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:16 schreef zoost het volgende:
[..]
Het verzwakken van de nationale identiteit, versterken van de globalistische agenda.
			
			
			
			Nou dit is niet "krijg je dit weer" maar je kunt niet en/en. Dus b.v. beide ouders met tijdverslindende carrières bezig zijn en fulltime opvoeden.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:17 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dan doen ze een keer iets goed en dan krijg je dit weer....
			
			
			
			Daarom doen ze het dus goed en dan krijg je dus wel weer die reactiequote:Op donderdag 19 mei 2022 13:18 schreef HSG het volgende:
[..]
Nou dit is niet "krijg je dit weer" maar je kunt niet en/en. Dus b.v. beide ouders met tijdverslindende carrières bezig zijn en fulltime opvoeden.
			
			
			
			
			
			
			
			Daardoor verdwenen er in het verleden nogal eens bedrijven naar lage lonen landen. Nu is het op andere vlakken blijkbaar interessant gemaakt voor bedrijven om toch maar hier te blijven en het anders op te lossen. Die andere oplossing is toch echt het omvolken van je bevolking hoorquote:Op donderdag 19 mei 2022 13:12 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dat is een gevolg van het feit dat de autochtone Nederlanders hetzelfde werk niet voor een hongerloontje willen doen.
			
			
			
			Juist Sjoerd, juist.quote:Op donderdag 19 mei 2022 12:46 schreef tong80 het volgende:
"Dergelijke theorieën inspireerden aanslagplegers eerder al tot vreselijke daden. Dit mag niet langer ongehinderd een platform krijgen, want het kan ronduit gevaarlijk zijn voor onze samenleving",
			
			
			
			Je bedoelt er is niets mis met mensen uit andere stammen op passieve wijze je eigen stam te boven laten groeien?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:17 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
En het is natuurlijk alleen nationalistisch extreemrechts die daar problemen mee heeft.
			
			
			
			Dit dus. Het is eerder een symptoom van een ander fenomeen, namelijk dat onze eigen bevolking meer en meer vergrijst en later pas kinderen krijgt (want kinderen = duur), en steeds meer een HBO of universitair diploma heeft.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:19 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Daarnaast vergrijst onze eigen autochtone bevolking, waardoor ik denk dat het vooral economisch gemotiveerd is vanuit de illusie van “volgend jaar meer winst behalen” aka “eeuwige groei”, je zou het maar eens met wat minder moeten doen.
Goed, dan is er op zich wel degelijk “mogelijk” sprake van een omvolking, want dit is een van de consequenties als je tientallen jaren hordes, met name, Afrikanen en moslims je land binnen laat zonder echte grens.
			
			
			
			Toch alweer zo'n 20 jaar geleden. Nederland is er wt dat betreft een stuk veiliger op geworden voor publieke figuren.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:21 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Juist Sjoerd, juist.![]()
Kijk maar naar v. Gogh en Fortuyn.
Letterlijk levensgevaarlijk.
			
			
			
			Daarom moeten mensen keuzes gaan maken als ze daar zorgen om maken. Carrière of kinderen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:19 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Daarom doen ze het dus goed en dan krijg je dus wel weer die reactie
Niet echt. De autochtone Nederlander kan er ook voor kiezen om een stapje terug te doen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:20 schreef the-eye het volgende:
[..]
Daardoor verdwenen er in het verleden nogal eens bedrijven naar lage lonen landen. Nu is het op andere vlakken blijkbaar interessant gemaakt voor bedrijven om toch maar hier te blijven en het anders op te lossen. Die andere oplossing is toch echt het omvolken van je bevolking hoor
			
			
			
			Het "omvolken" is dan wel een bij-effect en niet het uiteindelijke einddoel. Het is een symptoom van alles voor zo min mogelijke kosten willen doen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:20 schreef the-eye het volgende:
[..]
Daardoor verdwenen er in het verleden nogal eens bedrijven naar lage lonen landen. Nu is het op andere vlakken blijkbaar interessant gemaakt voor bedrijven om toch maar hier te blijven en het anders op te lossen. Die andere oplossing is toch echt het omvolken van je bevolking hoor.
			
			
			
			Nee dat is het gevolg dat bedrijven werknemers als tijdelijke resources zien ipv mensen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:12 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dat is een gevolg van het feit dat de autochtone Nederlanders hetzelfde werk niet voor een hongerloontje willen doen.
			
			
			
			We wonen immers allemaal nog steeds in Afrika. Of toch niet?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:21 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Je bedoelt er is niets mis met mensen uit andere stammen op passieve wijze je eigen stam te boven laten groeien?
Want dit is een dingetje wat natuurlijk tienduizenden jaren terug gaat en nooit iets heilzaams heeft opgeleverd.
			
			
			
			Dat gebeurt toch? Dan maken ze de goede keuze en dan krijg je dit.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:22 schreef HSG het volgende:
[..]
Daarom moeten mensen keuzes gaan maken als ze daar zorgen om maken. Carrière of kinderen.
[..]
Niet echt. De autochtone Nederlander kan er ook voor kiezen om een stapje terug te doen.
			
			
			
			De stammenmentaliteit is niet een ding beperkt tot Afrika.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:23 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
We wonen immers allemaal nog steeds in Afrika. Of toch niet?
			
			
			
			Dat lijkt er op sommige plekken in Nederland wel op jaquote:Op donderdag 19 mei 2022 13:23 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
We wonen immers allemaal nog steeds in Afrika. Of toch niet?
			
			
			
			Op zich met je eens maar ON is wel grappig.quote:Op donderdag 19 mei 2022 12:55 schreef laforest het volgende:
Sjoerd heeft gelijk. Aanpakken dit soort racistische bagger.
			
			
			
			Zo is het met bijna alle complottheorieën. Aan het einde van iedere Rabbit hole, zitten altijd Joden.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:15 schreef HSG het volgende:
Dat men de joden erbij haalt is gewoon omdat ze een zondebok zoeken, wat al 5000 jaar met de joden gebeurt. Enorme onzin natuurlijk want omvolken gebeurde ook al voordat het jodendom er was.
			
			
			
			Wat een onzin is dit. Israël bestond niet eens tijdens de Joden vervolging.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:28 schreef Maharski het volgende:
[..]
Zo is het met bijna alle complottheorieën. Aan het einde van iedere Rabbit hole, zitten altijd Joden.
			
			
			
			Waarom worden joden we überhaupt bij gehaald? Nog even los van het feit dat ze 5000 jaar geleden er nog helemaal niet waren en zo ergens pas “tevoorschijn” kwamen in de zeer late bronzentijdperk, maar enfin.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:28 schreef Maharski het volgende:
[..]
Zo is het met bijna alle complottheorieën. Aan het einde van iedere Rabbit hole, zitten altijd Joden.
			
			
			
			Grappig misschien wel. Maar ik ben helemaal klaar met die democratie ondermijnende shit. Iemand als Karskens moet lekker in Rusland gaan wonen als hij democratie zo vervelend vindt.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:28 schreef Megumi het volgende:
[..]
Op zich met je eens maar ON is wel grappig.
			
			
			
			Op zich helemaal met je eens. Probleem is wel dat je met het aanpakken van idioten als dit ook de vrijheid van meningsuiting en democratie ondermijnd.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:30 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Grappig misschien wel. Maar ik ben helemaal klaar met die democratie ondermijnende shit. Iemand als Karskens moet lekker in Rusland gaan wonen als hij democratie zo vervelend vindt.
			
			
			
			Anders maar gewoon subsidie intrekken. Subsidie is immers voor linksen die uit de staatsruif eten.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:32 schreef Megumi het volgende:
[..]
Op zich helemaal met je eens. Probleem is wel dat je met het aanpakken van idioten als dit ook de vrijheid van meningsuiting en democratie ondermijnd.
			
			
			
			Helemaal niet. Mensen die serieus onderzoek hebben gedaan/doen naar dergelijke theorieën, komen ook tot die conclusie. Je bent er gewoon nog niet diep genoeg ingedoken, als je dit niet weet.quote:
			
			
			
			Dat vind jij maar is gewoon kletskoek.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:28 schreef Maharski het volgende:
[..]
Zo is het met bijna alle complottheorieën. Aan het einde van iedere Rabbit hole, zitten altijd Joden.
Ja want die waren er duizenden jaren geleden ook.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:33 schreef Maharski het volgende:
[..]
Helemaal niet. Mensen die serieus onderzoek hebben gedaan/doen naar dergelijke theorieën, komen ook tot die conclusie. Je bent er gewoon nog niet diep genoeg ingedoken, als je dit niet weet.
Aan het einde van al die theorieën, vind je een kleine super Elite. Te weten: de Rothschild-dynastie, de Rockefellers, Habsburgers, Duponts, en nog een paar 'bloedlijnen'. Allemaal Joodse Superrijken.
En dat gaat al heel veel terug. Je zou kunnen zeggen dat het 'de geestelijke munitie' vormde van de Holocaust.
Je zou eens de docu 'The greatest story never told' kunnen opzoeken. Dan krijg je het op een presenteerblaadje.
Hou me ten goede: ik geloof helemaal niet in dergelijke theorieën. En hang ze al helemaal niet aan.
			
			
			
			Dat is zeker wel een globalistendoel. Een sterke identiteit van de bevolking gebaseerd op afkomst, taal, religie, nationaliteit etc maakt het lastiger te bespelen. Als je van de hele wereld een lichtbruin Engelssprekend mengelmoesje maakt, zijn we allemaal een soort van identiteitsloos.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:15 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Nee. De term 'omvolking' gaat specifiek over een opzettelijk scenario.
			
			
			
			Zorgwekkend deze uitspraak..quote:Op donderdag 19 mei 2022 12:55 schreef laforest het volgende:
Sjoerd heeft gelijk. Aanpakken dit soort racistische bagger.
			
			
			
			Ik zou eens beginnen bij een boek met een titel als de Opkomst en ondergang van het derde rijk.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:33 schreef Maharski het volgende:
[..]
Helemaal niet. Mensen die serieus onderzoek hebben gedaan/doen naar dergelijke theorieën, komen ook tot die conclusie. Je bent er gewoon nog niet diep genoeg ingedoken, als je dit niet weet.
Aan het einde van al die theorieën, vind je een kleine super Elite. Te weten: de Rothschild-dynastie, de Rockefellers, Habsburgers, Duponts, en nog een paar 'bloedlijnen'. Allemaal Joodse Superrijken.
En dat gaat al heel veel terug. Je zou kunnen zeggen dat het 'de geestelijke munitie' vormde van de Holocaust.
Je zou eens de docu 'The greatest story never told' kunnen opzoeken. Dan krijg je het op een presenteerblaadje.
Hou me ten goede: ik geloof helemaal niet in dergelijke theorieën. En hang ze al helemaal niet aan.
			
			
			
			Je bedoelt dat de oorzaak gewoon menselijk gedrag is?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:34 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Dat is zeker wel een globalistendoel. Een sterke identiteit van de bevolking gebaseerd op afkomst, taal, religie, nationaliteit etc maakt het lastiger te bespelen. Als je van de hele wereld een lichtbruin Engelssprekend mengelmoesje maakt, zijn we allemaal een soort van identiteitsloos.
De echte wereldburgers die de EU en andere globalistenvehikels runnen, balen als een stekker van bijvoorbeeld die Oost-Europeanen die al die moderne gekkigheid niet slikken. Het verhaal is dan dat nationalisme altijd de oorzaak van de vele oorlogen uit het verleden is, maar de werkelijke veroorzakers van die oorlogen waren doorgaans politici/bestuurders/koningen/keizers
			
			
			
			Dit is in elke grote stad op de wereld zo.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:34 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Zorgwekkend deze uitspraak..
Ik was enkele dagen geleden, volgens mij maandag, bij de Burger King op Zuid Plein, (R'Dam) dat is op enkele minuten van mijn huis af. De hele zaak zat vol mensen, en ik hoorde nergens Nederlands.
Ik hoorde
- Bulgaars
- Turks
- Arabisch
- Papiamento
- Pools
De enige Nederlandse meid die er zat, praatte met een 'wannabee Surinaams' accent.
Het is in feite toch niet normaal dat je in je eigen buurtje, vlak naast je huis nergens meer de taal hoort, die je zelf spreekt? In feite voel ik mij totaal vreemd, dan zou je toch wel van omvolking kunnen spreken?
			
			
			
			Omvolking is een bewuste actie. Een vooropgezet plan om het blanke ras uit z'n eigen leefomgeving te verdringen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:34 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Zorgwekkend deze uitspraak..
Ik was enkele dagen geleden, volgens mij maandag, bij de Burger King op Zuid Plein, dat is op enkele minuten van mijn huis af. De hele zaak zat vol mensen, en ik hoorde nergens Nederlands.
Ik hoorde
- Bulgaars
- Turks
- Arabisch
- Papiamento
De enige Nederlandse meid die er zat, praatte met een 'wannabee Surinaams' accent.
Het is in feite toch niet normaal dat je in je eigen buurtje, vlak naast je huis nergens meer de taal hoort, die je zelf spreekt? In feite voel ik mij totaal vreemd, dan zou je toch wel van omvolking kunnen spreken?
			
			
			
			
			
			
			
			Bron?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:36 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Omvolking is een bewuste actie. Een vooropgezet plan om het blanke ras uit z'n eigen leefomgeving te verdringen.
Dat zo'n charlatan als sjoerdje er mee aan de haal gaat is niet gek. Jammer dat daarmee ook de discussie gesloten is want dat er een demografische verschuiving aan het plaatsvinden is die niet bepaalt normaal meer te noemen valt is wel duidelijk.
			
			
			
			Rockefellers, Habsburgers, Duponts joden?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:33 schreef Maharski het volgende:
[..]
Helemaal niet. Mensen die serieus onderzoek hebben gedaan/doen naar dergelijke theorieën, komen ook tot die conclusie. Je bent er gewoon nog niet diep genoeg ingedoken, als je dit niet weet.
Aan het einde van al die theorieën, vind je een kleine super Elite. Te weten: de Rothschild-dynastie, de Rockefellers, Habsburgers, Duponts, en nog een paar 'bloedlijnen'. Allemaal Joodse Superrijken.
En dat gaat al heel veel terug. Je zou kunnen zeggen dat het 'de geestelijke munitie' vormde van de Holocaust.
Je zou eens de docu 'The greatest story never told' kunnen opzoeken. Dan krijg je het op een presenteerblaadje.
Hou me ten goede: ik geloof helemaal niet in dergelijke theorieën. En hang ze al helemaal niet aan.
			
			
			
			In de Poolse stad Warschau bijvoorbeeld niet, zeker niet in een buurt buiten het echte stadscentrum.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dit is in elke grote stad op de wereld zo.
			
			
			
			Ja van de specifieke locatie op dat specifieke moment wel jaquote:Op donderdag 19 mei 2022 13:34 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Zorgwekkend deze uitspraak..
Ik was enkele dagen geleden, volgens mij maandag, bij de Burger King op Zuid Plein, (R'Dam) dat is op enkele minuten van mijn huis af. De hele zaak zat vol mensen, en ik hoorde nergens Nederlands.
Ik hoorde
- Bulgaars
- Turks
- Arabisch
- Papiamento
- Pools
De enige Nederlandse meid die er zat, praatte met een 'wannabee Surinaams' accent.
Het is in feite toch niet normaal dat je in je eigen buurtje, vlak naast je huis nergens meer de taal hoort, die je zelf spreekt? In feite voel ik mij totaal vreemd, dan zou je toch wel van omvolking kunnen spreken?
			
			
			
			En terecht.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:12 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Dat is een gevolg van het feit dat de autochtone Nederlanders hetzelfde werk niet voor een hongerloontje willen doen.
			
			
			
			Dus iemand poneert zijn hersenscheet en iemand anders mag dut inhoudelijk ontkrachten waarbij steevast het antwoord wordt: doe het eens inhoudelijk. En dan ook nog oproepen tot een inhoudelijke discussie?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:37 schreef thedeedster het volgende:
Ik zou zeggen; probeer het maar inhoudelijk te ontkrachten, doch probeer onwelgevallige meningen niet direct te smoren.
Ben benieuwd.
Oh ja, en misschien is het eens tijd om hier eens daadwerkelijk een inhoudelijke discussie over te voeren.
			
			
			
			Hedentendage zie ik vooral subsidies naar bedrijven gaanquote:Op donderdag 19 mei 2022 13:33 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Anders maar gewoon subsidie intrekken. Subsidie is immers voor linksen die uit de staatsruif eten.
			
			
			
			Ja het gebeurt doelbewust. Langs 2 lijnen:quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:10 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Want het gebeurt doelbewust? Zo ja, wat bereikt 'de elite' er precies mee dan?
We moeten de instroom van migranten en vluchtelingen wel los zien van een opzettelijke 'omvolking'.
			
			
			
			https://nos.nl/nieuwsuur/(...)atie-is-noodzakelijkquote:Op donderdag 19 mei 2022 13:19 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Daarnaast vergrijst onze eigen autochtone bevolking, waardoor ik denk dat het vooral economisch gemotiveerd is vanuit de illusie van “volgend jaar meer winst behalen” aka “eeuwige groei”, je zou het maar eens met wat minder moeten doen.
Goed, dan is er op zich wel degelijk “mogelijk” sprake van een omvolking, want dit is een van de consequenties als je tientallen jaren hordes, met name, Afrikanen en moslims je land binnen laat zonder echte grens.
quote:'Problemen importeren'
VVD'er Zohair El Yassini zegt wel degelijk begrip te hebben voor werkgevers die personeel zoeken, maar voorziet grote problemen met huisvesting. "Met dit plan importeren we problemen. Onze woningmarkt is oververhit en overspannen. Waar gaan deze mensen uit Marokko, Tunesië en Egypte wonen?"
D66'er Romke de Jong vindt het argument van te weinig woningen niet gegrond. "Dat woningtekort lossen we alleen op met mensen die ook huizen kunnen bouwen."
VVD en ChristenUnie verwijzen ook naar de Arbeidsinspectie. De inspectie waarschuwde in het jaarverslag voor de druk die arbeidsmigratie legt op de Nederlandse samenleving en op de woningmarkt. ChristenUnie-Kamerlid Don Ceder: "Bedrijven ontvangen op dit moment de winsten terwijl de lasten op de maatschappij worden afgewenteld. Denk aan huisvesting, de sociale druk op kwetsbare wijken, voorzieningen en verschrikkelijke uitbuiting van arbeidsmigranten."
Naast overlast en het woningtekort wijzen de VVD en CU erop dat er een onbenut arbeidspotentieel is van meer dan een miljoen mensen. De partijen vinden dat daar eerst naar gekeken moet worden. Ook taal en waarden worden door de VVD genoemd als argument om geen mensen van buiten de EU te laten werken in Nederland.
"Als we ongeschoolde Marokkanen, Tunesiërs en Egyptenaren zonder kennis en kunde toestaan dat ze naar Europa komen zonder tussenkomst van een werkgever, zonder de taal te spreken en met andere waarden is dat vragen om grote problemen", zegt El Yassini.
Door de opstelling van VVD en ChristenUnie lijkt het erop dat een meerderheid van de Tweede Kamer tegen het plan is van de Europese Commissie.
			
			
			
			Maar ja, laissez faire-politiek zet ook geen zoden aan de dijk.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:10 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Want het gebeurt doelbewust? Zo ja, wat bereikt 'de elite' er precies mee dan?
We moeten de instroom van migranten en vluchtelingen wel los zien van een opzettelijke 'omvolking'.
			
			
			
			Nee hoor; als linkse rakker met een passie voor heemkunde zit ik ook niet te wachten op nog meer 'multiculturalisme' en 'globalisme'.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:17 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
En het is natuurlijk alleen nationalistisch extreemrechts die daar problemen mee heeft.
			
			
			
			Dit.quote:Op donderdag 19 mei 2022 12:56 schreef the-eye het volgende:
Oh.... is er een taboe op die constatering?![]()
Ik zie toch echt mijn leefomgeving veranderen maar dat mag je niet hardop zeggen
Jezus wat een poppenkast
			
			
			
			Het is niet raciaalgericht, het is om de identiteit van een volk te verwateren. Hoe meer mensen zonder tradities en identiteit, hoe makkelijker kneedbaar.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:36 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Omvolking is een bewuste actie. Een vooropgezet plan om het blanke ras uit z'n eigen leefomgeving te verdringen.
Dat zo'n charlatan als sjoerdje er mee aan de haal gaat is niet gek. Jammer dat daarmee ook de discussie gesloten is want dat er een demografische verschuiving aan het plaatsvinden is die niet bepaalt normaal meer te noemen valt is wel duidelijk.
			
			
			
			De mensen in de baantjes die niemand wil doen moeten een stapje terugdoen?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:22 schreef HSG het volgende:
[..]
Daarom moeten mensen keuzes gaan maken als ze daar zorgen om maken. Carrière of kinderen.
[..]
Niet echt. De autochtone Nederlander kan er ook voor kiezen om een stapje terug te doen.
			
			
			
			Ben je me voor nu even verschuldigd, kwam er op neer dat er een loopje wordt genomen met wat de VN vervangingsmigratie noemt.quote:
			
			
			
			Multinationals pakken wat ze te pakken kunnen krijgen. Dat is hun taak. Goedkope arbeid is winst voor ze. Dat landen daar in mee gaan, is iets anders.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:40 schreef Homey het volgende:
1) multinationals willen niets liever dan dommige goedkope arbeidskrachten.
			
			
			
			Sodeju, dat ik zoveel zinnigs uit jouw keyboard zie komen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:41 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee hoor; als linkse rakker met een passie voor heemkunde zit ik ook niet te wachten op nog meer 'multiculturalisme' en 'globalisme'.
Liefde voor eigen huis en haard en eigen tradities en cultuur is niet meteen "laten-we-alle-bruine-mensen-op-treinen-naar-Polen-zetten" retoriek. Het is het trots zijn en willen bewaren van je eigen erfgoed.
			
			
			
			We zijn toch in Nederland?quote:Op donderdag 19 mei 2022 12:46 schreef tong80 het volgende:
Een meerderheid van de Tweede Kamer is bezorgd omdat publieke omroep Ongehoord Nederland "onweersproken" een extreemrechtse omvolkingstheorie uitzendt en vraagt het kabinet om actie. Het betreft een interview met de Belgische politicus Filip Dewinter in een uitzending van Ongehoord Nieuws op 10 mei.
			
			
			
			Ik verbaas me ook over de ontwikkelingen bij Etto. Hij is anti woke en nu dit. Alleen maar prima!quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:47 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Sodeju, dat ik zoveel zinnigs uit jouw keyboard zie komen.
			
			
			
			Nou, ze krijgen er wel geld voor. Dus wat mij betreft is dat niet zo.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:47 schreef Bocaj het volgende:
[..]
We zijn toch in Nederland?
Vrijheid van meningsuiting? Als zij dit willen uitzenden... Mag toch?
(Heb het persoonlijk nog niet gezien trouwens.... Misschien is het wel godsgruwelijk...)
			
			
			
			vervangingsmigratie? Is dat niet bedoelt om jonge mensen elders te lokken naar gebieden waar veel vergijzing is en waar bedrijven staan te springen om werknemers.quote:
			
			
			
			Links zijn en woke ondersteunen is juist het verraden van de mensen aan de onderkant (jajajajajja van alle rassen en stammen, aleer we dat weer krijgen), waar links zich op zou moeten richten.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:48 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik verbaas me ook over de ontwikkelingen bij Etto. Hij is anti woke en nu dit. Alleen maar prima!
			
			
			
			Nee maar als de zgn voorvechters voor wat je hier noemt figuren als Sjoerd zijn heb je als maatschappij wel wat issues zeg maar.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:41 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee hoor; als linkse rakker met een passie voor heemkunde zit ik ook niet te wachten op nog meer 'multiculturalisme' en 'globalisme'.
Liefde voor eigen huis en haard en eigen tradities en cultuur is niet meteen "laten-we-alle-bruine-mensen-op-treinen-naar-Polen-zetten" retoriek. Het is het trots zijn en willen bewaren van je eigen erfgoed.
			
			
			
			Tot de volgende recessie, dan kunnen die goedkope arbeiders de ww en bijstand in. Waar de multinationals niet aan mee betalen, want die laten hun winsten in een belastingparadijsje vallen of hebben 'speciale afspraken' met onze belastingdienst. Totdat ze verlies lijden, dan worden ze graag door de overheid gematst.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:47 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Multinationals pakken wat ze te pakken kunnen krijgen. Dat is hun taak. Goedkope arbeid is winst voor ze. Dat landen daar in mee gaan, is iets anders.
			
			
			
			Dat is inderdaad de definitie die de VN hanteert.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:49 schreef HSG het volgende:
[..]
vervangingsmigratie? Is dat niet bedoelt om jonge mensen elders te lokken naar gebieden waar veel vergijzing is en waar bedrijven staan te springen om werknemers.
			
			
			
			Moet het dan eerst langs een 'Uitzendcommissie'?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:49 schreef 297534 het volgende:
[..]
Nou, ze krijgen er wel geld voor. Dus wat mij betreft is dat niet zo.
			
			
			
			Een door de overheid betaalde media die een spreekbuis voor de overheid isquote:Op donderdag 19 mei 2022 13:49 schreef 297534 het volgende:
[..]
Nou, ze krijgen er wel geld voor. Dus wat mij betreft is dat niet zo.
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:34 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Zorgwekkend deze uitspraak..
Ik was enkele dagen geleden, volgens mij maandag, bij de Burger King op Zuid Plein, (R'Dam) dat is op enkele minuten van mijn huis af. De hele zaak zat vol mensen, en ik hoorde nergens Nederlands.
Ik hoorde
- Bulgaars
- Turks
- Arabisch
- Papiamento
- Pools
De enige Nederlandse meid die er zat, praatte met een 'wannabee Surinaams' accent.
Het is in feite toch niet normaal dat je in je eigen buurtje, vlak naast je huis nergens meer de taal hoort, die je zelf spreekt? In feite voel ik mij totaal vreemd, dan zou je toch wel van omvolking kunnen spreken?
Dat is bij mij in het dorp bij de voedselbank ook zo.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dit is in elke grote stad op de wereld zo.
			
			
			
			Daar wil ik dan ook geen reet mee te maken hebben; nep-patriotten die liefde voor eigen erfgoed (oppervlakkig) inzetten als politiek middel. Reden ook om heel ver weg te blijven van types als Baudet.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:50 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nee maar als de zgn voorvechters voor wat je hier noemt figuren als Sjoerd zijn heb je als maatschappij wel wat issues zeg maar.
			
			
			
			Het zijn de imperialisten die het tribalisme opstoken om de natiestaten die hun imperialistische ambities in de weg zitten te verzwakken en daarbij het nationalisme de schuld geven van de zonden van het imperialisme. Of je dat dan globalise en identiteitspolitiek noemt en nationalisme krampachitg met extreem-rechts associeert verandert het spel niet.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:34 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Dat is zeker wel een globalistendoel. Een sterke identiteit van de bevolking gebaseerd op afkomst, taal, religie, nationaliteit etc maakt het lastiger te bespelen. Als je van de hele wereld een lichtbruin Engelssprekend mengelmoesje maakt, zijn we allemaal een soort van identiteitsloos.
De echte wereldburgers die de EU en andere globalistenvehikels runnen, balen als een stekker van bijvoorbeeld die Oost-Europeanen die al die moderne gekkigheid niet slikken. Het verhaal is dan dat nationalisme altijd de oorzaak van de vele oorlogen uit het verleden is, maar de werkelijke veroorzakers van die oorlogen waren doorgaans politici/bestuurders/koningen/keizers
			
			
			
			Het zijn uitzuigers. Maar dat is de realiteit, dat is een gegeven, net zoals dat dieven stelen en water nat is. Dat ga je niet veranderen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:50 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Tot de volgende recessie, dan kunnen die goedkope arbeiders de ww en bijstand in. Waar de multinationals niet aan mee betalen, want die laten hun winsten in een belastingparadijsje vallen of hebben 'speciale afspraken' met onze belastingdienst. Totdat ze verlies lijden, dan worden ze graag door de overheid gematst.
			
			
			
			Wie zijn de imperialisten?quote:
			
			
			
			Dat zijn baantjes die grotendeels opgevuld worden door mensen die elders vandaan komen en wel voor elkaar krijgen hun kinderen fatsoenlijk op te voeden.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:45 schreef the-eye het volgende:
[..]
De mensen in de baantjes die niemand wil doen moeten een stapje terugdoen?
Stonden die mensen niet al jaren stil ondanks de voorspoed van de economie?
			
			
			
			In vroeger tijden (toen hij nog geen controlled opposition was) riep Bernie Sanders ook op de toevloed van legale en illegale migranten in te perken, omdat die een goedkope bedreiging zijn voor de arbeiders die laag op de ladder staan.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Links zijn en woke ondersteunen is juist het verraden van de mensen aan de onderkant (jajajajajja van alle rassen en stammen, aleer we dat weer krijgen), waar links zich op zou moeten richten.
			
			
			
			Nou, achteraf kan er in ieder geval wel gezegd worden dat het niet kan. Je mag bijv. ook overdag geen seks en geweld laten zien. Er zijn gewoon regels. V.w.b. politieke ideeën kan er wel veel op tv, maar er zijn m.i. wel grenzen. Deze krankzinnige stromingen hoef je w.m.b. niet te subsidiëren. Zeker ook omdat die mensen in dat programma nooit kritisch worden ondervraagd. Ze mogen gewoon zeggen wat ze willen. Het is geen journalistiek maar een programma voor politieke partijen, in het bijzonder voor FvD.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:51 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Moet het dan eerst langs een 'Uitzendcommissie'?
			
			
			
			Maar nu wil de EU ze halen uit Egypte, Libië en Tunesië terwijl elders in Europa ook genoeg mensen staan te springen om werk.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:51 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat is inderdaad de definitie die de VN hanteert.
			
			
			
			Waarom denk je dat die werkgeversorganisaties allemaal mensen uit het Midden-oosten willen halen?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:56 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
In vroeger tijden (toen hij nog geen controlled opposition was) riep Bernie Sanders ook op de toevloed van legale en illegale migranten in te perken, omdat die een goedkope bedreiging zijn voor de arbeiders die laag op de ladder staan.
			
			
			
			Het is idd onbegrijpelijk. Zat Filipino's, Indonesiers (moslims idd, maar gematigd), Vietnamezen, etc. die in Nederland zouden willen werken. Maar nee, het moeten perse immigranten uit landen met haatbaarden zijn. Wat zou de reden daar achter zijn?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:57 schreef HSG het volgende:
[..]
Maar nu wil de EU ze halen uit Egypte, Libië en Tunesië terwijl elders in Europa ook genoeg mensen staan te springen om werk.
Je kan ze ook uit Azië halen. Die mensen staan bekent om hun discipline.
			
			
			
			De EU, de VN, de NATO, Apple, Facebook, Goldman Sachs, Biden, BlackRock, Vanguard, Bezos, NYT, Shell, Exxon, Vattenfall etc.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			Dat mag je niet zeggen!!!!quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:34 schreef BMW1993 het volgende:
Zorgwekkend deze uitspraak..
Ik was enkele dagen geleden, volgens mij maandag, bij de Burger King op Zuid Plein, (R'Dam) dat is op enkele minuten van mijn huis af. De hele zaak zat vol mensen, en ik hoorde nergens Nederlands.
Ik hoorde
- Bulgaars
- Turks
- Arabisch
- Papiamento
- Pools
De enige Nederlandse meid die er zat, praatte met een 'wannabee Surinaams' accent.
Het is in feite toch niet normaal dat je in je eigen buurtje, vlak naast je huis nergens meer de taal hoort, die je zelf spreekt? In feite voel ik mij totaal vreemd, dan zou je toch wel van omvolking kunnen spreken?
			
			
			
			Je schrijft Rusland verkeerd.quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:04 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
De EU, de VN, de NATO, Apple, Facebook, Goldman Sachs, Biden, BlackRock, Vanguard, Bezos, NYT, Shell, Exxon, Vattenfall etc.
			
			
			
			Dat komt wel heel erg sterk overeen met de hoofddoelstelling van de islam.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:12 schreef Maharski het volgende:
Het slaat ook helemaal nergens op... je continent omvolken door een ander volk, om zo het blanke ras als het ware 'uit te roeien'. Ik weet overigens wel waar die theorie vandaan komt. Uiteindelijk staan aan de top van die theorie natuurlijk weer De Joden... Eigenlijk is het een heel diepgewortelde, oude complottheorie, waar men zich in zekere zin al mee bezig hield in Nazi-Duitsland. De Duitsers destijds geloofde toen vooral dat de Joden, achter het communisme zaten, en daar in Rusland de boel cultureel aan het vervuilen en vernietigen waren. En nu zijn ze hier gekomen, en zijn ze onze cultuur zogenaamd aan het vervuilen en vernietigen. Die omvolking heeft uiteindelijk dan weer tot de boel en hier te verzwakken, de weerstand te vernietigen, zodat 'ze' uiteindelijk op een dag via een grotesk masterplan over de aarde zullen heersen, en wereldheerschappij bereikt zullen hebben.
			
			
			
			Als dat waar is dan behoeft Wilders geen beveiliging meer.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:22 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Toch alweer zo'n 20 jaar geleden. Nederland is er wt dat betreft een stuk veiliger op geworden voor publieke figuren.
			
			
			
			Dat is zo klassiek imperialistisch, dat hoeft geen betoog.quote:
			
			
			
			Doe dan een banner met het eerlijke verhaal dat ON als enige niet de staatspropaganda propageert.quote:Op donderdag 19 mei 2022 12:53 schreef Hexagon het volgende:
Graag een banner in beeld bij ON uitzendingen dat dit allemaal leugens en wappiemeuk is.
			
			
			
			Als je de Navo imperialistisch noemt, praat je gewoon poep.quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:19 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat is zo klassiek imperialistisch, dat hoeft geen betoog.
			
			
			
			Bilderberg? WEF?quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:04 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
De EU, de VN, de NATO, Apple, Facebook, Goldman Sachs, Biden, BlackRock, Vanguard, Bezos, NYT, Shell, Exxon, Vattenfall etc.
			
			
			
			Wat is nu het onderwerp van deze draad?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:39 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dus iemand poneert zijn hersenscheet en iemand anders mag dut inhoudelijk ontkrachten waarbij steevast het antwoord wordt: doe het eens inhoudelijk. En dan ook nog oproepen tot een inhoudelijke discussie?
			
			
			
			Klopt inderdaad. Maar kan je inhoudelijk reageren want ik wil eugenlijk een inhoudelijke discussie.quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:25 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Wat is nu het onderwerp van deze draad?
Da's toch echt een roep om muilkorven.
			
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NIET aanklikken! https://youtu.be/xp18TKxsbVM?si=3ty6rKpcYlU5zf9d
			
			
			
			Die hebben over het algemeen een laag IQ en zullen zich niet snel verenigen voor betere arbeidsvoorwaarden.quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:00 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Het is idd onbegrijpelijk. Zat Filipino's, Indonesiers (moslims idd, maar gematigd), Vietnamezen, etc. die in Nederland zouden willen werken. Maar nee, het moeten perse immigranten uit landen met haatbaarden zijn. Wat zou de reden daar achter zijn?
			
			
			
			
			
			
			
			We kunnen niet de gehele dag sesamstraat uitzenden hopper!quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:30 schreef Starhopper het volgende:
Deze extreemrechtse drek moet per direct van de buis
			
			
			
			
			
			
			
			Discussie en constatering van feiten bij Ongehoord Nederlandquote:Op donderdag 19 mei 2022 14:34 schreef Confetti het volgende:
Debiele veramerikanisering van Nederland waar geen ruimte is voor discussie of constatering van feiten.
			
			
			
			Dat is geen antwoord op zijn vraag. Eerder een bevestiging van het beeld dat hij schetst. Kunnen we concluderen dat jij omvolking erkent als een fenomeen dat bestaat?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dit is in elke grote stad op de wereld zo.
			
			
			
			Mwah, Oost-Aziaten zijn over het algemeen toch ook geen mondige mensen die bij het geringste in opstand komen?quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:29 schreef Homey het volgende:
[..]
Die hebben over het algemeen een laag IQ en zullen zich niet snel verenigen voor betere arbeidsvoorwaarden.
			
			
			
			Door desinformatie te bestrijden door middel van het toepassen van censuur kom je volgens de NVJ op hetzelfde hellend vlak als in Rusland gemeengoed is geworden. Hopelijk laat de NVJ nu ook van zich horen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:30 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Grappig misschien wel. Maar ik ben helemaal klaar met die democratie ondermijnende shit. Iemand als Karskens moet lekker in Rusland gaan wonen als hij democratie zo vervelend vindt.
			
			
			
			Gestopt met lezen.quote:
			
			
			
			Maar die hebben wel een gemiddeld hoger IQ. Multinationals willen het liefst low IQ mensen voor het grunt werk. Die blijven dat doen namelijk. Vandaar de tilt naar massa immigratie uit Noord-Afrika en het M-O.quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:42 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Mwah, Oost-Aziaten zijn over het algemeen toch ook geen mondige mensen die bij het geringste in opstand komen?
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:28 schreef Bocaj het volgende:
Deze man lijkt wel verdomd veel op Karstens...Zijn we toch een verdomd eind gekomen met de technieken sinds WW1SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
			
			
			
			Dit.quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:51 schreef Homey het volgende:
Ik vond dit juist een mijlpaal in de Nederlandse tv. Dat eindelijk iemand in een programma zegt waar het eigenlijk op neerkomt. Of je er nu voor of tegen bent is irrelevant.
Ik zeg; kijk een week lang reclames. Ongeacht het product of dienst, je ziet bijzonder veel mensen van kleur en gemengde stellen (bijna altijd een blanke vrouw met een donkere man). Veel meer dan echt voorkomt in Nederland.
			
			
			
			
			
			
			
			Dat is ook niet zo dat het doelbewust is.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:04 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Het gaat om doelbewuste omvolking vanuit een vooropgezet plan door de elite.
Dat is een gevaarlijk sprookje
			
			
			
			Tja , over aanslagen in Waukesha , Burkina Faso , Congo , de Filipijnen , Nigeria zijn ze wel erg stilquote:Ze wijzen op het feit dat aanslagplegers in onder andere het Amerikaanse Buffalo (vorige week), het Nieuw-Zeelandse Christchurch (2019) en de Noorse hoofdstad Oslo (2011) deze omvolkingstheorie gebruikten als rechtvaardiging voor hun terreurdaden.
			
			
			
			
			
			
			
			En al die aanslagen van IS in Europa, die juist door doelbewust VVD/D66 beleid van omvolking mogelijk werden gemaakt. Het zijn juist in superdiverse plekken waar die aanslagen plaatsvinden, niet in Ijsland of Wit-Rusland.quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:56 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Tja , over aanslagen in Waukesha , Burkina Faso , Congo , de Filipijnen , Nigeria zijn ze wel erg stil
			
			
			
			Graag. En dan vooral in de Kamer en media.quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:27 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Klopt inderdaad. Maar kan je inhoudelijk reageren want ik wil eugenlijk een inhoudelijke discussie.
			
			
			
			Klopt. Net als soros theorieën. Het is wel belangrijk nuance dat mensen die deze theorieën aanhangen zelf niet bewust antisemitisch zijn, maar de groep die de theorieën bedenken en de wereld in helpen vaak wel en gewoon nazi ideologie aan hangen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:33 schreef Maharski het volgende:
[..]
Helemaal niet. Mensen die serieus onderzoek hebben gedaan/doen naar dergelijke theorieën, komen ook tot die conclusie. Je bent er gewoon nog niet diep genoeg ingedoken, als je dit niet weet.
Aan het einde van al die theorieën, vind je een kleine super Elite. Te weten: de Rothschild-dynastie, de Rockefellers, Habsburgers, Duponts, en nog een paar 'bloedlijnen'. Allemaal Joodse Superrijken.
En dat gaat al heel veel terug. Je zou kunnen zeggen dat het 'de geestelijke munitie' vormde van de Holocaust.
Je zou eens de docu 'The greatest story never told' kunnen opzoeken. Dan krijg je het op een presenteerblaadje.
Hou me ten goede: ik geloof helemaal niet in dergelijke theorieën. En hang ze al helemaal niet aan.
			
			
			
			maak jij je ook zorgen om het demoniseren van ISIs en al quada. want het zijn de zelfde soort fanatiekelingen alleen een andere clubje waar ze fan van zijn.quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:53 schreef Gia het volgende:
'ON moet gesilenced worden', maar ik maak me meer zorgen over het demoniseren van Rechts Nederland. Alsof daar de aanslagplegers zitten. Die zitten juist meer op links en bij de medelanders.
Ik geloof niet dat er een vooropgezet plan is om de westerse wereld te omvolken, maar ik zie het wel gebeuren.
Naast ons zijn 10 gezinswoningen gebouwd, 7 daarvan zijn nu bewoond door nieuwkomers.
Nederlanders moeten maar kopen of bij de ouders blijven wonen. Maar daar mag niks van gezegd worden?
			
			
			
			Man man man, dat is een zeer klein stukje van de geschiedenis. Amper 1 generatie terug zaten 'je voorouders' moslims en allerlei andere mensen met een andere cultuur / religie af te knallen in Afrika en de rest van de wereld. Als je de grotere context bekijkt, dan is de zgn. omvolking al gaande sinds de mensheid op aarde is.quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:58 schreef Homey het volgende:
[..]
En al die aanslagen van IS in Europa, die juist door doelbewust VVD/D66 beleid van omvolking mogelijk werden gemaakt. Het zijn juist in superdiverse plekken waar die aanslagen plaatsvinden, niet in Ijsland of Wit-Rusland.
			
			
			
			Zit die uitzending te bekijken en snap de ophef niet... (Er word blijkbaar een vinger gelegd op een pijnpunt!)quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:57 schreef LXIV het volgende:
Het kan toch niet de vraag zijn of dit gebeurt, dat kan iedereen zien. De vraag is of het wenselijk is.
			
			
			
			De omvolkingstheorie is gebaseerd op racisme.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:03 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Zit die uitzending te bekijken en snap de ophef niet... (Er word blijkbaar een vinger gelegd op een pijnpunt!)
Het wordt tijd voor een brede discussie die nu nog teveel wordt weggewoven onder het mom van racisme...
			
			
			
			De omvolkingstheorie is gebaseerd op het feit dat het aandeel autochtonen in de bevolking gestaag afneemt.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:04 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De omvolkingstheorie is gebaseerd op racisme.
Sec. kritisch zijn op immigratie omdat je vindt dat je leefomgeving anders wordt is geen racisme en valt ook niet onder de omvolkingstheorie.
			
			
			
			Hehe, ja dat is inderdaad wel zo extreem dat ik denk dat de reclamemakers zo onderhand een afvinklijstje hebben. Zijn we de acteur met kleurtje niet vergeten? Het is zo buitenproportioneel (met een correcte afspiegeling van de maatschappij heeft het allang niets meer te maken), zo overduidelijk geforceerd en ook nog eens akelig selectief (want inderdaad, blanke mannen met een donkere vrouw zie je dan bijvoorbeeld weer amper) dat ik vermoed dat het juist tot het tegenovergestelde van acceptatie zal leiden.quote:Op donderdag 19 mei 2022 14:51 schreef Homey het volgende:
Ik zeg; kijk een week lang reclames. Ongeacht het product of dienst, je ziet bijzonder veel mensen van kleur en gemengde stellen (bijna altijd een blanke vrouw met een donkere man). Veel meer dan echt voorkomt in Nederland.
			
			
			
			
			
			
			
			Is het of is het niet ?quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:04 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Het gaat om doelbewuste omvolking vanuit een vooropgezet plan door de elite.
Dat is een gevaarlijk sprookje
			
			
			
			Nee, dat is niet de kern van de 'omvolkingstheorie'. De kern van die theorie is dat het een vooropgezet plan is.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
De omvolkingstheorie is gebaseerd op het feit dat het aandeel autochtonen in de bevolking gestaag afneemt.
			
			
			
			
			
			
			
			Dat weet ik niet. Maar zie wel dat het gebeurt en dat het vanuit beleid ook aangemoedigd wordt. Of er een gedachte of plan achter zit weet ik niet.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:08 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Nee, dat is niet de kern van de 'omvolkingstheorie'. De kern van die theorie is dat het een vooropgezet plan is.
			
			
			
			Nee, daar zit nog wel een laag of twee tussen. Namelijk: doelbewust aansturen op een soort van culturele genocide i.c.m. het laten uitsterven van de blanke boreale medemens.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
De omvolkingstheorie is gebaseerd op het feit dat het aandeel autochtonen in de bevolking gestaag afneemt.
			
			
			
			Jo Ritzen van de PvdA had daar al een kijk op:quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:07 schreef ToT het volgende:
Worden de Europese grenzen binnenkort niet wagenwijd opengezet voor noord-Afrikaanse arbeidsmigranten onder het motto "We hebben ze nodig"?
			
			
			
			Andere optie is natuurlijk dat bedrijven wegtrekken naar het buitenland. Maar dat vindt men hier ook niet leuk. Het is wel kiezen he. Je kan niet alles hebben.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:07 schreef ToT het volgende:
Worden de Europese grenzen binnenkort niet wagenwijd opengezet voor noord-Afrikaanse arbeidsmigranten onder het motto "We hebben ze nodig"?
			
			
			
			Ik heb niet oer sé iets tegen arbeidsmigranten, zolang ze maar wel van culturen komen die hier goed passen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:13 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Andere optie is natuurlijk dat bedrijven wegtrekken naar het buitenland. Maar dat vindt men hier ook niet leuk. Het is wel kiezen he. Je kan niet alles hebben.
			
			
			
			Daar heb ik geen aanwijzingen of concrete bewijzen voor. Maar de discussie of het wel wenselijk is mag niet gevoerd worden, terwijl de gevolgen op de samenleving en ieders persoonlijke toekomst gigantisch zijn.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:10 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, daar zit nog wel een laag of twee tussen. Namelijk: doelbewust aansturen op een soort van culturele genocide i.c.m. het laten uitsterven van de blanke boreale medemens.
			
			
			
			Dat heeft dan ook niets met 'omvolking' te maken maar alleen met het migratie-vraagstuk waar inderdaad legitieme kritiek op mag zijn.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:15 schreef LXIV het volgende:
[..]
Daar heb ik geen aanwijzingen of concrete bewijzen voor. Maar de discussie of het wel wenselijk is mag niet gevoerd worden, terwijl de gevolgen op de samenleving en ieders persoonlijke toekomst gigantisch zijn.
			
			
			
			Die discussie wordt al jaren gevoerd. Alleen ben jij niet blij met de uitkomst.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:15 schreef LXIV het volgende:
[..]
Daar heb ik geen aanwijzingen of concrete bewijzen voor. Maar de discussie of het wel wenselijk is mag niet gevoerd worden, terwijl de gevolgen op de samenleving en ieders persoonlijke toekomst gigantisch zijn.
			
			
			
			
			
			
			
			Of ze hebben bijna allemaal het woke Amsterdamse grachtengordel reclamebureau...quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:06 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Hehe, ja dat is inderdaad wel zo extreem dat ik denk dat de reclamemakers zo onderhand een afvinklijstje hebben. Zijn we de acteur met kleurtje niet vergeten? Het is zo buitenproportioneel (met een correcte afspiegeling van de maatschappij heeft het allang niets meer te maken), zo overduidelijk geforceerd en ook nog eens akelig selectief (want inderdaad, blanke mannen met een donkere vrouw zie je dan bijvoorbeeld weer amper) dat ik vermoed dat het juist tot het tegenovergestelde van acceptatie zal leiden.
			
			
			
			Ja, dan blijft er weinig over. Nog los van het feit dat een heersende cultuur weinig zegt over de inzetbaarheid van individuele mensen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:15 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik heb niet oer sé iets tegen arbeidsmigranten, zolang ze maar wel van culturen komen die hier goed passen.
			
			
			
			Ik denk dat de islam cultuur (arabisch uitziende mensen) het grote probleem is...quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:21 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja, dan blijft er weinig over. Nog los van het feit dat een heersende cultuur weinig zegt over de inzetbaarheid van individuele mensen.
			
			
			
			Nee, dan heb je het gewoon over de wenselijkheid van immigratie. De complottheorie waar het hier over gaat is van een andere orde.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
De omvolkingstheorie is gebaseerd op het feit dat het aandeel autochtonen in de bevolking gestaag afneemt.
			
			
			
			Leuk dat je dat denkt. Je koopt er geen fuck mee.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:24 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ik denk dat de islam cultuur (arabisch uitziende mensen) het grote probleem is...
			
			
			
			Dat kan zo wezen, maar het gaat nu om omvolking in Nederland in de laatste paar decennia, grotendeels doorgeduwd door bewust beleid. Dat stipt Ongehoord Nederland aan, als eerste ooit op Nederlandse tv.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:02 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Man man man, dat is een zeer klein stukje van de geschiedenis. Amper 1 generatie terug zaten 'je voorouders' moslims en allerlei andere mensen met een andere cultuur / religie af te knallen in Afrika en de rest van de wereld. Als je de grotere context bekijkt, dan is de zgn. omvolking al gaande sinds de mensheid op aarde is.
			
			
			
			Gaat mij niet om inzetbaarheid, maar of er wel met elkaar te leven valt.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:21 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja, dan blijft er weinig over. Nog los van het feit dat een heersende cultuur weinig zegt over de inzetbaarheid van individuele mensen.
			
			
			
			En het is de vraag of het wenselijk is dat deze complottheorie de ether in wordt geslingerd.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:25 schreef Homey het volgende:
[..]
Dat kan zo wezen, maar het gaat nu om omvolking in Nederland in de laatste paar decennia, grotendeels doorgeduwd door bewust beleid. Dat stipt Ongehoord Nederland aan, als eerste ooit op Nederlandse tv.
			
			
			
			Ja leuk dat ze dat aanstippen, maar het is wel een selectief stipje in de tijdlijn - en dan nog los van de waarheid en herkomst van de theorie. Tenzij je wilt zeggen dat het fenomeen immigratie alleen iets is van de laatste 10 jaar.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:25 schreef Homey het volgende:
[..]
Dat kan zo wezen, maar het gaat nu om omvolking in Nederland in de laatste paar decennia, grotendeels doorgeduwd door bewust beleid. Dat stipt Ongehoord Nederland aan, als eerste ooit op Nederlandse tv.
			
			
			
			Proest... Die martelcontainers zijn niet geplaatst door Marokkanen of iets.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:26 schreef ToT het volgende:
[..]
Gaat mij niet om inzetbaarheid, maar of er wel met elkaar te leven valt.
Heb weinig zin in dat er bijvoorbeeld meer martelcontainers ontdekt gaan worden enzo, of dat de wet- en regelgeving hier meer en meer aangepast gaat worden naar hoe Noord-Afrikaanse migranten dit land willen hebben.
			
			
			
			Dafuq is een islam cultuur nou weer? Ga je nu serieus beweren dat een moslim uit Indonesie dezelfde cultuur heeft als een moslim uit Turkije? Dit slaat weer nergens op.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:24 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ik denk dat de islam cultuur (arabisch uitziende mensen) het grote probleem is...
			
			
			
			Omvolking is geen theorie, maar delen in Nederland gewoon praktijk. Een praktijk die anti-blank is (want blanken moeten en zullen in de minderheid geraken) en in die zin racistisch is. Het triggert zeker traditioneel racisme wat in de volksmond bekend is (blank tegen kleur, extreem-rechts), maar anti-blank racisme is ook racisme.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:04 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De omvolkingstheorie is gebaseerd op racisme.
Sec. kritisch zijn op immigratie omdat je vindt dat je leefomgeving anders wordt is geen racisme en valt ook niet onder de omvolkingstheorie.
			
			
			
			Robin en piet van de martelcontainers bedoel je?quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:26 schreef ToT het volgende:
[..]
Gaat mij niet om inzetbaarheid, maar of er wel met elkaar te leven valt.
Heb weinig zin in dat er bijvoorbeeld meer martelcontainers ontdekt gaan worden enzo, of dat de wet- en regelgeving hier meer en meer aangepast gaat worden naar hoe Noord-Afrikaanse migranten dit land willen hebben.
			
			
			
			
			
			
			
			Dat hangt af van het type immigrant. Wil je een hoogopgeleide migrant of niet, iemand uit de bergen of uit de stad, iemand die kan lezen en schrijven of louter een productiemedewerker. Ik zit ook niet te wachten op de zoveelste dronken Pool die iemand doodrijdt - ondanks het feit dat ie zgn. meer overeenkomsten heeft met de Nederlandse cultuur.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:26 schreef ToT het volgende:
[..]
Gaat mij niet om inzetbaarheid, maar of er wel met elkaar te leven valt.
Heb weinig zin in dat er bijvoorbeeld meer martelcontainers ontdekt gaan worden enzo, of dat de wet- en regelgeving hier meer en meer aangepast gaat worden naar hoe Noord-Afrikaanse migranten dit land willen hebben.
			
			
			
			Dat het selectief is, doet niet ter zake. Zo kan je alles selectief vinden. Als het NOS journaal melding maakt van een ingestorten brug, is dat ook een selectie van alle ingestorten bruggen in de hele wereld van de laatste 200 jaar. Moet het NOS journaal daarom maar geen melding van die ene ingestorten brug van gisteren?quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:27 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja leuk dat ze dat aanstippen, maar het is wel een selectief stipje in de tijdlijn - en dan nog los van de waarheid en herkomst van de theorie. Tenzij je wilt zeggen dat het fenomeen immigratie alleen iets is van de laatste 10 jaar.
Maar dan ben je niet helemaal bij.
			
			
			
			Wat?quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:28 schreef Homey het volgende:
[..]
Omvolking is geen theorie, maar delen in Nederland gewoon praktijk. Een praktijk die anti-blank is (want blanken moeten en zullen in de minderheid geraken) en in die zin racistisch is. Het triggert zeker traditioneel racisme wat in de volksmond bekend is (blank tegen kleur, extreem-rechts), maar anti-blank racisme is ook racisme.
			
			
			
			Dat is niet wat omvolking inhoudt... Je hebt het nu enkel over immigratie en de gevolgen daarvan.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:28 schreef Homey het volgende:
[..]
Omvolking is geen theorie, maar delen in Nederland gewoon praktijk. Een praktijk die anti-blank is (want blanken moeten en zullen in de minderheid geraken) en in die zin racistisch is. Het triggert zeker traditioneel racisme wat in de volksmond bekend is (blank tegen kleur, extreem-rechts), maar anti-blank racisme is ook racisme.
			
			
			
			Eens. Immigratie is prima, maar wel selectief op basis van toegevoegde waarde. En vooraf selecteren. Sec afkeuren op basis van afkomst, kleur of geloof hoort niet en zou pas echte discriminatie zijn.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:31 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat hangt af van het type immigrant. Wil je een hoogopgeleide migrant of niet, iemand uit de bergen of uit de stad, iemand die kan lezen en schrijven of louter een productiemedewerker. Ik zit ook niet te wachten op de zoveelste dronken Pool die iemand doodrijdt - ondanks het feit dat ie zgn. meer overeenkomsten heeft met de Nederlandse cultuur.
Dus ja, je zou voor een greencardconstructie kunnen opperen bijvoorbeeld, zeker als het gaat om arbeidsmigranten. Dat jij mensen wil uitsluiten louter op komaf is verder je goed recht, maar vind ik verwerpelijk. Ik heb liever dat er gekeken wordt naar de capaciteiten van zo'n persoon, of diegene een strafblad heeft of niet - wat het opleidingsniveau is, de baankansen etc.
			
			
			
			Hij heeft het over 'een praktijk die anti-blank is (want blanken moeten en zullen in de minderheid geraken) en in die zin racistisch is.'quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:33 schreef Poem_ het volgende:
Een praktijk die anti-blank is (want blanken moeten en zullen in de minderheid geraken) en in die zin racistisch is.
			
			
			
			Het overgrote deel is niet blank. Juist van kleur. Anders zou Amsterdam nooit naar de helft van kleur zijn gegaan wat het nu is.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:34 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Hij heeft het over 'een praktijk die anti-blank is (want blanken moeten en zullen in de minderheid geraken) en in die zin racistisch is.'
Ik weet niet hoor, maar heb ik iets gemist? Nog even los van het feit dat het overgrote deel van de immigranten blank is.
			
			
			
			Precies, ik denk ook dat er weinig mensen tegen zo'n constructie zijn.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:34 schreef Homey het volgende:
[..]
Eens. Immigratie is prima, maar wel selectief op basis van toegevoegde waarde. En vooraf selecteren. Sec afkeuren op basis van afkomst, kleur of geloof hoort niet en zou pas echte discriminatie zijn.
			
			
			
			Dan hou jij een eigen definitie van blank aan.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:35 schreef Homey het volgende:
[..]
Het overgrote deel is niet blank. Juist van kleur. Anders zou Amsterdam nooit naar de helft van kleur zijn gegaan wat het nu is.
			
			
			
			Haha... ik bedoel de arabische moslimcultuur...quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:27 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dafuq is een islam cultuur nou weer? Ga je nu serieus beweren dat een moslim uit Indonesie dezelfde cultuur heeft als een moslim uit Turkije? Dit slaat weer nergens op.
			
			
			
			De Arabische moslimcultuur, wat bedoel je daarmee? De moslimcultuur in Tunesie is wezenlijk anders dan die in Saoedie Arabie bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:39 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Haha... ik bedoel de arabische moslimcultuur...
Die weerzin komt weg uit de terroristische hoek... De haat begon ook sinds 9/11...
Pech voor de vredelievende arabische mensen... zij lijden er wel onder...
			
			
			
			Pffffff laat ik het dan maar haatbaarden noemen...quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De Arabische moslimcultuur, wat bedoel je daarmee? De moslimcultuur in Tunesie is wezenlijk anders dan die in Saoedie Arabie bijvoorbeeld.
			
			
			
			Dat is geen cultuur. En mag ik je eraan herinneren dat de enige haatbaard in Nederland met een prominente plaats in het publieke leven Geert Wilders is?quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:42 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Pffffff laat ik het dan maar haatbaarden noemen...
			
			
			
			Hoe we de WEF precies in moeten schatten weet ik niet maar dat zijn in principe de podia waarop er af en toe iets van het krachtenveld naar buiten komt. Waar het om gaat is dat de natiestaat soeverein is, en wanneer die daadwerkelijk democratisch functioneert de burgers dient, en dus bedrijven de wet voorschrjift, oorlogen vermijdt, machtiger landen in de weg zit, en het land laat floreren.quote:
Op persoonlijk niveau komen voor daarin wel een aantal dingen bij elkaar. Ik eet of drink niet bij ketens, doe mij maar diversiteit, de keer dat mij gevraagd werd wat voor koffie ik van de Starbucks wilde antwoordde ik 'doe maar eentje waar eerlijk belasting over is betaald', waarna ik het moest doen met 'hadden ze niet'. Ergens zit er ook een link met de rampzalige schaalvergroting in het onderwijs en het samenvoegen van gemeentes. Maar ik denk dat dat toch meer een kwestie is van vergelijkbare krachten in verschillende velden.quote:Het is onmiskenbaar waar dat er in de Westerse wereld een enorme drang is om te homogeniseren. Alles moet en zal er hetzelfde uit zien. Fuck tradities (Zwarte Piet) en alles waar je trots op zou moeten zijn. Regeltjes totdat je er bij neervalt, zodat de kaas en de pizza overal hetzelfde smaakt.
Een eiland en een schiereiland, Japan heeft zich natuurlijk tot laat in de 19 eeuw volledig afgesloten van de wereld met uitzondering van de Nederlanders. Wellicht dat Fukuzawa toen al wat bespiegelingen heeft gewijd aan hoe Japan met buitenlandse invloeden moest omgaan die nu nog relevant zijn.quote:Maar in bijvoorbeeld Oost Azie zie ik die drang zelf veel minder. Ja, ze hebben er McDonalds en Burger King, maar het gros van de Japanners en Koreanen eet toch het liefst voedsel uit eigen land, en geniet van cultuur uit eigen land. Zou dat komen omdat ze een eigen schrift en taal hebben? Ook kennen ze de drang om buitenlanders binnen te halen en om organisaties vrouwen en minderheden op te dringen niet. Als het daar niet werkt maar bij ons wel, hoe kan daar dan een agenda achter zitten?
Als je de teugels laat vieren gaat de verdomming verder wel vanzelf, en dan bedoel ik ook Disney en Netflix. Het zijn tegenwoordig volwassenen die naar superheldenfilms gaan kijken. Leerkrachten die willen dat de leerling over gaat, professoren die na 5 jaar studie het niet meer over hun hart verkijgen om te zeggen 'getuige uw scriptie bent u echt te dom voor een universitaire graad'. Het is ook institutioneel, het hele woke gebeuren kan niet anders dan een gevolg zijn van domme mensen toelaten op de universiteit. Je geeft ze een vals gevoel van intellectuele eigenwaarde, om ze vervolgens vanwege een innerlijke onzekerheid houvast te zien zoeken in dogma's en de instemming van hun peers.quote:Misschien naïef, maar ik geloof niet dat daar organisaties achter schuilgaan. Wat ik wel geloof, is dat hetzelfde gedachtegoed dat gebruikt werd voor The long march through the institutions nu schuilgaat achter de cultuuromslag bij multinationals en NGOs. Dat is dus niet zo omdat die organisaties dat van nature zo graag willen, maar omdat mensen die gestudeerd hebben vaak voor dat gedachtegoed vallen (denk in Nederland aan GL/D66, in de VS de linker flank van de Democraten), en bij die organisaties steeds meer posities innemen. Zie bijvoorbeeld de ontwikkelingen bij Netflix, Twitter en Disney.
			
			
			
			Waarom worden er dan Kamervragen over gesteld?quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:17 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Die discussie wordt al jaren gevoerd. Alleen ben jij niet blij met de uitkomst.
Het eeuwige gehuil dat de discussie over migratie niet gevoerd mag worden - kan weer terug naar het jaartal waar het bij hoort: 2000.
			
			
			
			Massale immigratie in combinatie met een laag geboortecijfer leidt tot omvolking.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:33 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Dat is niet wat omvolking inhoudt... Je hebt het nu enkel over immigratie en de gevolgen daarvan.
			
			
			
			En dat is precies wat er nu gebeurt.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:53 schreef LXIV het volgende:
[..]
Massale immigratie in combinatie met een laag geboortecijfer leidt tot omvolking.
			
			
			
			
			
			
			
			Deze opmerking laat ik in zijn geheel aan jou...quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:46 schreef Tijger_m het volgende:
Dat is geen cultuur. En mag ik je eraan herinneren dat de enige haatbaard in Nederland met een prominente plaats in het publieke leven Geert Wilders is?
			
			
			
			Ik heb het dan ook gezegd en ik spreek nooit voor iemand andersquote:Op donderdag 19 mei 2022 15:57 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Deze opmerking laat ik in zijn geheel aan jou...
			
			
			
			Zonder economische groei die pas houdt met de groei in productiviteit door automatisering en mechanisering groeit vooral de werkloosheid.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:39 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
En terecht.
Maar dan is de oplossing een fatsoenlijk loon, niet immigratie.
Legt wel bloot hoe dit verre van een 'links issue' is; als er iemand garen spint bij massa-immigratie is het wel rechts en diens blindstaren op het sprookje van oneindige economische groei.
			
			
			
			
			
			
			
			Als de Europese Commissie zegt meer arbeidsmigranten uit Egypte, Tunesie en Marokko te willen halen, is er moeilijk vol te houden dat het ons zo maar overkomt. De Commissie zegt dat op een moment dat men weet dat er op korte termijn miljoenen Oekrainse arbeidskrachten voor handen zullen zijn. Why ai ai ai aay?quote:Op donderdag 19 mei 2022 16:04 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Omvolking is een feit. Of daar een vooropgezet plan achter zit dat is op dit moment niet te bewijzen maar je kunt wijken en steden aanwijzen die in 50 jaar tijd volledig zijn omgevolkt. Dat is natuurlijk een ongemakkelijke waarheid maar niet minder waar.
			
			
			
			Nee het overkomt ons niet zomaar. De vraag is of het onwil of onkunde is.quote:Op donderdag 19 mei 2022 16:13 schreef the-eye het volgende:
[..]
Als de Europese Commissie zegt meer arbeidsmigranten uit Egypte, Tunesie en Marokko te willen halen, is er moeilijk vol te houden dat het ons zo maar overkomt. De Commissie zegt dat op een moment dat men weet dat er op korte termijn miljoenen Oekrainse arbeidskrachten voor handen zullen zijn. Why ai ai ai aay?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Lijkt ook op een vlucht naar voren..quote:Op donderdag 19 mei 2022 16:21 schreef Chivaz het volgende:
Ohhhh neeeeee shut it down!!!!!
Ik word zo moe van die fascisten die een broertje dood hebben aan het vrije woord.
Dat soort mensen moeten genegeerd worden.
			
			
			
			Omdat ze de media achter zich hebben staan jaquote:Op donderdag 19 mei 2022 16:25 schreef Lyrebird het volgende:
Toch moet je dit de progressieven wel nageven: ze maken kabaal als er iets is dat ze niet bevalt.
Rechts zit te knarsetanden over geldverspilling en linkse propaganda bij de NPO, maar daar hoor je alleen nog Martin Bosma van de PVV over.
			
			
			
			Gewoon ON uit de NPO flikkeren. Scheelt al een boel centjes, die 'rechts' zo belangrijk vindt.quote:Op donderdag 19 mei 2022 16:25 schreef Lyrebird het volgende:
Toch moet je dit de progressieven wel nageven: ze maken kabaal als er iets is dat ze niet bevalt.
Rechts zit te knarsetanden over geldverspilling en linkse propaganda bij de NPO, maar daar hoor je alleen nog Martin Bosma van de PVV over.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Behalve dan dat men daarmee goede sier maakt in bepaalde sectoren van het bedrijfsleven.quote:Op donderdag 19 mei 2022 16:40 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik denk niet dat het een bewust plan is. Veel politici ondervinden zelf nu eenmaal niet de gevolgen van hun acties, die worden ook niet geconfronteerd in hun dagelijks leven met de zoveelste geïmporteerde onderlaag.
			
			
			
			
			
			
			
			Het valt me ook steeds meer op in historische series, wat er soms erg vreemd uitziet. Ik herinner me drie voorbeelden.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:06 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Hehe, ja dat is inderdaad wel zo extreem dat ik denk dat de reclamemakers zo onderhand een afvinklijstje hebben. Zijn we de acteur met kleurtje niet vergeten? Het is zo buitenproportioneel (met een correcte afspiegeling van de maatschappij heeft het allang niets meer te maken), zo overduidelijk geforceerd en ook nog eens akelig selectief (want inderdaad, blanke mannen met een donkere vrouw zie je dan bijvoorbeeld weer amper) dat ik vermoed dat het juist tot het tegenovergestelde van acceptatie zal leiden.
			
			
			
			Het beeld wordt geschapen dat hier altijd al Afrikanen gewoond hebben. 1984 was blijkbaar de inspiratiebron 🕑quote:Op donderdag 19 mei 2022 16:58 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Het valt me ook steeds meer op in historische series, wat er soms erg vreemd uitziet. Ik herinner me drie voorbeelden.
Taboo. Matige serie. Speelt zich af in London, 1814. Halverwege de serie wordt opeens een donkere neger ten tonele gevoerd die een zeer geleerde heer, een juridisch onderzoeker, speelt.
Poldark. Leuke serie, al weer een paar jaar oud. Speelt zich af in Cornwall tussen ca. 1780 en 1800. In het laatste seizoen besloten de schrijvers om er een "woke" tintje aan te geven door opeens een geplaagde negerin erin te schrijven. Terwijl de bevolking van Cornwall bezig is met puur overleven (wegens armoede en gebrek aan voedsel), moet de kijker geloven dat men zich ook druk maakte om de vraag of de donkere medemens wel gelijkwaardig genoeg werd behandeld.
The Last Kingdom. Goede serie over de strijd tussen Saksen en Vikingen rond het jaar 900. Ook hier weer totaal onverwacht en volgens mij ongeloofwaardig een donkere neger die een relatief hoge positie als bisschop van de Katholieke kerk bekleedt.
			
			
			
			Nou ja, als ik dit topic zo bekijk kan de analogie nog wel verder uitgebreid worden:quote:Op donderdag 19 mei 2022 16:52 schreef LXIV het volgende:
Verder interesseert mij het niet zoveel of het nu een complot of vooropgezet plan is of niet. Het effect is namelijk hetzelfde.
Stel je komt thuis en ziet dat de gemeente je huis langzaam aan het slopen is:
- Hé, wat doen jullie nu! Dit is mijn huis. Wat een gemeen plan om het te slopen!"
-"Er zit geen plan achter hoor! Het is gewoon desinteresse, winstbejag en incompetentie"
-"Oh, dan is er niks aan de hand. Ik maakte me al zorgen".
Dus..
			
			
			
			
			
			
			
			Ja, "kleurenblind" casten, zodat alle bevolkingsgroepen zich aangesproken voelen en iedereen "mee kan doen". Ik snap de insteek en ik het is ongetwijfeld lief bedoeld, maar het komt tegelijkertijd ontzettend betuttelend over en ik erger me aan de ahistoriciteit van het resultaat, die nu eenmaal erg in het oog springt omdat we wel degelijk kleur zien, zeker wanneer het om onze eigen geschiedenis en voorouders gaat.quote:Op donderdag 19 mei 2022 17:39 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Anne Boleyn was ook zwart blijkbaar.![]()
[ afbeelding ]
			
			
			
			Met de hele theorie die het onderwerp van dit topic is heb ik niet zoveel maar dit zijn ziekelijke praktijken. Meer diversiteit in media ok maar we gaan ook geen blonde vent als Mandela casten.quote:Op donderdag 19 mei 2022 17:39 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Anne Boleyn was ook zwart blijkbaar.![]()
[ afbeelding ]
			
			
			
			Het is net de evolutietheorie. Bewezen. Je kan er over discussiëren of het met opzet is. Anderzijds, de discussie is al zo vaak gevoerd en er wordt inmiddels al zo vaak gewezen op het veranderende karakter van de samenleving dat je inmiddels ook niet meer kan doen alsof het allemaal per ongeluk is. D66 cum suis tonen zich weer krankzinnig. Ze vernietigen moedwillig een samenleving met allerhande sociaal-maatschappelijke experimenten en willen er nog voor bedankt worden ook. En dan verbaasd zijn dat er weerwoord is. Het verbaast me eerder dat dit niet het enige onderwerp is waar we het over hebben.quote:De omvolkingstheorie houdt in dat de Europese bevolking langzaam maar zeker wordt vervangen door niet-Europeanen.
			
			
			
			Kan niet wachten op een zwarte Roosevelt of een lightskin Churchill in de nieuwste woke film over de oorlogquote:Op donderdag 19 mei 2022 17:39 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Anne Boleyn was ook zwart blijkbaar.![]()
[ afbeelding ]
			
			
			
			Dat laatste denk ik dan weer niet, de invloed van reclames op de maatschappelijke discussie is in mijn optiek nihil.quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:06 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Hehe, ja dat is inderdaad wel zo extreem dat ik denk dat de reclamemakers zo onderhand een afvinklijstje hebben. Zijn we de acteur met kleurtje niet vergeten? Het is zo buitenproportioneel (met een correcte afspiegeling van de maatschappij heeft het allang niets meer te maken), zo overduidelijk geforceerd en ook nog eens akelig selectief (want inderdaad, blanke mannen met een donkere vrouw zie je dan bijvoorbeeld weer amper) dat ik vermoed dat het juist tot het tegenovergestelde van acceptatie zal leiden.
			
			
			
			Wanneer is er in Nederland een aanslag geweest door rechts extremisme?quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:02 schreef Korenfok het volgende:
[..]
maak jij je ook zorgen om het demoniseren van ISIs en al quada. want het zijn de zelfde soort fanatiekelingen alleen een andere clubje waar ze fan van zijn.
			
			
			
			Het is gevaarlijk omdat het niet strookt met de gewenste immigratiepolitiek. Ja ook Rutte wil gewoon meer.quote:Op donderdag 19 mei 2022 18:05 schreef Gia het volgende:
[..]
Wanneer is er in Nederland een aanslag geweest door rechts extremisme?
Slaat gewoon nergens op dat een mening als 'wijzen op omvolking' wordt weggezet als een gevaarlijke mening. Geen idee wat er gevaarlijk aan is. Het is gewoon mensen erop wijzen dat het gebeurt.
Juist het tegenwerken hiervan, vind ik een gevaarlijke tendens. Links de macht, rechts moet zijn bek houden! Links is goed, rechts is fout.
Flikker toch op!
			
			
			
			
			
			
			
			Het is stemmingmakerij om steeds te wijzen naar de invasie van ons land door anderstaligen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 18:05 schreef Gia het volgende:
[..]
Wanneer is er in Nederland een aanslag geweest door rechts extremisme?
Slaat gewoon nergens op dat een mening als 'wijzen op omvolking' wordt weggezet als een gevaarlijke mening. Geen idee wat er gevaarlijk aan is. Het is gewoon mensen erop wijzen dat het gebeurt.
Juist het tegenwerken hiervan, vind ik een gevaarlijke tendens. Links de macht, rechts moet zijn bek houden! Links is goed, rechts is fout.
Flikker toch op!
			
			
			
			Ik zag net de gevolgen weer in de praktijk, liep even naar de supermarkt.quote:Op donderdag 19 mei 2022 16:40 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik denk niet dat het een bewust plan is. Veel politici ondervinden zelf nu eenmaal niet de gevolgen van hun acties, die worden ook niet geconfronteerd in hun dagelijks leven met de zoveelste geïmporteerde onderlaag.
			
			
			
			Die banner wan wappiemeuk kan ook wel bij jouw postsquote:Op donderdag 19 mei 2022 14:20 schreef Nober het volgende:
[..]
Doe dan een banner met het eerlijke verhaal dat ON als enige niet de staatspropaganda propageert.
			
			
			
			
			
			
			
			Ik zie het eerder als het zoveelste modewoordje van rechts. En dan begrijpen ze niet dat ze niet serieus genomen worden.quote:Op donderdag 19 mei 2022 17:39 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Nou ja, als ik dit topic zo bekijk kan de analogie nog wel verder uitgebreid worden:
- "Zeg eens, ik zie dat mijn huis wordt vernield..."
- "Ik maak me ernstig zorgen over uw woordkeuze. Het woord 'vernielen' wordt enkel gebruikt door mensen die gevaarlijke complottheorieën aanhangen. Wel zien we heel in het algemeen een beweging van hamers en sloopkogels richting uw huis waar op legitieme wijze over gediscussieerd kan worden, maar dan moet u dat ook zo benoemen. Wie van 'vernielen' spreekt, zet zichzelf buitenspel."
Niet om flauw te doen, maar ik begrijp werkelijk niet wat het bezwaar is tegen een woord als 'omvolken', afgezien van het frequente gebruik ervan door Baudet c.s. In mijn ogen impliceert het helemaal geen vooropgezet plan. Die suggestie is in elk geval niet inherent aan het woord zelf, en het is een heldere term op basis waarvan helder kan worden gediscussieerd. Daar zo pertinent bezwaar tegen maken komt een beetje over als een poging de discussie over het hele onderwerp te vertroebelen.
			
			
			
			Je maakt veel mee zeg, in je wijk. Bij elk soortgelijk topic heb je een mooi voorbeeld. Ik zou daar niet meer willen wonen. Heb je verhuisplannen?quote:Op donderdag 19 mei 2022 18:24 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Ik zag net de gevolgen weer in de praktijk, liep even naar de supermarkt.
2 donker getinte jongens op de fiets, die een arabische taal naar elkaar spraken, eentje fietst aan de verkeerde kant van het fietspad omdat hij niet voor zich keek.
Oud vrouwtje van rond de 70 moest uitwijken en viel.
Jongens kijken 3 keer achterom, en fietsen gewoon door.![]()
De meeste mensen met fatsoen zouden even stoppen, en vragen hoe het gaat met mevrouw, maar deze hebben schijnbaar het inlevingsvermogen er niet voor..
			
			
			
			
			
			
			
			Verhuisplannen heb ik zeker, ik zou wel naar Zeeland willen verhuizen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:11 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je maakt veel mee zeg, in je wijk. Bij elk soortgelijk topic heb je een mooi voorbeeld. Ik zou daar niet meer willen wonen. Heb je verhuisplannen?
			
			
			
			Wel een donkergetinte Jezus? Of denk je echt dat ie blond haar had en blauwe ogen?quote:Op donderdag 19 mei 2022 17:45 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Met de hele theorie die het onderwerp van dit topic is heb ik niet zoveel maar dit zijn ziekelijke praktijken. Meer diversiteit in media ok maar we gaan ook geen blonde vent als Mandela casten.
			
			
			
			Jij komt toch uit Tétouan oorspronkelijk? Een echte amazighquote:Op donderdag 19 mei 2022 19:15 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wel een donkergetinte Jezus? Of denk je echt dat ie blond haar had en blauwe ogen?
			
			
			
			Waarom zou je gebonden zijn aan een sociale huurwoning? Je kan ook proberen een fatsoenlijk inkomen naar binnen te harken lijkt me. Dan kan je particulier huren of een huis kopen zelfs. Wees je wel bewust van het feit dat ook in Zeeland e.o. aardig wat Arabisch sprekende mensen wonen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:15 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Verhuisplannen heb ik zeker, ik zou wel naar Zeeland willen verhuizen.
Gewoon in een rustige gemeente, rijtjeshuis, klein tuintje.
Maar ik ben helaas gebonden aan deze sociale huurwoning, sta op dit moment pas 1 jaar weer ingeschreven, het kan zo +10 jaar duren voor ik weer aan de beurt ben.
Het is niet leuk om op een plek te zijn, waar je niet graag bent. Gisteren stonden er weer wat auto's op de parkeerplaats hier beneden, met lachgasballonnen, met een dreunende bass in de auto, wat ik gewoon nog in mijn slaapkamer hoorde.
			
			
			
			Hmm, dan toch maar Drenthe!quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:17 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Waarom zou je gebonden zijn aan een sociale huurwoning? Je kan ook proberen een fatsoenlijk inkomen naar binnen te harken lijkt me. Dan kan je particulier huren of een huis kopen zelfs. Wees je wel bewust van het feit dat ook in Zeeland e.o. aardig wat Arabisch sprekende mensen wonen.
			
			
			
			Brandstichtingen, vernielingen op islamitische gebouwen is al jaren voorkomend in Nederland.quote:Op donderdag 19 mei 2022 18:05 schreef Gia het volgende:
[..]
Wanneer is er in Nederland een aanslag geweest door rechts extremisme?
https://nos.nl/artikel/23(...)rd-vijf-aanhoudingenquote:Zwarte Piet (KOZP) is vanavond met geweld verstoord. Volgens de politie zijn er vernielingen aangericht in het pand aan de Beatrijsstraat. Meerdere ramen zijn ingegooid en auto's op de binnenplaats zijn vernield.Vijf mensen zijn aangehouden. Het gaat om vijf jongens en mannen tussen de 13 jaar en 37 jaar oud uit Den Haag en uit Den Andel in Groningen. Ze worden verdacht van openlijke geweldpleging en poging tot brandstichting.Volgens Mitchell Esajas van KOZP probeerden voorstanders van Zwarte Piet met vuurwerk de bijeenkomst in een voormalig schoolgebouw te bestormen. De naar schatting veertig aanvallers kwamen niet binnen, omdat de deuren van het pand meteen werden gebarricadeerd. Vervolgens werd de politie gebeld. In het pand waren ongeveer zeventig mensen aanwezig.
			
			
			
			Nee, maar wel een Amazigh inderdaad.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:17 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Jij komt toch uit Tétouan oorspronkelijk? Een echte amazigh
			
			
			
			Maar in dit geval valt men over het gebruik van de term als zodanig, in welke context ook, en niet alleen over de legitimiteit van afzonderlijke voorbeelden, zoals in het geval van degene die te pas en te onpas dat woordje "discriminatie" gebruikt.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:10 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik zie het eerder als het zoveelste modewoordje van rechts. En dan begrijpen ze niet dat ze niet serieus genomen worden.
Beetje hetzelfde als iemand die te pas en onpas het woordje discriminatie gebruikt. En dan klaagt dat niemand naar hem luistert.
			
			
			
			Ik moest dat googelen, wat een mooie titelquote:Op donderdag 19 mei 2022 19:18 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, maar wel een Amazigh inderdaad.
			
			
			
			Whataboutism.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:13 schreef -XOR- het volgende:
Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Noordelijk Azie, Australie zijn allemaal 'verblankt', nu is het eens de andere kant op en dan is het opeens een probleem.
			
			
			
			Het is vooral een argument tegen het idee dat alleen in Europa de bevolking van samenstelling zou zijn veranderd en schetst een context. De wereld globaliseert en mensen trekken al sinds mensenheugenis en eerder van schaarste naar overvloed.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Whataboutism.
Daar moet men echt eens mee kappen die onzin. Tijdens de invasie van Oekraïne stond het internet ook al vol met die troep.
			
			
			
			Jij weet net zo goed als ik, dat dit evengoed bij de termen discriminatie, maar ook racisme, het geval is. Legitiem of niet doet er dan niet toe. Zeker op dit forum.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:20 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Maar in dit geval valt men over het gebruik van de term als zodanig, in welke context ook, en niet alleen over de legitimiteit van afzonderlijke voorbeelden, zoals in het geval van degene die te pas en te onpas dat woordje "discriminatie" gebruikt.
			
			
			
			Leuk geprobeerd maar hiermee impliceer je dat de genocide van de indianen in Amerika geen probleem zou zijn.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:13 schreef -XOR- het volgende:
Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Noordelijk Azie, Australie zijn allemaal 'verblankt', nu is het eens de andere kant op en dan is het opeens een probleem.
			
			
			
			
			
			
			
			Nou ja, is dat gegeven echt relevant? Je zou het misschien als een koekje van eigen deeg kunnen zien als het huidige Europa naar een "verblanking" van de wereld zou streven of de uitvaging van de Amerikaanse Indianen en de Australische Aboriginals als iets goeds zou voorstellen, maar volgens mij is dat niet het geval.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:13 schreef -XOR- het volgende:
Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Noordelijk Azie, Australie zijn allemaal 'verblankt', nu is het eens de andere kant op en dan is het opeens een probleem.
			
			
			
			Het westen weerstaat anders al honderden jaren de druk van de Arabische en Turkse wereld. Zelfs de kruistochten waren natuurlijk gewoon pogingen om eerder verloren gebieden terug te winnen. Dus het is niet 'opeens'.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:13 schreef -XOR- het volgende:
Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Noordelijk Azie, Australie zijn allemaal 'verblankt', nu is het eens de andere kant op en dan is het opeens een probleem.
			
			
			
			We hoeven niet ver terug te gaan om tegen het koloniale verleden van Europa aan te lopen, waarbij bosjes mensen werden afgeschoten. Waar hebben we het over, 60 jaar geleden? Ik heb nu niet de indruk dat het huidige Europa radicaal anders is...we zijn wat subtieler geworden, dat wel.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:32 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Nou ja, is dat gegeven echt relevant? Je zou het misschien als een koekje van eigen deeg kunnen zien als het huidige Europa naar een "verblanking" van de wereld zou streven of de uitvaging van de Amerikaanse Indianen en de Australische Aboriginals als iets goeds zou voorstellen, maar volgens mij is dat niet het geval.
			
			
			
			Nee, dat discriminatie als zodanig niet bestaat, dat de opvatting dat discriminatie bestaat gevaarlijk is en dat de term derhalve überhaupt niet zou mogen worden gebruikt is bij mijn weten geen breed gedragen opvatting in de kringen die op dit gebied relevant zijn. Wat men verder allemaal op dit of een ander forum beweert houd ik niet bij, daar heb ik de tijd, wil en energie niet voor.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:24 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Jij weet net zo goed als ik, dat dit evengoed bij de termen discriminatie, maar ook racisme, het geval is. Legitiem of niet doet er dan niet toe. Zeker op dit forum.
			
			
			
			Oké. Ik heb geen zeggenschap over indrukken die jij al dan niet hebt, dus ik neem het maar voor kennisgeving aan. Ik deel je mening niet.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:38 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
We hoeven niet ver terug te gaan om tegen het koloniale verleden van Europa aan te lopen, waarbij bosjes mensen werden afgeschoten. Waar hebben we het over, 60 jaar geleden? Ik heb nu niet de indruk dat het huidige Europa radicaal anders is...we zijn wat subtieler geworden, dat wel.
			
			
			
			Met de "koekje van eigen deeg"-redenering kun je inderdaad een oneindige keten van wederkerige schuld en vergelding creëren. Ik weet niet of dat erg productief is.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:35 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Het westen weerstaat anders al honderden jaren de druk van de Arabische en Turkse wereld. Zelfs de kruistochten waren natuurlijk gewoon pogingen om eerder verloren gebieden terug te winnen. Dus het is niet 'opeens'.
			
			
			
			Vrees niet, het zijn geen indrukken. Het zijn werkelijkheden, wreedheden, door mijn eigen moeder gezien en meegemaakt. Waren het maar dromen, indrukken. Zij is voor het leven getekend, daar hebben de Fransen goed voor gezorgd.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:41 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Oké. Ik heb geen zeggenschap over indrukken die jij al dan niet hebt, dus ik neem het maar voor kennisgeving aan. Ik deel je mening niet.
			
			
			
			Ik heb ook dingen gelezen over uitmoording van vrouwen en kinderen van pieds-noirs, vreselijke verhalen. Of werkelijkheden, enfin. Maar staan we er collectief over te juichen dan, over de wreedheden van de ene of de andere partij?quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:45 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Vrees niet, het zijn geen indrukken. Het zijn werkelijkheden, wreedheden, door mijn eigen moeder gezien en meegemaakt. Waren het maar dromen, indrukken. Zij is voor het leven getekend, daar hebben de Fransen goed voor gezorgd.
			
			
			
			Wat ze ermee kunnen bereiken is dat er altijd arbeiders volk blijft bestaan.quote:Op donderdag 19 mei 2022 13:10 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Want het gebeurt doelbewust? Zo ja, wat bereikt 'de elite' er precies mee dan?
We moeten de instroom van migranten en vluchtelingen wel los zien van een opzettelijke 'omvolking'.
			
			
			
			Ik heb het ook niet over een koekje van eigen deeg maar geef aan dat het een specifieke uitwerking van globalisering is.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:32 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Nou ja, is dat gegeven echt relevant? Je zou het misschien als een koekje van eigen deeg kunnen zien als het huidige Europa naar een "verblanking" van de wereld zou streven of de uitvaging van de Amerikaanse Indianen en de Australische Aboriginals als iets goeds zou voorstellen, maar volgens mij is dat niet het geval.
			
			
			
			Je ziet die migratiegolven van het verleden dus als een neutraal gegeven. Of positief, zelfs? Je kunt het ook zien als een vorm van disruptie. In de ogen van de inheemsen was dat zeker zo.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:24 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Het is vooral een argument tegen het idee dat alleen in Europa de bevolking van samenstelling zou zijn veranderd en schetst een context. De wereld globaliseert en mensen trekken al sinds mensenheugenis en eerder van schaarste naar overvloed.
			
			
			
			Lijkt op die keer dat aan Gerard Cox werd gevraagd waarom er geen Turken Marokkanen Surinamers of Antilianen meespeelde in de serie. Een serie die zich afspeelt in Rotterdam tussen 1959 en 1974..quote:Op donderdag 19 mei 2022 17:39 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Anne Boleyn was ook zwart blijkbaar.![]()
[ afbeelding ]
			
			
			
			Ja, ik las je toelichting later. Die snap ik, maar het kwam toch wel een beetje over als een sliep-uit, ergens.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:48 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik heb het ook niet over een koekje van eigen deeg maar geef aan dat het een specifieke uitwerking van globalisering is.
			
			
			
			zie hieronder de enige reden waarom het westen migratie aantrekt:quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:10 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, daar zit nog wel een laag of twee tussen. Namelijk: doelbewust aansturen op een soort van culturele genocide i.c.m. het laten uitsterven van de blanke boreale medemens.
			
			
			
			Het is geen onderdeel van het collectief geheugen. Behalve dan als dat soort wreedheden op eigen continent plaatsvinden, dan is het allemaal verschrikkelijk. Punt is, men is nogal selectief v.w.b. de omvolkingstheorie.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:47 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Ik heb ook dingen gelezen over uitmoording van vrouwen en kinderen van pieds-noirs, vreselijke verhalen. Of werkelijkheden, enfin. Maar staan we er collectief over te juichen dan, over de wreedheden van de ene of de andere partij?
			
			
			
			Met globalisering gepaard gaande migratie heeft inderdaad zowel positieve (uitwisseling van ideeen, sterkere genetische opmaak), neutrale (andere fenotypen) als negatieve en disruptieve (verlaagde cohesie, ongewenste mores, arbeidsmarktverdrukking) gevolgen. Ik vind dan ook dat er best gegronde kritiek op een te zeerquote:Op donderdag 19 mei 2022 19:50 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Je ziet die migratiegolven van het verleden dus als een neutraal gegeven. Of positief, zelfs? Je kunt het ook zien als een vorm van disruptie. In de ogen van de inheemsen was dat zeker zo.
			
			
			
			De eerste Marokkanen zaten hier al rond 1970.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:52 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Lijkt op die keer dat aan Gerard Cox werd gevraagd waarom er geen Turken Marokkanen Surinamers of Antilianen meespeelde in de serie. Een serie die zich afspeelt in Rotterdam tussen 1959 en 1974..
			
			
			
			Ja, ik denk dat men zich daarvan bewust is. En ik denk dat de angst om als volk te verdwijnen een vrij natuurlijke grondslag heeft en dat dit soort instincten inderdaad op gespannen voet staat met het huidige, in mijn ogen onnatuurlijke, door de moderne technologie gedreven globaliseringsproces.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:53 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is geen onderdeel van het collectief geheugen. Behalve dan als dat soort wreedheden op eigen continent plaatsvinden, dan is het allemaal verschrikkelijk. Punt is, men is nogal selectief v.w.b. de omvolkingstheorie.
Los daarvan: is men zich bewust van het feit dat blanken per definitie de minderheid vormen op deze aardbol? En dat, gegeven de wereldwijde demografische ontwikkelingen - blanken per definitie een nog kleiner aandeel gaan vormen?
Is men ook bewust van het feit dat, gegeven de globalisering - volkeren zich meer mengen dan voorheen? En dat dit per definitie dus ook effect heeft op het blanke aandeel in samenlevingen wereldwijd.
Is men zich ook bewust van het feit bijv. zwart haar / bruine ogen (het gen/ genen die dit regelen) nu eenmaal dominant is?
Kortom: waar gaat omvolking werkelijk om. Is het cultuur? Is het ras? Het lijkt erop dat men bang is voor iets wat een vrij natuurlijk proces is.
			
			
			
			Het wachten is nu op een film over Martin Luther King met Brad Pitt in de hoofdrol.quote:Op donderdag 19 mei 2022 17:39 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Anne Boleyn was ook zwart blijkbaar.![]()
[ afbeelding ]
			
			
			
			Of over een Perzische prins met Jake Gyllenhaal in de hoofdrol.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:57 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Het wachten is nu op een film over Martin Luther King met Brad Pitt in de hoofdrol.
			
			
			
			Het is ook verklaarbaar waarom dat vroeger niet was, een van de meest logische verklaringen is door het smelten van hetr ijs tijdens de ijstijd, groten stukken land beschikbaar kwam en dus toen families / stammen met elkaar vermengenden. Hieruit ontstonden steden. Steden werden met elkaar verbonden door dmv bruggen en wegen (hier was conservatief toen erg op tegen bouwen van bruggen en wegen). door de uitwisseling tussen steden ontstonden nieuwe ideeën en nieuwe innovaties. Maar om oorlog en gedoe tussen steden te verminderen en te stoppen. Steden werden rijken bestuurd door graven, koningen etc. De rijken werden landen. En landen werden federaties. allemaal het zelfde reden als daarvoor.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:53 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is geen onderdeel van het collectief geheugen. Behalve dan als dat soort wreedheden op eigen continent plaatsvinden, dan is het allemaal verschrikkelijk. Punt is, men is nogal selectief v.w.b. de omvolkingstheorie.
Los daarvan: is men zich bewust van het feit dat blanken per definitie de minderheid vormen op deze aardbol? En dat, gegeven de wereldwijde demografische ontwikkelingen - blanken per definitie een nog kleiner aandeel gaan vormen?
Is men ook bewust van het feit dat, gegeven de globalisering - volkeren zich meer mengen dan voorheen? En dat dit per definitie dus ook effect heeft op het blanke aandeel in samenlevingen wereldwijd.
Is men zich ook bewust van het feit bijv. zwart haar / bruine ogen (het gen/ genen die dit regelen) nu eenmaal dominant is?
Kortom: waar gaat omvolking werkelijk om. Is het cultuur? Is het ras? Het lijkt erop dat men bang is voor iets wat een vrij natuurlijk proces is.
			
			
			
			Wat maakt het 'onnatuurlijk'. Wij zorgen er toch zelf voor (en is al sinds het bestaan van de mensheid gaande). Laten we niet doen alsof grote migratiegolven iets is van alleen de afgelopen 100 jaar.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:57 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Ja, ik denk dat men zich daarvan bewust is. En ik denk dat de angst om als volk te verdwijnen een vrij natuurlijke grondslag heeft en dat dit soort instincten inderdaad op gespannen voet staat met het huidige, in mijn ogen onnatuurlijke, door de moderne technologie gedreven globaliseringsproces.
			
			
			
			Dat positieve lijkt me (zoals altijd in dit soort discussies) ook enigszins betwistbaar. Uitwisseling van ideeën heeft enerzijds geleid tot een enorme vlucht in welvaart, individuele vrijheid en ontplooiingsmogelijkheden (voor ons dan), maar anderzijds tot een aantal bijna onoplosbare collectieve problemen op het gebied van grondstoffengebruik, milieu en klimaat. En ik betwijfel of een tendens naar genetische homogenisering zou leiden tot een "sterkere" opmaak. Het is juist genetische diversiteit die resistentie meebrengt, al is het dan niet voor de hele populatie.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:55 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Met globalisering gepaard gaande migratie heeft inderdaad zowel positieve (uitwisseling van ideeen, sterkere genetische opmaak), neutrale (andere fenotypen) als negatieve en disruptieve (verlaagde cohesie, ongewenste mores, arbeidsmarktverdrukking) gevolgen. Ik vind dan ook dat er best gegronde kritiek op een te zeer
laisser-faire migratiebeleid te geven is.
			
			
			
			Je vergeet nog Noord-Afrika te noemen. Dat was vroeger, tot pakweg 1950 - 1960, ook erg verblankt.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:13 schreef -XOR- het volgende:
Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Noordelijk Azie, Australie zijn allemaal 'verblankt', nu is het eens de andere kant op en dan is het opeens een probleem.
			
