zie hieronder de enige reden waarom het westen migratie aantrekt:quote:Op donderdag 19 mei 2022 15:10 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, daar zit nog wel een laag of twee tussen. Namelijk: doelbewust aansturen op een soort van culturele genocide i.c.m. het laten uitsterven van de blanke boreale medemens.
Het is geen onderdeel van het collectief geheugen. Behalve dan als dat soort wreedheden op eigen continent plaatsvinden, dan is het allemaal verschrikkelijk. Punt is, men is nogal selectief v.w.b. de omvolkingstheorie.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:47 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Ik heb ook dingen gelezen over uitmoording van vrouwen en kinderen van pieds-noirs, vreselijke verhalen. Of werkelijkheden, enfin. Maar staan we er collectief over te juichen dan, over de wreedheden van de ene of de andere partij?
Met globalisering gepaard gaande migratie heeft inderdaad zowel positieve (uitwisseling van ideeen, sterkere genetische opmaak), neutrale (andere fenotypen) als negatieve en disruptieve (verlaagde cohesie, ongewenste mores, arbeidsmarktverdrukking) gevolgen. Ik vind dan ook dat er best gegronde kritiek op een te zeerquote:Op donderdag 19 mei 2022 19:50 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Je ziet die migratiegolven van het verleden dus als een neutraal gegeven. Of positief, zelfs? Je kunt het ook zien als een vorm van disruptie. In de ogen van de inheemsen was dat zeker zo.
De eerste Marokkanen zaten hier al rond 1970.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:52 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Lijkt op die keer dat aan Gerard Cox werd gevraagd waarom er geen Turken Marokkanen Surinamers of Antilianen meespeelde in de serie. Een serie die zich afspeelt in Rotterdam tussen 1959 en 1974..
Ja, ik denk dat men zich daarvan bewust is. En ik denk dat de angst om als volk te verdwijnen een vrij natuurlijke grondslag heeft en dat dit soort instincten inderdaad op gespannen voet staat met het huidige, in mijn ogen onnatuurlijke, door de moderne technologie gedreven globaliseringsproces.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:53 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is geen onderdeel van het collectief geheugen. Behalve dan als dat soort wreedheden op eigen continent plaatsvinden, dan is het allemaal verschrikkelijk. Punt is, men is nogal selectief v.w.b. de omvolkingstheorie.
Los daarvan: is men zich bewust van het feit dat blanken per definitie de minderheid vormen op deze aardbol? En dat, gegeven de wereldwijde demografische ontwikkelingen - blanken per definitie een nog kleiner aandeel gaan vormen?
Is men ook bewust van het feit dat, gegeven de globalisering - volkeren zich meer mengen dan voorheen? En dat dit per definitie dus ook effect heeft op het blanke aandeel in samenlevingen wereldwijd.
Is men zich ook bewust van het feit bijv. zwart haar / bruine ogen (het gen/ genen die dit regelen) nu eenmaal dominant is?
Kortom: waar gaat omvolking werkelijk om. Is het cultuur? Is het ras? Het lijkt erop dat men bang is voor iets wat een vrij natuurlijk proces is.
Het wachten is nu op een film over Martin Luther King met Brad Pitt in de hoofdrol.quote:Op donderdag 19 mei 2022 17:39 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Anne Boleyn was ook zwart blijkbaar.![]()
[ afbeelding ]
Of over een Perzische prins met Jake Gyllenhaal in de hoofdrol.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:57 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Het wachten is nu op een film over Martin Luther King met Brad Pitt in de hoofdrol.
Het is ook verklaarbaar waarom dat vroeger niet was, een van de meest logische verklaringen is door het smelten van hetr ijs tijdens de ijstijd, groten stukken land beschikbaar kwam en dus toen families / stammen met elkaar vermengenden. Hieruit ontstonden steden. Steden werden met elkaar verbonden door dmv bruggen en wegen (hier was conservatief toen erg op tegen bouwen van bruggen en wegen). door de uitwisseling tussen steden ontstonden nieuwe ideeën en nieuwe innovaties. Maar om oorlog en gedoe tussen steden te verminderen en te stoppen. Steden werden rijken bestuurd door graven, koningen etc. De rijken werden landen. En landen werden federaties. allemaal het zelfde reden als daarvoor.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:53 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is geen onderdeel van het collectief geheugen. Behalve dan als dat soort wreedheden op eigen continent plaatsvinden, dan is het allemaal verschrikkelijk. Punt is, men is nogal selectief v.w.b. de omvolkingstheorie.
Los daarvan: is men zich bewust van het feit dat blanken per definitie de minderheid vormen op deze aardbol? En dat, gegeven de wereldwijde demografische ontwikkelingen - blanken per definitie een nog kleiner aandeel gaan vormen?
Is men ook bewust van het feit dat, gegeven de globalisering - volkeren zich meer mengen dan voorheen? En dat dit per definitie dus ook effect heeft op het blanke aandeel in samenlevingen wereldwijd.
Is men zich ook bewust van het feit bijv. zwart haar / bruine ogen (het gen/ genen die dit regelen) nu eenmaal dominant is?
Kortom: waar gaat omvolking werkelijk om. Is het cultuur? Is het ras? Het lijkt erop dat men bang is voor iets wat een vrij natuurlijk proces is.
Wat maakt het 'onnatuurlijk'. Wij zorgen er toch zelf voor (en is al sinds het bestaan van de mensheid gaande). Laten we niet doen alsof grote migratiegolven iets is van alleen de afgelopen 100 jaar.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:57 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Ja, ik denk dat men zich daarvan bewust is. En ik denk dat de angst om als volk te verdwijnen een vrij natuurlijke grondslag heeft en dat dit soort instincten inderdaad op gespannen voet staat met het huidige, in mijn ogen onnatuurlijke, door de moderne technologie gedreven globaliseringsproces.
Dat positieve lijkt me (zoals altijd in dit soort discussies) ook enigszins betwistbaar. Uitwisseling van ideeën heeft enerzijds geleid tot een enorme vlucht in welvaart, individuele vrijheid en ontplooiingsmogelijkheden (voor ons dan), maar anderzijds tot een aantal bijna onoplosbare collectieve problemen op het gebied van grondstoffengebruik, milieu en klimaat. En ik betwijfel of een tendens naar genetische homogenisering zou leiden tot een "sterkere" opmaak. Het is juist genetische diversiteit die resistentie meebrengt, al is het dan niet voor de hele populatie.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:55 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Met globalisering gepaard gaande migratie heeft inderdaad zowel positieve (uitwisseling van ideeen, sterkere genetische opmaak), neutrale (andere fenotypen) als negatieve en disruptieve (verlaagde cohesie, ongewenste mores, arbeidsmarktverdrukking) gevolgen. Ik vind dan ook dat er best gegronde kritiek op een te zeer
laisser-faire migratiebeleid te geven is.
Je vergeet nog Noord-Afrika te noemen. Dat was vroeger, tot pakweg 1950 - 1960, ook erg verblankt.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:13 schreef -XOR- het volgende:
Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Noordelijk Azie, Australie zijn allemaal 'verblankt', nu is het eens de andere kant op en dan is het opeens een probleem.
De wetenschappelijke en industriële revolutie hebben de mens a.h.w. gedeeltelijk losgeweekt van zijn natuurlijke omgeving. Ik denk niet dat dat een onverdeeld positief proces is, ook al heeft diezelfde ontwikkeling het mogelijk gemaakt dat ik dit gevoel hier op dit forum kan opschrijven. Het komt op me over alsof we daarmee krachten hebben ontketend die weleens onze ondergang zouden kunnen zijn.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:00 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat maakt het 'onnatuurlijk'. Wij zorgen er toch zelf voor (en is al sinds het bestaan van de mensheid gaande). Laten we niet doen alsof grote migratiegolven iets is van alleen de afgelopen 100 jaar.
Ik denk niks over jezus want ik geloof er niet in. Voor mijn part maken ze hem paars met witte stippen.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:15 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Of denk je echt dat ie blond haar had en blauwe ogen?
Nou, ze hebben een poging gedaan in 2015. Viel niet helemaal lekker.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:57 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Het wachten is nu op een film over Martin Luther King met Brad Pitt in de hoofdrol.
Omdat 5 a 10% van de bevolking van de welvaart genoot, maar de meerderheid niet alleen pokkearm was maar er werd ook zeer negatief werden neergezet als domme boeren en uitgesloten van scholen, universiteiten, (betere) werkplekken in steden etc.etc.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:05 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
Je vergeet nog Noord-Afrika te noemen. Dat was vroeger, tot pakweg 1950 - 1960, ook erg verblankt.
Steden als Algiers en Tripoli waren centra van welvaart en beschaving.
Gelukkig is dat onrecht teruggedraaid en zijn het nu weer plaatsen waar onderdrukking en barbarij welig kunnen tieren.
Gelukkig is het nu beter daar.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:26 schreef Tyranoesauroes het volgende:
[..]
Omdat 5 a 10% van de bevolking van de welvaart genoot, maar de meerderheid niet alleen pokkearm was maar er werd ook zeer negatief werden neergezet als domme boeren en uitgesloten van scholen, universiteiten, (betere) werkplekken in steden etc.etc.
Zelfde geld voor Iran, Irak, Afghanistan, dat waren deels ook ontwikkelde landen - voor de machtigste paar procent van de bevolking.
In Algiers is het er inderdaad gemiddeld beter.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:41 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Gelukkig is het nu beter daar.
Nee maar dat ligt ook niet alleen aan die landen zelf hé.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:41 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Gelukkig is het nu beter daar.
Iran is een beetje een uitzondering, daar was er juist een beetje verbetering aan de gang. Dat vonden de imams niet zo leuk.quote:Op donderdag 19 mei 2022 20:26 schreef Tyranoesauroes het volgende:
[..]
Omdat 5 a 10% van de bevolking van de welvaart genoot, maar de meerderheid niet alleen pokkearm was maar er werd ook zeer negatief werden neergezet als domme boeren en uitgesloten van scholen, universiteiten, (betere) werkplekken in steden etc.etc.
Zelfde geld voor Iran, Irak, Afghanistan, dat waren deels ook ontwikkelde landen - voor de machtigste paar procent van de bevolking.
Zeker nog niet massaal en dus niet in de eerste 10 seizoenenquote:Op donderdag 19 mei 2022 19:56 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De eerste Marokkanen zaten hier al rond 1970.
Ja al die linkse kabinetten de afgelopen decennia ookquote:Op donderdag 19 mei 2022 21:22 schreef KroketBroodje het volgende:
De linkse partijen zijn ontzettend bang om hun macht af te moeten staan en hun tactiek is demoniseren. Maar wat tijdens corona is gebeurd zal niemand vergeten, kwestie van tijd dat het roer omslaat en rechts weer de leiding gaat nemen in de politiek zoals het hoort.
Veel Arabisch sprekende mensen in Zeeland? Dat dialect hier is moeilijk te volgen maar das echt geen Arabisch.quote:Op donderdag 19 mei 2022 19:17 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Waarom zou je gebonden zijn aan een sociale huurwoning? Je kan ook proberen een fatsoenlijk inkomen naar binnen te harken lijkt me. Dan kan je particulier huren of een huis kopen zelfs. Wees je wel bewust van het feit dat ook in Zeeland e.o. aardig wat Arabisch sprekende mensen wonen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |