FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2021 #124 - Drummels
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 17:28
waOauAd.gif


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
[ ec4c429ae94ae8e51b15f359931cec61.gif
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
SPOILER: Dagoduck
image.png
[spoiler=Dagoduck]image.png
image.png
SPOILER: Aoibhin
Jobi.gif
SPOILER: ArnieAlberts
De lijst door de jaren heen:
2021.png

@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2021
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
Koen66dinsdag 28 december 2021 @ 17:28
ohja dodenbonus
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
Was er nou iets met een drummer met een baard?
nee, juist niet.
Koen66dinsdag 28 december 2021 @ 17:29
of was dat al vorig jaar
laxus13dinsdag 28 december 2021 @ 17:29
zztop-music.gif
DustinHendersondinsdag 28 december 2021 @ 17:29
Wederom mannen met baarden genot *O*
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:26 schreef ok01 het volgende: [..] Goed bezig _O_
Het wordt beter. Ik ga ook even bekijken welke flessen wijn allemaal aangebroken zijn en deze langzaam eens opdrinken. Beginning… now
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 17:29
Dit nummer heb ik een uur geleden al gehoord
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:29
Ik ZZ top al aankomen
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:29
quote:
88s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:27 schreef Koen66 het volgende:

[..]
staat nooit zo best bij kerels
Mag tegenwoordig allemaal he, beetje inclusief denken
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:29
Daar benne ze weer.
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:29 schreef Poppejans het volgende:
Wederom mannen met baarden genot *O*
Jan Piet Joris en Korneel?
D.dinsdag 28 december 2021 @ 17:29
Drummels, drummels, en nog eens drummels?
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 17:30
Hoe komt Leonard Cohen nou ineens weer aan een nieuwe notering bij de bovenste 1000?
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:30
Is het raar als ik zeg dat ik dit niet ken?
Koen66dinsdag 28 december 2021 @ 17:30
omfg kerels met papieren baarden op de zooms
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:29 schreef essnhills het volgende:

[..]
Jan Piet Joris en Korneel?
Jan Pier Tjoris en Korneel weet ik sinds vandaag.
Evenstardinsdag 28 december 2021 @ 17:30
Dit is wel lekker, ZZTop zelfs _O_

headbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gif
DustinHendersondinsdag 28 december 2021 @ 17:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:29 schreef essnhills het volgende:

[..]
Jan Piet Joris en Korneel?
Ja hoor, ze hebben baarden dus welkom
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:30
Riffmachine.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:30
headbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gifheadbang02.gif
Zorrodinsdag 28 december 2021 @ 17:30
R.9f4887ac8d48376fa8e1d3407233abd5?rik=pkPx29BBgEhBVQ&riu=http%3a%2f%2fi1.kym-cdn.com%2fphotos%2fimages%2fnewsfeed%2f000%2f649%2f435%2fe51&ehk=vqbc9h2zu35KCxXNuQjOxgFJ4ZWqLz9id%2bSua2wacO0%3d&risl=&pid=ImgRaw&r=0
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:30
De tekst klopt wel. Als ik de moeite neem om een fatsoenlijk pak aan te doen word ik heel anders benaderd.

Vrouwen zijn net zo oppervlakkig als mannen
Koen66dinsdag 28 december 2021 @ 17:30
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:29 schreef essnhills het volgende:

[..]
Mag tegenwoordig allemaal he, beetje inclusief denken
en ohwee als je het raar vindt dan wordt je gecancelt :P
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:29 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Het wordt beter. Ik ga ook even bekijken welke flessen wijn allemaal aangebroken zijn en deze langzaam eens opdrinken. Beginning… now
^O^ ik ga zelf zo aan de amaretto, niet omdat het al aangebroken is, maar omdat het kan
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:29 schreef essnhills het volgende:

[..]
Jan Piet Joris en Korneel?
Het is Jan, Pier, Tjores en Corneel.
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 17:30
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:30 schreef Isorden het volgende:

[..]
Jan Pier Tjoris en Korneel weet ik sinds vandaag.
Dat weet ik ook nog maar sinds kort.

Maar dat wisten jullie al.
D.dinsdag 28 december 2021 @ 17:30
tumblr_nnamzjfDIz1qfr6udo1_500.gifv
Evenstardinsdag 28 december 2021 @ 17:30
Heb ze live gezien bij Bospop, had gratis kaartjes via Veronica _O_

Was wel een geniaal optreden, super strak.
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:30 schreef Isorden het volgende:

[..]
Jan Pier Tjoris en Korneel weet ik sinds vandaag.
Ik geloof hier niets van. Ik mompel gewoon uit volle borst Jan Piet Joris en Korneel hoor
Koen66dinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:30 schreef ok01 het volgende:

[..]
^O^ ik ga zelf zo aan de amaretto, niet omdat het al aangebroken is, maar omdat het kan
nice :9
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 17:31
1877386461939bad8b072022af44ff19a3e1657613c75a90d6d98aee2addcaeb_1.jpg
peacemandinsdag 28 december 2021 @ 17:31
ZZ Top… was toch iets met die drummer?
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:30 schreef Isorden het volgende:

[..]
Jan Pier Tjoris en Korneel weet ik sinds vandaag.
*Tjores en Corneel
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:31 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik geloof hier niets van. Ik mompel gewoon uit volle borst Jan Piet Joris en Korneel hoor
#TeamEssn
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:30 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Het is Jan, Pier, Tjores en Corneel.
Al besproken.
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:31
Ik mag wel hopen dat de outro niet zo afgekapt wordt
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:30 schreef PippenScottie het volgende:
De tekst klopt wel. Als ik de moeite neem om een fatsoenlijk pak aan te doen word ik heel anders benaderd.

Vrouwen zijn net zo oppervlakkig als mannen
het zijn ook net mensen, vrouwen.
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:31 schreef peaceman het volgende:
ZZ Top… was toch iets met die drummer?
Nee, niet meer.
DustinHendersondinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:30 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Het is Jan, Pier, Tjores en Corneel.
Heul nie, hup naar Beter Horen jij
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:30 schreef essnhills het volgende:
Is het raar als ik zeg dat ik dit niet ken?
Niemand kijkt verbaasd op.
Zorrodinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:31 schreef peaceman het volgende:
ZZ Top… was toch iets met die drummer?
Ja die heet Frank en die anderen niet.
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:30 schreef ok01 het volgende:

[..]
^O^ ik ga zelf zo aan de amaretto, niet omdat het al aangebroken is, maar omdat het kan
Proost! Laten we losgaan omdat het kan!
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:31 schreef Isorden het volgende:

[..]
Al besproken.
Onjuist.
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:31 schreef peaceman het volgende:
ZZ Top… was toch iets met die drummer?
ja, die is een van de twee overgebleven zz top leden.
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
88s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:30 schreef Koen66 het volgende:

[..]
en ohwee als je het raar vindt dan wordt je gecancelt :P
Ja daar stopt de inclusiviteit
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:31 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Proost! Laten we losgaan omdat het kan!
Precies *O*
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 17:32
quote:
Over een paar jaar Baby Shark in de lijst?
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:32
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:29 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Het wordt beter. Ik ga ook even bekijken welke flessen wijn allemaal aangebroken zijn en deze langzaam eens opdrinken. Beginning… now
Ohja ik had ook een aangebroken fles rosé meegekregen. Goed dat je me er aan helpt herinneren
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:32
Pizza Status: In de oven
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:32
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:31 schreef ok01 het volgende:
Ik mag wel hopen dat de outro niet zo afgekapt wordt
Gelukkig O+
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 17:32
Ik herhaal: hoe komt Cohen aan deze notering zomaar zo hoog
Evenstardinsdag 28 december 2021 @ 17:32
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:31 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
ja, die is een van de twee overgebleven zz top leden.
Die andere voelt zich niet meer ZZ Top?
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:32
overgangetje wel.
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:31 schreef Poppejans het volgende:

[..]
Heul nie, hup naar Beter Horen jij
Wellus.

PVj367o.gif
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 17:32
Dit vind ik niet het beste lied van Cohen
Koen66dinsdag 28 december 2021 @ 17:32
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ohja ik had ook een aangebroken fles rosé meegekregen. Goed dat je me er aan helpt herinneren
zuipavondje bij Ess *O*
laxus13dinsdag 28 december 2021 @ 17:32
LalalalalalalaGenot _O_
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Over een paar jaar Baby Shark in de lijst?
Zou me niks verbazen ook :')
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:32
Ugh.. Grafstem Cohen

Ik krijg altijd de kriebels van dit soort liedjes. Maar vind ze ook wel grappig. Ik weet niet wat ik hier mee moet :')
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 17:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Over een paar jaar Baby Shark in de lijst?
Die stemmen dan op Baby Shark onder het mom 'nostalgie', calling it now.
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 17:33
Madeleine Peyroux heeft wel een betere versie
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 17:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik herhaal: hoe komt Cohen aan deze notering zomaar zo hoog
Nieuw op de keuzelijst denk ik. In de evergreen komt dit altijd op vrijdag
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 17:33
Boomevrouwenmuziek
Koen66dinsdag 28 december 2021 @ 17:33
ik dacht ff dat Imca Marina opgezet werd oid
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 17:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef essnhills het volgende:
Ugh.. Grafstem Cohen

Cultuurbarbaar
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:33
Even een @essnhills doen

SPOILER
Dit nummer ken ik dus echt niet
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 17:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef laxus13 het volgende:
LalalalalalalaGenot _O_
Ik dacht dus eerst dat dit een Hazesplaat zou worden daardoor :') :@
peacemandinsdag 28 december 2021 @ 17:33
Ff naar binnen, balkon is te warm :@
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:33
Dit vind ik wel een bijzondere binnenkomer
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef essnhills het volgende:
Ugh.. Grafstem Cohen

Ik krijg altijd de kriebels van dit soort liedjes. Maar vind ze ook wel grappig. Ik weet niet wat ik hier mee moet :')
Zeker vanochtend niet geluisterd.
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:33
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Wellus.

[ afbeelding ]
Deepfake dit
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 17:33
Dit ken ik niet en klinkt als Muziekfeest op het Plein?
Breekfastdinsdag 28 december 2021 @ 17:33
Begin klinkt als een nummer van Vader Abraham :P .
houdjemonddinsdag 28 december 2021 @ 17:33
Wat doet deze hier :{
D.dinsdag 28 december 2021 @ 17:33
Hier had ook BZN kunnen staan 8-)
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Die andere voelt zich niet meer ZZ Top?
zijn hart is ge ZZ stopt
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:33
quote:
88s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef Koen66 het volgende:

[..]
zuipavondje bij Ess *O*
Rosé :9
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef peaceman het volgende:
Ff naar binnen, balkon is te warm :@
Wrijf het er maar in :{w
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 17:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef essnhills het volgende:
Ugh.. Grafstem Cohen

Ik krijg altijd de kriebels van dit soort liedjes. Maar vind ze ook wel grappig. Ik weet niet wat ik hier mee moet :')
Je bent er te jong voor denk ik.
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 17:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Nieuw op de keuzelijst denk ik. In de evergreen komt dit altijd op vrijdag
Toch gek dat zoveel mensen zo stem dus door gewoon een artiest in te tikken en dan maar te kijken wat er allemaal van m te kiezen valt? Ik zoek gewoon bewust op nummers
DustinHendersondinsdag 28 december 2021 @ 17:33
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Wellus.

[ afbeelding ]
Kut. je hebt gelijk

Screenshot-20211228-173228-com-android-chrome.jpg
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef essnhills het volgende:

[..]
Rosé :9
Doe mij een glas :9
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef peaceman het volgende:
Ff naar binnen, balkon is te warm :@
hoe warm is het daar? graadje of 24 gok ik wel.
peacemandinsdag 28 december 2021 @ 17:34
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef ok01 het volgende:

[..]
Wrijf het er maar in :{w
Zo bedoel ik het niet :o
Cocodinsdag 28 december 2021 @ 17:34
Wat zijn de huidige memes in dit topic?
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 17:34
quote:
88s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef Koen66 het volgende:
ik dacht ff dat Imca Marina opgezet werd oid
Daarvan heb ik nog de necro geschreven voor ANP. Maar das inmiddels alweer 10 jaar geleden. Hopeloos gedateerd. Ze wil maar niet dood _O-
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Cultuurbarbaar
Nee. Ik heb gewoon altijd gelijk
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 17:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef peaceman het volgende:
Ff naar binnen, balkon is te warm :@
Welkom in Balkonia _O_
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 17:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Toch gek dat zoveel mensen zo stem dus door gewoon een artiest in te tikken en dan maar te kijken wat er allemaal van m te kiezen valt? Ik zoek gewoon bewust op nummers
Ik stem ook liever niet op kansloze dingen.
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:34
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef Isorden het volgende:
Even een @:essnhills doen

SPOILER
Dit nummer ken ik dus echt niet
:o :o
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 17:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Toch gek dat zoveel mensen zo stem dus door gewoon een artiest in te tikken en dan maar te kijken wat er allemaal van m te kiezen valt? Ik zoek gewoon bewust op nummers
Hier is ook de overkill aan Kwien, Broes en JoeToe aan toe te wijzen.
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:34 schreef peaceman het volgende:

[..]
Zo bedoel ik het niet :o
Was ook maar een grapje hoor ;)
Ik hoop dat jullie het leuk hebben daar :)
Zorrodinsdag 28 december 2021 @ 17:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:34 schreef peaceman het volgende:

[..]
Zo bedoel ik het niet :o
Jaja dat zal wel. Beetje patsen daar op die Coronische Eilanden
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:34 schreef essnhills het volgende:

[..]
Nee. Ik heb gewoon altijd gelijk
Ik snap dat jij nog vrijgezel bent _O-
peacemandinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:34 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
hoe warm is het daar? graadje of 24 gok ik wel.
25, maar op ons balkon nu warmer.

Zo naar de pool.
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:32 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ohja ik had ook een aangebroken fles rosé meegekregen. Goed dat je me er aan helpt herinneren
Dat is mijn raison d’etre. Mensen er aan te herinneren dat ze moeten drinken.
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:34 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Daarvan heb ik nog de necro geschreven voor ANP. Maar das inmiddels alweer 10 jaar geleden. Hopeloos gedateerd. Ze wil maar niet dood _O-
Ze werd niet opgezet inderdaad.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:34 schreef essnhills het volgende:

[..]
:o :o
Ja hallo ik ken ook niet alles hoor :@
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 17:35
Dit had écht een nummer van Serhat kunnen zijn
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef essnhills het volgende:

[..]
Deepfake dit
Bron: Digitale Bibliotheek voor de Nederlandse Letteren
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Je bent er te jong voor denk ik.
Vanaf welke leeftijd kan ik dit wel waarderen?
Diaan73dinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:34 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
hoe warm is het daar? graadje of 24 gok ik wel.
Het is nu inde zon zo’n 25 graden, de zon is nog erg krachtig.
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:34 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Hier is ook de overkill aan Kwien, Broes en JoeToe aan toe te wijzen.
ik denk dat er ook gewoon mensen zijn die alleen maar op genoemde artiesten stemmen in hun lijst.
Zorrodinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:35 schreef peaceman het volgende:

[..]
25, maar op ons balkon nu warmer.

Zo naar de pool.
Nounou, koeler ok maar om dan meteen naar de pool te gaan? Je bent net daar!
peacemandinsdag 28 december 2021 @ 17:35
Heb een mooi peanuts shirt gekocht vandaag.
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Toch gek dat zoveel mensen zo stem dus door gewoon een artiest in te tikken en dan maar te kijken wat er allemaal van m te kiezen valt? Ik zoek gewoon bewust op nummers
Da's best armoedig inderdaad.
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef Poppejans het volgende:

[..]
Kut. je hebt gelijk

[ link | afbeelding ]
Nog een deepfake dit. ALlemaal nepnieuws jongens
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
zijn hart is ge ZZ stopt
:')
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:33 schreef essnhills het volgende:

[..]
Rosé :9
Lekker. Heb hier ook nog een flesje koud liggen. :9
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:35
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:34 schreef Isorden het volgende:

[..]
Doe mij een glas :9
:9 :9
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 17:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit had écht een nummer van Serhat kunnen zijn
Serhatgod, nog steeds de hoogste notering voor San Marino ooit _O_
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:36
Best hoog binnengekomen.
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:36
Ik heb nog droog wit, prosecco en rood. Samen zo’n twee flessen.
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:35 schreef peaceman het volgende:
Heb een mooi peanuts shirt gekocht vandaag.
Goed bezig ^O^
Breekfastdinsdag 28 december 2021 @ 17:36
Dit is toch gewoon absolute meuk? Na zijn dood blijkt opeens alles van Leonard Cohen fantastisch te zijn.
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 17:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:35 schreef peaceman het volgende:
Heb een mooi peanuts shirt gekocht vandaag.
Dan heb ik toch een heel andere dag meegemaakt.
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:35 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ik snap dat jij nog vrijgezel bent _O-
Ja hallo, ik ben vet leuk. Een date moet ook vet leuk zijn anders heb ik er niets aan
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 17:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:36 schreef Breekfast het volgende:
Dit is toch gewoon absolute meuk? Na zijn dood blijkt opeens alles van Leonard Cohen fantastisch te zijn.
Dit is saaie bagger ja.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:35 schreef essnhills het volgende:

[..]
Vanaf welke leeftijd kan ik dit wel waarderen?
Laat mij dat ook ff weten, dan kan ik het zo'n 11 maanden later ook waarderen.
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 17:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:36 schreef Breekfast het volgende:
Dit is toch gewoon absolute meuk? Na zijn dood blijkt opeens alles van Leonard Cohen fantastisch te zijn.
en dan staat zn beste nr t laagst
peacemandinsdag 28 december 2021 @ 17:36
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:36 schreef ok01 het volgende:

[..]
Goed bezig ^O^
Met Linus en Peppermint Patty erop :D
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:36
Aan de lijst te zien kan ik wel even naar beneden. Eens kijken wat de pot schaft en of er nog bier is.
DustinHendersondinsdag 28 december 2021 @ 17:37
Gaap
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:35 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Dat is mijn raison d’etre. Mensen er aan te herinneren dat ze moeten drinken.
:9 :9

Wel fijn dat je dat weet, wat je missie op aarde is.
Diaan73dinsdag 28 december 2021 @ 17:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:35 schreef peaceman het volgende:
Heb een mooi peanuts shirt gekocht vandaag.
En ik nieuwe Allstars *O* *O*

Het paar dat ik (aan) had kon niet meer volgens de mannen in het gezin. Die meteen maar achtergelaten.
Zorrodinsdag 28 december 2021 @ 17:37
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:36 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ja hallo, ik ben vet leuk. Een date moet ook vet leuk zijn anders heb ik er niets aan
Dan kan je ons allemaal wel daten
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:36 schreef Breekfast het volgende:
Dit is toch gewoon absolute meuk? Na zijn dood blijkt opeens alles van Leonard Cohen fantastisch te zijn.
ik heb hetzelfde met george michael, lijkt alsof elke scheet van hem nu in de lijst zit.

Oh nee, ik kom er net achter dat Bruce Springsteen nog een dodenbonus kan krijgen :{
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:37
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:35 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ja hallo ik ken ook niet alles hoor :@
Maar waarom niet :o
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:36 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
Dit is saaie bagger ja.
Kabbelt wel lekker hoor.
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 17:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:36 schreef PippenScottie het volgende:
Ik heb nog droog wit, prosecco en rood. Samen zo’n twee flessen.
Aanbevolen volgorde: Prosecco - wit - rood (inb4 Borsato).
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:37 schreef essnhills het volgende:

[..]
Maar waarom niet :o
Omdat er ook bagger in de lijst staat die ik helemaal niet wil kennen! :6
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:37
quote:
De deepfake gaat diep. Dit is zo'n complotfuik waar Lubach voor waarschuwde. Ik trap er niet in. OPEN JE OGEN MENSEN
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 17:37
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:37 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Kabbelt wel lekker hoor.
Hou ik niet van.
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:36 schreef PippenScottie het volgende:
Ik heb nog droog wit, prosecco en rood. Samen zo’n twee flessen.
Oeh lekker, ik ben zelf het meest van de rode wijn
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 17:38
Geïnspireerd door de holocaust? Ik dacht door Marianne Weber, dus ik zat er lichtelijk naast.
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 17:38
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:37 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
ik heb hetzelfde met george michael, lijkt alsof elke scheet van hem nu in de lijst zit.

Oh nee, ik kom er net achter dat Bruce Springsteen nog een dodenbonus kan krijgen :{
De zijne is er waarschijnlijk eentje die dan nog jaaaaren door kan ijlen in de Top.
Cassa95dinsdag 28 december 2021 @ 17:38
Nooit verwacht dat Evergreen muziek nog een kans zou maken in de Top 2000 om nieuw binnen te komen, ook al was het maar 1 van de 1500 nieuwen op de keuzelijst.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:38
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:37 schreef Kopiko het volgende:

[..]
rood (inb4 Borsato).
Te laat, vanochtend al geweest
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 17:38
Ik verwacht op een concentratiekamp eerder een kwartet strijkers dan een strijkkwartet.

Kan dit? ;(
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:35 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
Lekker. Heb hier ook nog een flesje koud liggen. :9
:9 :9
peacemandinsdag 28 december 2021 @ 17:38
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:37 schreef essnhills het volgende:

[..]
De deepfake gaat diep. Dit is zo'n complotfuik waar Lubach voor waarschuwde. Ik trap er niet in. OPEN JE OGEN MENSEN
Wordt WAKKER!
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:36 schreef peaceman het volgende:

[..]
Met Linus en Peppermint Patty erop :D
Ik ben stiekem wel jaloers
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 17:38
Ruud is wel de koning van de flauwe grappen. Of ja eerder de weggestuurde hofnar
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:38
Dat dit hoger staat dan Sammy Davis Jr -O-
Zorrodinsdag 28 december 2021 @ 17:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik verwacht op een concentratiekamp eerder een kwartet strijkers dan een strijkkwartet.

Kan dit? ;(
Alleen als je er vier kan vinden
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:38
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:36 schreef Isorden het volgende:

[..]
Laat mij dat ook ff weten, dan kan ik het zo'n 11 maanden later ook waarderen.
Ik weet niet of die regel ook voor mannen geldt.
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:37 schreef essnhills het volgende:

[..]
:9 :9

Wel fijn dat je dat weet, wat je missie op aarde is.
It’s not much, but it’s honest work
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 17:38
De Sammyversie is beter. There, I said it.
DustinHendersondinsdag 28 december 2021 @ 17:39
Bah, doe maar gewoon niet Robbie.
laxus13dinsdag 28 december 2021 @ 17:39
Waarom staat dit hoger dan Sammy?

Nederland is......
Breekfastdinsdag 28 december 2021 @ 17:39
O+
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:39
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:38 schreef Isorden het volgende:
Dat dit hoger staat dan Sammy Davis Jr -O-
Nederland is een smakeloo... ach laat maar zitten dit weten we allang
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:38 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
De Sammyversie is beter. There, I said it.
Is gewoon de waarheid
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 17:39
Liever de Take That Robbie dan dit.
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:39
Dit is de verkeerde versie toch?
peacemandinsdag 28 december 2021 @ 17:39
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:38 schreef Isorden het volgende:
Dat dit hoger staat dan Sammy Davis Jr -O-
Smakeloos land!
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:39
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:37 schreef Zorro het volgende:

[..]
Dan kan je ons allemaal wel daten
Ik sla deze uitdaging af.
Diaan73dinsdag 28 december 2021 @ 17:39
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:38 schreef ok01 het volgende:

[..]
Ik ben stiekem wel jaloers
Lacoste heeft ze ….
Cocodinsdag 28 december 2021 @ 17:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik verwacht op een concentratiekamp eerder een kwartet strijkers dan een strijkkwartet.

Kan dit? ;(
Ja dit kan.

TR geplaatst.
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:39
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:37 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Aanbevolen volgorde: Prosecco - wit - rood (inb4 Borsato).
Hmm, ik ben met rood begonnen :s)
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:38 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
De Sammyversie is beter. There, I said it.
Is ook zo, schande dat die zoveel lager staat dan dit
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 17:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef laxus13 het volgende:
Waarom staat dit hoger dan Sammy?

Nederland is......
Kijk omhoog sammy
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:39
Heb dat nummer laatst nog geluisterd. Klonk niet als dit.
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 17:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef laxus13 het volgende:
Waarom staat dit hoger dan Sammy?

Nederland is......
Speaking of, hoe hoog stond Ramses eigenlijk? Heb die (nog) niet gehoord namelijk.
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:39
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:37 schreef Isorden het volgende:

[..]
Omdat er ook bagger in de lijst staat die ik helemaal niet wil kennen! :6
in het geval van grafstem kan ik me daar wel in vinden idd
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:39
Pizza update: Klaar voor verzending *O*
Zorrodinsdag 28 december 2021 @ 17:39
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik sla deze uitdaging af.
Zo vind je nooit iemand natuurlijk.
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:40
quote:
2s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Lacoste heeft ze ….
Welke kleur all stars? Hoog of laag?
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 17:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef laxus13 het volgende:
Waarom staat dit hoger dan Sammy?

Nederland is......
Ramses is niet beter dan dit hoor.
Zorrodinsdag 28 december 2021 @ 17:40
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef Isorden het volgende:
Pizza update: Klaar voor verzending *O*
PostNL?
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 17:40
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef Isorden het volgende:
Pizza update: Klaar voor verzending *O*
Wat zit er allemaal op?
Cocodinsdag 28 december 2021 @ 17:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Speaking of, hoe hoog stond Ramses eigenlijk? Heb die (nog) niet gehoord namelijk.
Best hoog als pharao.
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:40
Oh, die andere versie heb ik in de lijst gehoord natuurlijk.
Scorpion_17dinsdag 28 december 2021 @ 17:40
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef Zorro het volgende:

[..]
Zo vind je nooit iemand natuurlijk.
Ze wil geen zolderkamerfappers. Dat snap ik wel
laxus13dinsdag 28 december 2021 @ 17:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Speaking of, hoe hoog stond Ramses eigenlijk? Heb die (nog) niet gehoord namelijk.
1428
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:40
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef Isorden het volgende:
Pizza update: Klaar voor verzending *O*
Waar zend je hem heen?
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:40
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:38 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
It’s not much, but it’s honest work
Eervol ook
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:40
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik sla deze uitdaging af.
Waar moet je date een beetje aan voldoen?
Cocodinsdag 28 december 2021 @ 17:41
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:36 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ja hallo, ik ben vet leuk. Een date moet ook vet leuk zijn anders heb ik er niets aan
BMI?
D.dinsdag 28 december 2021 @ 17:41
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:37 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Aanbevolen volgorde: Prosecco - wit - rood (inb4 Borsato).
Jij wil ze nog jonger? 8-)
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:40 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
Wat zit er allemaal op?
Gewoon simpel pepperoni :9
Diaan73dinsdag 28 december 2021 @ 17:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:40 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Welke kleur all stars? Hoog of laag?
Zwart, laag. :Y

Wit en blauw heb ik thuis.
peacemandinsdag 28 december 2021 @ 17:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:40 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ze wil geen zolderkamerfappers. Dat snap ik wel
Heel fok! valt dus af..
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Speaking of, hoe hoog stond Ramses eigenlijk? Heb die (nog) niet gehoord namelijk.
Ik heb die wel gehoord denk ik, met Kerst? Of was dat in de Top 4000 van radio 10, dat kan ook
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 17:41
De beste Adele in de lijst O+
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:41
Adele O+
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:41
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef Isorden het volgende:
Pizza update: Klaar voor verzending *O*
*O* *G* *O*
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:40 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ze wil geen zolderkamerfappers. Dat snap ik wel
Heb ook wel eens in een skilift gefapt hoor :@
laxus13dinsdag 28 december 2021 @ 17:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
De beste Adele in de lijst O+
Op Set Fire To The Rain na dan
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 17:41
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:41 schreef Isorden het volgende:

[..]
Gewoon simpel pepperoni :9
Wat saai -O-
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 17:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Hmm, ik ben met rood begonnen :s)
Ik had niet anders verwacht.
Diaan73dinsdag 28 december 2021 @ 17:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:40 schreef laxus13 het volgende:

[..]
1428
Die was inderdaad gisteren of eergisteren al.
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:42
quote:
2s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:41 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Zwart, laag. :Y
Niet te veel posten hoor. Wel van je vakantie genieten!
Vindt Twan het toch wel leuk daar? Leuk hotel?
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:42
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:39 schreef Zorro het volgende:

[..]
Zo vind je nooit iemand natuurlijk.
Oh! Is het de bedoeling dat ik wel date dan?

ik was eigenlijk aan het wachten tot ie zomaar aan zou komen lopen. Hmm
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 17:42
Moest huilen toen ik deze voor het eerst hoorde :'(
AgeElldinsdag 28 december 2021 @ 17:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik verwacht op een concentratiekamp eerder een kwartet strijkers dan een strijkkwartet.

Kan dit? ;(
Ja hoor, hoe harder hoe beter.


En ja. Thats what she said
DustinHendersondinsdag 28 december 2021 @ 17:42
Het houdt niet op, niet vanzelf
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:42
Ohja deze ken ik wel

Mwah
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:41 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
Wat saai -O-
Laatste tijd meestal iets van BBQ mix grill gehad, had hier wel weer eens zin an
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:42
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:41 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Heb ook wel eens in een skilift gefapt hoor :@
Daar valt het witte natuurlijk minder op
AgeElldinsdag 28 december 2021 @ 17:42
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:41 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Heb ook wel eens in een skilift gefapt hoor :@
Met je handschoenen aan?
het_fokschaapdinsdag 28 december 2021 @ 17:43
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:41 schreef Isorden het volgende:

[..]
Gewoon simpel pepperoni :9
Team Napoletane
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 17:43
Top 2000 dus Adele verplicht.
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 17:43
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:42 schreef Isorden het volgende:

[..]
Laatste tijd meestal iets van BBQ mix grill gehad, had hier wel weer eens zin an
Meatlovers of hawaii met extra ananas :9
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 17:43
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:41 schreef Dagoduck het volgende:
Heb ook wel eens in een skilift gefapt hoor
Omhoog neem ik aan (naar hogere sferen)?
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:43
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:37 schreef essnhills het volgende:

[..]
De deepfake gaat diep. Dit is zo'n complotfuik waar Lubach voor waarschuwde. Ik trap er niet in. OPEN JE OGEN MENSEN
https://resolver.kb.nl/resolve?urn=ddd:010600218:mpeg21:a0075

In een krant uit 1914!
Johannes788dinsdag 28 december 2021 @ 17:43
Mooiste nummer van Adele.


Enige waar ik op stem van haar ieder jaar. Zo mooi 🥰
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:43 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
hawaii met extra ananas :9
Maar Johan dit KAN toch niet.
Zorrodinsdag 28 december 2021 @ 17:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:43 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
Meatlovers of hawaii met extra ananas :9
Dit gaat uit de hand escaleren.
Diaan73dinsdag 28 december 2021 @ 17:43
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:42 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Niet te veel posten hoor. Wel van je vakantie genieten!
Vindt Twan het toch wel leuk daar? Leuk hotel?
Ja dat doen we ook hoor. Maar we hebben vandaag bijna 6 km gelopen, geshopt en op terrasjes gezeten dus nu mag even.

Ja prachtig hotel met grandioze buffetten. O+
D.dinsdag 28 december 2021 @ 17:43
Spicy Italia
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:43
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:40 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Waar moet je date een beetje aan voldoen?
Uhmmm

Leuke uitstraling, lekker mee kunnen praten (ik praat graag en veel, maar hou niet van monologen). Beetje spontaan. Sarcasme spreken is een vereiste..
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:43
deze doet me dus niet zo veel. Ik vind Million Years Ago zelf mooier.
DecoAorestedinsdag 28 december 2021 @ 17:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:43 schreef Fred_B het volgende:
Top 2000 dus Adele verplicht.
Adele-dom?
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 17:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:40 schreef laxus13 het volgende:

[..]
1428
Tjezus wat laag :o
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:40 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ze wil geen zolderkamerfappers. Dat snap ik wel
Precies
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:44
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:43 schreef essnhills het volgende:

[..]
Uhmmm

Leuke uitstraling, lekker mee kunnen praten (ik praat graag en veel, maar hou niet van monologen). Beetje spontaan. Sarcasme spreken is een vereiste..
Ik ben echt nooit sarcastisch
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:44
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:43 schreef Isorden het volgende:

[..]
Maar Johan dit KAN toch niet.
#ANONIEMdinsdag 28 december 2021 @ 17:44
901fa978-bdf4-4cbf-b40c-3d3c197a4920_text.gif
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:44
Origineel van High Contrast is beter.
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 17:44
Ik vind dit één van de mooiste Adeles O+
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:45
Ik bestel altijd pizza zonder tomatensaus :@
D.dinsdag 28 december 2021 @ 17:45
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:44 schreef essnhills het volgende:

[..]
Precies
Misschien willen ze jou wel inruilen voor hun rechterhand ;)
Johannes788dinsdag 28 december 2021 @ 17:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:44 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Ik vind dit één van de mooiste Adeles O+
Ik ook
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:45
Moet zeggen dat ik Easy on me ook wel kan waarderen eigenlijk.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:45
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:45 schreef essnhills het volgende:
Ik bestel altijd pizza zonder tomatensaus :@
allergie? of houd je er gewoon niet van?
D.dinsdag 28 december 2021 @ 17:45
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:45 schreef essnhills het volgende:
Ik bestel altijd pizza zonder tomatensaus :@
Dus eigenlijk gewoon deeg? :P
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:45
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:44 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ik ben echt nooit sarcastisch
Dit is geloofwaardig
D.dinsdag 28 december 2021 @ 17:45
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:45 schreef essnhills het volgende:

[..]
Dit is geloofwaardig
Dat is sarcastisch
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:46
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:43 schreef essnhills het volgende:

[..]
Uhmmm

Leuke uitstraling, lekker mee kunnen praten (ik praat graag en veel, maar hou niet van monologen). Beetje spontaan. Sarcasme spreken is een vereiste..
hoezo zit je mij te beschrijven? :@
ok01dinsdag 28 december 2021 @ 17:46
Ik ga koken en borrelen
Tot later iedereen :W
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:46
Ah, daar is Ilse weer.
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 17:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:45 schreef D. het volgende:

[..]
Dat is sarcastisch
Niet!
#ANONIEMdinsdag 28 december 2021 @ 17:46
giphy.gif
D.dinsdag 28 december 2021 @ 17:46
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:46 schreef ok01 het volgende:
Ik ga koken en borrelen
Tot later iedereen :W
ok :W

01 :W
houdjemonddinsdag 28 december 2021 @ 17:46
Ilse :r
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:46
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:45 schreef Isorden het volgende:

[..]
allergie? of houd je er gewoon niet van?
Beiden? Hou er niet van én kan er niet goed tegen. Is niet echt allergie, ga er niet dood van. Maar mijn maag en darmen zijn het er achteraf nooit mee eens :+

A
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:45 schreef D. het volgende:

[..]
Dus eigenlijk gewoon deeg? :P
Andere sausjes met toppings zijn vaak ook wel opties
Diaan73dinsdag 28 december 2021 @ 17:46
We zitten hier: https://www.riu.com/en/ho(...)ness&utm_content=PPY
DustinHendersondinsdag 28 december 2021 @ 17:46
Blijven huilen om dit nr
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:46
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:46 schreef Isorden het volgende:
Ah, daar is Ilse weer.
ah, daar ilse weer*
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 17:46
Deze is saai :{
laxus13dinsdag 28 december 2021 @ 17:46
Mooiste van Ilse O+
peacemandinsdag 28 december 2021 @ 17:46
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:46 schreef houdjemond het volgende:
Ilse :r
:o
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:45 schreef D. het volgende:

[..]
Dat is sarcastisch
Echt? :+
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 17:46
Ilse O+
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:47
quote:
2s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:43 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Ja dat doen we ook hoor. Maar we hebben vandaag bijna 6 km gelopen, geshopt en op terrasjes gezeten dus nu mag even.

Ja prachtig hotel met grandioze buffetten. O+
Je hoeft je niet te verontschuldigen hoor ;)

Je moeder niet te ziek hoop ik?
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:47
9AqeVup.jpg
DustinHendersondinsdag 28 december 2021 @ 17:47
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:46 schreef houdjemond het volgende:
Ilse :r
Zij weet
het_fokschaapdinsdag 28 december 2021 @ 17:47
Jankt ze nou nog steeds
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:47
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:46 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
hoezo zit je mij te beschrijven? :@
Dit zag ik niet aankomen
#ANONIEMdinsdag 28 december 2021 @ 17:47
Mooie _O_
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 17:47
quote:
Lekker hoor :)

Voor hoe lang?
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:47
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:46 schreef Isorden het volgende:
Ah, daar is Ilse weer.
Deze is wel mooi :Y

Maar voor opd e achtergrond
D.dinsdag 28 december 2021 @ 17:47
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:46 schreef essnhills het volgende:

Andere sausjes met toppings zijn vaak ook wel opties
Sommige pizza's zijn ook met bijv. bbq-saus :Y
Tussle266dinsdag 28 december 2021 @ 17:47
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:46 schreef houdjemond het volgende:
Ilse :r
Scherp als een mes.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:47
quote:
11s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:47 schreef essnhills het volgende:

[..]
Dit zag ik niet aankomen
Daarom maakte ik hem maar niet :s)
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:48
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:46 schreef ok01 het volgende:
Ik ga koken en borrelen
Tot later iedereen :W
:W
Pino112dinsdag 28 december 2021 @ 17:48
Ilse :r
Diaan73dinsdag 28 december 2021 @ 17:48
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:47 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Je hoeft je niet te verontschuldigen hoor ;)

Je moeder niet te ziek hoop ik?
:D dit is het hotel

Mijn moeder mag vandaag weer uit quarantaine *O*
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:48
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:46 schreef houdjemond het volgende:
Ilse :r
Hey… :(

Ilse O+
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 17:48
Kibbelend gejammer, afgewisseld met jammerend gekibbel.
Fred_Bdinsdag 28 december 2021 @ 17:48
Ik eet ondertussen rijst met wienerschnitzel, in een charmante Chinees-Oostenrijkse combinatie :9
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:48
Dit kabbelt wel heel erg.
Diaan73dinsdag 28 december 2021 @ 17:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:47 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Lekker hoor :)

Voor hoe lang?
8 dagen, we gaan maandagavond weer naar huis.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:49
Patrick-Stewart-That-is-EnoughDamn-it.gif
peacemandinsdag 28 december 2021 @ 17:49
I’m not so tough vind ik veel leuker dan deze.
het_fokschaapdinsdag 28 december 2021 @ 17:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:48 schreef Fred_B het volgende:
Ik eet ondertussen rijst met wienerschnitzel, in een charmante Chinees-Oostenrijkse combinatie :9
Oeh Schnitzel :9
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 17:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:48 schreef Fred_B het volgende:
Ik eet ondertussen rijst met wienerschnitzel, in een charmante Chinees-Oostenrijkse combinatie :9
Lekker inclusief, Fred _O_
DustinHendersondinsdag 28 december 2021 @ 17:49
Genoeg geweest nu
datismijnmeningdinsdag 28 december 2021 @ 17:49
Ik snap niet dat mensen Ilse zo haten.

Mijn vader heeft zo'n hekel aan haar dat zijn assistente weet dat ze radio uit moet zetten als Ilse langskomt. :')
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:49
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:43 schreef essnhills het volgende:

[..]
Uhmmm

Leuke uitstraling, lekker mee kunnen praten (ik praat graag en veel, maar hou niet van monologen). Beetje spontaan. Sarcasme spreken is een vereiste..
Ik ken vooral mensen die alleen aan die laatste voorwaarde voldoen. Ik werk in de IT
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:47 schreef D. het volgende:

[..]
Sommige pizza's zijn ook met bijv. bbq-saus :Y
In BBQ saus zit bijna altijd tomaat, dus tenzij ik weet wat er in zit neem ik het eigenlijk nooit

Maar crème fraîche is steeds vaker verkrijgbaar op pizza's.
En als ik het zelf maak doe ik paprikapuree, pesto of muhammara ofzo :9
BillDauterivedinsdag 28 december 2021 @ 17:49
Ilse DeLange kan ik steeds beter waarderen. Ik word milder naarmate ik ouder word :P
het_fokschaapdinsdag 28 december 2021 @ 17:49
quote:
Als Jean Luc het zegt...
D.dinsdag 28 december 2021 @ 17:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:49 schreef peaceman het volgende:
I’m not so tough vind ik veel leuker dan deze.
Ik vind alles leuker dan deze :Y
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:50
quote:
2s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:48 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
:D dit is het hotel

Mijn moeder mag vandaag weer uit quarantaine *O*
*O* fijn
Tussle266dinsdag 28 december 2021 @ 17:50
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:49 schreef PippenScottie het volgende:
Ik werk in de IT
Doe Manfred de groeten.
DecoAorestedinsdag 28 december 2021 @ 17:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:48 schreef Fred_B het volgende:
Ik eet ondertussen rijst met wienerschnitzel, in een charmante Chinees-Oostenrijkse combinatie :9
Fusion cuisine!
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:49 schreef peaceman het volgende:
I’m not so tough vind ik veel leuker dan deze.
*O* *G* *O*
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:50
quote:
2s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:48 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
:D dit is het hotel

Mijn moeder mag vandaag weer uit quarantaine *O*
Nice!
En het is warm genoeg om te zwemmen nog natuurlijk?
D.dinsdag 28 december 2021 @ 17:50
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:49 schreef essnhills het volgende:

[..]
In BBQ saus zit bijna altijd tomaat, dus tenzij ik weet wat er in zit neem ik het eigenlijk nooit

Maar crème fraîche is steeds vaker verkrijgbaar op pizza's.
En als ik het zelf maak doe ik paprikapuree, pesto of muhammara ofzo :9
Hm, kweenie, dan zou ik gewoon iets anders eten denk ik :D
PippenScottiedinsdag 28 december 2021 @ 17:51
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:46 schreef ok01 het volgende:
Ik ga koken en borrelen
Tot later iedereen :W
:W
DustinHendersondinsdag 28 december 2021 @ 17:51
I know there's something in the wake of your smile
*O* O+
#ANONIEMdinsdag 28 december 2021 @ 17:51
roxette-listen-to-your-heart.gif
Pindakaasfanaticusdinsdag 28 december 2021 @ 17:51
Powerballadgenot _O_
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:51
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:49 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Ik ken vooral mensen die alleen aan die laatste voorwaarde voldoen. Ik werk in de IT
Niks mis met IT nerds. Ben zelf ook een nerd (geen IT nerd), maar vaak ehmmm.. Missen ze ook e.e.a. aan spontaniteit en praatskills etc.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:51
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
I know there's something in the wake of your smile
I get a notion from the look in your eyes, yeah
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Diaan73dinsdag 28 december 2021 @ 17:51
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:50 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Nice!
En het is warm genoeg om te zwemmen nog natuurlijk?
Ja en het wordt nog warmer. Maar we hebben zelf nog niet gezwommen..
laxus13dinsdag 28 december 2021 @ 17:51
RoxetteGoden _O_
essnhillsdinsdag 28 december 2021 @ 17:51
But that love falls apart *O* *G* *O*
Kopikodinsdag 28 december 2021 @ 17:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:49 schreef datismijnmening het volgende:
Mijn vader heeft zo'n hekel aan haar dat zijn assistente weet dat ze radio uit moet zetten als Ilse langskomt. :')
Ilse de Lange komt wel eens langs bij jouw vader?
_O_
_O_
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:51
Ik huil ook nog steeds door dat nummer van Ilse.
MTheBassmandinsdag 28 december 2021 @ 17:51
Heart - Alone is wel hard gezakt zeg.
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:51
Your little piece of Heaven turns too dark
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 17:51
Luister naar je haard.

Origineel dht edmee
het_fokschaapdinsdag 28 december 2021 @ 17:52
Knuffelrock O+
Isordendinsdag 28 december 2021 @ 17:52
But listen to your heart before
You tell him goodbye
Dagoduckdinsdag 28 december 2021 @ 17:52
Ik kende die van DHT eerder.
houdjemonddinsdag 28 december 2021 @ 17:52
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:51 schreef essnhills het volgende:

[..]
Niks mis met IT nerds. Ben zelf ook een nerd (geen IT nerd), maar vaak ehmmm.. Missen ze ook e.e.a. aan spontaniteit en praatskills etc.
MeneerHJM is ook een IT-nerd :P
Mexicanobakkerdinsdag 28 december 2021 @ 17:52
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 17:51 schreef MTheBassman het volgende:
Heart - Alone is wel hard gezakt zeg.
Zelfde lied ja