			
			
			De wetenschappelijke en industriële revolutie hebben de mens a.h.w. gedeeltelijk losgeweekt van zijn natuurlijke omgeving. Ik denk niet dat dat een onverdeeld positief proces is, ook al heeft diezelfde ontwikkeling het mogelijk gemaakt dat ik dit gevoel hier op dit forum kan opschrijven. Het komt op me over alsof we daarmee krachten hebben ontketend die weleens onze ondergang zouden kunnen zijn.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:00 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat maakt het 'onnatuurlijk'. Wij zorgen er toch zelf voor (en is al sinds het bestaan van de mensheid gaande). Laten we niet doen alsof grote migratiegolven iets is van alleen de afgelopen 100 jaar.
			
			
			
			Ik denk niks over jezus want ik geloof er niet in. Voor mijn part maken ze hem paars met witte stippen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:15 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Of denk je echt dat ie blond haar had en blauwe ogen?
			
			
			
			
			
			
			
			Nou, ze hebben een poging gedaan in 2015. Viel niet helemaal lekker.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:57 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Het wachten is nu op een film over Martin Luther King met Brad Pitt in de hoofdrol.
			
			
			
			Omdat 5 a 10% van de bevolking van de welvaart genoot, maar de meerderheid niet alleen pokkearm was maar er werd ook zeer negatief werden neergezet als domme boeren en uitgesloten van scholen, universiteiten, (betere) werkplekken in steden etc.etc.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:05 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
Je vergeet nog Noord-Afrika te noemen. Dat was vroeger, tot pakweg 1950 - 1960, ook erg verblankt.
Steden als Algiers en Tripoli waren centra van welvaart en beschaving.
Gelukkig is dat onrecht teruggedraaid en zijn het nu weer plaatsen waar onderdrukking en barbarij welig kunnen tieren.
			
			
			
			Gelukkig is het nu beter daar.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:26 schreef Tyranoesauroes het volgende:
[..]
Omdat 5 a 10% van de bevolking van de welvaart genoot, maar de meerderheid niet alleen pokkearm was maar er werd ook zeer negatief werden neergezet als domme boeren en uitgesloten van scholen, universiteiten, (betere) werkplekken in steden etc.etc.
Zelfde geld voor Iran, Irak, Afghanistan, dat waren deels ook ontwikkelde landen - voor de machtigste paar procent van de bevolking.
			
			
			
			In Algiers is het er inderdaad gemiddeld beter.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:41 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Gelukkig is het nu beter daar.
			
			
			
			Nee maar dat ligt ook niet alleen aan die landen zelf hé.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:41 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Gelukkig is het nu beter daar.
			
			
			
			Iran is een beetje een uitzondering, daar was er juist een beetje verbetering aan de gang. Dat vonden de imams niet zo leuk.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:26 schreef Tyranoesauroes het volgende:
[..]
Omdat 5 a 10% van de bevolking van de welvaart genoot, maar de meerderheid niet alleen pokkearm was maar er werd ook zeer negatief werden neergezet als domme boeren en uitgesloten van scholen, universiteiten, (betere) werkplekken in steden etc.etc.
Zelfde geld voor Iran, Irak, Afghanistan, dat waren deels ook ontwikkelde landen - voor de machtigste paar procent van de bevolking.
			
			
			
			Zeker nog niet massaal en dus niet in de eerste 10 seizoenenquote:Op donderdag 19 mei 2022 19:56 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De eerste Marokkanen zaten hier al rond 1970.
			
			
			
			
			
			
			
			Ja al die linkse kabinetten de afgelopen decennia ookquote:Op donderdag 19 mei 2022 21:22 schreef KroketBroodje het volgende:
De linkse partijen zijn ontzettend bang om hun macht af te moeten staan en hun tactiek is demoniseren. Maar wat tijdens corona is gebeurd zal niemand vergeten, kwestie van tijd dat het roer omslaat en rechts weer de leiding gaat nemen in de politiek zoals het hoort.
			
			
			
			Veel Arabisch sprekende mensen in Zeeland? Dat dialect hier is moeilijk te volgen maar das echt geen Arabisch.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:17 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Waarom zou je gebonden zijn aan een sociale huurwoning? Je kan ook proberen een fatsoenlijk inkomen naar binnen te harken lijkt me. Dan kan je particulier huren of een huis kopen zelfs. Wees je wel bewust van het feit dat ook in Zeeland e.o. aardig wat Arabisch sprekende mensen wonen.
			
			
			
			
			
			
			
			Globalisering heeft migratie makkelijker gemaakt, maar het bovengenoemde effect heeft meer met de welvaartsstaat te maken. In ontwikkelde landen zorgt een goede oudedagvoorziening voor een structureel geboortetekort omdat de bevolking een prikkel krijgt om te weinig kinderen te krijgen en teveel te werken, en zo te leunen op het (opvoedings)werk van anderen in binnen- en buitenland. Dat wordt nog eens versterkt door de verslaving van het bedrijfsleven aan goedkope arbeid.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:30 schreef Mutant01 het volgende:
Vermeende omvolking is overigens een effect van globalisering. De wereld is simpelweg een stuk kleiner geworden dan 80 jaar geleden het geval was. Binnen 3 uurtjes zit ik in Afrika bijvoorbeeld. Het internet wordt door iedereen op de wereld gebruikt. Goederen en diensten worden over de hele wereld geleverd. Ook al zou er amper tot geen werkelijke immigratie plaatsvinden: je eigen cultuur gaat toch veranderen. Hoeveel Amerikanen waren er nodig in Nederland om mcdonalds in Nederland te kunnen introduceren?
			
			
			
			Rechts heeft sinds eeuwen de leiding in de Nederlands politiek.quote:Op donderdag 19 mei 2022 21:22 schreef KroketBroodje het volgende:
De linkse partijen zijn ontzettend bang om hun macht af te moeten staan en hun tactiek is demoniseren. Maar wat tijdens corona is gebeurd zal niemand vergeten, kwestie van tijd dat het roer omslaat en rechts weer de leiding gaat nemen in de politiek zoals het hoort.
			
			
			
			De VVD is links?quote:Op donderdag 19 mei 2022 21:22 schreef KroketBroodje het volgende:
De linkse partijen zijn ontzettend bang om hun macht af te moeten staan en hun tactiek is demoniseren. Maar wat tijdens corona is gebeurd zal niemand vergeten, kwestie van tijd dat het roer omslaat en rechts weer de leiding gaat nemen in de politiek zoals het hoort.
			
			
			
			VVD is een linkse partij. Ze stemmen voor de coronapas, mensen uit eigen land massaal uitsluiten is geen rechts beleid.quote:Op donderdag 19 mei 2022 23:51 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Rechts heeft sinds eeuwen de leiding in de Nederlands politiek.
Heb je Rutte gemist op tv vandaag ? Rechtse bal van rechtse kabinet.
Maar jij hebt het over jouw soort radicaal, ongenuanceerd, onbehouwen rechts.
En dit type stroming hoort niet dominant te zijn in Nederland.
			
			
			
			Nou, de nazi's euthanaserden de verstandelijk gehandicapten, misvormden etc. was gewoon uitsluiten van eigen bevolking. Terwijl zij echt de uitvinder en uitvoer waren van eigen volk echt. De echte nationalistische rechtse partij, anti oké, anti communistisch, anti socialistisch, anti liberaal. etc.quote:Op vrijdag 20 mei 2022 08:29 schreef KroketBroodje het volgende:
[..]
VVD is een linkse partij. Ze stemmen voor de coronapas, mensen uit eigen land massaal uitsluiten is geen rechts beleid.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
			
			
			
			Zo kun je alles wel rechtpraten natuurlijkquote:Op vrijdag 20 mei 2022 08:29 schreef KroketBroodje het volgende:
[..]
VVD is een linkse partij. Ze stemmen voor de coronapas, mensen uit eigen land massaal uitsluiten is geen rechts beleid.
			
			
			
			Verschillen met vroeger zijn groot.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:00 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat maakt het 'onnatuurlijk'. Wij zorgen er toch zelf voor (en is al sinds het bestaan van de mensheid gaande). Laten we niet doen alsof grote migratiegolven iets is van alleen de afgelopen 100 jaar.
			
			
			
			quote:Op vrijdag 20 mei 2022 08:40 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Nou, de nazi's euthanaserden de verstandelijk gehandicapten, misvormden etc. was gewoon uitsluiten van eigen bevolking.Hahaha /sarcasme modus #onSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."An idiot admires complexity, while a genius appreciates simplicity" - Terry A. Davis
			
			
			
			We zijn zo ver naar extreem-links gegaan dat alles wat voorheen zelfs midden-politiek is nu als 'extreem rechts' wordt gezien.quote:Op vrijdag 20 mei 2022 08:42 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zo kun je alles wel rechtpraten natuurlijk
			
			
			
			Ja inderdaad. Dat duivels Linksche kabinet van GL, PvdA, PvdD en SP heeft het land wel verneukt toen ja.quote:Op donderdag 19 mei 2022 21:22 schreef KroketBroodje het volgende:
De linkse partijen zijn ontzettend bang om hun macht af te moeten staan en hun tactiek is demoniseren. Maar wat tijdens corona is gebeurd zal niemand vergeten, kwestie van tijd dat het roer omslaat en rechts weer de leiding gaat nemen in de politiek zoals het hoort.
			
			
			
			Voor een wet stemmen die massaal mensen buitensluit van de samenleving heeft wel wat gevolgen ja, en dat merken we nu in de beurs en op sociaal gebied.quote:Op vrijdag 20 mei 2022 08:45 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ja inderdaad. Dat duivels Linksche kabinet van GL, PvdA, PvdD en SP heeft het land wel verneukt toen ja.
			
			
			
			Als je dit denkt ben je waarschijnlijk aan het radicaliseren. Erg verontrustend.quote:Op vrijdag 20 mei 2022 08:45 schreef KroketBroodje het volgende:
[..]
We zijn zo ver naar extreem-links gegaan dat alles wat voorheen zelfs midden-politiek is nu als 'extreem rechts' wordt gezien.
			
			
			
			Als je mensen massaal wilt buitensluiten van de samenleving dan maak ik mij eerder zorgen over jouw linkse radicalisering dan mensen die dit liever niet willen.quote:Op vrijdag 20 mei 2022 08:47 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Als je dit denkt ben je waarschijnlijk aan het radicaliseren. Erg verontrustend.
			
			
			
			Denken dat links mensen buitensluitquote:Op vrijdag 20 mei 2022 08:50 schreef KroketBroodje het volgende:
[..]
Als je mensen massaal wilt buitensluiten van de samenleving dan maak ik mij eerder zorgen over jouw linkse radicalisering dan mensen die dit liever niet willen.
			
			
			
			Doe zelf normaal joh, of heb je de coronapas gemist?quote:Op vrijdag 20 mei 2022 08:58 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Denken dat links mensen buitensluitDoe ff normaal joh
![]()
			
			
			
			Op dit moment vindt er een grotere poging tot buitensluiting plaats door id-politics links dan door wat anders.quote:Op vrijdag 20 mei 2022 08:50 schreef KroketBroodje het volgende:
[..]
Als je mensen massaal wilt buitensluiten van de samenleving dan maak ik mij eerder zorgen over jouw linkse radicalisering dan mensen die dit liever niet willen.
			
			
			
			lInKs hAaT hEt EiGeN vOlK eN iMpOrTeErT dAaRoM mIljArDeN hAaTbAaRdEn!!11!!EINZ!!quote:Op vrijdag 20 mei 2022 08:58 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Denken dat links mensen buitensluitDoe ff normaal joh
![]()
			
			
			
			Als je goed opgelet zou hebben, dan zou je weten dat oa de SP tegen de coronapas heeft gestemd.quote:Op vrijdag 20 mei 2022 08:59 schreef KroketBroodje het volgende:
[..]
Doe zelf normaal joh, of heb je de coronapas gemist?
			
			
			
			Niks mis met multiculti importeren die wel willen werken. Alle Moslims zijn welkom voor mijquote:Op vrijdag 20 mei 2022 09:00 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
lInKs hAaT hEt EiGeN vOlK eN iMpOrTeErT dAaRoM mIljArDeN hAaTbAaRdEn!!11!!EINZ!!
			
			
			
			Als je goed hebt opgelet zou hebben, dan zou je weten dat we het over de VVD hebbenquote:Op vrijdag 20 mei 2022 09:03 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Als je goed opgelet zou hebben, dan zou je weten dat oa de SP tegen de coronapas heeft gestemd.
			
			
			
			Is de VVD links dan?quote:Op vrijdag 20 mei 2022 09:03 schreef KroketBroodje het volgende:
[..]
Als je goed hebt opgelet zou hebben, dan zou je weten dat we het over de VVD hebben
			
			
			
			Lees anders eerst de reacties door voordat je reageert, dan hoef ik niet in herhaling te vallenquote:
			
			
			
			Ik dacht dat je een grapje maakte maar volgens jou is de VVD dus echt links? Ok. discussie voeren met jou heeft geen zin.quote:Op vrijdag 20 mei 2022 09:05 schreef KroketBroodje het volgende:
[..]
Lees anders eerst de reacties door voordat je reageert, dan hoef ik niet in herhaling te vallen
			
			
			
			De oude links/rechts-verdeling kun je hier wel loslaten.quote:Op vrijdag 20 mei 2022 09:06 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ik dacht dat je een grapje maakte maar volgens jou is de VVD dus echt links? Ok. discussie voeren met jou heeft geen zin.
			
			
			
			Jammer, dacht misschien heb je inhoudelijks nog iets erover te zeggenquote:Op vrijdag 20 mei 2022 09:06 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ik dacht dat je een grapje maakte maar volgens jou is de VVD dus echt links? Ok. discussie voeren met jou heeft geen zin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |